|
23. Jun 2026|00:23 |
nesen skatījos vienu krim.izmeklēšanu, kura man iekrita acīs, jo upuris bija sieviete, kas dzīvo tajā pašā pilsētā, kur es. viņa bija jauna sieviete, kas vēlējās, lai viņu nogalina un pirms nogalina - brutāli apstrādā. ir pilns ar pierādījumiem - sarakstēm, kas tas ir tas, ko viņa vēlējās. viņai neizdevās atrast nevienu UK, kas būtu ar mieru, bet izdevās no US, tā nu viņa lidoja uz turieni. tur viņa sastapās ar vecāku vīrieti, kuram jau bija 'novirzes no normas' un ierīkots savs 'speciālais pagrabs'. tika rādīts viens īss video, kuru šis vīrietis bija uzfilmējis, lai it kā parādītu, ka viņš tikai izpilda viņas vēlmes. viņš video sievieti izjautā, liekot viņai apstiprināt, ka tā ir viņas ideja un viņas piekrišana.
ne visu var redzēt caur kameru, es nezinu, kā būtu klātbūtnē - iespējams, ka daudz, daudz spēcīgāk, bet mani šokēja šī sieviete - viņa šķita visnelaimīgākā būtne pasaulē, kura sevi nenormāli, vienkārši neaprakstāmi ienīst, katrs vārds ko viņa teica un viņa balss un acis - tur bija saklausāmas gluži vai nedabiskas pakāpes destruktīvas, sevi nīstošas ciešanas un sāpes.
es nezinu par ko šī sieviete sevi tā ienīda, bet skaidrs, ka tas, kas viņai bija vajadzīgs, bija nevis kāds, kas piepilda viņa vēlmes: kas palīdz viņu sodīt veidā kādā viņai šķiet, ka viņu bija jāsoda (brutāli nogalinot), bet gan terapeits vai dievišķais. es zinu, ka tu man nepiekritīsi, bet terapijai ir robežas un ir gadījumi, kad cilvēkam šķiet, ka viņš ir tik nevērtīgs un ienīstams, ka ārsts viņu nepārliecinās un tur vajag palīdzību no kā augstāka, no metafiziskā - tāpēc tā nav vēl izmirusi parādība, jo tā tiešām palīdz cilvēkiem izķepuroties no visdramatiskākajiem iekšējiem stāvokļiem. ja tas būtu kaut kas, kas tikai vaino cilvēkus par viņu grēcīgumu, tad būtu nogrimis jau gadsimtiem atpakaļ. |
|