citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

May. 2nd, 2016 @ 07:55 pm
[info]hedera
Wow.

Nezinu, vai ir nepieciešams, bet tomēr piebildīšu:
a) Tāds ZA Arheoloģijas un paleontoloģijas centrs nekad nav eksistējis. Un ne jau tikai tadēļ, ka guglē neko par to nevar atrast, bet arī tadēļ, ka šīs abas nozares parasti nav īpaši saistītas - paleontoloģija "tusē" ar zooloģiju, savukārt arheoloģija - ar vēsturi un antropoloģiju.
b) Tāds Jānis Goldbergs, kas būtu kaut reizi publicējis zinātnisku rakstu par arheoloģiju vai paleontoloģiju, neeksistē.

May. 2nd, 2016 @ 03:13 pm
[info]kakjux
Pēdējā laikā arvien vairāk cilvēku man nopietni iesaka vai nu dzert no rītiem, vai nu salāpīties, atkarībā no tā brīža situācijas.
Tags: ,

May. 2nd, 2016 @ 04:10 pm
[info]platformene
aukstumpumpasBLARGH

May. 2nd, 2016 @ 09:52 am
[info]platformene
Man nebija laiks pabeigt maketēt savus 3 pēdējos zīnus, un iesniegt sešus esošos.
Current Mood: quite the ":("

May. 1st, 2016 @ 08:48 pm
[info]ravejsledzejs
Valpurģu nakts tātad... neatceros.

May. 1st, 2016 @ 05:28 pm
[info]platformene
šodien pavadīju vismaz piecas stundas spēlējot datorspēli, gluži kā prepusaudžu vecumā..

May. 1st, 2016 @ 12:46 pm
[info]kakjux
Kaut kas totāli neticams! Pagājušā nakts bija kaut kas totāli neticams. Un jā, mums šorīt ir super duper mega paģiras. Bet es Marlīnei teicu, ka tas bija worth it. Mēs tiešām daudz runājām par AFP. Un ļoti daudz dzērām. Un vispār bijām ļoti pārsteigtas, ka atradām viena otru. Šodien sēžu visādās pazemes tūbiņās ar saulesbrillēm uz sejas, jo vajag taču kaut kā norobežoties. Viss drusku trīc. Marlīne savā kafijā ielēja krietnu šļuku Amaretto un jūtas daudz labāk nekā es. Un man liekas, ka es krītu.
Tags: , ,

May. 1st, 2016 @ 12:11 am
[info]ravejsledzejs
šodien veikalā kādu brīdi stāvēju un skatījos uz lieliskām karpām. un un apdomāju to pagatavošanas iespējas. bet... man zivis negaršo. es tās dažreiz pagatavoju. es uz tām tikai paskatījos. skumji nopūtos un atstāju veikalā. nopirkt, pagatavot un izmest, jo zivis negaršo... kaut kā nepareizi. a pašreiz nav neviena zivjēdāja, kuru pabarot. ek, šī pasaule nav ideāla. kaut kā vienmēr trūkst. tagad pie tik smukām karpiņām man trūkst zivjēdāja...

Apr. 30th, 2016 @ 06:03 pm
[info]kakjux
Nu ko, dodos uz to savu ballīti ar Marlīnu divatā. Viņai esot daudz alkohola un daudz AFP. Nezinu, cik ļoti viņa ir iekšā visā tajā "we are the media" un cilvēkmīlestības lietā, bet I'm hopeful. Un, kad mans darba biedrs teica, ka tas noteikti esot bijis viņas plāns, ievilināt mani divatā (es viņam pastāstīju, kā sākumā bija doma, ka būs vairāki cilvēki), es viņam atbildēju, ka I wouldn't mind ;)
Current Music: The Dresden Dolls - Sing
Tags: , ,

Apr. 29th, 2016 @ 11:50 pm
[info]kakjux
Reizēm gribas raudāt par to, cik ļoti... Nē, nav slikti. Nē, nekas nav noticis. Tikai ir "ļoti".
Klausos AFP un domāju par mīlestību. Ja mazumdienās likās, ka to vārdu var teikt tikai vai nu īpašiem cilvēkiem, vai tikai tad, kad tas ir ļoti izdevīgi. Tagad esmu no tā izaugusi. Man nav bail mīlēt. Un es labāk pasaku saviem draugiem, ka mīlu viņus tāpat vien, nevis izmantoju to kā kaut kādu īpašu apbalvojumu. Mīlestība ir dabiski. Mīlestība mūs vieno. Mīlestība. Jā, man ir bail no commitment, jā, ir bail no attiecībām. Bail no atraidīšanas, bail no visa kā. Bet mīlēt? Nē, no tā nav bail. Jo mīlēt ir kā...

Nujā, šovakar palika "ļoti".

