citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Apr. 24th, 2019 @ 08:46 am
[info]hedera
Brīvdienas bija ekselentas - talka, grilpārtijs, daudz nesteidzīga seksa + vnk čilošana saulītē. Pat seja jau uzspēja apbrūnēt. Atgriezties pie darbiem grūti ne tikai man, vakar pirku tabaku, pārdevēja kustējās lēni, tad nopūtās un pateica, ka esot ļoti grūti strādāt pēc garajām brīvdienām.

Apr. 23rd, 2019 @ 09:21 pm
[info]acdc
Kā lai to vienkāršak pasaka.
Nav man spēka visam.

Kāpēc man nevar būt viss vienkārši.
Nē man vajag visu sarežģīti, un arī jadāra viss vienam. Reāli ir apnicis. Bet tuvākā nāktnē izskatās ka viss paliks vēl sliktāk. Jo kadēļ gan lai es nepaŗceltos uz vietu, kur vienkārši viss briesmīgi?

Apr. 23rd, 2019 @ 07:24 pm
[info]udensroze
tā taču nav tirgus ekonomika vai jebkas cits racionāls, ka kindlē grāmata maksā 2x vairāk nekā papīra grāmata??

Apr. 23rd, 2019 @ 05:32 pm
[info]kakjux
bieži vien pa miegam tā nogurstu, ka pēc gulēšanas gribas mazliet pagulēt un atgūties.

citās ziņās, laikam esmu tikusi vaļā no abām tinderzajām, kas man tur fonā karājās. sajutos tik atvieglota, ka atradās headspace aizrakstīt Annijai un pačatot ar Rumāņu Zaju.

un vēl, ir piemetusies kaut kāda dīvaina paškritiska krīze, kurā man liekas, ka es runāju daudz par daudz. ka manis vispār ir par daudz.
Current Mood: kā man vājprātīgi gribas ēst!
Current Music: BirdPen - Slow
Tags: ,

Apr. 23rd, 2019 @ 01:31 pm
[info]udensroze
mums abiem ar suni par karstu.

R.I.P.Apr. 23rd, 2019 @ 11:49 am
[info]ravejsledzejs
šodien uzzināju, ka A.W. pa silvestriem uz citiem medību laukiem ir devies. un viņš savas jomas korifejs bija. tā pakāpeniski viss labais no šīs saules pazūd...

Apr. 22nd, 2019 @ 07:02 pm
[info]kakjux
tipisks Latvian Trio, visi sarunā, ka aizies drūmi uzēst un drūmi iedzert. EtF mētājas pa parku un gaida, kad VZ un kaķ iztaisīsies doties lejup no kalna. VZ un kaķ tikmēr iztaisījušies gaida viens uz otru, nezinādami, ka feisbuka mesendžeris tupa nerāda mums viena otra ziņas. visi sēž, gaida. bet nu, kaut kā beigās tomēr savācāmies un actually pamanījāmies nonākt vienā vietā un vienā laikā.

ja jums feisbukā kāds atsūtījis kamola emoji, pastāv iespēja, ka šis cilvēks actually sūtīja poda emoji. tur kaut kāds jocīgs gļuks tajos emoji. anyway. bet turpinot šo tēmu tika secināts, ka cilvēks, kura superpower ir pārvērst visus podus kamolos, drīz vien tiek no visurienes izbanots. also, čuvaks, kurš sevi prefiksē ar "svētais" un nevar izlemt, vai viņu sauc Jans vai Ivans, tur nekas labs nav gaidāms. iespējams, ka ieslēgs alā, vai apraks.

nē, nepārprotiet, visādi viens otram izsūdzējāmies par visādām huiņām. bet vispār nosmējāmies ļ efektīvi. domāju, ka nav līdz galam vērts mēģināt noformulēties par tēmām, jo nu, tik ļ you had to be there (though mums tā jau apkārt bija par daudz cilvēku, kas baigi, baigi besīja). un vispār, ir grūti tā nodalīt, kur viens joks beidzas, kur sākas nākamais, jo principā tas bija neverending stream of kvalitatīva huiņa un nosmiešanās.

also, pieminēšu pie tualetes ahtungu blodziņa, ka vakar barčikā vispār vienā brīdī barčika menedžeris apturēja mani pie dāmistabas durvīm un ieteica labāk iet uz vīristabu. dāmistabā esot... ļ nelabi.
Current Mood: kāpēc tīrīšanas līdzekļiem tik spēcīgi jāsmako?
Current Music: vešmašīna tur pārmāc visu
Tags: , ,

Apr. 22nd, 2019 @ 01:17 pm
[info]klusais_okeans
man jau daudzus mēnešus galvā ik pa laikam ieskanas Jumpravas dziesmas frāze "neredzamas rokas tur tevi ciet"
(vizualizēju kā neoekspresionistu gleznās)
un vispār nevaru sagaidīt to Valtera Sīļa mūziklu, kas šķiet tapis speciāli man un manām pēdējo mēnešu nodarbēm

Apr. 21st, 2019 @ 05:04 pm
[info]kakjux
piektdien ballīte saorganizējās un paņēma vilcienu uz Dobřichovici, kur pagājušoreiz beidzās iešana iet, un devās Berounas virzienā.

vilcienā bija tā:
vilciena automātiskais paziņojums paziņo nākamo staciju
VZ (paceļ galvu, izskatās visu sapratis): ā! nuja.
kaķ (O_O): eem? tur zaja tikko pateica skaņu salikumu, kas izklausās pēc šķaudiena, bet tu uzvedies it kā tas būtu ne tikai norm, bet arī meikotu sensu!

Dobřichovice, protams, jauka, bet nu. ejam. kaut kādā brīdī tiek saprasts, ka moš iet nevis pa veloceļu, bet pa pilsētas ielām tomēr. veloceļš nenormāli šaurs un potenciālais ahtungu skaits - augsts. tad mēs apmaldījāmies Řevnicē, lai pēc brīža uzzinātu, ka mēs nemaz vēl nebijām Řevnicē. bet nu tur gan bija jāiet pa šauro veloceļu. izgājām cauri visādām Třebaňām. vienā no viņām ejam tādi pa pilsētu, bet tur pēkšņi tāda māja, kakbe ja. mājai uz jumta stāv mazs suns un centīgi rej no augšas, viss tāds visvarens.

Karlštejnā dabūju pabrīnīties par to, cik traki var būt kalni.
VZ: tu taču negribi iet pili skatīties?
kaķ: nē tak. kāpēc gan?
VZ: nu ko ar tevi var zināt?
kaķ: es zinu, ka es cibā postēju, ka gribu randomise my life, bet visam ir robežas!

un tad kādu krietnu brīdi bija jāiet pa šosejas malu. vienā pusē pastāva grava, otrā - pašaura šoseja. ja brauc divas mašīnas, katra savā virzienā, veļikotāji un vēl mēs ejam, visiem bija jābremzējas un kaut kā viltīgi jāsamainās. bija diez gan strjomīgi. un ilgi. daudz ilgāk nekā gribētos. kad nonācām Srbsko, bija neliels atvieglojums. also, piezīmēšu, ka Srbsko nosaukuma vienīgais patskanis ir diez gan pointless. nepadara šo vārdu ne cik izrunājamāku. anyway. Srbsko bija tas pluss, ka vienā pusē bija sēta un otrā mašīnas. aizgājām līdz vienam āra restorānam un kādu brīdi mīņājāmies, nevarēdami saprast, vai iet tālāk uz Beroun, vai tomēr padoties. bet nu, saņēmām pēdējos spēkus noiet vēl apmēram 7 km.

