CannibalSmith - Post a comment

About Post a comment
Pie Burkā kundzesNovember 12th, 2013 - 10:23 pm
Pēc Groningenas aizsopēju līdz Diseldorfas lidostai. Kā parasti, tikšana pāri robežai likās neiespējama, bet īsi pirms saulrieta maņēma pāris meitenes ceļā atpakaļ no Amsterdamas. Sākotnēji veda līdz Esenai, bet sajauca nobrauktuvi un attapās Diseldorfā. Great success!

Firmai ir sadarbība ar kādu kundzi, kura nodarbojas ar jaunpienācēju pagaidu izmitināšanu savā mājā, kā arī dažos citos viņai piederošos nekustamajos īpašumos Diseldorfā. Tie, kas ir redzējuši Keeping up Appearances (Smalkais stils?), spēs vizualizēt šo kundzi. Līdz nelabumam laipna, ar perfektu Britu akcentu un līdz ārprātam izdekorētu māju. Gleznas visur. Un katru rītu kopīgas brokastis.

Otrs spilgtākais personāžs šajā stāstā ir itālis Pjēro. Manuprāt (bet diez vai viņaprāt) viņa dzīves zvaigžņu mirklis ir, kad viņš Gariju Gigaksu pasūtīja dirst pa telefonu, jo noturēja par prank call. Viņš ir spēļu dizaineris un nebeidzams interesantu... teikumu avots. Cita starpā viņš padalījās ar modes industrijas insider knowledge. Piemēram, pērkot džinsas, jāpārliecinās, ka iekšpusē izmantots tas pats diegs, kas ārpusē. Un viņa akcents ir super.

Tikmēr darbā atklājās, ka superior menedžmentu atspēko lielāki projekta mērogi, un tas pats bardaks vien sanāk. Kolēģi visi kā viens ir kaut kādā veidā ievērojami. High level zona karoč, ar high level bugiem utt. Un dabūju pa purnu ar karmu - dodoties prom no iepriekšējās firmas, atstāju aiz sevis drausmīgu WPF kodu. Šeit ierados pie tāda koda nākamajā mutācijas stadijā.
Reply to this:(Read Comments)
From:
Username:
Password:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:
Top of Page Powered by Sviesta Ciba