Kitty McOutrage - Komentāri [entries|archive|friends|userinfo]
Kitty McOutrage

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

15. Maijs 2025|11:37

black_robin
Londonas mērs Sadiks Hans intervijā radio LBC:

"A skilled migrant’s family will contribute to the British economy £12,000 a year even when you take away the public services they use,” Mr Khan said. “A British skilled worker’s family takes from the economy £4,400 when you include the public services they use.”

Tātad, ja kāds ir vainīgs pie sliktas ekonomikas, tad tās ir britu ğimenes lol. Es saprotu kāpēc tik daudziem Hans nepatīk, jo viņš basically saka vietējiem: you're shit. Tai pat laikā ir viņš sēž mēra amatā jau devīto gadu.

P.S. "British skilled worker" statistikā ir iekļauti visi UK dzimušie, kas ir pieauguši, ieskaitot pensionārus, savukārt imigrantu statistika ir balstīta tikai uz pirmo gadu, kura laikā viņi nav vēl tiesīgi prasīt pabalstus.

https://www.gov.uk/government/publications/migration-advisory-committee-annual-report-2024/migration-advisory-committee-mac-annual-report-2024-accessible#chapter-2-fiscal-analysis-of-skilled-worker-visa
Link Read Comments

Reply:
No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa: