ciemojamies [entries|friends|calendar]
blame

[ website | mana sinteetika ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

20 gadus veca šujmašīna [27 Apr 2017|08:10pm]

par_velti

[atbildu]
Piedāvāju strādājošu elektrisko šujmašīnu Huskystar Model 65. Dūrienu nav daudz, bet svētdienas šuvējam pietiekami. Nodošana iespējama darba dienās centrā pie VEF kultūras pils.
7 comments|post comment

CSDD uzdevumu burtnīca [27 Apr 2017|12:21pm]

vajag

[elvira]
Varbūt kāds šogad jau veiksmīgi ir nokārtojis autovadītāja tiesības un var man atdot vai aizdod to lielo uzdevumu burtnīcu? Ļoti noderētu
post comment

. [27 Apr 2017|01:41am]

kini
kā rādās, pirms svarīgiem pasākumiem, kur jābūt tip top, es laikam uztaisu baigi viltīgo gājienu - pāris dienas nevaru aizmigt, esmu piekususi tā rezultātā un secīgi man jau kļūst tik vienalga, ka es pat nestresoju par to, par ko visi jau neprasot izdara secinājumu, ka man būtu jāstreso. vai nu es rīt nolaidīšu pilnīgu lažu un stress uznāks kā kaut kas pilnīgi nekontrolējams. vai arī paliks mans esošais pofig un es tādā pat vēsā mierā spēšu novadīt to pasākumu. jo jāceļas ir agri un tagad ir vēls. un pa 4-5 h gulēt jau nez cik ilgi nav gudri. man ir bail par to, ka man nav bail.
bet jā, man kaut kāda kontroles sistēma ir izsitusies no sliedēm, racionālais ir aizgājis pastaigāties un tik ilgstoša nenākšana atpakaļ mani sāk uztraukt. nevar takš vislaik dzīvot kā tāds students (darbs/ ballītes/ vēli vakari un maz miega) manos gandrīz 30. jeb var? paskatīšos. ja es būtu vīrietis, man šķiet, ka es justos tomēr globāli mazāk vainīga pret sevi par šo visu.
1 comment|post comment

[26 Apr 2017|10:04pm]
fedrs
Starp citu, runājot par situācijām, kad veikalos neļauj fotografēt preci vai pierakstīt uz lapiņas cenu, vajag ierunāt visu apkārt redzamo diktofonā. Tas jau nu noteikti nebūs pieminēts nekādos iekšējās kārtības noteikumos!
1 comment|post comment

interneta pasaules mess [25 Apr 2017|10:41pm]

maga
Gmails slēpj tik daudz pārsteidzošu atmiņu, kuras žēl dzēst ārā, kad tajā vairs nav vietas.
post comment

Urbāno meža baložu nāve [25 Apr 2017|08:10pm]

wensdy
Ejot uz darbu, redzēju kā vārnas vai kovārņi, vai kas tie tādi ir pelēkmelnie pie Pokrova kapiem mēģina nogalināt meža baložu pāri. Tas bija šausmīgi. Vienkārši gaisā knābā nost, tad piespiež pie zemes un turpina knābāt. Baložu pāris centās turēties kopā, kas visu manās acīs padarīja vēl šausmīgāku. Vienu brīdi es jau gribēju skriet pāri ielai un sliedēm, bet tad es attapos, ka neko jau nevarētu padarīt tik un tā un ka daba ir stiprāka par mani. Meitenes, kas pagāja man garām, kamēr es stāvēju un skatījos, neko nepamanīja. Interesanti, kāpēc tie plēsīgie putni tā dara? Vai tad miskastēs nav pietiekami ēdamā?
2 comments|post comment

[25 Apr 2017|10:55am]

iness
atkal deguna blakusdobuma iekaisums.
ab
neiet man ar to degunu kaut kā
1 comment|post comment

AVON [25 Apr 2017|10:27am]

vajag

[tiga]
Sveiki, meklēju kādu Avon konsultantu Rīgā, pie kura var pasūtīt pāris lietas vēl no aprīļa kataloga (kurš derīgs līdz 03.05.).
post comment

Rēzekne [24 Apr 2017|03:00pm]

vajag

[blond]
Labdien! Vai kāds tuvākajās dienās nebrauc no Rēzeknes uz Rīgu un nevar atvest man mazu paciņu? Atlīdzināšu, protams!
5 comments|post comment

Vakara pasaciņa par [23 Apr 2017|10:59pm]

wensdy
nepārtrauktību.
post comment

Kaķu hronikas [23 Apr 2017|07:42pm]

wensdy
Oliveram vairs nav priekšējā mazā zobiņa. Vai arī viņš visu laiku ir cītīgi slēpis savu "Madonnas" šķirbu. Olivera slepenā dzīve.
2 comments|post comment

elektr. klavieres [23 Apr 2017|01:10pm]

vajag

[virginia_rabbit]
pirms sāku meklēt ss.lv... varbūt kādam ir kādas jēdzīgas elektroniskās klavieres, kas stūrī krāj putekļus, bet kas noderētu mūsu bērnam, uz kā gammas vingrināt? nopirktu par vidējām naudiņām.
post comment

[22 Apr 2017|02:50pm]

pa_leeto

[dominika]
Pārdodu 3 biļetes uz Valmieras teātra izrādi "Džeina Eira" rīt plkst. 13:00. Biļetes 2. rindā, pirku par 13 Eur gabalā, pārdodu par 10 Eur gabalā, t.i. kopā 30 Eur. Var kaulēties saprāta robežās.
sanitag@gmail.com
post comment

Vajag aukli! [22 Apr 2017|07:32am]

vajag

[digna]
Šodien no 10.00 līdz 21.30 Imantā!
1 comment|post comment

Pēcnāves dzīve [21 Apr 2017|10:32pm]

wensdy
Facebook turpina piedāvāt iedraudzēties ar cilvēku, kuram vakar bija bēres. Agresīvs vēzis. Sen nav būts bērēs. Jaunums, kas man likās ļoti krīpī - bēru programmiņa ar mirušā cilvēka fotogrāfiju un citātu no bībeles uz vāka. Cilvēks laikam nebija izteicis vēlmes un neviens arī nepacentās noskaidrot. Sačukstēšanās par cilvēka uzskatiem un pēkšņā kristīgā rituāla saderību liek sarkt. Es nesaprotu, ko visi tēlo? Laikam, kā būt pareiziem.
7 comments|post comment

everything they do [for you] is a trap [for you] [21 Apr 2017|11:50am]

neoplasm
[ mood | :)) ]
[ music | The View - Same Jeans [!!] ]

nu jau kādu treknu mēnesi vai cik tur čatoju ar vienu jaunekli no londōnas. pie brittany ciemojoties, tindera algoritms drusku nojuka un sāka piepisties visādi londōnieši, bet nesūdzos, ļoti jauki čatojam - aicināja mani ciemos kamēr bijām pietauvojušies izgāšnedēļ, bet londōnas transports mums visus plānus izpurgāja, uz ko es atsmēju, ka ta' jau mums nav lemts, bet puiks neliekas mierā. un es jau pavisam atklāti pateicu, ka es neflirtēju, mincīt, un attiecības mani arī neinteresē, bet dažreiz man liekas, ka puikas mani vienkārši nedzird. gandrīz vai apvainojās par to 'mincīti' [nu labi, es teicu "don't break yer teeth, kitty"], jo pieaudzis vīrietis taču un viss tāds. ar tādu skārienjūtīgu egō man labāk nemaz netuvoties, bet mums visu laiku ir par ko patarkšēt un randiņa vietā viņš gribot ar mani visur kur braukt/ceļot. galnais viņu netīšām nenosaukt par seržu, khm, bet tā pa lielam es jau vienmēr piedzīvojumiem gatafs.

atgriežoties no rich people dimensijas mani darbā sagaidīja kas? jā, algas pielikums, pēc izmēra tāds, ka kaķis varētu vairāk pieraudāt, aiz kam aizdomājos par rezumejas apdeitu un moš paošņāšanos vietējā darbatirgū. nēnu, kaut kāds zen jau ir sasniegts, jo nauda man noteikti nav dzīvē svarīgākais un darbs kaulus nelauž vispār nemaz [bez tam man nav jārunā ar cilvēkiem, jo ekseļa lauks, viens vienīgs ekseļa lauks], bet gribās vairāk blandīties riņķī pa pasauli un audzēt uzkrājumus, līdz ar ko slinki pabrauzēšu sludekļus un likšos uz otras auss.

kakjux un roskild, ja jūs braucat ciemos nākamnedēļ, pie skaista laikapstākļa varu piedāvāt jūs izvest uz attenborough nature reserve uz pikniku, ja ir interese un attiecīgi apavi. dārza bārbekjū būtu pats par sevi, jūs tikai man pastāstiet, uz cik ilgu jūs pie manis pārvācaties pavisam :)

3 comments|post comment

. [20 Apr 2017|05:57pm]

kini
nice idejas - 13 Things You Should Give Up If You Want To Be Successful
post comment

into the mildly wild [20 Apr 2017|11:16am]

neoplasm
[ mood | turos ]
[ music | kolēģis ar savu čīz fm bļe ]

es nemaz nezinu, no kura gala sākt, bet viss bija lieliski un zajebis. māku tagadiņ lēniņām čukčināt ar laivu pa upi un māku arī hujārīt uz pilnu klapi, piesiet ar virvi arī māku un nomest enkuru alsō. iepazīšanās ar krisa vecākiem arī bija normāls piedzīvojums, vai drīzāk trauma [tā, ka satiec drauga vecākus un viss par draugu vienkārši kļūst skaidrs, nevienam nenovēlu]. bet es persōnīgi ļoti labi pavadīju laiku. uz brītiņu noparkojāmies londōnā iekš west india docks, kur vakarā turpat pāri upei visa tā canary wharf gaismiņu diskotēka. aizvedu puikas uz kamdenu un brikleinu, kamdenā viņiem patika reiveru seksšops, brikleinā - vinils un lieliskais ēdiens, ko mums burtiski meta pakaļ. un vēl es dabūju pati persōnīgi savām mazām ķepiņām izstūrēt cauri london barrier un tur mēs iztrakojāmies uz pilnu klapi. izgājām arī vairākās ļoti zolīdās vakariņās, kur pēc tam banketa turpinājums norisinājās uz jahtas ar bāriņa tukšošanu. principā jahta pati par sevi ir vienkārši mobils bāriņš, jo tur vīns ir vienkārši visur: pacel dīvānu [jebkuru no trim] - vīns; atver ledskapi - vīns; sarullē tepiķi un atver jebkuru no lūkām - vīns; bāriņā - vīns; paskaties glāzē - vīns. kriss saka, ka viņa mātei savulaik esot bijušas problēmas ar alkohōlu. izstās, ka problēmu ar alkohōlu čist vairs nav :)

vēl man skaicka gadījās misēklis. man patīk iet dušā, mkēj, es tur neko nevaru padarīt. uz jahtas tā dušā iešana nav tik aizraujoša, jo ūdens krājumi nav nebeidzami, tamdēļ west india piestātnē es nolēmu izmantot piestātnes dušu, kas ir drusku bomzīga paskata sportazāles dušas/ģērbtuves ekvivalents. bet tur tāds spocīgi kluss un es viena pati, spuldze raustās, vienā duškabīnē liels zirneklis, iespruku tātad nākamajā, lai man nenograuž kāju. bet tad kaut kur dušai pusceļā pēkšņi visā ģērbtuvē izslēdzās gaisma un palika ļoti tumšs, nu tā, ka ļoti tumšs - ka vispār ne sūda nevar redzēt. es tā kā iepīkstējos, jo pirmā doma bija, ka puikas mani nes cauri, kas standartprakse mūsmājās. pēc tam ilgi klausījos, vai esmu telpā viena un, ja neesmu, galvā fiksi pārliku, kuri priekšmeti no visnotaļ kolorītā asortimenta [šampūns, skuveklis, apenes?] vislabāk derētu pašaizsardzībai. bet neko, nācās plikai un saziepētai taustīties uz gaismas slēdža pusi, kas ģērbtuvei otrā galā. bet tad pēkšņi akaliņ un negaidīti tapa gaisma, jo izrādās, ka kustībsensōrs vienkārši mani dušā neredz. lieki piebilst, ka krisa ģimene par mani ņirdza līdz krampjiem, pārējo 7 laivu floti ieskaitot, senkjū senkjū.

uz atvadām krisa vecāki un viņu draugi mani ļoti skāva un mutēja, un draudēja ar tikšanos nākamā tripā. kriss teica, ka es esot viņiem ļoti patikusi. tiku arī pie viena no visjaukākajiem un oriģinālākajiem komplimentiem ever - izrādās, es esot ļoti patīkams sarunbiedrs un taj's retās reizēs, kad veru muti, tad parasti ievirzot sarunu interesantā gultnē. vot tas ir kompelments, to es saprotu :)

9 comments|post comment

. [19 Apr 2017|05:46pm]

kini
[ music | Gabrielle Aplin - Miss You ]

labi, šī dziesmiņa arī dikti skaista, un vēl tas video. jaunkundze ir arī smuka, ne tikai labi dzied. 

post comment

. [19 Apr 2017|05:39pm]

kini
[ music | Gabrielle Aplin - Night Bus ]

es ar savu detalizāciju sevi nogalināšu, taisot prezentāciju. bet nu labi, pieredze nāk ar darīšanu un pirmie kucēni jāslīcina būs, un man vienkārši nebūs laika izdarīt visu tik ļoti, kā gribētos. jo man parasti gribās pavisam ļoti. 


pusi dienas dungoju pie sevis, pēc tam beidzot dziesmu atradu. night bus. skaista balss jaunkundzei.
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]