updates

About Recent Entries

Mar. 23rd, 2018 @ 07:53 pm
https://www.youtube.com/watch?v=2290MxbySPs

Mar. 23rd, 2018 @ 05:14 pm
nu kāa pēec? nevar jutubā likt normālu saturu. jebšu mūsdienās tas ir normāli. tagad pat tās pašas cyanide un happines multenes būs laicīgi jāapstādina n jāizslēdz lai nav jāklausās viņu lūgšanās pēc supporta un subscribe. saprastu vēl, ja tas būtu kaut kāds tizlis jūtūbera vlogs vai tml fufelsi, tur kaut kāds, nezinu, produkta apraksts vai tml. bet ne jau kaut kam, kas ir ķip mākslas darbs. kaut vai pusotru minūti gara multene. ar sākuma titriem, beigu titriem, un viss. šķiet, ka man parādīsies vairāk brīva laika, jo sākšu šitadus te ansabskraibot. mazāk tizlu izklaižu, vairāk laika sev. pašam radīt kaut kādu saturu. jāsamontē jā beidzot tas kaķu video. ai, un vienas izstādes atklāšanas video nav vēl gatavs. bāc kā man pietrūkst bezdarbs, psc.

Mar. 23rd, 2018 @ 10:06 am
sēdēju telefonā, tramvajā, tviterī. tante saka - varētu pabīdīties tālāk? jo sēdēju ārmalas krēslā. nu piecēlos pavisam, jo pēc pāris pieturām tāpat ārā un tāpat biju domājis celties kājās, jo sabira tantes pilns vagons. a šitā dāma, ok, lai sēž tak. brokastu īgnums jau visiem. nu un par savu laipno pabīdīšanos dabūja sev blakus smirdīgu bomzi. čalis ar bērnu ratiņiem vēl palīdzēja viņa parpalas vagonā iecelt. līdzcilvēki n šit. paģirās nav iecietības.

https://www.youtube.com/watch?v=-bukLGsawUs
Current Music: GosT "Possessor" [Full Album - 2018]

Mar. 23rd, 2018 @ 09:40 am
Diez cik tb hdd jāsagādā, kurā sakačāt visu stīma bibliotēku. Un goga. Origins maz un unreal arī. Epic ne unreal laikam.

Mar. 23rd, 2018 @ 08:54 am
Žaba dušit tik ļoti tērēt naudu, ka beigās paliku pie domas vnk nofotografēt interesantākaš idejas. Jo skenējot to grāmatu baigi var sapist, jo bibliotēkas, ne mana. Jo kindle neder, jo gribējās ietestēt kā darbojas abonētā pastkastīte. Bet ja grāmata par četrīti, bet piegāde +padsmit, tad nu - žaba pridušila pavisam.

Mar. 22nd, 2018 @ 04:34 pm
man liekas, ka šovakar šķaidīšu otro prototipu. bet viss var mainīties. deviņos vakarā jau tikai mājās būšu un nu.. jā. negribu strādāt.

Mar. 22nd, 2018 @ 03:22 pm
The aluminium frame is built for long-lasting durability and, as requested by players.... WTF? Kgan nav jau brīnums. Mūsdienās tādus sūdus taisa, kas izvelk labi, ja garantiju. Vismaz geiminga dzelžu lauciņā. Ka kvalitāte pilnīgi jāpieprasa no publikas. Lūdzu, ilgi lietojamu korpusu. Tā ja drīz nonāks, ka publikai būs jāpiepras pelītes ar sensoru.

Mar. 21st, 2018 @ 09:57 am
besīt, besīt, laid mani vaļā

Mar. 20th, 2018 @ 05:18 pm
bet tas nav tas, pēc kā es tiecos. droši vien atteikšu.

VAKANSIJAS DRĪZ BŪSMar. 20th, 2018 @ 10:34 am
http://www.techarena.lv/lv/jobs/

jociņi par hipsteriemMar. 20th, 2018 @ 10:10 am
Q: Why did the hipster burn his tongue?
A: Because he ate his food before it was cool.

Q: How do you drown a hipster?
A: In the mainstream.

Q: How much does a hipster weigh?
A: An instagram.

Q: Why did the hipster burn his tongue?
A: He drank low fat non whip frapp before it was cool.

Q: Who was the First Hipster?
A: You've probably never heard of him.

Q: Why do hipsters love ice?
A: Because ice was water before it was cool.

Q: How many hipsters can you get into a phone booth?
A: One, any more and it would be too mainstream.

Q: Why do hipsters love using the subway?
A: Because its underground.

Q: What do you get if you cross a fridge and a hipster playlist?
A: Cool music!
Current Music: 🎧★🎧 Synthwave - Retrowave - Retro Electro Livestream 🎧★🎧

Mar. 20th, 2018 @ 10:10 am
smuki snieg

EPIC RELEASES $12,000,000 OF PARAGON CONTENT FOR FREEMar. 20th, 2018 @ 08:41 am
https://www.unrealengine.com/en-US/paragon
Varbūt kaut kas jānovelk. Patrenkāt Countesi vai vēl kādu iemīļotu čaru. Pats jau arī atteicos no šī gejma, bet bet tā paša iemesla pēc kā no daudiem citiem online gejmiem - jo man (vēl) ir pastāvīgais darbs un Rotaļu Biedrs.

Mar. 19th, 2018 @ 05:53 pm
respektīvi - kārtējais pavasaris un kārtējās pārmaiņas.

nepatektie vārdiMar. 19th, 2018 @ 03:04 pm
nenospiedu sūtīšanas pogu, bet nu nagi niezēja. bet tas būtu ļauni un tizli. un bezjēdzīgi ;D

Mar. 19th, 2018 @ 10:45 am
Vakar sanāca sarežģījums plānošanas sakarā. Vasaras plānošanas sakarā. Ir sakritis tā, ka vienā mēnesī ir gan dzimene, gan jāņi, gan NIN, gan Zobens&Lemess. Vislielākā uzmanības prioritāte uz NIN Prāgā. Līdz kurienei jātiek, kur jādzer un jāēd utml. Un visi iepriekšējie pasākumi ir pirms NIN. Rezultātā nospriedu, ka Z&L pasākumam netērēšos. Ja vien kāds neuzsauks biļetei, transportam, ēdienam un dzērienam. Šajā sakarā varētu apelēt pie dzimšanas dienas. Bet nav obligāti. Jo NIN ir max prioritāte, jo beidzot izvilkšu savu pakaļu ārpus Latvijas. Un gribas kaut cik pa smuko. Tā ka pārējie pasākumi ir pasākumi, bet tik tā, fōniņā. Bet iespringums nepazūd, o ir notriekta visa nauda (ok, fonds vēl nē, bet tas ir neaizskaramais fonds). Attiecīgi gaidām aldziņas. Bet arī ar to iespringums nemainās, jo es pēc aprīļa apzināti pametīšu darbavietu. Meklēšu kaut ko gabalainu, neregulāru. Un kaut ko tādu, kas man patīk vairāk par pašreizējo nodarbi. Diezgan riskants pasākums, protams. Bet tērēt dzīvi darot lietas, kas vairs nepatīk, ir vēl sliktāk.
Tāpēc šodien vakardienas tomātu zupa paņemta līdzi puslitrīgā Mangaļu pudelē. Šādas tādas maizes un siera šķēles. Kas nozīmē šodien par ēidenu netērēties un mājupceļā paķert kaut ko pagatavojamu un līdzi paņemamu nākamā dienā uz darbu. Galvenais ātri un daudz. Lai, kā parasti, pēc darba nav besis pa virtuvi ņemties. Ā, jā, reiz jau tā mēģināju dzīvot. Pusotru dienu sanāca, pēc tam atkal bulciņas un fastfūd. Nekādas disciplīnas.
Current Music: Morgan Willis - Supernova (FULL ALBUM)

Mar. 17th, 2018 @ 02:12 pm
jessš ir arī latviešu burtiņi. turpinu salikt lietošanai slaku uz lapša. xfce vidē.

Mar. 16th, 2018 @ 06:29 pm
pa retam aizdomājos par nosaukumu patentiem. kaut kādu nikneimu ieliek no saukumnā kaut kādā blodziņā vlodziņā kanāliņā etsijiņā. un sāk kaut ko ražot. kaut kur uzdūros nosaukumu patentēšanai. kad ražošana aizietu uz urrā, kāds cits sāktu ražot to pašu zem tāda paša nosaukuma, bet nosaukumu būtu nopatentējis un oriģinālais ražotājs tad sāktu skaitīties plaģiāts un visa peļņa gar degunu.

Mar. 16th, 2018 @ 02:56 pm
https://www.youtube.com/watch?v=kp8PmgPW_AI
bezmazvai tematiski šodien ;D

Mar. 16th, 2018 @ 12:36 pm
skatījos Letas video un bildes. kaut kādu vaņku aizturēja. kopumā izskatās mierīgs pasākums. vakarā depiņā gan nebūs tik mierīgi ;D
Top of Page Powered by Sviesta Ciba