citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Oct. 20th, 2017 @ 10:16 am
[info]soul_embraced
Tas brīdis, kad es pirmo reizi tieku intervēts personīgi.. un tas ir ISO audits

Oct. 20th, 2017 @ 01:18 am
[info]izdziivotaaja
Tonight the Orionid meteor shower will light up our shared sky.

Ne manā pilsētā. Kā vnm.

Oct. 19th, 2017 @ 10:23 pm
[info]kakjux
šodien pa dienu sapratu, ka par spīti tam, ka organisms činkst un jūtas slims, es iešu jogot. galva pilna ar huiņu, organisms diktē noteikumus. nē. mēs iesim pie Anmas jogot. un šoreizīt iekrita tā diena, kad es biju vienīgā jogotāja, ja neskaita pašu Anmu. un tas jau bija lielākajā studijā. tad nu mēs paņēmām pēc pilnas programmas. pēc apmēram 20 min no manis tecēja sviedri ar tecēšanas metodi. bet es nepadevos. vienā brīdī attapos sēžot uz paklājiņa, apskāvusi celi un padusē man bija mani kāju pirksti. jutos ļoti, ļoti laimīga. un tagad organisms arī viss tāds - o, cik mums labi viss. *eyeroll*

beigās Anma mani atkal uzslavēja, ka es baigi daudz ko varot izdarīt. teica, ka, tā kā es tur viena vien bijusi, viņa esot pamēģinājusi pēc iespējas vairāk visu ko. māju ar galvu un stulbi smaidīju aiz laimes.

tagad viss trīc. apm ņurd.

bija man kādreiz tāds Nežēlīgais Aivans, pie kura gāju cilāt dzelžus. Aivan, es atvainojos, you ain't seen nothing.
Current Mood: cik-tas-bija-labi
Current Music: Radiohead bija, bet kāpēc apklusa?
Tags: ,

Oct. 19th, 2017 @ 10:19 pm
[info]udensroze
Cukuru pie tejas majas neesmu lietojusi gadus piecus. Sodien ir tads pargurums, ka cukurs tika teejaa, jo bija paris pakapienus tuvak!

Oct. 17th, 2017 @ 11:44 pm
[info]izdziivotaaja
Japāņi ir alkoholiķi! Galvenā atziņa pēc šodienas grupas apkalpošanas. :D
Un rīsu vīns, ko viņi pudelēm pirka, ir negaršīgs! Tā kā nokavēju alko pārdošanas laiku & uz bāru negribējās, no pārpalikumiem paņēmu uz mājām.

Valodas kursos pasniedzēja paslavēja visus par labu vārdu krājumu. Kursa biedrene izteicās, ka viņai nevajag vārdnīcu izmantot, jo es sēžu blakus xD
Ļoti žēl, ka nākamā nedēļa ir pēdējā & finansiālu apstākļu dēļ nāksies ņemt pauzi. Dārgi maitas.

Prieciņš no vienas puses & vēl lielāks apjukums no otras pēc karjeras dienas apmeklējuma. Viena firma ļoti iekrita acīs & brošūra solīja visādas apmācības programmas, tikai netā nekā par to nav. Varb tikai iekšējās. Pa pirkstu galiem čekoju citus profesiju kursus, bet visi norvēģiski. Ja arī būtu angliski, tad hz. Online kursos šad un tad nākas izmantot transleiteri, kad aiziet runa par specifiskākiem terminiem. Vecmamma var priecāties...tgd besos, ka nepabeidzu augstskolu & neesmu ieguvusi vismaz kādu augstāko.

Pirms darba ar leišu drušku pasēdējām kafejnīcā & apbrīnoju to meitēnu arvien vairāk. Saņemties man drosmi tā ņemties kā viņa dara.

Vēl viens šodienas secinājums - esmu palikusi pārāk slinka & čīkstoša. Šodiena bija ļoti piepildīta & sapratu, ka tieši tādu dienu trūkums bija pie vainas manam konstantajam negarīgajam.

I don't understand itOct. 17th, 2017 @ 08:39 pm
[info]redz

Oct. 17th, 2017 @ 03:13 pm
[info]zhagata
Laikam viens no vislabākajiem sintpopa gabaliem, kāds pēdējos gados ir dzirdēts.

Tags:

Tuulinj jau dzbinglbelsi!Oct. 17th, 2017 @ 02:53 am
[info]evy
beerniibaa, vecvecaaku [pa]vadiita, gaaju ziemsveetkos bazniicaa. Gaaju tikai dziedaat, jo ljoti patika [pati dziedaashana, per se].
Un te mees tagadinj ar H apspriezham - santaklaus un bazniica?!? Vai arii es kaut ko nesapratu?
Kaads sakars ir ziemsveetku veciitim un bazniicai?

