ciemojamies [entries|friends|calendar]
blame

[ website | mana sinteetika ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

. [28 Jul 2014|10:18pm]

kini
ļoti forši uzrakstīts - Never try to help someone unless they are ready to be helped. kaut kā labi iet pie visām citām pārdomām. vispār, mazāk runāt vajag. tad citus nemācīt ir vēl vieglāk :D to es sev. 

jūzerpikča.. sagribējās. ne jau dēļ dūres. bet dēļ spurainajiem matiem :) 
post comment

70.diena. [28 Jul 2014|08:26pm]

wensdy
Tā kā man atkal ir problēma ar zobu - gudrības zobs laužas ārā un traumē visu apkārtējo - biju spiesta izmantot savu vienīgo brīvdienu, braucot uz Rīgu. Beidzot, kad beigas jau ir tik tuvu, es saprotu, cik stulbi ir ļoti gribēt braukt atpakaļ uz Rīgu. Nē, man tā pilsēta ļoti patīk un ir mīļākā, taču, salīdzinot ar briežiem, tur nekā nav. Nu, labi, mani draugi, bet izrādās mēs lieliski viens bez otra varam iztikt arī nedaudz ilgāk, un muzeji pirmdienās nestrādā. Mani iepriecināja divas sievietes - friziere Irina un kosmetoloģe Anna. Saņēmos vnk aiziet uz vienalga kuru frizētavu. Šoreiz lielisks atgadījums. Tur viss bija tik prasti, bet Irina bija ļoti centīga un perfekti uztvēra, ko vēlos un gala rezultāts ir burvīgs. Vienu brīdi es jau sāku svīst, apsverot viņas šausmīgo gaumi un tās ietekmi uz matu griezumu, bet es to norakstīju uz bailēm iet pie nezināma friziera. Un vēl uz dullo trāpīju pie savas iecienītās kosmetoloģes Annas. Tā nu es skaista bez gala galīgi saskumusi braucu atpakaļ uz briežiem. Pusi ceļa nogulēju, otru pusi centos nedomāt par to sievieti blakus sēdeklī, kuras roka visu laiku berzējās gar manējo. 

Un Rūtiņai vēl joprojām iet lieliski - pirms pāris dienām viņa atklāja jumta kori. Viņa tur izskatījās kā tāds pasaku kaķītis. Ļoti skaists skats un pilnīga drošība. Gan jau kkādi stārķi vai vanagi negribētu Rūtiņu. Šobrīd viņa, ierullējusi ķepiņas, sēž pie atvērtā otrā stāva loga un osta negaisu.

Bet vispār tas ir neticami. Jau 70 dienas. Varētu kkā nosvinēt, bet baigi nāk miegs un rīt atkal jārukā. Kgan ar jaunu frizūru nejauši jau būšu nosvinējusi.
post comment

[28 Jul 2014|04:37pm]
fedrs
Varat teikt, ka esmu stereotipu varā, taču itin nemaz neesmu izbrīnīts, ka klienta pārstāvis Nigērijā ik pa laikam tiek svītrots no bukleta, lai pēc kāda laika uzrastos jauns. Tikai pie sevis nodomāju, re kā iepriekšējais atkal notinies ar iekasēto apdrošināšanas prēmiju naudu, un mainu fotogrāfijas.
1 comment|post comment

[28 Jul 2014|03:14pm]

pa_leeto

[evia]
spēle pasaules brīnumi, labā kārtībā, nekā netrūkst - 8eur.

raksti uz admin at eviavind.lv
post comment

. [28 Jul 2014|12:53pm]

kini
[ music | bruno mars ]

man pēdējo pusgadu ir kaut kāda problēma ar neapmierinātām sievietēm. tā ir tā suga, kurām kā ieradums viss ir slikti un par to informē skaļi un emocionāli. visās situācijās tiek parādīti negatīvākie scenāriji un kur pagriežas, tur svēts sašutums. visu laiku man viņas sagadās kaut kur blakus, cik nu tuvu var. un kaitina tā, ka līdz kaulam. protams, tas arī tīri objektīvi nav diez ko iedvesmojoši. bet kaitināt jau var tikai tas, kas pašam iekšā sēž un ar ko nav mierā. tātad pavisam nespēju pieņemt savu ņerkstošo daļu. kura, atzīsim, ir vienmēr bijusi visnotaļ spēcīga. un es jau gana ilgi viņai mēģinu bliezt ar bomi pa galvu, lai aizvācas un tie ieradumi tinās. savā ziņā jau šajā procesā ļoti varētu palīdzēt arī tāds krietns skats no malas par to, kā tas viss izskatās (man nepārtraukti citi dara tā, kā es esmu kādā brīdī darījusi :), tādā kontekstā jau šis ir super. nedaudz mieru dabūju tik ar to, ka pēc gana tiešas pateikšanas, kā tas no malas izskatās, sakaunējos un pēc tam centos izturēties mīļi, jauki un ieinteresēti. kaut kur iekšās laikam sapratu, ka ne jau no labas dzīves cilvēki tādi ir. tāpēc nekāda jēga pret to negatīvo attieksmi iet ar tikpat negatīvu nav, tur var tikai ar mīļumu un ieinteresētību, maigi parādot, ka vispār jau nav nemaz tik slikti. arī sev, kad nu uznāk niķis. būs vien tie personāži jāpieņem, diži daudz jāuzklausa, jāatbalsta un jāapskauj. it may work.

2 comments|post comment

. [28 Jul 2014|11:51am]

kini
ir tīri jauki arī darbā, ja sanāk no kāda padzirdēt kko ne īsti foršu, iesaistītajam aiziet un palūgt turpmāk nākt pa tiešo pie manis un kaut vai sist dūri uz galda, nevis kaut kur kaut ko runāt sliktu. varēju jau to necelt augšā, bet tomēr daudz lielāks miers ir tad, kad viss ir skaidri un gaiši izrunāts, sava problēma izteikta un akmens no sirds novelts. forši tas strādā. tiešā runa. kaitina man šitie slēptie aizvainojumi un citi sūdi, kas tiek grūsti zem ūdens līdz brīdim, kamēr nosmok pats.
post comment

Laba daba- transports [28 Jul 2014|11:49am]

vajag

[livia]
Labas dienas!

Meklēju divas brīvas vietas automašīnā uz festivālu Laba Daba piektdien, 1. augustā no plkst. 19:00 no Rīgas/ centra.
Brauktu normālā es un patīkams spānis, benzīnam piemestos, visas lietas :) Izskatīšu arī piedāvājumu vienai vietai, tad brauktu es tikai.
post comment

. [28 Jul 2014|10:31am]

kini
[ music | Gloria Gaynor - I Am What I Am ]

vakar ap 10iem mājās, lai izkravātu somas, kuras 5d no rīta krāmēšu atkal. ak, vasara, skrienošā meitene. brūniem pleciem un smilšu pilniem matiem. tagad jāpievēršas kleitas meklēšanai kāzu viesa statusam. frizieris un manikīrs jau nobukots, kurpes un soma ir. nav slikti. 

 pēc nometnes šī burvīgā dziesma ir tapusi zināma. pie tās var skraidīt pa māju un skaļi dziedāt līdzi, lai visi vārdi ieiet smadzenes :)
post comment

[28 Jul 2014|10:20am]

vajag

[winstons]
hey, varbūt kāds var piedāvāt lietotu, nedārgu un labi strādājošu veļas mašīnu? SS.lv,protams, vienmēr ir variants, bet nolēmu vispirms pamēģināt te.

Katrā ziņā man var rakstīt gmeilā- oskars.tu

godspeed
3 comments|post comment

[27 Jul 2014|07:09pm]
fedrs
Mēness neredzamo pušu kaudzīte )
1 comment|post comment

Biļete uz Laba Daba [27 Jul 2014|01:13pm]

pa_leeto

[nefermerita]
Pārdodu biļeti uz Laba Daba (uz visām festivāla dienām), cena - 20 EUR (šobrīd pārdod pa 30). Klāt ir arī čeks. Kontakttālrunis: 29575321
Zvanīt, jo nebūšu pie datora, šeit nekomentēšos.
1 comment|post comment

[26 Jul 2014|03:36pm]
fedrs
Vai esat rezējuši, kā paģībst istabaugi? Tu ņemies savā nodabā, kaut kādā brīdī uzmet skatu logam, un tūlīt nolaid acis. Taču zemapziņā paliek sajūta, ka kaut kas īsti nav kārtībā, kaut kas izmainījies ierastajā ainavā. Pacel acis, un sāc lūkot, kas īsti - augstceltne stāv neskarta, torņceltnis tai līdzās tāpat, arī bērzs loga priekšā šūpojas vējā kā ierasts. Un tad pamani, ka izmaiņas notikušas daudz tuvāk, kritušais izplājies šajā loga pusē pa palodzi. Tur, kur pirms brīža zaļoja kaut kas, kā kristīto vārdu nekādi neatcerēties, kaut kas pa vidu starp studentu korporācijas un slimības nosaukumu, tagad atrodas blāvi zaļu vīstošu lapu gubiņa. Un nan īsti skaidrs, kur tai pūst iekšā dvašu, un kur likt klāt ožamo spirtu.
6 comments|post comment

. [26 Jul 2014|02:01pm]

kini
'Ay, que linda!' bija tas, ko man šodien patika dzirdēt ļoti :)
post comment

[25 Jul 2014|09:59pm]

uks
Pie dirsas mazas ragutiņas
post comment

if you love me, prove it financially © [info]brittany [25 Jul 2014|01:57pm]

neoplasm
[ mood | slinks ]
[ music | No Doubt - Don't Speak ]

izgāju no sava getō un smukajā rajōna daļā iekšā un uzskrēju ļoti jaukam krodziņam the squirrel vārdā. brokastīs tiku pie kafijas, salātiem ar fish cakes un ķiplokmaizītēm ar sieru. izplājos lielā klubkrēslā pie loga, bija mierīgi un klusi, jo nevienas dvēseles, līdz ienāca ārā sēdošā baltā lēdija, kas nogāja man ļoti tuvu garām un nopētīja manu šķīvi. pēc brīža ienāca patīkams melnādains vīrietis un viesmīlim teica, ka viņa sieva [baltā lēdija tātad] ēdīšot whatever this girl is having, norādot uz manu badīgo, piestumto seju. pavāre no virtuves atkliedza, ka nekā nebij', es esot tikusi pie viņu vispēdējākajiem fiškeikiem, un tad viņi tur ņēmās ālēties un man pārmest, paspēlēju līdzi un profūzi atvainojos par viņu izčakarētajām brokastīm. un tad tas vīrietis vairs ne reizi man nevarēja mierīgi paiet garām un visu laiku jokojās un izteica man visādas pārmetošas piezīmes. pie cita galdiņa pie loga sēdēja vīrietis, kas lēnītēm malkoja sarkanvīnu un izskatījās pēc pļēgura un dīkdieņa. kad viesmīlis man nedeva šķiltavas un piedāvāja tās aizņemties no tā pārīša, es uz brīdi iedomājos, ka principā varu arī paciesties un pa ceļam uz mājām noskōrot kaut kur jaunas. bet pļēgurdīkdienis ļoti laipni piedāvāja savus sērkociņus. piegāju pateikties un paņemt sēriņus un ievēroju, ka viņš vispār drīzāk izskatās pēc bomža. mājupceļā sāka šausmīgi gāzt un zibeņot, un es visam piedevām, protams, drusku apmaldījos. dabūju savas brokastis to go, jo tās porcijas tur ir tādu 3 maltīšu izmēra, score:)


vakardien ar [info]brittany pabijām krodziņā pie prostitūtu kapiem. jēziņ, kur lieliska viņiem tur kūpinātā forele ar mārrutkiem! atkal palikām pēdējās, bet pēdējo nepabeigto vīnu mums jaunkundzes ļoti laipni pārlēja pudelē ar korķīti. sēdējām pie tiem kapiem, noslēdzām vakaru un rajōna cilvēkos radījām visādas nepamatotas aizdomas:))


3 comments|post comment

Novusa galdi [25 Jul 2014|03:27pm]

pa_leeto

[viper]
Pārdodu 2 novusa galda virsmas un vienas kājas. Ir jau sakrājušies ar puteklīšiem un labu laiciņu nav lietoti, bet domāju ka varbūt kādam viņi interesēs, jo pašai telpas neļauj viņus izmantot pilnvērtīgi.
Par nelaimi kijas un kauliņi nav, tādēļ tos piedāvāt nevaru.

Par galda virsmu 10 eiras, bet ja kājas un galda virsma- 15 eiras.
Pašsavākšana no Vecmīlgrāvja, jo nav iespējas nogādāt tuvāk centram :(

Interesenti- rakstiet uz vipera_aspis@inbox.lv
7 comments|post comment

. [25 Jul 2014|02:59pm]

kini
noskatījos vakar 50 shades of grey treileri. nu tāds sū šķita. aktieris pēc skata nepatīk, meitene neizskatās pēc vsk beigusi, drīzāk pēc tādas sagurušas 30mitgadnieces ar lokiem zem acīm. grāmatu gan tā arī neesmu izlasījusi, tikai iesākusi, bet laikam filmu toč neskatīšos. pat ja beyonce dziesma tai treilerī smuki pārtaisīta.
post comment

[25 Jul 2014|02:16pm]

maga
esmu uzņemta maģistros akadēmijā. ar to tad arī pieņemam, ka ir sācies labākais pusgads šajā gadā.
4 comments|post comment

. [25 Jul 2014|09:58am]

kini
čuķ gaidu rudeni. kad vairs nebūs viskaut kur jābūt un varēšu mēģināt atsākt kaut kādu ikdienas režīmu. domāju par tiem 7iem no rīta, kad piecelties, noskriet knapkilometriņu, patrenēt presi un pameditēt. tā būtu ļoti skaisti un mans ķermenis būtu sajūsmā. bet tas maita slinkums šobrīd stāsta, ka nav vērts tagad pat sākt. un gribasspēks, kā parasti, klibo. jāizdomā kāds viltīgs veids, kā sev šito tomēr iemānīt, jo tajās dienās, kad sanāca, bija forši. dzīvi taču veido mazie ieradumi.
post comment

. [25 Jul 2014|08:57am]

kini
čemodāni kārtējo reizi sakrāmēti. šitā vasara izceļas ar nebūšanu mājās pa brīvdienām.
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]