CannibalSmith - Post a comment

About Post a comment
Dzīve pie GergoOctober 21st, 2013 - 10:21 pm
Huļi jūs sukas neatāgdinat kā vēl jārakata.

Lēciens uz tagadni, jo tas notiek tagad. Pēc tam atgriezīšos uz stāstu, kas notika pēc ponijfesta.

Pašlaik īrēju kādas mājas divus augšējos stāvus no mirstoša ex-hipija Grego. Zinātāji iedomājas 50 gadīgu osīti. Grego ir rīktīgs "I was adventurer like you but then I took a cancer to the knee" tips. Viņa tēvs bija kontrobandists, viņš pats bija kontrobandists. Izmests no mājas 16 gadu vecumā, jo too hardcore. Veda gaļu pāri robežai savā folksvāgen busiņā. Izgājis visus Eropas dandženus un piedalījies episkos reidos uz policiju. Grego ir bezgala draudzīgs un dāsns. Tālāk seko pāris scēnas no ģimenes seriāla Dzīve pie Grego:

Sabojājusies elektriskā plīts. Grego izsauc elektriķi un paziņo, ka viņš (elektriķis) ir 12 gadus nosēdējis par zāles kontrobandu. Šo sasēja, jo viņš izmantoja PDA savai narko bugaltūrai, un poliči pamanījās undelete viņa failiem uztaisīt.

Grego tiek pie jūtūba uz mana laptopa sāk likt vācu pankroku par skvoteriem un priecājas par mūsikas video, kur poliči tešās ar skinhediem. Es pretī uzlieku PND.

Pie grego regulāri viesojas viņa čoms Torzeins. Viņš ir riktīgs roķeris. Ķipa fuck yeah, Led Zeppelin! Viņam tāda glamrock gaita. Kad viņš dodas prom, viņš atvadās ar "Asta la pica!" un "John Porno!".

Šad, tad pie grego atnāk patiesi baisi cilvēki. Pagaidām māju izlaupījši nav.

Tikmēr Ernests uzvedās (ar šauro ē) pilnīgs Latvietis un aizbrauca ar autobusu atpakaļ uz Latviju. :(

So, man tagad ir divas brīvas istabas. Any takers?
Reply to this:(Read Comments)
From:
Username:
Password:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:
Top of Page Powered by Sviesta Ciba