Oct. 16th, 2017 @ 11:57 pm
[info]izdziivotaaja
Nesanāca šodiena kā vēlējos + bija ļoooti maz cilv & vairāk ar tīrīšanas darbiem ņēmos nekā galdiņus apkalpoju.
Kkā liekas, ka ar atpakaļ-atnācēju nesanāks baigi draudzēties. Kad viņa aizgāja dekrētā, biju "shity helper", šodien viņa visu dienu pavadīja ar manu "mīļo" poļu kolēģi..abas polietes, by the way.. Tad vēl pieļāvu mazu kļūdiņu & varb man izlikās vai arī šamai bija tāda pati attieksme kā tai otrai. Jāmēģina rīt superīgi paņemt tūres grupu.. Visp jāuzrauj. Divas ar tādu attieksmi nepacietīšu.
Ik pa brīdim arī čekoju darba sludinājumus. Uz angļu valodu reti tulkoju, bet skaidrs, ka valoda vēl nav pietiekami laba & maz no tā, kas mani interesē. Šejienes firmas arī nepārzinu & tām, kuras googlē atradu, nebija vakanču. Vismaz ne manā pilsētā. Uzgāju vienu, kas leišu druškai pa tēmu..uzzinājusi, ka čekoju ko jaunu, atsūtīja info, ka rīt karjeras diena un burtiski pāris metrus no valodas kursiem, ka vajadzētu aizčāpot.
Pa lielam varētu tak nospļauties un pārvākties uz citurieni, bet attur nelielā saujiņa ar draugiem..drīzāk paziņām, bet vismaz kkas..

Oct. 16th, 2017 @ 10:27 pm
[info]acdc
Ar mani kaut kas nav kartiba?
Visas sievietes kuras man ir bijusas negrib bernus, vai labakaja gadijuma ir tik negatavas berniem. Ka es jau busu miris kad vina bus gatava.
Nav ta ka es loti gribu. Es vienkarsi neesmu pret. Un ja sanaks tad sanaks. Visparigi jau kaut kad parskatama nakotne gribetu gan.

Oct. 16th, 2017 @ 03:45 pm
[info]kakjux
sēžu tādā kā tumsā. ārā debesis tādas dzelteni rūsganas. vējš pūš.
aizdomājos, varbūt tiešām būsim sagaidījuši to pasaules galu. žēl, ka pirms Archive konča, protams. bet labi, ka vismaz pēc kultūras nedēļas.
Current Mood: apjucis
Current Music: teļikā Mentālists
Tags: ,

Oct. 16th, 2017 @ 03:50 pm
[info]izdziivotaaja
Nu bļin, izklausās, ka veļas mašīna varētu atņirgties. Cenšos gan uzķert pie kādiem procesiem tā pretīgā skaņa parādās. Meh...
Pie virtuves izlietnes lietošanas arī neesam tikuši. Kkas aizdambējies riktīgi lejā, ka ar trosi netiek dabūt vaļā. To Mīļotais arī jau bija darījis, bet cerējām, ka santehniķim būs garāks :D:D:D

...poļu kolēģe, kura man besī, ir atpakaļ no atvaļinājuma. Iepriekšējās dienas vai nu mēs bijām katra savā restorāna galā vai maiņas nesakrita, bet vakar mani totāli izbesīja! Manā stacijā (tātad uz manu atbildību) bija tūres grupa. Un tas meitēns visu laiku nāca čekot & izrīkot visus. C'moon, tā man bija galīgi ne pirmā & ne lielākā grupa. Viens ir palīdzēt, otrs ir komandēt, kā viņa to dara. Besī arī, ka viņa strādā tur ilgāk par mani, ar lielāku pieredzi & nenoliegšu ir lietas, kurās labāka par mani, ka nevaru viņai neko diži cirst pretī. Šamējā par Team Leader gribēja būt..no bērnu kopšanas atvaļinājuma atgriežas viena no vecajām viesmīlēm, kas jau pēc nedēļas ir kā Team Leader grafikā.. In your face, bitch!

Burtiski tikko uzrakstīja priekšniecība, ka rīt arī būs tūres grupa pie 60cilv & palūdza, vai nevaru iznākt uz tām pāris h. Pirmā lieta, ko iečekoju - vai poliete nestrādā. Būs laba diena xD

Oct. 16th, 2017 @ 09:49 am
[info]izdziivotaaja
Kaķis atpakaļ pie saimniekiem. Mīļotais ārpus valsts.
6dien pasēdēšana ar puikām nesanāca, tāpēc ar kolēģi aizgājām uz geju bāru/klubu. Pēc pāris drinkiem gan devos uz pāris metrus tālāko rock bāru. Mūzika bija ok, bet dvēselei sagribējās metālu + kolēģe aizdejojās & man palika garlaicīgi.

Tgd pildu mazliet iekavētus mājas darbus & sajūsminos par santehniķi. Super pieklājīgs & tiik kautrīgi ik pa laikam kko palūdz. Liekas kādus 5g jaunāks par mani. Par vecumiem runājot, biju šokā, kad ierodoties geju klubā, apsargs ignorēja manu vēlmi rādīt ID. Nu vai tiešām es izskatos pietiekami veca xD

Visam plusā eksperimenti ar pusdienām darba laikā. Vai nu ķermenim wtf vai arī vēl neesmu atradusi īstās, jo bieži ātri atkal esmu izsalkusi..vismaz ne miegaina xD

Oct. 15th, 2017 @ 11:49 pm
[info]kakjux
nu. apsēdos uz sōfas. tagad visi redzēs.

ar mani notika lifetime event. gāju, vilku čemodānu, paklupu un čemodāns man novilka kedu. kā tieši tur tas notika, nezinu, skatījos citur tai brīdī.

liekas, ka ir vēsturei jāpiezīmē, ka mums ar TrakZ viss over, bet toties Marlīne aicina satikties. šodien nācās atteikt, jo vakarā jau bija ieplānotas lidostas, tas viss. sarunājām kaut kad drīz satikties.
ja jūs nomoka jautājums par to, kas īsti man kaiš, tā precīzi nemācēšu atbildēt. lēnām top grāmata par to, kā visu sarežģīt. I'm rather good at it, though not sure why.

also, sēžu te uz tās sōfas. un ir dīvaini. varētu teikt, ka konceptuāli aizdomājos, bet tā būtu klaja melošana, jo I'm too tired to think.
Current Mood: was I ever awake?
Current Music: galvā skan EMA - I Wanna Destroy
Tags: , , ,

Oct. 15th, 2017 @ 09:55 pm
[info]redz
perpetual

Oct. 15th, 2017 @ 01:31 pm
[info]kakjux
visu laiku aizmirstu ierakstīt, ka, well, es nogulēju savu motorzāģēšanu! vienu dienu biju aizgājusi pusdienlaika snaudā (jo kurš tā nedara darba dienas vidū?), atnācu un VZ lepni paziņoja, ka aiz loga esot motorzāģējuši. nu vot, nu. esmu mazliet vīlusies.

also, apsēdos nočekot kaut ko un nejauši nopirku tiketus. nu neko, 2 nedēļas un 6 dienas.
Current Mood: miegs
Current Music: FKA twigs - Two Weeks
Tags: ,

Oct. 14th, 2017 @ 11:12 pm
[info]udensroze
shovakar puse pasifloras auglja mani aizveda atpakalj Madeiraa. mans miiljaakais auglis.

Oct. 14th, 2017 @ 10:07 pm
[info]kakjux
Kaķ gorās un dejo pie mūzikas savā galvā (ne tās, kas barčikā)
VZ: tu esi izliecies!
Kaķ: pats tu esi izliecies!
VZ: nē, tu!
Kaķ: nu tad tu esi stulbs
Current Mood: goros
Current Music: hvz
Tags: ,

Oct. 14th, 2017 @ 12:28 pm
[info]kakjux
nu lūk, mums te ir reverse on tour nedēļa. bet nu. uhtī.

Zrní gigs bija kļovijs. tur bija emocija, viņi baigi draivīgie. un tas .NET errors tiešām sajūsmināja, žēl, ka neattapos nobildēt. tur bija tiešām mazais burbulis un viss aizmirsies. bet nu, ir tomēr biš dīvaini klausīties grupu, kuras tekstus vispār nesaproti. ā, tak vijoļnieks clearly skatās Elisa viģikus un mācās, kā tur to elles pasākumu uztaisīt. pēc tam bijām piestājuši pie Jiržika, kur mums tā piesolīja, ka sestdien būs tatru tēja, despite tam, ka piegādātājiem nav, ka šodienas vakara plāns ir skaidrs.

bet vakar. wow, vakar aizgājām uz EMA konci. feisbukā nevienam pašam tas nepatīk, un velti, ja kas! apmēram 50 cilvēku. pie bungām sēdēja ļoti forša sieviete. multiinstrumentālais čuvaks arī kalbasīja. un pati EMA, protams, izšāva man smadzenes. vienā brīdī pagriezos pret VZ un teicu, ka she is future Mrs Kaķ. pēc koncerta vēlreiz griezos pie VZ ar jautājumu: "Can we take her home with us?" VZ teica, ka drīkstu, bet nu. nu jā. noķēru ahujenno emociju, draivu un vispār aizgāju astrālā. nu tā, ka nopirku t-kreklu, kuru nekad nevilkšu, bet toties it's signed! (un pie 33 Nihilistic and Female radās sajūta, ka she's my spirit animal.)

bet tagad laikam lēnām jāsāk mosties un rosīties, jo nu, Annija brauks man pakaļ un vedīs kaut kur ar viņu ēst vafļas un spēlēt 7 Wonders.
Current Mood: dzīvespriecīgi visu ienīstu
Current Music: EMA - I Wanna Destroy
Tags: , , ,

Oct. 13th, 2017 @ 08:50 pm
[info]klusais_okeans
ļoti dezorientēts, apjucis un skumjš oktobris
Top of Page Powered by Sviesta Ciba