bebriic's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 5 most recent journal entries recorded in bebriic's LiveJournal:

  Wednesday, January 13th, 2010
  11:22 pm
  [pārlauzts kociņš]*
  .fjūūuuuu.. viss ir NOKĀRTOTS!!. :)
  .esmu tik laimīga!!.
  .es šodien beidzu kārtot sesiju. VISS. piebeigts.
  .un es paņēmu akadēmisko.. dzirdējāt, Anete un Klāv??. ES PAŅĒMU AKADĒMISKO. mana laimīgā stunda ir situsi.. un tagad es pievērsīšos visam tam, ko patiešām gribu.. ir jātic saviem sapņiem un jātiecas pēc tiem, jo mēs ceram tikai uz to, ko patiešām varam dabūt.

  Current Mood: happy
  Tuesday, January 12th, 2010
  9:36 am
  [apātija]*
  .man vajaga miegu.. pēdējās 3 naktis katru nakti gulētas 4 stundas.. es vairs nevaru. nekad mūžā neesmu dzērusi kafiju, kolu un enerģijas dzērienu kopā. bet tagad es to darīju. toties vakar noliku kora literatūru pie Griņēviču, kurš apskatīja manu darbu, smagi nopūtās, paskatījās uz mani un teica: "Ej ar mieru..", un ierakstīja ieskaiti sekmju lapā. :D
  .vakar mācījos harmoniju un speci. partitūras.. neko nezinu no galvas.. lielā forma - Bēthovens - mani nobeigs. vakar aizmigu uz klavierēm, tās spēlējot. gulēju atkal 4 stundas. jau no 7iem mācos harmoniju un speci. un vienalga visu nezinu. kā es šodien un rīt to nokārtošu??
  .es pat kājas vairs pavilkt nevaru.. vakar, lai ejot mājās no Akadēmijas neaizmigtu, piezvanīju vienai paziņai. un pat runājot jau sāku slēgties laukā.. tā ir stadija.
  .pēc šī visa es diennakti gulēšu. vismaz. to nu es jūtu. vēl tikai jāiztur šodiena un rītdiena.. ja es nenomiršu, būs labi. lai gan šobrīd es atrodos ļoti dīvainā pasaulē - kaut kur starp īstenību un miegu..
  .vakar pēc diriģēšanas tur pat Akadēmijas foajē sabruku. man nebija spēka aiziet līdz krēslam un apsēsties. vienkārši nebija.
  .Anetīt, es vakar Tev zvanīju, jo man vajadzēja dzirdēt Tavu balsi.. man vajadzēja ar kādu parunāt, lai neaizmigtu, jo man vēl bija ļoti daudz jāizdara. un tomēr nācās cīnīties pašai.. kas tas par jocīgu numuru, no kā Tu rakstīji ziņu??.
  .viss.. jāiet uz TO iestādi, uz kārtējo ieskaiti.. Dievs, dod man pārdzīvot šodienu un rītdienu!!. un tad būs pilnīgs miers.. Jēzu, dodi man, lūdzams, spēku, jo es vairs nespēju.. tas ir grūtāk, nekā man likās.. daudz grūtāk..
  .un man visu laiku drausmīgi salst. ne no aukstuma, bet no noguruma..

  Current Mood: apathetic
  Tuesday, January 5th, 2010
  11:20 pm
  [pērle]*
  .vakar Maksims man teica: "Ja tavs vakars ir saistīts ar mūziku, tad tas jau ir labs." Viņam pavisam noteikti ir taisnība. man visi vakari ir labi. tie visi ir saistīti ar mūziku. :)
  11:14 pm
  [tukši pogcaurumi]*
  .nokārtoju mūzikas vēsturi. bet viss smagākais vēl tikai priekšā.. saņemties un darīt - tas ir vienīgais risinājums šai situācijā. citējot Gustavo: "Cits variants.. Citu variantu NAV!!"
  .bet ir labi atkal runāt ar cilvēkiem, ar kuriem neesi pusgadu runājis.
  .domāju daudz un dikti. man ir iepatikusies dzīve mājās. pat ne mājās.. vienatnē. man tīk dzīvot savā pasaulītē, nodarboties ar sevi. egoisms, tā laikam to mēdz dēvēt.. bet tad ir tāda laba sajūta.
  .gribas kaut kur aizbraukt.. uz kādu laiciņu. prasās pēc Vidusjūras, bet faktiski jau vienalga - galvenais tikt uz brīdi prom citā vidē. atpūsties no visiem tiem, ko redzu šeit katru dienu.. drīz laikam šai ziņā man sāksies veselīga dzīve. :)
  Monday, January 4th, 2010
  4:49 pm
  [mazie ziemas prieciņi]*
  .šodien nolēmu, ka tomēr jāapskata Visu Svēto pareizticīgo baznīca. 20 gadus jau šeit dzīvoju, tik bieži tai eju garām, bet nekad neesmu tur iekšā bijusi. silti, mājīgi, kā jau visās pareizticīgo baznīcās. vienīgi durvis uz dziļāko, lielo telpu ciet. žēl. tur izskatījās no ārpuses skaisti. apgleznotas grieztu velves. tāds Bizantijas stiliņš rēgojās. no ārpuses jau arī. gribēju mazliet ilgāk tur būt, bet nebija īstā sajūta. noliku 2 svecītes, bet ātri vien aizgāju. tā mazā priekštelpa nav tāda, lai mierā ar sevi, neviena netraucēts, palūgtos. pārāk tuvu ir cilvēks. bet tik un tā prieks, ka tur biju. :)
  .Anetīt, turies.. es ir ar Tevi. tagad droši vien Tu jau esi nodziedājusi, ceru, ka skaistāk nekā jebkad agrāk, lai gan Tu jau vienmēr esi lakstīgala. apburoša gan vizuāli, gan dvēseliski, gan muzikāli!!. :*
  .ļoti negaidītā kārtā satiku Ilmāru. viņš šodien ir Latvijā, Rīgā. tas bija tāds mazais, jaukais pārsteigums man. padzērām tēju. Mārdžīte aizskrēja ātri prom. žēl. es viņu arī sen neesmu satikusi. šodien Akadēmijā gan bišķīt pasēdējām, bet neko daudz. es būtu gribējusi vēl. bet laba jau daudz nevajaga. :)
  .viss risinās labāk, nekā cerēju. pagaidām. ceru, ka tā arī turpināsies un man izdosies visu paveikt vienkārši lieliski. ar Dievpalīgu. :)
About Sviesta Ciba