ciemojamies [entries|friends|calendar]
blame

[ website | mana sinteetika ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

our figures are slipping [31 Oct 2014|10:22am]

neoplasm
[ mood | pacilāts ]
[ music | NTS Radio Throwing Shade - Muslim Jazz [tik skaisti, ka sāp] ]

esmu ielūgta uz kaut kādu ļoti apšaubāmu helovīnpārteju. ballēties jau patīk un es zinu, ka varētu saģērbties par dexteru - kargō biksēs, melnā pogājamā topiņā, timberland zābaciņos un no kartōna izgrieztu nazi un tas man viss neko nemaksātu, jo tas viss man jau ir. bet man prāts nenesās uz ballēšanos, gribās normāli atlaist[ies] - mājās ar draudziņu un kīnō mincīšu čupiņā, kā parasti. izgāšnedēļas nogalē jau bijām 2 ballītēs. katrā pa kādām 10 minūtēm :)) iepazinos ar vienu poļu tetovētāju, tāds pretīgs glumjš tipiņš, kas tādā centīgā britu akcenta atdarinājumā stāsta, ka dzīvo kopenhāgenā un ir afigenns mākslinieks, d'you knowha'amean? un piekoļījas pie mana kāša un sāk piepisties ar savu huiņu un vai man kaut ko ieliet un vai es arī negribu tetovēties. nah, thanks, man, šitāda lohatrōna klātbūtnē izģērbties?! you should be so lucky. otra ballīte bija ar latviešu urļikiem, tāds kolka cool irl. ar draudziņu pa nakti skeitojām mājās un visu ceļu ņirdzām. tas bija diezgan foršs, savi urlas tomēr tuvāki nekā poļu, vai ne :)) es tikai klausījos tajā latviešu valodā un pie sevi smējos un laboju, prātā ar sarkanu piltušku kā tāda latviešu valodas skolotāja [tikai high].


vēl paskatījos, kādi interesanti darbi tikai nav manā apkaimē pieejami. detektīvdarbs pilsētas domē ar ļoti neskaidru darba pienākumu aprakstu. jādibina kontakti ar vietējiem jauniešiem no nariku un beigto prostitūtu rajōna, kas mums te netālu. un tad jaunieši jāmēģina izvest uz taisnā skaidrās apziņas ceļa un paralēli jāapkaro narkōtiku tirgošana, jāmāk iemantot jauniešu uzticību un tamlīdzīgi. nebūtu bijis iebildumu pamēģināt, lai gan droška nekvalificējos ne es pati, nedz arī manas urīnanalīzes. vēl bija ideja pieteikties salvation army pūznī, kas mums šepat pāri ielai, jo izskatās, ka viņiem tur jautri tusiņi [izņemot, bēres]. ja darbs tik tuvu mājām, es būtu gatava pat tēlot kristieti, uz tādiem meliem un divkosību es esmu spējīga, prikaļi? :)) un kā gan tas atšķiras no visiem pārējiem darbiem, kur man kaut kas svešs jāpārstāv un jātēlo rātns pilsonis? tas pats vien ira. vēl patika kaut kāds soc.darbs, kur palīdz veciem un jauniem un ar alcheimeru slimiem, labdarība īsāk sakot, bet tur vajag tādu kvalifikāciju, kuru var iegūt tādos un tādos kursos. un tos kursus var iet tad, ja strādā šajā jomā. bet, lai strādātu šajā jomā jāiziet tie kursi, ja, kurus tātad var iet, ja strādā jomā.. u wot, m8?
post comment

[31 Oct 2014|10:20am]

maga
Man riebjas vārds "ietvaros". Vai es esmu vienīgā, kas cenšas izvairīties no tā izmantošanas tekstos?
post comment

[31 Oct 2014|09:12am]
fedrs
Nopērc 100 dalmāciešus un saņem vienu bez maksas.
post comment

Ledusskapis [30 Oct 2014|09:48pm]

par_velti

[violets_t]
Tiek atdots ledusskapis. Lietots, bet labi darbojas.
Electrolux ER4010b
Saldētava atsevišķi un apakšā, augstums kaut kāds 180 laikam.

Pašsavākšana no Spices rajona.


agrizsalcmanis @ hotmail.com
9 comments|post comment

Drēbes un zabaki [30 Oct 2014|07:06pm]

pa_leeto

[violets_t]
Dažas drēbes, divas virsjakas, kas ilgi skapī stāvējušas un netiek lietotas.
Un vieni rudens/pavasara zābaki.

http://foto3.inbox.lv/vizbuliiite/30-10-2014

Parole: Oskars

Ja kas interesē, pieteikties komentāros vai uz cilveekbeerns@hotmail.com.
post comment

[30 Oct 2014|06:57pm]

wensdy
Zaudēju laiku, uztaisot normālu, garšīgu ēdienu - vistu ar dārzeņiem. Tagad vienīgais, ko var paspēt ir pus stundu pagulēt. Galvenais atcerēties, ka laika vispār nav, ir tikai prioritātes.
post comment

. [30 Oct 2014|12:27pm]

kini
[ music | Fall Out Boy - Centuries (Hyperlapse Edition) ]

dziesma

post comment

# [29 Oct 2014|10:12pm]

nagger
Lasot par vīriešu mīlestības izpausmēm, domāju, ka tās ir arī manas. Varbūt pat galējā variantā - lai spētu ar šīm jūtām sadzīvot, man tās pilnībā jānoliedz. Varbūt tā ir. Varbūt tā nav. Vienlaikus tas, cik aizķēra teikums "Vīrieša kļūda ir pārvērtēt mīļotās spēku, un spēks reizēm ir bravūra, lai patiesībā nomaskētu neizmērojamu trauslumu." atgrieza sievietes sajūtu.
post comment

. [29 Oct 2014|05:29pm]

kini
pēc atslodzes brīža brovzošanas pa portāliem sēžu un domāju, kāds gan sakars vīra attiecībām ar sievasmāti un laimīgai laulībai. pagaidām neviena jēdzīga ideja nav ienākusi prātā... tiesa, neesmu arī meklējusi statistiku, kurš vairāk iesniedz šķiršanās. ja nu tās ir sievas, tad jau it kā loģiski, ka atbalstoši vecāki dara savu.. 
2 comments|post comment

[29 Oct 2014|03:23pm]

vajag

[anarhomo]
sveiciens! būšu lielāko daļu novembra prom no mājām, kas nozīmē, ka ir brīva un nedārga ISTABA BERLĪNĒ, centrs, tuvu sabiedriskajai satiksmei, pie hipsteru kreuzbergas robežām. datumus un izmaksas varam apspriest tuvāk sarakstē. ja ir interese, dodiet ziņu uz kaspars@x-i.net.
2 comments|post comment

. [29 Oct 2014|04:24pm]

kini
ja es kaut ko tur čīkstēju pirms tam, ka man darbā garlaicīgi, visas sūdzības atsaucu, no interesantuma jau kūp galva, viņš var beigt birt no pārpilnības raga.
post comment

Gāzes balons [29 Oct 2014|01:39pm]

pa_leeto

[zetinja]
50l gāzes balons. Aizsākts, šķiet, ka iekšā ir vairāk pa pusi, bet es īsti nemāku novērtēt.
Pašiem jāsavāc un jānones no otrā stāva. Atrodas Zasulaukā, Rīgā. Cenu nosaucam paši. Man principā gribas no viņa vnk vaļā tikt, jo mēs velkam iekšā LG pieslēgumu.

zetinja@gmail
2 comments|post comment

pārmaiņu vējš manos matos [29 Oct 2014|10:38am]

neoplasm
[ mood | kafija un mincīši man visur:)) ]
[ music | Blur - Girls and Boys ]

darba aģentūra man par viennedēļ nostrādāto vieno dienu atsūtījusi pa pastu čeku. lol čeku. pa pastu. ta' vakardien meklēju monokli, pasūtīju sulainim pajūgu un lūdzu ormani nogādāt mani pie vietējiem augļotājiem, bļeģ, jo aģentūrai tā būtu neiespējama pārpūle beidzot penetrēt 21.gadsimtu un veikt pārskaitījumu pa taisno manā kontā. jaunais cilvēks bankā ļoti gribēja būt izpalīdzīgs un ņēma manu čeku un pats visu salika pašapkalpošanās naudas aparātusā un saspieda pogas, dudināja viss tāds laipns itkā es pati nevarētu. bet labi, labi, viņam tāds darbs un apkārt kameras. tagad, kad esmu nokrāsojusi matus kaut kādus pelēkbrūnus un izskatos pēc zolīdas bizneslēdijas, tad es izveicu tādu kā eksperimentu. aģentūra notingemā, kur biju kādu nedēļu vai divas apukaļ iesprukusi darba lūkot, man uzreiz rādīja durvis, sak', nēnē, mums te nekā nav, mēs vispār neko nezinam un cilvēkus iekšā nelaižam, visu pa jēpastu vai zvani, galnais, pamet mūsu viesmīlīgās telpas. un visu laiku skatās uz to manu zaļo pačku, ja. vakar akaliņ ieeju pa jaunu, visi tādi smaidīgi un laipni, bļeģ, še tev blankas, mana dārgā, iedo' savus papīrus mums, lūdzu, mēs tevi uzreiz uz vietas intervēsim un mums ir viena tāda vakancīte inženierbirojā, vai tu, lūdzu, negribētu izmēģināt? sučkas, nu. uz atvadām tā viena vēl komplimentes bēra, mhm, nu tikai draudzēsimies uz vella paraušanu. ja varētu, čista kafijā viņām iedročītu.


citās ziņās, mincītis tirjānītis pamazām kļūst par suni. vateskociņu fetišs ir uzņēmis jaunus apgriezienus - viņš to puļķīti ir pasācis man pienest gultā un tad es viņu metu prom un mincītis uzreiz man viņu pienes akaliņ. no sākuma lepni situ pie krūts, sak', kurš teica, ka kaķi nepakļaujas dresūrai? vēl bišķi un i will ride him into battle! bet tad naivums izvēdinājās un sapratu, ka izdresēta esmu es, jo nevaru vairs nemest.
7 comments|post comment

. [29 Oct 2014|12:40pm]

kini
brīvdienās kkur aizmirsu cepuri un cimdus, aizvakar pin kodu, tagad domāju, ko vēl varētu. aizmāršības līmenis aug, jāmeklē vainīgais :D
post comment

. [29 Oct 2014|09:00am]

kini
[ music | Sigma ft Paloma Faith - Changing ]

kādu brīdi ar velo uz darbu nebija braukts, tā nu šorīt viegls grūtums kājās un sagurums.

jauka rīta dziesma
post comment

[28 Oct 2014|09:34pm]

wensdy
Šodien ir gara un skumja diena, kad pie tam vēl es diez gan slikti izskatījos. Ātrāk jāizlasa tekstiņš un tad man vairs nebūs nekādu obligāciju, un drīkstēs iet čučēt. Pēdējā laikā man ir patiešām labs miegs. Rudens miegs, bet tas sīkums, var ātri aizmigt un pamosties ar atpūtušās Ilzes sajūtu. Ne vienmēr tā ir bijis, kh.
post comment

Velo meklē saimnieku [28 Oct 2014|02:56pm]

pa_leeto

[nicomorphine]
Lieliska iespēja par sviestmaizi tikt pie velo!
Jauns, skaists, sarkanbaltsarkans cross country velo meklē saimnieku. Vēlams - saimnieci, jo ir piemērots dāmām. Kelly's Kappa Phoenix Red ar Shimano detaļām. 21 ātrums, 19 collu rāmis. Izbraukts pāris reizes. Iegādāts pagājušajā gadā, vēl ir garantija. Nesen veikta apkope. Līdzi nāk gaismiņas priekšā un aizmugurē, zvaniņš, atslēga un sporta pudele ar turētāju. Par papildus 25 eur dodu līdzi pagājušomēnes Elkorā iegādātu un vienreiz vilktu, ļoti kvalitatīvu dāmu ķiveri (rozā un baltā krāsā). Atrodos Rīgā, tuvu centram.
Ikdienā netiek lietots. Iegādāts pirms gada Latvijā par 430 eur. Jauns pašlaik oficiālajā interneta vietnē maksā 399 eur, atdodu par 99 eur sakarā ar nesezonu un drīzu pārvākšanos uz ārzemēm.

Frame: 19” kellys aluminium alloy lady's
fork: sr suntour nex4110 v3 75mm, coil
head parts: kls expert integrated
b. B. Parts: shimano cartridge (122. 5Mm)
crankset: shimano (11) m131 (48x38x28)
shifters: shimano (11) st-ef51 ez-fire plus
front derailleur: shimano ty10 (31. 8Mm)
rear derailleur: shimano altus m310
speed: 21
cassette sprocket: shimano mf-tz31-7 (14-34)
chain: kmc z51 (112 links)
brakes: apse
brake levers:- shimano (11) st-ef51 ez-fire plus
rims: kellys draft 622x19 (32 holes)
tyres: kellys softline 700x38c reflectiveline
stem: kalloy uno (diam. 28. 6Mm / 15 degrees)
handlebar: kalloy uno (diam. 25. 4Mm)
grips: kellys exbone kraton
seat post: kalloy uno (diam. 27. 2Mm)
saddle: kbix comfortline
pedals: vp nonslip – plastic

Bilde: http://imgur.com/lSU3aZT
Vairāk info: https://www.kellysbike.com/at/bikes-2013/cross/kappa-phoenix-red/phoenix#.VE-ToPn93CZ

Ja interesē, rakstiet uz anete punkts smite (at) gmail punkts com
5 comments|post comment

[28 Oct 2014|09:27am]
fedrs
Stāvu pieturā, viss tāds domu fragmentu pārņemts, nevienu neaiztieku, pie viena skaitu autobusus: skat, uz lidostu... un tas uz kapiņiem... šim galapunkts nemaz nespēju iedomāties kur atrodas, kādeiz jāapskatās kartē... bet ar šo, kam tikko aizvērās durvis, bija jābrauc man...
2 comments|post comment

[28 Oct 2014|08:11am]

scope
Brīvdienās nedaudz pabraukājāmies pa Latgali, precīzāk, Ezernieku, Andrupenes un Rēzeknes apkārtni.
Daudz mazo celiņu, nosacīts off-road tests čoma auto pa Jāņa sētas kartes raustītajiem celiņiem, vienā vietā gan neizbraucām, jo bebrs bija parūpējies par krietnu šķērsli resnas apses izskatā. Tāpat ļoti daudz pamestu māju, kas skumdina, bet nav tā, ka neviens neko nedara - zemes tiek apstrādātas, labība un rapsis gaida sniega segu.
Jau otro reizi šogad biju Lielajā Liepu kalnā, kokiem lapas gan nobirušas, bet skaisti arī tāpat.
Piefiksējām vietas, kurās varētu iegūt skaistas ziemas bildes.

Latgale manā skatījumā.
... )
4 comments|post comment

. [27 Oct 2014|10:13pm]

kini
reizēm apbrīnoju, kā problēmas rodas no nekā. pēkšņi aizmirsu mobilajam pin kodu pēc viņa kārtējās pašiniciētās restartēšanās. un nenovaldījos uzspiest nepareizi 3 reizes, ta ka tagad bez puk cauri netikšu. a kur tāds man ir, kas to lai zina.
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]