00:27 am [20/10/2019]


[info]iive
Mājas pagalmā es slēdzu velosipēdu pie sētas, zem egles, ap kuru apvijies vīnstīgulājs, rudenī karājas koši sarkans zaļajos egles zaros. Velogroziņā bieži sabirst sarkanas un dzeltenas lapas, pa kādam čiekuram. Es tās neņemu laukā un braukāju ar visām, tikai savītušākās pa laikam izmetu. Ļoti priecājos par šīm mazajām veltēm no rudens vējiem. Pavisam pretēji man liek justies cilvēku izdarības. Šodien tā kāds bija izdomājis manā groziņā izmest ābola serdi. Citu dienu pie akadēmijas man bija atstāta bija tukša pudele no alkoholiskā koteilīša, kas, pie kam, nebija pavisam tukša, jo, ņemot to laukā, lai izmest, nolēju ar lipīgu šļuru gan velo, gan sevi. Tīra ļaunprātība. Tas ir vēl rupjāk nekā apčurāt sabiedriskās tualetes podu un, šķiet, prasa daudz mērķtiecīgāku pārliecību, ka tavas īslaicīgās ērtības ir būtiskākas par otra turpmāko laiku un viņa labo omu. Jūs esat nekrietni cilvēki, jūs būtu labāki vīnstīgulāji un koki.

23:15 pm [19/10/2019]


[info]teja
Vēl ir tā, ka neinteresē, lai mani slavē vai apbrīno - es vēlos, lai mani pagaida - lai aizdod jaku (eu aizdod jaku) - bet kur tad ir tie gaidītāji - es pats esmu vinu gaidītājs.

20:48 pm [19/10/2022]


[info]snorke
Ozona Grâce à Dieu

briniska filma par brinisko katolju baznicu !

21:42 pm [19/10/2019]


[info]dooora
atvadījāmies šodien no viena kapteiņa.
es caur viņa binokli pirmoreiz redzēju, kā roņi kniebjas Ruhnū pusē.
citi savos ōperas binokļos manī allaž redzēs kripatiņu viņa, nezinot.
galīgi nav sajūtas, ka saikne būtu pārcirsta. daži kabeļi ir tauvas.

Hoj, Imka

20:30 pm [19/10/2019]


[info]heda
Diemžēl jūsu mūsu "Pūt vējiņi!" neradīja gaidīto un solīto sajūsmu un katarsi. Sākums aizkustinošs, Kalniņa mūzika pirmajās piecās minūtēs un laiku pa laikam arī vēlāk liek skudriņām skriet pa muguru, harismātisks Reinis, izcila ļaunās mēlēs runājoša Misāne. Dažas lieliskas idejas - pendeļojošais dziesmu svētku koris kā skatītāju zāles spoguļattēls un pūļa ieintersētās vienaldzības simbols, kas turpina krāmēties vienalga, vai protagonisti cieš, mīl vai mirst. Tomēr šis koris īpaši paspilgtināja Nacionālā teātra tradicionālo spēles stilu - runas un jūtas raidīt skatītajam, nevis partnerim, un divi dzērāji vai mīlētāji, kuri uzrunā viens otru, spulgām acīm veroties skatītāju zālē, bet nemaz neredzot viens otru, reizēm, atkarībā no talanta mēroga, var aizkustināt, bet tikai reizēm.

stay brutal
21:01 pm [19/10/2019]


[info]src
Pārsteidzošā kārta Jelgava 94 nokļuvusi internetos. Noskatījāmies.

No vienas puses no scenārija autora gaidīju kaut ko vairāk, no otras - jau tad, kad bija pirmās ziņas, ka taisīs filmu, man šķita, ka tas ir liels izaicinājums no šāda tipa grāmatas labi uzfilmēt stāstu.

Labākā daļa, protams, titri. Sliktākā - klīstošais JJ rēgs.

Ā, principā tad arī skaidrs, kāpēc filma tik ātri ir maksas internetos.

21:00 pm [19/10/2019]


[info]zin
kapēc gan vienmēr sakrāmēšanās jāatstāj uz pēdējo dienu?!

lai arī sākotnēji doma par 2 sacensībām pēc kārtas šķita nekas takš tik briesmīgs, tagad sāku domāt, ka būtu bijis prātīgāk darīt to visu 1 at teh time.
rīt lidoju uz Maljoroku, kur balonu Eiropas čempis, uzreiz, kā tas beidzas, pa tiešo uz Sāgu, uz nākamājām sacensībām (šoreiz japāņu parastās, tradicionālās).
tad mazuliet palūkoties pakārt un būšu atpakaļ.
somu gan būtu derējis laicīgāk kārtot

17:58 pm [19/10/2019]


[info]teja
Eu nu nepērciet vairs turku rozīnes griekjiem arī ir

14:14 pm [19/10/2019]


[info]teja
es vienmēr esmu gribējusi dzirdēt bet maz sanācis in tāpēc tagad saku jums:

NEKAS ES TEVI PAGAIDĪŠU

13:44 pm [19/10/2019]


[info]teja
Ar orgasmiem ir tāpat kā ar narkotikām, to visu var lietot lai no sevis bēgtu bet arī lai noklūtu tuvāk sev
- vai nav paradoksāli ka mēs beigās tāpat satiekamies vienā vietā - jā es to nevaru izskaidrot, bet saprotu - vai nav paradoksāli saprotu bet nevaru izskaidrot

Paradoksa vienīgās mājas ir valoda - un valoda nav mājas