Members

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Jūlijs 25., 2014


x_f
06:56 - Redz, kā viss izvērtās

Youtube: Tomorrow belongs to me! (With Lyrics)


(ir doma)

Jūlijs 22., 2014


x_f
23:08 - Vate

Iebrukt svešā valstī, izlikties, ka tas nemaz nenotiek, nejauši notriekt pasažieru lidmašīnu, visu noliegt, palūgt savai Aizsardzības ministrijai objektīvi paskaidrot negadījumu, sarīkot preses konferenci, pastāstīt, ka pasažieru lainera tuvumā tai pašā augstumā īsi pirms notriekšanas manīts iznīcinātājs Su-25.

1 + 1 = 2

Pirms preses konferences no valdības IP adreses rediģēt informāciju par iznīcinātāju Wikipēdijā, lai uzlabotu tā tehniskās iespējas un tas vispār varētu atrasties tādā augstumā.

2 / 0 = ..

Vate


(3 raksta | ir doma)

Jūlijs 21., 2014


watt
10:22
Atkārtoti noskatījos* "The Dark Knight". Viena epizodīte ieāķējas un grauž smadzeni. Tas ir, kad Joker uzbrūk ierēdņiem (policijas priekšniekam, prokuroram, tiesnesei), tiesnesi iesēdina automašīnā, un viņai iedod aploksni uz kurieni viņa brauks. Atver aploksni, tur rakstīts "UP". Un tad mirkli vēlāk automašīna uzsprāgst. Tā kā mašīna sprāgst nevis iedarbinot motoru, nevis sākot braukt, vai bremzējot**, tas nozīmē, kāds ar attālināto detonatoru skatījās, kad tiesnese iesēdīsies mašīnā, atver aploksni un tikai tad spridzināja. Kinematogrāfiski, bet kautkā nepraktiski.

Bet problēma ir pati aploksne. Exposition, protams. Sava tipa tāds ļaundara "monologs". Tā vietā lai klusām nodarītu darbiņu un gali ūdenī (būtu normāli uzrakstīta adrese, nav jāatklāj ka policijā ir parakušies kurmji), pirms uzspridzināšanas nabaga tiesnesi vēl pabaida/jauc galvu. Jo tiesneses automašīnu varēja nomīnēt arī bez policistu palīdzības. Skatoties otrreiz gan redzi ka ir tāds foreshadowing - kuri policisti ir džokera daļā. Bet tomēr pārāk neracionāls žests.

__________
* torrentos šo HD dabūt ir mēreni grūti, jo 2008. gada filma... kurš gan tādu vecu drazu seedo?
** populārs trigger esot ampula ar dzīvsudrabu: bremzējot dzīvsudrabs aizripo un noslēdz kontaktus, bumba sprāgst

(ir doma)

Jūlijs 20., 2014


x_f
00:21 - Pārskatīts pārsteigums

Es neesmu pozitivusā, te ir tik foršīīī!!11

Eksperimenta nolūkos pa nakti atstāju ārā kameru, un noskaidroju, ka pie mums arī pa kluso izmanto GRADus.

Uzlidojums

(Ekspozīcijas ilgums gan četras sekundes.)
Labajā pusē ir noktilucentie (sudrabainie) mākoņi. Te tas pats animācijas veidā.


(3 raksta | ir doma)

Jūlijs 18., 2014


x_f
17:00 - Ģeopolitika

Pašlaik sākas ANO Drošības padomes ārkārtas sēde par Malaizijas Boeing 777 (MH17), to var vērot tiešraidē – webtv.un.org.

Man, protams, patīk jūsu optimisms, taču es ne uz ko lielu no ANO DP (UNSC) un EDSO (OSCE) neceru.
ANO DP jau ilgu laiku ir bez zobiem gan Ukrainas, gan vēl ilgāk – Sīrijas gadījumā, un tam lielākoties ir tikai viens iemesls – Krievijai ir veto tiesības, ko klauns Čurkins arī nekautrējas izmantot. Tas ir pilnīgs absurds, jo kā gan agresoram drīkst būt veto tiesības.. Rezolūcijas, kad tiek pieņemtas, paliek tikai rezolūcijas. Kad netiek, tad Krievija tās ir lepnā vientulībā nobloķējusi. Pat Ķīna dažos kritiskos gadījumos vairs nav atklāti Krievijas pusē, bet gan "neitrāli" atturējusies. Lai tam visam būtu kāda jēga, manuprāt, DP vajag demokrātiju un nevienam nekādas veto tiesības. Taču, lai pieņemtu tādu lēmumu, būs jāsaņem Krievijas piekrišana, tātad – ..
EDSO - kad tas ir izdevīgi, tad Krievija sauc pēc tās novērotājiem, bet citādi – liek tos nolaupīt, tātad – ..

Lai cik ciniski tas nebūtu, es ceru, ka 300 Eiropas un pārējās pasaules pilsoņu bojāeja palīdzēs ātrāk izbeigt karu Ukrainā, ko rietumos izliekas nemanām. Tagad lokāls reģionālais konflikts ir kļuvis par globālu, tieši ietekmējis Eiropas Savienību. Līdz šim adekvāta reakcija uz Krievijas darbībām ir bijusi tikai no Polijas un Baltijas valsīm, taču vecajai Eiropai liekas, ka tas nemaz nav tik nopietni. Vācijai ir ekonomiskās intereses Krievijā. Francijai ir jāpārdod pāris Mistrāli Krievijai. Itālijai arī nav izdevīgi kaut ko ierobežot.

Es neesmu rusofobs vai fašists, taču man nepatīk atrasties blakus tik naidīgam kaimiņam un wannabe impērijai. Var jau runāt, ka tas ir tikai Putins, tikai Lavrovs, ka visi jau Krievijā nav tādi, tomēr pēdējā laikā Putinu atbalsta 86% iedzīvotāju, un man tas neliekas normāli. Tie ir 86%. Tas ir absolūtais vairākums, kas atbalsta svešu teritoriju aneksiju, lai "atjaunotu vēsturisko taisnību", karu ar brālīgajām kaimiņvalstīm pret fašistiem un nacistiem, kuru pirms gada tur nebija. Ja Kremlis tagad netiks apturēts, tas turpinās. Gruzijā to neapturēja, sekoja Krima. Pēc Krimas - Donbass. Pēc tam būs Pārdņestra, tad Narva un Latgale. Kāpēc gan ne, tur ir mūsējie, kurus apspiež.

Kā iespējams 21. gadsimta Eiropā tā tik vienkārši sākt karu? Bez atpazīšanas zīmēm.

Kur ir ES vērtības? Kur ir solītā ES drošība, ja sirdsapziņa karājas gāzes vada galā.

Es negribu karu par mieru, taču Krievija ir jāaptur, vienalga kā, bet jāaptur. Līdzšinējās sankcijas neko nemainīja. Diplomātiju un sarunas tā ignorē, tāpat kā starptautiskās normas un līgumus. Bija taču Budapeštas memorands (!), Ženēvas tikšanās, sankcijas pret indivīdiem. Kaut kas mainījās? Bija novērojama "deeskalācija"? Šonedēļ ASV izlēma par jaunām sankcijām, bet tās nav žņaudzošas. ES, savukārt, nolēma tikai to, ka tā vēl lems par sankcijām. Francijai joprojām gribas pārdot Mistral Krievijai.

Beigu beigās ir beidzot jābūt Nirnbergai 2 – visas pasaules un arī pašas Krievijas labā.


(7 raksta | ir doma)

Jūlijs 17., 2014


x_f
06:58 - Dubultie standarti

A long simmering dispute between one of your states and your federal government causes political unrest in that state. Armed militias arise, (..). Eventually, they are assisted by foreign adventurers with their own agenda who use that troubled region as a base to launch violent raids against a neighboring state. Lives and property are destroyed -- as a means of expanding the chaos.

They forcibly occupied several communities, terrorizing the inhabitants. The stated goal was to establish a "(..) republic," an idea thoroughly alien to the vast majority of local citizens.

No government can stand idly by when terrorism strikes. It is the solemn duty of all governments to protect their citizens from danger.

Reluctantly, we have intervened. Our immediate aim is to rid of those who threaten the safety of (..) and Russians. We also seek to restore civil society to the (..) people, who have been victims of deprivation, living in the grip of armed criminal gangs for years.

Our commanders have clear instructions to avoid casualties among the general population. We have nothing to gain by doing otherwise. [They], after all, are our citizens too. Our land and air forces strive to target only opposing armed forces. The whole reason we chose accurately targeted strikes on specifically identified terrorist bases was to avoid direct attacks on (..) communities.

Yet in the midst of war, even the most carefully planned military operations occasionally cause civilian casualties, and we deeply regret that.

