Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Ciba: Atsauksmes | Jaunākais | When Ciba's down |
Joki: Dienas komikss | Ilustrācijas | Savāda Krievija | Tautas kubs |
Pasaule: Afgāņu savaite | Brīvības sala | Erudīti par ES un ne tikai | Galvaspilsētas vēstis | Greizais BBC | Irākas Omārs | Kolbijs Košs Kanādā | Krievi un Krievija | Marks Meksikā | Marks Steins | Mišela | Muļķību atspēkotāji | Nafta velna sūdi ir | Panorāma | Politkorektums darbībā | Pura vells | Tuvie Austrumi tuvumā | Vācu smadzeņu skalošana | Vecā, labā Anglija | Vēlēšanu ģeografija | Viņi netiks cauri | Viņu tikumi | Ziņu centrāle |

Varbūt der palasīt


krii
13. Feb 2016 14:27

Nošausminājusies par specializēto dzīvniekiem domāto šampūnu cenām, nopirku Ričmonda mazgāšanai "Drogās" pieejamo vīriešu šampūnu - vienu no diviem brendiem. Nav viņš galu galā nekāds spaniels vai pūdelis, iztiks.
https://www.facebook.com/anyway.kg1/videos/1044725778899728/

4 atsauksmes - Atsaukties


krii
13. Feb 2016 12:21

Ceru, ka jūs jau esat parakstījušies. Pret absurda un stulbuma uzvaras gājienu. https://manabalss.lv/par-sievietes-tiesibam-pasai-lemt-par-savu-reproduktivo-veselibu/show


krii
10. Feb 2016 23:35

Man ļoti nepatīk, ja gadalaiki ķēmojas un iztaisās par to, kas viņi nav. Piemēram, ziema tēlo it kā vēlu rudeni, it kā agru pavasari. Izskatās pēc vecas palaistuves, kura mēģina uzdoties par nimfeti. Vai pēc maza puisīša, kurš neveiksmīgi parodē vectētiņu. Vai arī pēc nelaimīgas amerikāņu meitenītes, kuru psiha māte saģērbusi un sakrāsojusi skaistumkonkursam.
Lūk, tāpēc man nepatīk šis februāris, kurš mēģina sevi pārdot par martu. Vai novembri, ej nu šo saproti.

9 atsauksmes - Atsaukties


krii
10. Feb 2016 22:13

Kādu vakaru, staidzinot Ričmondu, ielas pretējā pusē pamanīju divus neliela auguma cilvēkus. Viens no tiem bija stabils un balstīja otru, kurš gāzelējās, krita un nespēja saglabāt līdzsvaru. Ieskatījusies ciešāk, sapratu, ka pirmā - stabilākā - figūriņa ir apmēram desmit gadus vecs puika. Otrā - grīļīgā - bija apmēram mana vecuma sieviete (kaut gan sievietēm manā rajonā noteikt vecumu mēdz būt sarežģīti. Vīriešiem arī.)
Puika, turēdams sievieti zem elkoņa, visbeidzot atslēja viņu pret mājas sienu. Viņa mēģināja nostāties taisni, taču ceļu locītavas bija pārāk ļenganas, un viņa nošļuka sēdus uz ietves, murminādama kaut ko, kas izklausījās pēc lūguma visai pasaulei likt viņu mierā, atpisties un iet dirst. Tikmēr puika bija atvēris ārdurvis, nostiprinājis tās pavērtas, un, lietišķi nolamājies, atkal satvēra sievišķi un iestiepa kāpņutelpā.
Durvis aizcirtās, un tālākās abu vakara gaitas man palika nezināmas.
Visticamāk - šī sieviete (kuru es nekādi negribu nosodīt) ir mazā puikas māte. Tādā gadījumā viņai - saskaņā ar mūsu Saeimas un valdības viedokli - piemīt īpašā maternitātes apjēga un empātijas spējas, kuras atšķir dzemdējušu sievieti no nedzemdējušas, un pēc kurām neviena klostermāsa, māti Terēzi ieskaitot, nekad nevarētu pat tiekties...

31 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ melnaa_maashele ]
10. Feb 2016 21:15 Grāmatas

Sveiki!
Pārdodu grāmatas, kas manā grāmatu plauktā ir dubultā vai nav īsti manā gaumē.
Cena 2.50 euro par grămatu vai 10 euro par 5 grāmatām.
Atrašanās vieta Rīgas centrs.
Saziņai: stileta (pie) inbox.lv

http://foto1.inbox.lv/stileta/GRAMATAS

Atsaukties


par_velti
[ jeezinj ]
8. Feb 2016 22:02 dīvāns

ieraksts ar bildi pazuda. rakstu vēlreiz.
atdodu izvelkamu stūra dīvānu sarkanā krāsā.
+ liels 1.75 x 2.25m
+ izvelkams ar veļas kasti
+ stūra daļā stingrs muguras balsts. ērti, lasot grāmatas.
- viena kāja ielūzusi. var saremontēt.
- sintētisks audums. elektrizējas.

ja interesē bilde, tad sūti sms vai whatsapp uz 28-321-331 ar epastu.
pašizvešana no Sarkandaugavas asap (vēlākais 3dien). pirmais stāvs. palīdzēšu iznest. dīvāns ir divdaļīgs.

3 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ ninona ]
8. Feb 2016 13:21 Kalnu divritenis ar 21" rāmi

Vīrs pārdod savu velosipēdu.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/hjhlj.html

Darba kārtībā.

Atsaucoties uz SviestaCibu, var dabūt lētāk :)

7 atsauksmes - Atsaukties


krii
8. Feb 2016 09:56

Izskatās, ka jaunā mirte arīdzan tūdaļ būs pagalam.
Apraudājos pie palodzes.
Es nesaprotu šos augus.

24 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
7. Feb 2016 16:33

   Bērniņam 6 mēneši; plānotā atzīmēšana ar ģimeni atcēlās, jo gripa un citas slimības, tā ka mums tagad ir citronu pīrāgs uz diviem. Jaunais cilvēks ir sasniedzis apmēram 8 kg svaru; prot pateikt ne tikai "Ge!", bet arī "bābābā" un "mammammamm" (pēdējo pie tam tad, kad ir izsalcis vai kā citādi neapmierināts ar dzīvi). Principā saprot arī jokus - smejas tad, kad es izdaru ko neparastu.
   Sāku saprast, kā tas ir - aizmirst bērnkopības grūtības; pirmie mēneši ar negulēšanu un raudāšanu šobrīd liekas visai tāla pagātne. Cerams, atlikušais atvaļinājuma pusgads būs tikpat pozitīvs visām iesaistītajām pusēm.

Tags: ,

11 atsauksmes - Atsaukties


par_velti
[ zebra ]
7. Feb 2016 16:34 žurnāli

Atdodu kaudzīti žurnālu - 14.-15. gada žurnāli IR skaitā ap 50, dažiem nav vāki, krustvārdu mīklas atrisinātas, daži KLUBi, varbūt vēl kaut kas. Ja kādam vajag intelekta spodrināšanai, aplikācijām vai suņu vajadzībām. Imantā.

4 atsauksmes - Atsaukties


krii
5. Feb 2016 01:25

Jāsaņemas un jāiet gulēt. (Ļoti negribas, jo, kad atmodīšos, būs jāpošas uz darbu).

1 atsauksme - Atsaukties


krii
4. Feb 2016 23:44

Nesaprotu, kāpēc šis gadījums tiek uzskatīts par traģisku. Labi, viņi varēja būt gadus desmit vai divdesmit vecāki, bet pati šī lieliskā iespēja - nomira vienlaikus, bez ilgstošām slimībām, ciešanām, tuvinieku apgrūtināšanas, nomira, mīlot viens otru (citādi jau neglābtu, vai ne?) - kaut nu mums visiem tā gadītos!

7 atsauksmes - Atsaukties


krii
3. Feb 2016 13:00

Vispār man vajadzētu šobrīd nevis stulbi blisināties, bet sākt darīt kaut ko, kas ļautu bez pārmērīga riebuma un stresa nopelnīt kaut kādu naudu.
Pārtulkot kaut ko, ko pēcāk varētu(vai nevarētu) pārdot, piemēram.

2 atsauksmes - Atsaukties


krii
1. Feb 2016 23:02

Ričmondam piemīt ne tikai vājība pret dzērušiem cilvēkiem (ik reizes, kad vakara pastaigā satiekam kādu žūpu, kurš līgodamies noguldzina kaut ko par jauku suncīti, raibais draņķis kūst un ir gatavs mani pamest uz skaitli trīs), bet arī vēlme sakožļāt visus balzama un vīna korķīšus un izlaizīt visas glāzes, kurās bijis alkohols.
Man nav ilūziju par viņa iepriekšējo saimnieku dzīvesveidu.

4 atsauksmes - Atsaukties


krii
1. Feb 2016 22:13 Mirtes

Savu pirmo mirti es ieviesu pirms nepilniem divarpus gadiem (http://klab.lv/users/krii/2013/11/08/) .
Tā nodzīvoja pie manis gandrīz pusgadu un nonīka. Sāka nīkt rudenīhttp://klab.lv/users/krii/1468066.html , pavasarī šī nomira: http://klab.lv/users/krii/1502736.html un bija jau bija jāmet ārā.
2014.gada vasarā ieviesu divus mazmazītiņus mirtēnus, sargāju no kaķiem, rasināju, laistīju, mēsloju, bīdīju saulītē, dvašoju virsū, mantras skaitīju - visu tikai pareizajos ritmos. Mirtēni auga un pārtapa leknās mirtēs, ziemu pārlaida kā mīļie, pagājušvasar ziedēja atspērušies: http://klab.lv/users/krii/1639021.html , līdz rudens beigās sāka birdināt lapas. Un nobira līdz Ziemassvētkiem. Pavisam.
Tagad abas pusaugu mirtes stāv joprojām plikas uz palodzes - roka neceļas mest ārā, reiz divās nedēļās aplaistu augsni, reizi vai divas nedēļā aprasinu stumbeņus. Ļoti ceru, ka varbūt iznāks no komas.
28.janvārī nopirku vēl vienu mirti - rezervei. Tikko iestāsies jauns mēness, nocirpšu zariņus-rezervistus un iebakstīšu podiņos.
Man jābūt mājās mirtei, pavisam, pavisam nopietni!

7 atsauksmes - Atsaukties


krii
1. Feb 2016 20:06

Kāds ir iemesls tam, ka malks stiprā alkohola (Melnā balzama, brendija vai šņabja) aptur deguna tecēšanu? Resp., šobrīd tas r vienīgais, kas man palīdz, bet es negribu piežūpoties - rīt uz darbu.
Deguna pilieni un smēres nelīdz ne sūda.:(

5 atsauksmes - Atsaukties


krii
1. Feb 2016 00:32

Ārprāts, kā gribētos, lai ir jau marts! Aprīlis, protams, vēl labāk. Taču ir tā, kā ir; ko dod, tas jāēd.

14 atsauksmes - Atsaukties


krii
31. Jan 2016 22:26

Sagribējās pārlasīt "Gestu Berlingu".

Atsaukties


krii
31. Jan 2016 21:20

Pēc divarpus stundām būs pagājusi 1/12 daļa no šī gada.
Ārkārtīgi dīvains, pretrunīgs un intensīvs mēnesis bija.
Sākās ar iespringtu darbu, turpinājās ar idillisku slaistīšanos, atslābt un baudīt neļāva nemitīgās nāves ziņas.
Pēdējās dienās sagriezās notikumu virpulis, no viena darba esmu atlaista (kopā ar visiem kolēģiem), otru pašai gribas pamest.
Kopš Jaungada, šķiet pagājusi vesela mūžība.
(Vispār - šis ir gada brīdis, kad pārņem sajūta: ziema ir bijusi vienmēr, ne tikai kopš tavas dzimšanas, bet arī kopš pasaules radīšanas, un tā būs vienmēr, vēsa, slapja un vienmuļa, īsām, tumšām, vienādām dienām, elektriskajā apgaismojumā un vieglā depresijā).
Paldies tiem mirkļiem, kas ļāva justies labi. Vai vismaz dzīvai.

Atsaukties