blommorian

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

23rd February 2019

veevalaja, posting in dziivo_te @ 5:11pm: Atkal atbrīvojas gaiša un izremontēta istaba (~13m2) uz Tērbatas ielas. Koplietošanas telpās ir sadzīvas tehnika, eiroremonta nav. Istabā paliek dīvāns, galds, neliels skapītis, ar kuriem vari rīkoties pēc saviem ieskatiem. Bez dzīvniekiem. 120 eur/mēn. jau ar komunālajiem (bez interneta/televīzijas).

Jautājumus un bildes pieprasīt uz veevalaja et inbox.lv.
khosmos, posting in vajag @ 2:10am: Kur dabūt lētu skrituļdēli akurāt līdz pavasarim? Varbūt kādam ir?

22nd February 2019

bljanna @ 3:13pm: Maņjakovs un viņa dekoltē
Nevarēju aces novērst! Jums arī šķiet, ka Mārcim Maņjakovam vienmēr ir tieši par vienu vai divām pogām par daudz atpogāts?

https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/cilvekstasti/aktieris-manjakovs-nacionalaja-teatri-palidz-pat-gaiss.a310542/
chimera @ 7:37am: MYRKUR RELEASES NEW SONG “LATVIAN FEGURÖ”, paldies, tas ir tik mīļi, tas nekas, ka es to piefiksēju 4 gadus vēlāk

21st February 2019

bljanna @ 2:40pm: Acenes?
Sen nebiju bijusi amfiteātra tipa lekciju zālē uz lekciju/prezentāciju. Telpa bija ļoti gaiša - par gaišu prezenetācijai. Varbūt tā bija problēma, kāpēc es pirmo reizi mūžā nevarēju īsti labi salasīt prezentācijas tekstu? Burtu izmērs ok, bet salasīšana prasīja piepūli, viss drusku miglains. Un tad es pievērsos lektores sejai, kurai... bija izplūdušas kontūras. Jums tas varbūt šķitīs smieklīgi, ka es nesaprotu, kas notiek. Bet man vienmēr bijusi perfekta redze, tāpēc esmu maķenīt samulsusi un tagad meklēju attaisnojumus - telpa par izgaismotu, varbūt es par daudz laika pavadu patumšās telpās (mans dzīvoklis), trenējot acis tikai uz tuvumu (dators, grāmatas) utt. Būšu LV, laikam jāaizstaigā līdz acu dakteriem.
chimera @ 7:10pm: uzzinu_pēdējais: lāgerfelda kaķim ir sava vikipēdijas lapa!

https://en.wikipedia.org/wiki/Choupette

laimīgais zvērs tikko mantojis trīs miljonus un māju 120 miljonu eiro vērtībā. es tā aizdomājos - esmu mājdzīvniekvienaldzīga, bet tomēr - būtu tikai godīgi, ja kaut vai daļu mantojumā atstāto līdzekļu dzīvniekcilvēki novirzītu ne vien iemīļotajiem cilvēkiem, bet arī zvēriem. nu, kaut vai kaut kādas eiras uzturēšanai, kamēr tiek meklēts jaunais saimnieks. principā (te man tikko fašismā iegailējās acis!) tiem, kuriem nav ko savam zvēram novēlēt, būtu noliegts tādu turēt, citādi pēc tam skraida pa pagalmiem dieva nepieņemti, kraupaini un lauž svešas sirdis.
chimera @ 10:29am: no sērijas "miljons tizlo jautājumu saīdam": nē, viņš nedrīkstot precēties tā uz savu galvu; un vispār tagad jāmācās, jākrāj nauda, bet tā ap gadiem 36 vecāki atradīs viņam līgavu. (droši vien daudzi indijas jaunieši nav mierā ar šādu kārtību, taču šajā konkrētā gadījumā cilvēks nestreso). jā, arī kastas ir sveikas un veselas; kas par to, ka kkādi no augšas izdomājuši tās atcelt, ja visi pārējie to neatbalsta? (esmu pat iemācījusies atšķirt brahmaņus - viņi paši steidz par to paziņot, vai arī to dara viņu ģimenes locekļi (mana pirmā jogas skalotāja, atceros, priecīgi pavēstīja, ka viņas vīrs nākot no krutākās kastas)). jā, precēties ārpus kastas un reliģijas nav ok, bet reakcijas var būt dažādas - no relatīvi maigas "tu vairs neesmi mans dēls" līdz asinsizliešanai. saīda krajā kā reiz jaunizceptās sievas ģimene (hinduisti) nesen nomušījuši jaunizcepto vīru (kristieti). nē, meitene neesot cietusi, ja nu vienīgi morāli. tai pat laikā šāhruhs hans (kurš gan cits) (musulmanis) apprecēja savu hinduistu sievu pirms 20+ gadiem, kad vēl bija struggling aktieris bez sakariem un aizmugures, un joprojām dzīvs. (skatoties my name is khan un zinot to visu, saliekas interesanti akcenti)

