10 Jūlijs 2008 @ 21:44
 
Man patīk doties prom no skarbām granīta pilsētām uz sarkanu ķieģeļu mazām un mīlīgām. Un braukt pa dzīvžogu iekļautiem celiņiem saulainās dienās, klausoties Bītlu Back in the USSR, gulēt bēniņos un naktī pabarot lapsu, kas iemaldījusies pagalmā.

Un citā vasaras dienā dungot "..you don't know how lucky you are".
 
 
07 Jūlijs 2008 @ 02:25
Ray Caesar  

 
 
22 Maijs 2008 @ 21:22
 
Un šovakar, kad acu plakstiņiem kāds piekāris akmentiņus, un Apvienoto Nāciju hartas sapņos vairs nerādās, - kādēļ tieši šovakar, tieši Caribou, tieši te?
 
 
17 Maijs 2008 @ 22:08
 
The history of Iron Age Britain was not somewhat like 'Braveheart meets Lord of the Rings'.
/Francis Pryor/
 
 
17 Maijs 2008 @ 18:21
 
Es ceru, ka šovakar Sandra kādā muzejā padejos ar Timofejevu, bet Vērdiņš liks plates.
 
 
05 Maijs 2008 @ 21:35
Blue eyed.  
Theatre lane 1. Izbijusi noliktava no trīsdesmitajiem. Pāri ielai - osta. Sonjai tas asociējas ar vieglas uzvedības jaunkundzēm, spilgti sarkanām lūpām un jūrniekiem, kas bijuši prom no krasta sešus mēnešus. Aizveru acis un nočukstu "theatre lane"... Riekstkoka krēsls ar  ķiršsarkanu samta pārvalku.
 
 
Mūzika: Caribou
 
 
04 Maijs 2008 @ 19:09
Šobrīd es nedzīvoju nekur.  
Pildīju reģistrācijas anketu http://www.anthrosource.net/ Samulsu pie address line 1. Nodzēšu Esslemont 108 un ierakstu Gaismas 2.
 
 
Mūzika: U2
 
 
24 Aprīlis 2008 @ 18:59
The squirrels make it seem less lonely.  
Somijā tieši pavasarī cilvēki izdarot pašnāvības, jo tas ir gadalaiks, kad jāmet nost mēteļi, un nav vairs, kur paslēpties. Ja tur viss šobrīd iet uz leju un galu, tad te tā līkne ir tieši tāda kā globālās sasilšanas grafiks - katrs to pastiepj pēc savām vajadzībām. Stiepju, samazinu, apgriežu otrādi, kājām gaisā un pareizinu ar četri. You can keep yourself inside but you know you cannot lie. Esmu atkal-iemīlējusies kundziņā ar vārdu Beck David Campbell. Steal My Body Home un tādā garā. Un es jau zinu, ko mēs darīsim Londonā. Mēs būsim bande à part, kas Nacionālajā Galerijā neatļauti filmē ar četrdesmit gadus vecu Cannon kameru, un kad apsargi aizrādīs, skriesim laukā pa garu, garu gaiteni, smejoties un vēderus turēdami.

 
 
Mūzika: Beck
 
 
22 Marts 2008 @ 15:15
 
Šis nebūs protektīva rakstura monologs par angļu studentiem, jo, ja tā labi padomā - es nedzīvoju buržuju catered kojās un neeju uz krutāko klubu ciemā - Liquid. Un lai cik paradoksāli tas arī neizklausītos, angļi, kurus šeit personīgi pazīstu ir uz vienas rokas pirkstiem saskatāmi. Christina studē franču literatūru un lingvistiku, ar viņu var nojūgties pie Nouvelle Vague, lēkājot aiz sajūsmas un dziedot "...would You dance with me...", Jamie katru otro vasaru brauc uz Keniju, lai strādātu kā brīvprātīgais un zem gultas tur savu basģitāru, bet Kat sapņo kļūt par dabas parka reinžeri, tādēļ katru trešdienu saņem jaunāko "Plants of British Isles" numuru un visu pirmo semestri turēja gumijas laivu skapjaugšā. Viņi neviens neapmeklē solāriju ar regularitāti 1x nedēļā, nav dzirdējuši par dj Tiesto un savus pēdējos grašus neiztērēs par stilīgiem sūdiem. Bet varbūt taisnība ir Sandras teiktajā, ka "viss atkarīgs no attieksmes", mazie!
 
 
15 Marts 2008 @ 13:28
Sestdienas rīts.  
Domāju, ka pirmais baltais taurenis, izrādās - kaija.
 
 
gaiss: lēns
 
 
20 Februāris 2008 @ 12:57
 
Nu, labi. Varbūt arī lunārā eklipse nebija novērojama vakarnakt. Un varbūt vispār to varēs redzēt tikai Amerikā. Bet vienmēr jau ir jauki trijos no rīta atrasties pludmalē, cenšoties aizdedzināt mitru praulu ugunskuru, priecāties par pirmajām dzirkstelītēm un dzert viskiju, siltā segā ietinušies.
 
 
18 Februāris 2008 @ 01:26
 
Ēst fromage frais un bučoties.
 
 
14 Februāris 2008 @ 15:01
 
Šodien saņēmu Valentīndienas pastu. No Survival International. Ha ha.
 
 
04 Februāris 2008 @ 22:06
The edge.  
Beidzot ir pienācis tas mirklis, kad ķermenis noguris no prāta. Aiz sienas puikas un meitenes spēlē to muļķīgo jautājumu-un-atbilžu spēli. Klausās muļķīgu mūziku. Man nav spēka. Virtuvē vārās kartupeļi. Lēkā pa karsto ūdeni tieši tāpat kā es pēdējās nedēļas. Izņemiet, lūdzu, mani no katla, pielejiet siltu pienu un nolieciet gulēt!
 
 
gaiss: slimīgs
Mūzika: aiz sienas
 
 
31 Janvāris 2008 @ 13:00
Kas jādara saulainās dienās:  
1. Jāceļas agrāk par pusdienu.
2. Jādodas uz Bāku.
3. Jākāpj klintīs ar liktenīgu apjausmu, ka atpakaļ tikt būs neiespējami.
4. Jādzer vīnu.
4. Jādzer šņabi.
5. Jāierauga delfīni.
6. Nē, secība tāda,ka delfīni ir pirms vīna. Ticamībai.
7. Jafotogrāfē ar Zenit.
8. Jārāda garāmbraucošiem kuģiem pliki dibeni, jo "Somijā tā ir pieņemts"
9. Jādziet "Don't cry for me Argentina". Argentīnas vietā ir cita valsts un cita pilsēta.
10.Jāatceras pierakstīt.
 
 
21 Janvāris 2008 @ 12:03
Pludmale  
Zelta retrīvers ir mietpilsoņu dzīves metafora. It īpaši brīžos, kad tas ir iepakots mašīnas aizmugurējā sēdeklī starp diviem puikām un zaļu pludmales bumbu. Man patīk svētdienās iet uz pludmali. Cilvēki tur ir tik erm... grupēti. Ir tie, ar zelta retrīveriem un zaļām bumbām. Ir tie, rociņās-sadevušies. Krosiņu skrējēji, pūķu laidēji, ģeologi... daži vienkārši aizbāž ausis ar mūziku un skaita naftas platformu gaismiņas.
 
 
15 Janvāris 2008 @ 20:42
Pēcpusdienas sapnis dienu pirms eksāmena, kas, protams, ir mazāk svarīgi kā uzjautrinoši.  

Tātad - mana virtuve. Runcis. Divas Kaķenes. Neskaitāmi daudz kaķēnu.

Fakti = Mans Kaķis, kas nebija Runcis, bet Kaķene, nomira pirms diviem gadiem, so - lieks bija Runcis, Kaķene #2, kā arī Neskaitāmie kaķēni.

Interpretācija = Runcis ieprecējies, jeb nodibinājis eksogāmas laulības ar manu mirušo Kaķi (tālab tur bija tā otra kaķe, kas savienībā ar Runci veido to, ko angliski runājoši antropologi sauc par ghost marriage). Secināms arī tas, ka šī "laulība" ir uksorilokāla savienība - kā nekā - Kaķene mājā dzīvoja pirmā, tādēļ noprotams, ka Runcis ir tas, kurš mainījis dzīvesvietu.

Reprīze ar odziņu = tā kā gan es, gan mans nelaiķa mājdzīvnieks ir/bija sieviešu dzimuma, varat uzskatīt, ka mūs vieno matrilineālās radniecības saites.

 

*novēliet man veiksmi atrast tam visam akadēmisku pieeju un izstiept ~ 3 lapu garumā.

 
 
08 Janvāris 2008 @ 11:53
 
Beigsim uztraukties par inteliģentiem niekiem, iesim uz parku skatīties zvaigznēs, dzerot vīnu, meklēt Orionu, rakstīt uz mašīnām teikumus par karu un mīlestību, get stoned un plānot vasaras piknikus ar garām keitām.
 
 
Mūzika: Kings of convenience
 
 
06 Janvāris 2008 @ 18:39
 
Man patīk mana Dubultā Dzīve. Var sačakarēt vienu, tad pamest, un turpināt otru.
 
 
gaiss: ABZ
Mūzika: Kosmosa stacijas MIR pēdējās minūtes.
 
 
03 Janvāris 2008 @ 05:24
YEAH!  
TAS ir mans jaunais hobijs.Venus Fly Trap. Man būs pašai sava augu armija. Un es viņus mīlu kā nedzimušus bērnus jau tagad, kaut arī sēkliņas no Lielā Dīķa otra krasta atvedīs tikai pēc nedēļas, or so. Ģeniāli.