Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Ciba: Atsauksmes | Jaunākais | When Ciba's down |
Joki: Dienas komikss | Ilustrācijas | Savāda Krievija | Tautas kubs |
Pasaule: Afgāņu savaite | Brīvības sala | Erudīti par ES un ne tikai | Galvaspilsētas vēstis | Greizais BBC | Irākas Omārs | Kolbijs Košs Kanādā | Krievi un Krievija | Marks Meksikā | Marks Steins | Mišela | Muļķību atspēkotāji | Nafta velna sūdi ir | Panorāma | Politkorektums darbībā | Pura vells | Tuvie Austrumi tuvumā | Vācu smadzeņu skalošana | Vecā, labā Anglija | Vēlēšanu ģeografija | Viņi netiks cauri | Viņu tikumi | Ziņu centrāle |

Personīgas Ritvara domiņas


27. Nov 2012 22:18 "Lasītprieks" pret "Es šobrīd lasu"

Ir Cibā divas grāmatu komūnas: userinfoes_shobrid_lasu un userinfolasiitprieks . Katrreiz, kad ziņu lentē ieraugu kārtējo "Es šobrīd lasu" ielikto grāmatas vāku, vieglā pretīgumā noskurinos. Katrreiz, kad ieraugu ierakstu "Lasītpriekā", ar interesi izlasu vismaz pirmo teikumu. Tiesa, ieraksti abās vietās nenoliedzami atbilst komūnu sūtībai:

"Šeit var parādīt citiem, kādu grāmatu tu šobrīd lasi, piemēram, ieliekot grāmatas vāka attēlu,"

un

"Ja pēc grāmatas izlasīšanas tev rodas vēlme padalīties priekā, šī ir īstā vieta. Žanram nav nozīmes, galvenais ir nenoslēpjama patika pret grāmatu. Kā zināms grāmatu recenzijas mūsdienās var atrast cik uziet, tādēļ cienīsim un augstu godāsim aprakstus un komentārus ar personīgu attieksmi. Nekautrējaties pie raksta pievienot arī bildi ar grāmatas vāku."

Te arī tā atšķirība: "Lasītpriekā" ir domas par izlasītām grāmatām, bet "Es šobrīd lasu" domāts dižošanās tieksmes apmierināšanai — edz, es lasu, turklāt grāmatu, turklāt kādu! Vai grāmata tika izlasīta, vai tika izlasīts kaut vai līdz 17.lappusei — to komūna neprasa. Kur nu vēl, vai pēc izlasīšanās radušās kādas domas, un, kur nu pavisam, apliecināt domu rašanos, daloties tajās ar citiem. Paņēmu rokā, iebliezu vāku, ja daudz, pievārēju 1.nodaļu, ķeŗos pie nākamās. Iznākumā "Lasītpriekā" šogad ir trīs ieraksti, bet "Es šobrīd lasu" — divdesmit pēdējā mēneša laikā, no tiem viens, gods kam gods, ar aprakstu par izlasīto.

Pieļauju, būs, kas iebildīs — bet es taču kārtīgi un godīgi izlasīju līdz galam, un visādas domas man radās. Ticu, bet tad, lūdzu, aplieciniet to kaut vai 140 vārdos. Gaidīšu.

Atsaukties


22. Okt 2012 21:07 Labi dzīvojam — pa labi

Atsaukties


15. Aug 2012 22:30 Bezalkoholiskais alus

Tags:

3 atsauksmes - Atsaukties


12. Feb 2012 23:10 Nobalsošanas prognožu konkurss

Te. Var uzzināt manu prognozi; uzvarētājam — balva.

Atsaukties


25. Nov 2011 00:20 Meklēju aukli

Meklēju auklīti, kas varētu palīdzēt bērnu (3g3m, 9m) pieskatīšanā. Ja kādam kāda zināma, lūdzu, iesakiet!

Atsaukties


23. Sep 2011 04:36 Atbrīvojos no rakstāmgaldiem un šujmašīnas

Labprāt tiktu vaļā no diviem rakstāmgaldiem un vienas šujmašīnas.

4 atsauksmes - Atsaukties


15. Sep 2011 20:11 Vēlēšanu prognožu konkurss

Te. Var uzzināt manu prognozi; uzvarētājam — balva.

PĒC VĒLĒŠANĀM. Un te konkursa iznākumi.

1 atsauksme - Atsaukties


12. Sep 2011 20:34 Pārvākšanās

Ciba šķiet lēnām mirstam, esmu pārcēlies uz "Wordpress". Redzēs, kā būs. Ja dzīvosim, tad redzēsim.

Atsaukties


8. Sep 2011 02:12 Saeimas deputātu latviskums

Apkopots, cik latvisks balsojumos bijis katrs atlaistās Saeimas deputāts.

Te to var skatīt jaukos un uzskatāmos attēlos (klikšķināt virsū, lai skatītu pilnā izmērā):

Zīmīgas lietas:

 • deputātu un frakciju vieta: NA—V—ZZS—PLL—SC;
 • izkliede:
  • "Vienotība" no Šadurska un Rībenas līdz Āboltiņai un Loskutovam;
  • ZZS no Līdakas līdz Reizniecei;
  • PLL no Kučinska līdz Šleseram;
 • atsevišķi zīmīgi deputāti:
  • uz ZRP aizgājušie Olšteins un Galvanovskis ir "Vienotības" dibengalā;
  • prezidents Andris Bērziņš — visnelatviskākais no ZZS;
 • frakciju balsošana priekš un pēc 28.05. — daudzi piepeši top latviski.

2 atsauksmes - Atsaukties


26. Aug 2011 00:35 Pēcvārds

"Mazo piezīmju" izdevums, ko lasīju, iznāca interesantā — atmodas laikā, 1990.-1991.g. Neatkarība bija pasludināta, bet faktiskā vara joprojām bija okupantiem. Latvieši bija apņēmības pilni atjaunot sev brīvu, neatkarīgu un latvisku valsti, bet ābolā jau bija sadētas oliņas. Tas viss jūtams arī "Mazo piezīmju" pēcvārdā. Sāku lasīt to un brīnījos: kas gan sarakstījis tik spēcīgu pēcvārdu, kam gan bijuši tik stipri vārdi. Pēdējā lappusē ieraudzīju — Baiba Pētersone. B. kundze, kas tik ļoti neiepatikās Jurim Bojāram ar neatkarības prasīšanu, turklāt vēl rīt uz pusdienlaiku; cilvēks ar izciliem nopelniem, lai atmodā tiktu atjaunota 18.novembŗa republika, nevis taptu kaut kāda jauna Baltkrievijas—Slāvlatvijas chimaira; Baibiņa, kā viņu sauca tie, kas uzskatīja par savējo. Un pēcvārda beigudaļā Pētersone ir patiesi pravietiska:

"Un līdzās šai domai mēs saklausām kādu attālu skaņu, ko varbūt ērtāk ir izlikties nedzirdam, jo smags ir jautājums, ko tā mums uzdod. Tas ir tas pats apnicīgais skaitāmais, ko kādā no savām piezīmēm min Kārlis Skalbe: "Atcerieties, kā mēs visi locījām: Ja učeņik, ti učeņik, on, ona učeņica." Arī toreiz… Šodienas Latvijas problēma ir šī miljonbalsīgā klātbūtne, kas no Rīgas un Daugavpils, no Liepājas un Ventspils, no arvien jaunām Latvijas malām atnes to pašu nomācošo "Ja učeņik". Vai vēl sliktāk: "Ja graždaņin, ti graždaņin…" Demogrāfiskā statistika ir nepielūdzama. Tā liecina, cik draudīgi ir sekmīgi īstenotās koloniālpolitikas rezultāti. Latvija ir vienīgā Eiropas valsts, kurā pamatnācija 20.gadsimta laikā ir skaitliski samazinājusies. Pusgadsimtu ilgstošais genocīds apdraud pašus tautas pastāvēšanas pamatus, tās teritorijā iesakņodams svešu etnosu. Pat tad, ja trešās atmodas lielais sapnis piepildītos un Latvijas Republika no domu debesīm un deklarāciju papīrīšiem nolaistos uz zemes, šī zeme latviešu tautai vairs nekļūtu par patvērumu un spēka avotu. Etnoloģijā ir pazīstams himēriskā etnosa jēdziens. Tas ir etnisks konglomerāts, kas veidojas migrācijas, iekarojumu vai citādas tautu sajaukšanās rezultātā. Vienā dzīves telpā, vienā ekoloģiskajā nišā līdzās sāk pastāvēt divi skaitliski lieli etniski grupējumi, kas atšķiras ar vērtību sistēmām, tradīcijām, sociālajām normām, vēsturisko pieredzi. Jaunais himēriskais etnoss, kas veidojas sajaukšanās rezultātā, ir destruktīvs, tas sevī nes iznīcību un iznīcināšanas tieksmi, jo tajā ir sagrautas augstākās vērtības, kas atsevišķa indivīda egoismu pakļauj kopuma, etnosa interesēm. Himēriskajā etnosā kalpošana kļūst neiespējama, to aizstāj iedzīvošanās un patērēšana. Latvijā ar tās oficiāli minētajiem 52% pamatnācijas jau pastāv nosacījumi, lai rastos šāda etniska himēra. Pagaidām šo procesu aiztur tikai pamatnācijas garīgā enerģija, kas liek tās ritmam dominēt. Taču vienaldzība un apātija, kas aptver noteiktu tautas daļu, liecina, ka himēra jau sākusi veidoties."

Pēc divdesmit gadiem redzams, ka tā arī noticis. L(PS)R Augstākās padomes un "Latvijas ceļa" iemītais ceļš uz okupācijas seku legālizēšanu un nostiprināšanu, dekolonizācijas noraidīšana un integrācijas fantoma uzspiešana novedusi līdz tam, ka 4.maija republiku grūti uzskatīt par patvērumu un spēka avotu latviešiem. Latviešu partiju vienaldzība un apātija pret pamattautas interesēm un gatavība pārdoties Kremļa rokaspuišiem par aizvien zemāku cenu liek riebumā sažņaugties dūrēm.

Pietiek! Un mums tiešām ir iespēja 17.septembrī parādīt, ka PIETIEK!

1 atsauksme - Atsaukties


25. Aug 2011 23:55 Kārļa Skalbes emuāri

Esmu pa ilgiem gadiem atkal izlasījis Kārļa Skalbes emuārus. Ko, lūdzu? Jūs sakāt, tas nevar būt, nez vai viņš pat elektrisko rakstāmmašīnu lietoja? Taču "Mazās piezīmes" ir tuvākais emuāriem, kas vien varēja tapt, kamēr nebija internetu. Proti, Skalbe rakstīja mazas piezīmes, kas kuŗu dienu prātā vai vajadzīgs, un avīzes tās iespieda — domas un pārdomas, dienas notikumi, gadskārtas svētki, piemiņas dienas u.c. Ļoti piemēroti arī mūsdienu lasītājam, kas nav radis pievērst uzmanību vienai lietai ilgāku laiku. Un vēl var just, ka Skalbe ir cienīgs vārda mākslas meistars. Tas ir, nemaz nevar just, ka lasi — valoda un doma rit raiti un neklūp negludumos.

Saprašana par labu un ļaunu, un lietu kārtību Skalbem ir. Saprot arī, ka Latvijai jēga ir vienīgi tad, ja tā ir latviska, un aizstāv to kā rakstos, tā būdams Saeimas deputāts:

"Tātad, ja mēs gribam, lai mums būtu latviešu mācības grāmatas, tautai jāaizmirst krieviski runāt un krieviski domāt. Tāpēc krievu valoda no mūsu skolas izmetama. Tad mūsu jaunā inteliģence pagriezīsies ar seju pret vakarzemēm, kur ir daudz īstas un labas kultūras, viņai atvērsies plašāks un svabadāks apvārsnis, un krievu kultūras mirāža vairs nepadarīs viņu aklu."

Bet naivs gan kā tāds dzirnavu kaķītis. Te Ļeņins jau cilvēcīgs top, te Hitlers slēdz mieru ar Čemberlenu, te Staļins atdod leišiem Viļņu — viss uz labu.

Lieku plauktā, lai stāv līdz nākamai reizei.

2 atsauksmes - Atsaukties


19. Aug 2011 23:31 Par ko balsošu

2 atsauksmes - Atsaukties


8. Jul 2011 14:02 Nācionālisms

Visas nopietnākās mūsdienu Latvijas nelaimes cēlušās no tā, ka nācionālisti nav bijuši kārtīgi pie varas. Jo nācionālisms nav brēkšana: "Krievi nāk!" kā to cenšas iztēlot latviešu ienaidnieki. Nācionālisms ir savas tautas mīlestība. Tāpēc nācionālisms ir atbilde visiem svarīgākiem jautājumiem, un kārtīgs nācionālists rūpēsies ne tikai, lai Latvija būtu latviska. Kārtīgs nācionālists dzīvos tikumīgi, kārtīgam nācionālistam valsts nebūs slaucama govs, kārtīgs nācionālists neapzags tautiešus, kārtīgs nācionālists nepiegānīs savu zemi utt.

Un vēl kāda lieta, ko daudzi piemirst. Kārtīgs nācionālists tautiešiem piedāvās labākas, lētākas un noderīgākas preces un pakalpojumus nekā sveštautieši — nevis plēsīs tautietim otru ādu un uzspiedīs savu preci, saucot, ka vietējais jāatbalsta.

4 atsauksmes - Atsaukties


17. Jun 2011 22:27 Spilgts citāts

"Vienotības" polītiķis un vēlēšanu kampaņu rīkotājs Edgars Jaunups 16.jūnija "Latvijas Avīzē":

"Taču atzīšos – lai gan parasti esmu stingri atbalstījis ideju, ka prezidentu ievēl parlaments un man ir bijusi tuva Veimāras konstitūcijas (sk. 41.p. — R.E.) ideja, pēdējā laikā arī es savā viedoklī minstinos."

Jūrists…

Atsaukties


25. Feb 2011 22:37 Kliedziens bez skaņas

Te var noskatīties, kā dzīvu cilvēkbērnu dažās minūtēs samaļ ķidās. Latvijā tā nogalina 9000 bērnu gadā.

Tags:

1 atsauksme - Atsaukties


22. Feb 2011 22:10 Pirmā dziesma

Vecākais (2,5g), ieraudzījis sniega tīrītāju, vakar nodziedāja pirmo pašsacerēto dziesmu savā mūžā:

Šķūre brauc pa maliņu,
Šķūre brauc pa maliņu,
Ā, ā, ā!

Mūsdienu latviešu estrādes caurmērs sasniegts.

2 atsauksmes - Atsaukties


18. Feb 2011 21:03 Otrs dēls

Kur Māŗiņa basa tek pār ābeļu līdumiņu?
Pie jaunām sieviņām grūtajās dieniņās.

Liels paldies Dzemdību nama 7.nodaļai un bērna ķērājai Māŗai Griezei-Putniņai!

11 atsauksmes - Atsaukties


15. Feb 2011 22:33 Piesardzīgs optimisms

Atrasts pēc "Instapundit" ieteikas. Aizkustina līdz asarām. Nē, man (pagaidām) nav grūti – salīdzinot ar cīņu par dzīvību, kad 23.nedēļā piedzimst dvīņi.

2 atsauksmes - Atsaukties


15. Feb 2011 15:13 Rubika kaņepes

Atklāts sociālists Alfrēds Rubiks sakās redzam Latvijas saimniecības izaugsmi linu un kaņepju audzēšanā un sapropeļa rakšanā Latvijas ezeros. Bleķis, protams. Ja lini, kaņepes un sapropelis būtu ienesīgi, uzņēmīgi pilsoņi jau būtu ķērušies tiem klāt. Turklāt Rubiks pats netic tam, ko runā. Ja ticētu, būtu savu naudiņu ieguldījis kādā linu, kaņepju un sapropeļa uzņēmumā. Kamēr posos šo uzrakstīt, jau parādījusies ziņa, ka zinātnieki apšauba Rubika ideju, kā glābt saimniecību. Tik neizprotu, kam meklēt zinātniekus, ja lieta skaidra ikvienam, kam ir veselais saprāts.

5 atsauksmes - Atsaukties


15. Feb 2011 14:47 Žīdu mīkstsirdība ir neizmērojama

Esmu jau iepriekš rakstījis, ka žīdu mīkstsirdība ir neizmērojama – palaist brīvībā divdesmit teroristes apmaiņā pret pierādījumu, ka viens nolaupīts žīds dzīvs, vai atbrīvot bērnu galvu šķaidītāju apmaiņā pret pāris savu kaŗavīru līķiem. Un nu jāredz, ka žīdi izlaiduši brīvībā 1000 2000 3000 4000 Palestīnas arabu cietumnieku, neizmantojuši iespēju apmaiņā dabūt kaut vai to vienu nolaupīto tautieti.

Atsaukties


15. Feb 2011 12:33 Salti

Ziņās diezgan labi var lasīt, kā veidojas šis grafiks:

Un varam salīdzināt, cik ticama izklausītos nesena "Apollo" vēsts, pārveidota vasaras apstākļiem:

... tālāk ... )

Tags:

Atsaukties


15. Feb 2011 12:24 Žēl

ziņo "Diena"/LETA/NASA, dzimumvairošanās visumā nav iespējama. Žēl. Vienīgo prieciņu sniedz pēdējā rindkopa, kāpēc izplatījumā atturas no dzimumsatiksmes:

"Kā iepriekš žurnālistiem stāstīja krievu (īstenībā kazachu un Kazachijas - R.E.) kosmonauts Talgats Musabajevs, piespiedu atturības iemesli jauktajās apkalpēs ir dažādi: "Mums [šauro telpu un uzstādīto kameru dēļ] nav iespēju, bet amerikāņi ir ļoti disciplinēti."

Tags:

Atsaukties


15. Feb 2011 12:05 Caurmēra sievietes

Beidzot arī es esmu ticis pie caurmēra latvietes:

Un pie citām caurmēra sievietēm arīdzan.

Tags:

Atsaukties


15. Feb 2011 11:46 Salti

Šorīt aiz loga rādīja -21, par vēl 3 grādiem aukstāk nekā vakar. Uz darbu tomēr gāju kājām, un nekas – ja ir piemērots apģērbs, auksti nav. Un šodien ieraudzīju vienu no šausminošākām laika kartēm savā mūžā:

... tālāk ... )

Tags:

3 atsauksmes - Atsaukties


14. Feb 2011 13:59 Jefrosinija Kersnovska

Sensenos laikos rumāņu zemē,
Kur teka Nistra līčotiem krastiem,
Kur kviešu līdumi liesmoti dega,
Dzīvoja laimīga Jefrosinija.

Un tad nāca Baigais gads. Tad – 14.jūnija izvešanas. Tad izsūtījums. Tad bēgšana, pusotrs tūkstotis kilometru pa taigu kājām un vienatnē. Tad nāvessods un tā nomaiņa pret ieslodzījumu gulagā. Tad atgriešanās mājās, kuŗu vairs nebija. Tad brīnumaina mātes satikšana. Un tad – dzīvesstāsta iemūžināšana attēlos.

Jāatzīst, lasot raudāju. Ne vienā vien vietā.

Tags: ,

Atsaukties


14. Feb 2011 12:50 Jemena

Kāpēc Jemenā nav revolūcijas? Deva svarīgāka.

1 atsauksme - Atsaukties


14. Feb 2011 12:35 Šaranskis par to, kā ir un kā nav

Cienīga un vieda Nātana Šaranska intervija.

Atsaukties


14. Feb 2011 12:26 Miers mājās

Izskatās, urlas dabūjuši pierauties.

1 atsauksme - Atsaukties


14. Feb 2011 12:05 Vietējā tirgus aizsardzība

Žīdu necilvēku blokādes nomocītā Gaza ierobežo – importu no Izraēlas. "Hamās" vartuŗiem taču gribas iekasēt savu tiesu no tuneļu tirdzniecības, ko konkurence apdraud.

Atsaukties


14. Feb 2011 11:49 Cilvēka daba ir neuzveicama

Kas kopīgs skumbrijām bundžā, šķīstošai kafijai, pastmarkām un kodatslēgām?

Nezinu, kā Latvijā, bet aiz dīķa tās visas izmanto par valūtu cietumos. Jo cilvēka daba ir neuzveicama - aizliedz naudu, tirgosies par cigaretēm; aizliedz smēķēt - mērīs vērtību skumbrijās un slēdzenēs.

Atsaukties


14. Feb 2011 11:15 Valsts skolā – valsts valodā

Sestdien parakstu vākšanā par valsts valodu valsts skolās savākts vairāk nekā 1800 parakstu; daudz vairāk nekā 1000, par ko būtu pārpārēm gandarīts. Visdziļākā cieņa un atzinība atbildīgajiem par apgabaliem un novadiem. Vislielāko paldies pelna Matīss Gricmanis, kuŗa pārraudzītos Talsos parakstījās >10% no Nācionālās apvienības balsotāju skaita novadā un gandrīz 1/4 Nācionālās apvienības balsotāju skaita pilsētā. Izskatās, sniegs vēl nebūs nokusis, kad vajadzīgais parakstu skaits būs jau savākts.

Tags: ,

Atsaukties


11. Feb 2011 17:09 SPRK atbilde

Esmu saņēmis SPRK atbildi uz manu e-pastu par "Latvenergo" tarifu projektu. Paldies.

1 atsauksme - Atsaukties


11. Feb 2011 16:32 Goda lieta

Vīrs pārrodas mājās vakarā un ierauga kādu svešinieku slepus pametam māju. Sieva noliedz, ka būtu svešinieku redzējusi. Vīrs nošauj sievu un divas meitas.

Brālēns uzzina, ka viņa māsīca vairās no viņa brāļa – un noduŗ māsīcu.

Brālis uzzina, ka viņa māsa izvarota – un noduŗ to.

Sieva nopērk jaunu autiņu. Vīram tas nepatīk. Sieva iemet viņam ar akmeni. Vīrs sabrauc sievu.

Kāda sieva paliek atraitnēs. Pusotru gadu vēlāk viņa ir astotā grūtniecības mēnesī. Brālis uzņemas gādību par ģimeni un ar 35 naža dūrieniem noduŗ viņu un bērniņu.

Četrdesmitgadīgs vīrs izvaro 14 gadu vecu radienieci. Lietu nodod islāma tiesā. Meitenei nav četru liecinieku, kas apliecinātu izvarošanas faktu, un tiesa piespriež viņai 100 pātagas cirtienu. Pēc 80 cirtieniem meitene zaudē samaņu un nomirst.

4 atsauksmes - Atsaukties


11. Feb 2011 16:22 Žīdiski koki

Nevarētu teikt, ka Palestīnā būtu zaļumu pārpilnība. Bet arabi gatavi izraut ar saknēm tūkstošiem koku, jo tie esot - pārāk žīdiski.

6 atsauksmes - Atsaukties


11. Feb 2011 16:06 Dabiskā kustība un temperātūra

Esmu salicis, kāda pērn bijusi Latvijā iedzīvotāju dabiskā kustība (dzimušo un mirušo skaita starpība; kreisā skala) un kāda temperātūra (labā skala). Labi var redzēt, kas labvēlīgāks cilvēkam - siltums vai aukstums. Žēl, ka mūsu spēkos nav uzrīkot kādu globālu vai vismaz lokālu sasilšanu.

Atsaukties


11. Feb 2011 15:05 Oglekļa dioksids un Zemes nākotne

Cilvēce, attīstoties un dedzinot degvielu, atbrīvo atpakaļ gaisā ogļskābo gāzi, kas miljoniem gadu bijusi izsūkta no gaisa un ieslodzīta zemes dzīlēs. Dažādi sludinātāji apgalvo, ka tas izraisīšot visvisādas nelaimes. Vienīgais veids, kā novērtēt, vai pasaules gala sludinātāju datormodeļi ir pareizi, ir salīdzināt tos ar lauka novērojumiem. Te tas darīts attiecībā uz desmit piesauktām nelaimēm:

 1. nebijusi Zemes sasilšana;
 2. biežāki un stiprāki plūdi un sausumi;
 3. biežāki un stiprāki tropu cikloni;
 4. bīstama jūŗas līmeņa celšanās;
 5. biežākas un stiprākas vētras;
 6. augstāka cilvēku mirstība;
 7. dzīvnieku un augu izmiršana;
 8. zemāka augu ražība;
 9. koraļļu apmiršana;
 10. jūŗas dzīvības panīkšana okeānu saskābšanas dēļ.

Savukārt te var iepazīties ar uzskaitījumu īsu enciklopaidisku šķirkļu veidā un alfabēta secībā, kāda īsti ir ogļskābās gāzes iedarbība uz cilvēku un dabu.

Atsaukties


11. Feb 2011 14:45 Viesuļvētru biežums un stiprums

Šķiet, pēc katras stiprākas viesuļvētras parādās "eksperti", kas apgalvo, it kā to izraisījusi globālā sasilšana un ka vispār globālās sasilšanas dēļ viesuļvētru kļūstot vairāk. Par laimi, Floridā, kur viesuļvētras redz ne tikai ziņās, tiek pētīts, kā īsti ar tām ir. Lūk, viesuļvētru skaita grafiks:

Labi, "eksperti" piekāpjas, ja arī viesuļvētru nav vairāk, tās globālās sasilšanas dēļ kļūst stiprākas. Bet, lūk, kā ir ar to stiprumu:

1 atsauksme - Atsaukties


11. Feb 2011 14:23 Republikāņu kandidāti

Vašingtonā līdz sestdienai notiek Konservātīvo polītiskās rīcības konference. Tīkami, ka var to skatīties "Fox News" tiešraidē (vismaz vakar vakarā pēc Latvijas laika rādīja). Un ilgoties reiz Latvijas partiju kongresos dzirdēt tādu izpratni par saimniecību un tikumību. Konference beigsies ar dalībnieku aptaujas iznākumu paziņošanu, par ko tie balsotu 2012.g. prezidenta vēlēšanās. Republikāņu izredzes ir labākas nekā 2008.g, taču nepavisam nav skaidrs, kuŗš būs viņu kandidāts. Te ir skaists attēls, kur kandidāti izvietoti pēc viņu piederības partijas nomenklātūrai un idejiskās pārliecības. Apļu laukums atbilst viņu izredžu vērtējumam "Intrade" vēlēšanu biržā, bet krāsa - valsts reģionam, no kuŗa tie nāk.

PAPILDUS. Pidžamu TV arī rāda konservātīvo konferenci tiešraidē.

1 atsauksme - Atsaukties


11. Feb 2011 13:59 Raķešu kalendārs

Šodienas sprīdis globālās sasilšanas ir nieks, ja Alūksnē, Balvos un Ludzā, nemaz nerunājot par Viļaku un Kārsavu, varētu rakstīt raķešu kalendāru.

Atsaukties


11. Feb 2011 13:36 Žīdi valda pasauli

Atvaļināts Arabijas jūŗas spēku flotiles admirālis par to, kā žīdi valda arabu pasauli.

Tags: ,

Atsaukties


11. Feb 2011 12:44 268

Janvārī Kubā notikušas 268 mierīgu opozīcionāru aizturēšanas.

Tas notiek . (Blakus novērojums: pilnīgi žēl skatīties, kādā nabadzībā kubiešus novedis sociālisms.)

Baidoties no Tūnisijas un Ēģiptes diktātoru likteņa, Kastro režīms pastiprinājis represijas.

Atsaukties


11. Feb 2011 12:26 Gāzes revolūcijas uzvaras gājiens

Labas ziņas par gāzes revolūcijas uzvaras gājienu:

1 atsauksme - Atsaukties


11. Feb 2011 12:06 Nabagam nabaga tiesa

Kā pārāk augstas domas par sevi un pārāk zema paškontrole tur nabadzībā. Un kā sociālā palīdzība tam palīdz.

Atsaukties


11. Feb 2011 12:02 Pretīgi

Sūtīt bērnus spridzināties.

Atsaukties


11. Feb 2011 11:59 Dēls (2,5g) runā

 • "Nepielaid garas runas!"
 • "Nevajag dot padzerties, es ierosināju."

1 atsauksme - Atsaukties


11. Feb 2011 11:56 Pretīgi

Neesošu tarifu reklamēšanai "Latvenergo" dod naudu "Vienotības" vēlēšanu kampaņas veidotājam.

Atsaukties


10. Feb 2011 16:29 "Latvenergo" tarifu apspriešana

Sabiedrisko pakalpojumu rēgulēšanas komisija rīko "Latvenergo" tarifu uzklausīšanas sanāksmi Brīvības ielā 55, 3.stāva zālē pirmdien, 14.februārī plkst.11.00. Pats diemžēl netieku, bet aizejiet, mīlīši, kas var. Dalību var pieteikt vēl piektdien pa t.67097220. Lūdzu ievērot uzklausīšanas sanāksmju norises kārtību.

Atsaukties


6. Feb 2011 23:14 Kādas provokācijas anatomija

 1. Arabi atved aitas ganīties laukā, kas pieder žīdiem.
 2. Tiek atvesti arī miermīļi ar videokamerām.
 3. Kad žīdi vaicā, kas par lietu, arabietes sāk grūstīt žīdus.
 4. Īpaši tiek uzbrukts žīdam, kas atnācis ar nūju.
 5. Žīds tomēr neizmanto nūju par ieroci.
 6. Arabi visādi cenšas, bet žīdi tomēr pat balsi nepaceļ.
 7. Beigās pāris arabu vīlušies sāk nomētāt žīdus ar akmeņiem.
 8. Ierodas policija un aiztur žīdus.

Ziņa un video.

Tags: ,

5 atsauksmes - Atsaukties


6. Feb 2011 23:06 "Miera" ticība

Patriks Kondels par islāmu.

Tags:

1 atsauksme - Atsaukties


6. Feb 2011 22:25 Reiganam 100

Šodien aprit 100 gadu kopš diženā AAV prezidenta Ronalda Reigana dzimšanas. Amerikāņi, protams, veselus simpozijus rīko, bet iedvesmai var palasīt arī mūsu pašu "LA" un "MV". Es vien ielikšu pāris runu saitītes:

Tags:

Atsaukties

Back a Page