citi alkoholiķi...

About citi alkoholiķi...

Apr. 24th, 2014 @ 08:02 am
[info]kakjux
liekas, ka tas jaapastaasta arii plashaakaam masaam.
vakar peec darbadienas beigaam, ieseedos vilcienaa, kursh dodas uz to liinijas atzaru, kas taa kaa man maajupceljsh. ieseedos un domaaju dziloju, dzilju domu. liidz vadiitaajs peedeejaa briidii pazinjoja, ka nu shamie izdomaajushi doties ar sho vilcienu pavisam citur. izkaapu no vilciena naakamajaa pieturaa, kas coincidently bija peedeejaa pietura pirms liinijas sadaliishanaas. tad laipnais onkulis pa savu skaljruni pazinjoja, ka vispaar visi vilcieni ies tikai tajaa virzienaa, kas nav uz manu maaju pusi.

rezultaataa vakar mazliet iedzeeru, jo bija aizmirsusies pa dienu iedomaataa apnjemshanaas iestaaties atturiibniekos uz laicinju.

un, turpinot par transportu, TFL zinjo, ka tie stulbie RMT cilveeki grib streikot atkal. vienreiz 48 stundas, bet otrreiz draud jau ar 72 stundaam. apsveru domu suudzeet tiesaa un pieprasiit atrast un apmaksaat manus alternatiivos celja izdevumus, kuri nebuutu taadi, ka man jaaceljas krietni agraak nekaa parasti paredzseets. this is not fucking funny.
Tags: ,

Apr. 24th, 2014 @ 09:08 am
[info]platformene
nē! jābūt stiprākai! bet man izmaksāja visus dzērienus..

Apr. 24th, 2014 @ 01:26 am
[info]platformene
bless me


scattered scared

Apr. 24th, 2014 @ 12:41 am
[info]platformene
Prāta skumjais viesis meklē sirdi yey
tad izdevās

ko tu ar tām pusaudzēm ņemies

Apr. 23rd, 2014 @ 10:07 pm
[info]izdziivotaaja
Aizejot pie savas zobārstes, sāku sevi lamāt - kāda velna pēc es biju sākusi iet pie cita? Sasodīti brīvi pie viņas...vienīgais nepatīkamais & neizbēgamais ir anestēzijas šļirce... Kā visp ir pareizāk - šļirce vai šprice?

Ritdienas pasēdēšanai darbā jau iepirktas pudeles & kūka..tā ka gaidam vien rītdienu.

Pēc lielo Viļņas plānu izgāšanās neko vairs negribas plānot uz 5dienu. Sen sen atpakaļ es biju rakstījusi, ka savu dz.d. gribētu svinēt tīri ar savu čali kaut kur prom no visa & visiem pazīstamajiem... Tobrīd man nebija otrās pusītes...tgd varētu būt iespējams. Tikai ko & kā... Ok ok labāk nekādu plānu! 5dien vnk darīs :)

Apr. 23rd, 2014 @ 09:10 pm
[info]amanita
Paskatījos bildes, kur Krišjānis pavisam, pavisam mazs. Abi ar Karlīnu pilnīgi vienādi, varētu pat sajaukt. :)
Tags: ,

Nr.227Apr. 23rd, 2014 @ 07:20 pm
[info]hederas_sieva
Nu tas jau gan arī bija paredzams, kārtējo reizi mans gara darbs izdomāja dzīvot savu dzīvi. Pēc 7 printēšanas kantoru izstaigāšanas secināju, ka galu galā, man taču vēl visa nakts priekšā, lai uzrakstītu to visu murgu no jauna.
Current Mood: fu*k you all
Current Music: ta' nekas man neskan

Apr. 23rd, 2014 @ 03:31 pm
[info]ravejsledzejs
riebjas ieskatīties makā. tāds pirmsbankrota stāvoklis, ka līdz algai neizvilkt. nē, nu prewtīgi pat uz maka pusi paskatīties. kur nu jamā iekšā ieskatīties.

Apr. 23rd, 2014 @ 01:43 pm
[info]platformene
Lietas sāk (saprotami) iegriezties

Apr. 23rd, 2014 @ 11:14 am
[info]kakjux
man slinkums likt screenshotu, bet...

nupat ieliidu Waterstones (graamatu bode) lapaa. (mekleet beernu maaciibu graamatas spaanju valodai. lai buutu atbilstoshi manam iq.) un tur staav malaa lists ar nosaukumu Bestsellers.

kaa jums liekas, par ko ir graamata, kas tur pirmajaa vietaa?
(otrajaa vietaa arii ir jautra graamata. un kombinaacija ir no baam ir vienkaarshi lieliska.)

atbilde )
Tags:

Apr. 23rd, 2014 @ 01:42 am
[info]platformene

Apr. 23rd, 2014 @ 01:04 am
[info]platformene
laugh out lol

:/Apr. 22nd, 2014 @ 06:20 pm
[info]petrovichs
Жена звонит мужу:
- Дорогой, у тебя серьезная проблема!
- Что случилось?!
- Я въехала в 'Майбах', предложила владельцу расплатиться
с ним натурой, он согласился.
- Моя проблема в чем?
- Владелец - гей...

Apr. 22nd, 2014 @ 06:14 pm
[info]amanita
Pilnīgs pavasaris galvā. Tā gan.

Apr. 22nd, 2014 @ 06:14 pm
[info]ravejsledzejs
delfi mani nemīl dzēš manus komentārus, lai gan es lietoju tikai tos vārdus, kurus viņi paši tajā rakstā... sevi izlabot nevar, bet mani nahrenizē, jo, ja nu kāds izlasīs un sapratīs...

Apr. 22nd, 2014 @ 03:35 pm
[info]ravejsledzejs
vecām raganām tak ir jāgatavojas Valpurģu naktij un lidojumam uz Brokena kalnu un tā kā pēc latviešu mitoloģijas raganas savas slotas iesmērēja ar ziedi, ko gatavoja no driģenēm... es par sevi rūpējos un audzēju driģenes pats, nevis lasu pa krūmiem un konservēju. tad nu īsumā par sasniegumiem driģeņkopībā: drīz ziedēs. šim lakstam jau augstums ap pusmetru un lekni ziedpumpuri:(nu lapu žāklēs esošos ziedpumpurus šajā rakursā neredz, bet ir)

P.S. kad uzziedēs arī zieda bildi ielikšu.

Apr. 22nd, 2014 @ 03:03 pm
[info]ravejsledzejs
neko tik smieklīgu sen nebiju lasījis. mēs te trīs biolopisti (malakologs, ornitologs un entomologs) skaļi lasījām un no rēkas pa zemi vārtījāmies. sorry, bet, ja tu cilvēks neko no lopoloģijas nejēdz... bļins, neraksti!

es par šo: http://www.delfi.lv/izklaide/populara-zinatne/zinatne/atklata-kukainu-suga-kuras-matitem-ir-penis.d?id=44420438

Apr. 22nd, 2014 @ 02:34 pm
[info]platformene
public events

Apr. 22nd, 2014 @ 02:26 pm
[info]platformene
nūjā

Nr.226Apr. 22nd, 2014 @ 11:52 am
[info]hederas_sieva
Jau trešo dienu neesmu uzvilkus jaukos, siltos, oderētos ziemas legingus, divas dienas nenēsāju cimdus un šodien zem fufaiķa esmu uzvilkusi plānāku džemperīti. Vēl jau protams kādu laiku fufaiķis un garie zābaciņi tiks nēsāti, bet jā, pavasaris un siltums palēnām pārņem arī manu, mūžam salstošo miesiņu!
Current Mood: cold
Current Music: Brainstorm ft.Евгений Гришковец & группа Бигуди- Na zare
Top of Page Powered by Sviesta Ciba