citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Mar. 2nd, 2015 @ 05:48 pm
[info]platformene
citreiz nepatīk sava atklātība

Mar. 2nd, 2015 @ 02:00 am
[info]platformene
https://www.youtube.com/watch?v=0riFXq_yT3s

Mar. 1st, 2015 @ 10:35 pm
[info]platformene

Mar. 1st, 2015 @ 07:42 pm
[info]kakjux
pa nakti sapnī dzēru ar [info]dzeina un Mr H kaut kādos sirreālos Rīgas ūceņos, kas bija palikuši pāri no Rīgas bombardēšanas.
Tags: , , , , ,

Mar. 1st, 2015 @ 10:13 pm
[info]evy
taa, taa. nu laikam arii astroloogjiski, planetoloogjiski un visaadi citaadi loogjiski vajadzeetu beidzot buut divtuukstoshpiecpadsmitajam. visaas pasaules malaas.
citaadi tas chetrpadsmitais ritiigi jau izbesiijis, velk veel savas nelaimes nopakaljus. pietiks ka nu jau!

uz mazliet prieciigaakas nots - naakamsestdien balliite lielmiestaa. beidzot izkulshos no suunuciema uz paaris dienaam.
jaapciemo mans dzhimijs, kuru rita pagaajusho nedeelj aizveda uz gruumingu - no spalvainaa milzenja paari palicis lisijs kakjis. vinjam nabagam uz punciisha visa spalva bija kunkuljos saveelusies, jo ritai slinkums vinju kjemmeet. luuk, tagad lisijs patusees kaadu laiku.
vispaar, jaatiek skaidriibaa, kaa lai es vinju dabuuju pie sevis. viesniica neljauj. bet iireet pashai kaut ko sanaaks atkal pa daargo.

veel es esmu izeedusies no diviem darba kostiimiem. bet, buusim godiigi, man jau pirms izeeshanaas vinji bija diezgan piespiileeti, ar domu - tachu notieveeshu! ahaa.. mazliet otraa virzienaa viss aizgaaja. ar steigu jaametaas trenazhierzaales virzienaa. krievu meitene, kura pie mums pasniedz visaadas zumbas un ko tik veel ne, arii mani sauc uz nodarbiibaam. saka, ka za pjakj minut vsjo sbrosish! jaapierakstaas, lai nav vietas atrunaam. un atsaaktie alus vakari jaanomaina atpakalj uz viina vakariem mazaakaas devaas. uff, kaadi plaani! ka veel vareetu pie tiem notureeties.

Mar. 1st, 2015 @ 03:44 am
[info]platformene
https://www.youtube.com/watch?v=212jczbgQhg

Feb. 28th, 2015 @ 01:18 pm
[info]kakjux
ak jā, es nemaz neesmu jums pastāstījusi par savām ziņām no Polijas. tur cilvēki aktīvi iegūstot šaujamieroču nēsāšanas atļaujas un pašus ieročus arī. viņi saka, ka sportam, bet vispār tā ir reakcija uz esošo politisko saspringumu.
(nepārbaudītas ziņas no poļu kolēģa, kurš tagad dzīvo Polijā)
Tags: , ,

nostradamusFeb. 28th, 2015 @ 03:00 pm
[info]evy
ierakos savaa pirmajaa cibas gadaa. 

un uzduuros gandriiz 12 gadu veciem komentiem


veel dazhas dekaades, un tiekaas veermaniitii, ne? )

Feb. 28th, 2015 @ 09:12 am
[info]platformene
Man sāp, Tev sāp, viņam/viņai sāp


Sūrst acis no asarām, bailēm un nepietiekama miega, jo man ir jāstrādā.

Feb. 28th, 2015 @ 12:23 am
[info]kakjux
Un tagad tā, pārmaiņai, bietes.

Šovakar no darba dzertiņa aizdevos uz biešu dzertiņu. Domāju, ka nu tik iepazīšos un nu tik būs. Bet jau pirmajā minūtē pamanīju Tralisi. Tad nu mēs ar Tralisi visu vakaru sēdējām un pļāpājām. Ik pa laikam kāda piedžoinoja, bet nu arī tā. Tralise mani izglītoja Jevrovīzijā, bet es viņu - savās attiecību teorijās. Viņa man lika lasīt savu saraksti ar citu dūdu un prasīja, vai neesot par skarbu. Tikmēr garām staigāja vairāki vīrieši un kārīgi vēroja mūsu (ap 30 sieviešu) pūli. Sajutos mazliet kā cirkā un gribējās turēt rokā plakātu. Bet nu, Tralise... Nezinu.
Tags: ,

Feb. 27th, 2015 @ 06:38 pm
[info]platformene
es DIEVINU tos brīžus, kad viņš mani brīdina, ka mani visādos konkrētos veidos ierobežos,
jo es tajos brīžos nesajūtu neko, kam būtu jāpretojas.

Feb. 27th, 2015 @ 06:37 pm
[info]platformene

Feb. 27th, 2015 @ 01:58 pm
[info]kakjux
Manu iekšējo dusmīgo feministi sākuši kaitināt šovinistiskie tv šovi kā Family Guy vai American Dad. Var teikt, kaķ, kur tava humora izjūta? Bet padomājiet paši, no kā tad īsti sastāv katra epizode. Tēviņš sataisa sūdus, paziņo, ka citi pie tā vainīgi, sataisa galvassāpes sievai, bet vienmēr tiek sveikā cauri, jo mīl sievu. I mean, wtf?
Tags:

Feb. 27th, 2015 @ 04:02 pm
[info]evy
Danat Al Ain Resort , Apvienotie Araabu Emiraati
mekleejam fitnesa instruktori / personal trainer. sievieti. alga AED 2000 / per month + 25% komisija par atsevishkjaam nodarbiibaam. dziivoshana uz vietas viesniicaa + eeshana nodroshinaata. kompaanija apmaksaa arii celja izdevumus shurp, viizu un veseliibas apdroshinaashanu. siikaaks izklaasts intervijaa, esmu tikai messendzheris. 
ja kaadai interesee, luudzu komentaarinjos savu eepastinju, nosuutiishu koordinaates, kur cv jaasuuta.Iluminātu sazvērestībaFeb. 27th, 2015 @ 01:33 pm
[info]hedera
Vai šīs kleitas krāsas ir zila ar melnu, vai balta ar zeltu?

Kleita sanaido draugus, tuviniekus un mīļotos.

Garlaicīgs zinātnisks kleitas fenomena skaidrojums

vēstures zinātne un citi niekiFeb. 27th, 2015 @ 12:19 pm
[info]santa_be
Klau, tīri tā spekulējot. Vai labam arheologam ir jāpārzina arī ģeoloģija? Jo vairāk dzīvoju, jo vairāk šķiet, ka arheoloģijas esamība iekš kultūras mantojuma virziena nav gluži pilnīga.

Feb. 27th, 2015 @ 12:23 am
[info]platformene
es vienkārši gribu vienkārši raudāt
Current Mood: no sirds gribu

Nr.312Feb. 26th, 2015 @ 04:57 pm
[info]hederas_sieva
                                                                                                                              Cien. A. god. tautieši!
Ierosinu rīt Avotos (tajos, kur sieva dzīvo) papriecāties par dzīvi, man tuvojošos vecuma marazmu, papriecāties par to, kurš jau ir vecs, apskatīt gandrīz vai jaunos kaimiņus, par to, ka sieva atkal brauc auKstas gudrības mācīties un visādi citādi =) Priecāties varam sākt ap 19.00, bet vienmēr jau var sākt ātrāk =D

A' vai vajago ko īpašu? - jā! jāatvelk sava miesa, dikti, ļoti gaidīšu (un pacentīšos īpaši daudz nebubināt)
Current Mood: tired
Current Music: Viktors Lapčenoks & Nora Bumbiere - Viena tante teica

Feb. 26th, 2015 @ 02:29 pm
[info]platformene
man ir bailes no tās dienas, kad daļa cilvēku sāks mēļot mani melnu.
lai gan.. es esmu tik laba.. bet tik pat pieklājīga, cik nepieklājīga, jo ir kulminācijas, kad nevaru spiedienu izturēt.
Current Mood: grr
Current Music: thom yorke

Feb. 26th, 2015 @ 11:07 am
[info]kakjux
Šodien gribas iepirkties. Nu tā, ka ik pa brīdim ieklīstu kādā internetbodē un sapņoju par jaunām kleitām. Somu arī jaunu vajag, vecā kaut kāda veca un nobružāta. Pēc darba vai nu jāieklīst Oxfordstrītā, vai arī jāaizdodas uz Westfieldiem.

Šodien mātei stāstīju, kā vilciens sakratīja manu sāpošo galvu. Un atcerējos veco labo pokemonmeitenīti, kas sen atpakaļ cibā rakstīja: "Kad manis vairs nebūs, tu mani sakratīsi". Apmēram tā jūtos šodien.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba