citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Feb. 21st, 2017 @ 02:59 am
[info]platformene
šķiet, ka pret manas dažādu žanra darbošanās un jaunrades skatītājiem vienmēr ir kkāds love/hate relejšonšips. es visai bieži pat neiedomājos par to, ka kādam vispār varētu nepatikt :D

Feb. 20th, 2017 @ 11:24 am
[info]kakjux
piektdienas vakars izvērtās pavisam savādāks nekā sākumā bija domāts. beidzās ar zagtu kruta vīna pudeli no "slepenā" alkohola skapja ofisā. reizēm var arī tā.

sestdien toties paģira nemaz netraucēja aizdoties uz piejūras miestu pie Annijas (kura uz kolēģu jautājumiem "are you pregnant?" atbildot ar "do you think that I'm fat?"). nejauši ietrāpījām vienā vilcienā ar Ulriki un tad nu man atkrita paģiru sērīguma mūzikas klausīšanās. bet bija ok. tad nonācām galā un viss bija tik priecīgi, bija vēl cilvēki un vēlāk uzradās vēl. spēlējām Dark Stories, Jungle Speed, Dixit, Timeline, Quelf un pavēlāk sestdienas vakarā vēl bija 7 Wonders. spēles visas bija lieliskas, lai gan Jungle Speed can turn violent. bet nu jā, hehe. pārējās visas bija fantastiskas. ā nē, Timeline ir drusku frustrating, jo 1) es nekad neatceros, kad kaut kas notika, lai gan tur kaut kā var labi minēt by the rule of the gap, 2) jo īpaši nav ne jausmas par filmām, jo, mīļie draugi, nu neskatos diez ko daudz filmu. Dark Stories ir vienkārši uhtī dark brīžiem, bet smieklīgi citos. Dixit ir totāla gaisā pasisto spēle, bet ļoti, ļoti iepatikās (I wonder why, hehe). Quelf is for people who don't mind doing stupid things, but it's fun. nu un 7 Wonders ir 7 Wonders, too long to explain, hehe. karoč bija nu, uhtī, cik līksmi.

svētdienas rītā ķērāmies atpakaļ pie Timeline, tad Quelf. līdz brīdim, kad es biju gatava kavēt vilcienu, bet Ulrike paziņoja, ka tas ir pēdējais direct train to Lielmiests šodien. ķērām, grābām un devāmies. protams, ka šis direct nebija diez ko direct, bet nu. mēs ar Ulriki kaut kā pamanījāmies aizrunāties par visādām tēmām. mums pretī sēdošā tante gan visu laiku rolled her eyes un citādi pamanāmi nepiekrita mūsu sarunām. bet mums bija bitch please un pohuj.

ja jums liekas, ka mana dzīve ir viena vienīga ballīte, tad piebildīšu, ka šī vakara paredzētais randiņš ir atkal atcēlies uz nenoteiktu laiku. I mean, es šito džusi gribēju satikt jau janvāra pirmajā pusē. joprojām nav sanācis. liekas, ka it's time to give up. mums clearly nesakrīt kalendāri. šodien atkal ir viena no nebeidzamajām trauku mazgāšanas dienām. bet pusdienas pārtraukumā varētu iziet pastaigā uz kaut kurieni, jo ārā izskatās ierubījuši prožektoru.
Current Mood: jānomazgā vēl daži trauki

Nr.393Feb. 20th, 2017 @ 09:49 am
[info]hederas_sieva
Gudri ļauži runā, ka dzīvē dažreiz kautkas jāmaina. Nomainiju es ar'!, pirmkārt mēlē pīrsingu, otrkārt - vairāku gadu laikā pirmo reizi  esmu visa melnā! Vot!
Current Mood: fu*k you all
Current Music: Dabasu Durovys - Klusums
Tags:

Feb. 19th, 2017 @ 09:25 pm
[info]platformene
Just because I could, doesn't mean I would.

Feb. 19th, 2017 @ 07:12 pm
[info]amanita
Māsas ultimāti.
- Krišjāni, nāksi ar mani paspēlēties? Es skaitu līdz trīs! Trīs, seši, deviņi!
Tags: ,

Feb. 19th, 2017 @ 02:54 pm
[info]amanita
Ak, iedvesma. Kur Tu esi, mīļā-dārgā?
Man Tevi šodien ļoti vajag, bet nekur neredzu.
Slinkums gan tepat vien ganās.
Tags:

Feb. 19th, 2017 @ 02:15 pm
[info]klusais_okeans
Šodien dzimšanas diena Františekam Vlačilam, manam pagājušā gada mīļākajam režisoram (jeb vienkārši "gada režisoram" pagājušogad). Piemēram, viņa 1967. gada "Marketā Lazarovā" kaut kādās pravietiskās formās ir pilnīgi visi elementi, kuru dēļ es mēdzu mīlēt filmas, lai gan skatīties to bija ļoti smagnēji un prasīja vairākas nedēļas. Man gan lielākoties tas nav kritērijs vērtējošajam patīk/nepatīk.

Feb. 19th, 2017 @ 12:19 am
[info]izdziivotaaja
No mazliet nepatīkamā. Bija viens galdiņš ar 4iem čaļiem, kur sākumā bija viss ok. Savā starpā sāka jokot par to, kā viens no viņiem samaksās..līdz sapratu, ka nav īsti joks. 3 samaksāja uzreiz & vienā brīdī jau aizgāja prom atstājot 4to vienu pašu. Populārākais viņu prikols bija & kā sākās - lai es vispirms ejot ielikt ēdienu līdzņemšanai & tad viņš samaksās. Uz to momentu man bija izdevīgāk vispirms pieņemt maksājumu & tad iet uz virtuvi...& kad pamanīju, ka palika neapmierināts & uzstājīgāk gribēja, lai daru viņam pa prātam, iespītējos & paliku pie sava, jo galdiņš arī atradās diez tuvu pie izejas. Pēc otrās reizes neveiksmīgi mēģinot norēķināties ar karti & kad līdzņemšanas problēmu atrisināju, iedodot šo uzd palīdzei, lai man nevajadzētu pamest galdiņu, viņa draugi atnāca atpakaļ & samaksāja par viņu. Par laimi lielais cilv pieplūdums jau bija garām, citādi šamam būtu sanācis izsprukt.

Visp diezgan traka diena..protams, prieks, ka 6dienā man uzticēja lielo staciju, bet vēl nevaru tikt viena pati galā. Galvenais saprast to momentu, kad varu nomierināties, ka tas vnk nav iespējams vienai tikt galā ar visiem galdiņiem. Tajā pašā laikā pieredze jau uzkrāta & vakar mazajā stacijā man bija garlaicīgi...ar smaidu atceros kā tur netiku galā pirms pāris mēnešiem & ar šausmām/izbrīnu skatījos uz viesmīlēm lielajā stacijā.

Vēl sasmaidījos, kad pēc slēgšanas, gāju čekot, vai virtuves cilv atstājuši visu ok, trauku mazgātājs man atvainojās, ka palicis ilgāk, kaut arī pēc grafika viņam jau pusstundu atpakaļ bija jābeidz. Maiņas vecākai to varētu teikt, bet man par to nav nekādas teikšanas...varētu būt tāpēc, ka slēgšanas procesus, bez pašas priekšniecības, veic tikai 2 maiņas vecākās & liekas, ka vēl viena vai 2 viesmīles.

Feb. 17th, 2017 @ 06:34 pm
[info]izdziivotaaja
Grāmatu lasīšanai kkā sanāk pievērsties tikai transportā..un tā kā dodoties uz darbu sabiedriskajā sanāk pavadīt tik ap 10min, tad sanāk ļoti lēnā garā iet cauri. Tgd tā ir drauga ieteiktā Marka Mansona "The Subtle Art of Not Giving a Fuck". Grāmata ļoti patīk, bet šeit ielikt gribēju rindiņu, kas man lika sākt skaļi smieties..ok, cik nu skaļi, bet blakus sēdošā persona uz mani mazliet greizi paskatījās.
Some examples of bad, unhealthy values: [..], sacrificing small animals to the pagan gods.
Deeem!.. :(

Šodienas prieciņš, ka beidzot pārslēdzām darba līgumu. Kā arī, ka palaida mājās ātrāk. Iemesls varētu būt, ka šon man visp vajadzēja būt brīvam, bet kolēģei skola & man palūdza paņemt viņas maiņu. Ļoti patīkams bija moments, kad viena no klientēm uzslavēja par lābāku valodas prasmi. Šī laikam 3 vai 4 reize, bet šoreiz no īdzīgas tantiņas, kas to prieku palielināja :)

Feb. 17th, 2017 @ 04:43 pm
[info]kakjux
Turpinot visādi interesantu dienu, pastāstīšu, ka šobrīd I'm overthinking about how I overthink things.
Bet nu, neko. Vispār pašai uz to diez gan pohuj, ir pat smieklīgi.

Kas mani noved atpakaļ pie punkta, ka šitos overthinkingus varētu beigt paust ārā cibā, bet rakstīt kladē stāstu vai dzejoļu formā. (Aiztur elpu)
Current Music: Murean Humanos - Guerrero de la Gloria Negativa
Tags: , ,

Feb. 17th, 2017 @ 04:34 pm
[info]amanita
Bet no citas puses:
Karlīnai laikam ir šarlaks. viņai ir drudzis un izsitumi rada diskomfortu. naktīs mēs ar vīru esam sadalījuši meitas (man tika bēbītis, jo jābaro, vīram - slimniece, kura naktīs mokās ar temperatūru un neguļ). pa dienu iet visnotaļ līdzīgi, tikai mājās esmu viena ar abām un vēl saviem darbiem. mans mīļākais mājas "gadžets" šobrīd ir kafijas automāts.
bet būs jau labi.
Tags:

Feb. 17th, 2017 @ 01:04 pm
[info]kakjux
ahtung, ir beidzot dating apps, kurš match on your dislikes! Drusku gan bail instalēt, jo mani samačos ar visām, man taču ir tik daudzi dislikes.
Tags: ,

Feb. 17th, 2017 @ 10:08 am
[info]udensroze
Mūžu dzīvo, mūžu mācies. Breksis izrādās ir tas pats plaudis.
Tags:

Feb. 17th, 2017 @ 09:32 am
[info]udensroze
tagad man sega un daudzas piedspadsmitminūtes ar džeimiju oliveru ieksh viaplay.

Feb. 17th, 2017 @ 12:23 am
[info]kakjux
achievement unlocked - iet dušā un ņemt līdzi alu. time saving.
muļķīga iedoma - MP iztaisīsies no mājas ārā laicīgi.

tātad. satikos ar MP, pirmo reizi pēc brīvdienām. it kā jau neko baigi sliktu (lasīt - kaitinošu) cilvēks nedarīja, bet... nu sorry, thanks, but no thanks. mums tomēr ir drusku citas intereses dzīvē. kaut arī redzu, ka tur kaut kur iekšā ir tas cilvēks, kurš ir foršs un labs. bet tas, ko viņš no sevis veido tagad, ir kaut kas, ar ko nav pa ceļam vairs.

citās ziņās - šoweekend mani uzaicinājuši uz pidžamparty, kur dos ēst un spēlēsim board games (iespējams, ka pat 7 Wonders!). aha! let's do this! :) Annija <3

un mājbiedrs man ir totāli, totāli fantastisks. iegāju uz 5 min kaut ko pateikt, attapos pēc pusotras stundas labu sarunu. kaķi arī īsti mīļumi šovakar.

kopējā vakara bilance plusos.
Current Music: Archive - Finding It So Hard
Tags: , , , , ,

Feb. 17th, 2017 @ 12:07 am
[info]hedera
Siera salāti apslimušas hederas gaumē:

siers, parastais (šoreiz bija Krievijas), sarīvēts, protams
burkāns, liels, apvārīts un sarīvēts, protams
majonēzes vietā grieķu jogurts (taukumiņš jau no siera pietiekami)
jogurtam pievieno laima sulu, piparus, pētersīļus un kurkumu
ķiploki - tik, cik ir, vai kamēr apnīk lobīt un rīvēt

visu samaisa, apēd, vairs nerunā uz cilvēkiem, kas paši nav totālā sajūsmā par ķiplokiem

Feb. 16th, 2017 @ 09:57 pm
[info]klusais_okeans
dienas "cik jauki":
sākumskolā mācījos kopā ar vienu Jānīti, mēs viens otram tolaik ļoti patikām. Pēc aptuveni 12 gadu vecuma gan vairs neesam tikušies īsti. Šovakar atbraucu pie vecākiem, mamma stāsta, ka jaunākā māsa nesen bijusi uz mūsu skolas salidojumu, kur daudz runājusies ar šo te Jānīti un viņš visu laiku daudz prašņājis par mani. Pēc visiem šiem gadiem! Nu vai nav jauki!

Feb. 16th, 2017 @ 06:16 pm
[info]watt
šodien +12°C. laikam var teikt, ziema galā. (bet cik Berlināli atceros, parasti aukstāks bija.)
Tags:

Feb. 16th, 2017 @ 10:57 am
[info]izdziivotaaja
Ok..made my day..
Steigā iztulkoju "We like your cow." kā "We like your wife."...Nu kādam tā ir realitāte :D
Tags:

Feb. 15th, 2017 @ 05:45 pm
[info]izdziivotaaja
Ir ir no tām reklāmām jēga :)
Jau laiciņu iepriekš piefiksēju, ka šajās dienās notiks militāro preču izpārdošana. Tad nu šodien bijām čekot. Bija mazliet jocīgi, jo bija pa ceļam uz veco dzīvesvietu & tajā galā jau mēnešiem nebiju bijusi. Kā arī nekad nebiju bijusi stadionā, kas paredzēts zirgu pajūgu sacensībām. Anyway rezultātā mīļotais tika pie jauniem zābakiem..un lai man arī prieciņš, nopirku kabatas nazīti...ja nu kāds negaidīti atnāk ar kūciņu :D
Prieks par nenobumulētu brīvdienu :)

Mazliet kožu lūpās par norv.val. saitu. Jauna programma un sākumā, draņķi, reklamējās izlaižot bezmaksas 7 video saistībā ar gramatiku. Teicās, ka būs vēl..bet tālākais jau pa maksu. Izskatās tiešām sakarīgi un pluss tas, ka viss akcentēts uz gramatiku..tobiš tiem, kam jau ir priekšzināšanas. Un izskatās, ka man ir pietiekams vārdu krājums. Summa nav maza, bet var maksāt pa daļām...bet ~100€ pirmā iemaksa... Principā varētu izvilkt ar to, kas paliktu pāri, līdz mīļotā algai..bet tās ir 2 nedēļas.. Nākamā dzeramnaudu izmaksa ar tik nākamā mēneša sākumā.. Oki, jānomierina savs gribu-tgd-un-tūlīt..tāpat viss sāksies & materiāli būs pieejami tikai no 20.datuma...kā arī nākamā mēneša alga jau būs ar paaugstināto stundas likmi. Tad arī pirks pieeju...varb uzradīsies vēl kkas...
Top of Page Powered by Sviesta Ciba