ciemojamies [entries|friends|calendar]
blame

[ website | mana sinteetika ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[26 May 2015|01:38am]
fedrs
Citkārt sēžu pie datora pēdējiem spēkiem, jau klanīdamies un brīžam iekrītot nemaņa, it kā būtu bail iet gulēt, jo no rīta varētu nepamosties. Jāatzīst, ka tā varētu būt izeja. Bet rīti pienāk sasodīti skaļi. Ziemā vārnas tik traki neķērca kā visi šitie kanārijputniņi aiz loga tagad.
post comment

Samanta. [25 May 2015|10:34pm]

wensdy
Vienīgā lieta, ko es šodien skaidri atceros, bija Samantas apciemojums, jo pārējo laiku es stresoju. Tā ir mana jaunākā jaunā draudzene ar lieliem zobiem, brillēm un asti+bizi, ko vecāki katru dienu uztaisa vienādi. Parasti iztēlojos viņu tikko pamodušos ar tādiem gariem sabužinātiem matiem (un lieliem zobiem un brillēm). Uzdāvināju viņai ļoti mazu papirosiņu - rullītī satītu šauru krēmkrāsas lapiņu -, kur uzrakstīt kādu slepenu vēstulīti. Viņa vienmēr kaut ko grib, ja kas. Kaut gan vienu reizi  viņa man atnesa lietū sadragātu ziedu un pēc tam nākamajā dienā ieradās pārbaudīt, kur tas ir nolikts. Par laimi labā vietā biju nolikusi. Cik gan sen neesmu saņēmusi ziedus no kāda! Man ļoti patīk ziedi. Skatoties uz Samantu no gaišās puses :) Iedomājos, ka viņu varētu izmantot kā bērnu, kuru vest uz kādu lielisku izrādi bērniem. Man vienai iet ir neērti, bet es zinu, ka man ļoti patiktu izrādes bērniem. Bet tad mēs noskaidrojām, ka, pirmkārt, viņa ir no daudzbērnu ģimenes, kas nav ļoti bagāta un, otrkārt, es esmu tik nabadzīga, ka šajā teātra sezonā man arī nesanāk divām biļetēm. Un kurš gan man uzticētu savu bērnu? Manas neizsmeļamās fantāzijas.
post comment

sad max: furry toad [25 May 2015|12:25pm]

neoplasm
[ mood | :) ]
[ music | Reggie Watts - Put Your Pussy In Your Pants ]

starp citu, es vakardien beidzot dabūju redzēt mad max: fury road. tās iepriekšējās ar gibsōnu, sevišķi jau pirmā, bija vienas no manām mīļākajām filmām, jo postapokalipse, cīņa par izdzīvošanu un vardarbība un tas viss pārējais, kas tādas romantiski noskaņotas un viegli garlaikotas čiepiņas stipri uzrunā. pie tā jaunā gabala es kaut kādā momentā aizsnaudos, liekas gan, ka neko sižetam vitālu nenogulēju, jo tur viens sprādziens turp vai šurp neko daudz jau nemaina, bet ir tiešām grūti uztvert tādu filmu kā vienu kopumu, ja tā patiesībā ir vienkārši sprādzienu un daudzu un dažādu vardarbīgu nāvju kolāža. man nav nedz adhd, nedz arī kokaīnatkarības, līdz ar to man prasās pēc stāsta, prasās pēc emotional involvement, jo šī filma ir kārtējais garais mūzikas klips, kurā, ja arī kāds runā, tad tikai palēninājumā un čukstus, lai dramatiskāk, bet nevienam varonim nav gana daudz persōnības, lai tā sacītais kādā jel veidā atšķirtos no jebkura cita varoņa sacītā. un viss un visi ir uz steroīdiem - ātruma intensitāte, vardarbība, eksplōzijas, avārijas, nāves, ieroči, zaudējumi un uzvaras - viss ir tik pārspīlēti, attālināti no realitātes un pilnīgi unrelatable, mani vispār nekas neaizkustināja. taisnības labad jāsaka, ka tas nav tikai mad max - tādi bija arī visi pirms filmas demonstrētie treileri. vienā no tām caurejām bija kaut kāds nenormālā ātrumā braucošs [protams, ka oranžais skolēnu] autobuss, kurš saduroties ar neatceros ko, pēkšņi sāka mest gaisā kūleņus un tad uzsprāga iespaidīgā uguns un putekļu salūtā [visai tai kokakōlai cukuru vēl pieber drausmīgais lētais dabsteps pa virsu]. man fizikā bija divnieks, nepārprotiet, i'm not an expert, bet man liekas, ka kūleņus met tikai putuplasta autobusi, kas skrien pret vēju. ak jā, un viss, protams, ir plika datōrgrafika, kas manai vecmodīgajai acij izskatās vēl švakāk par tiem vecajiem specefektiem ar kartōna mājiņu maketiem un gumijas rotaļlietu godzillu. un es to ņemu ļoti persōniski, ka tiek izvarotas tik skaistas filmas kā tas pats mad max un nākamā to be violated anally into submission būs terminātōrs, kurā uzkrāsots švarcenegers, gandrīz kā dzīvs, ar koka kluča kobzōna šarmu teiks "i'll be back", es jau redzēju treileri. sāru konōri spēlēs beibīfeiss daenerys targaryen, es tagad iešu stiklainām actiņām pašūpoties kaktā un paraudāt.


toties noskatījos signes baumanes "akmeņus manās kabatās", kas parāva vaļā visādus refleksijas kaleidoskōpus un raisīja interesantas sarunas ar draudziņu. vēl ļoti gribās redzēt the falling un a pigeon sat on a branch reflecting on existance [šī gan ir trilōģijas noslēdzošā, kas nozīmē, ka derētu apskatīt arī tās divas, kas pirms tam], atstāšu še sev par atgādinājumu.
8 comments|post comment

ministry of family affairs [25 May 2015|11:30am]

neoplasm
[ mood | šodien būs laba diena ]
[ music | Garbage - Stupid Girl ]

draudziņa brālis, starp citu, izvācās un tas bija brīnišķīgi. tas bija kā pēkšņi atklāt, ka dzīvoklim piebūvēta vēl viena istaba, tukša un visa tava! mēs pat kādu krietnu nedēļu aiz sajūsmas nezinājām, ko ar visu to brīvo platību darīt, tamdēļ nedarījām neko. es tur dažreiz pēc darba pagulēju uz grīdas, bet principā tur bija ievākušies mincīši. salikām viņiem pāris kartōnkastes un viņi tur caurām dienām rīkoja reivpārtijus ar kastu plosīšanu un karāšanos aizkaros, tancujut vsje! tagad mēs tur beidzot esam ierīkojuši paši savu guļamsistabu, kas mani joprojām mulsina, jo biju jau kaut kā pieradusi pie tās 2 soļu šaurības. es jau zinu, ka draudziņā tas viss rada divējādas sajūtas, jo izlikt brāli aizdurvē noteikti nav viegls lēmums, un mana vāji slēptā sajūsma droška neko šajā situācijā nepalīdz, bet mans mērs bija pills un rightfully so. un man riebjas doma, ka viņš vēl te nāks pieskatīt mūsu mincīšus kamēr būsim prom portugālē [jo nav neviena cita, kam palūgt]. pa virsu tam visam es jūtos kā normāls psihopāts, jo man tāda asinsradniecība neko patiesībā nenozīmē - es tādiem labsirdīgajiem ētiskajiem principiem sekoju tikai aiz tam, ka tā esot pareizi, lai gan pati praktizēju vienlīdz godīgu neiecietību pret pilnīgi visiem cilvēkiem, radiem un paziņām, kas neprotas un besī ārā. man vienkārši riebjas parazīti un es sūdīgi piedodu akūtu manieru trūkumu.


with that said though, viņdien tomēr apsveicu tēvu dzimšanas dienā. mēs neesam runājuši gadus divus un mani laikam moka plika ziņkārība, kas ar viņu notiek. nagi niezēja apjautāties, vai viņam ir jauna ģimene, bet tas būtu bijis kādu strēķi par cinisku pat man, jo sevišķi dzimšanas dienā. nav arī palicis nekā tāda nepateikta, par ko vajadzētu satraukties, ja gadienā viņš nomirtu vai izrādītos jau miris. to, ka viņš ir bijis sūdīgs tēvs, es viņam jau acīs esmu pateikusi un no manas puses closure jau ir noticis un viss ir labi. man ir laba dzīve, es domāju, ka no visas savas sapistās un salauztās dzimtas es esmu vislaimīgākā un visvairāk mierā ar sevi. es esmu pirmā brīvā paaudze, kam nav jācīnās ne pret kādiem režīmiem vai stereōtipiem vai jāaudzina negribēti bērni/vīri. varbūt es gribēju, lai viņš to zina - ka visi tie sūdi ir veidojuši labu un derīgu augsni manai persōnīgajai iekšējai brīvībai, kuru viņam neredzēt, kā savas ausis. varbūt arī aizrakstīju kā padodot roku slīkstošajam, jo zinu, ka neviens cits no mūsu ģimenes ar viņu nekontaktējas un vienkārši dodu viņam ziņu, ka viss nepateiktais vēl var tikt pateikts - viņš lēnām mirst un viņam nav neviena, kuru tas vispār interesētu/uztrauktu. tomēr visticamākais ir tas, ka vienkārši gribu iebāzt viņa degunu viņa paša šmucē, kā to dara ar kucēniem - lai viņam neaizmirstas viņa misēkļi un lai viņš pēkšņi neiedomājas, ka viss ir paslaucīts zem tepiķa. es nekautrējos savas nespējas piedot, es esmu diezgan atriebīgs zvēriņš [taisnīguma robežās] un arī tā ir brīvība :)
17 comments|post comment

[25 May 2015|10:20am]

wensdy
Puķes vs ziedi.
2 comments|post comment

[24 May 2015|07:14pm]

scope
Vakar sanāca uz saullēktu pabūt Ķemeru purvā, bija forši.
Pēc tam izmetām vēl nelielu loku uz Tukumu, Sēmi, Jaunmokām un Džūkstes pusi.
... )
10 comments|post comment

Equus [24 May 2015|06:32pm]

pa_leeto

[tepat]
Ir viena studentu/skolēnu biļete Dailē uz Equus 19:00. Pirmā rinda, vieta pa vidu. Pirkta par 7, atdošu par kādiem četriem. Biļete elektroniska, varu pārsūtīt. diana.kondraša iekš gmail
2 comments|post comment

TV [24 May 2015|12:26am]

wensdy
Hm, neviens nepiekrīt, bet - Beļģija. Tas džekiņš bija labākais dejotājs, aktieris un varbūt arī mūziķis. Un viņa tīms bija nospīdzināts līdz perfekcijai. Tādā ziņā, ka arī bez mega ekrāniem, uguns un vēja no cilvēkiem var uztaisīt kko interesantu un heart touching. Eirovīzijas atsvaidzinošā odziņa, protams, cīnītāja no Džordžijas :*
post comment

Skapītis/gultas galvgalis IKEA [23 May 2015|09:41pm]

pa_leeto

[ib]
http://www.ikea.com/lt/lt/catalog/products/00247964/?query=002.479.64

Atbraucis no Viļņas, neizpakots, nelietots, nepietika centimetru istabā...
70 eiriki.

LV veikalā 90eiro:
http://mebstore.lv/index.php?route=product/search&search=002.479.64
2 comments|post comment

Lietus. [23 May 2015|03:33pm]

wensdy
Raudu līdz ar debesīm - ārā palika manas vienīgās abas vilnas segas un griķu spilventiņš. Tas tiešām ir bēdīgi, jo viss būs slapjš un kur es to likšu, un spilvens ir pagalam :(
post comment

Daudz. [23 May 2015|12:53pm]

wensdy
Jau trešo nakti nogulēju kādas 11 h un ēšanas prieks arī nebeidzas. Interesanti, kam "es" gatavojos?
4 comments|post comment

vajag kompāniju pasākumam [22 May 2015|03:33pm]

vajag

[magnolia]
varbūt te ir kāds/kādi, kas vēlētos rītvakar atrasties šajās vietās/koncertos:
https://www.facebook.com/231262476927662/photos/a.246892645364645.73585.231262476927662/824690410918196/?type=1&theater

(pirms tam varbūt arī arkādijā "Pērkons" 20.00.)
negribas vienai iet. nav obligāti ar mani ļoti komunicēt, var vnk padzert alu, pasēdēt/
pastāvēt blakus un paklausīties mūziku. roks/metāls utml.

Pūķa gars: https://www.youtube.com/watch?v=WokAypsswLw
8 comments|post comment

have fun or don't come [22 May 2015|09:45am]

neoplasm
[ mood | pardon, bet brīnušķīgs ]
[ music | neklausos nevienā ]

pamazām iemīlos roksijā, kas varenjauki. viņa beidzot ir pieņēmusies prātā un sapratusi, ka nav īsti neviena pārliecinoša iemesla mani nīst. man šausminoši riebjas, dziļi aizvaino un lauž sirdi čiepiņas, kas mani [vai jelkuru citu] ienīst tikai aiz tam, ka fellow čiepiņa. man nav tādu sāncensības rezervju, es tā nemāku un ceru, ka nekad par tādu rūgtu veceni nekļūšu. kad uz viņu iepriekš par šito dusmojos, pie sevis saucu par resnu. kāda viņa arī ir, tā uz centneru. bet es neesmu akla un redzu arī visu skaisto - cik forši viņai vasarraibumi, cik nenormāli skaisti, gari mati, cik mums pretīgas un saskanīgas humorizjūtas, cik viņa inteliģenta un apķērīga, cik normāla, izpalīdzīga un laba viņa ir, neskatoties uz savu smago pagātni. es ceru, ka viņa to visu jau zina, jo es jau nekad nesadūšotos pateikt sejā :))

starp citu, jūs man nakarkaļi - vakardien hrenažierzālē visi bija saulstariņi un laipni da smaidīgi laida pie visiem trenažieriem, pat drostaliņas. un atklāju, ka spēju pret sevi būt diezgan nežēlīga. toties novēroju kaut ko man pilnīgi nesaprotamu - jo tālāk pār plecu karājas mēle un jo nepieveicamākas šķiet trepes, jo laimīgāks un tukšāks man prāts. pēc laba treniņa man ir tik smaidīgs zen galvā, ka nekas nespēj mani sašūpot. dzimšanas dienā gan atļaušos kādu kuplu dūmu zaļumu :))

7 comments|post comment

Gaismas filtri ruļļos [21 May 2015|04:40pm]

par_velti

[ugunszirgs]
Gaismas filtri ruļļos. Nolemti izmešanai...
Vecā tipa - lielā karstumā sabrūnē.
Krāsas - sarkans, zaļš, zils; toņi dažādi.
Ruļļu kopskaits ap 50.
Platums 750.

Amatierteātra skatuves gaismām?
Mākslinieciskām krāsu-gaismu instalācijām?

UPD: jā, pieeja no 25. maija...

UPD2: 25.maijs 2015.g.
07 gab sarkans K-10
05 gab sarkans K-100
12 gab oranžsarkans OK-100
02 gab tumšsarkans TK-100
05 gab aveņkrāsas M-10
06 gab aveņkrāsas M-100
01 gab oranžs O-10
02 gab oranžs O-100
01 gab dzeltenzaļš ŽZ-150
01 gab dzeltenzaļš ŽZ-100
06 gab zaļš Z-5
02 gab zaļš Z-100
03 gab lillā L-5
01 gab gaišzils G-5
01 gab purpurs P-5

Ruļļi dažādi - no 10 līdz 25 m. Pārsvarā 25 m. Samirkstot krāsviela nomazgājas, pamatmateriāls tad mēdz salipt. Iespējams, ka materiāls ilgajā glabāšanas laikā kļuvis trausls, īpaši ruļļa iekšpusē. Rullis nav viegls ... ТУ 19-06-52-85

Atrodas Zaķusalā, manas transportēšanas iespējas ierobežotas laikā, virzienā un apjomā, tomēr tādas piemīt : )
13 comments|post comment

