Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Ciba: Atsauksmes | Jaunākais | When Ciba's down |
Joki: Dienas komikss | Ilustrācijas | Savāda Krievija | Tautas kubs |
Pasaule: Afgāņu savaite | Brīvības sala | Erudīti par ES un ne tikai | Galvaspilsētas vēstis | Greizais BBC | Irākas Omārs | Kolbijs Košs Kanādā | Krievi un Krievija | Marks Meksikā | Marks Steins | Mišela | Muļķību atspēkotāji | Nafta velna sūdi ir | Panorāma | Politkorektums darbībā | Pura vells | Tuvie Austrumi tuvumā | Vācu smadzeņu skalošana | Vecā, labā Anglija | Vēlēšanu ģeografija | Viņi netiks cauri | Viņu tikumi | Ziņu centrāle |

Varbūt der palasīt


antuanete
19. Dec 2014 13:49

   Mēneša pirmo ierakstu MASiņš sanāk tīri jauks!

Jaunajam gadam pie TV nebija ne vainas - pēdējā brīdī tomēr iztrausos no gultas, sakārtoju virtuvi, uztaisījām nelielas uzkodas un atkorķējām prosecco. Joprojām neesmu īsti vesela, piektdien sākās pamatīgas iesnas, tagad ir drusku labāk, bet neatiet galvassāpes. Šodien apciemojām dārgā radiniekus Alūksnē, lai izdalītu ielūgumus. Šorīt sanāca jauka saruna ar Rimi kasieri, jaunu puisi. Lietuvā bija labi, esmu norāpojusies pa nogāžu mežiem un zālājiem tā, ka kājas knapi klāt turas. Šodiena sākās labi (veiksmīgi izdevās sarunāt ar leišu viensētas saimnieku apskatīt mežiņu pie viņa mājas), taču turpinājās ar visādiem šķēršļiem. Beidzot ir pienācis tāds īsti silts vasaras vakars, uz lodžijas stāv krēsls un plauktā visādi balti, rozā un dzirkstoši vīni... un man ir tādas iesnas un klepus, ka drīzāk būtu jādzer groks. Piektdien svinējām krustmāmiņas jubileju; akmandieniņ, tā dziedājusi es sen nebiju! No biotopu mācību semināriem, tā vien šķiet, apjomā palielinās gan smadzenes, gan viduklis. Ja nu es vēl šaubījos, vai doties nedēļas nogalē atkal kartēt mežus, fakts, ka iepriekšējā reizē esmu atradusi platlapu cinnu (Biotopu Direktīvas II pielikuma, Latvijas īpaši aizsargājamā un mikroliegumu suga!), liek nepacietībā trīties un gaidīt, kad atkal tikšu dabā. Ir tomēr mazliet dīvaini Google Maps augstā detalizācijā izpētīt kempingu okeāna krastā, kurā pēc divām nedēļām nakšņosim. Jaunākajās ziņās - mūsu mājās ir kramplauzis.

Atsaukties


krii
19. Dec 2014 11:14

Ričmondam (nospriedu, ka šis vārds viņam piestāv vairāk nekā Leo) ir potenciāls izaugt par tipisku šarmanto blēdi. Katru reizi, kad viņu rāju, viņš gan vainīgi nolaiž ausis, tomēr astesgals vibrē gatavībā pielabinoši luncināties - ak, tu taču nemaz neesi tik dusmīga, uz mani vispār neviens nevar pa īstam dusmoties, jo es taču esmu tik foooršiņš, piesēdi un es tūliņ ierāpšos tev klēpītī. Un ierāpjas arī, ar visiem saviem gandrīz 17 kilogramiem, saritinās, iebāž degunu man azotē un šņākuļo kā bēbītis: spiež uz manu nerealizēto mātes instinktu, sīkais manipulators!

17 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
19. Dec 2014 10:50

   Pirmais Ziemassvētku pasākums - dzīvesbiedra darba balle - pieveikts godam, šogad bija daudz patīkamāki priekšnesumi un izklaides kā citas reizes, drusku padejojām un pilnīgā bērnu laikā devāmies mājās. Šorīt 9 vajadzēja būt Rīgā, bet ņēmu un iepēros mega sastrēgumā, kas radās nokrituša luksofora dēļ, no pirmā luksofora līdz Krustpils ielai braucu 50 minūtes. Tā iet, ka neklausās radio, kur kaut ko runā, būtu zinājusi, ka jāmet riņķī un jābrauc caur Sauriešiem. Toties noskaidrojās, ka Rīgā lielākos sastrēgumus taisa iebraucēji no Maskavas ielas puses, jo, kad tiku garām nelaimīgajam luksoforam, tālāk braukšana bija teju kā brīvdienās.
   Šodien darba pasākums un tad rīt beidzot jāķeras pie dāvanu saiņošanas un virtuves darbiem.

3 atsauksmes - Atsaukties

pa_leeto
[ polija ]
17. Dec 2014 18:29 Kafijas automāts, velo grozs, pusmētelītis, aizkari

bildes, cenas un aprakstiņi )

Pieteikties var komentāros, vai rakatot uz freedom at inbox. Ja ir pircējs, varu aizvest praktiski jebkur Rīgā un/vai pierīgā.

Upd. Reāli savāktās lietas nodzēsīšu.

47 atsauksmes - Atsaukties


par_velti
[ elevelekaramele ]
17. Dec 2014 00:45 Art Deco lūpukrāsa

Skaistā, bet specifiskā tonī.
Vistuvākā šai, bet ar izteiktāku brūno krāsu:
http://www.artdeco.com/en/makeup/lips/lipsticks/perfect-color-lipstick-13-3660.html#option-125

Vienu vienīgu (patiešām, diemžēl) reizi uzkrāsota.
Varbūt neētiski piedāvāt kosmētiku, bet kas zina, ja nu kādam saimniecībā noder.


Neapdomīgi iegādāta "Drogās", līmlentes pēdas uz futrāļa.


Šeit vai amarrilla@inbox.lv

3 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ marre ]
16. Dec 2014 18:35 Dāmu apavi un apģērbi

Daži labi apavu pāri, kleitas un vēl šis tas, kas kādam varbūt noderēs vairāk. 

Bildes un apraksti šeit.

marta.reihmane@gmail.com

6 atsauksmes - Atsaukties


krii
16. Dec 2014 10:37

Sunim ir caureja, droši vien stresa un barības maiņas dēļ, un es viņu vedu ārā ik pa stundai (jeijj, nu man arī ir defekācijas ieraksti!). Šarlote dzīvo guļamistabas dīvāna kastē, izrādās, tam aizmugurē ir mazliet atplīsis finieris - es būtu domājusi, ka tur var ielīst tikai čūska, bet, izrādās, var arī drukns un tūcīgs kaķis, ja ir pietiekami motivēts. Naktī viņa bija izlīdusi un nāca pie manis murrāt, bet tagad atkal nav redzama.
Vienīgā, kas saglabā vēsu prātu un ierasto dienas režīmu, ir Emīlija.

13 atsauksmes - Atsaukties


krii
15. Dec 2014 21:34

Visi ir dabūjuši vakariņas un vakara pačurāšanu, kā arī tikuši izolēti pa migām. Jūtos nedaudz sagurusi. Tā laikam klājas tizlām daudzbērnu mātēm.

14 atsauksmes - Atsaukties


guru
15. Dec 2014 21:05

Ieminēties par to, bet kā tad varēs izšķirties, ja precēsimies pēc hindu laulību akta, tiešām ir tik ārpātīgi?
Tiešām neviens līgavainis un līgava, precoties neparastos apstākļos, nedomā par to, kāds būs šķiršanās process, ja nu gadījumā dzīve izgrozīsies tā, ka tāds būs nepieciešams?

2 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ lavendera ]
15. Dec 2014 15:01 Ratiņkrēsls

... tālāk ... )

vecs, bet tikpat kā nelietots - varbūt 10 reizes pa istabu.

Cena - iedodiet, cik nav žēl. Īpašniece grib tikt vaļā no liekām mēbelēm (trimo un rakstāmgalds apskatāmi kopienā par_velti)

pieteikties Vijolītei, telefons - divi seši pieci divi viens viens pieci nulle

Atrodas Iļģuciemā.

Atsaukties


par_velti
[ helvetica ]
15. Dec 2014 09:52

Panasonic video magnetafons.

3 atsauksmes - Atsaukties


krii
14. Dec 2014 20:26 Robežu testēšana

OK, dīvānā kāpt ar visām četrām nedrīkst. Labi, piekrītu. Bet, ja tu sēdi dīvānā, ielikt galvu tev klēpī drīkst? Galvu un divas priekškājas? Jā, nav ērti, tāpēc priekškājas es pārlikšu uz dīvāna malas. Priekškājas un krūšukurvi. Priekškājas, krūšukurvi un vēderu. Priekškājas, krūšukurvi, vēderu un vienu pakaļkāju. Kāpēc jādusmojas? - es taču nedaru neko TĀDU.

7 atsauksmes - Atsaukties


krii
14. Dec 2014 19:25

Suns ir iemācījies atvērt viesistabas durvis. Pārnākusi no 20 minūšu gājiena uz veikala, atradu pa visu dzīvokli izārdītu miskasti (vai jūs zinājāt, cik daļās var saplosīt visādas plastmasas kārbiņas? ohohoho, es neprotu tik tālu skaitīt), izgāztus abus ūdens trauciņus (gan suņa, gan kaķu), ar slapjām un netīrām ķepām piepēdotu grīdu. Vaininieks gulēja manā gultā un grauza olas čaumalu.
Es biju mazliet noilgojies, teica viņa skatiens.
Emīlija ir pārvākusies uz dzīvi aiz guļamistabas dīvāna, bet Šarlotes slēptuvi es vēl neesmu atklājusi.

22 atsauksmes - Atsaukties


krii
13. Dec 2014 19:21

Menedžējot zvērudārzu, arvien nākas mātišķi nopūsties - viņi visi ir ļoti jauki, bet ārkārtīgi nogurdinoši.
Biju jau drusku piemirsusi, cik daudz fiziska spēka prasa pastaiga ar jaunu, ļoti aktīvu un pilnīgi neaudzinātu suni.

3 atsauksmes - Atsaukties

par_velti
[ maxd ]
13. Dec 2014 10:56 Stikla burkas

Ir iekrājušās vairākas stikla burkas ar aizgriežamiem vākiem, kurās ir bijusi tikai pārtika. Šādas lietas, protams, noderīgāk piedāvāt rudenī, kad notiek dažādas konservēšanas, bet kas zina - varbūt arī tagad kādam vajag.
Piejamas:
~0.3l - 8 gab.
0.5l - 27 gab.
0.65-0.75l - 12 gab.
0.9l - 14 gab.

Var būt pieejams mazliet lielāks skaits par norādīto. Var ņemt visas, vai pa daļām.

Edit: viss paņemts.

3 atsauksmes - Atsaukties


krii
13. Dec 2014 09:11

Šarlote šorīt ir trīsreiz mēģinājusi iet ārā un nav tikusi tālāk par palodzi. Viņu burtiski iepūš atpakaļ. Es tomēr to saukšu par orkānu.

4 atsauksmes - Atsaukties


krii
12. Dec 2014 22:47

Suns viesistabā iekārtojies savā vietiņā un uzvedas apbrīnojami mierīgi. Nekādu protestu, smilkstēšanas vai durvju skrāpēšanas, kad atstāju viņu vienu. Kad ieeju istabā, demonstrē sajūsmu, lec bučoties, gāžas gar zemi, lai kasu viņam vēderiņu, bet pēc tam mierīgi saritinās guļvietā.
Arī kaķi rātni apgūlušies un izskatās man uz brīdi piedevuši. Droši vien cer, ka no rīta modīsies un tas viss izrādīsies bijis tikai murgs.

9 atsauksmes - Atsaukties


krii
12. Dec 2014 21:51

Sarēķināju, ka mēs ar suni šodien esam nostaigājuši aptuveni 20 kilometrus. Pie vainas bija mana tizlā maldīšanās pa mežiem - nez kādēļ katru reizi, kad es manuprāt precīzi noorientējos, kurā kartes punktā man, ejot pa šo taciņu, būtu no meža jāiznāk, realitāte nedaudz sašķiebjas un es iznāku pavisam citā vietā, turklāt konstatēju to tikai pēc vairākiem kvartāliem, kas noieti nepareizā virzienā.

3 atsauksmes - Atsaukties


krii
12. Dec 2014 19:14

Runājot par citiem svarīgiem dzīves pavērsieniem -pie manis šobrīd atrodas šis jaukais puisēns )
. Vai mēs dzīvosim kopā ilgu laiku un laimīgu mūžu, vai tikai dažas dienas - tas pagaidām atkarīgs no māsām Brontē. Pašlaik katrs dzīvnieks izolēts savā istabā ar savām emocijām. Kamēr mierināju kaķus, aizmirsu, ka vienā telpā ar suni palikusi mana soma, no kuras vēl nav izņemtas visam zvērudārzam paredzētās vakariņas. Kaķu vakariņām tagad jāsarūpē kas cits.

35 atsauksmes - Atsaukties


krii
12. Dec 2014 19:11

Paldies visiem par dieveri! Jūs apstiprinājāt to, ko jau biju domājusi, tāpēc droši likšu šo vārdu tur, kur tam vieta.

2 atsauksmes - Atsaukties


krii
11. Dec 2014 23:17

Dieveris laikam latviešu valodā ir krietni retāk lietots vārds, nekā svainis?

24 atsauksmes - Atsaukties


krii
11. Dec 2014 18:06

Par to pašu, arvien par to pašu.


krii
11. Dec 2014 12:56

Un vēl kas ir raksturīgi Latvijas sabiedrībai (gan jau arī citām Austrumeiropas valstīm, atšķirībā no tā, ko var secināt man pieejamajā informācijā par labklājīgajiem rietumiem) - gan vardarbības upuri, gan varmākas, gan cilvēki ar dažādām atkarībām, cilvēki, kuri nespēj kontrolēt savu agresiju utt. - viņi visi tiek stigmatizēti kā "vainīgie", tādējādi netieši mudinot klusēt un slēpt savu "vainu", bet pieķertam attaisnoties. Taču reāls solis problēmas risināšanas virzienā būtu šīs visas (un vēl citas) definēt kā psiholoģiskas problēmas, kuras apdraud gan pašu, gan apkārtējos. Problēmas, kuras ir iespējams un vajag risināt un kuru risināšanā var cerēt uz sabiedrības atbalstu un saņemt to.
Tas nenozīmē, ka nav jāsoda konkrēti nodarījumi - auto vadīšana dzērumā, darba kavēšana dzeršanas dēļ, miesas bojājumu nodarīšana citam cilvēkam u.c.. Par konkrētiem pārkāpumiem jāsaņem sods, bet vardarbīgajam, atkarīgajam, līdzatkarīgajam un tam, kurš arvien nonāk upura lomā - ikvienam no viņiem būtu jāvar saņemt psiholoģiskā, psihiatriskā, vai narkoloģiskā palīdzība un nepieciešamais atbalsts savas uzvedības koriģēšanai.

35 atsauksmes - Atsaukties


krii
11. Dec 2014 09:49

Jau otro rītu aptuveni šajā laikā man zvana sieviete ar latgaliešu akcentu un lūdz pasaukt Gunti.
Gunti, esi, lūdzu, tik laipns, piezvani savai tantei un nodiktē pareizo telefona numuru!

4 atsauksmes - Atsaukties


krii
10. Dec 2014 20:49

Man patīk akcija "Esi vecis!". Kaut vai tāpēc, ka man šķiet ļoti simpātiska vīriešu solidarizēšanās ar sievietēm. Solidaritāte arvien ir labāka par antagonisma uzsvēršanu.
Paldies autoriem.

14 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
10. Dec 2014 19:58

   Nu lūk, pienācis arī manā dzīvē brīdis, kad atstāju karti bankomātā. Pateicoties laipnajai atradējai, jau pēc 10 minūtēm mani sazvanīja dzimtā banka, ieteica karti nomainīt, un solīja piektdien gatavu. Diemžēl piektdien nebūšu Rīgā, tāpēc nāksies dzīvot bez kartes līdz pirmdienai - labi, ka ir rezerve citā bankā. Cirslītis, nu.
   Toties veiksmīgi dabūju parakstu no viena zemes īpašnieka par perspektīvo infrastruktūras objektu, šai sakarā gan nācās pusstundu pastāvēt piejūras vējā un uzklausīt stāstu par to, kā upe agrāk izskatījās un kā tagad par daudz niedru, bet tas nekas - no savas puses paspēju izglābt sausieņu pļavu, iesakot tomēr nevis šķūrēt ciet vecās tranšejas, bet gan aizbērt, lai pļava saglabātos. Tādas arī mēdz būt darbdienas.

Tags: ,

Atsaukties


krii
10. Dec 2014 18:26

Šovakar pēc ilgāka pārtraukuma atkal saņēmos uzvilkt sporta tērpu un apskriet gabaliņu Maskačkas. Kā jau parasti - grūts bija tikai pirmais kilometrs, kad visi Rīgas vēji no visām pusēm pūta man virsū, elpu aizsizdami, kunģī smagnēji šļanckājās pusdienas, bet galvā ņerkstēja īgnas pārdomas par visa veltīgumu. Pēc tam ķermenis atcerējās, ka skriet ir forši un kā vispār to dara. Lūk, un pateicoties šim īsajam izskrējienam es paguvu ievērot, ka arī Maskačkā ir sākusies Ziemassvētku gaidīšana un iedegtas egles. No visām šīm apskatīju Nr.62 un Nr. 63.  Varētu ieviest jauku plāniņu - līdz 11.janvārim apskatīt visas, vai vismaz tās, kas Daugavas šajā krastā. Gan tāpēc, ka skriešanai tas piešķir "papildus estētisko dimensiju", gan arī tāpēc, ka kaut kā taču tā ziema jāpārcieš. Un "Staro Rīga" jau bija tik sen un tik īsu mirkli...

7 atsauksmes - Atsaukties


par_velti
[ lavendera ]
10. Dec 2014 10:13 Moped ņe moi, interesentiem zvanīt pa norādīto telefonu (saldumus nenest)

rakstāmgalds
... tālāk ... )

3 atsauksmes - Atsaukties


krii
7. Dec 2014 12:35

Aiz loga palēnām aust vakars...

7 atsauksmes - Atsaukties


par_velti
[ agzas ]
7. Dec 2014 00:33 Nolietotas drēbes

Liels maiss ar tādām drēbēm, kuras vilkt var, bet nu drīzāk laukos vai arī cilvēkiem, kam galīgi nav ko vilkt. Viss ir izmazgāts, taču daudzas nevar līdz galam izmazgāt, īpaši dezīša atstātās pēdas.
Zinu, ka ik pa laikam ir cilvēki/projekti, kas vāc un ved nabadzīgiem cilvēkiem uz laukiem - varbūt tu tādus zini?
Sarkanajam krustam negribu dot, jo dzirdētas sliktas atsauksmes. Pārējām organizācijām drusku kauns tādas nonēsātas drēbes piedāvāt.

11 atsauksmes - Atsaukties


par_velti
[ _re_ ]
6. Dec 2014 21:14 gulta bērnam

gulta bērnam. izmēri – pamatne 1,6m x 1,6m, h=0,22m; matracis 1,4m x 1,4m, h=0,18m.
pamatne no masīvkoka 4cm bieza, beicēta pelēka, ir apzīmēta ar bērna roku un sarkanu pildspalvu. uzstellēta uz 4 masīviem riteņiem 9cm diametrā.
matracis vnk uzlikts uz pamatnes. ir saglabājis labu formu, stingrību un izturību, ir zaudējis pazīmi tīrs.

tātad tas viss ir ar labu izturību, bet zināmu nolietotības pakāpi (10 gadi, 2 bērni). ja nu kādam noder, ir pietiekami liela vieta novietošanai, var pārkrāsot, mēģināt iztīrīt matraci vai uzšūt pārvalku. vai lietot tādu kāda ir.

atrodas valdemārielā piena un dzemdību nama rajonā.

Atsaukties


krii
6. Dec 2014 17:41

Sasodīts, es esmu nolauzusi kārtējo zobu. Tā droši vien sākas osteoporoze. Kas tālāk? Klimakss, demence, nāve?
Iešu nu uz piemājas bodīti, plati uzsmaidīšu pārdevējai, un gan jau viņa bez vārda runas man gādīgi pasniegs kādu plastmasas divlitreni alus. Un 200gramīgu šņabīti piedevām.

3 atsauksmes - Atsaukties