bet nu jā, mani kā wannabe ēdiena fašisti daudz vairāk satrauc baisais saldumu patēriņš. esat pamanījuši, ka filmās viņi pie mazākās iespējas auro: atnesiet saldumus? jā, saīds apstiprina, tā ir. bērns atnāk ar labu atzīmi vai radi no anglijas atsūtījuši vēstuli - nesiet saldumus visai ģimenei! saldumus kā dievišķu uzturu propogandē bhagavad gita; krišna neko nezina par dikāna vai paleo diētām un ogļhidrātus neskaita. brīnumainā kārtā viņi visi neslimo ar diabētu un puvušiem zobiem, lai gan vidējais statistiskais svars eiropas skaistuma kanoniem noteikti neatbilst. un pat šāhruhs hans 90. gadu filmās ir chubby apaļvaidzis (un ar baisu, patiesi baisu matu griezumu)!

20th February 2019

safe, posting in vajag @ 6:01pm: David Desser "Eros Plus Massacre: An Introduction to the Japanese New Wave Cinema"
Pirms pārstāju žīdoties un pasūtu grāmatu no amazon/ ,varbūt kādam ir pieejama šī David Desser "Eros Plus Massacre: An Introduction to the Japanese New Wave Cinema"? Esmu izmeklējusies visus internetus cerībā uziet pdf failu, galīgi neveiksmīgi, LV bibliotēkā tieši šī nav pieejama un vienīgais atlitku šķirties no naudas un laika.
Noteikti tikai godīgi aizņemtos, ieskanētu nepieciešamās atziņas un tikpat godīgi atdotu atpakaļ.
likcepure @ 12:08pm: Jautājumu nav
Varētu sākt kolekcionēt jautājumus, ko ikdienas laikā saņemu. Pēdējo dienu labākie - vai nezinu no galvas, cik zīmju ir Noras Ikstenas "Mātes pienam", un vai nezinu, kur Rīgā pēc grāmatas atvēršanas vakardien dzer Contra.

19th February 2019

virginia_rabbit, posting in vajag @ 11:03am: kalniete
kāds centrā nevar aizdot grāmatu "Ar balles kurpēm Sibīrijas sniegā"?

18th February 2019

liuut, posting in dziivo_te @ 9:45pm: labvakar
pamazām cilājos uz pārvākšanos un meklēju stūrīti Teikā / tās apkaimē / vārbūt Juglā. Vajadzīgs praktiski tikai darbdienu vakariem, brīvdienās Rīgā nepalieku. Nav steidzami, nogaidu tīkamu variantu. Sludinājumi tiek čekoti, bet varbūt, ja kas uzrodas, - var atstāt info tepat, komentārus saņemu epastā.

paldies!
chimera @ 3:17pm: lol, tikai tagad pamanīju mīlīgo piebildi "igaunijā šāds maksājums par vienu gadu ir 1900 eiro" (pietrūkst !!1) veselības ministrijas lapā jaunās apdrošināšanas kārtības skaidrojumos (kas ir pilnīgi valīdi, latviešu sapņu zeme igaunija ir jūtami dārgāka valsts un haļavno apdrošināšanu visiem atcēla pirmā, taču smieklīgs šķiet "meanwhile in igaunija" piebildes lietojums it visur, tāds kā āmen)
liizhj @ 2:55pm: gada laikā taksifajā esmu notērējusi teju 200 eur. atviegloti nopūtos, kad ieraudzīju šo ciparu. un tad atcerējos, ka yandex taču ir bijis daudz biežāks viesis vēlajās naktīs un neciešamajos rītos. nudien. vēl 235 eur iekš jandeksa. kopā 435 eur takšiem! vesels ceļojums vējā. tā vietā - ceļojums no a uz b pa rīgu.
chimera @ 9:51am: kā es etsijā ar pašas kapeikpišanu cīnījos:

cilvēki ir nevērīgi un reizēm ieliek savus darinājumus par dažādām cenām. kādu no šiem darīnājumiem vēlējos iegūt arī es. sākumā apmulsu un pētīju-salīdzināju, meklēju kādu atšķirību. neatradu. apvaldīju tieksmi momentā paķert lētāko un aizrakstīju saimniecei, sak, dear maryna, kāda ir atšķirība starp to un šito, atskaitot cenu?

paiet viena diena, otra, trešā, ceturtā. piektajā manī pamodās soģis (starp citu, nevaru saprast, vai soģu vispār pasaulē ir daudz, vai tikai cibā/internetos viņi visi ir salīduši), un nekaunīgi izvēlējos lētāko. pēc pasūtījuma izpildes, protams, cena momentā tika izlabota uz augstāku.

bet nav tāda prieka, kāds, piemēram, būtu, ja es nopirktu lidbiļeti par kapeikām sistēmas kļūdas dēļ. varbūt tik tiešām sadarbības shēma "cilvēks pret cilvēku" ir efektīva, lai izskaustu vēlmi iedzīvoties par katru cenu? te es atcerējos kafejnīcu, kura ne to kijevā, ne to ļvovā ieviesa shēmu "maksājiet par ēdienu, cik uzskatāt par vajadzīgu", bet visai ātri atteicās no tās, jo visi, like, visi!! maksāja kapeikas un ļauni berzēja roķeles. var arī kafejnīca nav gluži "cilvēks pret cilvēku"?

17th February 2019

chimera @ 6:45pm: awww, redzēju sludinājumu, kur tirgo neldijas māsu ar saukli: ja tu dzer "dins" kokteiļus un strādā stroikā, tad šis ir domāts tev!

16th February 2019

chimera @ 7:40pm: gastrotirgus - nuesnez. pirmajā pieturpunktā sarkstošs un drebošs kasierpuika knapi tika galā ar pasūtījumu (bet tā nebija viņa vaina; ēdienkartē viss saucās citādi nekā datu bāzē), karstais smūtijs bija auksts, viss pārējais... nu, raw dārzeņu bļodu ir grūti sabojāt :) kāda dāma ielūrēja manā šķīvī un iebļāvās: fui, kaut kas veselīgs, šeit mēs neēdīsim!

otrajā pieturpunktā m. dabūja karstu pankūku ar padzisušu pildījumu.

līdz āzijas streetfood kioskam netikām, jo pieēdāmies, tāpēc komentāru nav.

žēl darbiniekus, kam jāstrādā ļ. šaurās, neērtās, trokšņainās un svešām acīm pārskatāmās vietās. drošvien sāpīgi latvieša dvēselei. kā arī bail iedomāties, kādus plastmasas kalnus atstāj šī vieta diendienā. vo, balsoju par iestādi, uz kuru jāiet ar saviem piederumiem!

15th February 2019

chimera @ 11:26pm: k3g ir visai baisa filma; indiešu meitenei ir pilnīga taisnība https://letterboxd.com/sufiyana/film/kabhi-khushi-kabhie-gham/

taču poļu meitene tik precīzi apraksta, kā tas ir - pirmo reizi mūžā redzēt bolivudu, ka awww
https://letterboxd.com/monikasulik/film/kabhi-khushi-kabhie-gham/
chimera @ 12:14pm: jāpieglabā sev izpētei

https://www.loudersound.com/news/metals-most-interesting-voices-are-all-female-and-its-about-time

(lai vai cik man nešķistu pazemojoši šāda tipa raksti (uķipuķi, sievietes tomēr VAR! (kurš gan bļ būtu šaubījies)), tur ir jauka pleiliste)

14th February 2019

chimera @ 9:11pm: Izrādās, Nils sakss tagad ir psihoterapeits utml. Nav tā, ka neapskaužu viņa emulatora spējas. Kamēr citi visu mūžu viduvēji kulajas vienā purva rāvā
chimera @ 2:19pm: mani valentīndienā apsveica kāda dāma, ko nepazīstu, kad piestādīju viņai rēķinu, un tas pavisam noteikti bija dīvainākais v-dienas apsveikums manā mūžā.

nezinu, vai m. brēcienu šorīt: čau, valentīn! var ierēķināt kā apsveikumu. o, bet es viņu gan apsveikšu! es viņam uzdāvināšu tīras grīdas (patiesi reta dāvana mūsmājās*)! principā totāli nevajadzētu apvainoties, ja dzimšanas dienā or smth saņemtu tualetes papīra rulli.

*vienmēr ir bijis interesanti, ka mājas soli dēvē par nelietīgi patriarhālu noslodzi, "otro maiņu" vai tml. sievietes (nē, kāpēc sievietes, vispār cilvēki, kas dzīvo vieni), kas dzīvo vienas, nekakā, neēd un nepienēsā grīdas?

13th February 2019

likcepure @ 11:22pm: Pildspalvas
JJ mīl un lolo savas pildspalvas*, bet man tās svarīguma hierarhijā ir vēl zem šķiltavām. Citiem vārdiem sakot, es tās paņemot un uzreiz iemetot podā. Šodien izdīcu viņam vienu pildspalvu līdzi uz tikšanos. “Labi, ņem. Bet es šai pildspalvai saku uzredzēšanos, nevis ardievu!” man tika pieteikts.

*Kad pildspalva izrakstās, viņa mīlestība nemazinās.
chimera @ 9:40am: patīk spēlēt spēli "iedomājies visrandomāko lietu un meklē, vai tā ir etsijā". vakar meklējām cūkas tērpu; izskatās, ka tagad ir stilīgi pārģērbt savus jaundzimušos par tamborētiem sivēniem ar visām astītēm; patika arī cūkas tērps sunim un tamborēts deguna sildītājs šņukura formā.

tad uzgāju vienu veikalu, un UZREIZ bija skaidrs, ka tas ir latviešu, pat nepārbaudot lokāciju. kā? neveikli mēģinājumi ielīst divos segmentos uzreiz: ubagošanas ("pēc bērna slimības nolēmu atvērt etsy veikalu...") un luxury ("kamēr tusēju pa maljorku, mana māte rīgā uzadīs jums pilnīgi parastus džemperus par 400, 500 eiro").

12th February 2019

inese_tk, posting in vajag @ 11:06pm: satelītšķīvis
Vajag satelītšķīvi - ne mazāku par 90 cm diametrā (labāk lielāku), noteikti apaļu (ovāls neder) un nedeformētu. var nedarboties.
Rīgā/Pierīgā/Salaspilī/Piesalaspilī.

Varbūt kāds grib tikt vaļā?

Paldies.
feita_kleita, posting in vajag @ 9:42pm: Vecu loga rāmi,
kurš nav sapuvis, bet vairs nav arī vajadzīgs, kuram garākā mala nepārsniedz 70 cm.
Vitražas projektam mācību ietvaros.
Tagad.

Par vīnu.
winstons @ 4:52pm: pagāšnedēļ randomā notika tāds prikols kura dēļ iespējams piepildīsies viens no maniem sapņiem. esmu ļoti happy
Powered by Sviesta Ciba