Par dāvāto zirgu, kam zobos neskatās.
17:00 pm [21/06/2018]


[info]almighty_j
Tiem, kas mani pazīst, nebūs noslēpums, ka šad un tad gadās sapsihoties kā tādam īstenam [pseido]pensionāram un burkšķēt par pasaules kārtību, tempu un nu-jau-acīmredzmo visa galu.
Tāpat daļai nebūs arī noslēpums, ka man patīk atdzīvināt mirušas lietas un dažādus gadžetus, bez pūlēm tos noturot pie dzīvības vēl tālu aiz paredzamā mūža ilguma. Laptops, kam šogad aprit 10mitā jubileja (ārpus jebkāda veselā saprāta iespējamības robežām) šķiet labs piemērs. Taču līdz nāvei sašķaidīts S7 edge, kas nupat augšāmcēlies no miroņiem, ir kas cits. Burkšķēšanas mērķis - TOO BIG!. Oledi-šmoledi-LTE-un-Šprotifaiji! TAS IR TELEFONS! Jā, tas sen vairs nav telefons, zinu, zinu. To properly pieklātos bakstīt abām rokām galvu nodūrušam līdz brīdim, kad tevi panāk pirmais laternas stabs, BET. Mūsu ķepiņas pēdējos pārsimts tūkstošus gadu nav kļuvušas lielākas un tas agregāts nav noturams vienā rokā! Jā, zinu, tūlīt sekos komentāri. Protams, protams. Žonglēt var iemācīties arī ar piecām atvērtām piena pakām un, nešaubos, tā arī notiks. Cik cilvēku, tik prasību, viedokļu dažādība untātālāk. Blablabla.

BET! Pirms dodos uz tuvāko pasta nodaļu pieteikt tālsarunu uz Rēzekni nākamnedēļ, vien piebildīšu, ka vienīgais pareizais telefona izmērs ir vecā labā 4s/5s/SE iPhone izmērs.

Make of that what you will.

16:35 pm [21/06/2018]


[info]glam_our
Man likās, ka pieaugušie:
- nav niķīgi, kad ir par maz gulējuši/nav paēduši;
- spēj no rīta piecelties;
- aiziet laicīgi gulēt arī tad, ja neviens neskatās;
- neapšļaksta apģērbu katru reizi, kad ēd zupu.

apkārt draudīgs
16:24 pm [21/06/2018]


[info]heishy
I beat the cloud. Tagad protams svīstu kā cū. Nesaprotu arī to kāpēc man kājās šodien ir garas bikses.

15:35 pm [21/06/2018]


[info]sintetika
eu, a kāpēc jums nepatīk gobzems'n kaimiņš?

tiešām sirreāli
15:43 pm [21/06/2018]


[info]gnidrologs
Oh man, you heard of the high school gang fights between Salvadoran and Iraqi Kurdish kids in California? Over the exact same shit too.
Best part of multiculturalism is that cultures which would never have encountered each other have now found one another in Western countries, and now we have brand new conflicts.
My ultra-liberal SJW Swiss Austrian friend in Berlin, even she commented how surreal it is that only in Berlin do Vietnamese and Arab gangs fight and kill each other.

foršas tomēr tās plūdoniskās sintakses elipses
15:15 pm [21/06/2018]


[info]avralavral
Par brīvību tu sevi saucies? Es gribu dzirdēt tavu valdītāja domu, nevis — ka tu esi aizbēdzis no jūga.

Vai tu maz esi tāds, kas d r ī k s t ē j a no jūga bēgt? Ne viens vien ir tāds, kas, nomezdams savu kalpību, līdz ar to arī savu pēdējo vērtību.

Brīvs no kā? Kāda daļa Zaratustram? Bet gaiši vajaga tavai acij runāt: brīvs p r i e k š k ā ?

Vai tu spēj dot sev savu labo un ļauno un savu gribu pārkārt pār sevi kā bauslību? Vai tu vari būt sev pašam par tiesnesi un atriebēju?

Music \\ Schwefelgelb - Alle Sterne
15:13 pm [21/06/2018]


[info]necrolover
Es ceru, ka tas ir .. es nezinu, aks tas ir. Kopš vakardienas kaut kāds nelabums fonā. Varbūt karstmdūriens sēžot korķos. Varbūt stress par rītdienu. Varbūt kaut kas iekodis.
Es ceru, ka rīt pie altāra nenoģībšu vai neapvemšos.

pat suņi nav pasargāti no bagātināšanas
14:37 pm [21/06/2018]


[info]gnidrologs
paldies, diegabikši

14:08 pm [21/06/2018]


[info]gnidrologs
Stable society or feminism. Take your pick.