ciemojamies [entries|friends|calendar]
blame

[ website | mana sinteetika ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[28 Aug 2014|12:42am]

vajag

[zhuk]
sveiki, dārgie cibiņi!
nojaušu, ka ne piemērotākā vieta, kur lūgt šāda veida palīdzību, bet ceru uz labāko.

situācija īsumā - ir viena lieliska trīskrāsu kaķene, kurai šogad apritēja astoņi gadi. no radiniekiem paņēmu pie sevis, jo sapratām, ka viņai nepieciešama ikdienas skraidīšana pa ārpusi, kādas vardes/putna/peles nomedīšana un socializēšanās ar citiem kaķiem.
sakarā ar to, ka ļoti drīz pārvācos un apstākļi tādi, ka kaķi vairs nekādi pie sevis nevaru paturēt, meklēju kādu cilvēku, kurš gribētu uz nenoteiktu laiku paņemt pie sevis - varbūt tu esi tāds, vai tev pazīstami kādi cilvēki, kas pazīst cilvēkus, kas mitinās privātmājā vai laukos un gribētu sev jaunu sabiedroto, jebkurā vietā Latvijā?

papildus tas, ka saimnieki gatavi nodrošināt aizbildņus ar pārtikas naudu mincim (apmēram 20€ mēnesī) un noteikti paņemtu viņu atpakaļ tad, kad varētu nodrošināt atbilstošus dzīvošanas apstākļus.

jebkāda veida palīdzība un atsaucība tiks ļoti novērtēta!

dot ziņu šeit vai uz ihlevinska [at] gmail

izskatās šādi )
1 comment|post comment

[27 Aug 2014|11:18pm]
fedrs
Beelgara Estate Range Merlot 2009 - visnotaļ labi iztērēti pieci lati.
post comment

Mašīna vienu kvartālu Pārdaugavā, šodien. [27 Aug 2014|06:01pm]

vajag

[kashadura]
Man veļasmašīnu šovakar no Smiļģa ielas uz Kalnciema - Dreiliņu ielu krustu jāizvizina. (Šausmīgi tuvu.)
Vai zini kādu, kam pieejams busiņš / mašīna ar palielu pakaļu?
Par benzīnu + vīns.
1 comment|post comment

[27 Aug 2014|09:53am]
fedrs
Pagājušo sestdien piemeklēja savāds atgadījums. Precīzāk, laikam gan, būtu teikt "gadījās iekulties", jo neba nu gadījums mani vajāja. Tieši pretēji - pats devos tā ķetnās. Vienīgais, ko varu bilst savam attaisnojumam, ir tas, ka ne nieka pirms tam nenojautu.
Lūk, sadomāju, ka pienācis laiks apgriezt matus. Pēc algas varētu arī piekrāsot un ielokot galus, taču nolēmu negaidīt. Domāts - darīts! Apsegloju vellapēdu un devos pie meistara uz Slokas ielas darbnīcu. Drošs paliek drošs uz procedūras laiku pieslēdzu riteni pie zagsa žoga - tur apgrozās vairāk ļaužu, būs kas pieskata. Frizētavā nācās pagaidīt, jo viss kaut kā bija iekavējies. Vai arī kāds iekļuvis bez rindas. Tad pēc tam vēl iegāju blakus veikalā nopirkt datoram "svilpītes un zvaniņus". Kad beidzot nokļuvu atpakļ pie sava kumeļa, ieraudzīju, ka pa šo laiku tad... nē, nebija vis nozagts!Tieši pretēji! Nu tas, bez manas paša pretaizdzīšanas skavas, bija pieslēgts vēl ar pamatīgu piekaramo atslēgu, uz kuras sāna vīdēja iegravēti vārdi "Norberts un Žanna. Līdz nāve mūs šķirs", un otru - mazāka, bet toties spīdīgu, uz kuras bija kirilicā rakstīts "Koļa + Ņura = ļuboff".
Taču tas viss ir tikai ziediņi, lūk, jums odziņas, t.i. konkursa jautājumi... Tfu tu! T.i. aptaujas jautājumi!

Poll #20146
Open to: All, results viewable to: All

Vai Tev ir tādas lielas knaibles, ar kādām parasti Holivudas filmās galvenais varonis dodas aplaupīt stratēģisko izejvielu noliktavu? lielā

View Answers

Jā, ir!
1 (9.1%)

Bija, bet salūza :(
1 (9.1%)

Nē, nav!
9 (81.8%)

Papildus jautājums, ja uz pirmo atbildējāt ar "Jā, ir!" - vai aidosiet man tās šodien vai rīt?

View Answers

Jā, protams!
1 (50.0%)

Bet vai man par to būs kaut kas garšīgs?
0 (0.0%)

Nē!.. Bez komentāriem
1 (50.0%)

Aizdotu, taču tikai ne tev!
0 (0.0%)

17 comments|post comment

Kādu, kas vēl šogad brauc uz Lietuvu [27 Aug 2014|09:39am]

vajag

[sursurs]
Ir palikuši kaut kādi liti. Monētas (un viens papīrs). Kopā 16,94 LTL.
Varbūt kāds brauc un taisās mainīt eur pret litiem kādā maiņas punktā. Varu savējos samainīt pret EUR par LTL pirkšanas (nevis pārdošanas kursu).
Ieguvums tur uz to summu gan nesanāk pārāk liels (piemēram, pēc šodienas Tavex kursa kādu >1LTL dabūsiet vairāk par to pašu EUR summu nekā mainot valūtas kantorī. Bet nu varu pievest līdz pat durvīm (jo tāpat nekā nav ko darīt), plus būsi man palīdzējis/usi. :) Mans ieguvums - monētu maiņas kursa starpība (jo monētas valūtas kantori vai nu nemaina vispār vai maina par kaut kādu baisi neizdevīgu kursu).

Pašai vnk vairs nesanāks laikam uz to pusi, a nākmgad tak viņiem ar EUR būšot.

Ja nu kādam/ai ir interese, piesakieties tepat.. :)
2 comments|post comment

[27 Aug 2014|12:48am]
fedrs
Starp citu, no daudzsēriju kino, absolūti lielisks ir Tirāns. Tikai neiedomājos apskatīties, cik tālu tikuši ar demonstrēšanu, un sāku skatīties pirms bija palaistas gaisā visas sērijas, tāpēc tagad nepacietībā jādīdās.

Uzmanību! Spoileris. )
2 comments|post comment

Krāmu tirdziņš [26 Aug 2014|03:08pm]

pa_leeto

[inese_tk]
Skaņuplates, notis un nošu grāmatas, vienkārši grāmatas, karate kimono, dažas padomju laika relikvijas un vēl pāri figņas.

https://plus.google.com/photos/102885722466249030642/albums/6051840795406408161

ja vēlas kaut ko pa vienam - brauciet uz Salaspili un paši rociet ārā no kastes. Rīgā +/- centrā varam kaut kad pievest pa lielākām čupām klāt.
mainu pret naudu (novērtējiet paši cik), augļiem (jebkādiem. mums vispār šogad nav ābolu, ja), burkāniem (citi dārzeņi šobrīd nav aktuāli), riekstiem.
priekšroka vairuma ņēmējiem un tiem, kas pirmie savāc.

pieteikšanās un papildinformācija inese.tk(at)gmail.com
4 comments|post comment

virtuves elektro izpāŗdošana [26 Aug 2014|01:23pm]

pa_leeto

[sinamorata]
gadu laikā ir savākušās visādas ierīces, kuras neesam aiztikuši pēdējā gadā. tāpēc nolēmām, ka jādod tālāk tautās. varbūt kādam noder vairāk nekā mums 

1. Eastcom Konvekcijas krāsns. 10€ 
2. Atry Rice cooker. 10€ 
3. Sencor Double Hotplate. 10€


ja pamatoti šķiet, ka cena par augstu, drīkst kaulēties.
Atrodas centrā. 
1 comment|post comment

Galdi birojam/mājām [26 Aug 2014|10:50am]

pa_leeto

[annu]
Bump - steidzami! Palikuši četri galdi.
Zemāk bildes un cenas )
Pašsavākšana Rīgas centrā.
Pieteikšanās, jautājumi šepat vai elga-b inboksā.
post comment

sweat is the tears of my miserable body [25 Aug 2014|11:14pm]

neoplasm
[ mood | tāds relaksēts ]
[ music | dokumentārija par hodarkovski un draudziņš gatavo ]

anglija, 2014.gads, skaista vasaras diena [lasi: viss tumšpelēks, grozies, kā gribi, lietus smidzina tieši sejā]. eju tātad uz veikalu, neko vēl nesaprotu, kafijas trūkums sistēmā. tuvojos gājēju pārējai, pēkšņi kāds nodevis pa mēmajiem un sirsnīgi taurē. skats šāds - gājēju pāreju cer šķērsot 2 pavisam sirmas angļu pendžiņas, ceļu dod angļu urla trenuškās un pohu rotātu seju, ceļu nedod kaut kāds braucējs, kas pat nemēģina pirms zebras sabremzēties, un viņam taurē iepriekšminētais angļu urļaks. ar to skaicka nepietiek un urla izkarās pa savu logu un bļaun, ka visa iela rīb "look!! look [žests uz no bailēm trīcošajām pendžiņām]!! look, where you're going [žests uz zebru], you dickhead! dickhead! DICKHEAD!!!!", notiek zīmīgu skatienu apmaiņa. pendžiņas beidzot izrāpo uz gājēju pārējas un džentlmeniskā urlas virzienā izskan aizkustinošs un drebelīgs "thank you, sir!" :)))


citās ziņās - biju hrenažierzālē. kā jau tizlene, jutos ļoti awkward no pirmās sekundes līdz pēdējai. nēnu, okej, bija moments, kad sajutos ļoti labi, bet tas tikai tāpēc, ka bija atnākušas arī kaut kādas getō čikses un tad uz viņu fōna [pēc tam jutos vēl sliktāk, jo salīdzināt nav smuki]. bet viņas tiešām bija lol - iespīlētos legingos un mazos topiņos un visu laiku kārto frizūras un meikapu [!!!]. es neko, 1,5h cilāju dzelžus un gara acīm redzēju, kā rīt nožēlošu izdarīto [un cik daudz eklēru ir manā ledusskapī]. principā nožēloju jau pēc tās pusotras stundas, jo dušā nevarēju vairs pacelt rokas, lai izmazgātu matus. bet bija jautri zālē paklausīties, kādas kuram seksa skaņas.
1 comment|post comment

[25 Aug 2014|06:12pm]
fedrs
Runājot par daiļdārzniecību, no šogad redzētā visiespaidīgākā ir dekoratīvo smilgu dobe pie Sky&More.
post comment

Mācību grāmatas un milimetrpapīrs [25 Aug 2014|04:55pm]

par_velti

[tipa75]
Lietotas mācību grāmatas:

Ķīmijas uzdevumi un vingirnājumi pamaskolai, Dz.Nātra E.Nātra, Zvaigzne ABC, 1996

Sporta ABC 6.-9.klasei, Lielvārds, 2001

Novadpētnieka darba burtnīca, Imants Jurkons Linda Lūse, Zvaigzne ABC 1998 (apbružāta, bet neaizpildīta)

Algebra katrai stundai 9.klase, S.Januma I.Lude, Zvaigzne ABC, 2004

Vēsture Pamatskolai Jaunākie Laiki, Zvaigzne ABC 2007
Vēsture Pamaskolai Latvija 20.gadsimtā, Zvaigzne ABC 2007

Milimetru papīrs A4 14.loksnes
Milimetru papīrs rullī, platums 62cm+ maliņa.(Rezervēts)
2 comments|post comment

Pirmspēdējā diena. [24 Aug 2014|11:09pm]

wensdy
Atceraties briedi Nr.29? Viņš ir pārkaulojies un ieguvis šamanistisku atmirušā velveta izskatu. Sadzērāmies kkādu sūdīgo lauku veikala šņabi par godu pēdējam vakaram kopā šeit. Man jau tgd ir sūdīgi, bet priekā.
2 comments|post comment

Viss līdz 3 EUR [24 Aug 2014|09:07pm]

pa_leeto

[knopf]
Apģērbs XS-S/M un aksesuāri, viss cenā līdz 3 EUR.

http://foto3.inbox.lv/flinth/Lidz_3EUR

Atrodos centrā. E-pasts: flinth@inbox.lv
post comment

rough me up with your rough bread [rupmaize] [24 Aug 2014|04:57pm]

neoplasm
[ mood | viss labi ]
[ music | Manic Street Preachers - Motorcycle Emptiness ]

vīrietis - tas ir labi! vakardien biju tāds drusku kaprīzs nespējnieks pēc 5dienas nakts izklaidēm ar draudziņa radiniecēm, kuras iecirtās mani ņemt līdzi savos neceļos un viss, nekur nevarēju sprukt. no rīta, kas nebija no rīta, draudziņš mani apbēra ar bekōnu un, draudīgi sakodis manus kāju pirkstiņus, piedabūja mani izkūņoties ārā, veikalā varēju krāmēt uz letes visus biezpiensieriņus un salčukus, kas vien sakārojas un tad to visu nesām mājās. pēc spēcinošām pezantu supervakariņām [bekōns un pelēkie zirņi un rupmaize] bija tāds kā enerģiskais uzrāviens, ko visu izlādēju internetbrauzācijā, tamdēļ dēlim nekā nepietika. toties šodien gan. vakardien jau pieteicās viens jaunaiscilvēks ar mums pavizināties, bet beigās nopirktās skritulenes aizsūtījis apukaļ internetiem. šodien gan sarunājām ierasto cīņubiedru un hujārīsim uz mūsu foršo, tālo spotu.


iepazinos ar kaut kādiem itkā foršiem, sakarīgiem latviešiem un viss bija lieliski līdz momentam, kad ļoti simpātiskais un jaukais un džentlmeniskais male specimen tā garāmejot non-chalantly izmeta, ka viss jau te rietumos labi un jauki, tikai tiem zilajiem pārāk daudz tiesību. smaids apdzisis, dārziņš piedirsts - bija jau aizmirsies, ka ir vesela kaudze cilvēku, kam tas vēl arvien liekas pašsaprotami un nav kauna šādu savu pārliecību nepaturēt pie sevis. vēlāk bijām jau nomainījuši dekorācijas un viesojāmies pie vienas citas drostaliņas, kad pie viņas tur apkārt grozījās tas viens gejdraudziņš. viņš vēlāk par augstākminēto džentlmeni un viņa čiepiņu teica, ka sen neesot tik skaista pāra redzējis un ka baigi foršie. gribējās viņam teikt, ka tu, draudziņ, dzīvo krietni labākā un skaistākā pasaulē nekā viņi [jo tavējā tev visi draugi, viņiem, savukārt, to kategōriju krietni vairāk un raibāk].
7 comments|post comment

Dzīvoklis uz septembra mēnesi [24 Aug 2014|12:17pm]

vajag

[zetinja]
Meklēju dzīvokli Rīgā uz septembra mēnesi. Lieliski būtu vietā, kur var ar vienu transportu nokļūt Bolderājā. Kā arī, ja dzīvoklis ir augstāk pa otro, trešo stāvu, lai būtu lifts. Īrnieki būtu mana vecmāmiņa un kaķis.
post comment

95.diena. [23 Aug 2014|10:37pm]

wensdy
Lūk, šādi izskatās Rūtiņa, mājas kaķis, pirmajās dienās briežu dārzā. Tūlīt jau brauksim prom, tāpēc vēlos pateikties šim dzīvniekam par kopīgajiem vasaras piedzīvojumiem. Jūs noteikti domājat, ka esmu lose, bet Rūtiņa ir tikai kaķis, bet tas nekas. Es varētu uzrakstīt garu eseju par to, cik kaķi šādās situācijās palīdz un cik tieši Rūtiņa ir frošs un adventurous kaķis. Viņa vnk tikko no āra atnāca mājās un salijusi ierullējās man uz krūtīm, protams, pirms tam cītīgi izbradājot savu izvēlēto guļamvietu, un tgd piemiegusi acis murrā. Vai nav jauki. Zinu jau, ka kaķi ir kaķi un visu dara kaķu dēļ, bet tomēr ir silts fizisks kontakts ar kādu :) Un kažoks nedaudz smaržo pēc briežiem, jo viņi tgd speciāli sugas turpināšanas nolūkos čurā un kakā tā, lai viņus var sajust pilnīgi visur.

2 comments|post comment

grāmatas angliski&atviski, dzeja bērniem angliski, matem. eksāmeni videnei [23 Aug 2014|10:07pm]

pa_leeto

[zero_weirdness]
1. Street World: Urban Culture From Five Continents, Thames&Hudson, 2007 Cietie vāki,Perfektā stāvoklī, 1.lpp ieraksts ar pildspalvu. 15 eur
2. Pasaules Ģeogrāfijas Enciklopēdija,  Klaivs Džifords, Zvaigzne, 2007 Cietie vāki, mazlietota, ideālā stāvoklī. 15 eur
11. No Kiddin'. Young Writers. Straffordshire and Derbyshire, Poetry Now, 1993 Laba lasāmviela mazajiem, kas mācās angļu valodu vai iesācējiem. (autori ir bērni 8-11g.v.) 1eur

pieteikšanās+info komentāros/tikšanās Rīgā,Valmierā. Steigas nav. Pasta stacijas arī ir opcija.
klik uz nosaukuma, lai aplūkotu vaigā

post comment

pidžammdiena ieiet pedžairas zvaigznājā [23 Aug 2014|04:37pm]

neoplasm
[ mood | -_- ]
[ music | Duran Duran - Ordinary World ]

Poll #20145 purely for my entertainment
Open to: All, results viewable to: None

vai šodien ir laba diena [subjektīvi]?

kādas biksītes un kādā krāsā tev šodien?

ko tu šodien dzersi?randomly atcerējos jauku momentu no labas dabas. vēlā naktī kaut kur bezmērķīgi klīdu un apstājos pļavas vidū zem zvaigznēm pie skaistas dziesmas. dziesmu drošvien nekad neatradīšu, kaut kas tiešām skaists no manic street preachers vai suede, un debesis bija tik skaistas, ka es apstājos un dejoju ar zvaigznēm [pun intended. pienāca kaut kāds pļēgurs un piedāvāja vīnu, bet, pēc mana strupā nē, mierīgi notinās, par ko paldies].
7 comments|post comment

[23 Aug 2014|05:39pm]
fedrs
Sēž autobusā vīrs, visumā it kā normāls - plaukstas kā lāpstas, maisiņi pilni ar špaktelēm un visādiem pribambasiem, un lasa kaut kādu mācību līdzekli, kam katra nodaļa sākas ar ievadu un beidzas ar nobeigumu, un viena no daļām saucas "Jūtu maģija". Harijs Potters, dritvaimicīt, i nemaz neatpazinu uzreiz.
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]