ziloniits' Friends [entries|friends|calendar]
ziloniits

[ website | Friends ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[26 Apr 2017|01:22pm]

chimera
nevaru saprast, vai probza ir tajā, ka neatrodamies japānā vai neatrodamies 1988. gadā, vai esam apsēsti ar seksu, bet, noskatoties my neighbor totoro, pagūglēju, cik cilvēki jūtas aizvainoti ar vannošanās scēnu - pietiekami, kā jau bija domāts.

http://lurkerfaqs.com/boards/400-current-events/61677931/
http://www.dvdizzy.com/forum/viewtopic.php?t=14078
https://answers.yahoo.com/question/index?qid=1006051220081
utt utml
13 comments|post comment

[25 Apr 2017|05:12pm]

chimera
doties uz šautuvi, iziet instruktāžu un uztaisīt pašnāvību - plāns, kurā jaušama gan radoša dzirksts, gan pragmātiska pieeja, kas nevar neraisīt cieņu. apskaužams prāts. no otras puses, tāds prāts tak būtu varējis izdomāt arī kādu citu risinājumu
24 comments|post comment

[25 Apr 2017|09:36am]

aptauja

[lavendera]
Poll #20992
Open to: All, results viewable to: All

Vai tu pārskaiti veikalos tev izdoto naudu?

View Answers

jā, un parasti viss ir kārtībā
5 (25.0%)

jā, un ne reizi vien esmu pieķēris, ka mani šmauc
1 (5.0%)

nē, esmu gana bagāts
5 (25.0%)

nē, tas ir pārāk sarežģīti
9 (45.0%)

nē, jo man bieži vien izdod vairāk nekā pienākas :)
0 (0.0%)

9 comments|post comment

[25 Apr 2017|09:25am]

chimera
ar m. uz diviem lasām laimas kotas "manu turku kafiju". iepriekšējais lasītājs, visticamāk, ir bijusi lasītāja. ar lieliem sirdsdēstiem. ir pasvītrots katrs teikums, kas liecina par turku vīriešu lieliskumu, kuri nesalīdzina sievas ar modelēm, nedzen viņas strādāt un vispār nēsā uz rokām.

(lasīt grāmatas no biblenes ir tikpat kruti kā skatīties skrīnerus, kur fonā var dzirdēt kā skatītāji smejas vai feispalmo)
post comment

[24 Apr 2017|12:36pm]

chimera
stacijas tunelī ubags ar my fitness somu.

***

starp citu, kas notiek ar to kafijas/hispertfūdu kiosku*, kas bija ieperinājies zz tunelī un lika parastajam kontingentam neizpratnē grozīt galvas? cik saprotu, viņi knapi bija paspējuši ievākties, kad kāds viņiem pārgrieza visus elektrības vadus. pārvilka vadus un strādāja atkal. bet tagad vieta atkal stāv tukša. kas tur par stāstu? cilvēki normālie cīnās pret jobaniem hipsteriem pēc savas inciatīvas? vai sabotāža, jo smirdīgais tunelis ir zelta bedre?

*http://www.db.lv/mazais-bizness/mana-pieredze-piedava-kafiju-tuneli-461699
13 comments|post comment

[23 Apr 2017|07:12pm]

tvarj
tagad gan gribētos mierīgā garā drusku sapost māju un, piemēram, vārīt lielo zupas katlu nedēļai, bet tā vietā nāksies pievērsties exelim visā nopietnībā.
1 comment|post comment

tās tik bija brīvdienas [23 Apr 2017|06:48pm]

tvarj
sen nebija bijis tā, ka tu cilvēks tusē ar draugiem un garšīgiem alkoholiskiem dzērieniem trīs vakarus pēc kārtas. izrādās, ka tas ir grūti. ļoti grūti.

sākās viss jau ceturtdienas vakarā ar spontānu mini pasēdēšanu pie mums.
nākamajā vakarā viss notika jau plānotāk - pie manis ciemos bija sena draudzene, kas jau 10 gadus kopš nedzīvo LV. viņa jaunlaulātais vīrs, kurš pa desmit gadiem bija uzbūvējis ļoti veiksmīgu IT kompāniju un kļuvis par emocionālu un fizisku graustu nepārtrauktā stresa dēļ, pirms neilga laika pārdeva savu kompānijas daļu, lai pievērstos īstajam un vienīgajam patiesajam mērķim dzīvē - būt laimīgam. pasēdējis laimīgs divus mēnešus bezdarbībā viņš nosprieda, ka ne jau mājās sēdēšana ir tā laime un... nopirka ceļojumu uz Antarktīdu. tā nu mums bija vakars pilns ar stāstiem par mēnesi, kas pavadīts uz kuģa, pingvīnu video, cik ļoti noder krievu valodas zināšana un spirtotu dzērienu panesība arī esot vietā, kur pa visu kontinentu ir tikai viens bārs (true story) un par poļu zinātnieci, kas neskatoties uz visiem aizliegumiem un parakstītajiem papīriem, regulāri centās uz kuģa sanest kabatās visu iespējamo - akmeņus, pingvīnu olas, jebko.
jā, un vēl viņi grasās pārcelties uz Urugvaju, jo Eiropa neesot droša viena. njāaaa...
un vakar tam visam bija turpinājums bet ar Rīgas (lasi:Avotu ielas bāru) naktsdzīves piešprici. bija ļoti ļoti forši, man tik ļoti patīk satikt cilvēkus, kas tavā ierastajā domu gaitā ievieš jaunas vēsmas. piemēram, pa pārcelšanos uz Urugvaju. es viņus ļoti apbrīnoju, mana emocionālā piesaiste šai vietai un cilvēkiem man neļautu par to domāt tik vienkārši. te - slikti, tur - labi. nu tad mēs vienkārši izīrēsim savus īpašumus te, lai varētu atļauties padzīvot tur, k, tnx, bye.
un vēl mēs vakar ar tik lielu sajūsmu Max stāstījām par Paula Stradiņa medicīnas vēstures muzeju, ka šodien bija obligāti jāaiziet. tur viss ir kārtībā, alu cilvēks joprojām taisa trepanāciju un manekens tumšās drēbēs joprojām velk uz viduslaiku pilsētiņas durvīm burtu P. plus ar tagadējo khem-khem krāmu vācēja aci beidzot varu novērtēt arī šo to citu, kas tur ir izstādīts.
3 comments|post comment

[23 Apr 2017|10:13am]

chimera
kura d... dāma vilka manu jaku, ejot ārā pīpēt? izņēmu no nabaklaba garderobes, lai konstatētu, ka tā ir pievilkusies ar dūmiem un vecvecmāmiņas cienīgām smacējošām smaržām.
2 comments|post comment

[21 Apr 2017|12:54pm]

chimera
o, es nevaru, lietuva plāno aizliegt alu VISPĀR visādos pasākumos, tai skaitā vasaras festivālos (jebkāds cits alkohols tur jau aizliegts jau sen). bauda lasīt šodien lietuviešu internetus, kādi visi pikti.

http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/04/20/laisvalaikis/festivaliu-rengejai-pasipiktino-alkoholio-draudimo-istatymu/
un visur citur
43 comments|post comment

[21 Apr 2017|10:40am]

chimera
stilīgie cilvēki tuvējā apkārtnē mēļo, ka džekus latvijā tagad ir aktuāli saukt par brukliniem. kāpēc? KĀPĒC?
5 comments|post comment

cibas dārznieku komūnai [20 Apr 2017|03:16pm]

tvarj
man liekas, ka jums sevi pirms sezonas ir jāiepriecina:
https://www.teepublic.com/t-shirt/1481211-plant-kween
3 comments|post comment

#darbiņā [20 Apr 2017|11:58am]

tvarj
Lūk, tā jau nav, ka manā darbā ir tikai vienmuļas darba dienas bez jebkādiem panākumiem. Beidzot, pēc divu mēnešu runāšanas, gaidīšanas un solījumiem bijušais sētnieks Andris ir atdevis atslēgas no tā, ko sauca par viņa dzīvokli, bet kas patiesībā izskatās pēc ēēē... migas? nē, miga, tas ir kaut kas tāds silts, mājīgs un miegains... tas, kas ir tur vairāk izskatās pēc izgāztuves. kaut kas tumšs, pretīgs, smirdīgs, piegāzts ar visu iespējamo. esat redzējuši šovu par "hoarderiem"? neskatieties.
mēs tātad ar Skaidrīti no liela izmisuma par to, ka mājā atrodas mini Getliņi, ņēmām cimdus un mēģinājām pašas sākt to visu nest ārā. manis pietika līdz tam brīdim (un tās bija 5-7 minūtes), kad es ceļot kaut ko iegrābos beigtas žurkas izkaltušajā čauliņā, pūkainā visā tādā. Šķiet, ka Skaidrīte arī nupat ir uzdevusi cīņu, jo ir jau sarunājusi profesionālus ārā metējus.
tādas, lūk, garlaicīgas ik-dieniņas.
2 comments|post comment

[20 Apr 2017|09:52am]

chimera
piem, adošā zēna fenomens. nezinu, kā jūs, bet esmu ne vienu reizi vien dzirdējusi frāzi "mans brālis bērnībā aizrautīgi adīja, un visiem bija pofig", kas attiecas uz 20-15 gadus vecu pagātni. vienu no šādiem brāļiem esmu redzējusi pieaugušā formātā, neizskatījās, ka adīšana būtu atstājusi kādas paliekošas traumas. pilnīgi pieļauju, ka kļūdos, bet grūti iztēloties šādu pohujismu mūsdienās. "sliktie" vecāki satraukātos par zēna vīrišķību, kamēr "labie" stāvētu ar plakātiem you gay? that's ok! un visādi mudinātu iznākt no neesošā skapja. drošvien tas bija nevis no ahūnas tolerances, bet no grūtākas dzīves un pohujisma pret bērniem in general. bet nez vai tas bija tik slikti.

***

kathrine switzer finishes boston marathon 50 year after being first woman to run
https://www.youtube.com/watch?v=8iFA_envzmM

gribētos novecot kā viņa, nevis kļūt par derdzīgu, vārgulīgu pendžu. var taču tātad?

***

nez, vai visi šie "neviens vīrietis nerubī kārtību/bērnu pieskatīšanu kā sieviete" nav tāds pēdējais sieviešu šovinisma bastions kā "neviena sieviete nerubī matemātiku"? man, protams, ir ļ. zemi standarti. bet es zinu, cik ļoti m. apbēdina krūzīšu kolekcija pa visu māju ar dažāda pelējuma pakāpēm tajās un cenšos vairs tā nedarīt. arī visas noplīsušās mēteļa pogas es lūdzu piešūt viņu, jo es vienkārši esmu cūka.

***

daudz runāju internetos, jo biju beidzot saaukstējusies bļe un jutos apātiska un bēdīga. toties vakar noskatījāmies japan: a story of love and hate, un visvairāk šokējos par to, ka džeks strādā 7 stundas dienā _pusslodzē_. sajutos no vienas puses ļ. nefunkcionāla, no otras - kā no kaut kā izglābusies.
11 comments|post comment

[19 Apr 2017|10:34pm]

tvarj
tikko sev atklāju http://www.krustnaglina.lv/ viss izskatās tik garšīgs!
12 comments|post comment

[19 Apr 2017|07:02pm]

tvarj
vecrīgas statoila (or should i say cirkla) kioska darbinieki visi liekas nupat kā izgājuši īpašu kursu aktiermeistarībā. čalis mani šodien apkalpoja ar tādu iznesību, ka es gandrīz sabēdājos, ka viņš beigās tomēr nenodziedāja "so long, farewell, aufwiedersehen, goodbye..."
post comment

[19 Apr 2017|12:03pm]

chimera
braukt pēdējā laikā ir kļuvis nedaudz garlaicīgi. tas gan diemžēl nenozīmē, ka es visu-visu daru perfekti (pēdējoreiz centos apstāties pie stop zīmes, lai gan luksofors darbojās, priekšpēdējo aizmirsu, ka esmu uz vienvirziena ielas un griezos pa kreisi no pirmās joslas... nu, tādā garā).

bet tātad garlaikojos un zaudēju koncentrāciju, tāpēc iedomājos, ka esmu kā tas džeks no drive. vai vedu kādu supersvarīgu kravu. vai darbojos izlūkdienestā. vai ka mani nošaus, ja neizslīdēšu pilsētai cauri kā zaglīgā lapsa. agrāk dziedāju līdzi radio skonto, bet cik var traumēt instruktoru g.
5 comments|post comment

[19 Apr 2017|09:37am]

chimera
m. piegādājis man šikāko lasāmvielu, kas varētu būt otra labākā grāmata latviešu literatūra aiz izredzētajiem (jo vairāk, ka izredzētie bija fantāzijas lidojums, bet te ķipa trve storī).
vārdsakot, stāsts par džeku, kurš aizbrauca no latvijas, lai floridā būvētu dīvainus veidojumus no koraļļu akmens, kur vēlāk brauca tūristi, billijs aidols un filmēt filmas ar lielu pliko pupu skaitu. katrs trešais vārds ir "varbūt", katrs piektais - "nav zināms". varbūt džeks bija piektā gada revolucionārs, varbūt nebija. varbūt maģiski pieveica gravitāciju kā burvis merlins. varbūt organizējis revolūciju meksikā. varbūt ir tāds kā latviešu tesla. utt utml. katra lappuse ir bezgalīgas citēšanas vērta.

karoče )
8 comments|post comment

[18 Apr 2017|08:24pm]

tvarj
saķērāmies ar Lūciju nedaudz, jo neļauju viņai nest taukaino indiešu puri maizi uz savu istabu
Lūcija: tev šodien nelaba dzīve?
post comment

[18 Apr 2017|05:40pm]

chimera
[ music | Podruga ]

lieldienās uzskrējām virsū jehoviešiem, kuri uzreiz piedāvāja mums svētku avīzīti, laužot priekšstatu, ka viņi nesprediķo. taču izskatījās pārsteigti/viegli nobijušies, kad to pieņēmām, un steidzīgi devās prom.

avīze bija interesanta. tur nebija nekā par lieldienām, toties bija par pateicības psiholoģiskiem efektiem, atšķirību starp pārtikas alerģiju un pārtikas nepanesību, kā arī raksts "oglekļa dažādie agregātstāvokļi".

izlasīju un iemetu pastkastē astrīdai. ienāca prātā, ka varētu mest viņai pastkastē atbilstošu spamu regulāri, pierakstot baisiem drukātiem burtiem: nožēlo grēkus! tā stunda nāk! or smth.

4 comments|post comment

[18 Apr 2017|12:50pm]

chimera
disclaimer: tas nav no sērijas "unpijs nesaprot", es tiešām nesaprotu.

kāpēc cilvēki, kas ķipa "strādā no mājām" iet strādāt ārpus mājām? nē, noklausīties svešas sarunas kafejnīcās vienmēr ir forši (bez ironijas), bet īsti nesaprotu, kā paralēli tam var pastrādāt. tie, kas klusi un čakli strādā visādās coworking telpās, vispār ir melna bilde.
24 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]