Black · and · Blue.


Komentāri

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Es te tā padomāju un manī iemetās bailes, ka tagad man ar Vīrieša mammu būs diezgan saspringtas attiecības.. Cik saprotu, tad viņai liekas, ka es dusmojos par to negaidīto apciemošanu (viņai, protams, liekas pareizi), bet viņai vajadzētu arī saprast, kāpēc es varētu justies nedaudz dusmīga.. Problēma ir tāda, ka viņai tas likās pilnīgi normāli un forši, tāpat likās arī manam vīrietim, bet es esmu vienīgā muļķe, kam tā neliekas.. Piebildīsim, ka ir vēl daži šādi "muļķi", kam arī tas neliekas normāli.. Ai, cerams, ka viss ir un būs labi un manas bailes ir nepamatotas!

Ak, jā! Man vajag lēto darbaspēku- flīžotāju, santehniķi un kādu, kas taisa balto apdari! Par elektriķi domāju, ka varu teikt, ka tāds ir dabūts!

Protams, es varētu pieņemt strādniekus, ko man sameklēja pats Parex bankas līdzīpašnieks, bet domājams, ka viņi varētu prasīt mīīīīīlzonīgu summu, kā nekā viņi taisīja dzīvokli viņam pašam..

Un vispār- vai kādam nav zelta zivtiņa, kas piepilda vēlēšanos, vai aladins no burvju lampas, bet varbūt ir vnk lieki 10-15tūkst.Ls? Domāju ar tādu summu mums vajadzētu pietikt, lai uztaisītu dzīvokli ar pieticīgām vēlmēm.. Protams, ja ir vairāk, tad neatteikšos ;)

* * *

Read Comments

* * *

Reply to this entry:

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa: