Friends

About Friends

have fun or don't comeMay. 22nd, 2015 @ 09:45 am
[info]neoplasm

pamazām iemīlos roksijā, kas varenjauki. viņa beidzot ir pieņēmusies prātā un sapratusi, ka nav īsti neviena pārliecinoša iemesla mani nīst. man šausminoši riebjas, dziļi aizvaino un lauž sirdi čiepiņas, kas mani [vai jelkuru citu] ienīst tikai aiz tam, ka fellow čiepiņa. man nav tādu sāncensības rezervju, es tā nemāku un ceru, ka nekad par tādu rūgtu veceni nekļūšu. kad uz viņu iepriekš par šito dusmojos, pie sevis saucu par resnu. kāda viņa arī ir, tā uz centneru. bet es neesmu akla un redzu arī visu skaisto - cik forši viņai vasarraibumi, cik nenormāli skaisti, gari mati, cik mums pretīgas un saskanīgas humorizjūtas, cik viņa inteliģenta un apķērīga, cik normāla, izpalīdzīga un laba viņa ir, neskatoties uz savu smago pagātni. es ceru, ka viņa to visu jau zina, jo es jau nekad nesadūšotos pateikt sejā :))

starp citu, jūs man nakarkaļi - vakardien hrenažierzālē visi bija saulstariņi un laipni da smaidīgi laida pie visiem trenažieriem, pat drostaliņas. un atklāju, ka spēju pret sevi būt diezgan nežēlīga. toties novēroju kaut ko man pilnīgi nesaprotamu - jo tālāk pār plecu karājas mēle un jo nepieveicamākas šķiet trepes, jo laimīgāks un tukšāks man prāts. pēc laba treniņa man ir tik smaidīgs zen galvā, ka nekas nespēj mani sašūpot. dzimšanas dienā gan atļaušos kādu kuplu dūmu zaļumu :))

Jūtos: pardon, bet brīnušķīgs
Klausos:: neklausos nevienā

fonds "smagi"/ https://www.facebook.com/latvijasmohikaniMay. 20th, 2015 @ 09:55 pm
[info]elina
Pilnīgi sirreāls pirmais mohikāņu pierobežas brauciens - vienā brīdī tu ar Vilkaļu tanti gaidu autoveikalu un apspried, kurš kuru ir nogalinājis "Ugunsgrēkā", nākamajā jau Vecsniķerē stāvi, apskati vietējās dāmas salasītos vīngliemežu kalnus, kad viņa iekliedzas "pagaidiet, tūdaļ parādīšu jums liliputu!" un aizskrien izraut kaimiņieni no gultas. Citā brīdī norij asaras par trīs nomirušajiem bērniem un diviem nomirušajiem vīriem, pēc tam Piķeļmuižā viens pensionēts policists vecpuisis tev dāvina savas zilās vistu olas. Cāļu ciemā, kur zagām mirtes, ir četras mājas un arī viena iela - 8.marta iela. Sviļu ciemā kāda dāma jau 22 gadus nevar paelpot, jo netiek dzīvot pilsētā. Es gan tajos laukos elpoju uz pilnu plaušu. Tā pierobeža ir neaprakstāmi skaista. Gar ceļiem pilns ar ziedošām mežābelēm, zilbaltajām govīm un krāšņām alejām.
kā lai tagad dzīvo tālāk?
Klausos:: https://youtu.be/mEPfJEMPjG8

dumbassery at its highestMay. 19th, 2015 @ 10:13 pm
[info]neoplasm
es joprojām esmu sašutusi. nebiju ar māti runājusi pāris mēnešus, tikai aizsūtīju kaut kādu naudu, tip biznesam, aj, tur sūdainam piramīdshēmas tipa mēslam, bet manai mātei nav vērts tādas lietas skaidrot, katram savi grābekļi kāpjami, bez tam es biju briesmīgs tīneidžeris, tā ka tas tagad normāli, ka piķis aiziet indulgencēs. enīvej, tiku skajpiski iepazīstināta ar mātes jauno draudziņu. viss brīnišķīgi, māte priecīgi ķiķina, braucot kopā makšķerēt, pa naktīm vazājoties pa diskotēkām, viņš tāds sportisks un gatavo, viss skaisti un zajebis. līdz viņš mani apsveic ar 9.maiju un sāk piepisties, vai ta' es tur jūkejā nesvinot, jo [u]roģinai taču svētki. māte, pēkšņi saspringtu žokli, raidīja manā virzienā nepārprotamu skatienu - mājienu sapratu un pieklājīgi atklanījos. bet ir tā, ka vasarā būs jābrauc ciemos un es nezinu, kur jums jātur īkšķi, lai tas nebeigtos ar kautiņu. bļeģ, vecāki, grow up.

bet ir arī skaistais dzīvē. šodien ieejot hreniežierzālē gandrīz vai balsī aptrallinājos, jo new order, saproties. trenažierzāle taču še slavena tuvu un tālu ar savu drausmīgo non-stop klubu desu un te pēkšņi blue monday. bēdīgais ir tas, ka man ir īpašs gym rage, jo es no visas sirds ienīstu tās fokin' vistas, kas sasēž uz trenažieriem un kūko ar pirkstu telepurķī, jo man ir programma un baigi derētu tās 90 sekunžu pauzes starp vingrojumiem ievērot, bet es nekad netieku klāt vajadzīgajiem aparātusiem pareizajā momentā. nēnu, es saprotu, suck it up, princess, un vai ta' muskuļi vispār aug, ja kačāšanās faktu nedokumentē feisbuķī, instagrammās un vēl live tweet'o, nēnu, translējiet elsas kaut pa rādžiņu un ierāmējiet sasvīdušās apenes virs altāra, bet plīz plīz plīz nemaisieties man pa kājām. kas nomierina, though, ir sadancošanās 4atā ar draudziņu pie regeja virtuvē, kad katram pa mincītim opā, it's the little things :3
Jūtos: varētu paēst :)
Klausos:: Sade - No Ordinary Love

May. 19th, 2015 @ 09:00 am
[info]elina
šodien sākam savu pierobežas mohikāņu ekspedīciju!
pirmā brauciena plāns tāds:

Vilkaļi-Vecsniķere-Piķeļmuiža-Varķe-Cāļu ciems-Sviļu ciems. Kurzeme,lūdzu, esi laipna un dzīva, nevis kā parasti!

*May. 16th, 2015 @ 11:32 pm
[info]digna
Pēc ilgiem laikiem beidzot tiku uz pāris koncertiem. Uhl patika un Skyforger ļoti patika. Ai, man vispār metāls patīk, gandrīz tik pat, cik sekss.

We can have some more - nature is a whoreMay. 13th, 2015 @ 01:40 pm
[info]elina

*May. 9th, 2015 @ 08:21 pm
[info]digna
Akdievskāmangribasdzertpīpētgadījumsakarusunnarkotikas.
Viena no māsām apsolīja, ka tad, kad es beidzot tikšu ar viņu uz kādu festivālu, mēs drausmīgi piedzersimies un vemdamas rāposim.

Jā, tas ir tieši tas, par ko sapņo un līdz kam skaita dienas grūtnieces ar maziem bērniem.

bright plainMay. 9th, 2015 @ 01:43 pm
[info]neoplasm
saruna ar kolēģi, kurš ir šķiršanās procesā:
saimōns: gotta go for some viewings soon to find a new house, my ex will probably get my current one.
neō: welp, make sure your 2nd wife is rich, so you get something in return next time you divorce :))
saimōns: this already was my 2nd one. no more marriage for me, thank you very much :(
neō: :/ [awkwardly pokerfeisē, palien zem galda un aizlīmē muti forever, nānanā]

un priekšniekiem arī katram jau pa otrajai sievai. es par to nemaz nebrīnos, viņiem ir totāls old boys club un sievietes ir tip tādi viegli atpalikuši un bīdāmi bērni. vienreiz runāju ar vienu ūsainu inženieri, bakstu viņu grāmatās un rādu, reku kļūda, šis burkš un kasa pakausi, mēs tur tā apmainamies pārdomām kādu mirkli un tad viņš atgriežas pie sava galda, kas blakus priekšniekam. un priekšnieks mani aizmuguriski, itkā ķircinoties, nosauc par bērnu, nu tur doesn't she know kids should be seen, not heard?. drusku ievēmu sev mutē, ņemot vērā viņa parasti predatoriālo skatienu manā virzienā. un es nezinu, varbūt, ka es pati arī esmu psihopāts vai arī drīzāk lieliski padodos [savai] dresūrai, jo es arī māku nenovērsties, turēt taisnu muguru un runāt taisni, bez intonācijas svārstībām, kas, savukārt, mulsina viņus. roksija bieži vien šņāc zem deguna par tik klaju un pretīgu seksismu, bet mana persōnīgā attieksme ir fight fire with fire. es zinu, ka viņu attieksme ir slikta, bet es nezinu, kāpēc mani tā neaizvaino/neaizskar, tā drīzāk mani motivē vienkārši hujārīt pretī [pa savam, kvalitatīvi]. man liekas, ka neprofesionalitāti var apkarot tikai ar aukstasinīgu profesionalitāti, un boy, do i know how to make people uncomfortable :)

btw, šausmīgi patīk homeland. claire danes man patīk jau no '90ajiem un my so-called life laikiem [atceraties tādu?] :)) visvairāk laikam aiz viņas seksīgās aseksualitātes un viņa vispār, manuprāt, ir lieliska aktrise, jo padara savus tēlus ļoti relatable. un ļoti ļoti patīk arī damian lewis, jau no band of brothers, jo rižuļi dara manus ceļus vājus :) patiks droška tiem, kam patika house of cards un the honourable woman [wave to the camera, [info]brittany].
Jūtos: 6dienās sevi lutinu vēl vairāk
Klausos:: kaut kāda ambience no Moby
Top of Page Powered by Sviesta Ciba