Krāpnieka dienasgrāmata
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 4 most recent journal entries recorded in bigkrapnieks2's LiveJournal:

  Wednesday, April 24th, 2019
  8:43 pm
  holy shit, did you just cum in your sister?
  Heilige Scheiße, hast du gerade mit deiner Schwester abgespritzt?
  Thursday, March 28th, 2019
  10:15 pm
  pirātisms
  Karoče, vienu parastu dienu skrollēju cauri savam debīlajam epastam baigaisnazis@inbox.lv, tur dafiga visādi sūdi, welcome to EdX, neaizmirsti apsveikt, kaimiņiene Mudīte, ko paklusām saucu par kakuveču (viņas suns pirms četriem gadiem apdirsās uz mana paklājiņa, bet es to joprojām nevaru nahuj aizmirst). Skrollēju un skrollēju, the show must go on, tad manu uzmanību piesaista vēl neredzēts, dīvains sūtījums no kkāda Ingmāra Slotnieka, (mēs tā vidusskolas sētnieku saucām, kad bijām sīki debīli piena puikas 10.klasē, man šķiet) nu vot, esmu debīliķis, jo to epastu atvēru, a tur, bļe - sveiki, mani sauc Ingmārs S., piedāvāju lejupielādēt dažādas Holivudas filmas bezmaksas, dažādas dziesmas un visumā tas ir veids, kā apiet maksu par kinoteātri un ķipa Spotify Premium, it kā es, tehno ģēnijs nebūtu dzirdējis par tādu sapistu lapu flixtor.to, kur visas filmas pieejamas, pirms tie pidari Forum Cinemas, algu lielāku gribēdami, uzliek faking 10 grabošu eiriku cenu par vienu biļeti, bļeģ. Skatos tur visu pēc kārtas, vienlaik bija populāri par Čikāgas dokiem, mentiem un pažarniekiem, tam seko Havajī faiv ou un The Act par Džipsiju Rouzu Blenčardu un viņas slimo māti Dī Dī, kura meitai dafiga smagas slimības un galvenokārt vecumu feikojusi visu laiku. Silti iesaku, tājakas, cilvēki!
  Piedāvājums turpinās - pārskaitiet naudu uz tādu un tādu kontu (man šķita, ka tas bija kkāds ofšoru krāpnieks), un jūs ēpastā sāksiet saņemt jaunākās Holinahujas filmas (i want it all) un jaunāko mūziku (I FCKN WANT IT ALL)! Uzmanību! Vienreizējs piedāvājums! Tikai viens 350 jevriku maksājums, Māri, un tu vari pateikt iģi nahuj, ej dirst, fuck you un testerikaco kinoteātriem uz visiem laikiem. Nu tā, man labs darbs ar algu 3000 eiro mēnesī, izdomāju, kāpēc gan ne, Karl?! 
  Nauda pārskaitīta un aizeju gulēt, ielienu zem dūņu segas un klausos joprojām klusu Queen un Merkija Fredūrija četras oktāvas. No rīta aizvelkos uz darbu, kā apsēžos, tā eju uzreiz epastā, bosam taču pilnīgi pohuj. Nu, veries taču vaļā, debilais INBOX.lv!!! Atveru - ŅI - HU - JA! Nekā tur nav! Tas pimpis Ingmārs mani apmānīja! Bļeģ! Uzrakstīju viņam niknu draudu vēstuli. Es rakstīšu iesniegumu mentiem, iešu uz terapiju, valkāšu vateni kopā ar vatņikiem, lai tikai filmas būtu!
  Aizpišos uz menteni, man tur pretī sēž kkāda nīgra bābene Valentīna, dirš man virsū par to, ka ticēju, tad man pēkšņi biksēs novibrē teļefončiks, mans uzticamais Samsung Galaxy S7 Plus. Es izvelku foņiku un - tavu brīnumu - ziņa no mana drauga Pētera. Pazīstams kopš vidusskolas, izmācījies labās skolās par programmētāju, dabūjis afigenno darbu un tagad no viņa šāda ziņa: 'Čill, vecīt, tas taču joks par to Ingmāru Slotnieku.' Čill?! Faking, ko tu teici? Čill, viņš teica! WTF?! 
  Anīveiz, aizpisos no mentenes rikšiem. Pečka man ne tikai atdeva naudu, bet ieskaitīja vēl 5000 jevro nelāgai dienai. 

  es domāju, ka šis bija pirātisms uz draudzīgas nots. tā, vot.  Current Mood: blank
  Current Music: QUEEN
  Tuesday, March 26th, 2019
  8:58 pm
  cigareti vaig? iģitsuda!
  NU TĀ, nav pagājis ilgs laiks, kopš atgriezos no Centrāltirgus. Tur protams, visādi vatņiki staigā, bet es, vot, staigāju kā bikses piemīzis vai piedirsis un ik pēc 5 sekundēm lieku roku pie kabatas, kur maks stāv. Kopumā tur viss normāli takā, bet šoreiz man, lielam debīliķim, sagribējās atkal piedzīvojumus.

  - Eu, vai tad nepietika ar to dzelteno vateni, to mafiozņiku, to izsitēju, kurš tev pakaļ pisās? - dūc mana pašapziņa.

  Nu nē, ja gribu piedzīvojumus, tad gribu, bļed! Nu karoč, staigāju un meklēju dārzeņus, laikam gurķi vai pomidori mājās izbeidzās (un es gribu salātus!), a tur priekšā - tavu brīnumu - sēž ubags, kam pieiet klāt TAS PATS VATEŅVECIS! Kas par nahuj? Pēc diviem gadiem, bļe, pēc diviem, es to veci jau biju paguvis aizmirst, biju domājis, ka šitas indivīds ilgi nenodzīvos bez sirdstriekas, bet te nu viņš ir! Visā savā tauku godībā!
  Ej dirst! Es atmetu ar roku un virzījos pēc iespējas tālāk no šitā ībļa. Grasījos jau iet tunelī, kad ieraudzīju vienkārši fantastiskas videospēles! WOW! GTA 5! Nu nevar būt! Ieeju stacijā, protams, nevaru aizmirst nopirkt eļļainos belašus no jautrās pārdevējas Vaļas a.k.a. Valentīnas. Bļeģ! Aizmirsu pomidorus. Eju atpakaļ, vecene jau taisa stendu ciet, bet manu preci, vot, īpaši atlikusi maliņā! Dasvidaņe! Dasvidaņe!
  Griežos riņķī, a tur, pie būdiņas, stāv cita vecene, bļauj nahuj man pilnas ausis - sigareti, sigareti? Nuu, es jau nu neatteikšos, bļe, ja vēl tik laipni piedāvā...3 jevriki par paku, 200 - par bloku. Neorientējos īpaši sigaretu cenās, bet nu jāpērk tač' ir, vai ne, Karl? Iģitsuda, Maris!
  Nu neko, vecene mani aizvelk aiz kautkādas sienas, izveik no nahujennās kastes preci (tie sigareti tur pa pilnam, kādi 30 bloki vismaz), un tad: Дай деньги! Nu ok, es izliekos, ka velku kaut ko ārā, tad nometu labi ja 30 centus un aizpišos uz 3.trolejbusa pieturu. Vecene man pakaļ, bet nez no kurienes izlien menti un viņu sašņorē. I guess it's karma for a bitch like that.

  Current Mood: okay
  7:10 pm
  ubagu mafija atgriezusies!
  Nu tā, šo vajadzēja rakstīt pirms diviem gadiem, kad šito absurdo situāciju redzēju pats savām acīm, vot. Nebija tad man iekšā, laikam, vot gribēju tēlot kautkādu jobaļņiku padaļņiku (just made it up), kurš savu dzīvi velta pidaru un citu noziedznieku tvarstīšanai pa netīrām, piemīztām vārtrūmēm.
  Nu vot, tātad, stāvu pie Swedbankas, tas debīlais luksofors atkal taimeri uzliek, kamēr Pierīgas un Daugavpils vatņiki brauc uz pieminekļa pusi ar saviem drondaļetiem. Pēkšņi, kamēr viens īpaši ekscentrisks vatņiks ir 20 metru attālumā savā 1996.gada izlaiduma Audi, pār Brīvības ielu pārskrien milzīgs vecis dzeltenā vatenī. Seja it kā reāli iebāzta ugunī uz 60 sekundēm, dubultzods 10 cm uz leju karājas, bet šis tāpat skrien kā Useins Bolts no nēģerzemes.
  Pārskrien pāri, atstutē savu roku pret Swedbank logu un sāk elsot kā tikko nopisies suns. Laikam iela dažu metru platumā ir pārāk liels attālums priekš šī vīriņa. Nu tā, paelso un pietiek. Tad vecis izslejas kā stirnu buks, noklepojas tādu pretīgu krekšķi un pieiet pie netālu sēdošā ubaga (nabadziņš sēdēja pie Jāņa Rozes grāmatnīcas). \
  Te nu sākas interesantā daļa. Es uzreiz zemapziņā pateicu ''ej nah**'' luksoforam un taimerim un sāku lēni un ziņkārīgi virzīties uz vateņvīra pusi. Tai pašā brīdī ubags, kā izskatījās, pilnīgi labprātīgi, izbēra visas jobanās kapeikas savā netīrajā plaukstā, nedaudz kaut ko tur saskaitīja un tad atdeva vateņvecim. Tas, acīmredzami neapmierināts, iepiš ubagam pa vaigu no visa spēka un lēni sāk, bļe, soļot prom.
  Man, protams, pēkšņi parādījās ahujennā drosme, tāpēc es kā totāls debīliķis iebļāvos ''Eu, zagli, stāvi! Es visu nofilmēju, bļe!''. Es patiesībā, protams, neko nefilmēju, gribējās to pidaru vnk izprovocēt. BIG MISTAKE, CARL. Vecis apmetas apkārt un sāk man auļot pakaļ, protams, kā Useins Bolts no nēģerzemes. Man par laimi, beidzot beidza tikšķēt luksofora debīlais taimeris. Es metos pāri ielai un, protams, pišu iekšā tuvākajā piemīztajā un smirdīgajā vārtrūmē. Vatenis aizskrēja garām. Īblis.
About Sviesta Ciba