ALL IN ALL - ALL IS ALL
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 7 most recent journal entries recorded in ziibii's LiveJournal:

  Sunday, May 30th, 2010
  12:15 pm
  šodien sēžu kā tāda mūmija. nespēju galvu pakustināt ne pa labi, ne pa kreisi. Šobrīd man nav ne mazākās nojausmas, kā rīt rakstīšu eksāmenu. es vienkārši knapi kustos. EPIC FAIL! Tas varētu beigties arī diez gan slikti.

  nu ko. jāķeras klāt leksikoloģijai, mākslinieciskās izteiksmes līdzekļiem un Rainim, Jaunsudrabiņam, Blaumanim utt.

  Kaut es varētu rakstīt par Aiju. uh.. kā man patika tā grāmata.. labi jāpārlasa, kas ir manā kladē un visi tie domraksti, ar kuriem es pavadīju lielākoties visas naktis :D

  Current Mood: blank
  Current Music: placebo - broken promise
  Tuesday, February 2nd, 2010
  5:24 pm
  just say "hi!"
  "you are beautiful - that's for sure. you are lovely - but it's not for sure" by Nelly Furtado.
  I wish I could be like a bird, I wish I could just fly away!

  Current Mood: (think)
  Current Music: i'm like a bird
  Sunday, November 8th, 2009
  9:27 pm
  Tikko noskatījos pirmo sērīju no "supernatural". baismīgs seriāls. neieteiktu nevienam skatīties. bet tomēr gribas uzzināt, kas notiks tālāk. :D
  mani arī ir piemeklējis kaut kāds nekrietnais vīruss. vienkārši ārprāc. un trešdien jau mini cop. bet rīt ķīmijas kd. :D nespēju izlemt - iet vai neiet. :D

  Current Mood: because of sn
  Monday, November 2nd, 2009
  8:29 pm
  Labs vakars! Šodiena bija vienkārši fantastika. pareizajos laikos satiku pareizos cilvēkus :), un līdz ar to ļoti veiksmīgi nokļuvu uz Mojo Jojo. :) dāvanu gan tur tā arī neatradu, bet tas nekas, ir jau arī citi varianti.
  Beidzot pārvarēju savu slinkumu un devos uz baseinu. Sajūta ir brīnišķīga, lai arī mati pilni ar hloru. Patīkams nogurums.
  Jāpaspēj vēl šovakar izņemt viena itāļu valodas stunda! :) Nedrīkst slinkot!

  Current Mood: wunderbar
  Current Music: Placebo - Taste in Men
  Sunday, November 1st, 2009
  11:34 pm
  What a pity!
  Rakstīju eseju par Viljama Šekspīra citātu "FORTUNE BRINGS IN SOME BOATS THAT ARE NOT STEERED" un, kad beidzot biju pabeigusi, saplēsu savu mīļāko krūzi, lielu un dzeltenu. Tagad vien atliek cerēt, ka trauki plīst uz laimi.
  Tieši tuvojas barga ziema un man vairs nebūs no kā ziemas vakaros dzert tēju. Jācer, ka veikals "Prisma" vēl joprojām tādas pārdod. Nekas pašlaik neliecina, ka tas būs uz laimi.

  Current Mood: it can not be
  Current Music: Korn - Blind
  6:50 pm
  31.10
  Beidzot gribēju atzīmēt arī nelatviskos Halovīnus. Sapirku saldumus, lai būtu kaut kas, ko iedot mazajiem kaleniem (nepārprotami šogad tādiem ir jābūt daudz), bet nekā. Līdz manīm atčāpoja tikai divas kompānijas. Tagad jāēd tie ķīmiskie nieki pašai :D .
  Toties vakaru pavadīju burvīgi. Kopā ar Kristīni skatījāmies filmas, cepām vafeles. Burvīgs vakars. Jā, tagad varu ieteikt filmu Jumper. Perfekta, nu, meitenēm jau patiks. :)

  Current Mood: it is too dark outside
  Current Music: Korn - love and luxury
  12:56 pm
  Sveiki.
  Beidzot esmu arī sev izveidojusi blogu, vai nu kā šo iestādījumu sauc. :D
  Pēdējā rudens brīvdiena, un var jau just, ka ziema arī vairs nav tālu, jo naktī temperatūra nokritās līdz -7 grādiem. Lai kā man patiktu sniegs un ziema, tomēr aukstums mani ne sevišķi piesaista. Rīt atkal jau uz skolu jāiet, kaut kā nemaz negribas. Atkal viss sāksies no sākuma .. mācīabas, kontroldarbi, mācības, kontroldarbi .. uhh. un tad vēl visi blakus projekti. :D debates. mini cop. izrāde. izklaides. Bet man patīk. Starp citu, ja šo lasītu arī kāds cits, iesaku debatēt. Ātri var uzzināt daudz par kaut ko konkrētu. uhh.. kaut ko jau samurgoju, bet priekš pirmās reizes gan jau ir ciešami. :D
  Lai jums jauka pēdējā rudens brīvdiena vai arī citiem vienkārši jauku svētdienu! :)
  P.S. līdz Placebo vēl tikai 16 dienas. :)

  Current Mood: optimistic
  Current Music: placebo
DeviantArt   About Sviesta Ciba