Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Ciba: Atsauksmes | Jaunākais | When Ciba's down |
Joki: Dienas komikss | Ilustrācijas | Savāda Krievija | Tautas kubs |
Pasaule: Afgāņu savaite | Brīvības sala | Erudīti par ES un ne tikai | Galvaspilsētas vēstis | Greizais BBC | Irākas Omārs | Kolbijs Košs Kanādā | Krievi un Krievija | Marks Meksikā | Marks Steins | Mišela | Muļķību atspēkotāji | Nafta velna sūdi ir | Panorāma | Politkorektums darbībā | Pura vells | Tuvie Austrumi tuvumā | Vācu smadzeņu skalošana | Vecā, labā Anglija | Vēlēšanu ģeografija | Viņi netiks cauri | Viņu tikumi | Ziņu centrāle |

Varbūt der palasīt


antuanete
1. Sep 2014 09:58

   No biotopu mācību semināriem, tā vien šķiet, apjomā palielinās gan smadzenes, gan viduklis. Smadzenes tāpēc, ka tik daudz jaunas informācijas kā mežu seminārā sen nebija nācies apstrādāt un uzglabāt (ķērpji! sūnas! kukaiņu izskrejas! atcerieties, kā izskatās bioloģiski veca egle!...), savukārt, viduklim par labu nenāk barošana Valdemārpils viesu namā. Ja uz pirmajiem semināriem līdzi ņēmu cepumus, jo barošana dažā labā vietā bija tāda, ka no pusdienām līdz vakariņām neizvilkt, tad Valdemārpilī starp pusdienām un vakariņām vēl nesagribas ēst, bet tik un tā gribas dubultu porciju, jo viss tik garšīgs.
   Šo svētdienu pavadīju gultā ar grāmatu, izlasīju visu "Vēja vārdu" (ap 700 lappuses), jo skaidrs, ka tuvākajā laikā vēlreiz pieķerties grāmatām nesanāks. Mājā krājas entropija, jo piespiesties kaut ko piekārtot un padarīt vienkārši ir neiespējami, ņemot vērā, kādā stāvoklī caurmērā atgriežos no darba un semināriem. Kaut kā jāizdzīvo līdz novembrim.

Tags:

10 atsauksmes - Atsaukties


krii
31. Aug 2014 21:10

Nevajag virtuvē ieskrūvēt izdegušo spuldzīti - šajā gadalaikā tas pasargā no vēlīnas rīšanas. Diemžēl arī netīrie trauki gaidīs rītu, neko darīt.

5 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ hestia ]
30. Aug 2014 11:42 Rotas

Kaklarota, Mango, 3€ — bilde


Josta, 3€ — bilde1, bilde2

Rakstīt komentāros vai uz e-pastu: ignes_fatui(at)inbox.lv

1 atsauksme - Atsaukties


pa_leeto
[ hestia ]
30. Aug 2014 11:33 Smaržas (Love Forever)

Pirktas par ~10€, 1-2x pamēģinātas, neiepatikās, atdodu par 5€. Rakstīt komentāros vai uz e-pastu ignes_fatui(at)inbox.lv.

Atsaukties


krii
29. Aug 2014 23:15

Cik tad īsti ir to Ludzas kaujinieku Donbasā? Tikai šie divi: http://apollo.tvnet.lv/zinas/interneta-publisko-satraucosu-video-terorists-no-ludzas-stasta-kapec-ieradas-ukraina/664003 ; http://www.delfi.lv/news/world/other/video-separatists-no-ludzas-aicina-doties-karot-donbasa.d?id=44908800
vai vēl kādi pāris bataljoni?

3 atsauksmes - Atsaukties


krii
29. Aug 2014 21:29 Atkal par dženderiem. Un barību.

Dārgo cibiņ, vai tev labāk garšo saldumi vai "asumi"? Resp., vai tad, ja kāds pikaperu treneris gribētu samācīt pretējā dzimuma (vai atbilstošās orientācijas) būtnes, kā tevi iebarot, sniegt neaprakstāmu baudu un likt lūgt vēl, - viņam būtu jāiesaka lietot kūciņas, konfektes, kliņģeri un parastās zaptes, vai arī negantie mikšļi, kuri ietver dažādu šķirņu piparus, ķiplokus, sīpolus, vasabi, utt.?

33 atsauksmes - Atsaukties


krii
28. Aug 2014 22:31

Bet ar āboliem, mīlīši, visvienkāršāk izdarīties ir tā, ka izgriež serdītes un saliek krāsnī uz restītēm cepties. Ja ir skābi, var uzkaisīt mazliet cukura, lai tas karamelizējas. Ja grib lielāku vēderu un kuplākus gurnus, tad āboliem vidiņos (izgrieztās serdes vietā) var iestūķēt pa tējkarotei maskarpones. Ja pēc tam šos uztupina uz Selgas cepumiem, tad vispār sanāk mazas kūciņas. Īpaši negausīgie var pat uzpognāt virsū pa kādai dekoratīvai jāņogai/brūklenei, vai nobārstīt šokolādes skaidiņām...

12 atsauksmes - Atsaukties


krii
28. Aug 2014 22:04

Šodien kursēju pa pilsētu kā īsts ajūrvēdiskās sievišķības iemiesojums - gari brunči, ausīs auskari un vēl steigšus mutē iemests zefīrs. Domājams, manā brunčapakšā un visās čakrās sparīgi akumulējās maiguma un mīlestības enerģija. Vismaz līdz tam mirklim, kad kāpu ārā no tramvaja un aiz manis kāpjošais jauneklis uzmina uz brunču malas. Ja es nebūtu nesievišķīgi strauji reaģējusi ar veiklu atpakaļlēcienu, tā arī paliktu ar atkailinātu pēcpusi, oummmm....

Atsaukties


par_velti
[ tiga ]
28. Aug 2014 21:10

ir iekrājušies vairāki (tāda tipa) maisi, varbūt kādam vajag. 

10 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ murxxe ]
28. Aug 2014 14:52 Mācību grāmatas

Māšele ar novēlošanos attapusies, ka grib tikt vaļā no mācību grāmatām.


Grāmatas  - 4 eur
Uzdevumu krājumi - 3 eur
Latviešu valoda 10.klasei: Nāc! - 5 eur.

Kaulēties ļauts!

Grāmatu iemaiņa iespējama stacijas rajonā vai ar pašsavākšanu Iļģuciemā!

Komentāri, interesenti: anete.sneidere [pie] džīmaila.com

Atsaukties


krii
28. Aug 2014 10:51 Mēs ar apriņķa priekšnieku atkal parunājāmies

(jeb Kāpēc es nesatraucos par iespējamo kara sākumu Latvijā (Baltijā)).

Tā jau nav, ka es gluži nesatraucos - vismaz bezapziņa man ir sākusi sūtīt sapņus par mirdzošiem desantniekiem, kuri birst no satumsušām negaisa debesīm (baisi poētiski, vai ne?), toties veselais saprāts, saka, ka nav nekādas jēgas apsvērt emigrācijas plānus gadījumiem, ja Krievija iebrūk Latvijā vai citā (pieņemsim, tikpat mazā mizerablā NATO dalībvalstī).
Raugi, šādā situācijā ir tikai divi scenāriji:
a) stājas spēkā NATO līguma 5.pants, resp., sākas Krievijas un NATO karš Eiropas centrā, kam sekas ir visai neprognozējamas jukas un panika gandrīz visas Eirāzijas teritorijā. Šobrīd noteikt drošas bēgšanas virzienu šādos apstākļos nav iespējams.
b) NATO līguma 5.pants netiek pildīts. Faktiski tas nozīmē alianses izjukšanu, jo kurai gan iesaistītajai valstij varētu būtu interesanti pildīt savas saistības, saņemot skaidru signālu, ka tas negarantē atgriezenisku labumu nepieciešamības situācijā. To, kādi konflikti uzliesmo visā pasaulē, ja beidz pastāvēt NATO, es neņemos prognozēt, taču intuīcija saka priekšā, ka tās ir jukas, iespējams, pat ne tikai Eirāzijas mērogā un uz to fona pat mums pašiem Krievijas iebrukums varētu likties tāds nieks vien.

Vārdu sakot, mēs esam situācijā, kurā jebkāda stratēģija ir lieka greznība, atliek paļauties uz savām taktisko manevru spējām. Un pie viena atgādināt sev, ka cilvēki (arī valstu vadītāji) nav pārāk racionālas - un attiecīgi prognozējamas - būtnes.

38 atsauksmes - Atsaukties


miiljo_stundinj
28. Aug 2014 10:14

Es neesmu laikam padalījusies ar to kā man gāja ar dārgumu meklēšanas spēli Patrīcijai. jau pasen biju izdomājusi tādu uztaisīt, uz dzimšanas dienu nepaspēju, tad nu realizējām svētdien. Viņai zābakā ielikām pirmo norādi no Pirāta. Pirāts vēstīja ka apslēpis viņai dārgumus un atstājis norādes, kurām sekot. Ja pirmā reakcija, kas viņas zābakā kaut ko iemetis, tad kā viņa saprata, ak tā ir vēstule viņai, sajūsma bija vienkārši neaprakstāma. Uz pirmo un arī pārējam norādēm viņa devās kā īsts sprinteris. Ralfs skrēja pakaļ, aiz Ralfa kaķis un beigās vēl mana māmiņa pieskatīt Ralfiņu. Skats brīnišķīgs! Pēc 8 norādēm Patrīcija atrada lādīti ar dažiem spīguļiem un dažām končām, bet viņai tā ir LĀDE un DIMANTI. Ar končām viņa kā norādīts pēdējā vēstulē padalījās tā ka visas izdalīja. Un stāstīja, ka būs laba un vēl kādu reizi Pirāts atnesīs kādu lādi. Neatceros, kad viņu biju redzējusi tik patiesi priecīgu, nesamākslotu, īstu. Īstas emocijas, neko netēlojot.

3 atsauksmes - Atsaukties


krii
27. Aug 2014 17:59

Sasodīts, mēs taču visu oktobri jau izņēmām avansā jūnijā. No kurienes tas pašreizējais rudens?

10 atsauksmes - Atsaukties


krii
27. Aug 2014 00:04

Dzirdot, lasot par latviešiem kā zemnieku tautu, vienmēr izjūtu sīku aizvainojumu visu citu gadsimtiem ilgo latvisko profesiju vārdā. Kā tad paliek ar zvejniekiem, amatniekiem, muižas ļaudīm, pilsētu strādniekiem: ligeriem, nesējiem utt.?

6 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ inese_tk ]
26. Aug 2014 15:08 Krāmu tirdziņš

Skaņuplates, notis un nošu grāmatas, vienkārši grāmatas, karate kimono, dažas padomju laika relikvijas un vēl pāri figņas.

https://plus.google.com/photos/102885722466249030642/albums/6051840795406408161

ja vēlas kaut ko pa vienam - brauciet uz Salaspili un paši rociet ārā no kastes. Rīgā +/- centrā varam kaut kad pievest pa lielākām čupām klāt.
mainu pret naudu (novērtējiet paši cik), augļiem (jebkādiem. mums vispār šogad nav ābolu, ja), burkāniem (citi dārzeņi šobrīd nav aktuāli), riekstiem.
priekšroka vairuma ņēmējiem un tiem, kas pirmie savāc.

pieteikšanās un papildinformācija inese.tk(at)gmail.com

4 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ sinamorata ]
26. Aug 2014 13:23 virtuves elektro izpāŗdošana

gadu laikā ir savākušās visādas ierīces, kuras neesam aiztikuši pēdējā gadā. tāpēc nolēmām, ka jādod tālāk tautās. varbūt kādam noder vairāk nekā mums 


1. Eastcom Konvekcijas krāsns. 10€ 
2. Atry Rice cooker. 10€ 
3. Sencor Double Hotplate. 10€


ja pamatoti šķiet, ka cena par augstu, drīkst kaulēties.
Atrodas centrā. 

2 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ annu ]
26. Aug 2014 10:50 Galdi birojam/mājām

Bump - steidzami! Palikuši četri galdi.
Zemāk bildes un cenas )
Pašsavākšana Rīgas centrā.
Pieteikšanās, jautājumi šepat vai elga-b inboksā.

Atsaukties


par_velti
[ tipa75 ]
25. Aug 2014 16:55 Mācību grāmatas un milimetrpapīrs

Lietotas mācību grāmatas:

Ķīmijas uzdevumi un vingirnājumi pamaskolai, Dz.Nātra E.Nātra, Zvaigzne ABC, 1996

Sporta ABC 6.-9.klasei, Lielvārds, 2001

Novadpētnieka darba burtnīca, Imants Jurkons Linda Lūse, Zvaigzne ABC 1998 (apbružāta, bet neaizpildīta)

Algebra katrai stundai 9.klase, S.Januma I.Lude, Zvaigzne ABC, 2004

Vēsture Pamatskolai Jaunākie Laiki, Zvaigzne ABC 2007
Vēsture Pamaskolai Latvija 20.gadsimtā, Zvaigzne ABC 2007

Milimetru papīrs A4 14.loksnes
Milimetru papīrs rullī, platums 62cm+ maliņa.(Rezervēts)

2 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ knopf ]
24. Aug 2014 21:07 Viss līdz 3 EUR

Apģērbs XS-S/M un aksesuāri, viss cenā līdz 3 EUR.

http://foto3.inbox.lv/flinth/Lidz_3EUR

Atrodos centrā. E-pasts: flinth@inbox.lv

Atsaukties


krii
24. Aug 2014 11:31

Viens no šīsvasaras jaukajiem mirkļiem - uzziedēja Stefanote . Pa šo gadu ir krietni saaugusi, tā vien spēju vīt stīgas rituļos. Diemžēl uz ziedēšanu nav tik čakla kā gribētos, izskatās, ka šis piecu ziediņu ķekars tā arī paliks šogad vienīgais.

3 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ zero_weirdness ]
23. Aug 2014 22:07 grāmatas angliski&atviski, dzeja bērniem angliski, matem. eksāmeni videnei

1. Street World: Urban Culture From Five Continents, Thames&Hudson, 2007 Cietie vāki,Perfektā stāvoklī, 1.lpp ieraksts ar pildspalvu. 15 eur

2. Pasaules Ģeogrāfijas Enciklopēdija,  Klaivs Džifords, Zvaigzne, 2007 Cietie vāki, mazlietota, ideālā stāvoklī. 15 eur
11. No Kiddin'. Young Writers. Straffordshire and Derbyshire, Poetry Now, 1993 Laba lasāmviela mazajiem, kas mācās angļu valodu vai iesācējiem. (autori ir bērni 8-11g.v.) 1eur

pieteikšanās+info komentāros/tikšanās Rīgā,Valmierā. Steigas nav. Pasta stacijas arī ir opcija.
klik uz nosaukuma, lai aplūkotu vaigā

Atsaukties


krii
22. Aug 2014 23:52

Jāzuvelk kāds džemperītis un jāiet gulēt.

Atsaukties


krii
22. Aug 2014 22:26

Ir tikai augusts, bet ir tik ļoti, ļoti auksti. Varētu nomirt vienkārši tāpat, no tā, ka ir bēdīgi un auksti.

45 atsauksmes - Atsaukties


krii
22. Aug 2014 21:26

Mazliet palasīju visādās vikipēdijās utml. resursos par murgiem. Man ļoti patika krievu wiki uzskaitītie 
diagnostikas pamati )</p> Uzreiz vizualizēju visādus savus idejiskos pretmetus (nu tur dimiterus, tālbergus, rudzīšus) sanitāru stiprajās rokās, mēģinot izvairīties no ledainas, pieredzējušas medmāsas veiklā šprices dūriena. Nez, vai viņi to pašu domā par liberastiem?

Atsaukties


pa_leeto
[ nenoteiksme ]
22. Aug 2014 13:36 vienas dienas kontaktlēcas

Labdien, ciba! 

Piedāvājumā par 50 eiro 2x90 Focus Dailies, stiprums -1,75, bāzes rādiuss 8,6. Viens iepakojums atvērts un kāds pāris izmantots, lai konstatētu, ka nebūs nēsāšana.
Atrodas Āgenskalnā, pieteikties komentāros.

1 atsauksme - Atsaukties

velo
[ chaika ]
22. Aug 2014 09:52

BBC: The 10 most beautiful bicycles

Atsaukties


pa_leeto
[ thx1138 ]
21. Aug 2014 19:28 PANTONE katalogi

PANTONE Plus Series Coated/Uncoated katalogi abi kopā par 30 EUR. Lietots ievērējot prasības - ar krāsu atbilstību viss ok. Ja nevajag pašam, varbūt ir draugi/paziņas, kuri ikdienā nodarbojās ar drukas darbiem - padotiet ziņu, jo svaigs komplekts maksā 149 $.

Atsaukties


par_velti
[ thx1138 ]
21. Aug 2014 19:21

Maiss pilns ar baltiem papīriem, tukšiem bloknotiem un dažiem kartoniem tavas/tava bērna iztēles realizācijai.

9 atsauksmes - Atsaukties


krii
20. Aug 2014 21:59

Vakars nāk kā mierinošs patvērums un glābiņš. Drīkst neatbildēt uz e-pastiem, drīkst nolikt malā iesākto darbu, drīkst neieslēgt gaismu, drīkst nelaist kaķus ārā (viņi jau pieraduši un samierinās, tomēr drošības pēc mēdz uzprasīties - ja nu tieši šovakar es pārdomāšu?). Drīkst uzliet zāļu tēju un bez sirdsapziņas pārmetumiem skatīt tās interneta vietnes, kurās pa dienu ielūrēju zaglīgi, vainīgi un kaunīgi.
Vakari ir labās vecmāmiņas, kuras visu atļauj.

1 atsauksme - Atsaukties


pa_leeto
[ nomirusi ]
20. Aug 2014 18:23 Skapjveidīgais studentveidīgajiem

75x50x150
Izjaucams, saliekams, metāla trubiņas + auduma pārvalks + plastmasas štrunti, kas to tur kopā. Palietots, bet funkcionāls, audums mazliet vairāk cietis, bet kā teicu, viss "darbojas".

Gribu ktk garšīgu. Ābolu(s), piemēram. Baklažāns arī der.
Pieteikties te vai 29857769

bilde )

8 atsauksmes - Atsaukties


par_velti
[ kants ]
20. Aug 2014 14:36 elektriskā cepeškrāsns

puslīdz darba kārtībā (augša vai apakša laikam silst nedaudz vairāk). var ;ietot praktiski vai arī pievienot kolekcijai - artefakts ir padomju, aptuveni 30-40 gadus vecs. savākšana pie kalnciema kvartāla, saziņai iepostē kontaktus komentāros.

2 pannas komplektā!

7 atsauksmes - Atsaukties


krii
18. Aug 2014 20:28 Joprojām kulinārais blogs

Pirmdienas varētu būt tās dienas, kad es aprakstu savus piedzīvojumus uz džankfuda ieguves ērkšķainās takas. Šorīt, visai agri modusies un noskrējusi 4km savā šovasar labākajā laikā, nolēmu, ka esmu pelnījusi vakarā ko neveselīgu. Tāpēc laikposmā starp septiņiem un astoņiem saripināju halapenjo -siera bumbiņas, centīgi tās mērkdama olā starp abām rīvmaizē-viļāšanas kārtām. Brīdī, kad bija jāiet ārā no mājas, varēju saldētavā iestumt bļodiņu ar 12 pingponga bumbiņas lieluma pusfabrikātiem.
Diena pagāja neprātīgos pārskrējienos,stresā, kavēšanā, noslēdzās ar deju nodarbību, un, lūk - pusastoņos es jau stāvēj pie plīts, gatava pirmoreiz savā garajā mūžā fritēt.
Fritēšana izrādījās vienkāršāka un mazāk baisa nodarbe nekā es biju iztēlojusies. Neguvu nevienu apdegumu ar karstu eļļu, neko nepiededzināju un pat nenolēju plīti. Tomēr viena no sešām bumbiņām (atrunāju sevi no mēģinājuma sagatavot un apēst visas 12)pamanījās uzsprāgt. Respektīvi, tā izlobījās no čaulas un es ieguvu atsevišķi eļļaina siera piku ar piparu vidū un atsevišķi - ieplaisājušu kraukšķīgas rīvmaizes sfēru. Cienījamie pieredzējušie fritētāji, vai kāds no jums būtu gatavs man izskaidrot šo fenomenu? Ar manām fizikas un kulinārijas zināšanām ir par īsu.
Secinājumi, apēdot rezultātu: a)bumbiņas jāgatavo mazākas;
b)pipari jāsadala lielākos gabalos.
Vispār ideālam esmu pietuvojusies ievērojami tuvāk nekā pagājušonedēļ. Protams, mājup nākot, tālredzīgi biju nopirkusi pudeli Užavas alus.

9 atsauksmes - Atsaukties