bezgalīgais sprints [entries|friends|calendar]
ātrais zēns

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

Sūrā, grūtā dzīve [14 May 2019|12:36pm]
Bāc, nu, es pat nevaru iedomāties, kur sākt ar darba meklējumiem. Būtu daudz vieglāk, ja būtu mācījies tehnikumā, jo tad vismaz man būtu kāda joma, kurā esmu ļoti zinošs. "Nepabeigta augstākā izglītība" uz CV neko labu nevēsta darba devējam, nu, vismaz man tā šķiet. Moš jābrauc uz Berlīni strādāt tajā facebook lietā.
Es nevaru iedomāties, kur visi mani vienaudži, kuriem pašlaik ir darbs, strādā, jo, nu, kādos darbos vispār ņem ar kaut kādu vidusskolas izglītību? Arī man traucē tas, ka man ir sūdīgi ar krievu valodu, bet tas mazākais, jo iepriekšējā darbā man arī vajadzēja krievu valodu un aši piešāvos izmantot tās pāris frāzes, kuras bija jāizmanto.
Labi, es turpinu browsēt kaut kādus sludinājumus.
Peace!
5 comments|post comment

Podkasts [04 May 2019|11:22pm]
Ar smiltīm69 biju ierakstīties šīs nedēļas 100 Tonnas kultūras podkastā. Es nedaudz sadzēros pirms tam, neatceros vispār neko, ko teicu, atceros tikai, ka tur bija kaut kāda bļaušana, frīstails un sazvērestības teorijas. Es NEATBILDU par jebko, ko tajā pusotrā stundā esmu teicis, tas viss ir prikols.
3 comments|post comment

Changes [11 Apr 2019|10:05pm]
Es vairs nevaru ieiet /pol/, es vairs nevaru ieiet ziņās. Kopš šī mirkļa skatīšos tikai Thulean Perspective un browsēšu /out/.
2 comments|post comment

investīcijas gen-z stilā [08 Apr 2019|01:02pm]
Man beidzot ieskaitīja pārmaksātā nodokļa naudu. Izlēmu, ka atkal iesaistīšos kriptovalūtu spēlē, vieglākā nauda, ko jebkad ieguvu, bija 2018. gadā pārdodot BTC, ko biju pircis 2016., tagad gan tas tirgus ir tāds shady. Izdomāju, ka tagad nevis turēšu šos BTC/ETH , ko iegādājos, bet aktīvi spekulēšu. Tas arī savā ziņā noņem domas par baltās rases izmiršanu un deģenerātiem, jo tu gaidi, kad sasniegsi kaut kādu summu, nevari domāt par jebko citu. Azartspēle.
Paskatījos vecākas darbības, kuras ar savu BTC maciņu biju veicis. Sadusmojos uz sevi, jo pamanīju, ka bieži veicu maksājumus 0.05-0.1 BTC apmērā, kas tajā laikā bija kaut kur 10-20 eiro, bet tagad ap 400 eiro. Pats sliktākais - atcerējos, ka šādas summas tērēju bitcoin gambling saitos. fUCK!
Nu, labi, ātraiszēns - out!
post comment

Spaiņa saraksts #1 [01 Apr 2019|10:46pm]
Pirms viss mūsu clownworlds aiziet totālā krīzē, es gribu apceļot tēvzemi.
1 comment|post comment

Staring out onto the earthly, pottery of [01 Apr 2019|01:30pm]
Deafheaven albis Ordinary Corrupt Human Love ir izcils mūsdienu blackmetal albis. Es pat teiktu, ka tas ir labāks par Sunbather. Dziesma Canary Yellow ir, manuprāt, interesantākā lieta, kas notikusi blackmetālā 2010-jos gados. Man arī prieks, ka blackmetāls kā žanrs ir attālinājies no tās cringe “evil” estētikas un ir gatavs uz ko inovatīvāku. Tas gan nenozīmē, ka Burzum, Mayhem (bet tikai Mayhem, kamēr Dead nenošāvās), Bathory utt. nav manās plejlistēs, laikam tas, ko cenšos pateikt- visam ir savs laiks un corpsepaint laiks bija 90tajos.

Es esmu saslimis, man ir iesnas, biku sāp kakls. Tā ir, pavasarī visvieglāk saslimt. Man šķiet, ka jāiedzer kaut kāds džeimsons, jo rudenī, džeimsonus un ibuprofēnu dzerot, izārstējos. Galvenais - nenolikties uz kaut kādu nedēļu, tas gan būtu švaki.
Kaut kā neviens, izņemot Ādamu, šodien mani nav centies izjokot. Cerams, ka tas mainīsies.
post comment

Failure [28 Mar 2019|01:36pm]
[ music | Burzum — Feeble Screams from Forests Unknown ]

Mans mēģinājums nekurīt cīgas ir izgāzies. Tagad es zinu, ko nozīmē fiziska atkarība. Stulbums kaut kāds, gruzos par savu vājo garu.

2 comments|post comment

Surf The Kali Yuga #1 [25 Mar 2019|08:32pm]
Aizbraucu pie vecmāmuļas, apsveicu viņu dzimšanas dienā, čē nomaksāju nelielo parādu, iedzēru šotu un to kofeīna drinku. Daudz jāmācās. Maz laika.
Gribu aizbraukt uz laukiem, vispār jau gribu visu vasaru nodzīvot tur (vēlams- viens), bet, kamēr nedabūšu tiesības, šis plāns atkrīt.
Cenšos iemācīties sērfot pa Kali Jugu.
4 comments|post comment

[24 Mar 2019|05:37pm]
On a lighter note, šodien ir perfekts laiks. Saulītē ir komforta temperatūra - 16 Celsija grādi. Viss sāk plaukt un ziedēt. Putni taisa lāzeru skaņas piu, piu.
Ļoti patīkami laikapstākļi. Gribētu, lai mūžīgi ir pavasaris, bet tad paliktu garlaicīgi. Nah, man tomēr patīk pasvīst un pasalt.
post comment

Mēs visi sadegsim [24 Mar 2019|05:33pm]
Nesaprotu, kas tā par slimīgu apsēstību ar lineāru laiku? Kāpēc visam jāsākas un jābeidzas. Vai jūs tiešām neesat iedomājušies, ka visums var būt arī bezgalīgs? Pats sliktākais ir, kad cilvēki savu dekadanto uzvedību, deģenerātismu un stulbās rīcības pamato ar “visums tāpat sadegs pēc [ievieto skaitli šeit] gadiem.”
2 comments|post comment

[22 Mar 2019|08:42pm]
Mani priecē tas, cik viegli tiku nost no zopiklona. Tiešām pārsteidzoši. Man, protams, bija triks - katru vakaru iedzeru tējiņu un mazmazmazdrusciņ kodeīna. Kodeīns patiesībā bija tik maz, ka tas 100% bija placebo. Eņīvej, šī atkarība ir pārvarēta. Domāju, ka varētu paprovēt to nedzeršanu, nu, vismaz tādam detoksam.
Nesen lasīju čanā interesantu tekstu par to, kā tikt vaļā no sliktiem ieradumiem. OP teica, ka vienkārš brutāli jāpadara savu dzīvi par elli uz kādu nedēļu. Padari savu apkārtējo vidi neitrālu, atsakies no neta, alkohola, cīgām, nesatiec cilvēkus, kas tev patīk. Koncentrējies uz darbiem, nevis iztēli. Katru reizi, kad pieķer sevi dejdrīmojot, piepumpējies 20 reizes. Ja ej uz darbu/šūli, tad izej tieši lai paspētu, nāc mājās uzreiz. Vissāpīgākais man no šiem ieteikumiem noteikti ir tas, ka nedrīkstot klausīties mūziku, kas tev patīk. To es neizturētu. Kaut gan varbūt, ka nebūtu tik traki - tāpat pēdējā laikā visa mūzika šķiet garlaicīga, pēdējās 2 nedēļas klausos tikai The Smiths, grupu, kuru ilgu laiku saucu par geju bēdu mūziku.
Atkāpe.
Ņemot vērā, ka esmu veicis ar sevi dažādus izturības/psiholoģiskos eksperimentus, varētu šo pamēģināt. Varbūt, ka es nojūgtos, varbūt, bet varbūt nē. Varbūt tas mani ievietotu tādā maindsetā, kas būtu pozitīvāks, varbūt nebūtu visu laiku bēdīgs/dusmīgs.
Vēl viena lieta, ko es nesen sapratu, ir tas, ka es sevi novietoju soģa lomā. Es visu laiku dusmojos, kad redzu starprasu pārīšus, gejus utt., varbūt man vajadzētu ļaut visumam ritēt, saprast, ka es neesmu pasaules naba, un neuztraukties par lietām, kuras nevaru izmainīt (un, ja tās mainītu, tas beigtos destruktīvi visiem). Varbūt beigu redpills ir stoicisms.
Labi, veiksmīmu vīkendu, komrādi!
3 comments|post comment

No mosques in CHRIST CHURCH [20 Mar 2019|01:35pm]
Es domāju, ka DP noteikti ir labākas lietas, ko darīt. Nu, tiešām, loģiski domājot - maz ticams, ka viņus tādas lietas tik ļoti interesētu. Šī ir mantra, ko atkārtoju, kad sāku mīzt biksiņās - šeit nav Jaunzēlande, šeit nav Liebritānija, šeit nav Austrālija... Nu, a, kas? Es, piemēram, nejūtos tā, ka būtu kaut ko sliktu izdarījis, kā arī tas ir pilnīgi legāli un internetā nav precedenta, lai tas nebūtu.
Labi, tas tā. Visi kaut kad nomierināsies, traka nedēļa bijusi, tiešām. Es ierakstīju savas domas par piektdienu cibā, bet pēc 15 min. izdomāju - labāk nē.

Anyways, man vēl nodokļu pārmaksa nav ieskaitīta kontā, vai kāds zina, kad tas naļiks varētu ieripot?
6 comments|post comment

Drinki un grāmatas [13 Mar 2019|12:28pm]
Pirmdien normāli pielēju seju. Mērķis bija atrubīties, lai nebūtu jādzer zopiklons, no kura cenšos tikt vaļā. Tā zāļu atkarība tiešām ir briesmīga, nevar aizmigt bez mazas tabletītes, vārties apkārt, svīsti utt.. Anyways, atrubījos arī, taču nākamajā rītā (vakardien) bija atompoha. Galva sāpēja, iedzēru paracetamolu, to pēc 5 min atvēmu kopā ar iepriekšējās dienas burgeri, bulciņu u.c. našķiem. Tad gulēju gultā visu dienu sarāvies un centos relaksēt muskuļus ķermenī. Pēc 5 stundām sāpes un reibums bija prom.
Pēc šādām pohām gribas dzeršanai parādīt vidējo pirkstu, tāpat kā augusta sākumā teicu “nē” amfim. Tā dzeršana tiešām nav normāla, 7 aliņi un 3 šoti, nu, kurš tā dara?
Kas vēl? Nu, jā, vēl ir tāda lieta, ka man ir zudusi visa motivācija studēt to, ko izvēlējos. Gribēju paprasīt, kā atgūt vēlmi mācīties? Nav tā, ka man būtu grūti, bet man vienkārši paliek zajebal.
Nu, labs ir...
Līdz vēlākam.
4 comments|post comment

Shitskini [04 Mar 2019|11:01pm]
Es atceros, ka A. pirms gadiem diviem teicu, ka, kad notiks terorakts Baltijas valstīs, kļūšu par skinhedu un iešu ar kaut kādiem Tēvijas Sargiem apgaitā. Tagad pievienošu vēl pāris nosacījumus:
1. Shitskini izvaros balto sievieti Latvijā
2. Shitskini sataisīs sev tipisko child-grooming ringu LV
3. Shitskini uzmāksies mazajiem latviešu zēniem/meitenēm

Pieauguši vīrieši kaut kā jau par sevi pastāvēs. Ja nē, tad moš islama kareivība būs tas, kas viņus motivēs. Pirmo reizi saprotu RAHOWA nozīmi.
Tagad dīlā pret šiem trīs aspektiem vēlos vēl divus plusus:

1. Es neskuju nost matus
2. Es nekļūstu par tipisko skinhedu-deģenerātu (Šiškinu mums par daudz)
post comment

Updeits [01 Mar 2019|11:34pm]
Tātad...
Man starp sēkliniekiem un kāju ir tāds kā “zirnītis” zem ādas. Karoč kaut kāds augonis, nevar saprast- kancers vai cirkšņa limfmezgls. Ir, protams, citi varianti. Ja tas pēc nedēļas vēl būs, tad iešu pie ārsta.
Tas gan nav tas trakākais, augoņi nāk un iet... kā autobusi vai meitenes. Par meitenēm runājot, nesen aizdomājos par to, ka manā dzīvē nekas daudz kopš L.S. laikiem nav mainījies. Tas ir, tikpat daudz dzeru, tikai citā kompānijā. Šajā kompaškā dzerot, nav arī lielas vēlmes salaist ar kaut kādām sīkām šmarām, bet tāpat - es uzvedos pēc būtības tieši tā kā pirms pusotra gada eiroparkā.
Tātad alkohols ir slikts, laikam.
Mana īstā problēma nav tas, ka sapinos ar L.S.-ām, bet gan, ka dzeru tā, ka viss alķis, kas manī ieiet, šķietami pazūd. Es jau sen nekaunos no apzīmējuma “alkoholiķis”, jo tas īstenībā diezgan labi mani apraksta. Es nesamierināšos ar vienu aliņu. Visu jūsu šņabi, lūdzu!

Un tas ir skumji.
Paldies, sīrupiņ,

Ātrais zēns
2 comments|post comment

Reliģija [12 Feb 2019|08:58pm]
Svētdien biju uz dievkalpojumu ar tēvu un brāli. Novērojums: pēc tam jutos pacilāts un enerģisks, protams, jā, reliģiskais rituāls utt., fedora tipperi var nekomentēt, bet šis rituāls man sagādāja kaut kādu prieku, kas nebija tiešs. Žēl, ka baznīca (it īpaši viena patiesā- katoļu) nav aktuāla.
Es jūtos nedaudz dkaudīgi par to, ka es nedzīvoju tādu dzīvi, kā mana klasesbiedrene E., kura uzreiz pēc izlaiduma saprecējās ar džeku no savas draudzes, plāno taisīt ģimeni, nedzer utt., viss tādēļ, ka viņai primārais ir sava reliģija. Viņa gan starp adventistiem.
Es tādā ziņā jūtos kā sabiedrības pabira- katru otro dienu čē, it kā mācos, pat neslikti, bet es no dzīves negūsti tādu piepildījumu.
Neesmu laimīgs.
Paldies, sīrupiņ,
D.

P.S. derīgi piebilst, ka esmu uzaudzis un dzīvoju katoļu ģimenē.
10 comments|post comment

[12 Feb 2019|09:29am]
Novērojums: es no zopiklona atrubos uz vai nu 6 vai 9 stundām, diži vairāk gan nē.
10 comments|post comment

Jaunais zēns/melnītis [06 Feb 2019|10:14pm]
Baigi diršu, ņemot vērā, ka pats līdz galam neesmu apmierināts ar savu dzīvi. Alise Zariņa utt.
post comment

Apdeits [05 Feb 2019|01:26am]
Es neatceros, kad pēdējo reizi jutos tik slikti, cik tagad. Sure, bija L.S. laiks, bet tad es vienkārši biju max trash. Laikam, ka vistuvākais manām pašlaika emocijām ir tas breikapa periods. Bet šoreiz es neņuhāšu un nedzeršu kā debils.
1 comment|post comment

Dzejnieka kāzas [28 Jan 2019|12:33am]
Nespēju noticēt, ka Andris Ogriņš ir apprecējies! Nu, prieks! Atceros, kāds viņš bija mēnesi vai divus pirms chomska slēgšanas, traki izmainījies. Šis ir kārtējais pierādījums, ka katram no mums var ieceres piepildīties.
Jaukas tās bildes fb no kāzām, sieviete arī izskatās pēc skolotas dāmītes.
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]