eič sī
09 September 2009 @ 09:25 am
 
vakar bija tik smuka vakara saule, ka mēs paņēmām veco fočiku ar melnbalto filmiņu un gājām uz tuvējām drupām bildēt portreta bildes.
debesīs neviena mākoņa, beidzot. es ceru, ka šis ir atvasaras sākums, jo man atkal ir saīsinātas darba stundas.
 
 
eič sī
09 September 2009 @ 10:44 pm
 
beidzot maiklu džekšonu ir nominījuši bītli, tagad ir patīkamāk uzturēties sabiedriskās vietās.