ciemojamies [entries|friends|calendar]
blame

[ website | mana sinteetika ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[25 May 2016|11:48pm]

scope
Kaut kādas svītriņas un krāsiņas...
... )
post comment

Āda [25 May 2016|08:03pm]

wensdy
Dzīvojot savu mūžam nesasniedzamo ideālu pasaulē, reāli viss sāk šķist bezjēdzīgs. Neredzu jēgu pat runāt, tāpēc tiešām viss nepasakāmais, bet sajūtamais, kļūst par izšķirošo orientieri. Jāspēj piecelties augšā, 13 stundas tas jau vairs nav NORMĀLI. Es ceru, ka Rūtiņai iet labi. Vismaz manā salūzušajā kompī ir fails ar ierakstītu murrāšanu.
post comment

. [25 May 2016|06:32pm]

kini
pa galvu blandās rindiņas no jimmy carr un brodska. nice mix. un man ir žēl, ka krievu valodu jau esmu piemirsusi un īsti nevarēju nokoncentrēties uz barišņikova lasīšanu, jo acis lipa klāt tekstam [angļu valodā]. bet pēc izrādes tas viņa lasīšanas ritms vēl skanēja iekšā. gribētos audio versijā to visu dabūt un tad, kad gribēsies skumt un domāt pat vecumu, vēl paklausīties. un skatīties uz to lieliski veidoto vīrieti viņa 68 un domāt, ka forši izskatā tiem gadiem, arī ir nice.
post comment

Ārējais cietais disks [25 May 2016|02:53pm]

vajag

[jimmy]


Vai kāds nepārdod savu ārējo cieto disku? Vēlams, protams, lētāk un vismaz 2Tb.
post comment

Biļetes uz "No zobena saule lēca" [25 May 2016|10:55am]

vajag

[malafemmina]
Jaukie cibiņi! Vakar uzzināju, ka 21. jūnijā Dikļos izrādīs "No zobena saule lēca", un biļetes jau bija izpārdotas. Ja nu tev ir zināms vai nāk ausīs, kur pie divām var tikt, esi draugs un dod ziņu uz viapore pie inbox! Dikti gribas parādīt kaut ko tik lielisku savam mīļākajam ne-latvietim.
post comment

people are people and boys will be boys [24 May 2016|10:07pm]

neoplasm
[ mood | daudz jautājumu nāk.gadam ]
[ music | Kate Bush - Running Up That Hill ]

uzzināju, ka vincents kādreiz bija meitene, kas mani mazliet pārsteidza. par anju puikas man pateica īsi pirms iepazīstināšanas, līdz ar to nebija iespējas vai vajadzības pašai spekulēt. vincents ar anju ir mājasbiedri un kādu laiku bija arī iesaistījušies viens ar otru attiecībās, bet man nebija ienācis prātā, ka bārdainais vincents kādreiz būtu varējis būt sieviete. kas interesanti, izrādās, ka arī lgbt komūnā diskriminācija nav sveša [es tiešām nezināju] un vincents, kā ieinteresēts biseksuālis, mēdz niekoties ar grinder'i, kas ir geju tinderis, un tur viņu mēdzot diezgan rupji atšūt un lamāt taisni aiz tam, ka viņš ir transgender. bet tas ir mans persōnīgais ideālistes naivums, kas līdz šim bija licis domāt, ka apspiestajiem vajadzētu zināt un kultivēt līdzcietību un toleranci. būtu jau jauki, vai ne.


bet man patīk tā nesaudzīgā atklātība, kas starp mums valda. roudtripa laikā bijām piestājuši atpūsties un, kamēr pārējie puikas aizskrēja pēc kafijas un bulciņām, kriss sēdēja pie stūres un stenēja kamēr es no muguras viņam masēju plecus un spogulī skatījos uz viņa baudkārē pavērto muti un aizvērtajām acīm [un teicu don't worry, i won't tell ross you're actually straight hahā]. man liekas, mēs tur sēdējām un gaidījām veselu mūžību un viņš man tikmēr izstāstīja, kā ziemassvētkos viņa ģimene atradusi viņa vectēva līķi. krisam ir traks onkulis, kurš bija aizbraucis vectēvam pakaļ, lai vestu tradicionālajās z-svētku vakariņās zem eglītes, bet atradis viņa kādas 3 dienas veco [nepārprotami] līķi un meties to glābt, tur masēt sirdi un elpināt. cilvēki mēdz būt tiešām jocīgi, piemēram, iepazinos ar džeku, kas nesen iznācis no cietuma, jo bija sašņaucies kokaīnu un sakodis policistam seju. ross ir tik saudzīgs, ka kādā momentā pa kluso man piedāvāja mašīnā sēdēt priekšā nevis blakus tam džekam, jo es biju palikusi tāda klusa un viņš domāja, ka man varbūt bail. es vienkārši biju bēdīga, jo esmu nodrāzusi savu dēli, kā rezultātā jāmaina pāris detaļas, un smējos par viņa piedāvājumu, lai arī žestu ļoti novērtēju, mani tik sen neviens nav sargājis. bet no džeka man nebija bail, jo viņš no manis ļoti kautrējās un acīmredzami nervozēja, un/vai man varbūt ir salūzis pašsaglabāšanās instinkts.

vispār skatos uz puikām un priecājos, vienkārši par to, ka mīlestība, acīmredzot, vēl kaut kur pastāv. bet tad skatos uz sevi un domāju, ka man vairs nekad nebūs attiecību, jo es nezinu, vai es vēl kādreiz spēšu kādam piekāpties un vai manī pietiktu maiguma sevi kādam atdot. un šajās pārdomās nav vispār nekādu skumju, man nekā netrūkst, man drīzāk kaut kā nemanot ir nobrukušas visas attiecību idejiskās konstrukcijas un es pēkšņi vairs nesaprotu, kāpēc cilvēki to dara un nafig savulaik arī es. tā nav kaut kāda kategōriska nostāja, es vienkārši neatceros. cik dīvaini.
23 comments|post comment

Lūgums atsaukties Facebook lietotājus [24 May 2016|04:38pm]

vajag

[parafraaze]
Sveiki,

Šoreiz palīdzība nepieciešama no Facebook lietotājiem.

Es (LU psiholoģijas studente) šobrīd veicu pētījumu, kura ietvaros ļoti svarīgi dzirdēt Facebook lietotāju domas par portāla lietošanu. Ja Tev ir piecas minūtes laika un vēlies palīdzēt, aicinu aizpildīt anketu:

http://goo.gl/forms/6uxs085cgDkf1jX32

P.S. Ļoti novērtēšu katru atbildi, jo vairāk tādēļ, ka ar anketas palīdzību tiek izstrādāta aptauja, kas palīdzēs izprast, ko un kāpēc mēs darām internetā, arī turpmāk.
P.P.S. Atbildes, protams, konfidenciālas un skatītas tikai kopumā
P.P.P.S. Ja rodas kādi jautājumi - priecāšos atbildēt :)

PALDIES!
11 comments|post comment

Pagraba vai bēniņu lūku - filmēšanai [24 May 2016|09:21am]

vajag

[tipa75]
Filmēšanai meklēju pagraba vai bēniņu lūku Rīgā vai tuvā tās apkārtnē. Prasības vienkāršas - dēļu grīda, grīdā lūka. Nepieciešams, lai riņķī ir brīvi savi 7-10 kv.m. kur kameru nolikt un griestu augstums arī kādi 2,50 vismaz. Par to arī maksās.


mans pasts ir tipa75 iekš inbox el vē
post comment

akumulatora skrūvgriezis Matrix [24 May 2016|08:51am]

par_velti

[begemots]


Matrix CD 4,8V ; Nelielām ikdienas vajadzībām, akumulators nemaināms. Komplektā ar lādētāju.

Pašsavakāšana no Mūkusalas ielas 3 darba laikā vai no Kalupes ielas vakarā.

Pieteikšanās komentāros, first come first serve.
3 comments|post comment

. [23 May 2016|11:07pm]

kini
interesanti, ka jimmy carr patika vairāk kā biju domājusi un neērti vai kkā tamlīdzīgi nevienā brīdī nejutos. nav tik slikti ar to humora izjūtu, vēl. (galvā palicis joks par to, ka piedošanu no sievietes ir vieglāk dabūt nekā piekrišanu, protams, tas bija kkādā jokā par seksu :D
post comment

[23 May 2016|08:36pm]
fedrs
Neba velti man tie vegāni allaž šķituši aizdomīgi:

http://nypost.com/2016/05/22/the-crazy-crash-of-nycs-hottest-vegan/
3 comments|post comment

[23 May 2016|07:40pm]

scope
Zemgalē vietām līdz tik dzeltens, ka acis žilbst.
... )
8 comments|post comment

wuthering heights [23 May 2016|12:42pm]

neoplasm
[ mood | skreju jau, skreju ]
[ music | putni pilsētā ]

forši, ka puikas pielauza. vienā pusdienpārtraukumā izskrēju uz veikalu ap stūri un nopirku telti un guļammaisu un ogļraču lukturīti un 6dien, saspiedušies puiku mazajā mini līdz asinsrites traucējumiem, aizbraucām uz longbōrdsacensībām londōnas ziemeļaustrumu laukos. nesaprotu, kā mēs tur pieci idiņi vispār tajā mazajā mašīnītē salīdām, tā kā klauni apmēram, un katram vēl pa somai kājstarpē un uz galvas un uz jumta uzsieti visi dēļi ar visādām parpalām, aj jezus, lai sasper jods visus tos guļošos policistus. bija šausmīgi forši, protams. otrajā dienā es aiz labas sirds pieteicos brīvprātīgajos un sēdēju pie finiša ātrhujārīšanas sacensībās, kur man principā nekas nebija jādara - sēdēju saulītē, sūcu prosekō, braukājos ar dēli un smaidīju atpakaļ smukpuisīšiem vai dirsos pretī, kā nu kuro reizi. viena no manām mīļākajām braucējām bija dāma uz 45-50, īsiem matiem, tāds normāls mammuks, kas hujārīja diezgan agresīvi un bremzēja ar visu ķermeni, tā sirsnīgi izplājoties pa asfaltu, bauda skatīties. vispār baudas bija daudz, tiešām ahujenna redzēt, kā tik daudz un dažādas vecumgrupas katrs brauc pa savam, bet visi ar prieku un atdevi [and so much weed]. bija arī viena ļoti skaista dejotājčiepiņa, kurai kājas vienkārši pure muscle un, taisot trikus, visas muskuļu darbības redzamas kā anatōmijas grāmatā. pēc tām sacensībām, kuras palīdzēju uzraudzīt, lielā trase tika slēgta un visi devās uz balvu pasniegšanām kamēr es, piesūkusies saules un prosekō, ielavījos un izbaudīju to perfekto fokin' trasi viena pati, kas bija mans persōnīgais hajlajts, uzstādot pašai savus persōnīgos ātrumrekordus, izbraucu kādus 4 apļus un aiz laimes smējos. tagad vienīgi saulē iedegušas saulesbrilles, a la reverse panda, bet gan jau birojā akaliņ izbalēs.


gudru ziņu šodiena man bija paņemta brīva - kamēr žūst telts, var iziet ar puikām atkal paskeitot hahā.
post comment

[23 May 2016|08:29am]
fedrs
Ja tu esi cibā, tev nav nepieciešams Mēness fāžu kalendārs.
2 comments|post comment

. [22 May 2016|11:30pm]

kini
atkal tik intensīvas brīvdienas, ka vajadzētu atpūsties. kā 5d vakarā prom, tā šovakar tik atpakaļ, pa vidam izbraukāju ar auto diezgan lielus gabalus, pie tam pa ceļiem, kurus nepārzinu, un it kā jau tā nejūtos komfortabli, bet laikam ir nonācis līdz tam, ka bez ceļu trīcēšanas varu pabūt pie stūres un vienkārši ir pierasts. tā ir pozitīvā lieta no tā, ka man pašai visur jābrauc, kur es gribu tikt, un mīļais tur nepiedalās. waze ir lieliska un spotify, kurā varēju salikt savu offline auto pleilisti ar dziesmām no (lielā mērā) 90ajiem, lai varētu skaļā balsī mašīnā bļaut līdzi mereditas bitch, aww, cik daudz tur kaifa.
2 comments|post comment

[22 May 2016|11:23pm]
fedrs
Šogad vēl tikai jāsagaida, vai Toronto nodraftēs Laini. Pat, kas izcīnīs kausu, ir vienalga.
post comment

[22 May 2016|01:22pm]
fedrs
Nezinu, kāpēc tālruņu tehniskajos datos norāda, kāds čipsets izmantots, taču, kad izlasu, ka tur iekšā ir Qualcomm, man uzreiz atmiņā nāk deviņdesmitie un printeris redakcijā. Uz aci tāds kā HP, taču ar savām īpatnībām. A3 lapu tas drukāja minūtes 40. Un, kad vajadzēja kaut ko izdrukāt spogulī, bija jādrukā failā un vispirms jāapvērš, izmantojot programmiņu, ko bija uzkodējuši kaut kādi vietējie meistari. Tāds lūk haiteks.
2 comments|post comment

[21 May 2016|03:15pm]

vajag

[yeux_glauques]
lēta un laba velosipēda apkope rīgas centrā?
2 comments|post comment

[20 May 2016|01:50pm]

vajag

[nistagms]
[ mood | uncomfortable ]
[ music | fishtail noise ]

Vajag (laikam jau šodien) izraut zobu. Varbūt ir kādi ieteikumi, kur to labāk būtu darīt? Varbūt ir OK kāda no tām vietām Lāčplēša ielā? Varbūt ir arī zināms - vai var vienkārši aiziet un dabūt kādu, kas to zobu izrauj, vai arī obligāti jāpiesakās iepriekš?

8 comments|post comment

dear dyslexic psychopaths, let's walk into a bra or five [20 May 2016|11:08am]

neoplasm
[ mood | laburīt ]
[ music | Blur - Coffee And TV ]

18.jūnijs tātad, dāmas - brittany? kakjux? roskild? a night to forget, anyone? izguldīšu un pabarošu :) datums fleksibls, varam ballēties arī sākot ar 17o.

20 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]