Friends

About Friends

firefox of accountingDec. 7th, 2016 @ 11:47 am
[info]neoplasm

forši, cibas čiepiņas atbrauca, pieķiķināja māju, apgramstīja ciema puišus [kakjux nē, for obvious reasons], pacēla cepures un aizšmauca prom rakstainām kamanām, atstādamas cibas čiepiņu sized hole in my heart, jo ļoti trūkst man tādu čiepiņu dzīvē, ko izspūrušas pidžammās izmētāt pa ķiseniem ar pilnām glāzēm. puikas vēlāk man prasīja, kur es tādas dabūju, un es mēģināju viņiem izskaidrot, kas tā ciba tāda ir. un jautāja, vai mums tiešām latviešu valodā tik maz vārdu, ka jāpizģījot tik daudzi no angļu valodas, uz ko es paskaidroju, ka tā jau ar tiem netīrajiem imigrantiem ira, mums nekas nav svēts, pat vokabulāriju [ha!] iešņaucam piedurknē.

pāris dienas apukaļ pusdienpārtraukumā taisni redzēju vienu tādu ģimenīti trejās paaudzēs, kam skrēja pakaļ augļu stenda puiks ar kolēģi un bļāva, lai atdodot augļus. un tad tas galnais matriarhs, vecmāmuļa tak jau, tā pikti meta viņiem abiem ar tiem svaigi pizģītiem apelsīniem. es šausmīgi smējos, lai arī bija žēl abas partijas - karjera augļu stendā tomēr nav nekāda medusmaize, jo auksti un visādi šitādi čīčes nedo' pasnaust, un imigrantus arī žēl, jo neba aiz labas dzīves apelsīni pie pirkstiem līp. laikam dusmas sasmīdināja, dusmas dara cilvēkus smieklīgus.

alsō, šodien ar zobiem un nagiem aizstāvēju darbakolēģi, jo visi pasākuši par viņu aizmuguriski runāt sūdu, jo dāmai bļe kājas līkas vai vēl sazin kas. ejiet dirst! katrreiz, kad jūs tūliņās tūliņās šitā gribat teikt par cilvēku, iekodiet sev, lūdzu, mēlē un ejiet dirst. tā arī pateicu, ka i'd take her over you, nasty bitches, any day.

alsō 2, izturēju veselu apaļu gadu un beidzot randomly norāvos - oranži mati ftw. nezinu, kā tas tā dabā iekārtots, ka dabiskā matu krāsa man piestāv mazāk nekā spilgts rižulis. kā ir, tā jādzīvo laikam.

Jūtos: :)
Klausos:: kaut kāds pezantu diskotēkas sūds

Dec. 5th, 2016 @ 04:28 pm
[info]elina
Runā, ka pirmais vārds, ko es esot pateikusi, bija nevis "mamma" vai "tētis", bet gan skaļš "ŠKIC!"

Dec. 5th, 2016 @ 04:09 pm
[info]elina
ir 2008.gads un es klausos šo https://youtu.be/RFaO8KMpacw

Dec. 3rd, 2016 @ 01:55 am
[info]elina
cik labi, ka ir draugi, ar kuriem vienos naktī var kaukt līdzi pie the cranberries.

what we do in the shadowsNov. 29th, 2016 @ 11:38 am
[info]neoplasm

dzīve ar puikām joprojām iet diezgan stabilā līknē uz augšu. kārtējais ceļojums uz ikea beidzās ar zaļu, līdz kapeikām nocenotu krēslu, jo bez spilvīša. bet tad nāca mīļais kriss un vakardien, tāds rāmi priecīgs un sapīpējies, man uzšuva sēžamspilvenu. šodien braukšot pirkt detaļas un skrūvēšot kopā manu jauno, skaisto un ahūni gōtisko spoguli.

alsō, mana nodaļa ir pārvietota uz pagaidu biroju pašā viscentrālākajā vecpilsētā, kur tramvajs mani, izspūrušu un miegainu, no rīta pieved pie pašām duravām. drusku nepatīk vienīgi biroja mēbeles, kas tā kā no kāda midžetu bērnudārza - katrreiz, piebraucot tuvāk galdam, atdauzu savu jau tā zilo celi pret kaut kādu stulbu stieni zem galda, un galdam nav ne atvilkņu, nedz arī virsmas platības visādiem maniem papīrdukamentiem. bet es kaut kā ātri pierodu, mani nekas sevišķi netraucē. visi nesās riņķī, rokas pa gaisu, omg omg, viņiem šitas trūkst un šitas traucē un vēl par kaut ko nav padomāts, un tad esmu es, kā kaķutante šorīt pikti nošņāca manā virzienā "..un neō tur vienkārši sēž un fokin' strādā, not a care in the world, ughh".

alsō, dāmas, brittany, kakjux un roskild, pakojiet pidžammiņas un savas izejamās bībeles, the fruit salad is nigh!! ņemiet līdzi siltas pidžammas, lauku tūrisms tomēr, te nav nekāda trōpiskā londōna, ja, un varat beigt ēst apmēram tagad, jo ned.nogales meņū man jau ir aptuveni skaidrs, our schedule will be packed as well as our tummies.

Jūtos: :)
Klausos:: priekšniece tarkš un nesaprot, ka it's ciba time

zilais klaberisNov. 29th, 2016 @ 01:51 pm
[info]soria
Sapnī redzēju, ka roku bedri un rokot negaidīti atklājas kas līdzīgs alai. Izrādās, tur iemitinājis "zombijs", kurš vizuāli vairāk atgādināja bezpajumtnieku ar dabīgi saķepušiem drediem un bārdu un nez kādēļ bija Avatara zilā krāsā. Nācās bēgt ko kājas nes un slēpties aiz (sen jau nojauktiem) šķūnīšiem, jo subjekts sākotnēji bija diezgan agresīvi noskaņots. Visbeidzot nez kādā veidā atklājās, ka viņš lasot klabi. Kopīgi atcerējāmies dažādu ierakstus un atvadījāmies kā labi draugi.

Pie Sirdnas var tagad nākt, ibo - Nov. 26th, 2016 @ 07:52 pm
[info]vikings
Mēs, vecie paviāni, svinam Sirdnas dienu. Join the party, sms un facebook massāžas tiek pieņemtas.
Ja nu kas!
Top of Page Powered by Sviesta Ciba