citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Sep. 2nd, 2014 @ 03:47 pm
[info]platformene
Sep. 2nd, 2014 @ 02:33 pm
[info]platformene
es pārspīlēju

Nr.269Sep. 2nd, 2014 @ 10:02 am
[info]hederas_sieva
Nabaga mazās pupiņas, zirnīši, cālīši, saulstariņi un cita veida dzīvās radības, kas vakar uzsāka skolas gaitas. Sliežotajā uzpariktē veseli trīs jaunās paaudzes pārstāvji gana paskaļi raudāja un visādi citādi pauda nepatiku pret turpmāko dzīves izkārtojumu, tomēr māmuļas (un pat daži tēvi) lepni turēja gladiolas un kušināja zinību (ne)kāro atvasi. Skats taupīgajā lībiešu krastā nebija labāks.  Pretī nāca divas gana neapmierinātas mātuškas, kas savas meitas (kas nudien, bija sapucētas kā lelles) vilktin vilka uz zinību templi, kamēr pēdējās minētās personas uzmetušas lūpu spītējās kā ēzelīši un nekustējās ne no vietas.  "Vecākā gadagājuma" skolnieki, jau pēc 14.00 socportālos ievietoja krāsainās bildītes, par skolas gaitu atsākšanu ar visu pienākošos atribūtiku.
Es diemžēl visai miglaini atceros pirmo septembri, tik vien, ka spīdēja saule, sala pēdas un pēc tam vietējā "restorānā" tika baudīts saldējums ar zapti, tajā foršajā metāla trauciņā ar baltu plastmas kājiņu. Ehh...
Current Mood: apathetic
Current Music: kompja aizdomīgi skaļā dūkšana

Sep. 2nd, 2014 @ 09:48 am
[info]platformene
8 1/2 dienas, pēc tam piecas laimes, tad trīs nedēļas, tad atkal trīs nedēļas, un atkal trīs nedēļas, un tad mokoši seši mēneši, kas varbūt sadalīsies uz 2, pēc tam - paradīze. Man niez labot, taču nebūtu ko darīt tajā galā (kur es rautu naudu, jo Somijā tiek tērēti krājumi..) turklāt es nedrīkstu vēl prasīt jo tas būtu absolūti nepiedienīgi un nezinu vai drīkst. Otrs variants ir 'nejust', bet tas būtu neiepējami, neprātīgi.

Sep. 1st, 2014 @ 09:05 pm
[info]petrovichs
Kauč kā esmu pamanījis, ka mātes ļoti mīl un lutina savus dēlus. Ja ir dēls un meita, meita bieži vien jūtas kā sērdienīte, jo mātes uzmanība un visādi ikdienišķi labumi vairāk tiek dēlam.
It kā jau tas nebūtu pat pieminēšanas vērts, bet zinu vairākus gadījumus, kad dēli ir tik izlutināti, ka zaudē saiti ar realitāti un viņiem dzīvē iet grūti, jo visu laiku jau māte klāt nenostāvēs.
Bet meitas? Apdalītās meitas pašas lauž ceļu dzīvē un sasniedz vairāk nekā lutinātie dēli.

Ja gribam saviem puikiem labu darīt, pret tiem drusku vairāk stingrības vajag un vajag viņiem drusku mazāk dot un drusku vairāk no viņiem prasīt.
Vot tāds ir mans šībrīža uzskats.

Nu jā, un meitas atkal manipulē ar tēvu sirdīm un maciņiem. To jūtu pie sevis ;-)

Sep. 1st, 2014 @ 08:52 pm
[info]platformene

Sep. 1st, 2014 @ 07:05 pm
[info]platformene
spriezhot pec L. jaunaakaa darba, shii joprojaam nav tikusi paari tam, kas notika pagaajushovasar? eu, man galva kuup! shovakar piipeeshu.
Current Mood: wtf

Sep. 1st, 2014 @ 01:24 pm
[info]kakjux
es laikam tomeer gribu par to parunaat. tas mani nomoka jau kopsh sestdienas vakara.

ko juus domaajat par Peter Capaldi?

man vinjsh shobriid taa kaa ne paaraak. kaut kaads jociigs liekas. un drusku paskarbs nevis iemiiljots teels. taads pats sevii pazaudeejies un nesaprotams. protams, var jau buut, ka tas ar noluuku, ka jauns kjermenis un taa un vinjam jaabuut saakumaa apjukusham. un atceros kaa bija, kad Matt Smith paarnjeema lomu un man arii saakumaa nepatika, bet ar laiku iedziivojaas un pat saaka likties forshs (par spiiti tam, ka Chinman). (protams, David Tennant bija un ir vienkaarshi briinishkjiigs un nepaarspeejams.) pagaidaam gan neredzu neko daudz taadu uzjautrinoshu. (ja neskaita nepaarspeejamo dialogu, kas gaaja aptuveni taa: Q: who is she? The Doctor: she's my... Clara:...carer! The Doctor: yes, she cares so I don't have to.) un veel man mazliet nepatiik, ka Clara ieshot prom. ir pilniigi skaidrs, ka shis ir seriaals, kuraa visi iemiiljotie teeli un to izpildiitaaji mainaas. bet tas neaizliedz man vinjiem piekjerties un tad apshaubiit naakoshos.
Tags: ,

DziedSep. 1st, 2014 @ 12:49 pm
[info]amanita
Karlīnai 4,5 mēneši un vakar viņa sāka vilkt līdzi šūpulīša miega dziesmiņai. Skaisti, melodiski un ar visām pauzēm. Ja es to būtu tikai viena dzirdējusi, domātu, ka rādījies.
Laikam dziedātāja aug.

Bet šodien bēbīts kašķīgs. Laikam tāpēc, ka brālis neskraida apkārt un neapber ar mantām katru mīļu brīdi. Sācies dārziņš, dāmītei garlaicīgi vienai mājās. Mammas jau neskaitās.
Tags:

Sep. 1st, 2014 @ 12:30 pm
[info]platformene

Sep. 1st, 2014 @ 11:49 am
[info]petrovichs
Попадает мужик в рай. Кайфует там. Всё хорошо: люди, еда, даже бабы. И спрашивает архангела:
- А можно одним глазком на ад взглянуть?
Дают ему посмотреть, а там ровно всё то же самое, включая ландшафт, но люди почем-то плачут и страдают.
- Почему все они такие несчастные? - спрашивает удивлённый мужик.
- Да просто они думают, что в раю лучше...

Sep. 1st, 2014 @ 01:19 am
[info]platformene
nu bet kaa! manii njirb, njirb, njirrrrb, un kad liekas norimst, atkal tiek veikts paarsteidzosh solis.
tur veel ir tik daudz kaa vairaak, un slaanji, un puses, un galvenais, ka viss ir abpuseeji. es nebriiniitos, ja satiekoties mees dzertu no kruuzeem vienlaiciigi utt (kaa parasti sanaak, ja es ar kaadu savienojios domaas, tas ir jociigi)
okei shis viss ir dzilji persooooniigi, labi
skaitaam dienas
L. gan pirmaa buus shajaa pilseetaa, shonedeelj, bet es jau esmu vinjai tjip piedevusi to, ka vinja nespeej piedot man

Aug. 31st, 2014 @ 11:40 pm
[info]udensroze
Abolu kabachu zapte ar kaneli un citrona sulu sanaca laba

Aug. 31st, 2014 @ 03:19 pm
[info]platformene

Aug. 31st, 2014 @ 03:04 pm
[info]platformene
miau

Aug. 31st, 2014 @ 11:03 am
[info]platformene
Variants 'ātri notievēt' neies krastā, jo te ir liela brīnišķīga virtuve, cepeškrāsnis (kuru nebaidos izmantot), jaunas ēdienu izejvielas, un ir lētāk gatavot mājās. Un smaržīgāk, pie tam.

Aug. 31st, 2014 @ 12:37 am
[info]platformene
Es noslīpēju 3 diesmas, un prātu.

Aug. 30th, 2014 @ 08:14 pm
[info]platformene
ok, es laikam tiku pāri žlembainajam noskaņojumam. beidzot!!!!

darba peripeetijas, atkal jauAug. 30th, 2014 @ 08:56 pm
[info]evy
..jo ne dienu bez jautriibaam! 
atbrauc, taatad, pie mums kautkaadas eegjiptes zvaigznes, it kaa esot diezgan populaari piramiidzemee. vakardien notika balliite muusu ballroom, bet taa kaa mani neitereseeja, es pat nenogaaju apskatiities. shodien man staasta, ka pasaakums izgaazaas, ieradaas vien ap 20 cilveeku, bet paredzeets bija uz apmeeram tuukstoti! un nee, ne mees vinju organizeejaaam. mees tikai iziireejaam telpas. pasaakuma menedzhere esot pus nakti lobijaa raudaajusi [es gan to neredzeeju vairs, jo peec pusnakts maajaas aizbraucu]. tagad te divi no "maaksliniekiem" taisaas veel vienu nakti palikties muusu viesniicaa, jo lidmashiinu nokaveejushi, bet [ak, man dievinj', kaa tad taa?!] vinjiem nav ne grasha pie dveeseles. es, savukaart, spiitiigi nedodu numurinja atsleegas, kameer man nesamaksaas. vinji angliski ne vaarda, bet es, savukaart, tos dazhu vaardus, ko maaku araabiski, piemeeram, "nav naudas, nav istabas!" [ha, pats galvenais, kas jaazin], skandinaadama, tureejos pie sava. vinji man tur pilnas ausis kaut ko araabiski piestaastiija [gan jau ka nolamaaja arii, kaut gan es tos populaaraakos piramiidzemes lamuvaardus zinu un nedzirdeeju lidojam manaa virzienaa]. rezultaataa, es neatkaapos, vinji runaaja araabiski - kopsauceeju neatradaam. gaidu kaadu atbildiigo no vinju pasaakumu organizaacijas, kas atbrauks un samaksaas [un visam kaa odzinja uz tortiites - pasaakumam izdrukaati kaudze flajeru, paarsvaraa viss info araabiski, bet pasaakumu firmas adrese un kontakti - angliski. firmas nosaukums? ticu, ka misspellings, bet, manupraat, ritiigi forsha kljuuda - Eventana Panties Plannars!!!] :D

Aug. 30th, 2014 @ 04:36 pm
[info]platformene
All this build up
I can't imagine how amazing it will be
Top of Page Powered by Sviesta Ciba