citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Sep. 28th, 2016 @ 10:39 pm
[info]kakjux
reizēm ir vērtīgi apsēsties un uzrakstīt vienu dzejoli par eksistenciālistu laika neizpratni mūsdienu dzīvē.
tagad, pēc 3 dienu nedzeršanas, vīntoniks ir īsti vietā. tikai jāiet izslēgt apkure, jo citādi mājās atkal ir heatwave.
Tags: , ,

Sep. 29th, 2016 @ 12:12 am
[info]klusais_okeans
aww, netīšām uzdūros Krievijas vīriešu tiesību aktīvisma mājaslapai: http://mentales.ru/

Sep. 28th, 2016 @ 02:58 pm
[info]kakjux
Man parasti liekas, ka saruna ir sevi izsmēlusi tajā brīdī, kad sarunas biedrs man pilnā nopietnībā iesaka domāt pozitīvas domas.
Tags:

Sep. 28th, 2016 @ 04:10 pm
[info]klusais_okeans
Consider the whole of your life, what you already do, all your doings. Now please exclude everything which is naturally physiologically necessary (or harmful), such as breathing and sleeping (or breaking an arm). For what remains, exclude everything which is for the satisfaction of a social demand, a very large area which includes foremost your job, but also care of children, being polite, voting, your haircut, and much else. From what remains, exclude everything which is an agency, a "means" -- another very large area which overlaps with others to be excluded. From what remains, exclude everything which involves competition. In what remains, concentrate on everything done entirely because you just like it as you do it. (Henry Flynt)
Tags:

mental gymnastics Sep. 28th, 2016 @ 11:59 am
[info]hedera
Krievijas valdības pārstāvji uzskata, ka glābējsilītes ir apdraudējums bērna tiesībām uz dzīvību un mudinājums mātēm atteikties no saviem bērniem.

Nr.378Sep. 28th, 2016 @ 11:16 am
[info]hederas_sieva
Es jau satraukājos, ka rudens vīruss man tā arī nebūs. Par laimi šorīt pamodos ar kaulu sāpēm, pietūkušu kaklu un visādām citādām vīrusam iederīgām lietām.

A' vispār? - a' lai gan atvaļinājums ir kolēģei, kā atvaļinājumā jūtos es. Beidzot varu smēķēt kad gribu, nav jārunā bezjēdzīgas bezjēdzības un visādi citādi. Diemžēl nākamnedēļ mana mazā idille būs beigusies, bet līdz tam - jābauda cik var.
Current Mood: broken
Current Music: ausu sīkšana

Sep. 27th, 2016 @ 11:06 pm
[info]kakjux
neliek mierā dažas lietas šobrīd. jāatrod kaut kas jauns sev. Ir ideja par basģitāras spēles apguvi. Sarunā ar labāko draugu izkristalizējās sapratne, ka nu grupā spēlēt gan man nu tā alternatīvi gribas. Tā jau daudz naudas tērēju. Protams solo karjera ar simfoniju tamburīnam būtu vēl lētāk, bet tomēr liekas, ka varbūt basģitāra man piedurtu vairāk. Jāparunā ar Džonu par šo tēmu. Vienīgais, ka jau tā maz radošā spēka rakstīšanai. Kur nu vēl spēlēšanai. Bet sākumā jau tas laikam tīri tehniski jāiemācās. Nu, jā. Tā kaut kā.
Current Music: Moby - Dream About Me
Tags: , ,

Sep. 27th, 2016 @ 08:56 am
[info]amanita
Vakar Krišjānim sanācis futbola incidents ar blakus grupas jaunekli, kā rezultātā mājās pārradies čalis ar pušumiem zem acs. Visa runāšanās par un ap notikušo (K, paldies Dievam, nav vainīgs pārmaiņas pēc) iedvesmoja arī Karlīnu atzīties:
- Es arī iesitu puikam.
- Kāpēc?!
- Nezinu. Viņš mani pagrūda, es iesitu.
- Vai Tev patīk, ja Tev sit??? Nepatīk!
- Man taču neviens nesit!!!
Tags: ,

Sep. 26th, 2016 @ 10:12 pm
[info]kakjux
liekas, ka ir nedaudz vientuļi. Marlīne atrakstīja, bet uz manu atbildi vairs neatbild. smīnu pie sevis, pagaidi pāris dienas, gan jau.
bet šodien sapratu, ka mēs šitā jau 5 mēnešus. nupat pat tādai man sāk gribēties kaut ko puslīdz līdzīgu kādam label, kas tad mēs īsti esam. kas ir tas, ko mēs daram? vai mēs tikai izklaidējamies, vai mēs satiekamies, vai tā ir kaut kāda trako versija par deitingu. relationshipam gan mums noteikti nedavelk, tik daudz pat es saprotu. varbūt mēs esam fwb.

jo, ir jāatzīstas. man pat nebūtu svarīgi, kurš no label tur ir. vienkārši prosta gribas saprast, what the fuck is happening? what is this that we're doing? un tad pat varētu tādā pat garā turpināt. vismaz pagaidām.

bet varbūt vienkārši ir bail, ka šajā nenoteiktībā vienu dienu viņa pazudīs no manas dzīves. un tas totāli nebūtu forši.
Tags:

Dāmas, man vajag biļetiSep. 26th, 2016 @ 11:22 pm
[info]santa_be
Lūk, palīdziet spamerim tikt pie biļetes uz konferenci.


http://wit.collisionconf.com/?kid=BNW68

Sep. 25th, 2016 @ 07:43 pm
[info]kakjux
Man te ir stundu ilgs lidojums, pa kuru gribu uzrakstīt slavas dziesmas Nīderlandei un savam best friend.

Jo, tā jau bija. Tikšana turp gan bija nedaudz painful, bet ar nelielu kavēšanos tomēr nonācu galā. (Lutonu pārbūvē, draugi.) Devāmies uz Rotterdamu un viss bija priecīgi. Totāli teikšu, ka vispār viss weekends bija ļoti priecīgi. Biju waterbus un vispār pieredzēju kā ir, kad visā valstī ir vienota sabiedriskā transporta apmaksas sistēmiņa. Viss uz vienas kartiņas un visur droši ej un pīksti. Nu lūk, waterbus vispār ir diez gan interesanta štelle. Tikai nu, diez gan lēni, jāsaka. Bet nu, aizveda tas waterbus mūs uz Dordrecht un tur bija laba pastaiga. Viss kas interesants, aprikožu alus pauze un nebeidzamie baznīcu zvani. Atpakaļ gan mēs devāmies ar vilcienu, jo nu, jā.

Tad bija vēl daudz staigāšanas un visādu priecīgu sarunu un vispār visa kā. Un tad mēs aizdevāmies uz tādām divām lieliskām dzirdināšanas iestādēm. Vienā bija lielisks dīdžejs, kurš, protams, bija diez gan sūdīgs, bet dziesmas, kuras viņš lika, bija kolosālas. Un tad mēs totāli safanojāmies. Bet tad bija jāiet uz otru un jāklausās kanādiešu grupa. Šis experience bija vispār kaut kas uhtī. Ja neskaita to kaut kādu Nickelback wannabe ģitāristu, kurš patiesībā noteikti ir labs cilvēks. Nu, enīvei, pēc 2 aliem neizturējām un aizgājām atpakaļ pie dīdžeja. Mans lieliskais bestais friends visādi domāja kā tā labāk dīdžejam darīt zināmu, ka mums ļoti patīk diskotēka un, ka mēs vēlamies pasūtīt dziesmas. Mans ļoti vienkāršais risinājums tam bija - buy him a drink. Tas, protams, nostrādāja. Vispār jāsaka, ka mēs arīdzan kļuvām ļoti priecīgi un bija dejas, un es nobrāzu celi.

Es gribu teikt, ka mans labākais draugs ir lielisks cilvēks. Mīlu viņu bezgalīgi un uzskatu, ka viņa spontānais plāns vakardienai bija perfekts.

Šodien gan bija drusku grūtāk. Es, ē, noberzu faktiski visu ādu no saviem papēžiem un kliboju. Bet tas viss sūds un nieki. Jo totāli viss bija totāli fantastiski.

(Iesaku izvairīties no Lutonas lidostas. Te ir pizdjets. Gribu mājās pie kaķīšiem.)
Tags: , , ,

Sep. 25th, 2016 @ 01:11 pm
[info]watt
ARQ man patika, lai gan kaut kā ļoti jūt* ka ir mazbudžetnieks. Tāda versija par time-loop, ja atceramies par Edge of Tomorrow. Kas man patīk ir veids kā parāda, kāpēc "filmās" notikumi notiek tā kā tie notiek - pirmajā iterācijā "The End" ir jau 2. minūtē (jo čalis vispirms pamanās neveiksmīgi krītot nolauzt kaklu). Un tā tālāk.

Bet Edge of Tomorrow ir grāvējs, tāpēc ka atļaujas izplest spārnus un lidot, bet ARQ ir mazbudžetnieks, un slapstās pa tumšiem pagrabiem.

__________________________
* Piemēram, Primer to maz-budžeta faktu nejuta, lai gan ARQ budžets ir ap 2m, bet Primer budžets bija 7k (!). Nauda, īsāk sakot, iztērēta, bet uz ekrāna nav ko parādīt. Mazbudžetnieki vispār ir raksturīgi ar visai neharizmātiskiem aktieriem - pat ja sižets neplīst pa visām vīlēm, tad aktieri tēlo kā uz skatuves... Piemēram, "Paradox" sižets un samezglojums teorētiski ir interesants, bet aktieru spēle nebaudāma; vai arī "Synchronicity", kur pielaizītā frizūra uz plakāta vien atsit jebkādu vēlmi spiest play.
Tags:

Sep. 25th, 2016 @ 12:12 pm
[info]watt
Biju treniņus pametis uz atvasaras rudens "karsto laiku". Izrādās - vesels mēnesis žviks un apkārt. Pēdīgi patrenējos 21.08, un tagad jau 23.09 lēnām sāku atkal kustēties.

Man pavīdēja doma, ka kādam cilvēkam ka iesākot treniņus absolūti no nulles, svaru kāpināt pirmajās 3 nedēļās vajadzētu pavisam, pavisam minimāli. Piemēram, pa vienam kg uz katru treniņu. Pat ka cilvēks it kā celt varētu ātrāk un vairāk, pozitīvāka lieta ir ka viņš visas 3 nedēļas uz treniņiem staigā, treniņš ir īss, ap 20 minūtēm, bez svīšanas un sāpēm, un nav īpaši jāgatavojas. Pēc 3 nedēļām ir izveidots ieradums, ir bijuši kopā 9 treniņi, un tad var sākt Starting Strength (SS) progresiju tā nopietnā veidā, jo risks ka cilvēks pametīs nodarbības dēļ tā ka pārāk ātri pārāk smagi sāk iet, ir minimizēts. Galvenais ir izveidot ieradumu.

Ja sāk absolūti no nulles, ja ir virs 30 gadi vecs, pirmajā nedēļā es teiktu vajag visas 3 nodarbības ar pliku stieni veikt. Vēl vairāk - "nulltā nodarbība", iepazīties ar 5 pamata kustībām kuras veic ar olimpisko stieni, vnk veikt ar slotas kātu. Jo ja cilvēks neko nav kustējies, pat uztaisot 25 pietupienus (4x8 piemēram), otrā dienā kājas stīvas (DOMS). Tuvojoties 40 gadiem, uztaisot 3x5 pietupienus pēc absolūtas mēneša bezdarbības, jau kāju muskuļi sāk streikot un murmina ka saraus krampī.

Tātad, pirmajā nedēļā, tikai kustības ar pliku stienu. Pirmajā reizē tikai 3 piegājieni pa 5 atkārtojumiem, otrajā varbūt 5x5, trešajā kaut vai AMRAP (as many reps as possible) pēdējā piegājenā. Pa 3 nodarbībām iemācās pareizu formu, un ieelpu/izelpu varbūt. Tad sāk likt virsū svaru.

Ceturtajā nedēļā jau var sākt standarta progresiju. Pietupieniem - pa 2.5 kg katrā reizē klāt (1.25kg+1.25kg mazās platītes), Bench on OHP - pa 2.5kg starp tiem rotē (vienā reizē bench, otrā reizē OHP), bet tur bez mikro-svariem drīz vien neko neiesākt. Tad turpina kāpināt pa 250g+250g mazās ripiņa katrā reizē. Trešais vingrinājums - deadlift, tur pa 5kg var droši kabināt virsū katrā reizē. (Nu, līdz 90-100kg svaram diezgan droši.)

Iekš SS rotē deadlift vienā reizē ar power clean otrā, un Strong Lifts (SL) rotē deadlift vienā reizē ar row (Pendlay row) otrā.

***

Galvenais ir izvairīties no impulse mēģināt uz stieņa uzlikt vairāk svaru. Bet mantrai īstenībā ir jābūt - palēnītēm, parīt vienalga atkal nodarbību, vēl visu paspēsim.

Otrais galvenais ir pašā-pašā pirmajā nodarbībā veikt ļoti minimāli. Tik-tikko pacilāt, un gatavs. Ne vairāk par 15 atkārtojumiem. Otrā dienā ķermenis vienalga smelgs (DOMS - Delayed Onset Muscle Soreness). Tas, nākamajā nodarbībā (tas ir - izlaižot vienu dienu) var jau atkal normāli celt.

Es nekad nesapratīšu kas tie par treneriem tādi, kas pieļauj pirmajā reizē tā samocīt sevi, ka cilvēks vairs otrā dienā paiet nevar. Jā - ar pietupieniem vispār ja uzliek svaru par ātru, var tā pastrādāt, ka kājas jau tur pat ģērbtuvē atņemas, un cilvēks vai nu a) nevar nokāpt pa kāpnēm no kluba lejā, vai b) nevar mājās uzkāpt pa kāpnēm. (Pie tam, uzkāpt ir vieglāk, jo var vienkārši uzrāpot, jeb pa margām uzvilkties augšā.)

Līdzīgi kā ir dzirdēti tie stāsti, ka cilvēku pieņem darbā, nu tur noliktavā kastes kraut, vai mucas cilāt, un tādu šoka terapiju uztaisa, ka šis otrā dienā protams darbā vairs neierodas. Lai gan, ja ir kaut mazākā izpratne par fizioloģiju, pirmajā darba dienā iedotu trīs (četras) kastes pacelt (ar iesildīšanos un parasto kustību iemācīšanu), otrā diena atslodzei, trešajā dienā 6-10 kastes pacelt, ceturtā diena atslodzei, un tad piektajā dienā jau var normāli strādāt, muskuļi sapratuši kas ir par lietu un sākuši pielāgošanās režīmā strādāt.

Muskuļi adaptējas slodzei. Muskuļi lieliski atsaucas uz progresīvu slodzes kāpināšanu, adaptējas izaugot (vajag tikai daudz proteīnu uzturā). Kāpēc tad tādi darba devēji spītīgi mēģina pirmajā dienā "šoka terapiju" taisīt, it kā absolūti neko nezinātu? Ha, ja citādi nevar, tad vajag pirms pirmās darba dienas veikt 2 sagatavošanās nodarbības, kā es teicu, pirmajā reizē 2-3 vienības, otrajā 6-10 vienības, un trešajā reizē var ierasties kā uz pirmo darba dienu ar normālu slodzi...
Tags:

Chris Staples - Golden AgeSep. 24th, 2016 @ 04:51 pm
[info]redz
Chris Staples - Golden Age

Sep. 24th, 2016 @ 02:33 pm
[info]watt
Atzīšos, par mani šo to skaidro fakts ka jau skolas laikā es biju ļoti neapmierināts ar alfabēta neloģiskumu, ka burti ir vnk kautkādā stulbā secībā salikti, un tad pasaule pieņem - lūk, sakārtots "pēc alfabēta".

Sep. 23rd, 2016 @ 11:20 am
[info]kakjux
Par vakardienu reportēju, ka viss ir traki joprojām. Marlīne ir kaut kas tik unikāls, bet tik pazīstams. Kaut kā gribas pieglausties un būt blakus.

Darbā biju 8am, uz treniņu 8:45am arī. Paģiru nezkāpēc nav.
Current Music: Apollo 440 - Odessa Dubstep

Par pseidozināšanām LatvijāSep. 22nd, 2016 @ 08:17 pm
[info]hedera
Ļoti forša diskusija, man būtu paticis tādā piedalīties.

Sep. 22nd, 2016 @ 06:12 pm
[info]kakjux
Nez, kas šovakar notiks?
Rīt 8:45am treniņš.
Rīt 8:40pm lidmašīna.

Sep. 22nd, 2016 @ 06:18 pm
[info]watt
Vakarā mēs ar M. spēlējam tādas kā paslēpes. Piemēram, es nāku lai dotu viņai zobu birsti, bet M. ir paslēpusies (zem segas). Es saku - kur ir M.? - Nevaru atrast!
Es sāku "meklēt". Nav tur, nav te. Sāku taustīt kas tas par "aizdomīgu" kunkuli gultā. Paceļu segas malu: tur M. guļ, un sāk šņākt un savelk plaukstas par "ķepām".
- Kas tas ir? Vai tu esi lācis? Vilks?
- Nē
- Vai tā ir lauviņa? Vai tas ir tīģerītis?
- Nē, tas ir dumiķītis!

(Pēc tam vēl pati apjautājās, kas tas ir, dumiķītis. Atgādināju, ka par dumiķīšiem runā kaķis multfilmā ar lupatiņiem.)
Tags:

Sep. 22nd, 2016 @ 02:35 pm
[info]soul_embraced
Nav ticamības, jo neviens cepurē neguļ!
Klik )
Top of Page Powered by Sviesta Ciba