citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Dec. 14th, 2017 @ 11:51 pm
[info]kakjux
šovakar bija sezonas finale Anmas jōgā. visu dienu man maniakāli sāpēja celis, bet pret vakaru pierima un aizgāju pavingrot.

biju vienīgais pacients. ne tikai Anmai bija mazapmeklētība, bet arī grupai pirms mums, kura parasti ir pilna, bija tikai divas pacientes. baletdejotājas blakus kambarī gan bija dahuja.
anyway.
cenšos arvien vairāk piedomāt pozās. tagad, kad primary focus nav prosta noturēties, bet var piedomāt plecus neraut uz augšu, kā mana roka, kur ir celis un tas viss. jūtos daudz komfortablāk darot lietas. jūtos fleksiblāka. joprojām ļodzos, jo kōre nav tik stipra. uz vienas kājas stāvēt ir grūti. vēl visādi sīkumi. bet nu, izliku sevi visu, jo ļ vajadzēja. kādā brīdī gandrīz vilka uz ģībienu, bet savācos un izturēju, jo ņehuj. un vienā brīdī gribējās prosta padoties aiz noguruma, bet atkal savācos un izturēju. visādas saāķēšanās pozas sanāk vieglāk. tikai tiltiņš joprojām pamatīgi klibo dēļ vārgām rokām. Anma dabūja palīdzēt, bet toties izdarīju. pārlikt kājas pāri galvai tā, ka pirksti skaras pie zemes - man visu laiku no tā bija bail. bet šodien savācos un izdarīju proper. svecīte daudz stabilāka. headstand arī diez gan labāk padodas, bet joprojām vajag palīdzību nostāties. uff. Anma atkal teica, ka labi, ka es neaizgāju uz beginners kaut kādām nodarbībām. viņa redzot progresu. un man tāds aww blush.

bet nu. Anmas jōgas pārtraukums līdz 18. jan. kā noturēties kaut kādā formā? kaut kā jācenšas kaut ko mājās padarīt tomēr. jo vajag. jo nu. fuck me, cik tas ir neaprakstāmi lieliski, kad kaut kas beidzot sāk sanākt.
Current Mood: apm ņurd noguris
Current Music: teļiks
Tags:

Dec. 14th, 2017 @ 05:12 pm
[info]ravejsledzejs
tas lielais, smukais gaļas gabals, ko man tā patīk gatavot... tas, kas lāpstiņai skaisti pieguļ... tas muskulis man labajā pusē sāp. rezultātā traucētas sajūtas labās rokas pirkstos. i tago vairāk paļaujos uz redzi, nekā tausti. sāpes jūtu, roku tā ne īsti. redzu, ka strādā bez problēmām. un ko es tādu sev nodarīju, ka mana gaļa man šitā?... un kāpēc tagad?...

/un kādas vēl domas čerez smadzenēm laist, lai depresņakotoe vēl vairāk...

Dec. 14th, 2017 @ 12:21 pm
[info]udensroze
un vēl man riebjas, ka visi visur un visu laiku lieto "gada skaistākie svētki"
es pati izdomāšu, kuri man ir skaistākie, sirsnīgākie vai jebkādi svētki

Dec. 14th, 2017 @ 04:26 am
[info]platformene
dear ciba, es strādāju visu šo nakti, jo pa dienām nepietika laika, jo bija jāstrādā. Rītdienas izjūtas būs pē. Ai, ai.

Dec. 14th, 2017 @ 12:22 am
[info]kakjux
šodien skatījos uz Elenu un domāju par to, ka būs grūti viņu atstāt te. viens no retajiem cilvēkiem, kura man pietrūks no Lielmiesta. jo nu tiešām tik fantastiski sasmējāmes. un izkalām plānus arī. konkrēti ienīdām cilvēkus un svētkus. un runājām par NYE tā stulbi, līdz Elena ieminējās, ka jāiet uz divebar. es padomāju par Trišām, bet tad atcerējos par metaļoru bāru. pēc nelielas gūglēšanas un tā, secinājām, ka iesim uz turieni. jo nu, haha, tur sola visu ko labu. un gan jau būs gōtiski. kurš to negrib!
Current Mood: iereibis
Current Music: MTV Krata
Tags: , , ,

Dec. 13th, 2017 @ 11:26 pm
[info]udensroze
viena no kaitinoshakajaam latvieshu ieziimju izpausmeem: nabadzibas delj neies jau lepnumu zaudet!

Dec. 13th, 2017 @ 07:53 pm
[info]hedera
Avotu/Bruņinieku krustā šodien laikam kāda avārija bijusi, braucamā daļa nosēta ar sašķīdušiem mašīnu stikliem.

Dec. 13th, 2017 @ 04:44 pm
[info]platformene
animeišen aijs! skatiens miglā.
Current Mood: \

Dec. 13th, 2017 @ 11:10 am
[info]platformene
Līdz ar visu domāšanu par pārvākšanos, ir arī tāda vague doma, cik forši būtu uz Vāciju pārvākties. Jāpapēta iespējas. Piemēram Leipziga. Tā ir forša pilsēta.

Dec. 12th, 2017 @ 09:28 pm
[info]ravejsledzejs
õ! man ir atlicis piecītis. tā tad var uzdzīvot! nākamā nauda draud ieripot tikai tai periodā, kas ir starp ziemassvētkiem un jauno gadu. lai dzīve būtu skaistāka - ja neieripos tajā periodā tad ieripos tikai februārī. bet man ir piecītis un tātad var uzdzīvot - nav jau jēgas to mēģināt saskaldīt, lai nodzīvotu līdz februārim ;o)

Viss pareiziDec. 12th, 2017 @ 08:45 pm
[info]hedera
31. dzīves gadu noslēdzu, spēlējot Katanas ieceļotājus, t.i., šodien ~1:30am. Drīz pēc tam visa tāda "jaunpiedzimusi" sūrā konkurencē tomēr izcīnīju uzvaru.

Dec. 12th, 2017 @ 04:22 pm
[info]kakjux
pa nakti atkal bija kolorīts sapnītis. uhtī.

karoč, es dzīvoju psihenē. tur bija baltas sienas un ļ nomācoša atmosfēra. pie tam, man līdzi bija laptops un bija jāstrādā. salecos ar vienu somu izcelsmes kolēģi, kurš mēģināja man kaut kādu huiņu iemānīt. tad bija kaut kāda parāde, kur piedalījās ratiņkrēslā sēdoši cilvēki. viņiem nebija noorganizēts atpakaļceļš. es nez kāpēc par to jutos vainīga. bija arī jāiet uz vienām cibiņkāzām un es traki pārdzīvoju, ka man psihenes drēbēs jāiet.

tematiskais Black Books quote )
Current Mood: I'll refer you to the quote
Current Music: MTV Krata
Tags: ,

Dec. 12th, 2017 @ 05:15 pm
[info]ieraksts
"Savukārt 90. gados pankam uznāca nostalģija pēc pagājušajiem laikiem, un viņa draugu pulkā parādījās komūnisti un nacionālisti. Vēlāk draudzība ar nacionālboļševikiem un to vadoni Edvardu Ļimonovu bija politisko uzskatu evolūcijas augstākā virsotne. Ļetovam kā nacionālboļševikam tika liegta iebraukšana Latvijā, un 2000. gadā viņu aizturēja Zilupes robežkontroles punktā. Ironiski, ka partija «Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā» Ļetovu uz sevis rīkotu pasākumu bija aicinājusi kā «civilās aizsardzības» instruktoru. Programmā bija paredzēts aplūkot tēmas «Ļetovs kā tāds», «Cīņa ar stipri spirtotiem dzērieniem», «Barošanās ar sauso paiku» (LETA, 28.09.2000). Atcerēsimies, ka tas bija nacionālboļševiku ziedu laiks — šajā pašā gadā nacionālboļševiki uz dažām stundām ieņēma Pētera baznīcas torni."
Current Music: Егор и опизденевшие — Самоотвод (Про окурок и курок)

Dec. 12th, 2017 @ 04:41 pm
[info]platformene
Neticami, ka, draugam, kuram populārākajam video ir 2.1 milj skatījumi yūtubā, ir ļoti grūti dabūt koncertu Latvijā. Vai cilvēki nelasa statistiku? Vai arī nesaprot, ka tas nozīmē, ka mākslinieka personība uz skatuves būtu ļoti atraktīva, un cilvēki nāktu dēļ tā, ka šo skatītāko dziesmu ir dzirdējuši? Šis mākslinieks pat ir gifs feisbukā, ierakstot vārdu "energy", un bija Vācijas spotify reklāmas seja, kad Spotify tur pirmoreiz parādijās. Polijā, Igaunijā un Lietuvā noorganizēju koncertus 2 dienu laikā. Latvijā - jau nedēļu nekā, tikai daži atteikumi, un mēģinu daudzas vietas, tagad rakņājos pa smadzenēm atcerēties visas labās opcijas. Pārsteidzoši.

Dec. 12th, 2017 @ 01:29 am
[info]izdziivotaaja
Pēc šodienas sazvanīšanās ar vecmammu sasmējos. Viņa jau gadiem kā vairs neadīja...līdz mēnešus atpakaļ, kad biju LV, sadāvināju visiem pašas adītās zeķes. Šodien viņa man lielījās, ko jau paspējusi uzadīt & ko plāno xD

Mamma pieprasīja vēl zeķītes..tūdaļ pabeigšu & plānos rīt doties vēl pēc dzijas, jo joprojām gribu konkrētu džemperi. Pirmais ir silts & ok, bet ne tāds, kādu es vēlējos :) Vismaz jautājums par dāvanu mammai uz ziemīšiem atrisināts. Ar Mīļoto apdāvinājāmies priekšlaicīgi & uz pašu svētku vakaru plānoju vnk uztaisīt spešal kūku..precīzāk uzgāju smuku glazūras veidu, ko gribu izmēģināt... Ja sanāks, tad zināšu ko uz dz.d. uz darbu nest :)

Dec. 11th, 2017 @ 04:45 pm
[info]kakjux
man liekas, ka tā trauku mazgāšana ir kļuvusi par šito "iziet uzpīpēt" aizstājēju. protams, sanāk retāk, bet toties pamatīgāk. kad viss izbesī, nokāpju uz virtuvi un pamazgāju traukus.
tagad varētu vai nu nomazgāt pannu, vai pajogot. gribas tikai sākt dzert.
Current Mood: let's not talk about this
Current Music: Archive - Seamless
Tags: , ,

Dec. 11th, 2017 @ 03:02 pm
[info]izdziivotaaja
Izlasīju oktobra ziņojumu no Swedbank.. Kkāds iekšējais, ka es negribu dot savus visus šejienes datus. Da kāda viņiem un VIDam starpība, kur es tgd dzīvoju/strādāju. Neesmu LV un viss! LV bankas kontu izmantoju tik cik LV tel.num. uzturētu pie dzīvības, par ko sāku domāt, moš atslēgt.. + šad tad esot ciemos LV.

Kino, restorānu & bāra apmeklējumi atgrieza možumu. Pēc nedēļas Oslo trips... Woop woop!

Gada nogales garastāvoklisDec. 10th, 2017 @ 06:22 pm
[info]santa_be
Visu satīrīt un sakopt.

Izmest liekos traukus, vecās pannas un katlus, negaršīgus dzērienus, nelasāmas grāmatas; sakārtot google drive, izrevidēt spotify un drēbju skapi. Pabeigt iesāktās grāmatas, darbus, domas.

Tā it tam būtu kāda nozīme, tā it kā jaunā gada atslēga būtu sekmīgi nokārtots iepriekšējais.
Current Music: Elbow- Switching Off

Dec. 10th, 2017 @ 12:42 pm
[info]kakjux
šorīt pamodos un skatījos pa logu ārā daudz un dikti. it kā bija baumas, ka šogad tā notikšot. ka šogad gan būšot baltie mēsli. bet es šitik daudz baltos mēslus šai pilsētā nebiju redzējusi gadiem!

also, uzjautrina tas, ka šodien bija paredzēts tas brančs atkal. clearly, tas nenotiek, jo, nu... apmēram puse no tūbiņas vienkārši neiet. "power supply issues caused by the snow," they say. nebūs man branča, nu nebūs, ar to jāsamierinās laikam.

also2, Mājbiedrs drūmi staigā pa māju un nesaprot, kā rīkoties, jo kakbe uz bodi vajag, bet ārā baltie mēsli. viņš te staigā un staigā un īgņojas, īgņojas. un nesaprot, vai tiks rīt uz darbu. un viss tāds neapmierināts.
Current Mood: nīgrs, bet uzjautrināts
Tags:

Dec. 9th, 2017 @ 07:53 pm
[info]kakjux
šodien biju izvest vienu socially anxious sievieti uz vegānu tirdziņu. atradu viņu AFP fangrupās. ļ patīkama sieviete. tiešām jauka, mazliet dīvaina, bet tieši tādā labā veidā, ļ patīkama komunikācijā, nemaz ne enerģiju izsūcoša. gan paskatījāmies bodītes, gan uzēdām vegānu ēdienu, gan iedzērām alu bārā, kas ierīkots busā. gan paklusējām bez awkwardness, gan pasmējāmies, gan visādi parunājāmies. nolēmām it kā apmeklēt vēl vegānu pasākumus. tas bija tik mierīgi, bet ļ jauki sociāli. beigās sajutos, ka mēs viena otru bijām izvedušas ārā.

labi, ka gadās randomā satikt arī cilvēkus, no kuriem negribas kliedzot skriet sniegā. pēdējā gada laikā Lielmiesta random people experiences haven't been so kind to me.

tagad sēžu ar karstvīnu, blakus zem sedziņas kaķis, tīri pat vai omulīgi. sajutos, ka laba brīvdiena.

tagad bija jābūt ballītē, bet sapratu, ka man šodienai vispār pilnīgi pietiek un gribu justies šitik jauki. nevis pazust milzu barā ar sievietēm.

tikai, nu, fuck me, cik auksti.
Tags: , , ,
Top of Page Powered by Sviesta Ciba