ciemojamies [entries|friends|calendar]
blame

[ website | mana sinteetika ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

. [09 Oct 2015|12:05am]

kini
[ music | jazz ]

šovakar (nakt?) džezs, pilngraudu mannā putra un varbūt prisjolkovas grāmata. tas viss uz piecām minūtēm, jau tā kavējot gulēt iešanu. maz gulēt ir slikti. jau sāp no tā galva. bet ir tiik daudz ko darīt, kā var gulēt.. ceļavārdi no krāsošanas - "ļaujieties. ļaujieties savām sajūtām." vakar dejošanā lieliski gāju ar aizvērtām acīm, pat nešmaucos, un gāju ātri. so, keeps getting better ar to ļaušanos. 

post comment

[08 Oct 2015|09:43pm]
fedrs
Vai jums nešķiet, ka ļaudis kļuvuši tādi kā aplam nelīdzsvaroti, gan emocionāli, gan garīgi, un katru cilvēku, kaut kur tālu citā mikrorajonā, kuram ir no viņu viedokļa atšķirīgs skats uz šo vai to, uztver kā apdraudējumu ja negluži viņa dzīvībai, tad vismaz cilvēces eksistencei gan. Vai arī tādi tikai cibā novākušies, bet tur ārā cilvēki ir normāli?
4 comments|post comment

Akvarelis. [08 Oct 2015|09:25pm]

wensdy
Biju apskatīt akvareli. "Ej tu nost!" varētu būt izstādes oficiālais sauklis. Tur atkal ir salikti tie pīkstuļi, kas brēc, ja mākslai pieiet tuvāk par 15 cm. To kāds visu laiku, protams, izdarīja, tāpēc visu apskates laiku var izbaudīt tādu kā sirēnu gaudošanu. Tur visi darbi ir rāmīšos aiz stikliņa, kāpēc tur tie pīkstuļi ir nepieciešami? Varētu tādu muzejam pie durvīm novietot, haha. Un viena darba nosaukums bija "Briežu medības", kaut gan tajā bija attēlots alnis. Tas gan mani savukārt iepriecināja.
post comment

lv-ru tulkotājs [08 Oct 2015|03:30pm]

vajag

[daarta]
meklēju tulkotāju lv-ru vieglam īsam tekstam pa vīkendu.
3 comments|post comment

melna drapērija [08 Oct 2015|03:28pm]

vajag

[daarta]
meklēju melnu, biezu (tipa skatuves drapērijas) audumu divu 2 x 3,5 m platu paneļu aizklāšanai uz rītdienu.
būs nepieciešams piestiprināt, bet plānoju nesabojāt. varu savākt šovakar vai rītdien. par nelielu atlīdzību.
post comment

Griestu lampu [08 Oct 2015|03:07pm]

vajag

[neraate]
Varbūt kādam ir lieka griestu lampa/lustra, kas stāv kaktā un krāj putekļus? Labprāt paņemšu
1 comment|post comment

. [08 Oct 2015|02:37pm]

kini
savu gribēšanu pēc kaut kā jauna vismaz daļēji piepildīju, nedaudz pastāvēšana rindā, tizls selfijs un jaunais monopols mans.
post comment

oliņ boliņ čimpiņ rimpiņ, kurš šodien ies dirst [08 Oct 2015|08:32am]

neoplasm
[ mood | ugghhh ]
[ music | Dinosaur Jr - Almost Ready ]

es jau kādu laiku netīši prātā pierakstu piezīmes vai drīzāk krāju sarakstu ar pierādījumiem, ka tonijs ir sajucis prātā un neviens to nemana. bet tagad mani novērojumi kaķim zem astes, jo izrādās, ka viņa trakums jau tiek menedžēts ar medikamentiem. lieki piebilst, ka the answer ruined my guessing game. bet interesanti, ka man bija taisnība, lai arī joprojām neatšķiru visādus trakumus no, piemēram, kulturālām un mentalitātes iezīmēm un vienkāršām personības īpatnībām. piemēram, cilvēks, kurš, runājot ar priekšniecību, tur roku dziļi apenēs un tur rušina kulāju ir psih.nestabils vai vienkārši debīls? we simply don't know. vai tāds, kas nodaļas sapulcē pavelk uz augšu bikšu staru, zeķi, savukārt, uz leju un skaļi kasa savu spalvaino kāju plāna vidū. tā varētu būt sūdīgas geto audzināšanas un nespējas tikt galā ar stresu kombo, kas rezultējas nespējā valdīt pār savu rumpi, tb cietais disks nevelk tik daudz komandu vienlaicīgi. bet korporatīvajā barības ķēdē es esmu zem šāda pidara. un pidars ne jau trakuma dēļ, bet savu pavisam apzināto, mazo, netīro manipulāciju dēļ, kurām smadzeņspēka netrūkst, bet tiešos pienākumus akaliņ nevelk.

darba laikā drillēju cauri viskādus darba sludekļus, jo man te arī iedirsa sirsniņā uzreiz pēc līguma parakstīšanas - vienkārši paziņoja, ka man turpmāk būs garāka darbadiena nekā citiem. vienīgajai visā nodaļā, mkēj. ja nu bija tik neatliekama tā vajadzība man likt justies īpašai, ta' jau varēja man kādu kartiņu parakstīt visi kopā vai puķes uzdāvināt, nevajadzēja taču šitā cūkoties. rezultātā jābrauc mājās pa tumsu ar vēlāku vilcienu un vairs nesatieku savu vilciendraudziņu [garš stāsts, nezinu viņam pat vārda].

6 comments|post comment

. [07 Oct 2015|11:27pm]

kini
man ļoti patīk vīrieši, kas deg par to, ko dara. aizrautīgi un iedvesmojoši. protams, tur prāts pieslēdzas un sanāk nogrozīt galvu par to, vai vērts. tāds pieaugušā trulums par dzīves skarbumu, kas gan jau pārmācīs. skumji. jo darīt lietas, kas patīk un kam redz jēgu un rezultātu, nevajadzētu būt kaut kam īpašam. cerams, ka uz to eju pa kaut kādu sev vēl netveramu nogriezni.
post comment

Atslēga. [07 Oct 2015|08:56pm]

wensdy
Nopirku relatīvi dārgu jaunu velo atslēgu. Vecā saplīsa. Katru reizi, kad kaut kas notiek ar velo, jūtos nedaudz traumēta. Tagad ir labāk. Vispār ir labāk, visi man liek mieru un es arī gandrīz vai tūlīt varēšu visiem likt mieru. Mincīši sākuši vakara murrāšanas koncertu manas psihosomatikas līdzsvarošanai ar vispārējo pūkainību, mīkstumu un iekšējo siltumu.
post comment

[07 Oct 2015|08:57pm]
fedrs
Vēroju, kā vīri griež piruetes, lec pusotrkāršos tulupus un krīt vēkšpēdus, un nevilšus iedomājos, ka patiesībā tā noturēšanās A grupā ir baigais varoņdarbs un pretēji jebkādai loģikai, ja loģiskos secinājumus būvējam no tā, ko šobrīd redzam.
post comment

[07 Oct 2015|09:10am]
fedrs
Nebeidzamā vilšanās ir lielveikalu pārtikas produktu maisījumi, tautā saukti par salātiem. Lūk, šorīt, piemēram, stāv vitrīnā mutes bļoda, visa tāda dekoratīvi piebērta ar avokado, siera un tomātu gabaliņiem, un pa virsu tas viss vēl pārkaisīts ar tādām kā peļu spirām vai ābolu sēkliņām. Lai notiek, saku, iesveriet man vienu spainīti! Bet, kad meitene sāk lāpstot no viena trauka otrā, atklājas, ka apakšā ir bieza jo bieza šokolādes jau nu ne, bet kāpostu kārta gan. :(
1 comment|post comment

. [06 Oct 2015|09:11pm]

kini
rokas nosala tā, ka kādu brīdi istabā sāpēja. tagad pa īstam ir atnācis aukstums. un vēl miegs. kaut ko fantazēju, sapņoju, kā mūžam neapmierināta ar esošo. no sevis arī var nogurt.
post comment

[06 Oct 2015|05:00pm]

vajag

[wench]
Vajag sieviešu mēteli - pufaiku (tjipa kā šiten) S/M izmērā ne pārāk dārgā cenā.
Ja paliek pāri, dod zināt uz: parachutist.angela@gmail.com
2 comments|post comment

sezonālajiem čīkstuļiem [06 Oct 2015|07:48am]

neoplasm
[ mood | vesels ]
[ music | Radiohead - Melatonin ]

zin' kā bija? draudziņš te kaut ko krekstēja pa māju un 5dien jau stenēja ķisenos uz darbu nemaz neaizgājis, un ta' es ka' nācu 5dienas vakarā ar iepirkumu ķeselēm bruņojusies! uzrotīju piedurknes un tādu ķirbjojaģerno zupu uzhujārīju, ka visam rajonam korķus izsita, vo recept:
1) paņem to ķirbi [sviesta ķirbi?] un sahujārī kubiņos, ka šņakst, iemet kādā nebūt karstumizturīgā traukā bez vāka, uzšpricē oliveļļu un lejamo medu un uz tādu treknu pusstundu iestumj cepeškrāsnī. pa vidam var ķirbi apskatīt, pabikstīt, pamāt tam ar ķepiņu, pagaršot, ja nu ikurāt nav nekā labāka darāma;
2) ta' paņem uzmet uz plīts kastroli, pielaiž špicku un tā paskopi noklāj viņam, tam kastrolim, dibenu ar olīveļļu, kurā apzeltina sahujārītu sīpolu, ķiploku un čili piparus. es šoreiz, zarazai par sodu, tur iemetu veselu saspiestu ķiploku un vēl pusīti svaiga vēlāk un 2 čili pipariņus - kamēr draudziņš pie ēšanas spļāva uguņus, es raudāju un bļāvu pret debesi, lai vpestu atpestī;
3) ielej katlā glāzi smalka baltvīna vai, kas reālistiskāk, izosta visus plauktus, atvilknes un kambarus līdz tiek uziets ledskapī mazs kripatiņš pusglāzes atšālējušās proseko. apmaisa to katlā nelabi šņācošo virumu un uzgāž tam pa virsu visu no plīts izkāpušo ķirbi, pavāra kādu momentu;
4) izspiež vienu citronu sausu, iegāž sulu zupā, ta' paņem nost no uguns un sablenderedenderē. kad visa virtuve un pats vienmērīgi noklāts ar zupas visur aizlidojušo šrapneli, tad kastrolī atlikušajai zupai, un tai, kas izgriezta no priekšautiņa, piehujārī saldo krējumu. es minu vegānisko taku un liku lazduriekstu pienu, der arī kokosriekstu vai jelkāds cits "piens". pablendelerē vēl mazu strēķi un pasniedz neko ļaunu nenojautošajam vājiniekam, vēro reakciju no slēpņa.


draudziņa organisms tagadiņ tiktāl iebiedēts, ka neklepo vairs principiāli [t.i. neuzdrīkstas].
12 comments|post comment

[06 Oct 2015|07:52am]

scope
Viena roka aizņemta ar mobilo telefonu, kuru jātur pie auss, pie otras pirm- vai otrklasnieks, protams, ka neatliek laika paskatīties, ka luksoforā jau sen kā deg sarkanais un pāri tā kā nevajadzētu iet...
Un pēc tam sanāk šādi https://www.facebook.com/100004079419697/videos/754978091314831/

P.S. Daļā no gadījumiem šajā video ir autovadītāju vaina (gājēju pārejas, dzīvojamās zonas), bet netrūkst 100% stulbības no gājēju puses, arī tāds interesants paradums kā skriet pāri gājēju pārejai.
5 comments|post comment

[06 Oct 2015|07:34am]
fedrs
Pirms pāris dienām lasīju, ka Rīgā pirmā māja pieslēgta apkurei. Tagad tādas varbūt jau ir divas, vai pat daudz. Bet mums aizvien vēl rok, un vakarā, pa tumsu mājās nākot, nekad nezini kur tapušas jaunās lamatas milzu lempjiem. Nu, un labi, lai pagaidām tā paliek - būs mazāks rēķins! Vismaz kamēr iesnas nav ķērušās klāt.
6 comments|post comment

. [05 Oct 2015|11:46pm]

kini
un tad atnāk tumsiņa, uzsēžas uz pleca un iečukst, ka esmu zaķpastala, un varu tam riņķī apkārt spēlēties, cik gribu.
post comment

. [05 Oct 2015|10:08pm]

kini
grūši bija jogā. nezinu, kāpēc. bet klausīties visu to par nebūšanu ķermenim, prātam, domām, bet gan mūžīgajai apziņai, kas visu to vēro, viegli. tomēr sajūtu ziņā man to vairāk palīdz sajust dejošana. joprojām galva pilna ar puķēm un sarunām. tikai es tāda, viegla, nemāku pastrādāt, jādzen sevi zemē un smagumā, bet tur tik viegli sadusmoties. pat ja mani personīgi neskar, ka kāds savu darbu dara sūdīgi vai bļaustās uz maniem cilvēkiem. veļļojot no jogas galvā bija spilgta fantāzija, kā kādu tādu izlieku aiz durvīm, izdzenu ārā. viela sev pārdomām, par robežām, ko gribās vēl vairāk novilkt tur, laikam. jo ir iekšā aizstāvēt un neļaut taisīt sviestu, ar tādu klusu un dziļu spēku, fūriju. tik mācīties man viņu mierīgi un ar cieņu vadīt arī tad, kad adrenalīns ripo asinīs. kaut ko jogā atvēra.
post comment

Rutīna (rūtiņa) [05 Oct 2015|08:49pm]

wensdy
Tātad, pirmā darba diena manā sapņu profesijā, kur maksā sūdu un kur ir nepieciešama revolūcija sistēmā. Nolēmu rakstīt novērojumu dienasgrāmatu, lai neteiktu lauka dienasgrāmatu. Tas palīdz tik ļoti nesatraukties, atcerēties, ka nevajag strēbt karstu, un būs visnotaļ noderīgs materiāls, lai tomēr to revolūciju īstenotu (vismaz kāds). Necerēju uz sākumu, kur man liks lasīt padomju laiku enciklopēdiju ar attiecīgo propagandu par tēmu, bet, nu, neko, visas cerības uz "rītdienu". Īsajā pusdienlaika pastaigā sapratu, ka man draud 2 brīvdienas. Uzreiz izkalkulēju, ka vienā no tām jāsarunā piestrādāšana citur. Bet tad es sapratu, ka esmu pazaudējusi brīvdienu konceptu kā tādu. Kāpēc visu laiku jāstrādā? Tad es uzreiz izdomāju, ka, ok, vbt šonedēļ nepiestrādāšu, bet tad gan jāiet peldēt. Lūk, tā jau ir nopietna problēma, kad šķiet, ka visu laiku ir jādara kaut kas "lietderīgs", lai savās acīs būtu leģitīms cilvēks.
2 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]