Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Ciba: Atsauksmes | Jaunākais | When Ciba's down |
Joki: Dienas komikss | Ilustrācijas | Savāda Krievija | Tautas kubs |
Pasaule: Afgāņu savaite | Brīvības sala | Erudīti par ES un ne tikai | Galvaspilsētas vēstis | Greizais BBC | Irākas Omārs | Kolbijs Košs Kanādā | Krievi un Krievija | Marks Meksikā | Marks Steins | Mišela | Muļķību atspēkotāji | Nafta velna sūdi ir | Panorāma | Politkorektums darbībā | Pura vells | Tuvie Austrumi tuvumā | Vācu smadzeņu skalošana | Vecā, labā Anglija | Vēlēšanu ģeografija | Viņi netiks cauri | Viņu tikumi | Ziņu centrāle |

Varbūt der palasīt


pa_leeto
[ santa_be ]
25. Jan 2015 18:21 datora mape

http://www.aliexpress.com/snapshot/6413431002.html?orderId=65148689639614

Viss būtu pat ļoti ok, ja neskaita to, ka nepiefiksēju, ka tiešām der tikai ultra bookiem. Manam Lenovo datoriņam tuč tuč pa šauru un pogas netaisās ciet. Tā, ja nu kādam noderētu- tad droši, atdošu par 8 euro. Savākšana Rīgas centrā, Teikā, Zemitānu stacijas apgabalā, vai pie ap Ekonomikas un vadības fakultātes ēku.

4 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ sieviete_tanks ]
25. Jan 2015 17:18

Pa lēto 3 apģērbi pirkti ebay un kurpes )

6 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ nefermerita ]
25. Jan 2015 16:45 Pārdodu vecās kafijas dzirniņas

Vecas, padomju, viens asmenītis nedaudz galā nolūzis, bet maļ, tikko vēl malu garšvielas, ilgāk jāpamaļ, bet strādā. Pārdodu, jo dabūju jaunas un vecās žēl mest ārā, ja nu kādam vajag.
Zinu, ka ir dzirdēts, ka kādam vajag alumīnija skaidiņu malšanai vai citām līdzīgām lietām, garšvielām īsti nebūs forši, jo, kā jau teicu, viens asmenītis ir puslūzis un tāpēc ilgi maļas, tomēr visādām apšaubāmām nodarbēm taisni laikā.
5eur, Rīga, Jugla, varbūt var sarunāt kur citur tikties. Rakstīt uz liga@wicca.lv.

1 atsauksme - Atsaukties


pa_leeto
[ shiry ]
25. Jan 2015 13:21 Matraču līstes

2 gab., izmēros 80x200 cm, par 20 €.

Bilde. (Kaķis komplektā neietilpst.)

Pašsavākšana no Rīgas centra.

Pieteikties komentāros vai uz shiry.ciba gmail com.

4 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
25. Jan 2015 12:25

   Muris sagādāja rūpes, pēdējās trīs dienas atsakoties no barības. Sākumā domājām, ka problēma ir tajā, ka es nopirku nepareizo barību, dārgais sagādāja pareizo. Nepagāja ne pāris dienas, kad kundziņš atteicās arī no visādi citādi iecienītās barības, un bija pierunājams tikai drusku nolaizīt no pirksta olas dzeltenumu. Vakar neēda arī piedāvāto gaļas gabaliņu. Sarunājām šodien vizīti klīnikā, bet no rīta atradās viena konservu bundžiņa. Ko domājies, Muris uzklupa konserviem un apēda, ka nebija ko redzēt. Uz klīniku tomēr aizvedām, jo cietās barības neēšana varētu nozīmēt problēmas ar zobiem. Klīnikā izpētīja zobus, atzīmēja, ka trīsgadīgam kaķim zobi varēja būt labāki un ir izveidojies zobakmens, taču nekā tāda, lai atteiktos no ēdiena. Tātad, Murītis vienkārši gribēja konservus un tam par godu trīs dienas piketēja un badojās. Sapirkām pastu spalvu izvadīšanai, prettārpu zāles, ļoti dārgu pulverīti zobakmens novēršanai, un transportējām nelaimīgo zvēruli atpakaļ. Jācer, ka izdosies pierunāt ēst sauso barību, jo zobu dēļ uz konserviem pāriet nevar, lai kā kundziņam tie garšotu.

Tags:

5 atsauksmes - Atsaukties


krii
25. Jan 2015 11:30 Mājsaimnieces piezīmes

Mājassvētība atspērusies zied visu ziemu. Tas ir skaisti, bet baidos, ka - kā jau parasti, - tas ir drīzāk no izmisuma, nevis labas dzīves, jo podā viņai nepārprotami kļuvis diezgan šauri, zeme sāk birt ārā. Ja pārstādīšu lielākā podā, tad nevarēšu turēt uz palodzes, būs jādomā kas cits.

Uz Ziemassvētkiem pirktie kadiķu zari joprojām stāv vāzē un pat negrasās birdināt skujas. Spīguļus izņēmu, bet zarus ārā mest negribu. Lai stāv kaut līdz Lieldienām, kaut līdz Jāņiem, ka tik nebirst. Man nav jāpakļaujas sabiedrības aizspriedumiem par skujkoku izcelsmes dekoru saistību tikai ar vienu gadalaiku, vai ne?

9 atsauksmes - Atsaukties


krii
24. Jan 2015 17:30

SIM karti atjaunoju, veco un aparātu nobloķēju. Droši vien kaut kur iesludināšos - ja jau aparātu vairs nevar pārdot, kāds varbūt par 5-10 € būs ar mieru atdot atpakaļ...
Dārgie draugi, kuru telefona numuri man ir bijuši un nu (visticamāk) gājuši zudībā - tiekat mīļi lūgti atsūtīt man kādu SMS ar savu vārdu. Drīkst, protams, būt ietverti arī mierinājumi un laba vēlējumi, taču tie nav obligāti. Gaidu un ilgojos - man jūsu visu pietrūkst!

Atsaukties


krii
24. Jan 2015 12:50

Pasaule ir sasodīti ļauna un nedroša vieta, un tā vien rādās, ka esmu kārtējo reizi palikusi bez telefona. (Šeit iederas pagarš citāts no Ījaba grāmatas).

11 atsauksmes - Atsaukties


krii
23. Jan 2015 23:28

Dažubrīd man šķiet, ka šajā fermā vajadzētu ieviest vēl kādu cilvēku, jo es pati lāga netieku galā. Bet tad es sabīstos no šīs domas.

5 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ santech ]
23. Jan 2015 09:34

Datorkaste ar iekšiņām. Praktiski rakstāmmašīna. Atdošu par piecīti vai kko tikpat simbolisku.

7 atsauksmes - Atsaukties


krii
22. Jan 2015 19:25 Mani divi centi

Reizēm šķiet, ka jūs gandrīz visi esat galīgi nojūgušies ar to rīšanu un ņemšanos ar visādiem rituāliem ap to. Kad Latvijā bijis pēdējais bada nāves gadījums galu galā? Ja nezinat un tas neskar jūsu tuvinieku loku, tad atslābstiet - barības uzņemšana jūsu gadījumā nav satraukuma vērta.
не делайте из еды культ - kā teica Turcijas pavalstnieka dēls.

11 atsauksmes - Atsaukties


miiljo_stundinj
21. Jan 2015 14:46

Saprotamu personisku apsvērumu dēļ septembrī izvēlējos nomainīt darbu un atlikt dzīvokļa iegādi. Šobrīd domāju cik lielas sekas šim lēmumam bijušas. Galvenokārt ievācot informāciju masu mēdijos, banku mājas lapās un arī konsultējoties ar to speciālistiem, saprotu, ka situācija ir pilnīgi citādāka nekā pagājušā gada vasarā, kad iepriekš aktīvi meklēju dzīvokli un apsvēru vai kādu no tiem iegādāties izmantojot hipotekāro kredītu. Galu gala zirgs un kaza nu tādi galīgi ne līdzi zvēri. es gan biju domājusi, ka kaza tāda vieglāk slaucama...
Galvenais izmaiņu iemesls, protams, ir tā dēvētais "nolikto atslēgu princips". Man gan daudz labāk patika portāla ekonomika.lv nosaukums "nesasniedzamo atslēgu princips". Kas drošību hipotekāro kredītu ņēmejiem raksturo vēl labāk, jo tā kā kredītus nevarēs saņemt, tos nevajadzēs arī atdot. Ļoti droši! Lai arī likumam bija jāstājas sākotnēji spēkā šī gada 1.janvārī, bankas jau laicīgi to ļoti nereklamējot ieviesa izmaiņas savos kreditēšanas noteikumos. Ironiski gan, ka atlikto atslēgu likums ir atlikts uz martu, tiesa ietekme jau ir jūtama. Nordea pārstāvis neminot konkrētus datumus atzina, ka izmaiņas spēkā ir jau no rudens.
Tātad precīzāk par esošo situāciju. Banku mājas lapās kā vienmēr ir ļoti vispārināti un nekonkrēti. Dažām uzreiz nemaz nevar atrast procentus. Pie dzīvokļu sludinājumiem ir pavisam maldinoša iespēja rēķināt mēneša maksājumu pie visām iespējamajām pirmajām iemaksām, procentiem un termiņiem. Tas viss ir diezgan liels ... hmm, kurš ir tads labāks vārds? Fufelis? Sūds? Miglas pūšana acīs? Vajag pieteikties vai vismaz gribēt pieteikties jau uz konkrētu konsultāciju par hipotekārā kredīta aizdevumu konkrētā bankā. Tad sarunā ar kādu laipnu, mazliet jau sagurušu un diezgan stingru bankas pārstāvi var saprast cik tālu līdz dzīvoklim Tev vēl ir. Nu ne kā līdz Mēnesim. Vajadzīgi būs daudzi mēneši, es pat teiktu vairāki gadi. Bet ļoti iespējams, ka tad situācija būs vēl pavisam citāda.
Eh, es te izvairos aprakstīt to manuprāt esošo situāciju kā tads sarkstoš politiķis pirms vēlēšanām. Tātad kā notiek saruna ar bankas pārstāvi. Pirmie jautājumi vienmēr ir kādu tad īspašumu es gribētu, cik dārgu un cik es pelnu. Nu pelnu tādad vairāk par minimālo ja jau domāju par kredītu, dzīvokli ne jaunajā projektā, bet Rīgā, tad nu ja kāds paskatīsies ss.lv var apskatīties cik tads normals maksā(bez 30tūkstošiem var nesākt). Tad nu mani informē cik liela varētu būt pirmā iemaksa un vaicā vai man tāda jau ir sakrāta. Maģiskā pirmā iemaksa, tikpat maģiska cik vispār kāda pirmā lieta, ir sākot no 30%(to jau nepacie'tigākie atraduši banku m'jas lapās). Bet gluži kā veikalos atlaidēm apakšā maziem burtiņiem raksta "līdz", tad šeit ir "no" burvju vārdiņš. 30% mūsdienās, tāpat kā pirms gada 10%, attiecināmi uz sevišķeim gadījumiem-jaunajiem projektiem, smalkiem projektiem, nu visādā ziņā ne jau uz padomju laiku Hruščovku. Runāsim konkrēti - Nordea man minēja 40-40 procentus padomju laika ēkām. Tajā brīdī noļuka zaķītim austiņas, sadrūma vaidziņš un radās jautājums: "Bet kā? Kā tā var būt?" Jā, zaķīt, tā nu tas ir. Nepilnu pus gadu atpakaļ Tu domāji, ka 20% pirmā iemaksa ir daudz un sāpīgi, bet tikai tagad Tu zini, kas ir sāpīgi. Tātad salīdzinot ar situāciju pirms gada, man nepieciešams vismaz divtik daudz naudas pirmajai iemaksai. Bankas darbinieks, protams, mierina, ka ne vienmēr vajag 50% procentus, reizēm var iztikt ar 40 vai mazliet mazāk. Kaut kā mani nenomierināja. Ak tā? Nu labi, esot jau citi varinati. varbūt man ir kāds cits nekustamais īpašums, ko ieķīlāt? Nē, nu es saprotu, ka varbūt daļai ir, bet tad droši vien man būtu opcija to otru īpašumu pārdot vai vienkārši tur dzīvot. Labi, izlaižam šo opciju-esmu tikai ar kustamiem īpašumiem(lai gan iespējams velosipēdu un rakstāmgaldu neviens tāpat neskaitītu). Varbūt man esot kāds, hmm, cilvēks, kurš gribētu piedalītie smanā kredītā ar savu īpašumu un to ieķīlāt? Opcija jau laba, tad nu tik jāatrod kāds muļļa, kurš ieķīlātu savu dzīvojamo rūmi par labu manai vēlmei kaut ko nopirkt.
Kopumā vēl par esošo situāciju, šur tur pa kādam rakstam, ka dzīvokļu cenas nedaudz jau kritušās. Tas mani, protams, nemaz neapbēdina, tikai jēga man un daudziem citiem, kas šobrīd domā par hipotekāro kredītu, ir mazas ragaviņas (lasīt kā-bezjēdzīgi), jo kamēr dzīvokļu cenas nav kritušās samērīgi banku palielinātajām prasībām, tātad uz pusi, es laimīgi varu dzīvot kādā īrētā dzīvoklī un sapņot, ka pēc gadiem(iespējams, daudziem) man būs arī savs dzīvoklis.

Un kam tas ir izdevīgi? Dzīvokļu izīrētājiem tas starp citu ir gluži izdevīgi...

12 atsauksmes - Atsaukties


miiljo_stundinj
21. Jan 2015 12:32

Tā kā ietves diezgan plikas un ledus tikai dažviet bija manāms, šodien uz darbu atripinājos ar velo. Sajūtas lieliksas-no rīta labs garstāvoklis, pilnīgi pamodusies, nauda ietaupīta un vēl apziņa par veselīgo dzīvesveidu. Šobrīd gan ne pārāk ilgojos doties mājup to pašu transporta līdzekli...
Toties tā kā beidzot snieg, kad ir mīnusi, šķiet, ka šis sniegs nenokusīs un varēs iet slēpot. Varbūt jāiet jau šovakar? Nez kāds izskatās Uzvaras parks?

Atsaukties


pa_leeto
[ telefontubbie ]
20. Jan 2015 00:11 Pārdodu grāmatas (angļu val.)

Pārdodu grāmatas angļu valodā. Mīkstajos vākos. :

Mikey Walsh - Gypsy boy [2 EUR]
https://www.goodreads.com/book/show/6678091-gypsy-boy?from_search=true
Grāmata varētu patikt tiem, kas dzīvo / dzīvojuši čigānu rajonā (Maskačka, piemēram), jo stāsta par kāda čigānu zēnu, kura tēvs un citi čigānu nometnē esošie māca romu tradīcijas. 1/4 grāmatas ir arī par "coming out" tēmu. Romu sabiedrībā atzīties homoseksuālismā nozīmē principā mūžīgu vajāšanu vai piekaušanu līdz nāvei.

Dean Koontz - Forever Odd [2 EUR]
https://www.goodreads.com/book/show/16433.Forever_Odd?ac=1
Odd Thomas redz mirušos un viņš var atrisināt mīklainas pazušanas un slepkavības. Ir vēl viena grāmata, Odd Thomas , pēc kuras uzņemta arī filma, diezgan svaiga (2013) http://www.imdb.com/title/tt1767354/

Dean Koontz - Lightning [2 EUR]
https://www.goodreads.com/book/show/32424.Lightning?from_search=true
Grāmatiņa par ceļošanu laikā, grāmatas varoņi arī runā pat ar ministru Čērčilu, kurš labprāt nosakaidrotu, kā tad īsti karš beigsies un citas kreizī situācijas.

Tess Gerritsen - Life support [2 EUR]
https://www.goodreads.com/book/show/32262.Life_Support?from_search=true
Grāmata tiem, kam patīk skalpelīši, patoloģijas,vīrusiņi varētu teikt, tā kā CSI seriāla epizode ar tādiem jautri pretīgiem anatomiskajiem aprakstiem.


Mo Hayder - Poppet [2 EUR]
https://www.goodreads.com/book/show/16158625-poppet?from_search=true
Šausmenīte/mistērija par psihiatriskās slimnīcas pacientiem...ahh bet protams, tur ir arī pagātnes rēgs.

Jackqueline Doherty - Pete Doherty: My prodigal son [2EUR]
https://www.goodreads.com/book/show/1083773.Pete_Doherty?from_search=true
Kādreiz esi dungojis dziesmiņu "Fuck forever" tā skaļi? Grāmata ir par šīs dziesmas autoru, Pītu Dohertiju[dzied Babyshambles, Libertines], kurš kļuva slavens, sāka lietot narkotikas, savaldzināja Keitu Mosu un vēl šobaltdien iziet rehabilitācijas, pārvarot maģisko bīstamo rokeru 27 gadu vecumu. Grāmatu sarakstījusi viņa māte, kā viņa redz narkotiku atkarību un problēmas, kas rodas ģimenē, visādi fakti par Pītu Dohertiju no viņa mātes skatpunkta.


Grāmatas varu nogādāt Rīgas centrā, Maskačkā, Ķengaragā vai pļavnieku galā kur Lubānas iela

Ja kaut kas iepatīkas, rakstiet uz siipola [at] inbox . lv , sarunāsim kad un kā...

Mūzika: Astropilot - Solar walk 2

2 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
19. Jan 2015 09:39

   Nedēļas nogali pavadījām Otepē, klātienē skatoties Pasaules kausa posmu slēpošanā. Super, dodiet vēl! Tā kā pretim tribīnēm ir lielais ekrāns, kur rāda notiekošo visā trasē, tad nezūd nekas no televizora priekšrocībām, toties dzīvajā redzēt finišu - tas ir kaut kas! Lēcām kājās un kliedzām līdz ar visiem, kad soms cīnījās par trijnieku (igauņiem labi - ja finālā nav savējo, tad var tikpat sirsnīgi atbalstīt brāļu tautu), elpa aizrāvās, kad vīriešu pusfinālā trīs dalībnieki nobraucienā pamatīgi novilka uz acīm, līdz pēdējam turējām īkšķus par polietēm komandu sprintā... Vārdu sakot, bija labi.
   Nakšņojām Sangastē (jo visas Otepē viesnīcas bija aizņemtas jau pāris mēnešus pirms pasākuma); jāatzīmē Igaunijas apstākļiem neatbilstošā WiFi kvalitāte numuriņā (kaut kāds vārgs signāls tikai pie loga), toties tur ir lielisks restorāns - ja brauciet garām, noteikti piestājiet un nogaršojiet desertā krēmu ar kama miltiem.

5 atsauksmes - Atsaukties

par_velti
[ eses ]
18. Jan 2015 21:56

daudz pogu

19 atsauksmes - Atsaukties


krii
17. Jan 2015 21:29

Šodien mēs ar Ričmondu nopelnījām savas divas (vai cik nu tur samontēs) minūtes slavas - nofilmējāmies raidījumam "Ķepa uz sirds" kā laimīgais pāris, kurš dabonas.

7 atsauksmes - Atsaukties


krii
16. Jan 2015 16:56

Man grūti saprast kā vienās smadzenēs spēj apvienoties fundamentāls konservatīvisms un islāmofobija.

6 atsauksmes - Atsaukties


krii
15. Jan 2015 23:32 Zvērudārza ziņas

Ričmonds (man tomēr vajadzēja viņu saukt par Gavrošu, jo no sera Henrija Ričmondas grāfa manierēm viņam nav ne smakas) lēnītēm pieņemas miesās un nemaz nepieņemas prātā. Tā vien šķiet, ka viņam radusies apjausma par garām palaisto bērnību, ko tagad nu ir iespēja atgūt. Viņš gražojas, pieprasa uzmanību, rāpjas man klēpī un uzstāj uz tiesībām četrreiz dienā iet ārā. Sekmīgi apguvis komandu "sēdi!" un dažreiz spēj to izturēt pat trīs sekundes. Kamēr es sttrādāju, lielākoties vāļājas uz dīvāna pozā "satīrs atpūtas brīdī" un ar acs kaktiņu vēro, vai es necelšos, jo tad ir ar sajūsmas kviecienu jāšaujas man garām uz virtuvi un jāprasa ēst, ja nedabū ēst, tad jāprasās ārā un ja nedabū arī to, tad jālēkā man apkārt, jārausta aiz piedurknēm un jāpieprasa rotaļāšanās, mīļošanās, uzmanība, daudz, daudz uzmanības.
Attiecības ar Emīliju viņam ir mierīgi līdzāspastāvošas. Emīlija ir stoiskā mierā pieņēmusi faktu, ka pa viņas teritoriju lēkšo liels, pēc suņa smirdošs lempis ar sliktām manierēm, un nospriedusi, ka tas nedrīkst ietekmēt viņas labsajūtu un paradumus. Ja Ričmonda deguns piebāžas pārāk tuvu, atskan šņāciens, bet pārsvarā distances saglabāšanai pietiek ar Īpaši Nīgro Skatienu. Abiem sastopoties gaitenī, Ričmonds piespiežas sienai un ļauj dāmai paiet garām. Emīlija tikai viegli uzbož asti.
Citādi ir ar Šarloti, un tas man sagādā sirdssāpes. Diennakts lielāko daļu viņa joprojām pavada dīvāna kastē - šķiet, viņa tur ir iekopusi diezgan mājīgu ligzdiņu, un naktīs, tumsas aizsegā dodas paēst, apmeklēt tualeti un izklaidēties - visbiežāk vienīgā pieejamā izklaide šajā laikā ir košana manos kāju īkšķos. Izmisīgi gaidu, kad tas viņai apniks, viņa atcerēsies, ka savulaik bijusi kvartāla varenākais plēsējs un atsāks domāt (un dzīvot!) ārpus kastes. Tomēr apetīte zvēriņam joprojām ir laba, nesankcionēta teritorijas iezīmēšana nenotiek, un tas ļauj man cerēt uz pozitīvu pārmaiņu iespējām. Es ticu starpsugu tolerancei!

12 atsauksmes - Atsaukties


krii
15. Jan 2015 12:56

Cik jauki! Beidzot dziļš, izvērsts, zinātnisks skaidrojums mūsu problēmu cēloņiem.
Vai mums ir jābūt tolerantiem arī pret apgalvojumiem, ka vēzis rodas no skābas vides organismā, sliktām domām un seksa trūkuma?

24 atsauksmes - Atsaukties


krii
15. Jan 2015 10:27

Pavērojot, kā puritāņi plosās par to nelaimīgo zviedru multenīti ar dancojošajiem krāniņiem un petenītēm, kļūst skaidrs, ka mūsdienās arī pēc vēsturiskā "Zīlītes" numura iznākšanas tiktu rīkotas histēriskas parakstu vākšanas un demonstrācijas pie Saeimas vai vismaz Ministru Kabineta.

37 atsauksmes - Atsaukties

pa_leeto
[ burka ]
14. Jan 2015 21:52 Loreal tonālais

L'Oréal Paris Nude Magique Eau de Teint Foundation SPF 18 20ml Shade: Nude Beige 150
Mēģināts 2-3 reizes, 6€.
da
initta@inbox.lv

5 atsauksmes - Atsaukties

par_velti
[ annu ]
14. Jan 2015 17:56 Dīvāns meklē mājas

Atdodu par skaistām acīm stūra dīvānu (var arī par končām, ja grib!) - pati ņēmu lietotu, atdodu vēl vairāk nolietotu, jo nav vairs, kur likt.
Dīvāns paliels, bilde nevīžīga (atvainojiet!), mugura saplēsta, bet, ja dīvāns tiek likts pie sienas, to neviens neredzēs.
Foto labā puse dīvānam izskatās bez mīkstumiem (mugurām), bet reāli muguriņas ir visam dīvānam.
Noderēs, ja pavisam nav, kur sēdēt, vai arī kāds grib kādā ražošanas telpā ielikt sēžamo - savas sēžamfunkcijas aizvien vēl pilda labi, var arī pat pagulēt uz tā.

Pašsavākšana rītdien Rīgas centrā.
Foto: http://www.bildites.lv/viewer.php?file=twok1g8l5ap2aekvy03p.jpg

Sakontaktēt var šepat commentos vai uz e-pastu elga-b@inbox.lv

Atsaukties


par_velti
[ zebra ]
14. Jan 2015 14:08 Visādi sīkumi un lielumi

Pa slimošanas laiku nolemts mājās nedaudz izbrīvēt rūmi un piedāvāt atdodamas mantas.

1) Graco bērnu ratiņi - tā kā aizmugurējā ass pārlūzusi, braukšanai vairs nav diez ko izmantojami, bet var likt bērnu gulēt (ārā, uz balkona vai nu kādi kuram ieradumi). Nolaižami horizontāli, ir kāju pārsegs, lietus plēve, viss, izņemto nelaimīgo asi ir ok. Smuki saliekami. Audumi izmazgāti. Ratu bilde

2) Trauku žāvētājs jeb 'slinkā Līze'. Trauku žāvētāja bilde

3) Oldschool matu taisnotājs, ir arī nomaināmās platītes gofrējuma iegūšanai. Matu taisnotāja bilde

Atrodas Imantā, tuvāk pie gaisa tilta ("Dammes").

2 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ copy ]
14. Jan 2015 11:49 grāmatas

pilnīgi jaunas grāmatas ideālā stāvoklī. varbūt noder pašam vai uzdāvināt draugam - vienkārši tāpat. manā grāmatplauktā vairs nav vietas.
cena EUR 3, drošvien var kaulēties

Anita Rožkalne "Zvaigznes šūpolēs. Raktsnieki - par dzīvi un literatūru"
Agate Nesaule "Sieviete dzintarā"
Marina Levicka "Īsa traktoru vēsture ukraiņu valodā"
Dorota Maslovska "Poļu-krievu karš zem sarkanbaltā karoga"
Mikolajs Ložinskis "Reisefieber"
Anke Greifenēdere "Magone"
Pīters Akroids "Oskara Vailda testaments"
Glenn Van Ekeren "12 vienkārši laimes noslēpumi"
Dons DeLillo "Trokšņi"
Magda Sabo "Durvis"
Maksimiljans Kvite "Nostaļģija saulrieta krāsā"
Džūdija Blūma "Vasaras māsas"
Ernesto Sabato "Tunelis"
Ingo Šulce "Simple storys. Austrumvācijas provinces romāns"
Zigmunds Skujiņš "Īsziņas neaizmigušiem"
"Amerikas indiāņu tradīcijas"
Ina Eglīte "Millenium. Skats uz Latviju"

vēl mācību grāmatas - piedāvā cenu pats! :)

Baiba Āboltiņa, Pēteris Čepuls "Ģeometrija vidusskolai"
Dainis Kriķis, Kārlis Šteiners "Algebra 10.-12.klasei 1.daļa"
Dainis Kriķis, Kārlis Šteiners "Algebra 10.-12.klasei 3.daļa"
Dainis Kriķis, Kārlis Šteiners "Algebra 10.-12.klasei 4.daļa"
Kārlis Buks "A manual of English grammar"

12 atsauksmes - Atsaukties