dulces como la miel [entries|archive|friends|userinfo]
ar bez ka

[ website | immerse your soul in love ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[28. Nov 2015|11:06]

deloveja_kundze
[Tags|, ]

how to adult, pt. n:
vakar līdz kādiem diviem naktī krāmēju sekciju, līmēju caurumus ciet ar silikona pistoli (srsly, tur vajag tik daudz spēka! uzzinu pēdējais), mazgāju traukus, kuru ir nenormāli daudz, un krāmēju Andra mantas, kuram ir visādas lietas te palikušas. atradu vecus lattelecom rēķinus, atradu vecu telefonu, kas ielikts kastē ''telefona aparāts'', atradu milzīgu zīmuli, neskaitāmi daudz skrūvju un skrūvīšu, ļooooti daudz trauku un tā. un tad agri no rīta atnāca divi vīri jaukt ārā sekciju, ko viņi dara joprojām, un tas ir kā dream come true, tā ārprātīgā padomju sekcija beidzot būs prom. jātiek vēl vaļā no padomju tapetēm un tiem milzīgajiem lētajiem skapjiem.

kaut kur fonā visu laiku risinu domas par naudu, piemēram, par to, lai es nomainītu visus savus logus, man tas visticamāk būtu divas pilnas mēnešalgas. lai nomainītu visus radiatorus, elektrības vadus un durvis, vēl viena mēnešalga. un tas tikai par to, kas ir jānomaina, nemaz nerunājot par to, kas ir jāpērk jauns.
bet es cenšos par to nedomāt, cenšos domāt tikai par to, kas ir jāizdara decembrī. tātad decembrī ir jātiek vaļā no skapja, jāatrod veids, kur un kā pakārt savas 30+ kleitas (vakar kolēģe teica, ka laikam pirmo reizi mūžā mani redzēja biksēs), kā arī jānokrāso sienas. that much I can manage.
Link4 catched the mouse|knives out!

[28. Nov 2015|02:08]

dienasgramata
DELFI. Latvijas iedzīvotājiem zināšanas par alkoholu ir nepietiekamas.
Link6 catched the mouse|knives out!

"Iestūrēs laulības ostā" [27. Nov 2015|10:12]

dienasgramata
DELFI. 2013. gadā uzvirmoja runas par Lemberga attiecībām ar domes darbinieci Kristīni Krasovsku, un drīz vien abi kopā sāka apmeklēt dažādus pasākumus. Septembrī tapa zināms, ka 37 gadus vecā Kristīne ir mātes cerībās, un Lembergs 62 gadu vecumā kļūs par tēvu trešajai atvasei, un tagad pāris savas attiecības nolēmis noformēt arī oficiāli. Ventspilnieki zina stāstīt, ka lielajam notikumam rezervēta Ventspils Livonijas ordeņa pils.
Link1 catched the mouse|knives out!

[26. Nov 2015|22:37]

deloveja_kundze
[Tags|]
[out: |lana del rey - queen of disaster]

Dublis divi, centīšos vēlreiz pierakstīt visu par visu, jeb, dāmas un kungi, pēdējo pāris mēnešu kopsavilkums


You got me spinning like a ballerina, you're the bad boy that I always dreamed of )
Link3 catched the mouse|knives out!

[26. Nov 2015|14:05]

deloveja_kundze
es sāku rakstīt garu kopsavilkumu par kaķiem, mājām, vīriešiem un citām lietām, bet tad pēkšņi nokrešoja viss, un viss mans skaistais teksts pazuda. tāpēc šoreiz pierakstīšu vien to, ka pēdējā laikā saskaros ar ļoti neparastu problēmu, proti - man randomā sāk asiņot lūpas. nezinu, tas saistāms ar šo periodu (iespējams, man novembrī lūpas vienmēr paliek jocīgas), iespējams, pie vainas Albert Heijn lūpukrāsa, iespējams, pie vainas konkrētu vitamīnu trūkums, iespējams, pie vainas izmērs, hehehehhhhh, bet katrā ziņā tā ir diezgan neveikla saruna, kad apspried budžetu vai nākotnes plānus un jūti, ka atkal pārplīsa lūpu āda un atkal ir asinis.

kā jau teicu, awkward.
Link9 catched the mouse|knives out!

[25. Nov 2015|20:46]
process
Gandrīz viss iespējamais ir pārsūdzēts/noprotestēts. Visi par vainīgajiem atzītie spriedumu pārsūdzējuši. Vismaz viena pārsūdzība ir vairākus simtus lapu gara, citas gan krietni kalsnākas. Gan jauni liecinieki parādījušies, gan daži no vecajiem jānopratina pa jaunu, gan jāpārbauda visi lietas pierādījumi par jaunu.

Prokuratūras protests uz savām 20 lappusēm. Protests par divu apsūdzēto attaisnošanu un tad vēl par citām lietām. Ka izkrāptā un legalizētā nauda citādāk bija jārēķina; ka Ēķim sodam lielākam jābūt; ka lietas izskatīšanas termiņi patiesībā bijuši saprātīgi (emmm....), tāpēc samazināt sodus nedrīkstēja.

Un tad vēl interesants pavadraksts, kurā tagad redzams lietas izmērs - 132 sējumi. Un, ka lieta no Rīgas apgabaltiesas kriminālllietu tiesu kolēģijas apelācijas izskatīšanai tiek nodota ... Rīgas apgabaltiesas krimināllietu tiesu kolēģijai. Jā, nekādas kļūdas tur nav. Apelācijas arī tiek skatīta apgabaltiesā, ja pirmā instance bijusi apgabaltiesā.

Tagad sagaidāms kārtējais pārtraukums
Linkknives out!

650000 grami kultūras [25. Nov 2015|17:07]

smejmoon
'Science is My Religion,' Says Monk Who Won Rs. 65 Lakh Prize For Math
Linkknives out!

[24. Nov 2015|09:54]

iness
vakar uzsniga pirmais sniegs.
Linkknives out!

Divas ziņas. Tolerance un to- le- rance [23. Nov 2015|12:58]

barbala
Draugi, mēs tomēr esam toleranta, dažādo pieņemoša, atvērta un ļoti iejūtīga sabiedrība. Nule četras stundas 10 cilvēkiem (nereprezentatīva izlase gan: 4 phd, pārējie vienkārši supervadītāji) mazā, labi izgaismotā telpā žonglēju dažādus kābūtus, raisīju domas un viedokļus un visādi citādi biju ekspertējošā autoritāte un līderis, bet kā vēlāk rādīja automašīnas spogulis.... ar rīta tumsā iedzertās biešu sulas iekrāsotiem lūpu kaktiņiem. Un neviens, neviena ne pušplēsta vārdiņa. Četras stundas. 10 toleranti cilvēki, kuri "nāca un gāja līdzi manā stāstā, kur vien tika vesti." Hmmm. Aizdomīgi.Otra ziņa,
ticu, ka mēs esam toleranta sabiedrība arī tiktāl, ka mīlam taču savus bramanīgos grēcniekus gan tad, kad jie grēko, gan tad, kad grēkā sviestos akmeņus salasa. Un nu es ar kokteiļsalmiņu sūkšu no piešprauslātās akas, jo
tikmēr ilgi ņergājos par smūtijiem un biezsulām, ka līdz ar agresīvās, ne intelektuālās sulu spiedes iegādi manā dienaskārtībā iestājušās tādas lietas, kā
- burciņas ar skrūvējamu vāku sulas uzglabāšanai (lol, vai ne);
- pudeles ar salmiņu (tagad es zinu, kāpēc biešu sula ir jādzer no salmiņa) sulas baudīšanai automašīnā (piemēram) (double lol, vai ne)
- ņemsme ap labākajām kombinācijām dārzeņu/augļu sulām (es baidos, ka šeit drīz būs Keila Otrā Atnākšana) (smejieties un zviedziet).

Mūžu dzīvo, mūžu mācies.

Otrās dienas atskārta: jebkura dārzeņu sula paliek garšīga (pat bietes un tās, ticiet, ir cietkodols), ja piespiež klāt ingveru un citronu.

Ka nekļūstu vēl par sulu blogeri, nevis speķa someljēru komūnas turētāju!
Link20 catched the mouse|knives out!

[23. Nov 2015|00:05]

deloveja_kundze
ak, internet, kā es reizēm tevi vispār nesaprotu.
es ceru, ka rīt un vēlākās dienās kāds mēģinās nopietnāk saprast to, kā twitter hashtag brussels lockdown pārtapa par kaķu kopu. sēžu, nemitīgi refrešoju un nebeidzu justies pārsteigta. this is something else.

un citās ziņās - esmu mājās, mājas ir jaukas, tallina bija jauka, bija pāris lieliskas filmas, bija auksti, iepazinos ar pāris ļoti svarīgiem cilvēkiem, tas ir, mana konkursa uzvarētājiem, un tagad beidzot ir jāatgriežas pie normālās dzīves. tas ir, remonts un darbs.
Link1 catched the mouse|knives out!

[22. Nov 2015|15:50]

dienasgramata
BBC. The trouble is, it’s harder than it seems to spot life from millions of miles away, especially if it’s not intelligent.
http://www.bbc.com/future/story/20151115-to-find-aliens-we-need-to-build-a-giant-space-parasol
Link1 catched the mouse|knives out!

[22. Nov 2015|12:08]

dienasgramata
DIEVIETEI. Medicīniskie izmeklējumi ir apstiprinājuši garšvielu noderīgumu, kuras nu jau daudzus gadus izmanto indiešu sievietes.
Link1 catched the mouse|knives out!

[22. Nov 2015|01:35]

dienasgramata
DELFI. Adele jauki izāzē
Linkknives out!

frankenšteins [21. Nov 2015|22:15]

copy
iedomājieties viena aktiera monoizrādi uz dailes teātra lielās skatuves. tāds apmēram ir frankenšteins. šai izrādei vajadzēja dot nosaukumu "'dainis grūbe".
un atkal šodien esmu ļoti ļoti priecīgs teātra mīlis.
Link6 catched the mouse|knives out!

[21. Nov 2015|17:07]

etalonfunkcija
[Tags|, ]

Šajā nedēļas nogalē paliku mājās, lai veiktu visādus varoņdarbus, nevis devos atpūsties un draudzēties kalnos. Protams, ka varoņdarbi vēl nav veikti.

Pagājušajā nedēļā uz četrām dienām atkal ar mūsu grupas multinacionālo priekšnesumu biju Polijā. Noguru. Bet Polija patiesībā ir tīri forša. Pirmo reizi biju Krakovā, visiem iesaku. Domāju, ka kādā siltākā sezonā vajadzētu aizbraukt vēlreiz, visu tā lēni izstaigāt un apskatīt, jo cik tad es redzēju, ar koku pār plecu un graudu spaini rokā bizojot no mēģinājuma uz priekšnesumu. Tāda miniatūra Prāga, kā izskatījās, lai gan cik nu miniatūra - 850 tūkst. iedzīvotāju - tikpat, cik Rīgā. Tomēr viena nelaime gan tai Krakovai ir, lai cik arī skaista viņa būtu, tur ir drausmīgs gaiss. Poļi aizvien aktīvi kurina ar oglēm, līdz ar to visa pilsēta smird, ir smogs, cilvēki šņaukājas, pazaudē basis, suņi pēc dzeršanas no peļķēm vemj. Visādi citādi gan vilinoša, lai viņā padzīvotu.

Nu, tā. Gaidu, kad beigsies šis gads. Pēdējā laikā dzīvoju tādā haosā, ka ir aizlaists ķermenis, māja, draudzības un viss cits. Tajā pat laikā - nevarētu teikt, ka man nav forša un ērta dzīve ar visu šo, bet kādēļ vienmēr tāds stress un neapmierinātība? Es tak varētu priecāties, ka varu šitā hipijot, bet nē - nesanāk atslābt. Laikam biežāk jāstāv uzvarētāja pozā, lai paceltu testosterona līmeni un optimismu.
Linkknives out!

Tongue PhD 5000 grami kultūras [20. Nov 2015|15:34]

smejmoon
Linkknives out!

indulis un ārija [20. Nov 2015|13:26]

copy
liepājas teātris pēdējā laikā ļoti iepriecina. es vispār teātros neceļos nekad kājās stāvovācijās, bet vakar jau izrādes vidū izdomāju, ka nu šoreiz gan! skaties un priecājies par visiem tiem simboliņiem, mūziku, aktieriem, visu visu. atkal jau kādā brīdī pieķēru sevi pie domas, ka skatos nevis parastu teātra izrādi, bet piedalos notikumā.
pašas beigas nepatika, bet tas nekas. 
Link2 catched the mouse|knives out!

stila vilciena noķeršana [19. Nov 2015|21:41]

barbala
Lūk, ar to laikmeta tendenču izsekošanu var gadīties arī tā, ka nolem tu, cilvēk, beidzot iegādāties sev sulu spiedi, jo dzīve diktē vajadzību pēc ā-bē-žē vitamīniem, kurus ši pati dzīve arī paģēr uzņemt svaigā veidā, jo ziniet, tie krāsnī/sviestā vai viltotā zaķa taukos ceptie burkāniņi un selderiņu saknes tomēr iekš dienas diētiskās normas neierakstās un visi mikroelementi tur ir pārtapuši par makroelementiem

un beidzot tātad,
tu, cilvēk, aproc skopumu, izvēlies Stollar BJE ciktur,
nopriecājies par 1200w motora jaudu un sausajām atmalām un jau sarunā rīt to saņemt.

Un tad, zinātkārā muļķadesa, nolem pagūglēt kādas receptes vai tips&tricks un googles dzīts ieklīsti iekš happywhispers un uzzini, ka JAUNAIS MELNAIS TAGAD ir "slow juicing" - jo "aizraušanās ar slow juicing ir vēl viena intelektuālisma pazīme pilnvērtīgas dzīves kvalitātes baudīšanai. [...] Otrās paaudzes Hurom sulu spiedes saglabā dabisko garšu un uzturvērtību no augļiem, un dārzeņiem maigi saspiežot un izspiežot tos cauri savai pasaulē vadošajai lēnās izspiešanas tehnoloģijai (Slow Squeezing Technology – SST™), nevis tos samaļot ārkārtīgi lielos apgriezienos, kā tas ir citās sulu spiedēs. [...]

un sevi cienoši sulu dzērāji nevis izbliež sulu no ātrajiem centfūgas tipa sulu aparātiem, bet lēni to izžūžo Eur 349-599 vērtos Hurom Latvija tirgotos, Korejā radītos instrumentos.Viss fine, tehniski ņemot – varu arī to, tikai nesaprotu- kāpēc. Tā nu reibinoši maukšu uzņemt neētiski centrifūģētus biešu vitamīnus (tiem noteikti ir sabuktēti šūnu kodoli) savā ātrgaitas šaursliežu dzelzceļā, kamēr stila ikona būs Gulbenes - Alūksnes bānītis, tikai redizainēts.

p.s. cik intelektuālisma pazīmes ir jūsu dzīvēs?
Link54 catched the mouse|knives out!

[19. Nov 2015|11:02]

iness
mēs esam pārvērtušies par neglābjamiem 'heiteriem' jeb latviski būtu - nolicējiem.
brīžiem pat pašiem kauns sametas. tas laikam sāka nākt līdz ar tiem 30.
jācer, ka uz citu ciparu jau atkal pavērsies jauns skats uz dzīvi.
Link4 catched the mouse|knives out!

[19. Nov 2015|10:03]

dienasgramata
Šodien ir starptautiskā Filozofjas diena, starptautiskā Vīriešu diena un starptautiskā Tualešu diena. Jāaiziet uz vīriešu tualeti pafilozofēt?
Link6 catched the mouse|knives out!

[18. Nov 2015|21:17]

dienasgramata
DELFI. Astrologs iesaka neapmeklēt speciālistus līdz 20.novembrim. „Pastāv iespēja, ka ārsti var noteikt nepareizu diagnozi,” paskaidroja astrologs.
Link2 catched the mouse|knives out!

[17. Nov 2015|22:29]

dienasgramata
DELFI. Godinot un cienot savu ciklu, ejot rokrokā ar tā ritmu, ir iespējams līdzsvarot un spēcināt sievišķo būtību un radošo potenciālu, kā arī nonākt ciešākā kontaktā ar pirmatnējo dabu.

nedaudz tālāk: "Viens no vienkāršākajiem veidiem šī mērķa sasniegšanā ir ieklausīšanās savā ciklā."
Link5 catched the mouse|knives out!

[16. Nov 2015|21:26]

artis
Ruuzvelts un Saudi http://thoughtmaybe.com/bitter-lake/
Link1 catched the mouse|knives out!

[15. Nov 2015|23:38]

artis
"I don’t believe much in the influence of politics on history. I think that the major factors are technological and sometimes, not often, religious. I don’t think politicians can really have a true historical importance, except when they provoke major catastrophes Napoleon-style, but that’s about it. I also don’t believe individual psychology has any effect on social movements. You will find this belief expressed in all my novels. I was speaking to someone this morning about Belgium, a country that doesn’t work at all. And nobody understands why, from a psychological standpoint, because Belgians themselves seem sympathetic and willing to make it all work. And yet it doesn’t. The country is going to disappear. So we have to believe that there are powerful sociological forces at work that cannot be explained in terms of individual psychology."
Link1 catched the mouse|knives out!

[15. Nov 2015|23:14]

artis
Bez subtitriem https://www.youtube.com/watch?v=QkydYOcqyfk
Linkknives out!

navigation
[ viewing | most recent entries ]