citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Oct. 4th, 2015 @ 10:26 am
[info]evy
aizvakar atbrauca draugi no dubajas, uzriikojaam baarbekjuu, jo laicinjsh aaraa vienkaarshi fantastisks. vakardien, savukaart, ar tiem pashiem draugiem dziivojaamies pa baseinu [baseinbaaru, preciizaak] liidz saulrietam, peecaak vakarinjojaam pabaa, kur mums uzziimeejaas alus [dazhu citu draugu uzsaukts, jo peec muusu sejaam vareeja peteikt, ka mums vakars jau iet uz beigaam], veel peecaak aizdevaamies uz hiltoonu uz "uzmini dziesmu", kur nevienu pashu meldinju nespeejaam atmineet, jo bijaam tik ljoti paarsvineejushi dziivi, ka knapi acis tureejaas valjaa desmitos vakaraa.
shoriit modos ar nelielu wtf, jo atceros, ka vakarvakaraa izveelos no gultas, meegjinaadama sabiidiit seksu ar H, kas, diemzheel, rezulteejaas normaala feilaa, jo mees abi bijaam nenormaali paarsvineejusies. un ir zilums uz rokas.
shobriid ir pus vienpadsmit no riita, bet mani veel taa shuupo, ka raudaat gribas, jo miegs naak.

Oct. 3rd, 2015 @ 01:37 pm
[info]kakjux
places to go, people to meet.

mēs ar Mazo Puiku nesen sēdējām un runājām par trakumu. precīzāk - par low punktiem dzīvē. esmu pārstājusi mēģināt likt cilvēkiem saprast, kas īsti ir trakums. jo patiesībā, nav svarīgi, vai cilvēki līdz detaļām saprot, kā tas ir, kad ir slikti. svarīgi ir, vai viņi spēj pieņemt to, ka es reizēm esmu trakuma pārņemta.

P.S. mans jaunais telefons ir kruts. loving the 3D touch.
Tags: , ,

Oct. 3rd, 2015 @ 01:41 am
[info]kakjux
Tik daudz saules, tik zilas debesis un tik attīrošas viļņu šļakatas. Tik smieklīgi draugi. Vai mēs ar Mr Player saiešot atpakaļ kopā? Viņiem baigi patiktu. Tik forši pēc tam visādi citi cilvēki. Bija žēl braukt mājās, bet 10 km pastaigas pa šodienas spožumu lika manīt savu. Reibst tikai tagad. Kosmētika notīrīta, kaut kāda pilnīgi jocīga sajūta. Ak jā, spicy food rocks. <3
Tags: , ,

Oct. 2nd, 2015 @ 09:39 am
[info]kakjux
Šodien ir tā diena, kad doties uz Bīču, ķert sauli. Jo brīvdienas darba dienā ir daudz brīvdienīgākas.
Tags:

Nr.351Oct. 2nd, 2015 @ 10:42 am
[info]hederas_sieva
Kamēr es, pelēkais zemes cilvēks, steberēju pilnu mugursomu un katrā rokā pa smagam maisiņam, pa gandrīz dzimto ielu un klusi bubināju par smago nešļavu un ielas remontu,  pēkšņi parādijās Viņa.... Viņas  matu sirmums lieliski harmonēja ar pelēko, adīto jaciņu. Vidēji garie, pelēkie svārki atsedza divas ņipras kājas, kas bija ieautas melnās kurpēs uz neliela papēdīša. Viņa... varonīgi steberēja pa vietu, kuras kādreizējais nosaukums bija ietve, taču šobrīd tur slējās smilšu piramīdas, vecā bruģa aizsargmūri, sarūsējušu trubu labirinti un vēl daudz dažādu šķēršļu. Ik pa brīdim viņa pacēla savu sudrabaino dzelzs spieķi, un atbaidīja strādniekus, kas centās aizrādīt, ka var iet pa ielas pretējo pusi, vai brauktuves daļu. Tā nu viņa varonīgi ceļoja pāri šķēršļiem, dusmīgi purpinādama par vispārēju bezkaunību, visaļautību, ik pa laikam vicinot sidraba zizli.
Current Mood: apathetic
Current Music: drausmīgas saksafona skaņas

dzhoniits tas, kursh bons dzhoviitsOct. 2nd, 2015 @ 11:18 am
[info]evy
koncerts, taatad.
norises vieta: abu dabii. gaisa temperatuura +38 celsiji...
peedeejaa minuutee tikaam pie briivbiljeteem un izdomaajaam peerties taas pusotras-divas stundas uz lielmiestu pashu bondzhoviju vaigaa skatiit. hemmm, vai bija veerts taa, kopsummaa - droshi, ka ne. tomeer mana teenage-me bija prieciiga par shaadu paveersienu, jo ikuraat pirms divdesmit gadiem es par shaadu izdeviibu buutu piechuraajusi bikses aiz laimes un veel piecreiz nogjiibusi. 
koncerts kaa koncerts, dziesmas 99% zinaamas un liidzi dziedamas i lecamas. bet pats bonsdzhovijs gan aizelsaas one too many times, balsi pazaudeeja ariidzan vairaakkaart, kur talkaa naaca publika un gjitaaristi. bet leekaat vinjsh leekaaja kaa taadaa aerobikas stundaa, rokas pa gaisu ljoti aktiivi vicinaadams [kad gichinju bija malinjaa nolicis]. karoche, augstaas notis boniits vairs nespeej panjemt [kazi, varbuut bija kakla iekaisums, vai veel kaada veseliibas kjibele, par ko tika nokluseets]. tachu man visu laiku atminjaa uzausa rollingstooni un vinju koncis paaris gadus atpakalj, kur dzhegers taa nodeva, ar visu dziedaashanu [un ne reizes neaizelsaas], skatuves skrieshanu, leekaashanu, ka gribeejaas briizham bondzhovijam ieskatiities sejaa ar taadu kaartiigu

bet! kaa tur bija par daavinaatu zirgu, kuram zobos neskataas, vai ne? vienvaardsakot, ja es buutu par sho koncertu maksaajusi, tad es buutu smagi viilusies. bet par briivu [i uksus sladkij] un labaa kompaanijaa, vip zoonaa un ar neapstaajoshu alus piepluudumu - viss bija kaartiibaa. 

taatad, viens no maniem tiineidzhera sapnjiem - check! :)

Oct. 1st, 2015 @ 05:36 pm
[info]hedera
Eu, nu bet Latvijā nav tomēr kaut kas kārtībā ar nodarījuma-soda samēriem.
Izrādās, ka tāda "izklaide" kā aiziet uz kādu skolu un ar siksnu uzšaut kādam bērnam, izmaksā ne vairāk kā 70eur. Tā cena vienmēr tāda, vai šonedēļ ir kāda īpašā akcijas atlaide?

Oct. 1st, 2015 @ 01:17 pm
[info]amanita
Pirmās dienas bērnudārzā (patiesībā jau nedēļa, jo rīt BD ir slēgts) ir pagājušas neticami viegli. Karlīna ļoooti patīk. Šorīt mums pat bija maza drāmas buršana, jo lēdija atteicās vispirms vest brāli uz viņa grupiņu - gribēja uzreiz iet uz savu. Pēc tam man ar viņu bija jāskrien teciņiem vien uz dāmas grupu, kur nevarēja sagaidīt, kamēr noģērbsies - dauzījās momentā gar durvīm. Šodien sagaidīja mani ļoti priecīga, samīļoja, saģērbās, izgājām ārā, bet no dārziņa gan prom labu laiku netikām, jo bija jālēkā pa apmalēm un jāpēta pasaule. :) Audzinātājas un auklīte arī stāsta, ka ļoti viegli iejūtas, ātri savu vietu pie galdiņa akceptējusi un citus tur pārāk nelaiž apsēsties rotaļu laikā. Šodien pat nav sēdusies uz poda, kamēr viņai bikses nenovelk (un tas ir daudz). Ārā tik Krišjāņa spēļu laukumu vaktē un gandrīz aizskrējusi prom, kad ieraudzījusi, ka vecākie bērni nāk ārā (tātad arī brālis).
Vienvārdsakot - neticami.
Vēl gan gaidu, kurā brīdī būs lūzuma punkts.
Tags:

kumeedinjmaaja, nu!Oct. 1st, 2015 @ 10:04 am
[info]evy
peec vakardienas feiliigaa iz[ie]gaaziena caur kreeslu, shodien manaami skraapeejumi uz muguras. nekas traks, izdziivoshu.
bet!!! nosmeejushies par manu feilu, mees turpinaajaam chillot pie maajas. man ticamiibas moments, ka veel kaads no tiem kreesliem mani izturees, bija zudis, un es nometos seedeet uz pakaapiena pie maajas durviim. H turpinaaja zvilneet savaa kreeslinjaa, beedu nezinaadams, kameer no kaiminjmaajas atnaaca kakjene ar trim kakjeeniem [mazliet vecaakiem par muusu deiviju, so izpraatojaam, ka deivija nav no shiis kakjenes, arii peec kraasas galiigi atshkjiras no paareejiem]. H pagraaba divus kakjeenus - katru savaa rokaa un kaut ko tur ukjipukji aakstiijaas, liidz sasveeraas par daudz uz aizmuguri un nogaazaas veekshpeedus uz muguras. taa vinjsh tur guleeja ar kaajaam gaisaa un pa kakjeenam katraa rokaa, un njirdza, nespeedams neko izdariit. es biju taa paarsmeejusies, ka pat neiedomaajos ieskriet maajaa peec kaada iemuuzhinaamaa aparaata.
luuk, kaa karma fiksi vinjam atmaksaaja par manis izsmieshanu.

