missalise

beztēmā

Oct. 5th, 2015 | 09:05 pm
posted by: missalise

Šodien atnāca pasūtījums no Amazon - Gabor sandeles. Šitādas te - http://www.amazon.co.uk/Gabor-Women-Wedge-Heels-Sandals/dp/B00O5AO37C/ref=sr_1_1?s=shoes&ie=UTF8&qid=1444068277&sr=1-1&keywords=gabor+igna , ir ērtas un foršas. Turklāt cena arī bija dikti laba - 40 EUR ar piegādi. Laikam ir jēga ievērot senču ieteikumus - par ratiem ziemā un ragavām vasarā. Un apakšas arī neslīdīgas. :)
Tags: ,

Link | iepļeckā! | Add to Memories


tvarj

Lūcija tikko

Oct. 5th, 2015 | 06:39 pm
posted by: tvarj

oficiante atnes dzērienus, noliek tos mums priekšā un dodas prom. Lūcija pakaļ aizejošajai meitenei - a, ēdiens?

Link | iepļeckā! {2} | Add to Memories


tvarj

Dzintariņš my ass

Oct. 5th, 2015 | 04:05 pm
posted by: tvarj

šodien jābūt 2. kārtas rezultātiem, aizgāju pusdienas laikā pirms vingrošanas izpētīt vai jau ir izlikti. neko neieraudzīju, drošības pēc pārjautāju sargtantei (jeb drīzāk sargdāmai). viņa: bet atlase taču bija tikai sestdien, kā jūs iedomājaties, ka rezultāti būs jau šodien?!
jā, laikam jau tā kandidātu apstiprināšana pie prezidenta, saeimā, min-kabinetā un knab`ā neiet tik ātri, lol.

Link | iepļeckā! {6} | Add to Memories


lord

par rutīnu

Oct. 5th, 2015 | 02:35 pm
posted by: lord

jau trešo nakti eju camino... katrreiz ar piedzīvojumiem, vai tieku apcietināts pa ceļam, vai apokalipse jānovērš, dažādi raksturīgi un neraksturīgi Ceļam notikumi... nelaiž vaļā... šodien jau čekoju interenetus par kājāmgājēju maršrutu caur Toskānu uz Romu... no good...
Tags:

Link | iepļeckā! {1} | Add to Memories


beztēmā

Oct. 5th, 2015 | 11:51 am
posted by: adinkra

Reizi pāris mēnešos neganti sagribas nokrāsot matus. Gandrīz nav svarīgi kādā krāsā. Zili vai zaļi man patiktu, bet visas tādas nekrāsas laikam šobrīd tik ļoti modē, ka vēl 10 gadus jānogaida. Kas tad vēl atliek, rižais. Tā kā gribās, tā kā bail (ka pēc tam būs žēl pusblondās pačkas), tā kā uz veikalu?

Link | iepļeckā! {3} | Add to Memories


tvarj

beztēmā

Oct. 5th, 2015 | 12:38 am
posted by: tvarj

varbūt jau esmu likusi cinema.mosfilm.ru
šovakar skatos vienu idiotiski padomisku 1955 gada filmu par universālveikala darbiniekiem. lieliski!

Link | iepļeckā! {1} | Add to Memories


kakjux

beztēmā

Oct. 4th, 2015 | 08:50 pm
posted by: kakjux

nupat atnācu mājās, bik ievilkās tas brančs līdz pat vakariņām. dzīvesbiedrs prasīja, kad es izvākšoties, jo nemaz neesot mājās pēdējā laikā. jūtos mazliet vainīga, ka nenodarbojos ar savu volunteering. pēdējā laikā vispār aizdomājos, ka varbūt tas D vitamīns palīdz. šodien nostaigāju 12 (divpadsmit) kilometrus, kas ir ļoti labs rezultāts priekš svētdienas pastaigas. vēl varu pateikt, ka skapju izkraušana lika atrast sen pirktas, bet aizmirstas drēbes un sapriecēja, ka ir kas "jauns", ko uzvilkt.
Tags: , , , , ,

Link | iepļeckā! | Add to Memories


lyrfeel

Jūsu šūpuļdziesmu pekulācis

Oct. 4th, 2015 | 08:56 pm
posted by: lyrfeel

...Asniņš padalās ar īstu šūpuļdziesmu https://soundcloud.com/sandisunasnate/miedzina-dziesma

Link | iepļeckā! {1} | Add to Memories


texti

Jaunais Latvijas Televīzijas seriāls "Māja pie ezera"

Oct. 4th, 2015 | 04:19 pm
posted by: texti

Jaunais Latvijas Televīzijas seriāls “Māja pie ezera” uzņemts pēc poļu romāna “Mīla pie ezera” motīviem. Šī noteikti nav kļūda tulkojumā, bet gan apzināta piemērošanās Latvijas skatītājam. Mēs esam daudz pragmatiskāki nekā mūsu dienvidu (gandrīz) kaimiņi. Lai mīla paliek poļu paniem un citiem vientiešiem, mums – ka tik jumts virs galvas, un lai istabā neskan lamuvārdi un nevazājas geji un bēgļi!

Daudzsēriju filma “Māja pie ezera” likumsakarīgi sākas pie jūras, kur norisinās reklāmas aģentūras “Hopart” viesības. To laikā galvenās varones Madaras jaunais kolēģis mēģina viņu koļīt. Uzreiz ir skaidrs, ka šis pieglaimīgais tips būs tas, kurš sievietei sagādās sūdus. Tā arī notiek: jaunais, perspektīvais mārketinga speciālists pierunā šefu, ka Madara jāatlaiž, jo viņa ir veca. Tusofkas laikā gan Madara par briestošo sazvērestību neceļ ne ausu, jo viņai tajā laikā jāpulē romāns ar kurlmēmo kolēģi. Viņa ir iemācījusies arī saprast tos viņa žestus. Madara vispār ir tāda toleranta “nevienu nedrīkst ignorēt un atstumt” vecene – viņa arī bīda sociālo kampaņu par autistu iekļaušanu darba tirgū. Vai nevajadzētu piezvanīt Jūlijai Stepaņenko un palūgt, lai šo ķēzījumu ieslauka musorā? Izrādās, satraukumam nav pamata. Pašpārliecinātā reklāmiste savu projektu prezentē tieši Latvijas dzelzceļā, un lēmumu par projektu pieņem kaut kāds džeks no deviņdesmitajiem, nevis Uģis Magonis, tāpēc skaidrs, ka tas viss ir feiks. Stepaņenko var ar savu slotiņu tirināties tālāk.

Madara plūc aizliegto augli ar savu kurlmēmo kolēģi Ādamu, kaut kas aizdomīgs ir arī ar Artūru Skrastiņu, karoče – visi viņu koļī. Bet arī viņas vīrs Andris Keišs nevaid miris – viņš arī ietur t.s. Parādnieka estētiku un laiž pa kreisi. Tas pat nav jārāda. Mēs – sievietes – tādas lietas vienkārši jūtam pa gabalu kā tādu ceturtās dienas peregaru.

Galvenā varone ir drusciņ tāda spontāna duračka, jo mirklī, kad jaunākā kolēģe viņu informē, ka vajag uzlabot neizteiksmīgo lūpu formu, Madara momentā, lūpām plīvojot vējā, aiztriec uz “Veselības centru 4”, kur veic steidzamo procedūru. Kaut kas noiet greizi, kā rezultātā sievietei aizpampst acis. Vēlāk viņa skatītāju informē, ka pret šādu kaiti labi palīdz rozes. Meitenes, atcerieties - ja džeks Jums dāvina rozes, iespējams, viņš vienkārši negrib skatīties Jūsu aizpampušajās acīs, nevis dod mājienu par savām simpātijām.

Kurlmēmais Ādams jau jūt, ka drīz Stepaņenko nāks ar savu ķēzījumu slotu, tāpēc nolemj doties bēgļu gaitās un nopērk vienvirziena biļeti uz Austrāliju, kaut arī mīl Madaru. Bet tāpēc šo seriālu sauc “Māja pie ezera”, nevis “Mīla pie ezera”. Pohuj mīlestību – ka tik māja! Un to Melburnā ir pa pillam. Ar Madaru viņiem ir īpatnējas attiecības. Vienreiz viņi kopīgi dauzīja bungas un tad nodevās mīlas priekiem. Otrreiz Ādams gan jau cerēja uz to pašu, bet šoreiz viņš sāka dauzīt nevis pa bungām, bet gan ar kulaku pa galdu. Viņš laikam nezināja, ka vairāki sitieni ar kulaku pa galdu simbolizē tukšu pauri, nevis mīlestību. Tā, protams, biju viņu pēdējā tikšanās reize.

Arī Madaras un Andra Keiša pieaugusī meita sper brašus soļus mīlas dzīvē. Viņa aiziet uz dziedāšanas konkursiņu, kur par žūriju uzmetušies daži septiņpadsmit gadu veci čalīši. Tā kā viens no viņiem kurī, izskatās uz visiem astoņpadsmit. Kamēr meitene dzied, gaismotājs gandrīz apgāžas, jo viņas dēļ šim puisim sākuši ļimt ceļi. No tā viņš nav atguvies vēl aizvien. Mīlas apburtais zēns saprot, ka nevajag vilkt garumā, tāpēc nākamajā tikšanās reizē ne tikai velta viņa privāto gaismu šovu, kas mazliet atsit lāzerīšu spīdināšanu logā 2002.gadā, bet arī apber viņu ar spīdīgiem šokolādes papīrīšiem. Es ceru, ka tie bija speciāli gatavoti papīrīši, nevis vienkārši musors no “Laimas” kompešu degustācijas.

Kad galveno varoni Madaru atlaiž no darba, arī viņa nolemj atlaist. Viņa jaunumus atzīmē, pogājot burbonu “4 roses” (“4 rozes”). Kā bērēs! Starp citu, šis pats dzēriens vienmēr gozējas arī Āboliņu ģimenes viesnīcas bārā kulta seriālā “UgunsGrēks”. Šai ģimenei bieži sanāk kādu nomušīt, tāpēc labi, ja pa rokai ir tieši 4 rozes, ko ieņemt uz bērēm.

Spriežot pēc galda klājuma, Madara 4 rozītes dzērusi viena pati. Spriežot pēc tilpuma un tā, kas palicis pāri, viņa vakarā piebeiguse aptuveni puslitru. Nav gluži Nobela prēmijas līmenis, bet diezgan cienījami. Bet tiešām lielu cieņu un godu patriektā reklāmiste pelna par to, ka pēc šī puslitra tādā paagrā rītā vēsā mierā sēžas pie auto stūres, kur sāk trakot. Un Madaras meita, kas sēž aizmugurē, protams, nav piesprādzējusies, jo viņa nepiekrīt tai “Tava galva lidos” reklāmas kampaņai. Kā Valsts policijas šefam nav kauna svinēt dzimšanas dienu, kad notiek tādas lietas?!
Arī nākamajā vakarā Madara ierauj. Šoreiz baltvīniņu. Arī trešajā vakarā viņa ir spiesta pacilāt glāzīti, jo ļaunie kolēģi nozaguši viņai projektu un prezentējuši to Latvijas dzelzceļam. Klusais koļītājs Artūrs Skrastiņš nolemj, ka piekrāptajai sievietei vajag atlaist un uzrīko viņai pārsteiguma balli boulinga klubā, kurā tīņu bars apjukušo sievieti sagaida, dziedot: “Olē, olē, olē, mēs mīlam Madaru.” Tā kā tā ir pārsteiguma ballīte, par pārsteigumu Madarai un arī sev pašam boulingu nolēmis paspēlēt arī viņas bijušais priekšnieks Artis Robežnieks (sliktais tēls, kura tumšo dvēseli simbolizē krēsla, kurā mūžam ietīts viņa kabinets). Viņš ir atvāzis krūtis kā rubenis riesta laikā, bet ar spēli, protams, sevišķi nevedas. To redzot, Madara, protams, pieiet klāt un nonšalanti notriec visus ķegļus ar vienu sitienu. Tas ir viens no veidiem, kā otram pateikt, ka viņš ir idiots. Tā kā es boulingu spēlēju ļoti slikti, tad es pati tomēr biežāk izvēlos vārdus – tā vieglāk saprast.

Pēc uzvaras metienā Madara arī kārtīgi piemetas un neizjūt nekādus sirdsapziņas pārmetumus par to, ka nav ieradusies mājās uz vakariņām, kuru laikā viņas meita bija plānojusi savu ģimeni iepazīstināt ar jauno štuceri. Pat babņiks Andris Keišs, kurš vispār neko negrib, bija ieradies! Andrim jaunais meitas akušieris tā ne pārāk. Uzzinot, ka puisi sauc Toms, viņš jauniegūto informāciju komentē: “Izklausās labi!” Tā saka tikai tad, ja konkrētais cilvēks besī. Zēna vecāki visticamāk ir pļēguri, jo, izrādās, meitene nezina, kas ir viņa mamma un tētis. Un seriālos tā ir – anonīmi ir tikai alkoholiķi.

Arī ceturtajā dienā vīra māte Madarai piedāvā ieraut vienu maziņo, bet paģirainā atsakās. Nedzeršana nes nelaimi – viņai neveicas darba intervijā, salūzt mašīna, izlādējas mobilka un nolūzt kurpes papēdis. Nekad vairs! Visas likstas, kas notikušas šajā dienā un iepriekš (atlaišana un vīra sānsoļi) liecina par to, ka tālāk galvenā varone ko mēģinās mainīt savā dzīvē, jo viss negaidīti ir dziļā dirsā. Var ēst, lūgties, mīlēt, bet anotācijas liecina, ka viņa nākamajā sērijā dosies aprunāties ar savu mammu, kas dzīvo laukos un 100 gadu nav redzēta, jo kaut kā bijis pohuj. Tā kā tomēr oriģināli šo daiļdarbu sauc “Mīla pie ezera”, visticamāk mamma dzīvos pie ezera un tur uzpeldēs kaut kāda mīla. Cerams, ka seriāla veidotāji tomēr pratīsies un, lai brīdinātu skatītāju par iespējamu netiklības tuvošanos, šo sēriju laikā seriāla nosaukumu nomainīs uz “Prieka māja pie ezera”. Protams, var gadīties, ka scenārijs sekos latviskajam seriāla nosaukumam un tas tiešām būs par māju, nevis mīlestību. Tādā gadījumā trešā varētu izrādīties arī pēdējā seriāla sērija. Madara aizbrauktu pie mučas un iesauktos: “Pavei, re ku māja. Ezers arī!” – un seriāls beigtos.

Kopumā “Māja pie ezera” ir kā ekranizēts sieviešu žurnāls no lētā gala. Tur ir viss – sapista laulība, intrigas darbā, nolūzuši papēži, neesošas attiecības ar vecākiem, meita, kas jau izaugusi liela un tūliņ pametīs vecāku ligzdiņu, dzeršana, grumbas un nošļukušas lūpas, kā arī sarunāšanās ar spoguli pirms mājas atstāšanas. Bet galvenais – pārliecība, ka tā nekādā gadījumā nav pašas sievietes vaina.

Ļoti labi, ka “Māja pie ezera” nav iebāzta “UgunsGrēka” laikā. Pieredze rāda, ka šāda laika izvēle pielīdzināma pašnāvībai. Protams, svarīgākais jautājums par jauno seriālu – vai tas ir labāks par “Ugunsgrēku”? Pēc pirmajām 2 sērijām spriežot, vidējais aktieru darbs šeit ir augstvērtīgāks. Arī netrīc kamera. Acīs arī nekrīt kaut kādas loģikas kļūdas, kuras gan var pārmest kulta “UgunsGrēkam”. Bet tas necaurejamais klišeju biezoknis! Visi notikumi šajās 2 sērijās ir bijuši absolūti paredzami, kaut arī to poļu romānu lasījusi neesmu. Un tam cilvēkam, kurš taisa beigu titrus, novēlētu tos kādreiz arī apskatīties. Tas palīdzētu saprast, ka ir vēlams, lai burtu krāsa atšķirtos no fona krāsas.

Vai es seriālu vēl skatīšos? Jā, bet tikai komplektā ar žurnālu "Ieva".

Link | iepļeckā! {4} | Add to Memories


kakjux

beztēmā

Oct. 4th, 2015 | 12:55 pm
dungoju līdzi: Coldplay
posted by: kakjux

Es jau teiktu, ka šodien arī nekad vairs nedzeršu, bet tie būtu klaji meli. Tā vietā aiziešu brančā. Vajadzēja tikai kafiju pa ceļam paņemt.
Tags: ,

Link | iepļeckā! | Add to Memories


likcepure

Stāsti

Oct. 4th, 2015 | 12:49 pm
posted by: likcepure

Arī es nesen atradu savu, šķiet, vienīgo īsto un līdz galam pierakstīto dienasgrāmatu. 11 gadus vecā es tur raksta par to, cik apnicīga ir vienmuļā dzīves rutīna, kurā skolai seko treniņš, tad kāda televīzijas pārraide, mājasdarbi un tā atkal viss no gala. Tāpēc man gribētos tādas dienas, kurās "var pārsprāgt no prieka". Vakar, sēžot Č. pagalmā un runājot par katlu, kurš pārsteidz tevi zem segas, aiz durvīm un feisbukā, sapratu, ka vismaz kādu mērķi savā dzīvē esmu īstenojusi. Tomēr mazliet žēl, ka, šķiet, tie inčīgākie stāsteļi tā arī paliek skaipa čatiņos un Čomska pagalmos, nevis nokļūst word vai cita formāta failiņos, lai... Lai ko? Sasniegtu lielāku auditoriju?

Vakar turpat Č. uzzināju par kādu atgadījumu ar Aspaziju. Manuprāt, ļoti mīļš, tāpēc pastāstīšu. Pie mazās Aspazijas reiz pa nakti palicis kāds kungs. Nu, ne jau viņas gultā, bet mājā - kā Aspazijas vecāku viesis. Kungam bijusi gara, gara un ļoti bieza bārda. Toties Aspazijai nebija bijuši normāli čomi, jo vecāki ar puņķainajiem kalpu bērniem draudzēties nav ļāvuši, tāpēc nācies iztikt ar ezi un spāri. Puņķainas spāres taču jūs neesat redzējuši, vai ne? Nu re, tātad viss čill. Tā nu Aspazijas čomaks ezis bija ieritinājies šī kunga bārdā un omulīgi čučējis. No rīta gan atklājies, ka ezis ir tik cieši satuvinājies ar bārdu, ka šķirt šos abus spēs tikai šķēres. Tā kungs palicis bez bārdas, bet ezis jaunās sasukas dēļ gan jau mazliet vairāk sācis līdzināties cilvēciskai būtnei.

Link | iepļeckā! {1} | Add to Memories


ripp

beztēmā

Oct. 4th, 2015 | 12:31 pm
posted by: ripp

bērniņš nupat burtiski izkausēja mūsu sirdis. ejot pa mežaparku, viņa pateica mums ar A. "mēs esam pasaulē mīļākie draugi". aaaawwwww.

Link | iepļeckā! {4} | Add to Memories


beztēmā

Oct. 4th, 2015 | 10:18 am
posted by: adinkra

Aizmirsto lietu birojs šorīt saņēma austiņas.
Vēl kopš pirmsjāņiem no vienas plaknes uz citu tiek pārstūķēts tumši zaļš vilnas džemperis, tāds vienkāršs, pasmalkā gludā adījumā. Ne pārāk milzīga izmēra.
Kucēni ir tik aizkustinoši.

Link | iepļeckā! | Add to Memories


likcepure

Ludziņa nr. 52

Oct. 4th, 2015 | 12:52 am
posted by: likcepure

A: "Tu tās saulespuķu sēklas nopirki?"

E: "Nē, bļeģ, nozagu."

A: "Domāju, moš kāds uzdāvināja."

Link | iepļeckā! | Add to Memories


puuce

beztēmā

Oct. 3rd, 2015 | 08:21 pm
posted by: puuce

Kā klasika un pārbaudītas vērtības dziedē dvēseli.

Link | iepļeckā! {1} | Add to Memories


kakjux

beztēmā

Oct. 3rd, 2015 | 01:37 pm
posted by: kakjux

places to go, people to meet.

mēs ar Mazo Puiku nesen sēdējām un runājām par trakumu. precīzāk - par low punktiem dzīvē. esmu pārstājusi mēģināt likt cilvēkiem saprast, kas īsti ir trakums. jo patiesībā, nav svarīgi, vai cilvēki līdz detaļām saprot, kā tas ir, kad ir slikti. svarīgi ir, vai viņi spēj pieņemt to, ka es reizēm esmu trakuma pārņemta.

P.S. mans jaunais telefons ir kruts. loving the 3D touch.
Tags: , ,

Link | iepļeckā! | Add to Memories


zvirbuleens

beztēmā

Oct. 3rd, 2015 | 05:39 am
posted by: zvirbuleens

https://www.psychologytoday.com/blog/rewired-the-psychology-technology/201507/the-real-reason-you-cant-stop-checking-your-phone?utm_source=FacebookPost&utm_medium=FBPost&utm_campaign=FBPost

Link | iepļeckā! | Add to Memories


kakjux

beztēmā

Oct. 3rd, 2015 | 01:41 am
posted by: kakjux

Tik daudz saules, tik zilas debesis un tik attīrošas viļņu šļakatas. Tik smieklīgi draugi. Vai mēs ar Mr Player saiešot atpakaļ kopā? Viņiem baigi patiktu. Tik forši pēc tam visādi citi cilvēki. Bija žēl braukt mājās, bet 10 km pastaigas pa šodienas spožumu lika manīt savu. Reibst tikai tagad. Kosmētika notīrīta, kaut kāda pilnīgi jocīga sajūta. Ak jā, spicy food rocks. <3
Tags: , ,

Link | iepļeckā! | Add to Memories


santech

beztēmā

Oct. 2nd, 2015 | 06:44 pm
posted by: santech

Es tiešām nezinu, kā es izturēšu piecas nedēļas. Jo dāvana ir nu tik ļoti... unikāla!

Link | iepļeckā! | Add to Memories


zvirbuleens

garāmgājēja pārdomas

Oct. 2nd, 2015 | 06:40 pm
posted by: zvirbuleens

Kaut kāda viļņošanās tīklos notiek ap Budi. Ap Gintu Budi. Es neko no tā neesmu lasījis, kad ieraugu kaut ko, nostrādā slēdzis "figņa", un neko neatveru un nelasu. Un vispār, man nav ne jausmas, kas ir šis Bude. Vai tā rezultātā es esmu daudz zaudējis vai varbūt ieguvis?

Link | iepļeckā! {4} | Add to Memories