Members

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Oktobris 17., 2016


watt
09:56
jāpiezīmē, svētdiena bez saldumiem (un ievērojami mazāk datoru) bija daudz, daudz paciešamāka nekā sestdiena ar saldumiem un sekojošām bļaušanām un histērijām. cukurs ir inde.
Tags:

(1 raksta | ir doma)

watt
08:19
ja tas Liepājā nogalinātais puisis tiešām bijis piekauts, tad piesiets pie koka un dzīvs sadedzināts, tad Latviju var apsveikt ar to, ka valstiņa kā EU nabadzīgā province ir nogrimusi līdz tādam ASV vidienes šausmu filmu līmenim, kur vietējie slepkavīgie pamatiedzīvotāji degradēti līdz ārprātam. Gluži Children of Potato/Deliverance/Hills Have Eyes līmenis.

Tas ir tāds kā komentārs par populācijas garīgo veselību vispār.

(2 raksta | ir doma)

Oktobris 16., 2016


watt
10:42
mazā [dārziņā] iemācījusies spļaudīties un "es tev uzspļauju!" izteicienu. nācās diezgan strikti paskaidrot, ka tāda uzvedība mājās netiks paciesta.

***

vakar ikdienišķai saldumu ēšanai laikam pienāca gals un punkts. agrāk es viņai šad un tad iedevu kādu konfekti pēc vakariņām - ja vēders pilns un vairs neēdīs. tas, principā, tāds gājiens lai viņa pārstātu īdēt ka vēl grib ēst, un lai ātrāk iet gulēt. diežēl viņa izdomāja ka varbūt konfekti apēst var, bet īdēt nepārstāt. nu tad arī zaudē visas saldumu privilēģijas.

šorīt paēda auzu pārslu biezputru, dabūja vītinātu (itāļu) salami šķēlītes par desertu.
Tags:

(1 raksta | ir doma)

Oktobris 13., 2016


watt
08:49
Interesanti kā Theranos stāsts beidzas tā pat kā Therac stāsts pirms 35 gadiem.

***

Klausījos podkāstus. Tagad jau katrs, kam ir vārds, un kam nav slinkums, taisa kaut kādu podkāstu. (Kā Anna Faris, piemēram, aktrise kurai nav izdevies izsisties, vai Kevin Smith, kam agrāk bija krampis, bet vairs nav. Kaut kā taču jākuļas.) Ar šiem podkāstiem (un youtube raidījumiem) interesanta šķiet kultūras fragmentācija kas šobrīd notiek.

Ja agrāk bija kaut kādi centrālie TV šovi un vai nu tu biji TV vai nebiji (t.i., centralizēti tverta patērētāju uzmanība), tagad par katru vis-sīkāko nišu var aiziet pietiekami lielā dziļumā, galvenais tikai lai interesenti būtu.
(Man šis arī sasaucas ar faktu ka Wikipedia sāka visus nišas projektus un intereses dzēst, ieviešot savu "Notability" doktrīnu, bet ir izrādījies ka nišas projekti aiziet paši uz saviem wiki, un ļoti labi dzīvo (piemēram Minecraft wiki, vai Wookiepedia, vai Pokemon wiki). Lai gan Wikipedia varēja tam visam būt kā jumta projekts. Bet negribēja, jo tas "novērsīšot uzmanību" no wikipedia svarīgās, akadēmiski nopietnās un "notable" misijas.)

Tagad, kā ar TV nāvi, visi mazie raidījumi un raidījumiņi, kas agrāk būtu cīnījušies par nonākšanu lielā, [sabiedriskā,] centrālā TV apritē vienkārši cīnās neatkarīgi - iegūst kaut kādu auditoriju, iegūst kaut kādu finansējumu, un ņemas. Nav jārāpo pa zemi TV studiju (vai radio staciju) priekšā. Atšķirība ir tur, ka tagad nav iesaistīta nekāda gaiteņu un birokrātu gatekeeper varza. Tikai darītāji.

Interesanti ir tas, kā fragmentācijas rezultātā viss ir demokratizējies, ir tieša pieeja tiem cilvēkiem kas reāli dara, bet reizē arī vairs nebūs tādu super-zvaigžņu, AAA raidījumu ar lielu budžetu un milzu iespējām. (OK, tas laikam jau sen tā. Vācijas piemērs ir ļoti pamācošs - ir sabiedriskā televīzija, ir TV nodoklis - katra mājsaimniecība maksā apmēram 200 euro gadā, sab.medija budžets ir gandrīz 2x lielāks nekā BBC, bet atdeve - sūdi kaut kādi. Nauda tiek iztērēta TV funkcionāru algām un pensijām. Reāli raidījumiem tiek atmesti kaut kādi graši, un arī raidījumu kvalitāte ir vnk izsmiekls, tāds bez-talantīgu amatieru līmenis. *Nospļaujas*.)

(8 raksta | ir doma)

Oktobris 12., 2016


watt
09:36
Vakar ieskatījos Westworld. Jā. Ļoti spēcīgs pieteikums. Pēc asociācijas uzreiz atsauca atmiņā Humans seriālu, kuram, izrādās, 30. okt. nāk jaunā sezona klajā.

(1 raksta | ir doma)


> Go to Top
Sviesta Ciba