citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Nov. 11th, 2018 @ 10:46 pm
[info]izdziivotaaja
Kā jau domāju, vīra māte spiež uz savām idejām par kāzu kleitu xD Nav tā, ka teiktu kko baigi aplami, jo ņem vērā arī manas idejas, bet tik un tā xD
Visp kleita baigā problēma... gan frizūra jāpielāgo, gan manējam tērps, gan pārējiem...viss atkarīgs no tās xD

Izgājām cauri tikai pāris punktiem, bet mazliet sabesījos uz sevi, ka nevarēju iepīt sarunā, ka bērnus negribu savās kāzās, jo šamējā jau plāno kko šūt arī manējā māsas meitai....UPD...izskatās, ka man nāksies samierināties :( Nebūs, kur to bērnu atstāt + bērna tēvs jau pārāk daudzas reizes piečakarējis, lai varētu cerēt uz to....nu fuck!

Un visp, pat mana mamma tik ļoti nespiež uz mazbērniem...Vīra mātei jau viens ir, bet jau 2x šon paspēja pačīkstēt, kad no mums būs.
Tags:

Nov. 11th, 2018 @ 04:30 pm
[info]evy
darbaa melnaa striipa. kopsh desmitiem no riita liidz nupat puspieciem peecpusdienaa to tik vien daru, kaa kraameejos ar klientu suudziibaam. suudziiboffiss.
labi, pa vidam visai shitai putrai es paspeeju arii fiksi savu vegjetaaro* salaatveida pusdienu ietureet.

*jo nebija vakar laiks neko jeedziigu pagatavot, jo bija jaadzer viins ar H braalja sievu, jo vinjai vakar bija stulba diena, jo kautkaada melnaa striipa.

p.s. es vakar izveicu tauksaldeeshanas proceduuru uz "love handles". redzeesim, kas tur peec meenesha buus. vai ta viduklja liinija man beidzot kaut cik paraadiisies, vai taa arii dziivoshu kaa chelovek-zhopa** liidz muuzhinja galam...

**taa manu kaiminjieni vinjas teev meedza saukt. tie esot cilveeki bez izteiktas viduklja liinijas, luuk.

autobrauceja probleemas.kaarteejaas...Nov. 11th, 2018 @ 11:24 am
[info]evy
nezinu, kas manam auto manii nepatiik, bet visu laiku ar vinju kaut kas notiek.
paardienapakalj kondishka nedarbojaas. tas ir taa, ka peec visas dienas auto saulee nostaaveeshanas, ieseedos, iedarbinaaju, a kondishka ne suuda nepuush. zvanu viiram, shis man - atver logus un brauc, laiks jau labs vakaros! labs, ta labs. bet brauc, kaa saunaa tik un taa, jo tie pashi plus 30 veel aiz loga, un kaadi plus 60 auto salonaa. taa arii braucu. kondishka naakamaa dienaa darbojaas, kaa ierasts, nekaadu probleemu.
vakarvakaraa, peec darba, seezhos auto, iedarbinu, motors raustaas [nezinu, kaa to aprakstiit]. zvanu viiram, kursh darba miitingaa otraa pilseetas galaa, shis man - [atver logus un brauc hahahaha] meegjini tikt liidz maajaam, ja nopliisiisi pavisam, aizbraukshu pakalj. ok, braucu, auto krataas, sevishkji pie apljiem un signaaliem, kad jaastaajas. tomeer liidz maajaam tiku. viirs - riit uz servisu aizvediishu (bet nepiedarbinaaja paarbaudiit cho za). shoriit, loogjiski, ka atkal viss darbojas, kaa vajag, nekur nekas nekrataas un neraustaas.

un pirms mazliet vairaak kaa meenesha bija situaacija, kad plaiku pusceljaa uz maajaam, jo motors vienkaarshi izbeidzaas.
laikam jaapeerk jauns auto [varbuutiiba dikti nieciiga shobriid], jo toreiz jau remontaa normaali ieguldiijaam, un ja nu atkal tas pats nikjis...

Nov. 10th, 2018 @ 01:54 pm
[info]kakjux
first things first. Anna Calvi koncerts.

jā, tā ir viena tiny zaja ar milzu ģitāru un spēcīgu balsi. kad viņa dzied, tas iet tev cauri un plosa tevi gabalos. un viss, ko tu vēlies ir, lai tas nebeidzas. un tad viņa savu ģitāru tur hujārī. un tas zāģē tevi gabalos. un viss, ko tu vēlies... paši saprotiet. Anna Calvi jaunais albums tevi ievelk. tu pēkšņi tajā dzirdi tik daudz, tik krāšņi, tik spēcīgi. viņa tev atdod visu sevi un pretī savāc visu tevi. cilvēks, kurš tiešām eksplodē tur uz skatuves. cilvēks, kuram ir tik īstas jūtas, ka es tajās noslīku un pazudu. un man gribējās, lai tas nekad nebeidzas.

also, diez, cik bieži viņai jāremontē giča?
Tags: ,

Nov. 10th, 2018 @ 09:56 am
[info]izdziivotaaja
Zobārste apskata rentgenu.
- It's bad.
- I can imagine...
- (pasmejas) No, you cannot!

Tgd jāgaida e-pasts ar sīkāku info par to, kas jādara + izmaksām. Karoče, dirsā :(

...ceru, ka būs iespējams un ieteiks izmantot viņu opciju doties uz Budapeštas filiāli. Tur lētākas cenas + ja iekrīt datumi ar Wizzair lidojumiem, man ir discount + nakšņot varēšu pie Sis' un nebūs jādomā par viesnīcām.

Nov. 9th, 2018 @ 09:50 pm
[info]izdziivotaaja
Jaunskungs atgriezies no vairāk kā pusmēneša darba darīšanām citā pilsētā. Tajā dienā, vēl dodoties uz darbu, uzvilku ko jaukāku par ikdienas džīnām un milzīgo džemperi...un mana nojausma apstiprinājās - aizveda uz restorānu ^_^ Pēc tam uz vietējo rokbāru, kur rociņas turējām kā tādi pusaudži pirmajos kopā būšanas mēnešos xD Liels prieks, ka izturējām iepriekšējās likstas!

Pamazām turpinu apaugt ar nepieciešamo info priekš kāzām. Frizūra - check! Nianses tāpat tikai, kad kleita būs izdomāta. Pašai kleitai tikai galvenās līnijas ievilktas. Aizdoma, ka šuvēja varētu spiest uz savām domām, bet tikšu galā. Nu lab, tāpat ne tieši viņa šūs, jo vīra māte vedeklai kāzu kleitu nedrīkstot.
1/3 no dienas programmas gatava. Ar manu vedēju jau sarunājām pirms kāzu relax dienu pa SPA ^_^ Tā kā viņa drīz brauks ciemos, tad vēl vairāk sanāks pieķerties pie plānošanas. Pūra lāde, lēnām gan, bet arī pildās :)

Vēl jaunskungs patrāpījās uz viena veikala atvēršanas atlaidēm, tad nu tgd nevaru sagaidīt, kad būs tuvākā kopējā brīvdiena ar labiem laika apstākļiem, lai varētu uzkāpt kādā kalnā un iemēģināt jaunos outdoor gatavošanas pričendāļus + arī "paciņpaiku". Tā kā nākotnes plānos bišķ ilgāks telšu pārgājiens, viss jāizmēģina :)

...tgd ar nepacietību un šausmām gaidu rītdienas zobārsta apmeklējumu.

Nov. 8th, 2018 @ 05:28 pm
[info]kakjux
vakar bija saviesīgais vakars pie Rollija. tas bija lieliski. īpaši brīdī, kad mēs pa visiem laikam uzrakstījām jaunu hitu. dziesmu ar piedziedājumu "Bra, shoe and biscuit".
padomājiet paši, cik lieliska frāze "bra, shoe and biscuit". it just rolls and fills the room.

es gan nezinu, vai tas ir Placebo Rush ietvaros, vai arī kāds side project tomēr.
Current Mood: labāk nejautājiet
Current Music: Suede - Roadkill

Nov. 8th, 2018 @ 01:02 pm
[info]hedera
Vai man ir cerība izraisīt kaislīgu diskusiju, kur cilvēki aizstāvētu kādu drakonisku, piemēram, eko-raw-vegan ar "sārmainās diētas" un no-fat elementiem papildinātu uzturu? Respektīvi, kaut ko līdzvērtīgi bīstamu kā strictly-meat-only diētu, bet no otra gala. Tādas diētas bīstamības noliegšanai atļauju izmantot līdzīgus argumentus kādus redzēju iepriekšējā diskusijā: varbūt cilvēkam unikāla ģenētika, varbūt bioķīmija pārstrukturēsies, veselīgs vs. neveselīgs attiecībā uz uzturu ir 100% individuāla lieta, un galu galā mums taču tomēr nav pētījumu, kuros būtu tiešā veidā pierādīts, ka tāds uzturs obligāti būtu nāvējošs.

Nov. 7th, 2018 @ 03:47 pm
[info]hedera
Ah, wow! Internetos uzzināju, ka kontraversālais, bet ārkārtīgi populārais, em, domātājs (?) Džordans Pītersons apgalvo, ka viņš un viņa meita piekopjot "tikai un vienīgi gaļa, nekas cits" diētu. Tāds uzturs ir veselībai ārkārtīgi kaitīgs un apdraud dzīvību. Jau pēc viena mēneša, ja cilvēka organisms neuzņem C vitamīnu, sāk parādīties cingas simptomi. Ilgstošai proteīnu pārdozēšanai uzturā arī ir smagas sekas. T.i., te nav runa par neveselīgu uzturu tādā ziņā kā fast-food vai citi slikti uztura paradumi, kas daudzu gadu garumā atstāj nelāgu ietekmi uz veselību. Pītersonu popularizētā diēta cilvēka organismu var burtiski sagraut un novest līdz nāvei dažu mēnešu laikā.*
Izskatās, ka Pītersona zīmols nu jau ir strauji un bez liekām ceremonijām neslēpti iebridis totāla šarlatānisma lauciņā, jo viņi paši nebūtu pie normālas veselības, ja mēnešiem ēstu tikai gaļu.

UPD. *Komentāros ir vairāki cilvēki, kas apšauba tāda uztura bīstamību, kā argumentu minot dietoloģijas pētījumu neuzticamību un uztura individuālos efektus. Bet šī nav gluži dietoloģijas, bet gan drīzāk bioķīmijas tēma. Šeit ir pieejams viens open access pārskata raksts par proteīna daudzumu uzturā un metabolisma procesiem. Šeit vikipēdijas šķirklis par proteīnu pārdozēšanu esktrēmos apmēros.

darbs dara viindzeeraaju, griez kaa gribiNov. 7th, 2018 @ 01:00 pm
[info]evy
ikmeenesha konferences zvans ar priekshnieciibu parasti liek manaami iespringt. kaut visi reporti un paareejaas administratiivaas fignjas vienmeer tiek iesniegtas krietnu streekji pirms "laiciigi", un viss vienmeer izrunaats ar attieciigajiem koleegjiem, argumenteets un taa, tomeer shoriit, apbrunjojusies ar milzu kafijas kruuzi, datooru un tiem pashiem reportiem, es biju tik ljoti kaujas gataviibaa, ka man tikai pietruuka kalashnjikova un kjiveres.
a nevajadzeeja. ha! un taa vienmeer - sagatavojies aizstaaveeties, viss taads ezhadatas sabozis, bet tevi njem un paslavee, un veel pazinjo, ka tiksi pie shaada taada jauna ekipeejuma un dazha remontinja salonaa, hohoho! [un shis viss par spiiti ne tik labai pagaajushaa meenesha performancei]

es biju domaajusi viinu dzert shovakar aiz gruutas dienas, bet dzershu aiz labas dienas!

vien riit man jaatlaizh viena meitene. brrr... bet cipari runaa savu, arii priekshnieciibai pacietiiba aukleeties ir galaa.

p.s. man, kaa prokrastineeshanas zelta balvas ieguveejai [pashnomineejos un vinneeju, luuk] ir jaasaka milzum liels paldies korporatiiva sekretaarei, kura vismaz nedeelju pirms "report to be submitted in 3 days" man watsapaa bombii, lai nenokaveeju dedlainu. citaadaa scenaarijaa es visu peedeejaa briidii iesuutiitu...

Pareizā politikaNov. 6th, 2018 @ 06:45 pm
[info]hedera
... tālāk ... )

Nov. 6th, 2018 @ 02:54 pm
[info]kakjux
vakar tika secināts, ka miskastes maisu iepakojums ir tik grūti attaisāms, jo eksistē miskastes maisu mafija. also, neviens vēl nav uzlicis uzrakstu, ka nevar veikalā ēst majonēzi no burciņas ar citur veikalā nozagto plastmasas karoti.
jā, mēs ar VZ vakar bijām SpB.
Tags: ,

Nov. 6th, 2018 @ 11:11 am
[info]izdziivotaaja
Kārtējā pēdējā tetovēšanās sesija, kura nebija pēdējā xD Cerams, ka šogad pabeigs! xD Tālāk plānos jau kā uzlabot izskatu uz rokas esošajiem... Painful pleasures damn!

