citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Sep. 30th, 2014 @ 07:38 pm
[info]kakjux
skatos MASH un domāju, cik ironiski, vai ne? cilvēkmīlestība, demokrātija n šit.
tad skatos uz kaķi un domāju, cik skaisti, vai ne? devious, patmīlība n šit.
Tags: , ,

Sep. 30th, 2014 @ 10:35 am
[info]amanita
Ja kāds grib redzēt patiešām niknu bēbīti, nāciet paskatīties uz Karlīnu, kurai es mēģinu noslaucīt degunu. Pat nekādas eksakūcijas ar tīrīšanām un zālēm nevajag - viena maza, nevainīga salvete pie deguna un nikns bēbis šeku-reku klāt. Purina galvu, nikni rūc un pēc tam taurē savā dziļajā aizvainojumā.
Vispār mums aug lēdija ar visnotaļ spilgtām emociju izpausmēm. Nezinu nevienu citu, kurš tik izteiksmīgi prastu atšaut apakšlūpu, tiklīdz kā kaut kas nepatīk. Un viņa ir priecīga, priecīga, bet tad 2 sekunžu laikā kaut ko izdomā un savā nodabā apvainojas. Ļoti sievišķīgi. :) Zināt taču to karikatūru "Kas mēs esam?" - "Sievietes!" - "Ko mēs gribam?" - "Nezinām!" - "Kad mēs gribam?" - "Tagad!" Lūk, tas par manu meitu.

Protams, viņa ir burvīga bezgala, bet šobrīd mēs abas slimojam un savā nodabā buram drāmas pa mājām, kamēr vīrieši mūs neredz.
Tags:

Sep. 30th, 2014 @ 08:40 am
[info]watt
Parādās vēl apstiprinājumi, kāpēc miegs ir tik svarīgs.

Šobrīd mazo liekam gulēt 19:30, ceļas ap 7:00. (Principā ir modusies agrāk, bet tā kā mums ir pulkstenītis kas 7:00 sāk spīdēt zaļš, viņa ir iemācīta ka jāpaliek gultiņā līdz pulkstenis paliek zaļš. Par to viņa ir ļoti lepna, un mani priecīgi ved rādīt ka nu ir "zaļš", un es saku ka esmu ļoti priecīgs.)

Dažreiz noguļ ilgāk.
Tā kā dārziņā kautkādu iemeslu pēc (nav telpas?) viņi no 3 gadiem vairs neguļ diendusu, bet mazajai vēl pa dienu ļoti gribas gulēt, mēģinam kompensēt. Doma ir gulētiešanu vispār pārnest tagad uz 19:00. Sākt "vakara rituālu" 18:00 - izslēgt visas gaismas, nekādi televizori/datori. Kamēr vēl gaišs, kautko palasīt, tad nomazgā zobus, pārģērbj, var palēkāt, utt. 30 minūtes pirms gultā likšanas aizveram aizkarus (ir aptumšojošie), tad 10 minūtes pirms mērķa viņa ir gultiņā, aijā-žūžū, izmasē kājiņas, iedot padzerties, utt. Un tad - mērķa laikā "labu nakti" un durvis ciet. Dažreiz aizmieg viegli, dažreiz vēl ir ņemšanās.

Sestdien, svētdien viņa parasti diendusu paguļ (kautkādā veidā - mēs parasti kautkur braucam, un viņa aizmieg ratiņos, vai velo sēdeklī). Bet tā nav tāda nopietna gulēšana, 45-minūtes varbūt.
Tags: ,

Sep. 30th, 2014 @ 08:23 am
[info]platformene
Bet tā, es kompānijā noskaidroju, ka tā ir Somiska vientulība, kas piemetusies.

Sep. 30th, 2014 @ 12:49 am
[info]izdziivotaaja
Dienas prieciņš.
Ik pa laiciņam iedomājos, ka žēl, ka teātra izrādes nevar noskatīties vēlreiz, kad sagribas. Bet nu tur arī to šarms :)
Prātam nelika mieru "Izraidītie" uuuuun woulā, oktobra beigās ir! Tiklīdz tikšu pie kādām naudām, kaut lētāko biļeti, bet vēlreiz iziet tam cauri!

I LOVE YOUR WALLSep. 30th, 2014 @ 12:02 am
[info]redz
protams, varētu teikt, ka esmu redzējis Frank
Current Mood: patiesībā pirms nedēļas

walksleepingSep. 29th, 2014 @ 09:03 pm
[info]redz
aktīvas atbildes
Current Music: eels

Sep. 29th, 2014 @ 06:58 pm
[info]ravejsledzejs
tātad pagāšceturtdien bija pasāciens. Mūdzīte Rūdzīte aizstāvēja savu promocijas darbu.

pirms sākuma, kad visi jau novākušies viņa man garāmejot saka:
- Edgars, pēc tam tu man pastāstīsi, kā dabūji tādus matus. es arī tādus gribu.
- O_o

pēc tam jau pie zviedru galda sākumā daži tiek stādīti baram priekšā, jo ne visi ir pazīstami. arī es
- un tas ir [info]ravejsledzejs. viņš man ir gluži kā pašas dēls.
tai brīdī man un viņas bērniem atkaras žoklis un wtf sejās pauž tikai vienu - kas tas tikko te bija?... paņēmu glāzi vīna, jo ruma uz galda nebija. vot, tagad domā vai tas uz labu vai ļaunu, bet nu smagi nastaraževajet. [info]toadbeauty, sapratīs kāpēc.

kad daļa tautas jau bija prom, es atkal tiku piemeklēts:
- tā, Edgar, un tagad atzīsties, kurš frizieris tā krāso matus, pie kura tu ej?
- pie sevis.
- O_o
- es pats sev matus krāsoju.
- tā tagad stāsti sīkāk.
- bla-bla-bla-bla...

/par pašu darbu un tā kvalitāti biju jau dzirdējis iepriekš. pārsteigumu man nebija ne par to, kas tika stāstīts (pietiekami daudz esmu jau to klausījies visādās konferencēs un semināros), ne par to, ko recenzenti teica, nedz par atbildēm uz jautājumiem, kur uzkrītoši daudz tika teikts - Vācijā dara tā un Vācijā dara šitā un Vācijā... a tēma ta par to, kas ta mums te Durlandē darās...

Sep. 29th, 2014 @ 02:25 pm
[info]kakjux
mani par uznjeemiigu gruuti nosaukt. tachu, ir lietas, kuras esmu uznjeemusies un izdariijusi.

taatad, par tiem sertifikaatiem. BCS ir izgudrojushi Intermediate leveli testeriem. ISTQB savukaart no Foundation lec uzreiz uz Advanced. jautaajuminjsh vienkaarshinjsh - ko ta lai kakj liek? un varbuut vispaar jaanoliek tas Foundation agile (ISTQB) pirms domaa par paareejo...
Tags: , ,

Sep. 29th, 2014 @ 04:13 pm
[info]platformene
I have been so honest
Current Mood: Vulnerable

Sep. 29th, 2014 @ 06:57 am
[info]platformene
hsppy birthday, es piecēlos ļoti agri, ēdu šokolādi un pievēršos skaņdarbu apstrādei - miksēšanai.
vismaz jaunā gada plāni ir puslīdz skaidri.

Sep. 28th, 2014 @ 09:36 pm
[info]platformene
asaras, prieki, asaras, prieki.

ko lai dara?

Sep. 28th, 2014 @ 11:29 am
[info]klusais_okeans
Šitā muļķīgā negadījuma dēļ atkal jūtos kā nelaimes putns, lai gan pēdējās nedēļas biju saņēmusies un jutusies daudz priecīgāk.
Un vispār, pastāv iespēja, ka man atlikušais šīs saules mūžs būs jāpavada ar tādām neglītām rētām, visu laiku prātā nāk tās austrumu daiļavas, kurām sejas izdedzinātas ar skābi

Sep. 28th, 2014 @ 02:02 am
[info]platformene
Dirst vienmēr labi

Sep. 27th, 2014 @ 08:00 pm
[info]amanita
"Kā veiksmīgi apvienot darbu ar zīdaiņu izklaidēšanu". Tā sauks manu pirmo grāmatu. Kuru uzrakstīt man nebūs laika.
Bet pagaidām viss pozitīvi.
Tags:

Sep. 27th, 2014 @ 02:02 pm
[info]klusais_okeans
Apdeguma dēļ laižu garām ļoti gaidīto pārgājienu. Bēdīks, bēdīks, bēdīks okeāns.

Sep. 27th, 2014 @ 09:46 am
[info]evy
[paarklepojusies un nopunjkjojusies] evy shoriit prieciigi augstpapeedenees klabinaaja paar pagalmu uz mashiinu un priecaajaas par superiigo laiku! nav vairs karstuma un gaiss tik dzidrs [cik nu pilseetaa tas iespeejams] pus astonjos no riita! pljazha sezoona var saakties!
tikai, diemzheel, riit un pariit, kad man briivs un vareetu laiski pa pljazhu vaaljaaties, es guleeshu maajaas un aarsteeshos. un vaariishu zupas. un taisiishu visaadus DIY shpakteljus matiem [citaadi tas salmu kushkjis uz galvas ritiigi jau kretinee, pirksti niez nogriezt].

Sep. 26th, 2014 @ 10:40 pm
[info]hedera
- Islandes ķērpis ir jau izžuvis. Un kaķītis jau uzspēja to izbradāt.
- Tad jau mums būs tēju drogas - ķērpis ar kaķpēdiņām!

Sep. 26th, 2014 @ 10:15 pm
[info]klusais_okeans
mans ķermenis, sauksim to tā, uz aukstuma iestāšanos reaģē ļoti nelāgā veidā - uzgāžot man uz pēdas verdošu ūdeni. Tagad pamīšus skraidu uz dušu tecināt aukstu ūdeni uz kājas un gūglēju visas tās šausmas, kas ar mani var atgadīties.

Sep. 26th, 2014 @ 04:13 pm
[info]watt
Tas ka Džeinu pa TV rāda ir tikai zīme, ka mana paaudze (eh, pat ne mana, biški jau jaunāki par mani) nāk nomainīt vecos, pārņem varu utt. Jeb precīzāk - ka esam jau līdz tam novecojuši.

Mana paaudze vēl nebijām internetā, mani jaunības grēki ir aprakti fidonetā. Tā pa īstam iet vaļā sāka 5 gadus vēlāk, kad es jau biju paaudzies un biški nopietnāks. (Kāpēc .lv fido arhīvi nav internetos iešārēti gan man nav zināms.)

Nākošajām paaudzēm nāksies sadzīvot ar faktu, ka par jebkuru cilvēku var atrast visādas bildes un klipiņus. Un nāksies pārdefinēt privātumu: ka pat jau klipiņu visi ir redzējuši, par to vienalga nerunā. Pat ja cilvēks ir aizgājis politikā - nāksies pārdefinēt "pieklājības" normas, ka sekss nav nekas grēcīgs vai apkaunojošs, un tam vienkārši nav nekāda svara vai būtības vai sakara politiskajā diskusijā.

Jo citādi pati diskusija nebūs eksistēt spējīga.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba