bezgalīgais sprints [entries|friends|calendar]
ātrais zēns

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

James Watson [16 Jan 2019|02:54pm]
Man tiešām sāpīgi ir lasīt to, kā mediji un akadēmiķi izturas pret Vatsonu. Iedomājieties, DNS molekulārās struktūras līdzatklājējs! Nobela prēmijas laureāts!
Bet pasaka nepatīkamu tēzi un vsjo.
Kis-kis-kauns jums visiem!
4 comments|post comment

PLAY AGAIN? Y/N? [07 Jan 2019|11:43pm]
Kā gribētos nospiest kaut kādu reset pogu uz augusta beigām, es taču visu varētu būt spējis izdarīt, visu salabot. Viss taču būtu tik labi, nu, vismaz nedaudz labāk kā tagad. Nav jau arī tā, ka tagad būtu īpaši slikti. Jauns gads, jauns es? Muļķības! Pieļauju tās pašas kļūdas, daru tos pašus sūdus.
Bet
tās reset/play again pogas nav un nebūs. Dzīve nav tetris, bet gan Call of Duty MW 2 (vai moš 3), kāds ir tavs KDR?
Man, piemēram, pa nullēm. Bet vismaz esmu lojāls savai spēlei un netaisu jaunus kontus.
Aj, nu, pohuj, noticēšu un ieskaidrošu sev "viss beigās ir labi", bet nav. Mans labākais draugs noteikti šeit piebilstu kaut ko par Infinity War nobeigumu...
1 comment|post comment

[26 Dec 2018|12:39am]
Magnificat anima mea Dominum
post comment

[25 Dec 2018|11:30pm]
Jebkurš, kurš nav gatavs savu dzīvību atdot Tēvzemes vārdā, ir gļēvulis, idiots vai egoists.
3 comments|post comment

[19 Dec 2018|01:05pm]
Novembra plejlīste, aiziet!
1. Rome - Die Aesthetik Der Herrschaftsfreiheit - Band 3
Rome man ieteica paklausīties viena meitene no tindera. Man dikti patīk, lai gan estētika nav tik edgy kā DIJ.
2. Marty Robbins - Gunfighter Ballads and Trail Songs
Norm kantrī, ļoti patīkami paklausīties kaut ko naivu un lirisku, it īpaši, kad pats nejūties labi. Big Iron, lai arī tā jau ir meme, tomēr ir viena no visu laiku labākajām dziesmām. Arī Cool Water un Master’sCall ir fantastiskas dziesmas, kuras klausītos siltos vasaras vakaros pie lauku mājas, paralēli dzerot cēsu premium un skatoties zvaigznēs. Re, kāds es romantiķis!
3. Xiu Xiu - Dear God, I Hate Myself
Xiu Xiu savā dzīvē visvairāk klausījos, kad daudz laika pavadīju ar meiteni, kura tagad kaut kādos pediņu orģiju tusos šņauc eksperimentālās narkotikas. Lai nu kā, bet šī saistība man netraucē izbaudīt Xiu Xiu. Viņiem drīz Rīgā koncerts, bet apsverot visu, kas man nākamā mēneša laikā jāpaveic, laikam, neiešu.
4. Death in June - ESSENCE!
Ilgi gaidītais DIJ albums ir laukā. Jāatzīst, nav nekas pārsteidzošs, bet neko jaunu arī negaidīju. Pīrsam labs ir tas, ka viņš kopē sevi, nevis citus.
5. Sufjan Stevens - Songs For Christmas
Ziemassvētku mūzika. Man, atsķirība no daļas mūzikas snobu, Ziemassvētku mūzika patīk. Protams, ne gluži nigger-soul-christmas tunes un lielveikalu mūzika, bet ir konkrēta mūzika, kas tomēr ir ļoti jauka, kā teicu, arī naiva un patīkama.
post comment

... [18 Dec 2018|01:07am]
Viņa ir ebrejiete
3 comments|post comment

angery [14 Dec 2018|01:03pm]
Šodien parunājos ar kursabiedriem. Sapratu, cik ļoti salīdzinoši esmu dusmīgs, neapmierināts utt., tiešām nespēju iedomāties, kā būtu dzīvot, nedusmojoties par visu, kas notiek, nesitot caurumus sienā. Es, domāju, ka labprāt tā dzīvotu, bet nezinu, kā to sasniegt. Lasu ziņas - sadusmojos, pildu kaut kādus mājasdarbus - sadusmojos, ejot pa ielu, atsienas kurpe - sadusmojos. Es nevaru iedomāties kaut ko (cilvēku, priekšmetu, ideju), kas man no sirds patiktu.
Taču, kā esmu rakstījis, šim ir arī plusi — nekad nebimbāju kā kaut kāds memļaks.
4 comments|post comment

[13 Dec 2018|12:49pm]
Vēlējos padalīties ar to, ka tagad ik rītu dzeru čefīru. Kādēļ?
Pirmkārt, man no kafijas paliek dikti slikti, puncītim nepatīk. Ja iedzeru kafiju, tad īslaicīga caureja ir garantēta.
Otrkārt, man ļoti garšo tēja, no tās nekad nav slikti. Kā arī kopš regulāri dzeru šo super-koncentrēto tēju, šķiet, ka jebkādas problēmas ar vēderu ir mazinājušās.
Treškārt, čefīrs, vismaz man šķiet, ir spēcīgāks par jebkuru kafijas paveidu.
Ko jūs dzerat rītos?
3 comments|post comment

Par bērnu un laulību. [09 Dec 2018|11:40pm]
“Pāri sevim jums reiz būs jāmīl! Tad mācieties jel mīlēt! Un tāpēc jums vajadzēja iedzert jūsu mīlestības rūgto kausu.
Rūgtums ir arī vislabākajā mīlestības kausā: tā rada mīlestība alkas pēc pārcilvēka, tā rada tā slāpes tev, radošajam!
Slāpes radošajam, šautru un alkas pēc pārcilvēka: saki, mans brāli, vai tāda ir tava griba pēc laulības?
Svēta man šāda griba un šāda laulība.”
post comment

Based France [05 Dec 2018|01:55pm]
2 comments|post comment

[04 Dec 2018|12:24am]
Mums vairs nav nekā, ko konservēt. Ir pienācis laiks visu nodedzināt un sākt no gala.
post comment

[03 Dec 2018|04:21am]
post comment

Bezmiegs [03 Dec 2018|03:22am]
Es kaut kā esmu manījies pilnībā sapist savu diennakts režīmu. Pašlaik ir tā, ka nevaru aizmigt pirms 2:00, tagad ir 3:22 un vēl neesmu aizmidzis. Šis ir īpaši slikti, ņemot vērā, ka man rīt ir eksāmens. Man ir tik riebīgi domāt par to, kā jutīšos, kad pamodīšos pēc max. 3 gulētām stundām. Parasti tādos gadījumos jūtos kā pēc lielas dzeršanas, tikai neesmu dzēris. Rīt būs briesmīga diena.
Anyways, šo rakstu, lai izliktu dusmas, un varbūt, lai nomierinātos.
Jāpaklausās O Antiphons, Ziemassvētki kā nekā tūlīt jau klāt.
post comment

Buša nāve [01 Dec 2018|02:44pm]
Džordžs Bušs (seniors) ir miris. Nevaru teikt, ka man tas kaut ko nozīmētu. Ja vēl par to, ka Makkeins nomira, varēja kaut cik papriecāties, tad šoreiz - nekā. Bušs noteikti nebija tas interesantākais politiķis vai personība.
post comment

Spengler [30 Nov 2018|11:19pm]
"We are born into this time and must bravely follow the path to the destined end. There is no other way. Our duty is to hold on to the lost position, without hope, without rescue, like the Roman soldier whose bones were found in front of a door in Pompeii, who, during the eruption of Vesuvius, died at his post because they forgot to relieve him. That s greatness. That is what it means to be a thoroughbred. The honorable end is the one thing that can not be taken from a man."
post comment

[30 Nov 2018|07:46pm]
[ mood | blackpilled ]
[ music | Aphrodite's Child -- Rain and Tears ]

Mūsu kustības lielākā problēma ir 'the blackpill'.
Draugiem esmu jau šo teicis, arī cibā esmu rakstījis, bet pateikšu vēlreiz - Alt-Right vislielākā problēma ir blackpilli. Tie samazina kustības drosmi un uzdrīkstēšanos. Tas mudina mums līdzīgi domājošos veikt neidomājamus vardarbības aktus. Mūsu kustībai ir etoss- totālās atriebības etoss, par kuru esmu šur tur iempinējiem, bet esmu sapratis, ka tikpat izplatīts un būtisks ir totālās iznīcības etoss.
Kamēr kreisējie importē zema IQ nēģerus, labēji noskaņotie baltie jaunieši taisa skūlšūtingus un ko vēl ne... un es to absolūti saprotu. Ja man būtu nedaudz mazāk (jo ir jau maz) saprāta, es jau sen būtu kaut ko stulbu izdarījis. Šie jaunieši, kuri internetā slējas zem pepēm un ironijas, ir dziļi nelaimīgi cilvēki.


Anyways, šīs bija manas īsās pārdomas piektdienas vakarā.

7 comments|post comment

[30 Nov 2018|04:46pm]
H E H E H E H G#
F# E F# E F# E F# G#

reiz miljons
+zinu vismaz divas dziesmas, kurās ir tieši šāda basa līnija
post comment

Ciltskoki [28 Nov 2018|09:12pm]
Viens no maniem hobijiem ir ģenealoģija. Mana interesa šajā sākās, kad vidusskolā bioloģijā uzdeva uztaisīt ciltskoku. Tā nu es iepazinos ar raduraksti.lv, esmu pavadījis daudzas stundas, cenšoties no baznīcas grāmatām un citiem dokumentiem salasīt rokrakstus, kuri bieži vien bija krievu vai vācu valodās.
Izrādās, ka kāds attāls radinieks bija izveidojis ciltskoku un to nodevis manam vectēvam. Tālākais radinieks šajā kokā ir 1793. gadā dzimušais Ansis Freimanis (Hans Freimann). Interesanti, ka man ir arī radi Austrālijā un Vācijā. Esmu meklējis viņus, bet nav izdevies atrast, ir iespējams, ka imigrantu atvases vai nu mainīja uzvārdus (angliskojot/vāciskojot) vai ir saprecējušies un pieņēmuši citus uzvārdus.
Vēl zinu, ka no tēva puses man rados ir lietuvieši, kuri dzīvoja vairākos nelielos ciemos vispirms Ziemeļlietuvā, pēc tam Zemgalē un Sēlijā. Zinu, ka tagad daudzi radi dzīvo Latgalē.
Vislielākais noslēpums šajā sakarā man ir bijusi mana vecvecmāte, par kuras izcelsmi pat viņas meitas (manas vecāsmātes) patēvs neko nav bijis spējīgs noskaidrot. Zināms, ka viņai bija vīrs Ernests (mans vecvectēvs), kurš, kā tagad noskaidrojas, bija leģionārs. Diezgan loģiski, ņemot vērā, ka viņš dzīvoja Kurzemē (kur arī ir apbedīts), un kara sākumā bija 18 vai 19 gadus vecs. Nu, lūk, tieši šī iemesla dēļ manu vecvecmāti tvarstīja padomju armija (vienmēr biju domājis, ka vācieši viņu tvarstīja, bet nē), viņai bija viltoti dokumenti,tas zināms, jo pēc nāves ārsti konstatēja, ka viņa pēc ķermeņa ir padsmit gadus vecāka kā doķos rakstīts. Padomju laikos, cik zināms, tika arī pasēdēt cietumā, jo nodarbojās ar nelicenzētu farmāciju. Ar šo ir arī saistīta manas ģimenes mātes puse konversija uz katoļu baznīcu (iepriekš mātes pusē bija vieni vienīgi luterāņi, cik zināms).
Vienmēr likās, ka viņa bija ebrejiete galvenokārt tādēļ, ka viņa esot daudz draudzējusies ar žīdiem, bet izrādās, ka uzvārds Gläser ir arī izplatīts starp vāciešiem. Tas arī izskaidrotu, kādēļ vācu laikos viņa netika meklēta vai jebkādā veidā represēta.
Tā, lūk! Gribu piebilst, ka neesmu apsēsts ar (((viņiem))) or anything, man vienkārši ļoti interesē, kas es esmu, kas ir mani senči.
1 comment|post comment

Fascism has escalated. OK! [19 Nov 2018|11:15pm]
Ilgi esmu fanojis par Nordic Resistance Movement, tādēļ vakar bija liels prieks viņus satikt tepat Rīgā. Vēl iepazinos ar vācieti, kuram ir tāds pats vārds kā man. Mans jauniešu klubiņš, iespējams, 16. martā ar šiem džekiem dosies gājienā.
Forši.
2 comments|post comment

Bēdu manu lielu bēdu, tikai es par bēdu bēdāju [15 Nov 2018|04:41pm]
Pirmais akadēmiskais parāds, nejūtos pārāk labi. Gaidu 18. novembri.
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]