Kitty McOutrage - 25. Marts 2025 [entries|archive|friends|userinfo]
Kitty McOutrage

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

25. Marts 2025

[25. Mar 2025|08:43]
Atkal viens labs raksts no Mērijas. Šoreiz par emociju savaldīšanu vīriešiem. Tālāk izvilkumi no raksta

... )
Linkir doma

[25. Mar 2025|10:55]
'When someone makes a comment or joke that you find offensive, you can just choose to ignore them. But that's no fun. I recommend you have a full mental breakdown.'

Kad kādreiz cibā ctulhu pa laikam rakstīja par mapatu un/vai mapatismu, ievēroju, ka mapats nereağē un tāpēc izsecināju, ka viņam piemīt pašsavaldība un spēja ignorēt ctulhu, ko es ļoti respektēju. Taču vēlāk atklājās, ka viņš vienkārši ir izbanots lol. Back to square one.
Link3 raksta|ir doma

guilty pleasure [25. Mar 2025|22:55]
Visbriemīgākā lieta, ko es skatos ir viena konkrēta līdz nelabumam atšķaidīta animētā romantika. Mākslīgi ikdienišķa un ļoti smalki noslīpēta, sterila fikcija. Pieļauju, ka vainas sajūta šo skatoties varētu būt līdzīga tai, ko var izjust, skatoties hardcore porn – tikai apgriezti proporcionāi - šeit maksimālais fiziskais kontakts ir rokas pieskāriens, bet visas iekšējās, psiholoģiskās cīņas un savstarpējā ņemšanās, kas līdz tam aizved tevi iekšēji nomoka jau tik tālu, ka beigās tā rokas kustība liek lekt gaisā caur griestiem un jumtiem.
Link1 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | 25. Marts 2025 ]
[ go | Iepriekšējā diena|Nākošā diena ]