(Shout out to my bestest friend. I love you so much.)
Current Music: Amanda Palmer and The Grand Theft Orchestra - Lost
Tags: , , ,

Apr. 29th, 2016 @ 02:52 pm
[info]ieraksts
Skatos autobusa biļeti uz Prešovu no Užgorodas. Lapā ir jāieraksta e-pasta adresi, citādi parādās šis lieliskais brīdinājums:

Enter this input by all means
Current Music: Heldon

Apr. 28th, 2016 @ 04:41 pm
[info]ravejsledzejs
tā man vajag bērnus.

vobšem man piecgadīgiem radījumuiem bēnudārzā jāpastāsta par lopiem /nu kāda mārutka pēc es neteicu - nē/. man bērnu nav. es nezinu, kā ar tāda vecuma cilvēkīm ir jārunā...

ēēēēē.......... man nav piecgadīga bērna. bet varbūt šai sulē kāds ir?... nu kāds, ar kuru varētu parunāt, lai saprastu, par ko ar tik jauniem cilvēkiem var runāt. a to es točna nesapruntu...

Apr. 28th, 2016 @ 10:08 am
[info]platformene
Kartupelim rīklē kartupelis. Jāizveseļojas asap.

Apr. 28th, 2016 @ 01:12 am
[info]jim
Nē nu super, es divas stundas neprokrastinēju, speciāli nenāku cibā, un, kad beidzot kā balvu atļauju sev ienākt, neviens to divu stundu laikā nav publicējis nevienu jaunu ierakstu. Shame on you, people. Par ko es maksāju.

Apr. 27th, 2016 @ 08:55 pm
[info]ieraksts
Ēdnīcu hronikas turpinās.

Šodien nebija kur apsēsties, nācās sēdēt tuvu durvīm. Tādām briesmīgām deviņdesmito metāla un slikti nostiprināta stikla durvīm.
Paguvu izdomāt koncepciju sociālajai kampaņai. Tātad. Tiek filmēti un fotografēti (ar uzmācīgu zibspuldzi!) cilvēki, kas nāk ārā no ēdnīcas. Viņiem pieskrien reportieris ar mikrofonu un jautā - kāpēc jūs aizcirtāt durvis ar tik drausmīgu troksni? Nabaga intervējamais tūlīt atzīstas, ka viņam neveicas personīgajā dzīvē, pametusi sieva, darbā nepaaugstina jau sešus gadus un no rīta viņu apšļakstīja uz gājēju pārejas, jo mašīna remontā un tiesības atņemtas, tāpēc nācās izlikt visas emocijas tajās debilajās durvīs. Citu izeju dzīvē nesaskata. Arī paģiras moka.

Vēl varētu kontus visos soc.portālos, kā arī iespējamie hashtag varianti: #necērt #neesiapdauzīts un #durvisdirsā
Current Mood: hate
Current Music: Robert Wyatt

Apr. 27th, 2016 @ 11:18 am
[info]kakjux
Mēs to saucam par AFP party. Mēs būsim pie viņas mājās. Mēs būsim divatā.
Tags: , ,

DrogasApr. 26th, 2016 @ 08:33 pm
[info]ravejsledzejs
hujeju!

Reti kurai no mums patīk tīrīt māju, vai ne, dāmas? Drogas piedāvā visplašāko tīrīšanas līdzekļu izvēli, taču tikai Dāmu skolas seminārā mēs Tev sniegsim iedvesmu vēl nebijušai pavasara ģenerāltīrīšanai!

//eu! dāmas, vai sāda reklāma Jūs uzrunā?

Apr. 26th, 2016 @ 03:10 pm
[info]kakjux
Klausos 2015. gadā izdotus Blondie koncertu albumus. (Man vispār baigi iepaticies klausīties koncertos ierakstītus albumus.) nu vienā brīdī neizturēju un aizgāju sagūglēt Debbijas dzimšanas gadu. Tagad esmu amazed un impressed. Riktīgi. Wow.

Citās ziņās, parīt atkal būs jocīgā telefonsaruna pusstundas garumā. Jau tagad zinu, ka neies labi. Bet nu, uztveru to kā practice.

Vēl ir tā, ka laikam esmu zaudējusi pēdējās ticības paliekas mental health servisiem. Jo, kā to pateikt, šķiet, ka tur ārā viņiem nav nekā, kas palīdzētu. Tas toties liek justies vienai, izolētai un bezcerīgai.
Tags: , ,

Apr. 26th, 2016 @ 04:10 pm
[info]ravejsledzejs
esmu jau izlīdis no ziemas apģērba un pārgājis uz sezonai piemērotāku. nu jau atkal esmu tikai uzvalkā bez jebkādas tur tuntuļošanās fufaikās vai mēteļos. un vēl. pēc daudzu jo daudzu gadu pārtraukuma es atkal esmu atsācis ikdienā siet kaklasaiti. tā ko vēl tādu riebīgu piebilst?...

Apr. 26th, 2016 @ 01:45 pm
[info]kakjux
Jo 26. aprīlis ir pareizā diena šī gada pirmajam sniegam.
Tags:
Top of Page Powered by Sviesta Ciba