citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Jul. 31st, 2016 @ 12:28 am
[info]kakjux
šovakar es skatos to trešo dokjumentāriju par Bowie.
rakstu dzejoļus.

daudz domāju par to, ka man Džims teica, ka ar dzejoļiem naudu nenopelnīsi. tas, ka viņam varētu būt taisnība, tam nevajadzētu atturēt mani. who knows. un ja nu atgriežos pie stāstiem. I wasn't too bad. and it's not about the money. it's about the idea. it's about telling. it's about love.
Tags: , ,

(4g11m)Jul. 30th, 2016 @ 02:42 pm
[info]watt
vairs neskrien bļaujot "buču un samīļot" koridorā kad taisies iziet vienkārši uz veikalu. bērniņš pieaug...

***

dzimšanas dienām tagad pieeja šāda: vecāki paši nopērk kādas dāvanas grib, un izsniedz turziņas tiem kas nāks ciemos. pretī saņemot apmēram 20 eiro. piemēram, mums nāks 4 ciemiņi, un mēs nopirksim katram apdāvināšanai lego kasti ap 20-30 vērtībā, un katrs ciemiņš saņems jau sagatavotu dāvināmo (lai ciemiņiem pašiem nav jādomā ko un kā, un lai nenopērk nejauši vienādus lego komplektus utt), pretī dodot 20 eur. ļoti pragmatiski!

citādi ir tradīcija apdāvināt ar visādiem lētiem sūdiem kas jau pēc nedēļas būtu jāizmet, dirsā darbs un materiāls. bet lego nekad nav par daudz.

piemēram, to masīvo kaudzi ar Duplo klucīšiem kas mums ir, varētu kādam mazākam bērniņam atdāvināt pēc pāris gadiem...
Tags:

Jul. 30th, 2016 @ 02:14 am
[info]kakjux
nav pietiekami agrs vai vēls. ir kaut kāds jocīgs laiks un es esmu noskatījusies jau divus raidījumus saistībā ar David Bowie. trešo nevaru vairs noskatīties, sirds lūzt. un ir tik daudz tur par ko lūzt. viņš bija tik fantastisks. neatkārtojams... nē, kuš, miers, kaķ, miers.

bet dažas dziesmas atgādināja par to, kāda bija mana dzīve pirms apmēram 12 gadiem. un atgādināja par to, cik ļoti vienkārši priekš manis ir sarežģītas attiecības ar cilvēkiem. cik ļoti nemāku gaidīt konkrētas lietas, bet kaut kam abstraktam... jā.

zinu, ka šis ir tas brīdis, kad ņemt savu notebook un pildspalvu un pārvērst visas šīs sajūtas neskaitāmu dzejoļu rindās.
bet tā vietā gribas tikai sēdēt zem segas un sērot.
Current Mood: fucking sober
Current Music: David Bowie - Let's Dance
Tags: , , ,

Jul. 28th, 2016 @ 08:29 pm
[info]hedera
Nedaudz patērēju laiku un papētīju viena aktīva cibiņa iemīļotu informācijas avotu.

Kad es būšu pasaules prezidente, tad iemaņas kritiski izvērtēt informācijas avotus būs obligāta mācībstunda jau pamatskolā.

Jul. 28th, 2016 @ 01:59 pm
[info]izdziivotaaja
Grrr... Tāds čakars, bet nu vismaz nakotnē zināšu...
Bij doma, ka man no LV atvedīs matu krāsu..varb kapeiku pišana, bet man roka neceļās šeit maksāt virs 15€ par to, ko LV var dabūt 5x lētāk par parastāko Garnier krāsu.. Tad bija doma, ka man atvedīs, bet šamiem tikai rokas bagāža. Būtu nododamā, tad poh. Tad nu aizvakar aizrakstīju Wizzairam, vai rokas drīkst. Atbildi nesagaidīju. Nu ok, mājas lapā sameklēju kontaktus. Uz LV num neatbild, zvanu uz vietējo. Tur esošā operatore ieteica labāk uzzvanīt uz lidostu no kuras izlidos. (Kāpēc pati par to ātrāk neaizdomājos?) Tur arī saņēmu atbildi, ka matu krāsā esošais oksidants ir aizliegts... Ehh...
Next - pasts :) Atkal būs kkas jauns, jo neesmu vēl paciņas šeit saņēmusi :)

Jul. 28th, 2016 @ 12:00 pm
[info]amanita
Iet The Police dziesmas klips, Krišjānis filozofē: "Oi, es tik vecas dziesmas nezinu. Un paskaties, cik viņiem vecas drēbes... Tā laikam vispār ir viena no pirmajām dziesmām."
Tags:

Slapjā baseina problēmaJul. 28th, 2016 @ 09:28 am
[info]amanita
- Karlīna, skaties! Lietus!
- Nēēē! Baseins paliks slapjš! Baseins paliks slapjš!
Tags:

Jul. 27th, 2016 @ 11:25 pm
[info]jim
2009. gada sākums. Kihelkonna man kāda ieraksta komentāros iedod saiti uz grāmatu "Sievietes, kas mīl par daudz".
2016. gada vidus. Pēc terapeites rekomendācijas beidzot atveru un izlasu uz desktopa gadiem stāvējušo grāmatu. Jau vairākas dienas nevaru atjēgties no šaušalām, cik, iespējams, kvalitatīvi citādi būtu bijuši šie septiņi iepriekšējie gadi, ja grāmatu būtu izlasījusi toreiz.

Then again, tad man, iespējams, nebūtu savākts viss tas disfunkcionālais materiāls, no kā veidots diplomdarba filmas scenārijs.

Jul. 27th, 2016 @ 03:25 pm
[info]izdziivotaaja
Ar šodienu kivi tiek izslēgts no manas ēdienkartes! Nu vismaz tādā izpildījumā, ja es ko gribētu taisīt..
Vietējā veikalā bija uz akciju & tā kā gadiem nebija ēsti, nopirku. Izdomāju, ka gribu augļu "salātus"..principā tikai banāni ar kivi :D
Jau kad mizoju, sāku just, ka nebūs labi, bet nu tā gribējās...kad visu sagriezu, rokas jau dega & sāka niezēt kā elle. Un kā par spīti te nav nopirkta kāda smēre :(
Tgd domāju, vai ādai tieši no kivi tik spēcīga alerģiskā reakcija vai arī vnk tāpēc, ka pēdējā laikā visu laiku ir kkas cītīgi gatavots, kas sakairinājis ādu.
Nu bļin, jau tā nācās atteikties no pavāra profesijas..kas tgd mājās ar vairs nevarēšu norm gatavot?

Jul. 27th, 2016 @ 12:15 pm
[info]kakjux
šodien ir tā diena, kad beidzot varētu sākt praktiski darbā pielietot visu to, ko jūtos samācījusies pogrammēšanā. par spīti t.s. best practice, neredzu kā varu "recordot" savus actions ar to UI Mapper thing. tikai man ir trīs problēmas - nedrošība par savām zināšanām / spējām, dropping connection to work network un testable application is painfully slow (or have I found an IE bug there?).

citās ziņās, es domāju, ka man šodien jāiet pie psiha. izrādās, ka bija jāiet pagājušonedēļ. nevaru saņemties viņiem piezvanīt, jo uz telefona sēž divas izteikti nīgras kundzītes, kuras izskatās trakākas par mani un manuprāt ienīst trakos.
Tags: , ,

Jul. 27th, 2016 @ 11:48 am
[info]izdziivotaaja
Neatceros, vai rakstīju, bet dažkārt brīnos par to, cik cilv var būt neizglītoti(?) Nesaku, ka tēva draudzene būtu stulba, bet nu man liekas dīvaini, ka cilv tik ļoti dzīvo prasto dzīvīti & ne par ko neinteresējas... Vai tiešā nav vēlme tiekties kaut nedaudz tālāk? Tas pats internets. Nav tak jāmāk programmēt vai sazin ko, bet pat elementārākā lietošana viņai ir sveša...un nav jau tik veca.
Nesen bija runa par to, ka tēvam bija atvērts 3. pensiju fonds/uzkrājums, kurā bija sakrājis ~300€. Viņa to gribēja sev, bet tā kā viņiem bija civillaulība, viņa to nedabūtu tik viegli kā viņa iztēlojās. Tad viņa bija izprātojusi, ka es kā būšu LV, aiziešu uz banku & man uzreiz visu iedos tā kā es skaitos pirmā, kas var pretendēt (kāpēc mans vecākais [pus]brālis šajā netika pieminēts gan nezinu)...Man jau nebūtu žēl, jo visu cieņu viņai, ka rūpējās par manu tēvu līdz viņa pēdējai stundiņai. Pat neienāca prātā pašai savākt...kkāds lepnums arī, ka man no tā cilv neko nevajag..it īpaši šeit strādājot, tas ir pāris dienu jautājums, kad to summu nopelnītu.
..uzzināju beidzot viņa kredītu apjomus. ~4000€ Kā viņš visp tādu summu bija dabūjis gatavu?! Par laimi tā sieviete bija pietiekami saprotoša, ka es nevēlos riskēt pārņemt mantojumā šo daļu.

Visp interesanti vai & kad kāds mani mēģinās dabūt rokā saistībā ar šo? Cik zinu, ja es pati nepiesakos pusgada laikā, tad neko..citā vietā, ka pusgadu pēc nāves ir apzināts mantojuma apjoms un apzināti iespējamie saņēmēji. Nu redzēs..viņš nomira tik apm 2 mēnešus atpakaļ.
Skumji, jo tiešām manā dzīvē pilnībā nekas nav mainījies kopš viņa nav uz šīs pasaules.

Jul. 26th, 2016 @ 04:55 pm
[info]acdc
turu īkšķus par divām lietām

Jul. 26th, 2016 @ 12:00 pm
[info]platformene
Smieklīgi, ka man likās ka nespēlēšu Pokemon Go. Turklāt darbā ir tik daudz pokemonu.

Jul. 26th, 2016 @ 10:21 am
[info]amanita
Vasarā taisīt pirmsdzemdību tēju kūri nav viegli. Gribas dzert tikai ūdeni un kādu krūzi kapučino laiskākā brīdī.
Bet es cenšos.
Tags:

Jul. 26th, 2016 @ 12:48 am
[info]kakjux
es nevaru aizmigt. un gribu uzrakstīt par to, ko es domāju par PTSD. gribu uzrakstīt par to, cik laba diena bija. gribu uzrakstīt par Marlīni. par to, kas manā virtuālajā iepirkumu groziņā. bet negribu. un vēl man neizdodas piedabūt sporta zāli, lai nokancelē manu stulbo membership. jo es gribu pieteikties citā sporta centrā. tādā, kurā strādā kondicionieris, un, uz kuru es varu aiziet darbadienas pusdienlaikā. un vēl, atkal jādomā par rakstīšanu. kas tas ir, ka tik daudz jādomā, bet tik maz uzrakstās? pat Neil Gaiman galvenais padoms visiem ir: write.
Current Mood: prosecco

Jul. 25th, 2016 @ 01:15 pm
[info]watt
Sestdien devos velopārbraucienā no Berlin-Frohnau (ar S1) līdz Berlin-Karow, bet tad izrādījās ka strēķī uz Karow S2 vilciens nekursē, un nācās aizmīties līdz tuvākai stacijai - S Blankenburg. Berlīnes ziemeļi - nu tā nav pārāk iedvesmojoši. Braucot cauri Lubars un Blankenfelde tā kārtīgi novēdīja kūtsmēslu smaka. Varbūt vienkārši patrāpījos zirgu stallim līdzās. Bet nu jā, pastorālās fantāzijās tā ikdienas mēslu ošņāšana kaut kā piemirstas.

Svētdien izbraucu ar S2 līdz Lichtenrade, tad aizminu līdz S Waßmannsdorf (pašu staciju meklēt negāju), un apbraucu pa dienvidu pusi ap nepabeigto BER lidostu. Tad aizminos līdz Zeuthen. Tur izrādījās ka riepai ir astotnieks (pamanījos kaut kur kratoties izsist spieķi), un devos ar S-Bahn mājās. Plāns jau bija līdz Erkner aizbraukt, bet to citreiz (no Zeuthen uz Erkner, piemēram).

Tā ideja ir vnk ar S-Bahn izbrauc no pilsētas, un minas uz citu S-Bahn staciju, kādus 30-40km. Apmēram stunda, divas sanāk (ja aizmaldās). Ierēķinot izkļūšanu/iekļūšanu ap 40-50min, garantēta izklaide uz 4 stundām.
Ap Zeuthen bija ļoti smuki. Tur pie tam ezeri, vajadzēs pariņķot.

Rīgai (ja Rīgai izdotos sakārtot to situāciju ka ne Mārupe, ne lidosta, Rīgas pilsētai nepieder), būtu jāiesaka izveidot ap lidostu kaut kādus pastaigu/promenādes celiņus. Apbraukt ap lidostas žogu - arī interesants pasākums!
Tags:

Jul. 25th, 2016 @ 01:43 pm
[info]amanita
Vakar izstaigājāmies pa Zoo, kur Karlīna atkal būra drāmas tētim ("Es esmu tēta meitiņa! Tēta metene!"). Ar mani viņa iet un nečīkst kilometru kilometriem, jo zina, ka nenesīšu, bet ar tēti... Ū-la-lā! Uzreiz tik kaprīza un nevarīga. Tā arī reiz pateica, ka tētis liels un stiprs. Skaidrs, ka tādam lieliskajam vīrietim mazā lēdija uz rokām vien jānēsā. :)

Toties vakarā, kad vīrs ar bērniem kāpa uz lāvas... Kā man patīk tie sakarsušie bērni, kas nāk no pirts ārā! Mati slapji, vaigi sarkani, acis laimē spīd. Dvieļos satinušies un absolūti skaisti savā bērnišķīgajā priekā.
Tā kā es šajā grūtniecībā īsti uz pirti neeju, jo neprasās, šķeit, ka Karlīna pēršanos uztver kā īpašu rituālu kopā ar tēti. Un tas ir tik skaisti! :)
Tags: ,

Nr.373Jul. 25th, 2016 @ 12:52 pm
[info]hederas_sieva
Piezīme pašai: nu dura tu esi! 


Current Mood: fu*k you all
Current Music: klusums

Jul. 25th, 2016 @ 10:52 am
[info]kakjux
starp citu, jūs taču visi izlasījāt to ziņu, ka Michael Caine beidzot nomainīja savu vārdu uz Michael Caine? vismaz BBC reportēja, ka viņa iemesls tam esot bijušas grūtības ceļojot, jo visi taču zina, ka viņu sauc Michael Caine, bet nezina, ka viņa māte viņam iedeva citu vārdu (ka tik tur bija kaut kāds Maurice vai kas tāds) un esot problēmas uz robežām. bet kas viņam lika ciesties tik ilgi (I mean, līdz sirmam vecumam, literally), lai nomainītu to vārdu?
Tags:

(4g11m)Jul. 25th, 2016 @ 09:59 am
[info]watt
Stresošana un skraidīšana sakarā ar dzimšanas dienas svinēšanu. Pieci gadi - tas ir diezgan īpaši.

Pirmo dzimšanas dienu mēs svinējām ļoti vienkārši, aizgājām pastaigāt pa parku, mums bija medus torte un viena svecīte. Uztaisījām bildes.

Otro dzimšanas dienu, šķiet, tā īsti pat nenosvinējām. Mazā tikko sākusi iet dārziņā. Tur bija kaut kāda apsveikšana, bet mājās neko nedarījām.

Trešo dzimšanas dienu nosvinējām Rīgā, Čili picā, tur bērnu svinības ir diezgan nopietna tēma. Interesanti ka trīs gados, bērniņi ir tādi diezgan nevarīgi, bet jau šo to māk. Bija ciemos "lauviņa" (meitene kas vada rotaļas - tādu ekstru Vācijā mēs atļauties nevarētu, pārāk dārgi būtu).

Ceturtā dzimšanas diena bija Berlīnē, ar dārziņa draudzenēm. Pirms tam paši bijām arī ielūgti uz dažu meiteņu svinībām, nu jā, bērni diezgan patstāvīgi, un vecāki var savā nodabā runāties, lai gan īsti par ko runāt nav, un arī diezgan bezjēdzīga tāda sēdēšana kamēr bērni ņemas. Mēs vedām uz tādu bērnu rotaļu zāli paspēlēties (lēkāt pa piepūšamajām atrakcijām, ložņāt pa konstrukcijām, skriet cauri tumšajam koridoram ar "spokiem"), apdāvināšana, paēšana, sveču nopūšana tortei, utt.
(Kas ir diezgan traki, Vācijā tā īsti neļauj sveces iededzināt un nopūst - ugunsdrošības risks telpās, saproties.)
Pēc tam bijām uz Britzer garten parku (ļoti smuks, ieeja maksas) lai bērni paplunčājas pa ūdeni. Un tā gandrīz līdz pašam vakaram, vispār.

Šogad piektā dzimšanas diena, bērni pavisam patstāvīgi. Tā doma ir, ka viņas pašas (bez vecākiem) varēs spēlēties.
Tags:
Top of Page Powered by Sviesta Ciba