citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Aug. 22nd, 2014 @ 01:11 am
[info]platformene
Took a look into the hate
Made me feel very up-to-date

rudens.jpgAug. 21st, 2014 @ 07:29 pm
[info]redz
some songs that I used to hear

Aug. 21st, 2014 @ 02:47 pm
[info]klusais_okeans
ā, un gatavoju ēst es arī kādu reizi nedēļā, jo "nav laika". Ceru, ka atradīsies kāds, kas man uz Tvaika ielu nesīs sojas pienu. Labi, ka ir laiks cibā ierakstīt.

Aug. 21st, 2014 @ 02:22 pm
[info]klusais_okeans
Šī vasara izvērtās tik aizņemta, ka noskatītās filmas nepārspīlējot var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem.

Pēdējā bija Vesa Andersona Budapešta, njā, nepiedodami plakans sižets, bet Broudijs, Broudijs! Kā viņš tur izskatās! To filmu nedrīkst skatīties pirms gulētiešanas, visu nakti mani "mocīja" erotiski sapņi un pie tā vainojams melnais Dmitrijs, neviens cits.

Nr.264 piezīmeAug. 21st, 2014 @ 01:26 pm
[info]hederas_sieva
Viņš piezvanīja! Saraudājos. Ļoti....
Current Mood: f*ck you all
Current Music: klusums
Tags:

Nr.264Aug. 21st, 2014 @ 12:21 pm
[info]hederas_sieva
... un i-nets nebūs vēl kādu ilgu, ilgu laiku jo... kautkādas baisās sistēmas kļūdas, kas jālabo etc. Katrā ziņā jaunēklis iedeva vēl pārīti telefona nr. uz kuriem jāzvana un jāsūdz sava akūtā sāpe. Katrā ziņā man tam vairs vnk nav spēka, nelīdz ne draudi, ne normāla runāšana, viņi vnk nedara neko. Bet kā kārtīgs latvietis iešu un sūdzēšos, lamāšos, gānīšos un visādi citādi izdarīšos, jo jāmaksā joprojām būs pilna summa arī par to laiku, ka i-nets vnk nav (ak jā, -  savas kļūdas viņi labošot par velti (un te es viegli eksplodēju, viņu vainas dēļ kaut kas nobrūk un man vēl par to jāmaksā?)) katrā ziņā drīzumā pazvanīšu servercentram, tad mēģināšu sazvanīt galveno un gānīšos no visas sirds. To nu gan viņi godam nopelnījuši.

P.S. un visam pāri kā balzāms dvēselei - darbā noplīsa ūdens vārāmā uzparikte. Darbā lieku līdzekļu, lai pirktu jaunu nav, bet kāpēc tad mums būtu jāsponsorē šīs " nabaga mazais, beznaudīgais kantorītis" ?
Current Mood: angry
Current Music: kolēģu bubināšana blakus telpā

Aug. 21st, 2014 @ 11:44 am
[info]platformene

Aug. 21st, 2014 @ 11:42 am
[info]platformene
piektā diena, un man ir jāuzmanās neuztvert dzīves plānus nopietni
i taču nekas nav paredzams, bet gribas

Aug. 21st, 2014 @ 11:18 am
[info]platformene
šajās dienās varētu lietot vārdu savienojumu "anxiety ridden", bet tas jau norm jaunā vietā, citādāk es sāktu brīnīties, kāpēc TIK labi ieplūstu jaunajos ritmos.
nu jā, mini sociofobija

Aug. 21st, 2014 @ 07:32 am
[info]platformene
Laikam būs jauns tetovējums.

Aug. 21st, 2014 @ 01:03 am
[info]kakjux
bez dažām dienām septiņi mēneši, kopš atmetu īsto pīpēšanu.
vakar gandrīz neizturēju. reizēm joprojām miegā sapņos rādās pīpēšana. un reizēm gribas tik ļoti... tik... ļoti.
nezinu kā izturēšu to Rīgā.
Tags: , , , ,

Aug. 20th, 2014 @ 06:14 pm
[info]platformene
Es tikko notiesāju vegiburgeri.

Aug. 20th, 2014 @ 05:08 pm
[info]izdziivotaaja
Ar Alvas kliedzienu & Vara ratiem ātri tiku galā.. Bija patīkami pārlasīt & atsvaidzināt atmiņā piemirsto.. Šodien sākšu Dzelzs apvārdošanu. Patīkamās gaidās :)

Aug. 20th, 2014 @ 12:43 pm
[info]platformene

Nr.263Aug. 20th, 2014 @ 11:00 am
[info]hederas_sieva
Kā jau katru mēnesi, arī šomēnes i-nets ir beidzies. Pēc kaimiņu suniskajiem skatiem sapratu, ka es vienīgā spēju ar to kantori tikt galā, līdz ar to cēlos un gāju kaujā. Pēc pirmās reizes piezvanīšanas un sāpes izteikšanas  jaunēklis (kura akcents liecināja, ka puse nav saprasta) teica, ka atzvanīs. Pēc 30min es, protams, zvanīju atkal (jo kā rāda pieredze, ja šo kantori nekustina, nekas arī nenotiek), jaunēklis turpināja apgalvot, ka risina manu problēmu. Pēc 30min gaidīšanas man tika eleganti mesta nost klasule, tomēr pēc 8 zvaniem man atzvanīja (kas principā ir kautkas unikāls un mazticams fakts). Akurāt, vai es nevarētu būt pa dienu mājās, traucējumi uz līnijas, bla, bla, bla.... es eleganti noskaldīju, ka pa dienu strādāju, lai varētu maksāt dīkdieņu baram, kas nespēj nodrošināt pakalpojumu, tik birdina neizpildāmus solījumus  (vakarā i-netu labot nevarot, jo viss aizņemts, es ieteicu, vai nu savest to rūpalu kārtībā, vai pieņemt vairāk speciālistu, kas remotē to graustu). Tā nu acīmredzot jāgaida nākamā nedēļa, kad es pierezervēju laiku vakarā, kad esmu mājās. Tā kā esmu nokaitināta, tad visticamāk piezvanīšu i-neta galvenajam uzturētājam un izteikšu arī viņam savus visai loģiskos ieteikumus, kā arī jāapvaicājās par atlaidēm, kas pienākās gadījumos, kad klients ir jau vairākus gadus un ir sistemātiskas problēmas ar pakalpojuma nodrošināšanu.
P.S. es gan apzinos, ka tie nabaga operatori ne pie kā nav vainīgi, bet dusmu izgāzīšu pār visiem. Galvenais to darīt ar kārtīgu indes devu, jo neko mazāk viņi nav pelnījuši.
Current Mood: angry
Current Music: aizdomīgs klusums

reklaaminjaAug. 20th, 2014 @ 06:25 am
[info]evy
ja nu kaads/-a veelas uz kamieljiem - emirates airlines taisa atveerto durvju dienu riigaa, triisdesmitajaa augustaa. kompaanija laba, alga ljoti laba, dziivoshana + transports nodroshinaats, dziivoshanas apstaaklji arii labi. mana chehu kate jau tur triis gadus rukaa un neko, ljoti apmierinaata. ja neko nejeedz no industrijas, nav ko satraukties, jo visa apmaaciiba tiek sniegta. arii viizas izdevumi un aiztransporteeshana uz kamieljzemi notiek uz kompaanijas reekjina.
tas taa. ja nu kaadam dikti :)

Aug. 20th, 2014 @ 01:01 am
[info]evy
es vakar gandriiz no feisbuka izdzeesos. iipashi jau mani taa vietne netraucee, taapeec tomeer paliku. ir arii dzhi kontakti, kurus uzturu tikai tur. un, ja izdzeestos, tad saaktos diivaini jautaajumi, no seerijas - a tev viss kaartiibaa, depresijas uznaakushas, dziive apnikusi utt. it kaa bez iemesla nedriikst muusdienaas no soctiikliem izdzeesties.
un arii no oranzhaa gribas izdzeesties, bet tad radinieki apvainosies.
vareetu no visurienes izdzeesties, un atstaat tikai cibu. te taa mieriigi.

Aug. 19th, 2014 @ 10:40 pm
[info]felipe
Es šeit vairs neko nespēju uzrakstīt. Liekas nejēdzīgi rakstīt kaut kādus pārspriedumus vai domas. Tas viss jau ir bijis. Es rakstu lappusēm garas esejas par neko dzeltenā Eiropas parlamenta reģionālo diskusiju bloknotā, kuram krīt ārā lapas, jo kāds ir pažēlojis līmi vai spirāli.
Tags:

Hops!Aug. 19th, 2014 @ 10:28 pm
[info]amanita
Un apkārt ir. Vakar apvēlās, pēkšņi patīk uz vēdera, daudz smejas un griežas arī vannā, tā, ka pilna mute ar ūdeni.
Tags:

Aug. 19th, 2014 @ 02:05 pm
[info]platformene
Viss norm, dzīvokļbiedriem pieder kaņepju veikals, audzētava. Esot legāli pārdot, nelegāli smēķēt.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba