Anetiite
Man ļoti nepatīk rudens! 
14th-Oct-2006 10:58 pm
Man nepatīk šī noskaņa, tas ir ikkadēji, labi ka rudens reiz beidzās....
This page was loaded Jun 26th 2026, 10:08 am GMT.