citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Feb. 13th, 2016 @ 06:45 pm
[info]evy
taa kaa shodien gada staffpaartijs, apvilkos uz darbu nedaudz iisaaku kleiti, kaa parasti. nedaudz iisaaku - tieshaam, vien dazhus centimetrus. tomeer koleegji man ir visai aciigi, komenteeja katrs otrais. ne jau sliktaa noziimee, tachu fakts kaa taads, ka pamaniija. ja vien vinji visi buutu tipat aciigi uz darba lietaam, es droshi vien cibaa nekad par darbu nesuudzeetos.

Feb. 13th, 2016 @ 01:59 pm
[info]ravejsledzejs
Es nedaudz apvainojos. No citas puses skatoties, cilvēka rīcība ir viņam raksturīga un pilnīgi normāla. Vobšem... Pie tā, ka esmu apvainojies, vainīgi tarakāni manā galvā, nevis mans draugs, kurš rīkojās sev raksturīgi. Bet vienalga, es vēl kādu brīdi būšu apvainojies. Vismaz kādu stundu es savus tarakānus neesmu noskaņots nomierināt. To es izdarīšu vēlāk. Esmu jau pietiekami vecs, lai pabesītos prosta pabesīšanās dēļ..

Feb. 13th, 2016 @ 12:48 am
[info]ieraksts
aizgāju uz pasākumu, pavēru durvis, ieklausījos, aizgāju dzert konjaku krastmalā. jāiet kaut kur, jo nav, kur iet. tapat visus varēs satikt krastmalā ar atvērtiem dzērieniem, kad būs siltāks.


jāklausās burvīgo albumu Тоталитаризм
Current Music: Гражданская Оборона - Джа На Нашей Стороне

Feb. 12th, 2016 @ 04:27 pm
[info]watt
šodien ar pūlēm izdarīju pietupienus ar 95kg (=75kg uz stieņa). Par 87 uz stieņa pat domāt grūti: kaut kāds vārgums. Esmu piebremzējis ar ēšanu, savu dzīvsvaru virs 100kg īsti negribu redzēt.
tā kā rekordu uzstādīt OHP arī nav iekšā, taisīju spiešanu guļus: to arī nedrīkst aizlaist.
Tags:

Feb. 12th, 2016 @ 12:54 pm
[info]watt
Par gravitāciju runājot, tikai pagājušajā nedēļā man pieleca*, kas ir tik ļoti greizi vairumā simulāciju/vizualizāciju kas cenšas demonstrēt gravitāciju kā plakni, jeb nostieptu audumu, kurā ir iegrimusi saule, kurai apkārt riņķo planētas, jeb zemi un mēnesi, kā izskatās gravitācijas izliekta plakne, utt, utt - vizualizē ta vizualizē, bet gravitācija ta darbojas modeļa visa apakšā! bumbiņas riņķojot ātri vien sakrīt akā iekšā tāpēc, ka visa padarīšana ir tāds ļur-ļur Zemes gravitācijas spēka ietekmē.

Daudz krutāk būtu šo vizualizāciju palaist kosmosa stacijā, tad bumbiņa riņķotu ilgāk, un būtu vieglāk saprast kā tas darbojas visumā. Un tikai tagad man pieleca, ka zem saules sistēmas taču nav kaut kāda mistiska melna ķermeņa "X" kas uz visu sistēmu iedarbotos ar pievilkšanās spēku, un liktu deformēt šo laiktelpas "nostiepto audumu". Zeme, planētas, mēness ir parasti objekti kas principā darbojas pēc pirmā Ņūtona likuma: "Katrs ķermenis paliek mierā vai turpina vienmērīgu taisnlīnijas kustību". No Zemes pašas viedokļa, planēta kustas pa taisni.

Laiktelpas iedomātais audums ir nostiepies/izliecies tāpēc ka bumbiņa tur ir nolikta, un paliek stāvot mierā. Nevis tāpēc ka uz to darbotos kādi spēki (vilktu uz leju vai kaut kā citādi) - tāpēc ka tā stāv mierā! Un ja uz auduma uzliek citu bumbiņu, tā nesāks uzreiz "ripot lejā", bet arī paliks uz vietas. (Jo nav kaut kāda mistiska gravitācija "zem auduma", kas vilktu bumbiņu "uz leju".) Bumbiņa paliek tajā vietā, kur nolikta, un izliec iedomāto audumu vienkārši tāpēc ka tur atrodas.

