citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Aug. 30th, 2016 @ 10:31 pm
[info]kakjux
Šovakar biju vakariņās MP jaunajā dzīvesvietā, kuru viņš dala ar malaiziešu vīrieti. Jūtos totāli ieguvusi jaunu ticību cilvēkos. Viņš (mājbiedrs) bija uzaicinājis vienu savu drušku. Tad nu man bija viss kas kopīgs ar viņu. Un tad ar arī ar MP dzīvesbiedru. Un viss bija diezgan lieliski. Ēdiens pasakains arī. Me encanta malaiziešu virtuve. Un visi viens otru iztaujājām par dzīvēm. Nosmējāmies. Ļoti labs vakars. Nu totāli. Esmu priecīga, ka MP sev atradis mājbiedru, kurš ir tik lielisks. Piedraudēju nākt ciemos vēl.

Bet tagad jādodas mājās, rīt 8:20 atkal jābūt sporta zālē. Bet kāpēc jogas nodarbības tur ir trešdienu pusdienlaikā? Es tai laikā pildu spāņvalodas mājasdarbus.
Tags: , , ,

Aug. 30th, 2016 @ 05:46 pm
[info]watt
"I suppose if we can't vote until we are 18 because we don't know what we are doing, then we should knock off 18 years from the other end as we enter our second childhood.

Assume an average, max age of 78, knock off 18, you get 60."

Aug. 30th, 2016 @ 03:27 pm
[info]kakjux
Šorīt sanāca drusku tāds kā čiks tai sporta zālē. Toties iepazinos ar bulgāru Ivanu. Pirmo ne-latvieti šai pilsētā, kurš mācēja pareizi uzrakstīt manu vārdu, kaut nekad nebija to redzējis rakstībā. Viņš man smējās, ka te noteikti ļaudis manu vārdu izrunājot daudz dažādos veidos? Es māju ar galvu un teicu, ka ir gan tā. Tad Ivans teica, ka viņš saprotot, viņu te par Aivanu saucot. Es atkal māju ar galvu un teicu, ka saprotu. Rīt iešu vēlreiz uz sporta zāli un cerēšu, ka nebūs tāds čiks, ka nu tomēr būs tas indakšans.

Aug. 30th, 2016 @ 04:28 pm
[info]acdc
šī būs traka nedeļa 3 nakts maiņas, 1 brīvdiena un atkal 3 nakts maiņas.
nevaru saprast ka lai izlieto vienu brīvdienu.
aiziet uz spa, seksam, frizierim, vai nedarīt neko?

Aug. 30th, 2016 @ 01:39 pm
[info]soul_embraced
Gan jau esat dzirdējuši, ka R.Mugabe ir pavēlējis arestēt visu Zimbabves olimpisko izlasi par to, ka šie pārradušies mājās bez medaļām.

Vēl viens interesants fakts par Robčiku ir sekojošs. 2000. gadā kāda zimbabviešu banka ZB bank Limited organizēja izlozi starp saviem klientiem. Pavisam negaidīti 100K $ balvu vinnēja Robčiks!

Aug. 29th, 2016 @ 11:17 pm
[info]kakjux
ierāpos gultā un man neļauj aizmigt domas par Marlīni. viņa ir kaut kas totāli lielisks. ja vien mēs nebūtu divas drinking enablers.
Tags: ,

Aug. 29th, 2016 @ 12:09 pm
[info]platformene

5gAug. 29th, 2016 @ 08:56 am
[info]watt
Nosvinējām meitiņai 5 gadus.

Virtuves skapītī atradu un izmetu ārā no dziļām atvilktnēm 4.5 gadus vecas ķimeņu paciņas: laimīgi aizmirstas ķimeņu tējas, ko A. dzēra lai būtu vairāk piens.

Liekas, tikko mazajai bija 2 gadi, mēs stresojām kāpēc M. pārāk maz runā (nerunā), tagad jau 5 gadiņi un vāciski viņa, bez šaubām, runā pareizāk nekā es.

Bija ļoti karsta diena. Vispār, šogad vasara aiziet atvadoties ar kārtīgu karstuma vilni. 35℃. Arī gadā kad mazā dzima, bija diezgan karsts tajā dienā un arī otrā dienā pēc tam. Pēc tam atnāca mākoņi, atnāca vēsāks gaiss.
Aicinājām 6 bērnus, 3 netika (viena meitenīte ir prom atvaļinājumā Francijā, otra ģimene aizkavējās atvaļinājumā un vairs nevarēja paspēt, trešajiem [taizemiešu ģimenei] todien tieši bija jābūt kāzās). Bet īstenībā M. ir tik introverta ka ar tikai 3 draudzenēm ir pat tā kā par daudz. Vislabāk viņa jūtas kad ir ar vienu vai divām draudzenēm.

Sadāvinājām, tātad, Lego. No bērniem tādi mazāki komplekti (kastes pirku pats, no vecākiem tikai iekasējām pa 15€) - Rapunzel tornis, Cinderella kariete, Friends Frizētava, un Friends Hotdog ratiņi. No mums lielie komplekti - Frozen Arendellas pils, un Rapunzel lielais tornis. (Šis Rapunzel komplekts tagad jau izpirkts, un tādu tirgo tikai spekulanti pa 70-80€, lai gan reālā cena bija ap 40-50€.)

M. liek šos Lego ar lielu sajūsmu, pat dzimšanas dienā negribēja ar meitenēm skraidīt un pa piepūšamajām atrakcijām lēkāt, bet gribēja sēdēt pie galda un salikt Cinderellas komplektu. (Jāpiezīmē ka tie lielie komplekti kas no 6. gadi paredzēti, tieši tā arī ir - var salikt tikai caur lielu spiegšanu un dusmām - jo ir ļoti daudz mazas, sīkas detaļas. Tos mazākos komplektus kas 4,5-"gadīgajiem" rēķināti - saliek bez aizķeršanās.) Bet liek ļoti labi, ir smalka telpas izjūta un arī pirkstiņi drīz ietrenēsies tās sīkās detaļas noturēt.
Tags:

Aug. 28th, 2016 @ 03:50 pm
[info]kakjux
Jāazīstas, ka vakar tiešām es biju es. Es izgāju visa ārā (I went all out). Pilnīga bezatbildība, pilnīgs prieks un trakums. Marlīne ir, jāatzīst, ļoti unikāls sabiedrotais šādos izgājienos. Teicu viņai, ka gribu satikties biežāk, bet uz paģirām tā liekas ne tik laba doma vairs. Nezinu īsti, kas mums tur notiek. Sāk likties, ka varbūt gribētos zināt. Lai gan... Kāpēc? Bet paģiras nupat ir tādas, ka viss riebjas un kaitina. Savā galvā iztēlojos dažādas darbības ar ugunsmetējiem un, ē, cirvi.
Tags: , ,

Preoccupations - Continental ShelfAug. 28th, 2016 @ 01:35 pm
[info]redz
Preoccupations - Continental Shelf

Aug. 27th, 2016 @ 01:43 pm
[info]kakjux
tā sieviete mani nofriendzonēja. nu lai jau. viņasprāt casual flings work best, if you don't have lots to talk about. es nezinu, kādus tur flingus viņa ciena, bet man kāreiz patīk flingi, kuros var uz mirkli pilnībā iegrimt, atdot visu, lai aizejot kļūtu par vienu skaistu mirkli bagātāka. tāpēc šodien būšu es un darīšu to, ko es daru.

ak jā, bija rīta izgājiens pa veikaliem, nopirku visu ko mājai. jaunu gultasveļu un visādus tādus priekšmetus sadzīvei. esmu gatava sākt vakaru, muahahā.
Tags: , ,

Aug. 27th, 2016 @ 01:30 am
[info]klusais_okeans
pēdējā laika labākais man veltītais pikaplains: "man arī patīk kā tu dzer" (nebiju ieinteresēta nekāda veida tālākā izvērsumā, tādēļ neņēmos noskaidrot, kā tieši es dzeru)

Aug. 26th, 2016 @ 05:53 pm
[info]soul_embraced

Aug. 26th, 2016 @ 01:24 pm
[info]izdziivotaaja
Nice.
Vakar biju līdz veikalam, jo nu dikti sagribējās siera kūku + nopirkt mācībām grāmatu. Gribējās arī bišķ kādu kustību, lai slimība ātrāk pazūd.
Siera kūka pagaidām tusējās krāsnī un ļoti ceru, ka būs sanākusi laba xD
Anyway..grāmatu nedabūju, jo izrādās mācību grāmatas var dabūt tikai noteiktā grāmatnīcā. Bet pārāk arī nebēdājos, jo tikko mājas lapā atradu, ka ir pakalpojums, ka to grāmatu var atlikt uz 2 dienām. Perfekti, jo rīt tieši pirms darba varēšu aiziet izņemt.. Plusā arī tas, ka grāmatnīca atrodas pretī manam darbam :)

Šodien tik jāsaņemās izdarīt visu, ko lēnā garā biju gribējusi pa visām šīm brīvajām dienām..nu ja nebūtu saslimusi un jutusies kā totāls sūds :)

Aug. 25th, 2016 @ 09:42 pm
[info]kakjux
Uzminiet, kurš šodien iegādājās sev tiketu uz 5'Nizza Londonā?
Jā, sākumā likās baigi dārgi tie tiketi. Bet tad es ieraudzīju, cik maksā tiketi uz Zemfira. 5'Nizza uz tā fona salikās, ka ir totāls lētais. Varbūt vajadzēja paņemt biļeti arī Dzīvesbiedram? Bet ar viņu jau nevar zināt, vai vispār būs valstī.

Enīvei, bija randiņš šovakar. Dzērām bezalkoholiskos kokteiļus. Nezinu, kas tas man ir ar tām nedzerošajām sievietēm. Bet, cik nedzerošā igauniete bija garlaicīga, tik šitā bija interesanta. Bet tagad gan gribas iedzert.
Tags: , ,

lūzuma punkts Aug. 25th, 2016 @ 11:28 pm
[info]santa_be
Beidzot salūzu un noskaidroju kas ir šī dāma: https://www.instagram.com/kyliejenner/
Cik slava tomēr ir dīvaina padarīšana.

ikdiena turpināsAug. 25th, 2016 @ 10:03 pm
[info]santa_be
Ir visādas vēlmes, ir visādas intereses un visādas šaubas. Iespējams mazāk vajag spekulēt un domāt, bet vairāk darīt.
Vēl vajadzētu atkal paātrināt ikdienas ritmu, no rimta uz ko mazliet ašāku.

Aug. 25th, 2016 @ 06:51 pm
[info]amanita
Atvēru pāris interneta veikalus, jo jāsāk domāt par bērnu nopakošanu rudens cēlienam un bērnudārzam, bet aizvēru ciet. Nespēju tam vēl kārtīgi pievērsties. Vēl vasara galvā.

Aug. 25th, 2016 @ 02:16 pm
[info]platformene

Aug. 25th, 2016 @ 01:01 pm
[info]izdziivotaaja
Tiešām sajūta, ka sākas kkāds kāpums dzīvē :)
Uz konci iešu ar meitēnu, kas, cik netā redzu, ļoti aktīvi iesaistās visādos pasākumus & viss kko organizē. Jau iečekoju, ka septembrī briest izbrauciens uz fjordiem, kur no cilv prasa vien 20 eiras, kas ir ļoti smieklīgi maz! Nu pluss vēl paika, bet tas tā.

Šodien vēl ieraudzīju reklāmu par norv valodas kursiem arī par smieklīgu summu. Ar otrdienu sāksies. Priekšniecībai jau uzrakstīju un viņi tikai par :)
Par kursiem sasmējos, kad ieraudzīju "The course is religiously neutral" ..kad čekoju info par to iestādi vairāk likās vnk biedrība un nesaistīta ar ko baznīcveidīgu..bet nu pohuj metāls. Nebūs super profesionālie + man sākumā varētu būt nedaudz garlaicīgi, ja pārējiem būs 0 zināšanu, bet toties uz izrunām varēšu trennēties :)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba