ziloniits' Friends [entries|friends|calendar]
ziloniits

[ website | Friends ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[28 Nov 2015|11:12pm]

shiry
Un ir tikai ceturtā diena, bet es jau esmu izdzērusi vairāk kafijas, nekā pa visu iepriekšējo dzīvi kopā ņemot. Te vienkārši nav dzeramas tējas. Nekur. Fucking savages, nu, kā citādi lai to nosauc.

Bet toties, izejot pa durvīm, ir šitā.
1 comment|post comment

[28 Nov 2015|07:08pm]

shiry
Viskrāšņāk un sulīgāk izlamāties var krievu valodā, bet domāju, ka pat tajā nepietiktu vārdu, kuros aprakstīt te visapkārt esošo un notiekošo. Faking fak, nu, kā jūs te vispār dzīvojat kā tādi ambīļi.
post comment

[27 Nov 2015|08:58am]

chimera
a aiz ko visi nīst keilu? rau,
keliam ir patiesi krāšņa uzturvērtība (http://nutritiondata.self.com/facts/vegetables-and-vegetable-products/2461/2,
keils ir lēts
keils nav fancy (nu, kļuva vienu brīdi sibīrijas lopbarība par superfūdu, so what, nav nepelnīti). man, kā zināms, vispār garšo lopbarība, nu tur auzas un griķi, par kuriem čehi vēl joprojām raksta uz iepakojumiem, ka ar pohanku tatāri barojuši zirgus, un normāliem cilvēkiem tā nebūtu jāēd).

vārdsakot, tāds čista latvisks kāposts.

***

iemetu aci nu jau slavenajā valkīras blogā. viss ir ļ. jauki, bet nu cik var atspēkot argumentu, kuru neviens neizvirza? ekošmeko pārtiku cilvēki izvēlas ne aiz tā, kas tur supposedly ir (lielāka uzturvērtība), bet dēļ tā, kā tur nav (pesticīdu un herbicīdu, ko cilvēki nevēlas redzēt sevī, augsnē, ūdeņos utt).
33 comments|post comment

[26 Nov 2015|08:07pm]

shiry
Aizpagājusī nakts jeb Džeimsa Bonda viesnīcas, zelta kanalizācijas notekas, katedrāles pilnmēnesī, samta krēsli telefonu maciņiem, un, protams, pāri visam Parīze un Francija, pat Vivjēnai Vestvudai. )
4 comments|post comment

[26 Nov 2015|01:32pm]

shiry
Ņemot vērā, ka ceļojumu aizvakar iesāku, nograbot pa sētaspuses kāpnēm (un tās mums ir trīskārt riebīgākas par ielaspuses, tā kā zinātāji sapratīs, cik tieši nepatīkami tas varētu būt), it could only go up from there. (Har har.)
And it did.
post comment

[26 Nov 2015|11:46am]

chimera
vakar, spītējot pilnmēnesim (vai arī par godu tam), noskatījāmies divas beverlīhilzas, 90210 sērijas (meloju, trīs).

tas tik ir kaut kas. nē, es ne par mūziku, šmotkām, sižetiskām līnijām.
psc, tās meitenes vairs nešķiet smukas (izņemot brendu), viņas šķiet pilnīgi parastas. m. vispār iesaucās: eu, cik viņa ir resna!, uz ko es iebikstīju viņam ar elkoni un teicu, nē, viņa ir pilnīgi normāla, mēs vienkārši sen neesam redzējuši normālus cilvēkus teļukā. ja parādās sievietes pēc 40, viņas arī izskatās pēc 40. fuck, viņas staigā bikini UN izskatās pēc 40, un neviens neko. salīdzinājumam - es te nerunāju par mūsdienu bonda meitenēm, es runāju par disneja ģimenes filmām, ko tulkoju vienā laidā, un kur godīgās namamātes ar 5 bērniem izskatās vienā vecumā un formīgumā ar savu vecāko meitu-tīneidžeri.
nez, kad pazuda parastie dibeni? kad tas viss sākās?
5 comments|post comment

[25 Nov 2015|07:16pm]

chimera
vai jūs zinājāt, ka mazreizējais e-talons (1 vai 2 reizēm) darbojas uz laiku, ne uz reizēm, un to var bezjēgā pīkstināt kaut vai miļons reizes stundu vai aptuveni, lēkājot no transporta uz transporta, ja labpatīk #kapeikas pišot

uzzināju to grūtā ceļā, braucot mikriņā ar vesterna elementiem, kur šoferis un divi pasažieri (viens pusakls, otrs ar kokčika pudeli vienā rokā un viengadīgu bērnu otrā) plēsās par tiesībām izbraukt ar vienu e-talonu uz diviem. sapratusi, ka izgriežam uz vecmīlgrāvja tilta, ātrums ohohō, bet uz ceļu neviens neskatās, piesprādzējos (iespējams, prātīgāk būtu bijis izkāpt, bet es tūlīt braucu uz gejropu, kur bēgļi un terorisms, morāli jāgatavojas; bez tam, diez vai kāds pievērstos man tik ļoti, lai izlaistu). uz atvadām šoferis un pasažieris apmainījās ar telefoniem, lai rītdien nokārtotu šo jautājumu kā vīriešiem pieklājas. tad vairs ar bērnu piesegties nevarēs. viss mikriņš gan korī centās pierunāt šoferi neiet cietumā e-talona dēļ.
26 comments|post comment

[25 Nov 2015|03:09pm]

chimera
ahtung!

ko aizvest suvenīrā vācu tantei, par kuru zināms tikai tas, ka viņai gadi 50, sirdī hipijs (lai ko arī tas nozīmētu) un, iespējams, ir cīši labs cilvēks (brīvprātīgi izņēma šādus tādus papīrus vēl pirms manas māsas ierašanās, pamatīgi atvieglojot viņai cīņu ar vācu birokrātiju)?
jābūt iebāžamam rokas bagāžā.
12 comments|post comment

[25 Nov 2015|09:58am]

chimera
neko nezinu par jūsu slavenajām lētajām biļetēm uz trauksmainajām zonām, tūroperatori piedāvā atpūtu ēģiptē par kādiem 30% dārgāk, nekā agrāk/parasti šajā laikā.
post comment

[24 Nov 2015|11:45pm]

chimera
m. mikriņā atrada zīmīti "sveiki! jūs esat ļoti skaita sieviete, tāpēc nolēmu jums uzrakstīt". paraksts - jānis, telefons tāds un tāds. spriežot pēc tā, ka zīmīte atstāta turpat, skaistule neiespaidojās, bet m. neļāva man zīmīti nekur šērot, lai cilvēki nesāktu jāni izjokot.
4 comments|post comment

[24 Nov 2015|05:42pm]

tvarj
bērnībā es biju itin priecīga par savu neskanīgo uzvārdu - no viņa nevarēja atvasināt nekādas iesaukas, lai kā mēģināja. tagad gan es sāku pārdomāt, jo pārāk daudzi pēdējā laikā savelk paralēles ar vienu visiem zināmu tautu.
post comment

[23 Nov 2015|08:57pm]

chimera
(aizdomājos) espatnez, varbūt tas arī bija iepazīšanās mēģinājums šodien (bet es šaubos), kuru neuztvēru tāpēc, ka ja man būtu mašīna, es arī braukātu gar autobusu pieturām un vāktu salstošos brauktgribētājus, just because, tb situācija man nelikās ne aizdomīga, ne creepy, ne vēl kāda.

jā, esmu meitene, kas kāp svešās mašīnās, un ja saruna nevedas, prasa: a ko jūs darītu, ja es būtu manjaks?
7 comments|post comment

[23 Nov 2015|11:57am]

chimera
vēl mans nemenstruālais sindroms mēdz izpausties sajūtā, ka man ir šausmīgi daudz laika un enerģijas, аж прет, bet nav ne mazākās poņas, kur lai to visu liek. ķip, sācies brīvlaiks, kur lai liekas, bet brīvlaiks ir viss atlikušais mūžs.
6 comments|post comment

[23 Nov 2015|10:57am]

chimera
mans postmenstruālais sindroms izpaužas gruzonā par un ap tēmu "cilvēki dara tik foršas lietas, bet es nēēēē"

bet!! "mēs esam vajadzīgi pasaulei, un pasaule ir vajadzīga mums, un tas ir pietiekams priekšnoteikums ne vien laimīgai, bet pat dēkainai dzīvei" (c) austris kalmiņš
10 comments|post comment

[22 Nov 2015|09:51pm]

tvarj
pēc dienas, kas pavadīta skaistajā, apsarmojušajā Cenas tīrelī, mājas darbi (lasīt: viss bērna gulēt likšanas process) likās kā milzu apgrūtinājums. gribējas vien sapņaini blenzt tukšumā un neko nedomāt. ņemot vērā, ka man pirms došanās sapņu valstībā ir pašai jāizdara viens apsolīts darbiņš (čau, negaise!), es riskēju paņemt kompi līdzi uz guļamistabu, uzliku fonā Grizzly bear žūžojošās skaņas un bebe apklusa burtiski 5 minūšu laikā. score!

jā, Grizzly bear, sirsnīgi iesaku tiem, kas vēl nav atklājuši
rekur mana mīļākā:
https://www.youtube.com/watch?v=Puph1hejMQE
2 comments|post comment

[22 Nov 2015|09:03pm]

shiry
No kopdzīves "sīkums, bet patīkami" apcirkņiem — kad nevari izvēlēties, kādā krāsā nagus pindzelēt, atnes iespējamos variantus vīram atrādīt, un viņš ņem un parāda to, uz kuru jau pašā sākumā visvairāk sliecies.
post comment

[21 Nov 2015|09:03am]

chimera
sikboja ciba man patīk tik ļoti, jo apvieno abu manu mīļāko šovu iezīmes (saimnieks meklē sievu un ekstrasensu cīņas).
13 comments|post comment

[19 Nov 2015|03:11pm]

chimera
eu, bet tā grāmata ir sociālaktuāla! 199. fakin 3. gadā! (m. nav mājās, lai es viņam lasītu priekšā, tāpēc jācieš jums)

"pārāk liels nēģeru daudzums ietekmēja amerikāņu kā tautas mentalitāti. vēl nav zudušas tautu un rasu mentalitāšu atšķirības un diez vai tik drīz arī izzudīs. tas ir tālas nākotnes jautājums, bet pašlaik amerika ir viens milzīgs sakausējums, kura īpašības vēl nav līdz galam izpētītas. par laimi, kanāda tāda nav, kaut gan tendence ir".

BET TAD viņi sastop vienīgo cilvēku, kurš sadarbojas ar zemes iznīcinātājiem. tas, protams, ir arābs.

"svešā acīs pazibēja bailes, kad viņš uzmeta skatienu sievietei minimālā apģērbā un ar automātu rokās, kas turklāt bija notēmēts viņam vēderā. acīmredzot viņa priekšstats par sievieti varēja būt kā jau katram neizglītotam islama pasaulē dzīvojošam vīrietim - tā padevīga, ar pilnīgi aizsegtu ķermeni un aizvien lūdz savu allahu".
1 comment|post comment

[19 Nov 2015|12:15pm]

chimera
...andris ļoti pārdzīvoja (vecāku nāvi). viņš palika viens pats, jo citu tuvu radinieku nebija. draugi visādi centās viņu mierināt, bet velti. tomēr andris izrādījās stipras gribas cilvēks un drīz vien atguva līdzsvaru.

viņa mājā bija trīs istabas, virtuve, halle, koridors, vannas istaba un tualete. māja bija neliela, bet ļoti izturīga. ar šīm bungalo tipa celtnēm to ražotāja firma bija slavena visā eiropā, arī šo mājiņu cenas bija pieņemamas.

televīzijas centrs bija tukšs. acīmredzot cilvēki pirms katastrofas bija aizgājuši mājās. andris jutās atvieglots, ka viņam visu laiku nav jāredz līķi.

pilsēta bija izmirusi, taču nekādu milzīgu katastrofu pēdas nebija manāmas. andris pieķēra sevi pie domas, ka viņš vairs neizjūt šausmas, redzot šos skatus, un iesmējās. jā, pie kā gan cilvēks nepierod...

pēc piecām minūtēm viņš atgriezās helikopterā, nesdams līdzi līdzpaņemto pārtiku. viņš sevišķi neskopojās ar izvēli, paņēma līdzi to labāko. neviens viņu par to nevarēja sodīt, jo sodīt jau nebija kam. naudai tagad nebija nekādas vērtības.

...un citi andra varoņdarbi, ieskaitot mīlas dēku ar vienīgo izdzīvojušo japānieti (kas brīvi runā latviski) pēcapokaliptiskā 21. gadsmita pasaulē visu laiku labākajā latviešu sci-fi romānā "izredzētie" (1993. bija labākais gads latvijas vēsturē, jo tika publicēts kas tāds). es vakar pusnakti nevarēju aizmigt, modinādama m. ar savu rēkšanu.
29 comments|post comment

[17 Nov 2015|11:19am]

chimera
par eiforiju:

sports, sekss utml to nesniedz, drīzāk palīdz uzturēt defaulto enerģijas līmeni ikdienā, nu tā, ka visu laiku ir iekšā močīt.

bet trve eiforija, nu tāda, ka viss smirdīgais vecmīlgrāvis šķiet ziedošs, saulains un karnevālisks, atnāk divos gadījumos: a) dzerot (bet tur ir ļ. nepatīkamas blaknes), b) uztaisot sev kaut kādu megaslodzi un pārvarot to (agrāk to varēja izveikt ar studijām, patlaban der darba uzrāvieni, nu, vai noorganizēt kādu pēkšņu remontu), karoče, es vakar nodevu neticamas šausmas, bet šorīt, šorīt, katra mana šūna šķiet ambrozijas pielieta.
3 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]