The time

Friday, March 23, 2018

10:38AM

https://www.youtube.com/watch?v=RILtZi1kcj0

(comment on this)

8:05AM

Es cibā sāku rakstīt, kad man šo vietu parādīja viens “evenks” (čukča, citiem vārdiem, kas zina - sapratīs), kaut kad desmit gadus atpakaļ! Tas bija etaps, kad iedomājos, ka gribu būt neformāla, nebūšu meinstrīms, iepatikās “politiskais diskurss”, “ateisms” un savu problēmu glorificēšana! Ar šo niku es atgriezos savā dabiskajā ampluā. Man ir gan Insta, gan FB, gan Twitteris, bet te es reflektēju rakstiski! Man arī dīvaini patīk šis aizvēsturiskais formāts, nostalģēju!

(comment on this)

Thursday, March 22, 2018

6:17AM

Moralizēšana - lūzeru/muļķu/gļēvuļu mierinājums! (c) brood

(comment on this)

4:35AM

Latest posts, nokluseetie komentaari! Maza mikro vietne heiteru solidarizaacijai. Kaa rodaas baumas?! Viens pasaka - vai, vai, kaa taa var, narcisma pieljaujamais liimenis paarsniegts, otrs - ai, tas tachu vispaar `feiks` konts. Treshaa - jaa, feiks, jo fantaazijas un soc. probleemas!


1)Ko vispaar noziime "feiks" konts?
2)Veesi varu visu ko rakstu apliecinaat un pieraadiit irl.
3)Ignoreet mani es aicinu pashu heiteru labaa. Ko nevar celt, to nevajag nest!

No otras puses, mineejumi, ka sheit rakstiitais ir fantaazijas un "feiks" konts - man ljoti glaimo. Paldies par komplimentu! Es tieshamm izdziivoju to, par ko citi tikai fantazee! Because I can!

(comment on this)

Tuesday, March 20, 2018

1:03PM

Pasūtīju sev T kreklus ar savu portretu un siluetu (baltus un pelēkus)! Tikko apēdu asos vistu spārniņus, bija tik mīksti un garšīgi, ka apēdu arī kaulus, zero waste! 😌 Tagad iešu pētīt mazās rajona ielas, tad uz fizkultūru! Interjērā viss ir balts/gaiši pelēks/ziloņkaula tonis/tumši pelēks/melns! Stikls un minimālisms. Ļoti sakopo domas, nekā lieka. Šobrīd jūtos kā tāds Ādams Rippons! :)

(comment on this)

Monday, March 19, 2018

8:58AM

Melna, iisa aadas jaka ar baltu T kreklu - olalaa! Mani viss tik ljoti apmierina, ka nav pat par ko pabichot! Tuuliit saakshu dziedaat : The hills are alive,
With the sound of music, With songs they have sung
For a thousand years... :)

(comment on this)

Sunday, March 18, 2018

9:33AM

Es savaa pases fotograafijaa reali izskatos liidziiga Kimai Kardashjanai! Btw, man patiik skatiities KUWTK, reaali ievelk.

(comment on this)

8:54AM

Vakar runaju pa telefonu ar veci, kas nodarbojas ar dimantu un daargmetaalu tirdzniecibu, suudzeejaas skaabaa balsii, ka gruti dzivot ar apzinju, ka sievietes ar vinju ir kopaa tikai $ peec. Es vinjam saku - beidz gausties un esi reaals! Njem piemeeru no mana elka Silvio Berluskonii! Jautrs, dzivespriecigs, augsts libido, miil skaitas sievietes un daasni apdaavina, pat izbauda saavu daasnumu! (Pie auguma 1.65)! Ja tev tava nauda nesniedz dzivesprieku - atdod visu man un pats kljusti par taksistu, dzivo ka mietpilsonis - "preceejies, ir beerni stilaa"!
Taada gauduliiga attieksme - major turn off! Meh!

Beerni, atceraties - daasnums - viiriesha galvenaa rota. Ne tikai pret sievieteem, bet vispaar! Pret visiem un visaa! :)

(1 comment | comment on this)

8:42AM

Pasekoju lidzi, kas notiek ar veleshanam Krievijaa! Zhiriks "debatees" Sobchaku nosauca par "блядь" un "дура", ka nu bez taa! Sobchaka manas acis zaudeja punktus, ka nevis ignoreeja, bet saaka raudat un chiiksteet, ka vinju apvaino, saka pieprasit, lai vadiiba "pienjem meerus", nu, vispaar...nozhelojams skats. Izskatas vinja ari arvien sliktaak. Vispaar meh. Var jau but, ka tas speciali, lai iezhelinatu veeleetajus. Es labaak izpilditu kandidaata lomu!

(comment on this)

8:31AM

Dators atsaka garumzimes! :/
Pareizs un labs dzivesveids balstaas discipliinaa! Kas motivee disciplinai? Kontrakts!
Tagad es piederu x zimolam un mans pienakums ir but formaa! Tik vienkarshi! Tagad uz sporta zali jaiet ka uz darbu.

(comment on this)

Wednesday, March 14, 2018

8:38AM

Tikko tinderī sakrita ar simto fitnesa modeli, Trevisa Skota līdzinieku, kam instagrammā aš 12,8k sekotāju! Vakar randiņā itālis, nevainīgi sēžot restorānā, sāka man uzmākties, bučojot pieri un sūkājot manu mazo pirkstiņu!

(comment on this)

7:01AM

Kurš cibā ir lielākais pamuļķis? Man ir pretendentu Top 5!

(comment on this)

6:53AM

Galvenais ir izskats, pārējo iemācās!

(comment on this)

4:30AM

Когда хочу, тогда и дура! Cik labi ir dzīvot un apzināties, ka neesi idiots!

(comment on this)

Sunday, March 11, 2018

7:49AM

Lūk, ko nozīmē dzīvot “saskaņā ar sevi” un tikai sevi...man miegs sāk nākt jau pēc desmitiem vakarā, lūziens tik stiprs kā zīdainim, mostos ap 4iem, 5iem! Pietiek laika apdarīt visus darbus un desmitos no rīta jau būt absolūti brīvai darīt jebko, ko sirds kāro! Pavasari gribu ļoti, ļoti! Tagad vingrošu! Paralēli skatīšos video ar vienu no saviem jauniņajiem boifrendiem - basketbolistiem, kur viņš demonstrē instagrammā #legsquats 😋

(comment on this)

Friday, March 9, 2018

8:53AM

Esošais dzīves veids prasa savus upurus, proti, vajag uzturēt formu! Jau sen ievēroju keto un stundu dienā trenēju kājas un sēžu! 😌 Dzeru ap 3 litri ūdens vismaz! Vajag turpināt turēt uz maksimālo veselības kultu, gluži ne sveikt sauli, bet tuvu tam! 😇 Tagad omletīte ar sieriem un zaļumiem.

(1 comment | comment on this)

Thursday, March 8, 2018

11:00AM

Tikai vakar attapos, ka šodien 8tais! Iedarbināju savu iekšējo trolli un J. mazliet izspēlēju: Kā? Un kur tūlpītes? Galīgi afigel, a nu ka uz tirdziņu - uzmanību, gatavību, starts! Un prosecco un kaut ko garšīgu! (lai iekļautos klasikā). Viņš: Neticu, ka Tev tas ir svarīgi! Es: ļoti svarīgi! Kad tad, lai sieviete sajūtās atzīta, kaut vienreiz gadā, kaut aiz pieklājības, vismaz! Bla, bla...Savādāk izmantojat tikai, neesat feministi! Viņš tā paskatījās uz mani jocīgi un tagad sēžu rozā rozēs, vincīšu ielenkumā ar korķu viļķu komplektu piedevām! Večus vajag izrīkot, dzīt un bīdīt! Tam viņi arī domāti! Priecīgus svētkus!

(comment on this)

Wednesday, March 7, 2018

9:19AM

Ilgi jauna nebūsi, dumja gan, man saka mazeltov! Gribētu uzzināt kā izpaužās mans dumjums!? Kā arī - cik var biedēt ar vecumu? Pievilcībai nav vecuma! Vecums ir neglīto problēma! 🙊 Es neatbalstu nekāda veida moralizēšanu! Es nosodu tikai nepamatotu vardarbību un kaitniecību! Ātrie kredīti ir godīga spēle, noteikumi zināmi! Gnidrologs arī varētu būt mazāks heiteris! Nevajag pašapziņu būvēt uz citu aplikšanas rēķina. Jūs vēl esat par jauni, lai tēlotu niknus, karojošas morālos arbitrus. Tas nedara godu jūsu IQ 😌

(1 comment | comment on this)

Tuesday, March 6, 2018

10:48AM

Courtesan

A courtesan was originally a courtier, which means a person who attends the court of a monarch or other powerful person.

Куртиза́нка
(фр. courtisane, итал. cortigiana, первоначально «придворная») — женщина лёгкого поведения, вращающаяся в высшем свете[1], ведущая светскую жизнь и находящаяся на содержании богатых и влиятельных любовников.

Tātad - pats ietekmīgākais Radījums!

(2 comments | comment on this)

10:15AM

No kurienes manī tāda brīvības un varas kāre, patmīlība un vispār...
Mans vecvecaistēvs piedalijās Ziemassvētku kaujās, (nomira no banala plaušu karsoņa), otrs vecvecaistēvs bija `kulaks` - tātad verga gēna rados nav, vecaistēvs bija skolas direktors, par spīti tam, ka bija modelis pēc izskata - pirms tam iestājās garīgajā semināra - gribēja būt mācītajs (viņu izmeta no pēdējā kursa par nespēju uz konformismu), ar otru vectēvu izrēķinājās padomju vara par pretošanos kolektivizācijai, vecomāti izveda uz Sibīriju, atgriezās pēc 14 gadiem (tur māju uzcēla, par skolotāju strādāja). Man vienkārši ir tāda ģenētika. Man svešs ir viss, kas ir kreiss! Un es esmu alfa mātīte :))

Atveram Urban Dictionary un lasam:

Alpha Female is a dominant female in a group. She dates as many males as she wants, is strong and confident, and a hard worker as well as often busy. She is usually sarcastic because she's powerful and playful. Alpha Females are intelligent, intellectual problem solvers; and though being an alpha female is more of a state of mind than a physicality, an alpha understands that dressing up or sexy increases her power in society, so she does it.
ŠO VAJADZĒTU AR SARKANU!!! : Alpha Females are often terribly misunderstood by Beta and lesser males, as evident by the other posts about Alpha Females, and when this happens, she's called a bitch, a cunt, or a whore ... Alpha Females prefer passion over romance, although if it's romance coming from an Alpha Male, a hootttttt one, that's another story...

Jā, jā un vēlreiz jā! :))

(comment on this)

Navigate: (Previous 20 entries)