Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Ciba: Atsauksmes | Jaunākais | When Ciba's down |
Joki: Dienas komikss | Ilustrācijas | Savāda Krievija | Tautas kubs |
Pasaule: Afgāņu savaite | Brīvības sala | Erudīti par ES un ne tikai | Galvaspilsētas vēstis | Greizais BBC | Irākas Omārs | Kolbijs Košs Kanādā | Krievi un Krievija | Marks Meksikā | Marks Steins | Mišela | Muļķību atspēkotāji | Nafta velna sūdi ir | Panorāma | Politkorektums darbībā | Pura vells | Tuvie Austrumi tuvumā | Vācu smadzeņu skalošana | Vecā, labā Anglija | Vēlēšanu ģeografija | Viņi netiks cauri | Viņu tikumi | Ziņu centrāle |

Varbūt der palasīt


antuanete
26. Maijs 2016 22:06

   Kā divatā ar bērnu apmeklēt divus (2) veikalus Rīgā: 1) ap 11 izbraukt no mājas, tikt līdz jaunajam "Depo", atrast kompromisa variantu paklājiem, ko likt uz lodžijas (tādus, kā man vajadzētu, laikam vairs netirgo vai arī tirgo par baisu naudu); 2) aizbraukt līdz Ziedoņdārza apkārtnei, pēc viena riņķojuma ap kvartālu atrast, kur noparkoties (atgādināt sev, ka beidzot jāiemācās paralēlā parkošanās); 3) konstatēt, ka nav tomēr nekāda vasara, bet bērniņam nav paņemta neviena siltā jaka; nobāzēties jaunajā "On cloud 9" kafejnīcā, kur var gan paēst, gan pabarot jauno pilsoni, gan ļaut paspēlēties ļoti piemīlīgajā bērnu stūrītī; 4) atrast kādu mauriņa pleķīti, kas nav tik šķidrs kā pārējie, un palaist J rāpot (un rakņāties pa zemi pie svaigi stādītām priedītēm); 5) pēc nelielas cīņas nomainīt pamperi, notīrīt rokas un iekrāmēt viņu ratos un doties uz bērnu preču veikalu, kur vēl pirms nopirkšanas ir jāizsniedz cepurīte, lai varētu zelēt tās cenu zīmi; 6) konstatēt, ka pulkstenis ir jau pāri parastajam guļamlaikam, atlaist ratu atzveltni, aiztaisīt visu, kas aiztaisāms un tad besīties, ka J negrib aizmigt, ejot pa ļoti skaļo Tērbatas ielu (kļūda plānošanā, bet es gribēju tikt pie kafijas); 7) cerēt uz nedaudz klusuma Vērmanes dārzā, kur izrādās alus festivāls (J gan ir beidzot aizmidzis un viņam vienalga), doties uz Esplanādi, kur plosās strādnieki ar trimeriem un traktoriem; 8) doties pa Baznīcas ielu atpakaļ, piefiksēt interesantas jaunatvērušās ēstuves, tad atcerēties, ka birojs taču pārcelsies uz citu vietu; 9) tikt atpakaļ līdz Ziedoņdārzam, kur tomēr ir nosacīts klusums, pabraukāt ar ratiem un pasēdēt uz soliņa; 10) paēdināt pamodušos J, kurš groza galvu un sajūsmināti skatās uz putniem un suņiem; 11) doties uz mašīnu un braukt mājās. Kopējais laiks - 6 stundas.

Tags: ,

8 atsauksmes - Atsaukties


krii
25. Maijs 2016 01:08

Ričmondam ļoti patika "Čomskis". Baidos, ka turpmāk mēs vakara pastaigās tam vairs tik vienkārši nepaiesim garām.

6 atsauksmes - Atsaukties


par_velti
[ begemots ]
24. Maijs 2016 08:51 akumulatora skrūvgriezis MatrixMatrix CD 4,8V ; Nelielām ikdienas vajadzībām, akumulators nemaināms. Komplektā ar lādētāju.

Pašsavakāšana no Mūkusalas ielas 3 darba laikā vai no Kalupes ielas vakarā.

Pieteikšanās komentāros, first come first serve.

2 atsauksmes - Atsaukties


krii
21. Maijs 2016 20:19

Manu uzticību jebkurām psiholoģiskajām tipoloģijām ir iedragājusi jau 15 gadu vecumā atklātā nespēja pozicionēties uz ekstraversijas-introversijas ass. Slavenajā Aizenka testā (jā, zinu, ka bulšits, bet visi citi, ieskaitot jūsu mīļās socionikas un eneagrammas, ir tādi paši bulšiti) es varu diennakts laikā četrreiz izrotēt caur visiem četriem kvadrantiem, jo: es viegli iedibinu draudzības un vislabāk jūtos vienatnē; man patīk ballītes ar krūšturu mešanu pret lampu un dejām uz galda, bet vislieliskākās brīvdienas var pavadīt, vienatnīgi sauļojoties un lasot labu grāmatu; es līdz dievināšanai mīlu tulkošanu kā darbu, kurš minimizē kontaktus ar cilvēkiem (četru gadu laikā nesatiku nevienu no savām redaktorēm, lai gan regulāri e-pastos sveicām cita citu svētkos), tomēr reizēm gan sapņos, gan nomodā kā spēcīgas spazmas sagrābj lomkas pēc auditorijas - ak, ļaujiet man kādam bariņam ko pastāstīt, ļaujiet aplausos paklausīties, un es iztikšu bez vakariņām... bez brokastīm un pusdienām arīdzan.
Tas pats attiecas uz neirotiskuma asi - esmu viegli satraucama, bet sasodīti viegli racionalizēju savas (un jo vairāk - citu) emocijas. Varu mirklī pakļauties ietekmei un nākamajā mirklī to strukturēt un neitralizēt. Esmu inerta, bet ātri aizsvilstos. Mēdzu grimt grūtsirdībā, stabili un monotoni darīt darbu, viegli pielāgoties apstākļiem, asi reaģēt, utt., utt...
Ja es nezinātu savu dzimšanas datumu, man derētu visas 12 Zodiaka zīmes. Un jums?

25 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ black_data ]
20. Maijs 2016 10:36 Uzvalks

Vai gadījumā kādam neinteresē pelēks uzvalks. Vilkts reizes četras, galīgi nav ārā metams, derētu kādam neliela auguma, vidējas miesasbūves vīrietim. Ja nu kādam interesēs, sākšu domāt par cenu un precīziem izmēriem.

Atsaukties


pa_leeto
[ santech ]
17. Maijs 2016 23:43 rakstāmmašīna pret viskiju

Piedāvāju barteri. Kompi pret viskija pudeli, puslitrs un uz augšu, atkarībā cik nav žēl ;D

Dzelži:
CPU: AMD Sempron 2800+ 1,6 GHz
RAM: 1 GB
Video: 256 MB AGP
HDD: 160 GB
CD-Rom ir, bet baigi niķojas. Ja nav paredzēts izmantot diskus, varu pavisam atslēgt lai nejauc prātu.
Diskešu iekārta ;-]]]]]
Klaviere: Mitsumi RU PS/2

Programmas:
Windows 7 Home Basic (Uzrādās gan kā ultimate nezkāpēc, bet lādējas gana ātri, viss notiek smuki. Noņēmu liekās dekorācijas, izskatās kā Windows 98 ;-] )
Šovakar vai vispār tuvākajā laikā uzlikšu:
Firefox
Antivīrusu kādu minimālu
Libre Office
Apostrofs
7Zip
Transmission (viegla torentu programma)
VLC

Ja sarunā, varu uzlikt kaut ko vēl.

Mūzika: Judas Grasi - Rit

Atsaukties


antuanete
17. Maijs 2016 17:24

   Bērniņš ir iemācījies nostāties rāpus un ar galvu uz leju skatīties atmuguriski sev starp kājām, pašam ļoti patīk. Vēl ir sapratis, kam domāts virtuves gaismas slēdzis, tā ka mums ik pa laikam ir diskotēka ar midžinošām lampām. Lien virsū, lai iedotu buču (respektīvi, pieliktu pie vaiga - vai deguna - plati atvērtu muti). Reizumis dažas sekundes var nostāvēt, ne pie kā nepieturoties. Iemācījies, ka bļodiņās var likt iekšā mazākas mantas; sāk saprast arī ideju par to, ka var mēģināt savienot atsevišķus priekšmetus (mēģināja sakabināt divus čiekurus, kā arī salikt atpakaļ uz pusēm saplēstu brokoļa gabalu).

Tags: ,

2 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ malibuu ]
17. Maijs 2016 11:33 PC

Vairāk tā kā par kastes vērtību, liela, smaga, bieziem dzelžiem.
Bet ja nu kāds vēlas ieslēgt, tad būs pārsteigts par jaudu, jo

Athlon xp2500+
512RAM
Geforce mx 440
40Gb HDD.
Pašsavākšana Bieriņos!

https://www.dropbox.com/s/crwf8h8dh4d7wbq/2016-05-15%2014.36.52.jpg?dl=0

10 eur!

1 atsauksme - Atsaukties


par_velti
[ santech ]
16. Maijs 2016 20:49 Essential Heat Transfer (Chris Long)

vāka bilde )

Kad atcerēšos iemest somā paķert uz centru - aiznesīšu uz Otro Elpu. Bet kāds siltumtehnikas students drīskt pārķert. Paskatījos cenas ībejā un amazōnē - prasa bargu naudu. Tā ka vērtība ir. Pats dabūju par sponsorētu naudu, bet tā arī netiku izmantojis. Siltumtehnika tālāk par tās pārdošanu zemākajā līmenī dzīvē nav noderējusi.

Mūzika: Mo-Do - Eins Zwei Polizei ( MICROCOBRA chiptechno version )

14 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
16. Maijs 2016 20:41

   Pateicoties [info]pikaczu, tiku pie apģērba gabala, kuru laulātais draugs nosauca par maskēšanās tērpu botāniķim. Apdruka tiešām ir wīī-kwīī, cik skaista; materiāls diemžēl 100% poliesters, kas nozīmē - kā uzvilku mugurā, tā sāka vilkt uz svīšanu, bet pamēģināšu, kā būs valkāt ārā (iekšiņa ir drusku pūkaina, tā ka varētu derēt pavēsākam laikam). Domāju pat, ka vilkšu parīt, kad plānots doties uz Salaspils botānisko dārzu, un nofotografēšos starp puķēm.

1 atsauksme - Atsaukties