Members

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Janvāris 30., 2015


watt
12:55
pietiek taču vienkārši apjēgt ka pasaule ir pārapdzīvota, un lieki vairoties cilvēcei nevajag. tāpēc vien, abortus var tikai atbalstīt.

stulbi protams, ka tieši mēs esam tā paaudze kurai jādzīvo enerģijas krīzes laikā, kad fosili kurināmie sāk beigties, bet jauns pārpilnīgas enerģijas avots nav vēl radīts (es skatos uz fusion energy būvētājiem). tas tiks radīts, nākošo 20-30-40-50 gadu laikā, bet līdz tam (kad parādīsies lētas un pārpilnīgas enerģijas avots) visi esam nolemti dzīvot nabadzīgi un pieticīgi.

un jaunu dzīvību laist pasaulē kura ir nolemta uz nabadzību, ir tikai bezjēdzīgi.

(10 raksta | ir doma)

Janvāris 28., 2015


watt
22:14 - (3g5m)
man ir tāda sajūta, ka varbūt trakais "nē" periods ir beidzies. mazā vairs īpaši nepretojas pierunāšanai, pati saprot kas viņai patīk un ko labprāt darīs. (nevis automātiski visam "nē"). kļuvusi prātīgāka.
Tags:

(1 raksta | ir doma)

Janvāris 26., 2015


watt
09:24
joprojām lasu The Peripheral. Grūti iet, ap 25% izlasīts, un sižets tikai tagad sāk sagriezties un savērpties.

(ir doma)

Janvāris 25., 2015


watt
17:36
>Grave of the Fireflies is on my list of absolutely fantastic movies that I'm never going to watch again.
>>Every time a thread about depressing/soul-destroying movies comes on, Grave of the Fireflies and Requiem for a Dream are mentioned.
I've seen Requiem for a Dream multiple times and own the book.
Grave of the Fireflies? One time only. Never again. Never ever ever. It was beautiful, but I just can't.

(3 raksta | ir doma)

Janvāris 18., 2015


watt
22:30 - svētdien
vakar meitiņa uzvedās drausmīgi. spiegšana, bļaušana, ķērkšana, "nekas nav labi".
bet šodien uzvedās lieliski. tiešām laba diena bija. pie dienu piekrita iet gulēt diendusu, izgulējās, vakarā bija uz baseinu, atnākot nebļāva un nespiedza, bet priecīgi stāstīja kā peldējusi. paēda un un tad aizgāja gulēt, bez starpgadījumiem.

kāpēc tāda atšķirība - nav ne jausmas. ir teorijas, ka tas var būt saistīts ar ēšanu.

***

no multfilmām atradusi (pati, visu pati) iekš youtube barbie's dreamhouse. sūds, bet ko padarīsi. tad darbojās ar lego. prasu - ko būvē. "dreamhouse!". uzbūvēja lellēm māju.
Tags:

(1 raksta | ir doma)

Janvāris 17., 2015


watt
23:39 - lētas anekdotes
lēti joki iekš anekdot.ru šodien.

Оскорбить чернокожего - это расизм.
Оскорбить еврея - это антисемитизм.
А оскорбить 1,5 миллиарда мусульман - это "свобода слова".

- jā, jo rasi piedzimstot neizvēlas. jā, jo nacionalitāti neizvēlas. jā, jo ticēt vai neticēt islamam, katrs var izvēlēties pats. un reliģija kā tāda vispār ir stulbums, un nekādu respektu nav pelnījusi.

- У нас на работе есть один кадр, который считает, что женщина по сравнению с мужчиной вообще ничтожество. По его словам, он лучше любой женщины готовит на кухне, прибирает, шьёт вещи, выращивает урожай. Горю желанием привести на работу своего мужа. Пусть этот кадр покажет всем, как правильно делать минет!

Nu bet vislabāk minetu taisīt prot geji, jo tie zina paši, kā vīrietim patīk. Sekojoši, anekdotes autors(e) par (bi/)homoseksuālisma eksistēšanu it kā nenojauš, jeb uzskata minetu par kaut ko pazemojošu.

(5 raksta | ir doma)


> Go to Top
Sviesta Ciba