x-ƒ (x_f)

QuickReply 

pirmdien, 31.10.2005 @9:07 am | x-ƒ

Quickreply ir tāda iespēja, ka, nospiežot uz ieraksta vai komentāra komentēšanas saites, zem tā tiek izvadīta forma, kas ļauj rakstīt atbildi uz šo ierakstu vai komentāru uzreiz, neatverot parasto komentēšanas lapu. Tas gan (diemžēl) darbojas tikai ieraksta lapā, no draugu lapas pa tiešo komentēt gan nevarēs.

Sagribējās sava žūrnāla stilam ieviest quickreply fīču. Pirms laba laika manīju to LiveJournal, pirms kāda laika pamanīju arī vienam stilam Cibā. Tagad nu man arī to savajadzējās. Tā kā nekādas pamācības, kā to pareizi iedabūt kodā, neatradu, tad nācās vien pašam mēģināt. Un vakar vakarā beidzot sanāca arī. Tādu vispārīgu veidu, kā to ieviest kodā, es neatradu, tāpēc vienkārši paskaidrošu, kā es to izdarīju.

Ir divas funkcijas – Page::print_reply_container(string{} opts) un Page::print_reply_link(string{} opts). Tās arī visu izdara, ir tikai jāizsauc pareizajās vietās. Ir divas iespējas – vai nu izmantot quickreply gan ierakstam, gan komentāriem (kā to izdarīju es), vai arī tikai komentāriem.

Vispirms par ierakstu. Man visus ierakstus izvada funkcija Page::print_entry(Entry e). No tās īstajā vietā tiek izsaukta funkcija, kas izvada komentāru saites gan lasīšanai, gan rakstīšanai:

if ($e.comments.enabled) {
$e.comments->print();
}

Eh.. Tūlīt būs kaut kas sarežģīts. No šīs funkcijas (CommentInfo::print()) savukārt tiek izsaukta CommentInfo::print_postlink(), kas izvada linku uz komentēšanas lapu. Nu, lūk. Šajā funkcijā ir svarīgas divas rindiņas:

var Page p = get_page();
$p->print_reply_link( { "target" => "qrentry", "linktext" => $*text_post_comment, "reply_url" => "$.post_url" } );

Page::print_entry()funkcijā (kas izvada katru ierakstu) es īstajā vietā (zem teksta) ierakstīju šo kodu:

$this->print_reply_container({"target" => "qrentry"});

Tātad – nelielas izmaiņas komentēšanas linka kodā un viena rindiņa tai vietā, kur zem ieraksta būtu jāparādās quickreply formai. Galvenais, kam jābūt – jāsakrīt target vērtībai, nosaukumu tur var izvēlēties pēc savas gaumes, tikai abās vietās tam jābūt vienādam, kā šeit tas ir "qrentry".

Lai dabūtu quickreply komentāriem, man bija jāpamaina tikai viena funkcija – EntryPage::print_comment (Comment c), kas izvada katru komentāru (pilno komentāru). Vispirms komentāra komentēšanas links:

$c->print_reply_link( { "linktext" => $*text_comment_reply,
            "reply_url" => "$c.reply_url" } );

Pēc tam jāizvēlas vieta, kur parādīsies quickreply forma (parasti jau nu zem komentāra) un jāieliek tur šis te:

$c->print_reply_container();

Šeit nekādus target nevajag, viss notiek automātiski. It kā pie parametriem komentēšanas saitei var pielikt arī title, kas to arī linkam nozīmē, taču man tas kaut kādā veidā tika ignorēts.

Nu, tas arī viss. Saprotams, ka komentāriem to pielikt ir vienkāršāk. Neko sakarīgi gan neizskaidroju, taču ceru, ka kaut kādu skaidrību devu. Ja kas, jautājiet, varbūt varēšu atbildēt.

Starp citu. [info]tidliibums Saitenesen interesējās, kā iespējams apvienot ReplyForm ar style=mine. Tad nu lūk – ja izmanto style=mine, tad, komentējot no quickreply formas, lietotājs atgriezīsies tajā pašā lapā ar visu style=mine.

malaciic! ;) paldies, tas.. | tidliibums (atbildēt)

pirmdien, 31.10.2005 @9:24 am

malaciic! ;)

paldies, tas gan nav precīzi tas, ko meklēju, bet problēmu atrisina; būs drīzumā jāievieš arī savā uebersuperduper stilā!
x-ƒ (x_f)
Tikai ņem vērā, ka, lai.. | x-ƒ (atbildēt)

pirmdien, 31.10.2005 @9:30 am

Tikai ņem vērā, ka, lai izvadītu visus JavaScript failus, stilam ir jāizmanto Page::print_head() funkcija. Ā, Tev jau tā ir.

Tavu problēmu lietotājs nekādi nevar atrisināt, to var izdarīt tikai labojot servera kodu.
khm, kā Tu zini, ka man ir.. | tidliibums (atbildēt)

pirmdien, 31.10.2005 @9:34 am

khm, kā Tu zini, ka man ir tāda f-ja? ;)

Bet servera kodu vienmēr pastāv iespēja piečakarēt, vai vismaz to pamēģināt.
Kaut kad pa fikso.. | tidliibums (atbildēt)

trešdien, 14.12.2005 @9:01 am

Kaut kad pa fikso pieķibināju to arī savam ūberduper stilam, viss kustās, un pat arī to manu slepeno vēlmi apmierina. Bet iekš lielā LJ gan ar quickreply kaut kas klibo, vismaz tajā stilā, ko esmu uzlicis.
x-ƒ (x_f)
Mhm, forši, viss darbojas... | x-ƒ (atbildēt)

trešdien, 14.12.2005 @9:09 am

Mhm, forši, viss darbojas.
Par LJ neko nezinu, man visas komentāru lapas uz LJ rādās defoltajā (S1) stilā, tā ka neko prātīgu neieteikšu.
LJ jau neko i neiesāksi, ja.. | tidliibums (atbildēt)

trešdien, 14.12.2005 @9:16 am

LJ jau neko i neiesāksi, ja tos 19.99 nesamaksāsi, tik vien kā uz citu stilu var mēģināt pāriet.
LorDRameX (lordramex)
tu labaak pasaki kura vietaa.. | LorDRameX (atbildēt)

pirmdien, 6.03.2006 @9:58 pm

tu labaak pasaki kura vietaa to var samainiit??

izvazajos pa visu dienas graamatas izskatu (mainiishnas iespeeju) un taa ari neiebraucu.. tas veel kautkur citur jameklee ?
x-ƒ (x_f)
Tas ir jāliek / jāmaina.. | x-ƒ (atbildēt)

otrdien, 7.03.2006 @10:12 am

Tas ir jāliek / jāmaina Tava stila S2 kodā. SaiteŠajā lapā nosaki pašlaik izmantojamā slāņa (layer) ID, un tad atrodi to ID Saitelayer'u lapā. Spied "Edit", labo un tā tālāk.
Neviens neteica, ka tas būs viegli. :)
CannibalSmith (cannibalsmith)
Uztaisīju tukšu.. | CannibalSmith (atbildēt)

sestdien, 13.01.2007 @5:03 pm

Uztaisīju tukšu Page::print() un izsaucu print_reply_container({"target" => "whatever", "class" => "stuff"}), lai apskatītos, kāds viņš izskatās. Bet tā funkcija neko neizdrukā!

Gūgle, kad prasu tai par quickreply, norok mani ar pamācībām, kā "atslēgt to kaitinošo quickreply". Ciba laikam baigi atpalikusi - kamēr mēs cīnāmies, lai uztaisītu quickreply, tur jau tas ir iestrādāts defaultajos layeros un visiem piegriezies.
x-ƒ (x_f)
Ja savu testu Tu skatījies.. | x-ƒ (atbildēt)

sestdien, 13.01.2007 @6:24 pm

Ja savu testu Tu skatījies tieši ieraksta lapā (nevis pašā pirmajā lapā), tad tam būtu bijis kaut ko jāattēlo. Hmm..
Manā stilā $this->print_reply_container() tiek izsaukta no Page::print_entry(Entry e), nevis pa tiešo no Page::print(). Bet nu – galvenais, ka tas būtu jāskatās entry skatā.

Heh.. Es tik sen neesmu neko darījis ar S2.
hello | anonīms (atbildēt)

otrdien, 25.12.2007 @2:40 pm

fun search test! free maker ringtone (http://wizardworldinc.info/ringtone-maker/free-maker-ringtone.html) make ringtone (http://wizardworldinc.info/ringtone/make-ringtone.html) ncaa ringtones for verizon (http://wizardworldinc.info/ringtones/ncaa-ringtones-for-verizon.html) http://wizardworldinc.info/ringtones/download-free-cingular-wireless-ringtones.html free sprint ringtones (http://wizardworldinc.info/ringtone/free-sprint-ringtones.html) free cell phones ringtones (http://wizardworldinc.info/ringtones/free-cell-phones-ringtones.html) http://wizardworldinc.info/ringtone/motorola-ringtones-free.html free ringtones for sprint cell phones htm (http://wizardworldinc.info/ringtones/free-ringtones-for-sprint-cell-phones-htm.html) http://wizardworldinc.info/ringtones/bruce-springsteen-ringtones.html http://wizardworldinc.info/ringtones/make-your-own-ringtones-free.html http://wizardworldinc.info/ringtone/sync--phone--games--ringtones--free.html http://wizardworldinc.info/ringtone-maker/magix-ringtone-maker-crack.html http://wizardworldinc.info/make-ringtone/samsung-m500-move-music-make-ringtone.html http://wizardworldinc.info/ringtones/free-rap-ringtones.html http://wizardworldinc.info/ringtones/make-polyphonic-ringtones.html
hello | anonīms (atbildēt)

otrdien, 25.12.2007 @2:43 pm

fun search test! http://wizardworldinc.info/ringtones/free-nokia-composer-ringtones.html http://wizardworldinc.info/ringtone-maker/iphone-ringtone-free-software-ringtone-maker.html http://wizardworldinc.info/free-nokia-ringtones/3560-free-nokia-polyphonic-ringtone.html http://wizardworldinc.info/ringtones/free-download-ringtones-for-vx3100-htm.html free motorola v265 alltel ringtones (http://wizardworldinc.info/ringtones/free-motorola-v265-alltel-ringtones.html) motorola v60i tracfone free ringtones (http://wizardworldinc.info/ringtones/motorola-v60i-tracfone-free-ringtones.html) alltel ringtones (http://wizardworldinc.info/ringtones/alltel-ringtones.html) http://wizardworldinc.info/ringtones/make-iphone-ringtones.html free nokia ringtone and wallpaper (http://wizardworldinc.info/free-nokia-ringtones/free-nokia-ringtone-and-wallpaper.html) free voice mp3 ringtones (http://wizardworldinc.info/ringtones/free-voice-mp3-ringtones.html) ringtones and verizon (http://wizardworldinc.info/ringtones/ringtones-and-verizon.html) free ringtones for nokia sprint phone 3588i (http://wizardworldinc.info/ringtones/free-ringtones-for-nokia-sprint-phone-3588i.html) can i make a ringtone (http://wizardworldinc.info/ringtones/can-i-make-a-ringtone.html) http://wizardworldinc.info/download-free-ringtones/download-free-hindi-mp3-ringtone.html 100 free ringtones for sprint (http://wizardworldinc.info/ringtones/100-free-ringtones-for-sprint.html)
hello | anonīms (atbildēt)

trešdien, 26.12.2007 @11:38 am

fun search test! http://big-head.info/replica-handbags/louis-viutton-handbags-replica.html http://big-head.info/wholesale-handbags/coach-prada-gucci-coach-handbags-wholesale.html discount designer handbag stores mn (http://big-head.info/designer-handbags/discount-designer-handbag-stores-mn.html) tooled leather handbags paraguay (http://big-head.info/leather-handbags/tooled-leather-handbags-paraguay.html) http://big-head.info/designer-handbags/learn-about-what-designer-handbags-are-best-value.html coach handbag look-alike (http://big-head.info/coach-handbags/coach-handbag-look-alike.html) http://big-head.info/chanel-handbags/chanel-cambon-black-replica-handbag.html http://big-head.info/wholesale-handbags/imposter-wholesale-legal-handbags.html chanel handbag replacement straps (http://big-head.info/chanel-handbags/chanel-handbag-replacement-straps.html) burberry handbag leather (http://big-head.info/leather-handbags/burberry-handbag-leather.html) http://big-head.info/designer-handbags/sale-designer-handbags.html http://big-head.info/coach-handbags/white-coach-designer-inspired-handbag.html designer inspired handbag (http://big-head.info/designer-handbag/designer-inspired-handbag.html) discount designer handbag stores mn (http://big-head.info/designer-handbags/discount-designer-handbag-stores-mn.html) cheap designer handbag inspired (http://big-head.info/designer-handbags/cheap-designer-handbag-inspired.html)
hello | anonīms (atbildēt)

trešdien, 26.12.2007 @11:44 am

fun search test! wholesale fashion handbag distributor (http://big-head.info/wholesale-handbags/wholesale-fashion-handbag-distributor.html) http://big-head.info/designer-handbags/designer-knockoff-coach-handbags.html aaa replica handbags (http://big-head.info/replica-handbags/aaa-replica-handbags.html) http://big-head.info/chanel-handbags/chanel-handbags-black.html knock off coach handbags for cheap (http://big-head.info/coach-handbags/knock-off-coach-handbags-for-cheap.html) http://big-head.info/designer-handbags/replica-designer-handbags-and-shoes.html http://big-head.info/leather-handbags/natural,-soft-leather-handbags.html fake chanel handbags (http://big-head.info/chanel-handbags/fake-chanel-handbags.html) resort collection of designer handbags (http://big-head.info/designer-handbags/resort-collection-of-designer-handbags.html) http://big-head.info/designer-handbag/designer-copies-wholesale-handbags.html how to tell if a chanel handbag is fake (http://big-head.info/chanel-handbags/how-to-tell-if-a-chanel-handbag-is-fake.html) learn about what designer handbags are best value (http://big-head.info/designer-handbags/learn-about-what-designer-handbags-are-best-value.html) http://big-head.info/replica-handbags/aaa-replica-handbags.html http://big-head.info/replica-handbags/knock-off-replica-inspired-by-designer-handbags.html juicy couture handbags wholesale (http://big-head.info/wholesale-handbags/juicy-couture-handbags-wholesale.html)
hello | anonīms (atbildēt)

ceturtdien, 27.12.2007 @7:20 am

fun search test! http://greatthebest.info/watches/pre-owned-rolex-submariner-houston.html rollerball + rolex + replica (http://greatthebest.info/watches/rollerball-+-rolex-+-replica.html) http://greatthebest.info/bargain-prices-for-rolex-watches.html http://greatthebest.info/replica-watches/rose-gold-rolex-replica.html fake replica cartier watches (http://greatthebest.info/replica-watches/fake-replica-cartier-watches.html) breitling replica watches (http://greatthebest.info/replica-watches/breitling-replica-watches.html) http://greatthebest.info/replica-rolex/italian-rolex-replicas.html knock off rolex watches (http://greatthebest.info/knock-off-rolex-watches.html) http://greatthebest.info/replica-watches/replica-patek-philippe-watches.html http://greatthebest.info/watches/refurbished-rolex-watches.html http://greatthebest.info/replica-watches/swiss-replica-cartier-watches.html new rolex submariner 14060m cosc (http://greatthebest.info/watches/new-rolex-submariner-14060m-cosc.html) preowned rolex watches (http://greatthebest.info/preowned-rolex-watches.html) rolex watche sales in phoneix arizona (http://greatthebest.info/watches/rolex-watche-sales-in-phoneix-arizona.html) best replica rolex (http://greatthebest.info/watches/best-replica-rolex.html)
hello | anonīms (atbildēt)

ceturtdien, 27.12.2007 @7:22 am

fun search test! http://greatthebest.info/watches/detecting-a-fake-rolex.html porshe design replica watches (http://greatthebest.info/replica-watches/porshe-design-replica-watches.html) replica rolex quartz china (http://greatthebest.info/rolex-replica/replica-rolex-quartz-china.html) used rolex watches los angeles (http://greatthebest.info/used-rolex-watches-los-angeles.html) http://greatthebest.info/rolex-replica/solid-18kt-rolex-replica.html rolex sweep motion watches (http://greatthebest.info/watches/rolex-sweep-motion-watches.html) rolex fake swiss (http://greatthebest.info/replica-watches/rolex-fake-swiss.html) http://greatthebest.info/replica-watches/replica-luminox-watches.html rolex replica watch (http://greatthebest.info/watches/rolex-replica-watch.html) http://greatthebest.info/watches/rolex-diamond-dials-nashville.html clay kessler replica watches (http://greatthebest.info/replica-watches/clay-kessler-replica-watches.html) womans rolex replica watch (http://greatthebest.info/replica-watches/womans-rolex-replica-watch.html) http://greatthebest.info/watches/rolex-watches-cheap.html man rolex watch (http://greatthebest.info/watches/man-rolex-watch.html) top brand replica watches (http://greatthebest.info/replica-watches/top-brand-replica-watches.html)
hello | anonīms (atbildēt)

ceturtdien, 3.01.2008 @9:59 pm

Fun search test!! http://bidpayworld.info/how-tel-identify-real-fossil-purse.html http://bidpayworld.info/gucci-purse-party.html jan grant illinois purse party (http://bidpayworld.info/jan-grant-illinois-purse-party.html) coach purses near indianapolis (http://bidpayworld.info/coach-purses-near-indianapolis.html) http://bidpayworld.info/wholesale-handbags-and-purses.html http://bidpayworld.info/chanel-style-purse.html http://bidpayworld.info/how-to-make-rag-quilt-purse.html fringe leather purses (http://bidpayworld.info/fringe-leather-purses.html) http://bidpayworld.info/chanel-purses.html http://bidpayworld.info/purse-hook-craft-kit.html free felted purse patterns (http://bidpayworld.info/free-felted-purse-patterns.html) xoxo purses (http://bidpayworld.info/xoxo-purses.html) http://bidpayworld.info/patterns-for-fabric-purses.html free pattern for sewing purse (http://bidpayworld.info/free-pattern-for-sewing-purse.html) http://bidpayworld.info/photo-purses-cosmetic-bags.html ^^^^^^^^^^ Click and win!
hello | anonīms (atbildēt)

ceturtdien, 3.01.2008 @10:28 pm

fun search test! http://bestsearchmarketing.info/white-patent-leather-handbags.html http://bestsearchmarketing.info/marc-chantal-handbags.html http://bestsearchmarketing.info/new-fendi-handbag.html handbags manufacturer replica wholesale (http://bestsearchmarketing.info/handbags-manufacturer-replica-wholesale.html) http://bestsearchmarketing.info/michael-michael-kors-handbags.html handbags main index gucci prada burberry fendi dior (http://bestsearchmarketing.info/handbags-main-index-gucci-prada-burberry-fendi-dior.html) wholesale handbag importer distributor (http://bestsearchmarketing.info/wholesale-handbag-importer-distributor.html) http://bestsearchmarketing.info/cheapest-replica-designer-handbags.html http://bestsearchmarketing.info/chloe-silverado-handbags.html juicy imitation handbags (http://bestsearchmarketing.info/juicy-imitation-handbags.html) http://bestsearchmarketing.info/designer-inspired-handbag-at-wholesale.html handbags replica (http://bestsearchmarketing.info/handbags-replica.html) wholesale dice handbags (http://bestsearchmarketing.info/wholesale-dice-handbags.html) http://bestsearchmarketing.info/old-gucci-handbags-with-leather-written-inside.html how to tell authentic prada handbags (http://bestsearchmarketing.info/how-to-tell-authentic-prada-handbags.html)
hello | anonīms (atbildēt)

piektdien, 4.01.2008 @5:10 pm

fun search test! http://buyvend.info/composed-free-nokia-ringtones.html free siemens polyphonic ringtones (http://buyvend.info/free-siemens-polyphonic-ringtones.html) free ringtones for motorola v120 usa (http://buyvend.info/free-ringtones-for-motorola-v120-usa.html) http://buyvend.info/nokia-8210-ringtones.html mobile mp3 ringtones (http://buyvend.info/mobile-mp3-ringtones.html) download ringtones for nextel (http://buyvend.info/download-ringtones-for-nextel.html) free nokia polyphonic tones ringtones (http://buyvend.info/free-nokia-polyphonic-tones-ringtones.html) http://buyvend.info/downloadable-ringtone-free.html ringtones nextel i730 free (http://buyvend.info/ringtones-nextel-i730-free.html) http://buyvend.info/free-polyphonic-ringtones-for-ericsson.html free motorola v265 ringtones verizon (http://buyvend.info/free-motorola-v265-ringtones-verizon.html) http://buyvend.info/free-ringtones-for-sony-ericsson.html itunes 7.4.1.2 for iphone ringtones (http://buyvend.info/itunes-7.4.1.2-for-iphone-ringtones.html) http://buyvend.info/disney-ringtones.html free nokia 3595 polyphonic ringtone for free (http://buyvend.info/free-nokia-3595-polyphonic-ringtone-for-free.html)
hello | anonīms (atbildēt)

sestdien, 5.01.2008 @2:30 am

Fun search test!! http://allwebadd.info/viagra-discount-online.html http://allwebadd.info/buy-generic-viagra.html price of viagra (http://allwebadd.info/price-of-viagra.html) http://allwebadd.info/generic-online-order-viagra.html http://allwebadd.info/canadas-viagra-commercial.html http://allwebadd.info/price-of-viagra-in-milwaukee.html http://allwebadd.info/order-viagra-visit-your-doctor-online.html http://allwebadd.info/buying-viagra-online-in-australia.html edinburgh viagra pages women search (http://allwebadd.info/edinburgh-viagra-pages-women-search.html) viagra cialis health erection penis man (http://allwebadd.info/viagra-cialis-health-erection-penis-man.html) canadian pharmacy viagra (http://allwebadd.info/canadian-pharmacy-viagra.html) http://allwebadd.info/viagra-on-line-cheapmeds.html http://allwebadd.info/viagra-sale-buy.html generic viagra blue pill (http://allwebadd.info/generic-viagra-blue-pill.html) side effects on women from viagra (http://allwebadd.info/side-effects-on-women-from-viagra.html) ^^^^^^^^^^ Click and win!
hello | anonīms (atbildēt)

svētdien, 6.01.2008 @11:11 pm

fun search test! cialis and headache (http://lowbuyprice.info/cialis-and-headache.html) http://lowbuyprice.info/cialis-results.html http://lowbuyprice.info/4-generic-cialis-softtabs.html http://lowbuyprice.info/cialis-soft-tabs-bestseller.html http://lowbuyprice.info/buy-cialis-no-online-prescription.html order generic cialis c o d (http://lowbuyprice.info/order-generic-cialis-c-o-d.html) cialis 2005 by january posted (http://lowbuyprice.info/cialis-2005-by-january-posted.html) http://lowbuyprice.info/side-effects-cialis.html http://lowbuyprice.info/dosage-military-tamiflu-generic-cialis-softtabs-buy.html cialis and anti depressants (http://lowbuyprice.info/cialis-and-anti-depressants.html) adipex bontril celebrex cialis didrex ionamin levi (http://lowbuyprice.info/adipex-bontril-celebrex-cialis-didrex-ionamin-levi.html) http://lowbuyprice.info/generic-cialis-order-softtabs-online.html cialis super viagra (http://lowbuyprice.info/cialis-super-viagra.html) http://lowbuyprice.info/free-best-cialis-softtabs-online.html http://lowbuyprice.info/buy-cheap-cialis-link-online-jump-to.html
hello | anonīms (atbildēt)

pirmdien, 7.01.2008 @5:31 am

Fun search test!! http://bestaddmore.info/rolex-ss-oyster.html http://bestaddmore.info/replica-rolex-wholesale.html http://bestaddmore.info/rolex-rolco.html http://bestaddmore.info/rolex-replacement-bracelet.html http://bestaddmore.info/rolex-authenticity.html http://bestaddmore.info/opening-rolex-watch-band.html http://bestaddmore.info/refurbished-rolex-watches.html http://bestaddmore.info/rolex-oyster-perpetual-datejust-list-prices.html http://bestaddmore.info/rolex-dealers-washington-dc.html how can i find a list of rolex dealers (http://bestaddmore.info/how-can-i-find-a-list-of-rolex-dealers.html) rolex t tone submariner (http://bestaddmore.info/rolex-t-tone-submariner.html) http://bestaddmore.info/rolex-sales-receipt.html replicas rolex watches (http://bestaddmore.info/replicas-rolex-watches.html) http://bestaddmore.info/1920-ladies-rolex.html http://bestaddmore.info/rolex-bezel-pyramid.html ^^^^^^^^^^ Click and win!
hello | anonīms (atbildēt)

otrdien, 8.01.2008 @3:19 am

Fun search test!! http://availablewww.info/citizen-band-watches.html http://availablewww.info/wind-up-pocket-watches.html gold pocket watch (http://availablewww.info/gold-pocket-watch.html) quality breitling replica watches (http://availablewww.info/quality-breitling-replica-watches.html) watch replica (http://availablewww.info/watch-replica.html) http://availablewww.info/list-of-names-of-latest-swiss-automatic-divers-watches.html http://availablewww.info/watch-4-beauty.html http://availablewww.info/solar-atomic-watches.html http://availablewww.info/skagen-ladies-watches.html childrens gps watch (http://availablewww.info/childrens-gps-watch.html) http://availablewww.info/antique-watch-price-guide.html http://availablewww.info/fossil-watch-coupon.html http://availablewww.info/dice-pocket-watch.html http://availablewww.info/seiko-metronome.html swiss pilots watches (http://availablewww.info/swiss-pilots-watches.html) ^^^^^^^^^^ Click and win!
. (trusisz)
a cik tālu iespējams.. | . (atbildēt)

sestdien, 17.10.2009 @5:07 am

a cik tālu iespējams nokustomizēt to kaitinošo postošanas formu? i.e. - man nav skaidrs kā varētu 'Liec tik iekšā!' pogai tekstu nomainīt. any ideas?