ciemojamies [entries|friends|calendar]
blame

[ website | mana sinteetika ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

Kaķu hronikas [28 Jun 2016|06:45pm]

wensdy
Pagājušonakt Olivers nomedīja lielu slieku. No rīta pienesa pie gultas un visādi izrullēja pa grīdu, līdz viens gabals no sliekas atdalījās. Tas viss izskatījās diezgan pretīgi, taču es respektēju sava dzīvokļabiedra prieciņus. Slieka pati vainīga - kā viņai neienāca prātā, ka kaķi medī arī sliekas.
post comment

[27 Jun 2016|10:34pm]

scope
Zvejniekciemā.
... )
post comment

Noslēgtība [27 Jun 2016|10:03pm]

wensdy
Kad man uznāk ļaunums, domāju, ka, tiklīdz man ir nojausma, ka kāds ir tāds, no kura neko nevaru paņemt vai iedvesmoties, viss beidzas. Alkstu pašpietiekamības (vēl joprojām). Vai arī tas ir tāds nebeidzams spīts, ko var pārvarēr vienīgi pieredze.
post comment

. [27 Jun 2016|09:07pm]

kini
pirmās atvaļinājuma dienas sausais atlikums: smuks pedikīrs, noņemtas augšējās breketes (dabūta kape; tas viss ir tik lieliski, pat ja pazūd starp visu - es varbūt atsākšu smaidīt), gandrīz uzvaras un finiša taures vienā darba projektā, fizioterapeits mugurai un labs cilvēks galvai. ceru, ka visai manai milzonīgi lielajai iztērētajai enerģijai arī ir kāda jēga, skaista un liela. pagaidām gan viss izskatās diezgan triviāli. toties nobraucu arēna -> stomatoloģijas institūts -> centrs -> ziedoņdārzs -> stomatoloģijas institūts -> miera iela -> mājas. kādi 25 km būs.
jāsadabū spēki vēl priekš mantu sakravāšanas ceļojumam un darba lietām čuķ, čuķ, lai tie procesi tur kaut kur kustās, jo es taču solīju. turpmāk jātur mute vai vismaz jāsola pats, pats sliktākais un ilgākais termiņš.
post comment

[27 Jun 2016|08:48pm]

vajag

[tiga]
Sveiki. Meklēju elektriķi, kas tipveida vienistabas dzīvoklī varētu palīdzēt ar šo: a) novērst faktu, ka kontakti 'sit' pa pirkstiem; b) aizvilkt garu vadu pa koridoru no durvīm uz durvju zvanu; c) pārbaudīt dzīvokļa elektroinstalāciju, informēt, ja kaut kas ir jāmaina. Priecāšos par ieteikumiem.
4 comments|post comment

[27 Jun 2016|07:55am]
fedrs
Šorīt, atšķirībā no citām reizēm, ļaudis ir apbrīnojami klusi un domīgi. Nekāda bazāra griezīgās balsīs, agrīnu tālruņa sarunu un visa cita, no kā parasti jāglābjas aiz austiņām un telefonā iekopētās mūzikas.
post comment

[27 Jun 2016|12:29am]

scope
Tā retā reize, kad gribētos dzīvot nevis 3., bet vismaz 10. stāvā.
Un pēc cūcības likuma, protams, statīvs palicis garažā...
... )
1 comment|post comment

[26 Jun 2016|09:53pm]
fedrs
Ziemeļrietumos jau zibeņo, un vējš tieši no tās puses.
2 comments|post comment

IKEA LACK TV galds [26 Jun 2016|07:48pm]

pa_leeto

[puika]
Pārdodu akurāt tādu IKEA LACK TV galdu: http://mebstore.lv/dzivojama-istaba/tv-galdi/lack-tv2
Tik, cik plašu atskaņotājs stāvējis ir virsū un pāris lietas, visādi citādi atdauzīts nav.
Atdošu pa 25 EUR ar pašizvākšanu Ķengaragā. Ja vajag, varu arī izjaukt.
Saziņai: armandss pie gmail com vai 2 9 2 5 6 4 4 0
post comment

[26 Jun 2016|04:34pm]
fedrs
Dzeja. Nav manējā, bet vienalga labi )
3 comments|post comment

bloody euros can fock roight off, m8 [25 Jun 2016|02:49pm]

neoplasm
[ mood | ļoti stipra kafija ]
[ music | Yo La Tengo - Clunk ]

vakardien bija grūti gan darbā, gan feisbuķī un paredzu, ka tā tas būs vēl kādu strēķi. jāpiecieš spaiņi tās in yo face attieksmes no visiem urlām un lauķiem, kas svin the uncertainty of the future ar to īpašo, tikai lauķiem un urlām piemītošo iedomību. birojā ir arī daudz klusākie un gandrīz vai closeted remain'iaki - pāris finanšu konsultantu un mana priekšniece, es viņus jau esmu uz pirkstiem saskaitījusi un man palika pāri bēdīgi daudz pirkstu. šis ir sevišķi smags perjōds, jo brekša jautājums visiem ir tik persōnisks, kas lieki. daudzi apsaukājas un visai jezgai pa vidu pazaudējuši gan draugus, gan ģim.locekļus. referenduma dienā, piemēram, tonijam piezvanīja sieva un viņi tik ilgi viens uz otru bļāva, ka tonijs beigās nometa klausuli un viņam gandrīz uzsprāga galva. viņa sieva balsoja par palikšanu eirōpā kamēr tonijs, kas pa pusei spānis lol, par breksi, un sieva viņu un "viņam līdzīgos" nosaukusi par neizglītotiem bauriem un teikusi, ka tieši viņi visi tūliņās nolaidīšot valsti podā. bōnusā apvainojās arī natālija un aleksa, kas arī balsoja par breksi, jo tad jau viņas arī esot neizglītotas un bauri. es tikmēr sakodu zobus un klusēju, jo es pa šo laiku jau esmu piefiksējusi, kurš mūsu birojā lasa ziņas ikdienā un kurš tikai pa šādiem lieliem svētkiem, tamdēļ nevaru teikt, ka tonija sievas viedoklis man būtu khem khem svešs. viņš man vakar jautāja, ko nozīmē treaty un tad gūglēja, kādas tad mums ar eirōpu vispār saistības. žēl, ka to viņš darīja pēc balsošanas nevis pirms. baigi bēdīgi arī par visiem pārējiem, kas balsoja neko nezinot un nesaprotot, bet prasti pieslienoties draugu, radu un kaimiņu viedoklim. pavisam likumsakarīgi tad arī uzvarēja tie, kam lielāks draugu, radu un kaimiņu pulks, un viņus nevar vainot, abas kampaņas bija pilnīgs shitshow, nekādu faktu, nekādu pros and cons, tikai visādi emocionāli, labskanīgi lōzungi. ar interesi gaidu, kas notiks tālāk. draudziņi skubina draudziņus parakstīties vēl viena referenduma rīkošanai, intensīvi vērojam skotiju un ziemeļīriju un gaidam, kad beigs raustīties kreisais plakstiņš un nostabilizēsies mārciņa, lai potenciālais atvaļinājums neaizietu roltōna zīmē.


protams, ir arī mazās drāmas. vakardien ar kolēģi izgājām pusdienās, jo mēs tā pa retam daram, un ēstuvē mums uzskrēja bariņš citu mūsu birojpuiku, kas visi grozīja kaklus un ķiķināja - eksperiments par puiku tenku izplatīšanās ātrumu vs čiepiņu tenku izplatīšanās ātrumu var sākties, ugghhh.
12 comments|post comment

. [24 Jun 2016|11:01pm]

kini
jāņos pārbaudīju, talsi vēl vietā, tagad vēl smukāki kā kādreiz. tādas īstas relax dienas dikti foršā kompānijā. tagad miedziņu. saules nogurdinātie.
post comment

*** [24 Jun 2016|10:32pm]

vajag

[konstruktors]
Vajag istabu kādā komunālā hatņikā. Vēlams sadzīvojot ar cilvēciskām būtnēm, kam patīk runāt ar kaimiņiem.
post comment

[24 Jun 2016|01:48pm]
fedrs
Nu, bāc! Kabacis podā uz lodžijas paģība. Vēl pirms stundas pētīju, vai labi paaudzies kopš rīta, bet tagad visas lapas nošļukušas.
2 comments|post comment

. [22 Jun 2016|08:38pm]

kini
kaut kas tai beyonce ir. sorry. kaut kas no vilcenēm. 
post comment

. [22 Jun 2016|08:18pm]

kini
negribās [slinkums] atspringt, jo pēc tam enerģija būs jātērē, lai atkal saspringtu. tāpēc labāk vislaik tā.

interesanti vērot domas un pieņēmumus savā galvā. šis varētu būt neelastīguma un noguruma cēlonis. kaut gan pēdējo gadu jūtos tik elastīga dažādās situācijās kā nekad iepriekš savā dzīvē un tā ir tik ērti. necepties un nedomāt, ka bija taču paredzēts šitā vai tā. katrā situācijā taču ir ntie varianti.
post comment

Bīdīt tekstus.. hm [22 Jun 2016|07:27pm]

traai
[ music | P.O.D. - Youth Of The Nation (Acoustic Version/Audio) ]

Man liekas, nē, es esmu diezgan pārliecināta - mani laimīgākie gadi so far ir bijuši pirms aptuveni desmit gadiem. Desmit! Protams, katram vecumam savas problēmas un katram vecumam savas laimes, bet šoreiz ne par to. Man liekas, ka tajos 15-17 gados tā bija vispatiesākā mana versija. Es darīju to, ko uzskatīju par pareizu, nedarīju to, ko uzskatīju par nevajadzīgu. Viss bija tik "pure", saproti, visas domas un idejas, tas viss nāca no sirds (un no rajona) nedomājot par rītdienu, nedomājot, protams, par citiem. Man liekas, tie bija vieni patiesi laimīgi gadi. Vieni patiesi godīgi cilvēki - visā savā negodīgumā, pusaudžu drāmās un sirsnigākajos smieklos. Dažas pavisam patiesas attiecības un lielākas un mazākas mīlestībiņas, un simpātijas. Un patiesībā viss tik vienkārši, iespējams, tāpēc arī tik godīgi. Man liekas, tas bija tas laiks, kad man vajadzēja pašai saprast - kas es tagad būšu? Kāda es būšu? Nevienam vairs nebija īsti lielas teikšanas izņemot mani pašu, un tas pa īstam bija maģisks laiks. Laiks, kurā saprast, par ko izveidosies šī zilacainā meitene.
Tas nu gan ir laiks, pēc kura es ilgojos, tie ir cilvēki, pēc kuriem es laiku pa laikam atceros ar vislielāko sirsnību un siltumu, lai arī kur mēs visi šobrīd nebūtu, lai arī cik gadus neesam pat nejauši satikušies uz ielas. Es ļoti ilgojos pēc vienkāršības un atklātības, pēc godīgiem vārdiem, galējībām lēmumos un darbībās.
Pa šiem desmit gadiem es esmu izkūlusies cauri ugunij un ūdenim, viss ir piecas reizes apmeties riņķī, izraustījies uz visām malām. Bet miera nav, un reizē arī ir, un tas viss jauc man galvu tik ļoti, ka es nāku šeit - atceros, un nomierinos. Es nekad, nekad nevēlos to visu aizmirst, nevēlos aizmirst tā laika cilvēkus un dziesmas. Tas viss ir tik čīzī, bet es nespēju palaist vaļā. Arī tas ir čīzī.
Es gribu, lai šī ir mana vieta kur aiziet, lai atgrieztos.
Un jā - today my heart swings.

1 comment|post comment

[22 Jun 2016|10:12am]
fedrs
Kaut kur pasēju austiņu maciņu/maisiņu. :( Visdrīzāk autobusā - kā parasti, kad manipulēju rokā ar neskaitāmiem priekšmetiem, kādā brīdī par kādu aizmirstu un, ceļoties kājās, tas nokrīt. Šoreiz nekas nonograbēja un nesašķīda tūkstots sastāvdaļās, pievēršot visa autobusa uzmanību, tāpēc arī pats, ne čiku, ne grabu, pamanīju tikai nonācis galā, kad sāku pakot mantas. Nieks jau vien ir, taču sasodīti ērti, jo vadi nepinas, un droši vien tikai tāpēc, lai arī diendienā līdzi vazātas, austiņas izvilkušas apbrīnojami ilgi. Es vēl tagad ik pa laikam cenšos pārlūkot visas kabatas un somas nodalījumus, taču, kā par spīti, tur visur šodien arī visa kā cita ir maz, tādejādi laupot cerību, ka meklētais kaut kur aizslēpies, ielīdis va piespiests, un tūlīt, t ūlīt atrad;isies.
2 comments|post comment

[21 Jun 2016|06:27pm]
fedrs
Kā būtu ar romantisku pastaigu pa Ganību dambi? Tikai velciet īsākus brunčus!
1 comment|post comment

Lietus [21 Jun 2016|04:09pm]

wensdy
Viss smaržo pēc liepām.
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]