Members

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Novembris 29., 2016


watt
19:42
Noskatījos pirms kāda laika Ghost in the Shell (1995) pirmo, un vēl nesen: Patlabor 2 (1993). Abiem režisors Mamoru Oshii, un mūziku komponējis Kenji Kawai. Var labi redzēt, ka Patlabor bija tāds atspēriena punkts, treniņš priekš tā meistarstiķa kas ir GitS.

Savukārt GitS skatoties, ļoti svarīgi ir tas, ka filmā, pirmkārt, ir daudz fragmentu kas ir tīri noskaņai, ne sižetu uz priekšu bīdoši. Tāpēc filma ir lēna, ar sirdi. Otrais, daudzas lietas netiek izskaidrotas, tāpēc filma jūtas kā ļoti liela stāsta maza daļiņa, un tāpēc ir interesanti (līdzīgi, varētu teikt, kā LotR grāmatas pret visu Silmarils kosmosu). Citas filmas cenšas visu izskaidrot un parādīt, neatstāt ne mazāko šaubu vai neskaidrību. Rezultāts paliek plakans, bez mīklas un intrigas.

Bez tam, jāpašņukst ka tā vairs nezīmē. Multenes cenšas saražot vairāk, prastāk, ātrāk, lētāk. Vairs neiegulda (un nekad(?) neieguldīs) to darbu kā toreiz.

(ir doma)

Novembris 23., 2016


watt
17:30
ārā jau atkal izliktas fondue dzirnavas veikalu priekšā, arī sāk kārt lampiņu virtenes kokos.

iepriekšējā tāda spilgta atmiņa, kā ar mazo gar zsv tirdziņiem staigāju, viņu ķengursomā nēsāju. viņai jau bija 2 gadi, bija jau liela un smaga - tā ziemassvētku diena bija arī pēdējā reize kad viņa sēdēja ķengursomā.
žviks, trīs gadi kā viens zibsnis.
Tags: ,

(ir doma)

watt
08:39 - (5g2m)
izkrita pirmais zobiņš

***

Mazajai patīk atvadoties rādīt ar rokām sirsniņu. A. nopirkusi blociņu kur uz vāka ir nobildēta sirsniņa izveidota ar pirkstiem (variants ar kopā saliktiem īkšķiem), bet nav tāda kā M. rāda:
- Kas tas ir?
- Nu, sirsniņu rāda.
- Nē. Tas ir sīpols! Tas izskatās pēc sīpola, nevis sirsniņas.
Tags:

(ir doma)


> Go to Top
Sviesta Ciba