ciemojamies [entries|friends|calendar]
blame

[ website | mana sinteetika ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[22 Sep 2014|10:48pm]

wensdy
Melnā zeķe, kas ir nokritusi pie mašīnas un kurai vakar blakus sēdēja strīpains kaķis, ir samirkusi.

Pastkaste pilna ar blā blā avīzēm. Slikti paliek, domājot par vēlēšanām, jo es nezinu, par ko balsot un politika man riebjas, jo es tur neko nesaprotu. Nemaz nejautājiet, kādas ir manas intereses, lai varētu izdomāt, par ko balsot :D Kas mani izklaidē, ir frizūras. Piemēram, sieviešu, tur ir kkāda tendence - VVF, Sudraba, Āboltiņa, Druviete. Mati, kas atstāj iespaidu.
post comment

. [22 Sep 2014|09:52am]

kini
kaut kā ķermenis neklausa. es tik dikti gribēju iemeslu, lai šodien gulētu mājās, bet nekas vairāk par klepu, galvas un kakla sāpēšanu nav, nekādas temperatūras. varēju jau vnk pateikt, ka ir. bet tā es joprojām nemāku. šitas kaitinošais pareizums.
post comment

. [21 Sep 2014|11:12pm]

kini
biju aizmirsusi, cik daudz enerģijas iztērē emocijas. izdzīvotas, līdzdzīvotas bailes un uzdrošināšanās, prieki un sāpes, maigums un dusmas, viss kārtu kārtām. kādu laiku staigāšu domīga un ar interesi vērošu, vai un kas no tā mainījies. ļoti spēcīga un interesanta pieredze.
post comment

Labā diena. [21 Sep 2014|06:55pm]

wensdy
Visum, paldies par šo jauko dienu, hihi :) Sākumā domāju taupīt jutīgās locītavas un braukt ar fakin sabiedrisko, bet, nē, saule bija arguments velosipēdam. Laikam pēdējoreiz savu garo maršrutu Lielie kapi - Mārupe veicu kaut kad rudenī. Sākumā neko īpašu neizsakošais centrs, tad spūguļojošā Daugava un robeža pārvarēta. Tas pelēkais, netīrais klucis (LNB). Sanācis kā ar tiem sudraba džipiem lauku apvidū - nav jāmazgā, jo netīrumus pa gabalu nevar redzēt, bet tuvumā atklājas milzīgs fui. Pie tam pie tās ēkas nav īsti spota, kur socializēties, ja neskaita sabiedriskā pieturu. Uzvaras parks ar skrituļotājiem, skrējējiem, suņiem, protams, pieminekļiem. Futbola laukumā bija meiteņu spēle - visi kaut ko krievu valodā bļāva. Būtu laiks paskatītos. Sailgojos pēc treniņiem ārā. Nu, skriešana vienatā neskaitās. Pēc tam Arkādijas parks, kur viss tik zaļš, pīles plunčājas un onkuļi makšķerē kaut ko, jaunās māmiņas uz soliņiem sauļo dekoltē un ļauj vaļu sīkajiem. Viens sīkais, piemēram, tēloja pacēlāju, t.i., atvēra man ceļu. Pie Māras dīķa vecie ļaudis un puikas ar aliņiem lielās plastmasas pudelēs. Tad jau privātmāju rajons ar zāģēšanu, grābšanu, kaķiem, sēdēšanu dārzā. Mārupē iedzīvojos pīlādžos, ābolos, medū. Sapildīju burciņās, ņam. Vēl savācu trīs grāmatas: Vēl īsāk par laika vēsturi (nenāks par ļaunu pārlasīt, hehe), Korupcija postkomunisma valstīs un Maldināšana: Latvijas gadījums. Nevaru saņemties pildīt skolas mājasdarbus. Vispār tā skola.... Man liekas, ka terapeitiskās virsotnes jau ir sasniegtas (jā, mēdz gadīties arī, ka tā zināšanas izpaužas), tagad tikai palikusi formālā nobeiguma daļa. Izklausās taču briesmīgi bezjēdzīgi, vai ne?
2 comments|post comment

