citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

sitrepApr. 16th, 2014 @ 02:52 am
[info]felipe
Muļķīgas ir tās situācijas, kad tu izdzer visus krājumus (well, tie nebija arī pārāk lieli) un vienīgais, kas palicis, ir kaut kāda elles dzira no Latgales, no kuras man ir vnk bail. Sajūta, protams, tāda, ka varētu aiziet uz kaut kurieni un iedzert vēl, bet lokācijas rajons šādu iniciatīvu neatbalsta.
Tags:

Apr. 15th, 2014 @ 11:46 pm
[info]platformene
ņāu, pārāk liels nogurumiņš lai veiktu gala izvēles no foto, ņau, uzrakstītu svarīgas vēstules, ņau ņau ņāu

Apr. 15th, 2014 @ 11:13 pm
[info]platformene
forši atteikt.

Mēs esam četriApr. 15th, 2014 @ 06:24 pm
[info]amanita
Viņas esība dara mani bezgalīgi laimīgu.
Viņa ir absolūts brīnums.
Viņa skatās pasaulē ar savām tumšajām acīm.
Viņa miegā smaida.
Viņa pie mums atnāca vakar, bet jau šodien es sevi bez viņas vairs neredzu.
Viņa ir brīnišķīga.
Viņas lielais brālis stāsta, ka viņa ir pati skaistākā un mīļākā visā pasaulē.
Viņa. Karlīna.
Tags:

Apr. 15th, 2014 @ 04:20 pm
[info]ravejsledzejs
tā... 23-šā man atkal radiointervierēšanās... tas saucās@nbsp;– esmu atpakaļ Durlandē un strādāju. pa manu fāterlandēšanās laiku visi žurnālisti pārgribējušies un tagad mēģina vsjo naverstaķ. ņem tik un tagad visiem pēc kārtas atdodies. bet es varbūt tikai cilvēks esmu?... es varbūt gribu kādu klusu, krēslainu stūrīti, kur mierīgi un netraucēti varētu kādu glāzi vīna izsūkt bez diktofona un dumjiem jautājumiem, un vienīgo traucēkli – paša pierunātu korišu (vai svētā divvientulībā pašam ar sevi)... bet man jau neko vairs neprasa. mani vienkārši nostāda fakta priekšā.

Nr.222Apr. 15th, 2014 @ 03:08 pm
[info]hederas_sieva
Jā, nudien, kā gan es varu negribēt braukt pie savas Radītājas, kas jau 7dienu sabojāja man piezvanot un nolamājot, cik gan bezjēdzīgs radījums esmu. Tāds pats scenārijs atkārtojās arī vakar un kārtējo reizi tika pielietots fantastisks psiholoģiskais terors, ar tipveida tekstiem... Nudien, kā gan es vēl neesmu sapakojusi koferus un aizbraukusi uz vietu, kur mani pazemo?
Current Mood: apathetic
Current Music: Inokentijs Mārpls- Māte terorists

Apr. 15th, 2014 @ 11:27 am
[info]platformene
Kaut kādā ziņā vienkārši forši.

Apr. 14th, 2014 @ 11:07 pm
[info]platformene
nu jau atkal žonglēju ar uzdevumiem - plakāts, foto, bildes, izstādes apraksts, divas izstādes, divi koncerti (???), nerunājot par vēl neiesākto instalāciju
Current Mood: tā kā malacis

Apr. 14th, 2014 @ 10:23 pm
[info]evy
Sapirkos sev vinroshanas gumiju un joogas paklaaju un mini hanteliites, baigi esmu nobriedusi darboties. Ceturtdien tikshanaas ar muusu fitnescentra menedzheri, pielaadees man fleshku ar vingrojumiem, sados padomus un fiksees progresu. Taa kaa laika nav pa zaaleem staigaat, audzinaashu sevi maajaas darboties. Riit no riita uzsaakshu, ko pati maaku, kameer dabuushu ritiigo programmu.
Vispaar, tas puisis ir dikti zinoshs, un jauks arii, jo, protams, kaa jau koleegjiem, nekaadas naudas netiek prasiitas.

Pirmaa briivdiena manaa triis[briiv]dienniekaa noriteejusi makten rezultatiivi - chemodaani beidzot izkraameeti un salikti pa skapjiem, maaja tiira...un veeljoprojaam neticaas, ka vismaz gadu nebuus nekas jaakustina!
Un kakjis tik mieriigs shodien. Pirmo reizi, kopsh paarvaacos, visu dienu biju maajaas, liidz ar ko kakja kungs tik pie izsalkuma naaca pa kaajaam maisiities.
Bet! Mana forshaa hiacinte podinjaa ir nospraagusi! Kaa arii karaajoshaa hedera uz balkona. Shai puslodee droshvien praatiigaak balkonaa karinaat maaksliigos augus, jo ja spraagst jau plus 30 tad kas notiks juulijaa/augustaa pie visiem plus 50?

Viins shovakar jo iipashi labi garsho. Un tas patiikaimais pec-labi-padariita-darba nogurums...

Apr. 14th, 2014 @ 06:49 pm
[info]izdziivotaaja
Esmu vnk burvīga..to, ka man uz kartes ir vēl pāris eiriki, es uzzināju tikai mājupceļā.. Bet būsim godīgi - ja arī būtu nopirkusi pusdienas, tad nespētu tās ieēst...

Smejos par savu vājumu nespēt pateikt "nē". Ka arī zb jau, ka pašai daudz draugu, bet tgd plusā ir visi S. draugi, kas ir teju 3x lielāks skaitlis & tāpēc pa vienām dzimšanas dienām jādzīvojas...kur nu vēl citi pasākumi...

Šis mēnesis paliek arvien nospriegotāks. Vismaz lieldienu brīvdienas drīz, kurās jau sasodīti daudz saplānots, ko darīt. & es vēl plānoju iesaistīties JV valdē & visp ar organizāciju saistītajās lietās... Lai man pietiek enerģijas & apņēmības! :)

Apr. 14th, 2014 @ 07:24 pm
[info]evy
Stuulbais guuglmaps! Taadus liikumus man te iztaisiija, nespeeju vienu iestaadi atrast. Atradu peec pusstundas liikumoshanas. Sleegts, jopcik. Jaabrauc riit no riita.

Nr.221 piezīmeApr. 14th, 2014 @ 12:58 pm
[info]hederas_sieva
Vaimanoloģija!
Ja kādreiz rēķināju, cik tad nu neapbērnoto rada gabalu man vēl atlicis (kapusvētkos vienmēr  jājūtās vainīgai, jo, tā vietā, lai rūpētos par demogrāfisko situāciju valstī, es rūpējos par kautkādas gurdības iedabūšanu savā galvā), tad nu jau jāsāk arī rēķināt, cik tad nepavairotu klases biedru man atlicis (šo pavairošanos nebiju gaidījusi no klases biedra, kas jau no bērna kājas vēlējās būt mācītājs (un tāds arī šobrīd ir)).


Current Mood: busy
Current Music: lietus graboņa

Apr. 14th, 2014 @ 10:21 am
[info]kakjux
no mazaak, bet tomeer tragjiskaam zinjaam, vakar apskatiiju jauniesha CV. un laipni paskaidroju vinjam, ka taas lietas tomeer rakstaas savaadaak. vismaz puse no visa uzrakstiitaa, pat man duuraas aciis.
peec pusstundu ilgaam diskusijaam par vienu (1) teikumu, nopuutos un teicu, ka te vispaar vajadzeetu Zani :D

no veel citaam zinjaam, es beidzot redzeeju tos Triis Musketierus ar lidojoshajiem kugjiem. jaunietis peec tam teica, ka vinjam jau nu gan labaak patiikot reaalistiskaakas filmas, kaa piemeeram, Star Wars (ieradums vai kas, bet saakumaa uzrakstiiju Star Wards :D).
Tags: , ,

Apr. 14th, 2014 @ 10:22 am
[info]watt
"Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijā uzskata, ka šim incidentam pievērsta nesamērīgi liela uzmanība. Tā ļoti negatīvi ietekmējusi abas ģimenes. Bērnus nevar dalīt upuros un agresoros. Viņi ir tikai bērni."

Izceltā frāze ļoti raksturo Latvijas valsts (neoliberālo) ideoloģiju. Noziedzniekiem visas tiesības, upuri tiek ignorēti.

Nr.221Apr. 14th, 2014 @ 09:57 am
[info]hederas_sieva
Spriežot pēc ellīgajām gudrības zoba sāpēm, kad viņš izaugs es būšu pasaulē gudrākais cilvēks.
Current Mood: aggressive
Current Music: pulss deniņos

Apr. 14th, 2014 @ 08:56 am
[info]izdziivotaaja
Sasodītie laikapstākļi...tieši pirms iziešanas sākās tāds lietus, ka pipec. Gāju uz autobusu & no lietus ne vēsts pat līdz darbam... E-talonu dēļ darbā jāiztiek bez pusdienām :(

Apr. 14th, 2014 @ 03:31 am
[info]platformene
Jebkurā gadījumā, uzsāku straight edge.

Apr. 14th, 2014 @ 02:31 am
[info]platformene
Ir divi varianti - liesas olbaltumvielas bez ogļhidrātiem vai pārtraukt lietot alkoholu. Šodien daudz dzēru, jo biju ļoti nogurusi - no tā, ka iepriekš dzēru. Ir jāveic stingrs solis.

Apr. 14th, 2014 @ 01:03 am
[info]udensroze
Should I sleep or should I eat?

Apr. 14th, 2014 @ 12:41 am
[info]platformene
https://www.youtube.com/watch?v=Ys5xfdn5rlo
ar labu nakti.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba