Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Ciba: Atsauksmes | Jaunākais | When Ciba's down |
Joki: Dienas komikss | Ilustrācijas | Savāda Krievija | Tautas kubs |
Pasaule: Afgāņu savaite | Brīvības sala | Erudīti par ES un ne tikai | Galvaspilsētas vēstis | Greizais BBC | Irākas Omārs | Kolbijs Košs Kanādā | Krievi un Krievija | Marks Meksikā | Marks Steins | Mišela | Muļķību atspēkotāji | Nafta velna sūdi ir | Panorāma | Politkorektums darbībā | Pura vells | Tuvie Austrumi tuvumā | Vācu smadzeņu skalošana | Vecā, labā Anglija | Vēlēšanu ģeografija | Viņi netiks cauri | Viņu tikumi | Ziņu centrāle |

Varbūt der palasīt


krii
22. Okt 2014 20:02

Mīnus viens grāds, patiesi, patiesi. Esi sveicināta, ziema. Un zvaigznes kā asi ledus vižņi.
Šovakar skrienot izdomāju, ka beidzot kas jādara ar vēderpresi un vispār - ķermeņa augšdaļas muskulatūru. Pirmais noskrienamais kilometrs (vispār jau pirmajam kilometram nedrīkst ticēt, jo tas vienmēr attēlo pasauli daudz baismīgāku un tevi pašu - daudz tizlāku nekā īstenībā) man nesaudzīgi lika saprast, ka diafragmas vietā man ir ļengana nobrukusi zeķe, kas nespēj izcilāt tik smagu krūšukurvi, un ka uz pleciem man ir pārak smaga gadu nasta, lai tie turētu staltu stāju. Nevarētu teikt, ka šīs pārdomas mani priecē, jo vēderpreses kačāšana ir visnotaļ mokoša nodarbe, kad tu kā apkritusi vabole rausties un tirinies uz grīdas, turklāt gar acīm neslīd nekādas daiļas urbānas ainavas, kas tik līksmi pacilā garu skriešanas laikā, gluži otrādi, tu esi spiests blenzt vai nu uz savu nepietiekami vingro rumpi, vai uz griestiem, kuros noteikti redzamas kādas gluži liekas plaisiņas vai zirnekļu tīkls, līdz ar to galvā nav nevienas poētiskas apceres, ir tikai maurojošā trenere ar savu pātadziņu.

Atsaukties


antuanete
21. Okt 2014 21:31

   Šodien nācās uzstādīt diezgan nejēdzīgu rekordu, proti, apsekot zālājus 21. oktobrī. Būtu jau labi (neizskatījās daudz bēdīgāk kā septembrī, tikai dažas sugas bija galīgi nomelnējušas), ja ne tas aukstums un smidzeklis. Kaut kā no rīta uzvilku tikai vienas bikses; pēc laika ziņu noklausīšanās un vērojot, kā mašīnas termometrs nokrīt par vairākiem grādiem, iebraucu Ludzā un siltās apakšveļas funkcijai nopirku melnus legingus ar samta rakstiņu "pod tjigra"; ļoti labs pirkums, bez tiem vispār būtu nosalusi bezjēgā.
   Vēl pie izbrauciena ieguvumiem ir:
1) burciņa zemeņu ievārījuma no viena objekta saimnieces (papildus tam, ka mani ieaicināja apsildīties un pacienāja ar tēju un pankūkām; nemaz nerunājot par runām burvīgā latgaliešu valodā);
2) tikai brīdinājums par braukšanu bez tehniskās pases, ko izrakstīja apvienotā robežsargu un Valsts policijas brigāde (laimīgā kārtā viņi nepiestāja tad, kad ganījos pa biotopu daždesmit metrus aiz zīmes "pierobežas josla", man, izrādās, caurlaides termiņš beidzās 30. septembrī);
3) atziņa ka krievu fūres signāls "var apdzīt" jāizvērtē divreiz (divreiz!), jo tādos līkumos un distancēs kaut ko apdzīt varētu vienīgi ar sporta mašīnu;
4) un, protams, neiztrūkstošie "Liepkalni" atpakaļceļā; nesaprotu, ko mēs iesāksim ar tādu kvantumu maizes.

Tags:

6 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ miss_sixty ]
21. Okt 2014 10:11 Zābaki, somas, mētelis un citi apģērbi

Labrīt!


Pārdodu attēlos redzamās lietas: http://foto.inbox.lv/_betuciic/Lietas
APRAKSTI ZEM BILDĒM.

Priekšroka tiem, kuri ņem uzreiz.
Viss atrodas Rīgā, darba dienās Klusajā centrā, vakaros, pārējās dienas Pārdaugavā.

Jautājumiem: _betuciic@inbox.lv

/Atvainojos, ka bildēm nav labākā kvalitāte/


Jauku dienu!

3 atsauksmes - Atsaukties


krii
20. Okt 2014 20:06

Rudens ir noķēris arī mani, tas ir melns, slapjš un drusku žņaudzošs kā samērcēts vilnas maiss ap kaklu. Vienīgie labsajūtas mirkļi ir pieejami kaut kādos perversos viegli mazohistiskos ceļos, piemēram, piespiežot sevi noskriet pirmdienas piecīti - un šodien man nebija nekādā līksmā kucēnprieka, es smilkstēju no tā, cik ļoti negribējās vilkt treniņtērpu un līst laukā no migas. Tomēr es biju pati sev bargā kundze un aurojošā trenere, un pati biju iebaidītā, kūkumiņu uzmetusī resnule un tizlene, kas, elsodama kā desmit vācu pornofilmas, nomuļļāja savus piecus kilometrus. Un zeme mani pievilka stiprāk nekā jebkad, un gaiss bija blīvāks nekā jebkad, un katrs solis bija maza, nikna pūķīša nokaušana, un sirds leca kaklā un krita atpakaļ papēžos, un tad es atcerējos kādu nesenu Cibas diskusiju, kurā tika apsmaidīti lēnie skrējēji, kas piecus kilometrus skrien 27-28 minūtes, ha-ha, es neiekļaujos šajā laikā, un arī 30 minūtēs nē, un ko man dod tas, ka varu ar līdzenu pulsu noskriet 15 kilometrus, ja centieni pabīdīt piecus zem tām nolāpītajām 30 man liek rauties krampjos, un tas nozīmē, ka es visu mūžu būšu tizla un neskriešu 10 kilometrus stundā, un tā kalsnā, vingrā trenere manā galvā turpinās aurot un plīkšķināt pātadziņu. Un tomēr īsu brīdi pēc skrējiena bija ļoti labi, dušā pat vairs neraudāju, jā, mēs jau zinām, endorfīnu porcija kompensācijai. Un tad vēl daži sīki darbiņi ar domām par to, ka dzīve ir īsa un naudas ir maz, rakstām papīrus, plānojam maršrutus, un tad es biju uz savu deju nodarbību, un atkal mēģināju trāpīt ritmā un tempā, un kādu brīdi dzīve likās gandrīz paciešama, visnotaļ dzīvojama pat tizliem un neveiksmīgiem cilvēkiem, taču pēc tam jau laukā bija satumsis un endorfīni izkusa vienā mirklī, un es sapratu, ka man kaut kā trūkst - varbūt dzelzs, varbūt kalcija, varbūt B6, B12, A vai D vitamīna, varbūt mazliet heroīna vēnā, varbūt tāluma, kur ziemas nepazīst, kur rozes mūžam zied un nenovīst, un tagad atkal atskan pātadziņas plīkšķi un es bikli piekrītu uzkliedzienam, ka pinkšķes un muļļas nevienam nepatīk, tāpēc es tūdaļ atkal saņemšos un mazliet pastrādāšu, un varbūt nodzīvošu līdz kādam priecīgākam brīdim - vismaz, lai ierakstītu par to Cibā.

18 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
19. Okt 2014 18:37

   Piektdien bija ļoti patīkama sabiedriskās apspriešanas sanāksme - ar cilvēkiem, kuri, uzdodot jautājumus, tiešām ir gatavi uzklausīt atbildes. Jācer, ka tie, kuri klusēja, atlikušajā laikā nerakstīs bargus iesniegumus, pagaidām tāds ir tikai viens, un nekas nepārvarams.
   Divas dienas esmu noslinkojusi pa mājām ar "Vieda vīra bailēm", galvenais varonis joprojām kaitina, bet grāmata kopumā patīkami izklaidēja. Šai sakarā nav paveikts nekas produktīvs, izņemot tīrās veļas sakārtošanu un skābu kāpostu zupas katlu (pirmo reizi mūžā vārīju, sanāca lieliska, bet tur nopelns labajiem kāpostiem). Tā kā joprojām klepoju, atteicos gan no iespējamās airēšanas sestdien, gan lietus dēļ neaizbraucām uz Ozolniekiem, kur dārgais gribēja skriet. Un neko, ar kaķiem gulšņājam pa dīvānu un jūtamies visnotaļ apmierināti ar dzīvi. Esmu pat pārvarējusi vēlmi atvērt darba e-pastu, lai arī ne es viena sūtu vēstules vienpadsmitos vakarā un brīvdienās; rīt būs pietiekami laba diena, lai ar visu tiktu galā.

Atsaukties

pa_leeto
[ izdziivotaaja ]
19. Okt 2014 13:21 Alus spēle

Pāris reizes spēlēta & nu jau labu laiku krāj putekļus.

Izskatās apm šāda, tikai iepakojums zaļā krāsā - http://www.rimcimci.lv/lv/catalog/1540.html

Atdošu par 5 eirikiem. Pašsavākšana pie Gaismas pils

Atsaukties


par_velti
[ begemots ]
16. Okt 2014 18:44 Jasper figūrzāģis TMC60810

Pirkts DEPO, lietots kādas 5-6 reizes, vajadzētu būt, ka viss iet, tikai pazudusi viena no 2 asmeni fiksējošām skrūvēm, bet tās ir standarta, depo var nopirkt par pāris santīmiem.

350W, 3000/min

Pašsavākšana no Kalupes ielas, iepriekš sazinoties, darbdienu vakaros.

UPD: Atdots.

9 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ papuass ]
16. Okt 2014 12:46 Aizvēsturisks laptops

Ja nu kādam vajag kādam mākslas/pagaldes servera projektam.

Fujitsu Siemens Amilo K7600
Vizuāli OK
Baterija tur dažas minūtes
RAM 512MB
CPU AMD Athlon XP-M 2800+
HDD 160GB (šis tika nomainīts uz jaunu un tika darbināts ~gadu)
NAV Wi-Fi, iedošu tīkla vadu
Windows XP Home key :-)

20 EUR

papuass (pie) enkurs (punkc) org

Atsaukties

pa_leeto
[ traumatisms ]
15. Okt 2014 17:39 Dāvanu kartes

Bez lietojuma mājās savu kārtu gaida šādas dāvanu kartes:

UNIMARINE SPA dāvanu karte 30eiro vertībā, pārdotu pa 25eiro. Piedāvājumā ir ne tikai diena spa centrā, bet ar karti var arī apmaksāt kosmetoloģijas pakalpojumus. Izlietot līdz 17.10.2014

Otra ir Garra Rufa zivtiņu spa kājām 14eiro vērtībā, pārdošu pa 7eiro. Derīga līz gada beigām

Sazināties ar mani, lūdzu, madarajonina et inbox.lv vai 25949874

2 atsauksmes - Atsaukties


krii
13. Okt 2014 19:47

Kādā melnā, melnā vakarā kādā melnā, melnā pagalmā gribēja izlēkt melns, melns kaķis. Bet pārdomāja.

Atsaukties


antuanete
13. Okt 2014 18:09

   Piektdien sāka sāpēt kakls un vilkt uz saaukstēšanos, bet vajadzēja vēl divus salidojumus pēc kārtas un sestdien Siguldā pasniegt dzīvesbriedim dzērienu pusmaratonā. Rezultātā guļu mājās, ļoti klepoju un ceru, ka parīt varēšu parunāt, jo plānota sanāksme.
   Klases salidojums bija jauks, savācāmies trešā daļa no klases , uz lielā ekrāna noskatījāmies savu žetonvakara filmu (OMG, es tur dziedu), papļāpājām par visu ko un ap trijiem izklīdām. Dažiem biedriem dzīves ceļš ievirzījies visai paredzami un likumsakarīgi, bet citi visai pārsteidza.
   Sestdien fakultātes salidojumā paspēju pārrunāt dažas darbam vajadzīgas lietas, atsvaidzināt zināšanas par to, kādos noderīgos amatos ir bijušie studiju biedri, un tad jau vienkārši atlaidām ar dejām, runām par sadzīvi un dzīvi, un sākotnēji solīdā sēdēšana pie galdiem aizvien vairāk sāka līdzināties ģeorallijam. Muļķīgākais, ka 3 no rīta, kad mani beidzot bija uzlūdzis bijušais kolēģis, muzikanti beidza spēlēt, pilnīgi nepiedodama nolaidība.
   Svētdienu likumsakarīgi pavadīju guļot, šodienu arī, kaut ko minimāli pastrādājot un izraisot nepārtrauktu vilšanos kaķos, kuri grib, lai viņus bužina un ņem klēpī, nevis iebarikādējas guļamistabā.

Atsaukties


pa_leeto
[ imix ]
13. Okt 2014 16:39 Lenijs

28. oktobris, Tallina! Lenija Kravica koncis. Biļetes cena 30 eiro! ir 4 biļetes

Atsaukties


pa_leeto
[ begemots ]
12. Okt 2014 18:15 Peugeot 100 Country revisited

... tālāk ... )

Atbilstoši [info]rasbainieks norādei un dzēsumam, pārpostēju par jaunu ar lj-cut. :>

Tātad, atkārtojos:

28" riteņi, 18 ātrumi, jauns aizmugurējais rats (uzlikts "Trasē").

Atbildot uz jautājumu, rāmja izmērs, ja pareizi saprotu mērīšanu 54cm C-C, 57cm C-T

Cena: €50

Pagaidām pieteikušies [info]ululate, [info]zirka.

Apskatīt var jebkurā dienā, sākot no šodienas, atskaitot otrdienu, vakarā no kādiem pusseptiņiem/septiņiem līdz ~desmitiem.

Iepriekš tad lūdzu zvanīt uz 2914 8843

3 atsauksmes - Atsaukties


par_velti
[ santech ]
11. Okt 2014 18:51 Rolex

Atstiepu no UK pulksteni. Ieliku bateriju, bet kkā neiet kā vajadzētu. Varbūt baterija par švaku, jo aizdomīgi lēta bija. Bet man tas plkst tāpat par lielu. Enīvan?

bilde )

4 atsauksmes - Atsaukties


krii
11. Okt 2014 12:56

Es nedrīkstu smaidīt, kad mani fotografē, jo tad bildē man parādās tik baismīgas krunkas zem acīm, ka es izskatos 30 gadus vecāka nekā esmu. Dzīvē šis efekts neizpaužas tik baisi, jo skatītāju uzmanību saista citas mīmikas detaļas.
Kaut kur savulaik lasīju, ka cilvēki ar dzivu mīmiku neesot fotogēniski. Tas laikam attiecas arī uz mani.

4 atsauksmes - Atsaukties


krii
11. Okt 2014 12:50

Jē, apkure pieslēgta! Uzzināju to, ilgstoši meklēdama un saukdama Emīliju, līdz beidzot ielūkojos virtuves radiatorā.

Atsaukties


krii
11. Okt 2014 12:09

Vajadzētu saņemties un strādāt, saņemties un skriet, saņemties un taisīt ēst. Pārāk daudz saņemšanos prasa šī diena.

1 atsauksme - Atsaukties


krii
9. Okt 2014 22:12

Cibā šodien rudens.

Atsaukties


par_velti
[ scope ]
9. Okt 2014 21:20

Sakarā ar dzīvokļa maiņu, vecākiem palikušas liekas dažas mantas:
- Mākslīgā egle, garums 210 cm, izjauktā veidā mazāk, kaste redzama zemāk;
- Kādreiz bija stūra dīvāns, tagad izmantojams kā sēžamdīvāns (~ 160 x 80 cm). Sliktā lieta, ka stāvējis uz balkona, bijis apsegts, bet tāpat saule ir tikusi klāt un pabalinājusi. Lietus it kā virsū nav lijis, varbūt kādam noder dārza mājiņai vai kur tamlīdzīgi. Nedaudz apskadējis arī kaķis.

T.: 2676214septiņi, Vita.
Pašizvešana no Ziepniekkalna.

... )

Atsaukties


pa_leeto
[ junija ]
9. Okt 2014 13:03

Gribu tikt vaļā no grāmatām. Pārsvarā krimiķi angļu valodā. Un viena lubene. Par katru 1,50 EUR.

* Dean Koontz- What the night knows
*David Baldacci- The camel club
* John Grisham- The ligitators
* Andrew Gross- Reckless
* Andrew Gross- No way back
* John Grisham- The appeal
* David Baldacci- The whole truth
* Elizabeth Hoyt- To taste Temptation
Links ar vāku bildītēm: http://foto.inbox.lv/mada999/books

Atsaukties