blommorian

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

19th July 2019

chimera @ 9:18am: laikos, kad pārvietojos ar stopiem, nesprādzējās neviens. reizēm, kad braucām garām policijas patruļai, šoferis teica, lai uzmetu siksnu tā, lai izskatās, ka esmu piesprādzējusies. tā es arī darīju un jutos ļoti sazvērnieciski, stūlbie menti, ahahahā.

indija, šķiet, joprojām ir tajā fāzē. pirmoreiz, vedot deju indieti, kurš i nedomāja sprādzēties, teicu, ka tā tas neies cauri un braukšana bez siksnas latvijā ir ļ. dārgs prieks. paklausīja. citu reizi n., kas bija klāt, iesaucās, ka likums par šofera atbildību ir atcelts, un nu tāpat kā senākos laikos soda tikai pasažierus (tā ir?). tad arī nospļāvos, nolēmu netēlot učeni vai indiešu mammu (kura visiem saviem ārzemēs rezidējošiem bērniem zvana katru dienu, un pasarg šiva nepacelt trubu un neparunāt ar viņu vienu, divas vai trīs stundas!!) un ļaut cilvēkam braukt tāpat, lai tak maksā un/vai cieš, ja grib. un tā nu viņš brauc un tēlo, ka ir piesprādzējies, tāpat kā es nulto sākumā. lol!

vissmieklīgāk, protams, bija kijevā, kad kāpām ūberā, lai brauktu uz lidostu, bet tajā mašīnā vispār nebija siksnu! ņepoņatkā taustījos apkārt, līdz taksists pamanīja un jautāja: siksnas meklējat, ja? es tās parasti slēpju zem sēdekļiem, lai cilvēkiem netraucētu.

18th July 2019

chimera @ 11:21am: šobrīd cenšos notirgot mammas biļetes uz PV liepājā (arī viņai ir savi netikumi), un, protams, cilvēki nemāk lasīt un raksta man, nevis viņai. un tikai tagad pamanīju, ka stulbais FB ir filtrējis ziņas no nepazīstamiem cilvēkiem! pārsvarā visādu reklāmas spamu, bet viens svešs INDIETIS man nesen, kā izrādās, rakstīja you look very poetic

ar to es gribēju teikt, ka foršās bolivudas dejas mums tagad pārceļas uz sestdienu 12.00. turpat uz miera ielas. ja kāds grib un var pievienoties, būtu baisi jauki, jo man bail, ka kāds atkritīs, un mēs paliksim nerentabli maz.

17th July 2019

tiga, posting in vajag @ 1:52pm: Meklēju kārtīgu elektriķi, kurš ierīkotu dažas papildus elektrības kontaktligzdas un savienotu ventilatoru ar slēdzi (tur līdz šim bijis ventilators ar tādu kā striķīti, ko parauj, lai viņu ieslēgtu un izslēgtu) vannas istabā. Vadus un kontaktligzdas ir jāiegulda sienā. Dzīvoklis atrodas Rīgā. Nav tā, ka jau rīt vajag, bet vajag drīz :)

(Zinu, ka te jau ir bijuši šādi topiki, paskrollēju dažus rakstus atpakaļ, bet atradu tikai vienu ieteikumu. Ceru, ka ir vēl kāds!)
chimera @ 6:49am: cik labi, ka ir neldija un spējas to vadīt, kad pārbrauktuves remonta dēļ tuvāko pieturu pārceļ vienu kilometru tālāk! vakar m. uz darbu devās ar taksi, bet šodien es teicu, ka nav jātērē nauda, ja var un vajag ekspluatēt sievu. secināju, ka došanās kaut kur piecos no rīta liek justies ļoti pusaudzīgi neatkarībā no tā, vai velcies mājās no kroga, vai, nepārvilcis naktskreklu, nogādā kādu uz punktu b. negulēt ir forši. lai gan tik siltā, miklā rītā nevienam nebūtu jābrauc uz darbu, bet būtu jāmētājas pa gultu un jālaizās, klausoties mazzy star (you fuck to fudge tunnel but you make love to mazzy star!).
Current Music: Mazzy Star - Roseblood

16th July 2019

chimera @ 3:02pm: bet vsp man reāls prieks, ka pasaule ir sadevusies rokās, lai īstenotu manu projektu "katram latvietim pa indietim!"

Sudmalinas-day5-Kuldiga-s-3
tipa75, posting in vajag @ 1:27pm: Ļoti, ļoti vajag 2 telpas reklāmas filmēšanai uz 19.jūliju, Rīgā, Jūrmalā, Mārupē un citos pierīgas rajonos. Ir pieklājīgas naudas, ko samaksāt par filmēšanas vietu. Viss pasākums apmēram uz 8 stundām katrā vietā.

VERANDA: koka veranda ar daudz augiem. (Vēlams kaut kas līdzīgs Kalnciema kvartāla telpām).

VIRTUVE: plaša virtuve vai virtuve apvienota ar istabu, kāds 1-3 stāvs. Pa logu var redzēt ēkas, jūtams, ka pilsēta.

Būšu bezgala pateicīga par ieteikumiem un pieteikumiem. Jo ātrāk, jo labāk. Gribēsim jau šodien apskatīt visu, kas radošajai komandai patīk.

Man var rakstīt uz tipa75 inboksī
chimera @ 10:57am: kādu dienu m. atnāca mājās un paziņoja, ka gribot palasīt korānu, laikam jāiegādājas. es tā smējos, ka nokritu no dīvāna, kur parasti atrodos, un teicu, ka jebkāds korāns ir atrodams internetā. taču viņš tomēr aizgāja uz grāmatnīcu un nopirka man indiešu erotiskās pasakas.

ļ. aizraujoša lasāmviela; pārsvarā gan "100 veidi, kā viltīgai sievai pārkāpt laulību, ja ļoti gribas", bet ir arī sižeta neapdvests vēstījums par cilvēkiem, kas nolēmuši sarīkot orģiju, tak viņus pārsteidzis saullēkts un viņi nokaunējušies, bet tad izdomājuši - ai, poh, pišamies tālāk. pasakas beigas.

ir pasaka par jaunlaulātajiem, kas pēc kāzām secinājuši, ka vīrs ir devis reliģisku zvērestu nepiekopt seksu pa dienu, bet sieva - pa nakti. tā nu viņiem nekad mūžā nav bijis seksa. pasakas beigas.

bet mana mīļākā ir par kādu musulmani (!), kurš ieskatījies skaistulē no zemākās hindu kastas un, par spīti visiem iebildumiem, apprecējis viņu. gāja laiks, viņš izdomāja ar sievu apciemot vecākus, bet tad nokaunējās no tā, ko vecāki teiks par viņa sievu, hujakš, iegāza viņai pa galvu un iemeta akā. sieva idzdzīvoja un atgriezās mājās, taču kaunējās stāstīt patiesību un teica, ka viņiem uzbrukuši laupītāji. pēc kāda laika vīrs atgriezās pie sievas ģimenes (neatceros kāpēc, bija kkādi merkantili iemesli) un pārsteigts ieraudzīja, ka sieva ir dzīva. tā nu viņi atjaunoja kopdzīvi. vēl pēc kāda laika vīrs atkal nolēma apciemot vecākus un ņēma līdzi sievu. tā ļ. lūdzās, lai vairs nedara viņai pāri. viņš apsolīja, ka nedarīs vis, taču pa ceļam atkal nokaunējās un iemeta viņu tai pašā akā. viņai gan atkal izdevās izrāpties, taču vīru viņa nekad vairs nesatika. pasakas beigas.

bet, runājot par m. un par erotiku, nevaru neizstāstīt, ka viņš izdomājis visneseksīgāko apzīmējumu pupiem ever! ļoļiks un boļiks! principā man šķiet, ka mēs esam kopā vēl tāpēc, ka visu laiku par kko jārēc.
chimera @ 9:55am: https://letterboxd.com/film/autobiography-of-a-princess/

Nekādi nevaru atrast šo filmu. Heeelp!

14th July 2019

chimera @ 2:26pm: wow, esmu tikusi līdz pašai pirmajai merchant-ivory filmai, un tā ir ne tikai ģeniāla, bet arī, iespējams, viena no labākajām filmām, ko es jebkad esmu redzējusi. gribējās iepuzēt ik pēc piecām min un vnk uzsūkt to visu.

https://letterboxd.com/film/the-householder/
chimera @ 8:43am: Eu, bet man cista gribas iemitinaties tajā luksusa lol teltī Dagdā!

13th July 2019

chimera @ 7:07pm: izbraukājām raunas staburagu un vaives dzirnavas, riktīgi sagājām tūristā un izpirkām latvijas ķiploka veikalu raunā. ā, pirms nedēļas beidzot redzējām arī jūrkalni, lai gan laika ziņā to īsti atļauties nevarēju. principā fiksi, fiksi nobraukt 200 km, lai sagaidītu saulrietu un pavadītu nakti neldijā bomžstyle. bija vērts! vai es jau teicu, cik ļoti man patīk mana mašīna un braukt ar to? nu, pateikšu vēlreiz

bet tagad es skatīšos filmu ar vienu no vislabākajām premisām, ko nācies lasīt pēdējā laikā
https://letterboxd.com/film/shakespeare-wallah/

dzīve ir pasakaina!
quizer @ 12:52pm: Miks zvanīja Deividam un teica: "Es šodien nebūšu, atceļam to mēģinājuma. Es visu tāpat zinu." Un viņam bija taisnība.
chimera @ 10:15am: vakardienas deju hailaits biju deju indietis, kurš, pagaršojis tumšās šokolādes gabaliņu, saviebās un mēģināja piebērt cukuru turpat mutē, bet nejauši piebēra sāli.

(brīžiem man liekas, ka viņiem visiem ir kādi gadi desmit)
winstons @ 1:00am: Pārgāja depresons un atkal pieķēros muzonam. Konpī kādi pacmit gandrīz pabeigti treki. Jāizlaiž rnb ep citādāk atkal uznāks depresons un nebūs vairs tolka izdot. Pēctam taisīšu tehno. Apnicis čakarēties ar grupas biedriem. Kādam mūžīgi ģēlas. Fuck it
wasted @ 12:12am: ogu rums
ogu ris

12th July 2019

chimera @ 12:24pm: I have yet to encounter a likable character in these old Merchant-Ivory films; hence why I'm absolutely enraptured by them. Neither the East nor the West has any of the answers, so you might as well fuck Shashi Kapoor while you can.

wow, bombay talkie (1970) ir filma, ko nofilmējuši speciāli man, par "briesmīgajām baltajām sievietēm" prātojošai un what not! kā viņi zināja, ka es par to prātošu?!

mans otrs mīļākais revjū ir: White lady goes to India and ruins everything.

https://letterboxd.com/film/bombay-talkie/

11th July 2019

chimera @ 1:48pm: skatoties šo dziesmu,

https://www.youtube.com/watch?v=qFZnXIsnDIE

brīnījos, ka meitene šķiet pārlieku tieva un pārlieku kokaina. tak izrādās, ka tā ir brazīļu aktrise (kas tēlo indiešu meiteni). komentāros atradu pat vienu riebekli, kurš raksta, if she is a dancer then i'm prime minister of india!!!!!, bet visi metas meiteni aizstāvēt un slavēt, kārtējo reizi pierādot, ka indieši ir kaut kādi necilvēki un psihopāti.

es vsp ceru, ka deju indietis sūtīja šo dziesmu tāpēc, ka tā viņam, well, patīk, nevis kā mājienu, ka pat sūdīgi dejotāji var dejot :(

pašu filmu noskatījāmies vakar, man, protams, patika, bet saskumu - vai tiešām šādi indieši redz baltās (blondās) sievietes? nu, tādas pastulbas, maucīgas, bet tai laikā tik ļoti... nevitālas? also, https://letterboxd.com/theendofcinema/film/love-aaj-kal/
chimera @ 10:11am: baika par kafeni: kolēģe d. ir pārliecināta, ka kolēģis a. ir sieviešnīdējs. un labas attiecības ar kolēģi j. viņam esot vien tāpēc, ka uzskata kolēģi j. par zemāku būtni, kas ļaujas viņa dominancei (jā, viņš ahūna nežēlīgi viņu dominē, izdarot viņas vietā palielu daļu viņas pienākumu). kolēģe j. savukārt ir pārliecināta, ka kolēģis a. ir viņā iemīlējies (to nemācēšu komentēt, bet mani šaubīgu dara fakts, ka kolēģe j. ir no tām sievietēm, kas domā, ka visi ir viņā iemīlējušies). ar kolēģi a., dabiski, neesmu strādājusi, taču viņš atstāj vieinkārši_jauka_cilvēka iespaidu. nu, tāda, kas mazliet par daudz lasa self-help grāmatas "kā kļūt par labāku cilvēku" (un gan jau pa kluso arī "kā iepatikties meitenēm").

also, kolēģe d. domā, ka kolēģis a. raugās uz viņu ar naidi un nicinājumu. kolēģis a., tāpat kā visi ne tik redzīgi cilvēki, kas kaunējas nēsāt brilles, tik tiešām mēdz nedaudz viebties vājredzīgākās situācijās.
ilka, posting in vajag @ 9:21am: Gulēt Salaspilī
Sveiki!

Man ir nepieciešama vieta, kur Salaspilī 14.jūlijā no pl.01:00-03:00 pagulēt Salapilī 2 personām festivāla Kartupeļpalma laikā.

Ir kādi piedāvājumi?

Vai arī ir oficiālā vieta, kur celt teltis pie Daugavas vai kādā Enerģētiķu ielas pagalmā, stāvlaukumā.

Nebūs jau tik briesmīgi auksti +8-12'C

Paldies!
Current Mood: ir
Current Music: http://riti.pieci.lv

10th July 2019

chimera @ 9:34pm: sen neesmu stāstījusi par saīdu. izrādās, ka saīda mīļākā dievība ir sai baba. also, viņš izstāstīja, ka latvijā notiek arī kas tāds:

https://shiva.center/lv/product-cat/vediskie-rituali/
https://shiva.center/lv/product-cat/siva-adzira-prasna/ (vēdiskie rituāli pa skype par nieka pārsimts eiro un ātrā astroloģiskā palīdzība)
chimera @ 6:46pm: prāgā, dzīvojot kojās, mana istabas biedrene katru dienu, katrā ēdienreizē ēda vienu un to pašu - makaronus ar kečupu un pāris sardelēm. čehu pasniedzēja universitātē reiz prasīja viņai, kas viņai nepatīk kojās. viņa teica, ka sūdīga plīts (nebija melots). vai tu labi gatavo? prasīja pasniedzēja. nē, teica viņa. priekš kam tad tev vajag labu plīti?

es nebiju diez ko labāka, variēju kādus trīs ēdienus uz riņķi. tāpat kā mēs visas pārējās. griķīši! prāgā nebija viegli atrast griķīšus. parastajos lielveikalos to nebija, vien centrā pāris vietās. uzzināju, ka čehiski griķi ir pohanka, un uz iepakojuma skaidrā čehu valodā bija rakstīts, ka ar pohanku tatāri barojuši zirgus un neviens normāls cilvēks tos neēd.

par ko es te? es tiešām ceru, ka kaut viens indietis latvijā ir slaists un pārtiek no roltoniem. citādi visi tie džeki ar simt piecdesmit katliem (kā viņi tos aiztransportējuši uz latviju?) un tonnu dažādu garšvielu atkal jau dzen mani kompleksos. prikiņ, man viendien visu dienu nebija elektrības, un es STUNDĀM ilgi kārtoju māju. bet kaut kas ir ar tiem baltajiem cilvēkiem un viņu dranķīgo izturēšanos pret sevi, kas maskēta aiz laika un spēku taupīšanas.
chimera @ 10:24am: starp citu, es tak kādreiz pavisam nopietni ticēju visiem tiem, kas stāstīja, ka mašīnas uzturēšanas plānotajos izdevumos pavisam noteikti jāiekļauj soda naudas un kukuļi likumsargiem (opcionāli). nu, ka sods ir neizbēgams, tu nevari dzīvot un braukāt tā, ka tevi ne par ko nesoda utt utml.

(var jau būt, ka manai nesodamībai ir kāds sakars ar to, ka neldija izskatās pēc mašīnas, ko esmu nopirkusi, vācot un nododot tukšās pudeles (sak, nav vērts apturēt, ko no bomžiem var gribēt), bet nē, nav tā, ka es pati tam ticētu. ķipa, nepārkāpiet!)

9th July 2019

marmara @ 3:59pm: sāp viss man tā, sāp no nekā.
yeux_glauques, posting in vajag @ 12:16pm: hei hei ciba, vai kāds nevēlas šķirties no Bullshit Jobs: A Theory is a 2018 book by anthropologist David Graeber? ļoti labprāt iegādātos
chimera @ 10:38am: ienāca prātā doma, ka varētu apvilkt savu koncerttērpu, doties uz kafeni un paziņot, ka viņiem ir jādubulto (der arī trīskāršot) m. alga, jo vēdas aizliedz (gan jau ne sūda neaizliedz, bet neviens nepārbaudīs) man strādāt, bet man taču ir Prasības!

(ne tāpēc, ka gribētos nestrādāt, bet tāpat vien)

(vēl es mēdzu apsiet koncerttērpa lakatu kā hidžabu, paziņot, ka esmu pārgājusi islamā un visvisādi izrīkot nabaga vīru. principā tas bija vērtīgs pirkums, ja)
Powered by Sviesta Ciba