citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

May. 22nd, 2015 @ 05:31 pm
[info]kakjux
Ar ko izceļas Stansteda? Ar to, ka mobilie dati strādā tikai tad, kad stāvi lidostas vidū. Kā paiet malā, kur piesēst, tā pazūd. Pabā pazūd visa zona. Besī man tā jūsu Stansteda.
Tags: ,

May. 22nd, 2015 @ 07:15 pm
[info]platformene
Atpakaļ civilizācijā! Yo yo yo

May. 22nd, 2015 @ 07:04 pm
[info]evy
ar vien vairaak saak tracinaat piektdienu straadaashana. tas ir kaa latvijaa sestdienaas rukaat, saakot divos peecpusdienaa un liidz pusnaktij. kameer es ofisaa, visi paareejie pa baseinballiiteem. un veel suuta man bildiites ar pilnu/iztukshotu taru un laimiigaam sejaam.

straadaajam taalaak.

it`s complicatedMay. 22nd, 2015 @ 05:07 pm
[info]acdc
vismaz kāda ir sapratusi ka es nepievienošos viņas izplānotajā ārprāta un mocības (maģistratūra, kursi un darbs).
savāca dažas mantas un aizbrauca. palikām pie tā ja nu kaut ko sanāk izdomāt tad zinam kur otrs ir, uzreiz pie citiem neskriesim(tiesa tas nemaina to ka es gribu seksu).
nu neko padarīt

May. 22nd, 2015 @ 12:12 pm
[info]amanita
Ārā TIK smuks laiks! Un tas mani dara pūcīgu.
Sēdēt iekšā lietainā laikā, kurinot kamīnu un slēpjoties no aukstuma, ir daudz patīkamāk kā šādā saulainā dienā, kad to vien gribas kā svaigu gaisu, kādu izbraucienu ar velosipēdu vai vismaz žunālu kaudzi piesaulītē.
Ja līdz pēcpusdienai tāds noturēsies, varētu pat uz brīdi savu mazo slimnieku izstiept ārā. Ja viņai atkal neuzkāps 39 grādu temperatūra kā vakar...

May. 21st, 2015 @ 10:40 pm
[info]kakjux
šodien vienbrīd biju viena pati vilciena vagonā. vēl pazemē. visapkārt tumšs un tu traucies tādā man-made metāla kastē kaut kur uz nekurieni. viss liekas sirreāls. pasaule liela un skaļa. Sjūzija dziedot konkurē ar dunoņu visapkārt. sajūta kā pēdējā vilciena pēdējam pasažierim. nebūtu žēl aizdoties nekurienē. bet šodien nav arī žēl īsti palikt kurienē. un dun, dun, dun ausīs, līdz sāk dunēt visa galva. ir domas par to, kā bija, kā ir, kā būs. vai būs? eksistenciālisma vienatne. forever un never, but it's all me. reizē gribas atrast flomīti un zīmēt puķes, reizē gribas savākt izmētātās avīzes. gribas būt neklausīgai, bet reizē - labākai. gribas apskauties un sajust cilvēcību. bet tad liekas, ka neticu cilvēcībai un gribas palikt vienai. un tad, kad prāts sāk romantizēt cilvēkus, tad vagonā iekāpa vairāki cilvēki un visu izjauca.

ko es ar to gribēju pateikt?
Es šodien par Tevi atcerējos.
Current Music: Siouxsie and the Banshees - Forever
Tags: , ,

May. 21st, 2015 @ 10:11 pm
[info]evy
es vispaar vakar izdzeeru triis zemenju daikirijus (hasana stilaa, kas noziimee ljoooooti stiprus), piepaliidzeeju hasanam ar vinja peedeejo saferingbastardu (longailendas ledus teeja nobaal pie shiten taa kokteilja, ka es saku), peec tam katrs pa dubultrumkoolai citaa pabaa iztriecaam, un kaut kaa galiigi knapi uz maaju aizvilkaam. luuk, ko noziimee buut labaas attieciibaas ar baarmenjiem. chetri kokteilji un auts!
shodien kviikends kamieljos, bet man jau, prooooms'ka jaastraadaa liidz pusnaktij. un tad ar shejienes stulblikumu, ka baari jaaver ciet trijos un nekaadas dziives everafter peec tam nav, tad man buus kaut taas pashas triis stundinjas, ko paskatiities uz piedzeerushu publiku un meegjinaat nokjert vilni. peec pieredzes - to vilni nokjeru ikuraat pie gaismas iesleegshanas un muuzikas izsleegshanas.
bet shovakar solaas buut jautri, jo vecu vecais suunu ciema draudzinjsh ahmeds, kursh nu jau uz metropoli paarvaacies, buus ciemaa. znachit buus balliiteeeeh! kaut vai tikai triis stundinjas.

May. 21st, 2015 @ 03:30 pm
[info]kakjux
"Plandata1" nupat izlasīju kā "Panda1".
Tags:

May. 21st, 2015 @ 05:46 pm
[info]evy
darbaa man ir masterkey, kura atver jebkuras durvis viesniicaa. luuk, ar shaadu paarlieciibu es gaaju ar chupinju vip viesu uz vienu numurinju, un - tavu bladii faking paarsteigumu - suchka atsleega nedarbojas. visa varza man aiz muguras staav un gaida sezam-atveries, a skuju. taa es vinjus tur atstaaju [nu nevazaashu tach sev liidzi uz recepciju un peec tam atpakalj], un gaaju pakalj jaunai atsleegai. kad atgriezos deviitajaa staavaa, atradu vinjus visus [un tie ir soliidi teerpti inspektoori no viesniicu korporakjiiva] seezham uz griidas. ar platu smaidu viena sieviete man teica - jums ir fantastiski miiksti paklaaji gaitenjos! es, protams, sarkdama baaleedama pateicos par komplimentu un laimiigi atveeru numurinja durvis.
ze end.

May. 21st, 2015 @ 11:59 am
[info]kakjux
Pie tās miega lietas atgriezīšos kādu citu reizi. Bet aptuveni skaidrs, ka aizmigšanas problēma nav nemaz tik populāra.

Šodien pieturēšos pie biešu tēmas. Pēdējā laikā ir tā, ka ir ļoti labi ar viņām. Kalendārs pilns ar visādiem labiem pasākumiem ar dažādām biešu grupām. Arvien vairāk saprotu visādas lietas par sevi, kas agrāk nebija pat prātā nākušas. Bietēs ir kaut kas maģisks. Protams, ka ir arī mazāk patīkami eksemplāri, bet kurā sociālajā grupā tādu nav? Bet ļoti izteikti ir sajūta, ka viņām ir vienalga, kā esmu nolēmusi izskatīties, kamēr vien pašai ar to ir ērti (arī emocionāli). Reizēm liekas, ka bietes bezmaz svin (to celebrate) sieviešbūšanu, kas katrai nozīmē ko pavisam citu. Un gender fluidity tam nemaz netraucē. :)

Mana inner angry feminist gribētu visiem atgādināt, ka sieviešbūšana nāk no iekšām. Augsti papēži un svārki vēl nebūt nenozīmē sievišķību. Sievišķība var izpausties dažādos veidos un nav jēgas mēģināt ielikt to rāmjos. Freelove.
Tags: , ,

May. 21st, 2015 @ 09:16 am
[info]platformene
izbārstu smagumu un tad varu atkal just, tad mīlu, mīlu

May. 20th, 2015 @ 09:48 pm
[info]amanita
Tāds mazs, slims bēbītis, sagurušām actiņām un iesnām piebāztu galvu, šodien spēra savus pirmos brašos soļus.
Tags:

May. 20th, 2015 @ 04:52 pm
[info]kakjux
Poll #20400 Sheep counting
Open to: All, results viewable to: All

Vairumā gadījumu, cik viegli tev ir aizmigt?

View Answers

Aizmiegu līdz ko noliekos gultā, bez palīglīdzekļiem
17 (45.9%)

Aizmiegu līdz ko noliekos gultā, jo dzeru miegazāles
0 (0.0%)

Aizmiegu līdz ko noliekos gultā, jo iedzeru alkoholu
0 (0.0%)

Aizmigt pagrūti, bet nesūdzos un palīglīdzekļus nelietoju
4 (10.8%)

Aizmigt pagrūti, bet nesūdzos, bet lietoju miegazāles
1 (2.7%)

Aizmigt pagrūti, bet nesūdzos, vakaros iedzeru alkoholu
1 (2.7%)

Nevaru aizmigt ilgi, bet nelietoju palīglīdzekļus
6 (16.2%)

Nevaru aizmigt ilgi, kaut dzeru miegazāles
0 (0.0%)

Nevaru aizmigt ilgi, kaut dzeru alkoholu vakaros
2 (5.4%)

Kas ir aizmigt?
5 (13.5%)

Kas ir aizmigt? Ripas riju, bet nepalīdz
0 (0.0%)

Kas ir aizmigt? Kapāju vanagu!
1 (2.7%)Ar miegazālēm lūdzams saprast visus over the counter vai recepšu medikamentus, kas palīdz aizmigt.
Tags: ,

May. 20th, 2015 @ 05:46 pm
[info]amanita
Dārzā šogad visa kā pārstādīšanas gads. Beidzot radusies nojausma, kā tas pagalms veidojams.

May. 20th, 2015 @ 12:11 pm
[info]evy
veel gribeeju piefikseet to, ka hasans izteica ideju katru treshdienu iet vakarinjaas uz to pashu restoraanu un nosvineet. nosvineet to mikroaniversarii.
mikroaniversarii taapeec, ka pirms divaam nedeeljaam pirmo reizi izgaajaam soliidaas vakarinjaas, un tieshi sho vakarinju laikaa hasans esot apnjeemies mani tomeer iekarot, lai tur vai kas, un lai cik ilgi vinjam jaagaida.
citi viirieshi daaljaa pukjes, a man re, kaada romakjika! :)

May. 20th, 2015 @ 10:31 am
[info]evy
vakar uz paba terases malkojaam alu un "baudiijaam" pret mums veerstus aizdompilnus skatienus [nu vairaak jau pret hasanu, kaa mani]. hasans bija savaa harley gear teerpies, kas izraisiija cilveekos uzmaniibu. bet ne taadu uzmaniibu, kaa parasti. uzmaniibu kaa be careful. secinaajaam, ka laikam visi ir lasiijushi zinjas http://www.usatoday.com/story/news/nation/2015/05/19/rival-biker-gangs-bulletin-warning/27569045/
kamieljzemee arii ir vairaaki MC klubi, tachu nevajag uzreiz visus peec vienas shiltiites meeriit. pirmkaart, shajaa zemee nekas taads nekad nevareetu notikt. visi klubi ir ljoti miermiiliigi, ar pistoleem neviens apkaart nebraukaa un nevicinaas, kaa arii teritorijas neviens nedala. hasans vispaar ir dubajas klubaa, ne suunu ciema. te, suunu ciemaa ir atsevishkjs klubs, kur es paziistu dazhus memberus, kaa arii hasans vinjus visus labi zin. in fact, hasana braalis ir suunu ciema klubaa. kamieljzemee starp klubiem valda taads kaa viens-par-visiem-visi-par-vienu.
arii feisbukaa kamieljzemes ietvaros cilveeki saak kaut ko puksteet un sheerot zinjas no juuesei. wtf?! vajadzeetu pasheerot, kas tie vispaar par klubiem tur juuesei shaavaas, un kaapeec. peec tam tad var arii padiskuteet.
vai latvijaa shobriid, piemeeram, no veeja braaljiem baidaas?

May. 19th, 2015 @ 10:55 pm
[info]kakjux
Šodien iedevu tel nr bietei, kura varētu kļūt par lokālo rajona paziņu. Čau, Kara!
Tags: , ,

May. 19th, 2015 @ 09:27 pm
[info]platformene
man ir depresija par to, ka man ir depresija

May. 19th, 2015 @ 09:01 pm
[info]redz

May. 19th, 2015 @ 09:26 am
[info]ravejsledzejs
Top of Page Powered by Sviesta Ciba