Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš
Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš

Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš - September 8th, 2011
September 8th, 2011
- coj živ
- 9/8/11 07:06 pm
- "Suki ruskije ubiļi Skrastiņša".
-
1 atstāja kaut koatstāj kaut ko
- 9/8/11 11:07 pm
- Rīt "DEPO" par godu "Marta Miglas" gada jubilejai (ha!) spēlēs MSK, Ēnu Kaleidoskops un varbūt Daksis. Kārtējā retā iespēja dzirdēt mūsu negantās skaņas. Šoreiz gan spēlēsim trijatā, bet minimālismā ir spēks, bļe. Dīvaini, ka ir ieejas maksa (1Ls). Bet varu ielaist kādus divus, trīs cilvēkus par brīvu. Ja vēlies nākt un ngribi maksāt, ieraksti savu īsto vāriņu komentāros. EDIT: Vairs nav brīvo vietu.
-
15 atstāja kaut koatstāj kaut ko
Powered by Sviesta Ciba