Oct. 1st, 2015 @ 12:13 am
[info]soul_embraced
Rockbitch became infamous not only for performing live sex acts, but also doing so with audience members via "The Golden Condom". At a point during their show, a condom was tossed to the crowd and whoever caught it (male or female) was taken backstage for sexual relations with one or more band members.
https://en.wikipedia.org/wiki/Rockbitch

Sep. 30th, 2015 @ 09:19 pm
[info]kakjux
Don't stop believing.


P.S. Ja lītu, tad es būtu singing in the rain.
Tags: ,

Sep. 30th, 2015 @ 10:18 pm
[info]evy
Te par to iedvesmu, ja....

Visu dienu brauzeeju visaadus staastus da bildiites iedvesmai - kaa kursh ticis atpakalj fiziskajaa formaa utt.

Mees ar kasiju noskreejaam shodien vien piecus kiliishus [peec tik ilga nekaa nedariishanas perioda ljoti pietika].

Bet. Staasts ir par beernu izmeera makshkjernieku kreeslinjiem, juu nou.
Pagaajshnedeelj muusmaajaas bija baarbekjuu, kur visiem vietas normaalos kreeslos nepietika, so es panjeemu vienu [no pieciem] tiem atlokaamajiem kreeslinjiem. Ar atzveltni, vai zinies. Un vakara gaitaa tas kreesls kolapseeja zem manis...bija arii citi [smagaaki] personaazhi okupeejam taadus pat seezhamos. Sadziivoju ar feilu, nosmeejaamies visi koriitii, ka es iru fatsoo muusu famiilijaa. Projehalji.

Shovakar, peec muusu forshaa skreejiena, paarrados maajaas un atradu H izklaajushos maajas priekshaa, vienaa no tiem nolaadeetajiem kreeslinjiem, sak', alinju vajaga. Ok, nometu somas, uzkaapu netiishaam vienai no aaraa dziivojoshajaam kakjeneem [not proud at all, sirds veel ilgi saapeeja, bet, in my defence, vinja mani gaidiija pie auto sliekshnja, bet tur pilniiga tumsa, so liku kaaju laukaa no auto un sadzirdeeju muiiiiiiii], izlociiju vienu no kreesliem un atzveelos relaksinjaa. Noseedeejaam kaadu labu briisninju, liidz H iegaaja maajaa salikt devaisus laadeet, jo peec garaas darbadienas visiem bachinjas bija noseedushaas. Un tad notika TAS. Kameer H pa maaju, es mieriigi kjeeru vakara burviigumu, atlaidusies beernizmeera kreeslinjaa peec pilnas programmas...un...bljaaaa, audums kaa pliisa, kaa es maucos ieksh raamja liidz zemei... Jaa, bija smiekliigi, bet mugura saap!

Kopsavilkums: es salauzu jau divus kreeslus!!!

Veel vajag motivaacijas ?!?!

Sep. 30th, 2015 @ 01:26 pm
[info]kakjux
Cibiņiem drošvien liekas, ka es tā ņemu un visu stāstu visiem. Bet tā nav. Pēdējā laikā pamanīju pati, ka patiesībā esmu ļoti secretive. izņemot lietās, kas liekas smieklīgas. Lai gan, reizēm arī tad.

Sep. 30th, 2015 @ 02:45 pm
[info]udensroze
bet visas forshaas aviobiljetes nokaveetas, protams. skoleenu briivdienas mani dzen stresaa!

Sep. 30th, 2015 @ 11:52 am
[info]platformene
Protams ir debešķīgi un fantastiski, tas notiek atkal un atkal, kad atgriežos mājās, viss ir tīrs, kārtīgs, veļa ir izmazgāta, un apskāvienā viņš saka, ka tas tāpēc, lai man būtu laiks radīt brīnišķīgu mākslu. Tas tiešām ir neticami laimīgi.

Sep. 30th, 2015 @ 11:55 am
[info]evy
soli tuvaak projektam "ieliist atpakalj [ne]saraavushajaas biksees" - mees ar polju draudzeniiti kasiju ejam shodien skriet. 
skrienamvieta ir pie mana darba, kur kasijas maaja ir piecu min attaaluma, taadeelj izdomaajaam, ka shim te buut, nevis trenazhieriem. tuklaat laicinjsh palicis pavisam skrietmiiliigs vakaros, taa, ka iedvesmas maz vajag. 
skrienamvieta iisteniibaa izskataas peec izzhuvushas upes / kanaala gultnes. bet nee, shis kanaals netiks nedz aizbeerts, nedz piepildiits maaksliigi [kaa te dazhi nezinaataaji meedz baumot]. kanaals ir aiz tam, ka pie lielaam lietusgaazeem mums no kaiminjzemes omaanas kalniem gaazhas uudens un tiek appludinaatas daljas suunu ciema. pilseetai nekas nedraud, tomeer tuvaak pie kalniem taa ir kaa ir. tamdeelj ir izbuuveets shaads kanaals, kursh visus lietuudenjus izved smuki caur pilseetu un pazudina tuksnesii. un tekosha uudens fenomenu te var veerot ikuraat kaadu reizi gadaa. lietus gan te ir biezhaak, tomeer stipraas gaazes, kad kanaalaa tieshaam pluust uudens, ir reti. 
kanaals ir ljoti populaara skrienamvieta, jo netrauceeti var izskriet visai pilsetai cauri, turklaat izvairoties no satiksmes. cik taalu mees ka kasiju skriesim, veel neesam idomaajushas, jo no muusu saakuma punkta mees varam vai nu vagot uz kalnu pusi, vai arii uz pilsetas, jo esam pa vidu. 

Nr.350Sep. 30th, 2015 @ 09:53 am
[info]hederas_sieva
Iespējams es tāda nervoza pilnmēness iespaidā, bet algas neizmaksāšana laikā mani nepadara mierīgāku. Atliek vien cerība, ka tas būs šonedēļ, nevis aizstiepsies līdz apsolītajam 10 datumam. Acīmredzot tās ir divas dažādas lietas - prasīt laicīgi paveiktu darbu un prasīt laicīgu algu.


Current Mood: angry
Current Music: da' nekas neskan

Tikumības histērijaSep. 29th, 2015 @ 07:54 pm
[info]hedera
Ja nu kāds vēl nav pamanījis un uzspējis sašust:

Literatūras skolotāja saņem aizrādījumu par Agneses Krivades dzejoļa izmantošanu stundā

Jūlija Stepaņenko vēršas pret "netikumīgu" sociālās reklāmas plakātu

Tipu tapu prom pa bērnudārza takuSep. 29th, 2015 @ 05:20 pm
[info]amanita
Jau divas dienas man mājās visi divi bērni ir bērnudārznieki.
Karlīnai ļoti laimējies ar audzinātājām un brīnumainu auklīti. Viņas tik mīļi un veikli tiek galā ar 12 ķipariem, ka skatīties un brīnīties. Neviens neraud, nesūdzas un saprotas viņi bez vārdiem. Vakar pāris stundas nodzīvojos ar lēdiju pa grupiņu. Audzinātāja un auklīte rāpo ar mazajiem, rīkojot sacensības, viņas kopīgi dzied, zibens tempos ģērbj bērnus sev vien saprotamā kārtībā un secībā, un daudz smejas kopā ar mazajiem. Tas viss tik priecīgā gaisotnē, ka Karlīna jau pirmajā dienā gana organiski iekļāvās kopējās aktivitātēs (vienīgi uz poda gan, kur visi ar plikiem dupšiem, mana jaunkundze atteicās bikses novilkt un sēdēja ar visām. arī šodien.). Šodien aizgāju pakaļ, kad jaunieši vēl ēda pusdienas. Sēdēju brīdi aiz durvīm un klausījos, kā audzinātāja un auklīte lielīja visus bērnus, cik braši ēdāji un cik maz šmuces uz priekšautiņiem tiek, kā visiem garšo un vispār malači. Pretī man iznāca ar dzīvi ļoti apmierināta meita. Samīļojāmies, braucām mājās dziedādamas, un tāda pati smaidīga momentā aizmiga pusdienlaikam.
Ļoti laba sajūta.
Tags:

Sep. 29th, 2015 @ 10:37 am
[info]kakjux
Esmu pāris klikšķu attālumā no jauna telefona iegādes un pasūtīšanas. Tas riktīgi priecē manu mazo sirdi. (Bietes saka, ka es esot gīks.)
Tags:
Top of Page Powered by Sviesta Ciba