Friends

About Friends

Aug. 23rd, 2014 @ 09:15 am
[info]elina
Tādai ilgai braukšanai ar auto vienatnē tomēr piemīt kaut kas līdzīgs meditācijai - tikai tu, tavas domas un ceļš. Un tas viss - skaistu zemes ceļu fonā.
Un tu tur brauc stundām un kaujies pats ar sevi.
Klausos:: http://youtu.be/88wL8oRf45U

*Aug. 22nd, 2014 @ 08:15 pm
[info]digna
Guļu zem segas un kratos drudzī. Sasodītā psihosomatika. Un, lai gulēšana jautrāka, pats auglīgākais gribošākais laiks ir tieši tagad, taču ne es ko varu, ne vīrs ir mājās, tik noskurināties ikreiz, kad ciešāk saspiežu kājas.
Jūtos: nu tā

what doesn't cut you, makes you longerAug. 22nd, 2014 @ 01:39 pm
[info]neoplasm
starp citu, gribēju dalīties skaistā dziesmā. pēdējā laikā esmu diezgan izlepusi un man reti kas patīk, bet reku man te uzpeldēja stardeath and white dwarfs skaistā dziesma the chrome children [palēns build-up's un tad seksīgs, smags grūvs, works everytime], kuru vieglāk uziet spotifajā [es nelietoju], bet var noklausīties arī šajā amizantajā linkā. tāds andergraunds, ka pat jūtūbe vēl nav dzirdējusi, prikaļi? šurp šauras ūziņas un leknu ūsu, klausieties before it gets cool! grupiņa arī atļāvusies kaverēt pink floyd un, kas to būtu domājis, king crimson, hehehē. atgādina austrāļu tame impala un ir ļoti klausāmi.

starp citu, mincīšiem ir spēja sagādāt nenormāli daudz prieka. mazais tirjānītis, piemēram, tikko atnāca konstatēt nepatīkamo faktu, ka resnā es atkal ir aizņēmusi visu pupumaisu, kas ir viņa napping spot's, un aizgāja, dusmīgi atčakarēja ar ķepiņu vaļā drēbju skapi un iekāpa tur zem kleitām pagulēt savā ziemas šaļļu ligzdiņā. adōrabrū! mkay, tur tikko norībēja krītoši pakaramie un viņš, iespējams, nemaz neguļ, bet šobrīd literally dirš mums kādam aiz apkakles, bet the point is mincīši = <3
Jūtos: :3
Klausos:: aizdomīgs klusums

rudens kūrortsAug. 22nd, 2014 @ 12:49 pm
[info]neoplasm
kā jau īstena modes blogere, uzskatu no visa pleca, ka nav jēgas pirkt šmotkas, ja tās pēc tam netiek visiem [VISIEM] atrādītas, piemēram, internetos. un kā īstenam bezdarbniekam, neviens darbs vairs neatļaujas mani ar saviem nesvarīgajiem sīkumiem atraut no manām internetu lupatbodēm. fun fact: iegāju internetos pameklēt ziemas mēteli un baltu pogājamu kreklu, iznācu, likumsakarīgi, ar šādiem pirkumiem:
2) puiku krekls ar paši redzat ko [būs, ko pavilkt zem tāda paša džempera, i'm an animal of habit];
4) mani kārtējie ādas svārki [kolekcionēju varavīksni, i guess];
5) puķaina [!] blūze [!], kas laikam ir tuvākais produkts baltajam pogājamajam kreklam.

citās ziņās, ļoti izbaudu izolāciju un būšanu neaiztiktai. vakar piezvanīja brālis un es gandrīz vai satrūkos, cik sen telepurķis nebija izdvesis ne skaņas. brālis labs un lielisks, beidzot ar onkuli pieķērušies pirkšanai un pārdošanai un liks manu tēvu no mūsu āgenskalna dzīvokļa ārā. man vēl kādreiz likās, ka, ja nu gadienā man tālā nākotnē in a galaxy far far away magically uzrastos ģimene, tad es labprāt tajā dzīvoklī būtu ieperinājusies, jo āgenskalns un 4 istabas tomēr [+ meitas istabiņa, aww], bet brālis saka, ka viņam pārāk traumatiskas atmiņas un aura dzīvoklim izpurgāta un labāk viņu tirgot nost. es laikam esmu kādu strēķi pragmatiskāka un man tas viss nebūtu traucējis hujārīt pa virsu svaigu, skaistu dzīvi. bet viss labi, devu savu svētību, teicu, ka viņu ekspertīzei uzticos un lai tikai visu sit gaisā un dod prom. būtu jautri pagalmā ierīkot lielu ugunskuru un to visu pa taisno no loga izmestu sadedzināt.
Jūtos: apmierināts
Klausos:: Stardeath and White Dwarfs - The Screaming

*Aug. 20th, 2014 @ 07:54 pm
[info]digna
Jauks randiņš un tam sekojošs labs sekss vienmēr ļoti uzlabo visu pasauli manu pašsajūtu un garastāvokli.
Starp citu, kāds tilpums bāros kādreiz bija rumkōlām? Visur, kur šogad esmu tās dzērusi, liekas, ka glāzes gaužām mazas palikušas un kādreiz bija lielākas, cena gan nav samazinājusies. Vīram arī tā šķiet. Mums rādās?


divorce is the privilege of the marriedAug. 19th, 2014 @ 09:54 pm
[info]neoplasm
aizvakar biju uz vienām drusku getō kāzām, šogad jau otrajām štoļi? no rīta tik ilgi kasījāmies, ka nokavējām, jo čammājos milzu cerībā, ka tomēr nebrauksim, bet manām kārdinošajām runām par slinku pidžamm7dienu neviens neļāvās, jo kāzas, vispirmākāmkārtām, tomēr ir free food. tās bija latviešu-britu kāzas, bet ar spēcīgu krievisku un lauķīgu piegaršu. man laikam vienīgajai nebija ieveidoti mati, es vispār pēc visiem slāvu kanōniem izskatījos nerespektabli un jutos mazdrusku neērti. par laimi draudziņa brāli pusceļā nācās no autiņa izlaist, jo viņš iepriekšējā naktī bija aizsvinējies savu dzimšanas dienu un izkāpa uz ceļa izbaudīt eksesīvas uzdzīves sekas kamēr sapucētās ciemosbraucējas ar anālo, uzņēmīgo geju klukstēja un grozīja kaklus. pamatskolas ekskursija all over again - mēs trīs sliktie dumpinieki, kas nokavē un iekāpj ar peregara mākonīti un bez matulakas uz galvas [sēdējām pašā aizmugurē, protams]. kamēr bijām piestājuši, fiksi notīrīju tušas pleķus ap acīm, ceremōniju nenokavējām, par ko mazdrusku žēl. es parasti kāzās raudu, bet šajās, protams, nē. laimīgā līgava jau pa kluso izpļāpāja, ka tas tāpat uz 5 gadiem max., pēc ceremōnijas izdzenāja savus bļaujošos bērnus un kamēr fočējās, lika visiem citiem turēt savas aizdegtās cigaretes un vispār tāds baigais trash, man pat drusku patika. es laikam savā gangsta melnajā ādas kleitā tajā frīkšovā neslikti iederējos. nekas nebija īsti labi vai manā gaumē, toties izdejoju kleitā caurumu. pļaskas bija intensīvas, ar draudziņu gandrīz izdedzinājām dēnsflōrā caurumu, jo principā nekā cita darāma tur nebija. ballīte notika tādā klišejiskā baltā megateltī un pati ceremōnija koka lapenē. mēs tajā mežiņā aiz lapenes pa tumsu aizlavījāmies uzpīpēt zālīti, bet kāds no mazajiem skuķiem laikam bija pielavījies drusku tuvāk mežiņam un, dīvainās gaismiņas ieraudzījis, palaida nelabu spiedzienu, noķiķinājāmies līki. savā kleitā un vagabondos dļa bednih vēl uzhujārīju drusku fudbōlu ar mazajiem puikām. neticēsiet, bet platformenēs spēlēt ir pārsteidzoši ērti. izdejoto caurumu kleitā jau nosūdzēju asos'am, sak', ja kleita vienreizlietojama, tad aprakstā tā arī pasakiet. šie uzreiz pardon, pardon, sūtiet apukaļ, dosim jaunu, ja gribat, un reku vēl mierinājuma atlaide nākamam pirkumam, jūs tikai neturiet ļaunu prātu. draudziņš saka, lai ņemu jaunu tādu pašu nevis naudu, bet es vēl domāju.
Jūtos: apmierināts
Klausos:: The Distillers - Drain The Blood [ar tādu balsi šitādu sūdu]

Aug. 18th, 2014 @ 04:03 pm
[info]elina
http://youtu.be/YvkX3t5LgVI

*Aug. 16th, 2014 @ 02:51 am
[info]digna
Viss labi, vismaz normāli un tad - čiks, atkal viss slikti un riebjos. Nožēlojami. Briesmīgi tā nesadzīvot ar sevi, neko nemainīt un arī nepieņemt to, kā ir. Man sāk likties, ka tikai nauda varētu mani darīt laimīgu - varētu nolīgt personīgo sporta vagaru, uztaisīt kārtīgu kuslās un ļumīgās miesas ķūningu pie dārgiem dakteriem, neiespringstot par kaut kādu sīkcilvēcisku iztikšanu un laika šķiešanu nomācošos darbos, nodoties dzīves baudīšanai, rāmai studēšanai, ceļošanai un izklaidēm. Bet, jā, pirmkārt es gribu izskatīties citādāk, justies citādāk un domāt citādāk. Vai nedomāt vispār un nebūt nemaz.
Tags:

Tagad viss skaidrsAug. 15th, 2014 @ 09:31 pm
[info]digna
No skaļi  tikšķošā sienas pulksteņa uzrašanās manās mājās līdz kāzām un stāvoklim pagāja nepilns gads.
Tags:

divas nedēļas bez mazās Parīzes, ~1000 km pa LatvijuAug. 15th, 2014 @ 09:30 pm
[info]elina
Aizbēgu no sutīgās Rīgas uz Koknesi, tur vācu gurķus, tomātus, kabačus, nu, jūs jau paši saprotiet - baudīju savu hunter-gatherer gēnu. Daudz lasīju. Tik daudz, ka saplīsa kindls līdz galam. Pēc tam jau Bruzukam sākās atvaļinājums un mēs šāvām uz zilo ezeru zemi. No sākuma braucām uz Arendoli, kopā ar citiem Kursīšiem, apskatīt dzimtas aizsākumu mājas un skolas, pēc tam braucām uz Samiņiem, lai apmestos pie viena dīķīša, zvejotu&ceptu zivis, dzertu sidriņu, peldētos pilnmēness apsīdēti, viss kā filmās. Vēlāk braucām uz ziemeļiem - Balviem un Alūksni, kur kāpām kalnos un tempļos augstākajos. Pēc tam jau gar Igaunijas robežu - uz Naukšēniem un Rūjienu, kur pa ceļam pie Valkas (nevaru teikt, kur tieši, protams) tāāādu sēņu mežu atradām, ka rakstiski sajūsma nav aprakstāma. Gailenes pašas leca klēpī. Atpakaļceļā vēl piestājām Ērgļos un tad pitstops Koknesē. Šī vasara sanāk tāda pilna skaisto Latvijas zemes ceļu. Saprotams, ka viss jau nevar būt tik labi, kā gribētos, tāpēc atpakaļceļā uz Rīgu saplīsa mašīnas stikls (P85 kārtējo reizi čakarē dzīvi). Bet tagad pilsētā - darbi, darbi, darbi. Atlikušajā augustā saplānotas kādas miljons bildēšanas. Tā, kurš tagad manā vietā pastrādās?
Klausos:: http://youtu.be/F4OXrmxDp44

zvaihznīte dē-bē-si-īīsAug. 15th, 2014 @ 10:55 am
[info]neoplasm
vakardien atgriezos no atvaļinājuma, bet joprojām esmu spīčless. pagaidām rādās, ka lietas pašas sakrīt pareizajos plauktiņos. nēnu, var jau būt, ka ļoti nepareizajos, bet to mēs vēl tagad nevaram caur tagadnes prizmu tā novērtēt. enīvejās, izmantošu iespēju turpmākās pāris dienas nedarīt vispār neko. sēžu ar internetiem klēpī, blakus ieritinājies mazais, melnais tirjānītis [nomazgāja pirms snaudiņas sevi un nomazgāja mani]. aiziešu pakaļ vien roltōniem u.c. produktiem un matukrāsai, jo 7dien jāiet uz fokin' kāzām. un zakon podlosķi tāds, ka visas smukās kleitas man ir baltas, hāhā, un uz svešām kāzām baltu vilkt ir sliktais tonis. nu, tad es varu vilkt savu melno ādas kleitu, kluknēt stūrī un tēlot klubkrēslu [pēc ēšanas - dīvānu]. un matus. kādus lai nokrāso matus? rižo toni pēc visiem šiem draudzīgajiem gadiem mati pēkšņi vairs neņem pretī un viss prieks izskalojas pēc pāris mazgāšanas reizēm [izstrādājusies imunitāte, acīmredzot]. zaļo gribu, bet tad man jādabū no sākuma rižais ārā ar balināšanu vai tōneri vai eksorcismu un dvēseles atgriešanu no sātana kontiem, kas man neder, jo negribu iedzīvoties plikpaurībā, lai gan tas atrisinātu tik daudz dažādu sarežģītību problēmu. ņemšu rōzā, jo pa virsu rižajam sanāks kaut kas bomzīgi pleķaini jautrs, kas šobrīd der [un atspoguļo iekšējo kārtību]. un es vēl pateikšu to, ko neviena sieviete vēl vispār nekad mūžā un visā sieviešu vēsturē nevienu reizi nav teikusi - šeit pauze jūsu dibuā pieparkošanai uz kaut kā sēžama - man ir par daudz tupeļu un nevaru izvēlēties, kuras vilkt, prikaļi?!

un dienas imberesments pa visu ģīmi - kā jau sailgojušies mincīši, šorīt ar draudziņu viskādi viens otru izklaidējām un ē draiskojāmies pilnīgā pārliecībā, ka mājās esam vieni. draudziņš tagad pliks zvaigznītē šņāc ķisenos un es internetos un apenēs, un iznāk no sava kambara draudziņa brālis.. nu neko, sejaspalma.
Jūtos: apņēmības pilns
Klausos:: tirjānītim rīta tualete

Autogen / Klusie Viesi - Post-Apo Aug. 14th, 2014 @ 07:52 pm
[info]soria
Vīrieša un draudziņu jaunā Post-Apo skaņu plāksne noklausāma arī Bandcampā. Cienājieties!


Top of Page Powered by Sviesta Ciba