citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Dec. 8th, 2016 @ 08:18 pm
[info]kakjux
Reizēm tiešām gribas pajautāt juniversam, a šitas is it a bug or a feature? Just so I know...
Tags: , , , ,

Dec. 8th, 2016 @ 08:57 am
[info]kakjux
Šorīt ir tas rīts, kad jāklausās Dougans.

Vakar pirms gulētiešanas paskatījos uz šokolādēm, kuras [info]neoplasm bija gādīgi sarūpējusi (vēlreiz paldies!) kā līdzņemamo paciņu, apēdu vienu un... piekārtoju istabu. Saliku somas un čemodānus tur, kur tiem jābūt, un visādas citas lietas. Kad beidzot tiku gultā, atlika tikai nopūsties, jo atkal vairs nebija "laicīgi". Šorīt atkal attiecīgi arī pamodos tad, kad jāiet no mājas ārā, lai nokavētu tikai drusku. Tāda nedēļa laikam. Toties pirmdien brīvs because fuck the system.

Par rakstīšanu jāsaka, ka neļaušana sev sasapņoties par lietām dzīvē ir mazliet paralizējusi manu fantāzijas lidojumu arī visā pārējā. Tad nu uzrakstītais nav tik, ē, poētisks (ghh). Jāizdomā kaut kas ar to tak. Jo jābeidz rakstīt dzejoļus, kuri man pašai besī. Bet atsākt dzīvot savā fantāziju pasaulē arī šķiet kaitīga doma.

Tāds, lūk, rīts.
Current Music: Rob Dougan - Undone By London

Dec. 8th, 2016 @ 10:00 am
[info]amanita
Zināt to sajūtu, kad paliek kauns citu cilvēku vietā? Nu, kad viņi sataisa skandālu uz līdzenas vietas ar vienu domu - pazemot apkalpojošo personālu (pārdevējus, oficiantus utt) tāpēc vien, lai parādītu, ka ir pārāki un tā var izdarīt.
Ļoti nepatīkami, lai neteiktu vairāk.

Dec. 7th, 2016 @ 02:56 pm
[info]klusais_okeans
Stayin' alive: http://www.lsm.lv/lv/raksts/ekonomika/zinas/koalicija-tomer-atsakas-no-socialo-iemaksu-slieksna-nakamgad-mikronodokli-kapinas-lidz-15.a213518/?utm_source=lsm&utm_campaign=hotnews&utm_medium=admin

Dec. 7th, 2016 @ 02:35 pm
[info]hedera
He, he, sejasgrāmatā no šī raksta piedāvātais fragments izskatās, lūk, tā:
It’s bad news for the Brazilian, so bring back the bush! New research has found a link between pubic hair grooming and an increased risk of acquiring a sex

par ko Tu gribēji kļūt bērnībā?Dec. 7th, 2016 @ 11:22 am
[info]amanita
Bērnībā sapņoju par to, kā ceļošu pa pasauli un pētīšu dzīvniekus. Es kāri lasīju Džeraldu Darelu un plānoju sekot viņa pēdās - doties jaunu sugu atklājumos, nemitīgos piedzīvojumos un vadīt dzīvi, zvēru bara ieskauta. Es lasīju par dzīvniekiem, tos vēroju un kā pirmo soli ar draudzeni plānojām atklāt nelielu laboratoriju pagraba telpā, kura kādreiz tika izmantota fotogrāfiju attīstīšanai, bet līdz ar modernāku laiku ienākšanu bija zaudējusi savu funkciju. Mēs ķērām dažādus kukaiņus, vardes, peles (kuras arī tirgojām) un stiepām mājās pusslimus putnus (kuri visi nomira, izņemot vienu, kurš aizbēga). Visu brīvo laiku mēs pavadījām staļļos, uz kurieni ar riteņiem braucām ik rītu septiņos un vispār bijām mazliet apsēstas ar visādām dzīvām radībām.
Vēlāk es sāku domāt mazliet loģiskāk un secināju, ka (iespējams) jaunu sugu atklāšana varbūt tomēr nebūs mans ceļš, ņemot vērā to, ka lielākā daļa dzīvo radību jau būs atrasta un iegrāmatota. Droši vien kādu filmu iespaidā es sāku sapņot par vaļiem un delfīniem, plānojot studēt okeonoloģiju un redzot sevi uz kuģa saulrietā, kamēr apkārt lēkā delfīnu bari. Grasījos doties studēt uz Franciju, bet mans sapnis nomira līdz ar jaunu mācību priekšmetu ienākšanu stundu sarakstā, kas atnesa līdz manai apziņai vādu "ķīmija" un secinājumu, ka jebkas, kas prasa ķīmijas zināšanas, noteikti nebūs man. Tā bija septītā klase? Jā, tad es pārstāju sapņot par savu zooloģes un atklājējas karjeru.
Vēlāk, rīkojot skolā pasākumus, uzvedot īsus skečus, runājot smalkas runas un dzeju, es domāju, ka varētu būt aktrise. Man tas labi padevās un viena no skolotājām man vēl vienpadsmitajā vai divpadsmitajā klasē teica, ka ar mani nerunāšot, ja es neiestāšoties aktieros. Bet laikam jau tā aktieru padarīšana man nešķita TIK ļoti svarīga, lai riskētu ar to, ka var nākties visu mūžu teātra izrāžu fonā tēlot koku (ja nu tomēr no manis prīma nesanāk) un tam vēl veltīt visus vakarus un nedēļas nogales sezonā.
Tā nu es nekļuvu ne par ko prātīgu, kas slēptos zem apzīmējuma "profesija". Vismaz man ir tāda sajūta.

Dec. 6th, 2016 @ 06:26 pm
[info]kakjux
Ā, es uzaicināju Didi tusēt ar mani pie MP uz jaungadu. Nu, lai tas manas janvāra ballītes pre-party būtu jautrāks (Didi saka "funny" when she means "fun"). MP nošokējās, kad es viņam zvanīju, lai to pateiktu. Tjipa teica, vai tad tas jau esot tik serious? Bet vai tiešām jābūt serious, lai aizietu patusēt? Pie tam, VP tur nebūs tai pre-pārtijā, neviens cits nav ieinteresēts mani pielaulināt. Un nu, viņai nebija nekādu plānu... un ar viņu ir jautri. Kopš kura laika jautri ir serious?

Tā lūk. 29 dienas līdz īstajai (nebeidzamajai) ballītei, muahā. Un, kad atgriezīšos no tās, darbā gan jau būs pizdjets un vismaz viens ugunsgrēks.

Jūtos netipiski apmierināta ar.
Tags: , ,

Dec. 6th, 2016 @ 06:09 pm
[info]udensroze
vajag kleitu ballei.jaunu. uz 13 decembri. pie suvejas tatad vairs nepaspet. vai Akas ielaa ir vel tas veikalins? varbut ir kadas citas idejas? ZIB garas kleitas galligi nesviniigas un issaas man par iisu, biski. ir vel kas, ko es nezinu?

Dec. 6th, 2016 @ 03:14 pm
[info]ieraksts
TOP 40 POPSA BĀROS, ATPISIES
Current Music: huiņa

Dec. 5th, 2016 @ 11:26 pm
[info]kakjux
Ja Didi būtu cibā, es būtu zem nosaukuma Pumpkin Girl, jo viņa tā mani sauc, jo man katru reizi pēkšņi pienāk brīdis, kad steidzami jādodas mājās.
Bet šovakar viņa sāka mani saukt par cariño.
Sestdien redzēsim, kura no manīm uzvarēs, hehe.

P.S. Man čista vajag userpicus ar tik daudz alkohola. So many alcohols, so limited userpics.
Tags: , ,

Dec. 5th, 2016 @ 08:38 pm
[info]watt
"viss jau ir izsmeļoši pateikts manos tvītos"

ūziņas pilnasDec. 5th, 2016 @ 01:09 pm
[info]mazheks
bums

Dec. 5th, 2016 @ 09:17 am
[info]platformene
vakar pirms gulētiešanas teicu R, ka vispār nav par ko cepties, jo es apstākļus nevaru kontrolēt vai ietekmēt (pretēji tam, kā cenšos domāt). tas ir - es varu sevi noskaņot viss kaut kādi, bet pasaule rit savā ritmā. un ja tic ka ir citādāk, tad prāts ir no sajūtām apreibis.

Dec. 4th, 2016 @ 06:38 pm
[info]kakjux
Dāmas, jūs esat lieliskas. Uzskatu, ka izejamās bībeles godam aplaistītas ar nebeidzamiem daudzumiem džina. Kaut kā viss bija totāli dažādi, bet diez gan labi. Vakar gan drusku vienā brīdī pavilka tādā dīvainākā domu gājienā, bet whatever. Visur kur sabijām, gan galerijā (walked on some art. Nearly fell down), gan vintidž bodēs, gan pabos, gan bāros, gan boilerrūmā. Gan arī pidžamās! Noskatījāmies Die Hard, jo dažām no mums gribējās Kristmasīgu mūvi. Un Neo, tie tavi puikas ir totāli zeltīti gabaliņi. Tik fantastisks pāris un tik lieliski indivīdi. Nu, un man bija iespēja vairākas reizes "iziet no skapja", jo gulēju skapī uz matrača.

Toties paliekot viena te vilcienā ar savām domām par nākamo nedēļu, bet ar labu playlisti, vēlos sev atgādināt: kaķ, you don't *need* to feel that you have to fix what's not broken. Oh fuck. Anyway.

Par vilcienu runājot, nezinu, kas tam manam blakussēdētājam notika, bet viņš vispār diez gan uzkrītoši centās būt no manis pēc iespējas tālāk, līdz piecēlās, atrada sev citu vietu vilcienā, savāca savas mantiņas un demonstratīvi aizgāja prom. Kas man ļoti patika, jo vispār viņš man arī besīja.

P.S. Spotjika pleilisti tagad ir the new mix tape? :D

P.P.S. Man vajag vienu jūzerpikču ar baltvīnu un otru ar džinu. :D
Current Music: Archive - You Make Me Feel

The End is near?Dec. 4th, 2016 @ 04:38 pm
[info]ieraksts
Spams ir visur, arī dzīvē uz ielas. Šodien uz tilta kaut kāds sektantu pajoliņš tādā agresīvā tonī mikrofonā sludekļoja, citāts aptuvenā tulkojumā: "un ir kaut kādi cilvēki, kuri tic kaut kādam lielajam sprādzienam, un tam, ka tavs tēvs ir pērtiķis".

Ceru, ka manu latvisko uzbļāvienu viņš noturēja par kaut kādu pagānisku lāstu.

Un tad vēl šitie saradušies:

[info]seikharexav
[info]tiasabengast
[info]dippehancu

Dec. 4th, 2016 @ 11:03 am
[info]platformene
kakls zināja, ka tikai tagad drīkst slimot, ir ļoti nepatīkama sajūta rīklē.

Dec. 3rd, 2016 @ 09:54 pm
[info]platformene
bļāviens, varbūt es neesmu gatava mācīties uzstāties uz ļoti lielas skatuves. tomēr negribas apšaubīt varēšanu!

Dec. 3rd, 2016 @ 04:18 pm
[info]ieraksts
fist world audio problems. uzliku tik labu albumu, ka nevaru aiziet uzvārīt tēju, jo nevaru atrauties no klausīšanās.

šorīt atcerējos to patīkamo agrāko gadu sajūtu, kad zini, ka tev ir brīva sestdiena, un ir ideāli to ērti un patīkami pavadīt internetā, meklējot mūziku, lasot par mūziku un skatoties fotogrāfijas, skatoties random shit youtubē, meklējot, kur novilkt to vienu ļoti reto albumu utt. un neko citu nevajag. kvalitatīvi un patīkami.
Current Music: Steve Hackett

Dec. 2nd, 2016 @ 02:32 pm
[info]platformene
ameizing!!! intenc!

whole packageDec. 2nd, 2016 @ 01:10 pm
[info]hedera
Ē, nu jā. Laikam nevajadzētu justies baigi pārsteigtai, ka tie paši cibiņi, kas tik ļoti fano par "tradicionālajām vērtībām", ir arī stāvā sajūsmā par ASV ieroču aprites likumiem un, kā izskatās, mūsu likumus par šito itin labprāt gribētu mīkstināt.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba