čiepsti un atrijas

Recent Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

21st September 2019

10:03pm: Kopš esmu tikusi pie savām klavierēm, pasludinu jaunu galveno problēmu. Ar savām mazām roķelēm nevaru izspēlēt Rahmaņinova Etīdi-gleznu Do mažorā op. 33 nr. 2!!
Te pats vaininieks: www.youtube.com/watch?v=TmH_Aq4Od7w

19th September 2019

11:28pm: "Why would men risk life and limb to travel across huge expanses of dangerous ocean to give away what appear to be worthless trinkets?"
Current Music: N. Rajam - Raga Patmanjari

17th September 2019

10:05pm: Sanāca brīvdienās ne tikai plānots brauciens uz Ventspili, bet arī neplānots uz Viļņu. Ļoti labi pavadīju laiku.
Nekādu psīhes jaunumu nav, vienīgi sāku lietot CBD eļļu. Mož ar laiku būs kāds efekts. Ar terapeiti sākām aprunāt manu avārijas traumu. Pierakstīju veselu sarakstu ar bailēm, kas saistītas ar autobraukšanu. Tagad tik jātaisa ekspozīcija - jābrauc un jābaidās.

14th September 2019

8:53pm: Diez ko nemāku būt viena. Man patīk, kad apkārt ir ņurga. Kad kaut kur fonā skan pagalma bērni vai remonti. Kad paralēli darāmajam var ar kādu iečatot. Varu līksmi iemigt ballītes vidū. Tabors vajag.

12th September 2019

5:03pm: Atcerējos par https://www.moodtracker.com. Vieta, kur sekot sev līdzi depra, ankša vai bipolāro gadījumā. Pēc tam var smuku grafiku paskatīties un garastāvokļa hronikas palasīt. Savulaik no šīs lapas sapratu, kā atšķiras anxiety no irritability.
Current Music: Miles Davis - Coffee Table Jazz

11th September 2019

6:12pm: Kārtējā reportāža no tualetes: "Nothing is lost if one has the courage to proclaim that all is lost and we must begin anew." (Julio Cortázar, 1914-1984)
Current Music: Norah - Don't Know Why
11:48am: Vakardien atkal biju par visu ko sajūsmā un satraukusies, taču viss beidzās labi. Uzjaucu tēju no kaņepes, vaivariņiem un liepziediem. Interesanti - tie augi viens otru neitralizēja. Vai arī liepzieds neitralizēja pārējos. Rokasgrāmatā lasīju par prokrastināciju un izvairīšanos. Tur bija pieci prokrastinācijas iemesli: intertums, cilvēki, nepārliecinātība, bailes un bauda. Un katram klāt apraksts un uzdevums. Sakarīgi.
Current Music: Ļubo mņe - kazaku dziesmas

10th September 2019

4:57pm: Ko es šodien izlasīju tualetes grāmatā: "To confuse our own constructions and inventions with eternal laws or divine decrees is one of the most fatal delusions of men." (Isaiah Berlin, 1909-1997)
Current Music: Mūžīgais remonts
4:51am: Meh, nemāku gulēt. Zāles, no kurām vajadzētu nolikties uz visu nakti, darbojas 5,5 stundas. Vai varbūt tie ir tie slavenie dabas ritmi, kuriem es tagad pieskaņojos?

9th September 2019

7:58pm: "..you need to know when symptoms are beginning to emerge. Having an early warning system, like the kind used to track storms, can alert you to use the strategies.. to stop the symptoms before they become severe."
Šodien kā tāds plāns miglas slānis sāka vilkties cauri nelabums. Varbūt no neizgulēšanās, varbūt tāpēc, ka tā ir. Atbraucu mājās un sacepu pagalma bērniem pankūkas, servētas ar ievārījumu un citronūdeni.
Current Music: Cocteau Twins - Violaine

8th September 2019

11:03am: Jau divi naktis esmu kārtīgi izgulējusies bez recepšu ripām - tikai buldurjānis un melatonīns. Nais.
Current Music: Tautumeitas - Dai citas meitas

6th September 2019

8:26am: Dabūju no terapeites grāmatas "The bipolar workbook" pirmās divas nodaļas - ļoti laba un derīga. Un L. iešēroja rakstu par TMS pētījumiem bipolāro traucējumu gadījumā. Laikam neriskēšu, jo TMS varot pastiprināt māniju, ko mums nevajag. Sāku iet uz masāžu (t. i. meklēt, no kā tieši ir regulārās galvassāpes). Šobrīd jūtos diezgan harmoniska un vesela.
Current Music: Kafijas dzirnaviņas

4th September 2019

2:06pm: Ok, tātad transkraniālā magnētiskā stimulācija. Ko es par to zinu? Ne - ko. Būs jāpalasa.
1:46pm: "Pauls Jurevičs raksta, ka mēs no vāciešiem esam pārņēmuši izcilas organizatoriskās spējas un cīņas garu, kas līdzsvaro mūsu citādi pārlieku jūtīgo un mīksto dabu.."
Current Music: N. Rajam - Raga Bageshree Kanhra
8:07am: Vakar beidzot atradu Lipkes muzeju. Cīši labi noslēpušies. Un tur bija JUUK koncerts. Akustiskie koncerti glauda ausis, ļoti labi bija. Sēdēju kaut kur aizmugurē un nevajadzēja skaņu skaļāku. Skatījos uz kastaņu un osi aiz žoga, klausījos. Nu labi, drusku skaļāka varēja būt beigās, taču tad vajadzēja atvilkties ātrāk un tikt pirmākās rindās. Būs jāiepērk plate.
Miegs = 6 stundas.

3rd September 2019

2:32pm: Jau divas naktis esmu izgulējusies kārtīgi. Protams, ar ripām. Bet pilnu garu nakti bez pārtraukumiem. Lēnām sāku sevi radināt pie dabiskām zālītēm - pa dienu uzvilcienam Anti-stress (visādi audziņi), nevis xanaxiņš, miegam buldurjāņi. Žēl, ka Dorminorm (miega hormons) man ne vienmēr līdz - no tā rādās fantastiski sapņi.

2nd September 2019

9:21am: Dziļš un garš miegs šonakt. Piecēlos no kaimiņa zvana, ka jāpabīda mašīna. Mums pagalmā bija Cūku bedre. Leģendārā bedre nu ir gandrīz aizbērta. Drusku žēl, bet pārmaiņas arī patīk. Paralēli vēl virtuvē notiek kapitālais remonts. Brokastu vāru uz prīmusa - labi, ka esam te tādi dabinieki, kam visādi pričendāļi ir. Citādi paliktu bez puttras.
Current Music: Green Tara Mantra

1st September 2019

2:30pm: Lai kas tas būtu, lietas šobrīd sakārtojas. Šodien tīru un kārtoju istabu - visus plauktus, visus stūrus. Uzreiz tik viegli un patīkami, kad katrai lietai ir sava vieta. Vismaz uz brīdi. Būs, kur citos laikos sūnām augt.
Current Music: The Best of Louis Armstrong
4:42am: Atkal 4 stundas ar recepšu miega zālēm un buldurjāņiem. Tik ilgam pietiek. Mūki taču arī maz guļ. Bet nu iedzēru vēl buldurjāni, varbūt atkal parubīšos. Jāiemācās kārtīgi ēst un gulēt, ēst un gulēt. Bērnudārzs.
Current Music: audru - fog

31st August 2019

8:06pm: Biju uz pupuķa dienu. Aizgāju uz lekciju par Latvijas vietvārdiem (vidējais Latvijas viensētnieks zinot ap 100 vietvārdu sev apkārt un savākto vietvārdu skaita ziņā mēs esam priekšā Amerikai u. c.), pēc tam uz Cerūža lekciju par Baltijas jēdziena vēsturi (cool), pēc tam uz pupuķa lekciju (pupuķi pļūtījot, lai aizbaidītu iebrucējus utt.), kurā satiku biedrus biologus. Apēdām picas malku, izrādīju ēku. Tagad gaidu ciemiņu. Šodiena ir synchā.
Current Music: Norah Jones - Greatest Hits

30th August 2019

10:42pm: Nu tātad, ja es te rakstu psihes hronikas, šodien pati pieteicos, lai mani aizved uz T-ielu, jo sākās paranojas pazīmes. Izrunājāmies ar 2 ārstiem un palaida mani mājās, drusku palielinot zāļu devu. Taču teica, ka jebkurā brīdī varu braukt atpakaļ. Vēl teica, ka man ar smadzenēm viss ir kātībā, tikai šobrīd ir nestabila psihe. Un es līdz šim domāju, ka prāts un psihe ir viens un tas pats.
P. S. Šonakt ar miega ripām nogulēju 4 stundas. Nav ok, bet vismaz kaut kas.
Upd. Nogulēju vēl kādas 4, tā ka ar miegu ir ok.
Current Music: Black Bullet & Dj Krii - Es Bleck Bullet

29th August 2019

3:55pm: Dienas tagad tik garas, nevar saprast, ko vēl sadarīt. No rīta biju līdzi aizvest puiku uz bērnudārzu, pēc tam Puškinielā tiku pie jauna skaņurīka, tad sapulces, tagad būšu izrevidējusi drēbju skapi. Bezmaz vēl varētu pastrādāt pēc tam - jāpabeidz komentāru labojumi. Un vakarā drošvien atkal jāspēlējas ar puiku vai jāvakarē pagalmā, kamēr labs laiks.

28th August 2019

10:04pm: Šodien pa pusei saņēmu precību piedāvājumu no viena ļoti laba un gudra un asprātīga drauga. Nepiekritu, lol, ierosināju parunāt par citu tēmu.
Biju pie ārstes. Visu sarunājām, sabīdījām jaunu zāļu shēmu. Beigās nosmēju: tad jau varbūt drīz tiksimies. Viņa teica: cerams, nē.
(Nogulēju 4 h ar zālēm.)
9:53am: I did it - izgulējos! Sadzēros buldurjāņus, noskatījos kolosālu filmu par lielo piekūnu un parubījos. Pasludinu šo bezmiega epopeju par beigušos bez ekscesiem.

27th August 2019

9:11pm: Atgriezos Rīgā un beidzot atslēdzos no datora. Pļāpājām un saimniekojām ar dzīvokļa biedreni, spēlējām ar puiku "slimības" jeb Pandemic (viņš spēlei izdomājis pilnīgi citus noteikumus, kur slimības tiek pievestas uz pasaules pilsētām ar mašīnu; un liek man uzvilkt melnus cimdus, lai es nesaslimtu), līdz parubījos. Visādas atziņas. Ka vairāk vajadzētu dzīvot ķermenī utt.
Powered by Sviesta Ciba