Posted on 09.08.2007 at 09:14
bļadj!

dirsa sāp tā, ka ne nosēdēt! tā iet kad 2 dienas pēc kārtas faking ar ričuku minies pa 2,5 stundām katrā dienā. jep! lab lab, aizvakar bija bik mazāk, bet vakar toč tīrais miniens bija divapus stučas. un ne jau tā, ka ar pārtraukumiem ik pa 5 min bet tā pa stundai un 10 min vai pa stundai un 20 min no vietas. zinu, ka izklausās dažam labam ekspertam par maz, bet man dirsa ir jēla. wouff!

btw.. man no rītdienas 2 ned atvaļinājiens! jīhā! :P

piedod

Posted on 26.07.2007 at 09:23
Skaņa: KARNIVOOL - L1fel1ke
negribu būt slikts. nesanāk, laikam. kad tas viss beigsies? pats vien pie visa esmu vainīgs. dažreiz brīnos, ka esmu tāds kādam vajadzīgs. nja.


šorīt man daydrīmings iestājies. guļu ar acīm vaļā. no malas laikam stulbi varētu izskatīties.

Posted on 17.07.2007 at 10:08
Skaņa: Radio SWH
dienas joks (iz lietišķās sarakstes ar klientiem):

"Good Morning!" vietā "Good Mourning!" :D

njā.. šitais ir viens no visu laiku labākajiem! :D ok, netraucēšu jūs, iešu labāk strādāt..

Posted on 13.07.2007 at 22:00
jēj! rīt itkā zaķis būs mājās no krankenhauzes (tb slimnīcas)!

Posted on 09.07.2007 at 18:40
nav labi. zaķis slimnīcā. Berlīne izpaliek. turamies.

Posted on 02.07.2007 at 08:27
Skaņa: Aerosmith pa radio SWH B&B Brokastīm
hmm, ja var ticēt birthday reminder, tad daudz laimes, [info]wztr!

Posted on 14.06.2007 at 08:14
Skaņa: B&B Brokastis
man tikko radās iekšējs jautājums/nemiers un reizē arī jautājums citiem - vai jūs vipār atceraties vēl kā radies jūsu jūzerneims cibā/nicks čatā/logins citur? Nu lab iet runa konkrēti par cibu (pārējos pieminēju jo bieži vien ir tā, ka tie ir vienādi). Bet enīuei - jūs atceraties savu stāstu?

Posted on 08.06.2007 at 09:04
Sajūta: snooze
šonakt bija dīvains sapnis.. mazliet pat nepatīkams un strespilns.. redzēju sapnī kā bildinu sieviņu.. viss principā tas pats, tikai viņa pasaka "nē" vārdu. un tad sākās murgs.. nevarēju normāli pagulēt. jūtos neizgulējies un miegains.

Zatlers prezidents?!?!?!?!

Posted on 31.05.2007 at 10:55
Nu nahuj! Vēl dziļāk dirsā laikam būt nevar. Lai arī abi viņi nebija cienīgi kandidāti, tomēr mazāks ļaunums bija Endziņš.


Pirmo reizi laikam man sanācis tik politisks posts. bet nu cepiens ir... grrr

Posted on 30.05.2007 at 12:20
īsti neatceros, vai jebkad esmu jautājis ko tādu cibiņiem, bet nedaudz atceroties notikumus no vakardienas Dr.Hausa sērijas, man uzausa jautājums:


Ko jūs domātu, ko darītu, kā rīkotos, ja jūs pēkšņi uzzinātu, ka jums atlicis dzīvot tikai nedēļu? Protams, pieņemot, ka jums nav jāguļ uz vietas, bet varat brīvi kustēties. tb, jūs jūtaties normāli, bet pēc nedēļas jums jāmirst (un tikai jums, nevis visai pasaulei).

ļaujieties brīvai fantāzijai un iekomentējiet savas domas.

viepļi

Posted on 23.05.2007 at 09:31
šitais = rēcīgi

Atpakaļ 11  Uz priekšu 11