Friends

About Friends

*Oct. 25th, 2016 @ 08:10 pm
[info]digna
Esmu pārliecināta, ka dzīve jaunajā dzīvoklī bus forša, būs māju sajūta utt., BET! Man mācas virsū izmisums par to, cik daudz mūsdienu mēbeļu man tur būs. Izmisums dzen tajā, ka vienu istabu gribu uztaisīt skaistu ar savām vecajām, apaļīgajām grabažām (lasīt - mēbelēm), taču man nav atbilstoša grāmatu plaukta. Atkal dzīvoju ssā vairāk kā realitātē un asiņojošu sirdi skatos uz visiem tiem vecajiem krāmiem (lasīt - skaistajām mēbelēm, kuras man ļoti gribas sev), bet plaukta nav un nav...

Asiņojošo sirdi lipinu ciet ar salvetītēm, uz kurām rakstīts, ka pienāks reiz diena, kad dzīvošu savā mājā un tur viss būs tieši tik skaists un vecs, cik man gribētos.

MūvingOct. 23rd, 2016 @ 11:34 pm
[info]digna
Cenšos tikt vaļā no visādām lietām, kuras man turpmāk vairs nevajadzēs. Ceru, ka nebūs nekādu šķēršļu un jau pēc nedēļas pirmoreiz nakšņošu jaunajās mājās.

Ir 2016. gada 22. oktobrisOct. 22nd, 2016 @ 12:16 am
[info]digna
un man nupat iedzēla liela lapsene. Dzīvoklī. Gultā. Pirkstā. Sāp.

Bet par AmerikuOct. 21st, 2016 @ 12:30 pm
[info]elina
Bija skaisti, protams. Sākām ar Vašingtonu, palikām pa nakti netālu no Vašingtonas, pie jauka airbnb pāra. Paši pirms 25 gadiem pārvākušies uz ASV no Īrijas, lieli ceļotāji un par spīti ilgai negulēšanai, pie vakariņu galda nopļāpājām vairākas stundas. Pēc tam izbraucām slaveno Skyline Drive, veltot tam visu dienu, jo, nu, tur nemaz ātrāk nevar tikt uz priekšu - liels skaistums, tāpēc jāstājas katrā otrajā skatpunktā. Dienas beigās savā mašīnā uzņēmām mormoni, kurš dziedāja līdzi mūsu izvēlētajam deviņdesmito gadu radio, stāstīja, kā netic dievam, par dažādām ticības praktiskajām pusēm un visu šo laiku ļoti smirdēja, jo slaveno Appalachian Trail gājis jau divas nedēļas. Bez mazgāšanās. Pa nakti palikām Roanoke,Virdžīnijā, pie kāda jauka airbnb volejbolista, kurš visu māju bija izdekorējis ar indiāņu kokgriezumiem un literatūru. Tam visam pa virsu divi burvīgi suņi. Pēčāk agrā un lietainā rītā devāmies braukt tālāk - pa Blue Ridge Parkway, tur bija vēl skaistāk kā Skyline drive, pie tam uztrāpījām kādu nedēļu pirms lielajiem tūristu pūļiem, tāpēc arī mašīnu bija samērā maz. Vēlā vakarā nonācām Great Smoky Mountains nacionālajā parkā, kur mums bija noīrēta teltsvieta trim naktīm. Vakars bija tīri patīkams un nekas neliecināja par to,ka visu nakti jutīsim atskaņas no "Metjū". Mūsu lēto rimčika telti labi paplosīja lietus. Lielāko daļu nakts pavadījām smieklos par absurdo situāciju un no rīta no segas, kura bija palikta apakšā zem matracīšiem izžmiedzām kādu spaini ūdens. Pirmo dienu izbraucām Cades Cove un pēc tam vakarā pirmo reizi satikām amerikāņu radus (tur jauks stāsts par to, kā vectētiņš ilgus gadus meklēja savu kara laikā aizbēgušo māsu ar sarkano krustu un nevarēja atrast, bet es feisītī atradu viņas mazmeitu un tika uzņemti kontakti). Otro dienu sagaidījām ar visskaistāko saullēktu Clingmans Dome un vēlāk aizbraucām pie cherokee indiāņiem un izbraucām kaut kādu mistisku zemes ceļu cauri kalnam. Trešajā dienā arī kaut ko pabraukājām, ik pa laikam vien kluši izdevšot "uhh" un "ahh" un tad jau devāmies uz Ņujorku. Ceļš tāls, tāpēc pa nakti vēl palikām vienā airbnb treilermājā, kur dzīvoja trīs mopši. Lieliska pieredze. Ņujorka apbūra pilnīgi negaidot, laikam man tur patika pilnīgi viss, kas notiek reti, jo pilsētas man parasti riebjas. Tagad visā plašajā pasaulē man jau ir divas pilsētas, kas patīk - Sidneja un Ņujorka. Divdienas nobliezām Ņujorkā apskatot gandrīz visu iespējamo no klišejām un pēc tam bliezām uz Vašingtonu, par labu lemjot nevis kārtīgai Vašingtonas apskatei, bet gan detour cauri amišu zemēm. Tā arī tika darīts un nevienu bŗīdi netika nožēlots. Mājupceļš samērā nesāpīgs un ātrs. Tagad, protams, nespēja iejusties ikdienā.

