citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Jul. 23rd, 2019 @ 11:52 am
[info]kakjux
ar šovakaru sākas pēdējās trīs ČKLST maiņas SpB. konkrēti svētki.

bettē, vispār ir tā, ka tvitterī kaut kad te kādu brīdi atpakaļ viens jūzerneims paziņoja, ka nomutējis visus "anonīmos". visādi cilvēki piekrita un tā. un es vispār drusku notriggerējos. kā rezultātā, sapratu, ka mans legal name that was chosen by other people before they even met me, man nekad nav bijis _mans_ vārds. nē nu, kā vārds ir diez gan ok, vane, bet nespēju, nekā nespēju ar to identificēties. nekad neesmu spējusi vispār. tad kaut kur pārdomās vispār sapratu, ka nav ar likumu (pagaidām) aizliegts, sociāli lietot citu vārdu. tad arī sapratu, ka vienkārši nespēju identificēties ar Proper Human name anyway. nepārprotiet, es nejūtos kā dzīvnieks vai putns, vai ķirzaka. es tā īsti neidentificējos ne ar ko, ja godīgi. es esmu kaut kāds random organisms, kurš nolikts uz pasaules.
līdz ar to. es vairs nelietošu savu legal name socially.
tie personāži, kuri nekad nav mani saukuši by my legal name, var turpināt mani saukt tieši tā, kā pieraduši.

also, pagājšnakt nogulēju apmēram 3 stundas no vietas. varbūt tā ir maza uzvara, bet tomēr uzvara, ja!
bet celties deviņos vienalga liekas nāve un mirstamais. liekas, ka jau puse dienas pagājusi. bet vēl nav pienācis pat parastais laiks ēst brokastis.
Current Mood: nāvi celtniekiem. ja kas - es atkal redzu karātavas
Current Music: The Chemical Brothers - Get Up On It Like This

Jul. 23rd, 2019 @ 10:28 am
[info]watt
Pasaule ir pārpildīta ar sūdiem, kuros šad un tad var atrast pērli.

Tas kā pārfrāzējums Sturgeon's law (viņa attiecība bija 90% sūdu, kurš atkal ir kā pārfrāzējums no Kiplinga, kuram bija 4/5 mēslu.)

Īpaši tas viss attiecās* uz IT un uz programmēšanas uzņēmumiem. Ja kādam ir kaut kas nepieciešams uzprogrammēt, skaidrs ka meklējot piegādātaju viņš noteikti uzrausies uz lažas, un sanāks tikai kaut kāds čiks un vējā izsviesta nauda. Tajā nekompetento kantoru un naudas rausēju IT kompāniju sūdu jūrā peldēja mazas firmiņas ar entuziastiem kuri reāli piegādā, un šīs mazās firmeles darbojās kā tāda ēsma pasūtītājiem, jo ja nu tomēr izdodas pērli atrast? Citādi jau neviens nemaz nemēģinātu kaut ko darīt, ja būtu 100% izgāšanās procents: bet kad kādiem 1-5% tomēr projekti izdodas, tad cilvēkiem rodas tāda neracionāla interese tomēr mēģināt savu roku loterijā.

Nu jau šis "sūdu jūra un šad-tad pērle" princips attiecas uz visām industrijām un produktu klāstu. Ja ļoti, ļoti rūpīgi vēta un rok, var atrast kaut ko brīnišķīgu. Bet pēc noklusējuma marketings un tirgus spēki tev rīklē grūž visnožēlojamāko mēslu.

Ieeji parastā elektronikas veikalā: 100% piedāvājuma ir sūds. Lai labu mantu dabūtu: tikai pasūtot pēc konkrēta modeļa, gandrīz vai pa tiešo no piegādātāja.

Bet sakarā ar to, ka ražotāju ir kļuvis daudz vairāk, un ir daudz vairāk firmiņu-viendienīšu kas tikai kaut ko vienu izmet tirgū un tad noveras, piedāvājums ir daudz daudz plašāks. Tas joks ir ka parādās kāds kas uzražo kaut ko reāli labu, bet to identificēt ir gandriz nereāli, un ja atrod, un grib nopirkt, tad ir jāmeklē, jārok, jāpasūta pa tiešo.

Traki tas, ka šis attiecas absolūti uz visu. Raugi, diskusija par to, kā atrast kvalitatīvu drēbi (apģērbi, gultas veļa, utt). Bezcerība, visur dveš bezcerība.

____________
* Kad es šim vairāk pievērsu uzmanību. Tagad gan jau ir tikai sliktāk.

Jul. 22nd, 2019 @ 01:32 pm
[info]kakjux
kā jums liekas, ko ballītes orgkomiteja darīja sestdien? gāja iet, protams, d'oh!

protams, ka sanāca no galvenās stacijas izbraukt stundu vēlāk nekā sākumā bija plānots, bet nu, šoreiz vismaz bija tikai pusstunda ar zilonīšvilcienu.

ierodoties Říčany, zaļā trase mūs izvadāja pa visu miestu, pirms ļaujot tomēr caur restorānu aiziet mežā. bija jāiet cauri dažiem creepy mežiem, vēl viss kas. pie pansionāta, kurš atradās mežā, protams, bija pie kokiem sakarinātas koka visādas... emm.. "figūriņas" liekas stulbs vārds, bet man grūti izdomāt ko labāku. nu, no zariem sataisītas, sakrāsotas, dažas vēl ar audumiem un pogām apdarinātas hujetas. dažas čūskas atveidā, kas tur cilvēciņi, nesaprotamas hujetas. nu tā. kā jau pie pansionāta meža vidū, nu!
akmeņi un čiekuri bija biezā slānī. sanāca vispār vairāk kāpt no kalna lejā pa milzu stāvumiem nevis kāpt augšā. kas it kā liekas kā uzvara, bet, ja godīgi, es konkrēti sabeidzu ceļus.
pārēdāmies plūmes. plūmes, plūmes un plūmes. uh! bija arī viens ķiršu koks, kuru aplasīt.
bija vairākas reizes ļ dīvainos veidos, incl. lekšana, jātiek pāri upēm. viens no momentiem dzīvē, kad es ļ, ļ tomēr atkal gribu būt garāka. pie vienas lekšanas paudu emociju, ka man bail. neviens no mums neatceras, kādā valodā. nav jau tik svarīgi laikam.
gājām laikam trīs reizes pa zaļo trasi, vienreiz pa dzelteno, divreiz pa sarkano, iespējams, ka arī pa zilo.
it kā bez tādiem milzu ahtungiem, bet tomēr saguruši un nogājušies nonācām Český Brod. atradām arī ēstuvi, kur dod sēdēt ārā. pivcis bija dievīgi. paņēmām arī ēdienu. cilvēki, neviens, neviens hjūmanis _nav_ spējīgs apēst To Visu, ko uz viena šķīvja viņi tur savieto. kad es biju pārēdusies līdz nemaņai, manā šķīvī nevarēja īsti redzēt, ka vispār kaut kas būtu gājis mazumā. VZ gāja drusku labāk, bet arī netika pieveikts.

pēc nelielas apspriedes orgkomiteja nolēma doties atpakaļ uz Prāgām. jo atkal varēja kā cilvēks 40 minūšu laikā aizbraukt ar zilonīšvilcienu un tajā Český Brod anyway ne bookings, ne expedia neuzskatīja, ka tur vispār ir paliktuves. gūglēt un zvanīt neviens pat neapsvēra.

Prāgās toties orgkomiteja izsvēra Jiržikbāru vs SpB Gabinkas maiņu un nolēma par labu Gabinkai. tas arī kā lēmums vispār izrādījās foršs.
visi apm.
endo saka 27.2 km
Current Mood: besī ārā pirmdienas, otrdienas, trešdienas, ceturtdienas, piektdienas
Current Music: The Chemical Brothers - Hannas Theme
Tags: , , , ,

#zerowasteJul. 21st, 2019 @ 01:01 pm
[info]jim
Gribu iemācīties braukt ar skeita dēli, bet viņi, maitas, ir stipri dārgi. Varbūt kādam mājās ir pašam vairs nevajadzīgs skeitbords?

Lūdzu, lūdzu, nav par koJul. 21st, 2019 @ 09:07 am
[info]hedera
Līdz ar manu atgriešanos Latvijā, arī vasara atgriezusies. :)

Jul. 19th, 2019 @ 02:40 pm
[info]izdziivotaaja
Awwww!
Šo es saucu par labu attieksmi pret darbiniekiem! Restorāns 7dien uzsauc pasēdēšanu.
Visp izskatās, ka diezgan bieži kopā kko dara. Pagājušo ned bija vnk spontānais bbq, kas gan sakrita ar mūsu sālsmaizi, tāpēc nepievienojos. Vēl iepriekš darba čatā paziņoja, ka kolēģes otrā darbā atlaides un atkal praktiski viss kolektīvs bijām tur. Un tas viss tikai mēneša laikā kopš tur strādāju. Diezgan daudz nosaka arī tas, ka ir vasara un 7dienās restorāns, ar retiem izņēmumiem, ir ciet :)


Dzīvokļa biedrs arī labais. Šamējam atvaļinājums un pirmās dienas nozvilnēja uz dīvāna. Šon paziņoja, ka zb + ārā labs laiks, lai dotos izbraukumā ar moci, un mājās būšot pēc nedēļas-divām :D


Vakar bija saruna par cīruļiem-pūcēm, kas ir spēcīgāks faktors - paša cilv bioloģiskais ritms vai pieradums. Vīrs stāv par pirmo, kamēr mēs ar dzīvokļa biedru par otro. Biedrs strādā par autobusa šoferi pie 10g un nu ir cīrulis...man 3g par viesmīli un viss - rītos un dienas pirmajā pusē praktiski nelietojama..ok, lielāko daļu no rīta es parasti guļu xD

Jul. 19th, 2019 @ 09:22 am
[info]acdc
Katru reiz kad jābrauc uz tālajām laukiem man iestājas neliela panikas lēkme

Jul. 18th, 2019 @ 05:50 pm
[info]izdziivotaaja
Darbā bija meitēns uz izmēģināšanu. Kkā uzreiz iepatikās un sāku smieties, kad sapratu kāpēc - lietuviete :D Kkā man pārāk simpatizē viņi :D
Todien diezgan drīz bija pamanāms, ka meitēns ir strādātājs un neizbrīnījos ieraugot viņu grafikā :)

Darba dienas beigās mums vnm ir sapulce, kurā tiek pārrunāts, kā kam veicies un ko vajag uzlabot. Diez gan daudz tiek runāts arī par citiem un ziņkārība māc par sevi. It kā visi pieminētie, kas nav bijuši uz vietas, parasti tiek informēti, ko vajag darīt savādāk. Tik ļoti pieradusi pie iepriekšējās darba vietas n-tajām runāšanām ar priekšnieci par katru sīkumu, ka šeit pat pietrūkst tās strostēšanas xD ...interesē arī, kurā brīdī pati sākšu nodirst darbu un ar to saistītās lietas, kā pārējie ik pa laikam dodoties mājup. Pagaidām man liekas viss pat ļoti ok.

Iepriekš pīkstēju, ka tā gribās mācīties jaunas lietas, bet, kad to toč vajag, tiiiiik grūti saņemties!
...It īpaši, kad runa iet par vīniem, par kuriem zināšanas gaužām mazas un nezin no kura gala sākt. Tgd jau kkas aizķēries pa mēnesi, bet galīgi nav pietiekami un taisu blociņu/špikeri. Krietnu daļu dienas nevarēju saprast, kāpēc meklējot sīkāku info par kādu no vīna darītavām, man nesakrīt nosaukums vai drīzāk vnk nevaru atrast konkrēto. Par laimi, ienāca prātā iemest google translate un sapratu savu neveiksmju cēloni - protams, ka man metīs ārā ļoti daudzas vīnu darītavas, ja googlēju pēc "vīna darītava" :D

Jul. 17th, 2019 @ 11:09 am
[info]kakjux
šī ohuja sakarā jūtos, ka jāpieraksta, ka vakar bija kas līdzīgs. tikai telepurķī. es paņēmu rokā telepurķi, unlocked the screen, atvēru whatsapp un... telepurķa Spoķiks sāka man lepni spēlēt Apollo 440. pirms kāds kaut ko - laptops bija mājās un aizmidzināts, citos devaisos mana Spoķika nav.

bet kaut kādās citās ziņās, man laikam ir pietiekami iepaticies būt the freak that I am, ka man ir ļ ok beidzot ar to, ka lielākoties cilvēkiem, generically speaking, nepatīku, nekad neesmu patikusi. (kas, savukārt, nozīmē, ja tu, dārgo lasītāj, lasi un domā, ka es tev tīri ok patīku, ja, tad ir vērts izvērtēt pašam savu inner freak.)

un man pēkšņi pieder kaktuss. ko dara ar kaktusu?
Current Mood: kas tagad katru dienu būs jauna diena?
Current Music: Nick Cave & The Bad Seeds - Mercy
Tags: , ,

Jul. 16th, 2019 @ 12:21 pm
[info]kakjux
es jums nopietni saku, nesmejieties, bet tas jaunais Gmaila uzlabojums būs the death of me. tas jaunais sidebar, es pie tās huiņas nekad nepieradīšu, bet turpināšu un turpināšu no tā nobīties un satrūkties. un kādā pohainākā rītā, kad vajadzēs uzrakstīt emailu, tas sirds muskulis neizturēs šitos nervekļus.
Current Mood: man kādreiz nāca miegs, tagad ir slinkums
Current Music: Halou - The Ratio Of Freckles To Stars
Tags: ,

Jul. 15th, 2019 @ 10:07 pm
[info]kakjux
- tad rīt Good Omens?
- O_O es biju aizmirsusi, ka būs rītdiena.
- O_O
- nu man likās, ka izdzīvos šodienu un viss **izplūst smieklos**
- **izplūst smieklos** bēdīgākais brīdis šodien!
(Tehniskā smieklu pauze)
- **smejoties** es genuinely...
- **arī smejas** es redzēju.

UPD.:
(Paiet brīdis, kaut ko tur)
- **aizdomājas** bet kā es tā?
- **klausās**
- un es vēl pie vjetnamieša biju, ja būtu zinājusi, ka būs rītdiena, būtu nopirkusi maizi un krabjusmēru!
(Tehniskā smieklu pauze.)
Current Mood: wut?
Current Music: SpB spēlē Retro
Tags: ,

Jul. 15th, 2019 @ 06:52 pm
[info]liene
Un man nekas cits neatliek, kā atkal zīlēt, vai neesmu kļūdījusies savos spriedumos.
Deja vu.

Jul. 15th, 2019 @ 01:44 pm
[info]kakjux
izrādās, ja izejot no mājas un speciāli neaizejot iet ielejā, jo, ja nu līst, bet aizejot nu tur, tur, kur tas tilts, vienalga salīst. un ir pārāk silts, lai vilktu lietusjaku, tā vietā salīstot līdz ādai. izrādās, ka tas ir sākums ļoti labai dienai.

bet pamosties pēc tā visa pirmdienā ir ne tik forši. also, nav ne maizes, ne krabjusmēra, bet tas ir apmēram viss, ko šobrīd gribas. nu, ja neskaita pagulēt, protams.
neko, pahujārīs darbus, vai.
un mans pēdējā laika "raging ball of rage" mindset arī drusku atslābis. bet tas varētu būt vienkārši nogurums.
Current Mood: salīdzinoši mierīgs, bet celtniekus gan varētu nokillot
Current Music: BirdPen - No Place Like Drone
Tags: , , , ,

atvaļinājumsJul. 15th, 2019 @ 11:19 am
[info]santa_be
Šis kopumā pagaidām ir bērna kopšanas atvaļinājums. Meita čuč, es ēdu pankūkas ar mellenēm un zipāju internetus. Šodien nekur neiešu.
Pagājušonedēļ fokusējos uz garām pastaigām, muzejiem un Rīgas centra pusdienu piedāvājumiem, proti visam tam, kam man darba dunā laika un enerģijas nav.
Rīt aizies iečekot, kas jauns Kim! un farmācijas muzejā.

Jeb dzīve ar mierīgu bērnu.

Jul. 15th, 2019 @ 10:27 am
[info]liene
Jūtu, ka briest dumpis uz kuģa.

Bet ir labi sajust, ka neesi viens un negļuko.

Jul. 13th, 2019 @ 07:52 am
[info]acdc
https://www.tvnet.lv/6725137/nulles-gradu-zona-pasaule-popularitati-iekaro-atturibnieku-bari

Šis dod cerību, ka varbūt pasaule izdzīvos

Jul. 12th, 2019 @ 11:20 am
[info]kakjux
šajā sarakstā par lietām, kas tiek nestas uz barčiku ir divas jaunas pozīcijas.
. konservu attaisāmais,
. sāls (aptuveni 200g, bet don't quote me on that, ielikts pārtikas saldēšanas maisiņā un tad rozā maisiņā).

jestrais brīdis, kad atnāca policija uz barčiku visiem IDs pārbaudīt. gandrīz vai žēl bija, ka nepainteresējās, kas ir tas baltais tur maisiņā.
Current Mood: kā-man-nāk-miegs
Current Music: Le Butcherettes - They Fuck You Over
Tags: ,

Jul. 12th, 2019 @ 09:28 am
[info]amanita
Mākslinieki grib būt tik ļoti unikāli, tik ļoti dzīves viedi, sniedzot intervijas, ka galu galā lielākajai daļai sanāk kaut kas ļoti klišejiski vienāds.

Jul. 12th, 2019 @ 07:10 am
[info]acdc
Dzejas analizēšana skola! Vai tiešām visi vēstījumi ir tik skaidri?
https://www.tvnet.lv/6726301/ghetto-games-plakati-vai-parkaptas-robezas

Jul. 11th, 2019 @ 01:13 pm
[info]kakjux
es nemēdzu cilvēkiem teikt, ka es tehniski neesmu RF employee, bet outside contractor. visi tur sadzird "freelancer" un uzreiz metas man stāstīt kā es pati izvēlos savas darba stundas, režīmus un vispār, cik man brīva dzīve.
ticiet man, nekā, pilnīgi nekā no tā man nav, toties jāalgo grāmatvedis un jāmaksā pašai nodokļi. un jāstrādā beigās ir vairāk anyway. ā, brīvdienu arī ir mazāk, ja kas.
Current Mood: miegs, miegs, ko?
Current Music: Archive - Driving In Nails
Tags:
Top of Page Powered by Sviesta Ciba