dulces como la miel [entries|archive|friends|userinfo]
ar bez ka

[ website | immerse your soul in love ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[30. Jan 2015|14:34]

deloveja_kundze
[Tags|]

mazliet par citu tēmu, ja. pamodos ap septiņiem, sapratu, ka baigi grūti elpot palicis, jo šausmīgas iesnas sākušās (vakar pabeidzu sesiju, protams, ka tagad ir jāsaslimst). iepilināju deguna zāles, apgrozos uz otru pusi, turpināju gulēt un sapnī redzēju to, kā man taisa nose job. ļ. savādi.
Linkknives out!

[30. Jan 2015|14:11]

bagdarama
Mazliet iestrēgu
I’ll draw three figures on your heart/And one of them will be me as a boy/And one of them will be me/And one of them will be me watching you run/Watching you run/Into the high noon sun
Linkknives out!

[30. Jan 2015|09:04]

dienasgramata
KRISTĪGAIS RADIO. Ja tava problēma ir interneta pornogrāfija, atslēdz internetu! Neej tur iekšā!
Link6 catched the mouse|knives out!

[29. Jan 2015|19:09]

artis
http://www.kadet.ru/lichno/vlad_v/vlad_in1.htm
Linkknives out!

[29. Jan 2015|08:41]

dienasgramata
KRISTĪGAIS RADIO. Kad tu stāvi lielveikalā pie kases un tev piecu eiro vietā izdod piecsimt, tas nav Dievs, kas nolēmis tevi svētīt. Tas ir Sātans, kas tevi kārdina!
Link16 catched the mouse|knives out!

[29. Jan 2015|01:00]

deloveja_kundze
[Tags|]

vairāk gaišuma domās un līdziņemšanā, mazāk smaguma un negāciju. bet šo gan vieglāk pateikt, nekā izdarīt, vai ne.
Link2 catched the mouse|knives out!

[27. Jan 2015|22:43]

dienasgramata
DELFI. Makaronus, kas gatavoti no baltajiem miltiem, ēdienkartē ieviest vispār nav jēgas.
Linkknives out!

[27. Jan 2015|22:42]

dienasgramata
DELFI. Rīgā aizliedz tirgot alkoholu naktīs patērēšanai uz vietas, ja telpai nav atsevišķas ieejas.

p.s. Nav ieejas - nav izejas!
Link3 catched the mouse|knives out!

[27. Jan 2015|22:27]

iness
rāmkalnu 'napaleona' kūkā izmanto to pašu krēmu, kas ir eklēros.
Linkknives out!

komandīts un viņa sabiedrība [27. Jan 2015|16:54]

barbala
Vienīgais, kas man šķiet "izpētes vērts" ir komandītsabiedrības cilvēku neiedragājamā pārliecība, kura ļāva ne plakstiņam nenodrebot "gatavot nodevumus" un mierīgi drukāt ārā pieņemšanas - nodošanas aktus, saskaņā ar to kāmīštāmīti un tagadiņ ļoti pūst vaigus, sist kāju pie zemes un justies "aizvainotam uzņēmējam", kurš nekad vairs nepiedalīsies "tās stulbās valsts" iepirkumos. Jedem das seines. Tomēr es noteikti negribētu būt medmāsu, bibliotekāru, ugunsdzēsēju vai Ķeguma HES naktssargu kafijas istabā, kuri pārspriež šo sabiedrisko aktualitāti.
Link7 catched the mouse|knives out!

[27. Jan 2015|15:13]

aptauja

[ninona]
Poll #20308 Dekoratīvā kosmētika darba dienās (dāmām)
Open to: All, results viewable to: All

Ikdienā uz darbu (darbā jāsatiek kaut pāris cilvēki):

View Answers

nekrāsojos nemaz
11 (25.0%)

minimāli (iekrāsoju skropstas/uzacis, vaigus vai tamlīdzīgi)
18 (40.9%)

viegls dienas make-up (tonējošs dienas krēms, skropstas, uzacis vaigusārtums vai tamlīdzīgi)
8 (18.2%)

pilna dienas makijāža (tonālais, pūderis, acu līnija, vielas ēnas, uzacis, vaigi, lūpas...)
2 (4.5%)

nomālējos tāpat kā uz klubu/balli vai pirmoreiz izmēģinot mammas krāšļu komplektu
0 (0.0%)

atkarībā no laika vai garastāvokļa
4 (9.1%)

spogulī neskatos/pofig
1 (2.3%)

Link17 catched the mouse|knives out!

[27. Jan 2015|09:11]

dienasgramata
IR. Bērziņš skaidroja, ka viņam ir tikpat gadu, cik antifašistiskās koalīcijas uzvarai Otrajā pasaules karā, kas ļaujot "izvērtēt visu", un viņa pienākums ir darīt visu, lai pasaules kari neatkārotos.

un vēl:

Kā ziņots, prezidents lēmumu par to, vai atsaukties Krievijas uzaicinājumam, esot pieņēmis, taču publiski to vēl neatklāj. "Man tas lēmums ir bijis visu mūžu iekšā," sacīja prezidents. Jautāts par laiku, kad lēmums tiks oficiāli publiskots, prezidents sacīja - "kad dzīve rādīs, ka tas ir nepieciešams."
Link3 catched the mouse|knives out!

[26. Jan 2015|23:27]

etalonfunkcija
Nav jau tā, ka dzīve pēdējā laikā būtu viena vienīga aveņu zapte (lai gan lielā mērā, protams, ir).
Šodien, pēc 1,5 mēneša gaidīšanas, aizgāju uz bezdarbnieku kantori, lai noskaidrotu, vai būs pabalsts, vai nebūs, bet šie aizsūtīja mājās vēl uz mēnesi.
Mana vietējā veselības apdrošināšana izbeidzās ar darbu, un to varēs atjaunot tikai tad, kad saņemšu apstiprinājumu, ka pabalsts būs.
Tajā pašā laikā mana lv Eiropas apdrošināšana nemanot izbeidzās oktobrī.
Kamēr man nav apdrošināšanas, vietējie ārsti nespīd. Ja nu vienīgi par bargu naudu.
Likumsakarīgi, vēlme aiziet noskaidrot, kādēļ man katru nakti briesmīgi sāp mugura, ir nobriedusi tieši tagad.

Aj, besis. Gan pāries.
Linkknives out!

[26. Jan 2015|21:51]

deloveja_kundze
[Tags|, , ]

noskatījos beidzot whiplash, un, ar nožēlu jāsaka, ka mēreni vīlos. filma jau, protams, ir ļoti laba, bet. kaut kā tā, ka absolūti nepārliecināja, biju gaidījusi kaut ko episku. parakājos pa recenzijām, mēģinot ielikt vārdos to, kas tur nelikās līdz galam, un atradu vienu, kas izteica tieši to, ko domāju: whiplash kā filma par izcilību ir pārsteidzoši viduvēja. neviens no tēliem ne mazākajā mērā nepārsteidza, visa notikumu attīstība likās ļoti paredzama, un vienīgais, kas mazliet pārsteidza, bija pāris no grupas dalībniekiem, kuri bija ļoti negatīvi pret protagonistu. vārdsakot, mērena vilšanās, bet tas viss pieder pie lietas, supertūtiņš liek skatīties jaunākās pilnmetrāžas, jo saka, ka es citādāk atpalieku no dzīves, un tā nu es pamazām savā gliemeža ātrumā mēģinu atgūt iekavēto un garāmpalaisto, kauns jau pat atzīt, bet joprojām neesmu redzējusi, piemēram, rocks in my pockets. kur nu vēl birdman un boyhood. 

un vispār, ja vēl par whiplash, jāsaka, ka es arī ļoti, ļoti, ļoti iebilstu šai galvenajai domai, kas, manuprāt, ir viena no sliktākajām domām ever. izcilību panākt uz kaut kā cita rēķina, piemēram, sava prāta un pašcieņas rēķina, nav nekāds liels sasniegums, uz ko vajadzētu virzīties. pēc visām huiņām, kurām pati esmu bijusi cauri, galvenais nu jau liekas vienkārši tas, lai cilvēks ir 1) labs un 2) pareizajā vietā (ar pareizo šeit saprotot vietu un profesiju, kas ir piemērota prasmēm un talantiem, kā arī vēlmēm un garīgajām spējām). un šī te attieksme, ka if you push somebody hard enough, they'll become great, nu, drošvien, bet nu ne jau ar lamāšanu, pazemošanu un iebiedēšanu. skatoties uz pasniedzējiem, kuri man pašai ir visvairāk ko iemācījuši, marko ar savām iebiedēšanas spējām nav saraksta augšgalā, bet drīzāk tie cilvēki, kuri parāda veidu, kā to, ko tu dari un apgūsti, organiski iekļaut savā dzīvē, nekad neaizmirstot, ka tu pats esi vairāk nekā šī šaurā niša, kurā mēģini sasniegt izcilību. tāda visas enerģijas koncentrēšana uz šauru nišu izcilības gūšanai ir īsākais ceļš uz nervu sabrukumu, un kāda tam visam ir jēga. 

meanwhile in reality, esmu pavadījusi pēdējās pāris dienas, runājot ar pēc iespējas mazāk cilvēkiem, jo mazliet depris, toties ļoti daudz laika pavadu virtuvē. uztaisīju diezgan foršu humusu, kas sanāca mazliet par biezu, pirmo reizi pati uztaisīju suši, kur pirmajā rullī bija par daudz rīsu, bet tas viss ir iemaņu jautājums, un šodien mēģināju uzcept saldo kartupeļu un lēcu plācenīšus, kuri diemžēl īsti labi neturējās kopā, lulz, tāpēc tagad vienkārši visu to masu ieliku cepeškrāsnī, varbūt sanāks tāds liels un resns plācenis tā vietā. toties sanāca diezgan forši cepumi (auzu pārslas ar banānu, pavisam elementāri) un lielisks smoothie ar saldētām upenēm, kivi un banānu. un vakar pat nopirku jaunu kleitu, bet tas diez ko omu neuzlaboja, nu gan periods uznācis, ka pat oasis kleitas nepalīdz. nē, nu es saprotu, ka tas viss ir no tām domām par nākotni, kura mazliet uztrauc un mēreni biedē, galvenokārt naudas un pašas nervu dēļ, bet kaut kāds pārgurums arī iestājies, vai. vārdsakot, daudz miega, dažādas, nevis tikai biroja aktivitātes un savaldība. tas ir tas, ko laikam šobrīd vajag. 
Link5 catched the mouse|knives out!

[26. Jan 2015|21:12]

dienasgramata
DELFI. Neatkarīgi no tā, kāds ir viesistabas interjers un iekārtojums, visbiežāk ir kāda brīva un nenoklāta siena, ko var aizpildīt ar kādu skaistu mākslas darbu. Ja neesi gleznu cienītājs, iekar kādu izdrukātu fotogrāfiju vai apdrukātu kanvu, un telpa iegūs pavisam citu skatījumu.

un šis arī labs:

Viesistaba ir paredzēta ne tikai viesiem, bet arī pašu mirkļu baudīšanai, un to var palīdzēt veicināt kādas personīgas lietas. Izkārto fotogrāfijas rāmīšos, ieliec plauktā kādu suvenīru no ceļojuma, kādu nieku, kas atgādina kaut ko patīkamu, principā jebko, kas atsauc prieku atmiņā.
Link9 catched the mouse|knives out!

[26. Jan 2015|00:47]

etalonfunkcija
[Tags|, ]

Nu tā. Lūk, arī pirmā meistarklase pieteicās. Be careful what you wish for.

No be careful tēmas - savā jaunā gada plānā ierakstīju, ka atdošu bankai notērēto kredītkartes limitu (es savā plānā sarakstīju vēl visādas maziespējamas lietas, ja). Kolosāli - manas smadzenes tik ļoti nokoncentrējās uz šo apņemšanos, ka strauji aptumšojās citos centros un izdzēsa kredītkartes pin koda informāciju tieši uz vējainā Lidickās ielas stūra, kad es no bankomāta gribēju izņemt pēdējo naudu, lai taisnā ceļā dotos to notrallināt ar draugiem savā dzimšanas dienas ballītē. Bankomāts aprija manu karti, es trallināju stipri pieticīgāk; un konts pamazām uzkrāj nu jau vairs fiziski vai elektroniski neaizsniedzamos eirikus.

Ā, aizmirsu piebilst, ka meistarklasi, visticamāk, vadīšu čehiski, hhh.
Linkknives out!

[25. Jan 2015|20:09]

smejmoon
varbūt cilvēku attīstības temps samazinās tapēc, ka mēs ietaupam laiku
šodien
bet rīt, rīt tad gan.
Linkknives out!

[24. Jan 2015|17:29]

deloveja_kundze
nu ko, miegainā ciba, kā var kaut ko reāli darīt ua/rus jautājumā, nevis vienkārši sēdēt stūrī un pasīvi nosodīt rus agresiju? es saprotu, ka arvien vairāk džeku iestājas zemessargos, tas mani diez ko nesaista, bet ko var tādu darīt, lai nav vienkārši jāsēž stūrī un pasīvi jāretvīto un jāšēro bildītes?
Link8 catched the mouse|knives out!

[24. Jan 2015|10:01]

bagdarama
[out: |Good vibrations ]

Samiedz acis pretī saulei kā polārlapsiņa. Skaistais ziemas rīts.
Linkknives out!

[24. Jan 2015|00:02]

dienasgramata
DELFi. Šoferis kādai grūtniecei ar lielu skandālu licis izkāpt kāpostu pīrādziņa dēļ. Šis sievietei bijis pēdējais piliens negatīvajā pieredzē.

http://www.delfi.lv/news/national/politics/nekartibas-rigas-mikroautobusos-grutniecei-liek-izkapt-no-transporta-kapostu-piradzina-del.d?id=45489532#ixzz3PgVd48o0
Link1 catched the mouse|knives out!

[23. Jan 2015|21:11]

aptauja

[po]
Poll #20298 Laika izjūta
Open to: All, results viewable to: All

Parasti bez sevišķām pārdomām varu tūlītēji nosaukt pašreizējo

View Answers

laiku (±15 min)
13 (36.1%)

datumu
11 (30.6%)

nedēļas dienu
18 (50.0%)

mēnesi
33 (91.7%)

gadu
28 (77.8%)

gadu desmitu
24 (66.7%)

gadsimtu
28 (77.8%)

vecumu (savu)
13 (36.1%)

Linkknives out!

[23. Jan 2015|19:39]

etalonfunkcija
[Tags|]

Esmu briesmīgi satrakojusies. Līdz tam, ka reibst galva un ka nevaru koncentrēties nekam [citam]. Tas ir apmēram kā ar tām Ziemsvētku mantiņām, kuru pētīšanā iegrimu uz diennakti, līdz gandrīz biju gatava par to rakstīt referātu, tikai šoreiz tas ir vēl daudz trakāk.
Es šobrīd reāli pavelkos no tā, ka varu kādam kaut ko ierādīt par balss lietošanu, dalīties informācijā, iegūt jaunu, eksperimentēt ar savu ķermeni, atklāt, kādi mehānismi ko kustina, atbrīvo, sasprindzina. Ir vēl tik daudz kas, ko es nezinu, ko vēl atklāt, pielietot, izprast, uzlaboties, un tas mani iedvesmo, bet es jūtos arī sasodīti piedzērusies no tā, ko, kā izrādās, es jau zinu, daru, dzirdu.
Link7 catched the mouse|knives out!

[23. Jan 2015|12:42]

artis
"75% of NYC's top high schools are filled by Asian students, many of whom came from extremely poor working class families in Chinatown, have immigrant parents who speak little to no English. All they do is get a workbook and study hard instead of joining gangs, playing video games or sports. They spend their $25 on a workbook rather than $100 on a pair of new sneakers or video game. People who do well on the SAT or other standardized tests are just smarter and/or more motivated, plain and simple. Equality does not mean equal outcome.

Back when Jews were knocking at the doors of the Ivy League trying to get in, they excelled in the SAT and the SAT was seen as the great equalizer. Now that Jews are running academia and the Ivy League, and form a large % of their alumni, they want to ensure that their children have a greater chance of getting admitted. Suddenly the SAT is a poor indicator of aptitude, that it's unfair etc. It can't go both ways. As I've said many times, "holistic admissions" used to be Harvard speak for "Too many Jews", now it's Harvard speak for "Too many Asians"."
Linkknives out!

[22. Jan 2015|16:50]

deloveja_kundze
[Tags|]

"Latvijā nav problēmu ar sieviešu tiesībām," "Latvijā nav problēmu citas ādas krāsas pārstāvjiem," "Latvijā diskriminācijas nav," un tamlīdzīgi izteicieni my ass, man liekas, mūsu valsts pamazām nokļūst tādā normālā šķīstītavā, kur beidzot izrādās, ka kastītes, kurās līdz šim ir domāts, gluži vairs neatbilst arējai realitātei. paredzu, ka turpmākie pāris gadi būs normāla elle un indija, un atklāsies, cik daudz apkārt ir idiotu. jo ir jau tie idioti, kuri veiksmīgi maskējas, un tad pēkšņi izrādās, ka tavs kaimiņš un labs draugs ir seksistisks homofobs.

anyfuck, izlīdu no projektu tāmju dzejošanas, un izrādās, ka ziņās viens vienīgs vājprāts. labāk atpakaļ pie tāmju dzejošanas.
Link6 catched the mouse|knives out!

[22. Jan 2015|11:17]

bagdarama
Pirms gandrīz nedēļas pie [info]honeybee sarunas aizlīdēja līdz atropoloģijai
un cilvēkdrošībai kā samērā neskaidram terminam pretēji labklājībai.

Šodienas lasījumi piegādā skaidrojumu - brīvību no bailēm un trūkuma.

Cibas brāļi un māsas, vai esat brīvi no bailēm un trūkuma?
Link8 catched the mouse|knives out!

[22. Jan 2015|09:19]

dienasgramata
DELFI. "Cilvēkiem vienkārši nepatīk cipars,'' tā, komentējot "Rīgas satiksmes" (RS) jaunos tarifus Latvijas Televīzijas raidījumā "Sastrēgumstunda", sacīja Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks.
Link4 catched the mouse|knives out!

[21. Jan 2015|19:37]

deloveja_kundze
[Tags|, , ]

nu vispār es gribu pierakstīt to, cik stulbi sanāk, esmu kaut kāda staigājoša hormonu vētriņa. tāda hormonu vētriņa, kas liek iedomāties un iztēloties visādus stāstus, un tad gribas ik pa brīdim apraudāties. piemēram, šodien stāvēju un kādas 10 min gaidīju, kamēr kāda kundzīte gados izdarīja visu, ko vajadzēja ar to bankomātu, bet viņa visu laiku kaut ko spieda un kaut kas viņai nesanāca. no sākuma es tā kā dusmojos, nu kā, es taču skrienu, man taču ir svarīgi darbi un svarīgi laiki, kā tā var cilvēki aizņemt tik ilgu laiku pie bankomāta, kā tā var. un tad man palika mazliet žēlīgi un mazliet skumji, un tad es sāku iztēloties dažādas lietas, kāpēc viņa tik ilgi pavada laiku pie bankomāta. piemēram, nespēj noticēt, ka tik maz naudas. piemēram, gaida naudas ieskaitīšanos. piemēram, īsti labi neredz/nesaprot to, kas notiek uz ekrāna. un tad, katrreiz, kad es iedomājos cilvēkus tādās trauslās situācijās, trausli cilvēciņi trauslās situācijās, man vienmēr paliek tik ļoti aizkustinoši ap sirdi, ka jāapstājas, dziļi jāielpo un jāatgādina sev, lai beidzu iztēloties lietas par citu dzīvēm.

tāds savāds hormonu vētriņu veids, teiksim tā. tie mani milzīgie pateicības viļņi, ko piedzīvoju pirms četriem gadiem, jau arī bija kaut tāds jocīgs.
Link2 catched the mouse|knives out!

[21. Jan 2015|12:32]

dienasgramata
IR. Zaķis apstiprina, ka tiek prognozēts pārvadāto pasažieru kritums.
Link3 catched the mouse|knives out!

[21. Jan 2015|11:42]

dienasgramata
DELFI. "Daudzi domā, ka, lai būtu labi katoļi, mums jābūt kā trusīšiem, bet nē," pirmdien lidojuma laikā no Filipīnām uz Romu žurnālistiem atklāja pāvests.
Link1 catched the mouse|knives out!

[21. Jan 2015|11:31]

dienasgramata
FOCUS. Сегодня Елена Марга (прежде известная, как Елена Авотиня-Екатериничева), похоронившая недавно своего жениха Гинта Маргу, бывшего советника экс-премьера Латвии Ивара Годманиса, опубликовала первую из 25 глав воспоминаний о безвременно ушедшем в ноябре 49-летнем муже.
Linkknives out!

[21. Jan 2015|09:28]

dienasgramata
"Ekonomikas ministrijai tika uzdots trīs nedēļu laikā sagatavot priekšlikumus, kā izmantot Latvijai piešķirto zemes platību World Expo teritorijā." Es domāju - uzart un iestādīt kartupeļus.
Link6 catched the mouse|knives out!

[20. Jan 2015|22:43]

dienasgramata
no piedāvājuma interneta veikalā: Tate & Lyle sīrups ar kļavu lapu aromātu 0.454l
Link1 catched the mouse|knives out!

[20. Jan 2015|22:06]

deloveja_kundze
teikšu godīgi, pēdējās dienās jūtos ļoti pieaugusi un tāda, nezinu, apzinīga. ne jau tāpēc, ka man tagad telefona grāmatā ir saglabāts numurs ar vārdu Uzņēmuma Reģistrs, kas ir notāre, vai tāpēc, ka visu laiku kādam jāzvana un kaut kas jāprasa, bet tāpēc, ka man sestdien atveda lieliskas šokolādes konfektes no parīzes, es tās kā pieaugusi tante noliku pieliekamā augstākajā stāvā un patērēju tikai tad, kad esmu mājās, mierā un ar kafiju rokā. kā pieaugusi tante, vienvārdsakot.
Link2 catched the mouse|knives out!

Krieviem sudrabs [20. Jan 2015|15:27]

artis
[Russia has notable cyber capabilities], whose “robust” operations teams had “proven access and tradecraft”. By 2009, China was “the most active foreign sponsor of computer network intrusion activity discovered against US networks”, but lacked the sophistication or range of capabilities of Russia. “Cyber criminals” were another of the major threats, having “capabilities significantly beyond those of all but a few nation states”.
Linkknives out!

Дёшево и сердито [20. Jan 2015|13:26]

bagdarama
[info]pinjons ietekmē
Холодное:Катана, короткий меч наёмного убийцы
Тяжелое и снайперское оружие: СВД-О, автоматическая снайперская винтовка, для ведения открытого боя и прикрытия.

Linkknives out!

[20. Jan 2015|10:14]

dienasgramata
Ko Ušakovs preses koferencē nepateica: sods par braukšanu bez biļetes pieaugs četrkārtīgi. No 5 uz 20 eiro
http://www.delfi.lv/news/national/politics/infografika-cik-turpmak-maksasim-par-transportu-riga.d?id=45473914

Nākamais lielākais pieaugums ir parastām biļetēm, pirktām automātā - no 0.60 uz 1.15
mazliet mazāk pieaug biļešu cenas, pirktas pie vadītāja - no 1.20 uz 2.00

nez kāpēc mēnešbiļete vienam maršrutam darba dienām sadārdzināsies vairāk nekā tāda pati visām dienām
Link6 catched the mouse|knives out!

[19. Jan 2015|15:25]

dienasgramata
"Gulbis trillerī neiztur skatītāju spiedienu", WTF?
Link12 catched the mouse|knives out!

[19. Jan 2015|14:00]

dienasgramata
Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija brīdina par 13 vēstījumiem, kādus saņemot interneta vidē, bērnam jābūt īpaši uzmanīgam.

Nr 4. "Es saprotu, kā tu jūties. Es jutos tieši tāpat."
Nr 8. "Mazā, šeit viss ir pārāk novecojis un bremzē. Labāk pārejam uz skype?"
Link5 catched the mouse|knives out!

[19. Jan 2015|03:51]

deloveja_kundze
[Tags|]

lai nav tā, ka rakstu tikai par kino un darbu, kas lielos vilcienos nu jau ir viens un tas pats, vēlos pierakstīt arī savus jaunākos novērojumus/atklājumus sejas krēmu jomā. ziema diemžēl ir tāds laiks, kad patērēju sejas krēma tūbiņu mēnesī, jo citādāk liekas, ka āda ir sačervelējusies un pati esmu kļuvusi par vecu dateli, tāpēc šis ir tāds ļoti (fiziski) sāpīgs jautājums. pēc dažāda veida piedzīvojumiem ar douglas sejaskrēmiem, kas ir diezgan forši, bet mazliet pārāk viegli tādiem smagākiem ziemas periodiem, turklāt manu mīļāko sejaskrēmu, kas smaržo pēc burkāniem, vispār pārtrauca ražot, izdomāju pieķerties pašmāju eko kosmētikai. lai cik ļoti man patiktu Madaras ideja un koncepts, man ļoti nepatīk tas, ka šis krēms man liek smaržot pēc nezālēm, tāpēc to es atmetu. savukārt aizvakar, ja nemaldos, iegādājos šī mēneša sejaskrēma tūbiņu: organisko krēmu no kompānijas kivvi, kas sola 24hrs intensīvu mitrinošu iedarbību. smaržo ļoti labi, mitrina arī labi, vienīgi tas, ka ir mazliet par treknu, ja tā var teikt - neesmu vēl iemanījusies krēmu uzlikt tā, lai nerodas sajūta, ka ir par daudz uz sejas. bet citādāk ir labi, tiešām intensīvi mitrina un neļauj justies kā sažuvušai datelei, kas šajā gadalaikā, godīgi sakot, ir viena no manām prioritātēm. vārdsakot, ja gribas organisku un pašmāju kosmētiku, bet Madara neiet pie sirds, kivvi ir alternatīva. turklāt nesmaržo pēc nezālēm un nav testēts uz dzīvniekiem.
Link3 catched the mouse|knives out!

apelsīni [18. Jan 2015|20:43]

smejmoon
rimī ir garšīgi apelsīni
Linkknives out!

[18. Jan 2015|18:39]

dienasgramata
DELFI. Naktī uz 19. janvāri savākts ūdens būs enerģētiski uzlādēts un ar dziedējošu spēku.
Link5 catched the mouse|knives out!

[18. Jan 2015|15:43]

dienasgramata
DELFI. Likums Lapsam liek atļaut Drošības policijai paņemt viņa DNS, spriedumā secina tiesa.
Link2 catched the mouse|knives out!

[18. Jan 2015|08:39]

dienasgramata
DELFI. Klūgu eko zārku ražotājs varētu atteikties no ieceres eksportēt uz Skandināvijas valstīm.
Linkknives out!

[17. Jan 2015|17:14]
process
"Centīšos nekļūt apnicīga!", noteica aizstāve Kaminska, uzsākot lasīt otru daļu savā debašu runā, par naudas atmazgāšanu. Neviens vairs neprasa, vai ir kāda prognoze par runas beigām. Kad būs tad būs, no jautāšanas beigas ātrāk nepienāks. Bet apsolījums nekļūt apnicīgam pēc vairāk kā divu mēnešu ilgas runas lasīšanas ir savdabīgi alternatīvs skats uz lietām. Ja vēl kaut viens aizstāvis būtu nolēmis sagatavot runu līdzīgā taktikā, arī 2015. gads sāks kļūt par saspringtu termiņu. Par pierādījumu analīzes kvalitāti spriedīs tiesa, bet demonstrējums par to, ka uz lielu masu ("pereboru", kā teica aizstāvis Cers seniors) var sacerēt pretī vēl lielāku masu, sanācis augstākā mērā uzskatāms.

Uzsākot gadu aizstāve Kaminska vēl cita starpā visiem novēlēja trīs mūzas (visām bija diezgan cēli nosaukumi, t.sk. gudrība), uz ko tiesas priekšsēdētājs papildināja "...un pabeigt lietas izskatīšanu pirmajā instancē".

Pa vidu arī saasinājusies debate par attaisnojošiem iemesliem tiesas sēdes nenoturēšanai. Tiesa līdz šim bijusi diezgan saprotoša attiecībā uz filmu festivāliem, teātru viesizrādēm, bērēm, kāzām, pat kristībām, neaizstājamiem braucieniem komandējumos un vieslekcijām ārvalstīs. Tagad parādījies arī lūgums pēc ziemas atvaļinājuma ("Tā kā ne prokurori ne godātā tiesa, acīmredzot, nav ziemas sporta cienītāji..."). Sanāca, ka arī šādu lūgumu var apmierināt, bet tādā veidā un ar tādiem papildus komentāriem, ka otrreiz kaut ko tādu lūgt diez vai kādam ienāks prātā.
Link2 catched the mouse|knives out!

[17. Jan 2015|16:46]

deloveja_kundze
[Tags|, , ]
[out: |mia - paper planes (remix)]

vakar sirsnīgi sūdzējos supertūtiņam, ka I really don't have my life together, es pat neatceros, kas man šoreiz likās nepieņemami, drošvien kaut kas par to, cik grūti ir savienot/apgūt to, cik daudz pats patiesībā vari, un neiekulties neapdomīgi daudz vairāk darbos un projektos, ja to nevari pavilkt. es jau tagad jūdzos nost, ko lai dara, kad jāsāk autoskola un tamlīdzīgi, vārdsakot, meklēju hermiones maģisko laikgriezni. bet supertūtiņš paziņoja, ka kaut kad nesen ir redzējis lielisku dzīves mācību, tas ir, kad mēģini sakārtot lietas, sāc pavisam fiziski ar tualetes sakārtošanu. man tas likās mazliet wuut, bet nodomāju, ka nekāda ļaunuma jau tur nav, tāpēc šodien intensīvi nodarbojos ar tīrīšanu un izmēšanu, tagad aiziešu palēkāt uz zumbu, tad vēl plānoju salabot saplēstās drēbes, izgludināt lietas, ko jānes uz otro elpu, noberzt plīti un virtuves nostūrus, un vēl pilnai laimei noskatīties kādu frenka kapras melodrāmu, lai saņemtos un atbildētu marko, kurš uz manu vēstulīti par to, ka būšu pēc kādām nedēļām amst. atbildēja ar tekstu, ka this is so nice, I was just thinking of you the other day. manas tikšanās ar marko kopš universitātes beigšanas paliek arvien jocīgākas, viņš šķietami satraucas, ka es eju kosmosā, bet viņš arī šķietami zina, ka tas tā vienmēr ir bijis. ļoti savādas attiecības ar mācību daļas vadītāju/mentoru/visprasīgāko pasniedzēju, kāds man jebkad ir bijis.

nu un ja man pēc visas šodienas programmas nebūs kādas skaidras atbildes gatavas, būšu patiešām bēdīgs. man jau liekas, ka pēc šādas soul searching programmas visam gan būtu jābūt skaidram. (un ar visu es šoreiz domāju to, kā sakārtot darbu, ko vispār tur vajag, kur dabūt naudu sev un citiem, kā tikt galā ar nodokļiem un kā palikt mūžam jaunai, bļin.)
Linkknives out!

navigation
[ viewing | most recent entries ]