citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Jun. 24th, 2016 @ 10:09 am
[info]kakjux
They got what they wanted. Kurās valstīs mūsdienās grib software testerus? Zināju jau, ka nevajag man to šejienes pilsonību.
Tags: ,

Jun. 23rd, 2016 @ 11:35 pm
[info]kakjux
Mums šovakar bija imigrantu ballīte. Rīt būs vai nu celšanās agri (nav exit polls, jo ķirzakcilvēki pateica, ka nevar tādas stock / fx marketu svārstības vienā vakarā), lai uzzinātu rezultātus, vai nu oversleeping past last minute, lai nebūtu jādīlo ar realitāti. Tādi mums jāņi. Un viena Dzīvesbiedra dāvana palika darbā uz galda. Jāatceras, ka nu jau jānes mājās.
Tags: , , ,

visa laba jāņuzāle, kas zied jāņu vakarā..Jun. 23rd, 2016 @ 06:21 pm
[info]ravejsledzejs
vakar biju izgājis lakstus saplūkt. plūcu, plūcu, kamēr uzdūros pilnziedā esošai kosu audzei, ja par tiem sporu veidokļiem var teikt, ka zied... pakasīju pakausi un saplēsu arī tās, jo: visa laba jāņuzāle, kas pa jāņiem strobilē! vot tā!

Jun. 22nd, 2016 @ 11:02 am
[info]kakjux
Pirmoreiz 12 gadu laikā aizmirsu brilles mājās. Vēl paskatījos laika ziņas no rīta (bet ne pa logu), nepaņēmu cardigan un uzvilku auduma kurpes. Kas tālāk?
Tags: ,

Jun. 22nd, 2016 @ 10:03 am
[info]hedera
Bad science journalism is bad. Because no, an octopus is not an alien.

Jun. 21st, 2016 @ 09:27 pm
[info]kakjux
Dzejoļu rakstīšanā tiku tik tāku, ka laikam esmu izrakstījusi ārā to, kā jūtos. Tagad var sākt mēģināt rakstīt arī kaut ko jēdzīgu.

Nopirku gurķi un ābolus, lai taisītu džina fruit salad ([info]neoplasm, saldē tikai gurķi?). A džina ta mājās nav. Jāatceras paņemt bodē nākamreiz.
Tags: , ,

Jun. 21st, 2016 @ 12:54 am
[info]analgiins
peidzeeros kaa maarks un nopirku ebejaa type o negative october rust disku. sveicieni.

Jun. 20th, 2016 @ 08:42 pm
[info]klusais_okeans
Jūnijs: Sids satiek savu Nensiju

Jun. 20th, 2016 @ 02:45 pm
[info]watt
esmu Rīgā. sajūta, it kā uzvelkot neērtas kurpes, kas spiež.
un mitrums gaisā, to ļoti izteikti sajutu, izejot no lidostas.

Jun. 20th, 2016 @ 03:32 pm
[info]ravejsledzejs
vakar visu dienu cītīgi demolēju klubkrēslus. šodien roka sāp. gan plauksta, gan plaukstas pamatnes locītava. visu nakti klubkrēsla atzveltnes iekšas cītīgi dekupēju. tagad vēl ir jānopērk stikla gabaliņš un man būs Cmuks līķu izrādāmzārciņš. šonakt jāuztaisa otrs izrādāmzārciņš. a izgulētie izgulēšos paC sava zārciņā, bet to es sev vēl neesmu uztaisījis. to nedudz vēlāk. gan paspēšu.

Jun. 19th, 2016 @ 10:18 pm
[info]kakjux
Vēl par mazkaķi.. Reizēm liekas, ka viņai rādās lietas. Nu, halucinācijas :D Viņa ik pa laikam vēro vai pat ķersta kaut ko, ko es neredzu. Protams, varbūt vienkārši es neredzu. Ej nu sazin.
Tags:

Jun. 19th, 2016 @ 09:03 pm
[info]kakjux
tl;dr: paldies par weekendu, dāmas!

kind of gaidīju, kad kāda no dāmām iecibos un tad varēšu lasīt un priecāties, bet pagaidām tikai instagrammas. :) un arī instagrammas ir labi vispār.

kā mums gāja pieredzes apmaiņas programmā pie[info]neoplasm? ļ. lieliski. tiešām runājām ļoti dīvainā latviešvalodā, bet tas laikam pieder pie imigranta dzīves. pirmajā vakarā bija daudz džina, jo džins ir gardi. tikai no rīta sāpēja galva un bija diez gan sarežģīti saņemties un izdzīvot. bet Neō, izrādās, gatavo dievīgas brokastis, kas izglābj pilnīgi visu. un dienas programma varēja sākties. ojē, bija gan izstādes ar nepaklupšanu pār mākslas darbu no bumbām, gan ilga pastaiga pa bagātnieku rajōnu. bija kapi, dīķis un visādas lieliskas Neō apgaitas vietas. līdz [info]brittany atzinās, ka vajagot snakus. sagaidījām [info]roskild ar picām un tad Neō uzjauca džina fruit salad.

tālāk varētu ierakstīt, cik lieliski bija visi iestādījumi, pa kuriem bijām apgaitā. ka viens no šiem iestādījumiem vispār likās perfekts. kokteiļi, īsti, kruti un pareizi kokteiļi, jā.

jo braukt prom bija tik bēdīgi, ka izgājām uz bāru, kas ierīkots baznīcā. (akjā, šorīt gaidīju klausīties baznīcas zvanus, kā jau godīga katoļu meitene, bet ņihuja nedzirdēju.) nu lūk, būs jāatgriežas, jo Neō šodien visu dienu uzskaitīja visu to, kur mums obligāti bija jāaiziet, bet nepietika laika. cik viss ir lieliski, jūtu sevi atgriežamies. un Neō vienmēr velkomēts lielmiestā, protams. turam elpu.

mājās toties ir kaķītis, kurš mani izseko. un visi pēdējie dzejoļi ir pārāk depresīvi, būtu labāk uzrakstījusi dusmīgus. vai priecīgus, joptvj, kas man fucking traucē uzrakstīt kaut ko priecīgu pa visiem šiem gadiem.

vēl par naudas lietāmJun. 19th, 2016 @ 09:10 pm
[info]santa_be
Vēl viena uzskats ar ko esmu dzīvojusi visu savu dzīvi- pirkt īpašumu vienmēr ir labāk kā īrēt. Tomēr sākot praktiski iedziļināties šajā jautājumā tā vairs nešķiet.

"Anecdotally, every time someone at work bought a house (“Congratulations!”) a coworker would say the company moved their name from the “need to re-recruit” to the “employee for life” list. He was a bit jaded. But he also had a point"

No http://www.gocurrycracker.com/renters-for-life/#

Jun. 19th, 2016 @ 12:35 am
[info]acdc
ir tik fakin grūti, kad viss laužās ārā, un ir sājūta ka es dzīvi uzbuvējis nepareizi.

BTW laimīgu dzimšanas dienu man

Jun. 17th, 2016 @ 03:12 pm
[info]kakjux
Man ir divi naktskrekli - viens ar kaķa spalvām, otrs bez.

Weekenda soma sapakota un stāv blakus. Vispār, man nav piemērota lieluma mugursomas, tāpēc, ja dodos kaut kur, kur palieku 2-5 naktis, ņemu līdzi savu hand luggage čemodānu. Tur var ielikt arī lielo spāņu valodas mapi un vilcienā izlikties, ka mācos.

Drāma nupat jau novedusi līdz viena tīņu seriāla klipu skatīšanai tutrubā. Laikam vajag to darīt telefonā, ne datorā :D par darbu runājot, vispār ir kaut kāds mega besis, jo nez kāpēc nevaru izdarīt vienu lietu. Kolēģi var, bet, kad es palaižu, tad process vienkārši nofeilo. Wtf. Par fuck runājot, šodien pateicu priekšniekam, ka man patīk lamāties. Varētu atsākt, jo, who the fuck cares anyway. (Sākās viss ar viena websaita (Where the fuck should I go to eat) apspriešanu.) Priekšnieks teica, ka yes, me too and what a load of fucking bollocks.

Jā, ups and downs, all together. I hate being bipolar, it's awesome. Un viss tas.

Vakarā džinu sola. Jē, aha. :)

Jun. 17th, 2016 @ 05:02 pm
[info]ravejsledzejs
tā noskaidrojies ir tas, ka pirdien uzlasu līķus. taziki un ģiftes sadotas. tuvīnā līķvieta noteikti. par tālīno Maksims man vēl ziņos. nu ko lai saku - sezona...

Jun. 17th, 2016 @ 04:56 pm
[info]ravejsledzejs
atliek tik ieskatīties spama folderī un:

ANTI-TERRORIST AND MONETARY CRIMES DIVISION
FBI HEADQUARTERS IN WASHINGTON, DC
FEDERAL BUREAU OF INVESTIGATION
J. EDGAR HOOVER BUILDING
935 PENNSYLVANIA AVENUE, NW
WASHINGTON, DC 20535-0001


This is to officially inform you that it has come to our notice and we have thoroughly completed an investigation with the help of our Intelligence Monitoring Network System that your E-mail address was among the email that Won UK National lottery Award which you did not claim, we want to let you know that one of the bank worker where your fund was deposited arrange with his friend to come as the owner of the E-mail that won the prize which they claim your fund, but now your fund has been recovered from them and the people that claim your fund has been arrested.

If you receive any E-mail that you did not understand that is from unknown person to you please do forward it to us to verify and bring the person to justice.

It has come to the attention of our Money trafficking investigation department, that you have some funds valued 800,000.00 Pounds on your name, the said payment is awaiting adjudication and we have authorized this winning to be paid to you, this funds are from UK NATIONAL LOTTERY.

Re-confirm, Names, Address, Phone Number, Age / sex, Occupation and Country, to avoid double claim of your fund.


YOUR IMMEDIATE RESPONSE IS NEEDED

FBI DIRECTOR


/laikam biežāk jāceko spamfoleris meilam...

screamoJun. 17th, 2016 @ 03:15 pm
[info]soul_embraced
Kā žanrs jau praktiski izmiris, kaut gan ir vēl daži neslikti censoņi, piemēram, Touche Amore, La Dispute... Tomēr tā 2000-o sākuma garšas vairs nav itin pavisam. Tajā laikā bija lērums ar lieliskām lo-fi screamo grupelēm - Saetia, Circle Takes the Square, Pg.99, Kneejerk, From Autumn to Ashes, Amanda Woodward, Love Lost but not Forgotten. Daudzi noteikti ir aizmirsuši, bet es ik pa laikam paklausos šo aizvēsturi
https://www.youtube.com/watch?v=8aEvXWJgWvM

Jun. 16th, 2016 @ 10:01 pm
[info]kakjux
es ļoti gribētu jums pastāstīt par divām drāmām, kurās es pēdējo nedēļu no attāluma pastarpināti piedalos. bet, lai kādos vārdos to neietērptu, visu tomēr nodzēšu neiepostotu. nevaru to pat kā privātu ierakstu atstāt te. nezinu īsti, kā to dabūt no sevis ārā, jo tas nupat jau vārās un burbuļo. jo šis ir tikai turpinājums tai drāmai, kas sākās vismaz 15 gadus atpakaļ. mega fakaps. jāiet gulēt.
Tags: , ,

Jun. 16th, 2016 @ 10:55 pm
[info]neverklever
cik dīvaini. kad pēc kādiem pārtraukuma periodiem ienāku cibā, tad uzreiz eju paskatīties vai userinfomaksiine vēl kko raksta/ir dzīva.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba