everybody's home

Recent Entries

1/8/10 02:30 pm - see what i mean?

1/8/10 02:23 pm - Atzīšanās

Guļot slimnīcā es ļoti daudz domāju par Mossu un Roju. Un sajutos tā, ka krāpju Šeldonu, Lenardu, Radžu un Hovardu.
Ak, šie vīrieši.. Kā pareizi rakstīts uz  [info]zan 's & [info]ealze's ledusskapja:
 I <3 NERDS

1/5/10 09:29 pm

Bērnībā man likās ļoti traģiski tas, ka ir cilvēki, kuriem nav ko ēst. Vēlāk tikpat traģiski man likās tas, ka ir cilvēki, kuriem nav neviena drauga.

P.S. Tikko noskatījāmies filmiņu Mary and Max.
P.P.S. Ļoti laba filmiņa.
P.P.P.S. Man palika bēdīgi ap sirdi.

1/4/10 06:53 pm - Neapņemšanās

Tā kā mana šīgada apņemšanās nebija mazāk popularizēt video linkus, tad te būs viens smuks klipiņš no smukās multenes UP:


1/3/10 09:00 pm - Avatar

Pagājušā gadā, šķiet, tikai vienreiz biju uz kino- uz filmu "Ziemeļi" Ziemeļvalstu filmu dienās. Šogad biju pirmoreiz uz 3D filmu "Avatars", un bija tik labi, ka iespaidi man pietiks visam turpmākajam gadam.

1/1/10 02:37 pm - Skudras Ziemassvētki

Skudras Ziemassvētki.
Ziemassvētkos Skudra cepa piparkūkas, viena panna piedega, bet tas nekas, kā tautā saka: "Pirmie dinozauri jādedzina".

12/25/09 11:08 pm - Simon's cat

Visi jau noteikti pazīst Saimona kaķi, bet ja ne- reku viņa piedzīvojumi melns uz balta:http://www.simonscat.com/films.html

12/23/09 10:20 pm - zvērīgs apmulsums

šodien izrēķinājām, ka skudra ir auns, kas dzimis vērša gadā
trakums!
bet izskatās pēc tāda jauka kaķīša..

12/23/09 06:59 pm - dāvanas

brīdinu: šogad dāvanās no manis saņemsiet vai nu visādus mazus sūdiņus vai kāpņutelpu gleznas!

izvēle nav jūsu ziņā :D

12/20/09 10:59 pm - M.P.

I have only one word to say to you:
Supercalifragilisticexpialidocious!

12/18/09 10:39 pm

RAWR!

12/15/09 02:42 am - good job well done

Miegam šonakt varētu atvēlēt 5 stundas. Nav nemaz tik slikti. Vienīgi man noteikti tāpat sapņos murgosies visādas trakas lietas par skati un nevarēšu izgulēties. Kad neilgi pirms pusnakts pārnācu mājās no akadēmijas biju dikti izbadējusies, paēdu un nu jau atkal gribas iekost (kādam vai kaut kam). Darbi ir sašņorēti ar zaļiem vadiņiem, bet pie līstes vēl nav pienagloti gan. Tamdēļ rīt agri jāceļas un jāiet lūkot vai sarunātais tēlniekpuisis atnāks un palīdzēs viņus tur pieķibināt. Ja viņš piekārs taisni un smuki, uzcepšu viņam kotletes (vai arī Maksima uzceps, hehe), ja sakarinās šķībi, dabūs tikai apkaltušas cūkādiņas. Tāds ir mans spriedums. Man beidzot ir pašai sava līmpistole, un es nebaidos to izmantot. Man pat ļoti patīk to darīt, un vairāki darbi ir aplīmēti tā ka prieks. Auksti. Līdīšu migā. Bet pirms tam iedzeršu siltu tēju.

12/11/09 10:16 pm - dementorrrs!!!!

Tā, nu man ir skaidrs, ka tie ir atprātotāji, kas man pa vakariem uzmācas, un tādēļ man kļūst bēdīgs prāts!

12/10/09 03:57 pm - Iepirkties ir veselīgi.

Jau otro gadu man " Maksimas Nav Karte", bet šodien pirmo reizi mūžā man pavaicāja "vai Depo kartīte būs?", un es ar lepnumu atbildēju "Jā". Nopirku superīgākās gaismiņas ar zeltainām pērlītēm un ripulīšiem, litru sveķu terpentīna, sveci ar maijpuķīšu smaržu un divas mazmazītiņas 10w halogēna spuldzītes saviem fizikas eksperimentiem. Šodien vispār man ir lielisko iepirkumu diena- akadēmijas veikaliņā nopirku vaska akvareļa zīmuli, akvareļpapīru, sudraba pildspalvu, tumšzilu un melnu papīru un vēl dabūju atlaidi 2 eļļas krāsām. Tas taču kaķim pat skaidrs, ka tikko dabūnot naudiņu viņa uzreiz ir jāiegulda. Jā, vienīgi mājās nav ko ēst..

12/8/09 04:27 pm - Es biju pie daktera.

Šis ir ļoti važnijs cibas ieraksts man un citiem neirodermīta upuriem.
TĀ lai es neaizmirstu, ko man stāstīja dermatoloģe.
* rokas jāmazgā ar ziepēm, kas nav ļoti sārmainas, bet ir ph5 (nelietot Stenderziepes, Safeguard) vislabāk ziepes jutīgai ādai Eucerin pH5 Soap (2,53Ls) vai Bioderma- Atoderm Ultra- rich soap
* darbojoties ar sadzīves ķīmiju vajag 2 pārus cimdu- pirmos kokvilnas, pa virsu gumijas
* no mitrinošajiem krēmiem Locobase ir labs, ārstnieciskie- Advantan, lieto tad ja ļoti niez, tikai 1x dienā (4.31Ls)
* ikdienas ārstēšanai Bioderma- Atoderm Hand cream vai Decubal- Clinic Cream (taukaināks)
Jāpapēta kā āda reaģē uz ēdienu, ko lieto uzturā.. īpaši citrusi, šokolādes (pārējo aizmirsu :S)

12/8/09 03:47 pm - Džo jaunībā

Viens no lieliskākajiem pēdējo laiku atklājumiem ir  Joe Cocker - A Little Help From My Friends - Woodstock 1969
Pēc izskata es viņu nekādīgi neatpazītu, pēc balss gan.

12/7/09 11:10 am

ai kā gribas gulēt..

12/6/09 03:21 am

kāpēc es vēl neguļu?

12/3/09 10:15 am - good mornin'!


12/2/09 06:25 pm - gentle men

Nabaga mūsdienu džentelmeņi-agrāk viņi palīdzēja meitenēm nest grāmatas, tagad jāstiepj viņu portatīvos datorus..
Powered by Sviesta Ciba