dulces como la miel [entries|archive|friends|userinfo]
ar bez ka

[ website | immerse your soul in love ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[1. Okt 2014|00:35]

artis
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=zsrA_flc0aI#t=1708
Link1 catched the mouse|knives out!

[1. Okt 2014|00:33]

etalonfunkcija
Šodien iečekojās divi turki. Nebiju vēl beigusi pie sevis uzjautrināties, ka vienu sauc Alkan, kad izlasīju, ka otrs ir Burkan.
Link1 catched the mouse|knives out!

[30. Sep 2014|17:00]

hestia
Bet varbūt šis ir mans labākais pašportrets:

Es dažreiz tā jūtos. Patiesi tā.
Kamēr dzīve iet un paiet kā vilciena vagons, kurā iekāpj un izkāpj cilvēki, dažreiz drūzmējoties, burbuļojot sarunās, citreiz tik izmiris tukšs, kurā katrs retais pasažieris liekas skaudri saredzams uz vientulības delnas, kaut kāda manis daļa neatkarīgi no visa paliek kā vējā izkārta virskārta. Kad kļūst pārāk skumji, es patveros pie tā.
Link3 catched the mouse|knives out!

uzdziedi, sirds gaiša kļūs! [30. Sep 2014|16:24]

barbala
O, kāds spēks ir ZZS mājas lapa! Nesatricināms miers, kuru kaut kādas tur vēlēšanas nespēj satraukt. Lūk, gribējāt uzzināt kaut ko par kandidātiem? Ha! Kas ir, Belēviča bio nezini, ibio?
Toties, ZZS relaksēti nekampaņojot ir sagatavojis dāvanu novadiem, joku karaļa Edgara Liepiņa piemiņas koncerttūri, nenokavē nu, jo diemžēl uzdziedāt kopā ir vērts tikai līdz urnā mešanas dienai. Seglo nu kumeļus, draugs:

30.septembris plkst.19 Burtnieki KN
1.oktobris plkst.19 Rēzeknes KN
2. oktobris plkst.19 Līvānu KN

Un atšķirībā no dažiem labiem, ZZS ir veltījis arī veselu iekšlapu savam logotipa stāstam. Nav mazsvarīgi.


Oo-2, un Nacionālā apvienība! 50 shades of Putekļu pelēkās bildes un tie teksti, vai mandieniņ, vai! Tādu sviekstu dzīt! Taisni vai sagribēju apmeklēt "Nacionālās apvienības dziesmu un sarunu vakaru" rītvakar.

McCann Attīstībai kāds vismaz raksta ar tam paredzēto instrumentāriju un par laimi, uz dziedāšanu nemudina.
Saskaņa man neveras vaļā, No sirds Sudrabai - labāk ne, nē, mani mācīja par to nesmiet;
Savukārt par Reģioniem, kusli un nekonkrēti viss, bet lielisks bija kāda no Ģelžiem komentārs, ka Mārtiņš Bondars ir kā šampanietis, par daudz burbuļu, par maz spēka.

Ar to arī izvēlēšanās apskatu beidzam, paldies par uzmanību, tomēr ceru, ka vakar sarīkotajā totalizatorā es vinnēšu, jā gan.
Link4 catched the mouse|knives out!

[29. Sep 2014|16:49]

deloveja_kundze
lielie jautājumi dzīvē, uz kuriem meklēju atbildes:
kā saglabāt līdzsvaru starp sevi un darbu, kam ir tendence pārņemt visu, kā vienlaikus sabalansēt aptuveni trīs dažādas dzīves, kā noturēt privātumu tajā visā un kā ar to visu nesajukt prātā.

meanwhile in reality, Līva šodien aizbrauca uz trim mēnešiem, un es palieku viena ar kaķi. labi, ka ir kaķis, citādāk mājās vispār vairs neparādītos.
Linkknives out!

Aiviekstes noslēpumi [29. Sep 2014|11:37]

barbala
Daudz vienkāršāk kā kapusvētku apmeklējumi, katram savu Latgales asinslīniju uzrāda Aiviekstes šķērsošana.
Pārbrauc upi un uzreiz pārbīdās akcenti, vispirms vienkārši salūzt zilbes, aiziet tāda "sēliska iesildīšanās", tad jau, skaties māki un zini un brīvi lieto dabiskā plūdumā rudzeišus un stūreišus un tādā vīzē. Kā novērots, Aiviekstes škērsojums iedarbojas uz ikvienu, kam kāds saknes gals ir no aiz-Aiviekstes un tieši tikpat strauji, kā uzplaiksnījis, tā atceļā pie Liepkalniem visi jau atkal ir glaunie Rīgas kundziņi parastie ar pilnu bagāžnieku diplomu un Buršu alu un āboļu un tad jau, stunda pusotra un visa dižRīgas Maskavas/Krasta iela vienos Nilos Ušakovos. Līdz svētdienas rīta kolektīvajam kaunam tikai sešas dienas.
Link4 catched the mouse|knives out!

[28. Sep 2014|23:23]

dienasgramata
DELFI. Video redzams, ka kāda sieviete, braucot elektrovilcienā, maigi satvērusi rokās kaiju, to kaut kur ved.

http://www.delfi.lv/aculiecinieks/news/sabiedriba/video-sieviete-vilciena-ved-kaiju.d?id=45029354#ixzz3Edz9ovec
Link4 catched the mouse|knives out!

[28. Sep 2014|21:55]

deloveja_kundze
atradu jaunu dziesmu, uz kuras uzkāros, nopirku smukas, smukas pastkartītes, ko sūtīt draudziņiem, uzrakstīju pastkartīti Nikolai un Mat., nopirku smuki smaržojošas sveces, nopirku jaunu spilvenu, jo laba dzīve un skaidra galva sākas ar labi iekārtotu migu, kā arī atradu labākās kurpes rudens klejojumiem. vēl arī noskatīju ļoti, ļoti smuku mētelīti, tāds melns un ļoti film noir stilā, izdomāju, kādu kleitu gribu uz atklāšanu, apgriezu čolku, vienvārdsakot, savedos mazliet.

liekas, uz kādu laiku bija pazudis pamats zem kājām, bet nu ir atradies.
Linkknives out!

mazie un lepnie [28. Sep 2014|15:46]

foodporn

[ttp]
Link5 catched the mouse|knives out!

[28. Sep 2014|14:02]

deloveja_kundze
aktīvo brīvdienu vietā sanāca brīvdienas, kuru ietvaros ar vecākiem skatos Midsomeras slepkavības un raidījumu Daudz laimes, skatos kustīgus videoklipus, dzeru kafiju un eju uz Spici pirkt kleitas un smaržīgas sveces.

un pirmo reizi nedēļas laikā izgulējos. pa nedēļu pašas dzīvoklī nesanāk gulēt vairāk kā sešas stundas, jo kaut kā no aukstuma pamostos diezgan agri, bet vecāki ir buržuji ar privātapkuri, tāpēc šeit tādas problēmas nenomāc. bet tas, kas nomāc, ir dziļas pārdomas par to, kāpēc es vispār no šejienes izvācos. nē, nu skaidra lieta, 20-something's personīgā brīvība un neatkarība vs. foršas mājas komforts, vienkārši ir tā, ka man ļoti sāp viss krūšukurvja rajons, kas parasti ir pirmā zīme par nopietnu plaušu problēmu sākšanos, un ir ļoti, ļoti auksts pie mums dzīvoklī.

bet pietiek īdēt, iešu pirkt smaržīgas sveces un skaistas kleitas, rudenim piestāv skaistas lietas.
Linkknives out!

[27. Sep 2014|23:59]

dienasgramata
DELFI. Saistībā ar 'mētelīša virināšanu' policija šogad sākusi 41 kriminālprocesu
Link2 catched the mouse|knives out!

[27. Sep 2014|16:25]

deloveja_kundze
mana skaist(āk)dzīvošana jau sākās ar lieliskiem piedzīvojumiem vakar naktī, kad gājām no darba sapulces (viens no mana darba plusiem un lielākajiem mīnusiem ir tas, ka nav darba laika, kas nozīmē to, ka ir darba tikšanās, kas notiek 9os vakarā krogā, kurā vēlaties taisīt normālu pasākumu un tāpēc vajag apskatīties vietu darbībā), nokļuvām trīs džeku akustisko ģitāru koncertā skvēriņā pie makdonalda, nokļuvām uz batutiem (kā izrādās, pusnaktī vēl var iet lēkāt uz batutiem Vērmaņdārzā, tur ir dežurants visu nakti, un tur viņi būs vaļā vēl vismaz nedēļu), nokļuvām pie kebabiem un nokļuvām krogā, un tas viss ir tik ļoti jauki un tik ļoti rudenim piestāvoši, tik ļoti iedvesmojoši un vienkārši. 

vārdsakot, pirmā skaistā pastkarte no rudens: džeki, kuri spēlē gruppa krovi, džeki, kuri stāv blakus un dzied līdzi, ir rudens, ir silta nakts, un ir miers. tas brīdis, kad saproti - biji mazliet pazaudējies, bet nu esi atpakaļ. septembra beigas, 2014. 
Link2 catched the mouse|knives out!

[27. Sep 2014|12:22]

dienasgramata
DELFI. Kapsētas tualetē atrod vīrieša līķi
Link1 catched the mouse|knives out!

[26. Sep 2014|20:37]

smejmoon
Miegā aizvadu mazāk laika nekā darbā :/ Nāksies ierobežot darbalaiku. Un ievilināt sevi gultā agrāk. Kā šodien :)
Linkknives out!

[26. Sep 2014|19:54]

deloveja_kundze
[Tags|]

man ir jauna visu laiku mīļākā bilde )
Linkknives out!

[26. Sep 2014|16:32]

deloveja_kundze
[Tags|]
[out: |cocorosie - child bride]

šodienas īpašais video piedāvājums ir klips cocorosie dziesmai Child Bride: Child Bride

CocoRosie fenomenu mēģinu saprast jau kādus septiņus gadus, ja nemaldos. es īsti nezinu, kas man pirmo reizi ieteica paklausīties CocoRosie, drošvien Līva vai Dace, un tas drošvien sākās ar dziesmu Beautiful boyz, un tā dziesma par all those beautiful boys, tattoos of ships and tattoos of tears ar viņu diezgan savādajām balsīm, intensīvo estētiku (es tiešām nezinu, kā lai raksturo to visu vājprātu, kas ir viņu vizuālais tēls, albuma vāciņš, kurā ir vienradžu threesome, vienas māsas mūžīgās uzzīmētās ūsas, dažāda veida vizuāli provokatīvi un izaicinoši attēli un kombinācijas, kas ne vienā pašā brīdī nekļūst, nezinu, kaitinošas un vienkārši provokatīvas. viņu koncerts, ko izdevās apmeklēt, ja nemaldos, 2011. gada rudenī Amsterdamā, bija lieliska audiovizuāla pieredze, kurā māsām izdevās apkopot visādus dažādus savstarpēji nesaderīgus audio un vizuālus elementus tādā priecīgā, domīgā un ļoti dzīvā performancē. 
māsas arī savos tekstos mēdz būt diezgan tādas, nu, tiešas un, ja tas būtu jebkurš cits izpildītājs, tas izklausītos nepatīkami un neomulīgi, bet viņām kaut kā tos visus elementus izdodas apvienot. 

un tad pēdējās pāris dienas esmu pamatīgi uzsēdusies uz viņu jaunākā albuma, kura iznākšanu es, protams, kaut kā palaidu garām, man ir divas vai trīs mīļākās grupas vai mūziķi, kuru jaunākos ierakstus vienmēr palaižu garām, tāda aizmārša vārdsakot. un tad pēdējās pāris dienas visu laiku uz repeat klausos Tales of a GrassWidow, un dziesma Child Bride, bļin. tas teksts it's hard to tell whose little girl I am liek noskriet šermuļiem pāri kauliem. 
iespējams, tas vienkārši sasaucas ar jau vairāku mēnešu garām pārdomām par to, ka šī vieta un laiks, kurā esmu piedzimusi, ir tomēr labākā vieta un laiks, kurā piedzimt.
Linkknives out!

[25. Sep 2014|23:59]

artis
Link1 catched the mouse|knives out!

[25. Sep 2014|14:51]

artis
"So we've known for 20 years that this is a problem, so why does it even happen? I think the problem is that most people don't know how things work. Like the IT guy 20 years ago, they can't look at it and immediately understand the implications and see what's wrong. So, they keep using it. This perpetuates itself into legacy code that we can never get rid of. It's mainframes, 20 years out of date and still a 50-billion dollar a year business for IBM."

True. Basic incompetence. The bell curve, yada, yada
Link4 catched the mouse|knives out!

[25. Sep 2014|13:23]

deloveja_kundze
twitteriskās piezīmes turpinās: arvien vairāk izskatos pēc maza bērna, vai vismaz nepilngadīgās. kas ir, protams, gan labi, gan slikti - forši uzzināt, ka stresa apstākļos nevis vizuāli novecoju, vismaz pagaidām, bet palieku jaunāka, bet stulbi ir tas, ka mani neņem par pilnu, jo izskatos 16gadīga.
Linkknives out!

[25. Sep 2014|10:13]

deloveja_kundze
rīta FB apgaitas labākais atradums; yes, a thousand times yes.
When we are young, it’s the illusion of perfection that we fall in love with. As we age, it’s the humanness that we fall in love with- the poignant stories of overcoming, the depthful vulnerability of aging, the struggles that grew us in karmic stature, the way a soul shaped itself to accommodate its circumstances. With less energy to hold up our armor, we are revealed and, in the revealing, we call out to each other’s hearts. Where before wounds turned us off, they are now revealed as proof that God exists. Where we once saw imperfect scars, we now see evidence of a life fully lived. (~an excerpt from 'Love it Forward')

jeb tā pati doma, atkal un atkal, no written on the body. 
Linkknives out!

[25. Sep 2014|09:42]

deloveja_kundze
diena sākas tikai pēc pirmās kafijas
Linkknives out!

[24. Sep 2014|22:39]
process
Pirms tiesas sēdes zālē jau ir zināms, ka tiesas piesēdētājs veselības problēmu dēļ šodien nebūs. Tā kā tas parasti nozīmē, ka tiesas sēde atceļas, vairākiem dalībniekiem pat datori nav līdzi, visi jau sagatavojušies aši skriet "pa lietām", tiklīdz izziņojas sēdes atcelšana. Šoreiz sēdes sākums kaut kā mazliet ilgāk kavējas, līdz priekšsēdētājas iznāk, vienatnē un iepazīstina ar stāvokli un savu lēmumu. Var jau būt, ka nekas īpašs nav noticis, bet tiesa pieņēmusi lēmumu, ka tiesas sastāvs no kolēģijas ir kļuvis par vienpersonisku. Uz šo procesu attiecas pārejas laika nosacījumi (kad tika nolemts atteikties no piesēdētājiem), kas pieļauj, ka lietu var turpināt izskatīt vienpersoniski, ja "tuprināt kolēģijas sastāvā nav iespējams".

Kāpēc "nav iespējams"? Tāpēc, ka otra tiesas piesēdētāja uzrakstījusi iesniegumu, ka pirmā piesēdētāja veselības problēmu dēļ neredz iespēju turpināt piedalīties kolēģijā. Kāds aizstāvis cenšas izteikties "protokolam", bet tiek diezgan bezceremoniāli apklusināts. "Arī šo lēmumu varēsiet pārsūdzēt kopā ar gala spriedumu, skaidrs?" - tā tiesa. Iespējams, ka šis bija pēdējais tiesas sastāvs, kurā joprojām piedalījās kolēģija ar piesēdētājiem, tad nu varētu teikt, ar šo beidzies tiesas piesēdētāju laikmets valsts tiesu vēsturē.

Advokāti pārtraukumā vēl apspriežas, ka īsti gludi jau nav sanācis, tas pamatojums pārstāt pildīt piesēdētāja darbu izskatās: negribēju un nepildu. No otras puses, cilvēcīgi viss saprotams. Kurš tad piesēdētājs sākot ar lietu nodarboties nojauta, ka te runa būs par gadiem septiņiem? Tādi kā gūstekņi sanāk.

Un process rit savu gaitu.
Linkknives out!

[24. Sep 2014|14:26]

deloveja_kundze
[Tags|, ]

Link1 catched the mouse|knives out!

brisele [24. Sep 2014|13:25]

smejmoon
būšu vienu nedēļas nogali oktobrī - ko tur iesākt pa dienām?
intereses - šoppings, cilvēki, urbānās dīvainības.
Link7 catched the mouse|knives out!

[23. Sep 2014|22:59]

barbala
Ja es runātu [mēlēs] un dziedātu [balsīs],
tad sacītu katram un vienam,
ka būtu labi, ja pirms met akmeni kāda cita dārzā,
sacīdams, ka visiem jums tie bērni tādi kretīni skaļi un neaudzināti mežoņi un tas traucē man kvalitatīvi klausīties LNSO timpānistē,
tad teiktu es – cilvēk,
bet vai pats neesi traucējis citiem klausīties LNSO timpānistē, ar savām jadore, allure vai boss boss smaržām, tālruņa zvana toni, knosīšanos, programmiņas šķirstīšanu, slikto izelpu, somiņu, stulbo frizūru, debīlo džemperi, vulgāro dekotē, plakanajām krūtīm, blaugznām, plesi, nesaskaņoto jostiņu pie somiņas, pārāk saskaņoto somiņu pie jostiņas vai vēl ļaunāk- ar nelūgtu un nederīgu un pavisam ļauni- nekādi vai sūdīgi argumentētu viedokli?

vai piemēram, pirms met akmeņu kārtas sacīdams,
ka visi citi ir visiem citiem radi un draugi un to vien dara viņi visi ar saviem radiem un draugiem slepšus izzog kopkatlā labumu, atņem "valsts līdzekļus"
tad vaicātu es,–
vai tu tā skaidri vari teikt, ka maz esi ko ieguldījis šajā kopkatlā, kā sastāv ar sabiedrības vienkāršāko līdzdalības formu: samaksātiem nodokļiem šajā taksācijas periodā, nevis vien viedokļiem par jebkuru taksācijas periodu? kā vēl tu piedalies koplabuma celšanā? tā konkrēti, ar darbiem?

vai kad kretinē kontrolējošs stulbums (tas ir tad, kad ne par ko nepārliecināts stulbenis tevi mēģina kontrolēt),
bet tak pati, nevaldot pār kādu situāciju, esmu "sevi mierinot un mānot" uzvedusies kā žēlojams brand/proj/vads bez izpratnes dzenot visus tos
"kur ir/kad būs/kāpēc tā?". Nu nevaru, nevaru mest ar ķieģeli, kaut gribētu un sejā tieši un brillēm nožvadzot."Трудно быть богом."

Pēc pases, alkohola iegādāšanās un pārdošanas vecuma sasniegšanas jāatzīst, ka grūtākā lieta ir spēt sadzīvot ar citiem visiem tādiem ikdienas visā savā un viņu, tas ir - jūsu un mūsu košumā. Bet alternatīvu jau nav.
Tāpēc nē, nē, bērni koncertos nav lielākais ļaunums. Stulbums ikdienā- darbā, kantorī, avīzēs, kaimiņos, tēvē, internetā, mežā- tas lūk, ir visdižākais grūtums.
Tikpat grūti, cik tīkami ir visu maņu un muskuļu atmiņā zināt, kas gan ir tas ko mīli un kāpēc vispār šī vide/vieta/zeme/valsts/telpa/laiks/utt.

ķipa- zec laif und now - liv it.
Link13 catched the mouse|knives out!

[23. Sep 2014|22:00]

deloveja_kundze
es smietos, ja tā nebūtu patiesība un ja tas brīžiem nebūtu, ēē, diezgan traģiski. šodien jau trīs reizes kritu panikā un sniedzu roku pēc ožamā spirta, bet tad atcerējos, ka 1) man vēl nav ieviests ožamais spirts rokassomiņā, un 2) ir tikai otrdiena, vēl panikā nav ko krist. 
Linkknives out!

[23. Sep 2014|11:17]

deloveja_kundze
[Tags|]
[out: |iggy azalea - work]

savā nodabā klausos Iggy Azalea no rīta, lai iedvesmotos un tiktu galā ar pāris lietām, ļoti sasmējos par šo tekstu, nezinu, vai skaitās pie ignorant rap lyrics, bet citāta vērts noteikti:
This shit get real
Valley girls giving
Blow jobs for Louboutins
What you call that?
Head over heels?
Link1 catched the mouse|knives out!

[23. Sep 2014|10:43]

deloveja_kundze
labrīt,
jūs saprotat, šis ir tas, ko es meklēju - ja ir kaut kas līdzīgs, plzzz linkus, ļoti vajag to šonedēļ pabeigt!!1!

Linkknives out!

[23. Sep 2014|00:16]

dienasgramata
izdomāju jauu vārdu - lesbuks
Link3 catched the mouse|knives out!

[22. Sep 2014|21:05]

dienasgramata
DELFI. Brīdina par spēcīgu vēju tuvākajā naktī.
Link2 catched the mouse|knives out!

[22. Sep 2014|20:06]

deloveja_kundze
prāta sakārtošanas nolūkos (nopietni, ciba ir mana terapija ārpus terapeites biroja, jo palīdz saskatīt lietas likumsakarībās, cēloņsakarībās un kaut kādos iemeslos, cēloņos un sākumos, kā arī saskatīt skaidrus mērķus) pārlasīju pāris vecākus ierakstus no savas cibas, atradu savu šī gada jaungada apņemšanos: klik klik
nu re, pāris lietas esmu izdarījusi - atradu darbu, kas patīk, iestājos maģistros, neesmu pārcēlusies, neesmu līdz galam atmetusi(es), joprojām mācos paklusēt, bet, starp citu, ir zināms progress, es nu jau retāk izfrīkoju cilvēkus ar savu frīstaila brīvo plūsmu, kaut gan, no otras puses, arī retāk sāku repot uz ielas. reizēm atceros ēst dārzeņus, pie režīma ieviešanas pieķeros katru pirmdienu, nu jau ir tāds labs ritmiņš, bet nu vispār jā, ir vēl kur augt. bet nekas, vēl ir pāris mēneši. 
Linkknives out!

[22. Sep 2014|12:33]

artis
The thoughts of others
Were light and fleeting,
Of lovers’ meeting
Or luck or fame.
Mine were of trouble,
And mine were steady,
So I was ready
When trouble came.

-- A. E. Housman
Linkknives out!

sanšaj regej [22. Sep 2014|13:07]

foodporn

[saikne_neochin]
Link1 catched the mouse|knives out!

[22. Sep 2014|12:12]

deloveja_kundze
[Tags|, ]

Linkknives out!

[22. Sep 2014|10:31]

deloveja_kundze
[Tags|, , , ]

ļ. lieliskas brīvdienas, tādā ziņā, ka es neko nedarīju, izņemot lasīšanu un filmu skatīšanos. un pat ēst vienreiz uztaisīju, such progress, much success. esmu diezgan pamatīgi saaukstējusies, es saaukstēšanās pamatīgumu mēru pēc tā, cik man ir auksti un cik skaidri varu domāt. šobrīd ir ļoti auksti roku un kāju pirkstgalos, bet galva diezgan skaidra (no otras puses, esmu augšā jau daudzas stundas un esmu izdzērusi pusotru kafiju, saaukstēšanās zāles un imunitātes stiprināšanas, kā arī pret gripas tēju.) 
lai nu kā, tie visi ir sīkumi, mazās dzīves ikdienišķās ainas, es vienkārši gribēju mazliet pagulēt un mazliet padomāt par memories of my melancholy whores, ko vakar pabeidzu lasīt, gan par the zero theorem, ko sestdien noskatījos, un par nuovo cinema paradiso, ko noskatījos vakar vakarā. par pārējiem abiem darbiem varbūt būs ko teikt pēc kāda laika, kad nebūšu veltījusi visu savu smadzeni naudas lietām, laika lietām un cilvēku uzrunāšanas lietām, bet cinema paradiso, ja godīgi, mani riktīgi nogāza no kājām, norāva jumtu un dažādos citos veidos ļoti uzrunāja. noraudāju pusi filmas, jo tas viss bija tik ļoti pazīstams, kino par kino skatīšanos, par to, ka kinoteātrī ir pazušana, par to, kā pie mehāniķiem arī es esmu gājusi draudzēties, ēst konfektes un, ja nemaldos, reizēm arī mazliet iedzert, bet to, iespējams, es arī esmu izdomājusi. pēdējo desmit gadu laikā, kopš kino ir kļuvis par absolūti galveno interesi dzīvē, robežas starp iztēli un realitāti ir tik ļoti izplūdušas, ka es vairs bieži neatceros, kas ir noticis ar mani, ko es esmu redzējusi uz ekrāna, un vai es esmu redzējusi konkrēto filmu, vai tikai izdomājusi/izlasījusi par tās skatīšanos. izklausās diezgan briesmīgi, bet patiesībā ir ļoti normāli. naratoloģijas principu saprašana pa taisno.
bet nu vakardien cinema paradiso, bļin. es nezinu, kā lai to raksturo, kā lai apraksta to absolūto skaidrību, kas ir bijusi kopš agriem tīņa gadiem, ka vienīgā vieta, kur gribu būt un kur iederos, ir kinoteātris. un kaut kā ar šo domu fonā arī regulāri sanāk kaut kur iekulties, kaut ko darīt, kaut ko studēt, mācīties un izrunāt, vai, kā ir tagad, arī noņemties ar naudas lietām, cilvēku un laika kārtošanas lietām un dažādām atļaujām, autortiesībām un līgumiem, jo tas viss galu galā ir tā vērts tajā brīdī, kad sēžu uz kinoteātra kāpnītēm un plašām acīm skatos uz maģisko ekrānu. tajā visā gan ir kaut kas ārkārtīgi skumji vientulīgs, reizēm arī iedvesmojošs, reizēm sāpīgs, reizēm bēdīgs un skumjš, reizēm ļoti, ļoti priecīgs, bet pārsvarā ļoti vientulīgs. tas, ka tu vari skatīties vienu un to pašu darbu, skatīties vienā un tai pašā punktā, bet tie gala rezultāti un uzrunājošie punkti būs pilnīgi citi, jo filma jau rezonē ar visu pārējo, kas ir tavā dzīvē, mazliet kosmoss, lūk, šādos brīžos es jūtu pretsaaukstēšanās zāļu iedarbības spēku, bet vispār jā. doma skaidra. kolektīvā vientulība tumšā telpā ar vienu vienīgu gaismas avotu. 

gribētos kaut kad parakāties pa atmiņām un imdb reitingiem, lai uztaisītu savu topu ar spēcīgākajām kino skatīšanās pieredzēm, bet tam šodien nav spēciņa galvā. vispār, iespējams, jau vajadzēs iet pasnaust, jo ir tieši tik grūti, bļ, kaitina, ka pusslimi cilvēki nāk ārā no mājām un apslimdina citus. un ka man reizēm arī nav īsti citu iespēju kā darīt to pašu. 
Link2 catched the mouse|knives out!

vai ražas svētku izstādei gatavs? [22. Sep 2014|10:18]

barbala
Link15 catched the mouse|knives out!

[21. Sep 2014|16:37]

dienasgramata
Dienas citāts:

"Tu vari būt, cik labs pilsonis, būdams, vari visu mūžu strādāt kultūras jomā, bet tik un tā tev katru brīdi jābūt gatavam, ka tevi vienkārši truli iesmērēs sienā un, ja ne fiziski, tad garīgi atspārdīs, jo tieši to ar mani dara šis drausmīgi zilais projekts."

Jānis Elsbergs
Link22 catched the mouse|knives out!

[21. Sep 2014|15:02]

deloveja_kundze
[Tags|]
[out: |daudz laimes!]

Ņemot vērā to, cik bieži es pati izdomāju problēmas un iekuļos monodrāmās, par kurām drāmu subjekti netiek pat informēti, iespējams, pamatskolas matemātikas stundās bieži atkārtoto pantiņu "Ko vien vari, galvā dari!" esmu tomēr uztvērusi pārāk burtiski.
Linkknives out!

[20. Sep 2014|18:15]

deloveja_kundze
[out: |cocorosie - tearz for animals]

Vairāk citu/citus un citur, mazāk sevis.
Linkknives out!

[20. Sep 2014|14:07]

deloveja_kundze
otrais brīvdienu rīts divu nedēļu laikā, kad tā vietā, lai aizietu uz stilīgu un laisku branču pilsētā es pasūtu picu, un jau otro reizi durvis atveru naktsdrēbēs. ja šis pats atkārtojas arī nākamnedēļ, sākšu satraukties.

bet vispār es esmu saaukstējusies un ļoti dusmīga uz cilvēkiem, kuri iet ārā no mājas pusslimi un slimi. pāris reizes pabraucu sabtransā, pāris cilvēku apkārt ir slimi, un šitā. dažāda veida dusmas.
Linkknives out!

[19. Sep 2014|14:12]

deloveja_kundze
pēdējās dienās pieņemu lielus lēmumus reizi stundā. nav brīnums, ka reizēm uzkaros un aiziet ciet.

no otras puses, nav ko ilgi domāt par lietām, vai ne.
Linkknives out!

slinkums taisīt anketi, bet tomērt [18. Sep 2014|23:16]

barbala
tīri izziņas nolūkos nu izlūgtos jūsu atbildi cēlā nozares konferenču lietā.
tātad, saki man cibiņ marginālais, vai tajā nozarē, kādā tu strādā (saņem naudu), kādu jomu profesionāļi uzstājas ar lekcijām nozares gada pasākmā? (es nerunāju par arābstieņdejotājām un baložu un tīģeru dresētājiem sakarnieku arodbiedrībā (kā piemērs, ja), es par visādām tur LIKTĀM, LRA, LMS, ALAMA, AMLBA, FY@W)

nu piemēram,
"es esmu psihoterapeitu asociācijā, pie mums ar lekciju par froidujungu viesojās Raudives gars."
vai akal,
"es esmu Latvijas Žurnālistu savienībā un nesen klausījos Sandru Veinbergu par lidvāveru postažu zviedrijā."

bet ja nopietni?

"esmu IT nozarē, pie mums vienīgie margināļi ir Apple"
Link28 catched the mouse|knives out!

[18. Sep 2014|22:28]

dienasgramata
Link1 catched the mouse|knives out!

[18. Sep 2014|22:15]

dienasgramata
no garāmbraucot noklausītas sarunas mājas pagalmā: "И он обявльяет, якобы я говорил "Я вашу мать ебал!". А я ничего такого не говорил. Да, помню, я орал: "Блядь, суки вы ёбаные!", но это и всё!"
Link1 catched the mouse|knives out!

[18. Sep 2014|19:16]

deloveja_kundze
Un vēl izrādās, ka FB var pats sev piezvanīt! Un tad rādās, ka (...) missed a call from you un ka (...) active now.

Trippy as hell.
Linkknives out!

[18. Sep 2014|13:14]

deloveja_kundze
[Tags|, ]
[out: |cocorosie - tearz for animals]

ceturtdienas on repeat dziesma

kaut kā atgriežos pie cocorosie pēdējās dienās. 
Linkknives out!

[17. Sep 2014|11:52]

deloveja_kundze
DIENAS ATKLĀJUMS (kas ir caps lock nozīmībā): es tikko atklāju, ka feisbukā var atsūtīt vēstulīti pats sev! un tad uzreiz rādās, ka pats arī esi izlasījis! ļoti trippy un ļoti jautri. kolēģe pat nofotogrāfēja, kā es smejos, kad atklāju, ka pati atsūtu sev vēstuli un pati izlasu, mums ir tāds topošais neoficiālais bilžu arhīviņš, kurā jau ir bildes no rīta, ko pavadījām kazino, no rīta, kad dzērām kafiju Andrejsalā, no kafijas apliešanās, mākslīgās skropstas meklēšanas miskastē un folija cepurīšu darināšanas.

bet tā sarakste ar sevi! es atvainojos, es te mazliet parubīšos no daudznozīmības un smiekliem.
Link6 catched the mouse|knives out!

[17. Sep 2014|10:27]

deloveja_kundze
ja man kādreiz būs vairāk laika un uzņēmības, es sataisīšu kartītes ''Apsveicu, tu brauc kā pāķis!'' un salikšu pa mašīnām, kas uzvedas izteikti pāķiski. viņdien, piemēram, redzēju lielisku skatu, kā mašīna noparkota Stabu un Baznīcas ielas krustojuma VIDŪ. visi tie lieliskie autovadītāji, kuri arī vienkārši ieslēdz avārijas gaismas un apstājas ceļa vidū, visādi parkošanās meistarstiķi, un vēl un vēl un vēl. pat braucot pa jauno Lāčplēšan ielas veloceļu es regulāri tieku gandrīz notriekta, jo autovadītāji nereti neiedomājas paskatīties, vai uz veloceļa kāds ir, pirms brauc pagalmā, un vēl pirms pāris mēnešiem mani tādā veidā gandrīz notrieca policijas mašīna, kas pilnā ātrumā brauca ārā no pagalma, īsti nenočekojot, vai kāds ir uz ietves. un gājēji! akmanskungs, kundzes ar piecpadsmit plastmasas maisiņiem, kurām ir jāskrien pāri ielai pie sarkanās gaismas, vecāki ar bērniem pie rokām, kas arī šķērso ielas neatļautās vietās, vienvārdsakot, mazliet sakrājies, cilvēki uz rīgas ielām uzvedas kā normāli pāķi (gan gājēji, gan autovadītāji, gan psihi velopēdisti un sabtransa vadītāji ar zināmiem psiholoģiskiem išūziem), un es arvien biežāk jūtos kā normāla vecmāmiņa, kad mēģinu vienkārši nokļūt no mājām uz darbu un atpakaļ, bet sanāk vislaik kādu lamāt. 

tas tā, šodien vienkārši jau pamanīju vairākus ziņu virsrakstus par avārijām Rīgā un sacepos. 
Linkknives out!

navigation
[ viewing | most recent entries ]