Friends

About Friends

femme. homme. pomme.Sep. 1st, 2014 @ 03:53 pm
[info]neoplasm
man bija ļoti jauka nedēļas nogale. izdauzījāmies, atstiepām pilnas mugursomas ar biezpiensieriņiem un kondensēto pienu, aizskeitojām uz savu tālo spotu - policija mūs ieraudzīja un uzreiz aizlaidās :)) bija īsts vasaras laikapstāklis, gar velōceliņu salkani smirdēja jūkejas fauna un flōra, gandrīz dabūju balodi sejā. tur vispār ir kaut kādi džungļi un nevar saprast, kurš labdaris tādā nekurienes vidū izbūvējis tik pirmšķirīgu skeitojamo virsmu [muhosranskas kokaīna ceļš?]. un tur ir tik kluss un pamests, un vakaros aizdomīgs. pēc dušas, slapji un pidžammās, nokāpām ap stūri uz restorānu. also, novilku vairākas spēlītes, 2 spilgtākās ir max gentlemen un depression quest [haļavnās steam'ā pieejamās]. džentlmenī uz galvas jākrauj un jābalansē visādas glaunas cepures kamēr tev met ar aluskausiem vai tās mēģina taranēt baloži, ļoti jauka spēlīte - sevišķi, kur lokālā fōnā pizģījas puspliki 19.gs. beigu bokserīši un bļaun "to the Queen!" :)) depresijas kvestā, savukārt, jālasa par depresīva cilvēka dzīvi, jāpieņem viņa vietā viskādi ikdienišķi lēmumi un jāklausās skumjā klaviermūzikā, thoroughly enjoyed the experience.

noskatījos beidzot to blue is the warmest colour. tāds jauks, itkā neuzfrišināts lovstōrijs. bet mani nogalina tās adeles mūžam pusatvērtā mute. es saprotu, ka viņai jābūt franciski autentiskai un seksīgai un viss tāds, bet es visu filmu iekšēji bļāvu "turi savu fokin' rijamcaurumu ciet!!". man ir pašai savs kaut kāds kompulsīvais uzkāriens vai kas, ka es nespēju uztvert nopietni [un cienīt] cilvēkus, kas nemāk savākties, nemāk savākt savu ķermeni - nu, tur ēdot čāpstina, netur ciet muti, staigā puņķaini u.tml., tā ka adele man bija nopietns izaicinājums un principā izpurgāja manām trauslajām estētiskajām jūtām visu filmu. sevišķi tā drausmīgā, mūžīgā un neapstādināmā, puņķu niagāra pa taisno viņai mutē katru reizi, kad viņa ņuņņā, agdiefs, jēziņ un zomg. fuck this sort of art, guys. noskatījos farinelli [1994], tur gan viss čotka.
Jūtos: ok
Klausos:: Bauhaus - She's In Parties

total eclipse of the heartAug. 31st, 2014 @ 08:05 pm
[info]elina
Nu tad beidzot arī es varu atslābt - salasīju divus grozus beku/baraviku. Biju netālu no Raunas, sēņošana bija vairāk kā "meža fitness 3", ļoti aktīva un atraktīva, kā rezultātā samežģīju kāju (nākamnedēļ atsākas aktīvā cibiņvolejbola sezona kāreiz), (labi, samežģīju jau pašā sākumā, pie meža, īstenībā, bet atpakaļ, protams, negriezos). Knapi tiku mājās - cauri purviem, klibodama, nu, viss kā pienākas. Bet, pēc tam jau tiku gultā (gandrīz ar baldahīnu), vēl uzvarēju katanā, salasīju aronijas tam savam asinsspiedienam, izdraudzējos ar suņiem un kopumā ļoti labi pavadīju laiku ar nu jau bijušajām eko kursabiedrenēm (tā gan ir vienmēr). Tagad kādu laiku var arī pilsētā pasēdēt.

Aug. 29th, 2014 @ 10:40 am
[info]elina
Poll #20148 Pēc kā izskatās suns?
Open to: All, results viewable to: All

suņa vārds. Cibas laiks kristīt!

View Answers

Pīķis
8 (25.0%)

Ūsiņš
19 (59.4%)

cits (kāds?)
5 (15.6%)messy businessAug. 29th, 2014 @ 06:51 am
[info]neoplasm
ē, drusku identitātes krīze piemetusies, izbalināju matus, saproties. tā jau būtu pofig, blondi mati nav ļaunākais, kas ar cilvēku var notikt, bet šausmīgi riebj. vakardien gāju savās gaitās šepat ap pāris stūriem un atspulgs kādā skatlogā šausmīgi sabiedēja - tas pretīgais balinātais ērkulis un mans ļoti kļūdaini un nepārdomāti izvēlētais baltais krekliņš ar rōzā piedurknēm, sametās šķērmi. pēc pāris nedēļām jāpabalina vēl drusku un nav jau arī īsti vairs, kur sprukt - zaļā krāsa jau nopirkta. pēc tam principā varētu arī dzīt nost vai griezt vai mēģināt tikt pie sava dabīgā toņa, par ko draudziņš jau nesen kautrīgi painteresējās [it's a sign]. blondus gan nekad vēl nebiju krāsojusi, īsus tādus vēl saprastu [un dabīgi blondi ir neapstrīdama daile], bet gari balināti mati - tas ir bezpersōniskākais, kas vien var būt. tagad uz divi nedēļām varētu kaut kur noīrēt kādu čivauvu vai kas nu tur tagad padusē iesprausts skaitās moderns un iet iederēties vietējā kontigentā, oh the friends i'd make. nē.

citās ziņās - hrenažierzālē nav viegli. bet draudziņš tur mani grožos, viņš jau zin, ka es varētu izdebatēties ārā no jebkura vingrinājuma, tamdēļ man regulāri tiek atgādināts, ka biežāk jātur mute un vairāk jādara, tāda tā fiziskā kultūra. un es klausu, jo nado, feģa, nado. pagaidām nevaru iedomāties iet un kačāties bez uzraudzības, jo pašdisciplīnas man ir apmēram nulle. also, daudziem trenažierzāle pilda sociālu funkciju [hey, baaabe, come here often?], kurā es abzalūti nevēlos piedalīties, un to ir daudz vieglāk izveikt karājoties draudziņa muskuļotajā elkonī. bet tas viss ir nekas, jo drīz ar dibuā varēšu skaldīt riekstus, un par niekiem noteikti vairs nesatraukšos.
Jūtos: onwards and upwards!
Klausos:: man te kāds fōnā neadekvāti ķiķina [multene par zirgu?]

Aug. 29th, 2014 @ 09:00 am
[info]elina
Pagājušajā nedēļā aktīvi sāku domāt par to, ka man nepieciešams kāds vaļasprieks vai aizraušanās, jo studijas beigušās un nāk tumšie ziemas vakari. Tas viss beidzās ar to, ka vakar paņēmu melnu labradoru. Uz gadu. Tādu, ko pēc tam atdošu, lai audzinātu par pavadoni neredzīgajiem. Nu, gribu uzlabot karmu, tā teikt. Nevaru izdomāt kā saukt - Pīķis vai Ūsiņš. Nobildēšu, varbūt jūs pateiksiet, pēc kā mazais nelietis izskatās :)
Klausos:: http://youtu.be/H9qSMWaeNPc

sweat is the tears of my miserable bodyAug. 25th, 2014 @ 11:14 pm
[info]neoplasm
anglija, 2014.gads, skaista vasaras diena [lasi: viss tumšpelēks, grozies, kā gribi, lietus smidzina tieši sejā]. eju tātad uz veikalu, neko vēl nesaprotu, kafijas trūkums sistēmā. tuvojos gājēju pārējai, pēkšņi kāds nodevis pa mēmajiem un sirsnīgi taurē. skats šāds - gājēju pāreju cer šķērsot 2 pavisam sirmas angļu pendžiņas, ceļu dod angļu urla trenuškās un pohu rotātu seju, ceļu nedod kaut kāds braucējs, kas pat nemēģina pirms zebras sabremzēties, un viņam taurē iepriekšminētais angļu urļaks. ar to skaicka nepietiek un urla izkarās pa savu logu un bļaun, ka visa iela rīb "look!! look [žests uz no bailēm trīcošajām pendžiņām]!! look, where you're going [žests uz zebru], you dickhead! dickhead! DICKHEAD!!!!", notiek zīmīgu skatienu apmaiņa. pendžiņas beidzot izrāpo uz gājēju pārējas un džentlmeniskā urlas virzienā izskan aizkustinošs un drebelīgs "thank you, sir!" :)))

citās ziņās - biju hrenažierzālē. kā jau tizlene, jutos ļoti awkward no pirmās sekundes līdz pēdējai. nēnu, okej, bija moments, kad sajutos ļoti labi, bet tas tikai tāpēc, ka bija atnākušas arī kaut kādas getō čikses un tad uz viņu fōna [pēc tam jutos vēl sliktāk, jo salīdzināt nav smuki]. bet viņas tiešām bija lol - iespīlētos legingos un mazos topiņos un visu laiku kārto frizūras un meikapu [!!!]. es neko, 1,5h cilāju dzelžus un gara acīm redzēju, kā rīt nožēlošu izdarīto [un cik daudz eklēru ir manā ledusskapī]. principā nožēloju jau pēc tās pusotras stundas, jo dušā nevarēju vairs pacelt rokas, lai izmazgātu matus. bet bija jautri zālē paklausīties, kādas kuram seksa skaņas.
Jūtos: tāds relaksēts
Klausos:: dokumentārija par hodarkovski un draudziņš gatavo

rough me up with your rough bread [rupmaize]Aug. 24th, 2014 @ 04:57 pm
[info]neoplasm
vīrietis - tas ir labi! vakardien biju tāds drusku kaprīzs nespējnieks pēc 5dienas nakts izklaidēm ar draudziņa radiniecēm, kuras iecirtās mani ņemt līdzi savos neceļos un viss, nekur nevarēju sprukt. no rīta, kas nebija no rīta, draudziņš mani apbēra ar bekōnu un, draudīgi sakodis manus kāju pirkstiņus, piedabūja mani izkūņoties ārā, veikalā varēju krāmēt uz letes visus biezpiensieriņus un salčukus, kas vien sakārojas un tad to visu nesām mājās. pēc spēcinošām pezantu supervakariņām [bekōns un pelēkie zirņi un rupmaize] bija tāds kā enerģiskais uzrāviens, ko visu izlādēju internetbrauzācijā, tamdēļ dēlim nekā nepietika. toties šodien gan. vakardien jau pieteicās viens jaunaiscilvēks ar mums pavizināties, bet beigās nopirktās skritulenes aizsūtījis apukaļ internetiem. šodien gan sarunājām ierasto cīņubiedru un hujārīsim uz mūsu foršo, tālo spotu.

iepazinos ar kaut kādiem itkā foršiem, sakarīgiem latviešiem un viss bija lieliski līdz momentam, kad ļoti simpātiskais un jaukais un džentlmeniskais male specimen tā garāmejot non-chalantly izmeta, ka viss jau te rietumos labi un jauki, tikai tiem zilajiem pārāk daudz tiesību. smaids apdzisis, dārziņš piedirsts - bija jau aizmirsies, ka ir vesela kaudze cilvēku, kam tas vēl arvien liekas pašsaprotami un nav kauna šādu savu pārliecību nepaturēt pie sevis. vēlāk bijām jau nomainījuši dekorācijas un viesojāmies pie vienas citas drostaliņas, kad pie viņas tur apkārt grozījās tas viens gejdraudziņš. viņš vēlāk par augstākminēto džentlmeni un viņa čiepiņu teica, ka sen neesot tik skaista pāra redzējis un ka baigi foršie. gribējās viņam teikt, ka tu, draudziņ, dzīvo krietni labākā un skaistākā pasaulē nekā viņi [jo tavējā tev visi draugi, viņiem, savukārt, to kategōriju krietni vairāk un raibāk].
Jūtos: viss labi
Klausos:: Manic Street Preachers - Motorcycle Emptiness

pidžammdiena ieiet pedžairas zvaigznājāAug. 23rd, 2014 @ 04:37 pm
[info]neoplasm
Poll #20145 purely for my entertainment
Open to: All, results viewable to: None

vai šodien ir laba diena [subjektīvi]?

kādas biksītes un kādā krāsā tev šodien?

ko tu šodien dzersi?randomly atcerējos jauku momentu no labas dabas. vēlā naktī kaut kur bezmērķīgi klīdu un apstājos pļavas vidū zem zvaigznēm pie skaistas dziesmas. dziesmu drošvien nekad neatradīšu, kaut kas tiešām skaists no manic street preachers vai suede, un debesis bija tik skaistas, ka es apstājos un dejoju ar zvaigznēm [pun intended. pienāca kaut kāds pļēgurs un piedāvāja vīnu, bet, pēc mana strupā nē, mierīgi notinās, par ko paldies].
Jūtos: -_-
Klausos:: Duran Duran - Ordinary World

Aug. 23rd, 2014 @ 09:15 am
[info]elina
Tādai ilgai braukšanai ar auto vienatnē tomēr piemīt kaut kas līdzīgs meditācijai - tikai tu, tavas domas un ceļš. Un tas viss - skaistu zemes ceļu fonā.
Un tu tur brauc stundām un kaujies pats ar sevi.
Klausos:: http://youtu.be/88wL8oRf45U

*Aug. 22nd, 2014 @ 08:15 pm
[info]digna
Guļu zem segas un kratos drudzī. Sasodītā psihosomatika. Un, lai gulēšana jautrāka, pats auglīgākais gribošākais laiks ir tieši tagad, taču ne es ko varu, ne vīrs ir mājās, tik noskurināties ikreiz, kad ciešāk saspiežu kājas.
Jūtos: nu tā

what doesn't cut you, makes you longerAug. 22nd, 2014 @ 01:39 pm
[info]neoplasm
starp citu, gribēju dalīties skaistā dziesmā. pēdējā laikā esmu diezgan izlepusi un man reti kas patīk, bet reku man te uzpeldēja stardeath and white dwarfs skaistā dziesma the chrome children [palēns build-up's un tad seksīgs, smags grūvs, works everytime], kuru vieglāk uziet spotifajā [es nelietoju], bet var noklausīties arī šajā amizantajā linkā. tāds andergraunds, ka pat jūtūbe vēl nav dzirdējusi, prikaļi? šurp šauras ūziņas un leknu ūsu, klausieties before it gets cool! grupiņa arī atļāvusies kaverēt pink floyd un, kas to būtu domājis, king crimson, hehehē. atgādina austrāļu tame impala un ir ļoti klausāmi.

starp citu, mincīšiem ir spēja sagādāt nenormāli daudz prieka. mazais tirjānītis, piemēram, tikko atnāca konstatēt nepatīkamo faktu, ka resnā es atkal ir aizņēmusi visu pupumaisu, kas ir viņa napping spot's, un aizgāja, dusmīgi atčakarēja ar ķepiņu vaļā drēbju skapi un iekāpa tur zem kleitām pagulēt savā ziemas šaļļu ligzdiņā. adōrabrū! mkay, tur tikko norībēja krītoši pakaramie un viņš, iespējams, nemaz neguļ, bet šobrīd literally dirš mums kādam aiz apkakles, bet the point is mincīši = <3
Jūtos: :3
Klausos:: aizdomīgs klusums

rudens kūrortsAug. 22nd, 2014 @ 12:49 pm
[info]neoplasm
kā jau īstena modes blogere, uzskatu no visa pleca, ka nav jēgas pirkt šmotkas, ja tās pēc tam netiek visiem [VISIEM] atrādītas, piemēram, internetos. un kā īstenam bezdarbniekam, neviens darbs vairs neatļaujas mani ar saviem nesvarīgajiem sīkumiem atraut no manām internetu lupatbodēm. fun fact: iegāju internetos pameklēt ziemas mēteli un baltu pogājamu kreklu, iznācu, likumsakarīgi, ar šādiem pirkumiem:
2) puiku krekls ar paši redzat ko [būs, ko pavilkt zem tāda paša džempera, i'm an animal of habit];
4) mani kārtējie ādas svārki [kolekcionēju varavīksni, i guess];
5) puķaina [!] blūze [!], kas laikam ir tuvākais produkts baltajam pogājamajam kreklam.

citās ziņās, ļoti izbaudu izolāciju un būšanu neaiztiktai. vakar piezvanīja brālis un es gandrīz vai satrūkos, cik sen telepurķis nebija izdvesis ne skaņas. brālis labs un lielisks, beidzot ar onkuli pieķērušies pirkšanai un pārdošanai un liks manu tēvu no mūsu āgenskalna dzīvokļa ārā. man vēl kādreiz likās, ka, ja nu gadienā man tālā nākotnē in a galaxy far far away magically uzrastos ģimene, tad es labprāt tajā dzīvoklī būtu ieperinājusies, jo āgenskalns un 4 istabas tomēr [+ meitas istabiņa, aww], bet brālis saka, ka viņam pārāk traumatiskas atmiņas un aura dzīvoklim izpurgāta un labāk viņu tirgot nost. es laikam esmu kādu strēķi pragmatiskāka un man tas viss nebūtu traucējis hujārīt pa virsu svaigu, skaistu dzīvi. bet viss labi, devu savu svētību, teicu, ka viņu ekspertīzei uzticos un lai tikai visu sit gaisā un dod prom. būtu jautri pagalmā ierīkot lielu ugunskuru un to visu pa taisno no loga izmestu sadedzināt.
Jūtos: apmierināts
Klausos:: Stardeath and White Dwarfs - The Screaming

*Aug. 20th, 2014 @ 07:54 pm
[info]digna
Jauks randiņš un tam sekojošs labs sekss vienmēr ļoti uzlabo visu pasauli manu pašsajūtu un garastāvokli.
Starp citu, kāds tilpums bāros kādreiz bija rumkōlām? Visur, kur šogad esmu tās dzērusi, liekas, ka glāzes gaužām mazas palikušas un kādreiz bija lielākas, cena gan nav samazinājusies. Vīram arī tā šķiet. Mums rādās?


divorce is the privilege of the marriedAug. 19th, 2014 @ 09:54 pm
[info]neoplasm
aizvakar biju uz vienām drusku getō kāzām, šogad jau otrajām štoļi? no rīta tik ilgi kasījāmies, ka nokavējām, jo čammājos milzu cerībā, ka tomēr nebrauksim, bet manām kārdinošajām runām par slinku pidžamm7dienu neviens neļāvās, jo kāzas, vispirmākāmkārtām, tomēr ir free food. tās bija latviešu-britu kāzas, bet ar spēcīgu krievisku un lauķīgu piegaršu. man laikam vienīgajai nebija ieveidoti mati, es vispār pēc visiem slāvu kanōniem izskatījos nerespektabli un jutos mazdrusku neērti. par laimi draudziņa brāli pusceļā nācās no autiņa izlaist, jo viņš iepriekšējā naktī bija aizsvinējies savu dzimšanas dienu un izkāpa uz ceļa izbaudīt eksesīvas uzdzīves sekas kamēr sapucētās ciemosbraucējas ar anālo, uzņēmīgo geju klukstēja un grozīja kaklus. pamatskolas ekskursija all over again - mēs trīs sliktie dumpinieki, kas nokavē un iekāpj ar peregara mākonīti un bez matulakas uz galvas [sēdējām pašā aizmugurē, protams]. kamēr bijām piestājuši, fiksi notīrīju tušas pleķus ap acīm, ceremōniju nenokavējām, par ko mazdrusku žēl. es parasti kāzās raudu, bet šajās, protams, nē. laimīgā līgava jau pa kluso izpļāpāja, ka tas tāpat uz 5 gadiem max., pēc ceremōnijas izdzenāja savus bļaujošos bērnus un kamēr fočējās, lika visiem citiem turēt savas aizdegtās cigaretes un vispār tāds baigais trash, man pat drusku patika. es laikam savā gangsta melnajā ādas kleitā tajā frīkšovā neslikti iederējos. nekas nebija īsti labi vai manā gaumē, toties izdejoju kleitā caurumu. pļaskas bija intensīvas, ar draudziņu gandrīz izdedzinājām dēnsflōrā caurumu, jo principā nekā cita darāma tur nebija. ballīte notika tādā klišejiskā baltā megateltī un pati ceremōnija koka lapenē. mēs tajā mežiņā aiz lapenes pa tumsu aizlavījāmies uzpīpēt zālīti, bet kāds no mazajiem skuķiem laikam bija pielavījies drusku tuvāk mežiņam un, dīvainās gaismiņas ieraudzījis, palaida nelabu spiedzienu, noķiķinājāmies līki. savā kleitā un vagabondos dļa bednih vēl uzhujārīju drusku fudbōlu ar mazajiem puikām. neticēsiet, bet platformenēs spēlēt ir pārsteidzoši ērti. izdejoto caurumu kleitā jau nosūdzēju asos'am, sak', ja kleita vienreizlietojama, tad aprakstā tā arī pasakiet. šie uzreiz pardon, pardon, sūtiet apukaļ, dosim jaunu, ja gribat, un reku vēl mierinājuma atlaide nākamam pirkumam, jūs tikai neturiet ļaunu prātu. draudziņš saka, lai ņemu jaunu tādu pašu nevis naudu, bet es vēl domāju.
Jūtos: apmierināts
Klausos:: The Distillers - Drain The Blood [ar tādu balsi šitādu sūdu]
Top of Page Powered by Sviesta Ciba