dulces como la miel [entries|archive|friends|userinfo]
ar bez ka

[ website | immerse your soul in love ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

50 shades of Parādā jeb "Atkal bija raudāšana" [27. Feb 2015|14:35]

barbala
Pateicoties jūsu veiksmīgajai informācijas kampaņai, iepazinos arī es ar Parādnieku ģimenes interviju un lasītais un citur diskutētais uzrāva emocij's un pārdomas dažas. Liekas, ka reti ir publiski pieejams tik caurspīdīgi traģisks pastāstelis, kā šī cukurainā intervija (to, starp citu, zem pseidonīma nav uzcepusi visu mīļotā filozofe Burve-R?) un kas savā groteskumā, vieglprātīgi un neapdomīgi atsedz sūrāko kanalizācijas akas vāku un sūdi skar ventilatoru.

Ko es tur redzu? Ko es tur pazīstu?*

Tātad, dots ir vienkāršs kretīns, par kura paša ģimenes musturi un mantotajām vērtībām skaidru ziņu nav, bet toties, jauneklīgais kretīns sludina "savu raksturu" un ieņēmis pusaudža attīstības fāzei raksturīgo protesta formu, kuru pauž protestējot pret iekārtu un režīmu, šādam protestam ērtā un loģiskā laikā. Tiktāl – nothing special, no varonības vai idejas tur nav ne smakas, parasta balamutība, jo izpaliek varonībai un ievērības cienīgumam nepieciešamā intelekta/zināšanu/idejas līnija.

Vēl ir 17 gadus veca medskolas audzēkne, kura nākusi no patriarhālas, jēdzīgi nefunkcionējošas ģimenes attiecībām, kur ieaugusi sekošanas, pakļaušanās un konformisma, labākas dzīves sapņos - le klassīk, le klassīk, Garoza, jūs sakāt, paļaušanās, jūs sakāt. ("ko par mani teiks, ko par mani padomās").

Atļaušos piezīmēt, ka šādos sterilās burciņas apstākļos ar tēva viedoklīti un māmuļas līdzlocīšanos augušām jaunietēm visbiežāk nav ne jēgas, ne iekšu adekvāti izvērtēt savus sapņu prinčus un negatīva izvērtējuma gadījumā, rāmi pasūtīt šādus teltī līdējus latvāņos snaust. Tā ir viena no drausmīgākajām, atvainojos par vispārinājumu, bet tomēr, Latvijas sieviešu mantotajām traumām - iedzītais aizliegums, tabu "atteikt vīrietim." Gulēt kā aukstam baļķim, divas dienas nerunāt..." Jo ja nu tomēr viņš izrādās labs cilvēks, tas pretīgais ūsainis, kurš lien bučoties? Ja nu viņš ir labā partija? Kā tu tā, kas tu esi, lai izvērtētu savu partneri? Un galu galā, tev uzmanību pievērš "pats kursa lielākais skandālists"- vai tas nav glaimojoši neesošai pašapziņai? neBonija un izKlaids medskolā, kāda varena romantika un lielās mīlas apsolījums! Kāzas ar 120 nepazīstamiem cilvēkiem! Yēēeēē!

Tālāk lasītājs tika ievilkts detalizētās attiecību dinamikas epizodēs un kopš tā brīža vārds "raudāt" dažādos locījumos šajā tekstā parādās 28 reizes, kam smacējoši kontrasējošais moments ir viņas secinošais "bija liela raudāšana" un viņa balamutīgās refleksijas par to, kas ir sievietes laime,
par ko locīta valodiņa 12 vietās.
Tātad, 28 raudāšanas pret 12 laimēm. Lūk, dzīve parastā, jel veidojiet, bērni, stipras un latviskas ģimenes. Lepnība un pašcieņa ir grēks, bet ciešanas un sevis maldināšana – cēls upuris, obligātais izaugsmes kauss, kurš jātukšo, lai lepni sludinātu ģimenes vērtības, turklāt - fook this - ar ko! "Kima Beisindžere ir mans sievietes ideāls un es esmu tāds, kāds es esmu."

