citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Aug. 20th, 2017 @ 12:07 am
[info]kakjux
kā lai to pasaka. jau lēnā garā domāju par savu rudens travelling. vispār šogad ir tāds dīvains travel gads. bet galvā grozās tā ideja par Portugāli nākamā gada sākumā, uz kuru pat varētu paņemt TrakZ līdzi. māsa arī teica, ka grib satikties kaut kur ceļojumā, jo esot jau drusku apnicīgi visu laiku Lielmiests atvaļinājumos, nejūtoties vairs tik exciting. var saprast. bet nu, ir vispār cerība arī nākamgad uz visādām lieliskajām starptautiskajām cibas Ballītēm. ikgadējais Spānijas apciemojums vienmēr. vizināšanās tepat pa salu. un vispār. pilna galva ar travel.
Current Mood: I'm dreaming inside my own head

Aug. 19th, 2017 @ 02:01 pm
[info]izdziivotaaja
Man jau sāk palikt bail..tiiik daudz, kas būs jāpaspēj LV. Jau ar lidojuma dienu sākot.. Tieši tajā datumā atsākas valodas kursi. Līdz pašām beigām ar nesāks būt, jo gribu būt lidostā laicīgi. Jau tā 2 nodarbības nāksies izlaist.
Skaitu dienas :)

Aug. 18th, 2017 @ 11:38 pm
[info]redz
ain't that the way

Aug. 18th, 2017 @ 12:01 pm
[info]kakjux
dzīvot ar trakumu ir ļ interesanti reizēm. visi tie coping mechanisms un viss tas. bet man laikam palīdz tas, ka I'm a total weirdo anyway. :D visiem tas trakums liekas normāli, jo.. nu, kaķ. i neko. bet iekšās ir diez gan savdabīgi.

piemēram, reizēm ir tā, ka jūtos ļoti labi, visa tāda nosvērta un līdzsvarā. un tas izrādās ir just a trick my mind is playing on me. jo šajā līdzsvarā mans prāts man stāsta, ka tagad r īstais brīdis killoties, jo from this point onwards paliks tikai sliktāk. tāds kā false positive stāvoklis.

bet tā nav šodiena, šodien joprojām atsakos pieslēgties kaut kādai realitātei. man te manā galvā ir tīri omulīgi. jāsadomā pastaiga.
Current Mood: nananā
Current Music: Sonic Youth - Candle
Tags:

Aug. 18th, 2017 @ 12:24 pm
[info]affair
Kurā brīdī "cibas mammas" nomainīja v.2.0 "cibas stervas"? Esmu šeit reti un biju palaidis garām :/

Aug. 18th, 2017 @ 10:46 am
[info]affair
Nu, čuvaki? Varbūt parunājam par to, kādi dalbajobi ir tie ceha autori? =D Pilnīgs bērnudārzs, ne?

Par satīras cehu un klišeju cehuAug. 18th, 2017 @ 09:03 am
[info]hedera
Mūsdienu dzīve ir nejēdzīgu klišeju pilna. Tur nu jāpiekrīt. Viena no šādām klišejām ir pliku diršanu nosaukt par satīru un justies drošībā no jebkādas kritikas. Vēl viena klišeja - kārtējo reizi paļauties uz jau līdz pēdējai vīlei nonēsāto paņēmienu ieņirgt par sievišķīgām klišejām un nemaz nepamēģināt ko svaigāku, piemēram, izdomāt kādu asprātīgu salīdzinājumu puišiem, kas redzami bildēs "es pie kruta vāģa". Vai arī, pamanīt humora cienīgu elementu tajā, ka sievišķīgo klišeju uzskaitīšanai vajag sešas rindkopas, kamēr vīrišķīgo klišeju daudzveidība beidzas pie trīs un vienā teikumā. (Tas tā, ja nenoturamies pretī kārdinājumam izveikt tādu muļķību kā salīdzināt, kurš dzimums klišejiskāk izpildās.)

Paļaušanās uz tikai pārbaudītiem paņēmieniem nav radošuma pazīme, tā ir ražošana. Cehs.

Aug. 18th, 2017 @ 12:49 am
[info]kakjux
also, varu droši apgalvot, ka jā, slēpšanās no realitātes ir visai veiksmīgs pasākums. cik tas ir veselīgi, tas neinteresē. ir pārdomas rīt aiziet uz ofisu, tādā kā treniņizgājienā uz vietu, kur ir cilvēki, kuri ar mani interactēs vairāk kā veikala pārdevēji un pastnieks. tas ir, ja es pamodīšos laicīgi. ja nē, tad strādāšu atkal no mājām un socializēšanās pagaidīs līdz svētdienai, kad piesolīju MP, ka beidzot satiksimies. (darba šitie visi video zvani neskaitās.)
Current Mood: saguris, galva dīvaina
Tags: , ,

Aug. 17th, 2017 @ 10:33 pm
[info]kakjux
es esmu lepns turētājs biļetei uz Nick Cave & The Bad Seeds septembrī Notts.
kuru atsūtīja ierakstītā vēstulē. (unlike Elbow biļeti, kuru atsūtīja neaizlīmētā aploksnē.)

nākamnedēļ jāsāk skatīties vilcienu biļetes pie.. uzminējāt! Neō! :)
Tags: , ,

Aug. 16th, 2017 @ 01:21 am
[info]izdziivotaaja
Būs tomēr vēl viena sezona. Ok.

Kā arī, es, kā jau kārtīga sieviete, pasūtīju vēl vienu lupatu netā. No fucking Austrālijas & par shipingu samaksāju vairāk nekā par lupatu, bet man bija jau zb, ka nekur citur nebija mans izmērs & to sasodīto lietu es jau gadiem meklēju.

Tapetes izrādījās mazgājamās & cik var redzēt kāpņu telpā, kāds kādreiz ir krāsojis. Tad nu pusdienu pavadīju mazgājot & plānojot kādās krāsās krāsot. Kaut atjaunināt to pašu balto krāsu, jo arī pēc mazgāšanu izskatās so so. Otru pusdienu nobumbulēju & tgd škrobos, jo vēl tik sasodīti daudz, kas darāms. Meh..

Aug. 15th, 2017 @ 04:01 pm
[info]klusais_okeans
Sestdienas vētru satikām laivā starp Pērses un Daugavas upēm, forši samirkām un nobijāmies, slēpāmies zem milzu saknēm, cenšoties noturēt laivu krastā, un atkal samirkām. A. bija ļoti seksīgs un varonīgs (vispār abi A) , un secinājām, ka šāda veida bojāeju sagaidītu visnotaļ pacilāti.
Tagad man ir nepārejošs drudzis un saaukstēšanās, tie laikam ir vienīgie veidi, kā mani šovasar noturēt mājās

Aug. 15th, 2017 @ 01:28 pm
[info]izdziivotaaja
Tgd sēžu & domāju, ko labāk darīt..gaidīt, kad Mīļotais sadabūs statīva(?) trepes, vai ieslēgt "praktisko latvieti" & mēģināt kko uzmeistarot no mājās esošā. Acīs nekrīt, bet es lieliski redzu nosēdumus/netīrumus..īpaši uz vienas no sienām & daļas no griestiem, kas apsists ar dekoratīviem koka dēlīšiem, kur tad arī trepes nepieciešamas, lai tiktu klāt. Tas vēl štrunts, bet tapetes..tās nenomazgās...izskatās, ka var krāsot vai līmēt ko pa virsu.. ne vienu ne otru nekad neesmu darījusi...

Aug. 15th, 2017 @ 02:55 am
[info]kakjux
iesēdināju māsu taksī uz lidostu. skumji. nē nu, ir ļ priecīgi, ka viņa vispār ieradās. mēs lieliski, tiešām lieliski pavadījām laiku. viņa solīja atgriezties oktobrī.
tagad sāksies reālā dzīve atkal. esmu nolēmusi ar to cīnīties nekur neejot. strādāšana un seriāli - tāds mans plāns.

also, jāparāda cilvēkiem tas, ko māsa visiem te parādīja un mēs sākām likt lietā:

cursing in ice cream flavours )
Current Mood: jāiet gulēt beidzot
Tags: , , ,

Aug. 14th, 2017 @ 03:03 pm
[info]izdziivotaaja
Laiciņu atpakaļ raudāju par dārgo datoru, kas tika nopirkts nevis paņemts līzingā, kā bija plānots... Pagājušo mēnesi sanāca daudz stundas nostrādāt + labas dzeramnaudas = esam pat ļoti normālā situācijā & priecājos, ka nav līzings uz kakla. Plusā visam Mīļotajam šon pirmā darba diena. Lai arī īstermiņa darbs, bet tomēr kkas & tgd lielā īkšķu turēšana, lai viņam viss izdodas. Pat neškrobojos (vismaz pagaidām), ka iespējams neredzēšu viņu mēnesi, jo objekts ir citā pilsētā. Cerams, ka uz ned. nog. varēs atbraukt.. Bet nu nekas, varēšu atpūsties pa mājām :)

Offtopic škrobe..izmērījos & izčekojos visu, bet pasūtītā kleita tomēr nedaudz par lielu. Nekas, ko nevarētu izlabot ar adatu & diegu/dekoratīvo jostiņu, bet lieka ņemšanās..meh. Tgd tik jāgaida, kad hūdijs atnāks & kādi brīnumi būs ar to.