[21 Sep 2014|12:34pm]
fedrs
Jāatzīst, ka ideja "aizpūst šķirbas sienā ar makrofleksu" bija reti stulba. Vismaz pirms tam vajadzēja izlasīt kas rakstīts uz iepakojuma par drošības tehniku. Kā tagad to draņķi dabūt nost no rokām?!
7 comments|post comment

[21 Sep 2014|08:23am]
fedrs
Vai nav stulbi svētdienā pamosties pusastoņos?!
3 comments|post comment

[20 Sep 2014|10:25pm]

scope
Papildus iepriekšējā pukstā jau minētajam, jāmin vēl viena sērga, kuru ievazāja ar Eiropas naudiņām - 1.5 joslu ceļi.
Ideja jau laba, bet, biežāk pabraukājot posmu Rīga - Bauska, nākas secināt, ka lietot to nemāk vai negrib mācēt, jo:
- nepārredzamā līkumā iet garām fūrei, paļaujoties, ka pretīmbraucošais parausies malā pāri nepārtrauktajai līnijai (jā, ne visur ir atļauts braukt pa nomali);
- dubultās vai pat trīskāršās apdzīšanas, arī nakts laikā, kad uz abām nomalēm var būt dajebkas.
5 comments|post comment

sekreters [20 Sep 2014|01:15pm]

pa_leeto

[indulgence]
Pārdodam sekreteru (visnotaļ piemērota darba vieta mazgabarīta miteklī). Rakstāmvirsma izbīdāma/iebīdāma. Platums 79 cm, augstums 78 cm (datorvirsma), augstums 70 cm (klaviatūras jeb rakstāmvirsma), kopējais dziļums 51 cm, datorvirsmas dziļums 30 cm, klaviatūras/rakstāmvirsmas dziļums 39 cm, plauktiņa dziļums 39 cm, augstums starp plauktu un virsmu 21 cm. Lietots 1 gadu, nav ne bērnu apzīmēts, ne saskrāpēts, tb ideālā stāvoklī. Vēlētos 35 eur (pirku pirms gada par 75 LVL, tb cipara starpība liek uzskatīt, ka tas ir pa lēto).
Savākšana Teikā 7:00-8:00 vai 18:00-21:00 līdz nākamajai sestdienai.

bildes )
1 comment|post comment

apavu darbnīca [20 Sep 2014|11:56am]

vajag

[blond]
Sakiet, kāds nezina ļoti labu apavu darbnīcu, kur tiešām smalkiem apaviem ar plānas ādas zolīti var uzlikt neuzkrītošu profilaksi pret dilšanu un slīdēšanu?
Kura vispār ir labākā apavu darbnica Rīgā?
3 comments|post comment

[20 Sep 2014|10:40am]

scope
Rīgā manāmi trūkst CP ekipāžu, jo arvien pamanāmāka ir visatļautība dažādu sīku un ne tik sīku pārkāpumu izskatā.
Piemēram, nogriešanās neatļautā vietā (jo man taču vajag!), rindas apbraukšana pa nogriešanās joslu, mobilā telefona lietošana pie stūres, pagriezienu nerādīšana, iebraukšana aizņemtā krustojumā un palikšana tajā, krustojuma šķērsošana pie "sarkana dzeltenā" vai sarkanā signāla u.c. sīkumi.
Tā vietā CP ekipāžas pievērš uzmanību tikai ātruma un alkohola klātbūtnes kontrolei, jo tur viss ir vienkārši un nav daudz jādomā...
6 comments|post comment

bāra ķebļi, naktsskapīši un grāmatplaukti [20 Sep 2014|10:38am]

pa_leeto

[indulgence]
Pārdodam arī divus bāra krēslus (10 eiras par abiem), divus naktsskapīšus (25 eiras par abiem), ja kādam interese - ir arī grāmatu plaukti 3 gab (gribētos 15 eiras par katru).

bildes )
18 comments|post comment

bērna tahta [20 Sep 2014|10:31am]

pa_leeto

[indulgence]
Pārdodam tahtu. Pašsavākšana no Teikas 26.09. vai Skonto halles rajonā pēc 27.09. Nu, kādas 50 eiras gribētu (pirkām par 130 LVL, lietota 1 gadu), bet var sarunāt.

bildes )
post comment

Jauns trauks un sarunas. [19 Sep 2014|11:10pm]

wensdy
Cik jauki! Man uzdāvināja mazu, tadžinu! Pie tam es pati varēju izvēlēties smukāko vāku. Tāpēc, lūk, es pieēdos vismaz par kādiem diviem cilvēkiem, jo man obligāti tagad vēlu vakarā vajadzēja to trauku izmēģināt. Ziņkārība, ņam. Tik garšīgi viss sasautējās. Es tagad visu sautēšu. Visu. Beidzot ir iemesls aiziet uz zivju paviljonu!

Par darbiņiem - tā ir slikta ideja intervēt kādu vietā, kur tūlīt būs koncerts, stulbi to neiedomāties iepriekš, bet tieši tā tas notika. Kamēr blociņā skricelēju, man blakus apsēdās garš, vecs vīrietis. Viņš nepārprotami bija ieinteresēts uzsākt sarunu. Kā reiz mana melnā žakete uz pleciem bija ar baltumu no sienas, tādēļ viņš piedāvājās mani notīrīt, kam es labprāt piekritu. Ak, vīriešu stingrās rokas, es gandrīz nokritu no krēsla ar lauztu lāpstiņu. Tā noteikti būtu bijusi interesanta saruna, bet es, protams aizbēgu. Ja es nebūtu aizbēgusi, noteikti būtu pajautājusi, kā gan viņš ir izdomājis atnākt uz Gaujarta koncertu, ko viņš domā par Stūra māju un vispār, ar ko viņš nodarbojas un kurā gadā viņš ir dzimis. Bet neracionālās bailes no interesantām sarunām vēl joprojām mani spīdzina :( 
post comment

. [19 Sep 2014|09:55pm]

kini
pagaidām tikai bauda, vēl bailes ir kaut kur tālu. bet man laikam gribētos pastrādāt ar bailēm sev nepiedot. ik pa brīdim galvā vīzija par to, kā varētu justies cilvēki, kas netīšām kādu ir nogalinājuši (šoferis autoavārijā u.tml.). kas tā ir par briesmīgu sajūtu negribot izdarīt ko tādu, ko nekādi nespēj sev piedot.
no citām domām: you can have joy only if you're soft. then you can feel more. and your guideline is pleasure and joy. more bauda.
ko viņa kaut kad iepriekš teica jokojot - 'you will always be my friend. you know too much.' :D pie tā arī paliksim, skanot capital cities safe and sound.
post comment

[19 Sep 2014|08:31pm]
fedrs
Un nedēļas izskaņai nedaudz Marqués de Cáceres Crianza 2010
2 comments|post comment

worst case of douchebaggus laevisomnus [19 Sep 2014|01:44pm]

neoplasm
[ mood | nekaunīgi izlaists ]
[ music | Sublime - Wrong Way ]

kopš atkal sāk pamazām zust uzaugušais svars, nevaru vairs sevi pielauzt iet kačāties, man tiešām riebjas sports. man riebjas iet publiski svīst un elst un sevi pierunāt un pielabināt paņemt smagāku hanteli, un pacelt viņu vēl vienu reizi vairāk un vēl vienu, tikai drusku vēl, tikai vēl drusku augstāk. un to diētu, ko draudziņš man grafika formā izprintēja, es uz viņas žāvēju tabaku, lai pēc tam tītu splifiņus un tad uz mančijiem pierītos līdz ūkai, vot ķebe ģieta. bet tāds īstens smēķētājs es vairs neskaitos jau nedēļas trejas [vai varbūt četras, es vairs kalendāri nesaprotu]. jāatzīst gan, ka tas jaunais liekais svars protas nosēsties pareizajās vietās, dekoltejai arī godīgs procents ieskaitījies, tā ka grēks vaidēt. tomēr vēl neesmu atmetusi cerības, ka man ar laiku vairs neriebsies tā vingrošana tik ļoti un varbūt kaitīgas atkarības vietā varētu rasties kaitīga neatkarība nē, bet veselīga atkarība, kam sports vārdā. šovakar, piemēram, derētu aiziet pasvīst, bet es nezinu, ar ko lai sevi piekukuļoju [jo aug slodze un aug prasības hā]. ak jā, ir atnākušas kleitas no amazōnes, bet es nepakoju ārā, jo zinu, ka viņās tāpat neielīdīšu haha.


sāku skatīties the thick of it un mīlēt malkolmu. man jau tā pie skotu akcenta drusku ļimst ceļi, bet kad viņš vēl tā histēriski dirsina visus no panckām ārā, tad man vispār sārtums metas vaigos :)) vai nav jauks, ko?

un reku mūsmāju pēdējā laika iecienītākais hīts [douchebag reggae], pie kā tirināties un dziedāt kamēr gatavojam ēst :))
3 comments|post comment

[19 Sep 2014|03:37pm]

vajag

[insane]
Ja kādam ir nevajadzīgs Android telefons, labprāt paņemtu par mazām naudiņām. Der sadauzīts ekrāns, pavecs modelis. Kāds vecāks Samsung vai kāds cits brends.
1 comment|post comment

Krāsiņas. [18 Sep 2014|11:49pm]

wensdy
Hmm... Visu dienu sēdēju papīros, tad satikos uz lielisku sarunu un reflektēju par papīriem (tas dažreiz tomēr liek justies KAUT KĀ, kad kādu patiesi interesē manas domas), tad biju uz dejošanu, kur es jutos kkā neērti, jo domas bija pavisam citur, tad piezvanīja mamma un paziņoja, ka rīt brauc prom uz rehabilitācijas centru, bet šobrīd man ir kkāda milzīga dilemma par Oliveru - Rūtiņa vienmēr ir bijis mans mazais, pasaulē mīļākais pavadonis, es zinu no galvas viņas izteiksmes un kā viņa smaržo, viņa vienīgā vispār ir redzējusi visus tos trakos un nenormāli jaukos brīžus mājās (nezinu, ir taču kkāda nozīme arī kaķu atmiņai, kuru viņi nevar citiem izpaust), bet tgd ir kkāds Olivers, es vnk nespēju sadalīt uzmanību (nu, tā no mana skatupunkta), traks jaunulis, kuru interesē pilnīgi viss. Nē, bet viņš ir ļoti mīļš, melns bumbulītis, nepārprotiet. Vēl man uz pirkstu kauliņiem ir tulznas, jo, kad vairs nevarēju izturēt virtuves sakakāto grīdu, ko pārņemu no savas netīrīgās vasaras īrnieces, ņēmu birsti un izberzu. Tgd ir daudz labāk, tiešām, haha :) Perfekti. Izņemot to kafijas pleķi zem ledusskapja, bet to nevar redzēt.
post comment

[18 Sep 2014|07:05pm]
fedrs
Miega bads atkal ir pārvērties vieglā reibonī. Jau otro dienu pasaule apkārt ne gluži līgojas, bet viegli ņirb gan, līdzīgi kā svelmainā vasaras dienā, kad uzkarsušais gaiss paceļas no saules nokaitētā ceļa seguma. Brīžam ir sajūta, ka es visu vēroju no malas, un nekādi nespēju uztvert,;kas notiek, it kā izrādes vidū būtu ienācis zālē, kur izrāda Jupis viņu zin ko.
post comment

[18 Sep 2014|04:23pm]
fedrs
Gidons Kremers - Scēna ar krāniem.
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]