citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Mar. 22nd, 2017 @ 07:19 pm
[info]izdziivotaaja
Pildot mājasdarbu, priecājos par iedotu saiti, kurā ļoti laba tulkošanas un paskaidrojošā vārdnīca.
Saskāros ar vārdu kjernefamilie. Sākumā googles transleiteris vaļā, lai saprastu par kādu ģimenes tipu ir runa... Tas man saka, ka kodolenerģijas/nuclear (parasti gan lv gan eng tulkoju, lai dabūtu visprecīzāko nozīmi)... Tad atcerējos par to saiti.... Ļoti tālu no patiesības google nebija. Domāts kā ģimenes kodols vecāki+bērni.
Tags:

Mar. 22nd, 2017 @ 06:09 pm
[info]izdziivotaaja
Cik pasaule ir maziņa, sāku sajust arī šeit. Mums ar Mīļoto riktīgi cepī vietējā veikala pārdevējs, ar kuru šad tad sanāk papļāpāt. Dienas atpakaļ viņš ar ģimeni bija restorānā, kurā strādāju. Joprojām smaids par viņa skatienu, kad šamējais centās saprast, kur mani redzējis, jo uzreiz smaidīju & runāju kā ar zināmu cilv nevis vnk klientu... Tad nu šodien pēc darba iegāju veicī & tieši viņš strādāja..protams, uzreiz runāšanās & izrādās, ka šamējais ir dzīvojis ēkā, kura pieder mūsu Big Boss & personīgi pazīstams ar šamiem...

Mar. 22nd, 2017 @ 07:11 pm
[info]amanita
P.s. Dāma dzimšanas dienā tiks pie Specialized velosipēda. Ceru, ka patiks un nebūs ļoti par lielu. :)
Tikai stumjamais kāts jāpiepiepērk.

Tagad var sākt meklēt čalim lielāku braucamo.

Mar. 22nd, 2017 @ 05:57 pm
[info]hedera
Šodien ar lielu interesi lasu šo diskusiju un daudz domāju. Beigās izdomāju, ka neko jaunu neizdomāju, lai cik daudz argumentu tur izlasīju par labu vienam vai otram viedoklim.

Mani uzskati par šo jautājumu īsumā:

1) Neeksistē "apolitiska zinātne", jo pētījumus finansē, dizainē, veic un publicē nevis pārdabiska, neitrāla būtne "zinātne", bet cilvēki.

2) Zinātnes pētījumu izmantošana praktiskā politikas ievirzes ietekmēšanā nav zinātnieku atbildība, jo viņi pat teorētiski nevar būt atbildīgi par to, kādā neiedomājamā viedā kāds tomēr var izdomāt izmantot viņu pētījumus.

3) Tai pat laikā, zinātniekiem ir jārēķinās gan ar 1), gan 2) un jāveic savus pētījumus pēc labākās sirdsapziņas atbilstoši augstākajiem zinātniskās metodes standartiem, jo pat neliela vieglprātība var radīt katastrofālas sekas tajā, kā viņu pētījumus kādam var ienākt prātā izmantot.

3a) Nu, un visiem pārējiem, kas nav zinātnieki, arī jārēķinās gan ar 1), gan 2), jo frāze "zinātnieki izpētījuši" nav nekāds "amen", ja.

Mar. 22nd, 2017 @ 12:25 pm
[info]klusais_okeans
Mūždien sūdzos par naudas trūkumu, bet tajā pašā laikā savās attiecībās ar naudu izturos kā ļoti dumjš skuķis. Piemēram, pirms dažām dienām pašrocīgi samazināju sev atalgojumu par vienu projektu, kurā summa sanāca lielāks nekā sākumā sarunāts un ko priekšniecība pati apstiprināja. Atģidos tikai vakar, sāku domāt, kāda esmu muļķe un šķetināt dīvainos apsvērumus, kas tā varēja likt rīkoties - ka tik nepadomā, ka esmu mantkārīga un nauda man ir svarīga. Laikam kaut kāda nabadzīgajā bērnībā pārāk stipri iesakņojusies sajūta, ka man jau nu gan nekas nepienākas, "nav Parīze, Roma, Londona, manas mājas ir māla klons".

Nr.396Mar. 22nd, 2017 @ 11:42 am
[info]hederas_sieva
Jautājums: kāda tad tu esi, h_s?
Atbilde: vakar no kantora braucot mājās pārbāztā autobusā blakus man atbrīvojās vieta. Iekāpa urļiks, gandrīz jau pēcpusi bija nolicis man blakus, tad mani nopētija un izlēma tomēr labāk pastāvēt kājās. Vot!
A' vispār? - a' sapratu. Neesmu jau tik maza un tizla....
Current Mood: fu*k you all
Current Music: Rūta Dūduma - Dievs nav mazais bērns

Mar. 22nd, 2017 @ 09:25 am
[info]soul_embraced
Nu gan panesās:
http://www.bbc.com/news/world-us-canada-39333424

Mar. 21st, 2017 @ 09:34 pm
[info]kakjux
pastāstīšu arī cibā:
man ir jauns tituls - seriālā tiltu arsēniste.

mājbiedrs sanervozējies, kāpēc es nīgra, sajuties, ka kaut ko nodarījis man. kas dara aizdomīgu, par ko šis sajutās tik vainīgs, ko es palaidu garām? vai man tiešām varbūt ir iemesls būt nīgrai? bet gan jau dēļ tā, ka vecākā meita pie mums uz nedēļu ievākusies. meh.

ā. un vēl. gribu pointout out, ka:
ja jūs pērkat softvēru no uzņēmuma, kurš jūtas innovations un sola, ka lieto jaunas tehnoloģijas visu laiku un šitā huiņa, ja? rēķinieties, ka tur būs bagi, performance issues un good old fashion technical issues. jo jaunās tehnoloģijas ir jaunas, tur vēl viss nav izķerts. jā, tur it kā visam vienmēr jāstrādā, bet we all know how that goes. toties upside ir, ka jums visu laiku dos jaunas un jaunas un krutas fīčas.
Current Mood: ja ģēniji ir traki, kāpēc es neesmu ģēnijs?
Tags: , , ,

Mar. 21st, 2017 @ 10:11 pm
[info]izdziivotaaja
Man ļoti patika vienas meitenes taktika, kura atnāca prasīt, vai mums ir kāda brīva vakance.
Standartā paprasīju, vai šamai CV līdzi. Bija un atšķirībā no visiem citiem, ne tikai atstāja, bet arī pieteicās, ka grib te papusdienot. Vienīgais, kad apsēdināju pie galdiņa, pēc kādas minūtes šamējā notinās. Ja būtu palikusi, tad es varētu priekšniecei parādīt, ka lūk šī meitene atstāja CV, jo pēc sejas likās diezgan mīlīga...sasmējos tik par garajiem nagiem..tie pazustu jau pirmajā darba dienā, ja priekšniecība visp pieļautu, ka ar tādiem nāk.

Par šo pašu tēmu...nedaudz besī melnie čaļi tajā ziņā, ka ļoti bieži iespītējas, ka viņiem jārunā ar priekšniecību & nemaz negrib dzirdēt, ka viņi nav uz vietas & lai vnk atstāj CV. Diezgan ātri gan padodas un atstāj 1 A4 lapu boldā sarakstītu, lai kaut cik vairāk izskatītos kkas tur ir...

Mar. 21st, 2017 @ 06:49 pm
[info]klusais_okeans
Mana dzīve vienā teikumā:
"Jānovāc tās divlitrenes beidzot, nav vairs brīvas vietas jogas paklājiņam"

Mar. 21st, 2017 @ 04:31 pm
[info]izdziivotaaja
Fantastiska diena :)
Šodien bija pirmā valodas nodarbība jaunajos kursos. Man diezgan raksturīgi par kko no sākuma riktīgi safanoties & šis nav izņēmums. Esam maza grupa &, protams, vismaz viens polis xD Uz visu nodarbību nesanāca palikt, jo bija uz darbu. Ļoti žēl, jo plānā tieši uz beigām bija vairāk par gramatiku, kas tieši man ir ļoti nepieciešama. Vēl paspēs.
Darbā noveicās & palaida ļoti laicīgi vaļā..tad nu šodien mans nākamais izaicinājums - medus kūka ^_^
Ja šitā turpināšu, tad uz savu dz.d. uz darbu pati taisīšu, nevis meklēšu, kur pasūtīt xD
Current Music: distortionradio.com/channel/aggression

Mar. 21st, 2017 @ 05:13 pm
[info]amanita
Esmu velo meklējumos priekš jaunkundzes. Gribēju 14 collu, bet mani te musina uz 16 collām ar mazāku rāmi. Brāļa 16" ZZK viņai par masīvu, piemēram.
Ja nu kādam no jums bērns izaudzis no sava - dodiet zināt. :)

Mar. 21st, 2017 @ 12:01 pm
[info]kakjux
Today I'm slightly angry with the world for existing.
Current Music: Archive - Bullets
Tags:

Mar. 20th, 2017 @ 11:42 pm
[info]izdziivotaaja
Jaunais čalis, kas tiek apmācīts par viesmīli, šodien likās tik mīlīgs ar savām daudzajām kļūdiņām...šodien arī radās sajūta, ka šamējais nav iepriekš bijis tik profesionāls viesmīlis kā sevi prezentējis...to, ka nav pirmo reizi restorānā, ļoti labi var redzēt...bet varb iepriekš vairāk kā palīgs...nu to vēl redzēsim. Tomēr tik daudz kas jāmācās tieši šai vietai vajadzīgu. Uz viņa fona sajutos kā riktīgais profiņš, bet šon arī kkā labi viss gāja :)

Lai cik ļoti gribēju izvairīties, bet skaitu dienas līdz atvaļinājumam.. Kā arī ceru pārvarēt, cerams, placebo efektu...zinu, ka zobos ir caurumi & sajūta, ka sāku viņus just... bet nu c'moon. Tas būtu super stulbi iet šeit labot un atstāt 4-5x vairāk naudiņas nekā tas būtu LV..

Mar. 20th, 2017 @ 08:31 pm
[info]kakjux
ja godīgi, tā īsti neatceros, kas man lika ierakstīt to nakts ierakstu, jo vispār vakar bija tāds vakars, kad visu laiku bija jāizsaucas, ka šitas jāierakstot cibā. bet nu, kurš tad ballītes vidū iet rakstīt cibā? un, kā redzams, ja arī raksta, tad neko sevišķi sakarīgu neieraksta.

jo nu, izgājām vēlreiz bārgājienā un gājienā un viss tas. Orindžā omulīgi. tika pārbaudīts, ka mūsu draugiem tiešām nepatīk tas, ka mēs ejam pie Jiržika. nu neko, mums gan ļoti patika. protams, ka parunājām par Jesus, jo tas, šķiet, ir mūsu tāds spilgtākais kopējais draugs. atceros, ka apsmējāmies vareni, bet jokus atkārtot nevaru. viss vispār bija tik, uhh. Tatru tēja gan izpalika, jo man šodien jālido bija.

par šodienu tā grūti kaut ko pateikt, jo neko daudz jau nav tur ko teikt. sēdēju vilcienā no lidostas un prātoju pie sevis par frāzi "kā es te nonācu?"
kaķis liekas tomēr beigās priecīgs, ka es atgriezos.
Current Mood: vispār joprojām mazliet apjucis

Mar. 20th, 2017 @ 05:46 pm
[info]ravejsledzejs
Meklēju, bet nerodu... Man uzdāvināja mūsražojuma ledenes. Končajutsa. Meklēju dabūšaniespēju Rīgā... Nesanāk. Šķībi man pirkstiņi...

Mar. 20th, 2017 @ 04:57 pm
[info]amanita
Pasaule ir apaļa. Tā gan.

Mar. 20th, 2017 @ 03:23 pm
[info]udensroze
izdomājām atslēgt viaplay, bet nu nav man vairs 15minūtes ar Jamie Oliver :( jālasa grāmatas, bet tas nav tas!

Mar. 20th, 2017 @ 12:24 pm
[info]klusais_okeans
pēc piecām minūtēm sāksies pavasaris

Mar. 20th, 2017 @ 12:30 am
[info]kakjux
Tev seko balons
Tags: , ,
Top of Page Powered by Sviesta Ciba