Tam, ka Zeme pie savas kustības reāli paliek orbītā ap Sauli, ir viens iemesls - Zemes orbīta ir taisne tādā kā laiktelpas "bļodā", kur Zeme ir maza bumbiņa, kurai tikusi piešķirta kustība un tā viņa nu viņa turpina kustēties subjektīvi "pa taisni" - atspiedusies pret neredzamu bļodas malu: tā, kā tas izskatītos, ja bumbiņu stikla bļodā palaistu skriet kaut kur starpzvaigžņu telpas bezsvara stāvoklī. Diemžēl reāli tādu skaistu eksperimentu/vizualizāciju nevar veikt pat Zemes orbītā (jo tā ir tāda kontrolēta krišana, nevis īsts bezsvara stāvoklis), nu, varbūt ja tā izdarītos kādā Langranža punktā.

Papildus grūtības visu to iedomāties ir tāpēc ka uz zemes jebkura kustība ātri apraujas. Berze, gaisa pretestība, gravitācija, utt. Grūti iedomāties kā tas ir, ka ja ķermeni palaiž kustēties starpzvaigžņu telpā, tas turpinās kustēties bezgalīgi (kā Voyager 1).


___________________________________
* precīzāk, kāds to bija izskaidrojis un tad arī man beigās izpratne parādījās. dusmas ka neviens nespēja to tā skaidri pateikt agrāk.

PiezīmesFeb. 12th, 2016 @ 01:09 pm
[info]santa_be
Mēs Sietlā visu laiku šausmīgi garšīgi ēdām. Nu izņemot to vienu ārprātīgo ceļmalas krogu, kur tikām pie pasaulē lielākajiem blobburgeriem- lieli un nekādi.

Feb. 12th, 2016 @ 10:26 am
[info]amanita
Karlīna ir absolūti brīnišķīga. Viņā mijas viltība un spīts ar milzīgu atvērtību un sirsnību. Viņa uz jautājumu: "Kurš dara blēņas?!" godīgi un ar entuziasnu atbild: "Es!" Bet tajā pašā laikā neviens viņu nepiespiedīs atzīties, ka šmuce ar kaku dārziņā ir sanākusi viņai: "Nē! Anannā Gita!" Un viņa kā īsts politiķis zina, ka, lai nostiprinātu savas pozīcijas, ir jāpārliecina pēc iespējas vairāk cilvēku, tāpēc nu jau liela daļa bērnudārza no viņas ir dzirdējuši, ka "anannā (audzinātājai) Gitai kaka biksēs".
Un vēl viņa ir brīnišķīgi pārņēmusi ideju, ka viss, kas nav te, ir darbā. Labi, tētis darbā, mamma darbā, brālis darbā... Bet arī pazudušais zaķis ir darbā, gulta, kad negribas iet gulēt ir darbā, viss un visi ir darbā. Noslēpj kaut ko un priecīgi stāsta, ka darbā.
Un vēl viņa ar visu uzreiz dala ar brāli. Jebkuru gardumu, pie kā tiek, vispirms piedāvā Krišjānim. Pat šodien, no savas dāvanas izvilkusi kinderolu, uzreiz vispirms to piedāvāja brālim. Vai nav skaisti?
Un pucējas. Apliek manas krelles ap kaklu, savas, kas uz gumijas, tiek lietotas vainadziņa vietā, uz rokas rokassprādze. Grozās gar spoguli un priecīgi secina: "Dāma!"
Burvīga meitene aug.
Un viņai šodien vārda diena. :) Reizē ar vēl vienu burvīgu dāmu. Manu māsu. :)
Tags:

Feb. 12th, 2016 @ 12:51 am
[info]udensroze
Ziema! Uz palikšanu?!

