ziloniits' Friends [entries|friends|calendar]
ziloniits

[ website | Friends ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[22 Dec 2014|01:31pm]

tvarj
Bet, protams, ka kashkjus krievu valodaa pa radio klausiities ir patiikamaak, nekaa klasisko muuziku...
post comment

[22 Dec 2014|12:47pm]

chimera
koncerts bija ļoti labs. bet jādzer vai nu regulāri, vai nu nemaz, jo tolerances vairs nav vispār - pēc 200 g upeņu balzāma un 1 alus atplīsu dīvāna, trijos naktī pamodos un nespēju pa visu dzīvokli sameklēt vīru (kurš mierīgi gulēja gultā, kurā es vispār ieskatījos, bet nepamanīju), apzvanīju puspasauli. kad tiku līdz lenorai, man beidzot atvērās acis.
3 comments|post comment

[22 Dec 2014|11:29am]

tvarj
Man briizhiem tieshaam liekas, ka viss stereotipisko 'tumsho viduslaiku' cilveeku asinskaariigums, kuri dedzinaaja raganas un duura kjecerus uz piikjiem, ir sakoncentreejies shajaas vecajaas 'miiliigajaas' leedijaas. Da fuck, no kurienes vinjaam lien aaraa shitie shausmu staasti?!
4 comments|post comment

[22 Dec 2014|10:13am]

tvarj
Bljagj, man bija tik labs garstaavoklis shoriit...

#russianomestrikesagain
post comment

[21 Dec 2014|02:44pm]

chimera
tiecoties pēc jēgpilnām dzīves norisēm, pierakstu ideju apdrošināt dzīvību (nb - noskaidrot visu!), lai palicēji varētu sērot karību salās, piemēram. utilizēt sevi līdz maksimumam.
9 comments|post comment

man vajag kaut kur izlikt sajuusmu [20 Dec 2014|05:45pm]

tvarj
Mans ieksheejais pavaars-jaunradiitaajs spiedz un sit plaukstinjas sajuusmaa. Izskataas, ka buushu beidzot paarliecinaajusi K par jaunas marmelaades garshas izmeegjinaashanu. Taa buus BOMBA, ka es jums saku! Nevaru sagaidiit jauno gadu, kad kjersimies klaat pie eksperimentiem.
3 comments|post comment

es vienmēr saules stariņš, reti, reti mākonītis [18 Dec 2014|09:23pm]

tvarj
es šodien pieredzēju Lūcijas ohohō mākoņu dienu. long story short, es viņu pirmo reizi mūžā atstāju bļaujošu vārtoties pa grīdu bērnu dārza garderobē (un tā nebija pirmā scēna šajā dienā). pati braucu uz Jūrmalu nogurusi, dusmīga, slima un asaras rīdama. vēlāk no grupiņas audzinātājas dabūju zināt, ka Lūce vienkārši esot vēlējusies pati noģērbties... nopūta. žests.

citās ziņās Alvim šodien ir dzimšanas diena, ko mēs atzīmējām pasūtot uz mājām sušī. jo jebkurš iemesls ir labs, lai pasūtītu uz mājām sušī.

tagad man ir jāuzmeistaro rūķa cepure. atlikt vairs nevar vajag jau rīt.
2 comments|post comment

Skaistumkopšanas ziņās. [18 Dec 2014|02:19pm]

shiry
Urban Decay acu ēnu bāze manas ekspektācijas ne tik vien pievīla, bet vēl arī piesmēja, un iepriekšējo, protams, neapdomīgā optimisma uzplūdā jau biju paspējusi izlidināt ārā. Ko nu darīt, kā man tālāk būt, un viss tāds.

Also, kāpēc visi klusē par to, ka mums ir ne tikai pašiem sava interneta nodaļa, bet Rīgā ir aš veseli divi taustāmi Missha veikali; es visu šo laiku būtu varējusi pie labā šampūna un kondicioniera tikt bez divu nedēļu uztraukšanās par starptautisko pasta sūtījumu uzticamību. (Bet nākotnei — ohboyohboyohboy!)

On a completely unrelated note, cik gan dīvainas vietas mēdz pēc špagatu staipīšanas sāpēt; who would've thunk.
8 comments|post comment

[18 Dec 2014|10:15am]

chimera
veselu pusgadu skatījāmies indiešu seriālu punar vivah jeb otrās kāzas un beidzot noskatījāmies! (uzsēdāmies daugavpilī, kad viesnīcā atradām veselu bolivudas kanālu un nevarējām atrauties+mūsu dzīvē šogad ienākuši daudzi jo daudzi indieši (sen jau laiks, cik tur viņu miljardi pasaulē+neuztveru seriālus, ko cilvēki skatās parasti, aizmiegu (jūsu slavenajam breaking bad izturēju pusotru sēriju)).

bet te viss kā dzīvē! tu domā - lūk, tagad ir noticis kas Dramatisks, tagad Nu Tik Būs. bet parasti nav (dzīve nav stāsts). piemēram, jaunākā vedekla piedzeras, pārguļ ar savu bosu un dažas sērijas vēlāk nejauši viņu nogalina. tam vajadzētu sekot kādam atrisinājumam, kādai pamācībai (indiešu visnotaļ tradicionālās ģimenes ietvaros), bet vēl dažas sērijas vēlāk visi par to vienkārši aizmirst, piekrāptais vīrs tā arī neko neuzzina, un visi dzīvo ilgi un laimīgi. parādās kaut kādi personāži ar potenciālu kļūt ļoti svarīgiem, bet tikpat ātri arī pazūd utt.

amnēzijas tēma ir pacelta pavisam jaunā plaknē. vidējā vedekla atbrauc ar vīru no ceļojuma. vīrs ir ļoti dusmīgs, visu laiku dauza traukus un skatās zvērīgām acīm. nu kas noticis, prasa vecākā vedekla, ar ko tu viņu nokaitināji? es neatceros, saka vidējā, nekā tāda nebija, mēs skraidījām pa pludmali un lipinājām māla podus. ā, pareizi, vienu vakaru, es nodedzināju māju, varbūt tāpēc? (nākamo padsmit sēriju laikā viņa atceras vēl vairākus līdzīgus atgādījumus, bet, kā izrādās, patiesais dusmu iemesls bija sekss, ko viņa neatceras, jo abi bija sadzērušies kaņepju pienu par godu krišnas dzimšanas dienai).

pēc katra Dramatiska momenta rāda visu iesaistīto personu sejas (iespējams, alfabēta secībā). ja moments ir īpaši dramatisks - divreiz. un daži žesti (piemēram, pieturēt ausis, lūdzot piedošanu), ir mums pielipuši :(

bet seriāls diemžēl ir beidzies, un tagad mēs skatāmies jaunu - par indiešu musulmaņiem. galvenās atšķirības: sievietēm nav punkta pierē, dzied un dejo, iespējams, mazāk (jo nav katrā trešā sērija jāsvin dzimene kādai dievībai), sievietēm ir lielāka brīvība (visi sēž pie galda un ēd kopā, nevis vīrieši sēž un ēd, bet sievietes stāv un gaida+māsu gandrīz palaiž un naktsklubu, tikai neļauj vilkt džinsus), un pret ģimenes galvu izturas pofigistiskāk. bet ar kāzām un brāļiem visi ir apsēsti tieši tāpat.
11 comments|post comment

[17 Dec 2014|04:42pm]

tvarj
Visu laiku drusku smiiknjaaju par tiem, kas ingvera marmelaadi ierindoja veseliigo kaarumu kategorijaa, jo, nu, ingvers, rudens, viirusi un taa (tas nekas, ka tur ir cukurs).
Tagad pati kaari notiesaaju divus gabalinjus un priecaajos par knjudinosho sajuutu saaposhajaa kaklaa.
2 comments|post comment

[17 Dec 2014|02:35pm]

tvarj
Par ko, par ko man shitaas shausmas, nu?!
3 comments|post comment

[17 Dec 2014|09:09am]

tvarj
Jaatziist, ka kaut kaadu iemeslu deelj (un ne jau taapeec, ka pashi neeestu) Luucija liidz shim briidim veel nebija tikusi pie neierobezhotiem saldumu apjomiem. Ilgu laiku vieniigaa vieta, kur vinja dabuuja konchu bija peec viziites pie gjimenes aarstes. Alvis eed daudz saldumus, bet ne ar vienu nedalaas (hehe), es censhos izvairiities un Luucijai vispaar vienu briidi no shoko izstraadaajumiem bija pumpas.
Liidz vakardienai.
Jo vakar mees bijaam Aadazhos uz egliiti un, kaa jau kaartiigaa eglee pienaakas, tam sekoja arii neiztruukstoshais konfekshu maisinjsh. Autobusaa iekaapusi, Luucija vinjaa ienira ar abaam rokaam. Saakuma pat daliities negribeeja, bet peec tam, apeedusi 3-ar-pus konchas, diezgan viegli ljaavaas paarliecinaaties, ka jaapataupa paareejais veelaakam. Vakaraa arii apeeda pusotru un viss. Laikam izvilksim ilgi ar to pacinju.
2 comments|post comment

[17 Dec 2014|08:43am]

shiry
Ja vēl pirmdien sporta somā blakus augstpapēžiem liku legingus un parastu kokvilnas krekliņu, tad šorīt tās jau ir tīkliņzeķes un mežģīņu topiņš. Jo ko nu vairs.
post comment

[16 Dec 2014|09:28pm]

tvarj
1. labrīīīīīīīt :)
2. šodien Trusī ir bijusi cibiņdiena :) paldies, mīļie!
3. Ārzemnieks atnāca un stāsta par to cik pretīgas vakariņas viņiem bijušas Vincentā par 600 eur
4. Totally nailed it! Ha!!!!
5. noskatījos filmu, paraudāju, bet tas sabojāja man garstāvokli.
6. Muusu divi 'miiljaakie' pastaaviigie sveshtautu klienti beidzot ir apvainojushies un vairs nenaak.
7. Luuciju peedeejaa laikaa satieku gandriiz tikai guljoshu un mani beidz nost pashpaarmetumi un tas, cik ljoti man vinjas pietruukst.
8. no rīta pamodos šausmīgi agri (tas vispār ir diezgan tipiski - ja bērns modina 8os, tad tu nevari acis atlipināt, ja esi "brīvlaišanā", tad acis atkrīt ap 7iem pašas no sevis), izgāju ārā klusajā pilsētā pēc kafijas un mazā šopingā (uzrakstīju, lai izklausās smalkāk, bet patiesībā es nopirku tikai pāris topus un daudz tīrīšanas līdzkļu mājai), proti, mēs šodien pa visu šo vājprāta karstumu esam sarīkojuši ģeneralku.
9. Straadaat ir labi Straadaat ir labi
10. pēdējā laikā daudz domāju par savām attiecībām ar Alvi.
11. i`m a survivor!
12. No visas plejaades rokgrupu, kas skan radioSWHrock, nominaacijaa "visdumjaakaas lirikas" paarliecinoshi uzvar BonJovi

šis gads ir bijis pilns darba. kaut arī es neesmu nekādu krutu un stilīgu profesiju pārstāve, tak es arī cenšos rast savu vietu. vairs nekad negribu strādāt darbus, kas man riebjas, tāpēc atklāti saku, jā, man patīk strādāt kafejnīcā un, jā, man patīk vārīt marmelādes un, jā, man patīk tas viss, jo tam ir tieša saistība ar ēdienu un cilvēkiem. ideālā variantā tā būtu mana kafejnīca, bet līdz tam man vēl ir ceļš ejams. gada sākums viss bija iekš Truša, līdz tas viss sagriezās, savērpās, apmeta vilnu uz otru pusi un šķiet ir atstājis abas puses ar rūgtu garšu mutē. vismaz mani noteikti. žēl.
otra lielā lieta manā dzīvē, protams, ir Lūcija. kaut arī daudz par viņu nerakstu. viņa ir brīnišķīga maza meitenīte, gudriniece (plincese nē!) un šovakar pietam arī paziņoja, ka puisītis :D
trešais laikam ir Alvis. ļoti pretrunīgas sajūtas joprojām. tomēr neatstāj sajūta, ka gadiem ejot mēs nonākam aizvien ciešākā sazobē viens ar otru.
3 comments|post comment

[16 Dec 2014|05:32pm]

chimera
nelegālā programmatūra jeb ļaunatūra
1 comment|post comment

[16 Dec 2014|04:50pm]

chimera
noskatījos beidzot izlaiduma gadu. atlicis modris, un tad mana latviešu kino kvota uz šo gadu būs pilna.

pēc divstāvu dzīvokļa hruščovkā ticamības moments aizvērās un tā arī vairs neatvērās, bet neviens no jums ikdienā neskatās tik daudz sliktu kino kā es, ja, tāpēc man ir spējas izbaudīt vislielākās perversijas.

zāle bija neticami pilna! (dienas seanss+filmu rāda jau otro, trešo mēnesi)
15 comments|post comment

[15 Dec 2014|03:49pm]

shiry
Oohh, look at all the pretty.
4 comments|post comment

[15 Dec 2014|03:22pm]

tvarj
Shodien man paliigos piekomandeeta ir saimnieka mamma - ljoti runaatiiga krievu pensionaare. Es te mazliet jau juuku praataa no apskataamo teemu daudzveidiibas un informaacijas daudzuma - saakot ar luteraanisma izcelshanos, beidzot ar karu un, protams, pensijaam. Veel vinja no manis meegjina izspiest atziishanos, cik gruuti tomeer ir straadaat kafejniicaa. Jo kafejniica vinjas praataa ir eedniicas tipa iestaade, kurai vienlaiciigi jaapabaro 150 cilveeki.
Es uz saciito nu jau atbildu ar dziljdomiigiem "mmm", "mmmhmmm", "da?", "uzhas!"

Vieniigi forshi ir tas, ka vinja vaariidamaas nomazgaa visus manus pieshmuleetos riikus :)
post comment

[15 Dec 2014|01:29pm]

chimera
izlasīju šo: http://klab.lv/users/likcepure/51425.html,
un atklājās vēl viens vegānās dzīves mīnuss - vēlme ēst garšīgi un veselīgi nav savienojama ar mīlestibu pret gaģušņikiem (nu, labi, nav savienojama tāpat, bet enīvei). nu, jā, es varu tur iet dzert. bet dažreiz tā gribas apēst kaut ko piecas dienas siltumā stāvējušu, kaut ko ar pelējumu, hepatītu a un salmonelozi.
biznesa ideja - vegānie/raw food ūķi ar mikrorajonu kolorītu!
12 comments|post comment

[15 Dec 2014|11:17am]

chimera
tas ir tikai laika jautājums, kad tabakas smēķēšana tiks aizliegta svaigā gaisā un privātās mājās. situācija var kļūt patiešām kurioza. joprojām būs atļauts pirkt un pārdot tabaku, bet 20-cigarešu paciņa maksās vairākus simtus kronu. tomēr būtībā smēķēt būs aizliegts. būs apmēram tāpat kā ar prostitūciju. norvēģijā ir atļauts pārdot seksu, bet aizliegts to pirkt.

un to pat nerakstīja lj user indulgence! to rakstīja norvēģu rakstnieks tomass hillanns ēriksens jau 2004. gadā. iespējams, arī mēs drīz būsim stāvus bagāti (ja jau tad jau).

ja tā padomā, ne reizi nemanīju norvēģijā smēķētājus un smēķētavas (tiesa, arī nemeklēju). vai tiešām vairs nav, vai rūpīgi slēpjas?
23 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]