citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Jan. 22nd, 2019 @ 08:46 pm
[info]kakjux
mana čehvalodas skolotāja arvien biežāk lieto spāņvalodu, lai kaut ko pārtulkotu vai paskaidrotu. šodien arī gramatikā viņa man kaut ko paskaidroja spāniski. so far tieku līdzi. bet problēmiņa no tā radusies un aug, jo vispār man gribas mācīties spāniski.
Current Music: Moby and The Void Pacific Choir - All The Hurts We Made
Tags: ,

Jan. 22nd, 2019 @ 08:05 am
[info]hedera
Kaut arī sniegs un sals ir sodība, janvārim ir viena ļoti laba lieta - dienas strauji kļūst garākas, ir vieglāk no rītiem celties.

Jan. 21st, 2019 @ 02:27 pm
[info]kakjux
tiešām kvalitatīvs weekends tomēr sanāca. it kā bija ahujennie plāni strādāt, bet tā vietā divas dienas pēc kārtas ir paiets iet. apciemoju EtF, tas bija tiešām lieliski. Jiržikbārā satiku Danišku un tas arī bija jestri. iepazinos proper ar vienu jaunēkli. vakar arī bija ļ jestra brīvdiena, kurā tika iesākts viss kas, bet nekas no tā nebija sevišķi produktīvs. es ļ apm.

bet vispār gribēju parunāt par muzikālo kolektīvu The Prodigy. for personal reasons es ļoti daudzus gadus nebiju viņus klausījusies. too many memories, too many associations. bet tad kaut kā VZ iespaidā, aizgāju noklausīties vienu viņu koncertierakstu Spoķikā. uzreiz ar sajūsmu kratīju pačku un to visu, fantastiski, where have you been all these years, tādas domas. un then it all started coming back. tagad man ir kaut kāda disonance par tēmu, ka ļ patīk albums, ļ gribas klausīties, bet tas nekā nenāk par labu pH līmenim.

pie tam, ja! sēdēju sestdien, kaut ko tur klausījos šo koncertieraksta albumiņu, centos nedomāt par asociācijām, līdz manu uzmanību pievērsa The Prodigy čuvaks, kurš man ausī iekliedza "Panda!" man protams, O_O. un čuvaks tik turpina, ka "I hear panda, but I see no rain.." O_O. bļaķ, tā mana smadzene ir visur (visur!) sākusi automātiski aizstāt vārdu "thunder" ar vārdu "panda".
Current Mood: šodien sāp mugura
Current Music: Peaches - Free Drink Ticket
Tags: , , ,

diētu diētasJan. 21st, 2019 @ 02:50 pm
[info]evy
so. keto-šmeto tomēr nebija mans. kaut gan ik pa laikam dažas receptes vēl piekopju, jo garšīgi. un tad, no sērijas "stundu stāvu domādama" - es atradu savu [pagaidām vismaz] ideālo variantu. darbā vienmēr tieku pie pusdienām, pašai jāgatavo nav, ēdienkartē diezgan plaša izvēle, un - piegādāts līdz durvīm. lēts tas prieks nav, nē. bet! krietni veselīgāk, nekā visu laiku baroties kaimiņēstuvēs, kas more or less ir džankfūds. 
un, tā kā bijusī kolēģe tur par dietoloģi strādā, tad man arī atlaidīti piešāva. 
pāris dienas in, esmu ļoti apmierināta. pusdienās, piemēram, šodien - cēsarsalāti, rīsi ar vistu [dārzeņiem un indijas riekstiem] un saldajā mazkaloriju kūciņa un ābols. ēdienu izvēlējos pati no milzīga piedāvātā saraksta, tāpēc katru dienu kaut kas cits, ar retiem, manis pašas izvēlētiem, atkārtojumiem. 
gandrīz jau vīru esmu pierunājusi uz šo parakstīties. šams gan saka, ka paskatīšoties, kā man ies un tad uz nākamo mēnesi varbūt abi pieteiksimies. 

tikai tā vingrošana gan bišķi naskāk jāatsāk. 

Jan. 20th, 2019 @ 10:33 pm
[info]udensroze
Par daudz hobiju?
Tags:

Jan. 19th, 2019 @ 03:52 pm
[info]kakjux
tā mana ūber dūber tējkanna, ja.

vakar SpB sūdzējos VZ, ka mana tējkanna salūzusi. viņš uzreiz izvirzīja teoriju par to, ka tējkanna ieraksta manas telepurķa sarunas ar mirgojošu rec lampiņu. bet tas nav tas, jo es nerunāju telepurķī. mana ūber dūber tējkanna, par kuru man ir aizdomas, ka viņa maino bitkoinus, ja, salūza. VZ pajautāja, vai tējkannai ir reset poga. bet nē, nu. karoč, ja. es tējkannas vāciņu nevaru aiztaisīt ciet. visvienkāršākais process no visiem un nahuj nestrādā. tika secināts, ka laikam jau tur vāciņa draiveri uzkārās un izgatavotājs forumos sola, ka drīzumā izlaidīs jaunu patch.

citās ziņās, tinderī atradu savu Īsto un Vienīgo, manu true soulmate. saruna sākās ar to, ka viņai esot jāmācās, bet tā vietā esot izdzērusi pudeli vīna. turpinājām ar apspriešanos par to, kā ir būt pēdējam pacientam barčikā. bet nu, tagad viņa jau trešo dienu klusē. laikam tomēr papisu savu soulmate. nu neko. ies pastaigāt tā vietā, vai.
Tags: , ,

Jan. 17th, 2019 @ 05:19 pm
[info]kakjux
Ja jums kādreiz gribas piereģistrēt pandu uzņēmumu Prāgās, bet jūs neesat CZ pilsonis, tad mans pirmais padoms ir - just don’t. Ja esat nolēmuši turēties un izdarīt par spīti visam, pienāciet pēc pāris mēnešiem, varbūt tad man beidzot būs pašai izdevies un varēšu padalīties ar tips and tricks. So far es tikai varu pateikt, ka katru reizi, kad it feels so close, you have no idea how far from it you really are. Also, just don’t.
Current Mood: aaaaaaaaa
Current Music: āziešu ēstuves huiņa
Tags: , ,

Jan. 17th, 2019 @ 01:30 pm
[info]izdziivotaaja
Pārsteidzu pati sevi...parasti visu daru ar sms vai e-pastu palīdzību, ka tikai nebūtu jāzvana un jārunā pa telefonu (dažkārt pat ar draugiem..kur nu vēl oficiālām iestādēm). Šis rīts pagājis vienās zvanīšanās bez liekas aizdomāšanās. Jūtos lepna xD
Ok, UPS gan aizrakstīju e-pastu. Nesaprotu, par ko viņi man atsūtīja rēķinu, jo shipping costs vnm esmu apmaksājusi pie pasūtījuma veikšanas un līdz šim nekas tml nav bijis.

Padarīto lietu saraksts turpina rukt. Nākamnedēļ pie ģim. ārsta uz konsultāciju + gribu pilno veselības pārbaudi. Cerams, ka neskaitot zobus, man nav nekādu problēmu un varēs ielikt treknu ķeksi pie šī punkta.
...šon vēl sasmējos par zobārstes praktikanti. Varēja manīt, ka zobārstes pacietības līmenis ir tuvu izvešanai un klīnika bija tikai stundu kā vaļā xD

Jan. 17th, 2019 @ 01:41 pm
[info]kakjux
vispār parunāsim vēl par darbu, ja?

naktī uz otrdienu mums tur aizgāja pa pieskari visāds hardware vispirms vienā datucentrā, tad arī otrajā for good measure. protams, ka live sisķiks went down, hohoho. bet nu, to atdzīvināja. pēc tam arī pārējos environments sāka atdzīvināt. bet nu mums tā visa ir dahuja un vēl mazliet, un varbūt vēl tur, ā, tad vēl tas. nu tā. pēdējos virtual machines nomigrēja tak tikai vakar (trešdien).

vakar viens serviss sāka niķoties. because fuck you that's why, bija reasoning tā pieļauju. maxot memory no trīs serveriem neatkarīgi no tā, cik memory tiem iedod. bet nu, nelikās, ka viss pizģec.

šorīt ielogojos, pa nakti vienā no datacentriem atkal hardware failure, vai nav lieliski. bet nu, it kā ne tajā, kur glabājas live sisķiks. toties iepriekšminētais serviss tupa sajucis prātā un tagad viena essential (live) sisķika daļa nestrādā.

lieki piebilst, tas viss ir totally unexpected, nothing has been changed un pacienti sāk konkrēti nīgroties uz mums.

un es braukšu piereģistrēt savu pandu.
Current Mood: stresains
Current Music: BirdPen - The End Is On TV
Tags:

Jan. 17th, 2019 @ 11:27 am
[info]klusais_okeans
ko ārsti tev nestāsta - pāris nedēļas intensīvi sildīju istabu ar eikalipta eļļas smaržu un kā nebijis pazuda mani padsmit gadus vajājošais klepus, kas par sevi mēdza atgādināt arī siltās vasarās.

Jan. 16th, 2019 @ 10:29 pm
[info]hedera
Baltijas valstu iedzīvotājiem ne tā iepriecinošākā retorika. (via [info]helvetica)

Jan. 16th, 2019 @ 04:55 pm
[info]kakjux
iedomājos, ka sen nekas nav par darbu rakstīts un tad čatā notika šis

Albīts: any reason tracking (red.piez. - Tracking page for data processing progress) looks like this? [screenshot that clearly looks wrong]
Mattie: I can't repro. All clients? Which browser?
Albīts: Chrome.
Mattie: Chrome is the worst browser. [..] Tracking looks fine on chrome for me.
Big Dan: are you using uBlock addon? we have named smartly one of our scripts Tracker.js which some adblockers block.
Albīts: lol, that's it.
Mattie: The name of that .js file sounds completely harmless...
Albīts: call the next one NotMiningBitcoin.js
Big Dan: yup, Malware.js would be better though ;)
Mattie: or StealAllYourData.js
Current Mood: is this work or is this forever?
Current Music: Pulp - Life Must Be So Wonderful
Tags:

Jan. 16th, 2019 @ 07:33 pm
[info]evy
pērpl steidž iz ouver.
atpakaļ blondumā.
un man esot krietni vairāk sirmo matu, kā pirms div' mēnešiem...
nja.

Jan. 16th, 2019 @ 05:25 pm
[info]platformene
Kad Tu sagadies atkal redzēt Elizabetes Balčus aprakstiņu, un tas atkal liekas ļoti dzirdēts un tevi sadusmo, bet tu esi izlēmis šoreiz to izpētīt, un atver savu veco preses relīzi no 2017 un arī sava pasākumu aprakstu no 2016, un Tu saprotu, ka tas ir gandrīz vienāds teikums ar tavējo, kas izmantots ap to laiku, tikai viņa to izmanto joprojām. Struktūrā identisks, daži vārdi atstāti tādā pašā kārtībā, citi aizvietot. Un tass ir galvenais raksturojošais teikums par Elizabetes muziku.
Ja man kādreiz gribētos atklāt to, kas man ir zināms, no kā viņa ir špikojusi (un ne jau tikai no manis), tas būtu viegli izdarāms, jo ir daudz reālu šādu pierādījum, kurus var nostādīt blakus - oriģinālā versija vs Elizabetes Balčus kopija.

Bet ja godīgi viss ko es vēlētos ir lai viņa beigtu šo spēlīti. Bet viņa ir tāda nejauka, viņai patīk pasīvi-agresīvi un tā maigi darīt citiem sliktu, jo viņas galvenais mērķis ir būt veiksmīgai - un arī novākt konkurenci. Bet man joprojām žēl, ka kādreiz viņu uzskatīju par savu draudzeni! Tagad viss, kas no tā ir palicis, ir šīs kopijas un kopiju atblāzmas.

Par to publiski runāt nozīmētu kurināt naidu - un likt Elizabetes atriebīgajai dabai atkal parādīties, taču no tās esmu jau tik nogurusi. Turklāt - un kam man ir grūti noticēt - viņa ar laiku it kā “aizmirst” ka ir paņēmusi un pilnībā tic, ka kopija ir pašas izdomājums to arī tā aizstāv. Kā var dzīvot tādās illuzijās? Vai arī tā ir illuzija par illūziju?

Jan. 16th, 2019 @ 05:51 am
[info]acdc
Dienā kurā sāc justies kā cilvēks, uzreiz jau jaiet uz darbu.

Jan. 15th, 2019 @ 04:27 pm
[info]klusais_okeans
Nekas daudz nav mainījies kopš 1995. gada:

"Но приходилось ли Тебе задумываться о генеалогии критики коммунизма? Ты ссылаешься на Бориса Гройса. Все ссылаются на Бориса Гройса. Скоро в приемных дорогих зубных врачей будут лежать статьи Бориса Гройса.(..) Удобные ручные батайчики, приятные и смышленые карманные лаканчики — этого добра нынче навалом и у вас там, и у нас тут..."


(no Aleksandra Jakimoviča recenzijas vēstules formā "Эрос и Танатос коммунизма. Письмо к английскому другу" Sārai Vilsonei)
Tags:

Jan. 15th, 2019 @ 02:34 pm
[info]kakjux
kaut ko ar Rolliju aizčatojāmies vienu dienu. kaut ko tur tralalā, par to, ka nav vērts dzīvot nākotnē, jo ir taču tagadne, kaut kas tāds. tad viņa teica, ka ciemos moš taisīs bolonjas mērci, maybe the future will be kind to me. kaut ko tur tralalā, kaķ tagad ir miss philosopher (who hardly eats). kaut ko tur citu dienu atkal aizfilozofējāmies.

tapa skaidrs, ka ir jātaisa grāmata for future generations, kurai Rollijs izdomāja jau nosaukumu - Philosophy for Cows and Cow Friends.
palūdzu arī fotku priekš vāka, secinājām, ka būsim slavenas nākotnē.

tāda filozofija.
Current Mood: fragile in Czech
Current Music: Juno Reactor - Conquistador I
Tags:

raudamjanvāris kautkāds.Jan. 15th, 2019 @ 05:00 pm
[info]evy
jap, tiešām pms.
šodien darbā apraudājos, jo man sāka visi tik ļoti krist uz nerviem, ka es gribēju sākt bļaut, bet tad es vairs nebūtu es. un, lūk, aizvēru kabineta durvis un nobirdināju dažu asaru. bet pēc tam smiekli sanāca, jo birdināju to asaru tik ļoti uzmanīgi, gandrīz uzreiz slaukot to prom ar īpašu rūpību, jo, nu - skropstu tuša un tā, un līdzi nekādas kosmētikas pielabošanai arī nav.

tagad ignorēju visus cik vien var un skaitu atlikušās darba stundas, lai pēc tam mājās dārzā, klusumā un vienatnē padzertu vīnu.

Jan. 15th, 2019 @ 11:20 am
[info]izdziivotaaja
Ja tā padomā - bravo priekšniecībai! Labi pastrādājuši visiem samaisot prātus un liekot dzīvot ilūzijās par esošo situāciju.
Nesen sanāca pasēdēt ar kolēģi, kura strādā tur pāris gadus ilgāk nekā es, bet nebijām nekad aizgājušas uz pēc darba aliņu. Nometām priekšniecības ieteikumu "lietas, par kurām savā starpā nerunāt" un ļoooti daudz ko viena no otras uzzinājām. Pipec! Es nezinu, kas notiks ar šo uzņēmumu, ja viņi turpinās šo ceļu.

Jan. 15th, 2019 @ 10:52 am
[info]klusais_okeans
kāda skumja sagadīšanās - vakar biju nolēmusi skatīties filmu par Zdzislaw Beksinski, poļu mākslinieku, kuru mūža nogalē ar naža dūrieniem nogalināja viņa aprūpētāja dēls; īsu brīdi pirms filmas ieslēgšanas uzzināju par sadurto Gdaņskas mēru.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba