dulces como la miel [entries|archive|friends|userinfo]
ar bez ka

[ website | immerse your soul in love ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[21. Okt 2014|20:30]

dienasgramata
DELFI. Imantas pedofila notveršanu apgrūtina viņa personība.
Link2 catched the mouse|knives out!

[21. Okt 2014|20:03]

dienasgramata
DELFI. Ģenerālis atzina, ka zemūdenes ir "ārkārtīgi grūti" atrast, un iepriekš Zviedrijai ar to nav veicies, norādot, ka "arī nevienam citam [tas nav izdevies]". Vairāk nekā desmit gadu laikā no 1980-tajiem līdz deviņdesmito gadu sākumam Zviedrijai nekad nav izdevies notvert vismaz vienu zemūdeni.
Link3 catched the mouse|knives out!

[21. Okt 2014|12:06]

deloveja_kundze
beidzot pagulēju vairāk kā četras stundas, beidzot arī mazliet atlaidās sāpes krustos.

tā kaut kā. we'll get through, mēģināšu novembra beigās aizbraukt uz amst.
Link1 catched the mouse|knives out!

[20. Okt 2014|17:59]

iness
vispār jau diezgan smieklīgi, ka topshop reklāmas ierunā Saeimas deputāts.
Link1 catched the mouse|knives out!

[20. Okt 2014|14:24]

aptauja

[goddes]
Poll #20190 Siltums
Open to: All, results viewable to: All

Vai Tev apkure ir pieslēgta?

View Answers

Jā.
27 (45.8%)

Nē.
1 (1.7%)

Jā, un ir par karstu.
4 (6.8%)

Nē, bet ir silti.
2 (3.4%)

Jā, bet salstu.
8 (13.6%)

Nē un salstu.
0 (0.0%)

Kurinu pats ar malku, briketēm vai gāzi.
15 (25.4%)

Vanaga vietā degvīnu un ir labi.
2 (3.4%)

Link10 catched the mouse|knives out!

pilsoniskie akīvisti [20. Okt 2014|10:37]

barbala
Šodien ir pēdējā diena, kad var iebilst vai piebilst vareni baisajai Grēcinieku ielas 25 būviecerei.
http://www.rpbv.lv/pazinojums-par-buvniecibas-ieceres-viesnicas-ekas-jaunbuve-grecinieku-iela-25-riga-nodosanu-publiska

Pirms stundas iekš e-riga.lv bija 322 "balsis", domāju, ka mēs visi kopā varam labāk.upd. tikai tagad piefiksēju, ka būvniecības ierosinātājs ir UAB "NEVERTEL". Mīlīgs sīkums.
Link25 catched the mouse|knives out!

[20. Okt 2014|00:09]

deloveja_kundze
laikam pēdējo dienu labākās ziņas ir tas, ka šorīt nosvēros un biju par 5 kg mazāk nekā pirms nedēļas. pie tā arī paliksim.
Link1 catched the mouse|knives out!

[19. Okt 2014|20:57]

dienasgramata
Ierodos Liepājā un pirmais, ko es satieku, ir Imants Kalniņš rimčika sieru nodaļā!
Link8 catched the mouse|knives out!

[19. Okt 2014|20:49]

dienasgramata
DELFI. Kādā pētījumā atklāts, ka stunda gleznošanas ievērojami uzlaboja pacientu, kas slimo ar HIV/AIDS fizisko un garīgo pašsajūtu. Tāpat secināts, ka darbošanās ar plastilīnu, aplikācijām vai jau minētā gleznošana palīdzējusi arī vēža pacientiem.
Linkknives out!

rullis mūža garumā [19. Okt 2014|20:26]

barbala
Ierasts, rau, domāt, ka "mūža dižākie pirkumi" ir mājoklis vai auto vai maksa par augstskolām,
bet no tomēr daudz ilgtspējīgāki par mājām vai mašīnām ir gauži utilitārie mīklas ruļļi, gaļas āmuri un riekstu spiežamās stangas vai tā mēlīte apavu ievilkšanai.

Izvēlies atbildīgi.
Link6 catched the mouse|knives out!

šis un tas par upēm [19. Okt 2014|11:48]

barbala
Tā kā fotografēšanai vajag laiku, bet laika Sporta Formātā parasti nav,
tad atliks vien ko nebūt pierakstīt, jo vakardiena bija tieši tāda, kura ir pelnījusi pierakstu.

Piemēram to, kā bišķi pēc septiņiem rītā ir pieripot tumšā, klusā Valmierā pie pašas Gaujas, Krāču kaktā, nosiet laivu, kura zālē turpina apledot, saliet elektrolītu dzērienus dzeršanas sistēmā, tie lēni aizsals, salīmēt banānus pie laivas korpusa, tie sasals, sašķirot pa rokai želejas, pa ķērienam izvietot magnija/b6 šotiņus un sveicināties ar domubiedriem;

tad jau tuvāk starts, daži obligātie rituāli un jāpogājas iekšā laivā aukstā upē; mēs gan mazliet aizkavējam pārējos, tāpēc startējam sāniski, bet tas nekas, atskanot starta šāviņam, visi aizplēš kā negudri. Reti kuros mačos uzreiz ir tā pavisam skaidrs, kuri šeit būs līderi, jo tie, kuri arī varēja būt līderi , tiem šoreiz bija jauna gludūens laiva un sirmie profi ar uzūdens ātrumu piemēram, 13/14/15 kmh ieteš pirmajās Gaujas niedrēs. Atskan līksmi smiekli, mēs aizejam garām un kādu brīdi esam vienā līnijā ar pjedestālu. Taču airēšanas maratoni, diemžēl, nesākas un nebeidzas vien ar izrāvienu startā, vienīgi kā pēdējos pāris veiksmīgākajos ir novērots – mentālajiem uzstādījumiem ir svarīgs ne vien savs un netraucēts gatavošanās rituāls, bet arī, startā izrauties un sakārtoties pēc iespējas tuvāk spēcīgo flangam. Jo tie, braukdami ar gludūdens smailēm (divnieces- ne smagākas par 20 kg, apaļiem dibeniem, vieglas un ātras, bet nestabilas) būdami stipri, trenēti un rūdīti aizies tālāk, rīvēdamies savā starpā, bet atbirstot no līderiem, nākamā grupa ir nopakaļus un tas neļauj atslābt.

Valmieras trim patiltēm izskrējām cauri nemaņā un tad sākās biezas, skaistas sidraba miglas virs upes, priekšā esošais Didzis, līderu atpalicējs mums bija tempa turētājs un ainavu arhitekts – solo kajakā ar pareiziem aira vēzieniem tik daiļi izskatoties visā tajā idilliskajā ainavā: daudzstāvīgie, kārtainie meži, bagāti bagāti, lapas sirmā zeltījumā, klusums, straume un miglas mākoņi – Purvītis un Monē apmestos Gaujmalā aiz Valmieras, ja gleznotu jēdzīgus rudeņus skatā no upes.

Tad ievēroju, cik glītās leduspuķēs man ir piesalis bruncis pie laivas un vienīgās nenoledojošās vietas ir tieši ap ķermeni. Vai kā oglekļa aira kāts ir apklājies tādās sarmas-ledus vērpetēs un piesalusi tam cimdotā labā roka. Pasaules skaistākais perlamutrs vakarrīt nebija īstās vai feikās auskaru pērlēs, bet viss laivas purns mirdzēja un lasītjās vienos sīksīkos, zaigojošos kristālos, kādi citkārt ir krāsojošajā kosmētikā un virvjojums apledojis ledus cilindros, kas klaudz gar laivas korpusu. Bija tāda padomju filma par džeku, kurš izbāza galvu no aeroflotes lidmašīnas iluminatora un viņam apledoja galva. Lūk, gandrīz tā man apledoja teicamā millet alpīnistu galvassega- smuka ledus ķiverīte ar lāsteku pilēm pie cepures naga. "Ja šitajā lielajā sportā nebūtu tā jādzenās, varētu pat bildēties", ik pa brīdim vienojāmies ar laivasbiedru. Patiecoties viņa precīzam skaidrojumam, man pēkšņi saslēdzās viena tehniska nianse un airēt kļuva viegli un tehniski pareizi, eurēka – tavs vārds ir "iedomājies, ka tu lavītos gar laivas bortu." Pēcāk endomondo no kabatas ziņoja, ka ātrums ir vienmērīgs un labs un kolektīvi nolūzām vienīgi īsi pirms Cēsīm, jo tur upe īpaši centīgi met pārāk daudzsološus, bet tiltu nerādošus un Cēsu varenību pārliek daudzinošus līkumus (vēl garāks tīzeris ar milzīgāju izmisumu ir Strenčiem, bet par to kādā citā reizē.) Tad arī maķenīt kļuva siltāks, kuģis lēni atledoja un diena no sidrabaini miglainas kļuva par pelēko parasto un svilpodami, tukšojot magnija un b6 šotus, vicinājām tālāk.

