Members

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Augusts 23., 2015


watt
15:06 - (4g)
Mazā beizot ir pefekti iemācījusies šūpoties - arī sākusi šūpoties stāvot kājās.
Tags:

(2 raksta | ir doma)

Augusts 19., 2015


watt
13:23
Atbraucot pēc dažu dienu prombūtnes, var labi sadzirdēt kā mazajai uzlabojusies gramatika runājot: jau daudz pareizāk saliek kopā locījumus, atceras pareizās dzimtes vārdiem, utt.

Šobrīd tāda jocīga fāze ka dārziņā negrib laist mani/mammu projām, paliek ieķērusies rokā, utt. Agrāk skrēja spēlēties neatskatoties. Varbūt introvertā daba sāk izpausties.
Tags:

(2 raksta | ir doma)

watt
00:53
Atlidoju no Portsmouth, NH. Tur bāru scēnā tagad masīvi populāri visādi vietēji IPA, man īsti nepatīk, bet nu labāks par to ūdeņaino Coors/Miller/Bud urīnu. Pozitīva tendence, tātad.

Lidoju caur Boston Logan lidostu. Verdikts: nolaista ateja. Vēl noplukušāku, sušķīgāku lidostu grūti piemeklēt. Nu, varbūt tas E terminālis tāds vien, bet nu vispār... miskaste. Īpašu odziņu piedod darbinieki, kuri ir acīm redzami nelaimīgi tur būt - slikti apmaksāts darbs, un vēl tāda vide.
(Tā tikai tāda papildu piezīme par to cik neadekvātas ir viņu minimālās algas, un ienākumu nevienlīdzība vispār.)

Atpakaļ lidoju caur Minhenes lidostu. Sanāk, viena no krutākajām lidostām ever ever. Īpaši fifīgi tie tējas/kafijas automāti pie geitiem pa frei.

Biometrisko pasu kontrole tāda pati kā Frankfurtē: approved. Ielidojot es bišķi pasteidzos apdzīt visu lidmašīnas varzu, un cauri imigrācijai biju apmēram 5-6 sekundēs (jo pie automātiem nekādas rindas nebija). Kas principā bija svarīgi - mans connection bija precīzi viena stunda. Ielidoja 9:55 un lidmašīna uz Berlīni startēja 10:55 (iekāpšana 10:30). Es biju pie vārtiem jau 10:15. Ātrā gaitā, bez skriešanas.

Izlidojot nācās iet caur to radioaktīvo skaneri. Fui fui fui. Tas šobrīd būtu viens liels iemesls, kāpēc nelidot uz ASV - jebal acī to viņu porno tehnoloģiju.

Pārāk daudz resnu cilvēku neredzēju, var par teikt, Berlīnē resnākus var biežāk manīt.

(3 raksta | ir doma)

Augusts 18., 2015


x_f
07:16 - Uzburta ainiņa

Virs nupat nokoptā rapšu lauka, kura viņējā galā putekļu mākonī vēl rosās kombains, zilajās debesīs griežas milzīgs, stāvs kaiju un stārķu virpulis, bet turpat blakus daži stārķi nošķīrušies un planē virs zaļa kukurūzas lauka. Brīžiem tie aizsedz sauli, kas tādēļ nomirgo, bet pa zemi bez skaņas slīd lielas, tumšas ēnas.

Apdzīvota vieta Sunīši. "Te neviens neapstājas."


(3 raksta | ir doma)

Augusts 16., 2015


x_f
22:12 - Praktiskais latvietis
[info]mufs:

Tags:

(2 raksta | ir doma)


> Go to Top
Sviesta Ciba