Oct. 21st, 2016 @ 11:00 am
[info]elina
Aizvakar diezgan komiski gandrīz padarīju sev galu. Ar visu džetlegu un kādu trīs stundu gulēšanu vajadzēja celties diezgan agri, savākt mammu no lidostas. Tomēr dušā arī vajadzēja ieskriet. Kāpjot ārā no duškabīnes (nekas neesmu sapratusi,kāpēc mums visiem deviņdesmitajos sākās tā mode viņas pirkt ar nenormāli augstām malām),uz grīdas paslīdēju, jo pati pa nakti biju pārvietojusi paklājiņu (nav neviena ko vainot, tikai sevi). Bet paslīdēju pamatīgi - attiecīgi, visu labo kāju uzdauzīju uz tās asās malas, galvu atdaudzīju pret veļasmašīnas stūri un par to visu vēl labi apraudājos guļot uz grīdas. Vienvārdsakot, vārda diena iesākās spoži. Pēc tam aizbraucu uz laukiem, taisīju mājiniekiem jūras velšu zupu un nākamo nakti grozījos gultā stenēdama aiz lielām sāpēm. Mierināju sevi, ka zils zilu nemaitā. Smuki nobildēju vectētiņu, vairāk gan neko.
Klausos:: https://youtu.be/TpWUIRGZwvE?list=LLgfdDvUOuN9904donFPh-HA

Oct. 20th, 2016 @ 09:56 pm
[info]elina
Vasara ir ziedu zaļumballe.

I. Ziedonis. Epifānijas (1978), 44.lpp.

hitchhiker's guide to fucking walkingOct. 20th, 2016 @ 12:13 am
[info]neoplasm
darbā:
- i hate viewings. they never ask enough questions and i have no idea how to properly introduce myself, so it gets awkward very fast and they end up not liking me. i'm not a people person
- ? i wish they'd get to know you better. [pauze] i know! let's practice, i'll help, i'll be the potential landlord interviewing you and you..
- fuck off, janice
- :D you're right, they should be the ones practicing, 'cause you're such a delight

turpinu spirināties pretī prātā sajukšanai, ko izraisa privātās telpas trūkums. cilvēki ir pilnīgi visur. izgāš5dien svētlaimīgi vilkos mājās, tā lēnām un baudkāri, jo beidzot varēja ne ar vienu vispār nemaz nerunāt tās 20 minūtes līdz mājām. vēl speciāli pārskrēju pāri ielai, lai nebūtu tāds mazs gabaliņš jāiet kopā ar darba džekiem un jau priecīgām ķepiņām vilku no mēteļa kabatas ārā austiņas, kad man blakus strauji nobremzēja un uzpīpināja darbakolēģis pōls savā pidarīgajā sporta mašīnā, viss tāds "lec iekšā! uz kurieni tu ej? es aizvedīšu", un es tā drusku pikti atkal satinu austiņas bantītē un nobāzu atpakaļ mēteļa kabatā. tas ir tas pats pōls, kas man ļoti patīk, bet viņš ir nenormāla klaču tarba un vienkārši neizslēdzami visu laiku vārās. mēs vispār nedzīvojam vienā rajōnā un vēl trāpījām sastrēgumā, līdz ar ko biju ieslodzīta klaustrofōbiskā smōltōlkā ilgāk nekā būtu gājusi mājās kājām. kādā momentā viņš atgriezās pie lāčplēša tēmas un gribēja zināt, kas bija pirmā - laimdota vai laima. un itkā jokodamies izmeta, ka viņa interese par manu reģiōnu/kultūru var tikt uzskatīta par viegli stalkerīgu, uz ko atbildēju, ka nē, vienīgais secinājums, ko es biju izdarījusi, ir, ka viņam mājās ir internets [jo tam taču interneti ir domāti - random informācijas uzsūkšanai], bet viņš nelaidās vaļā un teica, ka no knowledge is unnecessary un ka mums vismaz beidzot ir kaut kas, ko kopīgi apspriest. palūdzu mani izlaist kādus 4-5 kvartālus no mājām, nānanā.

alsō, noskatieties transparent, ļoti asprātīga ziepene par viskādām netradicionālām attiecībām un to cik garlaicīgi tradicionālas tās visas ir, jo cilvēki pa lielam visi ir vienādi. un tur ir carrie brownstein no sleater-kinney, kuras 'hunger makes me a modern girl' izgāšgad noriju gardu muti. ļoti labi sabalansēts gan smejamais, gan raudamais materjāls, lai gan taisnības labad jāpiebilst, ka ne reizi šo serjāli neesmu skatījusies skaidrā.
Jūtos: bezmieks
Klausos:: mājā beidzot kluss un tumšs

Oct. 18th, 2016 @ 12:05 am
[info]elina
Koferis pabija Vašingtonā, Filadelfijā, Frankfurtē un Rīgā. Kaut kur bija attaisījies vaļā (laikam bija pārāk piestūķēts), bet nekas nebija pazudis. Toties visi varēja aplūkot manas daiļās apakšbikses.

Oct. 16th, 2016 @ 10:51 pm
[info]elina
Amerikā nopirku monopolu (speciālo, ar nacionālo parku tematiku), tā kā monopola vakaram - būt!

Pieaugušo dzīveOct. 13th, 2016 @ 12:59 pm
[info]digna
Šodien nosūtīju īres līgumu ar saviem labojumiem saskaņošanai. Ja viss būs ok, no pirmā novembra es dzīvošu nepareizajā Daugavas pusē.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba