Friends

About Friends

Melanomu fetišsJul. 27th, 2016 @ 04:58 pm
[info]digna
Neskatoties uz savu šī gada spēcīgo iedegumu, katru reizi, kad aizeju uz pludmali, atčohnos nēģeru barā. Ā, nē, tie nav nēģeri, bet ādas vēža kultivētāji nosauļojušies cilvēki.

Laukos ir tik forši, ka izdomāju uz Rīgu aizbraukt tikai uz savu dzimšanas dienu. Tas būs interesants pārbaudījums - ar abiem bērniem autobusā, it īpaši atpakaļceļā.

Jul. 23rd, 2016 @ 11:56 pm
[info]elina
Iekoda lapsene. Tur, sirds rajonā.

Makosan!!!Jul. 23rd, 2016 @ 10:15 am
[info]vikings
http://m.blocket.se/kalmar/Askeladden_14_segelkombi_med_battrailer_68104160.htm?ca=11&w=3


Ir iespēja šo atvest augusta vidū! Tu par tādu interesējies! Te laba cena ar visu treileri!

mācos nerakstīt zem atslēdziņām un actiņāmJul. 21st, 2016 @ 11:12 pm
[info]neoplasm
fak, mans dzīvokļbiedrs ir tik pretīgs. viņš tās pāris nedēļas bija pazudis un tas bija lieliski, bet tagad viņš ir atgriezies. pirmos vakarus es vēl slēpos savā guļamistabā, jo man totāli negribējās parunāties, bet vakar viņš mani beidzot noķēra virtuvē. viņš vienmēr runā skaļi un nervōzi knosās, nesakarīgi pārvietojas pa telpu, krekšķ un runā huiņu, kas viss ir normāli, liela daļa cilvēku tā dara. bet šovakar es nevarēju atrast savus galdapiederumus. var gadīties, ka man ir drusku ocd - es nespēju ēst ar dakšiņām&kō, kas nav ērtas un smukas un preferabli manas [lasi: tīras]. mēs visu metam vienā atvilknē, bet es savējās pazīstu un lietoju tikai tās, un šodien nebija nekur atrodamas. un tad es tā kā šausmenēs klusiņām un lēnām, sirdspukstiem paātrinoties, pārkāpu visus juniversa noteikumus un ielavījos dzīvokļbiedra apartamentos. un ievēmu sev mutē, jo apkārt savandītajai gultai pa perimetru mētājās visādi aizvēsturiski trauki ar pārtikas atliekām un galdapiederumiem. stulbais sūds. pie ievākšanās viņš man taisni piekodināja, ka meklē par dzīvokļabiedru meiteni, jo meitenes esot tīrīgākas. itkā higiēnas paši pamati viņam vispār būtu pazīstami. pret viņa sūdu kārtu jau mans tīrīgums nepalīdzēs. grūti arī uz viņu dusmoties, kādu laiku domāju moš cilvēkam depresija vai kas, bet nē - diezgan tāds dzīvespriecīgs lempis, grib tarkšēt un kopā skatīties filmas, un dažreiz aicina iedzert [kaut kā vienmēr atsaku gan] un vispār pret mani ir jauks. bet tas skats ar traukiem [un katliņu!! āāā], kā tāda asiņaina noziegumvieta, mani vajās vēl ilgi.

alsō, paņēmu pagarinātu ned.nogali, lai varētu slapstīties pa kaktiem un nerunāt ar cilvēkiem, bet kas man deva. draudziņi priecīgi sasita plaukstas, sak', 2reiz garākā ned.nogalē salien 2reiz vairāk ballīšu [and they're not wrong]. rītdien gejbārs, 6dien bārbekjū, 7dien droška pedžaira un videōspēles, un 1dien? ē, nesakiet mammai, bet randiņš. man būs tinderblenderrandiņš, prikaļi? precīzāk skeitdeits un nē, tas ir nesaistīti ar personāžu no iepriekšējā ieraksta, tas mani nogarlaikoja, kas, kā smejies, ir diezgan standartprakse komunikācijā ar cilvēkiem, kas sevi raksturo kā cool.

starp citu, tinderi var salinkot ar instagrammām, ko es, protams, izdarīju. un nevajadzēja! jo noraidītie kazanovas, kas izskatās pēc mežā vedējiem un zem eglītes apracējiem, pēc tam sūta ziņas caur instagrammām, pavei, cik ērti!
Jūtos: viss labi
Klausos:: M83 - Wait

me flirting: uhh do you like bread?Jul. 20th, 2016 @ 07:54 pm
[info]neoplasm
visas mazas sakritības. vakardien caurkrita visi mani jau tā pēdējās minūtes vakara plāni, jo gejdraudziņi aiz priekiem hiperventilējās. mēs drusku piepisāmies un es tiku piereģistrēta tinderī, saprotiet, un tad puikas visu vakaru ar vīna glāzēm lūrēja man pār plecu un ņirdza. man liekas, ka man uz pirksta ir tindertulzna. cipariski, es teiktu,  ka no visiem tiem simtiem nabaga vīriešu, ko esmu izbrāķējusi, bija kādi 4, kurus novērtēju apstiprinoši. plus vēl tie 2, kurus apstiprināja gejdraudziņi kamēr biju iesprukusi dāmistabā, huļigāni tādi, līdz ar ko biju spiesta apgūt arī bloķēšanu funkciju. vispār briesmīgs tas tinderblenderis - ieskatījos savos tumšākajos un seklākajos bezdibeņos un riebumā novērsos. puikām, protams, liekas, ka man ir briesmīga gaume. toties uzjautrināja sakritība - profilbildē man rokā dzēriens, kura autōrs man tinderī pieteicās [kakjux, brittany, roskild - no mūsu mīļākā bāra šepat ap stūri]. vārds pa vārdam un viņš, izrādās, arī longbōrdo, sevišķi pa manu veco rajōnu. viens no tiem cilvēkiem, kam droška 200 reižu esmu pagājusi garām neatskatoties. kā jau "neglābjama romantiķe" painteresējos, vai netirgo pa lēto kādu no saviem vecajiem dēļiem, am i doing this right?

un tad no skaidras debess nokrita arī seržs, ar kuru neesmu runājusi gadus 2 un piedāvāja rudenī tikties kaut kur itālijā, kur filmēta viņa mīļākā filma. mēs daudzus gadus atpakaļ noslēdzām paktu, ka kurā tur gadā viens otru precēsim, ja sametīsies vientuļi. es gan droška sajuktu prātā ar tādu mākslinieku, jo mums ir tās diametrāli pretējās mentalitātes. bet zemapziņa kaut kādus jokus tomēr spēlē, jo viņš vienmēr atraksta tādos aizdomīgi precīzos momentos, kad emocionāli kaucu pret mēnesi. feromōnus es vēl saprotu, bet, kā cilvēks otrā zemeslodes pusē saož manas skumjas, čist nesaprotu.

kaut kāda sūda pēc atrakstīja arī tas nu jau senais vienas nakts sakars. nav vērts pat dusmoties, šoreiz ir vienkārši kaut kā skumji viņa vietā. visi vārdi jau sen izrunāti, bet cilvēks vēl nespēj likties mierā.
Jūtos: ķiršu pilna mute :)
Klausos:: alt-J - Tessellate

Jul. 19th, 2016 @ 10:00 pm
[info]elina
Tāda sajūta, it kā būtu gripa. Lauž kaulus, negulēta nakts, iesnu plūdi, galva dulla. Bet pirms tam tur bija diezgan daudz dzīvošana - gan Igaunijas pierobeža ar citu strādāšanu, gan folkloras ekspedīcija Daugavpils novadā, gan ekskursija uz Jaunkalsnavu un Mārcienu. Visur bija skaisti un interesanti. Jaunkalsnavā apreibu nevis no spirta, bet 1000000 maziem priežu stādiņiem. Tā Latvija ir tik pārsteigumu pilna! Kā izbrauc kaut kur laukā, tā atklājas brīnumi. Tagad kaut kā brīnumaini jāatveseļojas.
Klausos:: https://youtu.be/qZsVcoWRIkY

that gash so proper it's pronounced gashéJul. 19th, 2016 @ 05:50 am
[info]neoplasm
šī nedēļas nogale bija visām nogalēm nedēļas nogale. tā vietā, lai 5diensvakarā klausīgi krāmētu somas roudtripam, es izgāju uz "vienu" pinti ar kolēģi un vēlāk ar gejdraudziņiem uz viena draudziņa sōlō pabā, kas beidzās skaicka citā pabā, kurā es laikam ievākšos, jo tur var pļēgurot un spēlēt veco segas bombermeni, wiiii. pāris stundas pagulēju un tad puikas atbrauca mani savākt mūsu roudtripam. šīs longbōrda sacensības bija vēl foršākas nekā iepriekšējās, bija karalistei netipiska svelme un man sejā ir ļoti skaidri iedegušas saulesbrilles. pieteicos timijam par brīvprātīgo, par ko man haļavnais kempings un, reģistrējot cilvēkus, varēju pasēdēt telpā ar gaisa kondicionieri, kačing, kā saka. un puikas timijam sirsnīgi ieteica mani paņemt par tiesnesi dejošanas sacensībās, par ko es uz viņiem lūrēju kaulainu aci, tip sgiņ, ņečistaja sila, pēc tam visādi balvas nedabūjuši un raudoši mazi tīņi mani lādēs 13 paaudzēs, bet beigās tiku pielauzta un īstenībā bija ļoti jautri, jo bija sabraucis prāvs pulciņš visādus jestrus trikus rubījošu ļaužu. beigās mani parāva fočēties arī tajā skumjajā saujiņā čiepiņu, bet skumjajā, jo skaitliski mazajā, meitenes tur noteikti neskumst, meitenes tur spārda dibuā. iepazinos ar pārīti nenormāli foršu zaķu, ieskaitot to dāmu ap 50, kas ne tikai hujārī no kalna kā manjaks, bet, protams, arī sērfo un kajako. var gadīties, ka tā biju es no nākotnes, jo viņai līdzi nebija ne partnera, ne bērnu un pie fočēšanās viņa mani tā mīļi apskāva, sak', nothing's gonna hurt you, baby. hahā, apskāva arī mazais stulbītis, kas ļoti negribēja mani par tiesnesi, bet beigās tomēr teica lielu paldies, jo bija jautri. ak jā, mūsu mazais konōrs visu savu muguras ādu ieberza asfaltā, jo, un es citēju, "i'm a man and i can skate topless". un tad viņš gandrīz katrā disciplīnā nokrita uz muguras, trejas reizes tātad, un šļūca pa asfaltu līdz human meatball stadijai. no rīta viņš no telts izlīda kraukšķīgu kreklu, ko pēc tam norāva ar visu ādu. pēc pēdējā kritiena medpersonāls viņam uzbindēja mazu krūšturīti, jo nebija jau vairs pie kā pielīmēt plāksteri. viņš ir pilnīgi reckless idiņš un to viņš tikai apstiprināja, ielienot ar degunu manā 2 dienas ar niagāras ūdenskrituma spēku svīdušajā padusē un paziņojot, ka nature's perfume's the best, bwēh. alsō, novedu krisu no kalna, viņam pēc pēdējā kritiena bija tik ļoti bail, bet to vienu reizīti ar mani tomēr nobrauca. un es ļoti mīlu savu mazo pop-up telti - katrreiz viņu pametot gaisā jūtos kā burvjumākslinieks, jo telts gaisā nočaukst un piezemējas kā gatavs apartaments kamēr puikas, kā sapinušies parašūtisti, pišās ar tām lupatām un kociņiem.

uz vecumu aug gan neirōžu pulciņš, gan pohuju. esmu sapratusi, ka man īstenībā nav laika vienmēr būt labam cilvēkam un vislabākajai sevis versijai un līdzcilvēkiem dažreiz jāzina, ka viņi ir sūdi, even if it stings. un visi diemžēl ir sūdi, kad mēģini nepīpēt :)) esmu tik viegli aizkaitināma, kas vēl tā, bet man ir arī nenormāli pazemināts asinsspiediens. ja parasti dzeru vienu kafiju dienā, tad vakar izdzēru četras - tīri tā, lai nenoģībtu. likumsakarīgi jautājums v stuģiju - vai ir kādi citi veidi asinsspiediena paaugstināšanai, kas mani nepadarītu par coffee junkie?
Jūtos: bučas
Klausos:: Son Lux - You Don't Know Me

*Jul. 17th, 2016 @ 09:44 am
[info]digna
Negulēta nakts un viegla vemstelība nav nekāds šķērslis sajūsmai par to, ka tūliņ braukšu uz laukiem! Luncinos gar līdzņemamajām mantām un priecājos par nedēļu ilgušo randiņošanu, seksu un intensīvo komunikāciju, kas man ļoti atviegloja un stipri paātrināja laiku līdz šodienai.

*Jul. 16th, 2016 @ 04:33 pm
[info]digna
Ja es nebūtu prokrastinācijas karaliene, tad tagad nevis brauktu mājās krāmēt mantas un kopt dzīvokli, bet uzreiz ietu uz randiņu svinēt savu jauniegūto diplomu. Bet vismaz ir mitrinoša motivācija visu paveikt maksimāli ātri.

Ā, jā, diploms - es tagad esmu visīstākais frizieris.

And the winner is... Jul. 15th, 2016 @ 05:46 pm
[info]digna
Pasludinu sevi par prokrastinācijas karalieni!
Top of Page Powered by Sviesta Ciba