23:59 pm [19/10/2017]


[info]kisswithafist
Ā un vēl, prokrastinācijas kārtā, jāpieraksta, ka vakar bijām uz Faustu LNO. Nu man opera ne sevišķi, tomēr jāatzīst, ka šī ir labākā no izrādēm, uz kurām esmu bijusi (kādas 2, viena ir Traviata un otru es neatceros). Godīgi sakot, izrāde tāda viegli nesabalansēta - brīžiem šķiet, ka pārējie tēli stipri nobāl uz izcilā Mefistofeļa fona, un histēriski-epileptiskais Sībelis man drīzāk izraisīja neizpratni, kā arī Fausts šķita ļoti, ļoti meh, tāds nekāds.
Taisnības labad jāpiemin, ka operas izbaudīšanai man ir svarīga vismaz viena izcila ārija, un šeit tās īsti nebija. Viss tāds daudzmaz vienāds. Bija "episkie" brīži, bet tas vairāk bija kora un orķestra kopdarbs nekā solista.

Joprojām ļoti gribu uz elusive Burvju flautu though.

23:18 pm [19/10/2017]


[info]kisswithafist
A ja par kailumu, tad es īsti nesaprotu, kā var domāt par internetu kā par savu personīgo austerīti, kur viss skaisti, rožaini un puķaini. Nē, te ir internets. Te ir briesmoņi, kaili sēklinieki, troļļi, riebekļi, gnidriņi, šlamufas, ļarvas, mafloki un homeopāti. Pie tā ērtāk pierast.

20:09 pm [19/10/2017]


[info]neesmusuns
Šonedēļ tikai divas atzīmes: 9.3 un 9.16.
Joprojām gaidu eksāmena rezultātus. Gaidu jeb pārbaudu ik pēc dažām minūtēm, vai tikai beidzot nav parādījusies atzīme. Bāc! Stulbi un stulbi.

Bet tā normāla nedēļa. Beidzot ir nodots grupas darbs web programmēšanā. Beigu beigās bija jau forši, pat tas, ka 4.grupas dalībnieks pirkstiņu nepakustināja, šķiet tikai uzjautrinoši.

Sarkanie pleķi no ādas nepazūd. Bet tad es paskatos uz saviem stresainajiem kursabiedriem un redzu viņu sejas ekzēmas, un saprotu, ka man nav, par ko sūdzēties.

Mēnešreizes iet uz beigām un dzīve atkal rādās skaista.

Kad zvaigznes sastājas jaunā krustpunktā (skaitlis 7)
21:41 pm [19/10/2017]


[info]kristiana
Brīdis, kad cilvēki uz Tevi skatās ar lielām cerībām.

Brīdis, kad saproti, ka dosi ko vairāk nekā gaidīts, pavisam ko citu, nevis to, kas gaidīts.

Pēdējie mēneši paiet pamanot, ka blakus darbojas jauši un nejauši spēki, kas virza un uzņem jaunu kuģa kursu.

21:01 pm [19/10/2017]


[info]martcore
viss, iešu skatīties finčera seriālu

18:46 pm [19/10/2017]


[info]stradnieks
laiciņu neesot apritē, palasīt friendlisti un tad gribot piebilst kaut ko, atver komentus, un wow...

pirmā reakcija:
otrā reakcija: ir milzīgs starprindām lasāms spiediens man tagad likt justies vainīgam par to, ka man ir pāris olas un krāns. nekad neesmu seksuāli fiziski uzbrucis sievietei (par verbālo man grūti spriest un tā arī nav mana vieta). jā, es esmu piesējis draudzeni pie radiatora un konkrēti throatfuckojis, bet tas neskaitās, vai, ne, ja pēc tam viņa prasa vēl? es negribu justies vainīgs par noziedziniekiem. un nejutīšos.

trešais novērojums: naids ir laba lieta. it sevišķi, īstermiņā. bet naidam ir īsas kājas;
ceturtais 'domu grauds', vai arī papildinājums trešajam: forši skatīties, kā #metoo tiek izvarots ar radikālo feminismu (vīriešhumanoīdu necivilizētie viedokļi, meninistu gaudas 'n shit); mjā, piešuj krāniņu, samazini IQ no 64 uz 54 un nākamais reipists gatavs;

dziesmiņa ar nelielu pun
say o.k.

piektais: cik absurdi latviska situācija. ir bijis seksuāls uzbrukums, ir klusums, tagad palaiž # un ir stāsti. BET KUR IR FUCKING VĀRDI UN UZVĀRDI šiem uzbrucējiem? Iedomājieties, ka Jums būs bērns. Un viņš/viņa vienu dienu atnāks un pateiks, ka kaut kāds radagabals ievilcis viņu krūmos. kurā sijā Jūs liksiet sev cilpu, ja tas būs tas pats kretīns, kas to pašu izdarīja Jums? Jūs ko - arī neko nedarīsiet tāpat kā ar sevi pirms cik tur gadiem? TAS IR JŪSU FUCKING PIENĀKUMS šos cilvēkus novākt. Gan burtiski, gan pārnestā nozīmē. aplis ir jāpārcērt. Savādāk šo #metoo drīz sāks saprast ar domu, '#me too does nothing when I get sexually harassed'.

Protams, uz pēdējo punktu būs piebilde, "Tu jau esi krāniņduris, loģiski, ka Tu tā darītu, bet es esmu vājais dzimums, es neko nevaru 'n shit". Sorī, bet nav tāda dzimuma 'upuris'.

Ko mēs darījām vecpuišu ballītē
15:36 pm [19/10/2017]


[info]freakart
Lai [info]anonims varētu aprecēties viņam nācās izpildīt trīs pazemes dieva Nekasnepiš sagatavotos uzdevumus.

https://www.youtube.com/watch?v=j2uP5NyCip0

DSCF2355
best picture hosting

---
11:22 am [19/10/2017]


[info]f
nezin kāpēc man ir tendence, sākoties aukstam laikam, iziet ārā svārkos. srsly, apmēram divas reizes gadā sadomāju uzvilkt svārkus, un uzreiz - tadā - neaizmirsti arī garu mēteli klāt.