Friends

About Friends

zikāi?Dec. 18th, 2014 @ 05:31 pm
[info]vikings
I tā, ka divdien darbu padaru pusotrā dienā, mājās vēl kauko nafig paķimerējos, un viss ir skaisti. Ja neskaita to, ka man pilnīgi nav nekādas iedvesmas domāt par kristiešu svētkiem un vispār par svētkiem. Nav ziemas, nav ziemsvētku, jopta!

Dec. 17th, 2014 @ 10:04 am
[info]vikings
Man tā zebras dierza ja piegriezusies, ja neskaita sasistu plazmas telziņu pie klienta, aizmirstas glaunās drēbes pie klienta un nedaudz savādāk ielietu grīdu vannas istabā, tad vakardienas jobannijvrod kašķi ar iepriekšējās īrnieces(forša cilvēka) pustrako māti, šķiet kā gaisma dirsas tuneļa galā.
Priecīgu hannukah!

CirslītisDec. 16th, 2014 @ 04:32 pm
[info]vikings
Ho ho ho! Ja neskaita to, ka visi instrumenti pa klienta dzīvokli savākti, putekļi saslaucīti un viss ahūna labi, atvados no klienta, sakrāmēju apģērbu maisiņā, nolieku pie durvīm, paspiežu roku pacientam... Un dodos uz mašīnu, atbraucu uz darbu atpakaļ, ieeju dušā un taisos saģērbties par cilvēku. Huju! Manas drēbes Bauskā ar visām mājas atslēgām!

Dec. 16th, 2014 @ 09:59 am
[info]elina
Labs ir. Iedzers pa vinčikam un - uz baseinu!

pasaka par sarkangalvīti un diskriminācijuDec. 14th, 2014 @ 11:20 am
[info]neoplasm
šī būs fabula par to, kā viltus > nekaunību. draudziņa brāli viena aģentūra uzaicināja uz interviju, administrātōra viņiem birojā vajagot. uz sekundi ieniezējās nagi, bet uzreiz sev uzšāvu, ka tā nu gan nebūtu smuki, ja es arī pieteiktos, dabūtu to darbu un viņš ne. es justos, kā nocēlusi kaut ko cilvēkam no degungala un viņš droška arī nejustos lāga. enīvej, nedēļu vēlāk viņš man saka, ka darbu neesot dabūjis un ka viņiem droška vajadzīgs kāds ar manu cv. aizgāju uz aģentūru apošņāt gaisu, tur mani sagaidīja 2 dāmas. atļaušos piebilst, ka abas resnas un pumpainas [saku, jo besīgas un izpelnījās]. karoč pastījās uz mani un atmeta manu cv apukaļ, sak', mums nekā nav - saka tamdēļ, ka nezina, ka es zinu, ka ir gan viņām tur vakance. es laipni paceļu cepuri un atvados. ja nevar tikt iekšā pa parādes durvīm, iešu caur ķēķi. mājās iegūglēju, kur viņiem galvas birojs [head office], izrādās, nekur tālu, tepat notingemā. nagi niezēja pasūdzēties par diskrimināciju - dāmas laikam aģentūrā nolēmušas, ka viņām tur iepazīšanās kantoris, kur tagadiņ nu tik krāmēs iekšā simpātiskus puišus, a kvalificētas drostaliņas, tb mani, varēs atstāt aiz duravām, - bet nolēmu, ka nav ko daudz čīkstēt un jāmēģina mazdrusku viltīgāk. aizsūtīju smukus iepazīšanās ēpastus gan pašai mazmiesta aģentūrai, gan ne mazāk smuku jēpastiņu galvas ofisam ar savu cv. un skaicka, ka pāris dienas vēlāk man zvana no mazmiesta aģentūras un saka, ka galvas birojs viņiem piesūtījis manu cv [haha] un tagad viņām mani jāaicinot uz intervjū. nabadzītes droška intervēs mani gariem zobiem un intervijas gaitā varbūt nāksies maigi atgādināt, ka, dāmas, lēmums, neaizmirstiet, jāpieņem priekšniecībai [priekšniecība tur ir vīrietis]. un itkā jau nekas, bet es tikai gribēju godīgu iespēju piedalīties konkursā uz vakanci. skaicka, ka nebūs prīmā strādāt ar stulbām govīm [ja darbu dabūšu, tas ira], bet aģentūra ir 2 kvartālu attālumā no mājām un maksā arī pieņemami [pavisam pieņemami, ja ņem vērā, ka transporta izdevumi būs 0]. govis gan jau pie manis pieradīs :)

vakardien pieskrēja pilna māja ar draudziņa puikām, uzcepu kosmosā ceļojamos mafinus. paspēlējām videōspēles, pastījāmies filmas. produktivitātes celšanas nolūkos no rīta nokrāsoju matus, lai vismaz kaut kas skaistītos izdarīts. trešā reize ar hennu un paliek arvien smukāks rižums, nu jau drusku spilgtāks. varbūt arī aiz tam, ka šoreiz hennai piespiedu klāt vienu sulīgu citrōnu gaišumam [un matu mīkstumam]. pašai šausmīgi patīk, sevišķi tā pļavas puķu smarža tagad katrreiz, kad mati tikko mazgāti. es tiešām katru reizi iedomājos pļavu [iedodiet man pa pļavu, pa mežu paskriet, jūrā iebrist, lūdzu, lūdzu].
Jūtos: brokastīs mafini? nōōōu :D
Klausos:: Sleater Kinney - Dance Song '97

*Dec. 13th, 2014 @ 07:24 pm
[info]digna
Nezinu, kas un kā būs. Viss ir iespējams.

Dec. 10th, 2014 @ 05:15 pm
[info]elina
Apmēram reizi nedēļā pārvietojos ar sabiedrisko transportu un negribu izklausīties augstprātīga, bet...kā jūs to varat izturēt katru dienu?! Tā taču ir cilvēku pazemošana. Spiežās klāt visādas svešas miesas, stāvi nelaimīgs saspiests, šoferis asi bremzē, tad vēl kāds smirdīgs blakus stāv, vēl kāds visu laiku lūr virsū. Briesmīgi. (Indijā droši vien ar šādu attieksmi nekur tālu netikšu)
Klausos:: http://youtu.be/AZZ-3p3DDV8

aizliegtā mīlaDec. 10th, 2014 @ 11:31 am
[info]neoplasm
mazas sakritības ir vissmieglīgākās. vakardien strādāju šepat mazmiestā vienā car dealership'ā, kur pēcpusdienā nomainīju viņu permanento administrātōri. tā sieviete likās kaut kur redzēta un bija arī - atcerējos, ka savulaik viņa strādāja biroju kompleksā uzņēmumā, kuram es tolaik strādāju industriālajā kompleksā, ražojot visādus operācijām u.c. med.procedūrām paredzētus loriņus. atcerējos viņu kā diezgan nelaipnu un iedomīgu kuci, bet tas varbūt arī tāpēc, ka mēs tur tādi meksikāņi netīrām mutēm bijām kādi 300 kamēr viņa viena pati un kuram gan patīk noņemties ar lēto darbaspēku? viņš taču parasti tāds sarūdzis un neapmierināts, tas proletariāts. tagadiņ gan dudina man kā balodītis [jo neatcerās] un ir ļoti izpalīdzīga. vēl man tur ir pāris homōkolēģi, kuri līdz šim liekas normālākie, mums ir kaut kāda kopīga sazvērestība pret urlām un sliņķiem, automātiski forši sadzīvojam. vienu no viņiem sauc šā [vai nav lielisks vārds? gandrīz vai džā] :)

par citiem korpulentiem vīriešiem runājot ir tā, ka es jau neko nedrīkstu teikt, jo sirsniņā aizņemta, bet es totāli ļoti precētu reggie watts [un es nudien esmu izvēlīga freilene]. viņa TED talk'u redzējāt? baigi foršais, ja ne foršākais. viņš vienkārši nenormāli ceļ garastāvokli, es pat nezinu, kā un kāpēc, bet tā viņs uz mani ķīmiski iedarbojas. varbūt man tā ir eksōtika arī tamdēļ, ka nepazīstu nemaz tik daudz pavisam atbrīvotu cilvēku.

ak jā un, ja par laulības dzīves kārumiem, tad reku izrādās ir tāds marihuānas lubrikants. lai dzīvo zinātnes progress! kak toļko būs nopērkams internetos, tak srazu :))
Jūtos: dīdos līdzi redžijam
Klausos:: Flight Facilities feat Reggie Watts - Sunshine

plāno galdiņu urbjotDec. 8th, 2014 @ 12:54 pm
[info]neoplasm
mans mazais zvērs tirjānītis ir vislabākais redaktōrs - tikko biju uzcepusi cibas ierakstu, kad viņš, kārtīgi izbradājies pa klaviatūru, man visu nafig izdzēsa :) enīvej, biju uz to darba interviju mazajā skoliņā nekurienes vidū. man ir aizdomas, ka es to darbu varētu dabūt kaut vai aiz tam, ka es viņu negribu. man vienkārši ir spēcīga sajūta - lai arī droška maldīga, bet neatstājas, - ka cilvēkam, kas strādā ar bērniem, jābūt kaut kādam sirdsšķīstam svētajam, kāda es, protams, neesmu. es pat šaubos vai esmu normāls pieaugušais. vai esmu gana nopietna un adekvāta? vai es vispār esmu autoritatīva? un vai es neesmu pārāk nopietna un intraverta? un kur lai dabū disciplīnu, ja man pašai pašdisciplīnas departmentā svilpo vējš? zin' kā, it's all fun and games until somebody loses an eye. direktōrs pastāstīja arī par darba dārksajdu - par telefōnzvaniem no social services, jo skolā šobrīd ir pāris bērnu, kas nāk no problemātiskām ģimenēm un cieš no vardarbības. kas problēmu kalna galiņā'i uzliek vēl vienu - kā, lai pēc darba tiek mājās, pa ceļam neadoptējot visus pasaules nelaimīgos bērnus. lūdzu, lūdzu, direktōr, neņemiet mani darbā.

piezvanīja viena no aģentūras drostaliņām, šonedēļ akaliņ esmu trāpījusi 2 dažādās darbavietās. viena šepat netālu, no kuras man visu laiku bail, jo man liekas, ka viņi man piedāvās permanentu strādāšan', kas man būtu ļoti ērti, bet alsō būtu social suicide, jo tur strādā tikai vietējie cilvēki, kuriem visu laiku gribās mani bakstīt ar pirkstu kā tādu zvēru būrī. es ar šo fenomenu esmu sastapusies tikai šeit, mazmiestā, jo tikai šeit es varu dzīvot, cik tik' uziet, un tik un tā mūžam būt citplanētiete ar to dīvaino akcentu. pēc londōnas un notingemas šitā mazmiesta mentalitāte nenormāli kož degunā [un tie izslāpušie urlas, kas national geographic labākajās tradīcijās nāk tev "apošņāt dibuā" cerībā, ka būsi easy [un stulba] enough]. 5dien strādāšu notingemā tajā med.kompleksā, kas ir desertiņš. tur ir forša priekšniece un viena latviešu darbakolēģe, which doesn't suck, izņemot manu pašu pirmo dienu tur, kad viņa bija iecirtusies ar mani nekad nerunāt, jo tāda tā mūsu mentalitāte ira :) kad mierīgi spēlēju līdzi un izlikos, ka viņas [arī] nav, tad laikam izpelnījos interesi un vēlāk sadzīvojām pavisam labi.
Jūtos: nē, ir okej
Klausos:: mincīši

It's the best thing that you ever hadDec. 6th, 2014 @ 09:30 pm
[info]elina
Iestaigāju jaunos zābakus. Jo nav jau man nekāda šaurā pēdiņa. Tāpēc vakar, pēc grūtās (grūtnieces, dienas laikā jau otrās) bildēšanas, asaras rīdama, nācu no tālās pieturas, nevis saucu taksi. Audzināju raksturu, tā teikt.
Sala deguns un fonā galvā skanēja
Don't leave me high, don't leave me dry
Don't leave me high, don't leave me dry

Pēc pāris minūtēm jau sildījos pie pareizajiem sāniem un tējas krūzes.
Izrautā zoba vieta, šķiet, jau sadzijusi.
Klausos:: http://youtu.be/GKkr29EGc-Y

kingdom of boredomDec. 6th, 2014 @ 11:05 am
[info]neoplasm
jaunumu birums pieticīgs un tomēr - mana fejiņu aģentūra iešķiebusi manu cv kādai pamatskolai, kura tagadiņ vēlas mani intervēt darbam. nu ir klāt tas moments, kad nezinu, kam man tos īkšķus turēt - darba dabūšanai vai nedabūšanai. bērni ir okej, viņi pārsvarā ir forši cilvēki, bet ko es darīšu ar histēriskām angļu māmuļām, man nav ne mazākās nojausmas. un diespasarg, ja tā vēl ir kāda getō skola - dabūšu spodrināt kasteti katru rītu pirms darba. visādi citādi jau būtu interesanti gan pastīties, kas lācītim [tb skolai] vēderā - līdz šim nav bijis nedz vajadzības, nedz iespējas. un neesmu arī nekad oficiāli ar bērniem sevišķi strādājusi, tikai tik, cik kaut kādos labdarības pasākumos. tamdēļ laikam tiek veikts tas police check un interesanti, vai būs arī drug test :)) pieļauju, ka darba intervijā vēl ar ūdens glāzi un analīžu trauciņu man gluži nenāks virsū.

btw, nokrāsojos ar hennu nu jau otrreiz, pavisam cita lieta. krāsas ziņā galīgi nav tas, uz ko es tēmēju, bet tik un tā ļoti skaisti - jiptīgs auburn [kastaņkrāsa?], tāds sulīgs tumši rižais sanācis. interneti pilni ar sūdzībām, ka henna ir baigā ķēpa un dāmas mājās visu notašķījušas, visa vannāistabas iekārta neatmazgājama un ārā metama un draud vīrs un remonts. realitātē ir tā, ka vienkārši nevajag lieki cūkoties, man viss ir lieliski tīrs, izņemot taisni šim pasākumam ziedotu melnu dvieli, kuram viss pofig, jo melns. un pats galnais - tie mati, es būšu izglābusi savus pagalam sadirstos matus, dabas brīnums tā henna. nav brīnums, ka viņa dabūjama pie raganas iekš dragon's lairs :))

Jūtos: +
Klausos:: Röyksopp - Skulls
Top of Page Powered by Sviesta Ciba