citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Dec. 22nd, 2014 @ 12:37 pm
[info]petrovichs
Kaut kāds patizls sapnis bija. Uzrakstīju paziņas vietā kontroldarbu latviešu valodā un dabūju to atpakaļ salabotu sarkanu un ar nesekmīgu atzīmi.
Sapnī sajutos šokēts un apkaunots.

2014Dec. 21st, 2014 @ 07:05 pm
[info]klusais_okeans
šis tiešām bija viens riebīgs gads, pilns ar tumšām, cilvēka cieņu un saprātu pazemojošām kaislībām un manu bezspēcību viņu priekšā, emocionāliem sabrukumiem un dažādu pakāpju depresijām. Pozitīvais atlikums no tā visa ir daudzās pašatklāsmes - pagaidām tās nepalīdz dzīvot labāk, bet gan jau pienāks arī tāds brīdis, kad spēšu jauniepazīto sevi izmantot skaistākas dzīves būvēšanā. (Būvniecības metafora nebija nejauša)

Dec. 21st, 2014 @ 05:25 pm
[info]klusais_okeans
ai, Fredijs Merkūrijs taču jau sen dziedāja, ka too much love will kill you

Dec. 21st, 2014 @ 03:52 pm
[info]ravejsledzejs
Vai ir kāds Rīgā, kurš pa svētkiem gribētu pieskatīt bariņu žurku?

Dec. 21st, 2014 @ 08:37 am
[info]platformene
Man atkal ir nedaudz bail
Es gribētu ar viņu nozust, prom no visiem cilvēkiem

Dec. 21st, 2014 @ 01:14 am
[info]amanita
Blakusefekts būšanai par vecākiem - Ziemassvētku dāvanu saiņošana naktī. Un to dāvanu tik daudz, ka visas tā uzreiz nemaz nevar sasaiņot, bet visi pierādījumi, striķīšu gali un papīra strēmeles jānovāc pa tīro, jo mazais izmeklētājs Caps visu redz.

Dec. 20th, 2014 @ 10:52 pm
[info]platformene
My head went dizzy when I told myself I love you

Dec. 20th, 2014 @ 12:58 am
[info]platformene
Tas ir tik drīz

Dec. 19th, 2014 @ 10:05 pm
[info]kakjux
8 stundas dzeršanas. ar kolēģiem. piedalījos tik daudz dīvainās sarunās. tik daudzās!
Tags: ,

Dec. 19th, 2014 @ 06:30 pm
[info]ravejsledzejs
tātad biju uz to konsultāciju. nu ko... ārsts izlasīja visus papīrus, kurus aiznesu, izbakstīja manu roku, izlocīja un vēl visādi izdarījās. pateica, ka nu līdz svētkiem jau neko nedarīs, bet pēc tam skatīsies. pastāstīja, ko man darīt, lai stāvoklis uzlabotos. izrādās vēl nekas labāks par frotē dvieli nav izgudrots. nu labi, bet, ja tas nelīdzēs, tad esmu pierakstīts rindā uz valsts apmaksātu plānveida operāciju. janvārī man viņām vēlreiz ir jāatrādās un, ja nekas nebūs mainījies, mani februārī uzšķērdīs. bļins, šitie valsts apmaksātie medicīnas pakalpojumi tā sit pa maku, bļins!

Dec. 19th, 2014 @ 04:18 pm
[info]klusais_okeans
"darbiņā":
ielej prosecco vēl pirms rīta kafijas un datora ieslēgšanas,
oficiālo zsv dāvanu ietinamo papīru rotā zīmējumi ar sniegavīru seksu. Piemēram, briedītis Rūdolfs sūkā sniegavīra burkānu. Priekšniecība sajūsmā, es arī.

Dec. 19th, 2014 @ 03:34 pm
[info]klusais_okeans
sarežģīti un diskomfortabli sabiedrības margināļu mīlas stāsti ir viens no maniem mīļākajiem kino žanriem (kā man bērnībā patika aklā Žiljeta Binoša mīlētājos no jaunā tilta!). Šis bija lielisks veids, kā apmierināt savas alkas pēc krīpīgiem mīlstāstiem: http://www.imdb.com/title/tt2534648/

Dec. 19th, 2014 @ 02:15 pm
[info]platformene
Kad stress mazāk, prieks nāk. Svētīgi tie atpūtas mirkļi.

Dec. 19th, 2014 @ 11:26 am
[info]kakjux
es nesaprotu, kaapeec cilveeki tiek ljoti pavelkas uz secret santa.
Tags:

Dec. 19th, 2014 @ 01:02 pm
[info]soul_embraced
Šodien sajūtos patiešām vecs.
Atradu pamatskolas klasesbiedrenes stāstu. Tāda bagāža, visu cieņu.

Un jā - šodien pēdējā darba diena šogad!

Dec. 19th, 2014 @ 09:06 am
[info]watt
vakar mazā rekord-ilgi nogulēja, līdz pat 8. bet es arī gulēju kā nosists, pamostoties likās ka kāds stundu-divas nozadzis.
šorīt ap 7 piecēlās, bet pampers bija piedirsts līdz malām, un pa staru ārā tecēja. vainīgi vakardienas apelsīni - trieciendeva ar šķiedrvielām.
Tags:

Dec. 19th, 2014 @ 12:39 am
[info]hedera
39 gadi kopš The Rocky Horror Picture Show, bet joprojām tik maz vīriešu valkā zeķturus.

Dec. 18th, 2014 @ 04:32 pm
[info]soul_embraced
Kolēģis prezentējis savus habanero veikumus, kas tapuši no stādiņiem, kurus es, savukārt, dāvāju pavasarī. Viens no veikumiem ir pēc austrumu receptes, otrs pēc rietumu. Abi ļoti dažādi, bet ļoti labi.
Nu un vispār patīkami. Pat par noformējumu padomāts.

Dec. 18th, 2014 @ 04:16 pm
[info]amanita
Mazajam bērnam trešo dienu temperatūra.
Lielajam bērnam naktī ar smakšanas lēkmi sākās laringīts.
Šodien bija lielā bērna ilgi un ļoti gaidītais karnevāls dārziņā, uz kuru viņš, saprotams, netika. Sirdsēsti ziloņa izmērā, un tas vēl maigi sakot.
Vēl šodien viņam ģenerālmēģinājums tautasdejām, jo sestdien divi koncerti jānodejo...

Dienas izaicinājums: atdalīt abus slimotājus vienu no otra, lai neapmainās baciļiem, izpatikt abu kvēlajām vēlmēm, pa vidu apdzēst ugunsgrēkus darbā un saglabāt veselo saprātu.
Dienas prieks: apdeitoju TV un tagad man skaisti skan Spotify fonā. :)

Un tagad abi jāsapakoun pie ārsta jānogādā.
Tags: ,

Dec. 18th, 2014 @ 04:02 pm
[info]klusais_okeans
man ir ļoti zema nevēlamas uzmanības panesamība. Vakar tā neapdomīgi piekritu uzaicinājumam iet uz teātri ar vienu šādu personāžu (ka tik par brīvu kaut kur aiziet), tas, protams, rezultējās netīksmes pilnā pasākumā, jo mani kaitina jebkādas romantisku nolūku izpausmes, pat tīri draudzīgas un (pa lielam) glaimojošas. Ja runa būtu tikai par seksu, varētu nesaudzīgi atcirst un nelikties ne zinis, bet gribas saglabāt pieklājīgas attiecības, bet tas viss ir tik apgrūtinoši, bet ko lai tur citu iesāk. Pēc izrādes aizšmaucu pagausties pie draudzenes, viņa tikai pavīpsnāja par to, ka normāli vīrieši mani neinteresē "Nujā, tev jau labāk patīk tie, kas sarunas vidū var piecelties un bez iemesliem vai paskaidrojumiem aiziet prom" (true story, pēdējais krešs)

mana personīgā telpa ir tieši tik, tik šauriņa, ka tur nav vietas pilnīgi nekam nejaušam, un ar tām nejaušībām jācīnās un jādzen prom dienu no dienas
Top of Page Powered by Sviesta Ciba