anima's Journal

> recent entries
> calendar
> friends
> profile
> previous 20 entries

Sunday, March 27th, 2016
9:00 pm
vienatne....raudzīšanās nekurienē...Kančelli... Three Pieces from Songbook....

(comment on this)

Tuesday, September 9th, 2014
9:44 am - ..
vakar domāju par to ko saucam par nojausmu vai intuīciju... to nedefinējamo sajūtu, kad pēkšņi aptver vēl pirms notikušā, kas būs, vai kas ir...vai tā jaucas kopā neapzinātais ar to, kas uzkrāts kaut kādā dzīves pieredzē... un jā.. jau kādu laiku jūtu ko nenovēršamu... un šorīt ieguvu tam apliecinājumu... sāp... ļoti sāp...

(1 comment | comment on this)

Saturday, June 7th, 2014
6:15 pm - ..
sagribējās rakstīt... rakstīt Tev... par ilgošanos pēc Ziemupes kadiķiem un šūpolēm... par ilgošanos pēc neveiklas deguna apmīļošanas... par ceļu, slīdam gar automašīnas logu... par vēja smaržu un tā maldīšanos matos... par ceļu, kas nez kādēļ šobrīd ved Tevi prom no manis... varbūt cerēt uz Zemes apaļumu un atgriešanos mājās?

current music: Ē.Ešenvalds, P. Bārda "Tāls ceļs"

(comment on this)

Monday, December 31st, 2012
12:33 am
domāju par to, kas notiek ar mani... ir pagājuši 4 gadi... un man nepārvarami gribējās iegriezties un parunāties... kā domā? uz labu vai ļaunu?

(comment on this)

Monday, July 14th, 2008
1:00 pm
gribas dedzināt sveces... jocīgi... parasti vasarā negribas sveces..

current music: Akacis Jasmīnu tēja

(comment on this)

Sunday, July 13th, 2008
11:11 pm
jo lielāks mākslinieks, jo lielāka pauze :)

(comment on this)

Friday, May 18th, 2007
10:46 am
Pērta Fratres Kremeratas versijā ļoti iedarbīgs...

(comment on this)

Thursday, November 16th, 2006
11:24 am - apsveicu, māmiņ
Šodien manai Laurelei dzimšanas diena. Mazais kunkulis, kas tik silts un slapjš toreiz pielipa pie krūtīm, nu izstiepies par slaidu, skaistu gudru jaunkundzi. Tikai nez kādēļ mazliet skumji... Šodien tik spilgti atceros katru tās dienas sīkumu. Arī to, kā ļoti garais dakterītis ar visiem ratiem mani guļošu piestūma pie sava rakstāmgalda gaitenī, raudzījās lielām, paļāvības pilnām acīm un jautāja, kādu numuriņu uzgriezt? (mobilo ēra tad vēl nebija sākusies) Atceros, kā, piekukuļojot sanitāri ar šokolādi, J. iesūtīja mazu sainīti, pie kura bija pielipināts parastā zīmuļa kodoliņs aptīts ar izoleni, lai varu to noturēt, un maza lapiņa ar lūgumu, uzvelc kaut strīpiņu, miļā ....

current music: David Gray - Babylon

(2 comments | comment on this)

Sunday, October 15th, 2006
11:56 am
šķiet vēl nekad tik skaidri nebiju sapnī dzirdējusi kādu balsi, be tes to dzirdēju šonakt un skaidri zinu kam tā pieder, kaut arī dzīvē esmu to dzirdējusi tikai vienu reizi 30 minūšu garumā. jā, un atkal mēs sarunājāmies pa telefonu. tā balss mani valdzina.. ļoti...

current music: radio klasika

(comment on this)

Monday, October 2nd, 2006
11:41 am
esmu veca, sentimentāla muļķe

(2 comments | comment on this)

Tuesday, September 26th, 2006
1:58 pm
visas ziepes sākas, kad pārāk iespringst...

(comment on this)

10:58 am
pie velna, ja reiz viņš neredz, kādu dārgumu izlaiž no rokām!
nervu aizdambēšanai jau 8 no rīta plunčājos baseinā, nopirku lielisku veļiņu, palasīju Akselu Munti, un aiziet darbiņos!!!

current mood: apņēmīgs
current music: natural born hippies - am i not sweet

(comment on this)

Saturday, September 23rd, 2006
4:29 pm
šodien sākās rudens un es no Tevis atvadījos...

(comment on this)

Friday, August 18th, 2006
9:28 am
tūlīt iešu uz pastu. Nez' kāpēc pat mazliet svinīga sajūta. Šorīt uzrakstīju Tev vēstuli, un nu tā no manas rokas ieslīdēs dzeltenajā pasta kastē.
Domās par gaidāmo ceļu, ar mīļiem sveicieniem - Inga

(comment on this)

Monday, July 31st, 2006
10:33 am
kur tu esi, mans mīļais pasta balodi?

current music: the beatles - and i love her

(comment on this)

Saturday, July 8th, 2006
10:11 pm
kā es mīlu šo pēckoncerta nogurumu, un šoreiz tas ir īpašs, jo to pavada labi padarīta darba sajūta un vēl zosādiņa īstajā brīdī. izdevās... bija vajadzīgais feelings. un patīkamākais tas, ka pat šajā svelmē bija ļaužu pulciņš, kas izvēlējās nevis plunčāšanos 200 metru attālajā jūriņā,kas, protams ir bezgala jauka nodarbe, bet paklausīties labu mūziku.
jāsaka gan, ka pēc tam biju gatava ar visu koncerttērpu iegāzties ūdenī un nenākt no turienes ārā, bet nu pasaudzēju apkārtējo nervus :) tiešām labas sajūtas.

(comment on this)

Wednesday, July 5th, 2006
11:34 am
Un vispār, kāpēc Tu man rādies sapņos?

(comment on this)

10:36 am
Tik grūti nekad nav veicies ar koncerta ievadvārdu uzrakstīšanu. Sēdēju līdz diviem naktī, līdz sapratu, ka iestājusies Vinnija Pūka šaurā bezizeja, un mēģināju iemigt, taču, kā jau parasti tādos gadījumos, tā domājamā mašīna izslēdzas negribīgi, un rīts arī šoreiz nav gudrāks par vakaru. Un kur iestrēdzis mans "muzikoloģes" apslēptais talants? Vismaz mana diplomdarba vadītāja kādreiz silti ieteica pamēģināt stāties arī muzikologos. Un vēl smieklīgāks bija gadījums, kad vienos jāņos kaut kur Saldus rajonā, kad biju nokļuvusi kompānijā, kur nevienu nepazīstu un mani neviens nepazīst, jebkurā diskusijā tika iestarpināts jautājums - un ko par to domā mūsu muzikoloģe? Ha! Nu kāda es muzikoloģe? Kaut gan cilvēkos vienmēr raisījusies interese, kad viņi uzzin, ko es daru :)

current music: F.Schubert - Psalm 23

(comment on this)

Saturday, July 1st, 2006
9:02 pm
jau ilgāku laiku mēģināju stiprināt savu imunitāti pret pieķeršanos. šobrīd pārņem bezspēks, jo atklājās, ka imunitāte nav izveidojusies

(comment on this)

Saturday, June 3rd, 2006
7:02 am
visas cerības vēlreiz iemigt kaut kur izkūpējušas, nē, nē - izcepušās saulē. ar steigu jānopērk biezie aizkari, citādi viss atvaļinājums ar rīta izgulēšanās baudu vējā.

(comment on this)


> previous 20 entries
> top of page
Sviesta Ciba