ciemojamies [entries|friends|calendar]
blame

[ website | mana sinteetika ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

Sieviešu apģērbs. [21 Apr 2014|03:16pm]

pa_leeto

[wensdy]
Labdien! 

Man steidzami ir nepieciešami eiro un varbūt kādai steidzami ir nepieciešams apģērbs :) 
Džemperi, blūzes, žaketes, svārki, kleitas. Ir arī auskari, krelles, nebija laika safočēt.
2 - 5 e, taču viss ir runājams.
Pārsvarā M, L izmēri. 
Parole: 123
Pieteikties, norādot arī savu Cibas vārdu: ilzuu@inbox.lv
Apģērbu savākšanas un pielaikošanas ballīte 3d., 23.04. Indrānu ielā 11. Lūdzu, (te ir jāliek komats?) norādiet jums vēlamo pulksteņa laiku.
post comment

. [21 Apr 2014|02:03pm]

kini
[ music | pieci.lv atklājumi ]

beidzot ir brīvdiena kā brīvdiena.. un beidzot var mazgāt traukus, mazgāt un gludināt veļu un darīt tamlīdzīgas lietas :D pēdējais tests nolikts, visnotaļ ok nolikts [30/35] un pēc manas matemātikas beigās būs 'a Statement of Accomplishment with Distinction'. bija ļoti interesanti un katru no tēmām gribētos pētīt vēl, milzumdaudz informācijas izgāja cauri un sliktākajā gadījumā pensijas vecumā izmācīšos psiholoģiju klātienē. ja sanāks citādi un kādreiz vajadzēs, vismaz zinu, ka angliski mācīties man nebūtu nekādas problēmas. nākamais plānā - sagrābstīt kādu sajēgu par to, kā orientēties un to izdarīt līdz 6d. 3 km jau šodien noskrieti.

post comment

[21 Apr 2014|02:56am]

scope
Labrīt, kam neguļās!

Upd: Kuldīgā smuki vimbas lec.
10 comments|post comment

[21 Apr 2014|12:05am]

wensdy
Kas ir tāds interesants? Nekas. Smadzeņu ķīmija nez kāpēc mani grib iznīcināt. Tāpēc tur nevar iespraukties kkas interesants un tu tik ātri vnk nogursti pats no sevis.
post comment

vadiņu Nook [20 Apr 2014|11:09pm]

vajag

[neviss]
Atstāju e-grāmatu lasītājam oriģinālo USB vadu laukos, tagad ilgāku laiku nav plānots tur doties un speciāli braukt arī negribas - bet lasīt gan gribētos.

Ļoti priecātos, ja kāds varētu uz dažām stundām aizdot USB kabeli (konkrēti Nook Simple Touch, bet pieņemu, ka vismaz vienas firmas robežās viņi ir vienādi) apmaiņā pret vēlamām lietām.

Droši vien varu arī man nelīdzīgam cilvēkam atstāt pasi vai ko ķīlā uz to laiku - vai kā citādi garantēt, ka atdošu noteiktajā laikā. neviss@inbox.lv
4 comments|post comment

. [20 Apr 2014|11:13pm]

kini
kaut kur ieraudzīju par pieciem attiecību posmiem (ne no kkādiem zinātniskiem avotiem, bet tāpat interesanti). darbs, darbs un vēlreiz darbs. un glāze šampanieša kaut kur pa vidu. 

post comment

[20 Apr 2014|09:50pm]

scope
Sanāca vakar nelielas variācijas par tēmu "Koki saules rieta dažādās fāzēs" Rundāles pusē, un Bauskas pils ar dolomīta atsegumiem vakara gaismā.
Kā saka "на любителя".
... )
2 comments|post comment

. [19 Apr 2014|10:31pm]

kini
[ music | George Ezra - Budapest ]

burvīga vakara dziesma. jau pāris dienas priecājos :) 

post comment

. [19 Apr 2014|10:09pm]

kini
brokastīs atkal 3 km noskrieti, vakariņās 1,5 km nopeldēti. no pēdējā es varu dabūt daudz kaifa - ķermenis slīd pa ūdeni, ūdens slīd apkārt, no prieka murrāju. bet skrienot tikai čortojos par to, kā man riebjas skriet. nekad nav paticis. tātad jāatrod kaut kas, kas varētu iepatikties arī šajā procesā. un līdz 6d jāpamēģina noskriet arī 5 km. būtu forši savus puikus xrace milzonīgi nebremzēt un negribētos pēc 3 km apstāties ar tekstu 'nesiet vai mirstu!' :D
post comment

Naivās cerības nepiepildījās. [19 Apr 2014|10:06pm]

wensdy
Pff, depresīvie ģimenes pasākumi, kur jātēlo jautrība un kur tevi neviens nedzird, jo kuru gan tas interesē, galvenais ir pastāstīt daudz, daudz, daudz sūdu. Nekad, mūsu ģimenē bērni nebūs tajā kastā, kur vecāki. Tas ir tik slimi. Vienīgais, kas mani aizkustināja bija Abavas rumbā lēkājošās zivis. Iedvesmojoši, kā tāda maza zivs sasparojas, lec un triecas pret straumi. Nekad agrāk šādu dabas parādību nebiju novērojusi. Labi, ka man nav nauda, jo tad es vnk piedzertos, lai nebūtu jādomā par miršanu un varētu mierīgi izgulēties. Tā vietā es tūlīt pat izsūkšu visus paklājus, dīvānus. Tīrība, saprotiet, attīrīšanās, ir no sliktām lietām jātiek vaļā pašam, lai cik bezcerīgi nejustos. Vienmēr pienāk rītdiena un vienmēr ir kkā jāturpina tālāk. Jāuzliek Rūtiņa uz sejas, tad visapkārt būs kkas silts un mīksts. Peace, yo.
post comment

utenis [19 Apr 2014|10:11am]

pa_leeto

[telefontubbie]
Šo to nevajag.

Velosipēda bagažnieks ar atstarotāju. :) Skrūvējams klāt riteņiem ar 26' collu riepām. Bagažniekam dažās vietās nobružāts krāsojums. Bagažnieks nav groziņš, bet figņa uz kuras piesiet/novietot kaut ko (grozu ar ogām, tūristu paklājiņu piemēram)
Cena 3 EUR

Ūdenspīpju oglītes (pilna paka) + ūdenspīpju akmenīši ar šokolādes smaržu (gandrīz pilna paka) (abi kopā)
Cena 2 EUR

grāmata Andris Tiļļa "Tur man tika.Pieredzētais restorānos, kafejnīcās, bāros." t.i., rīgas uzdzīvju vietu vēsture.
Cena 1 EUR

matu taisnotājs, firmu nezinu. Funkciju pilda :)
Cena 3 EUR


Bildītes nav.
Mantiņas var dabūt otrdien vai trešdien.

atrašanās vieta Rīga

e-pasts :

siipola (et) inbox.lv
3 comments|post comment

# [18 Apr 2014|11:42pm]

nagger
Joprojām, ja mani ļoti aizvaino, es aizvainoju pretī. Pie tam ātrumā sanāk nevis aci pret aci, bet galvu pret aci. Tomēr pēc tam prātā ienāk arī idejas, kā pašai atrisināt situāciju, kad abi ir līdz sirds dziļumiem aizvainoti. Tas vēl varbūt arī nav nekas jauns. Bet noķert to ideju (nevis ignorēt) un arī realizēt (tādai zaķpastalai kā es), tas jau priekš manis ir kaut kas. Vienlaikus pateikt, ka izdarīju nepareizi, bet tāpat jūtos aizvainota par otra rīcību. Un tas strādā. Tieši tik vienkārši. Pašai prieks par sevi.
#
Tāpat prieks par kvalitāti, ar kādu iekšēji analizēju situācijas un mainu priekšstatus no sākotnējā 'man dara pāri!' uz 'tam varbūt nav nekāda sakara ar mani'. Arvien ātrāk un efektīvāk. Ļoti atvieglo dzīvi.
#
Brīžiem jūtos kā skolnieks, kas no sevis mēģina dabūt 'izcili' priekšmetā 'attiecības'. Lai sevi monitorētu, laikam šeit turpmāk jāatzīmē visi 'izcili' un 'ļoti slikti'. Iedvesmai.
post comment

. [18 Apr 2014|01:12pm]

kini
[ music | pieci.lv ]

apkārt citiem laikam party un daba. es vakar biju aizmigusi jau 10os un brokastīs šorīt bija 3 km skrējiens. un pašai prieks, cik žirgts gurķītis jūtos, kā reiz priekš mācīšanās turpmākās 72 h :)

post comment

[18 Apr 2014|12:11am]
fedrs
Nu ko, jāieliek kāds sēlfijs?

