| paldies, gūgles māt, paldies... |
[Sep. 28th, 2025|07:48 pm] |
veicu hormonu analīzes un viss it kā ir ok, izņemot 2 rādījumus, kur 1 ir 2x par augstu un otrs ļoti zems. gūgle man piesolīja nieru vēzi, bet AI tikai B vitamīnu grupas trūkumu. Un otro, ka man vnk negribas seksu un ir depresija, lol. vēl kādu laiciņu padzīvosim!
šodien ļoti sāku pārdzīvot, līdz galvassāpēm, ka aizmirsu aiziet uz baznīcu iedegt svecīti. es it kā tādām lietām neticu, bet man mamma sapnī palūdza to izdarīt. kā lai saprot tos baznīcu darba laikus?
bet varbūt tas tikai tādēļ, ka sev taisu gredzenu ar vārdu "venia".
no vienas puses paliek bēdīgi, ka sāku aizmirst daudzas ikdienišķas lietas, bet toties atceros mazliet nozīmīgākas, kuras, diemžēl rada arī trauksmi. |
|
|
| Comments: |
Paldies! Tur sveces arī var nopirkt? Vai jau ir un tad jāiemet nauda ziedojuma kastītē?
Var nopirkt, parasti tur sēž tantīte kas tirgo
Un, piedod, ja jau zināji, bet ja Pareizticīgajā katedrālē, tad par mirušu cilvēku liek tur kur krustā sistais Jēzus t.i. no centrālās daļas labajā pusē, ja par dzīvu pie Dievmātes. Katoļiem parasti nav tāda dalījuma. | |