citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Mar. 17th, 2018 @ 05:32 pm
[info]acdc
Cilvēki sāk kļūt parāk paredzami.

Mar. 17th, 2018 @ 02:59 pm
[info]kakjux
te ir mazliet priecīgas murmulēšanas. domāju, ka nevienam nav noslēpums, cik grūti man iet ar cilvēkiem. tāpēc katru reizi, kad ir viegli un vienkārši, to novērtēju. un šodienu pagaidām vadu izlaidusies uz sōfas, apmierināti murmulējot savā nodabā un jūtot tādu kā patīkamu sajūtu par vakardienas vakaru.

ak jā. parunāsim vēl par laikapstākļiem. vakar biju izgājusi pusdienlaika pastaigā uz jauno Lidl, atpakaļceļā novilku jaku un bija karsti arī tā. šodien atkal birdina baltos mēslus. bail domāt, kas būs rīt. nesen ar Džemmu barčikā kāreiz runājām, ka cilvēki, kuri nedzīvo uz šīs salas, nesaprot, kā var veselu sarunu izvērst par laikapstākļiem vien. bet te tas viss ir tik absurds brīžiem...

un tagad kā lai saņemties pastrādāt ta?
Current Mood: murmurlis
Current Music: teļiks + galvā Moby
Tags: , , ,

Mar. 16th, 2018 @ 09:06 pm
[info]platformene
Tāda diena, kad mamma jautā izaicinoši, jo domā, ka zin labāk, kā es jutos. Cik ļoti viļos ik reizi, kad domāju, ka varu viņai uzticēties, viņai atkāties un sagaidīt, ka ar mani apieties jauki, maigi, izpalīdzīgi utt. Kaut man būtu mīļa mamma. Cik ļoti tādu vēlētos, nevis tādu, kura meklē pierādījumus, “kaulus skapī”, detāļas lai izprastu to, kur viņa nav iesaistīta, kontrolēt un meklēt to, kas mani padarītu paīstam laikmīgu (jo šāda mana laimē nav īsta, nu labi!). Un protams, ka joprojām baidos no sievietes, kura pret mani ir pasīvi agresīva, kontrolējoša un var fiziski aizskart! Vai distance un noteikumi (necelt tel vakarā, neatzvanīt tikai iz pieklājības) ir patiess risinājums?

Mar. 16th, 2018 @ 10:30 am
[info]kakjux
uzliku countdown uz aptuveno datumu ar nosaukumu "Lifetime Event". paskatījos uz to dienu skaitu, kas tur. and it hit me. it's actually not that far away considering.
Current Mood: satraukts
Current Music: galvā skan Molko, ārā motorzāģē
Tags:

Nr.415Mar. 16th, 2018 @ 11:06 am
[info]hederas_sieva
Šorīts sākās negaidīts - ar nodaļas sapulci. Tā un šitā,un viskautkā... gada beigās cienīgi atvadīsimies no viena darbinieka (ak, tavu laimi, tavu prieku - pensionāri no nodalas neatlaidīs, atlaidīs vienu no jaunajiem, darbspējīgā vecumā). Es lēni noklepojos, paziņoju, ka rīkli "siltā beņķa" dēļ nevienam netaisos pārgrauzt, būs kā būs. Principā parakstiju spriedumu pati sev, bet dzīvot stresā līdz decembrim arī diez vai varu un gribu (un tavu egoismu - arī atvaļinājumu gribētos, bet lai iekļautos laikā un nospraustajos termiņos, man tāds nesanāk un jāstrādā ne tikai virsstundas, bet arī brīvidenas).
Current Mood: confused
Current Music: t.dz. "Projām jāiet"

Mar. 16th, 2018 @ 08:15 am
[info]hedera
Un atkal mīnusi, ja? Ok, vismaz ir attaisnojums vēl neatsākt skriešanu, jēj. Uz rīta pusi sapņoju, ka šitā ir pagājusi visa vasara, pienācis oktobris, un es bēdīgi secinu, ka pavasaris vēl nav bijis.

Mar. 15th, 2018 @ 10:58 pm
[info]kakjux
sen nav bijis Anmas jōgas apskats, ja. to arī labosim. jo nu, tur sanāca, ka es biju prom, tad Anma bija prom, tad sniegs mani iesprūdināja, tad Anma apslima. bet šovakar beidzot!

biju vienīgais pacients *daudznozīmīgi paskatās apkārt*.
pirmie downwards dog bija biš stīvi un sāpīgi. visādas stabilitātes pozas bija pilnīgs fail. bet nu. uh. savācos. visu ko tomēr izdarīju. visādi tā un šitā.
brīdī dialogs:
Anma: piedod, ka es tik daudz nedaru, man sāp visi muskuļi (red. piez. - no slimošanas)
kaķ (trīcot tur kāju gaisā): man rīt.

nu un. tā arī bija. ar trīcēšanu, ar mind distraction techniques, ar milzu piepūli. bet izdarīju aštangu. otrā pusē čaturangu downwards dog normāli nolikās papēži pie zemes. lai gan tiltiņā viss bija traki. svecīte nestabila, bet noturēju. kopumā Anma teica, ka labi esot sanācis, ņemot vērā pārtraukumu. uz galvas nestāvēju, jo tajā brīdī biju tā nodzinusi sevi, ka nevarēju pat normāli pateikt, ka man tam vairs nav spēka.

un tagad jāgaida līdz nākamajai nedēļai.
kā jau katru nedēļu, apņemos, ka šoreiz pa vidam pajogošu mājās. redzēs.

un pēcjōgas alus garšo tik daudz labāk. vienā brīdī tur turēju pōzu un pie sevis domāju par to, cik ļ man šī visa bija pietrūcis, cik labi ir atkal jōgot.
Current Mood: atslābums
Current Music: teļikā huiņa
Tags: ,

Mar. 15th, 2018 @ 10:33 pm
[info]acdc
Turpinam tematu par atklātu citu saukšanu par idiotiem.
Mierīgi aizeju uz darbu. apskatos kas notics, nosaucu koleģi par idiotu, un ar pirkstu parādu un izskaidroju ko viņš ir izdarijis pilnīgi ācgārni, izskaidroju kā vajag, un kapēc. Pat saņemos to izdarīt vairāk kā vienu reizi.
Apturu iekārtu, un paziņoju ka man ir japarregulē tā. Darbā iestājās vispāreja panika par šo izgājienu(vismaz man tā tika pasniegts).
Saprotu ka tiek apzināti atbildīgie par iepriekšējo maiņu. Vārds pa vardam, iepriekšēja maiņa paziņo ka es tā pat vairāk nesaražošu. Ši info nonāk pie manis, apmēram, stundu pēc tam, kad esmu salicis iekārtai visu kā vajag, un kā pie baltajiem cilvēkiem. un jau tajā brīdi kvalitātei ir lieli pluspunkti, plus ātrums palielinājies par 60% procentiem.
Vēl svarīga informācija, mana darba diena defaultā ir par 1h īsāka ne kā iepriekšējai maiņai, es vēl pusstundu neražoju neko.
Dienas beigās man ir par 35% vairāk par šo kolēģi. Tiek uzdoti jautājumi.
Es aizeju uzrakstīt atlūgumu, jo jau 3 menešus besos par jauno grafiku, un vakar esmu atradis citu darbu.

Mar. 15th, 2018 @ 08:13 pm
[info]izdziivotaaja
Vēl jāpačīkst. Priekšniecība māk smuki sabāzt batonus ausīs & es brīnos, kā man tas prasīja tik ilgu laiku, lai saprastu. Vienai no kolēģēm tika teikts, ka pie 80% no dzeram-naudām tiek mums, bet pārējais virtuvei. Skan smuki & tā kā aploksnīti dod 1x mēnesī, summa arī ļoti smuka & pat neradās jautājumi. Līdz citas sarunas dēļ padalīju, cik ta dienā vidēji man klienti ir atstājuši. Naudu skaita priekšniecība, tāpēc redzu tikai uz gala čeka, cik ar karti atstāts...pat ne 50% tajā aploksnē nav! Tad nākamais, kas bija dzirdēts - viss tiek dalīts uz visiem. Tjipa daļa pavāriem, palīgiem, trauku mazgātājiem, veļas mazgātājiem un kam tur vēl. Man nav pretenziju, jo visi tak ieliek darbu...līdz pasēdēšanai ar grieķiem. Sākumā bijām vairāk, visi no mūsu restorāna & visiem kkas besīja, tāpēc neslēpām ciparus. Palīga stundas likme tāpat kā man..un no dzeram-naudām šie ir redzējuši kapeikas..palīgs visp tikai 1x pa teju gadu dabūjis & tik smieklīgu summu, ka labāk nebūtu devuši...

Mar. 15th, 2018 @ 02:49 pm
[info]izdziivotaaja
Spirāles nomainīšana - check! Priekšā 5g bez uztraukumiem :)
Ok, ir pagājusi tikai stunda, bet pārsteigta par to, ka, jā, kko jūtu, bet galīgi ne sāpes. Nesalīdzināt ar vakaru, kad man iepriekšējo ielika.
Vēl mazliet brīnos, vai vaginālās tabletes, ko man salīdzinoši bieži izrakstīja LV, bija tik nepieciešamas. Te visu izčekoja & chill. Arī neko, ka būtu obligāti jādodas pēc mēneša uz pārbaudi. Tikai, ja kkādas ne tādas sajūtas. Varb tāpēc, ka nav pirmā..oh well.

Vēl prieks par vakardienas intervijas iedrošinājumu, jo klīnikā gan reģistratūrā gan ar dakteri izmantoju norv.val.

Šorīt jau biju pavisam mierīga & sanāca parunāt ar savējo par pēdējām dienām. Prieks, ka iepriekš nerunāju vai vnk rūcu virsū par sīkumiem, nevis emociju iespaidā visu teicu. + tgd jau pa darbu & man beidzot ir mans home-alone-time.

...offtopic. Abi gandrīz sirdstrieku ķērām, kad ieraudzījām elektrības rēķinu - 72,5k. Kkas viņiem tur sistēmā sapisies, jo parasti par 2 mēn periodu maksājam nu ne vairāk par 2,5k ar visiem sildītājiem & elektroiekārtām. Skaitītāju arī iečekoju, ka nu galīgi nav notērēts tas, kas rēķinā parādās.

Mar. 14th, 2018 @ 09:46 pm
[info]acdc
Kad man bija apmēram 18-23 gadi, es cilvēkus ienīdu klusiņām, pie sevis, nevienam to īsti nesakot.
Man tulīt būs 30, es nebaidos cilvēkus skaļi un atklāti saukt par idiotiem, stulbeņiem, nejēgam, utt.

Tas nozimē ka esmu pieaudzis?
Tags:

#bodypositivity jeb Freija ir resna!Mar. 14th, 2018 @ 09:19 pm
[info]hedera
Komunālās virtuves romantika parastā, ar briedi ēdam vakariņas. Atvelkas strīpainais zvērs no lopa, slinki piesēž uz palodzes, ošņājas mūsu ēdmaņas virzienā.
Es sāku bubuļot: "Nu ko tu te ošņājies, kaimiņkaķu paiku pierijusies, būtu labāk, rau, pakāpuļojusi, paskraidījusi, tauciņus nodzinusi."
Briedis iestājas par strīpainās dīvas advokātu: "Bet viņa jau tikko aktīvi ložņāja. Ap savu šķīvīti..."
"Ak tā," es pievēršos pašapmierinātajam strīpainajam purniņam: "Ak tāds sporta veids tev interesē? Nu, es jau varu sev visu istabu izlikt ar šķīvīšiem, lai tev ir ap ko ložņāt."
Briedis teju aizrijas ar saviem salātiem, strīpains pokerfeiss un priekškars.

Mar. 14th, 2018 @ 08:02 pm
[info]izdziivotaaja
Šodiena izvērtās vnk wow!
Sākās ar to, ka, kamēr lādēju būvgružus konteinerā, garām gāja vīrietis, kas pajautāja vai viss ok, nav par smagu tāds darbs & pasmējās, ka stipra meitene. Kā izrādījās, vnk iečekoja, kā es reaģēju uz sarunu kā tādu. Pēc 2 min bija atpakaļ vēl papļāpāt & tad arī noskaidrojās, ka reportieris, kurš taisa mini stāstu sēriju, par šajā Norv daļā dzīvojošajiem cilv. Tajā brīdī tikai uzņēma bildi & lai vairāk parunātos, sarunājām tikties pēc pāris h uz kafiju. Pašai interesanti piedalīties kamā tādā + nu ļoti reti pārgājām uz angļu val, kas man ir wow, jo nebija manu ikdienas sarunu žanrs. Pēc dažām ned tikšot publicēts manējais stāsts.

Pēc tam gāju tikties ar 2 lietuviešu meičām, kuras mani vakar bija uzmetušas. Sasmējos, ka devāmies uz Dwell, jo diezgan bieži esmu ar abām bijusi uz turieni, bet nekad visas kopā. Nu ok, šon viņas tikai iepazinās savā starpā. Tur arī dabūju chilla veidu, kas pēdējais man bija trūcis, lai atkal justos ok :) Un kā vnm pēc viņu organiskajiem kokteiļiem & ēdiena, mans vēders atkal jūtas dīvaini xD

Tgd cenšos saprast, kas par zvēru ir podcast, par ko tik bieži dzirdēts..vajag kkur piesiet ausi, kamēr ņemos ar savām lietām.

Mar. 14th, 2018 @ 07:41 am
[info]izdziivotaaja
Vakars beidzās galīgi ne ar tiem cilv, ar kuriem biju plānojusi tikties. oh well... Izkratīju sirdi grieķu pārim & mājās pārnācu mazliet līgojoties.

Mar. 13th, 2018 @ 09:37 pm
[info]kakjux
ko es uzzināju šodien? ka nosvērt kaķi nav nemaz tik viegli.
ko uzzināja kaķis? ka es reizēm viņu sašmulēju, mēģinot uzlikt uz svariem.

par un ar cilvēkiem joprojām nav spēka.
Current Mood: noguris
Current Music: teļikā The Blacklist
Tags: ,

Mar. 13th, 2018 @ 03:11 pm
[info]izdziivotaaja
Are you fucking kidding me?
Viens no iemesliem, kāpēc biju dusmīga uz savējo, ka viņš šīs dienas aktīvi turpina izklaidēties/iet uz bunkuriem utt, kamēr man darbs-mājas. Ar retiem izņēmumiem, bet still varu pievienoties mazāk par pusi no reizēm, kad viņš atpūšas, jo man bļin būvgruži jāstaipa. Tad nu izdomāju, ka man vajag pakomunicēt ar cilv atsevišķi...aizvakar bija doma tikties ar vienu no paziņām, bet viņa tā arī nepadeva ziņu līdz pašam vakaram, kad bija par vēlu. Nu nekas...šodien ar citu meitēnu bija sarunāta kafij-pastaiga...un tikko atkal tiku uzmesta. Nospļāvos & uzrakstīju vēl meičai, bet šai jau ir plāni. Vēl 2 cilv sarakstā, kas varētu mani glābt vai arī es pat nezinu :(

Mar. 13th, 2018 @ 02:13 pm
[info]izdziivotaaja
Pavasara depresija?
Pēdējā laikā esmu no tām sievietēm, kas rūc, kontrolē & nav apmierināma. Viss kaitina. It īpaši viss, ko viņš dara. Vismaz darbs viņam atbildēja, ka viss ok, tātad varam neuztraukties par pārcelšanos. Lai gan joprojām uzskatu, ka būtu izdevīgāk kkur īrēt istabu....beeeet, lai arī maksātu vismaz 2x mazāk, dalīt dzīvesvietu ar vēl kādiem cilv....būšu vēl biežāk grumpy. Varb organisms pieradis pie hormonu devas, kas vairs netiek "piegādāta". Pēc 2 dienām tas gan tiks atrisināts & varēs gumijas mest ārā. Pirmā reize pēc visiem šiem gadiem bija interesanta, bet tgd pat īsti negribās skatīties uz prezervatīviem.
Vēl ceru, ka mini ceļojums uz Dāniju uzlabos noskaņojumu + nākammēnes uz LV. Prieks, ka biļetes jau mēnešus atpakaļ bija iegādātas, bet nauda tēriņiem vēl ir sāpīgs temats.

Mar. 13th, 2018 @ 12:25 am
[info]kakjux
Jūs pat iedomāties nevarat, cik daudz ahtungu es šodien lidostā vēroju. Nekad vēl nebiju redzējusi, ka tik, nu tik daudziem atņem viņu rokasbagāžas čemodānus. Tur pie tā geita apmēram trešdaļai pasažieru vienā vai citā veidā bija jāpārpakojas. Vai nu izņemt pases un tādas lietas un atdot čemodānu, vai arī sastūķēt savas daudzās somas vienā. Daudzi slikti uz to reaģēja. Tad vēl tās 10 piedzērušās čigānietes ar vienu bērnu uz visām. Tās pamanījās pazaudēt vienu somu kaut kur 5 metru pārgājienā. Tad vēl to bērnu visas staipīja kā tādu entitlement apkārt, mol, man te bērns, uzreiz visu drīkst. Tad vēl visi tie penši, kuriem anyway nekas nebija skaidrs. Divas krievietes, kuras savā starpā sakliedzās, jo apsēdās pietiekami tālu viena no otras (bija brīvas vietas tuvāk). Tad check in sieviete apvainojās uz visiem un kādu brīdi nevienu vienkārši nekur nelaida. Un visi tie pārējie brīnumi. Es tur sēdēju un klusi cerēju, ka vismaz pilots būs skaidrā.

Par pazīstamiem cilvēkiem parunāsim citu dienu.
Current Mood: milzu nogurums
Current Music: The Mission - Dumb
Tags: ,

Mar. 11th, 2018 @ 04:46 pm
[info]kakjux
es tiešām nesaprotu, kā cilvēki iet pa dzīvi un nemaz nepamana, ka visur urbj un / vai motorzāģē. jo nu, tas notiek visur. visur apkārt. mājās, dzīvokļos, ofisa ēkās, jaunceltnēs, nolaistās mājās un reizēm prosta uz ielas.

also, kill.
Current Mood: negribu par to pat domāt
Current Music: Asking Alexandria - Rise Up
Tags: , ,

Mar. 10th, 2018 @ 06:53 pm
[info]kakjux
- tev tikai liekas, ka te kaut kas ir, ko redzēt.
- tu gribi teikt, ka man ir halucinācijas un es pat tās slikti redzu?

Vegānnīcā ienāk skarbie čuvaki. Apsēžas, pasūta dzērienus. Dzer. Pametu acis tajā virzienā un skaļi secinu, ka skarbais čuvaks skarbi dzēra ūdeni.
Current Mood: Saguris
Current Music: Vegānnīcas huiņa
Tags: ,
Top of Page Powered by Sviesta Ciba