blommorian

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

18th September 2018

winstons @ 7:22pm: varbūt jāsāk dzert vīns
winstons @ 7:21pm: pagāšnedēļ iegādājos labu karčer putekļu sūcēju. varbūt jāliek ss.lv sludinājums un jādod uz nomu
winstons @ 7:20pm: negaidītu notikumu dēļ esmu ticis pie nosacītām bonus dienām projekta īstenošanai, tāpēc izdomāju šodien palikt mājās un neko nedarīt
winstons @ 11:06am: varbūt kāds ir saskāries ar nepieciešamību juridiski veikt telpu funkciju maiņu?
chimera @ 9:39am: runājot par ikeju, mani a) ļ. interesē, kā pārprofilējās tie cilvēki, kuru biznesa modelis balstījās uz ikejas mēbeļu vadāšanu un pārdošanu ar uzcenojumu,

bē) sajūsmina, ka par godu ikejai ir nosaukts vesels dīķis turpat blakus, kā apgalvo waze

cē) būdama austrumeiropas plukata, es, protams, arī gribu uz ikeju. sapirkties, apēst vegāno hotdogu (vai divus, vai trīs), visas ģēlas. būdama austrumeiropas socifobe, es, protams, gribu atrasties tur vienpersoniski. nekādu drūzmu, nekādu rindu, nekādu līdzcilvēku. pagaidām sociofobe pārliecinoši uzvar. ceru, ka rudens beidzot sadzīs tautu pa mājām.

17th September 2018

quizer @ 10:26pm: Kā jums ar mazajām mušiņām? Viss kārtībā?

16th September 2018

bljanna @ 4:23pm: Bet vēl man ļoti gribētos iet sēnēs, un, ja sēņu neatrastos, tad es raudzītos un priecātos par sūnām, ķērpjiem, papardītēm un visādām dzīvām radībām. Un pēc kādām astoņām stundām censtos dabūt laukā no meža Boženku - viņa ir trakākā sēņota šaipus Reinas, goč pendel.
Ogotāja gan es nekad dižā neesmu bijusi. Atmiņā iespiedušās pāris reizes ar amammu mellenēs, gaidot, kad vīri pārnāks mājās ar medījumu (īstu, ne metaforisku). Un vēl bija tā reize ar apapu un amammu izcirtumā, kad gājām uz meža avenēm. Bija nenormāla sutoņa un pilns ar aklajiem dunduriem, bet mūsos bija spīts, arī man, sīcim, ka jālasa, kamēr krīt, jo būs taču aveņu zapte. Iespējams, no tās reizes avenēm tapa arī kāds bidons aveņu vīna, kuru dzēra no špicglāzītēm un kurā man pat atļāva pamērcēt pirksta galu. Salds.
winstons @ 9:55pm: ja nezini par ko balsot vēlēšanās https://www.youtube.com/watch?v=b5CcSJHS5JA&feature=youtu.be
chimera @ 11:41am: also, esmu dura, ka laikus nenopirku biļeti uz ic3speak šovakar un nezinu, vai paspēšu izkāpt no bremzes un sataisīties, bet jūs no manis piemēru neņemiet.
chimera @ 9:07am: pa vīkendu noskatījlos divas filmas, abas patika - лето un queen (2013, bolivuda, a delhi girl from a traditional family sets out on a solo honeymoon after her marriage gets cancelled: nu, ar ko tur viss beidzās? viņa apprecējās ar kādu francūzi? - nē, viņa atbrauca mājās un ielādēja bildes feisītī, ļ. mūsdienīga filma)

15th September 2018

chimera @ 6:06pm: cik labi, ka ceļā uz cīrulīšu takām m. pamanīja pagriezienu uz vējiņu pazemes ezeriem un atpakaļceļā mēs tur arī iebraucām!

14th September 2018

chimera @ 12:12pm: cilvēku skaits, kurš tumsā skrēja pāri valdemāra ielai neatļautās vietās - ne uz gājēju pārējām un ne uz krustojumiem - aptuveni 4 minūšu garā laikposmā, ko braucu pa iepriekšminēto ielu - pieci cilvēki un suns. tikai vienam no viņiem bija kaut kāds hrenovijs atstarotājs, pārējie izvēlējās saplūst ar ainavu (moš viņi piedalījās militārajās apmācībās namejs un maskējās, hvz).

biju aizmirsusi, cik jautri ir braukt pa centru, kad jau ir tumšs, bet visi vēl nav devušies gulēt, jāsāk pierast atkal. bet dusmīga vairs neesmu. nu, nemāk cilvēki saprast, kā viņi izskatās (vai drīzāk neizskatās*) no malas, kas no tā? es arī daudz ko nemāku. peldēt nemāku, kūleni mest nemāku, ar riteni braukt nemāku, rokdarbus nemāku, somu valodu nemāku, 10000001 lietu nemāku. uzmanīties uz ceļa gan māku, ņe dožģotesj

*lai gan tiem, kuri ir vismaz riteņbraucēji, to vajadzētu saprast. m., kurš ne tik sen sāka aktīvi pārvietoties ar velo virzienā grāvis-centrs-grāvis, bet pirms tam uz riteņa nebija kāpis kādus gadus 20, reiz atnāca mājās šokēts, like, nezināju, ka cilvēki tumsā ir TIK neredzami.

12th September 2018

chimera @ 10:57am: jūtu, ka rīt atkal besīšu frizieri ar saviem parametriem, jo: es nekad nezinu, ko gribu redzēt sev uz galvas, taču zinu, ka tam ir jābūt kam tādam, kas neprasa regulārus friziera apmeklējumus un formas uzturēšanu, kas neprasa ikrīta veidošanu (varu max izpūst ar fēnu un pat to daru nelabprāt), karoče, negribu darīt neko, bet gribu, lai tas pēc kaut kā izskatās.

mati atkal ir sasnieguši besīgu līdzplecu garumu, kas: ilgi žūst un jāsaņem visādos veidojumos, lai netraucē. aug tā, it kā es mazgātu tos ar minerālmēsliem bļ.
optimālais variants būtu vienkārši nodzīt nah, bet neesmu ne tuvu tik smuka, lai to varētu atļauties. tai pat laikā, tulkojot neskaitāmos pārvērtību šovus, nav tā, ka būtu pilnīgi imūna pret cmukas frizūras spēku. nav kādas lapas ar izvēlnēm "psc cik kruti griezumi sliņķēm, kuri veido paši sevi"?

10th September 2018

chimera @ 3:36pm: mani piemeklēja ģeniāla ideja. varētu tak izīrēt dzīvokli par mikronaudām (bet ar lielumlielu noteikumu sarakstu, jo man reāli besī lietas, ko cilvēki mēdz darīt savos mitekļos) un katru ~mēnesi pārcelties no vieniem lv pāķiem uz otriem. dažu gadu laikā es būtu paspējusi padzīvot visās pilsētās un ciemos ar interneta pieslēgšanas iespējām un tikusi pie nereālākā klātbūtnes efekta. mantas man vēsi saiet neldijā, un vēl tukšums pāri paliek.

diemžēl atkal patriarhātsvecis visu sabojā, jo m., atšķirībā no manis, ir normāls darbs, bet dzīve ir ēna bez mīļotā zēna. varētu atrast sponsoru, kas ne tikai dotu piķi, bet (un galvenokārt!) pastrādātu m. vietā, jo cīši labus cilvēkus nevajadzētu uzmest.
Current Music: https://8tracks.com/montanalogue/4karen
runlikehell, posting in dziivo_te @ 1:54pm: Centrā (Čaka/Matīsa krustojums) 3 istabu dzīvoklī tiek meklēti īrnieki 2 atsevišķām istabām. Dzīvoklis atrodas klusā, slēdzamā iekšpagalmā, 3 stāvu namā ar nedaudziem iemītniekiem, kurus īpaši nedzird un kuri nedzird jūs.
Dzīvoklī nav eiroremonta, bet viss ir lietošanai piemērotā stāvoklī, ir ledusskapis, gāzes plīts, veļas mašīna. Trešais dzīvokļa iemītnieks mājās ir reti un nav īpaši prasīgs, citus arī neapgrūtina. Dzīvoklī ir arī t.s. meitas istabiņa, kas līdz šim izmantota kā pīpētava - reti, bet tomēr. Nav iebildumu pret mājdzīvniekiem, saimnieko apsaimniekošana firma, kuru interesē tikai laicīgi maksājumi. Koptelpas diemžēl nav plašas, respektīvi, virtuve un koridors ir izmēros nelieli, bet iepriekš tur ir sadzīvojuši arī 4 cilvēki ar velosipēdiem, īpaši viens otram netraucējot (un apkures rēķini līdz ar to nav milzīgi).

Par pašām istabām:
1) 13 m2, maksā 90 eur + komunālie (ziemā līdz šim bijis max ap 160, vasarā ap 130, ieskaitot internetu), paliek gulta un skapji, pieejama no oktobra (bet var arī no nākamās nedēļas)
2) 18 m2, maksā 110 eur + komunālie (ziemā līdz šim bijis max ap 170, vasarā ap 140, ieskaitot internetu), paliek dažas nesvarīgas mēbeles, pieejama no 10. oktobra.

Ievācoties maksā par pirmo mēnesi un drošības nauda viena mēneša īres apmērā, ko izvācoties dabū atpakaļ no nākamā apakšīrnieka.
Pieteikties apskatīt vai izjautāt detalizētāk var šeit komentāros vai ne_es@inbox.lv
chimera @ 9:17am: btw, kas ir noticis ar trve latgaļu veikalu "ūga" preiļos?

šo te )

nekā tāda tur vairs nav, ir tikai mego vulgaris.

kaut ko vēl turas ādomustaba ar uzrakstiem aļa tu esi latgalīts, ja nabrauc uz positivus deļ tam, ka tymā laikā ir kopusvātki. btw, turpat piedzīvoju arī kognitīvo disonansi, veco grāmatu kaudzē izzvejojot un nozogot sādega hedajāta stāstu krājumu "aklā pūce". džeks to vien dara kā dzer vīnu, pīpē opiju un kniebjas detalizētās detaļās, kkāds henrijs millers bļ, ne irāņu 20. gs. pirmās puses prozaiķis, iztulkots un izdots manas dzimšanas gadā psrs-ijā.

9th September 2018

winstons @ 7:32pm: šodien noķēru divas karpas. baigi labi

8th September 2018

chimera @ 9:21pm: Zelta Dibenā ir daudz dzērvju, neviena cilvēka, brinumgardi āboli un pilnīgi normz piebraukšana - tikai~10 km grantinieka un 2 km zemes ceļa
chimera @ 8:46am: ir aizdomas, ka liela daļa cilvēku neprot dusmas.

dusmoties - tas ir kruta! dusmoties (ti, just dusmas) ir kā sašņaukties koksu (lasi: manas fantāzijas par tēmu, kā būtu sašņaukties koksu). dusmoties ir kā kļūt par šitento, malefisentu. empowerē kā nemetas!

tak paust dusmas ir izšķiest šo enerģiju visstulbākajā, visbezjēdzīgākajā veidā. ja kāds tevi tracina, lai uzbudinatracina no attāluma, neprecīzi citējot paulu koelju! nedod viņam to prieku, šķiežot viņa virzienā laiku un spēkus! lai to dara viņš, bet tu tik stāvi auksts kā aisbergs okeānā un vēro viņu ar ledainu smīnu, izsakot retu reizi ko ļaunu un riebīgu!

***

izstāstīju m. par saviem piedzīvojumiem tehapskates stacijā visos smalkumos. viņš noteica: njā, tev veicas, ka esi meitene. un viņam ir pilnīgākā taisnība, 35 gv vīrieša "varbūt labāk jūs, es šodien neesmu gatava manevriem" neviens neuztvertu ar smaidiem un uķipuķi. srsly, ta stacijā vēl bija sieviete ar bēbi, un ar to bēbi tur cilvēki ucinājās tikai mazliet vairāk nekā ar mani.

7th September 2018

quizer @ 10:21pm: Tas, ka dziesma "plikas vecenes" nav youtubē, ir baigais downeris. Sevišķi jau piektdienā, kad esmu ciemos pie miljonāriem, un tur nav spotify.
chimera @ 2:20pm: tehnisko izgāju. salabot mašīnu servisā pirms tam izmaksāja vienu tonālo krēmu bez kaviāra un zelta daļinām.

toties pilnai laimei absolūti apkaunojošā veidā nolauzu līstīti aizmugurējām durvīm. labais cilvēks gan to uzreiz arī pielīmēja, un neldija, par laimi, ir bodipozitīva un nestreso par skrambām un buktēm. tomēr nākošgad uz tehnisko braukšu, nezinu, uz preiļiem. lai šitie džeki mani pamanās aizmirst. kauns!

6th September 2018

chimera @ 6:55pm: Eu, a kas uzstājas tajā zviedru bez vīriešu festivālā?

5th September 2018

winstons @ 5:15pm: Vairākas dienas nevarēju atiet no berlīnes
chimera @ 1:01pm: skatos pa logu un prātoju, vai ceļi tuvākajā laikā pārlieku neizplūdīs un vai paspēšu aizbraukt uz zelta dibenu.
Powered by Sviesta Ciba