ad_absurdum's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi

Sunday, September 18th, 2016
18:01
Skatoties uz pagalmā izrakto bedri, šķiet, ka tur būvēs nevis parastu autostāvvietu, bet gan pazemes autostāvvietu.

(2 comments | ir ko piebilst)

Friday, July 29th, 2016
20:29
Ābolu sezona. Cukurīšu laiks. Šogad patiešām daudz..

current music: The Doors - Alabama Song (Whiskey Bar)

(ir ko piebilst)

Tuesday, April 19th, 2016
21:20
Es tiešām nezinu kurš jau neizturēja, bet apkure šovakar ir pieslēgta atpakaļ. :D Istabā gan joprojām ir apmēram +17, taču klimats pamazām sāk kļūt tāds kā drusku maigāks.

current music: Harry Chapin - Cats In The Cradle

(ir ko piebilst)

Saturday, April 2nd, 2016
16:24
Zvana šodien mamma un tādā galīgi dīvainā balsī jautā, vai es gadījumā kaut kad ap Ziemassvētkiem/jaungadu ciemojoties neesmu viņas puķupodiņos sabakstījusi mandarīnu sēkliņas. Sasmējos un teicu, ka, jā esmu gan, a kas ir? Nē, nekas jau neesot, vienkārši viņai visu laiku mistērija un pārdomu temats - kas tur tajos puķupodos notiekot un nu jau esot otrās lapas izdzītas. Njā.. nu labi aug tie citrusaugi. ^^

(2 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, January 20th, 2016
20:35
Ja vien nekļūdījos skaitīšanā, tad mūsu skolā šodien bija brīvi nopērkami veseli 15 veidi bulciņu, pīrādziņu un tamlīdzīgu gardumiņu. Un nedomāju, ka tur kas mainīsies, jo skolas ēdnīca visus ir smalki ap pirkstu aptinusi publicējot smalkmaizīšu sarakstu blakus ēdienkartei ar visām kaloritātēm, ogļhidrātu daudzumiem, iespējamiem alergēniem u.t.t. pēc kuriem sanāk, ka šitā bulkas tagad skaitās bezmaz vai diētiskas un veselīgas.

(3 comments | ir ko piebilst)

Friday, January 15th, 2016
17:09
Nez tas skaitās ka esmu samaitāta vai arī pārmācījusies bioloģiju, ja uzlūkojot sērskābes izēsto caurumveida objektu uz biksēm secināju, ka tas pēc formas līdzinās spermatozoīdam?

(ir ko piebilst)

Tuesday, January 5th, 2016
20:11
Putnu barotava šodien tika pacelta augstumos, un iekārta striķī starp diviem veļas žāvējamo auklu stabiem, tā lai kaķis vairs netiek klāt. Beatrise ātri vien zaudēja interesi uzturēties ārā un aukstumā..

(ir ko piebilst)

Monday, January 4th, 2016
18:45
Vecāki šodien laukos uzlika putnu barotavu. Kamēr tētis gāja pēc saulespuķu sēkliņām barotavā jau iekārtojās pirmā apmeklētāja - Beatrise. Nu neko - izcēla kaķi no barotavas, ienesa istabā, iebēra sēkliņas, ieradās žagata. Pēc laiciņa Beatrise atkal paprasījāes iet laukā un iekārtojās savā postenī uz saulespuķu sēklām, kā rezultātā atkal tika ienesta istabā. Pēc tam sākušās parādīties arī pirmās zīlītes.

(ir ko piebilst)

Sunday, June 8th, 2014
16:00
Suns nav slinkojis. Visa pagaidu papildus pieejamā teritorija, kas kādreiz bija, un pēc kāda laika atkal būs, šķūnītis jau bedrēs. :D Tikmēr Beatrise ir ievākusies suņa jaunajā, vēl līdz galam nepabeigtajā, būdā un pasludinājusi to par savu guļamistabu.

(ir ko piebilst)

Thursday, April 24th, 2014
21:29
Šodienas instruktāžas paziņojumi skolas radio par uzvedību rītdienas pasākuma laikā man lika sasmaidīties. Viena no pasākuma organizatorēm nāca klajā ar absolūti ģeniālu vēstījumu par to, ka pilngadīgajiem smēķētājiem savi izsmēķi esot jāmet atkritumu urnās. Viņa gan neko neteica par nepilngadīgajiem, kuru tur būs nospiedošs vairākums (jo divpadsmitie, no kuriem daļa jau ir pilngadīgi, paliek skolā). Nu labi, nav jau nekāds noslēpums, ka daudzas skolotājas un skolotāji smēķē trakāk nekā siltumtīklu skursteņi, taču tik publisks atgādinājums viņām un viņām par to kur jāliek izsmēķi man salikās varen jautrs.

(ir ko piebilst)

Thursday, April 4th, 2013
22:42
..un taisnība jau vien ir tiem, kas saka, ka īstā laime ir darīt citus laimīgus..
..un tā tā pasaule mazpamazām un pa drusciņai kļūst ar vien labāka..
**   **   **   **
..ai, man šodien rozā brilles..


current mood: happy

(ir ko piebilst)> uz augšu
Sviesta Ciba