ziloniits' Friends [entries|friends|calendar]
ziloniits

[ website | Friends ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[30 Sep 2016|07:20am]

tvarj
pozitīvs rīts, lasam komentārus pie hotai raksta par bēgļiem, kur viņu lamā par velkomistu un sola pa zobiem.
post comment

[29 Sep 2016|10:37pm]

chimera
necietiet negadījumos. no ~30 cilvēkiem elpināt tā, ka process notiek, iemācās divi (es neesmu viņu skaitā).
post comment

[29 Sep 2016|09:35pm]

tvarj
tikko biju uz Faustu operāunbaletā. man ļoti patika tērpi un scenogrāfija, kaut gan redzēju tikai divus cēlienus. no otrā cēliena iznākusi iemetu aci telefonā un mani gandrīz trieka ķēra ieraugot, ka Mintam ir instant book uz rītdienu. zinot, ka es mierīgi vienalga nevarēšu nosēdēt un baudīt priekšnesumu, vienkārši skrēju mājās krāmēties un čekot vai viss nepieciešamais ir pieejams (neesmu bijusi tur kopš izvācās pēdējie viesi).

turklāt otro cēlienu es tāpat pārdzīvoju elles mokas, jo tantuks aiz manis bužināja savu ādas somu. sākumā es, izdzirdējusi čaukstoņu uzreiz pēc starpbrīža, pie sevis nodomāju, kā tad tā nevar apēst konfekti laicīgi un atcerējos klasisko Bīna gabalu ar končiņu baznīcā. bet čaukstoņa nerimās. un nerimās. un nerimās...tad es sāku aiz dusmām ieklausīties un sapratu, ka tā skan ādas vai lakādas soma, kad tai ņurca lenci. es sāku mest skatienus uz aizmuguri, bet tante tikai mīcīja un mīcīja. turklāt otrais cēliens ir tāds intīms, ar mīlas ciešanu solo un duetiem un tam visam cauri kā tāds zāģis tā sasodītā čaukstoņa.
post comment

[29 Sep 2016|09:09am]

chimera
o, kamēr es kuro gadu domāju, moš tomēr saņemties, pashēmot un ielīst mikromaksātāju kategorijā (bet traucē, espatnez, slinkums, mīzīgums, pohujisms, ideālisms?), tikmēr mikronodokli atceļ kā sugu un man vairs nav šādu problēmu, paldies
51 comments|post comment

[28 Sep 2016|03:22pm]

chimera
kaut kad pašai jāpieķeras pie tā saraksta, jāizlasa visi komentāri visos iespējamos atsauksmju portālos, bet moš kādam no jums arī ir komentāri par mustanga instruktoriem (tiem, kas brauc no centra, ne no pārdaugavas)?
6 comments|post comment

[28 Sep 2016|11:29am]

tvarj
jāatceras nopirkt biļetes uz nākamo lenesonu. gribu redzēt miroņlelli "dzīvajā" haha!
1 comment|post comment

[27 Sep 2016|12:32pm]

chimera
pārāk skaisti, lai būtu patiesība, bet tomēr ir!

https://www.perkamkopa.lv/lv/product/22495/Dizas-gobas-valite-pret-nomaktibu
7 comments|post comment

herpes [27 Sep 2016|11:54am]

aptauja

[lavendera]
60, 80 vai 90 procentiem cilvēku? Noskaidrosim!

Poll #20832
Open to: All, results viewable to: None

Tev

View Answers

NEKAD nemēdz būt aukstumpumpas
29 (60.4%)

laiku pa laikam kāda uzmetas
15 (31.2%)

nekad nebija, bet tad viens aplipināja, sasodīts!
4 (8.3%)Rezultāti anonīmi.
4 comments|post comment

[27 Sep 2016|10:10am]

chimera
ko es apskaužu: 1) cilvēkus, kurus sajūsmina viņu darbs. nevis vienkārši patīk, neapgrūtina, ienes naudu un brīžiem kaut ko interesantu vai izglītojošu (un kaulus lauž ne tik bieži), bet tā, ka reāli iedvesmo. viņi staigā apkārt un vnk fontanē. no vienas puses, varētu apskaust visus, kuri fontanē, neiepisuši kaut ko vēnā, bet
(un, ja viņi vēl dara kaut ko objektīvi noderīgu, es vispār izkūstu un zaļā skaudības šļurā noteku gar sienu)

2) evelīnu kovaļevsku (nav vēl aktuāli, bet skaužu preventīvi). pēdējo reizi viņu redzēju ekrānā kaut kad gadsimtu mijā, kopš skatos sūdšovus, redzu viņu reklāmās un esmu šokā - vai viņa ir iekapsulējusies? 50 (vai 40? nu, vienalga) g.v. sieviete ar 100 bērniem nevar izskatīties TĀ! turklāt m. (slavenību eksperts profesijas dēļ) apstiprina, ka viss čotka, nekāda fotošopa, nekādu grumbu pietuvinātā režīmā, turklāt viņa pat īsti nekrāsojoties.

3) gan jau vēl kaut ko, pag
15 comments|post comment

[26 Sep 2016|11:42am]

chimera
nevaru vēl saprast, vai ciba izaugot/novecojot/whatever kļūst ļaunāka, vai vnk katram piemītošais ļaunumz beidzot uzņem pieaugušo apgriezienus.
32 comments|post comment

[26 Sep 2016|09:39am]

tvarj
brīvdiena pirmdienā, protams, ir labi, bet kaut kā nepareizi
post comment

[25 Sep 2016|12:34pm]

chimera
mīļo sīrupiņ, oktobrī man paliks 34 gadi, un es sev detektēju attīstības traucējumus. tikai pēdējā ~gada laikā esmu sākusi ievērot, cik sūdīga skaņa ir visos apmeklētajos pasākumos UN tas ir sācis man traucēt. depo es vairs nevaru klausīties neko; ieslēdz kaut vai maģi, un tāpat skanēs kā aizsmakušā mucā. vecums vai vnk pieļurbāšanās iztrūkums liek manīt visādus defektus, kas kādreiz likās efekti?

no otras puses, mājās es joprojām mierīgi iztieku ar datortumbām un nereāli slinkoju pieslēgt lielo monitoru, lūrot visu, ko gribas lūrēt, uz maza sūdaina laptopa, jo nejūtu atšķirību.

bet vispār interesanti, vai pienāks reiz/beidzot tas brīdis, kad varēšu teikt par sevi, ka man ir "dārga gaume" vai "es gribu kaut ko vairāk", vai "tas neatbilst manai vecuma grupai" or smth.
8 comments|post comment

[23 Sep 2016|10:26am]

aptauja

[lavendera]
Lasot statistiku par policijas reidos aizturētiem iedzērušiem velobraucējiem, ļaudis bieži ir vienotā viedoklī, ka patiesībā tie bijuši iereibuši autobraucēji, kas uzpirkuši likumsargus, lai saņemtu vieglāku sodu. Bet kā domā tu?

Poll #20825
Open to: All, results viewable to: All

Vai policija pārbauda velosipēdistu dzēruma pakāpi?

View Answers

tās ir muļķīgas baumas un klaji meli
0 (0.0%)

jā, es zinu dažu labu riteņbraucēju, kurš ir pārbaudīts
14 (77.8%)

mani pašu uz velo apturēja un lika pūst trubiņā
4 (22.2%)

9 comments|post comment

[23 Sep 2016|10:21am]

aptauja

[lavendera]
Sarunās ar ārzemniekiem ik pa laikam iepriecinu viņus ar latviešu ticējumu, kāpēc jāēd kancīši. Bet pēdējais eiropietis paziņoja, ka tas ticējums ieviests tikai tādēļ, lai PIESPIESTU dumjos bērnus ēst maizes klaipa galus.

Poll #20824
Open to: All, results viewable to: All

dārgo cibiņ, maizes ēdāj! Kā ir ar tevi?

View Answers

man garšo maizes kancīši! esmu pirmais, kas tos pievāc!
15 (78.9%)

nogriežu klaipam galus un izmetu
2 (10.5%)

ēdu tos gariem zobiem, domājot par bagāto saimniekdēlu/saimniekmeitu
2 (10.5%)

10 comments|post comment

ja jau tad jau [22 Sep 2016|07:26pm]

chimera


uzdāviniet, lūdzu, tuvojošā dzd, nieka 42 dolāri.
6 comments|post comment

[20 Sep 2016|11:08pm]

chimera
sākumā es domāju, ka viņš runā pa mobilo. bet nē, viņš vienkārši runāja.

sākumā bija stāsti ar vadmotīvu "man piedāvā - es atsakos". visi mikriņu šoferi mani jau pazīst un saka: kāp iekšā, bračka, aizvedīsim par velti. bet nē, es vienmēr samaksāju. tagad braucu uz galeriju centrs, speciāli uzpucējos, nomainīju krosenes pret kurpēm. džeki man piedāvā: sak, bračka, atvedīsim tev no ārzemēm firmas džinsus, apavus, saki tik, kādus, bet es labāk samaksāju. eiro 60, 70, pat 100.

tā uzmanīgāk sāku klausīties pie sarkandaugavas, kad viņš iesaucās: sarķene! un panesās sieviešu tēma. sarķenē es sešus gadus dzīvoju ar meiču, bet tad mums dzīvokli atņēma. man ir dzīvoklis grāvī, es viņai saku: dzīvo ar mani. bet izrādījās, ka viņai ir problēmas. viņa plēš stiklus, dedzina mantas. es viņai saku: nekā personīga, vecenīt, bet tev jāiet uz traķeni. tur arī viņa joprojām atrodas. es ciemos nebraucu, jāved cigaretes, bet man pašam vajag. piena paku es aizvestu, bet viņa prasa cigaretes, daudz.

uz romantisko atmiņu fona viņš centās iepazīties ar vistuvāk sēdošo sievieti, kura nereaģēja un izvilka mobilo. samsungs? tev ir samsungs? samsungs - tas ir banāli. lūk, ja tev būtu [kaut kāds aifons hujaifons], tad es teiktu: o, skat, arī rīgā tādi ir! bet samsungs - tas ir banāli!

pamanot, ka sievietei ir laulību gredzens, viņš ņēmās atvainoties, bet, kad viņa izkāpa ārā, kritika atjaunojās. precējusies. no 3 līdz 4 viņai bija jāvāra zupa, bet nu jau 7, un viņa tikai tagad brauc mājās. es, ja manējā man saka: gribi ko karstu? uzsildīšu tev mikroviļņu krāsnī sviestmaizi, atbildu: man vajag boršču. svaigu, gardu, kārtīgu. es taču neprasu neko daudz, es taču neprasu soļanku. soļanku taisa no 5 veidu gaļas [tālāk seko detalizēts soļankas receptes atstāsts]. apmēram uz to brīdi es arī izkāpu. o, pārītis! vēl skolu nav beiguši, bet jau rociņās staigā. man pašam daudz, man pašam jau 40 (psc, te nodomāju es, psc, šis cilvēks, kurš izskatās vismaz uz 60, ir tikai 6 gadus vecāks par mani)

***

mikriņos jauna reklāma. "tevi kaut kas kaitina? neraksti cibā, iesūti apollo sos un laimē putekļusūcēju!"
3 comments|post comment

[20 Sep 2016|03:49pm]

chimera
ilgi dauzīju galvu pret klavieri, līdz anonīmā лань pārtapa par stirnu vārdā lauma (fonētiski ļ. jūtīgs tulkojums, jāsaka).
7 comments|post comment

[19 Sep 2016|06:03pm]

chimera
nasa uztaisījuši astroloģisko zīmju apdeitu, sorz beibes (un džeki)
es tagad ne tikai neesmu skorpions, es neesmu NEKAS

http://www.cosmopolitan.co.uk/entertainment/news/a45943/star-sign-horoscope-change-2016/
17 comments|post comment

[16 Sep 2016|09:31am]

chimera
man čista nebūtu iebildumu dzīvot laukos, taču tā, lai tas nebūtu kā "senčiem" vai lauciniekiem N paaudzēs, negribu dzīvi bez ērtībām*, negribu mikroskopiskos lodziņus, pateicoties kuriem iekšā ir nemitīga puskrēsla, negribu ziemā par savu galveno hobiju atzīt krāsns kurināšanu (tāpat tupot nemitīgajos +17 grādos). es pat būtu ar mieru izklaidēties, auzdzējot kazas vai topinambūrus, ja no tā nebūtu atkarīga mana iztika. vārdsakot - gribu kaut ko samērā ekskluzīvu**.

*jā jā, visu var ievilkt paši. ja tev ir sākumkapitāls. mana vectēva bērnības mājās, kas atrodas ludzas nomalē (jo ludza galgalā līdz tām aizstiepās), kaut kad 21. gs. sākumā pilsēta beidzot ievilka ūdeni. bija lieli prieki. teorētiski viņi būtu varējuši ievilkt ūdensvadu no akas paši. taču modernizācija nu ir tā lieta, ko pārsvarā nevar atļauties trve laucinieki. viņi ir trūcīgāki pat par tiem pilsētniekiem, kuri pārtiek no ad verbum stipendijas un kaut kādiem grašiem par studentu skološanu.

**arvien vairāk un vairāk cilvēku, kuri "pārceļas" uz laukiem - daži tāpat ķipa saplūst ar dabu, daži dzen kaut kādus aroniju vīniņus vai darina pastalas, ko tirgot kalnciema tirdziņā, bet vienmēr, vienmēr uz ziemu atgriežas pilsētā, baudot "labāko no abām pasaulēm", dzīvei laukos kļūstot par tādu pašu noteikta sabiedrības slāņa hobiju kā atkritumu šķirošana vai veselīgs dzīvesveids.
90 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]