oOo buč buč ņam ņam šņak šņak šļurp šļurp auglīga sēkla šļāk šļāk <3
Mood \\ peaceful
Music \\ Petit Pd - Sexy Sushi
02:52 am [20/10/2020]


[info]qgmr101


P.S. Un tu tur dziļi dziļi Tevī zini, ka tu šo gribi ^_^
ziema ir gara, agrāk vai vēlāk tev sagribēsies nobaudīt tādu tvirtu un sulīgu ābolīti, kāds ir manu vingro smadzeņu spriestspēja par aktuāliem jautājumiem... ;-)

nākotnes izglītība
21:04 pm [19/10/2020]


[info]gnidrologs

20:58 pm [19/10/2020]


[info]vilibaldis
Lai jau tie suņi rej, bet masku valkāšanas burvīgākais blakusefekts ir nenosalis t.i. nepilošs deguns :-)

17:43 pm [19/10/2020]


[info]gnidrologs
https://artbreeder.com/browse
Programmiņa, kurā var ielikt savas vai svešas bildes un paspēlēties ar algoritmu. Var savienot vairākas vienā, uzģenerēt "pēcnācējus" vai painženierēt gēnus.
Paizklaidējos ar jūzerpikču. Sarkanais cilvēciņš būs kūlz hūda zōns:

...
16:58 pm [19/10/2020]


[info]chrono
Jāpievienojas te jau cibā izskanējušajam, ka Raised By Wolves ir izcils seriāls un viens no šī gada skatāmpriekiem. Droši vien nebūtu tam pievērsis uzmanību, ja ne chimera viens ieraksts un par to viņai paldies. Kādu laiku nebija sanācis noskatīt neko baudāmu no sci-fi, bet šis seriāls atgādināja, ka tomēr vēl joprojām mēdz iznākt labas lietas arī šajā lauciņā.

Otrs šī gada seriāls noteikti ir The Boys. Tiesa, otrā sezona lika nedaudz vilties. Pirmā sezona bija svaiga, intriģējoša un katru sēriju es apēdu un ar steigu ķēros pienākošās. Otrajā sezonā jau bija sajūta, ka kaut kas sāka pietrūkt un kaut kas nebija līdz galam labi izspēlēts, lai arī vēl neesmu sapratis, kas tieši. Un ja pirmās sezonas nobeigums mani atstāja karājamies uz "eu, es gribu zināt, kas notiek tālāk!", otrās sezonas nobeigums bija samērā meh (kick a nazi, for real?). Neskatoties uz to, es esmu samērā ieienteresēts trešajā sezonā un ceru, ka seriāls neiebrauks virspusējas moralizēšanas grāvī.

Charming smile
15:50 pm [19/10/2020]


[info]pavisam
BEIDZOT man ir atbilde, kāpēc laiku pa laikam Linkedinā aicina sveši cilvēki.
Esmu prasījusi visāda veida speciālistiem - IT, HR, utt, kāds viņiem no tā labums. Neviens īsti nejēdza atbildēt.
Lūk!!!

Thanks for accepting my connection on Linkedln, I enjoyed looking at your page. I'm sorry if I disturbed you by sending this short note. I know that LinkedIn is not a dating site, I really have to say that you are a beautiful lady. I came across your profile while looking for an old friend and had to contact you, I couldn't resist your charming smile and your great beauty. Can we chat someday? I will like to know more about you personally and professionally. Kindly tell me more about you.
Hope to read from you soon and have a wonderful day.
Harry


Lieki piebilst, ka bildē nesmaidu, nekādas "page" man īsti nav, bet tās jau nianses.

Man šķiet, mana privātā dzīve tikko sakārtojās, atliek vien izlemt, cik tūkstošus esmu gatava aizņemties bankā, lai Harijs varētu tikt uz Latviju.
Vai ārā no savas valsts.
Vai cietuma.
Vai mafijas nagiem.
Vai cukura atkarības.

Kādas vēl versijas?

uzpurnis-debilizators
tūliņ pāri slieksnim
15:01 pm [19/10/2020]


[info]saccharomyces
lūk, šis ir totāli limināls stāvoklis

13:24 pm [19/10/2023]


[info]snorke
sorit skrubinu savu kapucino baaraa, kad ienak kungs (nu, pensionars, bet par daziem pemsionariem tomer gribas teitk kungs) - garaa meeteli un huutee

man DIVUS kruasanus vajag, vai jums ir DIVI kruasani ? vins sauca jau no slieksna, vicinadamies ar spieki, un izklausijas gauzi laimigs - nu nekaa citi, kas drumi izlok savu kafiju

tas bij tik izteiksmigi, ka es ari pablenzu bazigi uz leti, kur protams, bija vesela kaudze to kruasaanu

bet neko, piesteidzas bufetniece: kadus ta vajag kungam ?

vienu ar medu un vienu ar marmeladi

un aizsteidzas vins papira maisinu rokaa, spiekis knapi tika lidzi, vareja redzet ka kada kundzite spilvenos gaida to kruasaanu

es paliku drusku ar asaraam aciis, tas bij tik skaisti, rudens, medus, 2 kruasaani !

nak rudens, bus barga ziema, vajag kadu, kam pieritinaties un kam nest tos 2 kruasanus (reali, es nepardzivosu otru lokdaunu ar beznevienadzivacilveka menesiem !)

it's here!!!
12:24 pm [19/10/2020]


[info]pavisam
Mums ir apkure!!!

Es it kā neesmu baigais tropu augs, bet šorīt, pie 13,8 grādiem un sāpošām kājām tomēr izlēmu braukt uz baseinu, jo... tur ir pirts :D

Dzīvoklis jau uzsila līdz 17, jau novilku vienu jaku, no vilnas zeķēm gan vēl tik drīz nešķiršos.