Friends

About Friends

Aug. 25th, 2016 @ 12:08 pm
[info]elina
Nesaprotu, pa kuru laiku saaukstējos. Sēdēju taču istabā, skatījos mr selfridge un spēlēju stronghold crusader. Fonā tam visam tikai piparmētru tēja un mušu sišana.

netīrā veļa v stuģijuAug. 24th, 2016 @ 07:32 pm
[info]neoplasm
fak. džō te visu laiku nepacietīgi trinās par to īri, ko vienmēr maksāju mēneša diuspiektajā, bet viņš jau trinas kopš diusotrā, gardu muti visu laiku pārceldams, kurā nu kontā es viņam to īri skaitīšu. un šodien es viņu nosēdināju fakta priekšā, ka figu, es vairs īri neskaitīšu vispār nemaz un mēneša laikā solos izvākties. tas caur vacapu, bet tagadiņ vakarā tikāmies un viņš izskatījās tik noskumis un izsamisis, ka es viņam pat vīnu ielēju. un teica, lūdza un vēlāk pārmeta, ka nubet taču paliec vēl drusku, mēs taču sarunājām, ka līgums ir uz 6 mēnešu minimumu un tādā garā. bet es iecirtos, lai arī žēl itkā, tomēr pats vainīgs. es neko par tiem 6 mēnešiem neatceros, atceros vien to, ka līguma neesmu pat no attāluma redzējuse, jo to viņš, kā jau plnīgs slobs un lohatrōns, tā arī nekad neizprintēja un es te tomēr dzīvoju nu jau mēnešu trejus, tā ka iespēju man iedot kādu dukamentu parakstīt viņam ir bijis līdz ūkai. jūtos nelāgi vien par to, ka mans mērķis nekad nav bijis viņu apčakarēt vai iegāzt, bet tagadiņ viņš iztaisās tā itkā es viņam tīšuprāt būtu kājiņu nominusi. bet lieta tāda, ka man vienkārši besī ar viņu dzīvot. dzīvoklis būtu lielisks bez viņa, bet viņa klātbūtne dzīvoklim reāli pazemina cenu. un man tāda īre liekas krietni par dārgu, ja man jādzīvo ar tādu idiņu un es atsakos viņa dēļ iespringt [es vispār sev esmu aspolījusies vairs nekad neviena dēļ neiespringt un mīlēt tikai sevi, sevi vien]. viņa tizlo izgājienu krājkasītē jau sakrājies tāds pūrs huiņas, ka es tūliņās metīšos ievākties pie vienkārši dajebkā. piemēram, izkļančīja man vienreiz laimas trifeles, kas man ledskapī mētājās, atrakstīja vienvakar vacapā kaut ko no sērijas "wtf? are you the willy wonka of latvia?" un, kad teicu, ka nu labi, vari drusku pacienāties, tad nākamā rītā tos trifeļu dzeltenos ietinamos papīrīšus redzēju izmētātus pa visu mūsu ielu, jo bļeģ tas pieaugušais 40 gadīgais lohs konču papīrīšus vienkārši met ārā pa logu, saproties. es uz ielas vienkārši hiperventilējos un skaļi lamājos, jo es pat nemāku vārdiem izstāstīt, cik nenormālu riebumu man tādas herņas uzdzen. par aizdirsto virtuvi nerunājot un pro-brexit'a caureju arī ne. un viņš arī, suka, tāds atriebīgs tipiņš, tā ka visi mani tagadiņ uzpasē un vispār bail, ka nepievemj tupeli kā aizvainots sunis vai neaprok mani aiz šķūnīšiem. es atzīšos, ka man ir mazdrusku bail, jo viņš nav racionāls cilvēks [nav jau arī vardarbīgs, bet ko t' es zinu]. jūtos kā pie īstas šķiršanās :)

bet tas viss ir muļķības vien, jo svarīgākais ir tas, ka man joprojām iet interesanti. no latvijas atbraukuse ieskrēju mājās nomest čemodānu, paķert dēli un skriet pie puikām un atkal attapos tajā pašā nemainīgajā sastāvā šķūnītī ar miera pīpēm un smiekliem, taisni kā vakarā pirms izbraukšanas, tāds kā noslēdzies aplis :) man ir labi, šeit ir viena no skaistākajām vasarām ever, viss ir kaut kā romantiski un man ir draugi un noslēpumi - es gribu dzīvot šajā vasarā mūžīgi.
Jūtos: puikas sauc
Klausos:: man liekas, ka man kāds veltīja dziesmu, neteikšu kādu

Aug. 24th, 2016 @ 09:30 pm
[info]elina

Aug. 24th, 2016 @ 04:30 pm
[info]elina
Dzīvoju laukos un pieskatu māju. Pa dienu ļoti drosmīga - vadāju suņus, laistu siltumnīcu, bet pa nakti bailīga. Pie katra trokšņa (ozolzīles kritieni pret mašīnu, piemēram) saraujos un ceru, ka tie nav lietuviešu bandīti.
Pilns ābeļdārzs ābolu.

... Aug. 21st, 2016 @ 02:51 am
[info]digna
Man ir gandrīz viss, ko es vēlos, pilnai laimei pietrūkst vien dažu lietu dzīvē.

Atkāpjoties no visādām augstām matērijām un lūkojoties uz šo pašu tagad brīdi, akūti pietrūkst cigarešu papīru, miega (jo pirms trim stundām nepietrūka naivuma un pietrūka prāta apēst miega ripu) un kārtības mājās.

-Aug. 20th, 2016 @ 08:17 pm
[info]digna
Neizdodas aklimatizēties mājās un ieiet kaut kādās sliedēs. Ar savu nesavāktību pati sev radu trauksmi un vēl lielāku nesavāktību.

Aug. 19th, 2016 @ 09:02 am
[info]digna
Pēdējā apm. mēneša laikā ciba mani nebeidz pārsteigt ar dažādiem cepešiem un naida izvirdumiem. Būdama naiva, ļoti emocionāla, vairākas "diskriminētās" kategorijas pārstāvoša būtne, jūtos apdraudēta, dzīvojot šādā sabiedrībā, kurā mākslīgi tiek vienādots nevienādojamais, agresīvi pieprasīts no visām pusēm kaut ko pieņemt, akceptēt, tolerēt, un pieprasīts tik vienpusīgi - no kliedzēju puses lielākoties vispār nedzirdot, nerunājot par iedziļināšanos un pieņemšanu, ko saka, domā vai jūt citi.
Kur ir sakne tam zvērīgajam naidam pret bērniem, sievišķību, dzimumu atšķirībām? Vai pret to, ka kādam bērnu nav? Pret to, ka kāds izvēlas ārstēties ne tā, kā to darītu es? Pret citādāku ticību? Pret cita cilvēka šķīvja saturu?
Kāpēc vispār par to ir jārunā? Tās ir kaut kādas histēriskas alkas mēģināt visu pasauli pārliecināt par savu taisnību un vest pie prāta? Pievērst savai īstenajai un vienīgajai patiesajai ticībai?

Es gribu būt vesela, veiksmīga, skaista, sievišķīga sieviete, audzināt savus bērnus pati, dzīvot kopā, emocionāli un funkcionāli mijiedarboties ar vīrieti, kurš ir nedaudz gudrāks un pelnošāks par mani. Es gribu, lai mani palaiž pa priekšu durvīs un lai man padod roku, lai palīdz nest smagu somu un lai man mājās nav jādara "vīriešu darbi". Es gribu sagaidīt savu ģimeni pie galda ar gardām maltītēm, rūpēties "par māju sajūtu", vadāt bērnus uz pulciņiem un skolām. Es gribu mācīties un pāris dienu nedēļā strādāt. Es gribu pucēties, krāsoties, vaksēties, vilkt zeķturi, kurpes ar papēdi un just gandarījumu, kad vīrietis man blakus ir iepriecināts un jūtas glaimots, jo esmu viņa sieviete.

Vai man ir tiesības to gribēt un tā dzīvot?
#fuckfeminism #fuckgod #fuckmeatandvegetables

neatliec uz rītdien to, ko var izdzert jau šovakarAug. 18th, 2016 @ 05:58 pm
[info]neoplasm
tā. tie, kas mani vēl nav noķēruši/redzējuši, es šovakar ap 10iem esmu kkc, nāciet klāt un sakiet čau, sazvant mani nevar, šī ir pēdējā iespēja, es drīz laižos :)
Jūtos: "saulains"
Klausos:: game of thrones

Aug. 15th, 2016 @ 08:34 am
[info]elina
the direction of the eye
so misleading

Mēnesis uz laukiemAug. 14th, 2016 @ 11:40 am
[info]digna
Taisos uz mājām. Gan skumji, gan priecīgi.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba