citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Apr. 27th, 2015 @ 06:09 am
[info]kakjux
Varbūt kāds atceras (es toč ne), ka es pagājušogad biju aizgājusi pasi nomainīt. Nu, manu narkomāna apliecību. Spānijā iekšā ar šito ielaida momentā un nebija jautājumi. Bet tak šorīt bija čekins jāizveic in person. Un tā neizgulējusies (I could relate, bet nu nez) meitene ilgi un dikti pētīja. Bet tur laikam ne pases vaina, bet viņa nezināja, ka ir tāda Latvija. Pret to nekādi pirkstu nospiedumi nelīdz. Viņa aizdomīgi ilgi vērās uz pases vāku, kur tas ģerbonis tak un laikam jau sveši burti.

Vispār, liekas, ka vajag dārzā iestādīt palmu. Nē, labāk puķpodā un iekšā mājā, lai var pārvietot visur, kur vajag.
Tags: , ,

Apr. 26th, 2015 @ 11:38 pm
[info]platformene
Yay
Current Mood: Labs. Nu rīt atkal esmu kkur.

Apr. 26th, 2015 @ 09:56 pm
[info]kakjux
Nevaru pagulēt.
Tags: ,

Apr. 26th, 2015 @ 05:22 pm
[info]kakjux
Īstenībā te, uz kontinenta, baigi jūtu, cik esmu pārangliskojusies. Lai gan, jāpiezīmē, ka ir nelielas bažas, ka mājās miršu badā un slāpēs, jo Londres spāņēdiena un spāņvīna piedāvājums ir visai švaks. (Teica kakj, ar mokām stumjot purnā paellu, jo ēsts un dzerts tika sākts ap 2 dienā.) Vēl ir jāatzīmē, ka mīļā būtu lielisks kompanjons šajās dzīrēs.
Tags: , , ,

Apr. 26th, 2015 @ 02:04 pm
[info]evy
mazliet ar nobiidi es uzzinu, ka nepaalaa bijusi zemestriice, kura izniicinaajusi ne tikai tuukstoshiem dziiviibu, bet arii kultuurveesturiskas vietas. zheel. http://www.theguardian.com/world/gallery/2015/apr/25/earthquake-in-nepal-in-pictures
salasiijos tagadinj te visus internetus par sho teemu, par to, kaa tas esot bijis neizbeegami.
interesanti, ja es sho buutu salasiijusies pirms paaris gadiem, kad braucu uz turieni - es buutu braukusi?
dazhriz labaak tomeer ir kaut ko nezinaat.

Apr. 26th, 2015 @ 12:24 pm
[info]evy

robchiks nelika vilties! viens no peedeejo gadu labaakajiem konceriem, ko esmu apmekleejusi. pirmajaa vietaa man gan veeljoprojaam rollingstoni turaas. robchiks vareetu buut otrajaa.

lielisks shovs!


Apr. 26th, 2015 @ 01:26 am
[info]platformene
Lietiņas. Tas ir jauns līmenis, ka man pat nav laika atbildēt uz visiem e-pastiem, un kamēr esmu izceļojuši no mājas, darāmo saraksts paliek prātā.

Apr. 25th, 2015 @ 09:30 pm
[info]kakjux
Šodien mākoņains, tāpēc neieviesu sun protection. Tomēr, kā izrādās, tāpat puse dekolteja apsvilusi. Pa dienu teica, ka ir 26 grādi, bet visi jakās. Nu, ko teikt, esmu mazā kleitiņā, bet ar lielu glāzi sangrias. Šķiet, ka tapas ir mans mīļākais ēdiena veids, jo var apēst vairākus mazus gardumus, as opposed to vienu lielu porciju. Ir žēl, ka neatbraucu uz nedēļu. Mucho gusto, Malaga.
Tags: , ,

Apr. 25th, 2015 @ 12:01 pm
[info]ieraksts
- Es skatos, Jerofejev, tu esi tikai gadu jaunāks par mani, bet tu šobrīd atrodies tajā posmā, kurā es biju, laikam pirms gadiem trim vai četriem. Tu aizraujies ar dzejoļiem, bet tas man jau sen ir noiets etaps... Tiesa, es ne jau tā aizrāvos, kā tu, - lai vēl caurām dienām tikai ar to vien nodarbotos...
- Ziniet ko, biedri atslēdzniek-ūdensvadu montieri, es arī kādreiz runāju muļķības...bet tas man jau sen ir noiets etaps. Tiesa, es arī toreiz neaizrāvos ar to tā, kā tu - lai caurām dienām tā muldētu.

(1957. gada 26. aprīlī)

Apr. 24th, 2015 @ 11:04 pm
[info]kakjux
Ja Parīzē es vienmēr sveicinos uzreiz angliski un vienmēr daru zināmu, ka esmu tūrists, kas rubī tik inglišu, tad te gan ne. Cenšos lietot savu ļoti limitēto spāņvalodu, cik vien varu.
Tags:

atcereejosApr. 24th, 2015 @ 08:27 pm
[info]evy
koleegjiite Samira mani vakar izjautaaja par dazhaadiem saiisinaajumiem muusu departamenta ikdienas atskaitees. viens no saiisinaajumiem, piemeeram, ir M.P.I.
samira man saka - nesaki priekshaa, es tuulinj izfunktiereeshu, kas tas par zveeru. es - ok, funktieree. samira - market...pi...pe...prooooo...[un peekshnji pilnaa notpietniibaa] no, it's market penitration index! es - wuahahaha! so you're saying that this index indicates how fucked we are in the market?! :D
iisteniibaa tas noziimee market property index. very close, samira, very close :)

Apr. 24th, 2015 @ 04:50 pm
[info]hedera
Nedaudz par ASV abstinence only seksuālo izglītību:
Rescued kidnapping victim Elizabeth Smart said Wednesday she understands why some human trafficking victims don’t run.

Smart said she “felt so dirty and so filthy” after she was raped by her captor, and she understands why someone wouldn’t run “because of that alone.”

Smart spoke at a Johns Hopkins human trafficking forum, saying she was raised in a religious household and recalled a school teacher who spoke once about abstinence and compared sex to chewing gum.

“I thought, ‘Oh, my gosh, I’m that chewed up piece of gum, nobody re-chews a piece of gum, you throw it away.’ And that’s how easy it is to feel like you no longer have worth, you no longer have value,” Smart said. “Why would it even be worth screaming out? Why would it even make a difference if you are rescued? Your life still has no value.”

pavasarisApr. 24th, 2015 @ 02:46 pm
[info]redz
jam
Current Music: Frank Ocean - Sweet Life (funkabit remix)

Apr. 24th, 2015 @ 02:00 pm
[info]hedera
Tā kā vakarnakt hostelī pārrados vēlu, istabas biedrenes nolēmu traucēt pēc iespējas mazāk, tādēļ aizgāju gulēt, kontaktlēcas neizņēmusi. Šorīt pamostoties konstatēju, ka labās acs lēca ir kaut kādā brīdī nolēmusi uz neatgriešanos pamest manu acābolu. Skatīt pasauli ar vienu lēcu ir krietni vien netīkamāk nekā ar divām lēcām. Taču manu ievērojamo mīnusu gadījumā tas joprojām ir labāk nekā iztikt vispār bez redzi koriģējošiem palīglīdzekļiem. Briļļu man nav, tādēļ šodien pasaule manās acīs ir ar tādu vieglas apgarotības oreolu. Tas nedaudz bojā manu pēdējo dienu iekš Tartu.

UPD: Vispār jau vajadzētu man beidzot izdarīt prātīgu lietu un nopirkt jaunas brilles, lai būtu varianti, kad kas tāds notiek. Nu jau pagājuši daži gadi kopš brilles salauzu līdz nelietojamības stadijai. (Kas vispār ir diezgan amizants stāsts. Tas notika maģistra rakstīšanas laikā, naktīs atļāvos gulēt tikai 2-4 stundas, tādēļ parasti gulēju uz grīdas, lai vieglāk pamosties. Tā nu vienreiz tā veiksmīgi pamodos, uzveļoties virsū brillēm.)

Apr. 24th, 2015 @ 06:52 am
[info]kakjux
Saule spīd, Interpols skan ausīs un kratos LGW ekspresī. Lidošu ar norvēģiem uz Spāniju.
Current Music: Interpol - C'mere
Tags:

Apr. 24th, 2015 @ 01:38 am
[info]platformene
Esmu gultā ar zilzaļo matu krāsu (centos neaiztikt sarkanos galus), R ir Amsterdamā un ir palikušas 4 dienas un daudz darba līdz tikšanās. Es šovakar sasparojos un atbrīvoju viņam daudz vietas sekcijā. Ā, parīt man jāsaka kompim atā, atā. Tā doma man tik ļoti nepatīk, ka pagaidām neiespringstu par domām vai ar veco kompi es vispār varēšu strādāt efektīvi.

intresantiApr. 23rd, 2015 @ 10:10 pm
[info]acdc
meitene no pagātnes ar kuru tā ar nesagājām kopā.
kopš lieldienām citīgi raksta, bet saka ka tikai draudzēties, jo viņai esot vīrietis, man sieviete.
bet ja nu gadītos ka paliekam vieni tad viņa meklētu mani.

diez kas šeit ir gaidāms...

ja jau raksta pie katras izdevības, kad to neuzzinātu viņas vīrietis, kad ir darbā, skolā, or whatever kur bez vīrieša.

vienkārši draudzība? ne nu var jau būt.
bet parāk aizdomīgi
Current Mood: maybe JD?
Current Music: Dzelzs vilks(silikona vāvere) - ledus
Tags:

Apr. 23rd, 2015 @ 06:47 pm
[info]amanita
Reizēm šķiet, ka gadījumā, ja man būtu īsi un taisni mati, es nekad nevienu komplimentu nedzirdētu, jo tie 99,9% gadījumu ir tikai par matiem. Un nav pat tā, ka man viņi ļoti patiktu.
Tas neiedvesmo.

Apr. 23rd, 2015 @ 05:08 pm
[info]kakjux
Pēdējā laikā esmu novērojusi, ka vairākas klasiski skaistās sievietes seko stereotipiem par skaistumu. Jo viņas tajos var iekļauties. Tieši šeit dzīvojot, esmu iepazinusies ar brīvību izskatīties kā es vēlos, jo visiem tāpat vienalga. Laikam būšu liberasts.
Tags: ,

he heApr. 23rd, 2015 @ 04:33 pm
[info]acdc
vai [info]naavesenjgjelis var uzminēt ar kurām skolasbiedrenēm/klasesbiedrenēm es esmu gulējis, un ar kurām tikai mīcijies?
</span>
Current Music: butcher babies
Top of Page Powered by Sviesta Ciba