take me to the place where the white boys dance

April 18th, 2010

06:18 pm - viņas bizbizmārīšu teorija.

pēc visiem tiem sūdiem,kuriem ir bijis jābrien cauri,lai būtu tur,kur es esmu,tas ir tāds slap in the face.tas ir viens liels shit,kas sagrauj pilnībā visu.un ne jau par to,ko es nevaru ietekmēt,bet to kā var tik stipri sist.
es jūtos pilnībā debīli un tukši.
_______
bet runājot par -2 nedēļu izpriecām,i found him iekš draugiemlv.viņš bišķiņ atgādina hītu ledžeru,bet viņš pārāk labi spēlē,lai es varētu ieinteresēt viņu ar savu spēli.viņa spēlē ir pilnīgs pohuj,lai kādā stāvoklī būtu.šķiet,ka es viņu gribu tikai tāpēc,ka viņš mani ieintriģēja spēlējot,kā meitenes to dara.i know that he lives somewhere near me and that drives me crazy.
_______
get ower your past,honey.
don't be sad because you don't know how to be happy.
don't do shit just because you're used to fuck everything up.
but if the scars haven't healed then why you do that?

07:01 pm

kamēr neviena nav,es piesavināšos lielo tējas krūzi.

un jā,tā meitene piektdienas naktī ap četriem,kas skrēja pa čaka ielas vidu un baidījās,ka viņu nobrauks biju es.es kaut kā izliku sevi un atstāju tur daļu emocijas.

drīz vien būs jābrauc pustumsā cept gaļa.savādāk rīt vairs nebūs ēdama.
kaut man būtu kāds,ko pasaukt aizpildīt tukšumu milzīgajās,tumšajās sienās.
Powered by Sviesta Ciba