blommorian

Friends' Entries

You are viewing the most recent 23 entries.

18th November 2018

bljanna @ 2:28am: 100
7061 km attālumā. Klusi priecīgu man, skaļi priecīgu jums. Jau apraudājos.
Sumināti, draugi!
Current Music: Imants Kalniņš

17th November 2018

chimera @ 3:59pm: vot varētu iegriezt smadzeni un nedomāt, ka aizlidot uz kosmosu sev par prieku un par saviem līdzekļiem, ir lieka greznība (kamēr āfrikā mirst bērni, bet latvijā turpina sašust cilvēki...). pēc tam toties tev raksta visādas par kosmosu sapņojošas meitenītes, un tu viņas sponsorē. tas tā, domājot par anousheh ansari, pirmo irānieti kosmosā un pirmo sievieti ever, kas pati uzsauca sev kosmosa tūrismu, nodibināja туеву хучу ar visādiem uzņēmumiem, un ironiskā kārtā ir (nabaga apspiestā) musulmaņu sieviete.

/noskatījos sepideh, kas gan bija pārāk divplākšņaina, lai patiktu
https://www.imdb.com/title/tt2994634/
likcepure @ 3:07pm: Konjaka
Frankfurtē mums bija jāpārsēžas lidmašīnā uz Bordo. Starp abiem lidojumiem bija 45 minūtes, un tieši tik nokavējās mūsu pirmā lidmašīna. Bijām spiesti palikt Frankfurtē, bet vismaz mums piešķīra viesnīcas istabu ar vannu un milzīgu gultu, kā arī kuponus ēdienreizēm. Diemžēl abi nokavējām savas uzstāšanās Konjakā, bet tā kā man patīk bezmaksas kuponi un spocīgas viesnīcas, nespēju sajusties pa īstam nelaimīga. Pieņēmu, ka kāds augstāks spēks ir izklausījis manas lūgšanas mistiskā veidā atpelnīt tos vairākus simtus eiro, ko mums nejauši izdevās bezsakarā iztērēt par manu biļeti. Sarēķinot viesnīcas numuriņa un ēdienu izmaksas (plus vēl es vēl iznīcināju vienu alu un Haribo konfekšu paciņu no minimāra), biļete ir atpelnīta. Paldies, likteni!

Konjakā - mazā Francijas pilsētā, kurā notiek literatūras festivāls - mūs sagaidīja jauki piedzīvojumi. Sākumā redzējām, kā policija arestē 1,20m garu vīru, kurš brauca ar motorolleri alkohola reibumā. Pirms tam bijām manījuši viņu bārā, malkojot alu. Vēlāk mums, kafejnīcā dzerot vīnu, piesēdās blakus kāda visnotaļ smalka kundze, kas lūdza aizdot 3 eiro. Es zinu, ka no šī ieraksta jau tāpat var būt radies iespaids, ka esmu liela sīkstule (lai gan tā galīgi nav), tomēr es viņai naudu neiedevu. Pēc tam sieviete palūdza cigareti, kuru viņa veikli ielika mutē otrādi un aizsmēķēja filtru. Viņa lūdza (drīzāk gan jāsaka - pieprasīja) vēl vienu cigareti, bet to es vairs nedevu (jo, atgādināšu, esmu principiāla, nevis sīkstule). Tad šī sieviete pagrāba no pelnu trauka benčiku un eleganti izsmēķēja to. Ejot mājās, mēs uzdūrāmies kautiņam pie diskokluba "Le Vip". Tajā piedalījās aptuveni 50 cilvēku, kuri kopā radīja tādu troksni, it kā pilsētiņā pēkšņi būtu sācies futbola čempionāts, un mēs atrastos stadiona fanu tribīnēs. Policija šoreiz kavējās ierasties, laikam bija aizņemta ar mazo vīru un viņa promilēm. Konjaku aiz apjukuma tā arī nenogaršojām, bet jauno božolē un Lionas desu gan.

16th November 2018

chimera @ 2:22pm: runājot par tālāk padotiem stikla ežiem, otrajā elpā var iegādāties gleznošanas komplektu viņam un viņai - viss, kas nepieciešams, lai radītu abstraktu mākslu mīlējoties (tas ir, krāsas, ar kurām noziesties, un drāna, pa kuru vārtīties). pa_leeto, oriģināli šis prieks maksā pie sotaka
winstons @ 1:47pm: https://www.youtube.com/watch?v=enBllfqkMEw
feita_kleita, posting in vajag @ 12:22pm: Lūdzu, lūdzu....
http://klab.lv/community/vajag/1868197.html

Apm 30-35cm garumā.
Šņuk, cibas diev...
lavendera, posting in vajag @ 9:28am: Varbūt te ir kāds, kas regulāri braukā uz Latviju no Līdsas?

15th November 2018

feita_kleita, posting in vajag @ 9:57pm: Vecu čemodānu
par velti vai simbolisku barteri "mākslai". Nelielu. Var būt sliktā vizuālā stāvoklī.attēls informatīvam ieskatam
chimera @ 9:59am: ar 20. gadsimta romāna sēriju iet pavisam švaki, jo izlasīju kaut ko tik baisu, ka tagad nespēju pieķerties klāt nekam citam. sliktākajās mūsdienu tradīcijās būtu jābrūk virsū autorei un jāpieprasa kompensācija par morālo kaitējumu un tugriki psihoterapeitam, bet gan jau ka sadziedēšu brūces tāpat.

***

baltu ciltis, ar kuru noskatīšanos mums nevedās visu vasaru, ir kūl; tiesa, skatīšanos traucē tas, ka visu laiku jābrēc: paskat, tas taču x tēlo līķi! o, tas taču sen neredzētais y!

14th November 2018

chimera @ 12:38pm: aizraujošākais ikejas apmeklējuma laikā bija tas, ka aizmirsu, kur noparkoju mašīnu (burtu, protams, nepiefiksēju, un rinda, kura bija pilnīgi tukša, kad parkojos, 30 min vēlāk vairs nemaz tik tukša nebija) un skraidīju šurpu turpu ar visiem pirkumiem. uz treniņu šodien var neiet.
chimera @ 9:15am: skatos, pēdējā laikā ir ļ. aktuāli atķeksēties visādās NĒ grupās, like, es neiešu uz ikejas atklāšanu, es neiešu uz edu širānu, es neiešu uz salūtu (NĒ cilvēku skaits var krietni vien pārsniegt to cilvēku skaitu, kuri ir atzīmējušies, ka dosies). interesanti, ka tik daudzi definē sevi caur kaut kādu noliegumu. pārlieku jau nu izskatās pēc manis jaunībā. tagadējai man, protams, gribas uzbliezt grupu "pfff, es jau nu nebūšu tā, kas kaut kur atzīmēsies". NĒ vārds kopumā varētu būt kkāds latvijas emoji.

bet, ja tā padomā, nekad neesmu bijusi uz salūtu. nē, muldu, vienu reizi pamatskolā, bet es patiesībā stalkoju kaut kādu džeku, un par salūtu man bija pohujs.

13th November 2018

chimera @ 11:42am: "pārbaudi, vai zem kapota nav kaķa" sezona
Current Music: https://8tracks.com/kleiogiadikiaroglou/world-psychedelic-60
veevalaja, posting in dziivo_te @ 10:15am: Ar 01.12.2018. atbrīvojas neliela istaba uz Tērbatas ielas. Sadzīvas tehnika ir, eiroremonta nav. Bez dzīvniekiem. 120 eur/mēn. jau ar komunālajiem (bez interneta/televīzijas).

Jautājumus un bildes pieprasīt uz veevalaja et inbox.lv.

12th November 2018

inese_tk, posting in vajag @ 1:04pm: Ratiņkrēsls
izrādes vajadzībām meklējam ratiņkrēslu. varbūt kādam kļuvis lieks un nevajadzīgs.
chimera @ 11:13am: es neapšaubāmi esmu atkritēja un savu sakņu noliedzēja (rau, pat ar jums runāju svešā mēlē, tādējādi pazemojot savu etnicitāti),

bet nesaprotu (ar visu to, ka man riebj balagāni), kāpēc visādiem eksotiem ir ļauts izpaust etnisko savdabību, pie viņiem mēs ekšelī braucam tādu lūkoties, gribam dzirdēt nacionālās mēles un iegrauzties nacionālajā virtuvē, nevis maķītī, bet latvijā katru gadu ap šo laiku ir jālasa: fū pē nacionālisms bē vē
pljecka, posting in vajag @ 9:19am: Labrīt,
vajag vieglatlētikas naglenes 37 un 38 izmēru (vidēja garuma distancēm). Varbūt kādam mētājas nevajdzīgas, labrāt atpirktu, ja pieklājīgā stāvoklī.
arī priecāšos par info, kur Rīgā viņas ir pieejamas plašākā izvēlē nekā 3.

10th November 2018

chimera @ 7:16pm: banānlapā (dienvindindijas restorānā upīša pasāžā) vēl šovakar un rīt ir dosu (ne desu) festivāls. arī visādi citādi labs un lēts meņū. balto cilvēku nav, apkalpošana visai nesteidzīga.

9th November 2018

chimera @ 9:52am: tulkoju tātad "jauno, revolucionāro, novatorisko turku seriālu". revolucionārisms tādad izpaužas tajā, ka ik pa brīdim parādās seksī beibes vienā apakšveļā, kas iesaistās seksuāla rakstura darbībās*, kā arī esmu iztulkojusi nu jau divas sērijas, bet neviens varonis nav aizgūtnēm raudājis piecas minūtes no vietas (kas nav laba ziņa no tulkošanas viedokļa). ā, vēl viņi laikam neaizkrāso šmigu un asinis, bet tas uz mums tāpat neattiecas. īsti nezinu, vai tas kļūs par trendu un kā tas ietekmēs turku seriku milzīgo popularitāti, jo būsim godīgi, tauta tomēr lielākoties patērē tos, jo tur ir šitentās ģimenes vērtības, nav izvirtību utt utml.

*zīmīgi, ka rietumu revolucionārajos seriālos tādas beibes kā reiz NEparādās
winstons @ 1:03am: esmu zaudējis draivu un asumu. neizjūtu vajadzību sevi pierādīt un man ir viss, kas man ir vajadzīgs.

8th November 2018

bljanna @ 5:00pm: Grūta dzīve latvietim Amerikā
Sagribējās štovētus kāpostus. Nu, tā, ka ļoti. Tos nemaz nav grūti dabūt, ir katrā veikalā. MI latvieši jau mani gan brīdināja, ka tie ir ārkārtīgi skābi. Viņiem bija taisnība. Pēc skalošanas (!!!) un tonnas cukura ir aizvien skābi, bet jāēd vien ir. Vēl sagribējās desiņas. Nopirku kaut kādas organiskās, bezantiobiotiskās, laimīgo cūciņu un gotiņu desiņas/kupati. Samaksāju baisu naudu, organoleptiskās īpašības ir diezgan pat pieņemamas, lai gan aizvien īpatnas. Dzeru nedzidrināto, visparastāko ābolu sulu, ko viņi sauc par apple cider. Tā gan ir ļoti laba un atgādina mājas rudenī.


Tā kā Andrim šobrīd grūti laiki (sevis šaustīšana tomēr ir baiga padarīšana), atcerēsimies vismaz viņa vokālās dotības :D
te var būt arī bilde
winstons @ 10:47pm: nopirkām ps4 red dead redemption 2 bundle. ļoti labi

7th November 2018

chimera @ 9:51am: karoče, labais saīds mums tomēr tās biļetes dabūja!

skatoties bolivudu uz lielā ekrāna indiešu pārpilnā zālē, nekas nešķiet ne pārspīlēts, ne drausmīgs. viss kā dzīvē, viss kā tam jābūt! deju un dziesmu numuri šķiet absolūti loģiski, jo, ja filma ir ~3 stundas gara, kaut kad taču ir jāizkustas, un kāpēc lai neizdarītu to kopā ar filmas varoņiem? vispār episkākajos brīžos ir jākliedz, jāsvilpj, jāūjina, jāmet gaisā jakas un kkādi spīdumi (vakar bez visa cita bija arī divali). mazāk episkos brīžos vnk jāklausās un jātver katrs vārds (nekādu sarunu vai popkorna šmaukstināšanas). pats lielākais kultūršoks aborigēnam ir - viņi tak visi ir skaidrā!

kaut kā tā:
https://www.flickr.com/photos/16843880@N03/31890210118/in/dateposted-public/
https://www.flickr.com/photos/16843880@N03/45761694241/in/dateposted-public/

pirms filmas, protams, pa ekrānu atskaņu indijas himnu, ir jāceļas kājās un jādzied (vai jāposī apkārt, ja esi tizlais baltais pārītis). citu aborigēnu tikpat kā nebija. vienam ļoti mazam indietim bija vietējā draudzene, kādas reizes divas lielāka un resnāka par viņu. mazais nabags nesa viņas 20 l lielu popkorna spaini un jau bija iedresēts runāt un saprast krieviski.

filma super, "korporatīvais monstrs" ar iesauku čingishans (pirmajā muzikālajā numurā ir rindiņa "pat gūgle meklē viņu ar bijību") atlido uz dzimto miestu ar privāto ļoteni, lai piedalītos pašvaldības vēlēšanās, bet izrādās, kāds jau nelegāli nobalsojis ar viņa balsi. tāpēc ir jāglābj dzimtene un jāveicina pilsoņu aktivitāte vēlēšanās. ļoti stilīga ļaundare. eku treileris: https://www.youtube.com/watch?v=VkkyaodksT4

5th November 2018

chimera @ 12:36pm: vienmēr pārņem patiess prieks, kad redzu cibā un dzīvē nereflektētu skaudību un citus nejaukumus labiņajos cilvēciņos.
Powered by Sviesta Ciba