citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Oct. 21st, 2016 @ 10:57 pm
[info]kakjux
un Mazkaķis arī mums jautrs. atnāca apostīt to manu vīna glāzi. palika uz pauzes, kad sāka skatīties seriālu caur vīna glāzi. totāli var saprast.
Tags: ,

Oct. 21st, 2016 @ 10:38 pm
[info]kakjux
gribu atradināties rakstīt par savu seriālu, kas ir tā mana.. haha.. mīlas dzīve. jo nu, izveicu nelielu saraksti, saņēmu papildus palagīsziņu, tad nupat pati tā par sevi iedomājos un palika drusku kauns. bet nu, kāda esmu, tāda esmu. it kā no cibas viegli noslēpt lietas, bet it kā - mana dienasgrāmatiņa, kas prātā, to rakstu.

bet man prātā ir arī citas lietas.

pēdējā laikā, kad cilvēki prasa, kā man iet, atbildu, ka daudz darba. nav jau melots, man vienmēr ir daudz darba. parasti vairāk nekā tam atvēlētā laika. bet nesūdzos, vispār labi būt aizņemtai darbā. un decembris solās būt labs, ne tikai ballīšu, bet arī tādu kā projektu ziņā. nogāju nupat uz virtuvi pēc vīna, iedomājos - darba daudz, varētu rīt pa dienu pastrādāt. tad atcerējos, ka rīt anyway jāstrādā, bet ne pie projektiem. rīt kārtējoreiz produkta apdeits. kas, protams, ir daudzsološāk, jo par to maksā papildus.

tad rīt pastrādāšu mērkaķa ātrumā un došos uz Brighton. tur AFP koncerts un pre gig meetups. Annija un citi ļauži. jā, kaķ, let's make new friends! tikai scary ir tas, ka man tur nav, kur pa nakti palikt. bet vilcieni solās iet arī vēl neilgi pēc pusnakts. protams, kad nonākšu atpakaļ Lielmiestā, vismaz daļu no mājceļa nāksies Ūberoties.
Tags: , , , ,

Oct. 21st, 2016 @ 10:52 pm
[info]ieraksts
/**********************************8*--------------------------------d


(pieseivoju, ko kaķis uzķepoja uz klaviatūras)
Current Music: Gatis Ziema un Karaliskā Dekadence - Astoņkājis

Oct. 21st, 2016 @ 11:11 am
[info]platformene
vakar nosapņoju, ka ieliku stulbu postu cibā, kuru no rīta būtu obligāti jāizdzēš lai neciestu apkaunojumu.

Nezinītim uz Mēness ar gudru padomiņu izlīdzēsiet? Oct. 21st, 2016 @ 01:25 am
[info]hedera
Jau iepriekš esmu vaļsirdīgi atzinusies, ka neinteresējos par ASV prezidentu kandidātiem, tādēļ par šito parasti sarunās neiesaistos. Bet tagad tapu ieintriģēta: tikko vazājoties pa cibu iekāpu vēmeklītī pamanīju viedokli bez jebkādiem izvērstiem argumentiem, ka Hilarija par prezi taču nozīmē karu ar Krieviju, un vai tad latvju bāliņi nesaprot, ka tas pirmkārt nozīmēs kirdik mums.

Ko dara Nezinītis 21.gs.? Nezinītis, protams, ieguglē "is clinton in favor of war with russia".
Palasīju šo un uzmanību (nez, kādēļ) piesaistīja šis fragments:
As secretary of state, Mrs. Clinton assisted in orchestrating regime change in the Ukraine, and then championed the provision of military aid to the new government we created to fight Russia in its historical sphere of influence. She supports our expanded military presence in the Baltic States and Poland which similarly lie within that sphere. (Izcēlumi mani.)

Jā, es esmu pārāk slinka, lai par šito tēmu meklētu vēl rakstus. Bet nu pirmais iespaids ir tāds, ka ir Hilarija, kura pauž negatīvu attieksmi pret Krievijas ekspansīvajām tieksmēm, un ir Donalds, kurš te nesen tielējās, ka moš nav vērts iedarbināt NATO par valstiņām, kuras pašas nav atvēlējušas 2% no ikp saviem militārajiem "spēkiem". Interesanta izvēle te paveras.

Varbūt kāds, kas vairāk tēmā iedziļinājies, zinās piegādāt plašāku skatījuma par to Hilarijas kareivīgumu, kas varot izraisīt III Pasaules jociņu?

Oct. 20th, 2016 @ 04:05 pm
[info]kakjux
nu, jā. Sports. Tā īsti nezinu, vai tas, ko es tur mēģinu izpildīt pēc nežēlīgā Aivana norādījumiem, tiešām var saukties kā nodarbošanās ar sportu, bet nežēlīgais Aivans apgalvo, ka es progresējot. Tad jau gan jau nav tik slikti. Sev par laimi, darba kolēģus, kuri visi arī iet uz to pašu gym, parasti satieku kaut kur uz kāpnēm nevis aizelsusies on the floor, giving up on the last burpie.

Toties Garijs man atgādināja par Didi. Kādu brīdi nav bijis ne ziņas no viņas. Visa šitā Marlīnes farsa sakarā, totally forgot about her. Hmm, nu nezinu. Laikam jau it's a pointless exercise (pun (or reference) not intended).

Weekendā jāstrādā un, iespējams, jāiet apskatīt viena māja.
Un vēl tas AFP koncerts Brighton. Annija tur būšot. Marlīne nav izlēmusi, vai brauks. Pat nezinu, vai gribu, lai viņa brauc.
Tags: , , , ,

Hilarija+Donalds 4everOct. 19th, 2016 @ 06:26 pm
[info]hedera
Jā, bet klau, kurš no jums neguglējot var nosaukt uzvārdā dažu iepriekšējo ASV prezidentu lielākos pirmsvēlēšanu konkurentus? Man bija atmiņā viens, un tad vēl bija jāiegulgē un jāapskatās, vai kaut ko nejaucu. Turpretī šīgada abu lielāko konkurentu ne tikai vārdi un uzvārdi, bet pat saukļi un dumjākie paziņojumi, šķiet, būs iededzināti manā atmiņā uz mūžu un neaizmiršanu, lai gan speciāli ne tikai nesekoju līdzi, bet vispār neiedziļinos. Diezgan fascinējoši.

Oct. 19th, 2016 @ 09:23 am
[info]kakjux
Negribas pat... rakstīt.
bet nu tā, tādai faktu atzīmēšanai laikam jāatzīmē, ka vēl nekas nav over. Cik tas ir labāk, to nu tā īsti nezinu.
Šorīt pamodos un galvā skanēja 5'Nizza, gulēju nekustīgi un ļāvu tai skanēt un aizņemt manu prātu. Bet nu, nācās pieslēgties atkal ikdienai, šodien pat bija jāiet uz ofisu.

Šovakar spāņvalodas grupas drinki. Drusku negribas atvadīties no viņiem visiem, bet I need a break. It kā no vienas puses, biju apņēmusies neļaut "tam" uzvarēt un atņemt man lietas, kuras sagādā prieku, bet no otras puses, esmu tik nogurusi, ka nodarbības vairs nesagādā prieku. Mierinu sevi ar domu, ka janvārī atsākšu...
Current Music: 5'Nizza - Пятница

vīrišķās un sievišķās enerģijas plūsmasOct. 19th, 2016 @ 08:56 am
[info]santa_be
Ja vērtētu tikai pēc tā kā es pārciešu vieglu saaukstēšanos, tad vīrišķo feremonu ziņā esmu pielīdzināma visu Bondu kopsummai. 37.2- ir klāt pasaules gals un man ir atņemta spēja elpot.

Oct. 18th, 2016 @ 04:48 pm
[info]kakjux
I am well pissed off. awesome shit, bļa.
šitā rezultātā aizgāju atkalpiereģistrēties pie sava ārsta. nācās aizpildīt mega formu, jā, visu ko par vēsturi, vairākas pagātnes adrese, potes, no kurienes nāku un viss tas sūds. nē, nu, it kā viņiem jau nebūtu šī informācija. bet nē, man esot jāaizpilda viss. tad nu, savācu formu un atnācu mājās, jo es neatceros tādas lietas, kas tur prasītas. pēc laiciņa aiznesu atpakaļ jau aizpildītu. (man Riebjas aizpildīt formas.)

tagad man piektdien būs jāiet pie kaut kādas īpašās Jauno Pacientu ārstes, kura mani nomērīs un nosvērs, jo arī šo svarīgo informāciju viņi nav spējīgi prosta apskatīties manā fucking history with their practice. un tad pēc tam es varēšu pieteikties uz appointment pie actual ārsta, no kura varēšu diedelēt savas ripas atpakaļ. kautrīgi atzīšos, ka esmu riktīgi priecīga, ka dažādu iemeslu dēļ ir izveidojušies nelieli, bet tomēr ripu krājumi.
Tags: ,

Cibas tusiņš 2016 - atrasto mantu birojsOct. 18th, 2016 @ 06:06 pm
[info]hedera
Pirmkārt jau, paldies visiem, kas ieradās! Paldies, ka cibas tusiņš izvērsās par jauku un draudzīgu pasēdēšanu. Man bija liels prieks visus satikt irlā!

Kā jau tas dažreiz gadās pie labām pasēdēšanām, materiālām vērtībām mūsu acīs nozīme samazinās. Tā nu ir atradušās vēl dažas lietas, kurām pagaidām īpašnieki nav pieteikušies. Ir viens telefona lādētājs, viens džemperis un viens melns krekliņš. Ir arī dažas pīpējamās lietas smēķētavā, kurām īpašnieki pagaidām noskaidroti daļēji.

Oct. 18th, 2016 @ 05:52 pm
[info]platformene
yē....https://www.youtube.com/watch?v=WFfdNVrwXnw


jūtos diezgan ārpus realitātes, vispār. tā kā autopilotā. bet ne līdz galam, jo tomēr izjūtu nogurumu.

Nr.379Oct. 18th, 2016 @ 10:51 am
[info]hederas_sieva
Es kautkāda ne visai taktiska.... darbā uzradušies pāris vācu praktikanti un es kā reiz šorīt izdomāju palasīt par nacismu, skatos ūsaina vīrieša bildes un ceru, ka viņi to nemana...
A' vispār? - a' sliktāk manā izcili nožēlojamajā eksistencē nav bijis. Vot.
Current Mood: fu*k you all
Current Music: klaviatūras klaboņa

Slepkavības atļaujaOct. 18th, 2016 @ 09:46 am
[info]santa_be
Iedošu divas biļetes uz filmu "Slepkavības atļauja" šovakar plkst. 20:30 Splendic Palace mazajā zālē. Pieteikties te vai uz epastu santa.bieza@gmail.com.

UPD: aaaand it's gone!

Viens un divi - un jau diviOct. 18th, 2016 @ 10:04 am
[info]amanita
Trīsreiz nomirkšķinājām un Matildei jau divi mēneši. Neticami.
Sava otrā mēneša laikā Matilde no maza jaundzimuša kunkulīša pamazām pārvērtusies bēbītī, kuram interesē apkārt notiekošais, patīk aprunāties par dzīvi, smaidīt, koķetēt un daudz dzīvoties nomodā. Pāris dienu laikā no bēbīša, kurš to vien darīja, ā gulēja man rokās un pie krūts, viņa burtiski ieleca citā attīstības fāzē, kurā krūts vairs ir tikai ēšanai, bet savu "brīvo" laiku var pavadīt citādi.
Guļ viņa maz un tādus īsus miedziņus - pa 10-15 minūtēm. Labākajā gadījumā ir viens lielais miegs uz kādu stundu, bet arī ne vienmēr.
Tāpat kā māsai Matildei diez ko nepatīk gulēt kulbā. Laikam garlaicīgi. To stundu-pusotru, kas ir mūsu pārgājiens līdz bērnudārzam un tad gar kastaņiem, vingrošanas stieņiem un citiem apskates objektiem atpakaļ, reti, kad var izturēt. Parasti pa savu ielu jau joņojam ar brēcošu jaunkundzi ratos. Vēl ādi mēneši jāiztur, tad jau varēs pārcelties uz sporta ratiem, lai pētītu apārtni - tad būs labāk.
Arvien vairāk laika, ja vien jūtas labi, pavada savā nodabā - uz aktivitāšu paklājiņa, vērojot mantas, sēžot šūpuļkrēsliņā un lūkojoties apkārt vai pamostoties groziņā un padzīvojoties tāpat vien. Ja grib, smuki pagriežas uz sāniem. Arī savu dūrīti nu jau nomenedžē apsūkāšanai.
Patīk lietas, kas atārtojas - skaņas, masāžas kustības, jociņi. Viņu iepriecina, kad zina, kas tūliņ sekos.
Mazs nūdistiņš. Plikošanās, plunčāšanās un pamperu maiņa ir kā nomierināšanas metode.
Izkritušie mati galvvidū jau atauguši. Arī skropastas aug arvien garākas. Jā, un nagi aug mērkaķa ātrumā - spēj ti griezt.
Superīgs bēbītis. Pārbučots un pārmīļots. Reizēm neticu savām acīm, cik pacietīgi viņa ļauj māsai sevi no sirds mīļot. tas varētu būt sāpīgi.
Tags:

Oct. 17th, 2016 @ 11:27 pm
[info]kakjux
nu, vakar tur bija kā bija, par to nerunāsim. bet šodien tak saņēmos un sazīmēju sev jaunu 5'Nizzas tiketu uz šovakaru. vispār bija bik nerveklīgi tur iet. kad pie pašas Scala sapratu, ka visi apkārt runā krieviski, arī bija atkal mazliet nu tā. bet šoreiz bija jāiet. I mean, nevaru ļaut Marlīnei sabojāt man prieku darīt lietas, kuras man sagādā prieku.

par publiku nerakstīšu, mums dažādi temperamenti.

bet nu, jāsaka, ka Andrejs un Sergejs ir.. uhh! un Sergejs tiešām ir vienpersoniska vesela instrumentālā grupa, pie tam ar labu vokālu. Andrejs ir pizdjets kruts ar savu savdabīgo balsi. pirmo 2 dziesmu laikā gandrīz pavilka uz raudienu, jo palika sevis žēl. bet kaut kā ieklausījos vairāk viņos un aizmirsās. iegrimu mūzikā. iegrimu tajā, cik Sergejs ir kruts, smaidīgs, aktīvs un acīmredzami pats nenormāli pavelkas no tā visa, ko viņi tur dara. Un viņi tiešām uz skatuves dara mūziku ļoti daudz, dažādi un neticami, ka viņi ir tikai 2 cilvēki. tāpat iegrimu tajā, cik Andrejs ir (starp citu, viņš izskatījās saguris un paģirains) kruts, ņemas ar pilnu atdevi, uztver mūziku acīmredzami svarīgu un izpilda pēc pilnas programmas. jā. viņu starpdziesmu interakcijas arī ir ļoti uzjautrinošas.

un par to džeku, kurš nerunā ne vārda krieviski, bet var nodziedāt veselu dziesmu kopā ar viņiem un tā, ka izklausās, ka viņš tiešām Zin vārdus, nevis atdarina skaņas. jā. viņu tā no publikas uzvilka uz skatuves. arī bija sajūsma. (Upd.: to džeku var apskatīt pie manis instagrammās, kuras viņš atrada un man tur pie tās bildes ar sevi piekomentēja.)

un

galvenais secinājums, ja jums kaut kur pa ceļam ir 5'Nizza's gigs, rekomendēju iet.

un viņiem būs jauns albums. nospēlēja džeki pāris jaunas dziesmas arī, ja. viena bija baigi sarežģītā un likās a bit too much in one song. bet viena cita bija toties pa īstam fantastiska.
Tags: , ,

Oct. 17th, 2016 @ 04:38 pm
[info]kakjux
"I know it's over
And it never really began
But in my heart it was so real"

Move along, nothing to see here, nothing to see here, people! Just somebody who has been given some breathing space.
Tags:

Oct. 17th, 2016 @ 10:41 am
[info]kakjux
Nē, ar vakardienas besi nepietika. Šorīt aizgāju uz aptieku savākt savas ripas. Aptiekā man laipni paskaidroja, ka mans medical centre esot pateicis viņiem, ka nahuj nebūs receptes, es neesot viņu pacients vairs. Man, protams, bija 0_0, bet nu, aptiekārs nav vainīgs. Gāju uz vilcienu, klausījos mana tā kantora hold music un jutu kā galvu pārņem pulsējoša un trula sāpe. Un, jā, es tiešām vairs neesmu viņu pacients.

Kādēļ ne? Tāds bija arī mans pirmais jautājums. Un nē, es neesmu piereģistrējusies nekur citur. Tad receptioniste nopūšas un saka, ka head office esot mani no viņu reģistra izņēmuši. Viņi noteikti esot man aizsūtījuši vēstuli, uz kuru es neesot atbildējusi, un tāpēc esot izmetuši mani no saraksta. Kādu (ieelpa, norijam vārdu "bļa") vēl vēstuli? Ai, viņa nezinot, bet esot tādas. Pati nekad neesot tādu saņēmusi. Ko darīt - es prasu viņai. Atzīšos, ka šajā brīdī jau sāka rasties vēlme nokāpt no platformas un apgulties uz sliedēm, tīri tā - atpūsties mazliet. Receptioniste laipni paskaidro, ka mana vienīgā iespēja esot piereģistrēties pa jaunam. Man vajadzēšot proof of address and passport paņemt līdzi. Grūti nopūtos, pateicos par informāciju un noliku klausuli.

Nevaru izlemt, ir smieklīgi vai nav?
Tags: ,

Oct. 17th, 2016 @ 09:56 am
[info]watt
jāpiezīmē, svētdiena bez saldumiem (un ievērojami mazāk datoru) bija daudz, daudz paciešamāka nekā sestdiena ar saldumiem un sekojošām bļaušanām un histērijām. cukurs ir inde.
Tags:

Oct. 17th, 2016 @ 08:19 am
[info]watt
ja tas Liepājā nogalinātais puisis tiešām bijis piekauts, tad piesiets pie koka un dzīvs sadedzināts, tad Latviju var apsveikt ar to, ka valstiņa kā EU nabadzīgā province ir nogrimusi līdz tādam ASV vidienes šausmu filmu līmenim, kur vietējie slepkavīgie pamatiedzīvotāji degradēti līdz ārprātam. Gluži Children of Potato/Deliverance/Hills Have Eyes līmenis.

Tas ir tāds kā komentārs par populācijas garīgo veselību vispār.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba