ciemojamies [entries|friends|calendar]
blame

[ website | mana sinteetika ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

. [26 Mar 2017|11:15pm]

kini
domāju, kurā brīdī izdevās no sevis izdauzīt to nīgro latvieti, dzimtas mantojumu etc, kas radīja tik lielas bailes otram pateikt ko labu. pamazām, bet tas kaut kā ir mainījies un nav nekādu problēmu ne saviem tuvajiem, ne visādiem tālākiem pateikt, kādi malači, cik kas forši sanācis u.c. pai, pai sev. noup, nīgrums, atsaldētība un sprēgāšana is not cool, lai tas paliek kaut kādiem veciem laikiem. spēt otram pateikt foršās lietas, priecāties un spēt pieņemt arī to, kas ir viegli, saldi un rozā, tas ir virziens.
post comment

. [26 Mar 2017|10:03pm]

kini
[ music | something just like this - coldplay & the chainsmokers ]

atkal un atkal atgriežos pie tā 'find what you love and let it kill you'. pēc divām negulētām naktīm tāpat negāju gulēt, jo gribēju pamēģināt šopēcpusdien vienu jaunu deju nodarbību. redzēju daudz cilvēkus, kas dejo lieliski, un redzu, cik daudz darba vēl jāiegulda, lai spētu kustēties tā, lai man pašai patīk. ceru ar šo intensitāti kāda gada laikā nokļūt vismaz līdz vidēji apmierinošam līmenim. gaidu to brīdi, kad ķermenis sāks lūzt un pielāgoties tam, ko mēģinu no viņa izdabūt, pamazām dažas vietas 'atlaižas', bet gurni un krūšukurvis ir vēl krietni vien jātrenē. kā viens teica, involved. tas par mani un maniem bērnības sapņiem.

post comment

Kas es esmu? [25 Mar 2017|06:01pm]

traai
Pirms vairākiem gadiem pamodos rītausmā un nokāpu līdz jūrai. Ūdens - rāms, gluži kā spogulis, un tik silts. Bridu iekšā ar visām drēbēm, lēnām, tiku līdz viduklim un vienkārši stāvēju. Joprojām aceros ko domāju - tā neesmu es, es neesmu šeit, tas viss nav īsts.
Manā prātā glabājas tik atrautas atmiņas un to ir tik daudz. Atceros, un domāju - tā nebiju es, manis tur nebija, tas nebija pa īstam.
post comment

[24 Mar 2017|10:37pm]

scope
Pēdējās dienās Valsts policija medijos izvērš kaut kādu paraugkampaņu, kuras mērķis, acīmredzot, ir sagatavot autobraucējus tam, ka policijas ekipāžas var atrasties dajebkur.
Pie viena tiek minēts 40 jaunu netrafarēto automašīnu iepirkums, kā rezultātā maijā visiem būs bīties no kārtības sargiem, kuri nu būs pa gabalu nepamanāmi.

Ir tikai viena nianse - kā apgalvo policijai tuvu stāvoši ļaudis, policijai trūkst darbinieku (arī esošajām patruļām), kas tajās automašīnās varētu pārvietoties (ja vien esošās automašīnas kā nokalpojušas neatstāj pie sētas un nepārsēžas uz netrafarētajām).
4 comments|post comment

Laikmetīgā māksla svin [24 Mar 2017|01:31pm]

wensdy
Whaaat, nopietni?! 20. maijā kim? uzstāsies mazā mauķele Tommy Genesis!
2 comments|post comment

alternative approach [24 Mar 2017|10:00am]

neoplasm
[ mood | labiņš ]
[ music | Beck - Loser ]

tonijs vakardien uz darbu atnesa savu bēbīti alfiju, viņam ir kādi 5-6 mēneši. smieklīgākais moments laikam bija, kad priekšniece turēja alfiju un teica "look at kate, look at kate" un bēbītis sāka projektīli vemt, uz ko visi korītī uzreiz "don't look at kate, don't look at kate!!" :)) ānē, smieklīgi bija arī, ka tonijam bēbīšsomā nebija iepakotas nedz salvetes, nedz vate vai kas tamlīdzīgs, lai iztīrītu bērnam iekaisušo aci, līdz ar ko aunty neō šai procedūrai ziedoja no kosmētikas maka izķeksētu tampōnu, ko mēs izjaucām un veiksmīgi utilizējām. tagad mans menedžeris [vīr.dz.] man ir parādā tampōnu, that's a first. alsō, man joprojām bail no tādiem pavisam maziem cilvēkiem, es ar viņiem labprāt paākstos no attāluma, bet rokās nekad neņemu, jo liekas, ka ņems un izjuks.

vēl man pms'a sakarā bija histērija darbā - tas ir tā, ka es aizeju uz dāmistabu, ieslēdzos, man nobirst veselas 2 asaras un es eju atpakaļ strādāt. tas pat nebija stresa sakarā, vienkārši hormōni, bet es totāli vairs nemāku raudāt. varētu domāt, ka i'm just dead inside like that, bet nē - prieka manī ir daudz. pat neskatoties uz to, ka darbs pamazām kļūst par sūdu - aleksa nedēļu apukaļ iesniedza atlūgumu, jo nevarēja vairs to čūsku midzeni izturēt. tonijs tagadiņ prasa, vai negribu iet viņas vietā, jo daudz naudas un man ir atbilstoši nervi, uz ko es atbildu, ka es nemaz negribu daudz naudas, ja tas nozīmē dahuja stresa un strādāšanu iespiestai starp priekšnieci un natāliju. zinu, ka natālijai patīku un mums tādu problēmu nebūtu, bet viņai ir tieksme profesionālo dzīvi jaukt ar privāto and i want none of that. viņa ir pārāk alkatīga un varaskāra, kā arī pilnīgā bezsakarā lec augstāk par savu dibuā un cenšas visiem uzmesties par priekšnieci - man tas cilvēkos ļoti riebjas. tur vēl bōnusā visa tā neraža, ka viņai nav vispār vairs nevienas draudzenes, līdz ar ko ir bijušas situācijas, kur natālija vēlā naktī zvana aleksai [cilvēkam, kam viņa izmisīgi mēģina uzmesties par priekšnieci un regulāri nesmuki pret viņu izturās] un raud klausulē, ka šķirās no sava vīrieša u.tml. huiņas, klausies tagadiņ un mierini, ja. diezgan neadekvāts cilvēks, mkēj, un man nav laika un pacietības tādiem izgājieniem, maksā man, cik gribi.

post comment

Pieredzes trūkums [23 Mar 2017|11:44am]

wensdy
Iepazīstu jaunu destruktīvo spēku - dusmas. Tas vilinājums vienkārši pāris sekundēs neatgriezeniski sapist visu, kas ir, ir milzīgs. Neko nedomāt un izplosīties kā tādam dzīvniekam. Un pēc tam nožēlā, cerot uz citu sapratni, turpināt visu tādā pašā garā līdz nākamajam izvirdumam. Un tā mūžīgi griezties savā sevis un citu nīšanas ratā. Ja man tomēr kaut kāda atbildība ir svarīga, tad tā ir atbildība par savām emocijām citu priekšā. Tas ir ļauni izmantot kādu citu, lai varētu turpināt griezt savu nīšanas ratu. Dusmas ir ārkārtīgi neseksīgas, manuprāt, tāpat kā viss pārējais egoisms. 
6 comments|post comment

[23 Mar 2017|10:14am]

muzons

[freakart]
post comment

. [22 Mar 2017|10:18pm]

kini
[ music | beyonce - sandcastles ]

mans ir tāds 'malacītis' pēdējā laikā.. daru to, kas patīk un kam pietiek spēka, a to, ko vajadzētu, kaut kur aizgrūžu tālāk. gan jau, ka ilgi šitas tā nestrādā :)

post comment

Starpbrīdis [21 Mar 2017|10:17pm]

wensdy
Tradicionāli iedzērām pie Anglikāņu baznīcas, pavadot saulīti. Pēc tam tradicionāli visu starpbrīdi stāvējām rindā uz sieviešu tualeti. Huh, kāpēc tualešu skaits nav proporcionāls iedalījuma patiesajiem apmēriem? Tāds ir mūsu dienas jautājums.
2 comments|post comment

Pavasaris [21 Mar 2017|08:55am]

wensdy
Šorīt es jūtos tā, ka mana dzīve ir kļuvusi pārāk laiska. Un, godīgi sakot, izbaudu to, ka vismaz kādreiz lielākoties par visu ir vienalga. Bez smeldzes, labrīt. Jo, nu, tas ir ievelkoši - būt tādam cilvēkam, kuram rūp. Es varbūt nemaz neesmu tāds cilvēks. Tādos apmēros. Sapņos bēgu no tā, ko patiesībā vēlos.
2 comments|post comment

. [20 Mar 2017|06:01pm]

kini
[ music | KYLE - iSpy ft. Lil Yachty | King Imprint ]

nu kā var tik dumja dziesma iekrist galvā un visu dienu skanēt. bet kkas sweet tur ir :D 

2 comments|post comment

[19 Mar 2017|10:56pm]
fedrs
Iekāpis taksometrā. paguvu nodomāt, skat, kur plašs auto. Gan kājām vieta, gan galvai, Man tāds derētu! Tad vispirms manu acu priekšā info panelis, kurš tikko bija vēstījis, ka degvielas pietiek vēl 70km, pēkšņi histēriski sāka mirgot, ka bāka tukša. Šoferītis izmisis palūdz atļauju piestāt tuvākajā uzpilde stacijā pieliet degvielu. Pēc procdūras auto ne pa kam negribēja iedarboties, beidzot tomēr pierunāts kustēt no vietas, vienu pēc otra uz displeja meta laukā paziņojumus, ka nedarbojas tas un pārbaudiet šito... Un es teicu auto dieviem, labi, labi, es sapratu, man šādu auto nevajag, tikai ļaujiet, lai viņš aizved mani mājās!
post comment

. [18 Mar 2017|08:48pm]

kini
[ music | Kygo, Selena Gomez - It Ain't Me ]

It Ain't Me. tāpat vien, vakara doma un dziesma ;) 

post comment

. [17 Mar 2017|06:15pm]

kini
[ music | Mighty Sam McClain - When The Hurt Is Over ]

friday blues

post comment

white girl power [17 Mar 2017|09:56am]

neoplasm
[ mood | :) ]
[ music | you don't wanna know ]

man ir tik kruts bromance ar keitu darbā. as in mēs nekad nebūsim draudzenes, jo mums nevajag, un arī profesionāli mums vienai no otras vispār neko nevajag, bet starp mums ir daudz tādas bērnišķīgas mīlestības u.c. siltu jūtu. viņa, piemēram, visu dienu trallina un dzied man dziesmiņas, es viņai dīdžejoju dejojamus gabalus un aizstāvu no puikām, un mēs visu laiku zirgojamies. vienreiz mēs palikām divatā un es viņai atzinos, ka man viņa liekas diezgan ahujenna, jo izveiks to trako peldi pāri windermere ezeram, kas 17km. viņa tam ļoti nopietni gatavojas un es ar viņu lepojos [par maratōniem man, piemēram, absolūts pofiks un negarlaikojiet mani, lūdzu]. un mēs iepazināmies tā kā to cilvēki dara tikai bērnībā - rasslabōna piecminūtes es pavadu šaujot pa kolēģiem ar mazām kancelejas gumijām un jauniņos skaicka nediskriminēju, kas keitai laikam iekrita sirsniņā, jo first human contact mūsu kūtrajā bodītē, un tagad vairs nevaram viena no otras atpisties <3

divdienas apukaļ uzhujārīju savu pirmo kariju mūžā. un tādu jiptīgu, saproties, nevis sisīšu surogātpļurzu no burkas, ja. kā jau praktiskais latvietis, biju pagatavojusi normālu sili, līdz ar ko iešķiebu vienu toverīti arī darba kaķutantei. devu tādu drebošu ķepiņu, jo viņai reti kas garšo un visi mani ēdieni mūždien par asu, jo es gatavoju pēc principa hold the salt'n'bring the fire. bet neko, visu dienu elsa, kur lielisks karijs un kļančīja receptīti, lai arī pie gatavošanas es, godīgi sakot, nezināju, ko es daru, vienkārši iztīrīju ledusskapi un metu katlā visādas lietas līdz tas bija pilns. kriss arī luncinājās riņķī apkārt pie gatavošanas un atzina kariju par pareizu esam [viņš ir eksperts], fak jess. tagad es zinu, ka, ja mājās nekā nav, tad var taisīt kariju.

5 comments|post comment

. [17 Mar 2017|12:45pm]

kini
kkur vakar lasīju joku - meitene, katru reizi, kad tu atsaki randiņu labam puisim, kaut kur pasaulē piedzimst kaķēns, ar kuru kopā tu pavadīsi savu dzīvi, kad tev būs 40. labi, ka izdzēsos no tindera, šis jautājums ir mazāk aktuāls, bet tāpat smieklīgi. jā, laikam gribās mājdzīvnieku :)
no citas perspektīvas, domāju, vai labāk mazāk tarakāni, bet nulle nojēgas par tiem, jeb vairāk tarakānu un apzinātība, daudz maz skaidrība par to sugu un uzvedību, un vēlme ar tiem rotaļāties. tādā filozofiskā aspektā šķiet, ka otrais variants tomēr vērtīgāks un dod vairāk dzīves mācības vielas. trešais variants, kad ir daudz tarakāni un tupums viņu izprašanā gan būtu vistraģiskākais. labi, nieki, jāstrādā, situācijas dziļi teorētiskas.
post comment

[17 Mar 2017|09:31am]

pa_leeto

[zwielicht]
Tiek atdoti 2 krēsli, kuriem prasās jauns audums, dažas skrūves (jo vecās īsti nepilda savas funkcijas) un mēbeļu līme. Ja vēlēšanās restaurēt "uz ūsiņu", tad vienai atzveltnei jāšpaktelē ciet plaisa un jālako.

Ir lakoti, ja krāsa patīk (mahon - sarkankoks), laku varu dot līdzi, lai var vēlreiz pāriet pāri.


http://foto.inbox.lv/buraam/kresli
parole: 123

Gribu 5 eur vai garšīgu lauku ievārījumu/medu.

Savākšana netālu no Dailes teātra.

buraam et inbox.lv
1 comment|post comment

. [16 Mar 2017|10:51pm]

kini
[ music | tracy chapman ]

novelšu vainu uz dejošanu un pms, bet tāā gribās vislaik ēst.. graužu sausiņus un ēdu šokolādes, tad ko nopietnu, un tad atkal kaut ko, kas nu pa rokai. šausmas.

post comment

Grāmatas un pavārgrāmatas [16 Mar 2017|05:59pm]

pa_leeto

[telefontubbie]
Sveiki, cibas grāmatu lasītāji.

Šogad samazinu grāmatplauktu, jo būs pārvākšanās.
FOTO
http://foto.inbox.lv/siipola/Graamatas-marts

Piedāvājumā lasāmgabali, cena 2 eiro gb:
Roberts Gabris - Latvju virsnieks nr 35473 (likteņstāsts)
Rūta Šepetis - starp pelēkiem toņiem (likteņstāsts)
Aivars Kļavis - 11 stāsti par vīriešiem (stāsti,noveles)
Ketrīna Stoketa - Kalpone (romāns)
Viljams Dž. Kings - Nerakstītie biznesa likumi (biznesa iedvesmas grāmata)
Stephanie Lehmann - The art of undressing (romāns)
Jenny Lawson - Furiously happy (likteņstāsts ar humoru)
Šarlote Linka - Lūriķis (krimiķis)
Aira Levins - Pirmsnāves skūpsts (krimiķis)

Pavārgrāmatas, cena 5 eiro gb vai arī mainu pret jebkuriem trim žurnāliem ČETRAS SEZONAS, izņemot decembra numuru
Mikela Neri - Veģetāri
Dan Vaux Nobes - 101 Hangover recipes
- - -
Ja interesē pirkt grāmatas vai barteris, rakstiet uz e-pastu:
siipola [at] inbox.lv

Atrodos ķengaraga pusē, tāpēc labprātāk grāmatas nogādātu Ķengaragā/Maskačkā/Pļavniekos, bet var arī sarunāt centrā, dienā kad nelīst (braucu ar riteni).
1 comment|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]