to, kāpēc es nospurdzos pie uzraksta "Srbsko Camp", labāk nevienam neteikt. VZ novērēja comedy value. bet tur tālāk jāiet atkal pa veloceļu, ja. gar upi, protams. (vispār visa šī gājiena laikā mēs ļ daudz pārgājām pāri upei.) ceļazīme ar to, ka no kalna var krist akmeņi un apakšā čuvaks cepurē, kas lavās prom, bija lieliski. tad tur vēl pa ceļam bija ala, kurā dzīvo drakula. noteikti. un tur daudziem, izskatās, bija beidzies ceļojums, spriežot pēc pamestām pilnām mugursomām. un vāgenu, kas aizbrauca tajā virzienā, bet neatgriezās, jo tur tālāk nekur anyway nevar aizbraukt ar vāgenu.

ieraugot Beroun ļ nopriecājāmies, jo nupat jau abiem migājās baterija. bet tur arī jāiet pāri upei. un totāli nebija skaidrs, kā tieši. bet nu, kaut kā izdzīvojām līdz pilsētas galvenajam laukumam un piemetāmies tuvākajā vietā. bija vienalga kur, ka tik dod als, ēst un sēdēt.

barčikam bija tāds kā āra patio. tur bija vācieši, kas likās totāli out of place. tad bija krievu pāris. zaja taisīja selfijus, tad palūdza čuvakam sevi nobildēt un tur seksīgi pozēja, kamēr čuvaks taisīja selfijus. bija čuvaks ar pīpi, kurš konkrēti nebija estēts. bija citi krievi, kas dzēra tēju un saldo als. romantiskais pārītis, kas nezināja, kur aiziet, kā būt, staigāja turpu šurpu un nekā netika ar sevi galā, apstaigājot visādus bankomātus un vēl nezin ko.

un tad ieradās trīs pīles. viena pīle uzleca uz patio un divas palika uz bruģa. tad viņas visas ilgi diskutēja, vai iet uz barčiku, vai nē. viena pīle ļ gribēja, bet divas nē. tad no barčika gāja ārā hjūmaņi un pīles aizmuka. viņas, protams, ka atgriezās, lai izskrietu cauri barčika malai, bet nu dzert tomēr nenāca.

vilcienā uz Prāgām pie augstākminētās stacijas paziņojuma VZ vispār atzina, ka tas tiešām izklausās pēc šķaudiena.

25 km.
Current Music: The Chemical Brothers - Hannas Theme
Tags: , , ,

Apr. 21st, 2019 @ 12:28 pm
[info]klusais_okeans
Šrilanka :(

Apr. 20th, 2019 @ 04:32 pm
[info]izdziivotaaja
Izdomāju, ka vectēvam uz jubīli dāvināšu printētu dzimtas koku. Sāku nožēlot savu ideju :D

Kolēģe no Polijas iekš "myheritage" aizrakusies teju 200 gadus atpakaļ, bet man pagaidām ar diezgan precīzu info nesanāk atrast saites pat ar vectēvu...
Sameklēju vēl pāris adreses, bet, ja 2ned trial laikā neatradīšu neko sakarīgu, būs vien jāpasūta caur kompāniju, kas sola 3-4 mēnešu laikā atrast info. Cik gan tas brīnums izmaksās, hz.

Apr. 20th, 2019 @ 12:52 pm
[info]klusais_okeans
Vakarnakt skatījos Agņeškas Holandas "Pokot" un brīnījos, cik kvalitātes ziņā disproporcionāla filma, izcilas ainas mijas ar pilnīgi diletantiskām. Nu un kārtējo reizi pārliecinājos par savām spēcīgajām vientulības dziņām, jo īpaši sajūsmināja protagonistes vientuļā dzīve kaut kur sniegainā mežā bez jebkādām skumjām un nolemtības sajūtas.

Apr. 19th, 2019 @ 09:13 pm
[info]izdziivotaaja
Nu nopietni? Jau darbā sāku justies jancīgi un tiklīdz tiku mājās toč skaidrs - slima... Tieši, kad jāsāk ņemties ar max atdevi! :@

Apr. 19th, 2019 @ 03:36 pm
[info]udensroze
viens no iemesliem, kāpēc man netīk podkāsti ir runātāju lēnais temps. šodien atklāju, ka reizēm podkāstiem ir opcija klausīties saturu līdz pat 3x ātrāk. 3 ir par ātru,bet 1,5 līdz 2 ir pats labums.
Tags:

Apr. 19th, 2019 @ 10:30 am
[info]izdziivotaaja
Kāzu lietas diezgan raiti notiek, bet jau ar šaizēm un pārplānošanām. Tomēr vēl ir stabila cerība, ka līdz galvenajai dienai sagatavosimies pietiekami labi :)

Vakar pēc atlidošanas secinājām, ka pārtikas veikali jau svin lieldienas un vaļā bija tikai Āzijas preču tipa veikals, kuram es vnm metu līkumu, jo biedēja tur apkārt esošo cilv klāsts... Nebija nemaz tik traki. Veikals izrādījās daaaudz lielāks nekā izskatījās no ārpuses un milzīgs preču piedāvājums. Vakar visvairāk priecājos par sienu, kas bija nosēta ar tējām, bet kādu dienu iešu vēlreiz kārtīgāk pačekot.

Lai arī atlidojot bija sajūta, ka gribās kko darīt, darīt un darīt, bet visu vakaru tikai skatījāmies filmas un iekavētos seriālus.
Btw "Ralph Breaks the Internet" ir the best multene, ko pa ilgiem laikiem esmu skatījusies. Protams, vairāk jau bērniem, bet arī pieaugušie šo to no turienes var likt aiz auss :) Un tā Shank čiksa...uhhhhh! ^_^

Pagaidām noskaņojos uz došanos uz darbu, bet tā plānu pilna galva un ideja vienu no viesistabas sienām nosēt ar plānošanas grafiku un to-do lapiņām.

Un un un...nākamā mēneša 19. datumā būs pēdējā darba diena šajā iestādē...burvīga sajūta!

Apr. 18th, 2019 @ 04:05 pm
[info]kakjux
vakar sanāca tā, ka gāju uz mazumtirdzniecības iestādi Billa, lai iegādātos dažādus produktus, dotos mā šmorēt un strādāt tālāk. dažādu dīvainu sakritību dēļ, tajā skaitā izbērtus tomātus pa ātrās ēdināšanas iestādi, attapos Jiržikbārā.

šodien sēžu un domāju, ka man ir pārāk strukturēta dzīve, I need to randomise it more.
Current Mood: nevaru atrast savus antihistamīnus
Current Music: Skinny Puppy - Riverz End
Tags: ,

Apr. 18th, 2019 @ 03:03 pm
[info]ravejsledzejs
no sērijas - ko es esmu izlasījis.
pēdējais izlasītais ir Jūdas evanģēlijs. izlasīju gan vācu, gan angļu tulkojumu. orģinālu koptu valodā pat nemēģināju, lai to darītu, tad man vispirms to valodu būtu jāapgūst, bet tikai tāpēc, lai izlasītu vienu daļēji saglabājušamies tekstu orģinālā, veselu valodu mācīties čota ņiahota.

Apr. 18th, 2019 @ 02:10 pm
[info]ravejsledzejs
vispār Riodežaneiro muzejs bija traģiskāks gadījums. tur gāja pārāk daudz nenovērtējama un neatjaunojama materiāla bojā. katedrāle uz tā fona - tāds sīkums vien ir. bet nu kam ziedo miljonus?...

Apr. 17th, 2019 @ 04:35 pm
[info]ravejsledzejs
jāieķeksējas, jo citādi ir, kas iedomājas, ka es vispār nelasu. tātad es šobrīd lasu: Scott, Bronwen (1996) Systematics, phylogeny and biogeography of the larger camaenid land snails of eastern Queensland rainforests: (Pulmonata: Stylommatophora: Camaenidae). tur pāri par 400 lappusēm.

Apr. 16th, 2019 @ 08:42 pm
[info]ravejsledzejs
2018. gads - Riodežaneiro dabas muzejs
2019. gads - Parīzes Dievmātes katedrāle
kas nākamais?...
Top of Page Powered by Sviesta Ciba