Friends

About Friends

bija tā:Apr. 24th, 2015 @ 09:40 am
[info]elina
Par manas mašīnas nedienām jau sāku stāstīt. Rīgas servisā vainu nespēja atrast, tāpēc trešdien mani viegli paģirainu vilka uz 100 km netālo Koknesi. Lai gan esmu vilkta arī pirms tam, tā tomēr, kā zināms, nav patīkama pieredze, īpaši, ja jāizkuļas sešos cauri Rīgai un pēc tam vēl divas stundas koncentrēti jāskatās uz striķi. Labi, tam kaut kā tiku cauri. Nākamajā dienā salūza mammas mašīna, ko nu jau smiedamās atkal vedu pie tā paša meistara. Un lai būtu punkts uz i, vakar salūza arī vectētiņa mašīna, ar kuru biju aizbraukusi pakaļ mammai uz darbu (mani atkal vilka, tikai nu jau no Aizkraukles uz Koknesi). Tātad, mana mašīna - pagaidām nevar iedarbināt x iemeslu dēļ, bet vismaz skaidrs, ka pie vainas nav benzīna sūknis un signalizācija; mammas mašīna - neiet vairāk par 2 apgriezieniem, pēc tam viss rūc; vectētiņa mašīna - starteris beigts. Tad nu šodien pēc kādu desmit gadu pauzes atkal braukšu ar autobusu uz Reigu. Labi, ka pietika prāts suni atstāt Rīgā.

the office, mazmiesta edišnApr. 23rd, 2015 @ 12:28 pm
[info]neoplasm
nepietiek jau ar to jaunumu gūzmu vulgaris, kuru nebūs spēka dokumentēt, tak vakar svinīgo darba vakariņu noslēgumā priekšnieks ar priekšnieci gandrīz sakāvās pie bāriņa, ghetto style. priekšniece bija all up in priekšnieka face kanye style [un es citēju "imma let you finish x30"]. un tā tas vakars arī noslēdzās un šodien viņiem, nabagiem, kaut kā jāmēģina plecu pie pleca strādāt. konflikts, starp citu, par kaut kādu neizsāpētu senu, pardon, hemoroīdu - kaut kādas pilnīgas muļķības un netīšām aizskarta cieņa [what a flammable combo!].
man pašai arī iet interesanti, bet šodien tik spēcīga pedžaira, ka kolēģiem atvainojos un atklāti pateicu, ka šodien nestrādāšu un my target for today is to not vomit onto things. skatos [vīn]glāžainām actiņām pa logu un paijāju sev matus. mati, starp citu, ir mans prieks un acuraugs. pat friziere prasīja, huļi man ērkulis tik mīksts, balināts taču! un disenes dāmistabā arī viena smuka čiepiņa mani smalki izprašņāja, kur var dabūt tādus matus. ja ņem vērā kā es te pāris mēn.apukaļ jau gatavojos plikpaurībai, tad tagadiņ, protams, leju prieka asaras :))
Jūtos: ciba šodien forša, btw
Klausos:: Reggie Watts, kļūsti par manu sievu [beidzot, ffs]

Apr. 22nd, 2015 @ 03:05 pm
[info]elina
Bija vienkārši skaista un lieliska dzimšanas diena (atskaitot to, ka ~šorīt nevarēju galvu pacelt no spilvena)
Klausos:: https://youtu.be/BFQPNApwJGU

Apr. 22nd, 2015 @ 12:40 pm
[info]vikings
Vislaik miegs nāk.

Apr. 21st, 2015 @ 07:09 am
[info]elina
Aiz lielās sajūsmas, ka beidzot tā dzimšanas diena, uzrāvos augšā jau piecos.
Priekā, cibiņi! :)

Apr. 20th, 2015 @ 12:40 pm
[info]elina
a nu bet protams, ka mašīnai jāsaplīst kaut kādā Imantas nekurienē tieši tad, kad es esmu sapirkusies paicuku par 200 ērikiem, ko dabūju atstāt siltumā mašīnā. nu neko. Atstāju, mājās arī kaut kā tiku. Tagad tikai izdariet tā, lai vinčiks atlaiž nervus, lai var sākt plānot, ko darīt tālāk. o, jums gandrīz dzimene. pati piedzīvojumus gribēju, nu i dabūju.

Apr. 15th, 2015 @ 01:37 pm
[info]elina
Poll #20379 laisk laisk laisk
Open to: All, results viewable to: All

ko tev vislabāk patīk darīt svētdienas rītā?

Klausos:: https://youtu.be/1xIGyp9efXU

Apr. 15th, 2015 @ 01:30 pm
[info]elina
Izdīga pirmā zilene.
Klausos:: https://youtu.be/NiMbqZqjZFI

dzīve vēl nav galā!Apr. 14th, 2015 @ 01:01 pm
[info]veidenbaums
vai tev ir skumji?
vai tu vēlies ko labāku?
konsultējies ar pieredzes bagāto veidenbaumu un liec problēmas zem cementa bloka
dzer malku sasodīta balzāma un aizveries

logo.jpg

adrese, telefons
epasta adrese
fakss
Klausos:: rebellious jukebox
Top of Page Powered by Sviesta Ciba