citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

May. 24th, 2016 @ 06:00 pm
[info]kakjux
Šodien domāju par to, kāpēc tik ļoti izvairos no braukšanas uz Latviju. Viens no iemesliem ir tas, ka tā nav atpūta, tā ir noskriešanās, jo gribas pagūt pēc iespējas vairāk. Zinu, ka Dzīvesbiedrs saka, ka viņam vislielākie stresi (related to this) ir beigušies, kopš viņš vairs pārsvarā neveido plānus iepriekš. Uzrodas un sazvana cilvēkus. Kuriem ir laiks, tos satiek, kuriem nav - nu nesatiek. Bet es tā kaut kā nevaru. Jo man tomēr ir cilvēki, ar kuriem tas ir sarežģītāk (piemēram, AA). Un vēl vienmēr jau gribas tomēr tos cilvēkus satikt, gribas atrast tam vietu mūsu schedules. Jo nu, teikšu kā ir, ne jau vecpilsētas arhitektūru braucu lūkoties. Kaitinoši ir tas, ka gan AA, gan māte dzīvo katrs savā nekurienē un sabiedriskais transports ne vienmēr ir mans draugs. Reizēm dēļ neveiklā saraksta. Un tad atkal rodas šī kaitinošā problēma, ka tomēr ir jāplāno. Bet vienmēr gribas pagūt vairāk.

Jeb citiem vārdiem - nākamgad pat varētu parādīties atkal Dzimtenē. Ja izdomāšu normālu veidu kā savienot plānošanu ar haosu un nekļūt frusrtētai un nīgrai procesā.
(Rīkot vienu ballīti nav risinājums, ir cilvēki, ar kuriem gribas / vajag savādāk.)
Tags: , , , ,

May. 24th, 2016 @ 07:29 pm
[info]ravejsledzejs
ne ar ko nesaistīti

ko es šodien uzzināju? ir cilvēki, kas nezina vārda "kõrišs" nozīmi. pat nav šādu vārdu dzirdējuši visa sava ne pārāk īsā mūža garumā... vobšem, es esmu kļuvis tik vecs, ka man cilvēki jau prasa tulkojumu manis teiktajam... kas notiks tad, kad es kļūšu vēl vecāks? es tak neesmu paredzējis nosprāgt tuvākajās pāri dienās...

May. 24th, 2016 @ 04:39 pm
[info]ravejsledzejs
sens, tik sens bij' tas laiks,
kad pasaules godība nāca un gāja;
dievs pa pasauli vazājās apkārt,
kaunu un godu dalīdams visiem.
es nebiju mājas.

May. 23rd, 2016 @ 10:36 pm
[info]kakjux
Starp citu, totāli nesaprotu to problēmu ar Win 10. Jā, ok, tur jāpiešaujas drusku, bet man vispār liekas daudz ērtāk un labāk nekā Win 8 vai Win 8.1. Savu mājas Win 7 arī gribēju apgreidot, bet nu tur sanāca parastais čiks, nekas un pats downgreidojās atpakaļ.

Un portfeli arī pasūtināju.

Uzrakstīju pāris dzejoļus par rakstīšanu. Labs vingrinājums. Drīkst gulēt tagad.
Tags: , , ,

May. 23rd, 2016 @ 07:13 pm
[info]ravejsledzejs
klusumā iekārtās ābeļziedu stabules
var sīkumus izstāstīt - publiski, privāti -
projekts meklē čellistu pastarai tiesai...

May. 23rd, 2016 @ 04:49 pm
[info]kakjux
Ir skaidrs tas, ka pilnvērtīgai būšanai par šī brīža mani, ir nepieciešams skaistas krāsas (ne melns) portfelis ar cross body strap. Pietiekami liels, lai nēsātu vismaz kindli, notebook, purse, briļļumaku un sīkumus.

Ielīdu etsijā, bet laikam mani keywordi sūkā. Ielīdu gūglē un nobijos no cenām, pakoriģējot parametrus, nobijos no ebay rezultātiem. Ielīdu dažos atsevišķos veikalos un sapīku par izskatu. Ja kādam ir zināmi lieliski veikali, laipni lūgti, paldies, komentāros. Cibā taču visi šitos zina, vai ne, tikai es atpalikusi.
Tags: , ,

May. 23rd, 2016 @ 06:18 pm
[info]ravejsledzejs
nahuj, man gūgl paziņo, ka "Saskaņā ar Eiropas datu aizsardzības likumu var būt noņemta daļa rezultātu", kad es sevi meklēju? es gribu, lai man parāda visu par mani! nahuj, es visu par sevi netā metu?! ja man tikai pēdējos pāris sūdus parāda... pirms šitās figņas ieviešanas bija kudiš interesantāk sevi gūglī ķīķerēt. tagad kaut kāds piepaijāts un nolaizīts pēdējo pāris dienu bulšits. "Es tā nespēlējos", atļaušos visa šī pasaules veltīguma sakarā citēt vīrieti vislabākajos gados, proti, Karlsonu, kurš dzīvo uz jumta. un es gribēju uzzinat tik vien kā to, ko sastrādāju pirms dažiem gadiem. bļins, 21. gs., tehnolõģijas, internets u.t.t.... vienalga. viss kā akmens laikmetā - jāiekaļ alas sienā! viss būs atrodams un nepazudīs.

