citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Aug. 3rd, 2015 @ 09:52 pm
[info]kakjux
ļoti daudz pārdomu galvā. gan par attiecībām, gan psihu, gan darbu, gan ballītēm un dzeršanu, gan arī kādu konkrētu personu tāltālās zemēs, kuru vārdā nevar minēt, bet kurš nav Voldemorts, jo Voldis ar Dārtu skraida pa māju un taisa milzu trobeli. un ir pārdomas arī par to manu sapisto "īstās realitātes" neuztveršanu līdz galam. bet nav vērts, nav vērts, jāiet gulēt.
Tags: , , , , ,

Aug. 3rd, 2015 @ 05:40 pm
[info]evy
ai, nu tachu viss ir siikumi, jo ir augusts un pie mums


liist! )

Nr.345Aug. 3rd, 2015 @ 01:38 pm
[info]hederas_sieva
6dien no rīta bija sasniegta augstākā slinkuma pakāpe, taču slinkot nebija laika - ferma mira bada nāvē un skaļi par to ziņoja arī man. Tā nu āvu kājas, taukainos matus "eleganti" saveidoju  bibliotekāres cienīgā copē, sagrābstiju mugursomu un devos Nekurzemes virzienā. Ferma man izlepusi un ēd tikai viena veida sienu un sauso pārtiku, no viena konkrēta veikala, bet... netālu ir Centrāltirgus. Nolēmu pie reizes nopirkt lētākus zaļumus un ko garšīgu sev. Lepni sagrābājusi lauku labumus devos izejas virzienā, kad pēkšņi manu skatu piesaistija cigarešu tirgotāji. Izlēmu būt latviete - nelojālā un apvaicājos, cik ta' bloks maksā! Tā nu reiz bija mana lielākā kļūda. Tēviņš un viņa tik pat lieliskā mātīte sāka aurot tā, ka likās aiziešu ar sirdi. Blakus esošās babules kā vecas vistas arī ko klukstēja, bet es, centos rātni pazust no šī, par godu man, sarīkotā balagāna, nejauši apgāžot zeķu tirgotāja kasti ar visu rūpalu... 
Stāstam nav nekādu beigu, tik mana vanaga acs nodevīgi pamanija, ka akcīzes marka - kaimiņvalsts, lai gan - cigaretes esot ar nodokli un viss kārtībā...
Current Mood: tired
Current Music: kolēģa figņa

Aug. 3rd, 2015 @ 11:32 am
[info]kakjux
Esmu kārtīgi uz ripām tagad. Vajadzētu atrasties realitātē. Bet arvien biežāk neatšķiru, ko redzēju sapnī, un kas ir īsta atmiņa. Gan par sapņiem, gan reālām atmiņām. Draugi saka, ka man patīkot visādi gļuki un trakums. Bet šitas sāk likties bik par traku pat man. Šī mēneša beigās pastāv iespēja satikt psihu (citi tā sauc psihoterapeitus, bet man ir psihiatre).
Tags:

lielisks kviikends!Aug. 3rd, 2015 @ 11:37 am
[info]evy
sestdienas vakaraa hiltoona pabaa notika ugadaj melogjiju tipa pasaakums - grupinja uzsit noti uz gjitaaras un zaale min dziesmu [ir jaanosauc gan dziesmas nosaukums, gan izpildiitaajs, citaadi punkts nav ieskaitiits]. ljauzhu bija maz, un reaali speeleejaam kaadi triis - chetri cilveeki, kameer pie treshaa raunda palikaam vien divas pretinieku komandas [es, protams, ar H vienaa komandaa un pretiniekos mums bija veel viens paariitis]. turklaat, mees ar H ieradaamies bish par veelu, nokaveejot pirmo raundu. un rezultaataa peec trim raundiem kopsummaa atpalikaam vien par nieka trim punktiem! naakam sestdien - ze geim iz sooooo oooooon! :)
dziesmu klaasts bija dazhaads, bet paarsvaraa "klasika" - shis tas no iron maiden, acdc, metallica, nirvana, led zeppelin, bob marley utt. es, protams, visas nirvanas uzmineeju, gansnrozhus un metaalikas, H - visus acdc, aironmeidenus un sho to no ledzepeliiniem. liels man bija paarsteigums, kad pie pirmajaam notiim seven nation army nevins roku nebija paceelis, kad es uzlecu ash staavus, jo biju paarliecinaata, ka nu sho tachu visi zinaas. vot, dziesmu zinaaja visi, bet izpildiitaaju briinumaina kaartaa es vieniigaa speeju nosaukt. pasaakums ljoti paraava, un taads azarts!

sveetdienas vakaraa bijaam norunaajushi ar griekju draugiem iet vakarinjaas uz greek night manas bijushaas darbavietas restoraanaa. dimitra [griekju draudzeniite] izbraakjeeja lielaako dalju no piedaavaatajiem eedieniem - neesot galiigi taa garsha, ko gaidiijusi. viesniicas gjeneraalmenedzheris tur ir griekjis, naaca pie mums aprunaaties un apprasiities, kaa garsho. mees ar H tik shoveleejaam visu ieksha - mmmm, gardi! bet kas ta mums, ne mees zinaam, kaa pareizi tam jaagarsho, nekaa. jo produktu kvalitaate un izveeles iespeejas bija lieliskas. dimitra, savukaart, ir ljoti tiesh savaa buutiibaa, un izteica visu. bet ljoti konstruktiivaa veidaa, sak' - there's always room for improvement. peec briizh mums uz galda "uzziimeejaas" pudele araka (aniisa likjieris - 53%) - viesmiilis saka, ka tas mums daavanaa no menedzhera. ok, paldies, ljoti patiikami! pus pudeli vakara gaitaa iztukshojaam, otru pusi paluudzaam, lai pataupa naakamajai sveetdienai. un taa mees tur liidz sleegshanai noseedeejaam, baudiidami viinus un klachodamies, kameer paluudzaam tomeer, lai reekjinu atnes, jo apkopeeji jau saaka griidas mazgaat. mums par paarsteigumu - checks esot "taken care of". izraadaas, pirmaas griekju vakarinjas mums tika uzsauktas no pasha gjeneraalaa menedzhera. sviit! :)

shovakar jaaiet uz hiltoonu atkal bingo speeleet. pagaajushajaa reizee man nepaveicas, varbuut shoreiz ko novinneshu.

Aug. 2nd, 2015 @ 03:40 pm
[info]udensroze
man jau ir par karstu un nakamas nedeljas prognoze omu sabojaa veel vairaak.

Aug. 2nd, 2015 @ 02:31 am
[info]neverklever
pagājušā nedēļā, manā vārda dienā viņš mani otro reizi bildināja. piekritu. jāieraksta, lai atceros. iepazīšanās datumu vairs neatceros, tagad skrollēšu uz leju, kādā 2012 gada ierakstā vajadzētu būt.

"Hard to be a god"Aug. 1st, 2015 @ 09:57 pm
[info]watt
Jeb, tulkojuma grūtības. Kāpēc "Трудно быть Богом" latviskais tulkojums "Grūti būt Dievam" ausi negriež, bet angliskais - šķiet ārkārtīgi neveikls?

Krievu тру́дно ir no saknes труд - smags, nepateicīgs, lielu piepūli un uzmanību prasošs darbs. Latviešu grūti (no grūts - kas izsaka "heavy, tough, difficult" pēc jēgas) sanāk visai precīzi.

Bet paši par sevi heavy - ir vienkārši smags. Difficult - ir vienkārši sarežģīts. Tough - vienkārši "prasa izturību".

Hard savukārt ir vispirms ciets. Neviena hard nozīme neļauj tikt apvienota ar neciešams, neizturams: kā "безумно трудно", "невыносимо трудно".

Es, protams, būtu apspēlējis smalkāk, "No picnic to be a God", piemēram (miedz aci tiem kas tēmā).

Var protams jautājumu nolikt asāk*: "It's a rocket science to be a God". Šeit saspēlējas gan science/God nesavienojamā daba, gan arī fakts ka visam mudpunk blakus eksistē raķetes un kosmiskie ceļojumi.

"to be a God" arī ir būtu jāpārveido - быть Богом krieviski ir ar nozīmi uzlādēts izteikums. Nezinu kā angliski, vai viņu playing God būtu adekvāts.

Tad, ja pie filmas marketinga būtu piestrādājuši cilvēki kas lietai spēj veltīt vairāk nekā 10 minūtes pārdomu - nosaukums būtu vismaz "No picnic playing a God". Nevis tā burtiski pārliktā glupība.

(Pašu filmu noskatīties gan man nav iekšās - 3 stundu mīdīšanos par dubļiem, sūdiem un asinīm grūti izturēt. Pie tam kameras darbs ir tik klaustrofobiski ciešs, ka galva griežas.)

_________________________
* paldies kamerādam par priekšlikumu

Aug. 1st, 2015 @ 08:41 pm
[info]watt
vakar/šorīt (ar visu 3:00 gulēt iešanu) bija kārtīgs klasiska scumbag brain moments, iemigt grūti: sega par karstu, spilvens nav ērts, palags grauž, nevar ērti iekārtoties, gaismas traucē utt. un pēc tam no rīta: viss tik ērts, tik ērts, nekādā gadījumā nevar kāpt no gultas ārā; spilvens debešķīgs, sega - komforta iemiesojums, gulta - mīksta kā dūnas...

Humans S01Aug. 1st, 2015 @ 04:16 pm
[info]watt
Ārkārtīgi smalki nostrādāts Britu kārtējais near-future sci-fi seriāls. Kā sāku skatīties, ierāva gluži kā atvarā: beidzu 3jos naktī un tad arī tikai tāpēc, ka sezonu noslēdzošā epizode (08) vēl nav ienākusies. Visvairāk iespaido cik viegli un skaisti ir salikta mūzika.

Jul. 31st, 2015 @ 05:19 pm
[info]kakjux
Mans muzikālais ceļojums pa dzīvi ir pieturējis tomēr pie David Bowie pieturas. Gribas uztaisīt pašai savu pleilisti, bet bail sabojāt esošās pleilistes, kuras jau pats Bowie uztaisījis (saucas - albumi). Tad nu klausos visu Spotify listi pēc kārtas no beigām. arvien ieraujos kārtējā maģijā.

Bik joprojām dvēseles apmulsums pēc otrdienas vakara. Skaidrs ir tas, ka tobrīd nepareizi noreaģēju. Prāts vēlas izsapņot situācijas, kurās to izlabot. Cenšos neļaut.
Tags: , ,

Cilvēki, no kurienes tas aklais naids?Jul. 31st, 2015 @ 02:42 pm
[info]hedera
Nu nevajag lasīt tvnet komentārus pie rakstiem ar sensitīvu saturu, nu nevajag. :( Labi vismaz, ka kaķītis manā gultā aizkustinoši saritinājies, paskatos uz viņu, un tas derdzīgums kaut nedaudz aizmirstas.

Jul. 31st, 2015 @ 12:06 pm
[info]evy
es nespeeju vien nopriecaaties, ku frishi es shoriit ceelos!
jo vakar suunu ciemu apciemoja dazhi kaiminjvalsts baikeri [divi dullinjie shitajaa zharoonaa veel ar baikiem atbrauca!!! nu bet nopietni, plus cheespiecos graados!], bija ljooti liels ljembasts. plusinjaa, veel vienai daamai bija dzimshanas diena. dubultljembasts.

insta[graados]grammaas man jau bija maajaas ejamaa kondiicija.

Jul. 30th, 2015 @ 10:38 pm
[info]kakjux
bet tas dzīvesbiedra lēmums sagādāt tomēr mums to otru kaķi, liekas bijis kaut kas ārpasaulīgi labs. nezinu kā jums, bet man tie kaķi veido baigo māju un prieka sajūtu. jā, reizēm traucē gulēt un šad tad kaitina. tomēr, tie ir divi fantastiski un brīnišķīgi kaķi.
Tags:

Jul. 30th, 2015 @ 04:59 pm
[info]kakjux
Ā. A man pēc nepilna mēneša būs weekenda tuss ar trakiem adminiem un trakiem moderatoriem. Pie tam, par manu hoteli daļēji maksās viens trako charity. Jo mēs bīdam lietas priekš trakajiem savos brīvajos laikos.

Vēl Spotifajā beidzot saņēmos paklausīties karsti mīļoto David Bowie. Sāku ar jaunāko albumu, kas tur pieejams. Hmm. Visticamāk, ka mans viedoklis par tām dziesmām ir nepareizs (jo man tak arī jāstrādā), bet nelikās tik spēcīgi kā bija agrāk. Tagad iet kaut kāds live gig ieraksts. Tas gan jau ir spēcīgāk. Bet tur jau arī vecākas dziesmas iekļautas.

i love my job i love my job i love my job...!Jul. 30th, 2015 @ 05:55 pm
[info]evy
trakaa dakteres kundziite, kura jau visus viesniicaa ir izbesiijusi [bija reiz staasts], saak atkal uzdarboties.
peec ieprieksheejaa staasta muusu gjeneraalais ir bijis pie dakteriites priekshnieciibas teikt, ka kontraktu ar sho dakteri uz veel vienu gadu nepagarinaas, lai meklee citu viesniicu, kur vinju izmetinaat. priekshnieciibas esot nopuutusies un paraudaajusi muusu gjeneraalajam uz pleca, ka iisteniibaa jau vinjipashi nespeej ar to dakteri tikt galaa, neviena medmaasa negrib ar vinju straadaat, dazhas pat no darba aizgaajushas taas kundzes deelj [nu tad staadieties priekshaa, cik kuciskai jaabuut shii cilveeka dabai]. labi, gjeneraalais piekodinaajis, ka shis nu tad peedeejais voornings, lai tad taa vairs nenotiek, lai uzvedas, kaa pienaakas.
proooootams, nepagaaja ne divas nedeeljas kopsh shii miitinga un kontrakta [tomeer] pagarinaashanas, kaa daktere saak man zvaniities, ka atkal jau kaut kas nav kaartiibaa. biju vinjas numurinjaa aizvakar...shii iesleedz TV un saka, ka atkal skanja atpaliek, gribot lai es vitneseeju un atsuutu kaadu salabot. skatos - nee, nekas neatpaliek, skanja sinhroni ar luupas kustiibaam. saku - doktor, nekas tur neatpaliek, viss chiki. vinja - nee, bet nu evy, paskaties uzmaniigaak, par dazhaam sekundes simtdaljaam [i shit you not!!!!!!!!!!] tur taa skanja atpaliek un tas ir ljoti disturbing, kad es zinjas skatos!
blje...fingergun pointed to my head...
teicu, ka nosuutiishu tehnikji naakamajaa dienaa, lai paskataas.
naakamaa dienaa gjeneraalajam atstaastiiju, vinjsh sakjeera galvu, ar sejas izteiksmi no seerijas - aaaaaaaaaaaaaaa!  un teica, ka neveelais vairs neko par vinju dzirdeet, lai es aizsuutot vinjai jeepastu, ka shis ir labaakais, ko speejam piedaavaat, ja nepatiik, lai iet prom [protams, es nedaudz maigaak to visu dakteriitei atrefereeju].
shobriid nu jau paaris dienas [peec taa mana jeepasta] ir klusums. nevar saprast, vai klusums pirms veetras, vai kas tas par diivainu klusumu no dakteres puses. saak jau neomuliigi palikties, vai zin. 
un veel, galvenais viesniicas inzhenieris pats bija aizgaajis to TV apskatiit. kameer tur njeemies pa dakteriites numurinju [vinjas pashas tur neesot bijis], safocheejis, kaadaa cuukkuutii vinja atstaajusi savas mantas - pistaaciju chaulinjas pa zemi, papiiri un izlietotas salvetes pa galdu, diivaanu, kreesliem, shur tur pa dreebju kalnam, tukshas limonaades bundzhinjas visur...shiis bildes tika paraadiitas gjeneraalajam, kursh vienkaarshi smagi nopuutaas un man noteica, ja veel viens komentaars tiks izdzirdeets no vinjas puses, lai nosuutu vinjai jeepastu ar shiim bildeem un tekstu "no comments" :D 

Jul. 30th, 2015 @ 03:46 pm
[info]amanita
Pārāk daudz bezjēdzīgu diskusiju apkārt. Pārāk daudz kardinālu viedokļu un abpusēja nespēja ieklausīties un mēģināt saprast. Pēdējā laikā arvien biežāk priecājos par to, ka esmu iemācījusies savu viedokli paturēt pie sevis.

Jul. 30th, 2015 @ 09:38 am
[info]amanita
Brokastīm pirms zobārsta tomēr ir tāda kā pēdējās maltītes piegarša.
Tags:

Jul. 29th, 2015 @ 06:47 pm
[info]kakjux
Nezinu kā jums, bet man liekas, ka tā dzīvespriecīgā aizdzeršanās pa otrdienām bišk jāierobežo (teica kakj un atcerējās, ka nākamotrdien ir ikmēneša real ale biešu sanākšana).
Tags:

Jul. 29th, 2015 @ 03:03 pm
[info]ravejsledzejs
vakar kreisās rokas mazā pirksta nagam izlauzu gabau. ne apgriezt var, ne apvīlēt. ķērās jebkura audumā, ar ko saskārās.

vakar aizlauzu labās rokas vidējā pirksta nagu. rezultāts kā iepriekš... un ko man tagad darīt... esmu ar abām rokām pārvērties par dadzi.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba