citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Oct. 24th, 2014 @ 10:01 pm
[info]platformene

TAGAD GAN
viņš tālu(šķietami ", tālu") prom - varu kartē atrast, bet ne iztēloties kā ir.

Oct. 24th, 2014 @ 11:55 am
[info]kakjux
salūts tieši aiz loga? vismaz pa vienam tieši aiz jebkura no logiem?
nevaru novērtēt smukumu, jo kaķim pizdjets. un Diwali vēl nav beidzies. un tad būs remember, remember the 5th of November. un tad zsv un tad JG. grūta sezona mūsu Voldiņam.

bet nu vismaz asinis nolietas (man). būs jāatgriežas realitātē uz pēcpusdienu.
Tags: , ,

Nr.281Oct. 24th, 2014 @ 12:54 pm
[info]hederas_sieva
Kā rāda novērojums - paliek auksti. Smēķēt dodos tikai galējas nepieciešamības gadījumā. Brīvdienās jāveic drēbju revīzija, lai gan gribās saritināties sedziņā un čīkstēt cik visi ir slikti un dara man pāri. Ja tā padomā, tad darba specifikas dēļ, šovasar esmu uzstādījusi rekordu: precīzi divas reizes ir uzvilkti šorti, basainītes - četras. Pārējā laikā "pieklājīgais" darba apģērbs vai "elegantais" summer-home edition. Ja tā turpināšu varēšu ietaupīt uz vasaras drēbēm, jo uz darbu neko glaunu un glītu tak' nevilksi un otrā darbā man pilnīgi vienalga kā izskatos.
Current Mood: sleepy
Current Music: Ūdris&Balode - Nāk un padzeras

Oct. 24th, 2014 @ 10:22 am
[info]watt
Pie jautājuma, ka varētu strādāt (neiet pensijā) līdz pat nāvei.

"I have a hard time recognizing that I’m 84, almost 85. I’m in complete denial, which I think is extremely useful. Of course from time to time I allow myself to be aware of it, but it’s not something that I dwell on. I like working. I work very intensely."
"my friends are either dead or are still working."

+papildus

"scientists [...] looked at more than 4,000 subjects over two decades and found that men who were bald when they joined the study were more likely to develop prostate cancer than men who kept their hair. The researchers couldn’t be sure what explained the link, though they suspected that androgens (male hormones including testosterone) could be affecting both scalp and prostate. Langer had another theory: “Baldness is a cue for old age,” she says. “Therefore, men who go bald early in life may perceive themselves as older and may consequently be expected to age more quickly.” And those expectations may actually lead them to experience the effects of aging."

Oct. 24th, 2014 @ 11:55 am
[info]evy
dzheza baars bija super jauks, un mees kaarteejo reizi watafakaa nesparataam, kaadeelj biezhaak tur nedodamies. uzstaajoshais dzheza trio speeleeja jaukas, liriskas dziesmas pieklusinaataa tonjkaartaa, kas ljaava mieriigi sarunaaties, neizbreecot sausu riikli. noteikti iesim veel!

no aiznaakamaas nedeeljas uz meenesi buushu nakts mainjaas. am i stoked? nav tik daudz lamuvaardu veel ieviesti, lai aprasktiitu. taapeec klusi izteikshu vien to pashu veco labo - bljagj!
no viena graavja otraa.
nekas. visam reiz pienaak peedeejaa stundinja :)

Oct. 23rd, 2014 @ 11:12 pm
[info]platformene
https://www.youtube.com/watch?v=7CYE0DYIbaw

Oct. 23rd, 2014 @ 06:56 pm
[info]evy
randinju vinjdien iztureeju, neiekriitot sushi shkjiivii. kaadus tik briinumus dubultais espresso vakarinju saakumaa nespeej paveikt!

shodien, savukaart, atnaak evy uz darbu, ja. mani paartver pussolii uz ofisu, sak', ejam filmeet.
me: waaaaaat?
they: nu, mums reklaamas rulliiti apartamentiem taisa, modeljus vajag, ejam filmeet!

taa es pavadiiju pusi dienas grozoties ap un prieksh kameraam, eedot zemenes, grizhot tomaatus smukaas shkjeeliitees, kraasojot luupas spilgti sarkanaa kraasaa pie spogulja, neesaajo auglju grozinju no virtuves liidz istabai un gulshnjaajot gultaa ar laptopinju, kjikjinaadama par juutuubes video [jo man lika smieties, bet filmeetaajs atteicaas jokus staastiit, so naacaas pashai taadus mekleet]. nezinu, kad buus gatavs, kaa arii cik no taa visa safilmeetaa tiks izmatots. bet bija super jautri, jo fotograafa / filmeetaaja paliigs iisteniibaa peec profesijas ir frizieris [taads omuliigs, apaljsh dzhekinjsh, labsirdiigiem smiekliem], kursh visu laiku kaut ko staastiija, un pie katras prozhektooru uzstelleeshanas puksteeja - whydafuck i signed up for this?! un sirsniigi pats par to iesmeeja.

veel plaanaa shovakar ar meiteneem uz dzheza baarinju aizstuureet, jo vienkaarshi sen nav tur buuts.

