shobriid_dzeru's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Monday, May 29th, 2023
  zivs
  4:19p
  "Kā pēc uzvaras vārtiem tiešraidē noteica amerikāņu komentētājs, vārdos grūti izteikt, ko šis panākums nozīmē nācijai ar nepilniem diviem miljoniem iedzīvotāju."
  /lsm.lv/

  Ne interesē hokejs, ne ko nu tur. Spēju novērtēt to sajūsmu okeānā, par Kopējo Lielo Notikumu, papakšķinot labvēlīgas vienaldzības burbulīšus gar acīm, kā maza oranža zivs. Pa dienu, ieturējis pauzi, atvēru pusdienu avīzi. Brīdi ritēja asaras pār vaigiem. Varbūt tāpēc, ka cilvēks beidzot ēd.
  zivs
  9:00a
  Šis gabaliņš daudz coolāk. Ļoti ļoti priecājos par viņu, un par viņas jauno mūziku.
  Taščījos, cik labs:

  https://open.spotify.com/track/4g6akeBxpu2cA7GIXclgC0?si=6b0dbe787a1e4bc8
  zivs
  8:56a
  Naktī klusums, jākocertnējas. No bada džinkst ausīs, iedomājos par Zemfiru, un ka ir iespējams arī atskaņot. Klausoties, vēl padomāju, kā viņai ir? Ko tad tur vari darīt? Nenākt no studijas pagraba ārā, neko. Pleilistē atnāca arī atbilde.

  https://open.spotify.com/track/7ukzSxnUdslpPC0E2mrTBH
  Sunday, May 28th, 2023
  sramgni
  1:55p
  savā dzejā
  Ingmārs Freimanis savā dzejā izmanto kontrastus, pārspīlējumus un paradoksus, lai parodētu sevi un savu dzīvi. Piemēram, dzejolis "Diemžēl darbā" sākas ar banālu situāciju, kurā dzejnieks jūtas slikti un dodas mājās agrāk, bet beidzas ar pārsteidzošu un šokējošu atklāsmi, ka viņš ir miris un atrodas kapos. Šis dzejolis izsmej savu depresiju un bezcerību ar pārslēgšanos no reālās uz fantastisko pasauli. Arī dzejolis "Nu paša sevis uzbrukums" ir pašironisks, jo tajā dzejnieks izteic savu neapmierinātību ar sevi un savu talantu ar retoriskiem jautājumiem un absurdiem salīdzinājumiem. Viņš sevi salīdzina ar vāju ienaidnieku un lūdz atbildes uz nesakarīgiem jautājumiem par dzīvi. Šis dzejolis parodē savu eksistenciālo krīzi un nespēju atrast jēgu savam darbam.
  sramgni
  1:13p
  č
  Čūskas, Bing.
  Saturday, May 27th, 2023
  zivs
  7:03a
  Ciiik es sevi liku gulēt? 19h? no smilies.
  Laikam jā. Tikai pilnīgi worn out te var to dabūt.
  Milzīgā uzlāde. Lai nu tā notiek.
  zivs
  3:23a
  Atmiņa, fcuk, mani pārsteidz.
  Mark Ryden.
  Randomā paņēmu, tuvu, pirmo bildi pa rokai. Ir vērts ieskatīties vispār viņa darbos. Ļoti skaisti. Priekš manis, reizi, ieplestu muti, izskatīt visu, un vairs nekad nevērt vaļā.

  zivs
  1:30a
  Atvainojos, bet nevarēju neparādīt cibai, mūsu lielajai ģimenei, vienus no pazīstamākajiem pāriem – ctulhu un mindound. Attēls clickable, for full expierence

  c+m

  © New Order - True Faith
  zivs
  12:20a
  Vēlos šo gaumīgo un silto atsauci šeit

  zivs
  12:03a
  One is the loneliest number.
  Nauda tiek devalvēta.

  "ak, neviens tevi nesapratīs, ka tā ir besīga Berlīnes māksla, un pats gribētu būt mākslinieks drogu un mākslas galvaspilsētā Berlīnē"
  Friday, May 26th, 2023
  zivs
  11:40p
  Cibā ne. Kas man iemācīja, ka depris=(domāšana)=mīlestība. Protams, pati dziļā deprī. Man tā pielipa. Jau bija visas sagataves, lai tajās tas beidzot ielītu.
  Viņa nav taisnība, jo deprī neredz. Pārāk labi redz, bet inficēti.

  Tas ir velti, sevi tā kačāt. Skatīties uz to beibi Joy Division video. Tā mīlestība aiziet bedrē, kaut ir neprātīga. Ian Curtis nekad neaizmirstiet. Man pašam no tādas mīlestības bija droga, ko ar reaģentiem nedabūt, un es reāli sāku meklēt nāvi. Reālu hūniju sāku dzīvē darīt. Ir jau rakstīts.

  p.s. Mani pārprata. Un negribētu, lai vēl pārprot. Tas bija salīdzinoš senāk, nekā klaigāju te dažus gadus.
  zivs
  11:36p
  Ok, man vajag New Dawn Fade.
  Man VAJAG to depri un mīlestību.

  with no regrets
  zivs
  10:25p
  Alternatīvu Buena Vista Social Club? Nolietojušies, gatavojot ēst.
  Tikai jāatrod mūziku, virtuve jau trīsinās gaidās. Hmm, no idea.

  ABBA, lūk. Good. Konteksts šeit, ceru, nav zināms.

  lūk. Good.
  You are out, on the streets, looking good
  /Janis Joplin/
  Pirms iziešanas, pa dienu, paskatījos spogulī, un biju pārsteigts – es izskatījos labi. Nelielajā spogulī 6-7 grūtniecības mēnesis neiekļaujas. Šodien paņēmu 1.x rokās, pakratīju, jo diezgan nomācoši, kad siltumā, apenēs, vislaik tas ir jāredz. Zamzungs to labi uzsvēra, ne tikai deģenerāta, ap 65, feisiņu.

  Izskats man ir svarīgs. To Laura iemācīja. Pēc viņas padomiem, mainījās apkārtējo attieksme.
  Otrdien, despite gotu spogulim, mani satiekot, kompānija teica (nav tie, kam būtu jāliekuļo) "tu labi izskaties".
  Still nezinu, kas, izņemot actual laika novalkāto seju, un kompjūter-mazkustēšanās-pilnīgatrashneizvēlieskoēst+visuneveselīgāko neiedomājamo vēderu, par ko reāli kauns.. Laikam visu sev pateicu. Nu, sejas apmatojums, ir Lauras redzējums. Never loved before. Jāuztaisa fotošop, paskatīties, kā mūsdienā būtu bez. Vēderu sākšu dzīt nost tikai, kad [..]. Pārāk dārgi un piepūle, turēt to fit, šādos apstākļos. Nekad nav bijis, kad dzīvoju for real.
  zivs
  9:53p
  Sajūsmā, ka neizjaucams:/ Vodka tikai skubina mūziku, vispār neietekmē down. Bet man vajag izjaukties. Tagad. 4 dienas pilnas sajēgas darba priekšā.

  /New Order - True Faith/

  Mm, ok, tikai dzenot sevi strupceļā. Vai tas varbūt ir holistisks risinājums sev, bremzēt to, ko nespēju pielietot? Saīsinātā terapija.
  zivs
  9:12p
  Viens no viņiem, nezinu kurš, vislaik piegādā liriku, precīzu.

  You make me whole again. I will always love you
  /The Cure/
  Fragmentēts, completely, domātu, bet nav starpības cik. Fragmentēts.
  zivs
  9:04p
  Varu iedomāties, kā mokās, neviena neredzams, tas "I", kurš, vakarnakt, tikai jau sabarots ar vodku, negribīgi paņēma miķi rokās. Viņš izteiksmē drebēja, kā gribētu, lai šo klubu slēdz vispār.
  Sočustvuju, es zinu tevi tagad.
  zivs
  8:08p
  Dienas tel sarunā, jau kādu brīdi runājot.
  - Kurš ar mani runā?
  Nopietns jautājums, nezinot īso, jaunāko laiku vēsturi. Viņš to spētu, es tikai nedaudz nobrīnijos. Sapratu, ka sakrita, ne vairāk.
  Neesmu ne tik saprātīgs, ne pacietīgs, – nav mums šveicara vai facecontrol, lai uz skatuves uzrāpies, pie mikrofona tiktu jebkurš. No shame. Karaoke.
  Viņš teica "uzmanība". Jā, 2. prioritāte, piekrītu. Vakar no sevis uzzināju, kas ir 1. prioritāte. Nekas pārsteidzošs – DIY psihoterapija. Risinu šeit. Nav man 30 eiro par akadēmisko stundu, ko dot.

