ciemojamies [entries|friends|calendar]
blame

[ website | mana sinteetika ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

Nopietni. [02 Sep 2014|03:06pm]

wensdy
Dodos iepazīties ar Oliveru.
4 comments|post comment

[02 Sep 2014|03:33am]
fedrs
Labs darbiņš, kas padarīts!
Bet ne par to ir stāsts. Manuprāt lieliska bija doma kaut tikai stundu bet pagulēt pirms ķerties klāt, jo nez vai otru nakti iztueētu. Lai gan izturēt gan jau izturētu, bet rīt darbā gan nolūztu kādā stūrī.
1 comment|post comment

[01 Sep 2014|07:38pm]

pa_leeto

[puika]
Uz tirgu iet 2x izmantotā Crumpler messenger tipa soma. Ietilpīga pēc vella, bet izmantojis neesmu pēdējos n-gadus. Īsti nevajadzēja tik lielu, arī tagad vajadzības pēc tādas nav. Lieki tik krāj putekļus. Iekšā var mierīgi ievietot treniņtērpu un vieta vēl pāri paliks. Cena - EUR 10 derēs? Nav ne jausmas, cik par tādu varētu prasīt. Rīgas robežās varu mierīgi atgādāt, bet pēc darba laika beigām. saziņai - tepat komentāros vai arī armandss@gmail.com vai divi deviņi divi pieci seši četri četri nulle. Bildes te ) UPD: pārdots!
post comment

[01 Sep 2014|06:47pm]

scope
Vakar, paralēli dzelzceļa ekspedīcijai, sanāca arī daži ar dzelzceļu nesaistīti kadri.
Varēšu papildināt sēriju.
... )
2 comments|post comment

femme. homme. pomme. [01 Sep 2014|03:53pm]

neoplasm
[ mood | ok ]
[ music | Bauhaus - She's In Parties ]

man bija ļoti jauka nedēļas nogale. izdauzījāmies, atstiepām pilnas mugursomas ar biezpiensieriņiem un kondensēto pienu, aizskeitojām uz savu tālo spotu - policija mūs ieraudzīja un uzreiz aizlaidās :)) bija īsts vasaras laikapstāklis, gar velōceliņu salkani smirdēja jūkejas fauna un flōra, gandrīz dabūju balodi sejā. tur vispār ir kaut kādi džungļi un nevar saprast, kurš labdaris tādā nekurienes vidū izbūvējis tik pirmšķirīgu skeitojamo virsmu [muhosranskas kokaīna ceļš?]. un tur ir tik kluss un pamests, un vakaros aizdomīgs. pēc dušas, slapji un pidžammās, nokāpām ap stūri uz restorānu. also, novilku vairākas spēlītes, 2 spilgtākās ir max gentlemen un depression quest [haļavnās steam'ā pieejamās]. džentlmenī uz galvas jākrauj un jābalansē visādas glaunas cepures kamēr tev met ar aluskausiem vai tās mēģina taranēt baloži, ļoti jauka spēlīte - sevišķi, kur lokālā fōnā pizģījas puspliki 19.gs. beigu bokserīši un bļaun "to the Queen!" :)) depresijas kvestā, savukārt, jālasa par depresīva cilvēka dzīvi, jāpieņem viņa vietā viskādi ikdienišķi lēmumi un jāklausās skumjā klaviermūzikā, thoroughly enjoyed the experience.

noskatījos beidzot to blue is the warmest colour. tāds jauks, itkā neuzfrišināts lovstōrijs. bet mani nogalina tās adeles mūžam pusatvērtā mute. es saprotu, ka viņai jābūt franciski autentiskai un seksīgai un viss tāds, bet es visu filmu iekšēji bļāvu "turi savu fokin' rijamcaurumu ciet!!". man ir pašai savs kaut kāds kompulsīvais uzkāriens vai kas, ka es nespēju uztvert nopietni [un cienīt] cilvēkus, kas nemāk savākties, nemāk savākt savu ķermeni - nu, tur ēdot čāpstina, netur ciet muti, staigā puņķaini u.tml., tā ka adele man bija nopietns izaicinājums un principā izpurgāja manām trauslajām estētiskajām jūtām visu filmu. sevišķi tā drausmīgā, mūžīgā un neapstādināmā, puņķu niagāra pa taisno viņai mutē katru reizi, kad viņa ņuņņā, agdiefs, jēziņ un zomg. fuck this sort of art, guys. noskatījos farinelli [1994], tur gan viss čotka.
6 comments|post comment

Lietu atdošanās [01 Sep 2014|02:30pm]

pa_leeto

[no_saules_zemes]

Pārdodu un atdodu dažādas saimniecībā noderīgas lietas un drēbes jauniem īpašniekiem. Mantas, kas atzīmētas ar "pret ziedojumiem vai kopā ar pirkumu" tiek atdotas par brīvu vai pret jūsu brīvi izvēlētu summu.


