Anetiite
Vāks 
19th-Oct-2006 10:56 pm
Kā es gribu ātrāk dzīvot atsevišķi no tēva!!!! tāpēc kārtīgi jāmācās!
This page was loaded Jun 26th 2026, 10:06 am GMT.