Par To


16. Novembris 2008

Spēle ar vīrieti. (Piedod, dārgais, es paspēlējos...) @ 23:42

Garastāvoklis:: energetic

Šo mazo, vilinošo spēli ar vīrieti iecienījusi ne viena vien sieviete. Tā nepārprotami balansē uz nekaunības un egoisma robežas, bet nepārkāpj to. Efekts – absolūti neparedzams. Vīriešiem viņas simpatizē, spēles ievaddaļā jau nu noteikti. Tālākos notikumus atliek vari prognozēt, cītīgi analizējot viņa rakstura iezīmes un temperamentu. Sāksim spēli?

Sievietes ,kuras izvēlējušās nedaudz paspēlēties, pārsvarā ir vienas. Un viņām tas ļoti patīk : brīvība, eju un nāku – kad gribu un, kur gribu, nekādu pārmetumu, greizsirdības un galu galā viss, ko atstāju savā dzīvoklī ir tieši tajā pašā vietā, kad tajā atgriežos. Tas noteikti nav viss, ko varētu uzskaitīt. Iespējams, viņas zemapziņā ilgojas pēc attiecībām ,bet pagaidām tām vēl noteikti nejūtas gatavas vai vienkārši vēlas mazliet paspēlēties un iekārdināt līdz baltkvēlei. Un viss. Viņām neko citu nevajag. Jums nebūs nekādu tiesību viņas saukt par palaistuvēm, vieglprātīgām vai izmantot daudz rupjākus apzīmējumus, kuros „apdziedāt” šo sieviešu rīcību visai nežēlīgos veidos. Viņas gluži vienkārši neinteresē sekss ar vīrieti, toties absolūti viss, kas notiek līdz seksam pieder pie spēles noteikumiem. Jāņem vērā, ka orālais sekss ir iekļauts aizliegto rīcību sarakstā.
Tātad, viņa ir labi ģērbta, izskatīga un nenoliedzami seksīga. Jau viņas starojums un dzirkstošās acis vien padara viņu par seksapīlu, enerģijas pārpilnu, neatkarīgu sievieti, kas vīrieša skatījumā tiek augsti vērtēta. Kā zinām, vecais labais triks – vīrieši mīlēs sievieti, kas mīl pati sevi. Šis sievietes tips noteikti ir pašpārliecināts un zina, ko vēlas.

Spēle var sākties. Viņa nemeklē vīriešus. Vīrieši parasti atrod viņu, tāpēc visbiežāk viņai atliek vienkārši izvēlēties, bet, ja neviens nav pa prātam, viņa noskata savu potenciālo upuri un liek lietā visas sievišķīgās manipulācijas, lai viņš nemanāmi uzķertos uz izliktā āķa, domādams, ka pats ir visa iniciators. Viņš viņu cenšas ieinteresēt, viņa tam profesionāli ļaujas un koķetē, cik vien tīk. Viņi satiekas, pusdieno, flirtē un pārrunā jaunākās tendences pasaulē. Viņa ir gana interesanta un liek manīt, ka viņš nebūt nav sliktāks. Būdams tipisks vīrietis, viņam šajā momentā ir vienalga, kas notiek ar visām tendencēm, karu Gruzijā un pat Parex banku. Tā vietā pie pusdienu galda, viņš domās atpogā viņas blūzīti un nemanāmi no pleca noslidina viņas apakšveļas lencīti, pieskaras viņai, skūpsta un visbeidzot kaislīgi paņem viņu uz tā paša galda. Tieciet man, arī vīrieša fantāzija spēj būt visai plaša un reizēm pat uzjautrinoša, bet tas mums nāk tikai par labu.
Agri vai vēlu( kaut gan šīs sievietes neko nevelk garumā) viņas ļauj, lai vīrietis viņai tuvojas. Viņa izstrādā tehniku, cik tālu atļauj viņam iet, lai netiktu pārkāpts spēles galvenais kodekss. Kaislīgi skūpsti, erotiskas kustības, pieskārieni, bet nekas vairāk. Līdzko viņa sajūt, kā uz viņas kustībām reaģē vīrieša gods un lepnums, viņa pēkšņi pārtrauc šo priekšspēli un paziņo, ka pienācis laiks doties mājās. Bez citiem paskaidrojumiem. Vīrietis, protams, ir šokā, neziņā un nepatīkami pārsteigts:
- ko es izdarīju nepareizi?
- Nekā nepareiza nebija, tu biji lielisks un man ļoti patika, bet es to neturpināšu tāpēc vien, ka vēl vēlāk tu tiešām vairs nespētu apstāties un man būtu grūti „aizbēgt”.
Un galu galā viņš ir neizpratnē:
– kā tu uzdrošinājies tā rīkoties? Neliete, maita, *****!
– Piedod, dārgais, es paspēlējos...
Tas ir tikai viens spēles pavērsiens, viņa var variēt, mainīt notikumus, bet šīs sievietes strikti ievēro – robežu un spēles noteikumus pārkāpt nedrīkst. Tās, kuras koķetē, pēc tam guļ un nomaina ar citu – tad ziniet, tas ir pavisam cits tips un nejauciet.
Vīrietis meklēs viņu, interesēsies, centīsies visu noskaidrot vai gluži vienkārši būs neizsakāmi nikns un beigu beigās nospļausies un to aizmirsīs. Viņai neko no viņa vairs nevajag. Tā ir spēle un tai vienmēr ir beigas.
 

Par To