KDALA
09:49 am [26/05/2020]


[info]ingmars
Labrīt! Varbūt kāda zina, kur var iegādāties šādu koka datoru ar latviešu alfabētu?

: retoriski jautājumi
08:37 am [26/05/2020]


[info]f
spriežot pēc internetiem, visa rīga sēž karantīnā un pašizolācijā.
bet kas ir tie cilvēki, ar kuriem pilnas ielas un lielveikali darbadienas vidū? (man bija attaisnojošs iemesls, bet ja tāds ir visiem, tad kas atkal ir tie cilvēki, kas internetos sēž karantīnā un pašizolācijā?)

bfffff
21:54 pm [25/05/2020]


[info]ingmars


Jaunas kurpes, Nike SB Janoskis.

13:21 pm [25/05/2020]


[info]mazeltov
Esmu sasniegusi augstāko iespējamo līgas līmeni online skrablī, ko tagad. Un vakar dabūju arī savu rekordu vinnētajās spēlēs pēc kārtas - 17.
Droši vien, būtu vēl vairāk, bet man ir aizdomas, ka tie indieši, kas tur skrablē lielos vairumos, izmanto kaut kādus random vārdu ģeneratorus, jo es neticu, ka viņi zina/izmanto visus tos jocīgos vārdus, ko šie uzbliež ekrānā. ŅE-VER-JU.

13:14 pm [25/05/2020]


[info]kisswithafist
Kopš gatavoju lielākoties vienu eksotiku (lasīt – tērēju sojas mērci un rīsu vīna etiķi ar ievērojamu ātrumu), baigi garie nagi izauguši. Nekad man nav bijuši tik stipri nagi, parasti ir tā, ka es tos ne vīlēju, ne griežu, jo tie vienkārši noslāņojas/nolobās/atlūst paši. Turklāt nags ir relatīvi tālu no pirksta gala, tāpēc dabūt nagus pāri šim līmenim jau ir sasniegums.

Bet tagad. Tagad tādas ķetnas, ka brīžiem padrukāt grūti. Te tev bija "neveselīgā" soja (bullshit absolute). Bet varbūt pie vainas ir ievērojamais sāls daudzums un mums visiem vajadzētu sāls kluci virtuvē, kuru palaizīt, kad sagribas, kā lopiņiem.

10:00 am [24/05/2020]


[info]f
svinīgi uzrunāju visus cibas zaļos īkšķus -
kas tas ir? tā nav ābele, tas nav ķirsis, un nav plūme (hmm, i think) nudien nezinu, bet gribu zināt.

need it, want it )

: independent play
09:47 am [24/05/2020]


[info]f
sēžu pie kompja.
bērns pie kājām spēlējas ar kubiņiem.
kā tas notika? i didn't even do anything.
1 gads, 3 mēneši un 12 dienas.

toširo mifune, samurajs ar zilo winstonu
10:26 am [23/05/2020]


[info]amanita
“Es ilgi biju augšā - mēnestiņā, un tur es ļoti uztraucos, jo vēl nepazinu savu ģimeni. Bet tad es kritu lejā un pa ceļam ieraudzīju jūs. Es biju tik laimīga! Tev, mamm, bija tik mīksti mati! Un tad es iekritu tavā puncītī - tur es jau jūs pazinu. Pēc tam es kritu vēlreiz, laukā no punča, un tā bija mana pati pirmā dzimšanas diena.”
Matildes (3) stāsts par mūsu satikšanos.
Par sevi augšā - mēnestiņā, viņa stāsta diezgan bieži.

pseudepigrapha? i don't even know her!
Mood \\ <3
Music \\ The Middle East - Jesus Came To My Birthday Party
16:47 pm [22/05/2020]


[info]neoplasm
jau no paša rīta ļoti cīnījos, bet šodiena tomēr izvērtās ļoti jauka. pienāca jaunais īres līgums, kas jāparaksta. atnāca arī brīnišķīga kartiņa un vegānās trifeles no keitas. viņai šobrīd tik smagi iet, bet tik un tā atcerējusies par mani, līdz ar ko bezmaz sajutos vainīga, cik ļoti sapriecājos. šeinijs pa kluso bija viņai iedevis adresi :) šeinijs alsō pa kluso mums, izrādās, jau noorganizējis pārvākšanās servisu ar milzīgu actual pārvākšanās vāģi, kas nozīmē 1 [vienu!] fiksu pielādi/izlādi. turiet īkšķīšus :)

otrā sesija ar terapeiti arī izdevās. viņa saka visu to, ko es jau itkā zinu, bet tik un tā ļoti noderīgi padomi nāk ārā :) šoreiz iedeva mājasdarbu, bet tas šobrīd liekas tik insurmountable, ka pieķeršos kaut kad tuvāk nākamajai sesijai. attālinātās sesijas vispār ir smieklīgas - piemēram, dabūju dzirdēt, kā terapeite skrien cauri saviem apartamentiem, visādām lietām grabot un krītot, lai tiktu līdz durvīm, jo pastnieks atnācis :) mums diezgan neformāla gaisotne, abas droška pidžammās. un patīk, ka viņa ļoti daudzas manas bažas un šaubas nolīdzina līdz ar zemi - tāds kā briļļu tīrīšanas serviss, jo, izrādās, es daudz ko redzu [un [pie]redzēto tulkoju] nepareizi. nu tur, things vs perception of things, ļoti interesanti.

alsō, izrāvu cauri vienu pirmšķirīgu grāmatu, palikušas kādas 20 lappuses, kuras glābāju kā pēdējo, garšīgāko kumosiņu, jo negribu vēl šķirties - džona ronsōna psychopath test, viņš arī atbildīgs par men who stare at goats. ik pa brīdim pačekoju, vai esmu sapratusi pareizi un šitas viss tiešām balstīts patiesos notikumos, jo gārdzu un hujēju ik pēc lappuses. visa tā epopeja ar david shayler, izbijušu MI5 aģentu, likās absolūts kosmoss. piemēram, norāva jumtu darba sludinājums, kurā rakstīts vienīgi "godot isn't coming", kurš izrādījās MI5 izmestā makšķerīte - šādi viņi vervējot cilvēkus, prikaļi? un darba intervija viņam bijusi vienā no tottenham court road ēkām - saprotiet, milzīga ēka, kurā nav vispār pilnīgi nekā cita - tikai konsjeržs un intervētājs, tottenham court road'ā! david shayler 1997. gadā izčakarēja gadafi atentāta mēģinājumu, uzsitot slepeno infō gaisā vienam sūda tabloīdam par 20,000 mārciņu un aizbēga uz franciju. skaicka noķēra un viņš vēlāk sajuka prātā pavisam, bet stāsts pat nav par viņu - stāsts sākās par psihopātiem un vēlāk iztirzā dažādās mijiedarbības starp tiem, kas skaitās psih. veseli un kuri tādi [varbūt] nav, par ekspluatāciju, par ambiguity of psychiatry, par lizard people, par mūsu pašu ētiku un huiņu, ko patērējam [un uz kā rēķina], par scientology of all things! garšīgi un ņirdzu no vāka līdz vākam :)

alsō, alsō, kolēģis džō šodien ticis pie bēbīša [via the wife], kas mani šodien arī ļoti iepriecināja. šeinijs tieši šorīt vēl rādīja man bēbīšdāvanu, ko viņiem atradis, jo dzemdības vispār bija "plānotas" nākamnedēļ, khh, tagad pat nezinu, uz kuru adresi ko pasūtīt un argghh :)