bezgalīgais sprints [entries|friends|calendar]
ātrais zēns

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[27 Jun 2019|09:13pm]
Visu laiku sev stāstu, ka man neviens cits cilvēks nav nepieciešams. Tipa es esmu pašpietiekams, man nevajag citus. Lai gan zinu, ka šis nav patiesi, nebeigšu sev to stāstīt līdz tas kļūs par patiesību.
2 comments|post comment

[26 Jun 2019|12:06pm]
Tirgoties ar kriptovalūtām ir vienīgā lieta, kas man sanāk.
post comment

APSĒSTĪBA [26 Jun 2019|11:53am]
Šonakt negulēju, visu nakti pusdzērumā taisīju market research kriptovalūtām, kurās tālāk investēt. Es nevaru paēst, jo domāju par bitkoinu. Tas ir savādi, ka, lai gan esmu anti-kapitālists un anti-materiālists, kožu lūpas skatoties uz cenu pieaugumiem. Es jūtos kā resns turku vīrietis, kurš diennaktīm ilgi sēž online casino. Kriptovalūtas ir azartspēle un mazohisms.
Es mīlu hype-burbuļus, ķīniešu biznesmeņus un 4chan /biz/. Starp citu, tie džeki /biz/ ir investīciju ģēniji, kuru vieta ir nevis netā, bet Vālstrītā, ja nebūtu viņu, es visticamāk nebūtu tik daudz ar kripto nopelnījis.
post comment

Update [25 Jun 2019|12:38am]
Klausos Aphex Twin un priecājos par ar kriptovalūtām nopelnīto naļiku. Pēdējā laikā daudz lasu un klausos sociālistu saturu netā. Ja es nebūtu fašists, es būtu sociālists.
Esmu uzsācis veidot pirmās dziesmas savam solo projektam, jo smiltis69 ir aizņemts ar hrenviņzinko. Izskatās, ka ar darbu arī viss būs ok.
Citos jaunumos: mana mīļākā ebrejiete aizbrauca uz Baltkrieviju, par to gan esmu nedaudz bēdīgs, bet nu labi, gan jau, ka atbrauks atpakaļ. Vakarā pirms viņa aizbrauca mēs sūcāmies viņas istabā, kamēr fonā skanēja neo-nacistu podkasts, nezinu, kā jums, bet man tas liekas ļoti jauki.
Labi, peace chill yoohoo
7 comments|post comment

[14 Jun 2019|08:28pm]
Who cares if I don’t fit into the k-hole?
Am I wrong?
post comment

Feeling the serenity [13 Jun 2019|01:06am]
Zajebal, jūtas ir tik šausmīgi gay. Es tiešām jūtos kā pediņš nonstopā. Anyways, man tā žīdiete ļoti patīk. Man nepatīk lielākā daļa cilvēku, jo es esmu edgelords, bet viņa gan man patīk. Noteikti, tas daudzums, cik es par viņu domāju, arī nav normāls. Es jūtos tā it kā man būtu 16 gadi.
Esmu laimīgs,
Peace,
Ātrais zēns
2 comments|post comment

Kārtējais updeits [31 May 2019|05:56pm]
Dabūju darbu, būs labi. Diemžēl šis nozīmē, ka man nāksies retāk iet uz čē, bet tas nekas, jau sen cenšos no turienes izvairīties. Pozitīvais šajā ir tas, ka, ja man viss tajā darbā izdosies, pavisam drīz, iespējams, sākšu ar savu labo draugu, repa ģēniju, Smiltīm69 meklēt dzīvokli.
Vēlēšanās nobalsoju par progresīvajiem, jo viņi atbalsta Eiropas federalizāciju, kā arī gribēju uz 5 gadiem tikt vaļā no Putņa.
Ar ebrejieti pavadot laiku, esmu iemācījis izklaidēties, nedzerot vai dzerot mazāk. Kaut gan ik pa laikam, piemēram, trešdien pielejos tā, ka man kauns pašam par sevi un savām darbībām.
Dzīve nemaz nav tik slikta. :-)
Pēdējā laikā klausos: Tyler, the Creator (jauno albumu), Bladee, Grouper, Prusaku. Eklektiska mūzikas gaume..
Peace!
post comment

Ņirga [24 May 2019|12:37pm]
Es esmu diezgan pārliecināts, ka manas attiecības ar to ebrejieti ir kaut kāds mācošs likteņa pirksts. Paļubomu Dieviņš tagad ieņirdz par mani. Es galu galā esmu trakais antisemīts (nu, vai, kā izskatās, biju), man ir tik daudz ierakstu, kuros nodiršu žīdus un krievus, tagad paskatieties uz mani - kaut ko mīlējos ar ebrejieti no Baltkrievijas. Manam nacionālismam K.O vnk.
6 comments|post comment

Sūrā, grūtā dzīve [14 May 2019|12:36pm]
Bāc, nu, es pat nevaru iedomāties, kur sākt ar darba meklējumiem. Būtu daudz vieglāk, ja būtu mācījies tehnikumā, jo tad vismaz man būtu kāda joma, kurā esmu ļoti zinošs. "Nepabeigta augstākā izglītība" uz CV neko labu nevēsta darba devējam, nu, vismaz man tā šķiet. Moš jābrauc uz Berlīni strādāt tajā facebook lietā.
Es nevaru iedomāties, kur visi mani vienaudži, kuriem pašlaik ir darbs, strādā, jo, nu, kādos darbos vispār ņem ar kaut kādu vidusskolas izglītību? Arī man traucē tas, ka man ir sūdīgi ar krievu valodu, bet tas mazākais, jo iepriekšējā darbā man arī vajadzēja krievu valodu un aši piešāvos izmantot tās pāris frāzes, kuras bija jāizmanto.
Labi, es turpinu browsēt kaut kādus sludinājumus.
Peace!
5 comments|post comment

Podkasts [04 May 2019|11:22pm]
Ar smiltīm69 biju ierakstīties šīs nedēļas 100 Tonnas kultūras podkastā. Es nedaudz sadzēros pirms tam, neatceros vispār neko, ko teicu, atceros tikai, ka tur bija kaut kāda bļaušana, frīstails un sazvērestības teorijas. Es NEATBILDU par jebko, ko tajā pusotrā stundā esmu teicis, tas viss ir prikols.
3 comments|post comment

Changes [11 Apr 2019|10:05pm]
Es vairs nevaru ieiet /pol/, es vairs nevaru ieiet ziņās. Kopš šī mirkļa skatīšos tikai Thulean Perspective un browsēšu /out/.
2 comments|post comment

investīcijas gen-z stilā [08 Apr 2019|01:02pm]
Man beidzot ieskaitīja pārmaksātā nodokļa naudu. Izlēmu, ka atkal iesaistīšos kriptovalūtu spēlē, vieglākā nauda, ko jebkad ieguvu, bija 2018. gadā pārdodot BTC, ko biju pircis 2016., tagad gan tas tirgus ir tāds shady. Izdomāju, ka tagad nevis turēšu šos BTC/ETH , ko iegādājos, bet aktīvi spekulēšu. Tas arī savā ziņā noņem domas par baltās rases izmiršanu un deģenerātiem, jo tu gaidi, kad sasniegsi kaut kādu summu, nevari domāt par jebko citu. Azartspēle.
Paskatījos vecākas darbības, kuras ar savu BTC maciņu biju veicis. Sadusmojos uz sevi, jo pamanīju, ka bieži veicu maksājumus 0.05-0.1 BTC apmērā, kas tajā laikā bija kaut kur 10-20 eiro, bet tagad ap 400 eiro. Pats sliktākais - atcerējos, ka šādas summas tērēju bitcoin gambling saitos. fUCK!
Nu, labi, ātraiszēns - out!
post comment

Spaiņa saraksts #1 [01 Apr 2019|10:46pm]
Pirms viss mūsu clownworlds aiziet totālā krīzē, es gribu apceļot tēvzemi.
1 comment|post comment

Staring out onto the earthly, pottery of [01 Apr 2019|01:30pm]
Deafheaven albis Ordinary Corrupt Human Love ir izcils mūsdienu blackmetal albis. Es pat teiktu, ka tas ir labāks par Sunbather. Dziesma Canary Yellow ir, manuprāt, interesantākā lieta, kas notikusi blackmetālā 2010-jos gados. Man arī prieks, ka blackmetāls kā žanrs ir attālinājies no tās cringe “evil” estētikas un ir gatavs uz ko inovatīvāku. Tas gan nenozīmē, ka Burzum, Mayhem (bet tikai Mayhem, kamēr Dead nenošāvās), Bathory utt. nav manās plejlistēs, laikam tas, ko cenšos pateikt- visam ir savs laiks un corpsepaint laiks bija 90tajos.

Es esmu saslimis, man ir iesnas, biku sāp kakls. Tā ir, pavasarī visvieglāk saslimt. Man šķiet, ka jāiedzer kaut kāds džeimsons, jo rudenī, džeimsonus un ibuprofēnu dzerot, izārstējos. Galvenais - nenolikties uz kaut kādu nedēļu, tas gan būtu švaki.
Kaut kā neviens, izņemot Ādamu, šodien mani nav centies izjokot. Cerams, ka tas mainīsies.
post comment

Failure [28 Mar 2019|01:36pm]
[ music | Burzum — Feeble Screams from Forests Unknown ]

Mans mēģinājums nekurīt cīgas ir izgāzies. Tagad es zinu, ko nozīmē fiziska atkarība. Stulbums kaut kāds, gruzos par savu vājo garu.

2 comments|post comment

Surf The Kali Yuga #1 [25 Mar 2019|08:32pm]
Aizbraucu pie vecmāmuļas, apsveicu viņu dzimšanas dienā, čē nomaksāju nelielo parādu, iedzēru šotu un to kofeīna drinku. Daudz jāmācās. Maz laika.
Gribu aizbraukt uz laukiem, vispār jau gribu visu vasaru nodzīvot tur (vēlams- viens), bet, kamēr nedabūšu tiesības, šis plāns atkrīt.
Cenšos iemācīties sērfot pa Kali Jugu.
4 comments|post comment

[24 Mar 2019|05:37pm]
On a lighter note, šodien ir perfekts laiks. Saulītē ir komforta temperatūra - 16 Celsija grādi. Viss sāk plaukt un ziedēt. Putni taisa lāzeru skaņas piu, piu.
Ļoti patīkami laikapstākļi. Gribētu, lai mūžīgi ir pavasaris, bet tad paliktu garlaicīgi. Nah, man tomēr patīk pasvīst un pasalt.
post comment

Mēs visi sadegsim [24 Mar 2019|05:33pm]
Nesaprotu, kas tā par slimīgu apsēstību ar lineāru laiku? Kāpēc visam jāsākas un jābeidzas. Vai jūs tiešām neesat iedomājušies, ka visums var būt arī bezgalīgs? Pats sliktākais ir, kad cilvēki savu dekadanto uzvedību, deģenerātismu un stulbās rīcības pamato ar “visums tāpat sadegs pēc [ievieto skaitli šeit] gadiem.”
2 comments|post comment

[22 Mar 2019|08:42pm]
Mani priecē tas, cik viegli tiku nost no zopiklona. Tiešām pārsteidzoši. Man, protams, bija triks - katru vakaru iedzeru tējiņu un mazmazmazdrusciņ kodeīna. Kodeīns patiesībā bija tik maz, ka tas 100% bija placebo. Eņīvej, šī atkarība ir pārvarēta. Domāju, ka varētu paprovēt to nedzeršanu, nu, vismaz tādam detoksam.
Nesen lasīju čanā interesantu tekstu par to, kā tikt vaļā no sliktiem ieradumiem. OP teica, ka vienkārš brutāli jāpadara savu dzīvi par elli uz kādu nedēļu. Padari savu apkārtējo vidi neitrālu, atsakies no neta, alkohola, cīgām, nesatiec cilvēkus, kas tev patīk. Koncentrējies uz darbiem, nevis iztēli. Katru reizi, kad pieķer sevi dejdrīmojot, piepumpējies 20 reizes. Ja ej uz darbu/šūli, tad izej tieši lai paspētu, nāc mājās uzreiz. Vissāpīgākais man no šiem ieteikumiem noteikti ir tas, ka nedrīkstot klausīties mūziku, kas tev patīk. To es neizturētu. Kaut gan varbūt, ka nebūtu tik traki - tāpat pēdējā laikā visa mūzika šķiet garlaicīga, pēdējās 2 nedēļas klausos tikai The Smiths, grupu, kuru ilgu laiku saucu par geju bēdu mūziku.
Atkāpe.
Ņemot vērā, ka esmu veicis ar sevi dažādus izturības/psiholoģiskos eksperimentus, varētu šo pamēģināt. Varbūt, ka es nojūgtos, varbūt, bet varbūt nē. Varbūt tas mani ievietotu tādā maindsetā, kas būtu pozitīvāks, varbūt nebūtu visu laiku bēdīgs/dusmīgs.
Vēl viena lieta, ko es nesen sapratu, ir tas, ka es sevi novietoju soģa lomā. Es visu laiku dusmojos, kad redzu starprasu pārīšus, gejus utt., varbūt man vajadzētu ļaut visumam ritēt, saprast, ka es neesmu pasaules naba, un neuztraukties par lietām, kuras nevaru izmainīt (un, ja tās mainītu, tas beigtos destruktīvi visiem). Varbūt beigu redpills ir stoicisms.
Labi, veiksmīmu vīkendu, komrādi!
3 comments|post comment

No mosques in CHRIST CHURCH [20 Mar 2019|01:35pm]
Es domāju, ka DP noteikti ir labākas lietas, ko darīt. Nu, tiešām, loģiski domājot - maz ticams, ka viņus tādas lietas tik ļoti interesētu. Šī ir mantra, ko atkārtoju, kad sāku mīzt biksiņās - šeit nav Jaunzēlande, šeit nav Liebritānija, šeit nav Austrālija... Nu, a, kas? Es, piemēram, nejūtos tā, ka būtu kaut ko sliktu izdarījis, kā arī tas ir pilnīgi legāli un internetā nav precedenta, lai tas nebūtu.
Labi, tas tā. Visi kaut kad nomierināsies, traka nedēļa bijusi, tiešām. Es ierakstīju savas domas par piektdienu cibā, bet pēc 15 min. izdomāju - labāk nē.

Anyways, man vēl nodokļu pārmaksa nav ieskaitīta kontā, vai kāds zina, kad tas naļiks varētu ieripot?
6 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]