21 October 2017 @ 04:22 pm
 
http://brokreacja.pl/ šo pie mums ar var kaut kur nopirkt?
 
 
21 October 2017 @ 12:20 pm
20.oktobris, Reikjavīka  
Sen gribēju, beidzot izdarīju. Ne tikai tāpēc, ka interesanti, bet arī tāpēc, ka ceru, vēl kāds saņemsies un šī komūna neatstieps kājas!7:40 no rīta, kad nozvanīja modinātājs telefonā, centos nofoķēt laiku savā rokaspulkstenī. Biju vēl samiegojusies, tāpēc neredzēju bildes kvalitāti. Tālāk )
 
 
21 October 2017 @ 07:02 am
yes and no are the answers written in my true love's eyes  
aizmirsu, kā šeit ielikt video un slinkums apskatīties, un viss tas blahblahblah, bet dziesma saucas "Milk and Honey" un izpilda to Jackson C. Frank.
savāds vakardienas vakars. pēdējais vientulīgais.
ar Bruno ilgi staigājām. gāju un domāju, ka man laikam tomēr nemaz negribētos, lai S. pēkšņi kāda pārpratuma dēļ uzrastos no saviem tālumiem vienu dienu ātrāk.
kamēr kakusuns kārtoja savas vajadzības, noklausījos, kā kāds vīrietis pieturā teica savam telefonam, ka laika viņam esot maz, jo drīz uz sirds operāciju un visādi varot gadīties.
varbūt tāpēc tobrīd likās, ka man pieder vesela Laika jūra. tobrīd es būtu varējusi vēl arī ar Tevi padalīties ar kādu sauju Laika. vai divām.
pēc tam pagajām garām divām mazadīgajām, kas tumšā pagalmā, iekāpušas lapu kaudzē un savākušas pilnas saujas lapu, smiedamās meta tās gaisā. nelikās, ka selfijus medīja, drīzāk tiešām vienkārši starp savām piedegušajām algebrām un ķīmijām pazaudēto prieku atrast gribēja.
šorīt vēl esam tikai mēs divi ar suni. pagalma bērzs, ar galotnēm iesakņojies debesīs, kaisa zeltu. tai kaķenei, kura tik lepni prot nevienam nepiederēt, atskrējuši kaķēni. trīs melni un viens balts.
ziema nāk.
 
 
20 October 2017 @ 06:53 pm
Mākslinieks  
Kā jau visi zina, vakar iznāca Linux Ubuntu 17.10 versija. Šīs versijas viens no oficiālajiem wallpaperiem ir mana bilde no Lielā Kanjona.
Dikti jau dikti priecīgs un apmierināts. Manas fotogrāfa karjeras augstākā virsotne :)
Lietiskie pierādījumi )
 
 
21 October 2017 @ 12:44 am
 
 
 
Skan: Lorran - Under Your Protection
 
 
20 October 2017 @ 04:33 pm
Zibu zibu zibsnis  
Labdien Kura no 1a.lv internetveikalā pieejamajām foto zibspuldzēm ir paredzēta fotoaparātam nikon D5600?
 
 
20 October 2017 @ 04:02 pm
televizors, sieviešu šalle  
pārdodu teļļuku (€30) un dzeltenu šalli (cigarešu paciņa)

bilžas )
 
 
20 October 2017 @ 12:12 pm
Tulkošanas kabīnes īre  
Vai kādam ir pieredze, aptuveni cik izmaksā tulkošanas kabīnes īre (viena divvietīga tulku kabīne) vienai dienai? Gūglē atrodu produkta piedāvātājus, bet nekur nav publiskota cena.
 
 
20 October 2017 @ 11:31 am
fantastic life - Jean Henri Gaston Giraud {Mœbius }  
(0)ZII12:> )
Tags:
 
 
20 October 2017 @ 02:49 am
 
Man walks into a pet shop and sees a parrot for only $50. Standing next to the cage the man asks, "I wonder why he is so cheap?" "Because I am defective," came the reply. "I've got no legs." A little surprised the man asked, "Well how do you stay on your perch?" The parrot draws him closer and whispers, "I have a big penis. I just wrap it around the bar and stay put. Go offer the owner 30 bucks for me. He'll take it." The man walks out of the store with the parrot and takes him home. They become best of friends. They talk sports, politics, current events. The man could not be happier. One day the man gets home from works and the parrot beckons him over with his wing..."Psst...come here. I need to talk to you." "What?" "It's about your wife." "Yeah, what about her?" "And the postman. Today he knocked and she answered the door in a skimpy black negligee." "What!" "Yes. And then they embraced in a long passionate kiss," the parrot went on. "Holy shit...that can't be possible." "It is. Then they went over to the couch and she slipped him out of his uniform and then things started to get really steamy." "Well," the man asks,"what happened next?" "I don't know," said the parrot. "I got a hard on and fell off my perch."
 
 
20 October 2017 @ 12:29 am
es gribu, lai ir citādāk  
Mani joprojām ļoti satrauc un kaitina, ka visādas neētiskas un neforšas rīcības bieži vien tiek normalizētas, pamatojot to ar "tā vienkārši ir: cilvēki ir tādi, sabiedrība ir tāda, sistēma ir tāda utt" argumentu. Tādējādi visa atbildība tiek pārlikta uz to, kam nodarīts pāri. Apdomā, ko velc mugurā, apdomā katru savu vārdu, jo dzīve taču ir bīstama spēle, kurā tev jāredz vismaz piecus soļus uz priekšu! Un vispār - vislabāk kļūsti par budistu, kuru nekas neskar, jo dzīve in the first place ir pārāk sāpīga!

Man liekas ļoti svarīgi iedziļināties procesos un mēģināt saprast, kāpēc sabiedrība, cilvēki un sistēmas funkcionē tieši tā. Bet es domāju, ka bieži vien ir par traku, t.i. kāds tomēr ir atbildīgs par to, ka huiņa notiek. Un varbūt atbildības godīgāka sadale palīdzētu arī izpētes procesam par to, kāpēc kas kā ir/notiek.
 
 
19 October 2017 @ 08:47 pm
 

Westworld, series 2016 )
 
 
19 October 2017 @ 08:46 pm
Pirmais randiņš  
Kur lai aizved potenciālo rotaļu biedru pirmajā randiņā?

Pirms tējas dzeršanas un sapņainas acīs skatīšanās.Gribas kaut ko padarīt, lai pēc tam sarunas vieglāk raisās.

Paldies par uzmanību!
 
 
19 October 2017 @ 07:13 pm
 
ja īsi, tad šodien bija viena no tām dienām, kad man būtu vajadzējis vispār neizkāpt no gultas. bet ko nu par to. nezāles neiznīkst.
atceros, kādreiz "Panorāmā" sporta ziņās bija sižets, kurā pēc neveiksmīga starta sacensībās rādīja interviju ar kādu no mūsu vecā kaluma biatlonistiem.
"kā tad pašam likās, kā šoreiz gāja?" intervētājs viņam iebāza sejā mikrofonu.
"ai, sūdīgi," viņš tā arī pateica. un visiem viss bija skaidrs.
citādi - nekā tāda citāda. viss tas pats vecais. klausos Zemfiru, viņai ir tāda dziesma, kas saucas Снег начнется.
netālu no mājām šodien atvēra Lido. es ar gribēju kādu siltu zupu apēst, lai vakarā vairs nevelk uz nasķu pusi, bet rindas tur tādas, ka varētu padomāt - tur kaut ko par brīvu dod. nē, varbūt, ka deva, bet man negribējās noskaidrot.
 
 
19 October 2017 @ 06:11 am
 
...Un vel man rudeni vienmer ir sajuta, ka esmu atgriezusies taja pasa vieta, no kurienes saaku.

Bruno sacis uzvesties ka kakis. Lok udeni ka kakjis, spelejas ka kakjis un, kad iekapju dusha, durvis atstajot valjaa, tad skataas taa tramiigi, vienu kjepu zinjkaariigi piepaceelis, itka uzmanot, lai mani neaizskalo udens - nu, kakis kaa kakis.

Un man gandriz zhel, ka S. sestdien atgriezhas, ka ar nazi nogriezot musu kluso gaidishanu un ilgosanos, un jaukās ikrīta un ikvakara sarunas.

Njems uz izkritis par zemi kaut kas ledaini balts. Saksies pavisam citas dienas. Rudens izshkjidis pavisam ierastaa ziema. Acis, nepieradusas pie baltuma, kadu bridi sapes. Bet pec tam vairs ne.
 
 
18 October 2017 @ 11:06 pm
 
Kādam vajag aviobiļeti Brēmene-Rīga-Brēmene? Bre-rix 15.11, rix-bre 22.11. Par velti, tikai vārds jāmaina loģiskā kārtā.
 
 
18 October 2017 @ 11:05 pm
Dusmu terapija  
Vai zināt kādu, kas Latvijā terapeitiski strādā tieši ar apspiestu dusmu sajušanu / saprašanu / izpaušanu?
 
 
18 October 2017 @ 10:10 pm
Vai ir pieejama Bokas jkdze?  
Sveiki, bebri, sususuri, programmētāji, sliņķi (dzīvnieku suga) un citi zvēri.

Ir (subjektīvi) dažās daļās netīra māja (izlietnes, podi, grīda, nu viss šis te IRL stuffs), ... Vajaga "Bokas kundzi". Kura atbrauc un par (sa)mērīgi lielu samaksu vienk. ņem un iztīra.

Nav ko komentēt te komentos, ja ir laba "Bokas jaunkundze", vai jūties tāds/tāda, kurai savādā kārtā aptrūcies uz šo brīdi darbu, lūc informēt uz qgmr101@gmail.com.

P.S. Mopēds mans, sludinājums reāls, gumijas stiepšana nau, navda bišķi ir, māja tīrāma ir. Rajons: Pierīga. Attieksme: mierīga. Pozitīvas sadarbības rezultātā attiecības var tendēt pārvērsties sistemātiskās.
 
 
Sajūtas: geeky
Skan: J.S. Aurelius - God Sent Us [Brainwave mix 10/03/14] in Dark
 
 
18 October 2017 @ 08:08 pm
 
 
 
18 October 2017 @ 02:33 pm
Sorel zābīši  
Pārdodu praktiski jaunus Sorel Caribou zābīšus, 38.izmērs (23,5cm), vilkti varbūt divas reizes - EUR 45. Var arī barterā pret ēdamlietām vai sintētisko motoreļļu 5W-30.

Bildes )