Oct. 23rd, 2014 @ 04:34 pm
[info]santa_be
http://www.la.lv/ledijas-kodekss-20-likumi-kas-jaievero-istai-damai/

Pat nevaru izvēlēties kuru no punktiem izcelt.

Hm, "lēdija nelieto košļājamo gumiju un necenzētus vārdus", vai tomēr "lēdija nav uzbāzīga, attiecībās nekad nesper pirmo soli, viņa gaida, kad to izdarīs vīrietis."

Nr.280Oct. 23rd, 2014 @ 03:03 pm
[info]hederas_sieva
Manī ir dzimis ļaunums. Es principā spēju apbrīnot savu pacietību, bet tai ir pienākušas beigas. Pēc ilgi gaidītās algas neizmaksāšanas  (nu jau) 4 mēnešu garumā, laikam neņemšu vērā, par draugiem un iespējamo karjeras izaugsmi, bet centīgi sagraušu visu, ko esmu izdarījusi. Sirdi silda arī apstāklis, ka tas ir ES projekts līdz ar to ja man būs slikti, citiem būs vēl sliktāk.
Current Mood: angry
Current Music: Meredith Brooks - I'm A Bitch

Oct. 23rd, 2014 @ 09:47 am
[info]platformene
atzīties neatzīstoties
Current Mood: dikti laimīga, bet miega bads

Oct. 22nd, 2014 @ 06:35 pm
[info]ravejsledzejs
Tā. Tē's norakts. Braucu uz Rīga. Gribu izvēdināt galvu. Kurš man rītvakar sastādīs kompāniju Labietī?

Nr.279Oct. 22nd, 2014 @ 01:52 pm
[info]hederas_sieva
Nu bet tracina, kaitina, riebjas, nepatīk, aizvaino, derdzas šis viss...

Da' jums arī jauku dienu.
Current Mood: fu*k you all
Current Music: Градусы - Враг мой бойся меня

dzīves stila eksperti iesakaOct. 22nd, 2014 @ 01:04 pm
[info]santa_be
Ēdu bulciņas un klausos James Blunt.

Oct. 22nd, 2014 @ 10:34 am
[info]platformene

Oct. 22nd, 2014 @ 10:07 am
[info]platformene
jaunākās domas ir apdzīvot viensētu kādā nomaļā vietā (vēlams pie upes vai ezera), bet turpināt pelnīt frīlancējot (internetā).
tas ir skaisti, gan. grūti iztēloties, kā tas būtu. un cilvēkus satikt tūrē ar mūziku.

Oct. 22nd, 2014 @ 01:06 am
[info]platformene

Oct. 21st, 2014 @ 10:49 pm
[info]platformene
http://www.jiangzhi.net/?p=832

Oct. 21st, 2014 @ 07:03 pm
[info]evy
Shoriit peec darba aizdevos pie erinas, jo viesniicaa, kuraa vinja dziivo, ir atveeries jauns salons. Un man vairs nav kaku kraasa matos!
Viss jau forshi, man divas briivdienas, shovakar randinjsh, mati skaisti....bet, baac, es aizpljaapaajos ar erinu un neesmu ne sekundi guleejusi. Kaa vakar vakaraa pamodos uz darbu, taa veel joprojaam velku dziiviibu..un taisos uz randinju. Ceru, ka neiekritiishu ar degunu pa priekshu sushi shkjiivii. Fingers crossed :D

Oct. 21st, 2014 @ 01:16 pm
[info]kakjux
jaatceras shovakar pameegjinaat jaunaas ripas.
Current Music: The Smiths - There Is a Light That Never Goes Out
Tags:

Oct. 21st, 2014 @ 01:10 pm
[info]platformene

jau vairākkārt esmu nopirkusi paciņu cigarešu; atkarība vēļ nav, jo foršos cilvēkos (pāŗbaudīts) varu kaut nedēļu nepīpēt. bet es negribu būt atkarīga! tomēr, atkarība palīdz paciest ne-klāt-būtni. 2 1/2 mēneši. doma biedē un biedē, un biedē.
Current Music: cradle of filth
Top of Page Powered by Sviesta Ciba