ciemojamies [entries|friends|calendar]
blame

[ website | mana sinteetika ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

65.diena. [23 Jul 2014|10:30pm]

wensdy
Nopeldējos plika, tas bija dievīgi. Mājupceļā briežu baru ar āboliem pacienāju. Staltie veģetārieši. Socializēšanās daļa no manis lēnām atmirst. Bāc, es jau zinu, cik pilsētā atkal būs grūti sākt, jo pašlaik tiešām ir sasniegta zināma viengabalainība. 
1 comment|post comment

[23 Jul 2014|09:46pm]
fedrs
Par to, kā viena lieta ved pie citas.
Sekojot saitei internetā, nokļuvu lapā ar Grebenščikova podkāstiem. Sāku klausìties vienu no tiem. Tajā tika pieminēta Čārlza de Linta grāmata. Flibustā grāmatu neatradu, sāku lasīt citu tā paša autora sarakstītu darbu. Jau pašā sākumā tajā bija pieminēta dziedātāja Ingrid Karklin. Wikipēdija informēja, ka tā ir amerikāņu izcelsmes folkdziedātāja, taču vārdsuzvārds modināja zināmas aizdomas un mudināja sameklēt spotify viņas ierakstus. Dziesmu nosaukumi pierādīja, ka aizdomas aizdomas nav bijušas veltas, lai gan akcents liek domāt, ka vikipēdijā minētā amerikāņu izcelsme ir pagalam patiesa - nez vai viņa maz saprot, par ko dzied.
post comment

the world is my oyster card [23 Jul 2014|10:36am]

neoplasm
[ mood | papīri, PAPĪRI evrivēr!!:O ]
[ music | ]

esmu diezgan pārgurusi, lai gan visa huiņa vēl tikai priekšā. šodien pēdējā darbadiena. pa ceļam uz banku un tad darbu garastāvokli uzlaboja pāris londōnisku epizōžu. skrienot cauri tūbiņapieturai no viena vilciena uz otru, redzēju sievieti īsā sarkanā kleitiņā un pliku dibenu. kleitiņas biezais apkašslānis bija ierāvies viņas strinegenēs un dibuā sedza tikai pavisam caurspīdīgais kleitas virsslānis. visi gāja garām un priecīgi ķiķināja. jaunkundze drošvien domāja yeah, i got it, baby. apsvēru, vai nevajadzētu viņai tap tap uz pleca un apskaidrot situāciju, bet izsverot pros and cons nolēmu, ka viņai varbūt aiztaupīsies tālāks embarrassment's, bet kas ir viena cilvēka ciešanas pret tik daudzām smaidīgām sejām? otrs rīta prieks bija traks bomzis, kas nāca pretī un runāja ar garāmbraucošajām mašīnām you should give me that nice car, i can drive, yeah, that blue or maybe that orange one, haha utt. ieskrēju bankā, pēc tam nobraucu vienu pieču līdz darbam un tas bomzis atkal man nāca pretī. principā būtu varējusi tātad iet kājām, jo bomzis pie mana darba bija ātrāk nekā es:))


pēdējā darbadiena. kad parokas caur papīrgrēdu gada slāņiem, atklājas visādi sen kā pazuduši norakstīti papīri, neizdarīti darbi, dead deadlines un viss tāds. bet tas nekas, jo mums ir papīpsmalcinātājs, kurš neizturēja pat rīta cēlienu un aizrijās, bet man šodien viņam ir lieli plāni, turies, draudziņ. vakar priekšnieks mēģināja pa kluso no manis miegt kolēģim ar aci un kaut ko tur čukstēties kamēr es virtuvē, bet es jau neesmu nekāda vakarējā. pēc pratināšānas kolēģis razkoļījās, ka man draudot kartiņa, puķes un šampis [priekšnieks šarmē un šarmē, bet nekas viņam, nabagam, nesanāk]. saruna went smth like this:
- what chamagne should we get you?
- i want a nice prosecco.
- and what flowers do you like?
- no flowers, make it 2 proseccos.
- so we're drinking at work tomorrow?:D
- what do you mean by we? i am!
5 comments|post comment

. [23 Jul 2014|10:22am]

kini
papīrs pacieš visu.
post comment

. [23 Jul 2014|09:07am]

kini
[ music | Chet Faker - Talk Is Cheap ]

Talk is cheap, my darling 

chet faker ir mmm. 
.
kad prasīju viedokli, vai uzņemties vienu lietu, mīļais teica, ka nevajag, lieks stress. ja es ko vīriešos apbrīnoju, tas ir viņu enerģijas taupīšanas mehānisms. mācīšos no tā. neuzņemšos. 
post comment

Mainu! [22 Jul 2014|11:49pm]

pa_leeto

[december]
Mainu šo 100% vilnas mētelīti (M izmērs) http://fotki.lv/lv/december/comments-41247355/ pret guļammaisu vai mugursomu.
post comment

spēļu biedru AOE II Conquerors [22 Jul 2014|08:37pm]

vajag

[zivs]
Ļoti patīk Age of Empires II Conquerors, bet nav ar ko uzspēlēt tīklā (random pusaudžiem serverī neuzticos).
Tāpēc meklēju spēļu biedru. Uzspēlēt varētu šobrīd vai sazināties citreiz, kad abiem būtu laiks un noskaņojums.
Savienoties varētu caur Game Ranger.
Dod, lūdzu, ziņu šeit - komentāros, vai uz catlife džīmeilā.

p.s. nekāds drūmais skils man nav - ar AI spēlēju vidējo sarežģītību.
9 comments|post comment

. [22 Jul 2014|12:48pm]

kini
[ music | Sharon Van Etten - Every Time the Sun Comes Up (Official Vid ]

joprojām visu gribās spilgtu un tīru, duļķainas un tumšas krāsa nepatīk, gaudulīgas un garlaicīgas dziesmas arī. man ļoti gribētos sevi satikt 5 vai 6 gadu vecumā un paskatīties, kāda es tad biju. ļoti liekas, ka kaut kas uz to pusi.

post comment

dažādi krāmi [22 Jul 2014|11:28am]

par_velti

[gamall]
puzles, mīlīga krājkase, burciņas, angļu valodas mācību grāmatas, basketbola bumba. bildes un info. )
15 comments|post comment

Rakstāmgaldi, datorgaldi, krēsli [22 Jul 2014|10:59am]

pa_leeto

[annu]
Pa lēto tiek pārdoti biroja/māju rakstāmgaldi/datorgaldi + atvilktņu bloki + administratora galds + krēsli.
Zemāk bildes un cenas )

Ja ņem vairākus, izdomāsim arī lētāk kaut ko.
Visi komentāri, apskates, jautājumi šepat vai elga-b inboksā. Atrodas viss Rīgas centrā.
11 comments|post comment

[22 Jul 2014|10:18am]
fedrs
Šorīt bija sajūta, ko varētu raksturot kā pretēju Rozmarijas bērna epizodei, kur aiz smalko kaimiņu sejām pavīd dēmonu viepļi.
Vispirms asinis uzsita autobusu gaidošais vīrelis, kurš nebija varējis izdomāt neko labāku (© A.Puškins), kā uzvilkt Krievijas futbola izlases kreklu, kas pēdējā laika aktualitāšu kontekstā pielīdzināms sarkanai lupatai liellopu aplokā. Bet pēcāk, jau iekāpjot transporta līdzeklī, tur kā parasti rītos, priekšā bija tuklais babulis, lai neteiktu resnā vecene (gados jaunāka par mani), kuras miesasbūve patiesībā gan ir gluži vienaldzīgas, jo patiesībā nīgruma iemesls ir viņas niķis allaž demonstratīvi nosēsties ejas pusē, nepārprotami signalizējot, ka nevēlas, lai viņai kāds nosēžas blakus. Parasti domās novēlu, lai nākamajā pieturā viņai tiek kāds paģirains zīle, kas, ne pārāk bieži, tomēr piepildās. Tāpat jau nebūtu sēdies, jo tas ir laiks, kad pensionāri kārtojas kāšos, un pēc pāris pieturām tāpat būtu jāceļas, lai dotu vietu kādam nāvei parādā esošajam.
Pēcāk, laikam un riteņiem ritot, nevilšus pamanu, ka vīrs krievu futbola formā ir pagalam sasprings un tāds kā nobijies, vai vismaz nedrošs. Un laikam jau arī ne visai gudrs, jo krievu panākumi futbolā ir tādi, ka krekls zinātāju acīs izskatās apmēram tik pat smieklīgi kā brazīliešu pēc spēles ar vāciešiem. Bet sievišķis uz brīdi parāda cilvēcīgu seju, kad kādā no pieturām iekāpj sieviete ar bērnu, tam uzsmaidot.
Nav jau viss vienmēr tik ļauni, kā pirmajā mirklī šķiet.
post comment

. [22 Jul 2014|10:06am]

kini
pirmā darba diena pēc 3 ned.pārtraukuma. savu pēdējo atvaļinājuma dienu pavadīju tā, kā vajadzēja visu iesākt, - pludmalē sauļojoties. bija burrvīgi :). man vispār ir mācība ilgiem laikiem - ka vajag pirmo nedēļu ieplānot neko nedarīt. un pēc tam var ko domāt citu. tiesa, arī pēdējo vajag tāpat, neko nedarot :) vienvārdsakot, man joprojām ir jāmācās atpūsties un sevi nenodzīt. bet, bet - es pa nakti atbraucu no positivusa pa tukšo limbažu ceļu dikti modinošā kompānijā un par to varu sev tikai uzsist pa plecu. jo tai dienā biju neizgulējusies, sastresojusies un vispār 'nebraucama'.
tagad gan atpakaļ ritmā. citā.
post comment

[21 Jul 2014|10:56pm]
fedrs
Kādreiz smējām par vecmammām, kuras gadiem skatījās hameleonu rotaļas, bet tagad bezgala stilīgi pieminēt, ka seko kaut kādam TV draņķim.
4 comments|post comment

[21 Jul 2014|09:57pm]

scope
Vakar, atceļā no Papes, pa ceļam arī sanāca dažas reizes slēdzi nospiest.
Sev piezīmēju dažas skaistas vietas vēl leišu pusē, pie Mažeiķiem un posmā Akmene - Žagare.
Jau mūsu pusē foršs bija ceļš Augstkalne - Tērvete - Jelgava.
... )
post comment

Atdodu dīvānu [21 Jul 2014|08:44pm]

par_velti

[aliibii]
Atdodu dīvānu ļoti, ļoti sliktā stāvoklī. Gulēt uz viņa var, bet viss materiāls lobās nost un ir jau krietni nolobijies. http://failiem.lv/u/seznxuo
2 comments|post comment

[21 Jul 2014|07:16pm]
fedrs
Mīli savus ienaidniekus kaut vai tādēļ, lai kristu tiem uz nerviem. Citāta beigas.
post comment

the widow syndrome [21 Jul 2014|12:27pm]

neoplasm
[ mood | saguris ]
[ music | Blur - Tender ]

draudziņš atbrauca paciemoties pēdējoreiz londōnās, jo mana pēdējā nedēļas nogale še. pīpējām pie haļavnā portobellō kīnō 6dien un brīnījāmies, kur daudz bomžu un nariku var satilpt vienā mazā rajōna pleķītī. man pa priekšu vienubrīd gāja sieviete netīrā kleitā ar kaut kādiem krāsainiem pleķiem uz dibena, sasistām vēnainām zili lillā kājām, sen atpakaļ balinātu un speķainu matu ērkuli un ēē vintedž somiņu [droška no miskastes nevis no vintedža]. nevarējām to pop-up kīnō atrast, jo likās, ka esam vienkārši iekāpuši kaut kādā miskastē - visādi bomži tirgoja uz zemes sasortētus atkritumus, nu tur vecas tupeles un elektrōtehniku, bet nu tādā stāvoklī, ka to noteikti pirktu tikai citi bomži. aizlīdām aiz kaut kādas sētas un ielavījāmies telpā zem tilta, kurai trūka vienas sienas. gar pārējām sienām sakrautas kaut kādas grēdas ar krāsām un celtniecības materiāliem, telpai viducī zaļi ādas krēsli un milzonīgs ekrāns, bijām atraduši pareizi beigu beigās. sākās ar bomzīgu krievu sci-fi, kas bija jauks savā lētumā. tad vēl visādas filmas par bērniem no nabadzīgiem reģiōniem un viņu prieku un ciešanām. to, kas par gaiļu cīņām puerto rikō, es neskatījos, jo dzīvnieku nogalināšana for entertainment man liekas.. es pat nekomentēšu. tā tradīciju turpināšana aiz inerces man liekas absurda, bet kaut kā jau tā asinskāre, acīmredzot, cilvēkam jāapmierina [sarkasms]. ļoti patika šī un vēl viena, par kuru draudziņš teica, ka visi interneti viņu jau sen redzējuši, bet es, protams, nevaru atrast [tā bija par smokošu astronautu, ievainotu karavīru, slīkstošu zvejnieku un neizlēmīgu teicēju, kurš patiesībā runā par pirmo skūpstu]. bez bomžiem uz kīnō bija atnākušas arī 2 dāmas, kas starp filmām ļoti skaļi runāja par viena drauga jauno sievu un seksa daudzumu ar iepriekšējo sievu un viņas grūtniecībām un tamlīdzīgi. pēc tam šausmīgi piestūmāmies ļoti garšīgā mazā itāļu ēstūzī, kur, protams, bija arī kaudze itāļu un kārtējoreiz konstatējām, ka tā mentalitāte ir besīga un rada ļoti nogurdinošu vistukūts atmosfēru. ir biznesa plāns atvērt latviešu restūzi, kurā tev dod ēst tikai tad, kad tu proties aizvērties un sēdēt klusu, kā arī galdiņiem būtu sienas, lai nebūtu jāskatās un jāklausās savos rados un draugos vai pie citiem galdiņiem sēdošos un var netraucēti baudīt savus pelēkos zirņus ar speķi vai sklandrausi vai vārītās cūkupupas. es, starp citu, tādas izgāšnedēļ sev pagatavoju ar skābo krējumu un secināju, ka principā esmu diezgan viegli uzturams dzīvnieks.

vēl es esmu sākusi skatīties house of cards, kurš pēc true detective izraisītās modžō saplakšanas beidzot ir manī atgriezis interesi pret citiem serjāļiem. pēc true detective man bija zudusi cerība vēl jelkad izbaudīt kādu seriālu tik ļoti, viss likās slikts un nesmuks. piemēram, hanibāla kvalitāte likās vienkārši aizvainojoša un es briefly atgriezos pie multenēm un izlasīju 2 grāmatas [un skumji vilku šinedas nothing compares to you gūglējot bildes ar harelsōnu un makkonohiju]. now i'm back on t[c]rack.
4 comments|post comment

# [21 Jul 2014|02:54pm]

nagger
Dienas beigās patiesībā ir vienalga, kas nesader vai otrā nepatīk un kas sadarīts. Ja viņš ir tur blakus, tas arī ir viss, kas ir svarīgs.
Nesen lasīju, ka īsta mīlestība parādoties tikai pēc 10 - 15 kopā pavadītiem gadiem. Un man šķiet, ka viņa top tajās izvēlēs neaiziet.
post comment

[21 Jul 2014|09:22am]

vajag

[no_saules_zemes]
Uz pasākumu vajag garus, brūnus saišu zābakus uz zema papēža par lētām naudiņām (līdz 20 Eur). 39/40 izmērs.
Šitādus: http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=177749 (sludinājuma autors neatbild)

Varbūt kādai stāv mantu skapī?
post comment

[20 Jul 2014|11:28pm]
fedrs
Ja feisbuks būtu izveidots pirms 70.gadiem, Gebelss ietaupītu lērumu naudas. Pietiktu tikai iepeistot kaut kādu dzimumlocekliņu, un tūlīt to pilnīgi bez maksas satiražētu domubiedri, līdzjutēji, vai ienaidnieku ienaidnieki. Gluži kā tagad visādi apsēsti parkrievi un pretkrievi piesārņo ēteru atkal un atkal kopējot vienu un to pašu. Vēl jau protams tur ir vienkārši dimiteri, kuri pavairo kaut kādu propagandas sūdu, kas viņus principā it kā nekādi neskar, nu, tur Izraēlas ārlietu ministrijas biļetenus utt. Par laimi to ir mazākumā.
Nez kādēļ man prātā bija aizķēries, ka reģistrējoties tur ieklikšķināju ķeksīti pie pāris rindkopām par to, ka nepublicēšu nekopar politiku vai reliģiju, taču iespējams neuzmanīgi lasīju, vai arī tagad neceros pareizi, ko toreiz izlasīju, vai arī tas bija tikai man, bet citiem tika dotas atšķirīgas rekomendācijas.
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]