Kur. [21 May 2015|01:27pm]

wensdy
Bet, ēm, bildēs ar imigrantiem laivās un novietnēs lielākoties ir tikai jauni vīrieši. Kur ir jaunās sievietes?
2 comments|post comment

Es tevi lasu [20 May 2015|07:04pm]

ud
.
3 comments|post comment

[20 May 2015|07:03pm]

wensdy
pilni pakšķi
mitras acis
2 comments|post comment

. [20 May 2015|04:11pm]

kini
njā. jau kuro reizi šodien radio 'Tev' runāšanas džeks nepārzina tēmu - kkad pa dienu pateica, ka strēlnieci izpilda one republic [yeah, right, kaut gan re:public var būt lepni, ka viņus ar ārzemniekiem jauc), tagad - ka charlie xcx lv bijusi tikai 1 reizi [bet nu tač šitās, kā viņu tur, keitijas, iesildīšanas arī skaitās, ne tikai positivus]. nu kā var tik štrunīgi darīt savu darbu. ja nezina, tad vismaz nerunā.
post comment

Velo lukturi [20 May 2015|09:35am]

pa_leeto

[marule]
Mājās aizķērušies 2 lieki velo lukturi. Abi divi ir aizmugurējie [sarkani], nelietoti. Stiprinājums priekš sēdekļa stutes, lampiņu nostiprina ar klipša palīdzību. Barojas no AAA baterijas.


Ja nu kādam rodas interese, atrodas Rīgas centrā. Neatteiktos no kādiem 2 labiem aliem - teiksim kādi 4 € -  par abiem diviem.
2 comments|post comment

dumbassery at its highest [19 May 2015|10:13pm]

neoplasm
[ mood | varētu paēst :) ]
[ music | Sade - No Ordinary Love ]

es joprojām esmu sašutusi. nebiju ar māti runājusi pāris mēnešus, tikai aizsūtīju kaut kādu naudu, tip biznesam, aj, tur sūdainam piramīdshēmas tipa mēslam, bet manai mātei nav vērts tādas lietas skaidrot, katram savi grābekļi kāpjami, bez tam es biju briesmīgs tīneidžeris, tā ka tas tagad normāli, ka piķis aiziet indulgencēs. enīvej, tiku skajpiski iepazīstināta ar mātes jauno draudziņu. viss brīnišķīgi, māte priecīgi ķiķina, braucot kopā makšķerēt, pa naktīm vazājoties pa diskotēkām, viņš tāds sportisks un gatavo, viss skaisti un zajebis. līdz viņš mani apsveic ar 9.maiju un sāk piepisties, vai ta' es tur jūkejā nesvinot, jo [u]roģinai taču svētki. māte, pēkšņi saspringtu žokli, raidīja manā virzienā nepārprotamu skatienu - mājienu sapratu un pieklājīgi atklanījos. bet ir tā, ka vasarā būs jābrauc ciemos un es nezinu, kur jums jātur īkšķi, lai tas nebeigtos ar kautiņu. bļeģ, vecāki, grow up.


bet ir arī skaistais dzīvē. šodien ieejot hreniežierzālē gandrīz vai balsī aptrallinājos, jo new order, saproties. trenažierzāle taču še slavena tuvu un tālu ar savu drausmīgo non-stop klubu desu un te pēkšņi blue monday. bēdīgais ir tas, ka man ir īpašs gym rage, jo es no visas sirds ienīstu tās fokin' vistas, kas sasēž uz trenažieriem un kūko ar pirkstu telepurķī, jo man ir programma un baigi derētu tās 90 sekunžu pauzes starp vingrojumiem ievērot, bet es nekad netieku klāt vajadzīgajiem aparātusiem pareizajā momentā. nēnu, es saprotu, suck it up, princess, un vai ta' muskuļi vispār aug, ja kačāšanās faktu nedokumentē feisbuķī, instagrammās un vēl live tweet'o, nēnu, translējiet elsas kaut pa rādžiņu un ierāmējiet sasvīdušās apenes virs altāra, bet plīz plīz plīz nemaisieties man pa kājām. kas nomierina, though, ir sadancošanās 4atā ar draudziņu pie regeja virtuvē, kad katram pa mincītim opā, it's the little things :3
12 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]