updates

About Recent Entries

diez pēc kāda algoritma šis strādās?Sep. 21st, 2018 @ 03:39 pm
My Facebook friends - doers, creators, small business owners! 🙂

Insert in the comments section only 1 Photograph 📷 which reflects what you are going to do, offering - a good, or a service.

No prices, no links, no comments, no records.

If any of my friends are interested in your offer, he'll give you a private one. 💌

Then make a copy and put this message so that I can also get into your timeline under your record.

This is a great opportunity to get to know each other and to establish useful contacts. Let's support each other! 🌞

Sep. 21st, 2018 @ 01:38 pm
Nu jau vairāk par pusi no savām 9 dzīvībām kaķītis ir notriecis noteikti. Man jau likās, ka točna visas. Bet nē, tas, acīmredzot, bija cits līķītis. 2 naktis nebija mājās. Pirkšu tracking device, jopcik.

Sep. 21st, 2018 @ 11:07 am
Kā tas var būt, ka amazōnē ir labākas bildes, nekā ražotāja lapā?
Current Music: Sabre - Gasoline
Tags:

Sep. 21st, 2018 @ 09:13 am
Izskatās, ka mūsu kaķītis ir līķītis, jo ir redzēts slīkonītis. Pēc darba vēl pastaigāsim pa rajonu, bet cerību maz.

Sep. 21st, 2018 @ 05:30 am
Pēc 2h jāceļas uz darbu. Jēj.

Sep. 21st, 2018 @ 04:45 am
Komunaļņiki ir forši līdz brīdim, kad kāds sačakarē tavas uz darbu ņemamās pusdienas, ko iepriekšējā vakarā tik cītīgi gatavoji.
#jebal

Plus bezmiegs un odi.

Sep. 20th, 2018 @ 10:21 pm
Es jau sūdzējos, ka man ir tāda sajūta, ka no Origin (man liekas, ka no Origin. Ne no GOGa vai Steam) akkounta pazudis kaut kāds Assasin Creed vai Prince of Persia vai kurš no no tiem abiem? Bija par velti dabūts, no sērijas On The House, un par velti arī pazuda. Es jau sapriecājos, ka varēšu legit paspēlēt kaut ko no tiem asasiniem vai persijiem. Sūdu. fak dē em er tas saucās.

Sep. 20th, 2018 @ 10:14 pm
Es negribu bērnus. Ja man ir tāds besis un mizantropija un tamlīdzīgas sajūtas par to, ka kaķis kaut kur aizklīdis un ka kaut kas var būt noticis, jo cilvēki ir jobani radījumi. Tad kur nu vēl ja bērns. Jo bērni (vismaz draugiem apkārt) ir tik forši. Bet es totāli negribu. Atļauties, pirmkārt, nevaru pacelt finansiāli. Un negribu. Sev (un sievai) gribu dzīvot. Bet es jau zinu - nekad nesaki nekad. Tas man visu dzīvi ir tā noticis.

Sep. 20th, 2018 @ 09:12 pm
Sāk pieriebties Šnurova balss. Bet pa retam jau var.
Current Music: Ленинград - И больше никого

Sep. 20th, 2018 @ 09:26 am
Desicated klaviere - slikti. Vertikālais enter, īsais kreisais šift. Paša laptopa klaviere - atkal slikti. Ctrl vietā Fn, home end n šit nepareizās vietās. Gaidu, kad piešķirs desktopu.
Tags:

par idiotiem ielāsSep. 20th, 2018 @ 09:14 am
Šorīt saskaitīju divus. Viena dura, kas ar velo pārvietojās pa pretējo joslu. Un viens jandeks taksis, kas strauji iespraucās starp manin un tramvaju, kad tas piestāja uzņemt pasažierus. Ir padomā iegādāt videoreģistratoru. (Velo)kolēģis arī saka, ka pa nedēļu labs materiāls salasītos.

beidzot pasaule sāk griezties pareizajā virzienāSep. 19th, 2018 @ 07:26 pm
https://kursors.lv/2018/09/18/sony-nospraudis-100-atjaunojamas-energijas-izmantosanu-2040-gada/

Sep. 16th, 2018 @ 03:12 pm
Kad paģiras palikušas tikai astrālī, tad bioshock infinitija dlc beigas mazliet ieķer. Pirmajā daļā jau bija apnicis. Bet izgāju visus. Tsk. Dlc. Ok, to arēnas dlc nē. Jo tur nav sižeta.

Sep. 15th, 2018 @ 08:13 pm
Aizrunājāmies par sidescrolleriem. Tikām līdz Prince of Persia. Tad es saku, ka man ir kaut kāds vecs Ass Ass In krīd. Bet - vairs nav. Es zinu, ka bija. Stīmā, gogā, oridžinā - neatceros precīzi kurā, bet vienā viens bija. fak jū drm

Sep. 15th, 2018 @ 01:45 pm
Mēs pasaulē esam ciemiņi? Wut? #zerowaste filosofija

Sep. 15th, 2018 @ 01:47 am
Tāda sajūta, ka drīz vajadzētu sākt apkures sezonu.

Sep. 14th, 2018 @ 07:09 pm
nununununu? kurš ir asus fanbojs?
biuža )

Sep. 13th, 2018 @ 12:20 pm
Tas brīdis, kad gaming projektus uzbīdi virs darba meklēšanas projektiem task menegerī.

Sep. 11th, 2018 @ 07:34 pm
Corel AfterShot nokrašoja. Demo versija. Nubet nekas jau nemainītos, ja es samaksātu par licenzi un ievadītu aktivācijas kodu. Programmas faili tie paši utt. Tā ka jāpabeidz iesāktais un nākamās bildes, steidzamākās, nākamajā demo. Respektīvi krakotais laitrums nekad tā nedarīja. Pārējie pakaļskrējēji gan - ne funkcionāli tur līdzi, vismaz izmēģinātie, ne stabilitātes ziņā.

Sep. 10th, 2018 @ 10:42 pm
kad sadzeras saldu pepsi, tad sagribas melno tēju. bez. cukura.
kad bez cukura, tad jūt papīra garšu. varbūt vajadzēja stiprāku nekā vienu šķipsnu.

https://www.youtube.com/watch?v=1Gk6ys0WxBg

vakar bijām izbraucienā ar jahtu. kad man būs miljoni naudas, jahtu es točna nepirkšu. visa tā analogā pisne ar burām nav man. nu ok, es vairāk mēģināju fotoaparātam objektīvu nenolauzt, bet tāpat. likās arī, ka jūas slimība neķer, bet kajītē nogaidot lietu, sāka spiest galvā. līdu ārā, bet vakarā un pa nakti still kaut kādi athodi. sievai bik trakāk. n tad vēl tā uzsēšanās uz sēkļa.

toties dienu pirms jantošanas bijām altajās naktīs. konstatējām, ka pienācis veco ālužu laiks. mums. nu ok, arī tas, ka naudas nodzeršanai nebija it nemaz. tik vien kā paķītī un alā uz vienu alu. vismaz katram. tumšais brengulis lai slavēts. arī folkloristiskā performance bija jauka. kad puisis paspēra malā galdu un zulūdza meiteni uz deju. klavieres kaut ko spēlēja un pāris grieza danci pudeļlampām šķīstot. mēs netālu sūcām alu un spriedām, ka paši uz tā paša galda dejotu. ja būtu jestrāks prāts. bet nebija. ļē arī nebija jestruma. kaņepē bija tumšais piebaldzēns un d27 arī aci iemetām pa ceļam uz mājiņām.

toties jaunajā darbiņā ceturtdaļaldziņa. pēc mēneša pirmā pilnā aldziņa. šķita, ka maziņa. paklausoties apkārt sašķita ļoti adekvāta. un darbiņš arī tīri neko. kolēģīši un kolē''ite un tas, ka nav ar klientiņiem jākomunicē. patīkamiņi. klientiņi ir kolēģīšu lauciņā.

tēja ir ok. pierašanas vaina.
Current Music: ALEX - Game Over (feat. Rachel McAlpine)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba