Friends

About Friends

*Apr. 29th, 2016 @ 11:12 pm
[info]digna
Klausījos Vārnu laiku un baigi sailgojos pēc tā laika, kad strādāju Nabā un Nabaklabā vēl bija forši tusēt.

algas paaugstinājums angļu stilāApr. 29th, 2016 @ 10:11 am
[info]neoplasm

 priekšniece izsauca uz vienu intimu piecminūti:

- you've probably noticed an increase in your salary. i made a mistake handing in our pay reviews as i'd forgot you've not worked here a full year yet, but the director has already signed the papers and it'd be too much trouble for me to reverse it now. besides, you work well anyway, so i don't really mind you getting that raise. sorry for the mistake, just keep it to yourself.

- lol. i forgive you :)

Jūtos: 5diena
Klausos:: tarkš'n'tarkš'n'neaizveras, kā lai te nenopīpējas lidz nāvei

we ain't got no irony deficiencyApr. 28th, 2016 @ 09:49 am
[info]neoplasm

1) izmetu ziemas mēteli naher un beidzot uzsniga;

2) priecīgi iegāzos pie jaunā homōdzīvokļbiedra nosvinēt ievākšanos ar prosekō. uzzināju, ka mans gejdārs joprojām ir salūzis un dzīvokļbiedrs nav gejs, esmu diezgan vīlusies;

3) no rīta rāpoju uz vannāistabu pildīt grūtniecības testu, jo esmu paranoidāla sniegpārsliņa ar bagātu iztēli un nojukušu ciklu. tātad, tūliņās pildīšu testu un konstatēju, ka sākušās mēnešreizes, fak jess.

vēl es nesen traumēju savus gejdraudziņus ar šo brīnišķīgo dziesmu un nemazāk foršo klipu [pec kā man uzlikts bans dīdžejošanā, 'cause too much vagina].

Jūtos: :)
Klausos:: birojtarkšķi

Apr. 28th, 2016 @ 12:19 pm
[info]elina
Nu, labi. Braucu uz Ameriku. Turiet īkšķus, lai atgriežos dzīva, tur taču pilns ar nežēlīgiem kapitālistiem un šāvēju jūra.

Taustāmā diarealitāteApr. 25th, 2016 @ 04:35 pm
[info]disfigurator

Diapozitīvu vakari, kas tiek rīkoti vairāk vai mazāk privāti (pāris reizes arī publiski), sniedz vienu vai divus ĻOTI vērtīgus devumus man kā cilvēkam ar fotokameru. Laikā, kad fiziski dzirdami kameras klikšķi taisa virtuālas bildītes, kuras tiek ievietotas virtuālās .vietās, saņemot par tām virtuālus laikus no virtuāliem draugiem, kaut kā īpaši novērtēju fizisko formātu. Tas eksistē vēl papildus trijās dimensijās - telpā. Un laikā. Un vēl papildus dimensijā, ja pēkšņi sagribas arī nolaizīt, pataustīt, apčamdīt, paostīt.

Viens no tiem devumiem ir audiences klātesība. Tu uzreiz redzi, sajūti un secini, kuri motīvi kādai publikai aiziet visvairāk. Uzreiz mani, kuras idejas ir sekmīgas, bet kuras vēl, spriežot pēc reakcijas, jāuzlabo. Uzreiz dzirdi, jo no elpošanas un klusuma vien var ļoti daudz spriest par tavu darbu uz lielā ekrāna. Beigu galā - arvien grūtāk, manuprāt, ir panākt nedalītu uzmanību jebkam. Kur nu vēl bilžu aplūkošanai. Un virtuālu laiku vienā tu saņem aizrautas elpas un "WOW!" - dažādās valodās. Itāļu ieskaitot :)

Un tieši pēdējā pasēdēšanā ar Igaunijā mītošiem itāļiem un rumāni (kuri vairāk vai mazāk saistīti ar kino), bija īpaši jāsecina šīs klātesības ieguvums. Ne tikai ir redzams, ka tavu darbu novērtē, komplimentē vai kritizē, bet uz šo dipu pamata rodas kas pavisam cits. Plikas like/dislike būšanas vietā cilvēkiem sāk rasties abstraktas idejas, kuras jau apskata ne tikai vizuālo, bet arī konceptuālo fotogrāfijas pusi - bieži vien trāpot arī tajā vīzijā, kuras dēļ bilde tapusi. Un izsakot daudz citu - tikpat leģitīmu un vērtīgu domu, kas jau ir pavisam cita līmeņa gandarījums.

Un iegūstu ne tikai es - arī skatītājs, jo diapozitīvi (un nepastarpināti - tīra fotogrāfija bez apstrādes, kur milzīgā palielinājuma dēļ, redz katru kļūdu, nepilnību un pilnību), manurpāt, ir zūdoša māksla, jo zūd pats formāts kā tāds. Nemaz nerunājot par līdzdomātāju savākšanos, lai vienkārši aplūkotu fotogrāfiju.

Un kvestiņš paliek tikai viens - uzlabot. Uzlabot tehniku, tehniku, kompozīciju, konceptu, motīvus. Augt analogajā, taustāmajā formātā, kas ik pa laikam atspīd no nolaistā, pēc vinila smaržojošā ekrāna, skanot draugu elpām, Dark Ambient un projektora mehāniskajiem trokšņiem.

Smilškaste

Klausos:: Alchemist - First Contact
Tags:

*Apr. 24th, 2016 @ 01:46 pm
[info]digna
Tagad es atzīšos grēka un kauna lietā - man patīk šī dziesma, bet kaut kādā vēl nedzirdētā aranžējumā. T.i., dziesma patīk, bet nepatīk, kā to izpilda autors un citi.
Klausos:: dumības

+Apr. 24th, 2016 @ 09:27 am
[info]digna
Aizvakar paskatījos un paklausījos (internetā) grupu Carnival youth. Normāla grupa, kurā visi dalībnieki ir nesmuki.
Klausos:: LR1
Tags:

. Apr. 23rd, 2016 @ 10:58 pm
[info]digna
Ir tāda vientulības suga, ko nevar kliedēt ar sevi pašu, lai cik aizņemta, pašpietiekama un interesanta es tobrīd (šobrīd) būtu.

*Apr. 22nd, 2016 @ 12:32 pm
[info]digna
Krāsnī cepas dārzeņi, mirstu badu, nevaru sagaidīt. Salauztais kājpirksts pie kustības sāp. Šodien paredzēta neiespējamā misija ar šopingu un pārvietošanos. Vai kāds, lūdzu, varētu pabūt digna uz pāris dienām, man vajag atpūsties.

Apr. 21st, 2016 @ 09:21 am
[info]elina
Noteikti nepazīstu nevienu, kurš būtu tik lielā sajūsmā par savām dzimšanas dienām, kā es (māāān šodien 30!!!!!)
Rīt būs lielā svinēšana pie jūras, sola lietainu februāri, tak ko jau vairs darīt. Iepirkt vairāk alkoholu :)

Apr. 19th, 2016 @ 06:48 pm
[info]elina
Tas pēdējais deftones albums!!!
vienvārdsakot, nevaru nemaz izstāstīt.

+Apr. 18th, 2016 @ 08:41 pm
[info]digna
Tik plūstoši pārgāju no zvērīgās un smieklīgās nedēļas nogales uz normālo dzīvi, ka nav bijis laika uzrakstīt par to, cik labi pavadīju laiku. Tiešām jautri un smieklīgi un pilnīgā poziķivņikā. Lai gan bez brūtgāniem un seksiem, toties ar visādām komiskām aktivitātēm.
Jūtos: Labs

Apr. 18th, 2016 @ 07:20 pm
[info]elina
Pēdējā gada laikā esmu daudz ceļojusi pa laukiem. Pa pierobežas laukiem (Lietuva, Baltkrievija, Krievija, Igaunija) un īpaši daudz pa Latgali, tāpēc esmu palikusi daudzās naktsmītnes, tā uz sitiena domājot varētu būt ~40 dažādas viesu mājas/viesnīcas. Nupat pavadīju naktis trīs viesu namos Vidzemē. "Ahujeķ" laikam ir īstais, ko teikt par Vidzemes izpratni, kādās mājās laist cilvēkus gulēt. Visos trijos namos bija problēmas ar ūdeni - visbiežāk tā vienkārši nebija, vai bija ļoti vājš spiediens, nemaz nerunājot par iespēju to dabūt karstu, nu, kaut vai remdenu, lai ieietu dušā. Šorīt, ejot remdenā un pavisam īsā dušā, kad beidzot atradās ūdens, iekāpu košļenē, ko kāds iepriekšējais viesis bija atstājis uz vannas grīdas. Tāda, lūk, tā Vidzemes pierobeža. Došu, protams, vēl kādu iespēju, bet nu pēdējās četrās dienās pieredzētais pārspēj daudz ko.
Klausos:: https://youtu.be/IxE6kaNuNB8?list=PL5zyH_g9xXYApZjzq4knCxxSs

Grinding HeatApr. 18th, 2016 @ 11:09 am
[info]disfigurator
Atcerējos vienu telpu no Silent Hill 3 un kaifa tirpēklis pārskrien pār kauliem. Skaņdarbs no neoficiālā soundtreka šai telpai ir Grinding Heat un tieši tā šī telpa izskatās. Asiņaini apdegusi, lupatas neizturamā karstumā plīvo virs neizskaidrojama rakstura atveres grīdā. Nepārspēti. Joprojām.

https://www.youtube.com/watch?v=Of35XrHLnsY
Klausos:: Grinding Heat

🌈Apr. 18th, 2016 @ 07:15 am
[info]neoplasm
kamēr lauzīju rokas par slimo tēvu, pa kluso nomira vecmamma. vecais triks ar *tap tap* pie pleca un kamēr tu griezies skatīties, kas tur, nāve jau pie otra pleca. [līdzjūtības nevajag, neviens neraud]
Jūtos: kafiju
Klausos:: modinātājs
Top of Page Powered by Sviesta Ciba