Vakar atkal ap pusnakti saldumus sakārojās...mana žagariņu versija it is. Kā es biju aizmirsusi par tādu eksistenci, jo bērnības mīļākais našķis? Tgd gan nākas ēst apkārt, jo vidus dažiem jēls, bet priekš pirmās reizes ir ok xD

Nov. 5th, 2018 @ 08:32 pm
[info]klusais_okeans
tiem, kas lasījuši - Elena Ferrante ir normāla vai viduvēja? Meklēju Neapoles literatūru, bet nevaru saprast, vai viņas triloģija nebūs pārāk lubeniska.

Nov. 5th, 2018 @ 07:10 pm
[info]ravejsledzejs
jāiet mājās dzert vīnu, jo es vakar labi un ātri noķēru divas žurkas...


vienkārši dzīvokļa biedram ir. un jau kuro reizi izbēga. nu ķeršanā tad mani vakar pieaicināja. žurkas būrī. tak, lai noķertu izbēgušu žurku nekā sarežģīta nav - vienkārši jādomā kā izbēgušai žurkai. un viss.

ar ko tik es sava mūža laikā nenodarbojos! i bērnus esmu spīdzinājis, i pornu filmējis, i līķus ķidājis, da i apmazgājis, ij arī žurkas ķerstījis... laikam vieglāk būtu pateikt, ko es neesmu darījis.

Nov. 5th, 2018 @ 05:45 pm
[info]kakjux
esmu jau rakstījusi cibā par mūsu mikroservisu lieliskajiem nosaukumiem. tagad tam ir pievienojies Damper. I had to google it, to be honest. jo, atvainojiet, bet "damper" nez kāpēc asociējas ar slapju lupatu. don't ask, atbilžu nav.

vispār ar darbu iet normāli pagaidām. kaut ko tur bakstos uz priekšu un visu ko tādu. drusku nepatīk, ka neko jaunu neiemācos. bet nu, visam savs laiks.
jauno līgumu pagaidām esam uzlikuši uz pauzes. bet sola, ka būs tad, kad es tam būšu gatava.

savā ziņā man mans darbs patīk tā paša iemesla dēļ, kura daudziem besī. predictable unpredicableness.
Current Mood: nesāp galva, nemaz nesāp galva, vispār nesāp galva
Current Music: Massive Attack - Sly
Tags:

Nov. 5th, 2018 @ 02:05 pm
[info]evy
neesmu daktere, bet kad mani par taadu nosauc konsultaacijas beigaas, taa patiikami paliek, tomeer pienaakums labot - paldies, bet esmu centra menedzhere. nereti shaadi notiek, jo muusu centram ir rehabilitaacijas centra license, jo man ir sertificeeti fizioterapisti, lidz ar ko klientiem shkjiet, ka viss personaals te ar mediciinisku izgliitiibu.
mamma meegjinaaja mani jauniibaa shajaa virzienaa iestumt [jo pati aarste], bet es gjiibstu pie asinsanaliizeem, kaa tad veel piecus plus gadus caur medskolu iztureet...

Nov. 4th, 2018 @ 08:00 pm
[info]izdziivotaaja
Nu bāc...bija ļoti "veiksmīgs" pusdienu pārtraukums. Mans zobu tilts nomaucās un liekas, ka kkas no viņa izkrita. Atpakaļ ta uzdabūju un turas, bet cik ilgi... Te nu bija, ka rīt sēdēšu mājās un nekur nedošos. Nezinu, kā šitas viss darbojas, bet ceru uz vnk kkādām skalošanām un, ka varēs pašreizējo pielīmēt atpakaļ. Ja teiks, ka nevar un jātaisa jauns, bez variantiem - uz LV. Pārāk liela cenu starpība pat ar visiem ceļa izdevumiem.

Nov. 4th, 2018 @ 07:50 pm
[info]kakjux
vispār, es negribu vairs iet pie psihiatriem. negribu arī ne terapeitus, ne psihologus.
but it's too late for me. man nāksies atrast psihu te.
Tags: ,

Nov. 4th, 2018 @ 12:45 pm
[info]acdc
Kāds zin ieteikt dredu meistaru?
Top of Page Powered by Sviesta Ciba