Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Ciba: Atsauksmes | Jaunākais | When Ciba's down |
Joki: Dienas komikss | Ilustrācijas | Savāda Krievija | Tautas kubs |
Pasaule: Afgāņu savaite | Brīvības sala | Erudīti par ES un ne tikai | Galvaspilsētas vēstis | Greizais BBC | Irākas Omārs | Kolbijs Košs Kanādā | Krievi un Krievija | Marks Meksikā | Marks Steins | Mišela | Muļķību atspēkotāji | Nafta velna sūdi ir | Panorāma | Politkorektums darbībā | Pura vells | Tuvie Austrumi tuvumā | Vācu smadzeņu skalošana | Vecā, labā Anglija | Vēlēšanu ģeografija | Viņi netiks cauri | Viņu tikumi | Ziņu centrāle |

Varbūt der palasīt


krii
27. Jul 2016 15:48

Man patīk kalsni un muskuļoti ķermeņi, reizēm ar skaudību (kurai dīvainā kārtā pat nepiejaucas seksuāla iekāre) vēroju uz ielas vai parkos skrienošos vīriešus, viņu stiegrainos apakšstilbus, viegli iezīmētos bicepsus, to dizainisko vienkāršību, kas ļauj attīstīt daudz lielāku ātrumu nekā es jebkad varēšu, pacelt lielākus smagumus nekā es jebkad varēšu. Protams, auglīgāk būtu nevis apcerēt, bet pašai paņemt hanteles, vai uzvilkt krosenes un sajust kaut mazu daļiņu tās brīnišķās sajūtas, kad muskuļu šķiedras nospriegojas, kad plaušās ieplūst skābekļa papilddeva, galu galā - kad tu piepeši apjaut, ka vari izdarīt daudz vairāk nekā pirms pusgada, vai mazliet vairāk nekā pirms mēneša. Pasaulē ir maz kā pievilcīgāka par spēku, ātrumu un veiklību, un es ar nelielu nīgrumu domāju par sava ķermeņa ierobežotību šajā ziņā (jā, protams, esmu pārāk maz darījusi arī esošo iespēju izkopšanai, mea culpa, mea culpa).
Un īsti pat nesaprotu, kādus "trauksmainus, iracionālus spēkus manī" uzrunā šī intīmās higiēnas piederumu reklāma, taču skatos to atkal un atkal, lai gūtu mazliet sirdsmiera un  iedvesmas.

16 atsauksmes - Atsaukties


krii
27. Jul 2016 14:43

Ričmonda lielākā kaislība ir un paliek mocīši - gan stāvoši(tie ir jāapčurā), gan braucoši (tie ir jānoķer). Vispār jebkurš objekts, kas ātri pārvietojas, ir jānoķer, jo objekts, kurš slepus vai atklāti nevēlētos tikt noķerts, nevienu neprovocētu ar ātru pārvietošanos. Savukārt objekti, kuri ātri pārvietojas, skaļi dūkdami (t.i., kamenes un mocīši, jo īpaši pēdējie - viņi ir lielāki un dūc skaļāk) pavisam nepārprotami deklarē savas alkas tikt noķertiem.
Īsti nav zināms, ko Ričmonds darītu ar noķertiem mocīšiem. Droši vien pārvilktu mājās, saliktu rindā pie kumodes un katru rītu svinīgi paceltu kāju pie katra no tiem.
(Iespējams, iepriekšējā inkarnācijā viņš bijis mazs, lecīgs baikeris.)

8 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ engell ]
27. Jul 2016 10:02 Dāvanu karte uz 3 pavāru restorānu

Dāvanu karte uz 3 pavāru restorānu, vērtība 15 eiro, atdošu pa 10.
Derīga līdz 6. augustam.
Saprāta robežās iespējams kaulēties.

engell pie inbox lv

Atsaukties


pa_leeto
[ magnolia ]
25. Jul 2016 10:16 Pārdodu.

Ja nu kāds vēl nav "pārslimojis" F.Beigbederu:
-"14,99eiro" par 2,-eiro.
-"Romantiskais egoists", 3,50. /par abiem 5,-eiro.
magnolia23@inbox.lv

1 atsauksme - Atsaukties


antuanete
23. Jul 2016 19:39

   Pavadījām visai patīkamu dienu, piedaloties Madlienas pagasta svētkos - es drusku stāstīju cilvēkiem par pļavu un augiem, vīrieši izklaidējās ar to, kas nu bija pieejams, piemēram, bērniņš rekvizēja vienu no golfa spēlēšanai paredzētajām nūjām un nēsājās apkārt, dabūja iepazīties ar zirgu un paglaudīt viņam purniņu un visādi citādi bija ļoti darbīgs. Atpakaļceļā vēl izpeldējāmies un J pa labi nopļautu mauriņu dzenāja bumbu - ar kājām (atgādināšu, viņam vēl nav gads!).
   Atkal esmu nonākusi posmā, kad vienlaicīgi ir ķibeles ar dažādām tehnikas vienībām; atteica viens no diviem plīts riņķiem, un šodien aizmirsu telefona PIN kodu un nobloķēju SIM karti. Laimīgā kārtā es neesmu viena, dzīvesbriedis sameklēja LMT servisa numuru, lika man piezvanīt viņiem, un pēc minūtes mans telefons bija atpakaļ ierindā.
   Vēl nevajadzētu atkārtot vakardienas kļūdu, bet nopirkt pienu kafijai jau vakarā - lai nesanāk kā šorīt, kad man bija jāiet uz veikalu un es apmēram stundu biju ļoti pikta un vainoju pārējos ģimenes locekļus visos pasaules grēkos. Sakritības pēc izlasīju arī šo, drusku nokaunējos un apņēmos parunāt par to, kā vismaz kādu punktu ieviest dzīvē, ABPUSĒJI.

Atsaukties


krii
21. Jul 2016 14:05

Dārgie ļaudis, vai kaut kur Rīgā vēl nopērkams veclaicīgs grīdas vasks, tāds, kas fasēts baltās, desveidīgās tūbiņās?

17 atsauksmes - Atsaukties


krii
20. Jul 2016 09:38

Man nepatīk aukstas vasaras, kad jāceļas naktī, lai drebinoties aizvērtu logu un tad zosādas pārklāts mestos atpakaļ zem biezās aitasvilnas segas. Jūlijs ir tas mēnesis gadā, kad papēžiem jāgrimst kūstošā asfaltā un visām māju sienām karstumā jāelso kā pornofilmā, citādi taču nav jēgas!

12 atsauksmes - Atsaukties


krii
17. Jul 2016 20:45 Moralizēšana par mūžseno

Šķirstot Cibu, nejauši iekāpu iekš kaut kā, kas grīļīgi balansē starp stulbu joku un morālu kroplību. Laikam joprojām jāturpina runāt par pašsaprotamām lietām. Piemēram, par to, ka noslepkavot piedzērušos cilvēku arī nozīmē noslepkavot. Ka izvilkt maku no aizmiguša dzērāja kabatas visnotaļ nozīmē zādzību. Ka atspārdīt kādu pēc kopīgas alkohola lietošanas joprojām nozīmē nodarīt miesas bojājumus. Un vispār par to, ka otra cilvēka bezpalīdzība nepadara nevienu noziegumu leģitīmu un pat nemīkstina vainu. (Kas vienlaikus neizslēdz mudinājumus potenciālajiem upuriem pēc iespējas izvairīties no nonākšanas bezpalīdzīgā stāvoklī.)

10 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ malibuu ]
17. Jul 2016 15:05

Šujmašīna, pilns komplekts. Darba kārtībā.
Gribās 40eur.

Var mēģināt sarunāt arī piegādi, bet tā atrodas Bieriņos.

Bildes zemāk.

https://www.dropbox.com/s/wn2olfy6o20kcei/2016-05-01%2022.07.59.jpg?dl=0

https://www.dropbox.com/s/kwwphd538cl8yf1/2016-05-02%2013.59.28.jpg?dl=0

https://www.dropbox.com/s/jd6o9b0ucne47of/2016-05-01%2022.08.30.jpg?dl=0

Rakstāt uz divi divi, četri seši seši, trīs viens divi - visu sarunāsim.

Atsaukties


krii
16. Jul 2016 17:59

Stulbie lopi! Tikko pagriežu muguru, viens tup uz plīts un laiza mērci no kartupeļiem, bet otrs līdz padusēm ieracies miskastē.

5 atsauksmes - Atsaukties


krii
16. Jul 2016 16:03

Reizēm es pamanu, ka atkārtoju vienas un tās pašas retoriskās figūras, kā arī mūžvecus jokus, kuri sen pārstājuši būt smieklīgi. Saprotu, ka tā ir novecošanas blakne, un tomēr ļoti gribētos pret to atrast kādas zāles.

Atsaukties


krii
16. Jul 2016 15:43

Un par kuriem jūs šodien jūtaties pārāki?

24 atsauksmes - Atsaukties


krii
16. Jul 2016 14:46

Iztērējot vienu eiro piemājas frizētavā, lai apgrieztu čolku, var iegūt tādu pašu atjauninājuma efektu, kā injicējot pierē botoksu, kas maksātu daudz dārgāk.

6 atsauksmes - Atsaukties


krii
16. Jul 2016 12:39

Kādreiz jaunībā man bija sapnis apceļot visas kādreizējās kalifāta galvaspilsētas. Bagdāde, Damaska, Kaira...
Nezinu, varbūt 50 gadu vecumā būšu saņēmusi drosmi un iegādājusies bruņuvesti.
Varbūt, kad man būs 70, pasaule būs citāda, un es pati - vēl dzīva.
Un kaut nu tā citādība nenozīmētu, ka aizbraukt nevar īsti nekur.

9 atsauksmes - Atsaukties


krii
16. Jul 2016 11:09

Pabriks raksta, ka turku izgājšnakts jandāliņa sekas varētu būt armijas vājināšanās, kas, ņemot vērā starptautisko situāciju kopumā (un reģionā - jo īpaši)var izvērsties visai nepatīkami.
Dzīvosim - redzēsim.

19 atsauksmes - Atsaukties


krii
15. Jul 2016 23:47

Šķiet, ka turkiem tas apvērsums tomēr neizdevās.
Ārpolitika šovasar nudien ir aizraujošāka un notikumiem bagātāka nekā mana privātā dzīve. Vecums...

17 atsauksmes - Atsaukties