Tālab bij zvēriem Daugaviņas rakti?
Thursday, April 7th, 2011

Date:2011-04-07 08:57
Subject:piegrieztnes. sarežģīti par vienkāršo, lai kaujaslaukā vieglāk.
Security:Public

Kopš tā gadījuma visiem zināmajā dārzā, ar āboļiem, ādamiem un čūskām un neatkarīgi no mediju attīstības posma (ieraksti alās/papirusos/ lentās/diskos/mākoņos) lasītāju pasaulē nekas nav mainījies. Arī 21. gs lasītājas nodarbina centrālais jautājums "ko par to domā vīrieši".

Vecāki cilvēki atminēsies, ka mūsu revolucionārajā un saulainajā bērnībā bija raidījums "Skabarga."
Tur, uz sarkana vorsolīna, blakus galda lampai uz grīdas sēdēja Elita Marga un Rita Voronkova, zemā pusbalsī pēc skatītāju vēstuļu izlasīšanas teica, "mīļās meitenes" un raudzījās kamerā tādām kā asarām, tādām kā līdzjūtīgu spīdumu acīs.


Šī žurnāla redakcija līdz pat šaibaltai dienai, plkst.8.45 tā arī nav izpreperējusi nevienu smadzeni, lai ar peer reviewed autoritāti sacītos, ka redakcija gan zina, ko viņi domā. Veicot lauka darbus, dabas vērojumus, kopsakarību un analīzes darbu, skaitliski niecīgā redakcija var vienīgi apstiprināt, ka aktīva domāšana vai pat baidīšanās "ko par to domā vīrieši" ir jāiznīdē vēl naskāk, kā vārpatas rožu dobē, pelējuma sēnes aveņu ievārījumā vai vīna traips uz baltās kleites. Proti, vienkārši nevajag domāt. Jo visticamāk, par to "ko viņi par to domā", viņi vienkārši nedomā .

Ja šis piemērs nekādi neilustrējas [meiteņu] maigajos un smalkajos prātos, tad nākamreiz braucot pa grants ceļu ar ātrumu vismaz 65km/h, vajag mēģināt vērot ceļmalas akmeņus.
Lūk, tā pelēkā, ātri zibošā svītra, kas nav atsevišķas šķembas, bet veido CEĻA SEGUMU ilustrē to, ko saprotu ar "NEDOMĀŠANA TĀDĀS KATEGROIJĀS."
Proti,šķembas tur ir, iespējams, ka vienu šķembu sauc Ilga, cita ir Gaida, cita ir Skaidrīte, divas ir Mudrītes nu un tādā garā- taču nekādas detalizācijas. Ceļš ir. Braucam. Viss.
Un ja stūrējot domāsi, vai katrai šķembai nesāp un ko tā jūt zem taviem riteņiem un ko tā padomāja par tavu riepu protektoru, tad vai nu laiks stāties ģeologos vai pienāks laiks- Tvaika ielā.

Ir jāsaprot un no sirds jāiemīl fakts, ka zobrati viņā planētā ir lielāki, bet tie griežas lēnāk;
arī kaulu skaits ir par vienu vairāk, taču tas ne vienmēr nodrošina gaidīto "stabilitāti" tādā pat izpratnē.

Tas, kas atšķir veiksmīgos gadījumus no pārējiem, ir cieša pārliecība un abpusēja griba [insert here your option] dzert tēju/kniebties Botāniskajā dārzā/diskutēt par diskursu. Un punkts.
Taču centieni domāt par to, "ko viņi par to domā", tā ir, citējot kādu jahtas kapteini, podā norauta jaunība.

Taupiet ūdeni, mīļās meitenes.


Tā redakcijas daļa, kura ir pragmatiska un rūdīta reklāmā, tomēr nevar atturēties no primitīvā (ēterā raidījums "Tādi esam", prod. grupa Hansamedia)
AIDA moduļa piesaukšanas. Tas var noderēt arī jums, attiecību stratēģēm, kopējām un vārpu griezējām, jo katram žurnālam ir jādod kāds padomiņš. Tad nu, iekāpjam kastamera brūnajās kurpēs ar oranžajām auklām un AIDĀ!

# - Attention (Awareness): attract the attention of the customer.
# I - Interest: raise customer interest by focusing on and demonstrating advantages and benefits (instead of focusing on features, as in traditional advertising).
# D - Desire: convince customers that they want and desire the product or service and that it will satisfy their needs.
# A - Action: lead customers towards taking action and/or purchasing

Kā noprotam, komunikācijas uzsācējs veic tikai pirmos divos gājienus, turklāt, pēc veiksmīgi realizēta pirmā. Pārējo paveic ieintrģētais kastamers, ja pirmie divi ir servēti pareizi.

Lūk. Es taču teicu, ka mīlā un mārketingā viss ir vienkārši. Vai nu ir, vai nu nav. Vēl par šo ir īsti vietā atgādināt lielisko http://www.youtube.com/watch?v=LS37SNYjg8w

17 comments | post a comment


browse days
my journal