|
[04 Apr 2007|11:55pm] |
diena laba, par to prieks.Laba, jo labi pastrādāts un nečīkstēts. [varu vel labāk jā]
vel liels prieks, ka Ipod ir dzīvs jā, tik ekrāns miris. Uz atmiņu atradu Shuffle , tā kā bez mūzikas nepalikšu. + iekš to manu ebay atradu iespēju tikt pie jauna screen + video kā to pašam nomanīt :D
 šitāds koplektiņš +/- 30 USD vai mārciņas un pašu roku darbs te http://www.ipodhowtovideo.com/video/videolcdreplacement.html Un protams gabaliņš riska :D
Tad jau manīs, rīt jāpazvana capital.lv cik šie grib par tādu procedūru un tad jau domās. Pats vai viņi :)
|
|