aio's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 2 most recent journal entries recorded in aio's LiveJournal:

  Tuesday, October 7th, 2008
  9:10 pm
  Pastiaiga
  Rudenim ir taada klusa un nosleepumaina daba. Visur es eju un redzu gleznas un kraasainas fotograafijas. Tramvajs traucaas aatraa solii, izbiedeedams smilshu reegus. Eenas mistiskas un es juuutos tik apmulsusi.
  Misters V ir apburoshs. Celjaa uz Melngalvju nama laukumu nezinaaju, ko gaidiit, kaa nu buus...Biju satraukti uzbudinaata, bet tomeer mieriiga. Iedomaajos, varbuut griezties atpakalj. Nevareeju izlemt, liidz attapos jau brugjeetajaa laukumaa. Kaads sharmants teels mani ar skatu pavadiija liidz durviim, tad pieceelaas un naaca klaat.
  "Ak, jaa!",es nodomaaju.
  "Vai Tu sheit kaadu gaidi?", vinjsh jautaaja.
  Mees vienkaarshi gaajaam...Kaut kur. Misters V man staastiija par zalkshiem. Laikam taadeelj, ka piemineeju purvu, jo tur jau taadi kustonji dziivo. Arii Misters V naak no purva, kaut gan reti jau iznaak.
  "Riigu es necieshu!", taa vinjsh apgalvoja. (Fonaa skan dziesma "Taa mana Riiga")
  Ja divi cilveeki nespeej kaadaa jautaajumaa atrast kopiigu valodu, tad piemeerota buutu kaada cita saruna.
  Misters V man piedaavaaja izstaigaat "uniiti". Mees vienojaamies par to,ka shi nodarbe ir teishaam drausmiigi galaiciiga un reizee bezmeerkjiiga. Un vispaar, sushi Japaanaa ir TIK daargs...Tur nav ne galjas, ne garshiigi daarzenji. Aarpraac! It iipashi, ja esi taads maakslinieks kaa Misters V, kursh nemitiigi zaudee speekus pie kaada laba fliigjelja.
  Mees gaajaam garaam pulvertornim, tad pa skaisto, mazo ielinju, kuraa es veel juutu Viduslaiku garshu muuros. Ak! Kaadas muljkjiibas mees tik nerunaajaam... Un tas bija to veerts.
  Taa kaa man liidzi bija kompass, celjsh naaca viegli. Laiks vilkaas, bet ielinjas steidzaas un Misters bija apburoshs. Jociigi, jo redzeeju tikai vinju. Nekaadas vietas neeksisteeja.
  Taadeelj man ir bail.

  Current Music: Mendelsons
  Friday, September 19th, 2008
  10:37 pm
  Līču Laņģu klintis
  Diena bija maigi dzestra ar nelielu saules staru blāvumu sejā. KLintis sārtas ,avoturdziņas vēsas, bet mežs pavisam miermīlīgs un tam visam pa vidu mēs - dīvaiņi, kas dzīvo kokos un ēd sēnes.
  Malači! Mēs to paveicām. Es savu mūžu viena pati neietu taadaa steigaa pa pashu klints nomali, kur lejā ir ievērojama nogāze, vai pāri upītei pa baļķēnu, bet šodien bija šāda lieliska iespēja. Mēs visi tā kā ieprogrammēti robotiņi sekojām viens otram garā kolonnā. Man īpaši patika zēni, kas sniedza savu palīdzīgo roku. Arvien retāk tādi džentlmeņi gadās. (Kas noticis?)
  Par spīti tam, ka iepriekšējo nakti pavadījām Kazino, notērēdami 300 santīmus un atvēlot 3h stundas miegam, jutos spirgta un priecīga (protams, mana sejas mīmika ir mānīga, bieži). Starpcitu, sveiciens Melānijai Klāviņai(Zanei Kļaviņai), nemūžam neaizmirsīšu vakaru ar tevi un pārējiem burvīgajiem biedriem. Atgriežoties pie ekskursijas, noslēdzām to ar gardu soļankas zupu, par kuru bija parūpējusies mūsu gādīgā Dagnija.
  Nav jānotiek nekam ārkārtīgi lieliskam, lai man būtu izdevusies un lieliski pavadīta diena. Vnk pastaigājām, parunājām un padraudzējāmies bariņā. Tieši šādas un līdzīgas zāles ir vajadzīgas manai nožēlojamai dvēselītei.

  Current Music: radiohead
About Sviesta Ciba