Kaut kas visā šajā ir tik nolādēti reprezentatīvs un līdz sāpīgumam raksturīgs tik daudziem no mums – sevis noliegums, absolūta savstarpējā necieņa saknē, manipulācijas uz manipulācijām, blefošana sev, lai neatzītu savas bailes un izmisumu, hiperattīstītā spēja būt par upuri, šo aklo upurēšanos saukt par mīlestību un dzīvot bez mīlestības tās jēgpilnākajā formā; bailes un izmisums palikt vienam ar sevi un izmisīgā turēšanās pie "attiecībām" kā statusa simbola; emocionālās un psiholoģiskās drošības meklēšana "pie stiprākā pakļaujoties", neapzinoties un neatzīstot sev, ka tevi vienkārši pazemo, lieto, iznīcina un ar tevi manipulē kā sīkumos, tā būtiskajā. Un tu dari tieši to pašu – norij krupi, noliec bēdu, aproc slikto dienu, izgrozi ģimenes galvu, jo zini sieviešu viltībiņas un sievietes laimi (kura, šādustāstuprāt, protams ir cieti saistīta tikai ar bērnu aprūpi un audzināšanu un smaidu viņu omulīgajos ģīmīšos, nevis, teiksim, ar veselīgās kaislībās un sarunās pavadītu diennnakti vai citu sev svarīgu un tikai no sevis izrietošu atribūtiku.)

Lai arī "daudzi tā dzīvo" un šādus zīmējumus uzskata par normu, tipa, "dzīve ir gara un mīlestībai sejas ir dažādas", kāpēc ko šādu saukt par ģimenes dzīvi, par mīlestību?
Dari, cilvēk, ko vien gribi, bet neesi pats sev parādnieks. Un, pirms rāpies manā kalnā, uzkāp pats savējā.


Kāpēc starp mums visiem ir tik maz tiešām emocionāli veselu, stabilu, stipru cilvēku, kuri nemanipulē ar otru un sevi pašu? Kāpēc sick is the new black?*JRT Latviešu stāstiem otrā daļa varētu būt Latviešu lāsti – viss par attiecībām un ģimenes dzīves kultūru, mh?


p.p.s. vēl man nav skaidrs, kā "kopš jaunības ultra nacionālistisks cilvēks, pret režīmu protestējošs varonis" var savus (?) dēlus nosaukt par Helvi un Hardiju, kāpēc ne Jumi un Trāķi, tad jau. Konsekvences neesamība izpaužas lūk, pat šādās detaļās. HELVIS!!!!!!
Link12 catched the mouse|knives out!

[27. Feb 2015|11:32]

dienasgramata
Bet runājot par Krutoju, es nesaprotu vienu - viņš taču to savu jubileju jau nosvinēja Operā, pēc tam rudenī Maskavā un tagad atkal arēnā Rīga? Tāda kā ievilkusies dzimenīte?
Link13 catched the mouse|knives out!

[27. Feb 2015|11:26]

dienasgramata
Runājot par Parādnieku, ierosinu likumprojektu, kas paredzētu katram deputātam pirms likumdošanas iniciatīvas izdarīšanas obligātu psihologa apmeklējumu.
Link5 catched the mouse|knives out!

vēl mazliet biznesa ziņu [27. Feb 2015|10:00]

barbala
"Ar grāmatām ir tā, ka es lasu ļoti daudz. Katru dienu vakarā lasu kādu grāmatu, neskatos TV un labāk pievēršos kādai labai literatūrai. Gadā izlasu aptuveni 10-15 grāmatas. Mūsu mājās ir ļoti liela grāmatu bibliotēka, apmēram 4000 grāmatu. Pēdējās iecienītākās grāmatas ir trīs. Kembridžas ekonomista Hadžūna Čanga grāmata Sliktie samarieši, Hadžūna Čanga grāmata 23 lietas, ko mums nestāsta par kapitālismu, kas sākas ar teikumu: «Pasaules ekonomika ir drupās». Autors uzsver, ka pie tā ir novedusi pašreizējā kapitālisma ekonomikas sistēma, tomēr vienlaikus tic, ka šo sistēmu var labot. Lai tas notiktu, cilvēkiem ir jāsaprot atbildes uz daudziem jautājumiem, ko autors iztirzā šajā grāmatā. Trešā grāmata ir Džordža Sorosa grāmata Globālā kapitālisma krīze."

piektdienas interviju sērija no Dienas Biznesa, protams.


Apdrošinātājs - antikapitālists :)
Link9 catched the mouse|knives out!

[26. Feb 2015|20:50]

copy
vēl es šodien nopirku pavasari podiņā. sirdī jau viņš nedaudz ir, vajag vēl tikai apkārt. ļoti ļoti pietrūkst.
Link1 catched the mouse|knives out!

[26. Feb 2015|20:19]

copy
rubrikā "ko es šodien uztaisīju vakariņās" - izrādās esmu apvienojusi trīs savus mīļākos ceļojumu galamērķus. Itālija (pilngraudu pasta), Indija (vista tikka masala) un Portugāle (nejauši esmu nopirkusi portugāļu vīnu). un tagad es te viena sēžu, ēdu un priecājos.
Linkknives out!

