Friends

About Friends

Bet tagad piezīme par seksuNov. 25th, 2015 @ 03:50 pm
[info]digna
Šodien nejauši pamanīju vīra rīta erekciju un man kājstarpē sākās krampji.
Akdievskāesgribuarviņudrāztieskomantagaddarītāāāāāāā!
Prāts saka, ka nevajag, bet viss cits saka, ka ļoti vajag.
Tags:

Piezīme sev: par kosmētiku un garīgām kaitēmNov. 25th, 2015 @ 03:42 pm
[info]digna
Loreal vairs nav melnajā listē, bet man noraidoša attieksme saglabājusies un, meklējot vizāžlietām vajadzīgos produktus, par katru no Loreal koncerna pirkumu sarakstā iekļauto, uznāk sirdsapziņas pārmetumu drebulis un paliek kauns. Jā, es zinu, pie psihiatra būtu tā kā laiks, neesmu bijusi jau gadu.

Nov. 25th, 2015 @ 11:05 am
[info]elina
Kopš braucu ar Pīķi autobusā, neviens vairs nespiežas un arī nesēžas klāt. Atkal ir gaiss un dvēselei vieta.
Bet tā jau, protams, riebjas dzīvot arhaiski bez teleporta.

skuju, skumjas!Nov. 25th, 2015 @ 08:52 am
[info]neoplasm

karoč, es tomēr izdzīvoju, bet bija tādi pāris momenti, kad likās, ka pašas ķermenis sevi novāks. manam vienajam liekajam kilogramam šobrīd ir aizskrējuši līdzi vēl daži brāļi, cik sveru - nezinu, bail kāpt uz svariem. uzzināju, kā bēdas spēj izpausties tīri fiziski, nu tur bezmiegs un nespēja ēst, rīstīšanās jau gatavošanas procesā un tad pilna miskaste ēdiena, spontāna vemstīšanās darbā un izlikšanās, ka nānanā, man viss kārtībā, jo es nevēlos par to parunāt utt. bet es to visu huiņu sakūlu sviestā un esmu diezgan izķepurojusies. iemācījos, ka it's the little things - pietupieni, džezs, ilgi un garšīgi gatavot, mūzika dušā katru rītu un miegaina vilkšana līdzi, katru dienu citas krāsas zeķubikses, mazāk cukura - fitter happier, īsāk sakot. palīdzēja arī kolēģi, kas mani principā nolika uz lāpstiņām un piespieda sevi mīlēt. deivs vienudien savā pusdienpārtraukumā vienkārši ieradās ar drošinātāju asorti un skrūvgriezi, un minūtes laikā atdzīvināja ledusskapi. un visas tās reizes, kad natālija mani ar čemodāniem un paunām vizinājusi mājās, un dažreiz vienkārši tāpat, ir nu jau nesaskaitāmas. natālija, saprotiet. viņa taču vispār nav mans cilvēks, skaļa tāda un besīga, ka tikai izlekt un vulgāri iznesties, bet arī viņu vairs nevaru nemīlēt. izgāšnedēļ viņa sazvērnieciski man pačukstēja, ka davaj paņemam šodienu brīvu un braucam uz ikea iepirkties, un tā mēs arī darīsim. tā ka var gadīties, ka ciemiņiem drīz būs, kur izguldīties, kas, savukārt, nozīmē, ka jāpagādā arī tātad tie ciemiņi [looking at you] ;)


esmu arī uzsākusi aktīvu soc.dzīvi, jo ziema var iet dirst. 7dien ar prāvu bariņu random svešinieku nogāju 9 jūdzes gar kanālu un izdzēru 2 puspintes alus abos galapunktos. paldies kakjux par meetup.com reklāmu khehe :) šovakar eju uz zinātnisku vienu diskusiju bāriņā, rītvakar uz meditāciju [sekulāro] un 6dien ar dalmu uz čigāniskām pļaskām, esot še kaut kādi vietēji gogol bordello domubiedri. dalma ir ungāru čiepiņa, ko satiku 7dienas pārgājienā - mēs, protams, esam dzīvojušas vienā londonas rajonā, bet tiekamies pirmoreiz šeit :) karoč, viss būs.

Jūtos: najnanaj, tancujut vsje!
Klausos:: dušas plejliste khh

.Nov. 24th, 2015 @ 01:16 pm
[info]soria
Bēdu Vēstnesis kļuvis par vienu dalībnieku bēdīgāks. Vieglas smiltis, Aivar.Muzīka tumšiem rudens / ziemas vakariem / darbamNov. 13th, 2015 @ 01:19 pm
[info]soria
Pēc ilgiem laikiem izvilku savu rādžiņizlasi, klausos un priecājos. Ielikšu arī šeit ķeksīša pēc, varbūt kādam noder noskaņai.
http://8tracks.com/ievziem/black-winter
Top of Page Powered by Sviesta Ciba