... tālāk ... )
3 comments|post comment

Interesentus [17 Apr 2014|10:04pm]

vajag

[murxxe]
Divas studentes meklē izmēģinājuma trusīšus savam prakses uzdevumam - informatīvas grupu konsultācijas novadīšana. Pretī saņemsiet interesantas lekcijas par to, kā sevi mudināt uz vingrošanu, kā veiksmīgāk nospraust sasniedzamos mērķus.
Lekcijas norisināsies divas reizes, 22. un 30.04, no 18:00-20:00, Rīgas Stradiņa universitātes telpās, semināra valoda - latviešu. Dalībai aicinām pieteikties sievietes, kas ar sportu nodarboties uzsākušas pēdējo sešu mēnešu laikā. Sīkāka informācija atrodama šeit

Pieteikšanās un papildus informācija pa e-pastu: projekcijas pie gmail.com
 


10 comments|post comment

fatality serbian style [17 Apr 2014|12:34pm]

neoplasm
[ mood | tēja tēja ūdens ūdens vēl tēja ]
[ music | NIN - Find My Way [kur daiļi] ]

vakardien tusēju bulkas savā vecmeitas alā, kad izdzirdēju normālu jandāliņu aizdurvē. mortal combat: franču madmazēles vs spāņu sladkaja paročka. spāņiem ir kaut kāds aušvices režīms, kur viņi ceļās 4 naktī un iet uz darbu, līdz ar to iet gulēt uzreiz pēc panorāmas vai kaut kad ap to laiku. francūzietēm tā nav pirmā ziņa, līdz ar to tiešām nesaprotu, porkē bija jāstāv tieši pie spāņu istabas durvīm un karstasinīgi jāvārās par, nezinu, bagetēm vai eifeļu torni vai ko nu tur francūži ikdienā apspriež. nuvot, un diršanās bija pamatīga. alsō, uzjautrinoša, jo angļu valoda švaka abās frontēs. tad lejā nokāpa serbs slavkō un mierīgā basā nodārdināja, kas te par lietu. tagad laikam noskaidrots, kurš šajsmājās ir alpha, jo jandāliņš ar steigu noklusa. spāņu čikse, ja kas, ir midžets. aizvakar viņu redzēju pirmoreiz pa visu manu šito rezidences laiku. iegāju virtuvē un gandrīz sabradāju. tāda uz puzotru metru vai drusku zem un ar laikam tikai suņiem sadzirdamu balsi, jo es tik augstas frekvences jau vairs uz vecumu lāga nepiedzirdu.


itāļu mājasbiedram tagad paradums pa vakariem klauvēties man pie durvīm, vienmēr atron iegansta bezjēgā patarkšēt. pārsvarā aicina uz pļēgurošanām vai arī piedāvā man pagatavot vakariņas. ne reizi vēl neesmu piekritusi, bet viņš vēl nemet plinti krūmos. ja nekā savādāk, tad dažreiz atver durvis un iemet man ar šokolādi. vakar iemeta ar salčuku. nēnu, paldies, vējamāt, bet sūrā dzīve mani jau ir izmācījusi un skaicka, ja tev tiek dots, tad kaut kas tiek arī gaidīts pretī. var jau cerēt, ka tas ir tāds tīrs un šķīsts draudzīgums, bet es diemžēl nevaru ekspektēt no citiem sava līmeņa naivumu.

alsō, jūtos ārkārtīgi appista. pie durvīm klauvē 4 dienu brīvdienas, reku ķepiņas stiepiena attālumā, pāris stundiņas vēl un skrien brīvs pār pļavām, noguli sānus plakanus midziņā vai dzenā kamolīti, bet nē, taisni šodien man ir temperatūra un jūtos uz miršanas robežas. rumpis strikes again, atvaļinājums romā 2 - rādās, ka arī šajā atvaļinājumā esmu izpelnījusies darvas pilienu pusspaiņa izmērā. ko lai tādu sadzerās, lai nosistu temperatūru? ja būtu jāsēž darbā, tad jau pofig, bet man ir lieliski un aizraujoši plāni 4 dienām. kurš ta' cits ceps spejsmafinus un hujārīs ar dēli? un nē, es negribu gulēt un lai par mani rūpējās, gribu dauzīties un smiet, saulē actiņas žmiegdama.
8 comments|post comment

[17 Apr 2014|01:53pm]
fedrs
Mīļie tulki no latviešu uz lietuviešu valodu, ja jums par varītēm gribas savu tulkojumu atsūtīt powerpointā, tad vismaz ierakstiet to tur kā tekstu, nevis pievienojiet kā rastra grafiku!
1 comment|post comment

. [17 Apr 2014|10:55am]

kini
pēdējās dienās kaut kāds nemiers. gan jau no tā, ka 7d termiņš gala eksim coursera. vai darbā slinkoju un daudz kas neiet uz priekšu. tādas lietas kaut kur kaulos sēž, pat ja apzināti neko nedomāju. trinos apkārt, nervozi grozos, no viena darba metos pie otra un pa vidu vēl trešā. bija taču tik labi vienubrīd.
post comment

. [17 Apr 2014|10:05am]

kini
friendlistē stāv trīs nostrīpoti jūzeri. pavasara tendence kaut kāda laikam.
post comment

[17 Apr 2014|09:27am]

pa_leeto

[blutzeuge]

mainu šādu jaunu filtra kasetni pret kaut ko. Kafiju, desu vai ko tādu. Vai pret naudu
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]