Friends

About Friends

Nu vo, nu voFeb. 21st, 2017 @ 04:51 pm
[info]vikings
Klients Aptiekas ielā izrādījās manu priekšnieku čoms. Un to es noskaidroju nevis no klienta, bet no priekšniekiem. Jn tas viss pie tā, ka uzņēmumu VID šodien izdupsēja, un visiem sūdīgs garastāvoklis. Interešu konflikti, bļe.

aiziet, pavasarī!Feb. 20th, 2017 @ 03:10 pm
[info]elina
Klausos:: Pink Floyd - Cirrus Minor

Feb. 20th, 2017 @ 01:09 pm
[info]elina
Sasēju salātus, majorānu, raudeni. Slinkums iet lejā pēc tomātiem, tie palika mašīnā.
Pa nakti izlasīju gan Želves nogrieztos matus, gan DT Pirmo reizi. Abas patika. Abas pēc tam bija sapņos.
Un atklāju jaunu Jauna Mēness dziesmu "Tiesa".

Nu labi, labi...Feb. 16th, 2017 @ 05:59 pm
[info]vikings
Man ir pacients Aptiekas ielā. Jāieklāj 65 m2 parketa. :) melnā grīda ir kā trakomājā palags uz gultas, ja bez dimedrola pakaļā aizmiedz. :)

Visādi citādi klājas savādāk. :)

Feb. 15th, 2017 @ 08:55 pm
[info]elina
cerams,ka spotify nenomirs. es tur tagad lieku iekšā visu savu melomāna sirdi, veidojot listes.

a party to lose your dicknity atFeb. 14th, 2017 @ 03:32 pm
[info]neoplasm

aj jezus, zaķīši, kāds mums bija kvīkends londōnās. principā visu džinu izdzērām jau 5dienas vakarā, tīri iesildoties pirms maskuballes [pierakstu sev, ka apelsīnu džins jātaisa vēl], un tad to pārējo, ko pa nakti ballītē nevarēja izdzert, man aizlēja aiz apkakles un zābakā, kas atspirdzinoši hahā. ballīte bija pirmšķirīga, pilnīgs bardaks. atceros kaut kādus foršus snipetus, kur mēs ar brittany pērām kaut kādu puiku un pašas baigi ņirdzām; atceros dancošanu ar kakjux'i, gulēšanu zārkā, naglas izvilkšanu no deguna vienai zaļbārdainai dāmai, kas uzstājās un lūdza manus pakalpojumus, un turpat arī mazas čiepiņas, nu ap 22, kas ne no šā ne no tā stādījās priekšā un tad sāka glāstīt man augšstilbu [nēnu, mājienu sapratu, paldies]; kaut kādas sarunas ar svešiem cilvēkiem un to skaisto franču dom meiteni sarkanmelnā lateksā un grebeni, kurai zem promilēm tomēr atļāvos aizrādīt, ka ļoti skaista, un viņas pokerfeiss atplauka žilbinošā smaidā; mākslīgās asinis un mākslīgo spermu uz manām drebēm un zābakiem; un foršo gōtu balerīnu, kas uzstāšanās laikā iespļāva man rokā rozi; daudz foršu tērpu un apakšveļas [un tās trūkuma] un priecīgas priecīgas nopērtas meitenes, kuras pēra tas pats hr manager, ar ko mēs ar brittany iepazināmies pirmajā maskuballē gadus nu jau 4 [?] apukaļ. uz rīta pusi pārklupām pār slieksni un ievēlāmies brittany mājā ar seju picā, jo starp vakariņām un normālo cilvēku brokastīm prasījās pēc vēl vienas ēdienreizes.

"rīts" ap pusdienlaiku bija drusku apokaliptisks, sniga sniegs, mēs tādas pavisam šķības un izspūrušas kluknējām brittany ķisenārijā un vaidējām līdz mums tika pasniegtas visnotaļ karaliskas brokastis, kas iedzina zemē jau tāpat gandrīz neesošo vēlmi kāpt ārā atpakaļ pasaulē. vēlā pēcpusdienā tomēr saņēmāmies mazai druskai mākslas, vjetnamiešu vakariņām un ķiķēšanai bridžbārā, kur jauniņā oficiante, jautāta, kādi viņiem baltvīni, atbild, ka sarkani [!] un balti :) un nākamā dienā brittany par godu izgājām ārkārtīgi zolīdā austriešu [!] restorānā, kur es tāda šļop šļop savos šitkikeros un mugursomu kamēr labi dresētais personāls piedāvā novilkt mēteli un pār plecu lej vīnu un tu, pezants, pa tam skaties uz visām gleznām u.c. dekōru un kontemplē, cik tieši kokaīna zaķis bez krūštura pie blakusgaldiņa ir iešņaucis. austriešu virtuve patīkami pārsteidza ar visām savām variācijām par kartupeļu tēmu, kā latviete biju ļoti impresēta :) lielisks piedzīvojums, es jums teikšu, un bučas cibas mincīšiem, šitā kopsapulce bija prīmā.

enīvej, man šovakar randiņš. valentīndienā bļe. negribās ticēt, ka nervozēju, bet iet gribās arvien mazāk un mazāk - laiks, apstājies, lūdzu.

Jūtos: nu, atpišās, lūdzu
Klausos:: kolēģi visu laiku baksta un neliek miera

how to fuck up automagicallyFeb. 9th, 2017 @ 08:34 pm
[info]neoplasm
karoč, šitā var gadīties tikai man. novilku tinderi, puikām fōnā priecīgi plaukšķinot un ķiķot, un sakoļīju, amongst other people, 2 puikas, abiem vārdā maiks, protams. un abi, protams, grib ar mani kniebties taisni 1dienas vakarā [jo pārējos šīs nedēļas vakarus es vārtīšos ķisenārijā ar cibas dāmām londōnās]. pirmais maiks ir jauks un cērtams, bet drusku padumjš - nesaprot sarežģītākus terminus pats savā mātes valodā, un saka, ka grib attiecības un ka ģimene - tas ir ļoti svarīgi. turu īkšķus, ka viņš man tā saka, jo mani nepazīst un droška domā, ka visas drostaliņas by default grib dzirdēt tieši šāda veida huiņu. otrs maiks bija ļoti straight forward, uzreiz iedeva numuriņu un adresi, jo let's have a coffee, kas tindervalodā, ja pareizi saprotu, nozīmē pa taisno kniebšanos. tas man jau liekas drusku normālāks varjants, jo puika krietnu strēķi interesantāks, mums pat varētu būt šis tas kopīgs. un raksta man visādus niekus latviski, kas klišejiski, bet domāts mīļi. bet vispār tikai tinderis vien zina, kāda es esmu cūka. un ka men are the new women. ļoti grūti noskōrot kniebienu, ja atsakos nolaist standartus un/vai melot, un es ļoti atsakos.

tas pirmais maiks jau bija gatavs mesties man "pagulēt blakus" [viņš ir piemīlīgi naivs. vai arī domā, ka tāda esmu es] kaut šovakar, kad uzzināja, ka nedēļas nogalē neesmu ciemā, bet es ar vienu roku krāsoju uzacis, ar otru hujārīju augšā vakariņas un kurinu mierapīpi, jo mani puikas mani šovakar izvada garajā vīkendā. which reminds me, ka jāiet vēl arī apčubināt mans pirmais eksperiments - apelsīnu džins, dārgās dāmas. alsō, uzlaikoju visas kleitas un sapratu, ka ņemšu līdzi tikai bikses. jo kādam te ir jānēsā bikses, mkēj.
Jūtos: steidzīgs
Klausos:: puikas neliek miera un ķiķē

Biju Kubā. Feb. 8th, 2017 @ 09:35 pm
[info]elina
Jāsaka, kā ir – braukt uz Kubu nebija mans lielākais sapnis, jo tur galu galā ir karsts un tādai polārajai mitrenei kā man, tas tomēr sarežģī dzīvi. Motivējošie faktori par labu braucienam bija patīkamā biļetes cena un līdzbiedri. Tad nu pievēru acis uz svelmi un lecu ļotenē. Vispār jāsāk ar to,ka ceļotājiem pastāv divu veidu Kubas – klasiskais četrstūrītis,kurš sastāv no Havana-Vinales-Varadero-Trinidad un tad ir pārējā Kuba, kurā ieperās daudz mazāk iebraucēji. Nu, mēs, protams, izvēlējāmies to Kubu,kas ir ārpus četrstūrīša, izlemjot braukt uz pašu Kubas lejas daļu. Pirms tam vēl pāris dienas padzīvojāmies Havanā, kur apjautu, ka bez spāņu valodas zināšanām nekāda ceļošana Kubā vispār nenotiek. Havana bija diezgan garlaicīga, tūristu pārpildīta, visiem vēlme visur apkrāpt, vienu brīdi pat pie kādas kaulēšanās tiek draudēts ar policiju. Nu, vai tad pirmā reize. Nav ko uzkavēties, jālaižas projām. Par galamērķi tiek izvēlēta Baracoa – pilsētiņa pašā Kubas lejas daļā. Dodamies turp ar speciālu tūristiem domātu autobusu, kurš, kā izrādās, vienalga pārpildīts ar turīgajiem vietējiem. Atslēgas vārds – kondicionieris. Brauciens ar autobusu ilgst 18 stundas. Bet mums ir rums, blakus tāds runīgs vācu kungs, tā kā tas tāds sīkums. Pa ceļam šķiramies no vācu kunga, uzdāvinot viņam vietējos Kubas peso (jo Kubā ir divas valūtas – vietējo un tūrostu, pie vietējiem peso ir diezgan sarežģīti tikt klāt). Sen jau gribējās apdāvināt nabaga Rietumeiropas vīriešus. Nonākam Baracoa tieši saullēktā, atkaujamies no takšiem un atrodam naktsmājas.
Lejā ļauži ir sirsnīgi. Te arī sākās musu pirmie pārbraucieni ar kravas kastēm. Vietējos autobusos nevar tikt, jo tur biļetes pārdod tikai ar kubiešu pasi. Kravas kastē gan – brauc, kas grib. Tajā skaitā arī mēs. Nu, neko, izkratījāmies, gandrīz izvēmos tajā karstumā. Vispār bija fiziski grūti – daudz negulētu nakšu, vienā, piemēram, nakts vidū pieceļamies no tā,ka milzīgs krabis skrapstinās un ložņā pa mūsu somām. Tad atkal karsts, tad naktsbiedri pazuduši. Labi, piekusu rakstīt. Vairāk uz Kubu nebraukšu.
Klausos:: Majical Cloudz – Downtown
Top of Page Powered by Sviesta Ciba