Friends

About Friends

BailesMay. 26th, 2016 @ 10:51 am
[info]disfigurator
Cilvēku kontingenta dēļ man bail iet pa Avotu, Valmieras, Pērnavas un to galu. Grīziņkalna apkārtnē. Bail no pretimnācējiem dīvainiem - uzprasīs kaut ko un nespēšu atteikt. lol

people are people and boys will be boysMay. 24th, 2016 @ 10:07 pm
[info]neoplasm
uzzināju, ka vincents kādreiz bija meitene, kas mani mazliet pārsteidza. par anju puikas man pateica īsi pirms iepazīstināšanas, līdz ar to nebija iespējas vai vajadzības pašai spekulēt. vincents ar anju ir mājasbiedri un kādu laiku bija arī iesaistījušies viens ar otru attiecībās, bet man nebija ienācis prātā, ka bārdainais vincents kādreiz būtu varējis būt sieviete. kas interesanti, izrādās, ka arī lgbt komūnā diskriminācija nav sveša [es tiešām nezināju] un vincents, kā ieinteresēts biseksuālis, mēdz niekoties ar grinder'i, kas ir geju tinderis, un tur viņu mēdzot diezgan rupji atšūt un lamāt taisni aiz tam, ka viņš ir transgender. bet tas ir mans persōnīgais ideālistes naivums, kas līdz šim bija licis domāt, ka apspiestajiem vajadzētu zināt un kultivēt līdzcietību un toleranci. būtu jau jauki, vai ne.

bet man patīk tā nesaudzīgā atklātība, kas starp mums valda. roudtripa laikā bijām piestājuši atpūsties un, kamēr pārējie puikas aizskrēja pēc kafijas un bulciņām, kriss sēdēja pie stūres un stenēja kamēr es no muguras viņam masēju plecus un spogulī skatījos uz viņa baudkārē pavērto muti un aizvērtajām acīm [un teicu don't worry, i won't tell ross you're actually straight hahā]. man liekas, mēs tur sēdējām un gaidījām veselu mūžību un viņš man tikmēr izstāstīja, kā ziemassvētkos viņa ģimene atradusi viņa vectēva līķi. krisam ir traks onkulis, kurš bija aizbraucis vectēvam pakaļ, lai vestu tradicionālajās z-svētku vakariņās zem eglītes, bet atradis viņa kādas 3 dienas veco [nepārprotami] līķi un meties to glābt, tur masēt sirdi un elpināt. cilvēki mēdz būt tiešām jocīgi, piemēram, iepazinos ar džeku, kas nesen iznācis no cietuma, jo bija sašņaucies kokaīnu un sakodis policistam seju. ross ir tik saudzīgs, ka kādā momentā pa kluso man piedāvāja mašīnā sēdēt priekšā nevis blakus tam džekam, jo es biju palikusi tāda klusa un viņš domāja, ka man varbūt bail. es vienkārši biju bēdīga, jo esmu nodrāzusi savu dēli, kā rezultātā jāmaina pāris detaļas, un smējos par viņa piedāvājumu, lai arī žestu ļoti novērtēju, mani tik sen neviens nav sargājis. bet no džeka man nebija bail, jo viņš no manis ļoti kautrējās un acīmredzami nervozēja, un/vai man varbūt ir salūzis pašsaglabāšanās instinkts.

vispār skatos uz puikām un priecājos, vienkārši par to, ka mīlestība, acīmredzot, vēl kaut kur pastāv. bet tad skatos uz sevi un domāju, ka man vairs nekad nebūs attiecību, jo es nezinu, vai es vēl kādreiz spēšu kādam piekāpties un vai manī pietiktu maiguma sevi kādam atdot. un šajās pārdomās nav vispār nekādu skumju, man nekā netrūkst, man drīzāk kaut kā nemanot ir nobrukušas visas attiecību idejiskās konstrukcijas un es pēkšņi vairs nesaprotu, kāpēc cilvēki to dara un nafig savulaik arī es. tā nav kaut kāda kategōriska nostāja, es vienkārši neatceros. cik dīvaini.
Jūtos: daudz jautājumu nāk.gadam
Klausos:: Kate Bush - Running Up That Hill

May. 24th, 2016 @ 10:30 pm
[info]elina
nebūšu oriģināla, bet gribu nošaut savus augšas kaimiņus, jo viņi organizē deju pulciņus līdz diviem naktī un smēķē pie atvērta loga vismaz 10x dienā. Hau, esmu runājusi. Kur mana bise.

May. 24th, 2016 @ 09:05 pm
[info]elina
Vienvārdsakot, vakar biju Slokā. Tur iepazināmies es vietējiem romiem, kuri ir aktīvi bokseri, bet brīvajā laikā uzņem filmu "par visu". Šie sirsnīgie un neaprakstāmi forši čaļi mums izrādīja visu Sloku, norādīja, ka mums jau nemaz neizskatās 30, uz pieprasījuma padziedāja, salauza mūsu sirdis tiktāl, ka beidzu smaidīt tikai šodien. Nu, otra Elīna vēl smuki 6dienai par šo uzrakstīs, bet es tikai gribēju piefiksēt. Laikam to, cik žigli daži pieaug klāt sirsniņai.
Klausos:: kamēr vien akmens augs

May. 24th, 2016 @ 04:39 pm
[info]elina
Biju pie neiroloģes. Pirmais, ko viņa pajautāja, paskatoties no sākuma uz manām analīzēm un pēc tam uz mani, bija: "Jūs jau esat tāda dzīvespriecīga pēc dabas, vai ne?"

wuthering heightsMay. 23rd, 2016 @ 12:42 pm
[info]neoplasm
forši, ka puikas pielauza. vienā pusdienpārtraukumā izskrēju uz veikalu ap stūri un nopirku telti un guļammaisu un ogļraču lukturīti un 6dien, saspiedušies puiku mazajā mini līdz asinsrites traucējumiem, aizbraucām uz longbōrdsacensībām londōnas ziemeļaustrumu laukos. nesaprotu, kā mēs tur pieci idiņi vispār tajā mazajā mašīnītē salīdām, tā kā klauni apmēram, un katram vēl pa somai kājstarpē un uz galvas un uz jumta uzsieti visi dēļi ar visādām parpalām, aj jezus, lai sasper jods visus tos guļošos policistus. bija šausmīgi forši, protams. otrajā dienā es aiz labas sirds pieteicos brīvprātīgajos un sēdēju pie finiša ātrhujārīšanas sacensībās, kur man principā nekas nebija jādara - sēdēju saulītē, sūcu prosekō, braukājos ar dēli un smaidīju atpakaļ smukpuisīšiem vai dirsos pretī, kā nu kuro reizi. viena no manām mīļākajām braucējām bija dāma uz 45-50, īsiem matiem, tāds normāls mammuks, kas hujārīja diezgan agresīvi un bremzēja ar visu ķermeni, tā sirsnīgi izplājoties pa asfaltu, bauda skatīties. vispār baudas bija daudz, tiešām ahujenna redzēt, kā tik daudz un dažādas vecumgrupas katrs brauc pa savam, bet visi ar prieku un atdevi [and so much weed]. bija arī viena ļoti skaista dejotājčiepiņa, kurai kājas vienkārši pure muscle un, taisot trikus, visas muskuļu darbības redzamas kā anatōmijas grāmatā. pēc tām sacensībām, kuras palīdzēju uzraudzīt, lielā trase tika slēgta un visi devās uz balvu pasniegšanām kamēr es, piesūkusies saules un prosekō, ielavījos un izbaudīju to perfekto fokin' trasi viena pati, kas bija mans persōnīgais hajlajts, uzstādot pašai savus persōnīgos ātrumrekordus, izbraucu kādus 4 apļus un aiz laimes smējos. tagad vienīgi saulē iedegušas saulesbrilles, a la reverse panda, bet gan jau birojā akaliņ izbalēs.

gudru ziņu šodiena man bija paņemta brīva - kamēr žūst telts, var iziet ar puikām atkal paskeitot hahā.
Jūtos: skreju jau, skreju
Klausos:: putni pilsētā

May. 22nd, 2016 @ 11:16 pm
[info]elina
Izrādās, kādreiz bijusi tiešā dzelzceļa līnija Ķemeri-Maskava un Ķemeros bijusi kafejnīca ar nosaukumi "Jautrais ods".
Rīt braukšu uz Sloku skatīties, kā tur filmē bojeviku.

May. 22nd, 2016 @ 11:14 pm
[info]elina
Noskatījos abus bumerus un sazagu krastmalas ceriņus
Klausos:: https://youtu.be/2JcG5mtoOKo

-May. 22nd, 2016 @ 02:41 pm
[info]digna
Šī ir tā diena, kad man viss besī. Labāk nestāties man ceļā, nerunāt, nerādīties acīs un nekā ne uz ko neprovocēt. Man viss krīt uz nerviem un riebjas tik ļoti, ka besī šito rakstīt un kaitina PILNĪGI VISS, @%=&@(&):visipasauleslamuvārdi@&€#%@,
V I S S!!
Jūtos: dirsā

May. 20th, 2016 @ 02:40 pm
[info]elina
Jau mēnesi mēģinu ieiet eds.vid, bet nevaru, jo uznāk vēmiens.

-May. 20th, 2016 @ 01:24 pm
[info]digna
Viss būtu lieliski, ja vien es nebūtu pieļāvusi briesmīgu stulbību, kuras rezultātā nomira mana zivtiņa, mans ragainais sieviešu dzimtes sams. Man ir ļoti žēl, es jūtos ļoti vainīga un man ir ļoti skumji un bēdīgi par notikušo. Lūdzu piedošanu...

dear dyslexic psychopaths, let's walk into a bra or fiveMay. 20th, 2016 @ 11:08 am
[info]neoplasm
18.jūnijs tātad, dāmas - brittany? kakjux? roskild? a night to forget, anyone? izguldīšu un pabarošu :) datums fleksibls, varam ballēties arī sākot ar 17o.
Jūtos: laburīt
Klausos:: Blur - Coffee And TV

it's just a bag o' digs for you to suck, mr bouncerMay. 20th, 2016 @ 09:19 am
[info]neoplasm
vaj un mani taču pirmoreiz mūžā izmeta no bāra, wiii!! gejdraudziņi vienvakar izvilka mani pižāmā ārā. bet čist tikai uz vienu dzērienu, darbadienas vakars un viss tāds, teica godīgais pilsonis neō, kamēr draudziņi viņai lēja jau trešo un piekto. un man kā vienmēr mugursoma, jo mugursoma forever, un ar to manu mugursomu mūs vienā bārā atteicās laist iekšā. bija jau krietni vēls un viss cits bija ciet, līdz ar ko mēs tam bāram pielavījāmies no mugurpuses un iegājām caur ieeju ar laipnāku apsargu hahā. bet tad tas nelaipnais mugursomu nīdējs, ārkārtīgi nepatīkams tips, pieķēra mūs smēķētavā un sāka sašust, ko tā mugursoma te dara. piedūra arī tas, ka viņš visu laiku runāja ar gejdraudziņiem, itkā viņiem pār maniem pleciem, kuros karājās vainīgā nelegālā imigrante mugursoma, būtu kāda nebūtu mistiska aizbildniecība. kamēr viņi strīdējās es mēģināju iestarpināt, ka man nebūtu ne mazāko iebildumu, ja viņš manu mugureni pārmeklētu, bet vēlāk tiku informēta, ka ģošajiem apsargiem licence neatļauj svešas mantas grābāt, tamdēļ viņi cilvēkus pa taisno metot ārā. un viņiem tur taisni nedēļu apukaļ kāds jauneklis bija tik labi pavadījis laiku in their fine establishment, ka pārdozējis un tagadiņ apsargiem visi izstoties pēc narkōdīleriem. acīmredzot, ierastie fizikas likumi bāros kaut kad tikuši atcelti un narkōtikas ielikt, piemēram, rokassomiņā ir absolūti neiespējami, narkōtikas liek tikai mugursomās, gotcha. bet līdzsvaram - pabiju gōtu bārā, kur dāmistaba aiz grāmatplaukta :)
Jūtos: :)
Klausos:: Depeche Mode - It's No Good

sodom and gomorrah and the fucked angelsMay. 20th, 2016 @ 08:52 am
[info]neoplasm
viss ir pareizi. roskild mani izgāšnedēļ "aizveda uz munameģi", tb aizbraucām pastaigāties, iedzērām drosmei un ļoti skaistā vietā uzkāpām kalnā. pēc tam ar ex-draudziņu sapīpējušies skatījāmies eirovīziju - viens no labākajiem tripiem manā mūžā, sevišķi tā montāžas daļa ar popmūzikas viģiku snipetiem, omg, tripped my tits off, pavisam nemanot kādā momentā aizmigu un 3os naktī uzlecu sēdus ar tekstu "kurš uzvarēja?!", kas nav mana ierastā reakcija pret eirovīziju un vispār tā kā mazdrusku mani satrauca [went straight to rehab after i started caring about eurovision - tāds varētu būt mans veiksmes stāsts]. nākamajā dienā gājām skeitot ar gejdraudziņiem un pārīti no mazmiesta, arī tas bija lieliski. mazā dredainā pankdūdiņa mani vēlāk feisbuķī kautrīgi uzaicināja uz skeitdeitu, kas mīļi.

bet kas vēl mīļāk, gejdraudziņi vakardien lūdza manu roku un kāju un visu pārējo ievākties pie viņiem uz dzīvošanu, kaut kad septembrī, ja viss ritēšot pēc plāna. man ļoti patīk mans jaunais dzīvoklis un rajōns, bet pie viņiem būtu tik ļoti lētāk un foršāk, jo ir pagalms un man piederētu vesels 2.stāvs viņu mājas ar 2 istabām un vannāistabu. nekas cits neatlika, kā dot jāvārdu :) ross vēlāk atrakstīja, jo kriss viņam esot nodevis labo vēsti, un teica kaut ko along the lines of sex, drugs'n'lager beer, jo mēs visi ļoti mīlam deividu mitčelu <3

un reku es kalna galiņā'i [fotō pizģīts no jz.roskild]


Jūtos: :))
Klausos:: Talking Heads - Psycho Killer

guilty as chargedMay. 19th, 2016 @ 05:45 pm
[info]elina


Zilās nagulakas, kā redzams, gan es vienmēr pērku impulsīvi un pusi, protams, izmetu, jo sakalst. Te pat bildē nav tikušas visas. Nu, a ko darīt. :}
Klausos:: Pearl Jam- Immortality

+May. 19th, 2016 @ 04:06 pm
[info]digna
Drošībai nopirku vēl vienu minerālūdeni un jogurta dzērienu.
Jūtos: labs
Tags:

May. 18th, 2016 @ 03:31 am
[info]elina
Par ātru sapriecājos. Nu, nekas, aiziet pearl jam nakts.

May. 17th, 2016 @ 08:48 am
[info]elina
Beidzot! Pirmā nakts, kurā varēju gulēt.

May. 16th, 2016 @ 06:39 pm
[info]veidenbaums

May. 13th, 2016 @ 03:30 pm
[info]elina
Kas man vēl patīk tik ļoti kā spilvena aukstā puse un Latgale? Amerika!
Ceļojums bija vienkārši fantastisks, beigās mēģināju kaut kam piesieties, bet nebija kam. Mormoņi Soltleiksitijā, Grand Teton kalni ar saviem bizoniem, Arches nacionālais parks, Lielais kanjons (kurā palikām teltī 0 grādos un šim aukstumam ļoti nepiemērotos guļammaisos), pilnīgi sirreālais Horseshoe Bend & Antelopes kanjons (ar īstu laupīšanu indiāņu stilā, kurā knapi skalpu atstāja), Braisa kanjons (vējš, kurš nes prom visu, atstāj tikai tur jau esošo skaistumu), Zion nacionālais parks un tad vēl Nāves ieleja ar Zabriskie point un nakti lielos vējos, kuros teltī likās, ka nupat, nupat aiznesīs prom kā Dorotiju, un Yosemitu ar miglas jūru. Un Pacifica ar savām pludmalēm! Tas tiešām bija neaprakstāmi, es te kaut ko klusi atzīmēju mazai atskaitei, bet bildes droši vien izstāstīs vairāk.
Džetlegs gan tāds, kā ne pēc viena cita ceļojuma.
Klausos:: https://youtu.be/ResQFDDsDAI?t=2m38s
Top of Page Powered by Sviesta Ciba