Friends

About Friends

this city needs a protector, a superheroAug. 28th, 2015 @ 07:01 am
[info]neoplasm
vakardien, no darba nākot, gāju garām viņas majestātes nodokļu kāšamajam birojkompleksam, un tad, kā ierasts, gāju pāri ielai, lai šķērsotu tiesumājas laukumu. man pa priekšu kādu laiku bezdievīgi lēni vilkās tāda mollīga jaunkundze ar lielu rokassomu un viņai nopakaļus mazs urļaks. un es jau uzreiz pačujela ņeladnoje - apmainījāmies ar urļaku skatieniem, kad viņus abus apdzinu, un tad pēc mirkļa iztālēm dzirdēju to meiteni bļaujam "hey, give it back! he robbed me!". tas sūds trennuškotais viņai bija nospēris somu un muka diemžēl pretējā virzienā [pie tiesasmājas, btw, normāls nagļaks]. būtu ar prieku viņam uzšāvusi pa muti, bet mērfijs jau nesnauž un vakar bija vienīgā diena nedēļā, kad nebiju uzvilkusi kedas, bet gan puslīdz zolīds tupels [kleitas prasa upurus], kurās tikai žauties, ne skriet. vienīgais prieks, ka tas viss notika pie mana mīļā kanāla - tur ir daudz riteņbraucēju, un viens tāds bruņinieks rumaka mugurā aizminās tam lohatrōnam pakaļ. nezinu, kā tas viss beidzās. draudziņš mājās prasīja, vai man gadienā nevajadzēja kāda ieroča šādiem gadījumiem, bet man, protams, liekas, ka nē. man vienmēr ir mugursoma, kuru man var noraut tikai ar visām rokām, un es parasti esmu skriešanai draudzīgās kedās. also, nekautrējos sist, ja rodas tāda vajadzība. kaut kāds gāzes balōniņš man liekas ļoti neefektīvs, jo tas tiktu turēts somā, kura man būtu nozagta. nu, vai arī es visticamāk ar tādu balōniņu neitralizētu pati sevi, ar triumfālu "ahā!" iepūšot sev sejā un iegāžoties krūmos. vienīgi varētu pagādāt tādu laras kroftas zeķturi un tad tur viskādus nunčakus un šrapneļbumbas ķēdes galā iestiprināt, par biedu un brīdinājumu visiem.

starp citu, nīla stīvensōna jaunākajā grāmatā ir pieminēts reddits, kas šo grāmatu padara par pirmo grāmatu, kurā pieminēts reddits. subsequently, iedomājos, vai mums jau ir kāda grāmata, kurā pieminēta ciba? [telefōngrāmata un bībele arī skaitās]
Jūtos: piķis un zēvele, idritvai!
Klausos:: Tycho

*Aug. 27th, 2015 @ 03:23 pm
[info]digna
Nu, ziniet, sanāca gandrīz kā pirmslaulības dzīvē - pavisam nevainīgi aiziet uz koncertu, piedzerties, pārrasties mājās no rīta un, pirms iekrist komatozā miegā, nodoties kaislīgam seksam. Vienīgā atšķirība, ka sekss nebija take-away, bet gan home cooked.
Jūtos: labs

my milkshake brings all the lactose intolerant to the yardAug. 26th, 2015 @ 06:45 am
[info]neoplasm
ievadam - man darbā ir tāds kolēga ashley, kurš pēc otrās laulības pēkšņi kļuva par karojošu kristieti un varenu otro laulību noliedzēju un aizliedzēju, un ir tāds hiperaktīvs baltais vīrietis uz gadiem 50 vai drusku zem, kurš vienmēr neadekvāti skaļi sveicinās un visiem piepišās ar dīvainu un neatšifrējamu smōltōlku. es katru rītu viņu trollēju pretī nenormālā skaļumā ar viņu sasveicinoties, kas diemžēl ir guvis pretēju efektu un viņš, iespējams, domā, ka mēs vienkārši esam uz viena viļņa. vakardienas saruna virtuvē v stuģiju!:
a: hi, neō, are you christian by any chance?
es: ? uhm, no, not at all
a: oh, but you wrote "god bless you" in my birthday card :)
es: yeah, just being welcoming towards other cultures, i guess
a: that's ok, HE'LL FIND YOU ANYWAY, hahaaa :))))
es: ._.

jo labāk iepazīstu biroja iedzīvotājus, jo garāks aug mans idiōtu saraksts. besī puikas un viņu seksistu joki, kurus čiepiņas izliekas nedzirdam, jo grib ar tiem puikām draudzēties tak jau. aizrādīju tonijam, kad viņš ar vienu citu ne mazāk precētu kolēģi kaut ko tur siekalojās gar vienu zaķi, kas drīzumā tiks pieņemts darbā, un bīdīja diezgan jēlus jokus. bet nu rezultāts jau nebūs pēkšņa cieņa pret sieviešu dzimumu, rezultāts būs izturēšanās pret mani kā pret spitālīgu. un tas otrs kolēģis vēl natālijai pēc tam stāsta, kā raudājis skatoties les miserables un kā zina visas dziesmas no galvas, jo skaisti taču. jo meitenēm taču patīk tādi emocionāli advancēti un izglītoti puikas. tonijs šito arī ir mēģinājis, stāstot man, ka viņš īstenībā ir ļoti jūtīgs cilvēks. nu, sūdīgi tev, dārgais draugs, jo būs jāstrādā plecu pie pleca ar mani [viņš, starp citu, nesen izrādījās man tāds kā priekšnieks, štoļi].

 
Jūtos: vidējais pirksts
Klausos:: Caribou - Can't Do Without You

*Aug. 24th, 2015 @ 12:15 am
[info]digna
Es nekad neesmu varējusi īpaši sūdzēties par dzimumtieksmes trūkumu, bet nu, atgriežoties spējai pavairoties, vienkārši nes ārā jumtu.
Tags: ,

Aug. 23rd, 2015 @ 07:05 pm
[info]elina
Bija trīsdiennieks - kāzu bildēšanas maratons Vidzemē, kuram pa vidu vēl paspēju ieskriet Cēsīs, antropologu vasaras skolā.
Gulēju uz 4 matračiem, bet zirni apakšā jutu vienalga.
Klausos:: https://youtu.be/QthBGz9Km4A

Aug. 23rd, 2015 @ 03:31 am
[info]veidenbaums
Es dzeru tēju nelielā virtuvē, kurai no sienas līmējas nost tapetes. Tējas maisiņš peld tējas krūzē un pamatīgi iemiecē manu tēju, bet mani interesē tikai rīta gaisma, kas aktīvi spīd pa logu uz mana krekla. Izlec maizītes no tostera. Es esmu spiests iedurt ar dakšiņu rokā draugam, kurš sniedzas pēc maizītēm, un tad aši paķeru tās, neaizmirstot ievietot to starpā Holandes siera šķēli, pirms izbaudu šo fantastisko tikai vienu no manu brokastu mozaīkas nevainojamajām sastāvdaļām. Uz mani dusmīgi skatās vegānu meitene, kurai es vēl pirms piecpadsmit minūtēm stāstīju par savām mīļākajām jogurta alternatīvām. Viņas skatienā ir kaut kas seksīgi mistisks. Es aizveru acis un saule kļūst par kādiem pāris grādiem siltāka uz manas sejas ādas.

Dzīvojamajā istabā aiz trijām sienām skan sintezators ar drūmām modifikācijām. Tur spēlē par mani jaunāks zēns ar sapņainām skropstām un nebeidzamu zinātkāri. Es viņā atpazīstu sevi pirms tieši tikpat daudz gadiem, cik viņš par mani jaunāks. Varbūt viņš izrādīsies lieliski talatīgs un izsitīsies pasaulē, un par viņu sajūsmināsies miljoniem cilvēku. Es gribētu, lai tā notiek. Es ēdu džemu no burciņas ar sviestainu nazi. Man patīk smagie akordi, kuriem piešķirts īpaši optimistisks skanējums. Man pa ausu galam norisinās filozofiska diskusija par tipiskām disvdesmit pirmā gadsimta raizēm. Ielu trokšņiem pievienojas policijas sirēna. Saule spīd arvien spilgtāk, un viegla rīta vēja brīze satricina biezos tabakas dūmus, kas vērpjas orientālās formācijās.

Skaistums ir visbrīnišķīgākā realitātes forma. Cik žēl, ka tas vienmēr nemanot pamanās izzust, pirms tu, cilvēks, esi paspējis ar to nostiprināt savu iedvesmu. Virtuvē ietipina kaķis un pieglaužas man pie kājām. Uzreiz var redzēt, ka kaķis nožēlo savu rīcību, jo ir pārāk neatkarīgs, lai izrādītu jebkādu pakārtotību citam radījumam, un sāk nihilistiski skrāpēt koka ķeblīti, uz kura novietots pamiris, bet sīksti izdzīvojošs augs glazētā māla podā. Pāraudzis metālists izdzēš cigareti tieši blakus auga sīkstajam stumbram. Viņa seju rievo vēl līdz galam neapzināta individuāla nespēja uzturēt metāla mūzikas pausto attieksmi dzīvu. Pa to laiku saule mani aicina ārā, un es sekoju bez iebildumiem. Es nezinu precīzu savu atrašanās vietu un dodos to atklāt ar piedzīvojuma jūtīm sirdī. Kāds man jautā, kur es eju, bet es jau esmu prom.
Klausos:: outdoor miner

turn that frown upside meowAug. 19th, 2015 @ 06:58 am
[info]neoplasm
nezinu, kā jūs, bet es septembra pašā sākumā braucu uz latviju uz vienu mazu nedēļiņu :))

gribēju pačīkstēt par darbu, bet pārāk priecīgs prāts. taluonus, starp citu, nopirka draudziņš, tip mums jubilejā, par kuru es biju aizmirsusi kamēr viņš, savukārt, pavisam aizmirsis ciparu. īsāk sakot, mēs nezinām kopš kura un cik ilga laika esam kopā, bet svinam.
Jūtos: :)
Klausos:: Violent Femmes - To The Kill
Top of Page Powered by Sviesta Ciba