Members

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Jūnijs 29., 2015


watt
09:25 - R.I.P.
izlasīju discworld nobeigumu: "Raising Steam". patiesi, Terijs ir diktējis, un kāds pierakstījis, un pāri palicis tāds notikumu atstāsts, ne grāmata. nekā no tā, kas to padarītu par Discworld grāmatu.

arī ļoti raksturīgi parāda kāds svars ir tiem IQ punktiem, kas parastu notikumu izklāstu izrediģējot pārvērstu par dzirkstošu stāstu, neieslīgstot mehāniskā sižeta bīdīšanā. bet - slimība atņēma, un arī grāmatas dzīvība izdzisa.
Tags:

(ir doma)

Jūnijs 23., 2015


watt
14:26
mazā spēlējas ar lelli: "tu esi lelle!" (lelles balsī) "nē! tu pati esi lelle!"
- nē, tu esi lelle.
(lelles balsī) - nē, tu esi lelle!
Tags:

(2 raksta | ir doma)

Jūnijs 17., 2015


watt
20:49
"Saeimā nenoraida Marihuānas dekriminalizācijas iniciatīvu; vēlas viedokļus"

deputāts Raivis Dzintars (VL-TB/LNNK) aicināja šo iniciatīvu «nocirst saknē», to noraidot jau šodien. «Mums ir jādod skaidrs signāls sabiedrībai, ka mēs šādus eksperimentus ar saviem cilvēkiem, saviem bērniem nevēlamies veikt,» norādīja Dzintars.

Lūk, skaidrs un gaišs iemesls kāpēc nekad nedrīkst balsot par naciķiem, nekādā veidolā. Nacionālisms ir ideoloģija kur valsts var diktēt par katra cilvēka individuālo gribu, kad demokrātija ir tukša skaņa, kad aizsedzoties ar "nācijas labklājības" saukļiem var īstenot viskretīniskākās programmas (piemēram "narkotiku" "apkarošanu"), bet par reālu evidence based, zinātnisku harm-reduction pieeju nevar diskutēt.

Jo tādiem nacionālpatriotiem, protams, nekas nav ne jādomā, ne jāizsver. Karogi rokās, bungas kaklā, maršē.

Par reālo situāciju. Es uzskatu ka 5 gadu laikā būs zāle dekriminalizēta gandrīz visur, un 10 gadu laikā - legalizēta. Var gadīties arī ātrāk, tur līdzīgi kā ar dambi - tikko parādās maza sūce, tā drīz vien pārvērtīsies par ūdenskritumu. ASV zāle jau ir legalizēta 4 štatos: Aļaska, Vašingtona, Oregona, Kolorado. Sekos vairāki štati, tad federālā līmenī likumus atcels, tad ANO kanabisu no "īpaši bīstamo narkotisko vielu sarakstiem" izmetīs - kas to principā padarīs par dekriminalizētu Latvijā, jo Latvijā speciāls likums, kas zāli aizliegtu nav - ir aizliegts tikai tāpēc ka Latvija visu aizliedz, kas ANO sarakstos ielikts. (Un tāpēc, lai dekriminalizētu, speciāls likums Latvijā ir vajadzīgs.)


Un tad beidzot kaņepes aizliegums izrādīsies par gadsimta korupcijas skandālu. Un visi aizliedzēji - par šaurpierīgiem muļķiem.
Tags:

(16 raksta | ir doma)

watt
17:23
šodien, pēc apm 5 mēnešu treniņiem uztaisīju pietupienus ar stieni ar 95kg: 5 reps x3, ass-to-grass, uz stieņa 75kg (+20 kg pats stienis).
paša svars (vispirms noliku kluci) - 94.7 kg. GREAT SUCCESS.

būšu Latvijā uz Jāņiem uz pāris nedēļām (atvaļinājumā), derētu ar' uz zāli aizstaigāt! ir interesenti?

(6 raksta | ir doma)


> Go to Top
Sviesta Ciba