Cik nu varu spriest par garo distanču paveikšanu galvā, patīkams uzrāviens iestājas pēc tam, kad puse ir paveikta, jo phe, kas gan ir atlikušie 32 kilometri, ja 34 ir izpildīti. Izvietoju motivējošus kontrolpunktus - Līgatne, Amatas ieteka, Ķūķi un naski līgojot ar raķetes dinamiku mēs negaidīti iebliezāmies finišā, kur sagaidītāji un pašu prieks pārlej pāri milzonīgu emocij'un gandarījumvilni, kurš patīkami štirī vēl šodien. Un skaistas ir dienas rudenī uz upēm, skaistas un spēcinošas pārējām dienām, spēkbarība galvai un domātspējai.
Link14 catched the mouse|knives out!

[18. Okt 2014|20:06]

deloveja_kundze
es saprotu, ka man ir augstas prasības, viens no mūsu ongoing jokiem ar s. ir par to, ka es esmu ļoti high maintenance, un tad es vienmēr viņam rādu savus bomžu zābakus un saku, ka jā, skaties, as high maintenance as one can be, bet es nedomāju, ka ir par daudz prasīts no cilvēkiem, lai viņi par saviem savārītajiem sūdiem arī atvainotos.
Linkknives out!

[17. Okt 2014|23:17]

dienasgramata
Dienas debilākais teksts no DELFI.LV (citēts pilnībā)

Baidoties par dēla veselību, tēvs iemūžina bērnību.

Adrians un viņa sieva Mičela pārdzīvoja, iespējams, sliktāko sajūtu, ko var pieredzēt vecāki - kādā rītā viņu atvase - Emersons - gulēja savā gultā un neatsaucās vecāku modināšanai.

Dēls nekavējoties tika nogādāts slimnīcā. Pēc vairākām dienām un vairākiem testiem, šis notikums atkārtojās vēlreiz, radot nopietnas bažas vecākiem.

Fakts, ka nekādu atbilžu nebija un viss šķita augstāku spēku rokās, Adrianam lika apjaust, cik ļoti trausli un mirstīgi mēs visi esam. Pat bērni.

Nespējis samierināties ar tīrām atmiņām, Adrians nolēma sākt iemūžināt ģimeni un notikumus caur fotogrāfijām.

Rezultāti ir visnotaļ satriecoši, un pasaulē popularitāti ir guvusi galerija ar viņa dēlu Emersonu dabā. Izbaudot bērnību.

Šodien ar Emersonu viss ir kārtībā - viņš pat ir kļuvis par vecāko brāli.

Pēc gadu ilgas ārstēšanas, tika veikti jauni testi, kas apliecināja - ar zēnu viss ir kārtībā. Galu galā notikums Adrianam Marejam ir sniedzis gan ļoti satuvinātu ģimeni, gan skaistas un paliekošas galerijas.
Link8 catched the mouse|knives out!

[17. Okt 2014|23:14]

dienasgramata
DELFI. Mūki klosterī Krievijas ziemeļos sākuši ražot izsmalcinātus itāļu sierus.
Link7 catched the mouse|knives out!

[17. Okt 2014|18:55]

artis
https://www.youtube.com/watch?v=ebGAtYJil08
Linkknives out!

[17. Okt 2014|08:27]

dienasgramata
dienas citāts: "Ziņa par manu piemērotību amatam ir safabricēta."
Link1 catched the mouse|knives out!

[16. Okt 2014|18:22]

etalonfunkcija
[in:side |kur mana jūzerpikča ar nazi?]

Kopš ir parādījusies gaisma tuneļa galā un prātā mirgojoši zaļas "exit" lampiņas no pašreizējā darba, cilvēki mani kaitina kā vēl nekad. Šķiet, ka trīs gadus apspiestais riebums kāpj uz augšu un draud izlauzties kāda kārtējā atsaldeņa slepkavībā. Turpmāk uz darbu vilkšu tikai docMārtenus un atskaldīšu visus, kas nāks uz recepciju pirst, atraugāties, čāpstināt sendvičus, bungot pa leti vai spiest savas, bļeģ, pinnes, skatoties man sejā.
Link4 catched the mouse|knives out!

o! makškerēšanas stundas no Almaty [16. Okt 2014|12:43]

barbala
Ļoti atsvaidzinošs materiāls, iesaku dzīļu un dziņu antropoloģiem:

http://nespi.kz/blog/2014/09/23/kak-pojmat-zolotuyu-rybku-v-almatinskom-prudu/
Link1 catched the mouse|knives out!

[16. Okt 2014|10:01]

dienasgramata
es nodošu šo lietu taisnai tiesai
šis lietus man jau trešo dienu līst
man pielīst pilnas grāmatas un somas
un sazin kāpēc mani skolotāja nīst

es nezinu, par ko man tāda dzīve
kāpēc man jāiet prom ir katrurīt
no mājām, kurās sunīti zem segas
es turu tā, lai nevar pamanīt

es nodošu par sevi visas ziņas čekai
lai viņi mani moku kambaros tad liek
lai mani izsūta un spīdzina līdz nāvei
bet tikai manu sunīti lai neaiztiek

es pārnākšu no visām mocībām reiz mājās
un ļaušu viņam nebeidzami ilgi riet
tad lietus apstāsies, kas ir tik ilgi krājies
un viss, kas svarīgs, sanāks vienuviet
Link5 catched the mouse|knives out!

[16. Okt 2014|03:26]

deloveja_kundze
rīt eju pie labiem cilvēkiem pēc drēbēm, jo šodien pa telefonu pārliecināju, ka izskatos šausmīgi un man ir jādod smukas drēbes. ņemot vērā to, ka šajā laikā vēl esmu darbā + strādāšu vēl vismaz stundu, pārāk grūti par to pārliecināt nebūs.
Link1 catched the mouse|knives out!

[15. Okt 2014|19:34]

deloveja_kundze
man ir pāris epasti, ko esmu nosūtījusi naktī plkst. 3:52, man ir pilnīgi bail pārlasīt, kas tur ir sarunāts, un vēl man no rīta daudzi zvanīja, un es tiešām diemžēl neatceros, par ko mēs runājām. vārdsakot, problēmas. :(
Link4 catched the mouse|knives out!

[14. Okt 2014|22:39]

deloveja_kundze
[Tags|, ]
[out: |sting - desert rose]

mani draugi mani saprot, viņi man sūta šādas bildītes vēlu vakaros

Link2 catched the mouse|knives out!

[14. Okt 2014|20:36]

hestia
Katrā cilvēkā ir brīnuma potenciāls. Atliek vien pieļaut, ka gaisma, kas uz viņu krīt, rada kādu īpašu viņa vaibstu un izteiksmes zīmējumu. Ne tikai fotogrāfija ir zīmēšana ar gaismu, arī sirds šķiet pakļauta tādai pat tehnikai. Ar laiku mani pārsteidz vien tas, ka ir iespējams atļaut gaismai uzzīmēt arvien jaunus un jaunus cilvēkus. Kādu rītu es vēroju savu priekšnieci profilā, viņa ir nekrāsojusies, viņas mati ir mazliet nekārtīgi, viņa brokasto, un tobrīd viņa ir skaistākais cilvēks izplatījumā. Iespējams, tas kādreiz ir noticis arī ar tevi. Vai notiks. Gaisma tevi radīs. Ievilks tavas uzacis stingrāk pierē un acīm piedos citkārt nepamanītu spīdumu, kaut kas, ko tu pateiksi, un tā būs pavisam vienkārša un varbūt nenozīmīga lieta, mainīs pasauli.
Link1 catched the mouse|knives out!