May. 23rd, 2016 @ 05:48 pm
[info]hedera
Auč. It kā jau nevajadzētu no izklaidējoša krimiķa prasīt zinātnisku precizitāti. Un it kā jau arī parasti Bones sērijās tās kļūdas ir ne pārāk nopietnas. Bet nu šitas mani tomēr ļoti apbēdināja: sejas vizualizācija no galvaskausa, kam viena puse ir pārāk sadauzīta, tādēļ viņi digitāli paņem otru pusi, apgriež to, saliek kopā, un paziņo, ka tagad gan viss ok un var taisīt sejas vizualizāciju. Nē. Nē. Nē. Cilvēku ķermeņu, tai skaitā sejas diezgan lielā asimetrija, manuprāt, ir visnotaļ vispārzināma lieta, ne?

May. 23rd, 2016 @ 05:21 pm
[info]ravejsledzejs
šodien uz darbu tā arī neaizvilkos. it kā vēl vakar gribēju to vienu figņu, ko varu tikai kantorī piebeigt, piebeigt šodien. nu neko. būs jāvelkas rīt uz turieni. visu pārējo es varu darīt jebkurā vietā, kur man pieejams internets. bet vispār man ir noskaņojums kaut kur nolīst, atstiept kājas, paņemt mutē pīpeskātu un, vērojot dūmu mutulīšu celšanos debesīs, malkot sausu sarkanvīnu. un vispār! uz kādu mēnesi. vai diviem. vai nu vēl ilgāk. prosta izlikties par beigtu zivi un visu un visus pasūtīt labi tālu, bet kas ta man ko tādu dos. nu nav, nav, nav svētlaimes zem šīs saules. nav.

May. 23rd, 2016 @ 09:46 am
[info]watt
mazā atceras, ka es kaut kad pirms gada (ja ne diviem) bijām lidojot uz Latviju lidostā nopirkuši čupa-čups lielo bumbu, un tur bija konfektes arī ar arbūza garšu. tagad pieprasa ka grib arbūza chupa-chups. a nav! nemaz tā nav viegli tādu nopirkt.
Tags:

May. 23rd, 2016 @ 07:59 am
[info]watt
Vakar devos velobraucienā, apskatīt Berlīnes mūri, kas bija pa Berlīnes ārējo perimetru. Jā, pirmkārt mans topogrāfiskais analfabētisms uzdarbojās pa visiem 100%, un visur kur vajadzētu griezt pa kreisi, es braucu pa labi, un atkal uz otru pusi. Pilnīgi vai jāseko intuīcijai un jādara pilnīgi otrādi nekā tā saka.

Plāns bija no S-Griebnitzsee braukt uz S-Staaken, bet es protams devos pavisam uz otru pusi, un aizbraucu pa mūra posmu līdz S-Wannsee, un pēc tam klāt posmu līdz S-Teltow Stadt. Arī neslikti, un varbūt pat labāk, jo ceļi bija caur mežu, un diena bija ļoti karsta (iesila līdz 29°C) un mežā braukt bija superīgi. Paņēmis biju 1.5L ūdens, un vispār prasījās tā kā 2-3 litrus. (Redzēs kā ir ar ēnu S-Staaken virzienā...)

No mūra nav redzams praktiski NEKAS. Atrast ceļa punktus var tikai nepārtraukti skatoties kartē. Agrāk varbūt bija vieglāk sekot, jo bija kautkādi orientieri, bet daba ir visu pārņēmusi. Jā, ir šādi-tādi stabiņi, ir vietām betona stabiņi, vietām ir rādītāji un orientieri, ir oranžie stabi kas atzīmē nošautos robežas šķērsotājus, bet nu maldījos un šaudījos pa taciņām es diezgan episki.

Nākošreiz došos uz Staaken virzienu, un arī pirmais orientieris ir skaidrs: Glienicker Brücke (sk. Bridge of Spies). Kaut kā, tā apjausma, kas jādara, parādās tikai pēc tam kad pirmais mēģinājums ir izgāzts.

***

Sakarā ar mūra oranžajiem stabiem kas piemin režīma upurus (un kaunina režīma roklaižas-slepkavas), rodas iedvesma iemūžināt arī policijas nogalinātos cilvēkus ar kādu memoriālo stabiņu. Latvijā, piemēram, varētu iedēstīt tādu oranžu memoriālo stabu vietā kur Olaines pašvaldības policija naktī izmeta vecu sievieti (75 gadus veca, apjukusi, apmaldījusies, rezultātā gājusi bojā no Latvijas valsts "varas pārstāvju" rokām.) Ja nekas cits nenotiks, lai ir vismaz atgādinājums, ka no policista rokas cilvēks var sagaidīt tikai nāvi.2015. gadā ASV nāvessoda industrija izpildīja nāvessodu 28 cilvēkiem (notiesātiem noziedzniekiem). Tajā pat 2105. gadā ASV policija nogalināja 1146 cilvēkus (jeb 1207 pēc killedbypolice datiem). Bez tiesas un izmeklēšanas.

***

Līdzīgi kā reddit ieteikums ceļu satiksmes negadījuma vietā izgriezt un asfaltā ieklāt sarkanu taisnstūri. Lai paliek atmiņa. Kā arī baltie velosipēdi ceļa malā - nogalinātajiem riteņbraucējiem.
Tags:

May. 23rd, 2016 @ 07:37 am
[info]ravejsledzejs
īsi par muzeju nakti - puiši pa priekšu palaida savas meitenes un, kamēr tās kāpa lejā pa kāpnēm, pienāca man klāt, lai izteiktu komplimentus.

vajadzīga dzīvesvietaMay. 22nd, 2016 @ 07:49 pm
[info]santa_be
2 jaunieši un 2 kaķi meklē jaunu dzīvesvietu. Vēlmes: vismaz divas istabas, liela plaša virtuve, nemēbelēts. Esam gatavi ieguldīt līdzekļus saprātīgā kosmētiskā remontā.
Vēlamā atrašanās vieta: līdz 5 km no Cēsu ielas visos virzienos. Rakstīt, zvanīt man vai Ivo Vanags 26199061.

May. 22nd, 2016 @ 07:21 pm
[info]amanita
Karlīna (2 gadi un mēnesis) pienāk, apskauj un klusi nosaka: "Mīļā, labā mamma - mīlu Tevi."
Tags:

May. 22nd, 2016 @ 02:49 pm
[info]hedera
Liels paldies, [info]avoti, par kaķīša pieskatīšanu un barošanu. Pa šiem trim mēnešiem lopiņš pieņēmies svarā par 1kg. :)

May. 21st, 2016 @ 11:13 pm
[info]evy
Seshas nedeeljas gjipsii, triis kaulinji lauzti.
Tomeer labaa zinja, ka operaacija nav nepiecieshama.
Dakters man smiekliigs britu indietis patraapiijaas, sak' - beidz tu ar tiem krukjiem njemties, es tev gjipsi tik smuki uzliku, ka vari gandriiz skriet!
Nee, skriet tochna nee, bet bishku to peedu pie zemes tomeer varu pielikt. atbalstoties uz krukjiem, protams.

Viss labi un dziive atkal ir skaista! Jo jaunajaa grillaa grilleejas jeera ribinjas un auksti dzerieni glaazees!

May. 21st, 2016 @ 10:29 am
[info]hedera
Īsumā - esmu veiksmīgi tikusi uz Rīgu. Te ir pavēsi, un tādēļ man gribas atpakaļ uz Grieķiju. :D

May. 20th, 2016 @ 02:39 pm
[info]ravejsledzejs
pārvietoties ar transportu K-2 ir visai izdevīgi. tā es šodien tiku pie skaistuma. tātad eju es viss tāds domās iegrimis un uz Slokas ielas redzu - zālītē guļ. pavisam svaigs un smuks līķis. es, protams, somu vaļā, līķu maisiņu ārā, līķi maisā, maisu somā un eju tālāk. tāds skaistums tak nedrīgst uz ielas palikt guļot. tagad tik jāizdomā, ko ar šo līķi darīt. tāds skaistums, tāds skaistums un tas viss man!

May. 20th, 2016 @ 12:31 pm
[info]klusais_okeans
man pirmo reizi pēdējo 3 gadu laikā bija atpūtas nedēļa - nekādu steidzamu darbu, tikai daži sīkumi, kurus izdarot, visu atlikušo dienu var atvēlēt pēc sirds patikas. 3 gadu laikā!
Kopumā lieliski, vanna ar Mocartu un Škrovecki dienas vidū, dzīvoklis smaržo pēc visādām garšīgām indiešu zupām, pastaigas līdz krampjiem kājās un visas tās mazās lietiņas, krogus un alkoholus vispār negribas. Tikai vēl neesmu atradusi vietu, kur ceriņus iespējams saplūkt mana auguma cilvēkam. Laikam nepaspēšu. Beidzot prāts skaidrs [skaidrāks] un jūtas brīvas [brīvākas] no visādiem saduļķojumiem. Centos vēl satikt sen nesatiktos draugus, bet izskatās, ka tīri labi esam iemācījušies dzīvot vieni bez otriem. Šis man, par laimi, sanāk arvien profesionālāk.

(4g9m)May. 20th, 2016 @ 08:46 am
[info]watt
Mazā joprojām saka "ļokastis" un "ļitamīns". Tas "ļokļēks" ko nevarējām saprast, izrādās ir "corn flakes", ko gribas "brokastīs".

***

Atgadījums autobusā. Mazā pirmdienās brauc pie logopēda, trenēties runāt (un arī mācās vāciski). Parasti braucam ar divstāvu autobusu, augšējā stāvā. Tagad kokiem zari noliekušies un skaras dažreiz sitas pret jumtu, taisot troksni.
- Tas ir koks! Viņam vajag nogriezt matus.
Tags:
Top of Page Powered by Sviesta Ciba