Members

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Jūlijs 22., 2016


watt
06:56
arā pilnmēness bļe

(1 raksta | ir doma)

Jūlijs 20., 2016


watt
11:03
Pusi nakts skatījos [Netflix] Stranger Things. Nu masīvi atstrādāts, stilistika visos punktos ieturēta brīnišķīgi. Tiešām jauka izklaide.

Varu piezīmēt arī ka Dual Survival šī sezona ir skatāma. Agresīvais armijas mērkaķis Joe ir prom, raudulīgais Billy ir prom, un tas dullais Jaunzēlandes "bušmenis" Josh riktīgi plēš jokus un ļauj arī armijniekam Grady atvērties un dažreiz arī pasmaidīt. (Ka nav vairs tā militārā "let's get the hell out of here" nopietnība tikai.)

(3 raksta | ir doma)

Jūlijs 14., 2016


watt
10:26 - (4g11m)
šonakt pa nakti bija liela bļaušana jo mazajai kāju rāva krampji (pēdu). kādu gadu bija bijis miers, šķiet. laiks uzmeklēt kalciju un magniju...

šobrīd kaut kā ļoti miegojos - eju gulēt ap 22 vai agrāk, ceļos kā parasti ap 7iem (lai gan bija rīti arī kad 6os pamostos). tajā ziņā ļoti tāli šķiet laiki, kad mazā bija ap vienu gadu veca, tad es vēl cēlos ap 6iem, strādāju, līdz 10iem kad pārējie mostas, un jutos visai žirgti.
(taču tie pirmie 2 gadi daudz, daudz spēkus atņēma).

tagad ritms vienkāršāks - no 7 līdz 8 ir jāizvada mazā pa durvīm uz dārziņu, tad no 8iem līdz 17 darbs. un tad jau mazā ir atpakaļ no dārziņa. (dārziņš ap 16iem beidzas, bet vasarā jau ir visādas aktivitātes veicamas.) no pirmā augusta: vorschule (pirmsskolas grupiņa lielākajiem bērniem).
19:00 - biezie aizkari ciet, un sākas gulēt-iešanas aktivitātes. praksē gan tas izpaužas ka es staigāju mazajai pakaļ un saku - "mazgāsim zobus un gultā iekšā", bet viņa skandina "nē, es gribu vēl kauk ēst". tas ir, tā neuzkrītoši tiek veicināta vakariņu ēšana.

bet - pastāv tāds eksistenciāls nogurums. lai gan no otras puses, tas tikai nozīmē ka viss notiek lēnām un metodiski, lai bez jauneklīga spara.

vakar bija ļoti labas vakariņas. ķirši, tad biešu zupa (borščs - mazajai ļoti garšo), tad viena desas šķēle (fleischrotwurst) tad vēl sulas saldējums.
tad pāris pasakas, un miegam gatavs.
(citreiz ir vēl gultā gaudošana ka nē, vēders nav pilns, nevar vēl zobus mazgāt. tad vajaga ābola šķēli, vai maizi, vai siera gabaliņu, hz vēl ko, kamēr piedraud ka nu tagad viss, jāmazgā un jāguļ).

vakar pieliku ritenim pedāļus, mācīsies braukt. ("bmw kidsbike", mums aizdeva paziņas, lietotu par ~80€ nopirka).
Tags:

(ir doma)

Jūlijs 10., 2016


watt
19:20
Mazajai dārziņā ir draudzenīte no Taizemes (vārdā Menie, bet izrunā kā "Minnie", viņai arī ir daudz mantiņas ar Minnie Mouse bildēm). Mēs runājam par ģimenēm:
- Viņi nāk no Taizemes.
- No kurai zemes?
Tags: ,

(1 raksta | ir doma)


> Go to Top
Sviesta Ciba