ciemojamies [entries|friends|calendar]
blame

[ website | mana sinteetika ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

aci pret aci, asti pret asti [09 Feb 2016|08:51am]

neoplasm
[ mood | saulains :) ]
[ music | biroja bardaks ]

šonakt sapnī uzkāpu kalnā, iegāju alā un sakāvos ar jēzu, jo viņš man mēģināja nogriezt un atņemt matus. pēc incidenta vatikāns mani ielūdza uz ballīti, kur plānoja mani iecelt svēto kārtā. mani mati kļuva par vienu no tām kristiešu suvenīrhuiņām kā krusta skabargas vai tostermaizē iecepusies jēzus seja - redzēju lakatotus tantukus, kas manu nogriezto asti liek pie sejas, skūpsta un padod tālāk. pāvestam un kardināliem palūdzu neapkaunot mani ar svētās statusu un apjautājos, vai viņu svēto rakstu sakarā gadienā nesanāk, ka esmu drīzāk antikrists [jo piekāvu dievadēlu]. lai arī sapnis kā normālam egōmanjakam [?], pie sevis nospriedu, ka esmu antikrista statusam krietni par prastu.

vakardien biju uz viena tūringa fanboy prezentāciju, mathematical biology doktōra, precīzāk. man patīk, cik akadēmiķi šeit ir smieklīgi [nepiespiestā un gaumīgā manierē nevis šovmeniski]. atbrauc tāds džeks no oksfordas, krāsainā vestītē, un principā uzstājas ar zinātnisku stand-up'u. un man blakus sēdēja simpātiska angliete, molecular geneticist, kas aizgājusi no zinātnes un tagad vetpraksē ārstē mincīšus :) un sidrs bija pirmās zortes, īsts un garšīgs.
post comment

[09 Feb 2016|09:19am]
fedrs
Varbūt kaut ko uzēd smukumam!

post comment

dīvāns [08 Feb 2016|10:02pm]

par_velti

[jeezinj]
ieraksts ar bildi pazuda. rakstu vēlreiz.
atdodu izvelkamu stūra dīvānu sarkanā krāsā.
+ liels 1.75 x 2.25m
+ izvelkams ar veļas kasti
+ stūra daļā stingrs muguras balsts. ērti, lasot grāmatas.
- viena kāja ielūzusi. var saremontēt.
- sintētisks audums. elektrizējas.

ja interesē bilde, tad sūti sms vai whatsapp uz 28-321-331 ar epastu.
pašizvešana no Sarkandaugavas asap (vēlākais 3dien). pirmais stāvs. palīdzēšu iznest. dīvāns ir divdaļīgs.
post comment

Kaķu hronikas [08 Feb 2016|09:20pm]

wensdy
No rīta biju pie ārstes - nekur mani nelaiž, jāveseļojas, tikai uz mani tas daudz labāk darbotos, ja man dotu konkrētāku rīcības plānu, kā izpaužas veseļošanās. Pilnīgi nobirdināju dažas asariņas kā tāds niķīgs, visumā vīlies bērns. Nevis tāpēc, ka es gribu iet uz darbu, bet tāpēc, ka atkal jau nav skaidrs, kas man noticis. Rūtiņa arī bija pie ārsta. Tikai tāpēc, ka Olivers ir pārāk bailīgs un viņu nav iespējams iedabūt kastē bez miesas bojājumiem (pagājušoreiz viņš manā celī izkoda caurumiņu un saskrāpēja rokas). Tā kā diemžēl upurēju mazāko un uzticīgāko zvēru. Rūtiņas zobi tika atzīti par ļoti labiem priekš viņas vecuma, tikai jāpalieto sprejs. So tagad es kaķus spiežu lietot spreju. Sākumā Rūtiņai tecēja tādas divas milzu slienas. Olivers pēc pirmās reizes visu dienu nelīda ārā no segas. Bet tagad jau ir labāk. Vispār lielākais slimošanas jeb ārstēšanās ieguvums ir mājās gatavots ēdiens. Tas arī ir labs veids kā izvairīties no nāves garlaicībā, pieņemu.
post comment

Kalnu divritenis ar 21" rāmi [08 Feb 2016|01:21pm]

pa_leeto

[ninona]
Vīrs pārdod savu velosipēdu.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/hjhlj.html

Darba kārtībā.

Atsaucoties uz SviestaCibu, var dabūt lētāk :)
7 comments|post comment

austiņas ar strādājošu mikrofonu [07 Feb 2016|08:01pm]

vajag

[saccharomyces]
taisu saviem 9klasniekiem vides problēmu risinājumu prezentēšanas investoriem projektu angļu valodā, un šim nolūkam man ceturtdien ļoti vajadzētu, lai manā rīcībā ir pieejamas 13 austiņas ar strādājošu, "normālu" (tādu, ko var pie mutes pieliekt) mikrofonu, caur kuru iespējams ierakstīt balsi. vai ir kāda cerība vismaz daļu aizņemties no kādiem laipnajiem cibas cilvēkiem? protams, pati izbraukātos pakaļ un atdot, un varu kādu našķi pēc izvēles par labo sirdi pievienot, austiņas atpakaļ atdodot.

ļoti labi der arī variants, ja kāds zina, kur var par ne-astrononiskām summām noīrēt!

var rakstīt ne tikai komentāros, bet arī uz vaivode.lv@gmail.com
9 comments|post comment

žurnāli [07 Feb 2016|04:34pm]

par_velti

[zebra]
Atdodu kaudzīti žurnālu - 14.-15. gada žurnāli IR skaitā ap 50, dažiem nav vāki, krustvārdu mīklas atrisinātas, daži KLUBi, varbūt vēl kaut kas. Ja kādam vajag intelekta spodrināšanai, aplikācijām vai suņu vajadzībām. Imantā.
3 comments|post comment

an animal that parties [07 Feb 2016|10:15am]

neoplasm
[ mood | atpūšos ]
[ music | The Smiths - There Is That Light That Never Goes Out ]


vakardien satiku meiteni vārdā džo, krāsainiem matiem un sarkaniem zābakiem, forša tāda, rīkoja meetup'u galentine's day party sakarā t.i. meiteņu ieguldījuma mūzikā svinības. dišuks rough trade'ā bija pirmšķirīgs - hole, slīteres ķinītis, L7, sonic youth, bikini kill, bratmobile un pročaja drebeģeņ, arī visāds vecs disko, kas man ļoti patīk. pedžairu arī veiksmīgi salāpīju. vakara besīgākais mīnuss bija smaržu vannās izmērcējušies vīrieši. tā smaka kādā momentā, pēc otrā litra droška, sasniedz tiešām toksisku līmeni un riktīgi aizcērt elpu. un šeit tā sērga vīriešu starpā diemžēl ir diezgan izplatīta, ir gan arī pozitīvais aspekts - tā kalpo par tādu kā smirdīgu signālraķeti, kas brīdina par loha tuvošanos, tip sniff sniff sniff, deguna spalvas deg? dāmas, slēpieties! viens tāds mani vakarnakt uz dēnsflora bija apsēdis, domāju, ka, ja viņš vēl daudz vicināsies un smirdēs manā virzienā, ģībšu nost.

vēl es vakardien satiku puiku vārdā džo. izstījās pēc izspļauta malvine_truse. ne reizi sarunas laikā nepasmaidīja, tikai sarauktu pieri visu laiku ķimerēja sev matus katrreiz, kad runāja. stingri pieteica, lai noklausos tame impala un grimes jaunos albūmus. ok.

mājās ejot, ieskrēju burgerkingā pakaļ pļēgurburgerim ar frī, un tur mani apkalpoja melnais džeks ar mirdzošiem zelta zobiem/grillz. coolest thing i've ever seen :))

post comment

Pilsoniskais aktīvisms pie pieminekļa [06 Feb 2016|03:24pm]

wensdy
Man liekas, ka agrāk siers uz siltiem makaroniem kusa labāk.
2 comments|post comment

hush little baby [06 Feb 2016|11:05am]

neoplasm
[ mood | pirātēju darbā filmas :)) ]
[ music | tonijs dīdžejo šausminošu huiņu ]

6diena. rīts. pedžaira. nenormāls lietus. skrienu uz darbu. neliels vem-pitstops pilsētas zolīdākajā rajōnā.


vakar krāšņi piepisos. netīšām skaicka, jo nepazīstami cilvēki, bet vakars noslēdzās ar 2 džekiem un karaoki metālbārā. trijatā uz skatuves aurējām metalikas enter sandman. mana zvaigžņu stunda bija tas moments, kad hetfīlds nograulo tādu self-affirming yeah uh huh kaut kur pēc lūgšanas, uz kuru trāpīju ļoti precīzi un pareizi.

un dzirdēju arī bēdīgāko pick-up line'u [?] - viņi tur kaut ko sprieda par to, ka visi draugi apprecējušies vai sapārojušies un viss tāds skumjš, kur es piebildu, ka neredzu tādas problēmas, un tad tas viens besīgais zaķis jau kuro reizi tovakar mums pastāstīja, ka nopirkusi māju, bet tad tā skumji novilka "but i've got nobody to share the mortgage with", romaņķika!
post comment

[05 Feb 2016|01:46pm]
fedrs
Vairums cilvēku savā būtībā ir aplam kautrīgi, tāpēc esmu iejūtīgs un pretīmnākošs, un pamācu, negaidot, kad viņi saņemsies pajautāt, kas viņiem dažādās dzīves situācijās būtu darāms.
2 comments|post comment

. [05 Feb 2016|12:20pm]

kini
šodien ļoti cītīgi izmantoju vārdu 'pirmdien' un līdz šim nebiju piefiksējusi, cik bīstams ir šis vārds. jau pārbijos, vai tikai neesmu izlaidusi burtu 'm' darba epastā. viss bija ok, bet diena vēl nav galā, ir laiks aizmirst.
post comment

. [04 Feb 2016|10:29pm]

kini
pat ja man likās, ka smadzenes neatslēdzās, viss labi atslēdzās, iekšā dejoju :) vēl rītdiena, vakars būs darbīgs, bet burvīgs, es jau jūtu. un tad gulēt. un izdomāt, kā pabaudīt laiku un sevi vismaz pāris stundas. mur.
post comment

Mediji [04 Feb 2016|06:14pm]

wensdy
Nu jau baigā nerealitātes sajūta. Visu laiku jābūt mājās, jāguļ, jāēd un jāsarunājas ar kaķiem. Kas vēl? Nevaru ilgi paskatīties ekrānā, tāpēc izmazgāju ziemas apģērbu un pavasara/rudens mēteli, kurš bija tik netīrs, ka mazgāju divas reizes. Lasu grāmatas un klausos savu jauno mīļāko radio "Radio Klasika". Izlasīju izlaistās Butõ grāmatas nodaļas. Sāku lasīt visādas "vecās" grāmatas savos plauktos. Tulkojot atsauces un Imagināro mediju grāmatu. Visādi dīvaini slāņi. Jāsaka, ka laikam post laikmetos viens no populārākajiem konceptiem (vai vnk vārdiem) ir "arheoloģija". Vispār pat īsti neatceros, kā imaginārie mediji pie manis nonāca. Katrā ziņā burvīga slimošanas lasāmviela. Kad ir šādi ierobežojumi un pilnīgi visi ir likuši tevi mierā (vai arī beidzot ir priecīgi atšūties), visādi maģiski cilvēku centieni, idejas par saziņu un informācijas vadīšanu, izklaidēšanos spēj aizpildīt manu laiku. Jo, nu, laiks jau sāk šķist pārāk ilgs, kas jāpavada ar sevi un sevi, lai nesāktos kkāds depresīvs vājprāts, jāspēj izgudrot visādas nodarbes. Te var rakņāties bezgalīgi, nav laika ir tikai telpa. Ir gandrīz neiespējami pievērsties daiļliteratūrai, hm. Ā, jā, vēl mani ir atradusi superīga krāsojamā grāmata no New York Academy of Medicine. Tur ir vairāki vairāk vai mazāk mītiski dzīvnieki - pūķi, dinozauri, ļoti milzīgs kamielis ļoti maza cilvēciņa pavadā un laikam degunradzis ar ārtifišal bruņām. Kur ir manas krāsiņas.
post comment

saguruša cilvēka pieraksti. [03 Feb 2016|11:26pm]

kini
kolēģe šodien labi pateica - gribās ziemu vai pavasari, nevis šito rudeni. 
ziema vai mammas dzimene, vai vēl sazinkas, bet galvā ik pa brīdim ieskanas evertu we're getting older, my love. veselība ieklibojas tad tur, tad tur, sagurums. un jā, novecošanas sajūta savos vēl ne 30. es zinu, ka viss ir relatīvi. bet tas nemaina sajūtu, ka dzīvē tā kā jāsāk arī kaut ko nopietnu. tikai nezinu, ko. varbūt. un man šķiet, par to pašu teikšu arī pēc gadiem 10 vai 20. tas varbūt ir tas neomulīgākais. no otras puses, diezgan cītīgi eju kaut kur tur, kas ir projām no minētā. ieritināsimies drīz ar mīļo zem segas, pačīkstēsim par to, kas kuram iesāpējies, pasmiesimies par to un rīt būs atkal jauna diena. 2 more days to go until friday. 
post comment

tears for fears, queers for peers [02 Feb 2016|10:08pm]

neoplasm
[ mood | :| ]
[ music | Sonic Youth - Junkie's Promise ]

darbā pilnmēness. nav vēl 3diena, bet visiem jumts jau aizbraucis. sen zināms, ka tonijam nav pilns rublis, bet 7dien esot ar sievu izgājis uz restūzi un tur uzbrucis oficiantam vai menedžerim, nesapratu, bet gadījās, un virtuves personāls toniju, sievai par šausmu, izmetuši nafig ārā. viņš akaliņ atnāk uz darbu un stāsta kā joku. mana kaķutante pa tam, tak jau hormonu uzplūdā, vakar, savukārt, salūza - piegāja pie priekšnieces parunāt un sāka jo gauži raudāt. tip stress un spiediens. izgāš4dien itkā burkšķēja, lai es atpišoties un ko es vispār lienot viņas darbus apdarīt [dirsā pažars, tāpēc pierauju klāt arī viņas daļu, še tev par labiem nodomiem, vai ne]. 1dien atnāca, ieraudzīja, kā tas izskatās bez manas līdzdalības un sašļuka, sak, ē vispār zin' kā, tu moš te vari kaut kur roku pielikt. no shit, sherlock. man jau pofig, galnais, lai tikai neraud, jo tad gan es nezinu, kā palīdzēt - tāpēc man patīk strādāt ar ekseļa tabulām nevis ar cilvēkiem. ā nu un šodien man aizmugurē sēdošā čiepiņa cēlās no krēsla, tad sakņupa uz ceļiem, nolika galvu uz galda un raudāja kā zvērs, aizelsdamies. kādu brīdi nevarējām saprast, vai kāds nomiris vai mūsdienu tehnoloģijas novedušas, bet izrādījās, ka mugura padevusies. viņa tur tā notupēja uz ceļiem 2 stundas - pirmo stundu gaidīja kamēr sāpes moš pāries, otro pavadīja gaidot ātros. ātrie iedeva viņai to elpojamo pretsāpju aparatusu, kas balons. jutos neērti, jo tā khšūūū skaņa pie ievilkšanas izklausījās tieši pēc manas dārta veidera imitācijas, ko izklaides nolūkos biju demonstrējusi drusku agrāk - likās, ka tonijs sāks kuru katru mirkli nebalsī ņirgt. čiepiņu dabūja kājās un beidzot aizveda uz dāmistabu, kas viņu pēc tām 2 stundām interesēja krietni vairāk par slimnīcu. īsāksakotiņ, bail rītdien darbā iet.


visur citur arī iet raibi. laikam šokējošāko momentu man sagādāja siobhan, kas paziņoja, ka viņai nekad vēl nav bijis attiecību bez fiz. vai emoc. vardarbības, 'cause i've never known any better. shocked me to the core, tiešām. sajutos kā izlutināta princese. jo mēs ticam, ka mēs, protams, esam vissalaustākie, bet es sevi tādā situācijā pat nespēju iedomāties. un tagad nespēju par to vairs nedomāt, par viņas sejas izteiksmi un to, kā viņa to pateica - vainīgi, itkā tas būtu viņas sliktais ieradums, kuru trūkst rakstura atmest. fuck.

5 comments|post comment

Es atvainojos, bet. [02 Feb 2016|10:13pm]

wensdy
Nēnu, es jau neko negribu pārāk kritizēt, bet nedaudz slikti paliek, uzzinot, kā Dabas muzeja antropoloģijas ekspozīcijā kačā rasu teoriju, un kā Medicīnas vēstures muzeja etnomedicīnas ekspozīcijā kačā neiecietību un stereotipus. Vieni nespēj noticēt, ka rases vairs nav mūsdienām relevants jēdziens tādā pašā veidā kā PSRS laikos (tad ir veidota ekspozīcija), otri postulē, ka "ķīnieši ir apsēsti ar seksu". No gidu mutēm. Protams, vispārināt ir slikti, bet baigais frīstails tais muzejos. Baigās personības un diemžēl ar autoritāti paust savus slimos viedokļus publiski. Un muzeju galvenā funkcija ir? Šai radošajai industrijai vajag ļoti daudz naudas, lai tur sāktu trādāt legit cilvēki un saprastu, ar ko viņi tur nodarbojas. Vai vismaz, lai personībām būtu veselīga konkurencīte. Brrr briesmīgi.
10 comments|post comment

[02 Feb 2016|06:16pm]
fedrs
Atnācu bēdīgs līdz pieturai, viss ir slikti, no gaisa nāk slapjš un beigās mēs visi mirsim, garām brauca auto, viens no tiem jo īpaši, tāpēc nošļāca mani no galvas līdz kājām, un tūlīt pat kļuvu par ēzelīti I-ā.
3 comments|post comment

Cilvēki [02 Feb 2016|02:43pm]

wensdy
Ņemot vērā, kādas neticamas lietas mani sagaida, un kādas superīgas lietas ir notikušas, jāsaka, ka pēdējā dekādē iepazītie cilvēki ir vērtības manā mazajā dzīvītē. Galvenokārt tāpēc, ka viņi necentās man kaut kā speciāli palīdzēt, pamācīt. Visi lielas personības un pilnīgi atšķirīgi. Jebkuram cilvēkam ir vajadzīgs savs daudzums laika un telpas. Vispār tie, kuri centās, jā, viņi ir neatraujami no strīdēšanās un opozīcijas sajūtas, kaut arī to es embrace as my unique experience of being me. Mani ir saķēris vīruss. Šāds pozitīvisms droši vien ir izskaidrojams ar temperatūru. Tagad es došos pie savas ģimenes ārstes, kura mani pazīst 26 gadus. Tas gan man liek justies dīvaini. Pēc tam es skatīšos Cafe de Flore (2011) un pēc tam es neteikšu, ko es darīšu.
post comment

. [31 Jan 2016|07:04pm]

kini
pirmoreiz sēžu scopus un web of science, meklēju noderīgus rakstus, bet maz, tur nav priekš juristiem. ja es kādreiz kļūšu akadēmiska, varēšu sevi iepļaukāt par to, ka priekš kam.
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]