citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Jun. 23rd, 2018 @ 01:46 pm
[info]kakjux
kā cibas festivāls gāja uz festivālu.

protams, ka vakar bija (un šodien turpina būt) ļ pretīgi laikapstākļi. tomēr, radošie kolektīvi Zrní un Massive Attack piedabūja mūs ar VZ un EtF saņemties un aizdoties uz to tur parku. piezīmēšu, ka festivāla organizatori laikam nekad nebija bijuši nevienā masu pasākumā, kur nu vēl actual festivālā. ierodoties nācās pamatīgi noskumt, jo iekšā laišanas procedūra bija ne tikai lēna, bet arī ļ lēna, līdz ar ko rinda bija gara un ļ masīva. bet nu neko. izstāvējām.

nokavējām Zrní sākumu, bet nu to, ko nu tur redzējām, tas ļ priecēja. iešūpoja nelielā dejā un bija līksmi. stāvējām salīdzinoši tuvu skatuvei un vērojām vijolnieku. patika, nu tā patika. uhti!

pēc nelielas tehniskās pauzes bija arī headlineri.
Massive Attack taču ir tik ļ uhti! nu tur bija tik epic. nu āāā! tiešām labi cilvēki. ekrānā arī rādīja diez gan jestras lietas. tur grūti kaut kā jebkā atstāstīt, tāpēc vēlreiz teikšu uhti un viss.

toties tā tīri esot publikā, nācās daudz un dikti secināt, ka cilvēki ir.. nu. kā to pateikt? neciešami. gan visi tie randomie staigātāji, gan dzērieniem pakaļ gājēji, gan visi tie hipiji, kas nezināja, kur nokļuvuši. gan arī visi, visi pārējie. drusku bojāja experience brīžiem. bet tad es pamanīju vienu dredainu jaunieti, kurš bija redzami aizgājis astrālā un vispār viss exp gāja uz augšu.

nu un pēc tam jau aizgājām pie Jiržika (bez Jiržika un bez Daniškas). atkal attapāmies ieslēgti barčikā. tad kaut kad jau nācās iet uz tuvāko diennaktnieku, vai nu kas tur bija. bija neaprakstāmi dīvaini tas, ka bija jau gaišs, kad nokļuvām atpakaļ rezidencē. don't ask. hehe.

a ko nu?
Current Mood: ko darīt aukstā sestdienā?
Current Music: Zrní
Tags: , ,

Jun. 22nd, 2018 @ 02:16 pm
[info]acdc
Nekādi nevaru saprast. visam savi plusi savi mīnusi.
Lielisks sekss,bieži, bez parāk labas mīlestības.
Vai
Lieliska mīlestība, ar pietiekami labu, bet retāku seksu
???

Jun. 22nd, 2018 @ 10:22 am
[info]izdziivotaaja
Nu ko..prieki beigušies. Esam atpakaļ lietainajā un rudenīgajā Bergenā. Pēdējais atvaļinājums aizvadīts.
Tgd plānos līdz nākamās vasaras sākumam tikai kkādi pašmācības kursi, valodas & info vākšana ceļojumam.

Vakar absolūti neko negribējās & vnk čillojām mājās. Šodien sāku čekot e-pastus & atkal scamīgs darba piedāvājums. Tik worldwide, ka nekur nav info. Iepriekšējam mājas lapa arī bija līdzīga. Bet iepriekšējais vismaz pacentās norvēģiski atsūtīt informāciju. Un atkal jau Šveice. Wtf?
Current Music: Johnny Cash - God's Gonna Cut You Down

Jun. 22nd, 2018 @ 10:04 am
[info]hedera
heh

Jun. 22nd, 2018 @ 06:24 am
[info]hedera
Ātri pierodu pie tā, ka logs pa nakti stāv vaļā. Vakar aiztaisīju, jo bija vēsi, tādēļ agri pamodos no bezgaisa sajūtas. Nu, ok, arī nav slikti. Un varēja būt sliktāk - varēja sanākt, ka pieceļos vēlu un vēl ar dullu galvu.

Jun. 21st, 2018 @ 10:57 pm
[info]udensroze
Scary shit aiz loga.

morālā kompasa regulēšanaJun. 21st, 2018 @ 10:52 pm
[info]santa_be
Mūsu robežas un sarkanās līnījas visbiežāk ir pieskaņotas pašu vājībām.

mājdzīvnieki Jun. 21st, 2018 @ 01:32 pm
[info]santa_be
Kādu pusotru gadu atpakaļ mūsu WC parādījās jauns mājdzīvnieks. Mazā sudrabkrāsas kukaiņa rosību varēja vērot sēžot uz troņa ar nolaistām biksēm. Tumšajā vēsajā tualetē tam neuzbruka ne grīdas tīrīšanas robots, ne abi kaķi. Kad dažas dienas atpakaļ ievēroju viņa neesamību uz mirkli pat saskumu, tik sarasts jau bija tā kopā tur būt. Šodien pa ceļam uz darbu iedomājos, ka vajadzētu tomēr uzmeklēt mikroskopisko līķi un apglabāt to rozmarīna podā. Dzīvība taču nekad beidzas, yo.

Vīrs nesen atklāja kā mēģinājis vannā glābt zirnekli, bet rezultātā tam salauzis vairākas kājas. Nabags esot kaut kā aizklibojis prom. Es ceru, ka zirnekļiem nav pārāk daudz jūtu.

Jun. 20th, 2018 @ 12:06 pm
[info]klusais_okeans
Neesmu redzējusi vispār neko no šogad iznākušajām latviešu filmām, tagad, kad beidzot ir brīvs laiks šādam izklaidēm, kinoteātros noslēdzas sezona. Vai būs kādas citas aplūkošanas opcijas? Kaut kādi brīvdabas kino, kaut kas tāds? Galīgi neorientējos.

Jun. 20th, 2018 @ 11:28 am
[info]kakjux
- jāpaskatās windguru, ko tur vakarā sola.
- unless pasaules gals, protams.
- nu jā, viss norm līdz septiņiem, pēc tam viss sarkans. Tur +150C un tā.
- un real feel +155C.

Jāpieraksta sev, ka pie baznīcas ar skatu mēdz būt ļ interesanti. Un, ja mēģina aiziet gulēt pirms četriem, tad sanāk pirms septiņiem.

I’m going to need more coffee. Unless, protams, sāk dzert.

- pirmās 40 minūtes atrisinātas, pēc tam domāsim tālāk.
- domāsim?
- nu, taisīsim gudrus jebaļņikus.
Current Mood: don’t ask
Current Music: Kovacs
Tags: ,

Jun. 19th, 2018 @ 07:29 pm
[info]kakjux
Šodien darba diena bija tāda, ka killing spree seems like a good vacation.

Nesaistīti, bet tomēr vēl darbos bija arī šāda conversation:

Kriss: es tur rekur jums (Env team) todo listē iebāzu jaunu todo lietu, kur jums ir saraksts ar lietām, kas jāizdara mēneša pēdējā weekendā. Rekur links uz.
Env Priekšnieks: nice background.
Tags:

Jun. 19th, 2018 @ 10:07 am
[info]ravejsledzejs
biju vakar aizgājis ciemos. iepazinos ar diviem cilvēkiem. tādi pidari. užas prosta! pats seksuālākais un pievilcīgākais cilvēka orgāns ir smadzenes. ja tās ir - cilvēku var pist. te cibā vismaz visiem manis lasītajiem cibiņiem ir smadzenes. tā kā cibpuiši - turpināšu uzmākties Jums. ar Jums vismaz ir garantija, ka nebūs jāiepazīstas ar pidariem. turpiniet attīstīt savas smadzenes un kļūstiet vēl ņemamāki! es par to tikai priecāšos.

Jun. 18th, 2018 @ 11:09 pm
[info]hedera
Sense8 noslēguma sērija <3 Īpaši Kala stāsts

Jun. 18th, 2018 @ 04:58 pm
[info]udensroze
Ērina Huntere, izrādās, ir pseidonīms vairāku autoru grupai.

pirmās reizesJun. 18th, 2018 @ 03:27 pm
[info]santa_be
Līdz vakardienas vakaram, man nekad nebija kavējusies lidmašīna ilgāk par 2h. Un es šogad vien esmu lidojusi jau 12 reizes.
Kompensāciju caur kādu trešo kantori uzprasīs tīri prieka pēc, lai nosvinētu negulēto nakti un sajāto darba dienu.

Jun. 18th, 2018 @ 02:25 pm
[info]mazheks

Jun. 18th, 2018 @ 12:50 pm
[info]kakjux
Tas bija ļ laipni no airB puses noorganizēt man to spēļu lidmašīnas reisu no Rīgas tā, lai tieši paspētu uz ansambļa Asking Alexandria konci. Gan jau tie citi pasažieri tur bija tā starp citu. Aizdevāmies pie Jiřika, ielikām čemodānu blakus alus mucām, ielējām sevī džintonikus, savācām Janu un devāmies. Uhti!

Koncerts bija tiešām lielisks. Ir tik ļ kļova skatīties uzstājamies grupu, kurai ļ patīk uzstāties (te es akmentiņu Placebo dārziņā, jā). Proper headbanging un nokliegšanās likās the appropriate behaviour. Un tiešām tie jaunieši bija lieliski, ka bija žēl, ka tik agri beidzās. Taču tiešām vienā brīdī aizdomājos uz mirkli, kāpēc es neeju vairāk uz headbanger gigs, bet nepaguvu domu izdomāt, jo biju aizņemta ar... well, headbanging and singing along.

Ā, nu visi zina taču, ka VZ ir tā kā priekšrocības koncertos zem haštaga tall people see more. Anyway. Es tur izvelku telepurķi, dodu VZ, lai pafotkā. Jana skatās apmulsusi. Ar žestiem parādu, ka VZ par mani garāks. Janai iedegas lampiņa virs galvas, arī velk ārā telepurķi un amuzēta dod VZ, jo Jana vispār pat ir īsāka par mani. Hehe.

Kultūras nedēļa ir tikai sākusies. Feisbuks saka, ka būšot festivāls weekendos. Nopriecājos, izvilku tiketus no čemodāna.
Current Mood: pohiņa vai?
Current Music: Asking Alexandria
Tags: , ,

Jun. 17th, 2018 @ 09:44 pm
[info]izdziivotaaja
Emociju pārpilnība! Viss viss viss! Festivāls, latvju ali, draugi, mūzika & atmosfēra in general!
...plusā pēc festa aukstās zupas & šašliku izēšanās viesu namā, kur lielā diena notiks. Beidzot varēju izstaigāt telpas un saprast, kas & kur :) Gads.

Jun. 17th, 2018 @ 07:13 pm
[info]kakjux
O! Es jums teikšu, ka saviesīgā piektdiena bija varen saviesīga un kopsummā radījusi daudz līksmu atmiņu. Protams, ka celties astoņos (8) no rīta ir nedabisks mans stāvoklis, tak tomēr tas izdevās! Ierados pie laimīgā pāra laicīgi un tad sākās. Laimīgais pāris bija vidējā sajūsmā par saviem viesiem, kuri bija neizgulējušies un pohaini. Bet sievasmāte padalījās ar sava bāriņa saturu un tad jau kļuvām varen smaidīgi.

Pēc tam tur bija viss tas, nu tas, pie kā drusku gribējās facepalm. Dzejoļi, Imants Ziedonis, sintezatorzaja. Nu tā. Jestri.
Ārpusē jau bija dialogs:
Hotai: Kur ir tie dzērāji?
Redīss, kaķ, Andris: mēs te!
Pēc tādas nopietnākas pafotgrāfēšanās devāmies svinīgi tā. Tur es jums saku, ka rabarberu dzirkstošais vīns ir manta, kura jums, dārgo lasītāj, ir jālieto iekšķīgi un jāslavē. Ja var, tad siltā laikā un pie upes.

Pēc neliela brīvā laika, kuru pielietoju dušojoties un nevarot izlemt, ko vilkt, savācu PF devos uz cibiņu ballīti.

Tā arī nesapratu, kas tieši ir vainas dzeltenai nagulakai. Iepazinos ar dažiem cilvēkiem. Patērzēju ar jau pazīstamiem cilvēkiem. Pirmoreiz satiku Neo Dievzemītē, nolēmām tā vairs nedarīt, khhh. Fotogrāfēju pakārtus teletūbijus un pēc Redīsa pieprasījuma sūtīju VZ. Intensīvi skraidīju pa dažādām kompānijām un visādi uzvedos saviesīgi. Uzzināju, ka daži cibiņi tomēr lasot manus ierakstus. Citi man pajautāja, vai tad es nedzīvojot kaut kur citur. Džintoniki vienkārši žuva ar neaprakstāmu ātrumu manā glāzē. Uz nozīmītes arī bija rakstīts “Bang!”, kas noteikti bija labāk par Sirdnas “love”. Mainīties nepiekritu, I’m not that sort of a girl, hāhā. Ielīksmojos arī tik drīz atkal satikt Ras un Kic, ar latter ļ aizrautīgi apspriežot arbūzu ēdienus (nu to chaat no Cinnamon Bazaar un arbūza gazpačo). Tad mani sabiedēja ar stāstiem par airB, kuri nemākot savus jaunos letadlo. Daudz apskāvu Tvarju, jo viņai pienācās. Iespējams, ka pat biju laipna pret Hotai, bet to tā nezinu īsti. Ap diviem mani pierunāja beidzot doties mā. Protams, ka mājupceļam izdīcām līdzņemamos džintonikus, par kuriem taksists nemaz nebija sajūsmā. Also, taksists zināja, kur mūs vest, jo esot mūs vedis no turienes jau šurp.

Paldies visiem. Par pārējo citreiz.
Current Mood: lidoju ar airB Bombardieri
Current Music: EMA - 33 Nihilistic and Female
Tags: , , , ,

Jun. 17th, 2018 @ 06:46 pm
[info]hedera
Šodien sanāca neplānots pikniks. Ļoti jauki. :)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba