nu tad parunāsim, biedri
18:37 pm [22/06/2018]


[info]jebalaitung
ir alus.

no jaunzēlandes un kanādas.

atlikušais laiks
18:36 pm [22/06/2018]


[info]jebalaitung
12 dienas.

19:27 pm [22/06/2018]


[info]virginia_rabbit
ZR galā nav nemaz tik slikts laiks


par labām lietām
18:38 pm [22/06/2018]


[info]gnidrologs
Neesmu pēdējā laikā vairs tik cītīgi sekojis līdzi jaunai mūzikai, bet viena no tām lietām, kas iekritusi dvēselē pēdējo pāris gadu laikā ir grupa King Gizzard & The Lizard Wizard, kas manā skatījumā sāk kļūt par labāko austrāļu rokbandu ever. Un viņi ir tikai tikko sākuši, bet saražojuši jomajo. Un neticami, ka ne būt ne fillera pilnu vipendronu. Kvalitāte/kvantitāte koeficienti ļoti labi. Protams ne viss izcils, bet ļoti augsts līmenis viscaur. Kā Frenkam Zappam apmēram.
Viņi it kā būtu jāpieskaita pie oldskūlīgas psihodēlijas, bet tikai formāli. Visi tie revaivalisti, kas tikai citē vecos ir boooring. Šitiem ozijiem piemīt ļoti distinct skanējums un idejas pamatā jaunas. High energy skābes piesātināta mūzikas siena. Silti iesaku nobaudīt, īpaši zaļumballē.

muzik

vairāk:
https://www.youtube.com/watch?v=G5Z4bma_tUM&t=443s
vai agrāk postētais https://www.youtube.com/watch?v=Qxxz7Tgfsv4
Viņi ir awesome laivā, kas ir reta fīča mūsdienu bandām.

16:24 pm [22/06/2018]


[info]methodrone
Religion: an empty promise that does not deliver.

Es gribētu, lai ir tāda universitāte, kur māca ar psihedēliķiem par esību un apziņas dimensijām. Kur cilvēki lietotu dažādus augus, un tad pierakstītu un diskutētu par piedzīvoto. Tad arī varētu ievērot kopīgās pieredzes, kas atklātu ontoloģisku augstākās apziņas ainu. Tad rastos tādas grāmatas, kur ir aprakstīts katrs audziņš un kādu psihes nostūrīti tas aktivizē un atklāj. Būtu nodarbības, kur var iepazīt apziņas ēnainos stūrus, demonus, tumsu, un būtu nodarbības, kur var iepazīt varbūt dievišķas būnes un esības galotnītes. Tad cilvēki varētu droši iepazīt ļaunumu un Dievu, un saprast kas ir esība, un vairs nekļūdīties tik gauži, un neslapstīties.

18:28 pm [22/06/2018]


[info]n_komentari
Atnāc vakarā uz siena šķūni!

17:55 pm [22/06/2018]


[info]gnidrologs
Denijs Trejo man šonakt neuzbruka. Tā vietā sapņoju, ka strādāju? :(

17:50 pm [22/06/2018]


[info]zazis
Mums tagad ir itālieši un brazīlieši. Gaidu franciešus, angliešus un krieviešus.

Nightingale ftw
17:04 pm [22/06/2018]


[info]begemots
Ko darīt, ja kaķim nieru mazspēja?

Izrādās, ka šai gadījumā par laimi pamatā neko, tikai divreiz nedēļā mājā pašrocīgi laist sistēmu līdz mūža galam.

Pirmajās reizēs bija strjomna, bet by now visi iesaistītie ir pieraduši, un vairs nevajag šotiņu pirms eksekūcijas.

Tories kaķīšs žiperīgs atkal.

Priekā!

dīvainas izstādes latvijā un itālijā
16:36 pm [22/06/2018]


[info]kants
kamēr biennāle karājas kā sulīgs, piebriedis auglis uz zema zara, citās telpās spokojas parastā māksla.
neapšaubāmi labākais - golfKlayderman pilnasinīgā 90to dekonstrukcija aresenāla otrajā stāvā, rotaļīgs avangards pēc klasiskā postmodernisma.
arsenāla pirmajā stāvā - liela un dīvaina tekstila izstāde, kur daži darbi ir smuki un atjautīgi, daži pat laikmetīgi, bet liela daļa novecojusi līdz ar autoriem, kas ieslīguši materiālā formālismā un nespēj atspoguļot laikmeta progresīvo īstenību. un koncepts 'identitāte'? *&^$$# nu, kas tā dara? un vēl tie līdzjūtību izraisošie darbu apraksti.
krietni vairāk prieka sagādāja cita kura-putra, virspusēji saistot rituāla un mākslas jēdzienus plašā, anonīmā grupas izstādē nongrata/museum.lv tik daudz sliktas mākslas nebija redzēts kopš ainavu izstādes pētera baznīcā, bet vecie, apgleznotie šķīvji - priceless! pa vidu arī šis tas cits aizraujošs un smuks.
gluži kā padziļinot jaunās erotikas fotoizstādi fotomuzejā, mākslinieciskus jaunu sieviešu aktus viena fotogrāfe maigas soc. kritikas aizsegā ir izlikusi baznīcas ielā 9/11. smuki iepakots viens izteikums vienā interpretācijā. kāpēc lai tāds nebūtu kaut kur mākslas tirgus privātajā pusē?
privātais mecenātisms un erotiski motīvi bieži vien uzkrītoši saistās (vai nauda nav fallogocentriska?), ko labi ilustrē kārtējais privātais laikmetīgās mākslas muzejs - katānijas pilsētā, sicīlijā. kā kasiere brīdināja - tāda figurāla viņiem māksla. īpašnieka gaumes manifests ar nolieci un okultismu, fotoreālismu un heteroseksuālo kanonu.
cita veida dīvainība gaida laisku ceļotāju puļas rajona bari pilsētiņas pinakotēkā - pasaulē puritāniskākā mākslas kolekcija ar sešām kailām krūtīm, no kurām divas pie tam ir jaunavām marijām. ēka toties varens musolīnī māniju tīrradnis.