Refugees fleeing the violence -- many of whom feared that the terrorists would try to use them as ''human shields'' -- have experienced hardship. (..) In brief, we are striving to replace strife and chaos with peace and normal life.

The antiterrorist campaign was forced upon us. Sadly, decisive armed intervention was the only way to prevent further casualties both within and far outside the borders of (..), further suffering by so many people enslaved by terrorists.

But when a society's core interests are besieged by violent elements, responsible leaders must respond. That is our purpose in (..), and we are determined to see it through. The understanding of our friends abroad would be helpful.

Pēc satura var likties, ka teksts ir par Ukrainu un tās īstenoto pretterorisma operāciju valsts austrumos.

Patiesībā tie ir izvilkumi no Vladimira Putina 1999. gada op-ed "Why We Must Act" The New York Times, lai attaisnotu karu Čečenijā.
Viss, par ko Krievija tagad apvaino Ukrainu, bija ļoti pieņemami, kad pati Krievija uzsāka karu pret terorismu, separātismu un mierīgajiem iedzīvotājiem. Starp citu, tā soda ekspedīcijas vēl joprojām turpina Dagestānā.


(ir doma)

Jūlijs 16., 2014


x_f
07:49 - No mīlestības līdz naidam

Youtube: А мы в Украине все Бандеровцы не переживайте


(ir doma)

Jūlijs 15., 2014


watt
13:09 - par bērnu audzināšanu
"jūsu meitiņa ir tik ļoti mīlēta" - tas tikai virpusēji skan kā kompliments. otra medaļas puse ir [nākotnē potenciāli] izlaists bērns.

bija ciemos atbraukuši ģimenes draugi, viņiem 6 gadi meitiņai. arī ļoti mīlēts bērns. bet nu kaprīza un nepaklausīga, un ar "raksturu". diezgan nejauks bērns vienu vārdu sakot.

man pēc tam radās sajūta, ka bērnu vajag lauzt. lai ir paklausīgs un no vecākiem lai baidās. lai kā Francijā - vecākus uz "jūs" uzrunā, ciena un mīl. (bērns jau mīl neatkarīgi no nekā, un īstenībā jau jo skarbāk izturies, jo vairāk mīlēs.)

"be cruel to be kind" ir zināma loģika. piemēram ar sleep training tas lieliski strādāja - likām gulēt bez žēlastības, lai bļauj stundām, un tā mazā arī iemācījās viegli aizmigt, naktī necelties. gulēt labi. un labs miegs ir vislielākā dāvana bērnam. (ja salīdzina kādu "mīlētu" bērnu kam ir "ļauts" mosties 3-4os naktī un stundu bļaut, līdz šis skolas vecumā varbūt pats sāks apjēgt ka no tā nav jēgas. aha, un vēl dēļ hroniskas neizgulēšanās būtu sliktas sekmes, hiperaktivitāte, ADD kautkādi)

tā jau šīs kaprīzes un bļaušanas/vārtīšanās ir tikai bērna kliedziens pēc mīlestības un vecāku uzmanības. ja es samīļoju un pajautāju "kāpēc tā uzvedies", mazā tikai apmierināti "taisa actiņas". bet šausmīgi jau nekonstruktīvi tas ir.

tagad mēnesi aizfīrēs uz laukiem pie vecmāmiņas, bet pēc tam laikam jālauž būs. 2 gadi un 11 mēneši.
Tags:

(19 raksta | ir doma)

watt
11:15
If you are in a position where people emphasize your flaws and overlook your achievements, you have low social status [...]. If the opposite is true, you have high social status.
Tags:

(2 raksta | ir doma)

watt
10:43 - wiki
Wikipedia ierakstu skaits:
Lithuanian: 165 998 raksti, 4 798 372 labojumi
Estonian: 125 022 raksti, 4 072 054 labojumi
Latvian: 55 461 raksti, 2 272 538 labojumi

Vai tas būtu ūdensgalvas sindroms? Aktivitāte tikai Rīgā, visa pārējā Latvija tikai viensētas un interneta tuksnesis? Vai vienkārši nācija esam tāda, nevarīga? Vai varbūt ekonomiskā doktrīna: ar labdarību šeit nenodarbojas, rauš tikai sev?
Tags:

(11 raksta | ir doma)

x_f
06:22 - Danke, Frau Ribbentrop!

(1 raksta | ir doma)


> Go to Top
Sviesta Ciba