ciemojamies [entries|friends|calendar]
blame

[ website | mana sinteetika ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[22 Jul 2016|05:25pm]

pa_leeto

[magnolia]
Kāds negrib Nila Saksa grāmatu "Nopietni nolūki"? 3,50 eiro. (Spēcīga, manuprāt, lēti.) (magnolia23@inbox.lv)

"Izjūtu amplitūda, ko dažādos lasītājos raisa šie stāsti, ir apbrīnojami plaša: sākot ar nepieciešamību histēriski smieties, beidzot ar vieglu neērtības sajūtu un vēlmi nosodīt. Tomēr tas viss ir nieki, salīdzinot ar šausminošo apjautu, ka Nila stāstos aprakstītā pasaule varētu arī nebūt izdomāta." (Reinis Tukišs)
1 comment|post comment

Mierā [22 Jul 2016|01:03pm]

wensdy
VIENKĀRŠI vajag nomierināties. Vēroju ponijus. Vispār viņi izskatījās tik apaļi un cieti, ka tūlīt varētu pārsprāgt, vienmēr graužot zāli aiz savas biezās čolkas, kur redzamība varētu būt kādi 20 cm2(?). Izskatās, ka nekas cits viņus pasaulē neinteresē, kas varētu būt patiešām nomierinoši. Vēroju, kā ņurko pīles, cik skaisti un organiski kustas viņu pleznas. Šis paterns ir pilnīgi acis glāstošs, kas ir nomierinoši. Bet, lūk, ir cilvēki, kuri VIENKĀRŠI  neko nespēj lietas labā izdarīt un izstaro nemitīgu nemierīgumu.
2 comments|post comment

. [22 Jul 2016|01:05pm]

kini
jej, 16.līmenis pokemonos. protams, salīdzinot ar 20ajiem, kas figurē apkārt, arī tas šķiet maz, bet es vismaz nešmaucos.
post comment

mācos nerakstīt zem atslēdziņām un actiņām [21 Jul 2016|11:12pm]

neoplasm
[ mood | viss labi ]
[ music | M83 - Wait ]

fak, mans dzīvokļbiedrs ir tik pretīgs. viņš tās pāris nedēļas bija pazudis un tas bija lieliski, bet tagad viņš ir atgriezies. pirmos vakarus es vēl slēpos savā guļamistabā, jo man totāli negribējās parunāties, bet vakar viņš mani beidzot noķēra virtuvē. viņš vienmēr runā skaļi un nervōzi knosās, nesakarīgi pārvietojas pa telpu, krekšķ un runā huiņu, kas viss ir normāli, liela daļa cilvēku tā dara. bet šovakar es nevarēju atrast savus galdapiederumus. var gadīties, ka man ir drusku ocd - es nespēju ēst ar dakšiņām&kō, kas nav ērtas un smukas un preferabli manas [lasi: tīras]. mēs visu metam vienā atvilknē, bet es savējās pazīstu un lietoju tikai tās, un šodien nebija nekur atrodamas. un tad es tā kā šausmenēs klusiņām un lēnām, sirdspukstiem paātrinoties, pārkāpu visus juniversa noteikumus un ielavījos dzīvokļbiedra apartamentos. un ievēmu sev mutē, jo apkārt savandītajai gultai pa perimetru mētājās visādi aizvēsturiski trauki ar pārtikas atliekām un galdapiederumiem. stulbais sūds. pie ievākšanās viņš man taisni piekodināja, ka meklē par dzīvokļabiedru meiteni, jo meitenes esot tīrīgākas. itkā higiēnas paši pamati viņam vispār būtu pazīstami. pret viņa sūdu kārtu jau mans tīrīgums nepalīdzēs. grūti arī uz viņu dusmoties, kādu laiku domāju moš cilvēkam depresija vai kas, bet nē - diezgan tāds dzīvespriecīgs lempis, grib tarkšēt un kopā skatīties filmas, un dažreiz aicina iedzert [kaut kā vienmēr atsaku gan] un vispār pret mani ir jauks. bet tas skats ar traukiem [un katliņu!! āāā], kā tāda asiņaina noziegumvieta, mani vajās vēl ilgi.


alsō, paņēmu pagarinātu ned.nogali, lai varētu slapstīties pa kaktiem un nerunāt ar cilvēkiem, bet kas man deva. draudziņi priecīgi sasita plaukstas, sak', 2reiz garākā ned.nogalē salien 2reiz vairāk ballīšu [and they're not wrong]. rītdien gejbārs, 6dien bārbekjū, 7dien droška pedžaira un videōspēles, un 1dien? ē, nesakiet mammai, bet randiņš. man būs tinderblenderrandiņš, prikaļi? precīzāk skeitdeits un nē, tas ir nesaistīti ar personāžu no iepriekšējā ieraksta, tas mani nogarlaikoja, kas, kā smejies, ir diezgan standartprakse komunikācijā ar cilvēkiem, kas sevi raksturo kā cool.

starp citu, tinderi var salinkot ar instagrammām, ko es, protams, izdarīju. un nevajadzēja! jo noraidītie kazanovas, kas izskatās pēc mežā vedējiem un zem eglītes apracējiem, pēc tam sūta ziņas caur instagrammām, pavei, cik ērti!
10 comments|post comment

. [20 Jul 2016|11:33pm]

kini
[ music | oh wonder - drive ]

vakara dziesma. šī grupa positivus bija ļoti mīļa.

post comment

me flirting: uhh do you like bread? [20 Jul 2016|07:54pm]

neoplasm
[ mood | ķiršu pilna mute :) ]
[ music | alt-J - Tessellate ]

visas mazas sakritības. vakardien caurkrita visi mani jau tā pēdējās minūtes vakara plāni, jo gejdraudziņi aiz priekiem hiperventilējās. mēs drusku piepisāmies un es tiku piereģistrēta tinderī, saprotiet, un tad puikas visu vakaru ar vīna glāzēm lūrēja man pār plecu un ņirdza. man liekas, ka man uz pirksta ir tindertulzna. cipariski, es teiktu,  ka no visiem tiem simtiem nabaga vīriešu, ko esmu izbrāķējusi, bija kādi 4, kurus novērtēju apstiprinoši. plus vēl tie 2, kurus apstiprināja gejdraudziņi kamēr biju iesprukusi dāmistabā, huļigāni tādi, līdz ar ko biju spiesta apgūt arī bloķēšanu funkciju. vispār briesmīgs tas tinderblenderis - ieskatījos savos tumšākajos un seklākajos bezdibeņos un riebumā novērsos. puikām, protams, liekas, ka man ir briesmīga gaume. toties uzjautrināja sakritība - profilbildē man rokā dzēriens, kura autōrs man tinderī pieteicās [kakjux, brittany, roskild - no mūsu mīļākā bāra šepat ap stūri]. vārds pa vārdam un viņš, izrādās, arī longbōrdo, sevišķi pa manu veco rajōnu. viens no tiem cilvēkiem, kam droška 200 reižu esmu pagājusi garām neatskatoties. kā jau "neglābjama romantiķe" painteresējos, vai netirgo pa lēto kādu no saviem vecajiem dēļiem, am i doing this right?


un tad no skaidras debess nokrita arī seržs, ar kuru neesmu runājusi gadus 2 un piedāvāja rudenī tikties kaut kur itālijā, kur filmēta viņa mīļākā filma. mēs daudzus gadus atpakaļ noslēdzām paktu, ka kurā tur gadā viens otru precēsim, ja sametīsies vientuļi. es gan droška sajuktu prātā ar tādu mākslinieku, jo mums ir tās diametrāli pretējās mentalitātes. bet zemapziņa kaut kādus jokus tomēr spēlē, jo viņš vienmēr atraksta tādos aizdomīgi precīzos momentos, kad emocionāli kaucu pret mēnesi. feromōnus es vēl saprotu, bet, kā cilvēks otrā zemeslodes pusē saož manas skumjas, čist nesaprotu.

kaut kāda sūda pēc atrakstīja arī tas nu jau senais vienas nakts sakars. nav vērts pat dusmoties, šoreiz ir vienkārši kaut kā skumji viņa vietā. visi vārdi jau sen izrunāti, bet cilvēks vēl nespēj likties mierā.
12 comments|post comment

palīgā! [20 Jul 2016|12:25pm]

vajag

[ingmars]Paldies visiem ziedotājiem, summa ir savākta, pasūtīju figūru.

Man ir nepieciešami ziedojumi attēlā redzamās PVC figūras iegādei. Kopējā summa sastāda 45 EUR.
Ziedojumus lūdzu sūtīt uz šo kontu: LV28HABA0551026440258, Ingmārs Freimanis.
11 comments|post comment

Rokas spogulis no koka [19 Jul 2016|10:23pm]

vajag

[elvira]
Labdien, varbūt kāds zina, kur dabūt vai arī kādam ir rokā turams spogulis ar koka korpusu? Bildei piemēra raksturs, var būt savādāks.


1 comment|post comment

Lenta [19 Jul 2016|10:48am]

wensdy
[ music | sniedze prauliņa - izoletta ]

Šī rīta skaņdarbs.

Izolācijas lenta ir visnotaļ neaizstājama.
post comment

that gash so proper it's pronounced gashé [19 Jul 2016|05:50am]

neoplasm
[ mood | bučas ]
[ music | Son Lux - You Don't Know Me ]

šī nedēļas nogale bija visām nogalēm nedēļas nogale. tā vietā, lai 5diensvakarā klausīgi krāmētu somas roudtripam, es izgāju uz "vienu" pinti ar kolēģi un vēlāk ar gejdraudziņiem uz viena draudziņa sōlō pabā, kas beidzās skaicka citā pabā, kurā es laikam ievākšos, jo tur var pļēgurot un spēlēt veco segas bombermeni, wiiii. pāris stundas pagulēju un tad puikas atbrauca mani savākt mūsu roudtripam. šīs longbōrda sacensības bija vēl foršākas nekā iepriekšējās, bija karalistei netipiska svelme un man sejā ir ļoti skaidri iedegušas saulesbrilles. pieteicos timijam par brīvprātīgo, par ko man haļavnais kempings un, reģistrējot cilvēkus, varēju pasēdēt telpā ar gaisa kondicionieri, kačing, kā saka. un puikas timijam sirsnīgi ieteica mani paņemt par tiesnesi dejošanas sacensībās, par ko es uz viņiem lūrēju kaulainu aci, tip sgiņ, ņečistaja sila, pēc tam visādi balvas nedabūjuši un raudoši mazi tīņi mani lādēs 13 paaudzēs, bet beigās tiku pielauzta un īstenībā bija ļoti jautri, jo bija sabraucis prāvs pulciņš visādus jestrus trikus rubījošu ļaužu. beigās mani parāva fočēties arī tajā skumjajā saujiņā čiepiņu, bet skumjajā, jo skaitliski mazajā, meitenes tur noteikti neskumst, meitenes tur spārda dibuā. iepazinos ar pārīti nenormāli foršu zaķu, ieskaitot to dāmu ap 50, kas ne tikai hujārī no kalna kā manjaks, bet, protams, arī sērfo un kajako. var gadīties, ka tā biju es no nākotnes, jo viņai līdzi nebija ne partnera, ne bērnu un pie fočēšanās viņa mani tā mīļi apskāva, sak', nothing's gonna hurt you, baby. hahā, apskāva arī mazais stulbītis, kas ļoti negribēja mani par tiesnesi, bet beigās tomēr teica lielu paldies, jo bija jautri. ak jā, mūsu mazais konōrs visu savu muguras ādu ieberza asfaltā, jo, un es citēju, "i'm a man and i can skate topless". un tad viņš gandrīz katrā disciplīnā nokrita uz muguras, trejas reizes tātad, un šļūca pa asfaltu līdz human meatball stadijai. no rīta viņš no telts izlīda kraukšķīgu kreklu, ko pēc tam norāva ar visu ādu. pēc pēdējā kritiena medpersonāls viņam uzbindēja mazu krūšturīti, jo nebija jau vairs pie kā pielīmēt plāksteri. viņš ir pilnīgi reckless idiņš un to viņš tikai apstiprināja, ielienot ar degunu manā 2 dienas ar niagāras ūdenskrituma spēku svīdušajā padusē un paziņojot, ka nature's perfume's the best, bwēh. alsō, novedu krisu no kalna, viņam pēc pēdējā kritiena bija tik ļoti bail, bet to vienu reizīti ar mani tomēr nobrauca. un es ļoti mīlu savu mazo pop-up telti - katrreiz viņu pametot gaisā jūtos kā burvjumākslinieks, jo telts gaisā nočaukst un piezemējas kā gatavs apartaments kamēr puikas, kā sapinušies parašūtisti, pišās ar tām lupatām un kociņiem.

uz vecumu aug gan neirōžu pulciņš, gan pohuju. esmu sapratusi, ka man īstenībā nav laika vienmēr būt labam cilvēkam un vislabākajai sevis versijai un līdzcilvēkiem dažreiz jāzina, ka viņi ir sūdi, even if it stings. un visi diemžēl ir sūdi, kad mēģini nepīpēt :)) esmu tik viegli aizkaitināma, kas vēl tā, bet man ir arī nenormāli pazemināts asinsspiediens. ja parasti dzeru vienu kafiju dienā, tad vakar izdzēru četras - tīri tā, lai nenoģībtu. likumsakarīgi jautājums v stuģiju - vai ir kādi citi veidi asinsspiediena paaugstināšanai, kas mani nepadarītu par coffee junkie?
10 comments|post comment

Nekas [18 Jul 2016|10:54pm]

wensdy
Es nekad negribu aizmirst laiku no 2012. līdz tagadienei. Es neesmu laba dienasgrāmatas rakstītāja. Vispār es neesmu, man nepatīk un es neprotu lielīties. Mans mērķis ir būt par visu un par neko, tāpēc, ja pat man patiktu un es prastu lielīties, tā būtu nožēlojamā visa sadaļa. Piemēram, dienas pirmajā pusē es izsvēru, cik ļoti man patīk paēst ar kādu kopā un ka tas notiek ekstremāli reti. Dienas otrajā pusē saņēmu veselus divus aicinājumus uz pusdienām. Tas ir ļoti interesanti arī tāpēc, ka man nav ne jausmas par viņu ēdienu gaumi. Vakariņās apriju skrūvi un roltonu - viens no sevis ienīšanas veidiem. Arlabunakti, mana ilūziju, fantāziju un make believe mīļākā dzīvespriecīgā. Es varu būt tikai un vienīgi super excited par nākotni, kas pienāks, kad atvēršu acis.
post comment

Miervaldis [18 Jul 2016|10:53am]

wensdy
[ music | joy division - unknown pleasures ]

Miervalža Poļa izstādē ir kaut kas neizsakāmi skumīgs. Kaut kas, ko cilvēks nekad nevarēs aptvert, lai cik ļoti fotoreālistiski prastu gleznot, kh. Mani aizrāva viņa Sala, salijušās Vasiļevska egles un pretējās mājas fasāde. Skumīgs un vientulīgs. Protams, Svena rakstiņš izstādes bukletā ir burvīgs. Arī Miervalža intervija ar Poli, ko es biju palaidusi garām. Pēc izstādes apmeklējuma nolēmu pirmo reizi pasēdēt uz tās koka konstrukcijas - soliņa nobetonētajā muzeja sētas pusē. Man blakus apsēdās jaunā ģimene. Vecāki ar trīs dažāda vecuma bērniem, no kuriem viens bija ratiņos. Māte pilnīgā frustrācijā kliedza uz tēvu, ka viņa vairs nevar izturēt, ka visu laiku jābūt kopā un ka viņa nevar atļauties vienkārši sēdēt 15 min. izstādē. Tika pieņemts lēmums pēc kāda laika satikties mašīnā un tēvs ar bērniem no mātes atdalījās. Šis atgadījums vēl vairāk paskumdināja manu tā jau skumīgo un vientulīgo izstādes apmeklējumu, jo mēs patiesi vienmēr būsim vientulīgi, jo ir tik grūti saprast to otru. Kas gan nenozīmē, ka tas uzreiz ir skumīgi, dažiem gan jau izdodas. Un, jā, es laikam nepiekrītu, ka obligāti būtu jāsaprot. Saprašana var arī daudz ko nogalināt.

2 comments|post comment

# [18 Jul 2016|02:24am]

nagger
Dusmās par otra tukšajiem vārdiem ir krietna deva dusmu par tādiem pašiem, tukšiem un nepiepildītiem, savējiem. Klasika - kā var likt otram ticēt, ja pats sev vairs netici.
post comment

[17 Jul 2016|03:05pm]

pa_leeto

[malibuu]
Šujmašīna, pilns komplekts. Darba kārtībā.
Gribās 40eur.

Var mēģināt sarunāt arī piegādi, bet tā atrodas Bieriņos.

Bildes zemāk.

https://www.dropbox.com/s/wn2olfy6o20kcei/2016-05-01%2022.07.59.jpg?dl=0

https://www.dropbox.com/s/kwwphd538cl8yf1/2016-05-02%2013.59.28.jpg?dl=0

https://www.dropbox.com/s/jd6o9b0ucne47of/2016-05-01%2022.08.30.jpg?dl=0

Rakstāt uz divi divi, četri seši seši, trīs viens divi - visu sarunāsim.
post comment

[16 Jul 2016|04:12pm]
fedrs
Kad emocijas nedaudz noplakušas, portālos varam izlasīt arī faktus par Nicas teroristu. Viņam, piemēram, esot piederējis velosipēds. Man tie velosipēdisti allaž šķituši aizdomīgi. Un jums?
2 comments|post comment

[15 Jul 2016|11:11pm]
fedrs
Šodien visi mani pamana ceļa malā un piedāvājas aizvest, kā no agra rīta sākas, tā līdz pašam vakaram. Un, ja no rīta kolēģe būtu tā kā vairāk vai mazāk saprotami, tad vakarā sveša sieviete visai pārsteidzoši. Pieņemsim, ka tas bija tāds kā pay it back vai nav vienalga par ko, kas apbrīnojami ātri apgājis apli. Lai nu kā, vēlreiz paldies!
post comment

[15 Jul 2016|10:13am]
fedrs
Tā vien šķiet, ka atlikušais mūžs būs janodzīvo bez kabačiem, jo kā lai pie tiem tiek, ja "vīrišķie" un "sievišķie" visu laiku zied pretējās fāzēs un nekad vienlaikus. Ja vieniem gadās, ka nesāp galva, tad otriem nestāv, un otrādi. Vai arī jāapsēj uzreiz hektāri nevis viens puķupods.
3 comments|post comment

Nepieciešams LCD [13 Jul 2016|05:59pm]

vajag

[laielais]
Varbūt kādam no jums ir izjaukts acer aspire 5315 vai līdzīgs portatīvais dators, kuram ir palicis LCD ekrāns (B154EW02)?
Kur ir izdevīgākā vieta portatīvo datoru LCD ekrānu/matricu iegādei?
3 comments|post comment

. [13 Jul 2016|03:40pm]

kini
pirmā darba diena, bet tik viegli es to atvaļinājumu vaļā nelaidīšu.. man jau ir 14 pokemoni un 3.līmenis pokemon go :D ražīgs pusdienlaiks bija..
post comment

[12 Jul 2016|06:13pm]

pa_leeto

[sirualsirual]
Neizpakota spēle "Tornis" par €4 vai pāris pivčiem:

http://www.1a.lv/preces_berniem/konstruktori_puzles_rotallietas/galda_speles_un_puzles/tactic_tornis_14004

+

melns, lietots 1.2l elektriskais patvāris Severin, atdodu.

Ķengarags vai centrs no rīta vai pēcpusdienā.
2 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]