ja es būtu saeimā
23:02 pm [24/09/2018]


[info]eermaniitis
man štrunts par zeķēm zandalēs un par ko tur vēl cepās mūsdienu establišments - kokss sakārtots no kreisās uz labo nevis otrādi?

vārdu sakot man riebjas katoļi un pareizticīgie dēļ viņu kanibālisma izteiksmes, viņi kā aptrakuši vazā mirušu cilvēku atliekas un tad bučā un sūkā un ko vēl dara ar tām, fui!

vārdu sakot pienācis laiks latvijā aizliegt visādu cilvēku pirkstu sūkāšanu! - ok, moš ne visu, bet vismaz mirušu, ok?

un ja mirušu tad sūkāšanu, tirināšanu, raustīšanu un visādi citādi izdarīšanu - davai ka saliekam kopā un uz sārta un miers!

20:34 pm [24/09/2018]


[info]mazeltov
Inspektors Caps nervozi pīpē stūrī.
Zõ, lai izmestu miskastmaisu, katram miskastmetējam ir izsniegts pa plastmasas atslēgai, lai atslēgtu miseni (tas, ka to miseni katrs austrum-lupiteks var atmūķēt 2 sek. ir cits stāsts).
Un tad nu šodien es atceros, ka tā atslēga man palika džinsu kabatā, bet pareizā vieta, kur tai jāstāv, ir uz ledusskapja. Džinsos nav. Pārmeklēju pārējos pa perimetrum izkaisītos džinsus. Nav. Pārmeklēju drēbja skapja plauktu, kur bija ielikti džinsi (pārmaiņas pēc, nevis uz grīdas, izkliedēti pie citiem). Nav. Paskatos uz ledusskapja, vai nav mağiski uzradusies. Nav. Paskatos somā, paskatos jakā, kurā gāju ārā, paskatos vēlreiz džinsos un skapī. Omg, joprojām nav! Nu un tad es izlēmu iečekot zeķu un truseņu atvilktni un tur, protams, ka bija.
Jo, pirms ielikt džinsas skapī, es viņas biju nometusi uz gultas un pēc tam uzmetusi tīrās drēbes no žāvētāja un tad, kad kārtoju, acīmneredzot pagrābu zeķes un trusenes, un, kopā ar tām, arī atslēgu, kas bija izkritusi no džinsu kabatas, kad noğērbos.
Galvenais tad, ka es ticēju sev un nedomāju, ka esmu nenormāla un ieskatījos pie tām zeķēm. Un trusenēm.
Karoč, ticiet sev un nevis dievam, lai mistasti būtu ērti iznest.

.
Music \\ WHAM BAM SHANG-A-LANG - Silver (1976)
19:46 pm [24/09/2018]


[info]kini
kaut kā šito pērli guardians of the galaxy 2 pleilistē īsti nebiju piefiksējusi, bet.. wham bam shang-a-lang :D

19:31 pm [24/09/2018]


[info]sirdna
Sāga par Lietavām turpinās, šī ir ceturtā daļa. Būs vēl piektā, ar to gan vajadzētu pietikt.

Tad lūk. Nupat izrādījās, ka Lietavu mājās mūs tur kāds viltīgi sapiņķerēts mezgls un māju saimnieks padodas.
... tālāk ... )
Uf, piekusu :) Nu, tad ar nākamo reizi pabeigšu, jā, tā vajadzētu sanākt.

17:23 pm [24/09/2018]


[info]martcore
/vēršoties pie pāvesta/
atdodiet mums kardinālu ozoliņu!

16:15 pm [24/09/2018]


[info]au
upd.//

Depo un Spiriti ir pasaules atbilde kastu jautājumam!

14:16 pm [24/09/2018]


[info]evy
shitaads nogurums, ka acis no riita vispaar nevar attaisiit, sen nebija piedziivots.
darba sakaraa ar policiju te arii interesanti. izraadaas, lai iesniegumu par zaadziibu iesniegtu policijaa, man ir nepiecieshama pilnvara no mana lielaa bosa, kursh 1) atrodas dubajas ofisaa un 2) shajaas dienaas vispaar ir aarpus valsts.
nekas, nekas, teica policisti. sak' - naakat riit no riita, tad priekshnieks uz vietas, mosh var sarunaat bez pilnvaras to iesniegumu.
shoriit viiru piespiedu braukt man liidz, ja nu vajag patulkot [jo ne visi iereednji vienmeer angliski prot]. pirms braukshanas viirs ieraudziija, ka mashiinai riepa tuksha. viirenes mashiinai, ja?! jo muuseejaa veel pat liidz servisam nav aivesta. labi, pofig, ir viena fiksaa remontlavochka pie maajas, aizdzina to riepu salabot. aizbraucaam uz policijas iecirkni. prasu peec taa pasha leitinanta, ar kuru vakar jau runaajaam. man saka - juus re ku tur aiz atdaloshaas sienas paseediet pagaidiit, a juus [taa uz manu viira kungu] ejat re kur tur apseesties [un noraada uz 10 metrus taalaaku uzgaidaamo diivaaninju]. viirs saka - vai ta nedriikst ar sievu kopaa? nee, mums atbild. nedriikst. labi, figs ar jums, tach tikai 5 minuutes soliits, ka jaagaida. piecas minuutes, my ass! divas stundas seedeeju. un peec tam iznaaca viens taads dzheks, ar zvaigzneem un ordenjiem, un pazinjoja - njehuja, nes ka to pilnvaru un tad tikai runaasim.
divas, foken, stundas miskastee.
iekaapaam mashiinaa un aizbraucaam uz piceeriju, vot.
vismaz kalzone garshoja fantastiski.

un darbi shodien negrib vesties ne pa kam. jau otro stundu trinos pa cibu, un blakus internetos mekleeju [darba vajadziibaam gan] visaadus suudinjus manikiiram - nu tur shtempeliishus, un visaadus gliterus un liimes un peerles un dimantus, nu visu, ko tagad stiliigi pie nagiem kabinaat un karinaat.

11:32 am [24/09/2018]


[info]au
klau, kur dabū kastes, lai pārvāktos? vai vēl eksistē "aiziet aiz rimčika un izvelk no mistkastēm"? ja jā, tad kā/kur?
vai arī visi pērk depo un raksta smukiem burtiem virsū "peldbikses, porcelāns, tenisa raketes"?

11:20 am [24/09/2018]


[info]au
man te tāda draudzeņu kliķe no maģistra laikiem, esam sešas, ļooooti atšķirīgas, bet turamies kopā jau desmit gadus. to piektdien nosvinējām ar viesnīcu, vakariņām un garum garām pļāpām. tajā naktī beidzās vasara, jo līdz četriem sēdējām uz terases vien kapučniekos, bet tad uzreiz gāziens, plus desmit un čuš.
tās bija deviņu stundu garas sarunas, pagulēt četras, un vēl brokastot gandrīz divas. ļoti patīkami ir šādi ārpusikdienas vakari, kas ir gan smieklīgi, gan saturīgi.

// vispār - nesteidzīgi brokastot ir katra cilvēka pamattiesība, es gribētu to iekļaut satversmē.

: kur?
09:04 am [24/09/2018]


[info]f
lauzu galvu domādama, ko lai šogad izdara savā dzimšanas dienā, jo šogad prasību latiņa ir augstāka, nekā jebkad.
tāpēc jautājums - kur varētu fantastiski piesēst un paēst siguldā? ar skaistu skatu or smth.

ja vien varētu, es uztaisītu vienkārši pidžamballīti ar meitenēm. mēs skatītos filmas, ierakušās spilvenos un ēstu saldējumu ar augļiem, to visu pēc tam papildinātu ar glāzi vīna, un tad man gribētos gulēt. tiktu atzīmētas visas kastītes - laba kompānija, ērts apģērbs, gulta tuvumā, kino, kaut kas graužams, un nekur tālu nav jāiet.
tikai pidžamballītes potenciālās dalībnieces nav atrodamas latvijā, tāpēc šoreiz šis variants atkrīt.