Feb. 11th, 2016 @ 12:05 pm
[info]watt
"The orthodox economists still believe that the sun turns around the Earth because that's what their model says, despite all evidence that shows that their model does not represent reality."
labi pateikts.
Tags:

post-madness-sorry -- noooot!Feb. 11th, 2016 @ 09:34 am
[info]evy
shodiena saakaas ar give-me-some-space-i'm-late-for-work gandriiz aizkaitinaatu bljautinju. no manas puses, protams. pms. H gandriiz apvainojaas, bet tad es teicu, ka nevajag apvainoties, vienkaarshi iedodt man to speisu, un es nomierinaashos.
shobriid, jau darbaa seezhot, bishkji kauns sametaas. bet, then again, pie pakaljas visus kaunus. nu nespeeju es pms laikaa tos hormonus novaldiit taa, lai nevienam netiek kaads zibens no manas puses. vakar, piemeeram, dzhimijs dabuuja, jo nelikaas mieraa peec brokastiim, vazaajaas man pakalj un glaudaas gar manaam darba bikseem, kuras pa vairaaki laagi naacaas ar rulliiti atspalvot.
vienvaardsakot, ieshu peec darba treidmiiljot un svarus celt, un vispaar - brauciet leenaam paar tiltu, draugi!

Feb. 11th, 2016 @ 04:23 am
[info]klusais_okeans
Bāc, cik labi rakstās pie Džeimsa Bonda saundtrekiem. Paeksperimentēsim vēl.

Feb. 10th, 2016 @ 09:58 pm
[info]kakjux
Čau, tinderi, vecais draugs. Man ir aizdomas, ka Dūjiņa nav mans sērkociņš (match) tomēr. Un tā applikācija HER arī sāk bik besīt ar saviem bugiem. Protams, ir jau iespēja iet ārā un actually iepazīties, bet nu nemāku tomēr pietiekami atbrīvoties tam. Interņeti tomēr liekas mazāk biedējoši, funnily enough, par spīti paranojai.
Tags:

Feb. 10th, 2016 @ 04:16 pm
[info]ravejsledzejs
Esmu noēnots. Es tà dzīvs. Bērns laikam arī. Tagad jāgaida atsauksmes.

Feb. 10th, 2016 @ 02:40 pm
[info]watt
ES dibinātājvalstu [...] ārlietu ministri neformālās sarunās Romā, iegrūduši pāris kilogramu kanapē rīklē, nāca klajā ar kopīgu komunikē [...]

Feb. 10th, 2016 @ 10:37 am
[info]platformene
sev
https://www.toonboom.com/resources/tips-and-tricks

Feb. 10th, 2016 @ 10:16 am
[info]ravejsledzejs
Nē, nu to, ka esmu slepkava, zinu. Ka man patīk izgriezt līķiem dzinumorgānus arī. To, ka savas tieksmes esmu padarījis par apmaksātu darbu arī. BET!!! Mani šodien ēnos. Taču mums.Durlandē ir likums, ka bērniem jāmāca tikai tiklo, lai kas tas arīnebūtu (nezinu, kas tas ir, nekad ar to nodarbojies). Nu un kā man tagad tikli atēnot skatīšanos uz pimpīšiem? KĀ?!

Nr.367Feb. 10th, 2016 @ 10:00 am
[info]hederas_sieva
A' vot!  Rainis varēja  nemaz nepūlēties, lai saražotu skolēniem obligātās literatūras sarakstu, pietiktu arī ar šo frāzi:-
Ja man par daudz labi, tad es izmaitāju sev laimi ar filosofiju! 

Current Mood: fu*k you all
Current Music: klusums

Feb. 10th, 2016 @ 09:38 am
[info]platformene
bez supervizēšanas, es baigi visko daru viskautkā šķērsām

kinda maybe dažkārt

,ja besiogurums

(4g5m)Feb. 9th, 2016 @ 04:33 pm
[info]watt
man palūdza uzrakstīt atspēkojumu iespējamām aizdomām par to ka mēs tikai sēņojam un nerūpējamies par bērna attīstību.
kāds tad ir mazajai nedēļas ritums?

dārziņā mazā ir no 9:00 līdz 16:00. (var vest agrāk, darbu sāk 7:30, bet 16:30 dārziņš darbu beidz.)

pirmdien, otrdien 8:00 vispirms pie logopēda*. tur palīdz mācīties vācu valodu, jo tik cik bērnudārzā no citiem bērniem sagrābsta pavisam nepietiek.
otrdienās bērniem ir vingrošana, pirmdienās tāds leļļu teātris (laikam mācās uzvest kādu ludziņu).

