Friends

About Friends

!Jul. 31st, 2015 @ 07:25 pm
[info]digna
Dzimšanas dienas svinības bija vienkārši lieliskas! Un dāvanas, dāvanas - neticami foršas, visas kā viena! Un paģiras, o, kas tās bija par paģirām!

***
Braucot mājās ar taksi, palūdzu šoferi "neatliekami apstāties", izkāpu ārā, pieliecos, gaidīju vēmekli, nesagaidīju, nokaunējusies iekāpu atpakaļ un laimīgi nonācu mājās.
Jūtos: Pārmaiņas pēc - ļoti labs!

Jul. 28th, 2015 @ 03:20 pm
[info]elina
Labi, es marš ka atpakaļ uz Latgali, šovakar pat skatīšos kā rok mālu, rīt un parīt cepļa kurināšana. Un tad divas kāzas pēc kārtas.

good luck and don't fuck it upJul. 28th, 2015 @ 06:41 am
[info]neoplasm
vai es jau teicu, cik ļoti man patīk instagrammas? es tur sekoju ed templeton, kurš brīnišķīgs un leģendārs skeitbōrdists, mākslinieks un fotogrāfs, un viņš tur bija iepostējis bildi, kāda man arī nesen stipri līdzīga bija gadījusies, un tāda viņam varēja gadīties tikai tad, ja viņš būtu sēdējis vilcienā, kurš brauc manu darba maršrutu un tiešām! es jau redzēju, ka eds dauzās pa londōnām, bet tagadiņ bija braucis augšup uz ziemeļiem un pa ceļam nobildējis vienu no maniem mīļākajiem industriālajiem skatiem :)) un pēcāk no sava edinburgas viesnīcas numuriņa loga bija uzfilmējis kaut kādus bomžus izveicam fellāciju, i bet he's enjoying his eurotrip :))

vēl es mēģinu tikt vaļā no visiem mazajiem pašdestruktīvajiem ieradumiņiem. būt par cilvēku vispār ir magic, ar tiem iekārieniem par visām varītēm izdzīvot, bet arī mazdrusku pašiznīcināties. eross un tanatoss, saka onkuls zigis [freids].

kas man atgādina par to, kā mans mincītis tirjānītis vienurīt pārvērtās majestātiskā lidvāverē. guļu tāda, ja, ķisenārijā un pa tumsu pusnomodā ar vienu aci redzu, kā mans tiržužū [tas ir viņa french name] uzkāpis veļasžāvētāja pašā galotnē, tādām drebelīgām ķepiņām tur tirinās, "izpleš spārnus" un lec man tieši virsū no pašas augšas, ja, fokin' betmens. nēnu, paldies par sirdstrieku, vējamāt <3 ja jūsējie jums kāpj uz galvas, tad ir acīmredzams, ka manējie jau ir sasnieguši pavisam citu līmeni.
Jūtos: :)
Klausos:: ārija taisa murrāšanas koncertu ar burleskas elementiem

Jul. 27th, 2015 @ 03:22 pm
[info]elina
skatos augustu kalendārā. tieši trīs brīvas dienas.
Klausos:: https://youtu.be/ZZCJIwGkkz8

Jul. 26th, 2015 @ 07:40 pm
[info]elina
Braukāt pie tiem podniekiem tomēr bīstami. Viņi visi tādi degošām acīm, laimīgi, tādi kā mazliet apreibuši. Un tad skaidrs,ka man to pašu uzreiz gribas. Visas ciemošanās pavadītas tādā kā vieglā skaudībā par to, cik brīvi var dzīvot, ja vien tā pa īstam grib. Un tad vēl Latgale pati par sevi, protams. Sirsnības pārpilnība.
Klausos:: https://youtu.be/dn1lo7y843E

Par meituJul. 26th, 2015 @ 01:34 am
[info]digna
Komiskums meitas piedzimšanā ir fakts, ka viņa piedzima uz kāpnēm. Tā nebija plānots. Krimuldas pagasta "Grāvmalās". Tas gan bija plānots.

Ja būtu izbraukuši 5 minūtes agrāk, piedzimtu vannā, ja 5 minūtes vēlāk - automašīnā. Abos "ja būtu" variantos tas bija precīzi vienas kontrakcijas jautājums.

Viņai pēc stundas un pāris minūtēm apritēs mēnesis un viena diena.

Nesen bija sarunaJul. 26th, 2015 @ 12:00 am
[info]vikings
Par sievietēm un pasakām par pūķi.
Pūķis sēž uz tavām olām, ja nebarosi sēdēs uz citām.
Pūķim patīk zelts un sēdēt uz zelta un raust vēl.
Pūķim vienu galvu (netikumu) nocērt - 9 izaug vietā.
Pūķim vajag upurī jaunavas ( lasi - tavu brīvību)
Pūķis ir stulbs un rijīgs radījums, kam bruņās ir tikai viena ievainojama zvīņa.
Pūķis spļauj uguni
Pūķis nogalina bruņiniekus un mirst no duraciņa spalvunazīša
Pūķis ir viltīgs un negants

Tās bija tikai dažas apspēlētās tēmas

A pa lielam - viss ir lieliski. Arī tad, ja nesmaidu.

*Jul. 23rd, 2015 @ 08:07 pm
[info]digna
Labdien! Šobrīd man iet drusku labāk.

eat prey, loveJul. 23rd, 2015 @ 07:19 am
[info]neoplasm
mātei nesen bija dzimpene, zvanīju apsveikt un uzzināju, ka viņa jau no 5 rītā makšķerējot. viņa vispār ir kļuvusi par bezatbildīgu ballīšu zvēru, par ko man ļoti prieks. pati saka, ka otrā jaunība uznākusi. esot arī pārvākusies, kas man liekas visnotaļ revolucionāri, jo viņa līdz šim ir bijusi stagnējoša vietsēde, bet tagad jau es vairs nezinu, kādus pārsteigumus no viņas gaidīt. pamest manu tēvu bija viens no labākajiem lēmumiem viņas dzīvē, ja ne pats vislabākais.

es pati arī gribu pārsteigumus, piedzīvojumus un ceļojumus, bet atzīšos, ka man diezgan besī ceļot ar draudziņu. mums ir ļoti dažādi temperamenti [viņam ir lēnīgi čīkstošais, man happy-go-lucky infantīlais] un mēs katrreiz sakašķējamies par kādu mazu nieku, kas man ikreiz atgādina kāda gudra vīra padomu - ja jūs spējat apbraukt riņķī visai pasaulei, vienam otru nepiebeidzot, tad jums vienam otrs jāprec nost turpat lidostā. mēs nespējam draudzīgi tikt pat līdz kontinentam :))
Jūtos: darps sauc
Klausos:: satiksme

nolaišanāsJul. 22nd, 2015 @ 01:17 pm
[info]neoplasm

pēdējās nedēļās esmu izmēģinājusi savas 7 humusa zortes un jo cieši iepazinusies ar sēņu pastēti [spēlējos ar veģetārismu, zivīm gan un jūras zvēriem vēl ne vienmēr spēju pateikt nē]. plānoju izmēģināt arī visus lindas makartnijas veģetāros burgerus. veģ.desiņas man jau visas garšo labāk par britu gaļas izstrādājumiem, jo tie pārsvarā jūk ārā un izstās jau vismaz 1reiz ēsti. bez tam veģetārās var veselu mūžību mētāties saldētavā un, kad pamosties pilnīgā badā pie tukša ledusskapja, tad tas ir tā kā atrast čemodānu ar dzīvu naudu - hujakš! - un brokastīs treju veidu desu kalns! draudziņš aiz laimes raud. ja vēl neesat riebumā novērsušies, tad lasiet tālāk - pasūtīju internetos elektroļuļķi [varavīksnes krāsās, mind you]. patīk, ka angliski viņu sauc par piltušku. prognozēju, ka līdzīgi piltenes zelēšanai arī būs. also, pasūtīju kafijas un apelsīnu eliksīrus, ko iepildīt, un neviena nikotīna.


vēl arī ieriebu kapitālismam nenopērkot no frizieres matu masku rižuļiem no revlon, bet no sākuma ielienot internetos apjautāties, pa cik ta' tāda nāk. izrādās, gandrīz vai 2reiz lētāk nekā pie miesīgas frizieres. ļaunu prātu neturu, man beidzot ir šausmīgi piemīlīga frizierdūdiņa, bez tam taisni pāri ielai no mājām, varu iet pidžammā, viņai tur klusa erykah badu, vīraki un getočiepiņas, viss forši.


also, ja nezinājāt - ja gadienā kaut kur rādiusā ap jums jāaizver kāds čīkstulis, to pavisam viegli var paveikt besīgajam čīkstulim piedāvājot viņa problēmas reāli atrisināt. no šitā čīkstuļi baidās visvairāk un ta' sprūk uz visām pusēm, kā ķēķī pieķerti tarakāni.

Jūtos: gribās nestrādāt
Klausos:: Pixies - Hang Wire

don't mess with me. i guess?Jul. 20th, 2015 @ 06:36 am
[info]neoplasm
draudziņš vakardien paziņoja, ka grib dzimšansdienu, aiz kam es viņam pasniedzu pēdējā dzimšansdienā jau pasniegtu kartiņu, nodziedāju aranžētu happy b-day [happy long johns] dziesmu un iedāvāju viņam brīnišķīgus longdžōņus [zibenszellis-thunderthighs tagad draudziņam vārdā]. tā nu abi longdžōņoti visu dienu nohujārījām heroes VI, ārā esot bijis saulains.

manai aģentūrai 5dien gadījās man nesamaksāt algu. ieminējos par to natālijai, sak', man jau tā diezgan maz maksā un tagadiņ nemaksā vispār neko hahā. uz ko natālija reaģēja diezgan literally uzsākot atōmkaru - visu dienu viņa karājās čirkainā vada galiņā'i dirsinot aģentūras čiepiņas, viņu priekšniecību un pašas aģentūras mothership'u londōnās [tie droška padomāja, ko tie lauķi tur atkal trako]. kad atsitās ar pieri sienā, tad vismaz uzskricelēja kļauzu un paziņoja, ka ar viņiem biznesa mūsu uzņēmumam vairs nebūšot nekad. bet tas bija tiešām skaisti, gandrīz vai mātišķi, kā viņa, kā tāda lauvene, metās mani aizstāvēt. es principā parunājos ar aģentūras čiksēm un jā, labi, diezgan besīgi, ka viņas mēģināja pirmajā momentā vainu novelt uz mani, ka es kaut ko neesmu laicīgi iesniegusi, except joks tāds, ka tā nemēdz būt un man ir pierādījumi, bet es arī saprotu tādu parastu human error un mēs sarunājām, ka ieskaitīs 1dienā un čau. bet tad natālija pēkšņi sāka spert zibeņus, nokliedzās "i'm not having none of this!!" [double trouble negative], gandrīz cauri telefōnam un galdam iedauzīja telefōnā aģentūras tel.nr. un uzsāka ceļojumu pa elles lokiem. klausīties bija aizraujoši, visa nodaļa bija klusi paliekusies uz viņas pusi, kā augi pret sauli un "ēda popkornu". man pēc tam jēpastā tā viena aģentūras drostaliņa dikti atvainojās un teica, ka varot man kaut ko persōnīgi ieskaitīt kontā, ja nu galīgi mirstu badā un netieku mājās [natālijai patīk šādi dramatiski sameloties, lai eskalētu situāciju], bet es teicu nēpaldies, man ir alternatīvi areindžmenti un gandrīz vai gribēju teikt pardon, ka tev visa diena izpurgāta, jo viņa noteikti bija dabūjusi sutas no priekšniecības. pa tam mana kaķutante džanisa visu dienu pukstēja, kā viņai vienureiz veselas trejas nedēļas tā pati aģentūra nebija samaksājusi un neviens viņu šitā neaizstāvēja, un tādu pūpēža purpināšanu mēs alsō klausījāmies visu fokin' dienu, pāris reizes pat aizrādot, ka nevienu tas nepiš, džanis, tas bija sen.
Jūtos: kāpēc vienmēr ir 1diena?
Klausos:: Anna Kijevā :)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba