citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Nov. 23rd, 2014 @ 03:26 am
[info]platformene
Un tad, vairs nav. Un tad ir atkal labi.

Nov. 22nd, 2014 @ 10:40 pm
[info]amanita
Ir brīži, kad es sev jautāju - nafig man tas viss vajadzīgs? Mierīgi dzīvotu savu mājsaimnieces dzīvi, rūpētos tik par bērniem, runātu ar citām mammām (arī tik par bērniem), gatavotu ēst, risinātu mājas jautājumus, skatītos seriālus un gulētu pusdienlaikus. Parasti tā ir, kad darbs darbu dzen, bet taustāma rezultāta vēl nav, Krišjānis grib, lai es skrūvēju konstruktoru, bet Karlīna lien pakaļ un čīkst. Vai veikalā, kad automātiski gribas paņemt kādu žurnālu, bet komplektā nāk skaudra apjausma, ka tādām lietām man jau dažus mēnešus neatliek laika necik. Tad manī mostas sliņķis parastais (un manī tāds ir MILZĪGS), kas nesaprot to manu personības daļu, kura grib rosīties un realizēties arī ārpus mājas. Labā ziņa - abām manām personības daļām patīk tas, ko mēs kopīgi darām. Un ir forši tie brīži, kad padarītais nes gandarījumu. Tāds mazais prieks un lepnums. Un daudz jauna. Un, jā. Ir labi.
Karlīna samācījusies gulēt pusdienlaikus pārbraucienos vai pavisam garlaicīgās tikšanās reizēs, telefonā pārsvarā lietoju skaļruni, lai var mainīt pamperus un runāt vienlaicīgi, ātri datorā rakstu ar vienu roku un pat mājās lietoju e-pastu telefonā, jo, guļot blakus bēbītim, tā var ērtāk strādāt. Ja datoru noliek uz kafijas galdiņa, tad var sēdēt uz grīdas un ļaut bērnam ložņāt pār manām kājām. Vienīgā skāde - Karlīnai nepatīk pastaigas tumsā, tāpēc mūsu ikpēcpusdienas pastaiga pēc Krišjāņa uz BD ir vai nu nervoza vai nav vispār (braucam ar auto).
Bet laikam skan trakāk kā ir. Mums kaut kā gana organiski viss sanāk. Un kolēģi ir brīnišķīgi - palīdz ar Karlīnu, saprot, sapulcē nepievērš uzmanību,kad kādā stūrī pabaroju mazo. Tāda maza un mazliet traka ir mana pasaule šobrīd. :)
Tags: ,

Nov. 22nd, 2014 @ 11:09 pm
[info]ravejsledzejs
Man šķiet, ka es griezīšu roku sev nafig nost. Ka nav, ta nav...

Nov. 22nd, 2014 @ 07:15 pm
[info]platformene
Man ir aizdomas, ka vakardienas dzērumā paspēju ļoti nejauki aprunāt aiz muguras, precīzi izsakot savas domas. Tagad man ir bail.

Nov. 22nd, 2014 @ 07:03 pm
[info]ravejsledzejs
DELFI: Vinnijs Pūks atzīts par puskailu hermafrodītu

Nov. 22nd, 2014 @ 04:14 pm
[info]evy
Novembris ie mans nemiiljaakais meenesis visaa gadaa, lai kuraa pasaules malaa un tropiskajaa joslaa atrastos.

Bet riit svariiga diena priekshaa, kura ideaalaa variantaa nosleegsies the who koncertaa, uz kuru emma gandriiz jau dabuujusi mums preses caurlaides.
Pilnaa sparaa rit F1, bet man nav pat mazaakaas veelmes buut tur un apkurleet uz paaris dienaam. Biljetes arii paaraak daargas, lai tikai kjeksiisha peec tur vilktos. Vieniigais labums no formulas viikenda ir konchi peec gonkaam. Shovakar speelees farels viljamss, uz kuru mums arii ir preses caurlaides, bet man plaanaa randinjsh ar hommade vakarinjaam. Un kas zin, varbuut pat paspeejam uz farelu arii :)

Nov. 22nd, 2014 @ 10:37 am
[info]soul_embraced
Habanero raža novākta, taču laputis pieveica pašus augus. Vakar apglabājām atkritumu maisā :(

Nov. 22nd, 2014 @ 01:24 am
[info]hedera
Uzgāju ļoti interesantu blogu: http://slatestarcodex.com/

Pa lielam, cik saprotu no tā, ko jau uzspēju izlasīt, cilvēks to velta kritikai par dažādiem ļoti izplatītiem kļūdainiem argumentiem, kurus atšķirīgas ideoloģiskās grupas izmantoti sensitīvu sociālu jautājumu gadījumos (piem., kristieši vs. ateisti, homofobi vs. LGBT, seksisti vs. feministi utt.). Turklāt, kaut arī pats lasās kā kārtīgs liberasts, tomēr mēdz kritizēt abu pušu argumentācijas kļūdas. Bet kas ir pats jaukākais - viņš to dara asprātīgi!

Divi no daudziem foršiem citātiem. Par argumentu "transseksuāļi un transvestīti ir garīgi slimi":

Imagine if we could give depressed people a much higher quality of life merely by giving them cheap natural hormones. I don’t think there’s a psychiatrist in the world who wouldn’t celebrate that as one of the biggest mental health advances in a generation. Imagine if we could ameliorate schizophrenia with one safe simple surgery, just snip snip you’re not schizophrenic anymore. Pretty sure that would win all of the Nobel prizes. Imagine that we could make a serious dent in bipolar disorder just by calling people different pronouns. I’m pretty sure the entire mental health field would join together in bludgeoning anybody who refused to do that. We would bludgeon them over the head with big books about the side effects of lithium.

Really, are you sure you want your opposition to accepting transgender people to be “I think it’s a mental disorder”?


Par argumentu "ja garīgi slimais uzskata sevi par Napoleonu, mēs taču viņu ārstējam, nevis ļaujam viņam vadīt Franciju, vai ne?":

I could point out that trans-Napoleonism seem to be mysteriously less common than transgender.

I could relate this mysterious difference to the various heavily researched apparent biological correlates of transgender, including unusual variants of the androgen receptor, birth-sex-discordant sizes of various brain regions, birth-sex-discordant responses to various pheromones, high rates of something seemingly like body integrity identity disorder, and of course our old friend altered digit ratios. If our hypothetical trans-Napoleon came out of the womb wearing a French military uniform and clutching a list of 19th century Grand Armee positions in his cute little baby hands, I think I’d take him more seriously.

I could argue that questions about gender are questions about category boundaries, whereas questions about Napoleon – absent some kind of philosophical legwork that I would very much like to read – are questions of fact.

I could point out that if the extent of somebody’s trans-Napoleonness was wanting to wear a bicorne hat, and he was going to be suicidal his entire life if he couldn’t but pretty happy if he could, let him wear the damn hat.

Nov. 21st, 2014 @ 10:14 pm
[info]kakjux
tā jocīgi paliek reizēm. šī vakara dzirdētā dziesma (Ballroom Blitz) klubbārā atgādināja par manu bestestāko friendu un pēc tās es aizgāju mājās. jo nebija jēgas palikt. no vienas puses, ja neiešu ārā, nesatikšu jaunus draugus. no otras puses - man jau ir draugi. arī te. un vēl mājās ir kaķis. un esmu pārāk awkward, lai ietu ārā pārāk daudz. bet, kā jau nesen tika atzīmēts, tad esmu jau uztaisījusi čupu skaistu, traku un traki skaistu atmiņu. šovakar noderēs pica.
Tags: , , , ,

Nov. 21st, 2014 @ 07:22 pm
[info]ravejsledzejs
biju pie neirologa. tika noskaidrots, ka viss ir kārtībā. bet roka man vēl jo projām tizla. nu kāpēc tad, kad man kaut kas nav kārtībā, ārsti ir spējīgi secināt, ka viss ir kārtībā! nu kāpēc citi saslimst ar kaut ko kam ārsti spēj uzstādīt diagnozi, bet es esmu tāds ķēms, kuram ārsts var pateikt tikai to, ka es esmu vesels un man nav jājūt to, ko es, bļeģ, jūtu!

/man vēl jo projām ir notirpusi roka un es to nevaru pilnvērtīgi lietot.

Nov. 21st, 2014 @ 06:26 pm
[info]felipe
Mediji pēdējās dienās nav lietojami vispār. Interesanti, cik ilgs laiks paies līdz beigsies tā emociju un patosa pilnā siekalu retorika attiecībā uz Zolitūdi.
Current Music: Fact - Some One Iz Stoppin' Me
Tags:

Nov. 21st, 2014 @ 06:15 pm
[info]ravejsledzejs
tā. man šodien tika ierādīti neandertāliešu adījuma pamati. baigā šūšana. bet interesanti. tagad tikai jāsaprot, ko es gribu uzadīt.

Nov. 21st, 2014 @ 05:35 pm
[info]ravejsledzejs
esmu pilnībā bankrotējis. nav ne kapeikas. un cilvēks, kurš man ir parādā un solīja, ka šodien parādu atdos, to nav izdarījis. naudasmakā nav pat santīma. šitāda situācija dzīvē sen nav bijusi.

Nov. 21st, 2014 @ 01:17 pm
[info]ravejsledzejs

Nov. 21st, 2014 @ 12:57 pm
[info]platformene

Nov. 21st, 2014 @ 12:02 am
[info]platformene
Ieskābu. Es ieskābstu. Aknas ar'

Nov. 20th, 2014 @ 03:52 pm
[info]kakjux
pashai saak likties, ka par maz klausos The Smithus. vinji ruuda vienaldziibu pret pasauli.

ko es gribeeju teikt?
vienbriid biju apseesta ar domu, ka jaaiepatiikas visiem koleegjiem, jaaveido jaunas draudziibas un taa. tagad, kaut arii man briesmiigi patiik darbs, koleegji kljuvushi taadi sameeraa vienaldziigi. vienbriid gaaju ar kantora cilveekiem uz pabu vairaakas reizes nedeeljaa. tagad kaut kaa pat aizmirsies, ka taa var dariit. jo vispaar, ziniet, maajaas tachu ir kakjis! (un draugi man vispaar vislabaakie)
Tags: , ,

Nr.287Nov. 20th, 2014 @ 12:16 pm
[info]hederas_sieva
Vakar, stāvot un salstot uz perona, nejauši dzirdēju divu jauno papucīšu sarunu par to, ka jau 5dien būšot sniegs. Bērnelis spiedza no prieka un visādi citādi izrādīja savu sajūsmu līdz brīdim, kad papucītis teica, ka sniegs visticamāk 6dien jau būs nokusis. Nabaga mazā bērneļa skaņas nomainījās  no kaujama sivēna uz vispasaules apraudātāju.... kamēr es mēģināju saprast, cik stipri man ir aizkritušas ausis, pretī apsēdās inteviģenta paskata jaunēklis ar glītu zilumu zem acs. Tā arī nesapratu, es visai neglīti iesmējos par pārnopietno ģīmi vai par to, ka tumši zilais mētelis bija visai glīti pieskaņots zemacs ziluma krāsai.
Current Mood: apathetic
Current Music: Igo - Brīva Diena

Nov. 20th, 2014 @ 10:55 am
[info]platformene
Mīļ, mīļ.

Nov. 19th, 2014 @ 09:57 pm
[info]klusais_okeans
Par krūtīm
Top of Page Powered by Sviesta Ciba