Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Ciba: Atsauksmes | Jaunākais | When Ciba's down |
Joki: Dienas komikss | Ilustrācijas | Savāda Krievija | Tautas kubs |
Pasaule: Afgāņu savaite | Brīvības sala | Erudīti par ES un ne tikai | Galvaspilsētas vēstis | Greizais BBC | Irākas Omārs | Kolbijs Košs Kanādā | Krievi un Krievija | Marks Meksikā | Marks Steins | Mišela | Muļķību atspēkotāji | Nafta velna sūdi ir | Panorāma | Politkorektums darbībā | Pura vells | Tuvie Austrumi tuvumā | Vācu smadzeņu skalošana | Vecā, labā Anglija | Vēlēšanu ģeografija | Viņi netiks cauri | Viņu tikumi | Ziņu centrāle |

Varbūt der palasīt


pa_leeto
[ arrianda ]
5. Mar 2015 17:31

No Ziemassvētkiem pāri palikušas 75 gab. mazās (http://www.chocolate-brands.com/index.php?route=product/product&product_id=922) Milka šokolādes.
Derīguma termiņi dažādi - daļai beidzas martā, bet daļai maijā.
Veikalā orientējošā cena EUR 0.33/gab., atdošu pa EUR 0.20/gab.
Pašsavākšana Ogres centrā.

Pieteikties komentāros.

Atsaukties

pa_leeto
[ maaraam ]
5. Mar 2015 15:56 Mugursoma

Pavisam jauna un smuka, bet nedaudz mazāka kā biju iedomājusies. Izmēri 42cm*28cm*15cm = 8 eur. Ja ir interese - maraju inboxā.

https://picasaweb.google.com/106010751169048380282/2015Gada5Marts?authkey=Gv1sRgCPb2zrvBmNCUFw

Zaļā krāsa dzīvē izskatās siltāka.

upd - rezervēta

Atsaukties


krii
5. Mar 2015 15:53

Nebiju skrējusi, kopš pie manis dzīvo Ričmonds, tātad gandrīz 3 mēnešus. Šodien beidzot saņēmos 3,3 kilometriem. Ilgās pauzes sekas ir jūtamas - ja, regulāri skrienot, distances zem 5 km vispār īsti neskaitījās, tad tagad augšstilbos jūtu viegli vibrējam to, kas reiz bija muskuļi.
Nekas, es atgūšos.

Atsaukties


par_velti
[ helvetica ]
5. Mar 2015 09:04

Ražošanas apvienības "Latvijas Stikls" 1984 gada (100 gadu jubilejas) iepakojuma kārbas. Izcirsts ne pārāk biezs kartons, jāloka pašiem, ~ 150-200 loksnes. Brīnišķīgā dzeltenīgā padomju papīra tonī ar brīnišķīgu 1980. gadu grafisko noformējumu zilas un it kā zelta krāsas rombu veidā. Salocīti 10x10x17 cm. Varbūt kādiem 'radošo industriju' vai pašdarbības pulciņu pārstāvjiem, kuri prastu apdarināt šos, varētu iznākt daiļi pri daiļi iepakojamie materiāli (ja vien cieņā nav, khem, autentiskums).

Muzeji u.tml. iestādes, kuriem šitas varētu interesēt, ir jau apgādāti.
Pašsavākšana (rokās aiznesams izmērs un svars) Vecrīgā.

2 atsauksmes - Atsaukties


krii
5. Mar 2015 00:10

Ričmonds TO pamanīja pirmais. Es pamanīju Ričmonda skatienu, kurš nozīmēja "tu jau atkal ķērksi, ja es šito pagrābšu zobos, vai ne?". Savilku pavadu ciešāk un arī paskatījos, kas gan mētājas uz netīrajām pussagruvušās mājas kāpnītēm.
Tā bija sprīdi gara lupatu lellīte bez iezīmētas sejas - ļoti līdzīga vudu lellītēm, ko rāda Holivudas filmās. Un - ta-dāā! - tā bija nošķiesta asinīm. Vai vismaz ar pussarecējušām asinīm ļoti līdzīgu nevienmērīgi tumšsarkanu krāsu.
Mēs ar Ričmondu dažas sekundes sinhroni pagrozījām galvas uz vienu un otru pusi, tad pagriezāmies un devāmies mājās.
Bija bez dažām minūtēm pusnakts. Debesīs spīdēja gandrīz pilns mēness. Man mazliet nāca smiekli un pavisam mazliet bija bailīgi.

5 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ helvetica ]
30. Mar 2015 10:31

1,5 kg dažādu kreļļu, pērļu u.tml. izstrādājumu veiklajām rodkdarbniecēm-pērļotājām. Lielākoties koka, kaula, gliemežvaka un 'orientāla rakstura' gatavu, pusgatavu lietiņu un to sastāvdaļu.

kaut ko garšīgu vai 5 Eur

6 atsauksmes - Atsaukties


krii
1. Mar 2015 23:44

Ziemas vairs nav, pavasara vēl nav. Nekad neesmu sapratusi šo gadalaiku. Neesamības fragments. Tukšā telpa starp atomiem.

7 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
28. Feb 2015 18:30

   Vairāk kā puse darba nedēļas tika pavadīta sanāksmēs un semināros, kā teica viena kolēģe - "sēdošs un ēdošs darbs" (divas sanāksmes, katrā bagātīgs kafijas galds, un nav laika iet ēst normālas pusdienas). Piektdien jutos ļoti efektīva, jo semināra starplaikā izrunāju vairākas svarīgas lietas ar citiem dalībniekiem (tāda jau ir galvenā šo pasākumu jēga - kafijas pauzes, kurās papļāpāt ar citādi reti satiekamiem biedriem), pēc tam uztaisīju ornitologiem kartes iešanai dabā, un vēl paspēju uz baletu ("Romeo un Džuljeta"- man ļoti, ļoti patika horeogrāfija un arī izpildījums!).
   Lai kompensētu visus tos groziņus un cepumiņus, šodien no tirgus sastiepu zaļumus un dārzeņus, kā arī kļavu sulas. Un pat izvilkos pastaigāties, kamēr dzīvesbiedrs riņķoja pa stadionu. Tas gan beidzās ar jauna Latvijas produktu veikaliņa atklāšanu un Rāmkalnu saldējumu ledusskapī...

Atsaukties


krii
28. Feb 2015 00:40

Nevarētu teikt, ka es ļoti aktīvi interesējos par Krievijas politiku, jo īpaši iekšpolitiku, taču ziņa par Ņemcova nāvi mani satrieca. Uzvēdīja drusku preapokaliptisku noskaņu.

17 atsauksmes - Atsaukties


krii
27. Feb 2015 12:44 Plānojam pavasari

Starta numurs - 10 362. Ar ko arī sevi apsveicu, glīts skaitlis.

9 atsauksmes - Atsaukties


krii
27. Feb 2015 00:06

Neliels manas privātās attieksmes paskaidrojums iepriekšējā ieraksta sakarā - lai izvairītos no pārpratumiem un sev adresētām apsūdzībām.
Tātad - pret parādnieka-rudzīša tipa večiem, t.i, nedaperētiem vanckarmačo un vonnabī alfa-meiļiem, kuri nav spējīgi apliecināties, kādā jomā godīgi konkurējot ar citiem tēviņiem - kaut vai kaujoties krogā - un tā vietā izvēlas glumas manipulācijas ar sievietēm un savu patriarhālo statusu, es izjūtu tikai bezgalīgu riebumu un naidu.
Savukārt, pret sievietēm, kurām nelaimīgi ir gadījies ar viņiem saistīties, es izjūtu nožēlu. Bez mazākās augstprātības.
Tam visam nav sakara ar monogāmiju-poligāmiju, vai ticību laulības institūcijas neesošajam svētumam.


krii
26. Feb 2015 16:20

Diemžēl šorīt izlasīju interviju ar Parādnieku un viņa iebaidīto mazohistisko kundzīti. Visu dienu sajūta, it kā būtu apēdusi kādu iepuvušu pārtikas produktu. Viņi abi nepārprotami ir ideālie Rudzīša pacienti.

107 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ sauleszakjis ]
25. Feb 2015 23:59

Heijā

Varbūt ir kāda/-s, kurš vēlas izmēģināt limfdrenāžas procedūras par lētākām naudiņām? Ir tā saucamie īstie zābaciņi, ar vairākām kamerām utt.
Iegādājos 10 seansu kursu, bet pēc pirmās reizes secinājums, ka izrādās nemaz nedrīkstu ar savu veselību.
tad nu piedāvāju 9 seansus par 20 Eur Rīgā, Mēness ielā :)

4 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
23. Feb 2015 09:54

   Lai kā te izskatītos pēc pavasara, Otepē bija tīri laba ziema - slēpes nebijām par velti veduši līdzi. Tartu maratona trase gan šausmīgi apledojusi, vismaz sākuma posmā, šogad būtu bijis prātīgāk braukt uz Kēriku, bet kas tad to varēja paredzēt. Kamēr dzīvesbriedis skrēja pa šoseju, es nepilnu stundu paslēpoju, tad braucām uz Sangasti ēst pusdienas (bija labi, bet būtu jāslēpo stundas trīs, lai kompensētu viņu milzīgās porcijas). Uzkāpām skatu tornī pie maratona trases, un, tā kā prasījās vēl drusku pastaigāties, Otepē aizgājām līdz tramplīnam. Es biju mēma - skatoties tramplīnlēkšanas sacensības pa TV, viss izskatās pavisam citādi, bet dzīvē tā konstrukcija ir tiešām grandioza, un piezemēšanās sektors ir neiedomājami stāvs (kas gan ir loģiski, ja tā padomā, bet ekrānā nepavisam neizskatās).
   Gulēt abas naktis sanāca pamaz, jo krietni aizsēdējāmies, bet tam jau ir domāti darba tusiņi.

3 atsauksmes - Atsaukties


krii
22. Feb 2015 11:56

Pedagoģijas spožums un posts pirms nepilniem 100 gadiem. Cik labi, ka esmu piedzimusi dažas desmitgades vēlāk!

2 atsauksmes - Atsaukties


par_velti
[ ripp ]
21. Feb 2015 21:29 autokrēsls 9-18 kg

Atdodu bērnu autokrēsliņu 9-18kg, Maxi Cosi Tobi.

pēc paskata līdzīgs šim: http://i248.photobucket.com/albums/gg172/chow762/Maxi%20Cosi/topdown.jpg (tik galvas balsts oranžs, nevis rozā un vēl dažas atšķirības.

to ir lietojuši 2 bērni, līdz ar to ir skaidri redzams, ka krēslam bijis ilgs mūžs un divās vietās tam izdilis audums. pārvalka nolietotību gan jau varētu "labot", nopērkot tam vasaras pārvalku.

tas nekad nav bijis avārijās, kā arī tas ir ērts (bērnam nav neērti braukt arī ilgākus gabalus, ja nu vajadzīgs), ar regulējamu slīpumu (nedaudz) un diezgan augsts, kas nozīmē, ka bērns labi redz pa logu. nav isofix.
enīvei, ja nu kādam nav rocības, bet krēsls vajadzīgs, labprāt atdošu :)

krēsls atrodas Baltezerā, bet reizēm mēs braucam uz centru un gan jau varam tur kkur pievest.
rakstiet komentāros vai uz pastaiga gmailā.

4 atsauksmes - Atsaukties


krii
20. Feb 2015 17:09 Meteņi

Lūk, arī viena laba ziņa. Patiesi, patiesi, vēl pagājušonedēļ apcerēju, ka es varētu ņemt un Saeimas vēlēšanāš nobalsot par partiju, kura apsolītu atdzīvināt Meteņa (Vastlāvja) svinēšanas tradīciju Latvijā - vēlams, iešķiebjot vienu oficiālo brīvdienu, tā lai sanāk pagarinātā nedēļas nogale. Jebšu citādi pārciest februuārus ir gandrīz neiespējami. Gadumija jau aizmirsusies, Lieldienas aiz trejdeviņiem kalniem... Ir nepieciešami vieni nāciju vienojoši svētki šajā gada briesmīgākajā laikā, kad mūžīgi ilgstošā ziema draud izspiest no radībām pēdējās dzīvības paliekas. Ir vajadzīgas tematiskās gaismu instalācijas, ugunskuri, korporatīvie pasākumi darbavietās, specifiski svētku ēdieni, ko kolēģi atnes citu nogaršošanai un mainās receptēm, ciemošanās pie vecākiem un iziešana ielās ar draugiem.
Mēs daudzas desmitgades esam mēģinājuši iztikt bez Meteņa, mūsu veselībai un dzīvildzei tas nekādi nevar būt nācis par labu.

5 atsauksmes - Atsaukties


krii
20. Feb 2015 16:36 Melnā stadija

Œuvre au noir (mélanosis en grec, nigredo en latin), sous le signe de Saturne: il y a mort, dissolution du mercure et coagulation du soufre.

3 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
20. Feb 2015 10:45

   Vakar dabūju darba mašīnu no divnedēļu remonta (un rēķinu par četrciparu skaitli piedevām). Beidzot visas nebūšanas ir novērstas, mašīna vairs neizklausās pēc traktora (es domāju, ka tas ir normāli, izrādījās tehniskas problēmas ar mežonīgi dārgām detaļām) un es vienkārši kūstu no jaunā servisa attieksmes. Kopš mašīna nonāca manā pārziņā, nepameta sajūta, ka man ir karmiska nesaderība ar dīlera servisu (NEKAD viņi ar pirmo reizi nepasūtīja visas detaļas pareizi), beidzot neizturēju un atradu citu. Tagad katru reizi, kad auto tur pavada ilgāku laiku, viņu nomazgā, novasko un iztīra salonu, un vakar servisa vadītājs atzīmēja, ka mašīna ir stāvējusi iekšā "lai jums nebūtu jābrauc ar aukstu". Aww! Tie, protams, ir virspusēji sīkumi, bet arī attieksme pret remonta procesu priecē, un atliek cerēt, ka tagad kādu laiku varēšu braukt bez remontiem - galu galā, tūlīt jau kusīs sniegs un sāksies īstā darba sezona gan man, gan auto.

Tags:

6 atsauksmes - Atsaukties


krii
20. Feb 2015 10:26 Preventīvās atvainošanās trieciendeva

Tuvākos trīsarpus mēnešus es būšu ārkārtīgi nervoza un pastiprināti neiecietīga pret visu, kas man šķitīs muļķīgs - un, piedodiet, man tāds šķitīs ļoti daudz kas. Neņemiet, lūdzu, galvā, neapvainojieties, neuztveriet personiski.
Ceru, ka man pietiks saprāta neiesaistīties diskusijās, bet galvot nevaru.