[26. Feb 2015|13:03]

artis
".. le conseil d'administration de Gemplus international nomme à sa tête Alex J. Mandl (en), administrateur de In-Q-Tel, le fonds de capital-risque créé par la CIA, confirmant la volonté de l'agence américaine de contrôler la cryptologie (brevets, transfert de technologie) mise en œuvre dans les cartes à puces7. En 2009, l’État français rachète 8 % de Gemalto via le Fonds stratégique d'investissement, devenant l'actionnaire principal du groupe. Mais il est alors trop tard pour empêcher les Américains d'obtenir les technologies de cryptologie de la carte à puce, comme en témoigne le fait que TPG a revendu ses actions l'année suivante10."
Linkknives out!

2004: Gates declares death of passwords [26. Feb 2015|12:51]

artis
"The move towards smart cards is the way forward," said Gates in his keynote at IT Forum, in Copenhagen this morning. "The idea is to have a smart card that connects up in the best way - a .Net based smart card."

Microsoft partner Axalto "has done a super job on this", said Gates. "We will be using their smartcards internally - each employee will use those to get in and out of the buildings as we used to connect to our machines. We're requring them. We will completely replace passwords.""
Linkknives out!

[26. Feb 2015|12:44]

artis
tas pats http://www.institutionalinvestor.com/article.aspx?articleID=1026549&p=1#.VO3df9LF9uk
Linkknives out!

[26. Feb 2015|11:26]

deloveja_kundze
un vispār, es automātiski zaudēju cieņu pret katru, kurš iepostē Madonnas krišanas video.
Link2 catched the mouse|knives out!

[26. Feb 2015|11:21]

deloveja_kundze
[Tags|]

iet 8.00 no rīta uz jogu ir teorētiski lieliski, bet laikam paies vēl kāds laiks, kamēr es to sākšu arī izbaudīt, ne tikai stenēt, jūtot cik man ir daudz muskuļu, par kuru eksistenci līdz šim īsti nenojautu.
Link1 catched the mouse|knives out!

[26. Feb 2015|10:33]

iness
nupat noskatījos kā bastejkalna trakās vārnas taranē vienu nelielu, gaišu pūcīti.
rasisms virs Rīgas.
Linkknives out!

[25. Feb 2015|21:24]
process
Dekorāciju maiņa jebkurai izrādei vismaz uz brīdi piešķir zināmu svaigumu. Tagad debatē otrs Krongorna aizstāvis, "pavisam konspektīvu runu", solīja Kaminska Sr, un tiešām, zālē atgriežas zināma dzīvīguma sajūta. Tas nekas, ka aizstāvis nolēmis vārdos nosaukt (un dažiem vēl amatus arī) visus tos pāri par 100 lieciniekus, kuri savās liecībās "par Krongornu ne vārda". Liecību analīze citādi diezgan interesanta, ar emocionālām atkāpēm, un ekstremāliem sēžu stenogrammu kļūdu izgaismojumiem. Piemēram, bijušā KNAB izmeklētāja liecību: "...ja es tajā laikā būtu apcietinājis Šķēli, Liepnieku vai vēl kādu, šobrīd droši vien būtu ministrs...", kāds protokolā atšifrējis kā "...ja es tajā laikā būtu apcietinājis Šķēli, Liepnieku vai vēl kādu, šobrīd droši vien būtu miris...". OK, nav jau liela atšķrība.
Linkknives out!

[25. Feb 2015|21:19]

dienasgramata
Man šķiet, ka latviešu populārās mūzikas lielākā problema ir tā, ka mums nav neviena "nepareizā" mūziķa, neviena "enfant terrible", kuru neaicinātu uz oficiāliem pasākumiem un kuru visi klausītos, jo tas būtu briesmīgi un neatļauti. Pat ne tuvu tam. Mums visi - sākot ar šlāgeriem un saldo popsu un beidzot ar metālu un alternatīvo mūziku, viss ir tik pielaizīts un pieklājīgs, ka bail. Mums pat nav neviens grupas, kas pret kaut ko protestētu vai aicinātu uz dumpi. Jebkuru var droši ņemt un likt uz Operas skatuves televīzijas tiešraidē, nebaidoties no tā, ka šis varētu novilkt bikses vai pateikt fuck you.
Link35 catched the mouse|knives out!

[25. Feb 2015|15:33]

artis
http://www.ft.com/cms/s/0/0ce1d9a6-678f-11da-a650-0000779e2340.html

:D :D :D
Link5 catched the mouse|knives out!

[25. Feb 2015|15:13]

deloveja_kundze
novērojums nr. 1: kopš vairs neizmantoju ikdienā sabiedrisko transportu regulāri, saslimšanas apjomi ir krietni samazinājušies
novērojums nr. 2: domāju, ka ķiploki palīdz ne tik ļoti profilaktiskos nolūkos pret saslimšanām kā vienkārši lielisks atbaidīšanas līdzeklis. saēdies ķiplokus, neviens tev nenāk klāt un nevar aplipināt.
Link5 catched the mouse|knives out!

[24. Feb 2015|17:33]

etalonfunkcija
Ā, gribēju paburkšķēt par šitādu lietu:
Lasu daudzlapu ceļojuma aprakstu "Rīga - Pekina", viss forši, esmu apmēram pusē, bet riktīgi kaitina, ka autore jau trešo reizi ceļā satiek cilvēkus "ar brillītēm". Nu, kādām, bļāviens, brillītēm. Cilvēkiem ir brilles, ja to ir svarīgi vispār pieminēt. Jeb viņi visi bija, tipa, kaut kādi šuriki, par kuriem citādāk nevar pateikt, kā tikai "ar brillītēm"? Tas tā kā melnādainos par nēģerīšiem saukt. "ASV par prezidentu ievēlēts nēģerītis" - vai nav mīļi?
Link7 catched the mouse|knives out!

[24. Feb 2015|10:58]

dienasgramata
PAR DZĪVESZIŅU

Izbeidz priecāties, teica vecmamma.
Vai tad neredzi – ziema beigusies,
notiek klimata bīstamās pārmaiņas,
esot stāstīts pat televizorā.

Izbeidz priecāties, tētis piebilda.
Tev uz skolu ir ātri jāpošas,
gadus desmit vai vienpadsmit jāmācās
un pie biznesa sava jāķeras.

Izbeidz priecāties, skolā teica man,
un pa kāpnēm skriet te nav pieļaujams.
Skat, kā pagājšziem galvu pārsita
mazais puika, kurš nu vairs nerunā.

Izbeidz priecāties, arī vecaistēvs,
man no muguras klusi pienācis,
sēru lentīti karogā iesēja,
šodien atkal mums upuru piemiņa.

Izbeidz priecāties, mamma nopūtās.
Ja tu zinātu, kādi rēķini
mums ar tēti ir šomēnes jāmaksā,
labāk nebūtu vispār piedzimis.

Izbeidz priecāties, saku es sev pats
katru mīļu un nemīļu brītiņu.
Kā nu gadījies, tā ir jādzīvo.
Citu dzīvi es zināt negribu.
Link12 catched the mouse|knives out!

[23. Feb 2015|22:56]

deloveja_kundze
drošāk ir jau automātiski pieņemt, ka būs atraidījums, nekā iet un censties, vai ne. pašsaglabāšanās instinkts vai self-fulfilling prophecy?
Link2 catched the mouse|knives out!

suvenīri su [23. Feb 2015|17:10]

barbala
Tā, draugi aprindās, muzejos un mākslās – meklēju vienu labu drukātu izdevumu, kas būtu vai nu kasnbebūt iz aktuālā dizaina (produktu dizains/ grafikas dizains, varbūt arī ākitekčers) vai glīšs "LV estētikas vēstures" izdevums angliski.
Vai tiešām Manifestācijai iekš DLMM nav kataloga?
Ar Purvīšiem šoreiz nepietiks.
Link7 catched the mouse|knives out!

[23. Feb 2015|16:25]

copy
kas to būtu domājis, ka Liepājā var pavadīt nedēļas nogali, ne reizi neaizejot līdz fonteinam un pat tuvumā nerādīties.
Link2 catched the mouse|knives out!

[23. Feb 2015|14:13]

bagdarama
Kāzas Indijā ir pārdzīvotas, gan ar sari skaistumu, gan greznībai blakus esošās ceremonijas uz zivjietinamās avīzīte, izcakotām nojumēm un nošmulētās drānās tērptiem paplāšu puikām. Jaunais pāris gan skaists, gan bezgala pārguris. Četras pilnas dienas,bet viņiem vēl viss turpinās.
Un jā, Indija ir gaidīšanas svētku zeme. Gaidām un runājam, runājam un gaidām. Un silts, tik ļoti silts. Bet naktis aukstas un asais rīta smogs rauj ciet elpu.
Linkknives out!

[22. Feb 2015|21:23]

smejmoon
sāku pievērst uzmanību citu cilvēku attiecību statusiem pirms tie ir pusgadu veci. tas ir normāli?
Link2 catched the mouse|knives out!

[22. Feb 2015|18:00]

artis
http://www.the-village.ru/village/city/city-news/176731-army
Linkknives out!

[22. Feb 2015|13:37]

deloveja_kundze
uzzinu teju pēdējais, ka paralēli visām ļoti skaistajām un konvencionāli pievilcīgajām pin-up modelēm attīstījās arī Hildas tēls: ārkārtīgi priecīga un aktīva dāma ar krietniem gurniem, krūtīm, vēderu un augšstilbiem. un tas, kas man tur visvairāk patīk, ir viņas prieks: Hilda šķietami nepozē kāda skatienam, viņa ir nemitīgi izbrīnīta un naivi pārsteigta par visu, kas notiek apkārt, tādējādi veidojot cita veida sievietes tēlu. ziņkārīga, aktīva, dziļi komiska un naivi izbrīnīta - es domāju, mēs ar Hildu varētu būt labas draudzenes. 

kā saka Les Toil, Hildas attēlu kolekcionārs, "Hilda's life just seemed so much more romantic and fulfilling than the women depicted in most classic pin-up art scenarios. Plunging in lakes, reading fairy tales to woodland creatures, and cozying up to a pot-bellied stove sounds WAY more desirable than tagging along with a woman as she gets her skirt caught in the revolving door while shopping for lingerie. I love Hilda and Duane (RIP) equally. Thanks very much for tooting this lovely red head's horn as eloquently as you have Messy Nessy."


Link1 catched the mouse|knives out!

[22. Feb 2015|11:06]

deloveja_kundze
Vai tiešām tā varētu būt, ka esam pārdzīvojuši vēl vienu ziemu?
Link2 catched the mouse|knives out!

[20. Feb 2015|16:17]

artis
Aye

" Personally, my biggest takeaway is that anything centralized is compromised, period.

Any centralized system is such a juicy target that the NSA will compromise it. The only way to avoid dragnet issues is to decentralize and force the NSA to expend resources at the edges.

This doesn't means that you can make an individual target secure. The NSA can always outspend you. But you can prevent the NSA from easily just vacuuming up everybody cheaply. "
Linkknives out!

[20. Feb 2015|17:10]

deloveja_kundze
[Tags|]

ak, Lucille.

Link1 catched the mouse|knives out!

[20. Feb 2015|15:41]
anna
Jau kādu laiku cenšos mainīt savus interneta lietošanas paradumus, ikdienā vairs neejot lielajos "ziņu" portālos, jo no tiem uzvelkos vairāk, nekā uzzinu. Pietiek taču ar LSM. Apsvēru arī domu šos paradumu maiņas centienus sasaistīt ar gavēni. Tomēr šorīt automātisko ieradumu vadītajā interneta apgaitā jau atkal nonācu Delfos, un, it kā ar to nepietiktu, arī sadaļā Viņa. Atverot kādu rakstu ar īpaši kaitinošu virsrakstu, nonācu līdz mājaslapai/aplikācijai Noisli. Kur es biju ātrāk! Šī ir pirmā diena daudzu nedēļu laikā, kad beidzot izdodas salīdzinoši produktīvi strādāt, saglabājot iekšēju mieru par caurajiem zābakiem, caurvēju kontā, dominējošu neieinteresētību par savu trīs darbu pienākumiem un ilgām pēc vasaras ceļojuma, vienlaikus bažījoties par tā izdošanos. Lai neļautos pārmērīgam ikdienas stresam, man, izrādās, pietiek fonā atskaņot ugunskura + lietus + pērkona skaņas. Par tādām skaņām un to klausīšanos esmu iekšēji smīnējusi vēl daudz vairāk kā par lielajiem interneta portāliem, kur tās šorīt atradu. (Zinu, vaina jau nav portālos, bet tajā, ka nevis pasmejos un aizmirstu, bet uzvelkos un aizkaitinos par to izkārtojumu, kur, lasot jaunākās ziņas, blakus vienmēr ir arī tenkas, receptes, sekss un aizdomīgas žurnālistikas raksti krievu valodā). Tāpēc jau trešo gadu pēc kārtas, ja nu kaut ko gavēnī mēģināšu mācīties, tad tā būs mērenība (arī sev uzliktajos aizliegumos, brīvībās un spriedumos).

Manī ir absurdas, pa pusei dziļi patiesas, pa pusei romantizētas ilgas pēc darba ikdienas, par ko reizēm raksta [info]auksts_entelekt. Izlasu, sirds atdzīvojas, neko nekomentējot par izlasīto turpinu domāt vēl ilgi. Tā šorīt domāju, kuras lietas (piem. to attēli vai apraksti) man, uz nāves gultas kaut kādās ciešanās esot, varētu iepriecināt kā labas atmiņas par bērnību un mājām kā drošu un siltu vietu. Lauku mājas guļamistabas rakstainās tapetes un durvju stendere ar mūsu, bērnu, auguma atzīmēm gadu no gada, Rīgas dzīvoklī joprojām lietotais plastmasas ūdens trauciņš, no kura padzerties, tīrot zobus, kā arī notecējušas krāsas piles uz mazās tualetes durvju ailēm, kurās, līdzīgi kā mākoņos, vienmēr esmu redzējusi tēlus - tur ir zilonītis, liels gubu mākonis un haizivs, tagad gan es tos tik skaidri un dzīvi vairs nemāku saskatīt.

Mēģinu izprast savu attieksmi pret pašas rakstīto tekstu, tas mani ļoti kaitina, it sevišķi gari teikumi ar daudziem divdabja teicieniem un komatiem, "pēdiņas" (un iekavas), patoss un banāli emocionālu vārdu (brīnišķīgi, lieliski) lietojums, vienu un to pašu vārdu atkārtojums, gramatiska un stilistiska nekonsekvence, pārāk klišejiski salīdzinājumi, neprecīzi lietoti jēdzieni, neveikla pašironija un domu nepabeigtība. Vienīgie pašas rakstītie teksti, pret ko manī nerodas iekšēja asa reakcija un ko nevēlos iznīcināt un aizmirst, ir tapuši, pavadot laiku (vismaz dienu, bet labāk nedēļu vai mēnesi) klusumā. Es pārsteidzoši grūtā ceļā cenšos mācīties pieņemt savu un citu cilvēcību, nepilnību, bet, tā kā manī ir ļoti maz mērenības, tad iekšēji cīnos par to pat lietišķu e-pastu un šādi pierakstītu sadzīvisku pārdomu dēļ. Bet varbūt tā ir manī vēl nedaudz saglabājusies cieņa pret valodu un apziņa, ka radīt tekstu nenozīmē to vienkārši no sevis izvemt.
Link1 catched the mouse|knives out!

Virtual reality apps for social experiences [20. Feb 2015|14:08]

barbala
Šajā rakstā
un vēl jo vairāk, bildē
Kamera! )

ir tik precīzi pateikts viss, ko vajadzētu un varētu jelkad sacīt par atsevišķi vektoru tehnoloģisko attīstību. Vai par Facebook dzinēju izmisumu. Ir savādi, ka pasaule ir novaldījusies un modernais cilvēks vēl nav ticis pie savas nabas kameras – tā tāda ierīce, kas visu laiku reģistrē un translē ap sevi ziņas no pasaules cenra – savas nabas un tās galvenais uzdevums ir nodrošināt nabas nēsātāja emocionālo pārticību. Tāds īstens social experience, jā.
Link15 catched the mouse|knives out!

tas par to [20. Feb 2015|09:50]

barbala
Negribīgi, bet jāatzīst, ka alkohola efekti ir kļuvuši par defektiem.
Link3 catched the mouse|knives out!

backupu backupi [19. Feb 2015|11:45]

barbala
Ja gribas sevi sasmīdināt, var apskatīt kontus, bet var arī aplūkot agrāk veidotus backupu diskus.
Tas, kas reiz šķitis tik svarīgs un sagabājams, teiksim, reklāmas tirgus attīstības prognozes no tālā 2007. gada šķiet īsteni smieklīgs.
Vērtīgākais un lietderīgākais izskatās vien tas, kas izdzīvojis mapē academia, ha.
Link4 catched the mouse|knives out!

foodpron with love [18. Feb 2015|23:06]

foodporn

[santech]

pats akts )
Link1 catched the mouse|knives out!

[18. Feb 2015|19:18]

deloveja_kundze
[Tags|, ]

kaut kādā mērā ļoti sirsnīgi liekas tas, ka mums te uz seansiem regulāri nāk cilvēki pagulēt. vienkārši apsēžas mīkstajos krēslos stūrī un krāc.
Link1 catched the mouse|knives out!

pusdienu ruminācijas - darbu prokrastinējums [18. Feb 2015|15:18]

bagdarama
[Tags|]

Šodien pārmaiņas pēc pusdienās barojoša zupa salātu un sulas vietā, kā arī daži raw garden saldumi. Kafijas patēriņš gan ļoti līdzīgs, bet organisma attieksme pilnīgi neizprotama. Pukojas tā, it kā naglas un dzelkšņi būtu iebaroti.

Klusais secinājums sev - atcerēties, ka raw garden neko un nekad. Vai nu slikts fenšujs viņiem tur vai vēl kas, bet indē, indē organismu.
Linkknives out!

[18. Feb 2015|01:34]

artis
Muslims who call the Islamic State un-Islamic are typically, as the Princeton scholar Bernard Haykel, the leading expert on the group’s theology, told me, “embarrassed and politically correct, with a cotton-candy view of their own religion” that neglects “what their religion has historically and legally required.”

He regards the claim that the Islamic State has distorted the texts of Islam as preposterous, sustainable only through willful ignorance. “People want to absolve Islam,” he said. “It’s this ‘Islam is a religion of peace’ mantra. As if there is such a thing as ‘Islam’! It’s what Muslims do, and how they interpret their texts.”

In Haykel’s estimation, the fighters of the Islamic State are authentic throwbacks to early Islam and are faithfully reproducing its norms of war. This behavior includes a number of practices that modern Muslims tend to prefer not to acknowledge as integral to their sacred texts. “Slavery, crucifixion, and beheadings are not something that freakish [jihadists] are cherry-picking from the medieval tradition,” Haykel said. Islamic State fighters “are smack in the middle of the medieval tradition and are bringing it wholesale into the present day.”

The Koran specifies crucifixion as one of the only punishments permitted for enemies of Islam. The tax on Christians finds clear endorsement in the Surah Al-Tawba, the Koran’s ninth chapter, which instructs Muslims to fight Christians and Jews “until they pay the jizya with willing submission, and feel themselves subdued.” The Prophet, whom all Muslims consider exemplary, imposed these rules and owned slaves.

Leaders of the Islamic State have taken emulation of Muhammad as strict duty, and have revived traditions that have been dormant for hundreds of years. “What’s striking about them is not just the literalism, but also the seriousness with which they read these texts,” Haykel said. “There is an assiduous, obsessive seriousness that Muslims don’t normally have.”

The caliphate has continued to embrace slavery and crucifixion without apology. “We will conquer your Rome, break your crosses, and enslave your women,” Adnani, the spokesman, promised in one of his periodic valentines to the West. “If we do not reach that time, then our children and grandchildren will reach it, and they will sell your sons as slaves at the slave market.”

http://www.theatlantic.com/features/archive/2015/02/what-isis-really-wants/384980/
Link2 catched the mouse|knives out!

[17. Feb 2015|09:56]

dienasgramata
šorīt klausos visas dziesmas, kurās pieminēts albatross: Fleetwood Mac, Pink Floyd, Public Imaga Ltd., Džo Dasēns, The Tiger Lillies... Kas vēl?

https://www.youtube.com/watch?v=dAefTj7GXwQ
https://www.youtube.com/watch?v=uJtw7SP0oN4
https://www.youtube.com/watch?v=CEToKGfjlmM
https://www.youtube.com/watch?v=I5O4QPmAoF0
https://www.youtube.com/watch?v=Z49uE6usOdc
Link9 catched the mouse|knives out!

[17. Feb 2015|09:35]

dienasgramata
DELFI. ASV kardināls, kurš vada Vatikāna komisiju, kas izskata un izmeklē jautājumus par garīdznieku pastrādātajiem bērnu seksuālās izmantošanas gadījumiem, aicinājis Romas bīskapus neuzvesties tā.
Link1 catched the mouse|knives out!

[17. Feb 2015|09:09]

bagdarama
Mazgulēšanas dienas turpinās, labi, ka iekšējais pulkstenis uzrāva augšā sešos, vismaz paskriet paspēja. Kafija un labrīt.
Linkknives out!

[17. Feb 2015|08:57]

bagdarama
Mīļie, izrādās sākusies Rail Baltica publiskā apspriešana. Rīgā būšot 25.feb, būtu interesanti aiziet paklausīties, ja būtu šajās arēs.
Linkknives out!

[16. Feb 2015|22:16]

deloveja_kundze
esmu noklājusi pusi istabas sienas ar dažādām fotogrāfijām, ļ. patīk, izskatās kā no pinterest meiteņu guļamistabām. nopirku atsevišķu fizisku blociņu smagāku problēmu risināšanai, ņemu pusdienas uz akadēmiju līdzi, drēbes kārtīgi lieku skapī reizi divās dienās, nevis reizi nedēļā, esmu sākusi necelt konkrētus zvanus/neatbildēt uz ziņām, kad tās atnāk, kā arī atslēgusi fb notifications un visu citu epastu, izņemot privātā, notifications telefonā, jo, galu galā, man nav jābūt pieejamai, sasniedzamai un lietas kursā katru mīļu brīdi.

vārdsakot, kaut kāda privātuma/personīgās telpas nepieciešamība.
Linkknives out!

[16. Feb 2015|08:46]

dienasgramata
Visu nakti redzēju sapni par to, kā es Liepājas teātrī iestudēju kaut kādu izrādi, pareizāk sakot, iestudē Džilindžers, bet es rakstu lugu. Lai gan, ko tur daudz rakstīt, jo izrāde bija paņemta no kādas amerikāņu filmas par citplanētiešiem un pasaules galu. Mēs tur tā ņemamies un cenšamies to pārcelt skatuvei, bet tikmēr ārpusē tā filma sāk notikt pa īstam - ierodas citplanētiešu roboti, debesīs atveras kaut kādi portāli, grūst debesskrāpji, vienā brīdī nogāžas Brīvības statuja, tas ir, no pašas Ņujorkas nogāžas un uzkrīt ar galvu virsū teātra stūrim, tā, ka faktiski no zāles var redzēt izlauztu caurumu un Brīvības statujas acis, kas aklu, neko neredzošu skatienu raugās zemē. Un Džilindžers iziet ārā no teātra un pazūd. "Nekas," es sevi mierinu, "droši vien aizgāja mājās uz pusdienām, viņam sieva pusdienas uztaisījusi, aizies, paēdīs un atgriezīsies. Noteikti atgriezīsies un mēs turpināsim." Bet tagad es to pierakstu un saprotu - kāda sieva? Viņam taču vairs nav sievas!
Link5 catched the mouse|knives out!

[15. Feb 2015|20:58]

dienasgramata
2006. gada 17. oktobrī:

parmezāna partizāni
man uz pannas klusi lokās
visi vīrieši ir krāni
tuklu medmāsiņu rokās
Link1 catched the mouse|knives out!

[15. Feb 2015|20:46]

dienasgramata
DELFI. Garšvielu "Santa Maria" ražotājs, veicot regulārās garšvielu testēšanas laboratorijā, ir konstatējis, ka paprikas pulvera iepakojumā ir atrodamas mandeļu skaidiņas.
Link1 catched the mouse|knives out!

[15. Feb 2015|12:02]

dienasgramata
DELFI. 14 gadus vecais puisis Kurzemē esot vēlējies pabaidīt meiteni. Viņš ielicis mutē zīmuļu asināmo, nejauši to norijot.
Link2 catched the mouse|knives out!

[15. Feb 2015|10:52]

dienasgramata
teoriaslost.com: "Daudzi cilvēki ir sūdzējušies par sāpēm aiz kreisās acs, kas var izpausties kā stabila sāpes vai uzņemšanas sāpēm. Papildus sāpēm, jūsu acu varētu kļūt droopy vai, šķiet, vēlas, lai aizvērtu. Jūs varētu arī pieredze asaras no šīs acs, apsārtums, nolīgti skolēniem un aizlikts deguns, kā arī nozīmīgu sāpes un jutīgums pret gaismu. Acu problēmas vai galvassāpes var būt pamatā esošie nosacījumi šādas sāpes. Vienkāršas mājas aizsardzības līdzekļiem palīdzēt mazināt sāpes, bet ārstēšana ir atkarīga no cēloņiem."
Link2 catched the mouse|knives out!

[14. Feb 2015|22:57]

deloveja_kundze
pirku piemājas eirovīnā vīniņu/dzērieniņu, pārdevēja ieteica minimāli gāzētu dzirkstošo vīniņu ar zemeņu garšu, tiešām ļoti labs. kad samaksāju par savu pirkumu, pārdēvēja vēl tā šķelmīgi piemetināja, ka lai jums labs vakars, man liekas, viņa zināja, ka es vakaru pavadīšu viena ar šo minimāli gāzēto dzirkstošo vīniņu ar zemeņu garšu, the vampire diaries un mājas uzkopšanas darbiem.

anyway, diezgan lieliski. savā uzcītībā gan arī sagriezu pirkstu, tas gan nav diez ko lieliski.
Link1 catched the mouse|knives out!

[14. Feb 2015|21:08]

dienasgramata
DELFI. Ģimenes ārsti varētu kļūt negatīvāki attieksmē.
Link2 catched the mouse|knives out!

[14. Feb 2015|05:28]

bagdarama
Upd,mēs dzeram labi un daudz. Un plānojam ceļus mājas. Interesanti, vecums.
Po žizņi viss labi.
Link4 catched the mouse|knives out!

[14. Feb 2015|05:21]

bagdarama
Piektdienu labi iesākt ar pirmo grāmatas atvēršanu dzīvē, turpināt Chomsky, kebabs pa ceļam, Kaņepe, noslēdzot Teātra bārā
Satikt un nesatikt draugus un paziņas pa ceļam. Ir labi un patīkami.
Linkknives out!

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]