User Profile
Friends
Calendar
azu's Journal

Below are the 5 most recent journal entries.

 

 
  2009.01.20  23.55
Skatuves runas konkursā

Tātad. Pirms pāris dienām man bija tas gods savā kādu laiku jau absolvētajā skolā, kas izsenis slavena ar savu konservatīvismu, atrasties daiļrunāšanas konkursa žūrijā. Nevienā acī neticēsiet, bet žūrijas vadītāja bija viena zināma dzejnieka memoriālā muzeja zinātniskā līdzstrādniece - grandiozs personāžs ar līdzjūtīgu skatienu un brillēm. Vēl žūrijā bija viens Banku augstskolas progresīvais students, kas esot piešāvis roku prezentēšanas mākslā, un likās, ka viņš jebkuru brīdi publikai sāks kaut ko pārdot. Bija viena latenes učene un par mani jaunāka pašpārliecināta absolvente, kas RAKSTOT. Jā, un es.
40 nobijušies skolēni tavā priekšā nav nekāda medus maize - visi mēģina Ziedoņa, Zālītes (biežāk izmantotie autori) vārdiem man kaut ko ieskaidrot.
Nu, labi, vairākiem sanāca tīri ticami.
Labākais tomēr bija žūrēšanas process. Ētisku apsvērumu dēļ minēšu tikai vienu frāzi, ko izspēru, kad izturības laiks bija beidzies. "Daiļrunātājs X, kas jums visām patīk, drīzāk varētu būt sektas līderis, nevis aktieris." Pauze. Učeņu & Co sejās smieties-vai-novirzīties-no-temata nesapratne.
Totāla eksotika!

 
 


 
  2009.01.03  19.13
Latviete un vienalga

- Tad iesim uz pīpētāju zonu vai paliksim tepat?
- Man vienalga.
- Nu ja – kā jau īstai latvietei...
- Nevēlos padarīt svarīgu to, kas tāds nav. Izlemjot jāpievelk pluss vai mīnuss, bet es nevēlos tērēt ne tinti, ne papīru.

 
 


 
  2008.05.03  18.11
Ir, kas līdz

Stingri ņemot, orhideja uz galda palīdz dzīvot.
Balta tā ir.
Nesmaržo - mīnuss.
9 ziedi - pluss.

 
 


 
  2007.09.03  13.30
Skaidra kā diena ir tikai harpijas asara viena

Harpijas ta harpijas, tās - uzmanības pievēršanai, bet Plikpauris Pērs - tas, lūk, bija viens kolosāls varonis Ronjā laupītāja meitā!!!!

 
 


 
  2007.01.10  15.22


Garīgā fantastika ir tas, kas ir vajadzīgs!