dulces como la miel [entries|archive|friends|userinfo]
ar bez ka

[ website | immerse your soul in love ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[28. Aug 2015|17:55]

hestia
Kāds atgadījums man lika šodien domāt. Kāds vīrietis, kas te parādījās, te atkal nozuda, tad kaut grib, tad atkal nav laika vai nezin kas, un tā aizvien, it kā nevainīga un nekaitīga rotaļa, nenozīmīgas īsziņas laika kavēšanai, cilvēki paknakstās viens ap otru, paskrubina kā cepumiņu, sadrupina un atstāj pēc sevis nenotīrītu galdu. It kā pārbauda paši savas spējas, vai vēl padodas kādai piebraukt, vai vēl visi orgāni un maņas vietā, un funkcionē kā senāk. Un tad viņš zvana nepieklājīgā laikā, un tad viņu ir pārņēmusi kaisle. Viņš stāsta par to, kā viņam padodas muguras masāžas, cik ļoti viņu interesē sievietes baudījums. Viss ir tā nevainīgi. Nekas un tomēr kaut kas, kaut kādi mājieni, kaut kādas gaidas. Un tad viņš atkal nozūd. Nozūd, lai beigās par to visu atbildētu, jā, zini, tu tāda sakarīga un vispār, bet es jau nespēju tev neko dot, tu jau gribi kaut ko skaistu, tādēļ es labāk vienkārši notinos. Mazliet apstulbu šī visa dēļ, jo ne es prasīju, ne man kaut ko vajadzēja, un tomēr pēkšņi es sajutos bišķiņ palietota un atstāta, paknakstīta, padrupināta, nevajadzīga, niecīga. Un tobrīd es sāku domāt par sevi. Dažreiz liekas, ka karma sit pa vienu un to pašu vietu, un jau kuro reizi saņemot sāpju impulsu jau tik labi pazīstamajā apvidū, ir tāds neticības pilns apstulbums. Atkal? Tiešām? Nopietni? Vai tad nepietiek?

Ko gan es varu pateikt tādam vīrietim? Ja tu neko nevari, tad sēdi un nevari un dzīvo savā nevarībā. Ja tu baidies tuvoties sievietei, kura gaida ko skaistu, tad nesāc citreiz, nemēģini, nevajag. Paliec, dzīvo savā nevarībā, dzīvo ar to. Jo sieviete, protams, gaida ko skaistu, ikviena sieviete to gaida un tas ir tikai normāli. Un kāda gan cita jēga no visa šī, ja ne kas skaists? Vai tad mēs meklējam neglīto dzīvē?

Tomēr galvenais ir tas, ko es varu pateikt sev. Ja karma tev atkal ir iegāzusi pa to pašu vietu, to, kur rindojas nevarīgie vīrieši visas tavas dzīves garumā, sāc beidzot mācīties. Visi šie vīrieši, sākot no tēva, kurš nevarēja būt tēvs un tomēr pastāvēja uz to, ka tāds esot, spēlēja šo neatzīšanas spēli — es neko nedodu, bet esmu tēvs un pelnījis cieņu, pelnījis tevi pamācīt un izteikt spriedumus. Un tev gribējās vemt no šīs divkosības, no šīs netaisnības, bet ko tu varēji, neko, vai tu atvēri muti un to pateici?, nē. Un turpinot ar visiem draudziņiem, kuri nespēja stingri nostāties tev blakus un būt tur, nē, labāk tikai ar vienu kāju vai pirkstgalu, labāk gļēvi aizmukt no kases, atstājot tevi maksāt par pirkumu vienai, aizgriezties, izlikties, ka tas nenotiek, glabāt savas vīrietības ilūziju. Aizskriet pa priekšu tumsā, kur notiek kas bīstams, glābt savu ādu un atstāt tevi vienu, nesaņemt tevi pie rokas, neaizsargāt. Jau kuro reizi sastopoties ar šo vīrišķo nevarēšanu un apstulbstot no tās, ir beidzot patiesi jāmācās mīlēt sevi. Pateikt, jā, es esmu skaista šajā brīdī un šajā ķermenī, man nekas nav jādara, lai tāda kļūtu, es jau esmu. Pateikt to un domāt to, līdz galam un patiesi sajust to, uzstādīt to par savas eksistences pamatu. Un saprast, ka esi pelnījusi to, kurš nostāsies blakus, kurš gribēs tuvoties skaistumam un dot tam ko labu nevis drupināt, nevis niekoties, nevis tagad gribu, vēlāk ne, tā gribu, citādāk ne. Saprast, ka tu vari pateikt, ko domā un jūti, ka negrasies pieņemt jebko un ka tev nav jānokaunas tādēļ, ka kāds cits kaut ko nespēj. Sev esi tu pati un tā mīlestība, ko spēj sev sniegt. Tu atbildi par sevi, mīļā! Tu atbildi par šo ķermeni, ko apdzīvo, par to, kādu pārtiku tajā stūķē iekšā un cik laba un vēlama tā ir tev, kā tā liek tev justies. Tu atbildi arī par to, ko atļauj citiem iebāzt šajā ķermenī un kāpēc. Tev nav nevienam jāizpatīk, gļēvi jāpiemērojas, jānorij, jāpiecieš, lai slepus krātu aizvainojumu un teiktu, ka visi vīrieši ir cūkas un dzīve pret tevi ir netaisnīga. Esi taisnīga pati pret sevi! Atzīsti sevi! Visu, ko tu jūti, visu, ko tu vēlies, nespēlējies ar sevi, nenoliedz sevi! Netēlo orgasmus, netēlo pieņemšanas, kur to nav, nestāsti, ka gan jau ar laiku viņš mainīsies! Nē, sāc tieši šobrīd un apzinies tieši to, kas ir. Lūk, tava dzīve, lūk, tu pati. Pieņem sevi un labestīgi piedod tiem, kas kaut ko nespēj. Tomēr uzstādi sev turpmāk mērķi spēt pašai priekš sevis, nedrupināt pašai sevi, nepievilt.

Link

[28. Aug 2015|11:17]

deloveja_kundze
man ļoti patīk Baltijas jūras dokumentālo filmu foruma programma un viss pasākumu plāns, man ļoti nepatīk, ka tik daudz kas pārklājas (lasīt - ballīte) ar mūsu projektu, un vēl man ļoti patīk tas, ka šodien jau biju tipogrāfijā un jau savācu lielās kastes ar visiem bukletiem un plakātiem. tāds mazliet pinch me brīdis. (bet tikai lūdzu nevienam man reāli nekniebt, man riebjas, ja man kniebj)
Link1 catched the mouse|knives out!

[27. Aug 2015|19:46]

deloveja_kundze
atmiņa visu laiku pieviļ.
rakstu to do sarakstiņus ne uz dienu, bet uz nākamo stundu, bet tik un tā visu laiku kaut ko aizmirstu. aizmirstu atzvanīt, aizmirstu atbildēt, aizmirstu padot ziņu tālāk, aizmirstu izdzert kafiju.
un atceros, protams, tad, kad jau gultā zem segas un miegu ciet.

periods, periods, pussabrukšanas periods, BM bija tāda dziesma kādreiz.
bet man novembrī būs atvaļinājums, un tas jau ir tas svarīgākais, ne.
Linkknives out!

[26. Aug 2015|23:23]

foodporn

[begemots]
Link2 catched the mouse|knives out!

[26. Aug 2015|15:10]
dienasgramata
DELFI. Rīgā uziet un aptur nelegālu suši ražotni.
Linkknives out!

[26. Aug 2015|15:09]
dienasgramata
DELFI. Par uzbraukšanu dievlūdzējai Vecrīgā - septiņu eiro sods.
Link1 catched the mouse|knives out!

pasplēlējot āsk efmemos [25. Aug 2015|23:22]

barbala
Poll #20475 ---
Open to: All, results viewable to: None

ir jautā-jumi?

Link14 catched the mouse|knives out!

[25. Aug 2015|23:07]
dienasgramata
DELFI. Neskaitāmi pētījumi ir apliecinājuši, ka gulēšana dzimšanas kostīmā ir krietni veselīgāka un pat sniedz organismam vairākus ieguvumus.
Link5 catched the mouse|knives out!

[24. Aug 2015|19:20]

deloveja_kundze
nopietns jautājums: ir kaut kāds ziņu portāls, kas nav anāls? es agrāk lasīju tvnet'u, lai audzētu savu toleranci, bet, kopš viņi ir kļuvuši klaji rasistiski, vairs savus klišķus viņiem negribu dot. delfi un apollo tas pats, bet par ir'u reizēm ir sajūta, ka viņi nāk ar aizkavēšanos. turklāt par ir'ā ir kaut kādi briesmīgi troļļi sametušies. tātad, vai ir kāds slēpts dārgums, kāda slepena ziņu krātuve, kas ir tīra un pasargāta no visādiem interneta karotājiem, kurus pat Krievija pie labākās gribas neuzpirktu, jo tik stulbus nav vērts uzpirkt?

upd. paldies, ka atgādinājāt par lsm.lv! kaut kā šī vietne nav iegājusies manās ikdienas internetu apgaitās, bet tagad noteikti būs.
Link6 catched the mouse|knives out!

Mana mīļākā tēma nr. 5-7 [24. Aug 2015|16:33]

barbala
Estētika. Publiskās komunikācijas estētika. Arī saturs.

Tad nu, jūs, kas šķirstījuši ko mazliet daiļāku par Mego vai Rimi iknedēļvēstnesi vai žurnālu Ievas Lāsti& Glāsti,
ziniet, ka jūsu skolās ejošās atvases tiks izglītotas pa nacionālo līniju, lūk, šādā te estēticiņā. tik mīļi, ka acis iztek.

http://www.irir.lv/upload/simple_file/2015_08/2594/plakati.pdf


Taisni vai atcerējos, ka palika neuzrakstīta eseja par kostīmu ar spīdumiņu un pašvaldībiskās/ministriālās sievišķības saldsūro nastu, kuru rotā vien kūkas ar kremu un pastkartes vai plakāti kursīvā.


upd. varēja jau nu iet laikmetam līdzi tiktāl, ka dekupēt visus ulmanīšus un 3d modeļos uztaisīt.
Link18 catched the mouse|knives out!

[24. Aug 2015|13:02]

deloveja_kundze
pirms kāda laika domāju, ka redz, cik stulbi, šovasar tā īsti nav noticis nekas tāds ļoti interesants, bet tad vakar atcerējos, ka brāļa otrās meitas kristībās bija kungs, kurš brāļa ģimeni sirsnīgi apsveica un uzdāvināja tādu lielu, sarkanu tomātu dāvanu maisiņā, un mazliet nomierinājos.

vai arī tā ir kaut kāda tradīcija, par kuru es neko nezinu? dāvināt kristībās lielus tomātus?
Link3 catched the mouse|knives out!

[23. Aug 2015|16:42]

deloveja_kundze
pēdējās dienās esmu visādos ļoti skaistos dzīvokļos. šobrīd, piemēram, saistībā ar to, ka mans dzīvoklis arī top skaists un skaistāks, kādu nedēļu dzīvošu tieši Daugavas krastā, netālu no Lielā Kristapa, un šim dzīvoklim ir tikai viens trūkums, proti, tās briesmīgās tūristu laivas Daugavā, kas kliedz un midžinās ar trakām gaismām vēlās vakara stundās, bet viss cits šeit ir tik forši. ļoti skaista gaisma gan rītos, gan vakaros, un pa logu ir redzama Daugava, ir augsti griesti un dēļu grīda, un pat lielas klavieres, un man ir sajūta, ka esmu brīvdienās. sēžu lielajā gultā un skatos vh1 ultimate power ballads. it kā ļoti gribētos aizbraukt kaut kur nopeldēties, bet ko es ākstos, es brīvdienās nespēju pieņemt lēmumus. piemēram, jau pusstundu nevaru izlemt, vai uz pārdaugavas rezidenci aizbraukt ar riteni vai ar autobusu, tāpēc pagaidām nebraucu nemaz.

un man vienkārši liekas svarīgi pierakstīt šādas lietas, man liekas svarīgi piefiksēt, ka pēdējā laikā (bet varbūt tas nav tikai pēdējā laikā? varbūt tā ir bijis vienmēr, es tikai to veiksmīgi aizmirstu, jo man ir zelta zivtiņas atmiņa) nevaru pieņemt lēmumus brīvdienās, nemaz nemaz.

bet varbūt tas ir tieši tas, ko vajag šādās pēdējās vasara sdienās, vienkārši vārtīties pa milzīgu gultu ar vh1 fonā. un jo tālāk, jo trakāk, es joprojām esmu redzējusi tikai uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmus klipus, kuros galvenā tēla romantiskā interese nav ar tādu pašu ādaskrāsu. un klipu, kuros sievietes neiet dušā, neguļ gultā un/vai maigi un dramatiski neslīdz gar sienu, arī ir ļoti maz.
Link2 catched the mouse|knives out!

[23. Aug 2015|00:08]
dienasgramata
DELFI. Jauns vīrietis nonāk slimnīcā pēc lēciena no otrā stāva balkona uz pretī esošo augu vītni. Viņš mēģinājis pārvarēt attālumu, bet piedzīvojis kritienu.
Link1 catched the mouse|knives out!

[22. Aug 2015|23:01]
dienasgramata


"Все умрут, а я останусь!" - Bils Murejs Elvisa Preslija bērēs
Link4 catched the mouse|knives out!

[21. Aug 2015|11:04]

deloveja_kundze
[Tags|]

viena no tām lietām, kas man ļoti pietrūkst laikā, kad nav vasaras, ir tas, ka varu izmazgāt matus, un pēc 20 min tie ir sausi.

un vēl, par matiem runājot, priekšdienām gribu pierakstīt, ka šobrīd laikam mani mati ir visskaistākie, kādi jebkad ir bijuši. paši par sevi viļņojas, beidzot atkal ir gari (līdz lāpstiņām) un ir ieņēmuši vasaras krāsu, pat neraugoties uz to, ka ārā uzturos stipri maz.
Linkknives out!

[19. Aug 2015|11:12]

deloveja_kundze
un vēl, gandrīz vai aizmirsu pierakstīt vienu lielisku dialogu no vakardienas. pēc darba aizbraucu uz centra rezidenci nolikt dzīvoklī remonta atļauju, lai Oļegam ir ko vicināt priekšā trakajiem kaimiņiem (augšstāva kaimiņiene, šķiet, ir pilnīgi ķerta, bet to jau esmu dzirdējusi - dāma, kas draud riteņiem pārdurt riepas, ja tie stāv kāpņu telpā pēc lietus, un tamlīdzīgi), un satiku santehniķi. skaidroju, ka šobrīd dzīvoju citur. atgadījās sekojošs dialogs:
- ir tomēr grūti, ja mājās nav tekoša ūdens.
- nu jā, jūs jau esat skaista, jauna meitene, jums jau vajag regulāri nomazgāt seju.
- (ļoti sasmejos) man tiešām nav augstu prasību pret dzīvesvietu, bet šī tā kā ir viena no svarīgākajām.

ļ. interesanti. vecām un neglītām sievietēm sejas nav jāmazgā, ja?
Link20 catched the mouse|knives out!

[19. Aug 2015|10:45]
dienasgramata
LETA rubrikā "Izklaide un kultūra": Islāma valsts kaujinieki Palmīrā nocirtuši galvu arheologam.
Link7 catched the mouse|knives out!

[18. Aug 2015|22:50]

deloveja_kundze
Nekas man neliek justies tik ļoti well-accomplished woman kā tie gadījumi, kad dārza pustumsā pati uzlieku ritenim nokritušo ķēdi.

It kā sīkums, bet tādiem spatially challenged cilvēkiem kā man - diezgan liels notikums.
Linkknives out!

[18. Aug 2015|13:06]

aptauja

[decembris]
Poll #20470
Open to: All, results viewable to: All

Superhero žanra filmu TOP3.

Linkknives out!

[17. Aug 2015|10:46]

hestia
garā versija
Link1 catched the mouse|knives out!

[17. Aug 2015|09:55]

hestia
Ir stāsti, no kuriem pāri paliek tikai vardi "man bija labi ar tevi". Un tomēr tas ir vairāk nekā pēc dažiem citiem stāstiem, kuri noslēgušies ar vārdiem "es aizeju" vai ko tamlīdzīgu. Jebkurā gadījumā stāstu beigas nav viegli pieņemt. Ka tieši šajā brīdī ir jāsakopo visi spēki, kaut kas ir jāpārgriež un tālāk dzīvē to vairs nevar pielaist atkal klāt. Ir jāsaglabā distance, kas mērāma neskaitāmās aukstās un melnās naktīs ar nopulēti spožām zvaigznēm, distance, kuras vārds ir NEKAD. Stāstu nobeigšana nekad nav bijusi mana stiprā puse, jo vienmēr, par spīti visām pretrunām, ir gribējies atkal un atkal pieķerties kaut kam pierasti labam. Jo vienmēr ir biedējusi apziņa, ka aizejot no kāda savas dzīves cilvēka, es atlaižu arī daļu sevis. Un tās daļas vairs nav, vienkārši nav, paliek fantoms, rēgains tukšums. Un man pašai ir jāmainās, gandrīz piespiedu kārtā jākļūst par kaut ko sākumā biedējoši svešādu. Ir grūti spēlēt šo spēli ar aiziešanu. Tā plēš dvēseli. Pat ja nekoncentrējamies uz sāpēm un zaudējumiem, un vilšanos, tā tik un tā plēš.
Linkknives out!

[16. Aug 2015|20:16]

etalonfunkcija
[Tags|, ]
[in:side |šaušalīgi apmierināts]

Kaut kāda sportisko un vispār varoņdarbu nedēļas nogale. Piektdien pēc gulēšanas zem zvaigznēm rīta joga mauriņā biedra vadībā - šķiet, svecītē es pēdējo reizi stāvēju, labākajā gadījumā, vidusskolā, un, kas bērnībā likās sīkums, tagad ir drausmīgs murgs. Vakarā es pirmo reizi pa šiem četriem gadiem aizgāju izpeldēties uz akvaparku, kas no manām namdurvīm ir apmēram 300 metru attālumā. Vislabākais bija āra baseiniņš, kurā brīžiem es pat biju viena pati un varēju izvicināties pēc sirds patikas, un atrakcija "mežonīgā upe", kurā ir viegli ielīst, bet grūti tikt ārā, jo straume tevi nes visu laiku uz riņķi kopā ar veselu ņudzekli vjetnamiešu bērnu un indiešu ģimenēm trīs paaudzēs.
Sestdien es noslinkoju ar rīta vingrošanu, un par to man mugura riktīgi nodeva sutu, bet ar visu tādu sāpošu un stīvu pēcpusdienā pastaigu režīmā nogāju 8 km.
Šorīt labojos, izvingrojos ilgāk kā parasti, stīvumu atlaida, un, paskatījušies ar dzīvesbiedri pa logu, ka nāk visādi melli mākoņi, optimistiski lecām metāla bērīšos(c) un jājām izmēģināt savu veiksmi. Pirmie 20 km bija kolosāli, ripoja tik labi, ka es jau biju aizmirsusi, ka šitik labi var ripot, tad mēs pasēdējām stacijā zem jumta, bet, tā kā prognozes bija mainījušās no fantastiskām uz dziļi depresīvām, tad otrus 20 km nomināmies atpakaļvirzienā pa lietu. Procesā, protams, kļuva vienalga, ka kakls dubļos un brilles aizlijušas tā, ka neko daudz vairs uz ceļa nevar izšķirt, tā nu sanāca pat noķert kaifu no šitāda brauciena.
Tagad gaidu ķīniešu pārtiku, un esmu gatava skatīties kādu kino.
Link3 catched the mouse|knives out!

[16. Aug 2015|19:58]
dienasgramata
Oktobrī grasāmies apmeklēt ārzemes. Ko jūs ieteiktu apskatīt?
Link16 catched the mouse|knives out!

[16. Aug 2015|14:48]
dienasgramata
DELFI Magonim anulēs pielaidi.
Linkknives out!

[16. Aug 2015|14:21]

deloveja_kundze
[out: |the smashing pumpkins - 1979]

viens no maniem mīļākajiem videoklipiem ir elbow dziesmas real life (angel) klips, kur pašās beigās peldētāja saka ''to feel that sense of indulgence and that euphoria of just being totally alone'', un man liekas, tā es pavadu savas brīvdienas. pie labākās gribas un mēģinājumiem es vienalga nespēju neko jēdzīgu pa dienām izdarīt, viss ir lēna eksistēšana un snauduļošana. vakar, piemēram, pavadīju kādas divas stundas, guļot gultā un klausoties, kā kaijas kliedz. tā kā vecāki atkal ir kaut kur aizbraukuši, vakar tomēr savācos un pārbraucu uz Pārdaugavas rezidenci, kas vispār nav nemaz tik slikti, ņemot vērā to, ka atkal centra rezidencē visa santehnika ir autā, man atkal tek tikai karstais ūdens, kas ir diezgan nogurdinoši, ja godīgi. otrdien beidzot sāk remontēt, ceru, ka džeki tiešām trīs nedēļu laikā ar visu tiks galā vannasistabas galā, un ceru, ka tikmēr citi džeki tiks galā ar griestiem, logiem un sienām. un cik labi, ka reizēm lietas un notikumi skaisti pārklājas, draudzene dienā, kad vecāki atgriežas, uz nedēļu brauc prom un var mani atstāt savā vecrīgas plašajā dzīvoklī, remonts ir tāds kaučsērfinga laiks, šķiet.

lai nu kā, esmu mazliet bēdīga uz sevi, ka nevaru brīvdienās izdarīt neko jēdzīgu, bet varbūt pēc visiem šiem gadiem ir beidzot jāpieņem, ka reizēm gulēt un klausīties, kā rajonā sakliedzas kaijas, ir jēdzīgākais, ko es varu darīt. un nemaz nedomāt par visādiem rīgassvētkiem, cēsu svētkiem, aglonas svētkiem un visiem citiem svētkiem, kurus laižu garām.
Link2 catched the mouse|knives out!

navigation
[ viewing | most recent entries ]