21:30 pm [19/10/2019]


[info]f
pie laba ātri pierod. es tiku lutināta ar gandrīz nepārtrauktu naktsmiegu apmēram divus mēnešus. jūs vispār iedomājaties? gulēt no 23.00 līdz 7.00 un pamosties labi ja tikai tāpēc, lai piekārtotu knupi?! total bliss! bet neuztraucieties - nu jau vairāk kā divas nedēļas (vai trīs, vai četras, laiks saplūst vienā masā, so who knows) man atkal jāceļas vairākas reizes naktī. tad knupis pazudis, tad pamperis nav izturējis spiedienu, tad ēst grib (varbūt), tad slikts sapnis, tad vēl kaut kas. wonder weeks apps ziņo, ka kārtējais leaps beigsies pēc 3 dienām, and i wonder - vai var cerēt, ka beigsies arī šīs miljons nakts celšanās?

vai arī nē?

RIFF kinoskeptiķis
20:34 pm [19/10/2019]


[info]tvarj
Es: Centīsimies rīt pirms kino būt laicīgi, varbūt tur būs kādas izklaides vai atrakcijas bērniem.
Lūcija (max vienaldzīgā un drūmā balsī): Nekad nav bijis.

14:16 pm [19/10/2019]


[info]black_data
Ir mazliet savdabīgi meklēt filozofisku jēgu kamīna kurināšanā, bet arī tāds sīkums var izgaismot to, kā ir iespējams nepareizi interpretēt cilvēku motīvus.

Kādu laiku atpakaļ opis man rādīja, kā iekurināt kamīnu. Viņš man neparādīja pareizo veidu, viņš man parādīja divus dažādus veidus. Viens veids ir ar skaliņiem un avīzēm, tā kā to dara omīte, jo tas ir dabiski, tas ir ekoloģiski. Es vēl ilgi ticēju šim pretnostatījumam, jo bija tik daudz stāstu un piemēru. Un tad viņš visai šai smalkajai konstrukcijai uzlēja virsū benzīnu, un teica: "Bet šādi kamīnu iekuru es." Vispār nebija šaubu, ka opis ir vecs, stūrgalvīgs vecā kaluma vīrietis, kas turēsies pie saviem uzskatiem, un nekad nemainīsies. Tai pat laikā tas nebija "uzsist kulaku galdā" gājiens, to viņš piekopa savā nodabā, un centās neafišēt omītei, ka viņš tā dara. Es biju viņa noslēpuma uzticamības persona... jo pareizā dzimuma, vai varbūt pareizās dzīves uztveres.

Bet tas bija sen. Pagājušajā ziemā es empīriski iemācījos daudzas kamīna un plīts kurināšanas īpatnības, ieskaitot to, kādi mīti nav izveidojušies ap šo procesu. Varētu pat teikt, ka es tīri labi un ātri varu iekurināt kamīnu. Bet vakar es atbraucu uz laukiem ap pus desmitiem, pietiekami noguris, lai nepaliktu Rīgā ilgāk, un paliktu pa nakti šeit viens. Kaut kas man nesanāca ar pirmo reizi, un kamīns neaizdegās. Tad es paņēmu degšķidrumu, pārlēju pāri malkai, un varēju mierīgi iet līdz galam noskatīties vienu boksa maču, ko es iesāku skatīties Rīgā. Un tas šķita tik loģiski, ka tad kad tu beidzot gribi mierīgi apsēsties un neko nedarīt, bet tev tomēr ir jāatrisina vēl viena praktiska lieta, tu izvēlies ātrāko un vienkāršāko veidu, nepiešķirot tai lielāku nozīmi un vairāk laika, kā ir nepieciešams. Tas varēja nebūt par stūrgalvību. Tas varēja būt mēģinājums pateikt, ka šeit būs daudz praktisku lietu ar kurām dīlot, no kurām tu bieži nogursi, tāpēc nav nekā slikta tajā, ka tu gribēsi pārliet visam pāri benzīnu un aizdedzināt, lai varētu mierīgi apsēsties un pievērsties kaut kam citam, kas tev dod gandarījumu.

52h
00:41 am [19/10/2019]


[info]ingmars
Pabeidzu Final Fantasy III. Vairākas nedēļas nevarēju iziet pēdējo cietoksni, bet šodien beidzot izdevās. Sakritības rezultātā šodien pastā saņēmu Final Fantasy IV.

20:38 pm [18/10/2019]


[info]ttp
the sky's gone out ir tomēr man vistuvākais bauhaus albums.

13:46 pm [18/10/2019]


[info]au
nu re, mēs visi tādi laimīgi un ātrmidzēji.
un tad ir mani bērni, kas neaizmieg ātri. pilnīgi nemaz. un tas drusku, jāatzīst, dzen izmisumā. jo stunda. katru dienu vakara migšana ir stundu.
es saprotu, bērni, protams, protams, mīļie mazie jaukumiņi. bet stunda dienā ir 365 stundas gadā.

13:47 pm [18/10/2019]


[info]kisswithafist
Cibas dāmas, ko jūs darāt ar visiem smāķiem, kas neder to paredzētajam pielietojumam? Metat ārā? Smērējat pēdas? Somiņas?

/ej dirst, loreāl, tava "vieglā tekstūra" pat pa nakti nespēj iesūkties, lox

END
12:58 pm [18/10/2019]


[info]ingmars
Es nerunāju daudz.

12:38 pm [18/10/2019]


[info]martcore
turpinot par fentezī

lūk, lietotāja begemota pēdējais ieraksts teicami paskaidro, no kurienes rpg magiem ir tās šmotkas, kas viņiem ir
nopietni, jūs tur uzvarēsiet kaut kādu asinskāru kolektīvu un paskatīsieties, ko var lūtot
un, teiksim, barbars vai kareivis, viņi taču visu laiku dodas kaut kādos karagājienos mežos un katakombās
a magi ņihuja nedara, sēž un studē nekronomikonu
tad beigās jūs konstatēsiet, ka barbara īpašumā atradās vāle un apsējs ap gurniem
kamēr magam ir gredzens par 2500 bitkoiniem
no kurienes? no maģiju atbalstošiem fondiem un institūcijām!

10:34 am [18/10/2019]


[info]anonymous
Man šķiet, ka esmu salauzis ribu.