Un, jā, esmu viens no GOT faniem & kožu pirkstos par to, ka vēl tikai 2 sērijas palikušas & tik daudz kam vajadzētu notikt, bet zinot, kā tur viss notiek, nav teikts, ka viss tiks pateikts/izdarīts..

Aug. 14th, 2017 @ 01:16 pm
[info]kakjux
mums ar māsu vispār iet ļ jautri un ļ labi. viņa ir tiešām ļ lielisks cilvēks, nosmejamies caurām dienām un naktīm. un daram visu ko ļ forši. daudz staigājam un vispār izklaidējamies.
ēdam garšīgas lietas, dzeram garšīgas dziriņas un apmeklējam visādas iestādes. also, abas mokamies ar alerģijām, abas nevaram paelpot. bet tas ir pavisam smieklīgi.
cik labi, ka ir tāda māsa. nemaz, nemaz negribas, lai viņa brauc prom pa nakti.
Current Mood: viss besī
Current Music: teļika reklāmas
Tags: , , , ,

THPAug. 14th, 2017 @ 12:07 pm
[info]santa_be
Lai kā nu būtu, THP ir atbildīgs par manu iepazīšanos ar reptilju. Viss pārējais jau nu ir vēsture.

Aug. 13th, 2017 @ 12:18 pm
[info]izdziivotaaja
Vakar bija kolēģes atvadu ballīte. Vakardienas jaunatklājums - te bāros laiž iekšā no 20.g. vecuma..un vienai no kolēģēm 19.g. Tā nu nostaigājām puscentru meklējot vietu, kur ielaistu.. Ir viena iestāde, kurā laiž iekšā, bet nu tur tāds kontingents ar cilvēkiem, ka uhhh. Beigās veiksmīgi iešmaucām vienā barčikā & dzērienus devāmies pirkt, kam gadi atļāva tur atrasties.
Ļoti jauks vakars..saliedējošs :)

Nākamnedēļ plānojas kemping-trips..šoreiz apzināti xD
Un cik tad tur vairs palicis līdz lidošanai uz LV

Aug. 12th, 2017 @ 04:09 pm
[info]ravejsledzejs
Vasara sabojājusies. Pilnīgi un galīgi. Un bija tik burvīga... Izslēdziet kāds to sauli!

Aug. 10th, 2017 @ 06:44 pm
[info]izdziivotaaja
Izlēmu sevi palutināt ar jauniem zābīšiem. Lai arī Norvēģija skaitās black metal valsts, manā pilsētā nav "Random" veidīgais veikals, bet atradu kerzveidīgos. Ļoti smuki..maksāju arī smuki. Redzēsim, vai tiešām ir tik labi, jo vnm esmu dzirdējusi tikai pozitīvas atsauksmes par Dr. Martens apaviem. Par ērtumu vēl nespriedīšu, ņemot vērā, ka iepriekšējos zābīšos nostaigāju ap 5g & jaunajos liekas ļoti dīvaini. Bet vismaz beidzot ir ikdienas un vecie kā kalnu apavi :)

Aug. 10th, 2017 @ 12:27 pm
[info]izdziivotaaja
Vēl lieta, kas neliek mierā. Priekšniecība beidzot arī sāk runāt, ka būs remontdarbi. Plānojas uz janvāri un ap 3ned. Tjip atradīšot, ko mums darīt. Es negribu neko darīt, es gribu kaut ar minimālo likmi apmaksātas brīvdienas, kas netiku skaitīts kā izņemts atvaļinājums..lai tikai pamēģina! Un visp gribu uz Ungāriju pie druškas. Ja jau zinātu ko precīzāk, varētu biļetes pasūtīt, kamēr vēl tik lētas. Nevar jau kā brīvāks, tā uz LV. Gribu pasauli redzēt!
Top of Page Powered by Sviesta Ciba