morālā poha dzīves garumā - mēklējumos [entries|archive|friends|userinfo]
ziimogvasks

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

mēklējumos [Jun. 19th, 2012|05:01 am]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Ar ko lai sāku - īsti nezinu.

Kādreiz es biju cilvēks ar kaut kādām ambīcijām. Tad atnāca dzīve, kas aplauza visu, ko biju sapņojis sasniegt u.t.t. Nezinu vai kaut kam biju radīts vai nē, bet gatavs nebiju nekam. Tagad ir palikuši tikai jautājumi kā pareizi eksistēt. Ap šo brīdi lielāka daļa manas darbības ir vērstas uz pareizu eksistēšanu, bet domas klīst pa visam citos staignājos. Šķietami dzīvoju divas dzīves (kuras neviena nepieder man), viena ir manā prātā, otra - tā, kuru parādīt citiem. Nezinu, kas par pokEMOnu brīnumiem man bija uznākuši, jo vienu savas eksistences laika posmu gribēju, lai apstājas pilnīgi viss, tā vienkārši izbeidzas. Laikam tagad, ap šo laiku, būšu iemācījies kontrolēt savu rīcību un sapratis, ka kontrolēt emocijas nevar. Naids, dusmas u.c. Kāpēc es nevaru būt vienkārši bezatbildīgs cilvēks, bļāviens, daudz vieglāk būtu eksistēt. Nebiju laikam, tomēr, aizgājis uz bāru alu iedzert, kad tēvs mājās dalīja kaunu.

No rīta, vakar, piecēlos biki pirms sešiem, paēdu, aizgāju uz darbu. Divpadsmit stundas pavadīju darbā, lai varētu cienījami eksistēt. Atnācu mājās, paēdu un atlūzu līdz pus diviem naktī (biju cerējis tikai atpūsties uz stundiņu un pēc tam sakopt sevi, apvākt traukus pēc vakariņam, sakopt skapi). Ap diviem naktī biju nomazgājies un sācis gatavot sev otrās vakariņas (vārītus pelmeņus, jā, paldies, es zinu, oriģināli).

Atkal pulkstenis ir ap sešiem no rīta, es neesmu gulējis pus nakti, jo ierastās miega zāles (viens vai divi lāčplēši, tieši šajā gadījumā divi) nepalīdzēja iemigt.

Man nav ne mazākās nojausmas, ko es darīšu nākamās trīs brīvās dienas (pat interneta onlaina atkarības spēlītes vairs nepalīdz, lai nosistu laiku). Īsti vairs nezinu vai par laimi, vai - nelaimi tuvojas Līgo, arī par tiem man nav nemazākās nojausmas.

Mana dzīve - sadirstā un veltā.

Jā, es zinu, ka ir cilvēki kuriem ar eksistēšanas jautājumiem iet daudz draņķigāk par mani.
linkAtstaat ziimogu

Comments:
[User Picture]
From:[info]ocher
Date:June 19th, 2012 - 10:31 pm
(Link)
hmmm
[User Picture]
From:[info]ziimogvasks
Date:June 20th, 2012 - 02:53 pm
(Link)
Ilgi domāju un nesapratu kādas emocijas šis "hmmm" cenšas izteikt.
[User Picture]
From:[info]ocher
Date:June 20th, 2012 - 11:38 pm
(Link)
neko necenšās - fakta konstatācija.
[User Picture]
From:[info]ziimogvasks
Date:June 21st, 2012 - 12:15 am
(Link)
kāda fakta