Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Ciba: Atsauksmes | Jaunākais | When Ciba's down |
Joki: Dienas komikss | Ilustrācijas | Savāda Krievija | Tautas kubs |
Pasaule: Afgāņu savaite | Brīvības sala | Erudīti par ES un ne tikai | Galvaspilsētas vēstis | Greizais BBC | Irākas Omārs | Kolbijs Košs Kanādā | Krievi un Krievija | Marks Meksikā | Marks Steins | Mišela | Muļķību atspēkotāji | Nafta velna sūdi ir | Panorāma | Politkorektums darbībā | Pura vells | Tuvie Austrumi tuvumā | Vācu smadzeņu skalošana | Vecā, labā Anglija | Vēlēšanu ģeografija | Viņi netiks cauri | Viņu tikumi | Ziņu centrāle |

Varbūt der palasīt


krii
3. Maijs 2015 19:30

Iedomājos, ka pasaulē ir diezgan daudz cilvēku, kuri var gluži vienkārši iegūt augstāko akadēmisko izglītību, lasot grāmatas tikai savā dzimtajā valodā. Interesanti, vai tas nenoplicina viņu verbālo intelektu?

24 atsauksmes - Atsaukties


krii
3. Maijs 2015 12:04

No kurienes Latvijas interneta vidē (varbūt arī citās, par laimi man nav draugu no tādām aprindām, tāpēc klātienē neesmu dzirdējusi) ievazājies jocīgais termins "gendera (reizēm -"genderisma") ideoloģija"? Kā noprotu, ar to pirmām kārtām tiek saistīti Batleres uzskati par dzimti, reizēm izglītotākie dīvaiņi piesauc arī Fuko (allaž piebilstot, ka tas bija tas franču pederasts, kurš mira no AIDS). Parasti tiek saistīts ar mājieniem uz hermafrodītiem, transseksuāļiem un "dabiskās ģimenes" zaimošanu. Katrā ziņā šis izplūdušais un obskūrais koncepts ir ieņēmis godpilnu Baisā Bubuļa vietu šaurpierīgāko Latvijas kristiešu mitoloģijā. Pieņemu, ka to varētu lietot arī daži aprobežoti nacionālistu & kremlinu vienotā tiklības leģiona balsti, piesaucot pūstošos Rietumus, kas pilni ar visādām končitām.
Ik pa brīdim ar to kur nejauši saskrienos un nesaprotu - smieties, raudāt, mēģināt  saprast, izskaidrot, nomierināt?

22 atsauksmes - Atsaukties


krii
3. Maijs 2015 11:51 Rīgas Satiksme iešauj sev Euroskorā

Ja pa pilsētu brauc tramvaji ar reklāmu "Ērtāk kājām", pirmais, kas man ienāk prātā, nudien nav apavu veikali.

1 atsauksme - Atsaukties


krii
2. Maijs 2015 22:14

Prokrastinācija mani tūlīt aprīs, un es tiešām tādeļ ļoti slikti jūtos. Labprāt piezvanītu uz kādu no krīzes psihologu tālruņiem un pastāstītu, kā es jūtos, bet man bail, ka tas noslēgsies ar hrestomātisko dialogu:
P(sihologs): Vai jūs par pašnāvību šajā sakarā arī domājat?
K(lients): Eeee...Nē.
P: Tad varbūt padomājiet.

2 atsauksmes - Atsaukties


krii
2. Maijs 2015 21:15

R.I.P, Maija Pļisecka.
Bēdīgi. Tomēr no otras puses - ātra nāve 89 gadu vecumā, iespējams, nav sliktākais scenārijs gara, skaista, radoša mūža noslēgumam.

9 atsauksmes - Atsaukties


krii
2. Maijs 2015 09:20

Dārgais Zigmund, ja es reklāmu "Veselīgi našķi" divreiz pēc kārtas izlasu kā "Veselīgi mošķi", vai tas nozīmē, ka man jāmazina iekšējā spriedze un jākļūst iecietīgākai pret apkārtējo pasauli?

4 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
1. Maijs 2015 21:18

   Klāt mans mīļākais gadalaiks, kad zaļā krāsa ir tik daudzos toņos, un visa vasara vēl priekšā. Pie tam šobrīd ir ideāls laiks mežu apsekošanai - pali jau noskrējuši, vēl var redzēt cauri krūmiem, nekož odi un nav par karstu. Nu, grīšļi varēja būt labāk atšķirami un koki tāpat, toties zied vizbuļi un viss pārējais pavasara aspekts (tā botāniķi sauc to, ka smukas puķītes sazied pavasarī pirms lapu plaukšanas, kamēr vēl līdz zemei nonāk gana gaismas). Laimīgā kārtā cūkas arī nesatiku, šais mežos vairāk ir aļņu, un viens aizlīgoja no mana maršruta, bet pārsvarā redzēju tikai pēdas, apkostus grīšļu ciņus un mēslu čupiņas. Dažas bildītes (ne ar aļņiem): ... tālāk ... )

Tags: ,

Atsaukties


krii
1. Maijs 2015 15:39

Kāda doma uzmācīgi bieži pēdējā laikā apciemo manu prātu. Manīju to tur iebrāžamies gan jezgas sakarā ap trako pilotu, gan arī lasot par Nepālā iesprūdušajiem latvju alpīnistiem, taču pilnīgi noteikti tās nav vienīgās reizes. Neesmu vēl domu skaidri un izvērsti līdz galam izdomājusi, bet tās pamatā ir vēlme saprast lielum lielas daļas mūsdienu labklājīgo cilvēku nesatricināmo pārliecību, ka pasaule ir un tai jābūt drošai un sterilai vietai, kurā nemēdz gadīties nedz nejaušas nelaimes, nedz katastrofas, nedz slimības, nedz, pasargdies, nāve, bet, ja kas tāds tomēr gadās, tātad Kāds ir bijis nepiedodami nolaidīgs, ir steigšus jāmeklē vainīgais un ļoti jāuzmet lūpa, vienlaikus sitot kājiņu pret grīdu un brēcot pēc garantijām, ka nekas tamlīdzīgs vairs nekad negadīsies. Droši vien šī pārliecība ir nesaraujami cieši saistīta ar ticību, ka eksistē kāds noteikumu kopums, kurus stingri ievērojot, mēs visi varētu būt potenciāli mūžam laimīgi, neievainojami un, iespējams, pat nemirstīgi.
Man tas šķiet savādi, jo pati esmu pasauli allaž uztvērusi kā vietu, kur notiek itin viss, tai skaitā nelaimes, smagi zaudējumi un nāve, un nekāda pareizā uzvedība nevienu no tā nespēj pasargāt.
Gan jau kāds psihoanalīzes mīļotājs man norādītu, ka tas ir tikai iedzimts vai iegūts Tēva figūras defekts, vai pat iztrūkums manā psihē.:)

21 atsauksmes - Atsaukties


krii
30. Apr 2015 11:25

Šorīt, bēgdama no nepatīkama, bet obligāti padarāma darba, noskrēju 10,03 km un iztērēju 747 kcal. Tagad esmu atgriezusies, un darbs tepat vien ir, zobus atņirdzis, draudīgs un uzbozies. Ak vai, ak vai, ak vai!

3 atsauksmes - Atsaukties


krii
29. Apr 2015 16:30

Klimatiskajos apstākļos, kādos esam spiesti dzīvot, gandrīz 90% laika zem klajām debesīm mēs nemetam ēnu. Kā lai te nekļūst par vampīriem?

6 atsauksmes - Atsaukties


guru
27. Apr 2015 22:05

Stāsts par vecu Maku.

Viņš ir ticis apliets ar pienu. Protams, pienu. Indijā visi dzer pienu. Viss kārtībā. Ar ūdeni. Atslēdzās, bet pēc dienas strādāja normāli. Un tagad ar zaļo tēju ar ingveru un citronu. Nav īsti skaidrs, kas tieši viņam nepatika. Tēja. Zaļā tēja ar ingveru vai citrons. Varbūt tas, ka tika apliets jau trešo reizi.
Otrajā dienā restartējās stundu un vēl drusku. Pēc vēl stundas atpazina ārējo disku. Pēc pus stundas sapratu, ka neko pārkopēt neizdosies, jo neko never vaļā. Nākamajā dienā ieslēdzās itkā normāli. Lēns. Ventilators griež tā, ka tūlīt aizlidos. Izslēdzas. Ieslēdzu. Viņš izslēdzas. Es ieslēdzu.
Trešā diena. Ieslēdzu. Uzrāda, ka nav baterija un kā atvieno barošanas vadu, tā izslēdzas. Bekapoju visu,,, šo to. Iztīru 30% no atmiņas. Nospiežu šift, option, command un restartēju. Voila! Strādā, atpazīst bateriju. Bet ventilators joprojām gandrīz lido.
Ceturtā diena. Ir jau pabūts veikalā, noskatīs jaunais Maks. Plānots budžets. Bet pirms tam,,, ar nazi atskrūvēts apakšējais panelis. Iztīrīti putekļi. Ar zobu birsti. Daļēji notīrīta rūsa,,, no piena? Aizskrūvēts. Ventilators klusāks kā iepriekš, strādā ātrāk kā pirms tējas drāmas, baterija tiek lādēta un darbojas bez vada.

Šī garlaicīgā stāsta mācība, vecie Maki tā vienkārši neizbeidzas.

Atsaukties

pa_leeto
[ maaraam ]
27. Apr 2015 15:34

Melnas lietotas kurpes, 5 cm papēdis. Rakstīts, ka 42.izmērs. Vizuāli nekas nav noskādēts un papēdīšus arī izskatās, ka nevajag mainīt uzreiz. Lokācija - centrs. Pietiks ar vienu tumšo šokolādi.


Komentāros vai uz maraju inboxā.

Atsaukties


par_velti
[ mazaa_zive ]
27. Apr 2015 11:29 panēsāts datorkrēsls

atdodu kādam, kam nav uz kā pasēdēt
http://foto1.inbox.lv/tukli/a/kresls.jpg

3 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
25. Apr 2015 19:14

   Pavadītas vairākas visai darbīgas un veiksmīgas dienas, lai arī trešdiena nesolīja neko labu - trīsdienu komandējumu sāku ar mašīnas iesēdināšanu staignā pļavā (jo pirms sanāksmes gribējām drusku apskatīt Veclaicenes aizsargājamo ainavu apvidu). Beidzot īstenojās viedais teiciens par lielo džipu un traktoru, lai gan nemaz tik tālu jāiet nebija. Tā kā vispār bija jābrauc uz sanāksmi, tad atstājām ainavu ekspertu traktora meklējumos un līdz ar matu galiem paspējām uz sākumu, nepagāja ne stunda, kad mašīna bija klāt, un mācībstunda izmaksāja nieka 15 eiro.
   Tālāk viss gāja pēc plāna un grafika, drusku apskatījām arī dabas liegumu "Jaunanna" (šoreiz nekur neiestiegot) un pašā vakarā bijām Pilskalnē pie Ilūkstes (maršrutiņš tā uz 460 kilometriem). Ceturtdien riņķojām pa Augšzemes aizsargājamo ainavu apvidu, vakar izstaigājām takas "Pilskalnes Siguldiņā" (tur ir skaisti, brauciet, kamēr lapas nav pilnībā saplaukušas!) un tīri pieklājīgā laikā bijām mājās.

Tags:

Atsaukties


krii
25. Apr 2015 17:38

Dārgā ciba, tu, kas zini visu - kādas ir iespējas retaurēt grāmatas cieto vāku. Ričmonds greizsirdības uzplūdos ir sabojājis vienu palienētu un diezgan vērtīgu grāmatu - iekodies aizmugurējā vāka stūrī. Bojājums nav liels, bet labi pamanāms un ļoti neglīts...

2 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ dhonass ]
22. Apr 2015 20:08 grāmatas

Pavasara tīrīšana ir norisinājusies arī manā grāmatplauktā:

1. Niks Keivs. Bannija Manro nāve. 3 EUR.
2. Mišels Velbeks. Varbūt ir sala. 3 EUR.
3. Jānis Rokpelnis. Rīgas iestaigāšana. 2 EUR.
4. Jānis Rokpelnis. Virtuālais Fausts. 3 EUR.
5. Margerita Jursenāra. Aleksis jeb traktāts par veltīgu cīņu. 1 EUR.
6. Yes Is More - arhikomikss par arhitektūras evolūciju. 5 EUR.
7. Gundega Repše. Pilsoniskā rasa. 1 EUR.
8. Arvis Kolmanis. Žūpa Amors jeb Mirušais Dievs. 2 EUR.
9. Uģis Segliņš. Lieso laiku laimes formulas. 2 EUR.
10. Viktors Peļevins. Šausmu ķivere. 2 EUR.

Dzeja:

11. Šarls Bodlērs. Ļaunuma puķes. 2 EUR.
12. Volts Vitmens. Zāles stiebri. 3 EUR.
13. Semjons Haņins. Tikko. 2 EUR.
14. Anna Auziņa. Es izskatījos laimīga. 1 EUR.

15. Gaiķu Māris. Gribu ēst. 1 EUR.
16. Artis Ostups. Biedrs Sniegs. 2 EUR.
17. Arvis Viguls. 5:00. 2 EUR.

Ne grāmatas:

18. Joprojām pieejams Faber-Castell TK-System A3 rasēšanas dēlis [amazones links šeit]. 40 EUR tā kā gribētu, bet kaulējieties.


Pieteikšanās komentāros, saņemšana darba dienās pēc sešiem pie Origo vai Iļģuciemā/Dzirciemā.
Kas pirmais brauc, tas pirmais maļ.

7 atsauksmes - Atsaukties


krii
22. Apr 2015 17:09

paldies visiem par līdzi jušanu. Ričmondam tagad ir jauna kakla siksna un jauna karabīne,kuru vecajā veidā nevar atspiest. Mēģināsim atkal pārvietoties pilsētvidē.

2 atsauksmes - Atsaukties


krii
22. Apr 2015 13:44

Pēc diviem gadījumiem, kad Ričmonds, draiski palēkdamies, atrāva kakla siksnu no pavadas un brīvības reibināts metās skrējienā pa ielu, lai ķertu motociklistus, uz brauktuves izraisītu avārijas situācijas, uz ietves iesaistītu ķeršanas rotaļās garāmgajējus, grābtu no miskastēm steidzīgi aprijamus draņķus un citādi izpildītos, iekams man trīcošām rokām un izkaltušu rīkli izdevies viņu noķert, vakar mans humānisms beidzot kapitulēja un es nopirku aso kakla siksnu.
Šodien sunītis draiski palēcās, asā kakla siksna noknakšķēja un pārlūza, pavada palika man rokās... un, jā, atkal avārijas situācijas uz Lāčplēša ielas, atkal pilna mute miskastes draņķiem, atkal atvainošanās aplēktajiem un aprietajiem garāmgājējiem, atkal adrenalīna porcija trim diennaktīm, manas virsnieres vairāk nespēj saražot.
Es nezinu, kāds ir risinājums? Govs ķēde?

62 atsauksmes - Atsaukties


krii
22. Apr 2015 11:33

Mums vajag vairāk fīlijas un mazāk erosa, dārgie (par agapi es klusēju, jo tā uz katra stūra nemētājas).

9 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ hurray ]
21. Apr 2015 19:31 Mango pavasara mētelis

Piedāvāju pavasara/rudens mēteli no veikala Mango. Praktiski nav valkāts (vilkts 1 reizi). Bonusā nāk silta odere, ko nepieciešamības gadījumā var piestiprināt mēteļa iekšpusē. Mētelis ir no ādīga/slīdīga auduma. Izmērs: S/M. Cena: 10 EUR. Atrodas Rīgas centrā.


Ja ir interese, piesakies te vai raksti/zvani 29139367. Mētelis rezervēts.


Bilde )

3 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ begemots ]
20. Apr 2015 18:06 SKIL akumulatora skrūvgriezis/urbis

SKIL 2007AA modelis 14.4V 1.2Ah

Mazlietots; ir oriģinālais čeks un garantijas talons, garantija derīga vēl līdz 30.07.
... tālāk ... )
UPD: Pārdots.

5 atsauksmes - Atsaukties