18:28 pm [18/02/2018]


[info]ilona_pop
Kad transportu neatbilstība sarakstam/tādēļ kavējumi pārkāpšanās/atcelšanas utt. kļūst par regularitāti, kuru dēļ tu zaudē laiku, enerģiju un naudu, tiešām reizēm liekas, ka atkal esmu nošāvusi garām ar vietu.

Jacob Rees-Mogg and Rory Stewart Debate Human Rights
18:08 pm [18/02/2018]


[info]penny_lane
Es atcerējos, ka mēs bijām bārā, kur visur bija dzīvnieciņi, veca kundzīte, kas apkalpoja, nerunāja ne vārda vāciski, tad gāju pa ielu, sapratu, ka vietu neatradīšu, zinātu vismaz dzīvnieciņus. Pūces? Nē, tās nebija pūces. Ja es zinātu dzīvnieciņu, sagūglētu. Pēkšņi man pabrauca garām gaišzaļa mašīnu, un es pie sevis iekliedzos: vardes!

Tālākais bija viegli. Bāru sauca pie vardes, pārsimt metri. Iegāju iekšā un apmulsu. Dažas vardes. Bet nebūt ne visa tā varžu izstāde, vardes it visur, flafīgas vardes, stikla vardes un koka vardes. Nekā tāda. Skaļš futbols, bet viss tāds diezgan moderni trashy, nevis kā toreiz. Sasvecinājos ar abiem kungiem, nu, labi, nomurmināju pāris vārdus zem deguna, un jautāju, vai ir plug-in. Viņš nesaprata, izvilku no somas vadu. Viņš norādīja man vietu. Tad kādu brīdi klusēja un ar britu akcentu teica: But next time you say hello first.

Fuck, es teicu. Shit, sorry, I didn't mean to. Tad sapratu, ka turpinu nespēt nelamāties, un atvainojos vēlreiz. Un teicu, ka teicu sveiki, tikai tā kautrīgi.

Es jūs meklēju, bet es nezinu, vai jūs atradu. Viņš saprata par ko runāju, kā atvainodamies uzmeta skatu pāris porcelāna vardītēm, atliekām no citiem laikiem, un teica, ka they've been renovated.

Nu, neko. Apsēdos pie augsta un neērta galda, atvēru datoru, atvēru baltu dokumentu, un, pirms rakstīt tur, pierakstīšu arī šeit, ka

times they are a changin.

"Staļina nāve" / "The death of Stalin"
16:43 pm [18/02/2018]


[info]heda
Izcila komēdija nevainojamā temporitmā no pirmās līdz pēdējai filmas sekundei. Gluži kā Harmsa "Vecenē" bailes glūnoši velkas līdzi un var izlekt no jebkura kakta jebkurā brīdi, tāpēc jāsmejas, jāsmejas, kaut vai aiz bailēm. Padomju funkcionāri - Stīva Bušemi Hruščovs, Saimona Rasela Bīla Berija, Džefrija Tambora Maļenkovs - ir tieši tik pelēki un krāšņi, lai ne mirkli nešķistu, ka viņu zirnekļu cīņas varētu nospēlēt tikai krievi. Jo krievu lielākā atļaušanās šājā tēmā diemžēl ir un paliks Mihalkova torte Staļina purnā, par kuru viņam nāksies maksāt ilgi un gauži.

The Death of Stalin

17:52 pm [18/02/2018]


[info]heishy
Es jau ar bažām uzlūkoju šito aptumsuma koridoru un Saturna pāreju Mežāzi jau Decembrī. Šeku reku! Mans miers ir atkal papostīts. Kā bij tai dziesmā un sākās viss no gala.

Killeris manī ir modies, jo, ja iedod 2. iespēju un tad vēl nav skaidrs, manu cieņu, ticību un visu pārējo neatgūt. you're a dead man.
Es nedegradēšu savu dzīvi tāpēc, ka kāds cits ir izlēmis degradēt savējo.

Sauciet mani par cold-blooded or anything.
Bet šitā nav jābūt. Parazīti, asinssūcēji, kas patērē citu laiku un citu resursus.

darbar festival videō
17:46 pm [18/02/2018]


[info]2daces
Sometimes, when I look deep in your eyes
I swear I can see your soul

17:23 pm [18/02/2018]


[info]zvaigznjustari
kopš piektdienas nodarbības esmu sev nozvērējusies nākamajās kaut vai kājās vai uz zemes nekā vēl reizi uz tās spīdzinātājbumbas divas stundas ar sakostiem zobiem balansēt. kurš dolbajoks izdomājis, ka tā būs ērtāk? kas vainas nevainīgam krēslam?

Iedomu draugs
17:22 pm [18/02/2018]


[info]tethys_
Varbūt tomēr jādara grēks un jāuzraksta tāds ideālais cilvēks grāmatā. Tāds, ar kādu es gribētu draudzēties. Kuram patiktu visas tās nesakarīgās tēmas, kuras interesē mani. Perfektā komplektācija. Tad es varētu domās sarunāties ar viņu.

One Last Interview w/ Shimon Peres
13:10 pm [18/02/2018]


[info]artis
I told [Putin] more. “When an American wakes up in the morning, what does he see? Mexico in the south, and they accept Mexicans in their country. Canada in the north, they are the best friends in the world. And on the right and on the left, there are fish in the water.

“What does Obama have to worry about? You, you wake up in the morning, whom do you have? Japan, China, Afghanistan? My God! They know that you have plenty of land, and you don’t give them a penny. You have 20 percent of the sweet water, and you give nothing. So when the snow in Siberia melts, the first thing you will see there are Chinese. Because there are plenty of Chinese in the east, and not so many Russians.”

The second thing I told him was: “America has the best proportion between the size of the land and the size of the people. You here have the worst. Twenty million square kilometers. My God. But what you don’t have are people. Your people are dying. Don’t be impressed by the applause and what people are saying. They won’t forgive you. Why do Russians live for only 62 years, while Americans will live 82 years?”... tālāk ... )