citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Sep. 18th, 2014 @ 03:39 pm
[info]petrovichs
Если проблема имеет решение - то волноваться незачем.
Если же решения нет - то волноваться тем более бессмысленно.
В этом и заключаются главный принцип и сакральный смысл пофигизма.

Sep. 18th, 2014 @ 11:51 am
[info]kakjux
turpmāk savu pasi saukšu par narkomāna apliecību. jo tieši tā tas izskatās.
Tags: , ,

Sep. 18th, 2014 @ 12:35 pm
[info]platformene
Drīz būšu izstāstījusi itin visu.

Sep. 18th, 2014 @ 09:26 am
[info]amanita
Jūs pat iedomāties nevarat, cik daudz cilvēku man nepatīk.

Sep. 17th, 2014 @ 11:28 pm
[info]platformene
semi-famous

Sep. 17th, 2014 @ 10:55 pm
[info]izdziivotaaja
Ierēcu par kaķi. Uz gultas stāv gan datorsoma gan mugursoma. Vismaz es piefiksēju 3 reizes, kad viņa mainīja guļasvietu no vienas uz otru. Tgd aizgāja gulēt krēslā otrā istabas galā xD

Sep. 17th, 2014 @ 09:50 pm
[info]platformene
superīgs koncis, atkal somija patīk

Sep. 17th, 2014 @ 08:06 pm
[info]santa_be
jāsak veidot kulināro fiasko saraksts. Pagaidām:

mafini (2 reizes nesanāca)
falafeli (3 reizes nesanāca)

Lai man mierīgāks prāts iesniedziet savu neveiksmju sarakstus. Stāsti- visi slavēja, četras sezonas publicēja, bet man nu tā, nav aicināti.

Man ja nesanāk, nesanāk kaut kā šitā: http://www.buzzfeed.com/rachelysanders/people-worse-at-cooking-than-you-food-fails#j346m6

Sep. 17th, 2014 @ 01:28 pm
[info]kakjux
Atgādinu - rīt sākot no 18:00 Kaņepē.
Tags: , , , ,

Sep. 17th, 2014 @ 12:17 pm
[info]platformene
I always end up telling people I'm not okay. What's up with this.

Sep. 17th, 2014 @ 12:41 pm
[info]evy
kameer es juulija pa teevzemes aareem blandiijos, mans priekshnieks pienjeema darbaa triis jaunas darbinieces. divas recepcijai un vienu telefonoperatori. divas no vinjaam darbu uzsaaka vakar, bet priekshnieks tagad pats atvaljinaajumaa un neko vairaak par WTF?!?! zinjojumu vinjam watsapaa es nespeeju izdariit. ja vinjsh buutu uz vietas, es noteikti kaut ko parupju vinjam par shaadu izveeli pateiktu. nu labi, taa telefoonmeitene veel ir ok. bet recepcijai vinjsh pienjeemis vienu serbu meitenei - manaa augumaa, t.b., gara [shis ir vieniigais, par ko paldies pateiktu], bet nu tik skalja un runaatiiga, un taa nepacietiiba! nemaak klausiities nemaz. aliina vakardien, vinju satiekot un informeejot par vispaareejiem staff accommodation rules utt, gribeeja vinjai iekost vai veel ko ljaunu izdariit. man, savukaart, serbu zvaigzne, ljoti nosveertaa tonii un ar skatu kaa no augshas, pazinjoja, ka "es jau nu nakts mainjas nestraadaashu". man aptruukaas komentaaru. tad veel meitenei ir savs shtuks, ka vinja grib paarvaakties uz citu istabu, un vispaar, vinjai te, kamieljos, ir ljoti daudz draugu un visi lokaalie...man vienkaarshi ausis saaka viist. aliina uzskata, ka shii meitene pie mums ilgi nenostraadaas, pat paarbaudes laiku nepabeigs. mosh jaapadara darba dziive interesantaaka un jaauzriiko menedzheru stavkas - cik ilgi meitene pie mums straadaas

Sep. 17th, 2014 @ 11:13 am
[info]soul_embraced
Nesaprotu kā man agrāk paslīdēja garām Faith No More

Sep. 17th, 2014 @ 09:55 am
[info]platformene
:C

Sep. 16th, 2014 @ 11:11 pm
[info]affair
Šodien feisītī izpildīju testu. Uzzināju, ka man teju vai esot depresija, jo vēlu eju gulēt, bet agri ceļos. Tātad, depresija ir tad, kad ilgi skaties seriālus un agri celies no modinātāja. Respektīvi - modinātājs ir depresija. Jāsit tos mēslus, kamēr maziņi.

Sep. 16th, 2014 @ 10:35 pm
[info]klusais_okeans
"mani mazie flirta padomiņi" jeb

neko nepadomājiet, mana sirds ir ledusauksta un attieksme pret jūtām nicinoša un izsmējīga, tomēr ir viens personāžs, tikai neko nepadomājiet, kuru tajās retajās reizēs satiekot kultpasākumos vai krogos, gribas izlikties skaistai un interesantai, un šarmantai, cerēt, ka tajā brīdī, kad sveicināmies, man nav izsmērējusies lūpu krāsa, un tā tālāk, tāds, lūk personāžs. Un, tā vietā, lai es turētos pie šī skaistā uzvedības scenārija, es pats vai liktenis liek piepildīties plāna ačgārnajai versijai. Piemēram, es bez jebkāda iemesla uz līdzenas vietas brutāli nomaucos no krēsla šī personāža pašā acu priekšā, pēc tam konstatēju, ka staigāju viņam garām ar pie svārkiem pielipušu papīra lapu.

īsāk sakot, afrodīte nav mans otrais vārds un taisnības labad jāstaigā ar spaini uz galvas, lai kāds netīšām nepadomā ko pretēju.

(šodien ar saikni atklājām teātra sezonu ar metamorfozēm, tādēļ tās grieķu dievības te lidinās)

Sep. 16th, 2014 @ 03:36 pm
[info]kakjux
šodien pētīju mātei piederošo meža gabalu (caur virtuves logu) un prātoju par dzīvesvietu būšanām. kaut kā periodiski patīk un tad atkal nepatīk kontinentālās fīčas.
bet vispār, pēdējās dienas vispār nezinu, ko domāt, vispār.
Tags: , , ,

Sep. 16th, 2014 @ 04:00 pm
[info]platformene
Es jūdzos
Vnk jāsāk smēķēt
Joks, joks!

Sep. 16th, 2014 @ 03:36 pm
[info]amanita
Vakar, nākot no BD, Krišjānis man rāda zilumu uz rokas īkšķa.
- Eiii... Kas tad nu notika?
- Netikšu.
- Nezini,kā tas gadījās?
- Zinu. Bet vienkārši nevēlos Tev to teikt.
- Blēņas darīji?
- Nevēlos par to runāt.
Tags:

Sep. 16th, 2014 @ 03:29 pm
[info]klusais_okeans
vakar bija tāds emocionāli silts un piepildošs vakars ar [info]eureka, sarunu gaitā atskārtu, ka mana iegrimšana pašnožēlā ir mazinājusi empātiju pret citiem, un šis mūzīgais aizvainojuma stāvoklis, kā lai pasaka, padarījis mani tādu mazjūtīgāku un neredzīgāku. Laikam depresija ir arī tāds neredzīguma paveids.


Sep. 16th, 2014 @ 01:59 pm
[info]watt
Galvenais miega likums ir: "*Nekad* nemodini guļošu bērniņu."
Miedziņš ir neintuitīvs.

Ja bērns no rīta ilgi pārāk ilgi guļ, tad intuitīvi liekas - davai es viņu pamodināšu, tad vakarā būs ātrāk noguris, vieglāk aizies gulēt, un arī miegs būs dziļāks.
Nē, nē un nē.
Vakarā būs vairāk noguris? Bet no tā miegs neuzlabojas. Būs noguris, saražosies stresa hormoni, un bērns nespēs iemigt. Vislabāk bērns iemieg, ja viņu ieliek gultā kamēr viņš vēl NAV noguris. Tas ir, kad viņam vēl ir spēks dziedāt līdzi šūpuļdziesmām, piemēram.
Vieglāk aizies gulēt? Ja pārvelk, tad bērns bļauj, spirinās, pretojas. Kāpēc? Tāpēc ka ja neaizmieg, tad saražojas stresa hormoni un miegainums pāriet. Un pēc tam bērns sāk trakot kā uzvilkts.
Miegs būs dziļāks? Nē - labs miegs rada labāku miegu. Un otrādi, ja bērns nav izgulējies, jo sliktāk viņš gulēs.

Kā izdarīt lai bērns no rīta ilgāk gulētu? Ļoti viegli: vajag paredzēt ka no rīta kautkur agri jābūt. Piemēram - pie ārsta, vai uz skoliņu. Tad bērns gulēs šņākdams! :)
Tags:
Top of Page Powered by Sviesta Ciba