trešdienās no rīta dārziņš bērnus ved uz baseinu (peldēšana).
vēl trešdienās 13:00 ergoterapija. tāpēc ka mazā ir nedroša un dažreiz atsakās runāt. vēsturiski, piemēram, šādiem bērniem ir bijis konflikts ar autoritāra stila skolotājiem, kas izsauc klases priekšā atbildēt, vai arī prasa piecelties lai atbildētu utt., bērns vnk klusē - bet skolotājis liek divniekus.

ceturtdienās dārziņa bērni iet pastaigā rīta pusē, vakarā katru otro nedēļu ir muzicēšana un dziedāšana.

piektdienās mazā iet vakarā uz dejām (tāds kā balets mazajiem - krievi ļoti daudz iet). viņai ļoti patīk, lai gan ir bieži tā ka nodarbībā neiesaistās, stāv malā un visu noskatās. tad mājās dejo un visu atkārto. es par baletu biju ļoti skeptisks, bet fakts uz sejas... mazā ļoti smuki danco.

katru* otro sestdienu ejam uz latviešu skoliņu.

svētdienās vakarā ir peldēšanas skoliņa (vēl baseins). mazā peld samērā ņipri.


__________________
* nu, ne katru. logopēds un ergoterapija arī ir tā kā ar ārsta nosūtījumu. tā kā Vācijā medicīna ir publiski/privātā, tad visus pakalpojumus apmaksā slimokase. Mūsu gadījumā - AOK.
Tags:

Feb. 9th, 2016 @ 03:30 pm
[info]watt
ausīs sīc, bet 106kg pietupienus pacēlu (=86kg uz stieņa). nu domāšu par 87, 88. ik pēc piegājiena atpūšos 5 minūtes. ar treniņu partneri atkal uzmetiens: šoreiz man pašam jāpaliek otrdien/ceturtdien pa mājām. jo A. eksāmeniem gatavojas, un iet kursos tajās dienās. divas nedēļas.

nu, es it kā pa mājām patrenēties varu: redz, 15:00 tieši spēku briedumā. sēniskuma/slinkuma dēļ gan tikai divus vingrinājumus, pietupienus (squat) un spiešanu stāvus (OHP - over head press). vai šodien izdosies 52,5kg (=32,5kg uz stieņa) pieveikt? taisu micro-loading: lieku pa 500g klāt katrā treniņā (divas 250g šaibiņas). atbilde ta vienkārša - ja pareizi ēdi, ja pietiekami gulēji, ja nav vīruss ciemojies: tad gan jau varēsi.

sestdien, piemēram, bija tāds nesaprotams sagurums - pietupienus knapi ar 70kg uz stieņa uztaisīju, guļus spiedu 40kg (uz sieņa), un gāja smagi. to tad sauc par pastiprinātas gravitācijas dienu.


guļus spiešana vispār mans vājais punkts. maksimums bijis 47,5kg uz stieņa, un tad ir čau. micro-loading vēl nav mēģināts, bet teorētiski taču ja 47,5 ceļ, tad 48kg arī vajag varēt. teorētiski!

OHP šobrīd esmu uzcēlis līdz standarta ripu komplekta: uz stieņa 10kg ripa, 5kg ripa, 1.25kg. kopā 16.5kg - tas x2. iet nedroši, bet paceļu. pēc piegājiena jāatpūšas arī gana ilgi, lai nākošo arī visus 5 atkārtojumus izdodas uztaisīt: bija vienreiz ka minūti atpūšoties noskaudu - elpošana nostabilizējas, sirdspuksti it kā arī, bet kā pēdējo (15to) atkārtojumu uztaisīt vairs nesanāk: vnk spēciņa iekšā nav, un cauri. pulksteni ir jāskatās.

treniņu partnerim ar OHP iet izteikti sūdīgi: ceļ 11kg,12kg, 13kg. kaut kas ar plecu neesot kārtībā. es atceros man 17,5kg bija tāds kā plato, tad ilgi ap 20kg ņēmos. bet - proteīns un kreatīns, tas ir mūsu vitamīns.
Tags:
Top of Page Powered by Sviesta Ciba