citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Jun. 22nd, 2017 @ 01:37 am
[info]kakjux
atnākam nupat mā PCūks viss tāds tralalā mjau, mjau. secinam, ka P.Cūks novēmies. VZ uzreiz tāds Pcūkam: "nē, tu neesi mazais pūkainais mīļumiņš šobrīd"

also, šodien urba.
Tags: ,

Nr.406Jun. 21st, 2017 @ 10:54 am
[info]hederas_sieva
Izgājušajās brīvdienās beidzot biju nobriedusi atbrīvoties no sirmajiem matiem. Ilgi izvēlējos krāsu, vēl ilgāk meklēju cimdus un pavisam ilgi tam centos saņemties. Sestajā nedēļas dienā dariju visu kā pēc grāmatas. Rezultāts - precīzi nekāds. Procesu atkārtoju arī otrajā dienā, kad visiem jāatpūšās. Rezultāts - joprojām nekāds. Var jau būt, ka mani sirmie mateļi (un pāris vēl ne sirmie) nemaz negrib tikt krāsoti, bet man jau apnicis izskatīties pēc sirmāmiņas. Tā nu briestu kārtējai nedēļas nogalei, kad izveikt matu apkrāsošanas procesu ar cerību, ka kautkas tomēr man tur sanāks.
Current Mood: It's dark inside
Current Music: My Radiant You - Miers

Jun. 20th, 2017 @ 08:21 pm
[info]ravejsledzejs
"..Vandzenes pagasta Talsu rajonā."

(c)

Jun. 20th, 2017 @ 10:24 am
[info]kakjux
staigāju apkārt visa tāda apjukusi. jo kas notika? es uzaicināju to meiteni satikties. nu to, kura arī nemāk flirtēt. un viņa ņēma un... piekrita! a ko tagad?

also, sestdien bija pēdējā diena, kad MP rakstīja īsziņas par laikapstākļiem Lielmiestā. is he dead?
Current Mood: O_O
Current Music: neizdodas izlemt, ko
Tags: , ,

Jun. 19th, 2017 @ 09:56 pm
[info]kakjux
nu lūk. par Pilzeni... nu ko tur teikt, vecpilsētu aprakuši bedrē pie stacijas, tur tagad milzu čupa un ej iepūt. bāri visu laiku pazūd un parādās. nekur nav vietas. nekur nav, ko elpot, jo esam kūrortpilsētā, kur fucking karsti. ēst brokastīs neļauj neko mazu un no main menu, ir jāizvēlas pusdienu piedāvājums. kurš brokastīs ēd pusdienu piedāvājumu? pēdējā vietā, kur attapāmies un nolēmām tomēr to brokastu, beigās nācās izlūgties, lai dod mums tos grieķu salātus, jo jūsu jobannajā pusdienu menu nav nekā, pilnīgi nekā veģetāra, pat ne standarta ceptā siera (kuru es anyway nebūtu gribējusi, jo kurš pie +30 grib ceptu sieru?).

pavazājāmies, bijām fabrikā, redzējām filmu par mucu un aiz mulsuma apmaldījāmies stāvvietā. pagājām garām Reality, bija bail iet iekšā, par spīti ziņkārībai, jo, a ja nu nelaiž vairs atpakaļ?

tad gribējās piesēst uz als (jo a ko citu ta darīt fucking Pilzenē?), bet visi barčiki mainīja vietas, viss izskatījās pārāk vienāds un vispār. beigās nobāzējāmies tomēr kaut kur un... nu. secinājām, ka sarkanmatēm ir sarkani mati un viņu ir daudz. bija kukainis, kurš mūs izklaidēja apmēram 20 min dažādi kalbasījot, līdz ieleca man matos un tad gan izbesīja. bija nedaudz bail, ka nāksies palikt Pilzenē uz 100 gadiem, bet nu. paēdām un tomēr tikām atpakaļ stacijā, pat uz vilcienu paspējām, kas nebija triviāli.

tagad es iešu dušā, jo nu, dude, did I mention, ka bija karsts? :D un tad jau laikam aizčāpos līdz SpB, jo kurš negrib uz SpB.
Current Mood: noguris
Current Music: Perfume Genius - Queen (Mr Robot soundtrack)
Tags: , , ,

Jun. 19th, 2017 @ 10:29 am
[info]kakjux
Es jums labprāt pastāstītu kā vakar bija, bettē nejaudāju. Tiešām, nu. Sēdējām vienā brīdī taju ēstuvē, brokastis sveču gaismā, kur no augšas uz tevi lūr zils čuvaks, ledus kafija ir dīvaina un tu jautā sev: kādas izvēles manā dzīvē ir novedušas mani šeit? Bet nu, tad aizgājām uz Letnu un tad jau atkal bija als un viss labi. [info]tvarj arī lieliski pievienojās un visi bijām priecīgi.

Bet kāpēc vispār šito rakstu? Jo VZ vakar beidzot redzēja kā es flirtēju (- I'm Miss Grumpiness! - Oh, no, you are not!). Pie kam, ne tikai es nemāku flirtēt, tak otrā galā tieši tāda pati sieviete. Sēžam abas un skatamies viena uz otru un neko. Uzaicināju feisbukā, pat apstiprināja. Ziņu gan spītīgi nelasa. (Viņai nav gudrofona.)
Tags: , ,

Post coitusJun. 19th, 2017 @ 12:41 pm
[info]ravejsledzejs

CoitusJun. 19th, 2017 @ 12:39 pm
[info]ravejsledzejs

Post mortemJun. 19th, 2017 @ 12:34 pm
[info]ravejsledzejs

Jun. 19th, 2017 @ 11:36 am
[info]ravejsledzejs
Čuššs... izbeidzās. Pēdējā tabaciņa tika iepildīta pīpē un izkūpināta. Naudas naF. Būs tik pēc svētkiem, kad jūlijs iestāsies... nebiju plānojis kļūt par nepīpētāju. Skumji. Šī pasaule mani nemīlZzzz. Apturiet to kāds, es gribu izkāpt.

Jun. 18th, 2017 @ 11:30 am
[info]kakjux
hungover is the new awake.
Tags: ,

Jun. 18th, 2017 @ 10:05 am
[info]acdc
cik ilgi man vēl jakrīt, lai sasniegtu apakšu?

Jun. 17th, 2017 @ 11:29 pm
[info]ieraksts
Un šovakar programmā "Laiks Lodēt"...
Current Music: Anika - I go to Sleep

Jun. 17th, 2017 @ 12:06 pm
[info]kakjux
pirms es aizmirstu, sākšu ar dialogu. let's set the scene here. sēžam, malkojam als, gaidam citus cibiņus, tralalā. VZ man iesper, es šokā!
VZ: I thought that it's the table. I thought you are an object.
kaķ: that's why I'm a feminist.

bet vispār welcome [info]tvarj un [info]hotai. ārā ir pretīgs laiks. :D pa ilgiem laikiem apsveru domu uzvilkt zeķbikses

vakardiena vispār bija diez gan epic, piezīmēšu. visu dienu turpinājām kasīties par tiem zirgiem. jo nu, zirgu ta nav! bijām uz Rollija izstādi. es visa drusku šokā (zinu, zinu, man tas populāri). viss tāds tralalā. nejauši piekritu filmēties par tūristu rīt and I wasn't even that drunk yet. iešūpojām jauniešus. krogā, kurā dod tradicionālo čehu virtuvi, deva arī veģetāros quesadillas. ok, visi priecīgi! :D un vispār. nenormāli pārsmējāmies. you had to be there, wait, nē, labāk ne. (šis balonu saišķis nav mans balonu saišķis.) also, man ir 3 čehu draugi feisbukā. 3. čehu. draugi. (?)

also, vakar viss beidzās atkal ar Tatra Tea. tas ir brīnums, ka vispār varu pasēdēt šorīt.

labi, neko, man jāiet uz sidra festu lāpīties.
Current Mood: I hate everybody
Current Music: Mr Robot playlist
Tags: , , ,

Jun. 16th, 2017 @ 09:44 pm
[info]zhagata

Big sitij lifeJun. 16th, 2017 @ 04:16 pm
[info]acdc
Nedēļu apmēram nebiju bijis mājās. Kāpņu telpa pieslēgtais vecais velo, bez priekšējās riepas, pazudis.
Kādam ir vēl jautājumi kadēļ man ir signalizācija dzīvoklī?

Jun. 16th, 2017 @ 01:53 pm
[info]kakjux
aizejiet šite un pasakiet VZ, ka, ja zirgu nav, tad cirks ir bez zirgiem.
to, ka tas viss ir kaut kāda izdomāto draugu izdomātais cirks un nothing is real, we know.

also, baidos, ka beigās uzvarēs tas, kurš izdzīvos. this shit is getting serious :D
Current Music: ārā pļauj zāli, vai?
Tags: , ,

Jun. 16th, 2017 @ 11:13 am
[info]kakjux
what if the void needs to scream into us?
I just read this and everything in the world made sense for a second.

bet parunāsim par vakarvakaru. mēs kaut kā nolēmām, ka vajag pastaigāties pirms ēšanas. jo nu, kurš staigā pēc? gājām civilizācijas virzienā un tā, visi tādi pozor un prikiņ (skatīt te. tika arī saprasts, ka turpmāk vārda "prikiņ" vietā ir jālieto "pozor", jo nu, nevar palikt bez pozor). nu tur, uzkāp kalnā, tad nokāp, tad uzkāp, nokāp. you know how it goes. man it kā negribējās uz mediteriāņu picēriju (ja nu tur kāds ēd zupu?) un zilo dārzu arī ne. tad nu gājām citur. bet, pozor, visur bija aizņemti āra galdiņi (hahahā, nesmēķēšanas likums). beigās aizgājām uz zilo dārzu. stay tuned, iespējams, ka būs polls.

anyway. tad bijām Brāļos, bet tur visi sapisušies uz Merlinu un Elvis un spēlē totālu huiņu, ne mūziku (I mean, sliktāk nekā parasti) un gājām prom. tad uznāca pērkona negaiss. zibeņi visur, kur skaties, milzu gāziens. bet, kamēr ar tramvaju aizbraucām līdz Zilajam Bāram, tikmēr jau viss beidzās.

ā! Zilajā Bārā! uhtī. tur, lai tiktu iekšā, kādam iekšā ir jāpieiet pie automātiskajām durvīm, lai tās atveras. blondā bārmene bija rozā jaciņā. cilvēki visi drūmi un noraizējušies. un smoļī like there's no tomorrow. teicu VZ, ka all we are missing are the lesbians!
Current Mood: aizsmacis
Current Music: PJ Harvey - Kamikaze
Tags: , ,

Jun. 16th, 2017 @ 11:58 am
[info]amanita
Katra sieviete ir mazliet ragana, vai ne?
Kārtējo reizi dzīve apliecina, ka jābūt uzmanīgai ar to, ko vēlies.

Jun. 15th, 2017 @ 04:55 pm
[info]kakjux
vakar labi sasvilinājām to ēdienu visādo. bija ļoti jautri. 3 intraverti priekš viena ekstraverta, tas labi. un vispār bija chill un forši. visu ko jautri apsmējām. nu sākumā it kā cilvēkus acīmredzami mulsināja.. well, es. bet viss beidzās ļoti laimīgi. un arī kalnā uzveda mūs, nebija jāpārdozē inhalators :D
un vilcieni te, uhti, ziloņi!

šorīt toties bija kafijas krīze. un es "apmācu" Randri.

un2 Marlīne atrakstīja. viņai esot jocīgi nebūt ar mani kontaktā tik ilgus laika posmus. (nopūta) (vēl viena nopūta) un tagad visi reizē nopūšamies.
Current Mood: maza baterija
Current Music: nezinu, kaut kas tur skan
Top of Page Powered by Sviesta Ciba