bcr's Journal

Monday, March 3, 2003

11:44AM - !!!

Vakardienas nelielā pastaiga izvērtās pa nopietnu alus maratonu. Man nav ko vairāk piebilst.

(4 comments | comment on this)

Saturday, March 1, 2003

3:30PM - Deep Fins

Esmu nesen pamodies no vakardienas aktivitātēm. Lielās bučas goes to agressor un ActionMan. Kā jau tas dzīvē gadās, neizbēgami nākas izbaudīt kautko jaunu. Šoreiz tas bija elektroniskās muzikas pasākums, kas risinājas Latvijas kino gaismas pilī, Šmerlī. Jāsaka, ka iesilām jau pa ceļam (es domāju mūziku) un baudījām auto audio akustiskos brīnumus.
Es gan nezinu vai cilvēku bija daudz vai nē priekš tāda pasākuma, bet viss sākās ap 23:00. IMHO ar alkoholu bija galīgi nekā, tādēl optimālaikā lock & load koncepcija bija Red Bull. kad atvērās tā saucamā Live halle, tad baudījām dziļo somu elektroniskās mūzikas Lapzemes novitātes. Pēc speciālistu viedokļa uz beigām lābāk būtu bijis, ja mēs uzliktu mūsu pašu Daft Punk 97' Live CD, bet nu tāda jau tā dzīve. Tas izskaidrojams ar to, ka somiem ap 03:30 sākas sava deep viļņa un Cēsu aliņa mix.
Viss kopumā bija ok, manī palika pozitīvas emocijas, kautiņu un grautiņu nebija. Bija gan dažas krievu urlas, bet gan jau viņi pēc tam vēlāk tā pat arī bez mums norāvās. Domājams, ka ja radīsies atkal tāda iespēja, tad es to izmantošu un būšu viesis kādā šādā pasaākumā.
Peace!

Current mood: full with fresh emotions
(1 comment | comment on this)

Thursday, February 27, 2003

9:53AM

Vakar Fabrikā notikās tāds sviests. Manas domas ir sekojošas: administrācija nebija sagatavojusies, tb izdomājusi ko un kā būs jādara. laužšanās vispār pizdec, kāds stulbenis atsūtīja sms, ka rokām jābūt kopā, pilnīgs bullshit un admin. uzreiz jau arī notic. Izskatījās tas pasākums reāls sviests. Būtu ienesuši Arm Wrestlinga galdiņu un viss ok. Tālāk - mucas cilāšana, vispār garām. Kautkādas stulbas idejas uz vietas radās, piem. Robijam un man liekas, ka arī izrādījās stulbi. Reāli vakar varēja izdomāt daudz objektīvākas sac. un interesantākas. Pilnīgs fiasko. Protams Chmox - malacis. Vot tā.

Current mood: ļoti sarūgtināts
(2 comments | comment on this)

Monday, February 24, 2003

10:55PM - Būt vai nebūt....

Mani visu laiku nomoca kāda doma, neļauj gulēt un visu laiku nodarbina manu prātu. Šī doma ir Microsoft Xbox. Plāns ir sekojoš - pārdodu PS2 un pērku Xbox, lūk tā. 99%, ka tā notiks, tikai kad vēl nezinu, domājams, ka jau līdz vasarai. Vispirms PC Upgr., tad Xbox. Ja jautāsiet, kāpēc tā, tad atbildēšu, ka esmu to labi apsvēris un sapratis, ka zaudēšu tikai Final Fantasy XII. Jā, tas ir skumjij, bet tas arī viss.

(5 comments | comment on this)

Saturday, February 22, 2003

6:25PM - Hidrolizācija

Tikko abi ar Fxp atgriezāmies no ūdens ceļojuma vienā ļoti labā vietā. Patiesībā tas viss bija pateicotes Semioles gādībai. Nu atmiekšķējāmies mēs uz goda. N-tās pirtis un visu laiku ūdens un ūdens, labais.
Bet vakars vēl nav beidzies.......

Current mood: tired
(2 comments | comment on this)

Wednesday, February 19, 2003

10:36PM - Mūžīgās vērtības

Vēlos pateikties Semai par vizītkartēm ar kurām viņa mūs ir apgādājusi. Taču vēlos teikt, ka klausos tik labu mūziku, kādu sen neesmu klausījies. R. Pauls & Liepājas simfoniskais orķestris - Melodies & Memories. Brīnišķīgas R. Paula un netikai melodiju muzikālas apdares. Zinu, ka mani daudzi nesapratīs, bet šitais rulzzz nemērīgi.

Current mood: calm
Current music: Current
(2 comments | comment on this)

6:28PM - Dzelžu vecis

Kārtējo reizi esmu palīdzējis kādam iegādāties kādu dzelzi priekš mīļotā PC un man par to prieks. Šoreiz sameklēju HDD priekš Fxp un Semaz. Maxtor 60 GB 7200rpm. 65 Ls.
Lai labi griežas!!!

Current mood: busy
Current music: Sting - Brand new day
(3 comments | comment on this)

Tuesday, February 18, 2003

11:29PM - Bez komentāriem

Tikko Vudijs Alens filmā ko skatos teica: "Personīgi es dzeru tikai krāna ūdeni, jo tas neļauj zobiem sapūt." Super filma!!!!!!

Current mood: curious
Current music: LNT
(comment on this)

Monday, February 17, 2003

8:43PM - Kārtējais bcr prieciņš

Nu ko lai saka, man ir atkal izdevies sevi iepriecināt. Iegādājos mantu ko sen jau gribēju, bet tikai tad. kad to gribēju tad tā maksāja ļoti dārgi. Tagad man radās izdevība un iepirku SAMSUNG MCD-SM60. Domāju, ka saprotat, kas tas ir. Daaaaamn, ku laba ir tāda lieta. Agressor jau to zin.

Current mood: Fucking happy
Current music: Frank Sinatra - Mack the Knife
(4 comments | comment on this)

1:26AM

Bļa kā es šodien tiku novests līdz berserkam, jo kad uzzināju, ka Drogās ir tipa atlaides beidzot nolēmu nopirkt sev jaunus skuvekļa asmenīšus, kas maksā reālu summu. Bļa, izrādās, ka redz atlaide tiem ir 24 santīmi. Vienkārši zajibis!!! Visādiem crapiem ir 30% un vairāk atlaides, bet tam ko tiešām cilvēki pērk tam, protams, nekā.
Respect Adidas, jo ja tur ir 50% atlaides, tad vienmēr arī tā ir un visām precēm.

Current mood: fucking disappointed
Current music: V. Lapčenoks - Vecpiebalgas ūdenrozes
(4 comments | comment on this)

Saturday, February 15, 2003

11:41PM - Jaunība, jaunība, sārtais vīna trauks

Biju vakar ar dažiem saviem skolēniem uz bastejkalnu slidināties pa slidkalniņu, kurš jāsaka bija reāli liels. Bljins, kā es iztrakojos. Tāda nostaļģija. btw. iet uz turieni nebija mana ideja, bet kad aizgāju, tad tik sākās. Damn, ku labs. Labi, ka mājas tik tuvu, biju viscauri slapš. Tādas emocijas!!!!!

Current mood: happy
(1 comment | comment on this)

Thursday, February 13, 2003

1:09PM - Bučas

Lielais raksts ir pabeigts, vismaz 90% no tā kāds tas izskatīsies tur kur tas būs. Vēl jau daži mazi pieslīpējumi. Lielās bučas goes to agressor, viņš pats zina par ko. Kodiens būs!!!!

Current mood: happy
Current music: Radio SWH
(1 comment | comment on this)

Wednesday, February 12, 2003

2:01AM - Fucking busy

Esmu tiešām fucking busy, jo visu uzmanību veltu kādam svarīgam rakstam. Nebija pat laika atdot Fxp NGC un vispār nav nekam laika, tikai visādi darbi un tagad jau arī vēl LU.

(1 comment | comment on this)

Sunday, February 9, 2003

5:40PM - Multiparks

Beidzot ir beigusies 2 dienu raidījuma filmēšana manās mājās. Jāsaka, ka sanācis būs ļoti labi, vissevišķi sižets par konsolēm, kas sanāca apm. uz 10. min un līdz ar to tiks likts divos raidījumos.
Liels paldies par atbalstu (kā vienmēr) Fxp & semiole.
Un. protams, revolution.lv tika celts saulītē.

Current mood: satisfied
Current music: radio SKONTO
(6 comments | comment on this)

3:28AM - Last news...

Pēdējās ziņas ir tādas, ka noskatījos filmu The Tuxedo un konstatēju, ka nemaz tik labi, kā gaidīju nebija.
Otrā sūdīgā ziņa ir, ka C&C: Generals nav nav arī tik rocks, kā bija gaidīts no šī geima.
Labā ziņa ir tāda, ka ieteiktu jums noskatīties šo te un ta sapratīsiet, kas tad ir tā labā ziņa.

btw: Welcome back, Journal!

Current mood: busy
(4 comments | comment on this)

Wednesday, February 5, 2003

8:31PM - Journal

Tikko palaidu šito softu - Semagic, tipa ko var nokačāt zem Download. Jānomaina tikai server un viss. Nav jāiet browzerī un jālogojās. te ir auto login. Iesaku pamēģināt.

thnx Fxp

Current mood: fresh
Current music: LNT
(comment on this)

1:55PM - Sweeeeeet

Man bija tā laime nobaudīt pie Fxp viņa dārgās Semas burvīgo saldo ēdienu. Cik sapratu, tas ir nācis no ib. Bija patiesi super.

(6 comments | comment on this)

1:54PM - MP

Metroid Prime iziets....

(2 comments | comment on this)

Tuesday, February 4, 2003

5:11PM - Geez, I'm shocked

Vakar uzzinaaju, ka viena no klasēm, kurā es pasniedzu informātiku esot gājusi pie direktores un prasījusi vai es nevarot būt vīņu audzinātājs. Mjaa...kļūstu populārs. :)

(4 comments | comment on this)

3:21PM - Hoķis

Visus silti aicinu rīt 05.02 23:30 pa TV3 skatīties Latvijas hokeja čempionāta virslīgas spēli. Tā gan nebūs tiešraide, bet tomēr...
95% abās komandās spēlē čaļi no 19-23 gadiem. uz spēli būs arī atbraucis Linstrēms.

btw
Man tur spēlēs 3 klasesbiedri un vēl kāda čupiņa labu draugu.

(2 comments | comment on this)

Navigate: (Previous 20 entries | Next 20 entries)