ciba

Sep. 30th, 2021 | 10:14 pm
From:: 777laimigais777

pēdējā laikā novēroju, ka twitteris aizņem pārāk daudz laika. Visu laiku skatos, ko mani (mīļie) sekotāji raksta, dalos ar savām domām par dažādām tēmām- sākot ar to, cik ļoti man patīk kurīt gandžu, līdz Brektes publiskās nomelnošanas kampaņu. Bet esmu arī sapratis, ka tā sēdēšana twitterī man nenāk par labu- jau vienreiz centos pateikt atā tam saitam, bet beigās nevarēju nepalasīt jaunos Lindas O., Ivara V. un citu talantīgu satura radītāju tvītus, vēl man skumīgi palika no idejas, ka pamestu profilu, kuram seko Nick Land…
Tad nu tagad esmu laikam saņēmies, ja ne pilnībā, tad vismaz daļēji to enerģiju novadīt šeit, pirms kāda pusgada man bija posms, kurā biju diezgan aktīvs cibā, bet tas pazuda, jo vieglāk ir izdomāt vienu smieklīgu teikumu, nekā caur telefonu spaidīt pogas vietnē klab.lv.
Esmu pamanījis ievērojamu kritumu jebkādā radošā domāšanā, pie šī vainoju twitteri, man ir absolūti aptrūkušās idejas. Vēl, protams, ir tas uzmanības jautājums, pēc kārtīga 30minūšu twitter sesh nav nu nekādas vēlmes vilkt ārā biezas grāmatas un tās sākt lasīt, un man jālasa, jo pēc nieka 3 gadiem manas smadzenes sacietēs un es vairs neko nespēšu iemācīties, varbūt jāapsver atgriešanās universitātē.

Link | view all comments


Reply

From:
Username:
Password:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message: