22:12 pm [18/09/2018]


[info]neraate
nesanāca man ar vīnogu pasūtījumu. šodien pie tantītes nopirku 3 kg Zilgmu. mute jēla, mēle pušu bet vēl gribas. bērni arī saēdās uz nebēdu
bet nu vienu reizi gadā jau var. tāpat es veikala vīnogas nepērku. būtu labi, ja avrētu rakstīt neēdu, bet līdz tam mēs vēl augam vai ne
beidzot redzēju arī tādas Sultan. droši vien tās, no kurām taisa dzeltenās garšīgās rozīnes. kārdināja jau ļoti, bet nu nē

20:12 pm [18/09/2018]


[info]methodrone

20:00 pm [18/09/2018]


[info]pajautaa
Čau! Draudzene Vācijā meklē au-pair. Šausmīgi forša (atvērta, jautra un tiešām sakarīga) ģimene ar 2 sīčiem -10 un 8. Svarīgi ir autovadītāja apliecība, jo jāved uz dažiem pulciņiem. Ja zini kādu, kurai (am)interesētu padzīvot Vācijā, mācieties valodu un labi pavadīt laiku, dodiet ziņu.
Oficiālajā au pair nebija neviena no Latvijas, bet viņiem būtu interesanti, jo līdz šim iepazītie letiņi ļoti patika.

20:52 pm [18/09/2018]


[info]punkts
Bendžamiņš Notrems nemaz nedomāja par benzīnu, kas bija izplatījies pilsētas ielās, vairojot ekonomisko labumu no centra uz pārdaugavu. Notrlengs bija nolēmis savas diebās diebas likt pie lietas, iejūgt siksnā un dreillēt katKombas no burkas ar visiem spicajiem graustiem, kas bija saspīlēti un nebija atjaunināti, jo fasādi saēd laika zobs un tad ir laiks to atjaunināt ar dzeramo sodu un kubla kanu ar vīzēm, avīzēm un tēva runu manierīgā manierē sataustot pincetes tieši tur, kur to nav. Atdzelžot roku palīdz gilgamešs saistībā ar audiem, kas met savas smakas tik tālu, lai to varētu orientēt kā kLāzusu ar meitenīgu uzvārdu ar savā starpā klejojošiem tīrasinīgiem tavernas suņiem, kas iztiek ar to, ka nepieņem savas saknes.

septembris
20:27 pm [18/09/2018]


[info]inese_tk
aizvakar raku zemi no pērnās kompostkaudzes savam jaunajam garšaugu dārzam un uzraku zemes bišu pūzni. no tām laimīgi aizbēgu. šodien plēsos pa puramalu, cenšoties demontēt garā sausā zālē un gārsās ieaugušu, sapuvušu un sagāzušos drāšu žogu un ieplēsos lapsenēs. viena iekoda krustos un vēl divas atradās ieķērušās drēbēs, kad jau kādu laiku biju pavadījusi istabā.

19:44 pm [18/09/2018]


[info]iztulko
kā angliski pateikt ko līdzīgu "paši pūta, paši dega"?

16:22 pm [18/09/2018]


[info]basta
iepriekš neredzēta satiksme. haotiska, it kā mega pārgalvīga, taču apstājas un pieklājīgi palaiž pie gājēju pārejām un neviens nekur nesteidzas - pat uz lielceļa vidējais tešanās ātrums ir ~ 60km/h

183 (pieaugšanas bubulis)
15:44 pm [18/09/2018]


[info]temperature
uzdāvināju sev dzimšanas dienā zobārsta apmeklējumu un menstruālo piltuvi un baigi sapriecājos. nezinu, pa kuru laiku kļuvu par to cilvēku, kas sev svētkos dāvina nevis palutināšanu, bet praktiskas lietas. laikam tā dara jaunpieaugušie - pēc kādiem desmit gadiem noteikti atkal atgriezīšos pie sevis lutināšanas.

vakar pēc pusnakts vēroju savu par gadu vecāko seju spogulī. ja labi ieskatās, var redzēt gar degunu lejup velkamies rievas un zem acīm iesēdušās strīpiņas. bērnībā biedētās ja-daudz-rauksi-pieri krunkas gan vēl nav parādījušās. bet vispār man ļoti paveicies ar jauneklīgu izskatu arī laikā, kad divdesmitā dzimšanas diena ir tāla atmiņa, bet trīsdesmitā jau bez maz vai jāsāk plānot. tikai plaukstu āda no smēķēšanas pārvērtusies par tādu kā pergamentu - izskatās kā ilgi nekopti ādas zābaki.

vispār man dzimšanas dienas patīk. es vienmēr tajās esmu jutusies īpaša - arī tad, ja nekas sevišķs netiek darīts. taču šodien to sajūtu noķert grūti. lai kā censtos, nespēju sajusties tā, it kā šī diena ar kaut ko atšķirtos no citām stresa piepildītām darbadienām.
lielas cerības lieku uz svinību nakti. turu īkšķus par to, lai neliktos, ka tā ir vienkārši kārtējā ballīte ar draugiem.

skaisti būs. es zinu. pieaugšanas bubulis mani vēl nav apciemojis.

15:25 pm [18/09/2018]


[info]heishy
Knockdown.

14:08 pm [18/09/2018]


[info]watt
"When Apple licensed Amazon’s patent in September 2000, Apple had a market cap of $8.4 billion and Amazon had one of $13.7 billion. Recently [August 2018 -w], Apple became the first US company to reach $1 trillion—followed soon after by Amazon [September 2018 -w]."