Pašsavākšana no Pļavniekiem (3. autobusa gandrīz galapunkts) vakaros, var mēģināt sarunāt tikšanos centrā.


Pieteikšanās: meitenes.epasts [@] gmail com


Spiest šeit, LAI APSKATĪTU MANTAS!

9 comments|post comment

[31 Aug 2014|09:54pm]

wensdy
Biju pie jūras, pastaigājos, pavāļājos pa kāpu siltā saulē. Kā man patīk jūras gaiss. Brīnišķīgi. Pirmā reize šovasar pie jūras. Priecājos, ka man nebija jāredz tie visi izmetušies ķermeņi. Tgd vakarā es atkal jūtos nenormāli sūdīgi. Visas tās domas un pārmetumi sev, bet patiesībā nemaz nevar padomāt. Tas tā ir regulāri. Varētu būt klusums bez kļūšanas nožēlojamai. Vnk paklusēt un uzpildīties ar visu, kas man ir, un man vnm ir bijis daudz, izņemot šo vienu posmiņu, kur vakaros rodas īssavienojums. Vai arī varbūt beidzot varētu samierināties ar sevi, jo ir taču cilvēki, kuri vnm ir meklējumos, ceļā, nelielā samulsumā, nedaudz vairāk emocionāli un viņiem patiesībā patīk būt vieniem bez obligātajām saistībām, izņemot brīžus, kad viņi vairs sev netic, un pilnīgā ego varā lūdzas pie citu krūtīm. Nav taču obligāti jābūt KAUT KAM vēl. Katru vakaru ap kādiem pl.19 jāuzliek atgādinājums - iedzer zāles, t.i., glāzi ūdens un pasmaidi. Kgan tas jau sāk izklausīties pēc filmas "Her", kur man būtu sava poga ar mākslīgo intelektu ausī, ar kuru varētu draudzēties un palūgt atgādināt. Drīzāk jāsarunā ar kādu sazvanīties. "Tas izklausās siltāk." Sazvanīties ar sevi. Halo - halo, te es.
2 comments|post comment

[31 Aug 2014|10:11pm]

scope
Paldies, Viņa Gaišībai [info]kautskis par ideju apskatīt slēgto dzelzceļa posmu "Skulte - Limbaži".
Mēs gan bijām slinki un pārvietojāmies ar auto un posmu veicām no Skultes puses. Pa uzbērumu veicām posmu Ziediņi 1 - Inte un vēl mazu gabalu aiz Lādes stacijas. Pārējo gan pa parastajiem ceļiem.
Jāpiezīmē, ka pie Skultes stacijas, spriežot pēc novērotā, ir visai interesanta automātika, kas ieslēdz pārbrauktuvē sarkano signālu kamēr vilciens stāv Skultes stacijā. It kā jau nekas, bet ir brīži, kad starp vilciena pienākšanu un atiešanu ir vairāk par 20 minūtēm.

Bija interesanti, jāskatās, varbūt ir vērts arī tālāko posmu līdz Ipiķiem apskatīt.

Uzreiz jāpiebilst, ka:
- nolažojāmies ar Intes stacijas būdiņas meklēšanu, kaut kā pēc dzelzceļnieku mājas iemūzīnāšanas aizmirsās...
- neapmeklējām Lielezera staciju.

P.S. Senāka reportāža no slēgtā dzelzceļa posma "Rīga - Ērgļi".
P.P.S. [info]kautskis palicis atmiņā tantei no Intes stacijas dzelzceļnieku mājas kā žigls jaunietis, kurš ātri soļojis un fotografējis. Tik ātrs, ka viņa pat nav paspējusi pajautāt, kāpēc fotografē.

Zemāk kāds strēķītis bilžu.
... )
5 comments|post comment

Vēl viens kaķis. [31 Aug 2014|07:46pm]

wensdy
Mani jau kādu laiku nepamet doma, ka mājās nepieciešams vēl viens kaķis. Gan mīlīguma pēc, gan Rūtiņas dēļ. Rītā beidzot būsim pilsētas mājās. Pēc mežonīgās vasaras laukos mincītis atkal būs četrās sienās un lielāko daļu laika viens, jo man būs jābūt ārpus mājām. Pie tam laukos noskaidrojām, ka Rūtiņa ir draudzīgs citu kaķu draugs, arī orientālo kaķu draugs. Tikko ieraudzīju kaķi, kurš man ļoti patīk un kurš pēc ārstēšanās meklē mājas, un kurš pat ir ar kkādu orientālu sakni. Bāc. Šobrīd esmu attaisnojumu karaliene, kādēļ gan manās plašajās mājās neizmitināt vēl vienu dzīvnieku (starpcitu manā piecgades plānā ir māja ar dārzu netālu no jūras). Vai ne. Man vnm ir bijis aizspriedums, ka sievietēm ar daudz kaķiem dzīvē trūkst mīlestība. Nebūs jau baigi melots, jo savā dzīves filozofijā vēl neesmu tik ļoti uzkačājusies, lai tādas muļķības dažreiz nedomātu. Ak, nē, tas kaķis ir tāds skaistulis. Kā jums liekas? UPD.Huh, tas kaķis sev atrada mājas 20 min. laikā kopš viņu ielika sludinājumā. Laimīgais. Redz, ko nozīmē smuks ģīmītis.
4 comments|post comment

[31 Aug 2014|03:58pm]
fedrs
Brauc vilcienā Gunārs Cilinskis un Sofija Lorēna...
post comment

[31 Aug 2014|12:52pm]
fedrs
Darbdienās tas ir savādāk, taču brīvdienās brīžiem paliek nelabi no visu programmātisko "visiem cilvēkiem vajadzētu...", slimīgi mazohistisko "pizģec, tagad tik jūs redzēsiet, kas būs.." un vienkārši histēriķu "ak vai, ak vai...". Tad nekas labāks nenāk prātā, kā atbīdīt mēbeles, un iztīrīt stūrus, kas pārāk bieži slapju lupatu neredz, lai pēcāk bezspēkā apsēstos, un ar mieru sirdī pārlaistu skatu padarītajam.
Man šķiet, citos laikos es mierīgi varētu būt zemnieks, kurš ikdienā kaut ko ar, un kam aiz kūts komposta kaudzē norakti pāris karavīri visdažādākajos formastērpos, kas bija iemaldījušies pajautāt ceļu, un vairāki darba darīšanās ieklīduši aģitatori.
2 comments|post comment

Spēlēt karā. [31 Aug 2014|12:05pm]

wensdy
Vakar visu dienu pavadīju sandalēs - nav nekādi joki, jo kāju un roku salšanas sezona ir klāt.

Vakar arī satiku draudzeni, kura ar draugiem dosies uz Ādažu mežu spēlēt Soft Air (?). Tas ir kkas līdzīgs kā Paint Ball, bet ar lodēm (nevar nogalināt). Es par to diez gan pasmējos, jo nu... Come on! Bet tad man draudzene paskaidroja, ka karš ir tepat blakus, ka tas var notikt kuru katru brīdi, kādēļ nebūtu slikti patrenēties šaut. Jautāju vai viņa tiešām varētu šaut uz cilvēku, kaut vai spēlē. Uz ko draudzene atbildēja, ka Paint Ball`ā gan ir tikai slēpusies (hā hā :)), bet šoreiz gan viņa pamēģinās šaut uz kādu kara baiļu dēļ. Pie tam parasti ir tā, ka spēlē latviešu komanda pret krievu komandu. Wow. Kaut gan no otras puses noteikti ir kāds labums tvaiku nolaist spēlītē, nevis dzīvē. Slimi, es nezinu, labāk ir sēdēt internetā un uzturēt kontaktus ar pasauli, lai ir, kur aizbraukt. Oh, Lord, won`t you buy me a colored TV. Nezinu, nezinu, es vnk nespēju tam noticēt, ka te kkas varētu notikt. Bet, ja arī notiks, tad nu mēs kolektīvi varēsim uzņemties atbildību par to, ka pēc atjaunošanās amatos palika visas tās pašas kakas, ka latvieši ar krieviem vēlas spēlēt viena otra nošaušanu un ka ir cilvēki, kuri nevar ieiet Stūra mājā, jo "manu vectētiņu izsūtīja".
post comment

Rotas [30 Aug 2014|11:42am]

pa_leeto

[hestia]
Kaklarota, Mango, 3€ — bilde

Josta, 3€ — bilde1, bilde2

Rakstīt komentāros vai uz e-pastu: ignes_fatui(at)inbox.lv
1 comment|post comment

Smaržas (Love Forever) [30 Aug 2014|11:33am]

pa_leeto

[hestia]
Pirktas par ~10€, 1-2x pamēģinātas, neiepatikās, atdodu par 5€. Rakstīt komentāros vai uz e-pastu ignes_fatui(at)inbox.lv.
post comment

Riteņa saslēgu. [29 Aug 2014|08:21pm]

vajag

[saules_baterija]
Meklēju riteņa saslēgu, lai var uz universitāti braukt ar lielāku prieku kā gadījumā, kad jāizmanto sabiedriskais transports.

Pateicos par atvēlēto laiku!
10 comments|post comment

Nepieciešams matracis [29 Aug 2014|02:08pm]

vajag

[laielais]
Varbūt kādam ir nevajadzīgs matracis kuru labrāt atdotu.
Ja nu kas var atrakstīt lauris091@gmail.com
3 comments|post comment

messy business [29 Aug 2014|06:51am]

neoplasm
[ mood | onwards and upwards! ]
[ music | man te kāds fōnā neadekvāti ķiķina [multene par zirgu?] ]

ē, drusku identitātes krīze piemetusies, izbalināju matus, saproties. tā jau būtu pofig, blondi mati nav ļaunākais, kas ar cilvēku var notikt, bet šausmīgi riebj. vakardien gāju savās gaitās šepat ap pāris stūriem un atspulgs kādā skatlogā šausmīgi sabiedēja - tas pretīgais balinātais ērkulis un mans ļoti kļūdaini un nepārdomāti izvēlētais baltais krekliņš ar rōzā piedurknēm, sametās šķērmi. pēc pāris nedēļām jāpabalina vēl drusku un nav jau arī īsti vairs, kur sprukt - zaļā krāsa jau nopirkta. pēc tam principā varētu arī dzīt nost vai griezt vai mēģināt tikt pie sava dabīgā toņa, par ko draudziņš jau nesen kautrīgi painteresējās [it's a sign]. blondus gan nekad vēl nebiju krāsojusi, īsus tādus vēl saprastu [un dabīgi blondi ir neapstrīdama daile], bet gari balināti mati - tas ir bezpersōniskākais, kas vien var būt. tagad uz divi nedēļām varētu kaut kur noīrēt kādu čivauvu vai kas nu tur tagad padusē iesprausts skaitās moderns un iet iederēties vietējā kontigentā, oh the friends i'd make. nē.


citās ziņās - hrenažierzālē nav viegli. bet draudziņš tur mani grožos, viņš jau zin, ka es varētu izdebatēties ārā no jebkura vingrinājuma, tamdēļ man regulāri tiek atgādināts, ka biežāk jātur mute un vairāk jādara, tāda tā fiziskā kultūra. un es klausu, jo nado, feģa, nado. pagaidām nevaru iedomāties iet un kačāties bez uzraudzības, jo pašdisciplīnas man ir apmēram nulle. also, daudziem trenažierzāle pilda sociālu funkciju [hey, baaabe, come here often?], kurā es abzalūti nevēlos piedalīties, un to ir daudz vieglāk izveikt karājoties draudziņa muskuļotajā elkonī. bet tas viss ir nekas, jo drīz ar dibuā varēšu skaldīt riekstus, un par niekiem noteikti vairs nesatraukšos.
12 comments|post comment

[29 Aug 2014|07:51am]

scope
Šodien atkal manīju "senu draugu" http://klab.lv/users/scope/196672.html
Šoreiz dzīvnieciņš ar VOLVO XC90(NE-21) Viesītes un Bauskas ielas krustojumā pabrauca garām pie sarkanās gaismas stāvošajiem pa nogriešanās joslu, paskatījās, ka pa Bauskas ielu neviens nebrauc un aizbrauca Mūkusalas apļa virzienā zem sarkanās gaismas.
Pēc tam arī Mūkusalas aplī slaloms pa joslām bez pagriezienu rādīšanas un nogriešanās uz Salu tilta uzbrauktuvi centra virzienā no 2.5 joslas, arī bez pagrieziena rādīšanas.

Diez, ja nav video, ir vērts rakstīt CP, lai izsauc dzīvnieciņu parunāties? Nu tā, tīri profilaksei.
27 comments|post comment

[28 Aug 2014|10:14pm]

wensdy
[ music | damien rice - o ]

Brīžiem ar cilvēkiem mēdz tā notikt, kad ir sasniegts zināms briedums, personība un uzbūvēti uzskatu pamati, tad viņi paliek neiecietīgi un nemīļi pret visu pārējo, jo visiem ir jāspēj tolerēt šī gatavā vienība. Mana ticība ir ceļš. Jaunajā darbā viss ir lieliski, piesātinos ar sievišķību. Noteikti būs periods, kad man liksies, ka man vajag visādas lietas, pārkārtot mājvietu, tur visādas smukumlietiņas. Jo kkā mēdz arī būt tā, ka caur materiālām lietām sev apkārt ieviešas kkāda skaidrība par pārējo.

post comment

[28 Aug 2014|09:10pm]

par_velti

[tiga]
ir iekrājušies vairāki (tāda tipa) maisi, varbūt kādam vajag. 
10 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]