[14. Okt 2014|20:04]

dienasgramata
šodienas pārlasīšanās: "Pedofili ceļojošie"
Linkknives out!

[14. Okt 2014|18:06]

dienasgramata
DELFI. Izgāžas trīs kirgīzu mēģinājums Latvijā nelegāli ievest 14 vjetnamiešus.
Link2 catched the mouse|knives out!

[14. Okt 2014|03:30]

dienasgramata
FOCUS. Kā atklājuši amerikāņu specdienesti, Ādolfs Hitlers regulāri lietojis metamfetamīnu, kā arī testosteronu paaugstinošas vielas.
Link3 catched the mouse|knives out!

[14. Okt 2014|01:59]

dienasgramata
Vēlētāju balsu pirkšana nav notikusi maisveidīgi, mierina Drošības policija.
Linkknives out!

[13. Okt 2014|22:37]

bagdarama
Pasaule jau atkal ir maza.Pat Marokā.
Link1 catched the mouse|knives out!

[13. Okt 2014|23:20]

dienasgramata
DELFI. Dzīvniektiesību aizstāvji nosoda 'Google' par kamieļa izmantošanu.
Linkknives out!

[13. Okt 2014|22:44]

dienasgramata
Vēl es, skatoties seriālu "Mad Men", atcerējos, ka esmu tik vecs, ka paspēju nostrādāt reklāmas aģentūrā, kur man bija savs kreatīvā direktora kabinets bez stikla sienām un ar aizslēdzamām durvīm, kurā es drīkstēju smēķēt. Pie manis visi nāca smēķēt un kabinets reāli smirdēja pēc cigarešu dūmiem. Nu, un dzērām tur arī, protams. Dažkārt, caruām naktīm.
Link8 catched the mouse|knives out!

[13. Okt 2014|22:16]

deloveja_kundze
esam sasnieguši vēsturisku brīdi, kurā Vatikāns šķiet liberālāks nekā mūsu Saeima.

un vispār, man ir ļoti siltas jūtas pret pašreizējo pāvestu, ar mat. vispār 2013. gada pavasarī taisījām Habemus Papam ballīti, tā, iespējams, bija mūsu lieliskākā kopīgā ballīte ever. un tajā brīdī, kad Francisks izteicās, ka Baznīca ir krietni par daudz laika pavadījusi, apspriežot sieviešu reproduktīvās tiesības un pienākumus, nevis risinot to, ka pasaule arvien vairāk polarizējas starp bagātajiem un nabadzīgajiem un ka sociālā vienlīdzība joprojām ir tikai mīts, es sapratu, ka beidzot ir viens līderis, par kuru nav jākaunās.
Link4 catched the mouse|knives out!

[13. Okt 2014|21:50]

dienasgramata
gribu palielīties (tas, protams, notika lielā dzērumā, bet) sestdien kāds cilvēks jautāja, vai Katrīna Neiburga nav mana un Andras Neiburgas meita
Link14 catched the mouse|knives out!

[13. Okt 2014|13:51]

deloveja_kundze
[Tags|]

no sarunām par ballīšu plānošanu:
''Nav vērts taisīt masīvu ballīti trešdienā, jo trešdienās līdz rīta gaismai dzer tikai gaismotāji, bet viņi ir tikai seši cilvēki.''
Linkknives out!

[13. Okt 2014|09:59]

dienasgramata
DELFI. Gaužām nepaveicies kādam stereotipiski hipsterim līdzīgam jaunietim Krievijā – no vienas nelaimes viņš iekūlās citā.
Link2 catched the mouse|knives out!

[13. Okt 2014|01:51]

etalonfunkcija
[Tags|]

Mēs apsēdāmies uz upes betona krasta, acīs koda saules atspulgi ūdenī, kāds uzmācīgs gulbis nāca tieši pie mūsu kājām. Mēs dzērām alu, un abām mums bija kleitas ar rozītēm - kāda skaista pēcpusdiena.
Linkknives out!

[12. Okt 2014|21:49]

artis
Some people take the position that they don’t have anything to hide. When you say that, you’re inverting the model of responsibility for how rights work. You’re saying, ‘I don’t have this right. I have to justify it.’ The way rights work is, the government has to justify its intrusion into your rights.
Linkknives out!

[12. Okt 2014|21:42]

dienasgramata
DELFI. Kā liecina Šveicē veikta eksperimentu sērija, tiklīdz godīgi cilvēki iemanto varu, viņi nespēj turēties pretī kārdinājumam gūt personīgu labumu uz citu cilvēku rēķina.
Linkknives out!

[12. Okt 2014|20:28]

dienasgramata
DELFI. Septembra beigās uz Igaunijas-Krievijas robežas Igaunijas pusē aizturēti divi Krievijas pilsoņi, bijušie Krievijas drošības dienesta darbinieki. Robežpārkāpēji noķerti Narvas upē.
Link2 catched the mouse|knives out!

[12. Okt 2014|17:48]

dienasgramata
IR. Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis iestrēdzis vardarbības plosītajā Centrālāfrikas Republikas galvaspilsētā Bangi. Tiekot meklēti risinājumi kā izkļūt no CĀR.
Link2 catched the mouse|knives out!

[12. Okt 2014|17:23]

dienasgramata
no preces apraksta e-dog.lv: "Kāpēc ir vajadzīgas apkakles pret riešanu? Lai palīdzētu Jūsu sunim uzvesties mierīgi Jūsu prombūtnes laikā. Apkakle uzsāk savu darbību tikai sunim rejot. Apkakle ir nekaitīga kā pašam sunim, kas to valkā, tā arī citiem dzīvniekiem, kas atrodas telpā. Dažos gadījumos palīdz tikt galā arī ar gaudošanu."
Link3 catched the mouse|knives out!

[12. Okt 2014|01:18]

deloveja_kundze
vakar Līvas kaķis tika pārcelts no šīsmājas uz citu mitekli, jo mana dzīve ir haoss un es nevaru dot kaķim to uzmanību, kas kaķiem pienākas, tāpēc kaķis pēdējās pāris naktis tās pāris stundas, ko pavadīju mājās pa nakti, visu laiku rāpās pāri galvai un mēģināja kaut ko rakstīt uz manas planšetes. nu lūk, un kopš kaķītis ir prom, ir tieši tā, kā biju gaidījusi: mājās neesmu gandrīz nemaz. paliku pie vecākiem, jo tur ir silts, tad visu dienu birojā, un tagad esmu mājās, bet šeit ir auksts un nav ēdiena, jo viss sapūst.

dzīvot vienai ir ļoti jocīgi. man patīk un tā, bet vairs neesmu tādā sajūsmā, kā biju tad, kad man bija 21.
Link2 catched the mouse|knives out!

[10. Okt 2014|22:25]

etalonfunkcija
Pašvaldību vēlēšanas Prāgā rīt būs cauri - alleluja! Drausmīgi kaitina visi tie plakāti, stendi, baloni, kas tiek krauti čupām vien uz ielām, un no kuriem nolūkojas izgludināti zili uzvalki, bezsakarīgi saukļi, viens ietērpies romiešu tērpā - "Es esmu tas īstais senators", un partija "Jā, Būs Labāk". Ap katru metro straciju stāv vismaz piecu kandidātu sludinātāji, ej tik un gaiņājies no kārtējās lapiņas, kas tev tiek bāzta sejā. Un tas vēl nav viss - nē - katras partijas kandidāti ir nolēmuši uzrunāt masas un vienkāršo cilvēku - tiek dalīti bezmaksas ūdeņi ar partijas logo, bulciņas, kafija, Anģēlī pat uzrīkoti veseli grillsvētki ar galdiem, desiņām un alu starp politisko reklāmu stendiem un jauniešiem kandidātu partijas T-kreklos, kas izliekas, ka varēs izskaidrot nākamo Prāgas saimnieku rīcības plānu. Šodien, vēlēšanu dienā, lapiņu un ūdeņu dalītāji bija nonākuši tādā histēriskā stāvoklī, ka bija tiešām pretīgi atrasties uz ielas, jo nepameta sajūta, ka cilvēki masveidīgi tiek uzskatīti par bezsmadzeņu tauku un instinktu pikučiem, kuriem pagrūd tik alu un bulciņu, un viņi ielocīs aploksnē pareizo kandidāta numuru. Paldiesdievam, Latvijā, šķiet, šī taktika sākās un beidzās ar Zīgerista banāniem.
Link8 catched the mouse|knives out!

Nezināmais zināmajā [10. Okt 2014|12:31]

barbala
Aptieķāre, kura strādā diennakts Kamēliju aptiekā vakar netieši apstiprināja jau agrāk ieskicēto hipotēzi – ka mūsdienu medicīna nav jaudājusi atklāt un objektīvi (!) apstiprināt faktu, ka saaukstēšanās un augšējo elpceļu slimības (iesnas, laringīts, klepus), to intensitāte ir būtiski atšķirīga vīriešiem un sievietēm.
Būsim precīzi, vīriešu iesnas, klepus un iekaisušās mandeles ir vismaz piecas reizes stiprākas un tas ir PA ĪSTO nopietni, tās noris daudz sāpīgākā, asākā un izteiktākā formā, dēvēsim to par MEGA SUPER PROFESSIONAL EXTRA, kamēr mums, daiļajām dīkdienēm nav pat īstu iesnu, ir labākajā gadījumā "iesneles", "klepelis" vai citi vīrusu produkti, jau ierastā produktu mazkaloriju, LIGHT versija.

Tāpēc, kā teica aptiekāre Amēlija diennakts Kamēliju aptiekā, PRET TO IR JĀATTIECAS NOPIETNI un piebēra man veselu sauju ar pulveriem ("mega"), jūras ūdens un tējaskoka pulverizatoriem ("ultra") un sprejiem dažādos iepakojumos un mātišķi piekodināja atcerēties, ka ikviens NOPIETNS VĀJINIEKS ir jāarstē arī ar nelielu devu kaut kā GARŠĪGA uzdzerama. Tā nu mēs vienojāmies, ka kungu zāļu papildus formula ir, brīvā klibā pierakstā, 25mlSMW+S , proti, 25 mililitri single malt viskija un saldumiņš, jo pat PRO saaukstēšanās ar' nav jau nekādas zobu sāpes, ka nevarētu iesukāt mazliet našķa.

Un joku te nekādu nav. Sieviešu iesnas ar vīriešu iesnām nav salīdzināmas. Jo ko dara ledija, kad apaukstējas? Nu, drusku pačīkst internetā, jo acu tuša izsmērējas, sanāk neglīti pašiņi ar sarkanu degunu, varbūt aerobikā strādā ar vieglāku pulsu un viņa iekramsā siltu štrūdeli auksta eklēra vietā, taču dzīves nastu savā kumbrā mūsu varone īpaši nesamazina, ja vajag- arī uz Jaunā Vertera Ciešanām paklepot aizies. Un tas nav, nebūs un nevar būt salīdzināmi ar mūsu stiprinieku fundamentāli atšķirīgo stāvokli līdzīgā situācijā.

Tomēr tiesa kas tiesa,
ja vīriešu iesnas ir vismaz 5X nopietnākas un stiprākas, tad kā rāda vēl daži piemēri, pirkstus nozāģēt kungiem ir tīrais nieks un tāda sīkuma dēļ jau nu neies ar sterilām marlītēm niekoties. Dezinfekcijas spirtu taču vislabāk ir iedzert, piemēram, postošo iesnu profilaksei.
Link5 catched the mouse|knives out!

[9. Okt 2014|18:58]

deloveja_kundze
Godīgi sakot, bija daudz trakāk, nekā biju gaidījusi. Tikko kā iegāju baznīcā, mazliet sabruku, paslēpos aizmugurē un sabruku uz grīdas, un tad apglabāšanas laikā es vienkārši izslēdzu telefonu, man bija kādi desmit neatbildēti zvani un nu jau ir aptuveni 50 jauni nelasīti epasti, un man vairs nav spēka, vienkārši nav spēka, because there is only this much I can give.

Un tad pienāca babas māsa, apķēra un teica, kāda tu silta, pienāca visas manas tantes un pēc kārtas paņēma azotē, brālēni un viņu sievas, brālēnu bērni, visi mani onkuļi un tā milzīgā, diezgan neaptveramā Latgales saime, kas man ir. Visi tur bija. Un ja uz bērēm darbadienā dziļā Latgales vidū plkst. 12:00 ir pilna baznīca, tas laikam mazliet parāda, cik ļoti vecmamma bija cilvēks, pēc kura pasaule liekas tukšāka.

Piezīmes no garā mājupceļa. Esmu pilnīgi, pilnīgi pārdegusi, bet tas nekas, jo es nāku no supersieviešu dzimtas, un man ir ļoti stiprs tīkliņš apkārt. Būs labi.
Link7 catched the mouse|knives out!

[9. Okt 2014|10:45]

artis
"Containers? In 1999 the problem of the GUI was already the dependency Hell. Well, now instead of solving the satisfiability of dependencies (NP complete problem) in one closed system you do it on a set of M containers that still requires internal KSAT solving (yes instead of solving one KSAT, you solve N KSAT coupled to M KSAT). (so we created the DevOps and more security holes)"
Linkknives out!

[9. Okt 2014|10:11]

artis
http://marc.info/?l=freebsd-hackers&m=94346786026588&w=2
Linkknives out!

kungu zāle, kungu modes [8. Okt 2014|22:40]

barbala
ārče, [info]unpy ikurāt šovakar aktualizējis štrumbantfīrera tēmu un kā saukts, kā aicināts, ar ilustratīvu piemēru LTV studijā bija Aivars Lembergs, kurš sniedza pilnīgāko "Ģērbies kopā ar mani" stundu katram un vienam.

Lēšot, ka neviens vairs tēvē neskatās un es arī neatceros, kāpēc to darīju pati,
ar jūsu atļauju, sniegšu nelielu ieskatu kungu modēs, tātad.

Kungam ir jātērpjas drēbēs. Vēlams, savās. Tā mums ir tāda kā preambula, Bērziņtēva vārdiem runājot.
Šosezon modē, saskaņā ar Aivaru L. ir ietērpties iecienītās partijas logotipa krāsās, un tā nu žultszaļam uzvalciņam klātīm pievelk nostalģiski dzeltenbrūnas krāsas (ja tā drīkst izteikties) kreklu. (Krāsu gamma- šķelto zirnīšu putra.) Svarīgi, ka krādziņa katram vēlētājam netieši pavēsta vajadzību pēc "back-upa", pēc rezervītes, pēc dubultā dibena- krādziņa ir dubulta. (te uzmanīgi– gadījumos, ja jūs esat Ziedonis Caune vai Jānis Urbanovičš ar leknu privātzodu kolekciju- tad dubultkrādziņu gan nevajag izvēlēties, jo skatītājs nezinās, kur acis likt.) Jums jāzina, ka gan žaķetei, gan arī kreklam uz auguma jāsēd vēl liberālāk pat par blakusesošās Viņķeles viedokli ikvienā jautājumā. (tas labi).
Un kas gan tas par kungu, kam nav kaklasaites, jūs vaicādami? Pareizi!
Būdams galvenais kungs Karalistē, Aivars šosezon apsien kādu Ventspils purvājos iegūtu krokodīlu. Zaļu, elegantu krokodilādas šlipsi jūsu tiešraides labad. Krokodilādas kravate man šķiet konģeniālākais atklājums tūdaļ pēc leoparraksta stringiem un vīriešu bokseršortu apakšbiksēm ar dolārzīmi– tas neatsāj vienaldzīgu. Zaļš zemnieks krokodilādas kravatē! kro-ko-dīl-raksts!

Un kad kungs reiz viss tāds uzcirties,
tad nebūs šķēršļu tam nekur, jo pēc kā gan izskatās Imants Parādnieks pēc tam, kad nogrieza matus?
Pēc wanna-be Šķēles (un tātad- Klūnija), vienīgi pirms maisiņu zem acīm piekāršanas. Visi ir pelēki un nekādi, kad tu cilvēk, uzvelc kājās lohotipu. Skatoties uz modēm, es domāju, ka šī būs varena koalīcija.

Link14 catched the mouse|knives out!

[8. Okt 2014|08:11]

deloveja_kundze
ellē vajadzētu būt īpašam stūrītim tiem, kuri uz epastiem par biļešu pirkšanu un rezervēšanu atbild ar nedēļas kavēšanos.
Linkknives out!

navigation
[ viewing | most recent entries ]