Friends

About Friends

the impeccable pecksSep. 29th, 2016 @ 07:05 am
[info]neoplasm
katru dienu meklējot jaunu dzīvesvietu un čekojot labāko tam paredzēto saitu, es regulāri redzu arī džō sludinājumu, kur viņš meklē meiteni manai bij.istabai un es katru reizi ņirdzu. visskaļāk es ņirdzu pāris dienas apukaļ, kad viņš uzsita cenu uz 600 mārciņām, par tādu piķi šejienē var dabūt 2- vai 3-istabu māju, pat mana istaba londōnas centrālajā torņkalnā maksāja 500. vēl arī tas, ka tādām debilām narcisēm kā viņš nepielec, ka neviens nespēj ar viņu neko ilgi nodzīvot. alsō, viņš sludinājumā melo par savu vecumu, that's all you need to know to know him.

pēdējā laika mazās sakritības, kas sākas manā prātā, bet tad izsprūk pēkšņi realitātē. viendien gaidīju vienas mājas saimnieku uz ielas un pīpējot paspoguļojos kādas noparkotas mašīnas logā. pēc tam nodomāju, ka no malas tas izskatās itkā es veiktu fiksu salōna satura inventerizāciju, kā pirms ielaušanās, bet tad sevi nomierināju, ka neviens tā nekad nepadomātu, jo sievietes nemēdz zagt mašīnas. tās, protams, ir muļķības, bet es vienkārši par to nekad neesmu ziņās dzirdējusi, kas nozīmē, ka sievietes moš tiešām nezog vai arī zog tik profesionāli, ka nekad netiek pieķertas. pie sevis paņirdzu par šo stulbo domu un aizmirsu all about it līdz aizvakar, pēc tūres pa smukpuisīša apartamentiem, kriss man vēlāk mašīnā stāstīja, ka smukpuisīša mašīnu, kamēr es tūrēju, bija atnākusi apgramstīt ārkārtīgi aizdomīga sieviete. paskatījusies pa logiem, paraustījusi visus durvju rokturus un tad, krisu ieraudzījuse, metusies bēgt. now i know :)

otra mazā sakritība. atcerējos visus savus izbijušos partnerus, bet nespēju atcerēties visus, ar ko esmu bučojusies [neesmu gluži vieglas uzvedības, procesōrs švaks vienkārši]. tā bija pilnīgi nesvarīga doma un es par to aizmirsu līdz man feisbuķī iekrita uzaicinājums no vienas tādas dzēruma kļūdas. atpazinu pēc vārda, starp citu, nevis pēc sejas, jo daudzi gadi jau paskrējuši. declined, but had a good chuckle.
Jūtos: :)
Klausos:: kriss, liec mani mierā

just a quick bum tapSep. 27th, 2016 @ 08:11 pm
[info]neoplasm
man ir lajk 5 minūtes, kad beidzot neviens nerunā man sejā un nelūr pār plecu, lai fiksiņām izrakstītos cibā. dzīvot ar puikām ir ļoti jauki, bet man te nav, kur īsti nolīst vai noslēpties un kriss ir tāds drusku clingy un tarkš kā neizslēdzams rādiō. arī darbā īsti nav miera. pāris nedēļas apukaļ kaķutante no rīta neapmierināti iestampājās birojā, ar švunku iezvēlās krēslā un ilgi ilgi purpināja zem deguna kaut ko tur savā nodabā. kad natālija piedāvāja tējas, tad kaķutante beidzot eksplodēja krāsainā huiņas salūtā par to, kur viņai no visiem viss vissūdīgāk, jo viņa sēž pašā galda galiņā'i, prom no visas civilizācijas un vitālās ikdienas klaču devas, un es uzreiz tāda "ko, ko? no tavas sēdvietas neko nevar dzirdēt un nevienu nevar redzēt? oh my, cik nelāgi, negribi mainīties? :))" lol. kaķutante, protams, izkusa un es beidzot esmu tikusi prom no pārējiem kolēģiem, kas visi ir jauki cilvēki, bet tās klačas mani nahuj neinteresē un klusumā varu nogāzt vairāk vezumu. visu ko jau tomēr dabūju dzirdēt, bet vismaz varu izlikties, ka šo un to, pēc izvēles, nedzirdu un galnais - drīkstu nepiedalīties un mani par to liek mierā. mums gan nodaļā ir jauniņā, keita, kas ir [gara nopūta] atsevišķs stāsts.

vēl es šodien apskatīju pavisam jaunu smuku māju, kuru man izrādīja saimnieks un potenciālais mājasbiedrs vienā persōnā. jūtas ļoti dalītas, jo es nezinu, vai es varētu dzīvot ar kādu, kuru gribās vest uz randiņu, that'd be awkward. alsō, zomg, cik sen nav bijis tā, ka jāsarkst. uuuuun post over, puikas ir atpakaļ.
Jūtos: fml
Klausos:: Rage Against The Machine - Renegades of Funk <3

27.septembris (bezē, bēres, elizabete, sidrs)Sep. 27th, 2016 @ 08:13 pm
[info]elina

Sep. 27th, 2016 @ 04:37 pm
[info]elina
Gribētos kādu monopola vakaru.

Sep. 27th, 2016 @ 10:47 am
[info]elina
pretmigrēnas recepte - 4 citramoni un stipra kafija.

you need clear directions? why yes, i've got all the cleared erections for yaSep. 24th, 2016 @ 08:43 am
[info]neoplasm
4dien es izgāju apstīties dzīvokli ap stūri no darba, līdz ar ko loloju naivas cerības, ka būs skaisti un brīnišķīgi un varēšu no rītiem celties 15min pirms darba. bet tad es tiku vardarbīgi atgriezta realitātē, kas man iesita pa nāsi, kad saimnieks atvēra durvis - gandrīz paģību no tādas labi senas miskastes smakas, kas kā smaga miglas sega nosedza visu māju, un mēs pat miskastei nebijām vēl pietuvojušies. mājā tātad dzīvo 3 puikas vai, pardon, jauni vīrieši, tip manā vecumā, bet es jau pēc mājas redzēju, ka lohi. viesistaba izskatījās pēc visādu sūdu karalauka, bet tas tā, jo visvairāk mani traumēja virtuve - tur izstījās, ka kāds būtu uzspridzinājis spaini samazgu, visa plīts tādos izžuvušos pleķos, uz sienas viss pēdējo mēnešu meņū polloka labākajās tradīcijās. nu un miskaste, jā. ārpusē, dārziņā, kur es ar saimnieku izgājām uzpīpēt, 2 pilni konteineri un smirdīgā misene virtuvē piekrauta līdz malām, smaka skaicka attiecīga. un saimnieks tik dudina, kur puikas parasti tīrīgi, nez, kas viņiem noticis. bēgu neatskatīdamās, un vispār rokas drusku nolaižas.

bet ir arī gadījumi, kad tajā istabīres veblapā atraksta arī jaunie cilvēki, kas, iespējams, nav dzirdējuši par tinderi, jo koļī mani caur manu "dodiet man kaut kur dzīvot" sludekli, nēnu, čo za huiņā, ne. tā man te viens kardiolōgs - un kardiolōgs, starp citu, cik tomēr irōniski, jo es tieši nesen domāju, vai man ir sirds vai tomēr nav - piedāvāja dzīvesvietu, uz ko atteicos un pateicos, bet tad viņš man atrakstīja eseju par to, kāpēc mums būtu jāiet uz randiņu un, kad es biju atteikusi arī šo piedāvājumu, tad viņš tā stipri optimistiski man ieteica pārdomāt [kādudien! jo viņš gaidīšot]. bet tas nav ne tuvu tik dīvaini, kā viens cits jaunēklis, kurš man no sākuma piedāvāja mesties uz vienu roku un meklēt kaut kādu divistabnieku [standarta prakse, starp citu]. viss itkā sākās normāli, bet tad viņš sāka čīkstēt par to, kur viņam šobrīd grūti viss, jo viņš tāds emacanāls un viņam vajadzēšot daudz apskāvienu un mēs taču būšot draugi uz mūžu, vai ne [šeit es vēl nevarēju saprast, vai viņš ir krīpī vai vienkārši drusku stulbs]. vēlāk noskaidrojās, ka viņš dzīvo ar savu bijušo un viņu kopīgo bērnu, bet tur viss nogājis greizi un viņš meklē jaunas mājas. ājā, un seksu. negribi seksu, starp citu? tāds sūds.

bet šodien es par to visu nedomāšu, jo mums būs droška pēdējais vasarīgais bārbekjū. kriss vakardien uzķūnēja mums šķūnīti, 4 krēsliem bōnusā ir nācis virteņlampiņu apgaismojums, tepiķis un bongugaldiņš. droška dzīvošu tur.
Jūtos: esmu lorenas gultā muahahā
Klausos:: -

*Sep. 21st, 2016 @ 08:17 pm
[info]digna
Nesen uz kādas ēkas izlasīju "trešā ieņemšana". Patiesībā tur ir rakstīts "tiešā pieņemšana".

it's not bad, it just isSep. 21st, 2016 @ 07:27 am
[info]neoplasm
gribēju rakstīt par dzīvesvietas meklējumiem, bet atnāca lorena un sāka stāstīt par reiki un reinkarnāciju un vienu traku tanti, kam viņa maksā nenormālu piķi, lai paklausītos pasakas par tēmu. lorena ir zinātniece, bet viņas dzīvē trūkst garīguma [spirituality] un viņai šādas sesijas palīdzot, līdz ar to es klausos un māju ar galvu. ļoti dārgs placebo pret skumīgumu par eksistences bezjēdzīgumu, manuprāt, bet katram savs.

ja man kaut kas rudenī riebjas, tad tās ir tās plānās sieviešu īszeķes, kas ar zandaļsezōnas beigšanos atgriežas manā dzīvē un to sabradā un izpurgā. tās ir kā prezervatīvs ne tikai dizainā, bet arī konceptuāli, jo pasargā tevi no visām dzīves baudām - viss, ko tev lemts just, ir tā mazā, sūdainā zeķe, kurā svīsti kā ložu necauršaujamā celofāna maisiņā, bet kas pamanās saplīst no paaugstinātas balss vien. es viņas tik ļoti ienīstu.
Jūtos: :)
Klausos:: rīts

Sep. 20th, 2016 @ 08:22 pm
[info]elina
Man ir trīsdesmit un vēl nav neviena sirma mata.

-Sep. 18th, 2016 @ 09:27 pm
[info]digna
Grumpy digna.

insanatoriumSep. 18th, 2016 @ 10:41 am
[info]neoplasm
pārāk daudz visa kā notiek, man vajag vēl vienas brīvdienas. 2dien, kad beidzot pārrados, lorena sāka zāģēt puikas un konflikts kulminēja kaut kad vakarā, kad kriss, raudošs un trīcošs, bļāva viņai sejā un es viņu nekad tādu nebiju redzējusi. lorena bija sākusi runāt muļķības, kaut ko par to, kā mēs abas varētu mesties uz vienu roku un ievākties kaut kur kopā, un to viņa teica puikām manā klātbūtnē, itkā es būtu kaut kāda mēbele, ko var ievākt un izvākt. tb ar mani tas nekad nebija apspriests, nekādu jautājumu vai ierosinājumu, vienkārši "mēs tagad ar neō". bet es jau esmu piesolījusies puikām un lorenu es vispār pazīstu tikai caur viņiem. man viņa patīk, varbūt drusku neirōtiska un skaļa, bet mēs ļoti labi satiekam. man tikai gribās pēc iespējas ātrāk no šejienes izsprukt brīvībā, jo viņa un puikas vienmēr ir tik klātesoši. viņiem vienmēr gribās dalīties un no manis tiek prasīts tas pats, bet es nevaru visu laiku tā plecu pie pleca abņimalkinā dzīvot. puikas grib, lai izvācas viņa un palieku es, kamēr lorena izvākties negrib ne pa kam, ja nu vienīgi kaut kur tepat ap stūri ar mani [i can't win]. es tikmēr nevaru atrast neko sev pa prātam, bet domāju, ka privātās telpas neesamības rezultātā augošais izmisums gan jau šito man drīz pats atrisinās. katrā ziņā es nevaru sūdzēties, viņi mani mīl un es viņus arī. pārrodoties no ceļojuma, es vēl kādu brīdi pastāvēju un piebeidzu smēķi tumsā uz ielas, zem viņu logiem un dzirdēju, kā viņi augšā pa miegam šņākuļo savā guļamistabā, klausījos un smaidīju. kad ienācu, tad uz man par godu uzklātā dīvāna redzēju noliktus telefōnlādētāju, prezervatīvu, grūtniecības testu un vēstuli man, kur bija rakstīts, ka neesot varējuši mani sagaidīt, bet ledskapī man esot paka falafeļa un uz galda kaste mafinu, un bučas un tiekamies no rīta. man tik ļoti nāca smiekli par grūtniecības testu, ka es nevarēju aizmigt [veselas 5 sekundes].

vakardien ciemos bija atnācis staniels, līdz ar ko kumarījām pagalmā zem lampiņvirtenēm un klausījāmies džezu [viņš man louis armstrong, es viņam john coltrane un miles davis in india]. staniels ir garš un neveikls un eņģeliski blondām sprogām rotāts jauneklis, studē biolōģiju, ir veģetārietis un brīvajā laikā brīvprātīgi glābj bruņurupučus. viņš ar konōru ir mūsu biežākie viesi. tai 2dienai from hell galotnē, kā spožu zvaigzni, uzspraudām bōnusā faktu, ka konōra vecāki šķiras, līdz ar to mums te principā ir bēdīgo cilvēku un ballīšu patversme, kur visi velkomēti paēst un pavārtīties, uzpīpēt un paspēlēt videōspēles. katru rītu brokastīs ir leftover pizza un smēķis un neizpratne par to, kas pa dienu.
Jūtos: :)
Klausos:: 7dienas rīta klusums
Top of Page Powered by Sviesta Ciba