Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Ciba: Atsauksmes | Jaunākais | When Ciba's down |
Joki: Dienas komikss | Ilustrācijas | Savāda Krievija | Tautas kubs |
Pasaule: Afgāņu savaite | Brīvības sala | Erudīti par ES un ne tikai | Galvaspilsētas vēstis | Greizais BBC | Irākas Omārs | Kolbijs Košs Kanādā | Krievi un Krievija | Marks Meksikā | Marks Steins | Mišela | Muļķību atspēkotāji | Nafta velna sūdi ir | Panorāma | Politkorektums darbībā | Pura vells | Tuvie Austrumi tuvumā | Vācu smadzeņu skalošana | Vecā, labā Anglija | Vēlēšanu ģeografija | Viņi netiks cauri | Viņu tikumi | Ziņu centrāle |

Varbūt der palasīt


antuanete
4. Aug 2015 20:44

   Šodienas pozitīvie notikumi - atbrauca pircējs veļasmašīnai; izdevās izdarīt gandrīz visu Rīgā plānoto; paspēju uztaisīt katlu ar čili sautējumu, ko dzīvesbriedim atlika tikai novest līdz galam.
   Šodienas pilnīgais zģec - Rudulis jau otru reizi pakārās ar ķepu radiatoros, un izdarīja to brīdī, kad biju izgājusi uz tirgu (laba mācība, NEKAD neatstāt pieejamas telpas, kas nav 100% kaķudrošas). Nokarājās ar galvu uz leju un izgrieztu ķepu nezināmu laiku (no 5 līdz 15 minūtēm); kad ierados, tad knapi vairs spēja pabrēkt. Izpestīju no slazda, aizvedu uz klīniku atrādīt, dabūja skaustā visādas šprices un rīt jāved atkārtoti, tad varēs redzēt, cik ļoti ķepa cietusi (pagaidām ir drusku sapampusi). Bet sliktākais visā ir, ka Muris tā pārbijies, ka vairs negrib Rižo atpazīt - tiklīdz tuvojas, tā bož kažoku un nebalsī bļauj (nekad nebiju dzirdējusi no Mura tādas kaķu kautiņiem raksturīgas skaņas). Vai arī Muris ir dziļi sirdī agresors un tagad cenšas izmantot izdevību, ka Rižais ir savārdzis, un uzkundzēties par galveno. Glaudu un mierinu abus un ceru, ka stāvoklis ir pārejošs.

Tags: ,

8 atsauksmes - Atsaukties


krii
2. Aug 2015 21:28 Piezīmes, lasot rediģējamo tekstu

Septiņi kontroles elementi, kas ļauj definēt attiecības kā vardarbīgas:
draudi, ekonomiskā kontrole, privilēģiju un soda princips, manipulēšana ar bērniem, izolēšana, apvainošana (emotional abuse) un seksuālā kontrole.
(M.Johnson)

Atsaukties


pa_leeto
[ dominika ]
2. Aug 2015 19:00 Trīs kleitas un matu veidošanas līdzeklis

brīdinājums estētiem - bildēts ar telefonu, kleitas saburzītas no glabāšanas )

4 atsauksmes - Atsaukties


krii
2. Aug 2015 13:06

Tas, ko es jau sen esmu gribējusi, bet vienmēr kautrējusies pajautāt...
Dekupāža - tas tiešām ir tas, ka mēbeles un traukus aplīmē ar vecām salvetēm un skaitās briesmīgi skaisti, vai tur ir vēl kāds āķis?

32 atsauksmes - Atsaukties


krii
1. Aug 2015 23:33

Īliņš - burvīgs vārds, un tik ļoti šovasarīgs.

1 atsauksme - Atsaukties


antuanete
30. Jul 2015 19:05

   Cibai priekšroka - varbūt jums vai kādam radam/draugam vajadzīga veļasmašīna, Whirlpool AWT 7105 ar augšējo ielādi. Vecums ap 10 gadiem, bet strādā kā pienākas, vienīgie defekti ir apkaļķojusies bunduļa ārpuse, kā arī slikti ņem pulveri no tvertnes (mēs vienkārši beram pulveri kopā ar drēbēm). Cena - no ss.lv nevar saprast tirgus situāciju, bet teiksim, ka 45 EUR un pašsavākšana Ogrē. Interesentiem luc klopt uz antuanete pie gmail.com
Bilde 1, Bilde 2.

Tags:

Atsaukties


pa_leeto
[ sarkanvilks ]
30. Jul 2015 17:25 LabaDaba

Pārdodu vienu LabaDaba aproci. 30 eiras.

2 atsauksmes - Atsaukties


krii
29. Jul 2015 21:45

Kādu brīdi domāju, kāpēc es pēdējā laikā tik bieži iesaistos pilnīgi neinteresantos kašķos. Izanalizēju hormonālo ciklu (korelācijas nav) un ēdienkarti (korelācijas nav), sapratu, ka vaina būs fiziskās slodzes trūkumā. Sastieptā potīte vēl mazliet jutīga, jo īpaši naktīs un rītos, elastīgā saite beigusies, laiks draņķīgāks kā Sodomai un Gomorai Tiesas dienā, bet lai vai kā - rīt tomēr jāsaņemas un jāskrien. Kilometri trīs, pieci vai astoņi - cik nu ķermenis gribēs un vide atļaus. Citādi ziniet, nudien:
Собака несчастная очень опасна,
Ведь ей не везет в этой жизни ужасно,
Ужасно, как ей не везет.
Поэтому лает она, как собака,
Поэтому злая она, как собака,
И каждому ясно, что эта собака
Всех без разбору грызет.

3 atsauksmes - Atsaukties


miiljo_stundinj
28. Jul 2015 13:31

Atgriezos sestdien no atvaļinājuma un konstatēju, ka kāds sācis ārdīt piebraucamo ceļu. Šobrīd ir rakumu rakumi, lai gan ja saīdzina, ka pirms tam bija bedru bedres-sliktāk nav kļuvis. Īstenībā, es domāju, ka ja viņi pat tikai nogreiderētu tur visu kļūtu tikai labāk kā bija :D Darbi gan notiek ļoti lēnīgi-katru dienu tiek uzlauzti taži kvadrātmetri vecā asfalta, bet labs nāk ar gaidīšanu, vai ne? Mana viesistaba jau arī netop diži strauji, tā ka varbūt tad kad man beidzot būs sālsmaize arī piebraukt varēs ar glanci :)

1 atsauksme - Atsaukties


antuanete
26. Jul 2015 22:16

   Nu man beidzot arī ir konkrēts uzzinu_pedejais - izrādās, ka savulaik iecienītā seriāla "Bordertauna" muzikālais motīvs (kuru manā mūzikas novirziena pamatskolā mācēja klimperēt katrs, kurš vispār zināja, pie kura gala pieiet klavierēm) ir no Sibēliusa 3. simfonijas. Uzzināju šo faktu ļoti patīkamā veidā, ar māmiņu aizgājām uz koncertu "Ziemeļu bākas gaismā" Cēsu koncertzālē un patiešām izbaudījām, jo, izņemot vienu skaņdarbu (kuru panesamu darīja tikai Silabrieža erudītie paskaidrojumi par to, kā tas būtu klausāms) visi bija brīnišķīgi. Un, iedomājieties, praktiski neviena mēģinājuma aplaudēt starp simfonijas daļām (atskanēja tieši viens (1) plaukšķis).
   Vispār žēl, ka laicīgāk neizkasījāmies uz tiem pilsētas svētkiem, jo bija tik daudz ko redzēt un dzirdēt, bet gribējās arī no rīta pagulēt un pēc ierašanās bija tik silts, ka devāmies vēl uz Ninieri peldēties. Šodien no pārpalikušās programmas izvēlējāmies saostīties divtaktu motoru izplūdes gāzes (kas jūs pēdējoreiz jutāt šo specifisko aromātu?) mopēdu sacensībās - bija aizraujoši, gan sportiskās sacensības, gan tautas klase ar visādiem kolorītiem braucamrīkiem un personāžiem.
   Pašā vakarā paspēju vēl ievārīt upenes; burciņu saliešanai bez notašķīšanas nelīdz arī kausiņš ar knābīti, kaut gan tas ir drusku labāks kā parastais. Tiešām ceru, ka liešana karstās burkās un tīšana segās palīdzēs pret iespējamu bojāšanos, jo ledusskapī šim visam nebūs vietas, pat saldētavai viena no divām atvilktnēm jau ir aizkrauta.

11 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ nefermerita ]
24. Jul 2015 16:56 Pārdodu grāmatas

PĀRDODU ļoti dažādas grāmatas. Ir daudz reliģiska rakstura grāmatu, kristīgās un bahai, bet ir arī pilnīgi citādas grāmatas, daiļliteratūra, ezotērika, mūzika. Visas grāmatas labā stāvoklī, bet dažām var redzēt, ka nav pilnīgi jauna, citas pavisam kā jaunas. Rīga, Jugla, pašiem jābrauc pakaļ, nekur nevedu.

Dons Migels Rīzs - Tolteku gudrības grāmata Četras vienošanās (ezotērika) - 2eur
Labie vārdiņi (vārdojumi) - 2eur
Keita Mosa - Labirints (vēsturisks romāns) - 2eur
Entonijs Horovics - Zīda nams (Šerloka Holmsa fanu stāsts) - 2eur
Linda Marija Kundziša - Garu valstībā (romantisks romāns) - 2eur
Elita Franciska Cimare - Jersikas derība (mitoloģisks stāsts latviešu un latgaliešu valodās) - 2eur
Skaidrīte Cielava - Cilnis Vecrīgas laicīgajā arhitektūrā - 0,50eur
Klasiskās mūzikas ģēniji - Čaikovskis (grāmatā mūzikas disks) - 2eur
Klasiskās mūzikas ģēniji - Mocarts (grāmatā mūzikas disks) - 2eur

Bahāiešu garīgā literatūra:

Bahāullāhs - Domu vārpas - 2eur
Bahāullāhs - Pārliecības grāmata - 2eur
Shoghi - Aicinājums nācijām - 1eur
Bahāullāhs (vienkārši) - 1eur
Abdul Bahā - Abdul Bahā gudrība - 1eur
Bahāiešu lūgšanas - 1,50eur
Bahāullāh - Apslēptie vārdi - 1,50eur
Pārdomu brīžiem (Bahai) - 1,50eur
Visas Bahai grāmatas kopā - 10eur

Kristīgās grāmatas

Karls E. Brātens - Luteriskās teoloģijas principi - 2eur
Marijas dziesmas un stāsti - Latviešu garīdznieču raksti - 2eur
Andris Rubenis - Ētika, Viduslaiku izglītība, antropoloģija un ētika - 2eur
Salaspils Vissvētākās Jaunavas Marijas Rožukroņa Karalienes baznīca - 0,50eur
Visas kristīgās grāmatas kopā - 6eur

Ja nu kāds ņem visas - 30eur.
Pastāv iespēja arī uz maiņu pret kaut ko, tad paši piedāvājiet.
liga at wicca.lv

Atsaukties


krii
24. Jul 2015 15:46

Šarlote, Štricele un Štrūdele.
(par Šniceli gan nesaukšu nevienu)

4 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
24. Jul 2015 15:10

   Pateicoties Cibas kolektīvajam saprātam, šodien tapa nākamais piegājiens melleņu klimpām - ar biezpiena klimpām, kas vārītas atsevišķi. Prognozēju, ka arī no šī katla līdz rītdienai nekas neizdzīvos, klimpas ir super garšīgas (varētu kādreiz taisīt arī kā pamata ēdienu, bez zupas).
   Izgājām pastaigā pa Zilajiem kalniem, pie reizes palasot mellenes; cilvēku nemaz tik daudz, kā varētu padomāt (nu labi, ir darbdiena), un tālāk uz Ikšķiles pusi atradās pavisam neskarti melleņu lauki. Neizdevās uziet pundurbērza atradni (vai nu nepietiekami cītīgi meklēju, vai nepareizi esmu sapratusi norādes un slinkums meklēt avotos), toties ceļmalās vēl zied smiltāja neļķes, un pavisam netālu no ceļa barojās melnā dzilna. Apskatīju arī Ruiša pūķgalves atradni pie kāpnēm uz skatu torni - tomēr kāds ir sekojis līdzi, lai būvniecībā tā netiktu skarta, sadzīti mietiņi ar lentītēm. Ziedus, protams, arī šogad nokavēju, bet gan jau citu gadu...

2 atsauksmes - Atsaukties


par_velti
[ zetinja ]
24. Jul 2015 10:43 trauki

Pārvācoties un liekot iedzīvi kopā ir parādījušies daudz lieku trauku, kam nav vietas. Trauku izcelsmes periods ir sākot no pirmās Latvijas laikiem, līdz 2000+. Pirms nokļūšanas kastē, visi pabijuši trauku mašīnā. Protams vislabprātāk atdotu visus uzreiz. Pašsavākšana Zasulaukā.

https://www.dropbox.com/s/r068lcti3ymlr6v/IMAG0968.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/zupkde37a10071v/IMAG0970.jpg?dl=0

zetinja@gmail

6 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
23. Jul 2015 15:24

   Pavadījām patīkamu priekšpusdienu mežā - izrādās, dzīvesbriedim ir daudz labāks čujs uz mellenēm, nekā man (atrada tik milzīgas ogas!). Toties viņam bija maldīga pārliecība, ka "sēņu nav", kaut gan faktiski gailenes pašlaik sāk līst ārā, tikai ir grūti ieraugāmas. Šai sakarā atklāju, ka ledusskapī ir ļoti niecīgs daudzums saldā krējuma, lai nebūtu jāveic kaut kādas zaimojošas darbības ar pirmo gaileņu mērci, nāksies tomēr doties ārā no mājas un papildināt krājumus.
   Toties melleņu klimpas izdevās labākas kā pagājušoreiz - pietiekami iebiezināju pašu novārījumu ar cieti, vienīgais pārmetums ir par pārāk mazu klimpu daudzumu. Tur nu varētu līdzēt tikai klimpu laišana atsevišķā katliņā un tad pārcelšana pie mellenēm - esmu dzirdējusi baumas, ka ir mājsaimnieces, kas tā darot, dzīvē gan tādas neesmu satikusi. Atzīstieties, jūs tiešām kādreiz taisāt klimpas atsevišķā traukā un tad laižat zupā?

12 atsauksmes - Atsaukties


krii
23. Jul 2015 13:12

Pretīgie vasaras cikloni, kas pārvērš smadzenes bizpienā un tad lēnām tās izspiež pa acīm.
Protams, pat visdraņķīgākā vasara ir labāka par ziemu, jo īpaši tās otro pusi, bet vai tiešām pat ļaunākie no mums bija pelnījuši ko šādu?

4 atsauksmes - Atsaukties


krii
22. Jul 2015 23:57

Jau pavisam drīz es varēšu lepoties, ka esmu pazinusi Avotu apkaimes burvību vēl pirms tās kļūšanas par hipsteru meinstrīma tusētavu.

13 atsauksmes - Atsaukties