unpy's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Monday, September 17th, 2018
09:02 - Plaša patēriņa preču mārketingu vērotāja piezīmes.
Vakar ienāca prātā iegādāties Windows 10. Šķiet, kas gan mūsdienās varētu būt vienkāršāk, taču izrādījās, ka teju vai viss. Ar lielu interesi uzzinātu, kas ir novedis kompānijas Microsoft mārketologus līdz, piemēram, šādam preču klāstam. Nu, neko, atsvaidzināju zināšanas par to, ar ko atšķiras OEM no retail, tiesa, tajā, ar ko atšķiras Pro no Home, neiedziļinājos, jo paša Microsoft lapā labi var redzēt, ka viņu valodā "Pro" ir "pamuļķis", bet "Pro for" ir "absolūts stulbenis".

(4 comments | ir ko piebilst)

Friday, September 14th, 2018
14:50 - Sociālo tīklu vērotāja piezīmes.
Nesaprotu tās feisbūka un instagrama fīčas ar "stories" - pastāstiet, lūdzu, kur fiška?

(10 comments | ir ko piebilst)

Saturday, September 8th, 2018
22:07 - Priekšvēlēšanu jandāliņa vēlētāja piezīmes.
Ar nelielu ironiju par nelielu ironiju. Šodien kundziņš nejēdz bebru no ūdra atšķirt, kas būs rīt? Nevarēs valsts maku no sava atšķirt?

(2 comments | ir ko piebilst)

Friday, September 7th, 2018
16:59 - Laika vērotāja piezīmes.
Pagaidām rudens mani tiešām priecē.

(5 comments | ir ko piebilst)

12:57 - Seriālu un laika ritējuma vērotāja piezīmes.
Ja sakārojas ko vieglu nedēļas nogalē, iespējams, ir vērts apskatīt reālo vikingu atbildi slavenajam superseriālam "Vikingi" - norvēģu "Norsemen". Par laika ritējumu - lielveikala rindā smuki stāvējām trīs paaudzes - rēķini un loterijas biļete; kartupeļi, biezpiens un gaļa; rōzā skuvekļi.

(ir ko piebilst)

Wednesday, September 5th, 2018
08:23 - Modernu izklaižu vērotāja piezīmes.
Sabiedrisko plašsaziņas līdzekļu portāls piedāvā atrast sev vispiemērotāko 13.Saeimas vēlēšanu sarakstu ar "partiju šķirotavas" palīdzību. Interesants produkts sanācis, lūk, kāds tagad esot mans partiju tops:

(9 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, September 4th, 2018
11:12 - Kaimiņvalstu vērotāja piezīmes.
Kaimiņvalstī viss notiek - https://www.znak.com/2018-09-04/na_urale_pri_podderzhke_fsb_proveli_specoperaciyu_po_unichtozheniyu_77_kg_yablok

(1 comment | ir ko piebilst)

Monday, September 3rd, 2018
17:08 - Dienas jautājums.
Kam domāti metāla gredzeni, kas vertikāli piestiprināti pie auduma siksniņām sānos?

(13 comments | ir ko piebilst)

10:02 - Gladiolusu vērotāja piezīmes.
Pirmajā mācību gada dienā skolas psihologam vajadzētu stāvēt pie ieejas skolā un blociņā atķeksēt visus tos mazos nabagus, kuri uz skolu attrenkti ar gladiolām rokā.

(29 comments | ir ko piebilst)

Sunday, September 2nd, 2018
18:38 - Sistēmu vērotāja piezīmes.
Apbrīnojamā laikā dzīvojam, tiešām. Vēl pirms diviem simtiem gadu vairums cilvēces vajadzību bija izdzīvošanā balstītas. Vēl pirms 100 - komforta attīstībā. Tagad tomēr lielais vairums vajadzību iegribās balstīts. Tieši tamdēļ lielākās naudas saņem izklaidētētāji un jaunu iegribu radītāji. Vēl pirms simts gadiem nevienam farmaceitam pat prātā nevarēja ienākt, ka izgudrot jaunu slimību ir par kārtu ienesīgāk, nekā gudrot zāles kādai no esošajām, piemēram. Vienīgais, kas neienāk prātā tiem jauno laiku nosacītajiem farmaceitiem vai jebkuriem citiem iegribu radītājiem rausējiem - kur tad grūst tos nopelnītos miljardus. Jau tagad ir diezgan interesanti skatīties, kā cilvēks nosacītajā maibahā par nez cik naudām it kā jūtas ērtāk, nekā cilvēks nosacītajā, daudz reižu lētākajā škodā vai ierindas mazturīgs veģetārietis taupa dabu, ēdot sojas plāceņus, kuru transportēšanā līdz viņa dzīvesvietai ir nokurināti vismaz divi pilnizmēra dizonauri. Piepeši izrādās, ka turīgākā mazpilsētā vairs neviens negrib strādāt par santehniķi vai veikala kasēs, visas cerības ir uz kādiem ienācējiem no tālām un stipri nabadzīgākām vietām. Viss riktīgi strauji un sekmīgi iet uz vakardienas strādnieku un vakardienas bagātnieku iespēju vienādošanu, tiešām žēl, ka neredzēšu pasauli pēc gadiem 50.

(8 comments | ir ko piebilst)

Thursday, August 30th, 2018
11:03 - Visādu atvērumu vērotāja piezīmes.
Manīju, ka šodien galvaspilsētā veroties vaļā slavenais lego veikals pieaugušajiem IKEA. Lai veicas gan viņiem, gan apmēbelējamajiem pilsoņiem. Saistībā ar šo ievērības cienīgo notikumu atcerējos, ka pirms laika atvērās cita tikpat globāli ievērojama iestāde - KFC. Kādā brīdī varētu aiziet ievērtēt. Tā iestāde taču vēl nav aizvērusies, neko neesmu nokavējis?

(12 comments | ir ko piebilst)

Saturday, August 25th, 2018
01:12 - Skaļuma vērotāja piezīmes.
Šovasar tiešām ir sanācis dzirdēt vairāk visādu pilsētu, pilsēteļu un pagastu svētkus, nekā jebkad iepriekš. Pirms neilga laika sūrojos, cik visi šie svētki ir skaļi, nepatīkami un subjektīvi pilnīgi neinteresanti. Šovakar sanāca ietrāpīties visai apmierinošā pasākumā. Dzirdēju vairāk instrumentālu, nekā vokālu ansambli un paliku visai gandarīts. Pirmkārt, pa ilgiem laikiem visu cieņu skaņu mechāniķim, nebija pārspīlēti par skaļu. Otrkārt, paši mūziķi ļoti, ļoti piemēroti pilsēteles svētku formātam, manuprāt. Tiešām stāvēju, klausījos un atslābu, teicama lauku kapella, tas, kas sirmam kungam vajadzīgs - Dagamba. Ja kāddien tā sakritīs, ka kāds prasīs manu viedokli par to, kādus ta mūziķus aicināt uz kaut kādu masu pasākumu, šos kungus noteikti atcerēšos.

(3 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, August 22nd, 2018
12:02 - Politikas vērotāja piezīmes.
Šajā priekšvēlēšanu kampaņā mani visvairāk mulsina atsevišķu visādi simpātisku partiju priekšvēlēšanu aktivitātes. Piemēram, tiešām nesaprotu, kamdēļ slavenais "Par!" tik cītīgi tērē spēkus cīņai ar KPV. Viņiem tiešām uz rokas ir SKDSa pētījums, kurā skaidri un gaiši redzams, ka KPV vēlētāja otrā izvēle ir apvienība "Attīstībai/Par!"? Nez vai. Neko par to nezinu, bet pieļauju, ka KPV vēlētāja otrā izvēle visticamāk tomēr ir "Saskaņa", ZZS, Jaunā konservatīvā partija un drusku NA. Nu, nenovēlēs viņi par KPV, novēlēs par ko citu, "Par!" no tā labāk paliks? Stipri šaubos.

(12 comments | ir ko piebilst)

09:36 - Svētku vērotāja piezīmes.
Aizmirsu klātesošos apsveikt ar Īdaldahu. Lai labi auni upurējas!

(3 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, August 21st, 2018
22:34 - Laika vērotāja piezīmes.
Šodien uz treniņu jau devos jakā un pēc saulrieta vairs šortos nav tik omulīgi. Vasariņa cauri.

(2 comments | ir ko piebilst)

Monday, August 20th, 2018
16:34 - Zirdzniecības vērotāja piezīmes.
Cien. [info]meness_berns ierosināts, uz brīdi aizdomājos par zirgu nozīmi mūsdienu sabiedrībā. Kā jums šķiet?

Poll #21238 Par zirgiem.
Open to: All, results viewable to: All

Mūsdienu sabiedrībā zirgs nav tikai ēdiens,

View Answers

bet īsts piedzīvojums rūdītiem gardēžiem. Sātīgai maltītei var uzdzert kumisu, kurā var būt pat līdz 2,5% alkohola.
2 (8.0%)

bet arī teicama investīcija, kleperi 500EUR vērtībā var pārkrāsot un kādam lētticīgajam iesmērēt par 7000EUR. Zirgu un staļļu bizness visā pasaulē spēkojas ar farmācijas un elektromobīļu biznesu.
1 (4.0%)

bet arī veselīga, dabai draudzīga izklaide. Viena zirgu izjāde kā ar roku noņem divas neirozes uz četrām dienām vai otrādi. Zirga mēslos audzēti tomāti ir ekoloģiskāki par visiem pārējiem.
9 (36.0%)

bet arī neatņemama latviešu kultūras sastāvdaļa. Tautasdziesmas, Ziedonis, Vācietis un Lapčenoks - tas viss ir par zirgiem.
3 (12.0%)

bet arī visu mazu meitenīšu sapnis. Arī mazu meitenīšu māšu un visādu citādu sieviešu sapnis. Tur ir sarežģīta seksuālo un psiholoģisko dziņu mijiedarbība, sīkāk vērsties pie daktera Rudzīša.
9 (36.0%)

bet arī nožēlojams anahronisms. Šitā dzīvnieku bezjēdzīgā paverdzināšana vienreiz jāizbeidz. Visus zirgus vajag no staļļiem izmest brīvībā, bet to īpašniekiem jāliek trūkties.
0 (0.0%)

bet visu patiesību par zirgiem pastāstīšu komentāros.
1 (4.0%)

(3 comments | ir ko piebilst)

09:48 - Vecuma vērotāja piezīmes.
Sanāca braukt vilcienā kopā ar diviem kungiem vecumā ap 30 un neviļus klausīties viņu sarunā, jo, cik varēja saprast, abi devās mājup no kāda brīvdienu pasākuma un nākamajā rītā pēc neviennozīmīgi vērtējamiem brīvdienu pasākumiem kungiem ap 30 balsis mēdz būt paskaļas. Ātri vien saruna iegūlās kibersporta gultnē un tas faktiski bija vienīgais, ko turpmākajā pusstundā sapratu. Tiesa, pēc tam mājās iegūglēju un attapu, kas tas ir par CSG, kas tika iztirzāts dažādos griezumos, taču tagad daudz labāk spēju novērtēt savas vecmāmiņas sejas izteiksmi, kad ģimenes viesībās bračka man stāsta kaut ko par sistēmu integrāciju vai jaunākās paaudzes rūteriem. Ja novilkšu vēl gadus 20, gan jau vairs nesapratīšu pilnīgi nekā no apkārtējā infotelpā notiekošā.

(1 comment | ir ko piebilst)

Saturday, August 18th, 2018
19:21 - Technisko apskašu vērotāja piezīmes.
Ienāca prātā, ka beidzot pienācis tas vecums, kurā būtu laiks apskatīties, vai ir kāda reāla iespēja izdzīvot līdz Ziemassvētkiem. Papētīju iespējas un padomāju, ka, gan jau esmu diezgan vesels.

(4 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, August 14th, 2018
11:31 - Politikas vērotāja piezīmes.
Gandrīz aizmirsu, iepriekšējos pilsētas svētkos manīju arī divu partiju aģitācijas teltis - Reģionu apvienības un Progresīvo. Lai arī ik pa brīdim no sirds vīpsnāju par Progresīvajiem, viņu aktivitātēm sekoju sen un nopietni jūtu līdz. Līdz ar to - ieteikums. Pamainiet drusku telts noformējumu, pilnīgi pietiks ar to, ka vienu sienu apdarināsiet ar ko uzmundrinošu "dzimtene - māte sauc!" stilistikā vai citādi, bet intriģējoši, savādāk tas jūsu progresivitātei neatbilstoši konservatīvais telts dizains šo padara vārda burtiskākajā nozīmē atbaidoši garlaicīgu, labi varēja redzēt, ka cilvēki až speciāli pieliek soli, kad iet garām un instinktīvi cenšas neskatīties virsū. Tas tiešām nav dārgi. Lehaim!

(1 comment | ir ko piebilst)

Monday, August 13th, 2018
11:34 - Progresa vērotāja piezīmes.
Šogad sanācis pa lielāku vai mazāku gabalu redzēt un dzirdēt vairāku pilsētu tā dēvētos svētkus. Vairāk dzirdēt, nekā redzēt. Līdz ar to, man ir pilnīgi skaidrs, ka lielākais ļaunums, ko cilvēcei atnesis progress, ir skaņas pastiprināšanas ierīces. Interesanti, kurā brīdī apkārtējam sociumam radās priekšstats "skaļāk, tatad labāk". Tiešām skauž tie senie aizlaiki, kad visa veida zaļumballēs cilvēkiem bija jāpietiek ar tiem trokšņiem, ko paši no sevis var dabūt ārā, strinkšķinot cītaras, pūšot taurēs vai dauzot ar akmeni niķelētu tējkannu. Nu, tiešām, jūs esat bijuši kaut vienā muzikālā pasākumā, kurš tā jau neko, bet varēja būt drusku skaļāks?

(9 comments | ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba