sviestotas piezīmes

Jaunākais

Journal Info

Name
banetebanete

View

Navigation

24. Jūnijs 2011

skumīgi

Add to Memories Tell A Friend
es nesaprotu, ko es gribu - tāpēc labāk izvēlos neko nekā visu. un vēl es esmu nogurusi no cilvēkiem, gribu tikai sēdēt un lasīt, pa brītiņam uzpīpāt, skraidelēt basām kājām un tad iemesties putojošā jūrā. vēl gan man brītiņu līdz tam jāpaciešas - apaļa nedēļa, bet pavisam drīz jau es atkal gribēšu pilsētu un cilvēkus un piedzīvojumus, par to gan vēlāk.

31. Janvāris 2011

piseliigi

Add to Memories Tell A Friend
kad klausos pamatskolas miiljaakoo muuzicinj pati juutos jauna. jaa, tagad es esmu vairaak veca nekaa jauna.

12. Janvāris 2011

....

Add to Memories Tell A Friend
man bija burvīgs rīts - brokastīs kūka un meloņu sula, TV netīšām uztrāpīta Dr. Hausa epizode un pēc tam vanna ar prince crosby un sveces liesmas dancošanu fonā. arī vakars solās būt jaucīgs - vai nu ziemas prieki uz Galeria Rīga jumta vai spēļu vakars Āgenskalnā. ko es vēl gribēju pateikt? vakar pildot twitter testu ''Vai tu esi nodzēries'' atbilde bija galīgi nē, ironiski, katajā brīdī man vēderā jau griezās vīna karuseļi, kas ieaijāja reibinošos murgos.

11. Janvāris 2011

...

Add to Memories Tell A Friend
cigaretes reibina vairāk nekā lēts vīns.

...

Add to Memories Tell A Friend
man vairs nav prieciņa no vīna pudeles, kuras dabūšana vaļā man prasīja savas 10 min, dzīvoklī atrodamais attaisāmais ir vnk WTF! WTF! WTF! WTF!

....

Add to Memories Tell A Friend
man riebjas būt mājās vienai, māsica neskaitās.

....

Add to Memories Tell A Friend
man ir bezmiegs - spēlējos ar sevi un domās iztēlojos sevi kā varoni ziepju operā vai piedzīvojumu filmā, tas nav aizraujoši, jo ainiņas ir klišejiskas un raudulīgas. vēl neesmu tikusi līdz savai iemīļotajai ainiņai, kur man iedzeļ čūska. ak jā, es esmu pārliecināta, ka mani kādreiz sakodīs čūska...man ir martini pudelīte, kas man varētu sniegt kāroto miegu, bet vienai pašai dzert pusnaktī jau būtu pārāk dzerslīgi.

5. Janvāris 2011

...

Add to Memories Tell A Friend
līga restaurēja mani sapni, viņa teica, ka es vienos naktī esot piecēlusies, aizrāpojusi līdz gultas malai un teikusi, ka tur ir čūska. tā noteikti bija Nagīni, kura meklēja Tumšo Pavēlnieku. hisssssssssssssssssssssssssssssssssssses.
Tags:

26. Decembris 2010

...

Add to Memories Tell A Friend
daudzi droši vien domātu, ka burzīties dīvānā un skatīties walking dead ir nožēlojami, tā vietā, lai paballētos, bet kā izrādās es tomēr labāk skatos uz zombijiem nekā uz ex vidusskolas biedrīšiem. hell yeahhh!

24. Oktobris 2010

...

Add to Memories Tell A Friend
tikko noskatījos video, kur viens puisis samontējis kā viņš gatavojas futbola spēlei - viņš taisa trikus un skrien, un iet uz trenežieru zāli. tur ieguldīts tik daudz pūles un sviedri, jā! tad liekas dīvaini, ka es lepojos ar to, ka katru dienus skrēju vai, ka tagad vienreiz nedēļā eju uz sporta zāli. es haltūrēju! bet no labiem haltūristiem taču arī kaut kas var iznākt?

23. Oktobris 2010

par manu fuk'su balli

Add to Memories Tell A Friend
jā, man arī bija iesvētības un tā, bet es te vairāk savas pārdomas par pārtiju. iesvētībās manas kedas totāli izmirka un to vietā es dabūju ģeogrāfu gumpīšus ( lielus, zaļus - līdz ceļiem). pēc gumpīšu apaušanas sākās mans vakars. no sākuma gājiens uz gauju un mixiņš, tad palēnām uz to fukšu balli. ieeju dirtydīlā, tur kretīns, kas ņem virsdrēbes manu janu neņem, jo esot pilns ( viņš nekādīgi nav pierunājams). tā nu es tur stāvu savos gumīšos un jakā, bet apkārt man caclandija. paejot dziļāk redzami tikko izveidojušies pārīši, kas laizās viens ap otru. ko daru es? izdzeru ābolu pīrāgu un pametu ,,lielisko'' ballīti, lai ietu uz ļeņiņgrad dzert. neattīstījušies krsabiedri, noteikti ir iemesls, lai piedzertos ( man gan bija tikai mazpālis, jā). sasodīts, es gribu būt ģeogrāfs vai fizmats!

12. Oktobris 2010

lekcioone

Add to Memories Tell A Friend
klausīties kā citi prezentē nav īpaši interesanti, tāpēc labāk kaut ko iecibot. pēdējā laika foršākais notikums ( ja neskaita ģeoralliju ) ir šverna koncerts iekš ,,TAkas''. māris spēlēja vilabākās dziesmas un beigās prasīja, ko vēl pilsoņi vēlas dzirdēt, es teicu, ka ,,melnbalta'' un māris to izpildīja. būtu ļoti jauki, ja drīzumā baloži savāktos un uztaisītu kaut ko kopā, un ļautos pierunāties arī vēstulēm.

1. Septembris 2010

...

Add to Memories Tell A Friend
tā filma ir pilnīgi debīla un man ir viena kaitinoša īpašība- draugiem.lv vēstules no atsevišķiem persoņiem es nelasu uzreiz, tikai tad, kad viņi ir offline. es nezinu sūdīgi viņiem vai man :D

...

Add to Memories Tell A Friend
es tagad skatos supervaroņu skol, yeaah. 1. septemberis. :D tv3 teica, ka tā ir pirmizrāde, bet es jau to ilmu esmu reāli redzējusi kaut kur. tātad vai nu viņi melo vai arī rāda to pašu, ko LNT jau iepircis pirms nezcik gadiem, kas būtu pissed off!

...

Add to Memories Tell A Friend
šodien skrienot man sāka durties sānā un nāca virsū nelabums, tāpēc es noskrēju tikai 13 aplīšus. tad, kad es uztusnīju augšā pa kāpnēm man viss pārgāja un tagad ir nepadarīta darba sajūta. ar 3. mēģinājumu man sanāk garšīgas pilngraudu pārslas. varbūt, ka gada beigās būšu ēst taisīšanas proiņš. man ir darba intervija piektdien. ko īsti dara bārmeņa asistents? :Djūtos ļoti patstāvīga un pieaugusi.

28. Augusts 2010

....

Add to Memories Tell A Friend
simboli ir visapkārt. degošā ugunsskulptūra - viss pagājušais. dzirkstele, kas atlēca un ar savo aso liesmu noglāstīja man kaklu - tas, kam esmu pieķērusies un tik vienkārši neatlaidīšu vaļā.

...

Add to Memories Tell A Friend
man ir prieciņš, bet varēja būt arī sajūsma. nožēlas nav. pārāk sajūsmināties nav īsti labi, jo tad nāk arī atjūsmināšanās, vajag vienkārši priecāties.

27. Augusts 2010

...

Add to Memories Tell A Friend
vakar man bija tv vakars- ar hītiem, kaut kādu trilleri un vakara noslēgumā tā debīlā spēle ,,laiks naudai'', kur liene zostiņa apkauno sevi visas valsts priekšā. tas ir tik drausmīgi kā viņa tur visu laiku staigā no viena studijas gala uz otru, taisa suņa acis (viņai izspiežas vēnas uz kakla) un saka:,,es gaidu tieši tavu zvanu! kpc tu nezvani? ko man darīt? es nevaru izstiepties un sarauties!'' un vēl viņa pēdējo minūti sāk skatīt 11:40 lai gan raidījums beidzas 12 pāri. lai arī kā man vajadzētu darbu, šitādu klaunādi gan es neietu taisīt. un man liekas, ka to spēli vajadzētu aizliegt, jo tas ir EPIC FAIL!

21. Augusts 2010

...

Add to Memories Tell A Friend
ņerrr, es gribētu, lai vairāk cilvēku no mana draugu loka cibotu vai tvītotu (yeaaah, es pāris stundas esmu twiterī). ko man darīt? tev anete, ir jāpaplašina savs paziņu loks, vai jāterorizē tie paši vecie, stāstot cik forši ir sviestoties un tvītoties. ko tu darīsi? es anet, paklausīšos latgaļu regeju eriņu ģimenes izpildījumā.

20. Augusts 2010

....

Add to Memories Tell A Friend
Neizdzēšama sliede smiltīs
Vienmēr asiņo
Pat ja to noskalo
Iegūt neiegūstamo

Neskaitāmi vilcieni riņķo
Cilvēki virpuļo
Un šai aklajā dejā
Iegūt neiegūstamo

Tālāk, tālāk
Ātrāk, ātrāk

kārtojot istabu es atradu savu brīnišķīgo dzejoli 8. klases. lkm būs jāsāk publicēties talsu vēstu literārajā sadaļā :D
xo xo
Powered by Sviesta Ciba