citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Sep. 20th, 2018 @ 10:37 pm
[info]kakjux
Neatceros, ar ko saruna sākās, jo tas notika mēnešus atpakaļ. Bet nu. Jāuzraksta tomēr par eksāmenu vērtējumiem.
kaķ: you know E for effort.
VZ: D for determination
kaķ: C for cunt.

Bet Placebo Rush ceturtais (4.) albums noteikti sauksies Pragmatic Rebels. VZ ar cīņubiedri gan apgalvo, ka tas ir grupas nosaukums, bet es nevaru tikt galā ar trīs grupām. Un albuma pirmā dziesma būtu Pragmatic Rebels Go To The Bar. The rest to follow conceptually themed.
Current Mood: saguris
Current Music: barčikā kaut ko tur spēlē, bet bārmenis krata kokčas

Sep. 20th, 2018 @ 06:02 pm
[info]jim
Kādam mājās putekļus nekrāj lieks laptops? Labprāt atpirktu. Prasības - ļauj lietot internetus un skatīties filmas bez sevišķas bremzēšanas + ideāli, ja ir HDMI izeja.

Sep. 20th, 2018 @ 02:54 pm
[info]izdziivotaaja
Pipec..Bergenas slavenākais rokbārs veras ciet..un viss tikai dēļ tā, ka mājās īpašnieki dalbajobi.

staart veering peerpl...Sep. 20th, 2018 @ 02:44 pm
[info]evy
aizmirsu. biju reiz mineejusi, ka dienaa, kad izbeigshu viesniicaas straadaat, nokraasoshu matus fuksijroozaa. viesniicaas peedeejaa darbadiena bija teju 3 gadus apukalj, bet savu blondo pachku par lillaa uztaisiiju tikai pagaajshnedeelj. ne fuksijroozaa, nee, tomeer par spilgtu. bet taadaa maigi lillaa. ai, es nemaaku paskaidrot.

Sep. 19th, 2018 @ 10:14 pm
[info]kakjux
Jā nu, kamēr jūs tur visi lauzat galvu par local serial killer paradumiem, vakar pēc pastaigas sapratām, ka metināšana un darbs reklāmas aģentūrā ir tas, where it’s at.

Ļaujiet man paskaidrot. Mēģināšu atcerēties kā tur īsti bija.

kaķ: bet kāpēc Rīgā ir tik daudz reklāmas aģentūru? Viņas ir visur! Latvijā nav nemaz tik daudz produktu, cik to reklāmas aģentūru.
VZ: nu, cilvēki nemāk neko citu. Nu tur metināt vai ko.
...
kaķ (spaida telepurķi): nahuj man viss tā trīc? Labi, ka es neesmu metinātājs!
VZ: jā, nu. Tu tur sametinātu visu, kas pa rokai. Arī to, ko nevar sametināt.
kaķ: jā nu, atlaistu uzreiz un tad būtu jāiet strādāt reklāmas aģentūrā. Bet metināt taču ir tik daudz foršāk.
VZ: nu gan jau reklāmas aģentūras hipsteri, zini kā, ja tu teiktu, ka nevari pastrādāt bez metinātāja.
kaķ: es tur varētu visu sametināt. Koka krēslu pie lamināta grīdas.. priekšnieka ginger latte pie kaut kā. Tad uz mani atkal apvainotos un atlaistu.
VZ: bet kā lai viņš tevi atlaiž, ja kabinets aizmetināts?
kaķ: o! Jā. Job security. Gan jau arī piemetinātu.. nu to groziņu, ko priekšnieks laistu pa logu lejā, lai saliek šim supplies. Viņš hipsteris, viņam noteikti ir groziņš. Es piemetinātu to pie sienas.
VZ: otrajā stāvā.
kaķ: nuja, un birojs - ceturtajā.

Tur vēl bija, ka mani visi varētu izsekot, jo aiz manis visur paliek melna strīpa, un vēl viss kas. Bet man nav tik precīzu atmiņu par to vairs.

Citās ziņās, palaiduši mani brīvsolī šovakar. Pilnīgi nespēju izvēlēties starp strādāt, skatīties Humans vai iet uz SpB. Tāpēc klausos MrR listi un kustinu pēdas.

Also, dzīvokli šodien apskatīju un laikam tomēr neņemšu šito.
Current Mood: nevaru izlemt
Current Music: Twinkle Twinkle Little Rock Star - Basket Case

aaa, es raudu!Sep. 19th, 2018 @ 03:05 pm
[info]evy
kaa nu smieklos neraudaat, ja koleegje uzsaak man adreseetu (un kopeetu priekshnieciibai) jeepastu ar "Dear Evil..." :D
parastaas "Evi" uzrunas vietaa...

spellchekeris, jptv

vakarvakara sarunas pie traukmazgaashanas / eest gatavoshanasSep. 19th, 2018 @ 02:30 pm
[info]evy
H griezh siipolus, E mazgaa traukus.

H: - a kas notika ar Farhanu*? vinju izbalsoja? kad?
E: - paga...bet tieshaam, kad tad vinju izbalsoja?
H: - es neatceros vinju peedeejaa epizodee.
E: - a kaa tu vispaar taa peekshnji par Farhanu iedomaajies?
H: - da taa, siipolus griezhot, peekshnji par vinju atcereejos.
E: - ahaa, nu kas nu kuram ar siipoliem asocieejas :D

p.s. pirms shii dialoga, es H par savu darbadienu staastiiju, kad vinjsh peekshnji taa vienaa klusuma pauzee par Farhanu atcereejaas.

* Farhans - viens no maastershefa shova daliibniekiem. jaa, mees skatamies maastershefu.. jo Gordonaa speeks! (kaut arii ne visi vinja shovi ir labi)

Sep. 18th, 2018 @ 04:26 pm
[info]mazheks
nedēļa un 1 diena

P.S. +1,2 kg

Sep. 18th, 2018 @ 03:22 pm
[info]izdziivotaaja
Jeeebal. Ņemu atpakaļ savus vārdus par to, cik ļoti man dažkārt besī ķīniešu klienti. Indieši ir pizdjets! Pa lielam esmu piešāvusies pie visām viņu modifikācijām, ko & kā viņi ēdīs, bet vakardienas grupa mani totāli izbesīja! Un vēl tā attieksme!

Ou well...vēl šodiena jānostrādā & vakarā atkal vīnu degustācijas vakars ar norv drušku. Baltvīna vietā gan iepirku dzirkstošo Sake. Šo jau pirms degustācijas zināju, ka garšīgs :) Bet tā par degustācijām runājot, Sake nav mans dzēriens. Tā kā nebija kādu zināšanu, apmācībās daudz uzzināju...no degustēšanas izbaudīju gan tikai liķierveidīgos. Parasto, it īpaši "tīro" Sake, galīgi ne... Bet nu vismaz zinu, kādus simbolus uz etiķetes meklēt, pat, ja viss ir tikai japāniski :)

Rīt spēļu vakars..pārmaiņas pēc būs latviešu kompānija :)

Sep. 18th, 2018 @ 02:08 pm
[info]watt
"When Apple licensed Amazon’s patent in September 2000, Apple had a market cap of $8.4 billion and Amazon had one of $13.7 billion. Recently [August 2018 -w], Apple became the first US company to reach $1 trillion—followed soon after by Amazon [September 2018 -w]."

Sep. 18th, 2018 @ 12:18 pm
[info]kakjux
... talking about psychopaths un to, ko pat nepaguvu cibās ierakstīt... jā nu. 10 dienas, no kurām 9 neklātienē, un man jau pārgāja. Apnika. Noguru.

Bet citās ziņās, ballītes jaunākā folklora sākusies no mana (nevainīgā) jautājuma par to, kur ir lielāka iespēja satikt your local serial killer - liftā vai trepēs? Par atbildi vēl neesam vienojušies. Daļēji because liekas, ka šejienes local serial killer ir mazliet tā kā... nu. Nedara savus uzdevumus. Toties tas, kurš tusē lokāli pa manu Lielmiesta stūri, tas gan drīz varēs sākt izpausties uz pilnu banku. Anyway, ja kāds zinās precīzāk, nu padalieties ar infu. Kaut kā ceru, ka I’m not doomed to live forever.

Bet vēstniecību nācās atlikt, jo, saprotiet, darbs.
Rīt iešu dzīvokli skatīties.
Current Mood: atkal reibst galva
Current Music: meetings

Sep. 16th, 2018 @ 09:51 pm
[info]izdziivotaaja
Esmu pārsteigta, cik daudz šajās dienās tika sadarīts! Teju atgādināja LV laikus, kad, arī periodiski gan, bet visu laiku kkur gāju, ar kādu tikos, kko darījos :)

Vakar sasmējāmies, ka paliekam veci. Bārā bija pārāk pārbāzts ar dzērušiem cilv & pārāk skaļi, lai komunicētu, tāpēc izlēmām doties uz dzīvokli malkot vīnus & runāt par dzīvi. Par vīniem runājot...liekas, ka sākšu pāriet uz tiem. Pāris dienas atpakaļ, lai arī man bija pēdējā maiņa, tik & tā taisījām vīnu degustācijas vakaru ar norv drušku. Bija jauki izklačoties + pamēģināt jaunas garšas. Uz nākamo pasēdēšanu mana kārta pirkt & nu domāju, ko likt galdā.
...rīt darbā japāņu vīnu degustācija. Moš tur pasmelšos idejas :)

Pozitīvi arī, ka šo dienu rezultātā dzimušas vēl idejas, ko darīties + kāzu dienai jau sāk piepildīties programma :)

Sep. 16th, 2018 @ 03:37 pm
[info]kakjux
Vakar bijām uz Emikas koncertu. Nav jau tik svarīgi, ka viņa stundu nokavēja. Svarīgi ir tas, ka viņas jau tā lieliskajai elektroniskajai mūzikai klāt bija live drums. Tas pēkšņi visu padarīja tik fantastisku. Es ļ ātri un ļ efektīvi aizgāju totālā astrālā. Mūzika mani iztīrīja un aiznesa pasaulē, kur ir tikai Emikas mūzika un bungas. Un es mīlu bungas. Un vairāk es mīlu Emiku. Jaunie singli ir tik lieliski. Jaunais albums būs epic. Viss koncerts bija tik epic. Vienkārši totāli epic. Vai es jau teicu, ka epic?

Pēc koncerta vēl ilgi biju koncertā.
Tags: ,

Stephen Steinbrink - Bad LoveSep. 16th, 2018 @ 04:34 pm
[info]redz
Stephen Steinbrink - Bad Love
Current Music: nothing is

Sep. 15th, 2018 @ 02:55 pm
[info]kakjux
VZ ir ļ noderīgs cilvēks, ko zināt. Viņam ir zajas visām dzīves situācijām. Man te ar to moving visādas vajadzībiņas, ja. Uz visām VZ atbild ar “es zinu tādu zaju, kas šito dara, davaj aizrakstīšu”. Var piereģistrēt uzņēmumu, var čehiski mācīties, visu ko var.

Also, “You should never call a psychopath a psychopath. It upsets them.” (Quote from Killing Eve) Jeb citiem vārdiem, man sāk likties, ka es esmu daudz trakāka nekā man liekas.

Vēl vakar bija sarunas.

kaķ: o! Es varēšu katru dienu iet prom no darba un tad vakarā pieņemt sevi atpakaļ darbā.
VZ: demonstratīvi mest atlūgumu galdā.
kaķ: un tad barčikā salīgt mieru un pieņemt atpakaļ.
...
VZ: varēsi sev izmaksāt prēmijas!
kaķ: jā! Par īpaši smieklīgiem jokiem, piemēram.
...
kaķ: normāli cilvēki dibina uzņēmumu un uztver to visu nopietni un karjera, tas viss... es toties gribu sev izmaksāt prēmiju jau tagad!
Current Mood: ejam jau iet nahuj taču
Current Music: galvā skan Anna Calvi

Sep. 14th, 2018 @ 02:49 pm
[info]kakjux
Ballītes orgkomiteja vakar nāca klajā ar lielisku biznesa plānu par to, kā nopelnīt visu pasaules naudu. Personīgi uzskatu, ka mēs esam ģēniji. Jo mūsu ģeniālā biznesa ideja ir tirgot subscriptions uz mūsu biznesa idejām. Tās ir bio, eko, ar pareizo auru, radītas vairojot prieku pasaulē, oriģinālas, jebanutas un totāli risina nopietnas problēmas citos biznesos.

Citās ziņās, otrdien jāatceras uz vēstniecību piecelties. Un kaut kur mētājas prepaid simkarte, kurai telepurķi aizdos man rīt.
Current Mood: cik vēl līdz iedzert?
Current Music: Asking Alexandria
Tags: , ,

Sep. 13th, 2018 @ 04:32 am
[info]izdziivotaaja
Apbruņojusies ar vitamīniem, kurus ārsts kkādu pusgadu atpakaļ ieteica, bet meitēns, protams, sāks kko darīt, kad būs lietas dirsā.

Darbā iet ok, gaidu kkādu apkopojuma sarunu & tēmas pacelšanu par algas pielikumu.

Plānos atkal kkāda dzīves sa/pārkārtošana. Nu pārāk pārāk darbs<->mājas...

..bet galvenais - jāiztīra dators no visa iespējamā, ko vien nets ieteiks, citādi sācis nu super bremzīgs palikt.. Nav nekāds krutais, bet still, nav telefons, kuru liekas norm ik pēc 2 gadiem mainīt, jo nevelk.

Sep. 13th, 2018 @ 01:02 am
[info]acdc
Man šķiet ka mana draudzene ir aplikācija telefonā.

Sep. 12th, 2018 @ 08:45 pm
[info]kakjux
kaķ: tagad _man_ uzbrūk koki!
VZ: tu domāji, ka viņi diskriminē?
kaķ: es cerēju, ka viņi tik zemu nenolaidīsies.
Current Mood: nevaru ieēst
Current Music: R.E.M. - All The Way To Reno
Tags:

Sep. 12th, 2018 @ 01:58 pm
[info]kakjux
Kamēr darbos visi nomiruši.

Vispār šitā grown up epopeja ar to moving, tas ir jajebu sarežģīti. Šodien derētu savākties pietiekami, lai piezvanītu uz jobanu vēstniecību. Dzīvokļu sludinājumi vispār ir kaut kāda elle. Apsveru nogalināt kādu te vietējo un dabūt viņa dzīvokli. Kas vēl? Banka. Tas vispār. Ā, jāizdomā uzņēmuma nosaukums. Kā to vispār dara? Placebo Rush laikam te nederēs. Considered also Steamed Vaginas, bet arī tas liekas neatainotu manu fintech profesionāļa nodarbi. Par kaķi ar mani vispār labāk nerunāt. Kaut kas tur vēl bija. Spēj tikai pats uz sevi nopūsties. Ak jā, vajag jaunas brilles. Jāatrod accountant. Par to, ka kaut kad būs arī veselības apdrošināšanu jādīlo, es vispār nevēlos, tas lai paliek vēlākam. Kompānijas reģistrētājzaja visu oktobri būšot prom.

Vakar trallināju līdz sešiem rītā toties. Tas likās vienkāršāk.

Ā, nav visi tomēr nomiruši. Nu ok.
Current Mood: iet migt, vai?
Current Music: The Chemical Brothers
Tags: , , , ,
Top of Page Powered by Sviesta Ciba