Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Ciba: Atsauksmes | Jaunākais | When Ciba's down |
Joki: Dienas komikss | Ilustrācijas | Savāda Krievija | Tautas kubs |
Pasaule: Afgāņu savaite | Brīvības sala | Erudīti par ES un ne tikai | Galvaspilsētas vēstis | Greizais BBC | Irākas Omārs | Kolbijs Košs Kanādā | Krievi un Krievija | Marks Meksikā | Marks Steins | Mišela | Muļķību atspēkotāji | Nafta velna sūdi ir | Panorāma | Politkorektums darbībā | Pura vells | Tuvie Austrumi tuvumā | Vācu smadzeņu skalošana | Vecā, labā Anglija | Vēlēšanu ģeografija | Viņi netiks cauri | Viņu tikumi | Ziņu centrāle |

Varbūt der palasīt


pa_leeto
[ tors ]
16. Jan 2017 14:37 Diktofons OLYMPUS LS-12E


Pārdodu digitālo diktofonu Olympus LS-12E. Pārdodu, jo vēlos nopirkt citu modeli, ar citādāku (XLR) mikrofona ieeju (mūzikas nozarei specifiskāks). Šim ir 3,5mm mikrofona ieeja. Kā visiem, ir arī iebūvētie stereo mikrofoni. Labi uztver balsi un vidi. Labs interviju noturēšanai, balss ierakstīšanai utml. Ļoti labā stāvoklī.
Cena 100€, bet labprāt kaulējos. Jauns e-veikalos maksā sākot no ~160€.
Atrodas Rīgā, centrā. Jautājumi - blackantlerrs@gmail.com
Atmiņa: 2 GB Iebūvēta + 2 GB SD
Atmiņas kartes tips: SDHC (Secure Digital High Capacity)/SD (Secure Digital)
Strādā ar divām AA baterijām.
Kontaktligzda (mikrofonam / austiņām): Jā / Jā
MP3 failu atskaņošana Jā
Savietojams ar datoru: Jā (USB 2.0)
USB vadu dodu līdzi.
Svars: 170 g

3 atsauksmes - Atsaukties


krii
15. Jan 2017 14:41

Nezinu, vai kādreiz vēl iemācīšos vārdu "sniegs" izrunāt bez apzīmējumiem "pretīgais", "nolādētais", "maucīgais".

9 atsauksmes - Atsaukties


krii
13. Jan 2017 20:52

Mans Damzeļdistress-Ar-Atslēgām tomēr sniedz arī ko pozitīvu. Pirmkārt, protams, lieliskā motivācija vairākas stundas izbaudīt fizisku slodzi svaigā gaisā. Otrkārt, rodas izdevība iepazīt Avotu apkaimes līdz šim mazpētīto subkultūru - čaklos latviešu un krievu vīriešus vecumā no 25 līdz 65 gadiem, kuri sēž atslēgu darbnīcās, kaut ko kaļ, vīlē, viens otru pasauc, labvēlīgi stāsta, ka "varat jau ņemt to par 40 eiro, bet, ja Robčikam Latgalītē ir šitentāds cilindrs, jūs no viņa to dabūsit par čiriku. Ko tu saki, Gunča, Vovkam tāds ir? Nē, nav, Vovka ņem no baltkrieviem, bet šitas, redzi, ir krievu. Paga, es uzzvanīšu vēl vienam džekam, neceļ svoločs, laikam brauc..." Un tad viņi man stāsta, kur Latgalītē varēs dabūt to pareizo cilindru - "tur, paiesiet garām večiem, kas tirgo radiodetaļas, un uzreiz pa labi, ja..." Un es māju ar galvu, it kā saprastu, it kā varētu iedomāties, kur tas ir un kā tas izskatās. "Un tad varēsit pieskrūvēt, tikai ja tas caurums neatbildīs, paurbsiet mazliet lielāku," viņi man saka. "Es nezinu, vai man sanāks," es pīkstu, un tad viņi dod vizītkartes un saka, lai zvanot, ka vai nu viņš pats vai Saša atskries, tas tak tepat ap stūri, un pieskrūvēs, un neprasīs kā tie, kas brauc uz izsaukumiem, par čiriku izdarīs, lai tik padodu ziņu...

8 atsauksmes - Atsaukties


krii
13. Jan 2017 15:20

Iespējams, es vienkārši esmu pārāk stulba, lai man būtu atslēgas.

9 atsauksmes - Atsaukties


krii
12. Jan 2017 22:20

Dārgie, ja jums ir viss kārtībā ar dzīvokļa atslēgām, jums vispār nav nekādu problēmu un es nesaprotu, kā jūs aizpildāt savu laiku.
Šodien biju izteikta damzele distresā, ar ko, protams, nelepojos. (Nē, man nav ilūziju, ka piederība sievišķajam dženderam ir tizlības licence un ka bezpalīdzība mani krāšņo. Diemžēl es zinu, ka tā nav vis.)
Iesākumā visai veiksmīgi dabūju no kaimiņiem iekšpagalma atslēgu un pievīlēju sev - tas ir būtiski, jo citādi netieku vietā, kur pazaudēju savējo saišķi. Vienlaikus darbnīcā veicu nelielu cenu aptauju par slēdzenēm un nomaiņas pakalpojumiem, jo man ir pamatotas aizdomas, ka vakardienas puisis tomēr ir visai dārgs.
Sekmju spārnota diemžēl kāpņu telpā veicu tizlu kustību un ļāvu atkal aizkrist šlepera atliekām, pašai paliekot ārpus durvīm. Mēģināju atkārtot triku ar durvju roktura izmantošanu par sviru, taču neveiksmīgu. Devos pie kaimiņiem lūgt instrumentus. Izrādījās, ka dzīvoju hipsteru mājā, jo no trim apzvanītiem dzīvokļiem izdevās ievākt deserta karoti (1gb) un naguvīlīti (1gb). Viens puisis apsolīja sameklēt skrūvgriezi un pazuda uz stundu.
Čakli strādādama ar karotes kātu un vīlīti, nedaudz pat iesvīdu un atskrūvēju vienu no roktura skrūvītēm - pilnīgi bezjēdzīga darbība, taču man tobrīd ļoti gribējās izdarīt kaut ko ar rezultātu. Ričmonds aiz durvīm histēriski kvieca, ka man jānāk pie viņa, vai jālaiž viņš pie manis, jo citādi viņam lūst sirds. Sagaidīju papildspēkus. Par laimi. Jebšu biju jau galīgi damzele un galīgi distresā. Deleģēju Glābējam durvju bakstīšanu. Parādījās kaimiņpuisis ar skrūvgriezi. Vienā brīdī durvis padevās. Šķiet, ka tobrīd man viegli aizbrauca jumts. Mājas. Siltums. Ūdens. Barība. Guļvieta. Skrūvgrieži, naži un daudz citu lielisku priekšmetu.
Eiforija nebija ilga, pateicos Glābējam un devos saņemt metāla detektoru. Mājās, protams, to nekavējoties izsaiņoju, izmetos iekšpagalmā par spīti tumsai, konstatēju, ka visvairāk šis pīkst uz skrūvgriezi manā kabatā (es tagad vienmēr kabatā nēsāšu skrūvgriezi, tur nu neko nevar darīt) un nolēmu mēģinājumus atkārtot rīt pie gaismas.
Kaut kā iedzert gribas, nez kāpēc...

13 atsauksmes - Atsaukties


krii
12. Jan 2017 13:28

Mēģināju demontēt šlepera atliekas. Piedzīvoju baisu brīdi, atjēgdamās kāpņu telpā - čībās un halātā, protams, - ar izņemtu durvju rokturi rokā, mēlītei spalgi noknikstot un aizcērtoties. Tomēr visādi labie gariņi uzklausīja manas lūgšanas un pēc neilgas bakstīšanas serdenis izstūmās un durvis atvērās.
Bail iet uz veikalu, godīgi sakot.

8 atsauksmes - Atsaukties


krii
12. Jan 2017 12:30

Laikam jāiet uz Latgalīti un jāmeklē šlepera slēdzene. Pēc tam jāmēģina ielikt. Var, protams, uzreiz zvanīt simpātiskajam puisim no atslēgu servisa, kurš zibenīgi izurba veco, taču es laikam vispirms varonīgi mēģināšu aplauzties pati. Varētu būt jautri.

10 atsauksmes - Atsaukties


krii
11. Jan 2017 22:09

Dārgie cibiņi, vai kāds no jums nevar aizdot metāla detektoru? Par kaut ko garšīgu, vai kādu citu atlīdzību? Uz dažām stundām. Ja paveiksies - uz 15 minūtēm...

16 atsauksmes - Atsaukties


krii
9. Jan 2017 20:42 Pavēle par mincīšiem

«Указ о высылке ко двору котов»

«Сыскав в Казани здешних пород кладеных самых лучших и больших тридцать котов, удобных к ловлению мышей, прислать в С.-Петербург ко двору ея императорскаго величества с таким человеком, который бы мог за ними ходить и кормить, и отправить их, дав под них подводы и на них прогоны и на корм сколько надлежит немедленно»

Божиею поспешествующею милостию, Мы, Елизавета Первая, Императрица и Самодержица Всероссийская, Московская, Киевская, Владимирская, Новгородская, Царица Казанская, Царица Астраханская, Царица Сибирская, Государыня Псковская и Великая Княгиня Смоленская, Княгиня Эстляндская, Лифляндская, Корельская, Тверская, Югорская, Пермская, Вятская, Болгарская и иных, Государыня и Великая Княгиня Новагорода Низовския земли, Черниговская, Рязанская, Ростовская, Ярославская, Белоозерская, Удорская, Обдорская, Кондийская и всея Северныя страны Повелительница и Государыня Иверския земли, Карталинских и Грузинских Царей, и Кабардинския земли, Черкасских и Горских Князей и иных наследная Государыня и Обладательница.


(Man vislabāk patīk, ka kaķiem jābūt удобным к ловлению мышей.)

9 atsauksmes - Atsaukties


krii
8. Jan 2017 18:16

Lai nebūtu visu laiku (vismaz atlikušos divarpus, ja nepaveiksies, tad trīsarpus mēnešus) tik klimatiski determinēti negatīva, esmu apņēmusies laiku pa laikam pierakstīt tās dažas ziemas-sajūtas, kas man no sirds patīk.

Viena no tādām ir mirklis kādā no ziemas ballītēm, kad paīsā kleitiņā, plānās zeķēs un augstpapēžu kurpēs izskrien uz balkona uzpīpēt, vai pastāvēt ar savu glāzi blakus kādam, kurš pīpē, vai tādā pašā paskatā izskrien ārā paskatīties uguņošanu, vai pavadīt draugus līdz tikko piebraukušajam taksim, un alkohola paplašinātie asinsvadi spēji saraujas, pasaule pēkšņi parādās daudz skaidrāk, āda sāpīgi stingri nostiepjas, stilbos un dilbos ietriecas daudz mazu adatiņu, visapkārt ir tumsa un asi ož pēc aukstuma, tu kādu apkamp, gar ļodzīgām potītēm lodā aukstums, varbūt kāds kaut ko uzsedz tev uz pleciem, nav svarīgi, un tad tu atgriezies siltumā, ēdiena smaržās un balsu murdoņā un beidzot izdzer to ledaino glāzi, kas tev rokā.

4 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ elevelekaramele ]
7. Jan 2017 16:14 Ziemas zābaki, sieviešu

Ražotāja "BELWEST" garie ziemas zābaki, sieviešu - 39. izmērs, āda, silta iekšpuse, zole uz platformas, aizdare ar rāvējslēdzēju.
Šādam ziemas laikam varētu būt gana piemēroti.

Cena - pēc pašu ieskatiem.
Primāri, lai zābaki noder kādai valkātājai.

Pieteikšanās komentāros.

https://failiem.lv/u/tbs2y87f#/

Atsaukties


antuanete
6. Jan 2017 08:44

   Jau otro dienu netieku slēpot, jo, nu, auksts! Šodien beidzot laboju kļūdu un uzģērbu dūnu mēteli, braucot uz darbu - lai nav tā, ka nosalstu pa ceļam uz mājām un vairs nekur negribas doties.

Atsaukties


par_velti
[ santech ]
5. Jan 2017 17:04

Sony Xperia Z1 telefona maciņš. No sāniem uzliekams vāciņš, ar magnētklipsi. Melns. Vakar saņēmu pastā no Ķīnas. Mans aparāts viņā neturas iekšā. Turās, bet sūdīgi. Varbūt tavējais turēsies labāk. Varbūt der arī citiem modeļiem, neesmu skatījies izmērus.
Rīga, centrs.

Atsaukties


krii
4. Jan 2017 21:04

Tajā skaistajā nākotnes brīdī, kad es būšu ļoti bagāta un iekārtošu tieši tādu dzīvokli (vai māju, kaut gan vispār man dzīvokļi patīk labāk), kādu sirds kāro, tajā noteikti būs gan balkons, gan stiklota lodžija ar ziemas dārzu, gan kamīns, gan podiņu krāsns.
Jebšu Baltijas ziema bez iekurtas podiņu krāsns, kurai piespiest muguru, tas man tomēr ir par skarbu.

4 atsauksmes - Atsaukties