  Vakar, ap šo laiku jau beidzies, rīts atspirdzināja, un sakarīgākais dzīvsudrabs visu dienu. Tagad aktīvāk jāpiestrādā pie vodkas, lai noliktu sevi pie plīts, kaut neviena kuce manā vietā netaisa piķi. Brangi sevi paēdināt, un nogāzt to, atļaušos, invincible, uz max iespējamām stundām. I still can't "kill" him.
  zivs
  3:56p
  Ciba ir zelts, un neaizdzenamais goon ir man mīļš, anyway. Viņa muļķībā ir tāda centība darīt labi, un vēlme izdzīvot, ne sevis dēļ; tāpēc ka nav krietni negribēt.
  zivs
  1:29p
  true heartbreaking.
  when away, "I" didn't want to see that goon ever coming back.
  I'm truly sick of him, with no chance to ever escape.
  zivs
  1:08p
  Zamzung spogulītim bija ko teikt jau otrdien. Vnk lielās saulenes būs pietiekami, lai ietu ārā. Nekam daudz jau it kā nevajadzētu mani pārsteigt. Bez maskas te nevar iet ārā jebkurā dienā, anyway. Vēl, pa ceļam neaizmigt.
  zivs
  12:23p
  +
  muļķība
  telefontubbie
  12:10p
  Polijā ļoti ērti un forši vilcieni, nekratās un nerūc (izņemot dažus dīzeļus vai divvagonu, kurus palaiž laukos) Daļa aizgūta no Vācijas(pilsētu un piepilsētu), daļa būvēti pašu Bidgoščā u.c.
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Category:Rail_vehicle_manufacturers_of_Poland
  Lētas cenas par lielu kilometrāžu.
  Labprāt brauktu vēl.
  zivs
  2:38a
  Rīt, parīt, būs pārsegts atpakaļ. Mhm.
  Red or blue. I'd never know, if "I" should choose. Having both, red and blue, is perpetual loop started.
  Getting out of this loop, is consent to refuse "I" for that entity one is still experiencing. Loop preserves an image, hologram of "you" used to be, familiar and convenient for mind to proceed. Actual "you" now is in perpetual motion, reshaping, and can't be seen. Like day and night at the same time. "I", known before, no longer is available.
  Oi, bļā. Uzrakstot, šķiet hūnija, jo prāts pat pāris stundās, strauji skubinot iedzert, slāpēt plūsmu, recoverēs visu, lai viņu nežņaugtu, un turpinās man barot manas hologrammas, ka tas esmu es pats, un bla bla. Es redzēju, pats redzēju, ka netieku sev klāt ne kripatu, un tā ir fototapete tikai, ko uzskatu par sevi. Viņš ir izmisis, jo ir pieķerts. Esot tikai pašizdzīvošanas mehānismam, viņam vienalga, kurš, kāds ir "I".
  Thursday, May 25th, 2023
  zivs
  8:43p
  Ir, nu fakin ir te depresīva vide. Jāatkārto, jāpieklauvē pašam pie sava tanka – bērns izvācās, ne tikai, ka es vairākas dienas starpinājos starp depri un dzeršanu, ar nenosakāmu beigu datumu tam, bet otrajā prioritātē, bēga no šejienes vides. Ar vārdiem pateica, un redzēju, kā skatās apkārt mašīnā, ka viņam tas vairs nebūs jāpiedzīvo. Ārā rakstot, biju drūmāks un bezcerīgāks. Protams, ārpus mājas ir up, bet kur esi šeit ārpus mājas, ir down. +/-, ar noteikti + bilancē, iziet ārā.
  Take a walk, take a rest.
  zivs
  7:58p
  Bik iesvīdis. Aizmāršīgs, novicoju vēlreiz līdz mājām, un tur nesen pieminētais skūteris pie durvīm.
  Tas viss ir daudz labāk kā 4 sienas, tikai jūtu ka jau beidzos, ar tām dažām miega stundām diennaktīs. Vēl padsmit stundas jākapā, it kā būtu pilnīga uzmanība un iesaiste.

  No fenfen izlasīju tikai pēdējo rindkopu. Pēc iespējas vairs ne web, līdz rītdienai.
  Kas te pie politiskajiem mērķiem liek tādu stafu? NA, Progresīvie, nenāk uzreiz prātā. NA kā nožēlojamākie, noteikti.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba